hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2021.06.08

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli we wtorek 8 czerwca 2021 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Język polski. Teraz egzamin ósmoklasisty. Repetytorium (praca zbiorowa), na drugim Matematyka. Teraz egzamin ósmoklasisty. Repetytorium (Jerzy Janowicz). Kolejny produkt to Język angielski. Teraz egzamin ósmoklasisty. Repetytorium (praca zbiorowa) oraz Brainy. Klasa 5. Zeszyt ćwiczeń.
1
Język polski. Teraz egzamin ósmoklasisty. Repetytorium - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Język polski. Teraz egzamin ósmoklasisty. Repetytorium
Dostępny1529 szt.

Nowa edycja repetytorium Teraz egzamin ósmoklasisty do szkoły podstawowej umożliwia przygotowanie do egzaminu w roku szkolnym 2021–2022, a ponadto utrwalenie wszystkich zagadnień z podstawy programowej poprzez rozwiązywanie zadań egzaminacyjnych. Zamieszczony w publikacji materiał ułatwia weryfikowanie postępów: porcje wiedzy do powtórki mają zastosowanie w propozycjach zadań typu egzaminacyjnego. Materiały można wykorzystać do pracy na lekcji (podczas realizacji bieżącego materiału oraz powtórek egzaminacyjnych), w domu i na zajęciach dodatkowych. • Pozwala uporządkować i sprawnie powtórzyć wymagane na egzaminie treści przedmiotowe dzięki pigułkom wiedzy z nauki o literaturze i języku. • Systematyzuje wiedzę o utworach pod kątem egzaminu dzięki funkcjonalnym opracowaniom wszystkich lektur obowiązkowych dla klas 4–8 (zawiera streszczenia wszystkich lektur, charakterystyki postaci oraz omówienie najważniejszych motywów literackich). • Ułatwia kształcenie umiejętności analizy i interpretacji tekstów literackich poprzez samouczki. • Przygotowuje do analizy tekstów ikonicznych w kontekście lektur. • Rozwija umiejętności retoryczne dzięki praktycznym informacjom o środkach retorycznych oraz zadaniom. • Skutecznie przygotowuje do tworzenia różnych form wypowiedzi pisemnych za pomocą szczegółowych instrukcji pisania wypracowań wraz z przykładami ich realizacji oraz ćwiczeń krok po kroku. • Przybliża strategie rozwiązywania zadań egzaminacyjnych poprzez praktyczne wskazówki do zestawów poleceń po każdej pigułce wiedzy. • Umożliwia sprawne wyszukanie teorii dzięki systemowi odsyłaczy zamieszczonych obok zadań egzaminacyjnych.

34,90 zł
31,06 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 3,84 zł

2
Matematyka. Teraz egzamin ósmoklasisty. Repetytorium - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Matematyka. Teraz egzamin ósmoklasisty. Repetytorium
Dostępny3135 szt.

Repetytorium Teraz egzamin ósmoklasisty pomoże uczniowi skutecznie przygotować się do egzaminu ósmoklasisty w roku szkolnym 2021/22, a ponadto utrwalić wszystkie zagadnienia z podstawy programowej przewidziane do realizacji przed egzaminem. Repetytorium zostało zweryfikowane po pierwszych egzaminach ósmoklasisty i wzbogacone o zadania, które wystąpiły na egzaminie w roku 2020. • Zawiera praktyczne informacje o egzaminie z matematyki, m.in. ile trwa, co można i czego nie wolno zabrać ze sobą na egzamin, ilu i jakich zadań można się spodziewać. • Ułatwia przypomnienie i uporządkowanie niezbędnej wiedzy teoretycznej dzięki małym porcjom informacji teoretycznych, ujętych często w tabele, schematy, które ułatwiają zapamiętywanie. • Umożliwia wyćwiczenie kluczowych umiejętności dzięki wielu rozwiązanym przykładom i odpowiadającym im ćwiczeniom do samodzielnego wykonania. • Zapewnia intensywny trening zadaniowy dzięki bogatemu i różnorodnemu zbiorowi zadań egzaminacyjnych otwartych i zamkniętych. • Zawiera zadania zaprezentowane przez Centralną Komisję Egzaminacyjną, dzięki czemu zwraca uwagę na najbardziej reprezentatywne przykładowe zadania egzaminacyjne. • Pozwala samodzielnie przeprowadzić próbny egzamin dzięki przykładowemu arkuszowi egzaminacyjnemu podsumowującemu całość powtórzenia. • Umożliwia systematyczną pracę w domu lub w szkole – przejrzysta struktura publikacji pozwala rozłożyć przygotowania na etapy. • Zawiera przydatne informacje matematyczne w formie plakatowej, które zwracają uwagę na wybrane reguły i prawidłowości matematyczne. • Zawiera odpowiedzi i rozwiązania (pod kodami QR) do wszystkich zadań, które pozwalają samodzielnie zweryfikować swoje rozwiązania i ocenić stopień własnego przygotowania do egzaminu.

33,90 zł
32,21 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,69 zł

3
Język angielski. Teraz egzamin ósmoklasisty. Repetytorium - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Język angielski. Teraz egzamin ósmoklasisty. Repetytorium
Dostępny2082 szt.

Nowa edycja repetytorium Teraz egzamin ósmoklasisty. Język angielski do szkoły podstawowej umożliwia przygotowanie do egzaminu w roku szkolnym 2021–2022, a ponadto utrwalenie wszystkich zagadnień z podstawy programowej poprzez rozwiązywanie zadań egzaminacyjnych. Materiały można wykorzystać do pracy na lekcji, w domu i na zajęciach dodatkowych. • Pozwala uporządkować i sprawnie powtórzyć znajomość leksyki i struktur gramatycznych wymaganych na egzaminie, oraz tych wynikających z podstawy programowej. • Skutecznie przygotowuje do rozwiazywania zadań egzaminacyjnych, poprzez dużą liczbę zadań: otwartych i zamkniętych; w nowym wydaniu zadania egzaminacyjne także w części powtórkowej. • Przybliża strategie rozwiązywania zadań egzaminacyjnych poprzez praktyczne wskazówki do każdego typu zadania oraz do każdej z pięciu części egzaminu – w nowym wydaniu w przyjaznej dla uczniów formie sketchnotek. • Skutecznie przygotowuje do tworzenia wypowiedzi pisemnych za pomocą modelowych wypowiedzi wraz z komentarzem – w nowym wydaniu także e-mail formalny. • Dzięki próbnemu arkuszowi egzaminacyjnemu z instrukcją, modelowym nagraniem i kartą odpowiedzi umożliwia sprawdzenie się w sytuacji egzaminacyjnej w warunkach bezstresowych – w nowym wydaniu 2 zupełnie nowe arkusze.

35,90 zł
31,95 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 3,95 zł

4
Brainy. Klasa 5. Zeszyt ćwiczeń - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
14,50 zł
12,62 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 1,88 zł

5
Maximal 2. Język niemiecki. Szkoła podstawowa klasa 8. Zeszyt ćwiczeń - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Maximal 2. Język niemiecki. Szkoła podstawowa klasa 8. Zeszyt ćwiczeń
Dostępny152 szt.

Zeszyt ćwiczeń: - Prosto do celu.Tak jak w podręczniku, ćwiczenia do każdej lekcji znajdują się na dwóch sąsiadujących stronach. Odnośniki do zadań z podręcznika, po których należy wykonać ćwiczenia, dodatkowo ułatwiają nawigację. - Trening czyni mistrza! Uczeń może przećwiczyć wszystkie zagadnienia gramatyczne z podręcznika na podstawie dodatkowych ćwiczeń utrwalających w zeszycie ćwiczeń. - Praktycznie najlepszy! Dodatkowe ćwiczenia słownictwa i zwrotów z danego rozdziału na podstawie prostych tekstów użytkowych pozwolą na ich opanowanie w praktyce. - Zobacz to na własne oczy. Zadania na stronach filmowych rozwijają umiejętność przetwarzania materiału audiowizualnego, wymaganą w podstawie programowej, i pozwalają lepiej poznać bohaterów filmu. Maximal to innowacyjny kurs języka niemieckiego dla uczniów rozpoczynających naukę od VII klasy! Już z numerem dopuszczenia MEN: 1094/1/2020. - Przede wszystkim interesujący! Jan, Alicia i inni bohaterowie filmu i podręcznika MAXIMAL towarzyszą uczniom przez całe 2 lata nauki, prezentując współczesny świat młodych mieszkańców krajów DACHL i język niemiecki w praktyce. - Innowacyjny! Nakręcono film, który jest w pełni zintegrowany z treścią podręcznika i celami nauczania. - Maksymalnie minimalny! Nieprzeładowany podręcznik o łagodnej progresji uzupełniony jest maksymalnym pakietem dodatkowych zadań i materiałów dla nauczyciela. - Dokładnie taki, jakiego potrzebujesz! Dwutomowy MAXIMAL napisany został specjalnie dla uczniów klas VII-VIII. Gwarantuje Ci realizację całości materiału w ciągu 2 godzin lekcyjnych tygodniowo (wariant II.2 podstawy programowej).

29,00 zł
26,10 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,90 zł

6
Shuggie Bain - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Shuggie Bain
Dostępny376 szt.

Najgłośniejszy światowy debiut literacki ostatnich lat. Powieść o granicach miłości, która rozbudza emocje i zostaje w człowieku na zawsze. Młody Hugh Bain, zwany przez wszystkich Shuggiem, to samotny chłopiec, którego dzieciństwo przypadło na trudny okres lat osiemdziesiątych w robotniczym Glasgow i który mimo starań nie potrafi sprostać oczekiwaniom swojego otoczenia. Jego matka, Agnes Bain, chciała od życia czegoś więcej. Marzyła o domu i o życiu na własny rachunek. Kiedy jej niewierny mąż postanawia odejść, kobieta i troje dzieci zostają uwięzieni w górniczym mieście, przetrzebionym przez reformy Margaret Thatcher. Agnes coraz częściej szuka ratunku w butelce i ostatecznie to na dzieciach spoczywa obowiązek uratowania matki. Jedno po drugim wszyscy ją opuszczają, aż zostaje tylko Shuggie. Jej najmłodszy syn wierzy bowiem w matkę jak nikt i walczy o nią do samego końca. Sam jednak zmaga się z problemami – Agnes pragnie mu pomóc, jednakże z czasem uzależnienie przyćmiewa w jej życiu wszystko, włączając w to ukochanego syna. Nominowana do wszystkich najważniejszych nagród literackich – w tym do National Book Award oraz Nagrody Bookera, którą zdobyła opowieść o uzależnieniu, seksualności i miłości.

44,90 zł
27,39 zł

Rabat 39,0%
oszczędzasz 17,51 zł

7
W dolinie Narwi. Tom 1. Zadziorna baronówna - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
W dolinie Narwi. Tom 1. Zadziorna baronówna
Dostępny937 szt.

Wśród szlachcianek dwudziestopięcioletnia baronówna Sabina Ostrowska uchodzi za podstarzałą ekscentryczkę… wręcz czarną owcę. W powszechnej opinii Bóg pokarał ją inteligencją, kąśliwym językiem i żywym temperamentem. Poza tym (o zgrozo!) nie posiada męża, a nawet nie zamierza słuchać o żadnym kawalerze. Sabinę śmiertelnie nudzi salonowe życie. Kryminalne śledztwa, które w kręgach arystokracji prowadzi jej ojciec, to co innego. Wprawdzie niebezpieczne przygody nie są dla panien z dobrych domów, ale ciotka Gertruda widzi w nich szansę na utemperowanie niesfornej bratanicy i wydanie jej za mąż. Baron Wiktor Godlewski wydaje się kandydatem wręcz idealnym… Czy ten podstępny plan się powiedzie? Zadziorna baronówna to pierwszy tom cyklu obyczajowo-historycznego „W dolinie Narwi”, którego fabuła rozgrywa się na Podlasiu w pierwszej połowie XIX wieku.

42,00 zł
24,36 zł

Rabat 42,0%
oszczędzasz 17,64 zł

8
Zachód Słońca na Santorini. Ciemniejsza strona Grecji - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zachód Słońca na Santorini. Ciemniejsza strona Grecji
Dostępny265 szt.

Dionisios Sturis wraca z kontynuacją bestsellerowego tomu Grecja. Gorzkie pomarańcze. Nagradzany autor domyka reporterski dyptyk o współczesnej Grecji. Opowiada intymną, bolesną, a zarazem uniwersalną historię o dojrzewaniu i konstruowaniu własnej tożsamości, i o tym, co znaczy być Grekiem, być Polakiem, lub w ogóle – mieć pochodzenie. Apo pu ise? Skąd jesteś? – pytają siebie nawzajem Grecy, gdy chcą wiedzieć, z kim mają do czynienia. To niewinne pytanie – o geografię, rodzinną wioskę, o ojca – w ostatnich latach zyskało dodatkowe, mroczne oblicze: stało się okrzykiem bojowym faszystów. Często było to ostatnie pytanie, jakie słyszały ofiary ksenofobicznej przemocy – imigranci i uchodźcy, ale też niewystarczająco „greccy” Grecy, jak raper Pawlos Fisas, zabity przez nacjonalistów w 2013 roku – zanim zaczęły się ciosy. Kiedy mordercy z partii Złoty Świt stanęli przed sądem, rozpoczęła się walka o grecką demokrację. Sturis wraca do Grecji bogatszy w doświadczenia z kilku lat dokumentowania jej losów i tworzy opowieść dojrzałą, głęboką, porywającą w swojej odwadze i szczerości.

44,90 zł
27,39 zł

Rabat 39,0%
oszczędzasz 17,51 zł

9
Władca Pierścieni Tom 3: Powrót króla - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Władca Pierścieni Tom 3: Powrót króla
Dostępny302 szt.

Trzecia część Władcy Pierścieni , porywającej przygody, stworzonej z epickim rozmachem przez J.R.R. Tolkiena. Zebrały się armie Władcy Ciemności, a jego przerażający cień sięga coraz dalej. Połączone siły ludzi, krasnoludów, elfów i entów stają naprzeciw nawałnicy mroku. Tymczasem Frodo i Sam uparcie wędrują w głąb Mordoru, zamierzając zrealizować cel ich heroicznej misji i zniszczyć Pierścień Jedyny.

29,90 zł
20,63 zł

Rabat 31,0%
oszczędzasz 9,27 zł

10
Blok zadań. Działania matematyczne - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Blok zadań. Działania matematyczne
Dostępny67 szt.

Bloki zadań to świetna pomoc w nauce i ćwiczeniu tabliczki mnożenia. Znajdziesz tu 144 różnorodne zadania wraz z rozwiązaniami, które sprawią, że tabliczka mnożenia już nigdy nie będzie sprawiała Ci kłopotu. Książki mają formę bloku z wydzieranymi kartkami. Na każdej stronie znajdziesz jedno zadanie. Wydzieraj kartki i rozwiązuj działania matematyczne, gdzie i kiedy chcesz. Każda wolna chwila jest dobra, żeby poćwiczyć tabliczkę mnożenia.

19,99 zł
11,99 zł

Rabat 40,0%
oszczędzasz 8,00 zł

11
Mózg Buddy. Podręcznik do osiągania szczęścia... - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mózg Buddy. Podręcznik do osiągania szczęścia...
Dostępny23 szt.

Jak rozwinąć mózg - odkryj skuteczne praktyki, które zapewnią ci szczęście, miłość i sukcesy w życiu Co tak naprawdę wyróżniało umysły wielkich ludzi? Czy mózg jednostki wybitnej różni się od mózgu przeciętnego Kowalskiego? Czy możemy w jakikolwiek sposób równać do naszych autorytetów, czy też nasz umysłowy potencjał jest uzależniony tylko i wyłącznie od puli genów, jakie otrzymaliśmy od rodziców? Znany neuropsycholog, będący jednocześnie nauczycielem medytacji, i neurolog zdecydowali się odpowiedzieć na te pytania w niniejszej książce. W ten sposób powstał praktyczny przewodnik, który zawiera narzędzia niezbędne do ulepszenia mózgu. Dzięki niemu dowiesz się, jak rozwinąć mózg, by wzmocnić swój rozwój osobisty i duchowy. Nauczysz się samodzielnie radzić ze stresem, złym samopoczuciem, problemami w relacjach i negatywnymi emocjami. Korzystając z nowatorskich osiągnięć neuronauki i starożytnych metod uzdrawiania duchowego, poprawisz jakość swojego życia i osiągniesz prawdziwe szczęście. Czy umysł jest w stanie zmienić strukturę mózgu? Książka ta w umiejętny i przystępny sposób łączy odkrycia z dziedziny neuronauki z pradawną mądrością buddyzmu. Najnowsze badania dowodzą, że mózg pozostaje otwarty na zmiany przez całe życie. Co więcej, można świadomie posłużyć się umysłem, by dokonać w nim zmian. Jak rozwinąć mózg? Przede wszystkim ucząc się bezpośredniego wpływania na swoje samopoczucie. Służą do tego relacje z innymi, ale też z samym sobą. To one w praktyce kształtują połączenia neuronalne, zmieniając aktywność mózgu. Dzięki temu mechanizmowi można pobudzać w umyśle stan relaksu, radości i szczęścia zamiast niepokoju, smutku czy złości. Praktyka uważności, uzdrawianie duchowe i medytacje narzędzia pozytywnych zmian Okazuje się, że buddyzm jest prawdziwą skarbnicą metod, które pobudzają i wzmacniają określone stany mózgu. Autorzy zachęcają czytelników do otwarcia się na tajemnice umysłu, ucząc nowoczesnego pojmowania starożytnych nauk o praktyce uważności i wyrażaniu wdzięczności. I bynajmniej nie trzeba żadnej pogłębionej wiedzy z zakresu neuronauki, psychologii czy medytacji, żeby skorzystać z tej książki. Jest ona niczym przystępna instrukcja obsługi mózgu, połączona z przybornikiem zawierającym skuteczne narzędzia do wprowadzania zmian. Proponowane ćwiczenia mają moc kształtowania wewnętrznego świata każdego człowieka. Poza tym zwiększają empatię w stosunku do innych osób oraz poszerzają zasięg współczucia i troskliwości. W ten sposób bezpośrednio wpływają na jakość życia na wielu płaszczyznach. Wzbogacają rozwój osobisty i duchowy, budują podstawy trwałego szczęścia i miłości, zapewniają relaks i stają się źródłem pozytywnych emocji. Buddyzm i neuronauka współczesne drogi do prawdziwego szczęścia Podczas lektury tej książki poznasz zarówno zasady funkcjonowania mózgu, jak i praktyczne metody uzdrawiania duchowego, które wzmacniają dobre samopoczucie, a przy tym zmniejszają cierpienie. Kolejne rozdziały pozwolą ci lepiej zrozumieć neurologiczne źródła szczęścia, empatii i miłości. Współczesna nauka już potwierdziła to, co buddyzm propagował od ponad dwóch tysięcy lat. Medytacje, praktyka uważności i pielęgnowanie współczucia oraz wdzięczności pobudzają mózg i stają się źródłem pozytywnych zmian. Sięgając po te narzędzia, zyskasz umiejętność stopniowego przeorganizowania swego mózgu w celu osiągnięcia spełnienia w związkach i zwiększenia wewnętrznego spokoju. Tym samym twój rozwój osobisty i duchowy zyska pozytywny impuls. Zmień mózg - zmień życie

44,40 zł
34,63 zł

Rabat 22,0%
oszczędzasz 9,77 zł

12
Długopis automatyczny 4 kolory w 1 Bic Colours (1 sztuka) - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Długopis automatyczny 4 kolory w 1 Bic Colours (1 sztuka)
BIC
Dostępny24 szt.

Przedstawiamy długopis z 4 kolorami wkładów. Kolorowe przyciski ułatwiające wybór koloru. Długość pisania to średnio 8 km po teście SGS. Kolory zielony, niebieski, czerwony i czarny są bezpieczne dla dokumentów. Grubość kreski: 0.32 mm

12,20 zł
11,59 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 0,61 zł

13
Włoskie love story - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Włoskie love story
Dostępny276 szt.

Rimini jest kwintesencją beztroskich wakacji. Oli będzie brakowało skąpanych w słońcu plaż i nieba tak błękitnego, że można się w nim zatracić. Obiecała swojemu chłopakowi, że to ostatni sezon pracy w nadmorskim kurorcie – ma dosyć związku na odległość i po ukończeniu studiów planuje wrócić do Polski na stałe. Spędzając ostatnie lato w nadmorskim raju, czeka na przyjazd Krzyśka i upragniony, choć krótki, urlop z ukochanym. Gdy poznaje szalenie przystojnego i nieco tajemniczego Marcina, sama nie wie, co się z nią dzieje. Spontaniczność? Przecież to nie w jej stylu! W dodatku dziewczyna liczy, że Krzysiek przyleci do niej z pierścionkiem – to byłby doskonały moment. Ola przekona się, jak wiele życie ma jej do zaoferowania, gdy zaczyna cieszyć się każdym dniem i każdą chwilą, zamiast nieustannie planować. To w końcu idealny czas i miejsce, trzeba sobie pozwolić na nutkę szaleństwa!

39,90 zł
29,93 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,97 zł

14
CDL/CDS silne wsparcie w procesie zdrowienia - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
CDL/CDS silne wsparcie w procesie zdrowienia
Dostępny44 szt.

CDL lub CDS to roztwór ditlenku chloru do oczyszczania wody pitnej oraz eliminowania chorób. Jest łagodnym suplementem diety bez smaku o neutralnym pH, który utlenia wirusy, bakterie i grzyby. Dzięki tej książce dowiesz się, w jaki sposób, samodzielnie, przygotować CDL i stosować odpowiednie dawki, aby osiągnąć najlepsze efekty dla zdrowia. Preparat można aplikować zewnętrznie, doustnie i dożylnie. Zależnie od rodzaju choroby prowadzi do szybkiego zmniejszenia się występujących objawów. Potwierdzono jego skuteczność między innymi przy alergiach, astmie i cukrzycy. Pomaga przy schorzeniach autoimmunologicznych jak choroby tarczycy, skóry czy niepłodność oraz neurodegeneracyjnych jak Parkinson, SM czy Alzheimer. Odzyskaj zdrowie i wzmocnij odporność.

44,40 zł
32,41 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 11,99 zł

15
Blok zadań. Słówka angielskie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Blok zadań. Słówka angielskie
Dostępny121 szt.

Bloki zawierają po 144 atrakcyjne i różnorodne zadania, które sprawią, że obliczenia matematyczne i angielskie słówka już nigdy nie będą sprawiały kłopotu. Książki mają formę bloku z wydzieranymi kartkami, na każdej stronie jest po jednym zadaniu. Rozwiązywać zadania można w bloku albo wydzierać pojedyncze kartki i zabrać je ze sobą np. w podróż autobusem. Można podsuwać dziecku po jednej kartce codziennie – systematyczność czyni mistrza! Każda wolna chwila jest dobra, żeby poćwiczyć matematykę lub słówka angielskie.

19,99 zł
14,39 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 5,60 zł

16
Uziemienie w.3 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Uziemienie w.3
Dostępny2 szt.

Zaskakująca przyczyna twoich problemów ze zdrowiem!Coraz częściej chorujesz? Zwykłe przeziębienie okazuje się nie lada wyzwaniem dla twojego układu odpornościowego? Izolujesz się od świata zewnętrznego i ludzi w obawie przed wirusami, bakteriami, smogiem i wszystkim co niesie potencjalne zagrożenie?? Mimo to cierpisz z powodu alergii, niewyjaśnionych stanów zapalnych, bólu czy depresji. Naukowcy potwierdzają, że to właśnie izolowanie się od natury, negatywnie oddziałuje na twój system odpornościowy. A energia z Ziemi reguluje funkcjonowanie całego organizmu. Zastanawiasz się w jaki sposób ?Energia z Ziemi - uzdrawianie energetyczne poprzez uziemienieZiemia emituje energię, wibracje, ujemnie naładowane elektrony, które oddziałują na twoje ciało, ponieważ ono również emituje energię. Ta wspólna wymiana, między tobą a Ziemią, powoduje wyrównanie poziomu energii elektrycznej lub potencjału elektrycznego w ciele. Z kolei ta równowaga ładunków elektrycznych wzmacnia układ odpornościowy, eliminuje stany zapalne, przewlekłe bóle stawów i mięśni, zmniejsza poziom stresu i przyspiesza gojenie się ran.Uziemienie eliminuje negatywne skutki promieniowania EMF i elektrosmogu??Coraz więcej badań potwierdza również negatywny wpływ elektrosmogu, energii i fal elektromagnetycznych emitowanych przez wiele urządzeń, którymi się otaczasz. Współczesny człowiek zastąpił bowiem uzdrawiającą energię powierzchni Ziemi energią telefonów, komputerów i telewizora, bez których, przecież, nie da się żyć. Niestety często nie zdajesz sobie nawet sprawy, że EMF negatywnie oddziałuje na cały twój organizm. Nawet noszenie butów, wykonanych z materiałów, które izolują twoje ciało od powierzchni Ziemi, przyczynia się rozregulowania energii twojego ciała.Energia z Ziemi - jak naładować się czystą energią?W książce znajdziesz receptę i proste sposoby na uziemienie i naładowanie się energią z Ziemi. Odkryjesz korzyści płynące z chodzenia boso po ziemi, trawie czy nawet błocie. Oprócz niezwykłych sensorycznych wrażeń, których dostarczysz swojemu ciału naładujesz je też ujemnymi elektronami. Szybko też odczujesz pozytywne skutki spacerów po łące, czy lesie. Odczujesz głęboki relaks, będziesz szybciej i lepiej kontrolować stres czy napady paniki i lęku. Natomiast odpoczynek na specjalnych uziemiających matach pozwoli zregenerować się organizmowi podczas snu. Poznaj historie pacjentów, którzy po latach bezskutecznej walki o zdrowie skorzystali z technik uziemienia. W ten prosty i niezwykle przyjemny sposób pozbyli się chorób w tym depresji i bezsenności, bezdechu sennego, wyleczyli trudno gojące się rany, bóle stawów, artretyzm czy stany zapalne.Jak prawidłowo wykonać uziemienie?W książce znajdziesz, oprócz badań naukowych potwierdzających skuteczność tej naturalnej terapii energią z Ziemi, zestaw gotowych praktyk i zaleceń. Oprócz spacerów na świeżym powietrzu, chodzenia boso lub w specjalnych butach uziemiających, wykorzystasz metody osobistego uziemienia zwane bosymi substytutami do zastosowania w domu. Są to, miedzy innymi, maty uziemiające, które można umieścić na łóżku, krześle lub podłodze. Zbudujesz też własny domowy system uziemiający i w krótkim czasie poprawisz swój sen, zapanujesz nad stresem i pozbędziesz się dokuczliwych dolegliwości.Lek jest tuż pod twoimi stopami!

54,50 zł
39,79 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 14,71 zł

17
Życie Cię Kocha. 7 duchowych praw, które... - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Życie Cię Kocha. 7 duchowych praw, które...
Dostępny9 szt.

Twoje życie Cię kocha, musisz tylko w to uwierzyć i wykorzystać moc umysłu Życie jawi Ci się często jako coś trudnego, wypełnionego kłopotami i nie gwarantującego niczego pewnego? Niejednokrotnie toczysz codzienną walkę o przetrwanie i dochodzisz do wniosku, że wszystko sprzysięgło się przeciwko Tobie? Informacje i przykłady z życia, które znajdziesz w tej książce, przekonają Cię, że życie nie tylko nie jest źle do nas nastawione, ale darzy nas bezwarunkową miłością. Twoje życie Cię kocha, dlatego zacznij zmieniać perspektywę myślenia już dziś. Pokochaj siebie, włącz pozytywne myślenie i zadbaj relacje z bliskimi. Zainwestuj w swój rozwój duchowy i rozwój osobisty. Niewątpliwie pomoże ci w tym twój umysł. Osiągnij wielki sukces i pokochaj siebie szczęście i radość są na wyciągnięcie ręki Dowodów na to, że życie Cię kocha dostarcza Louise Hay, która w dzieciństwie doświadczyła przemocy fizycznej, psychicznej i seksualnej. Czuła się niekochana i w młodym wieku uciekła od swojej matki i ojczyma. Udało jej się jednak pokonać tę traumę i uporządkować emocje. To uznawana za jedną z najbardziej szanowanych kobiet sukcesu w USA, autorka licznych bestsellerów. Z pewnością jej książka to swoisty kurs afirmacji, motywacji i drogi do radości i szczęścia. Autorka nauczy Cię przebaczania przeszłości i codziennego odkrywania pozytywnych aspektów życia i radości. Przestaniesz rozpamiętywać porażki, uporządkujesz emocje i zaczniesz patrzeć w przyszłość Na pewno niejednokrotnie doświadczyłeś porażki, nie zawsze wszystko szło po Twojej myśli. Późnij zadręczałeś się, analizowałeś niepowodzenia na wszelkie możliwe sposoby. Zdaniem Autorki, to droga donikąd. Zamiast tracić swoją energię na niepotrzebne wracanie do przeszłości, skup się na pozytywnym myśleniu i budujących sytuacjach. Nie tylko poprawisz sobie humor, ale również zwiększysz pewność siebie i relacje z bliskimi. Rozpoznasz i nazwiesz swoje emocje. Przekonasz się, że porażki wcale nie przekreślają Twojej szansy na sukces. Zawarte w tej książce przykłady dokładnie Ci to uzmysłowią. Proponowane przez Autorkę afirmacje dodatkowo podniosą Cię na duchu i pozwolą uwolnić się od negatywnych myśli. Samodzielnie dokonaj metamorfozy życia. Zyskaj motywację do działania Dowiedz się, jakie techniki umożliwiły Louise Hay dokonanie zadziwiającej metamorfozy jej życia. Będziesz mógł samodzielnie z nich skorzystać i zyskać motywację do dokonania zmian. Pokochaj siebie i zadbaj o swój rozwój osobisty i świadomość własnego szczęścia. Uświadomisz sobie, dlaczego patrzenie w lustro i kochanie swojego odbicia, pomaga budować lepszą przyszłość. Nauczysz się uzdrawiać ograniczające Cię przekonania, które mogłeś wynieść z rodzinnego domu. Zrozumiesz, czym jest dzienniczek darów i dlaczego warto go prowadzić oraz nakierujesz swoje życie na właściwe tory. Zamiast żyć przeszłością, zostaniesz w pełni osadzony w teraźniejszości i będziesz czerpać z niej pełnię korzyści. Poznasz również moc afirmacji i uczynisz z nich stały element swojej codzienności. Życie Cię kocha! Przekonaj się o tym już dziś i ciesz się szczęściem

49,40 zł
35,57 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 13,83 zł

18
Sesame 1 podręcznik + podręcznik online /PACK/ - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sesame 1 podręcznik + podręcznik online /PACK/
NiedostępnyBrak

Sésame 1 podręcznik + podręcznik online /PACK NUMERIQUE/Sésame to nowy podręcznik dla dzieci w wieku 10-12 lat rozpoczynających naukę języka francuskiego, uwzględniający podejście zadaniowe i wymogi ESOKJ.Pakiet "Pack numérique" zawiera 2 komponenty:1/ podręcznik papierowy:https://www.hachettefle.pl/sesame-1-podrecznik-audio-online2/ indywidualny kod aktywacyjny do podręcznika w wersji onlineE-podręcznik jest dostępny na platformie Bibliotheque HLI przez 18 miesięcy od momentu aktywacji.Uwaga! Produkt bez prawa zwrotu.

77,60 zł
69,84 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,76 zł

19
Jestem bystrzakiem. Ekstra łamigłówki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jestem bystrzakiem. Ekstra łamigłówki
Dostępny5 szt.

To książki dla wszystkich, którzy chcą pogimnastykować umysł i sprawdzić jego możliwości. Każda z części zawiera zbiór różnorodnych łamigłówek pozwalających na gimnastykowanie umysłu, rozwijanie spostrzegawczości oraz umiejętności logicznego myślenia. Ciekawe zadania poszerzają wiedzę i dają dużo radości.

9,99 zł
7,19 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 2,80 zł

20
Rozwiń w sobie mózg Buddy. Proste ćwiczenia, wielkie korzyści - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rozwiń w sobie mózg Buddy. Proste ćwiczenia, wielkie korzyści
Dostępny3 szt.

W tej książce znajdziesz proste praktyki trenujące mózg i usprawniające pamięć, które wykonasz każdego dnia, aby uchronić się przed stresem, poprawić nastrój i odnaleźć emocjonalną równowagę. Wykorzystaj nieograniczone możliwości umysłu, aby znacząco poprawić wydajność pracy i samopoczucie oraz odbudować duchowość. Poznasz proste ćwiczenia oddechowe, afirmacje i przełączysz się na pozytywne myślenie. Praktyki mindfulness (trening uważności) to prosta terapia umysłu, który sprawi, że nie tylko pokochasz siebie, ale łatwo poradzisz sobie z codziennym stresem w pracy i osiągniesz szczęście na co dzień. Wystarczy kilka minut dziennie, aby znacząco poprawić kondycję mózgu. Duże zmiany zaczynają się od małych kroków.

44,40 zł
31,97 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,43 zł

21
Latawiec, smok - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Latawiec, smok
ADAR
NiedostępnyBrak

Latawiec wykonany z lekkiej konstrukcji oraz tkaniny poliestrowej z nadrukiem wesołego smoka. W zestawie również wygodna plastikowa rączka ze sznureczkiem, na którym dziecko będzie puszczać latawiec. Cechy produktu: • rozpiętość 140.0 cm, • długość ogona 130.0 cm, • opakowanie: woreczek foliowy.

12,90 zł
11,74 zł

Rabat 9,0%
oszczędzasz 1,16 zł

22
Felix Ever After. Na zawsze Felix - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Felix Ever After. Na zawsze Felix
Dostępny369 szt.

Felix Love nigdy nie był zakochany, a ironią losu jest nazwisko, które nosi. Desperacko chce się dowiedzieć, jak to jest kochać, i nie rozumie, dlaczego innym przychodzi to tak łatwo, a jemu nie. I mimo że jest pewien swojej tożsamości, wewnętrznie obawia się, że bycie czarnoskórym, queerowym, transpłciowym chłopakiem będzie przeszkodą do odnalezienia szczęśliwego zakończenia. Kiedy ktoś anonimowo wysyła Felixowi transfobiczne wiadomości, zaraz po tym jak upublicznia jego zdjęcia sprzed korekty płci, Felix wymyśla plan zemsty. Jednak czekają na niego kolejne niespodzianki, a jedną z nich będzie uwikłanie w coś na pozór trójkąta miłosnego. Felix będzie musiał zmierzyć się z emocjami i wyruszyć w najtrudniejszą podróż swojego życia, aby odnaleźć samego siebie. Felix Ever After. Na zawsze Felix to szczera i wielowarstwowa opowieść o tożsamości, zakochiwaniu się i odnajdowaniu miłości, na którą wszyscy zasługujemy. Kacen Callender to autor uhonorowany nagrodami Stonewall i Lambda Award. Powieść Felix Ever After. Na zawsze Felix przyniosła mu sławę za sprawą pojawiających się w internecie opinii o niebanalności historii i świetnym przedstawieniu świata widzianego oczami transpłciowego bohatera. To opowieść o odkrywaniu siebie, przeciwstawianiu się nienawiści i o pierwszej miłości.

39,90 zł
28,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

23
Jestem bystrzakiem. Zabawy logiczne - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jestem bystrzakiem. Zabawy logiczne
Dostępny26 szt.

To książki dla wszystkich, którzy chcą pogimnastykować umysł i sprawdzić jego możliwości. Każda z części zawiera zbiór różnorodnych łamigłówek pozwalających na gimnastykowanie umysłu, rozwijanie spostrzegawczości oraz umiejętności logicznego myślenia. Ciekawe zadania poszerzają wiedzę i dają dużo radości. „Jestem bystrzakiem” to nowa seria aktywnościowo-edukacyjna z nowoczesną szatą graficzną i ciekawymi zadaniami, dzięki którym dziecko może dobrze się bawić i ćwiczyć umiejętność logicznego myślenia.

9,99 zł
7,19 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 2,80 zł

24
Elementarz przedszkolaka - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Elementarz przedszkolaka
Dostępny44 szt.

Książki edukacyjne dla dzieci doskonale uczą i bawią. Literki, cyferki, szlaczki i ciekawe zadania sprawią, że Twoje dziecko chętnie zacznie swoją przygodę z nauką.

17,99 zł
12,95 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 5,04 zł

25
Pasożyty – prawdziwa przyczyna chorób - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pasożyty – prawdziwa przyczyna chorób
Dostępny8 szt.

Dręczą cię uciążliwe objawy, które rujnują twoje zdrowie, ale lekarze są bezradni? Grzybice, alergie, bóle? Pomyślałeś, że przyczyną tych dolegliwości mogą być pasożyty, a leczenie trzeba podjąć jak najszybciej? Pomoże ci Autor, który jest jednym z terapeutów, którzy skutecznie leczą pasożyty i choroby grzybicze. W swojej przełomowej książce podaje przystępne, wartościowe informacje na temat diagnozy, terapii, samodzielnego leczenia i profilaktyki dotyczącej zakażeń pasożytniczych. Udowadnia, jak powszechny to problem. Pokazuje, jak należy postępować w sytuacji, gdy przyjmowane leki nie działają. Podstawą jest oczyszczanie organizmu, dieta i preparaty prozdrowotne, jak np. msm, czyli siarka organiczna. Wyeliminuj przyczynę wielu chorób.

49,40 zł
36,06 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 13,34 zł

26
LEGO Friends. 30414 Magiczny kufer Emmy - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
LEGO Friends. 30414 Magiczny kufer Emmy
LEGO
Dostępny3 szt.

Zestaw LEGO® Friends Magiczny kufer Emmy (30414) to prawdziwa gratka dla wszystkich małych magików! Wystarczy obrócić gałkę, a banknot zniknie przy niewielkiej pomocy króliczka-asystenta! Zestaw klocków LEGO Friends Magiczny kufer Emmy 30414 składa się z 67 klocków LEGO®. W opakowaniu znajdziesz 1 minifigurkę. Zestaw klocków przeznaczony jest dla dzieci powyżej 5 roku życia.

29,00 zł
24,94 zł

Rabat 14,0%
oszczędzasz 4,06 zł

27
Szkicownik A4/30K 140g czarny - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szkicownik A4/30K 140g czarny
Koh-I-Noor
Dostępny1 szt.

Czarny szkicownik w formacie A4 - 30 kartek, 140gBlok szkicowy z czarnymi kartkami przeznaczony jest dla studentów oraz profesjonalistów. Idealny do szkicowania, rysowania, może być również stosowany przy rozmywaniu obrazu wykonanego kredkami akwarelowymi. Czarny papier podkreśla kolory, dzięki czemu wydają się bardziej intensywne. Szkicownik nadaje się także jako album na zdjęcia.

25,50 zł
24,23 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,27 zł

28
Integral Courier - Pendrive 32GB Hi-Speed USB 2.0 - Elektronika i akcesoria
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Integral Courier - Pendrive 32GB Hi-Speed USB 2.0
Integral
Dostępny1 szt.

Typ: Pamięć flash USB, SDRodzaj gwarancji: Rękojmia 24 m-ce

22,50 zł
29
Ozdoba Motyl 520561 cena za 1 szt - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
6,80 zł
6,19 zł

Rabat 9,0%
oszczędzasz 0,61 zł

30
Kalka ołówkowa A4/100 arkuszy - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalka ołówkowa A4/100 arkuszy
Koh-I-Noor
Dostępny16 szt.

- Kalka kopiująca ołówkowa- Zestaw zawiera 100 arkuszy spakowanych w estetyczną teczkę tekturową

23,10 zł
21,95 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,15 zł

31
Śpiewająca tykwa i inne baśnie afrykańskie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Śpiewająca tykwa i inne baśnie afrykańskie
Dostępny6 szt.

Zbiór opowieści prezentujący szeroki wachlarz afrykańskich tradycji oralnych. Historie te pochodzą z wielu rejonów tego różnorodnego kontynentu. Wszystkie zamieszczone tu teksty był przekazywane ustnie, z wyjątkiem egipskiej opowieści o Setnie (niewiele wiadomo o źródłach tego opowiadania poza faktem, że zostało spisane na papirusie). Chociaż wszystkie zamieszczone opowieści pochodzą z konkretnych zakątków Afryki, nie oznacza to, że w innych rejonach nie są znane. Nie sposób zgłębić ich genezy, ale nie ulega wątpliwości, że ludzie na całym świecie opowiadają sobie te same historie, przystosowując je jedynie do realiów kultury, w której żyją.

44,00 zł
34,32 zł

Rabat 22,0%
oszczędzasz 9,68 zł

32
Wyobrażanki. Ćwiczenia relaksacyjne dla dzieci - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyobrażanki. Ćwiczenia relaksacyjne dla dzieci
Dostępny51 szt.

Wyobrażanki to ćwiczenia relaksacyjne rozwijające wyobraźnię, łagodzące napięcie i stres, pomagające wyciszyć się i przenieść w myślach w piękne, kojące miejsca; do lasu, nad brzeg morza, a nawet w kosmiczną przestrzeń. Książka składa się z krótkich opowiadań i nawiązujących do przeczytanej historii ćwiczeń z ciałem, oddechem i wyobraźnią.

32,99 zł
23,75 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,24 zł

33
W zgodzie z naturą. Segreguję odpady - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
W zgodzie z naturą. Segreguję odpady
Dostępny198 szt.

Bycie eko jest fajne! Seria „W zgodzie z naturą” to pięknie ilustrowanie książki aktywnościowe. Rozmaite kreatywne zadania dostarczą świetnej zabawy, a jednocześnie dzięki nim młody czytelnik będzie miał okazję zdobyć wiedzę przyrodniczą oraz dowiedzieć się, jak możemy dbać o naszą planetę i jaki wpływ na środowisko mają nasze codzienne wybory.

19,99 zł
14,39 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 5,60 zł

34
Gwiezdni przyjaciele. Tom 7. Kraina cieni - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gwiezdni przyjaciele. Tom 7. Kraina cieni
Dostępny74 szt.

Poznajcie siódmy tom serii o Gwiezdnych Przyjaciołach. Wiecie, że Maja i jej przyjaciółki wierzą w magię? Dzięki magii dziewczynki przeżywają niesamowite przygody, w których towarzyszą im zwierzęta z Gwiezdnego Świata. Przyjaciółki wraz ze zwierzętami wykorzystują swoje nadzwyczajne zdolności by walczyć z czarną magią. Jakie przygody czekają Zuzę, Wiolę, Maję i Karolę w tej części serii? Westcombe – rodzinna wioska dziewczynek bierze udział w konkursie na najbardziej zadbaną wioskę. Niestety ktoś tajemniczy, pod osłoną nocy, próbuje przeszkodzić i zniweczyć plany na zwycięstwo Westcombe. Czy gwiezdni przyjaciele powstrzymają zło panoszące się w świetle księżyca?

19,99 zł
14,39 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 5,60 zł

35
Tradycyjna Medycyna Chińska w.3 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tradycyjna Medycyna Chińska w.3
Dostępny20 szt.

Poznaj holistyczne podejście do życia i sposób na leczenie powszechnych dolegliwości Na pewno nieraz zetknąłeś się z określeniem Tradycyjna Medycyna Chińska (TMC). Ale czy zastanawiałeś się, jakie są podstawy Tradycyjnej Medycyny Chińskiej? Jak ona tak naprawdę działa i jak wygląda leczenie zgodne z tym, co głosi Tradycyjna Medycyna Chińska? Cóż, w skrócie można to podsumować tak: TMC to w 80 procentach tryb życia, 10 procent stanowi akupunktura a drugie 10 procent chińskie zioła. Chociaż niektórym może się wydawać, że podstawy i założenia Tradycyjnej Medycyny Chińskiej są skomplikowane, nic bardziej mylnego. Jest ona łatwa w zastosowaniu zarówno dla pasjonatów tego tematu, jak i laików. A to skutkuje ogromnym wzrostem zainteresowania tą sztuką dbania o zdrowie człowieka. Teraz i ty możesz poznać i wykorzystać holistyczne podejście Tradycyjnej Medycyny Chińskiej do leczenia różnych chorób i powszechnych dolegliwości. Dowiedzieć się, ja zadbać zarówno o ciało, jak i umysł. Umożliwi ci to Autor tej niezwykłej książki, który jest praktykującym lekarzem prowadzącym gabinet TMC w Wiedniu. W swojej publikacji opowiada o swoich doświadczeniach i dzieli się najlepszymi sposobami skorzystania z liczącymi przecież tysiące lat mądrości Wschodu. Leczenie - możesz pomóc sobie sam dzięki terapiom naturalnym, jakie oferuje Tradycyjna Medycyna Chińska Porady Autora rzucają nowe światło na sposób, w jaki żyjemy, jak rano wstajemy, co zjadamy, jak się ruszamy, w co wierzymy i czego się boimy. Dopiero po przyswojeniu wszystkich zawartych w tej książce informacji jesteś w stanie uświadomić sobie, jak wiele możesz zrobić dla swojego zdrowia i diety. Dowiesz się również, które metody TMC mogą pomóc w pozbyciu się nękających cię dolegliwości czy chorób. Książka to kompendium wiedzy o Tradycyjnej Medycynie Chińskiej i jej podstawach. Zyskaj niezbędną wiedzę o Tradycyjnej Medycynie Chińskiej Z wszechstronnej i obszernej książki dowiesz się, jak się żyć w zgodzie z pięcioma elementami: drewnem, ogniem, ziemią, metalem oraz wodą. Zgłębisz takie terapie naturalne i techniki lecznicze, jak akupunktura czy stosowanie poszczególnych chińskich ziół. Będziesz wiedział, co należy zrobić, gdy cierpisz na syndrom wyczerpania śledziony, zadbasz o zdrowie swoich kości i zapobiegniesz powstawaniu uczucia wypalenia. Poznasz również analizę poszczególnych składników odżywczych diety w kontekście TMC i właściwe metody oddychania. Wiele miejsce w tej książce Autor poświęca również zdrowemu odżywianiu. Przekona cię do ciepłych śniadań czy codziennego jedzenia jabłek. Wyjaśni, dlaczego trzeba zjadać dobre roślinne biało i dlaczego nie można bać się tłuszczy! Zdrowe odżywianie nabierze nowego wymiaru. Podobnie jak twoje życie. Medycyna Wschodu dla ludzi Zachodu

69,60 zł
50,81 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 18,79 zł

36
Kapelusz 535596 cena za 1 szt - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
10,90 zł
9,92 zł

Rabat 9,0%
oszczędzasz 0,98 zł

37
Legendy o Bazyliszku i o Sielawowym królu. CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
31,90 zł
29,35 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 2,55 zł

38
Co się stało w Jonestown? Sekta Jima Jonesa i największe zbiorowe samobójstwo - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Co się stało w Jonestown? Sekta Jima Jonesa i największe zbiorowe samo...
Dostępny287 szt.

Kim był Jim Jones? Genialnym manipulatorem, szalonym guru, fałszywym prorokiem. Diabłem w ludzkiej skórze, który pociągnął ludzi ze sobą wprost do piekła. W listopadzie 1978 roku w Jonestown – wiosce od zera zbudowanej i zasiedlonej przez ludzi, którzy uwierzyli w Jonesa i jego projekt Świątyni Ludu – w ciągu jednej nocy zginęło ponad 900 kobiet, mężczyzn i dzieci. Część z nich odebrała sobie życie dobrowolnie, spożywając cyjanek. Inni zostali do tego przymuszeni. Opinią społeczną wstrząsnęły rewelacje o izolującej się w dżungli sekcie, której paranoiczny przywódca powiódł swoich wyznawców na śmierć. Ale ta tragiczna historia zaczęła się dwadzieścia lat wcześniej, kiedy ambitny pastor postanowił zmienić świat na lepsze… Porażający reportaż nagradzanego amerykańskiego dziennikarza śledczego, Jeffa Guinna, jest opowieścią o powolnym staczaniu się w szaleństwo. I o ludziach, którzy dla swojego guru zrobią wszystko. „Przyznaję, że dziwnie się czuję, poznając tło wydarzeń, o których rozmawiało się przy stole przez całe moje dzieciństwo […].” – Jim Jones junior „Barwny, fascynujący opis czasów i zdarzeń, które szybko przeszły do historii, chociaż ich uczestnicy wciąż żyją pośród nas, zapomniani.” – „Kirkus Review” „Wyczerpujące, gruntowne badania Guinna, jego przenikliwe analizy oraz ujmujący język prezentują przerażającą, ale też tragiczną postać – i motywy tych, którzy zaprzedali mu dusze.” – „Publishers Weekly”

49,90 zł
36,43 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 13,47 zł

39
Kasy fiskalne 2021 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kasy fiskalne 2021
Dostępny1 szt.

Od 1 lipca 2021 r. kolejna, największa grupa podatników zostanie objęta obowiązkiem prowadzenia ewidencji za pośrednictwem kas online.Wprowadzenie kas rejestrujących online wiąże się z wieloma formalnościami. Należy kupić urządzenie mające potwierdzenie prezesa Głównego Urzędu Miar, zawrzeć umowę z serwisantem posiadającym stosowne uprawnienia, zapewnić stałe i bezpieczne połączenie internetowe, a na koniec dokonać instalacji i fiskalizacji kasy. Zakup nowej kasy to wydatek, który częściowo można pomniejszyć dzięki uldze podatkowej. Trzeba jednak pamiętać o możliwości utraty prawa do tej ulgi. Dlatego należy wszystkich formalności dokonać wcześniej, aby nie stracić prawa do ulgi.Obowiązki wynikające z konieczności prowadzenia ewidencji za pośrednictwem kas online są bardzo rozległe. Do tego pojawiają się nowe interpretacje, które zmieniają dotychczasowe stanowiska urzędów skarbowych. Dlatego konieczna jest ciągła aktualizacja wiedzy w tym zakresie.Poradnik kompleksowo i przystępnie opisuje:Kto i kiedy musi wymienić kasęJak ewidencjonować i korygować sprzedaż na kasie onlineJakie nowe obowiązki ma sprzedawca w związku z użytkowaniem kasJak wystawiać faktury do paragonówJak wykazywać sprzedaż na kasie w nowym JPK_VATJak rozliczać ulgę na zakup kasCałość jest poparta praktycznymi przykładami i licznymi interpretacjami.Publikacja zawiera także akty prawne dotyczące kas rejestrujących, niezbędne dla ich użytkowników.Poradnik jest skierowany do wszystkich osób zajmujących się księgowością i rozliczeniami VAT. Będzie również cennym źródłem informacji dla przedsiębiorców, którzy do 30 czerwca 2021 r. muszą wymienić kasy starego typu na kasy online.Atuty publikacji:przedstawia aktualne stanowisko organów podatkowych,zawiera przykłady, wzory pism.

29,90 zł
28,70 zł

Rabat 4,0%
oszczędzasz 1,20 zł

40
Staropolskie przepowiednie i mirabilia - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Staropolskie przepowiednie i mirabilia
NiedostępnyBrak

Mirabilia – niezwykłe zjawiska natury oraz osobliwe wypadki o znamionach cudowności – stanowiły przedmiot sporego zainteresowania w dawniejszych epokach kulturowych. Działo się tak z dosyć oczywistych zresztą względów, wśród których naczelne miejsce zdaje się zajmować niewątpliwa sensacyjność owych fenomenów. Nie mniej istotna była też możliwość snucia w toku ich analizy pewnych domysłów co do przyszłości, z którą pozostawały w ścisłym związku.

26,25 zł
20,48 zł

Rabat 22,0%
oszczędzasz 5,77 zł

41
Uznani za zmarłych. Seria z detektyw Katie Maguire. Tom 4 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Uznani za zmarłych. Seria z detektyw Katie Maguire. Tom 4
Dostępny2231 szt.

Dzień, który miał być najpiękniejszy w życiu, zamienia się w koszmar, kiedy państwo młodzi podczas krojenia weselnego tortu znajdują w nim ludzką głowę. Nadkomisarz Katie Maguire szybko odkrywa, że jest to głowa właściciela znajdującej się na skraju upadłości cukierni, który prawdopodobnie został porwany. Niewiele więcej udaje jej się dowiedzieć. Do czasu gdy znika kolejny biznesmen, który również ma kłopoty finansowe. Po co ktoś miałby porywać bankrutów? - nasuwa się oczywiste pytanie. Odpowiedzi dostarcza podający się za "arcykróla Irlandii" anonimowy mężczyzna, którego celem jest przywrócenie krajowi honoru. Katie nie wie, na ile może mu wierzyć, ale od razu orientuje się, że ma do czynienia z bandą zwyrodnialców. Którzy wciąż są o kilka kroków przed nią.

39,90 zł
31,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,98 zł

42
Magiczny dom. Praktyczne wskazówki, jak oczyścić mieszkanie i odnaleźć harmonię - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Magiczny dom. Praktyczne wskazówki, jak oczyścić mieszkanie i odnaleźć...
Dostępny18 szt.

Autorka – doradca intuicyjny, konsultantka feng shui i ceniona mówczyni – ma dla Ciebie sposób na harmonijny i przyjazny mieszkańcom dom. Bez dodatkowych kosztów, za to przy użyciu… magii. Z jej pomocą możesz się uporać z wszechobecnym bałaganem, który odbija się na Twoim samopoczuciu. Dowiesz się także, w jaki sposób poprosić o pomoc zwierzęcych i roślinnych sprzymierzeńców oraz uzyskać wsparcie wróżek i aniołów. Wydobędziesz moc tkwiącą w kamieniach i w pełni naturalnych detergentach przywracających nie tylko czystość, ale i harmonię. Poznasz również sposoby na wykorzystanie potencjału kryjącego się w świętym dymie i aromatach mocy. Jak tylko stworzysz dom, który lśni pozytywną energią i magią, dostrzeżesz wiele pozytywnych zmian w Twoim życiu.

39,90 zł
28,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

43
Tylko szeptem - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tylko szeptem
Dostępny60 szt.

Porywająca opowieść o uczuciach tak niezwykłych, że mówi się o nich tylko szeptem. Dla Edyty najważniejsze są książki, które tworzy, oraz jej dorosłe dzieci. Skrycie marzy jednak o wielkim uczuciu. Dla młodszego od niej Jacka liczą się przede wszystkim niezależność i wolność, które zapewniają mu rybacki kuter i słone wody Bałtyku. Niespodziewane spotkanie na plaży wywraca ich życia do góry nogami. Zaskoczeni postanawiają dać szansę rodzącemu się uczuciu. Choć dzieli ich wiele, to nastrojowa atmosfera nadmorskiej miejscowości oraz wspólne spacery brzegiem morza sprawiają, że ich relacja pogłębia się. Przypadek połączył tych dwoje, tylko czy to wystarczy? Co jednak kiedy wydarzenia z przeszłości i obawy o wspólną przyszłość zakłócą szczęście Edyty i Jacka? Czy mimo przeciwności losu ich miłość ma szansę przetrwać?

49,90 zł
44,91 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,99 zł

44
Sesame 1 ćwiczenia + audio online + ćwiczenia online /PACK/ - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sesame 1 ćwiczenia + audio online + ćwiczenia online /PACK/
NiedostępnyBrak

Sésame 1 zeszyt ćwiczeń + audio online + ćwiczenia online /PACK NUMÉRIQUE/Kolorowy zeszyt ćwiczeń stanowi uzupełnienie podręcznika Sésame, zawiera liczne ćwiczenia pisemne i ustne utrwalające przerabiany materiał w podręczniku. Zróżnicowane zadania urozmaicają naukę.Pakiet "Pack numérique" zawiera 2 komponenty:1/ zeszyt ćwiczeń papierowy2/ indywidualny kod aktywacyjny do zeszytu ćwiczeń w wersji onlineE-podręcznik jest dostępny na platformie Bibliotheque HLI przez 18 miesięcy od momentu aktywacji.Komponenty dla poziomu 1:- Sésame 1 podręcznik- Sésame 1 podręcznik + e-podręcznik /pack numérique/- Sésame 1 zeszyt ćwiczeń- Sésame 1 zeszyt ćwiczeń + e-ćwiczenia /pack numérique/- Sésame 1 przewodnik metodyczny- Sésame 1 podręcznik interaktywny (TBI) /kod/- 250 kart obrazkowych do pobrania- materiały audio i wideo online na stronie sesame.hachettefle.fr

64,20 zł
57,78 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,42 zł

45
Koci kocioł - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Koci kocioł
NiedostępnyBrak

Kot Laser powraca! W życiu ludzi zrobił się straszny kocioł! Kot Laser, który pozwolił Wam ogarnąć kuwetę, i tym razem przywróci Waszemu życiu równowagę i błogi, koci spokój. W tej książce znajdziecie prawie 250 bezcennych kocich myśli, mądrości i rad. A nawet piosenek!

39,90 zł
28,33 zł

Rabat 29,0%
oszczędzasz 11,57 zł

46
Parasol 485761 - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Parasol 485761
ADAR
Dostępny30 szt.

21,90 zł
19,93 zł

Rabat 9,0%
oszczędzasz 1,97 zł

47
Angielski w tłumaczeniach. Business Część 2 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Angielski w tłumaczeniach. Business Część 2
Dostępny99 szt.

Chcesz swobodnie mówić biznesowym angielskim w pracy lub na uczelni? Zależy Ci na tym, aby przyswoić słownictwo i zwroty używane w środowisku biznesowym? Jeśli tak, nasza książka jest właśnie dla Ciebie! Oto druga część kursu Angielski w tłumaczeniach. Business, dzięki której rozwiniesz swój biznesowy angielski na poziomie średnio zaawansowanym (B1-B2). Książka zawiera około 1000 najważniejszych słówek i zwrotów z różnych dziedzin biznesu. Dzięki tłumaczeniu zdań z ich użyciem szybko opanujesz niezbędne słownictwo oraz nauczysz się stosować je w kontekście. W niniejszym podręczniku znajdziesz: &bull, ponad 800 zdań do przetłumaczenia, pogrupowanych według 35 tematów takich jak: marketing, advertising, negotiations, presentations, management, technology i wiele innych, &bull, wskazówki, objaśnienia, kolokacje oraz ciekawostki językowe, które wzbogacą Twoją wiedzę, &bull, ćwiczenia konwersacyjne na końcu każdego rozdziału, dzięki którym nauczysz się używać słownictwa w praktyce i budować własne wypowiedzi, &bull, 7-godzinny kurs audio (MP3) z nagraniami wszystkich słówek i zdań umożliwi Ci ćwiczenie wymowy i rozumienia ze słuchu, &bull, jasny i przejrzysty układ stron, który zmotywuje Cię do regularnej i skutecznej nauki. Jest to niezbędnik dla osób pracujących w biznesie oraz studentów. Stanowi doskonałą pomoc również dla tych, którzy samodzielnie podejmują naukę słownictwa biznesowego, przygotowują się do egzaminów, chcą sprawdzić swoją wiedzę lub ćwiczyć płynność mówienia po angielsku.

49,90 zł
48
Czary zjary - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czary zjary
Dostępny24 szt.

Megg to współczesna Alicja z Krainy Czarów, Mogg to Kot z Cheshire, a Sowa to królik z kapelusza... Dobra, tu miał być opis... ale nie znalazłoby się w nim miejsce na żadne cenzuralne słowo. Bierzesz tę książkę do ręki na własną odpowiedzialność! Uprzedzaliśmy! Można też napisać tak jak tłumacz: „Odbiłem sobie za lata hamowania Touretta przy tłumaczeniu YA i literatury cnotliwej, a to wszystko dzięki cudownie dołującej opowieści z życia 30-letniej czarownicy i jej przyjaciół – kota, amatora rimmingu z wykorzystaniem cynamonu; wilkołaka, który lubi sobie czasem potrzeć moszną o tarkę lub zaczopować się zatyczką analną, żeby czas w pracy szybciej płynął, oraz Sowy, który ma różne przygody z dziewczynami (głównie nieszczęśliwe), oraz tyle chorób wenerycznych, ile jest w encyklopedii zdrowia. Cała czwórka żywi się głównie narkotykami, płata sobie psikusy, typu spontaniczny gwałt analny na koledze i są oczywiście wspaniali. Na trzystu sześćdziesięciu stronach nie raz zmuszą was do krzywienia się z odrazą, zastanowienia się po chuj ja to czytam, mogą się też pojawić odruchy wymiotne, ale lepszej „stoner comedy” komiks nie wydał i długo nie wyda.

126,00 zł
90,72 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 35,28 zł

49
Emerycka Szajka idzie na całość! - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Emerycka Szajka idzie na całość!
Dostępny93 szt.

To już trzecia książka o uwielbianych przez czytelników emerytach, którzy uciekli z domu opieki. Nic nie jest w stanie powstrzymać Emeryckiej Szajki. Zdeterminowani, chcąc poprawić jakość życia starszych i ubogich osób, ruszają do akcji. Przy pomocy śmieciarki i kilku świnek skarbonek dokonują spektakularnego napadu na bank. Niedługo potem otwierają restaurację z szybkimi randkami i potańcówkami dla seniorów. Jednak Mrtha i jej przyjaciele mierzą o wiele wyżej. Chcą pomagać wszystkim tym, którzy ledwo wiążą koniec z końcem – i polować na prawdziwych przestępców wśród oszustów podatkowych i inwestorów wysokiego ryzyka. W pogoni za fortuną wiodą ryzykowne życie pośród szczwanych miliarderów i mafii we francuskim Saint-Tropez. „Ciepła, pełna humoru, zwariowana komedia kryminalna” – „Independent” „Wesoła i wyrazista komedia kryminalna, pełna ludzkiego ciepła” – fragment uzasadnienia jury po przyznaniu Seniorom w natarciu „Premio Roma” „Lektura obowiązkowa dla każdego, by nigdy nie tracić wiary, że na starość już nic ciekawego się nam nie przytrafi” – „Książki. Magazyn do czytania” „Tę zręcznie skonstruowaną powieść pełną zabawnych i pomysłowych scen na pewno przeczytasz błyskawicznie. A po zamknięciu książki długo towarzyszyć Ci będzie zdanie, wypowiedziane przez jednego z bohaterów: Może starość nie jest wcale taka straszna? – „Le Parisien”

38,00 zł
29,64 zł

Rabat 22,0%
oszczędzasz 8,36 zł

50
Zawodnik - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zawodnik
Dostępny80 szt.

Jego pasją od dziecka był boks. Dziadek wraz z ojcem wprowadzili go w ten świat. Chociaż ojciec nie stanął nigdy na ringu zabierał go na każdy mecz bokserski. Dziadek były trener uczył go ciosów i uników odkąd skończył siedem lat. Ona pochodzi z niewielkiego miasta Lakewood. Przeprowadza się do Nowego Jorku,żeby zacząć nowe życie. Co się stanie gdy ich drogi się skrzyżują? Ona chciała tylko tańczyć. Dla niego liczyła się tylko walka na ringu. Marzena Miłek zabierze Was do świata, w którym boks oraz taniec są marzeniem dwojga ludzi. Dwie dusze, które potrafią rozpętać burzę, spotykają się w jednej książce. To piękna historia miłosna pokazująca prostotę uczucia, a zarazem bolesną drogę do pokonania przeciwności losu. Polecam serdecznie! - Magdalena Spirydowicz, madziara.malfoy Oto powrót w wielkim stylu! Nowe erotyczne oblicze Marzeny Miłek rozpali waszą wyobraźnię. Namiętna historia dwojga ludzi, dla których dotąd najważniejsza była pasja. - At. Michalak, autorka

37,90 zł
32,22 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 5,68 zł

Wróć do góry