hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2021.05.31

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w poniedziałek 31 maja 2021 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Zeszyt A5 60 kartek w kratę laminowany EKO (St. Majewski), na drugim Zanim wyznasz mi miłość (Magdalena Kordel). Kolejny produkt to Przyroda. Nauka rysowania (Maciej Maćkowiak) oraz Dinozaury. Nauka rysowania (Maciej Maćkowiak).
1
Zeszyt A5 60 kartek w kratę laminowany EKO - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zeszyt A5 60 kartek w kratę laminowany EKO
St. Majewski
Dostępny96 szt.

Uwaga. Dostępne różne wersje okładek – wysyłka losowa. Cena dotyczy 1 sztuki.

3,80 zł
3,42 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 0,38 zł

2
Zanim wyznasz mi miłość - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zanim wyznasz mi miłość
Dostępny1732 szt.

Każde serce chce kochać. Wyobraź sobie ciepły dom, w którym zawsze jest miejsce dla kogoś, kto potrzebuje, by go wysłuchać, wesprzeć i przytulić. Zaprzyjaźnij się z Eweliną - dziewczyną, która zawsze znajdzie się tam, gdzie ktoś czeka na wyciągniętą pomocną dłoń. Poznaj babcię Adelę i jej towarzyszkę Muszkę, których uśmiech i znajomość życia sprawiają, że po chwili rozmowy najgorsze problemy zamieniają się w drobnostki. W otoczonym górami miasteczku życie toczy się leniwie, choć krzyżują się tu rozmaite ludzkie losy, przeszłość miesza się z teraźniejszością, a każdy bohater coś ukrywa i pilnuje swoich sekretów. I choć pojawienie się tajemniczego Janka początkowo nie wzbudza niepokoju, niepostrzeżenie uruchomi lawinę wydarzeń, która doprowadzi do... wielkiej niespodzianki. Nowa powieść Magdaleny Kordel jest jak kojący balsam na skołatane nerwy albo plasterek na zranioną duszę. Kiedy sięgniesz po Zanim wyznasz mi miłość, zrozumiesz, jak niewiele wystarczy, by z nadzieją czekać na kolejny dzień. Magdalena Kordel – ulubiona pisarka Polek. Autorka bestsellerów Anioł do wynajęcia, W blasku słońca, a także serii „Malownicze”, „Uroczysko”, „Wilczy dwór” i „Miasteczko”.

39,99 zł
26,79 zł

Rabat 33,0%
oszczędzasz 13,20 zł

3
Przyroda. Nauka rysowania - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przyroda. Nauka rysowania
Dostępny222 szt.

To książeczka, dzięki której nauczysz się rysować najróżniejsze elementy przyrody. Na obrazkach, krok po kroku, przedstawiono, jak samodzielnie wykonać rysunki. 100% świetnej zabawy!

9,50 zł
5,32 zł

Rabat 44,0%
oszczędzasz 4,18 zł

4
Dinozaury. Nauka rysowania - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dinozaury. Nauka rysowania
Dostępny134 szt.

To książeczka, dzięki której nauczysz się rysować dinozaury. Na obrazkach, krok po kroku, przedstawiono, jak samodzielnie wykonać rysunki. 100% świetnej zabawy!

7,99 zł
5,83 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 2,16 zł

5
Kłamstwa od serca - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kłamstwa od serca
Dostępny430 szt.

Druga nad ranem. Nowy Jork. Bar. Dwudziestoośmioletnia Cecily topi smutki w alkoholu. Zastanawia się, czy popełniła błąd, zrywając z Matthew, swoim wieloletnim chłopakiem. W chwili słabości sięga po telefon, żeby do niego zadzwonić, ale siedzący obok mężczyzna radzi jej: Nie rób tego. Będziesz żałować”. Zaskoczona Cecily zaczyna z nim rozmawiać. Następnego dnia budzi się obok nieznajomego... Przygoda na jedną noc zmienia się w poważny związek. Grant i Cecily wyznają sobie miłość. Jednak pewnego dnia on przestaje się odzywać, nie odbiera telefonów. Dosłownie znika. Kiedy świat wstrzymuje oddech po ataku na World Trade Center, Cecily zauważa zdjęcie Granta na plakacie z zaginionymi. Szuka go kobieta… Do Cecily dociera, że nie była tą jedyną. Zdruzgotana próbuje zrozumieć, co było prawdą w ich związku zbudowanym na kłamstwie. Zastanawia się, czy serce można tak łatwo oszukać. Odpowiedź, jaką znajduje, okazuje się zupełnie inna, niż się spodziewała…

44,99 zł
30,59 zł

Rabat 32,0%
oszczędzasz 14,40 zł

6
Uwierzyłam miłości. Dziennik duchowy i wybór listów - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Uwierzyłam miłości. Dziennik duchowy i wybór listów
Dostępny4 szt.

Siostra Leonia Maria Nastał jest polską mistyczką, dotychczas mało znaną. Jej życie duchowe polegało na głębokim doświadczeniu ojcowskiej miłości Boga i bezgranicznym zawierzeniu, którego wzór znajdowała w Dzieciątku Jezus. Spisywany na polecenie Jezusa Dziennik duchowy Życie wespół z Jezusem, zawiera zapisy rozmów Leonii z Bogiem, myśli i pragnienia powstałe na modlitwie oraz objawienia mistyczne. Z prowadzonej przez nią korespondencji zachowały się 352 pisma. Do druku wybrano te listy lub ich fragmenty, które obrazują rozwój życia wewnętrznego Służebnicy Bożej lub bezpośrednio wiążą się z Dziennikiem. Pisma Siostry Leonii przybliżają prawdę o Bogu cierpliwej miłości i pokornej łagodności.

59,00 zł
35,99 zł

Rabat 39,0%
oszczędzasz 23,01 zł

7
To ja, Pusheen - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
To ja, Pusheen
Dostępny655 szt.

Oto Pusheen. Co trzeba wiedzieć o Pusheen? Urodziny: 18 lutego Płeć: żeńska Gdzie mieszka: w domku, na kanapie, pod nogami Hobby: blogowanie, spanie Najlepsza cecha wyglądu: paluszki jak fasolki Ulubione jedzenie: każde Odkryj, co sprawia, że Pusheen zaczyna mruczeć i dlaczego miliony osób zakochały się w tej pulchnej, burej kotce. „Chyba wszyscy żałują, że nie wymyślili takiej postaci jak Pusheen po tym, jak wynaleziono internet. Możliwe nawet, że Pusheen jest powodem, dla którego w ogóle wynaleziono internet”. – Kate Beaton, autorka Hark! A Vagrant

39,99 zł
27,19 zł

Rabat 32,0%
oszczędzasz 12,80 zł

8
Pojazdy. Nauka rysowania - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pojazdy. Nauka rysowania
Dostępny117 szt.

Nauka rysowania. Pojazdy to książeczka, dzięki której nauczysz się rysować pociąg, samochód czy helikopter. Na obrazkach krok po kroku przedstawiono, jak samodzielnie wykonać rysunki.

9,50 zł
4,94 zł

Rabat 48,0%
oszczędzasz 4,56 zł

9
To zdarzyło się naprawdę... Kupiona i sprzedana, wydanie 7 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
To zdarzyło się naprawdę... Kupiona i sprzedana, wydanie 7
Dostępny89 szt.

Ta historia wstrząsnęła Wielką Brytanią! Czternastoletnia Angielka zakochała się i zaufała. A on sprzedał ją handlarzowi ludźmi! Czternastoletnia Megan Stephens podczas wakacji w Grecji zakochała się w dorosłym Albańczyku. Została z ukochanym w Grecji, a jej matka wróciła do Anglii. Gehenna trwała sześć lat! On zmusił ją do prostytucji, a potem sprzedał handlarzowi ludźmi. Megan przeżyła horror. Przechodziła z rąk do rąk. Trafiała do kolejnych domów publicznych... Bita, gwałcona i poniżana, była zbyt zastraszona, by szukać pomocy. W końcu znalazła się w szpitalu. Tam życzliwi ludzie uratowali jej życie. Niewiarygodne! W tym samym czasie matka przeprowadziła się do Grecji i nie miała pojęcia, jaki los spotkał jej córkę… To dzieje się w dzisiejszej Europie! Megan opisała drastyczne szczegóły swojego losu seksualnej niewolnicy, by przestrzec inne naiwne dziewczyny, gotowe pójść w nieznane za głosem serca. „Historia Megan jest przerażająca. Przeraża nie tylko sadystyczna przemoc, jakiej doświadczyła, ale też to, jak łatwo dała się wciągnąć w spiralę deprawacji i jak trudno było jej się z tego wyrwać”. – „Observer” Historia Megan Stephens wzbudziła wielkie medialne i społeczne poruszenie w Wielkiej Brytanii. Opisał ją m.in. „Guardian”. Jej autobiografia Kupiona i sprzedana przez kilkanaście tygodni pozostawała w Top 20 brytyjskich list bestsellerów. Megan Stephens odbudowuje swoje życie. Uwalnia się od alkoholizmu, przechodzi terapię. Ma przyjaciół, stara się odnowić więzi z matką. Jednak nadal jest w traumie, gdy na ulicy spotyka osobę podobną do kogoś z jej przeszłości.

39,80 zł
22,69 zł

Rabat 43,0%
oszczędzasz 17,11 zł

10
CREATE IT! Hello Kitty naszyjnik - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
CREATE IT! Hello Kitty naszyjnik
Create it!, CANENCO
Dostępny6 szt.

Stwórz piękną i niepowtarzalną stylizację dzięki naszyjnikowi Hello Kitt Naszyjnik zawiera jedną zawieszkę z wizerunkiem kotka Hello Kitty. Hello Kitty, stworzona w 1974 roku w Japonii, szybko stała się światowym hitem i nie traci na popularności. Motyw znanego kotka pojawia się w najnowszej linii produktów do makijażu i biżuterii. Kolekcja ta przyciąga wzrok, będąc jednocześnie bardzo przejrzystą - idealnie pasuje do nowego, modnego wizerunku Hello Kitty. To świetna seria dla młodych dziewczynek, które chcą dodać do swojego look`u nieco słodkości w postaci Hello Kitty! Poznaj świat i styl Hello Kitty! Kolor: srebrny Bohater: Hello Kitty Licencja: Hello Kitty

18,90 zł
11
Zeszyt A5 16k kratka laminowany p15 My Little Friend - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
1,80 zł
1,62 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 0,18 zł

12
Ulysses Moore. Tom 17. Godzina bitwy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ulysses Moore. Tom 17. Godzina bitwy
Dostępny1227 szt.

Po przejściu przez pustynie i zamarznięte ziemie Murray otwiera Wrota Czasu prowadzące tam, gdzie wszystko się zaczęło. Oto pokój Larryego Huxleya, szalonego naczelnika Kompanii Indii z Wyobraźni. Jego flota właśnie zmierza do Kilmore Cove, by unicestwić buntowników. Obrońcy Miejsc z Wyobraźni pod wodzą Ulyssesa Moore`a są gotowi do walki Przed Wami XVII tom przygód bohaterów bestsellerowego cyklu stworzonego przez Pierdomenica Baccalaria. - Shane, już czas Zdejmij blokady! Shane kiwnął głową. Najpierw poruszał się wolno, potem coraz bardziej zdecydowanie. Odpiął pierwszą blokadę, potem drugą i wreszcie, kiedy koła zaczęły się toczyć w dół, odskoczył na bok, uchylając się przed skrzydłem. - Za wolność świata z Wyobraźni! - krzyknął Shane, wznosząc do góry zaciśniętą pięść. - Za przyjaciół Kilmore Cove! - odkrzyknęli małżonkowie Moore, nabierając prędkości. I po chwili, na pierwszym zakręcie, Penelopa pociągnęła stery do siebie i wznieśli się do lotu nad oceanem. Ulysses patrzył na oddalające się wybrzeże i Willę Argo malejącą na urwisku ponad cyplem. - Dziękuję - powiedział pod wiatr, który dął mu w twarz. - Za co? - zapytała Penelopa. - Czy nie to sobie ślubowaliśmy parę wieków temu? - Aż po kres - powiedział Ulysses Moore. - Aż po kres - powtórzyła Penelopa, kierując się w samo serce ich ostatniej bitwy.

29,99 zł
23,69 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 6,30 zł

13
Zakazane religie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zakazane religie
Dostępny254 szt.

Kolejny tom w bestsellerowej serii po Zakazanej historii ludzkości i Zakazanej nauce Jak Kościół fałszuje prawdziwą historię religii Kościół katolicki od 2000 lat walczy z heretykami, którzy podważają jego dogmaty! Ta książka stanowi wstęp do prawdziwej historii zakazanych religii Zachodu i ujawnia ich wzajemne powiązania oraz ogromne znaczenie w kształtowaniu społeczeństw i wierzeń. Zrodzone w tym samym duchu co chrześcijaństwo, przetrwały jako herezje w średniowieczu i jako teorie wielkich myślicieli oraz mistyków renesansu i ich duchowych spadkobierców, takich jak Giordano Bruno i Isaac Newton. Przeniesione do Nowego Świata przez masonów zainspirowały rewolucję amerykańską, a w Europie wielkich pisarzy: Szekspira, Hugo i Dostojewskiego. Ich ukryte, silne wpływy są nadal obecne w dzisiejszym świecie, od polityki przez wiarę aż po kulturę masową. Korzenie chrześcijaństwa są ściśle związane z religią starożytnego Egiptu… Kim naprawdę byli biblijni Trzej Królowie i jakie mieli zamiary? Dlaczego Watykan nadal ukrywa fakty dotyczące życia i nauki Jezusa? Co wiąże herezje joannitów i skarb templariuszy? Czego nie wiemy o Nostradamusie i Joannie d’Arc? Czego nie mówią nam takie filmy jak „Braveheart” i jakie błędy popełnił Dan Brown w Kodzie Leonarda da Vinci? W Zakazanych religiach, tak jak w światowych bestsellerach Zakazana historia ludzkości i Zakazana nauka, J. Douglas Kenyon – pisarz, redaktor i wydawca amerykańskiego magazynu „Atlantis Rising” poświęconego zagadkom naszej przeszłości i współczesności – zebrał 40 artykułów znanych nieortodoksyjnych badaczy dziejów ludzkości. Ujawniają oni, jak Kościół zwalczał obrazoburcze koncepcje, eliminował przeciwników i jakie fakty zatajał przed światem.

59,80 zł
41,86 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 17,94 zł

14
Rozmowy przy stole. O życiu na wsi, gotowaniu i miłości - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rozmowy przy stole. O życiu na wsi, gotowaniu i miłości
Dostępny480 szt.

Czym jest współczesna kuchnia polska? Czy to schabowy z ziemniakami, pierogi ruskie i kapusta? Nie! To wyjątkowe, choć często proste dania powstające w zgodzie z ideą slow food. Wyrusz w niezwykłą podróż przez urzekające wioski i malownicze zakątki, które odkryjesz dzięki kulinarnemu przewodnikowi Natalii Sosin-Krosnowskiej. Poznaj wspaniałe smaki i lokalne produkty, które trafiają prosto z ogrodu na stół. Dowiedz się, jak doprawić tradycyjne dania szczyptą nowoczesności. • Wegański smalec z fasoli • Pasztet z amarantusa ze śliwkami • Omlet z kiszoną kapustą, olejem szczypiorkowym i miodem • Policzek wołowy na purée chrzanowym z piklowanymi burakami • Tartaczna zupa rybna • Deser z ogórka z pistacjami • Domowy cydr to tylko część z potraw, których twórcy czerpią z polskiego dziedzictwa kulinarnego. Natalia Sosin-Krosnowska spośród stu agroturystyk, które odwiedziła, podróżując po Polsce, wybrała dwadzieścia. Ich właściciele zapraszają nas do wspólnego stołu, opowiadają o tym, kim są, jak odnaleźli swoje miejsce na Ziemi, dlaczego wybrali życie na wsi, jak wyglądała ich kulinarna droga, co ich inspiruje i dlaczego goszczenie i karmienie ludzi sprawia im taką przyjemność. Niektórzy z jej rozmówców to weganie, inni specjalizują się w daniach mięsnych, gotowaniu dla osób z wykluczeniami dietetycznymi lub w tworzeniu dań z wykorzystaniem kwiatów i chwastów. Co ich łączy? Pasja, dbałość o jakość produktów i otwartość na drugiego człowieka. W tych doświadczeniach miłości i troski zawarta jest magia smaku.

59,99 zł
46,19 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 13,80 zł

15
George i tajny klucz do wszechświata. Audiobook - Audiobooki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
George i tajny klucz do wszechświata. Audiobook
Lucy Hawking, Stephen Hawking, StoryBox
Dostępny25 szt.

Znany fizyk i autor bestsellerów Stephen Hawking i jego córka Lucy w fascynującej książce wyjaśniają czytelnikom w każdym wieku, czym jest wszechświat. Uwaga! Wciąga jak czarne dziury! Ucieczka Freddy’ego, niesfornej świnki George’a, staje się początkiem niezwykłej przygody. Chłopiec poznaje swoich sąsiadów, Annie i jej ojca Erica, a dzięki nim i superinteligentnemu komputerowi Kosmosowi zgłębia tajemnice wszechświata, począwszy od atomów, poprzez planety i ich księżyce, gwiazdy, galaktyki, na czarnych dziurach skończywszy. Wyrusza w podróż do najodleglejszych zakątków wszechświata. Co by się jednak stało, gdyby Kosmos dostał się w nieodpowiednie ręce? George, Annie i Eric nie zamierzają się o tym przekonywać. Wynika z tego wspaniała przygoda, która w prosty sposób wyjaśnia tajemnice nauki. „Czy może istnieć lepszy sposób na zainteresowanie młodych czytelników naukami ścisłymi niż opowiedzieć o nich w książce dla dzieci? Prawdziwy przewodnik dla początkujących przed Krótką historią czasu” – „Publishers Weekly” „Ta doskonała książka czyni cuda, aby wzbudzić entuzjazm dla fizyki wśród młodych czytelników, a nawet ci starsi będą czekać na kolejne przygody George’a i Annie”. – „Independent”

32,90 zł
26,32 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 6,58 zł

16
Zeszyt A5 60k krata laminowany MIX III ST.RIGHT p10 MAJEWSKI   cena za 1 sztukę - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
3,10 zł
2,79 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 0,31 zł

17
Pistolet metalowy na spłonkę blister 88366 - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
20,90 zł
18,81 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,09 zł

18
Zabawki. Nauka rysowania - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zabawki. Nauka rysowania
Dostępny85 szt.

Nauka rysowania. Zabawki to książeczka, dzięki której nauczysz się rysować lalkę, misia czy robota. Na obrazkach krok po kroku przedstawiono, jak samodzielnie wykonać rysunki.

9,50 zł
6,94 zł

Rabat 26,9%
oszczędzasz 2,56 zł

19
Z jednym wyjątkiem wyd. kieszonkowe - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Z jednym wyjątkiem wyd. kieszonkowe
Dostępny100 szt.

Czwarty tom serii o policjantach z małej wsi Lipowo.Po zimie w Lipowie nie zostało już śladu. Wiosna przejmuje świat w swoje władanie. Kwitną kasztanowce, a na polach szumi zielone jeszcze zboże. Przy tej sprzyjającej aurze młodszy aspirant Daniel Podgórski zamierza nareszcie zmienić swoje życie i oświadczyć się Weronice Nowakowskiej.Tymczasem w okolicach Lipowa umiera pewna kwiaciarka. Kobieta jest już wiekowa, jej śmierć początkowo nie wydaje się więc wcale podejrzana. Z jakiegoś powodu jednak ratowniczka medyczna z karetki pogotowia wezwanej przez sąsiadkę zmarłej nalega na natychmiastowe sprowadzenie policji. Szybko okazuje się, że kobieta miała rację: kwiaciarka została zamordowana.Daniel Podgórski i komisarz Klementyna Kopp stają przed kolejnym trudnym zadaniem. Kto mógł życzyć śmierci samotnej starszej pani? Dlaczego wytatuował na jej piersi trudny do odcyfrowania napis? Co ma z tym wszystkim wspólnego historia pary młodych ludzi sprzed ponad stu sześćdziesięciu lat?Z jednym wyjątkiem to czwarty tom serii o policjantach z niewielkiej wsi Lipowo. To trzymające w napięciu klasyczne kryminały psychologiczne z mocnym tłem obyczajowym. Katarzyna Puzyńska(ur. 1985) - z wykształcenia psycholog. Przez kilka lat pracowała jako nauczyciel akademicki na wydziale psychologii. Teraz całkowicie skupiła się na realizowaniu swojej największej pasji, czyli pisaniu. W wolnych chwilach biega, spaceruje ze swoimi psami i jeździ konno. Uwielbia Skandynawię i Hiszpanię.Pochodzi z Warszawy, ale w dzieciństwie wiele czasu spędzała w niewielkiej wsi pod Brodnicą, gdzie toczy się akcja jej powieści. Jej książki cenione są za unikalny styl narracji, trzymającą w napięciu fabułę i doskonale dopracowane portrety psychologiczne bohaterów. Specjalizuje się w tematyce kryminalnej, ale swoje historie osadza w szerokim kontekście społeczno-obyczajowym. Dlatego saga o Lipowie doceniana jest również przez wielbicieli innych gatunków literackich.

15,00 zł
11,25 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 3,75 zł

20
Segregator okuty A4, grzbiet 5.0 cm, niebieski - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Segregator okuty A4, grzbiet 5.0 cm, niebieski
Starpak
NiedostępnyBrak

Właściwa organizacja w biurze jest kluczowym elementem, który zapewni sprawne i efektywne funkcjonowanie w każdej firmie. Starpak oferuje wytrzymałe segregatory, w których można łatwo i logicznie uporządkować dokumenty. • Wykonane z twardej tektury o grubości 0.2 cm • Pokryte z zewnątrz folią polipropylenową • Wewnątrz wyklejka papierowa • Mechanizm dźwigniowy z dociskiem • Grzbiet o szerokości 5.0 cm • Oczko grzbietowe • Okucia owalne na przedniej okładce • Dolne krawędzie wzmocnione metalową listwą

8,90 zł
8,01 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 0,89 zł

21
Trek&Travel. Tatry Zachodnie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Trek&Travel. Tatry Zachodnie
Dostępny39 szt.

Spokojna wędrówka Doliną Kościeliską i Drogą pod Reglami, wjazd kolejką na Kasprowy Wierch, popularna wycieczka na Giewont oraz emocjonująca wspinaczka na skalistą grań Rohaczy – w Tatrach Zachodnich każdy znajdzie trasę dla siebie. Po drodze czekają niezapomniane widoki i wspaniała tatrzańska przyroda. Cały rejon jest pełen atrakcji. Dla wielbicieli architektury – piękne wille w stylu zakopiańskim i tradycyjne podhalańskie chałupy. Dla fanów dwóch kółek – rowerowy szlak wokół Tatr. Dla spragnionych relaksu – baseny Tatralandii. „trek&travel” to przewodnik, dzięki któremu poznasz najpiękniejsze górskie trasy oraz odkryjesz najciekawsze atrakcje regionu. Mapy, profile wysokości, panoramy i szczegółowe informacje pomogą odpowiednio przygotować się do wędrówki, a bogate opisy krajoznawcze oraz propozycje miejsc wartych odwiedzenia przybliżą historię, kulturę i zabytki odwiedzanego obszaru. Niezależnie od tego, czy planujesz samotną wyprawę, czy wakacje z dziećmi, w przewodniku „trek&travel” znajdziesz wszystko, co potrzeba, aby wyjazd w góry był udany i pełen atrakcji.

54,90 zł
39,53 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 15,37 zł

22
CREATE IT! Hello Kitty bransoletka z kokardką - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
CREATE IT! Hello Kitty bransoletka z kokardką
Create it!, CANENCO
Dostępny6 szt.

Bądź oryginalna dzięki tej pięknej bransoletce Hello Kitty. Bransoletka składa się z łańcuszka w serduszka, na którym zamocowane zostały trzy różne zawieszki. Hello Kitty, stworzona w 1974 roku w Japonii, szybko stała się światowym hitem i nie traci na popularności. Motyw znanego kotka pojawia się w najnowszej linii produktów do makijażu i biżuterii. Kolekcja ta przyciąga wzrok, będąc jednocześnie bardzo przejrzystą - idealnie pasuje do nowego, modnego wizerunku Hello Kitty. To świetna seria dla młodych dziewczynek, które chcą dodać do swojego look`u nieco słodkości w postaci Hello Kitty! Poznaj świat i styl Hello Kitty! Kolor: srebrny Bohater: Hello Kitty Licencja: Hello Kitty

16,90 zł
23
Magia ochronna w praktyce. Rytuały, zaklęcia, techniki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Magia ochronna w praktyce. Rytuały, zaklęcia, techniki
Dostępny17 szt.

Zaklęcie mentalnego odtrucia, rytuał oczyszczania domu i wpędzenia negatywnych energii, wezwanie czterech żywiołów. To tylko niektóre z pełnych magii i ezoteryki praktyk, które znajdziesz w tej książce. Ta publikacja to kompendium wiedzy o praktycznej magii ochronnej, jej symbolach i wróżbach. Proste zaklęcia ochronne pomogą ci zapewnić bezpieczeństwo tobie i twoim bliskim, a także domostwu i wszystkich dobrom materialnym, które posiadasz. Dzięki radom Autorki będziesz wiedział, jak rozpoznać wampira energetycznego i ustrzec się przed jego negatywnym wpływem. Dowiesz się, na czym polega zdejmowanie klątw i uroków i jak skutecznie przeprowadzić ten proces. Poznasz magię świec, ziół i kryształów. Znajdziesz odpowiedzi na pytania o duchy i upiory. Nie daj się oczarować!

44,40 zł
31,97 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,43 zł

24
Nic o mnie nie wiesz wyd. kieszonkowe - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nic o mnie nie wiesz wyd. kieszonkowe
Dostępny109 szt.

Kłamstwa, zdrada, bohaterowie o wątpliwej moralności i oszustwa Wciągający thriller psychologiczny o tajemnicach i zemście, opowiedziany z perspektywy żony i męża Czyta się z zapartym tchem. Mistrzowska półka. A.J. Finn, autor Kobiety w oknie Rebecca nie wiedziała, czym jest miłość, dopóki nie poznała Paula, żonatego mężczyzny z mroczną przeszłością dorównującą jej własnym trudnym doświadczeniom. Podobne bolesne przeżycia zbliżyły ich do siebie i pchnęły ku gorącemu romansowi zakończonemu szczęśliwym małżeństwem. Dwadzieścia lat później tajemnice z wyniszczającą siłą trawią ich związek. Paul zdradza Rebeccę. Szybko jednak rozkoszna przygoda na boku zamienia się w coś zgoła innego, bo kochanka z coraz większą zuchwałością prześladuje Paula i jego żonę. Uzależniona od leków Rebecca odkrywa, że Paul chce ją porzucić. W odpowiedzi wymyśla misterny plan, który ma storpedować jego zamiary. Kłamstwa Paula zaczynają się nawarstwiać, Rebecca grzęźnie w uzależnieniu i paranoi, a kochanka i jej pragnienie zemsty kładą się cieniem na małżeństwie Paula i Rebekki. Rozpoczyna się nieprzewidywalna i stylowa gra w kotka i myszkę, szokująca opowieść o niewierności i nielojalności, pełna nieoczywistych zwrotów akcji, która trzyma w napięciu i wciąga od pierwszej strony. Po skończonej lekturze zadasz sobie pytanie o to, czy na pewno dobrze znasz swojego męża albo żonę.

14,90 zł
10,88 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 4,02 zł

25
CREATE IT! Hello Kitty naszyjnik 3D - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
CREATE IT! Hello Kitty naszyjnik 3D
Create it!, CANENCO
Dostępny47 szt.

Bądź piękna dzięki naszyjnikowi Hello Kitty. Naszyjnik zawiera jedną zawieszkę 3D z wizerunkiem kotka Hello Kitty. Hello Kitty, stworzona w 1974 roku w Japonii, szybko stała się światowym hitem i nie traci na popularności. Motyw znanego kotka pojawia się w najnowszej linii produktów do makijażu i biżuterii. Kolekcja ta przyciąga wzrok, będąc jednocześnie bardzo przejrzystą - idealnie pasuje do nowego, modnego wizerunku Hello Kitty. To świetna seria dla młodych dziewczynek, które chcą dodać do swojego look`u nieco słodkości w postaci Hello Kitty! Poznaj świat i styl Hello Kitty! Kolor: srebrny Bohater: Hello Kitty Licencja: Hello Kitty

16,90 zł
26
Saga nowozelandzka. Tom 1. W krainie białych obłoków - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Saga nowozelandzka. Tom 1. W krainie białych obłoków
Dostępny92 szt.

Rok 1852. Helen Davenport, młoda guwernantka bogatego londyńskiego gospodarza, tęskniąc za własną rodziną, odpowiada na anons szanowanego farmera poszukującego żony. W tym samym czasie w nieodległej Walii piękna Gwyneira Silkham, córka zubożałego hodowcy owiec, przygotowuje się do zaaranżowanego przez ojca małżeństwa z synem „owczego barona”, potajemnie marząc, że przeprowadzka do Nowej Zelandii odmieni jej życie. Dwie młode kobiety, które tylko pozornie wszystko dzieli, spotykają się na statku płynącym w kierunku Christchurch i razem wyruszają w rejs na tajemniczą wyspę, rozpoczynając w ten sposób nowe życie. Odległa i owiana legendą Nowa Zelandia – kraina białych obłoków, z którą wiążą swoją przyszłość, jest dla nich obietnicą raju. Tylko czy rzeczywiście tam, na drugim końcu świata, uda im się odnaleźć prawdziwą miłość i długo oczekiwane szczęście? Barwna saga rodzinna, której akcja rozgrywa się w zapierającej dech w piersiach scenerii Nowej Zelandii. Fascynująca opowieść o miłości i nienawiści, zaufaniu i zdradzie na tle wspaniałych krajobrazów i mało znanej historii Nowej Zelandii. „Sarah Lark napisała znakomitą sagę rodzinną, od której nie sposób się oderwać”. – „Bücher & Rezensionen” „Znakomita, trzymająca w napięciu powieść o odkrywaniu Nowej Zelandii, ogromnej sile uczuć, zemście i zadawnionej nienawiści”. – Amazon.de

42,90 zł
33,46 zł

Rabat 22,0%
oszczędzasz 9,44 zł

27
Segregator okuty A4, grzbiet 5.0 cm, czerwony - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Segregator okuty A4, grzbiet 5.0 cm, czerwony
Starpak
Dostępny98 szt.

Właściwa organizacja w biurze jest kluczowym elementem, który zapewni sprawne i efektywne funkcjonowanie w każdej firmie. Starpak oferuje wytrzymałe segregatory, w których można łatwo i logicznie uporządkować dokumenty. • Wykonane z twardej tektury o grubości 0.2 cm • Pokryte z zewnątrz folią polipropylenową • Wewnątrz wyklejka papierowa • Mechanizm dźwigniowy z dociskiem • Grzbiet o szerokości 5.0 cm • Oczko grzbietowe • Okucia owalne na przedniej okładce • Dolne krawędzie wzmocnione metalową listwą

8,90 zł
8,01 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 0,89 zł

28
Zapchlony Kundel jest zakochany - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Zapchlony Kundel jest zakochany
Dostępny6 szt.

Zapchlony Kundel zakochuje się w Cynamonce. To uczucie od pierwszego niuchnięcia. Miłosne podboje Kundla ma ułatwić lektura Przewodnika po sztuce uwodzenia. Nasz bohater w życiu kieruje się jednak bardziej sercem niż rozumem i czasem nie do końca pojmuje książkowe porady. Możemy spodziewać się wszystkiego: trutki na szczury, porwania w worku na śmieci i psięcia z bajki. Czy Zapchlony Kundel pokona pudla z grzywką, swojego rywala w walce o względy Cynamonki? Kolejna część przygód uroczej pary życiowych połamańców i mieszkańców śmietnika, Zapchlonego Kundla i kota Płaskota.

29,90 zł
14,95 zł

Rabat 50,0%
oszczędzasz 14,95 zł

29
Psi Patrol. Naklejki na zeszyt, cena za 1 szt, mix wzorów - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Psi Patrol. Naklejki na zeszyt, cena za 1 szt, mix wzorów
Starpak
NiedostępnyBrak

Zestaw kolorowych naklejek na zeszyty z wizerunkami ulubionych bohaterów Psiego Patrolu z kolekcji Starpak. Na listku znajduje się 6 sztuk. Naklejki pozwalają na opisanie zeszytów szkolnych, dzięki czemu unikniemy pomyłek przy pakowaniu tornistra do szkoły. Wymiary produktu 7.0 x 23.0 cm

15,90 zł
14,31 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 1,59 zł

30
Najfutbolniejsi. Tom 14. Tajemnica burzy piaskowej - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Najfutbolniejsi. Tom 14. Tajemnica burzy piaskowej
Dostępny66 szt.

W Sewilce został otwarty kemping, a na nim pojawiła się piłkarska drużyna z Włoch. Powiedzieli, że nazywają się Tarantule i przyjechali grać w piłkę, ale tak naprawdę robią bardzo dziwne rzeczy. Najfutbolniejsi nie mają wyjścia, muszą rozwikłać tajemnicę skrywaną przez zagadkowych przybyszów. Na dodatek znad Afryki nadciągnęła burza piaskowa, podczas której widoczność spadła prawie do zera. Czy Łamadze i jego drużynie uda się odkryć sekret Tarantul? „Najfutbolniejsi” to dowcipna, sympatycznie napisana i bogato ilustrowana seria książek, opowiadająca o pasji i zaangażowaniu, o przyjaźni i współpracy, o perypetiach i przeżyciach dzieci wchodzących w okres dojrzewania. A przede wszystkim o zupełnie niesamowitych emocjach towarzyszących futbolowi! Czternasta książka w serii poświęconej przygodom szkolnej drużyny piłkarskiej FC Soto Alto. Dla dzieci w wieku 6-12 lat.

49,90 zł
35,93 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 13,97 zł

31
Evi. Lalka w sukience w owoce, mix wzorów - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Evi. Lalka w sukience w owoce, mix wzorów
Simba Toys
Dostępny397 szt.

Laleczki Evi ubrane w sukieneczkę w barwny owocowy nadruk, dostępne 3 wersje: Evi w sukience z nadrukiem w soczyste arbuzy, Evi w sukience na nadrukiem w egzotyczne ananasy i Evi w sukience z nadrukiem w dojrzałe truskawki. Uroku dodają nadrukowane na policzkach owoce odpowiadające nadrukom na ubranku. Wysokość lalki: 12.0 cm Uwaga. Mix wzorów – dostępne różne wersje zabawki – wysyłka losowa. Cena dotyczy 1 sztuki.

14,90 zł
13,41 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 1,49 zł

32
Balony Premium 12 Cyfra 7 Godan Gs110/7 - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
6,40 zł
6,08 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 0,32 zł

33
Cykl z Oskarem Blajerem. Tom 3. Fascynacja - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cykl z Oskarem Blajerem. Tom 3. Fascynacja
Dostępny80 szt.

„Są takie tajemnice, za które warto zapłacić każdą cenę.” Choć bestsellerowe powieści przyniosły mu sławę, a serial nakręcony na podstawie jego książek okazał się wielkim hitem, Oskar wciąż mieszka w skromnej chatce na odludziu, gdzie skrywa swoją największą tajemnicę. Życie Blajera zaczyna się komplikować, gdy ktoś brutalnie zabija aktorkę grającą główną rolę w serialu opartym na jego powieściach. Kilka dni później Oskar poznaje tajemniczą blondynkę do złudzenia przypominającą zmarłą ukochaną. Dziewczyna przedstawia się jako Luiza, a Blajer widzi w niej idealne odbicie miłości swojego życia. Tymczasem giną kolejne dziewczyny, a sposób działania zabójcy przypomina bohatera jednej z jego powieści. Kiedy policja rozpoczyna śledztwo, a wokół Oskara zaczyna się robić gorąco, postanawia wytropić mordercę na własną rękę... „Najbardziej bolały mnie wizje pierwszych nocy w naszym domu. Byliśmy w nich świeżo po ślubie. Rozpakowywaliśmy ostatnie kartony, Luiza nalewała wino, a ja, nie mogąc się powstrzymać, rzucałem ją na dywan przed kominkiem, rozbierałem i pieściłem. Nasze zbliżenie przerywał dźwięk rozbijanej szyby. Dwóch oprychów wchodziło do domu. Chyba planowali coś ukraść, ale widok nagiej Luizy zmieniał ich zamiary. Pierwszy z nich kijem baseballowym łamał mi nogi w kolanach, potem miażdżył łokcie. Drugi od razu rzucał się na Luizę. Chciałem jej pomóc, ale nie mogłem. Pełzałem po podłodze jak żałosny kawałek mięsa, a oni brali ją we dwóch naraz, rozrywali na pół. Umierała w potwornych męczarniach. Gwałciciele rechotali i ryczeli: jesteś idiotą, nie potrafisz ochronić żony we własnym domu!j. Podobnych snów było mnóstwo.” Adrian Bednarek – urodzony w 1984 roku w Częstochowie. Zapalony fan sportu żużlowego. Uwielbia pisać historie, w których głównymi bohaterami są skomplikowane czarne charaktery. Autor docenionej przez czytelników serii thrillerów (Pamiętnik Diabła, Proces Diabła, Spowiedź Diabła, Wyrok Diabła) o Kubie Sobańskim, prawniku i seryjnym mordercy z Krakowa, oraz powieści Skazany na zło, Pasażer na gapę i Córeczki. Pisanie uważa za swój największy nałóg.

42,99 zł
31,38 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 11,61 zł

34
Latająca kula ze światłem BZES6075 - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
42,90 zł
39,04 zł

Rabat 9,0%
oszczędzasz 3,86 zł

35
Szepty spoza nicości. Audiobook - Audiobooki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szepty spoza nicości. Audiobook
Remigiusz Mróz, StoryBox
Dostępny22 szt.

Seweryn Zaorski po raz ostatni wraca do Żeromic, by sprzedać dom i na dobre zostawić za sobą tragiczną przeszłość. Formalności trwają dłużej, niż powinny – i wszystko wskazuje na to, że ktoś z premedytacją chce zatrzymać go w okolicy. Tego samego dnia policja otrzymuje anonimową wiadomość, że w lasach Roztocza nieopodal miasteczka znajdują się poćwiartowane zwłoki brutalnie okaleczonego mężczyzny. Zaorski nie ma zamiaru się mieszać, ale kiedy o pomoc prosi go Kaja Burzyńska, nie potrafi odmówić. Spoza nicości zaczynają dochodzić szepty tych, którzy nie mieli prawa przemówić...

42,90 zł
34,32 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 8,58 zł

36
Celebryta - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Celebryta
Dostępny47 szt.

Daj się porwać zmysłowej opowieści pełnej włoskich smaków i aromatów! Kiedy Marcelina Cieszyńska dowiaduje się, że Daniel Milewicz, syn legendy polskiej telewizji kulinarnej, chce udzielić jej wywiadu, nie może uwierzyć w swoje szczęście. To może być materiał, który otworzy jej drzwi do prawdziwej kariery! Jest tylko jeden problem… Profesjonalizm. Czy da się go zachować, gdy facet, od którego zależy twoja zawodowa przyszłość, jest charyzmatyczny, utalentowany, a przede wszystkim szalenie przystojny? Wkrótce młoda redaktorka będzie miała szansę, by się o tym osobiście przekonać – Milewicz zaprasza ją do Toskanii, gdzie właśnie przygotowuje się do otwarcia swojej kolejnej restauracji… Ta zmysłowa opowieść pełna włoskich smaków i aromatów porwie Cię już od pierwszej strony. Bo przecież czasem wystarczy kieliszek wybornego wina, jeszcze ciepła focaccia i szczypta pożądania, a przepis na miłość gotowy!

42,99 zł
30,95 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,04 zł

37
Skrawki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Skrawki
Dostępny9 szt.

Rzeka nigdy nie przestanie płynąć. Marek wraca do rodzinnej wsi nad Bugiem po śmierci ojca, alkoholika, z którym nie utrzymywał przez bardzo długi czas kontaktu. Borykając się z dziwną narkoleptyczną przypadłością, postanawia dokonać swoistego rachunku sumienia. W jego wspomnieniach nieustannie pojawiają się migawki z dzieciństwa i młodości, opieka nad chorym ojcem, samobójcza śmierć matki i minione miłości. Jednocześnie Marek wchodzi w bliską relację z synem sąsiadki, Mirkiem. Ten związek przyniesie mu poczucie spełnienia, ale też dramatyczne komplikacje i rewelacje, które każą mu spojrzeć na przeszłość z zupełnie nowej perspektywy, a w końcu doprowadzą go do odkrycia rodzinnej tajemnicy.

37,99 zł
27,73 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,26 zł

38
100 sposobów na Jak zdobyć przyjaciół - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
100 sposobów na Jak zdobyć przyjaciół
Dostępny187 szt.

Życie ma zbyt wiele aspektów, aby je policzyć. Niniejsza książka jest częścią serii 100 sposobów, która obejmuje kilka bardzo ważnych dziedzin życia. Każda książka skupia się na jednym aspekcie i sugeruje szereg wskazówek, jak go ulepszyć. Seria jest przydatna zarówno dla dzieci, jak i osób starszych, ponieważ wszyscy mogą skorzystać dzięki tym książkom.

24,90 zł
17,93 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 6,97 zł

39
Węgiel rysunkowy Milan 15 - 7 mm 4 szt. w pudełku - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Węgiel rysunkowy Milan 15 - 7 mm 4 szt. w pudełku
MILAN
Dostępny15 szt.

Naturalny węgiel drzewny wytwarzany z drewna olchowego spalany w wysokich temperaturach. Dedykowany do szkicu i rysunku artystycznego. Gałązki gotuje się przed procesem podgrzewania i wypala w piecach wysokotemperaturowych. Otrzymany węgiel drzewny to nieregularny szaro-czarny prostokątny sztyft, który tworzy ciemnoszary ślad. Rozmiar sztyftu: 7 x 15 mm, długość 150 mm.

22,20 zł
40
A niech to szlag! - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
A niech to szlag!
Dostępny30 szt.

Życie bywa jak jajko z niespodzianką. Czy dasz się nią obdarować? Jeden niefortunny incydent w pracy wywraca życie Joanny Sawickiej do góry nogami. Kiedy młoda kobieta traci stanowisko menedżerki restauracji w renomowanym hotelu, postanawia postawić wszystko na jedną kartę i spróbować życia za granicą, a konkretnie – w Londynie. Jako opiekunka czteroletniej Grace, Joanna będzie musiała zmierzyć się z wyzwaniami, które do tej pory były jej zupełnie obce. W dodatku problemem okazuje się ojciec dziewczynki –Timothy Harvey – gburowaty właściciel dużej firmy farmaceutycznej, niepotrafiący pogodzić się ze śmiercią żony. Joanna nie zamierza pozwolić, by Grace wychowywała się w atmosferze pełnej złości i wiecznych pretensji. Postanawia przeprowadzić w ich życiu rewolucję, nie podejrzewając, że sama stanie się jej główną bohaterką…

37,99 zł
27,35 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 10,64 zł

41
Auto Kamper, metal BA3657 - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
17,90 zł
16,29 zł

Rabat 9,0%
oszczędzasz 1,61 zł

42
Pistolet metalowy na spłonkę blister 88365 - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
20,90 zł
14,63 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 6,27 zł

43
Ostatni dzień roku. Audiobook - Audiobooki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ostatni dzień roku. Audiobook
Katarzyna Misiołek, StoryBox
Dostępny8 szt.

Był mroźny, zasypany śniegiem ostatni dzień roku, kiedy Monika wyszła z domu tylko na chwilę... Gdzie przepadła szczęśliwa młoda mężatka? Jakie sekrety skrywała przed bliskimi? Magda, jej młodsza siostra, rzuca się w wir poszukiwań, wierząc, że szybko odnajdzie właściwy trop. Zdesperowana rodzina coraz rozpaczliwej czepia się ostatnich resztek nadziei. A Moniki wciąż nie ma. Mija rok i kolejne miesiące bez żadnych wieści. Magda wciąż nie traci nadziei, tymczasem jej własne życie całkowicie się rozpada. Ale czy to ma znaczenie? Przecież zrobiłaby wszystko, by odnaleźć siostrę... Piękna opowieść, która na długo zostaje w pamięci.

29,95 zł
23,96 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,99 zł

44
Zeszyt A5 60k linia laminowany mix p10 MAJEWSKI - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
3,50 zł
3,15 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 0,35 zł

45
Sześć odcieni czerni. Szkice o klasykach powieści noir - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sześć odcieni czerni. Szkice o klasykach powieści noir
Dostępny39 szt.

Książka Sześć odcieni czerni. Szkice o klasykach powieści noir jest, w zamierzeniu autora, uzupełnieniem istotnej luki w polskim literaturoznawstwie, jaką jest brak naukowej refleksji nad zjawiskiem znanym jako powieść noir. Stosowane w Polsce od kilkudziesięciu lat określenie czarny kryminał jest z jednej strony mylące, z drugiej niemające swego odpowiednika w żadnym innym języku, z trzeciej zacierające związek tej literatury z filmem noir, z czwartej wreszcie nieoddające istoty samego zjawiska. Proponowane tu szkice dotyczą sześciu najważniejszych przedstawicieli prozy określanej mianem noir w literaturze amerykańskiej, którzy swoje utwory napisali i wydali między 1929 i 1960 rokiem. Są to Dashiell Hammett, James M. Cain, Raymond Chandler, Cornell Woolrich, David Goodis i Jim Thompson. Każdy w nich w indywidualny sposób przedstawiał wizję świata i kreował swoich bohaterów, współtworząc tym samym zjawisko, które określamy dziś jako prozę noir. Zawartym w niniejszej książce szkicom poświęconym autorom uznanym od lat za klasyków literatury kryminalnej, Hammettowi, Cainowi i Chandlerowi, towarzyszą analizy dotyczące mniej znanych twórców, Woolricha, Goodisa, Thompsona, mających – szczególnie na gruncie polskim – status pisarzy zapomnianych, nieczytanych i nietłumaczonych, a których wkład w zjawisko literatury noir trudno jednak przecenić”. Od autora

42,00 zł
30,66 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 11,34 zł

46
Ostateczne rozwiązanie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ostateczne rozwiązanie
Dostępny1192 szt.

Wyobraź sobie świat, w którym III Rzesza może wygrać wojnę... 8 listopada 1939 roku bomba skonstruowana przez Georga Elsera zabija większość przywódców Trzeciej Rzeszy, zmieniając nieodwracalnie bieg historii. W nowej rzeczywistości nie dochodzi do podboju Francji, ewakuacji z Dunkierki, Bitwy o Anglię, masakry polskich jeńców w Katyniu, budowy obozu zagłady w Oświęcimiu, ataku na Pearl Harbor oraz tysięcy innych odrażających zbrodni wojennych i podbojów, o których dowiadywaliśmy się z książek i relacji naocznych świadków. Hitler umarł, niech żyje Himmler! Witajcie w nowym wspaniałym świecie, w którym miejsce aroganckiego szaleńca zajęli piekielnie inteligentni architekci ostatecznego rozwiązania. Witajcie w największym koszmarze ludzkości, w którym, jak się wydaje, umarła nawet nadzieja.

44,99 zł
34,64 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 10,35 zł

47
VIP Pets. Salon fryzjerski Fabio and Fabia - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
VIP Pets. Salon fryzjerski Fabio and Fabia
TM Toys
Dostępny3 szt.

Poczuj się jak w prawdziwym salonie Fabia i Fabii i wystylizuj swojego unikatowego VIP Petsa – Kiarę, dzięki zestawowi VIP Pets – salon. Przeniesiony prosto z serialu, salon w którym znajdziesz wszystkie potrzebne akcesoria oraz sprzęty do stworzenia setek niesamowitych fryzur. Kiara, to psia ulubienica Fabii. Jej piękne 30 cm włosy możesz dowolnie spinać, splatać, czesać, farbować oraz myć! W zestawie znajdziesz aż 15 akcesoriów, które urozmaicą zabawę w psiego stylistę. Salon posiada prawdziwą fryzjerską myjkę, dzięki której można zmoczyć włosy Kiary i tęczowym grzebieniem nałożyć kolorowe pasma, na jej platynowych włosach. Umieść ją także do brokatnicy i nadaj jej włosom niesamowity i oryginalny brokatowy look. Po skończonej zabawie schowaj fryzjerskie akcesoria do salonowej szuflady. Zawartość zestawu: • unikatowy piesek – Kiara, • fotel fryzjerski, • pompka do myjki, • tęczowy grzebień – który zafarbuje wilgotne włosy, • brokatnica/kapsuła do brokatu, • pojemniczek żelu do brokatu, • grzebień, • 3 pojemniczki z brokatem, • 1 tiara (opaska), • 5 różnokolorowych gumek do włosów • 3 spinki • naklejki • lustereczko Jakość Akcesoria i figurka cechują się starannym wykonaniem oraz precyzyjnie dopracowanymi szczegółami. VIP Pets zachwycają jakością długich na 30 cm włosów, kolorami oraz fantazyjną formą opakowania. Bezpieczeństwo Wszystkie akcesoria z zestawów są całkowicie bezpieczne. Barwniki służące do farbowania włosów są nietoksyczne, dlatego nie istnieje żadne ryzyko wystąpienia alergii. Zabawki są przeznaczone dla dzieci powyżej 3. roku życia. Wygląd Zestaw salon fryzjerski I love VIP Pets, to kreatywna zabawa w stylizowanie fryzur. Może być wykorzystywany do zabawy innymi postaciami z serii VIP Pets.

254,10 zł
228,69 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 25,41 zł

48
Kobiety z Uroczyska. Tom 1. Miłość i nienawiść - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kobiety z Uroczyska. Tom 1. Miłość i nienawiść
Dostępny120 szt.

Gdy miłość i nienawiść, czułość i gniew, szlachetność i fałsz, sprawiedliwość i okrucieństwo choć na chwilę połączą się w jedno… Jest takie miejsce owiane tajemnicą, o którym krążą legendy, miejsce, gdzie pradawne siły bezlitośnie igrają z ludzkim losem. W samym sercu puszczy, pośród małych kapliczek, rozegrał się niejeden dramat i niejedna dusza trafiła stamtąd prosto do piekła. Opowieści o klątwie, wydarzeniach sprzed wieków, a także tych z czasów ostatniej wojny splatają się tu z losami bohaterów, tworząc niesamowitą, pełną magii sagę rodu wiedźm z Wrzosowisk – kobiet z krwi i kości, pełnych pasji i namiętności, które potrafią kochać do szaleństwa, ale też nienawidzić całym sercem. To właśnie tu, na Czartowym Polu, miłość i nienawiść, łagodność i gniew, szlachetność i fałsz – połączą się w jedno. Jeśli chcesz poczuć zapach ziół, zanurzyć się w leśnych strumieniach i poznać m.in. tajemnicę pięknej, ciemnookiej kobiety, która nawiedza sny młodego kleryka oraz dowiedzieć się, czy uda się wreszcie złamać klątwę ciążącą na rodzinie Natalii – koniecznie zawitaj do Wrzosowisk.

39,90 zł
29,53 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 10,37 zł

49
Pakiet. Ciocia Jadzia. Audiobook - Audiobooki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pakiet. Ciocia Jadzia. Audiobook
Eliza Piotrowska, StoryBox
Dostępny33 szt.

Ciocia Jadzia jest siostrą mojego tatusia. Nie wiem, jak jednocześnie można być siostrą i ciocią, ale chyba można. W każdym razie cioci Jadzi się udaje. Ciocia Jadzia jest taka duża, że nie wiadomo, gdzie się zaczyna, a gdzie kończy. Trochę jak deszczowa chmura. Tylko że deszczowej chmury można się przestraszyć a cioci Jadzi nie, bo zawsze jest zadowolona i uśmiechnięta. Zawartość pakietu Ciocia Jadzia: • Tom 1. Początek. Tęcza. Szkoła – czas trwania: 2 godz. 22 min, • Tom 2. Rzym. Rio – czas trwania: 2 godz. 7 min, • Tom 3. Wieś. Transylwania – czas trwania: 2 godz. 4 min. Opakowanie zawiera 3 płyty CD.

39,95 zł
31,96 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,99 zł

50
Szkicownik z konikiem Miss Melody 11458A - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szkicownik z konikiem Miss Melody 11458A
DEPESCHE
NiedostępnyBrak

Kolorowanka z naklejkami Miss Melody, 44 strony do kolorowania i 3 strony z naklejkami.

41,30 zł
30,98 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 10,32 zł

Wróć do góry