hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2021.07.06

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli we wtorek 6 lipca 2021 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Pociągi. Album z naklejkami. Ciekawostki i wyklejanie (praca zbiorowa), na drugim Technok, zestaw foremek do piasku Owoce (Technok). Kolejny produkt to Technok, wiaderko do piasku Wieża (Technok) oraz Technok, zabawka do kąpieli zestaw Łódek (Technok).
1
Pociągi. Album z naklejkami. Ciekawostki i wyklejanie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
7,99 zł
4,79 zł

Rabat 40,1%
oszczędzasz 3,20 zł

2
Technok, zestaw foremek do piasku Owoce - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
5,00 zł
4,50 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 0,50 zł

3
Technok, wiaderko do piasku Wieża - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Technok, wiaderko do piasku Wieża
Technok, Technok
Dostępny94 szt.

6,30 zł
5,67 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 0,63 zł

4
Technok, zabawka do kąpieli zestaw Łódek - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
8,90 zł
8,01 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 0,89 zł

5
ABC. Labirynty dla maluszka - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
ABC. Labirynty dla maluszka
Dostępny53 szt.

To wesołe i proste ćwiczenia dla najmłodszych dzieci. Dzięki nim poznają literki, odszukają je w wyrazachi na obrazkach oraz poćwiczą rączkę, rysując i kolorując. Będą się uczyć poprzez zabawę.

9,50 zł
5,32 zł

Rabat 44,0%
oszczędzasz 4,18 zł

6
Gdzie jest mama i tata? Labirynty dla maluszka - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gdzie jest mama i tata? Labirynty dla maluszka
Dostępny127 szt.

To zabawne ćwiczenia dla najmłodszych dzieci. Dzięki nim poćwiczą spostrzegawczość oraz rączkę, rysując ścieżki i łącząc dorosłe zwierzęta z ich dziećmi. Będą się uczyć poprzez zabawę.

9,50 zł
7,13 zł

Rabat 24,9%
oszczędzasz 2,37 zł

7
Samochody. Album z naklejkami. Ciekawostki i wyklejanie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
9,50 zł
5,70 zł

Rabat 40,0%
oszczędzasz 3,80 zł

8
W głębi kontinuum - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
W głębi kontinuum
Dostępny108 szt.

Kultowa książka, które odmieniła sposób postrzegania dzieciństwa i rodzicielstwa Jean Liedloff podczas swoich wypraw do amazońskiej dżungli przez wiele miesięcy żyła wśród rdzennego ludu Yequana. Obserwowała ich niebywały spokój, pogodne usposobienie i odkryła, że korzenie tego stanu ducha leżą w sposobie wychowywania przez nich dzieci. Zaczęła się zastanawiać, dlaczego współczesny świat tak lekceważy emocjonalne i fizyczne potrzeby dziecka? Jaka jest nasza prawdziwa natura? Kto odebrał nam prawo do szczęścia? Radykalna książka Jean Liedloff od ponad 40 lat stanowi przedmiot gorących dyskusji w gronie nie tylko naukowców i antropologów, ale także psychologów oraz rodziców, dla których stała się lekturą obowiązkową. To pionierska książka, która zapoczątkowała ruch Rodzicielstwa Bliskości, będący dziś głównym nurtem wychowawczym. „Ta książka jest dziełem geniuszu”. – dr Robert Epstein, redaktor naczelny „Psychology Today” „To jedna z najważniejszych książek, jakie miałam w ręku. Jako matka i babcia będą ją polecać wszystkim młodym i starym, żebyśmy w końcu dochowały się szczęśliwego pokolenia, które nie będzie spędzało drugiej połowy życia w gabinetach terapeutów”. – Joanna Eichelberger, artystka, założycielka Kręgu Kobiet „Czemu więc nie zaufać samej sobie, chociaż czasem, w tych najbardziej ważnych kwestiach? Czemu nie spojrzeć na swoje dziecko jako na odrębny byt – ze swoimi preferencjami, swoim temperamentem i umysłem. Przecież »w toku ewolucji nie mógł powstać gatunek, w którym dzieci doprowadzałyby swoich rodziców do szału – to byłoby wbrew logice«, jak pisze Liedloff”. – Sylwia Chutnik, pisarka

39,90 zł
24,34 zł

Rabat 39,0%
oszczędzasz 15,56 zł

9
Hallo Anna Neu 2 Smartbuch + online LEKTORKLETT - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hallo Anna Neu 2 Smartbuch + online LEKTORKLETT
Dostępny1472 szt.

"Hallo Anna neu" to nowe wydanie popularnej serii "Hallo Anna".

33,00 zł
29,70 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,30 zł

10
Płytki umysł. Jak internet wpływa na nasz mózg - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Płytki umysł. Jak internet wpływa na nasz mózg
Dostępny23 szt.

Nominacja do nagrody Pulitzera 2011 Nominacja do nagrody literackiej PEN Center USA 2011 Międzynarodowy bestseller przetłumaczony na ponad dwadzieścia językó,w To książka o pielęgnowaniu mądrości i zdolności do refleksji w epoce, w któ,rej obie wydają się coraz bardziej zagrożone. Nicholas Carr przedstawia dający do myślenia, odważny intelektualnie wywó,d o tym, jak internet - jako medium - zmienia nasz sposó,b myślenia oraz wpływa na to, jak będą (lub nie będą) myślały kolejne pokolenia. Niewiele książek można uznać za ró,wnie istotne. Maryanne Wolf, autorka Proust and the Squid. The Story and Science of the Reading Brain Po co myśleć? Przecież masz internet! Doświadczamy właśnie odwró,cenia intelektualnej ewolucji naszego gatunku. Z czcicieli wiedzy i mądrości jako przymiotu ściśle związanego z osobowością znó,w stajemy się myśliwymi i zbieraczami, tym razem w elektronicznym lesie pełnym informacji. Internet wkroczył w nasze życie i bezpowrotnie je przewartościował. Przekształcił sposó,b, w jaki myślimy i działamy. Nasze problemy z koncentracją, coraz kró,tsze i uboższe wypowiedzi oraz problemy z przyswajaniem długich tekstó,w nie są dziełem przypadku. Czyżbyśmy stawali się coraz bardziej płytcy? Czyżby narzędzie, któ,re powstało po to, by nam służyć, przejęło nad nami władzę? Nicholas Carr pokazuje, jak nowe media zmieniają nas samych i otaczającą nas rzeczywistość. Wyrasta przy tym na wspó,łczesnego Marshalla McLuhana. Jego książka wywołała w USA zażartą dyskusję, w któ,rą zaangażowało się wielu publicystó,w i prestiżowych wydawcó,w. Carr serwuje nam coś więcej niż tylko dogłębną i zaskakującą analizę socjologiczną: jego wywó,d to przede wszystkim wspaniała intelektualna uczta, pełna nieszablonowych przemyśleń i frapujących anegdot. Bez względu na to, czy jesteś zafascynowany możliwościami globalnej sieci, czy też raczej podejrzewasz, że konsekwencją jej rozwoju będzie zagłada rodzaju ludzkiego, warto dowiedzieć się, jak internet oddziałuje na Twó,j mó,zg i jak zmieni to Twoją przyszłość.

49,00 zł
34,30 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 14,70 zł

11
Wiwat małżeństwo - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wiwat małżeństwo
Dostępny169 szt.

Czwarta książka z serii Tajfuny Mini, prezentującej dzieła pisarzy i pisarek pierwszej połowy XX wieku, którzy nie byli wcześniej tłumaczeni na język polski, a zdecydowanie na to zasługują. Choko rezygnuje z kariery gejszy i wpada w objęcia Ryukichiego, syna handlarza akcesoriami fryzjerskimi. Para rozsmakowuje się w miejskim życiu, choć nieraz (i nierzadko z własnego powodu) ma w nim pod górkę. Wiwat małżeństwo to zabawny, słodko-gorzki portret pewnej epoki i pewnego miasta ? Osaki, kulinarnej i rozrywkowej stolicy środkowej Japonii. W kupieckie uliczki tego miasta i życiorys pisarza doskonale wprowadzi Was wstęp autorstwa Karoliny Bednarz. Tajfuny Mini to seria nagrodzona Polish Graphic Design Award 2020 w kategorii Wydawnictwa (Beletrystyka, publicystyka, reportaż) oraz zdobywca specjalnej nagrody Arctic Paper 2020. Seria otrzymała również nominację do Nagrody Pióro Fredry 2020.

35,00 zł
26,95 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 8,05 zł

12
Balony lateksowe, koty (5 sztuk) - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Balony lateksowe, koty (5 sztuk)
Godan, 5 sztuk
Dostępny74 szt.

Kolorowe balony z nadrukiem w kotki. Idealne na urodziny dziecka i wszystkich miłośników kotów. Balony wyposażyliśmy w odpowiedniej długości końcówkę, więc łatwo je zawiążesz. Długo się unoszą i nie pękają z byle powodu. • Wymiar balonów w centymetrach: 30 cm • Wymiar balonów w calach: 12 • Ilość sztuk w opakowaniu: 5 • Kolor: różne kolory • Nadruk: koty • Producent: Godan S.A.

6,70 zł
6,37 zł

Rabat 4,9%
oszczędzasz 0,33 zł

13
123. Labirynty dla maluszka - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
123. Labirynty dla maluszka
Dostępny65 szt.

To wesołe i proste ćwiczenia dla najmłodszych dzieci. Dzięki nim poznają literki, odszukają je w wyrazachi na obrazkach oraz poćwiczą rączkę, rysując i kolorując. Będą się uczyć poprzez zabawę.

9,49 zł
4,75 zł

Rabat 49,9%
oszczędzasz 4,74 zł

14
Balony lateksowe, kosmos (5 sztuk) - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Balony lateksowe, kosmos (5 sztuk)
Godan, 5 sztuk
Dostępny45 szt.

Kolorowe balony z nadrukiem z motywem kosmosu. Idealne na urodziny chłopca i dla miłośników kosmosu i astronomii. Balony wyposażyliśmy w odpowiedniej długości końcówkę, więc łatwo je zawiążesz. Długo się unoszą i nie pękają z byle powodu. • Wymiar balonów w centymetrach: 30 cm • Wymiar balonów w calach: 12 • Ilość sztuk w opakowaniu: 5 • Kolor: różne kolory • Nadruk: Kosmos

5,00 zł
4,75 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 0,25 zł

15
Depresja nastolatków Jak ją rozpoznać, zrozumieć i pokonać (wyd. 2) - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
59,90 zł
53,31 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 6,59 zł

16
Technok, zabawka do kąpieli Łódź na morze - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
8,50 zł
7,65 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 0,85 zł

17
Spacer Aleją Róż. Tom 5. Powiew ciepłego wiatru - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Promocja
Spacer Aleją Róż. Tom 5. Powiew ciepłego wiatru
Dostępny106 szt.

W powieści Powiew ciepłego wiatru Edyta Świętek po raz ostatni zabiera czytelników na Spacer Aleją Róż. Tym razem udajemy się na przechadzkę trwającą od końca lat 70 po upadek władzy ludowej. Obywatele zmagają się z uciążliwościami stanu wojennego. W najmłodszej dzielnicy Krakowa regularnie dochodzi do brutalnych starć mieszkańców z jednostkami ZOMO. Rodziny Szymczaków i Pawłowskich płacą wysoką cenę za pragnienie wolności, lecz ich nadzieje i walka w końcu znajdują oczekiwany finał. Pod koniec 1989 roku z alei Róż znika znienawidzony pomnik Lenina, a młodzi ludzie po raz ostatni wciągają w płuca powietrze przesycone gazem łzawiącym. Na tle historycznych wydarzeń płynie codzienne życie obfitujące w zaskakujące wydarzenia. Miłość i nienawiść, narodziny oraz śmierć splatają się mocno ze sobą, tworząc wiarygodny obraz przeciętnej polskiej rodziny. Jak bohaterowie powieści przetrwają kolejne zawirowania historii? Kto poniesie krwawą ofiarę za marzenia o wolności? Czy w końcu nastanie dla nich czas szczęścia i spokoju?

44,90 zł
29,19 zł

Rabat 35,0%
oszczędzasz 15,71 zł

18
Samoloty. Album z naklejkami. Ciekawostki i wyklejanie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
7,99 zł
4,95 zł

Rabat 38,0%
oszczędzasz 3,04 zł

19
Technok, wiaderko do piasku - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Technok, wiaderko do piasku
Technok, Technok
Dostępny54 szt.

5,80 zł
5,22 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 0,58 zł

20
City. Space Mission Truck z turbiną wiatrową, 40 cm - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
City. Space Mission Truck z turbiną wiatrową, 40 cm
Simba Toys
Dostępny106 szt.

Ciężarówka Volvo FH16 z funkcją światła i dźwięku oraz ruchomymi elementami. Samochód posiada przeźroczystą przednią szybę, co umożliwia dzieciom obserwację odwzorowanego wnętrza ciężarówki. Na naczepie znajduje się turbina wiatrowa, która po złożeniu osiąga wielkość 51.0 cm. Ponadto wiatrak turbiny można nakręcić, dzięki czemu łopaty wiatraka zaczną się obracać. Funkcja Try Me. Zasilanie: 2 baterie x 1.5V-R03, w zestawie Wymiary: 40.0 cm

61,00 zł
54,90 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,10 zł

21
Na dworze - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Na dworze
Dostępny59 szt.

Co fruwa, bzyczy i rośnie wokół nas? Chodźmy to sprawdzić! Pięknie ilustrowany przewodnik dla młodych odkrywców i obserwatorów przyrody. Przyroda jest tuż obok nas. Wystarczy wyjść z domu i trochę się rozejrzeć. Po niebie płyną chmury, w krzakach coś szeleści, w górze śmigają ptaki, zmieniają się pory roku. A w głowie pojawiają się niezliczone pytania. • Co pachnie w ogrodzie? • Jak nazywa się robal, który mieszka w kałuży? • Czyje odgłosy słychać w nocy? • Co to za ślady na ścieżce? • Skąd się bierze wiatr? Na dworze pomoże wam rozwiązać te zagadki i poznać wielki, pełen niespodzianek świat przyrody, który czeka na was na dworze. Znajdziecie tu mnóstwo wiadomości o zwierzętach, roślinach, kamieniach, chmurach i planetach, a także pomysły na samodzielne eksperymenty, obserwacje i wyprawy. Bo każdy dzień to świetna okazja, żeby coś odkryć i zbadać, a przy tym dobrze się bawić. Książka zdobyła wiele nagród, w tym prestiżową Bologna Ragazzi Award 2015.

59,90 zł
44,93 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 14,97 zł

22
Gdzie jest mój dom? Labirynty dla maluszka - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gdzie jest mój dom? Labirynty dla maluszka
Dostępny53 szt.

To zabawne ćwiczenia dla najmłodszych dzieci. Dzięki nim poćwiczą spostrzegawczość oraz rączkę, rysując ścieżki i łącząc dorosłe zwierzęta z ich dziećmi. Będą się uczyć poprzez zabawę.

9,50 zł
7,13 zł

Rabat 24,9%
oszczędzasz 2,37 zł

23
Z poradnika smyka. Pierwszy dzień w przedszkolu - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Z poradnika smyka. Pierwszy dzień w przedszkolu
Dostępny89 szt.

Julek, główny bohater książeczki, idzie do przedszkola. Książka proponuje pięć zabawnych i kreatywnych sposobów poradzenia sobie z emocjami, które towarzyszą pójściu do przedszkola. Bez trudu może je wypróbować każdy maluch. Publikację wyróżniają świetne ilustracje, naśladujące dziecięce rysunki, które ułatwiają małemu czytelnikowi utożsamienie się z bohaterem. Książka jest skierowana również do rodziców – na końcu znajdą fachowe porady dr Chiary Piroddi, psycholożki specjalizującej się w terapii poznawczo-ewolucyjnej. Jasne i praktyczne wskazówki ekspertki pomogą przygotować dziecko na pierwszy dzień w przedszkolu. Pozostałe tytuły w serii „Z poradnika smyka”: • Jak pokochać bobasa, • Jak nie bać się ciemności, • Jak poradzić sobie ze złością.

24,90 zł
17,43 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 7,47 zł

24
Technok, wiaderko do piasku Cupcakes - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Technok, wiaderko do piasku Cupcakes
Technok, Technok
Dostępny173 szt.

19,90 zł
17,91 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 1,99 zł

25
Hot Wheels Tor prosty + autko - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hot Wheels Tor prosty + autko
Mattel
Dostępny1 szt.

Zestaw zawiera jeden samochodzik Hot Wheels(R) do zabawy na 12 elementach toru o długości 22,5 cm, 6 elementach o długości 30 cm oraz 18 łączników.

72,90 zł
65,61 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,29 zł

26
Technok, zabawka do piasku Konewka - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Technok, zabawka do piasku Konewka
Technok, Technok
Dostępny39 szt.

16,90 zł
15,21 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 1,69 zł

27
Spacer Aleją Róż. Tom 3. Drzewa szumiące nadzieją - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Promocja
Spacer Aleją Róż. Tom 3. Drzewa szumiące nadzieją
Dostępny95 szt.

„Edyta Świętek z właściwą sobie lekkością nakreśliła przejmujący obraz nowohuckiej społeczności żyjącej w trudnych czasach ważnych przemian dziejowych. Czytelnik nie znajdzie tu lukrowanych opisów, lecz twardą, często okrutną rzeczywistość. A jednak z tej niepięknej, brudnej szarości co jakiś czas wyłania się jasne światło, dające nadzieję na lepsze jutro. Serdecznie polecam!” – Hanna Greń, pisarka Autorka poczytnych powieści w brawurowy sposób serwuje osadzoną w realiach wczesnego PRL-u historię rodzinną ze zbrodnią i zemstą w tle. Drzewa szumiące nadzieją to trzeci już tom nowohuckiej sagi „Spacer Aleją Róż”. Tym razem autorka zabiera nas do najmłodszej dzielnicy Krakowa u schyłku lat 50., kiedy to doprowadzeni do ostateczności antykościelnymi działaniami władzy robotnicy podejmują desperacką walkę w obronie krzyża będącego symbolem nie tylko wiary, ale także wolności. Coraz częściej buntują się przeciw ograniczeniom narzucanym przez władzę ludową. Wychowani w chrześcijańskich tradycjach, podejmują bezpardonową walkę o zgodę na budowę kościoła. W mieście dochodzi do krwawych starć z jednostkami Milicji Obywatelskiej wspieranymi przez oddziały ZOMO. Na tle historycznych wydarzeń rodzina Szymczaków powiększa się, przeżywa wzloty i upadki, a za zryw w obronie wiary i samostanowienia będzie musiała zapłacić wysoką cenę.

42,90 zł
27,89 zł

Rabat 35,0%
oszczędzasz 15,01 zł

28
Pierwsze słowa. Labirynty dla maluszka - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pierwsze słowa. Labirynty dla maluszka
Dostępny69 szt.

To wesołe i proste ćwiczenia dla najmłodszych dzieci. Dzięki nim poznają literki, odszukają je w wyrazachi na obrazkach oraz poćwiczą rączkę, rysując i kolorując. Będą się uczyć poprzez zabawę.

9,49 zł
7,12 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 2,37 zł

29
W sieci natrętnych myśli. Jak uwolnić się od bezustannej walki z lękiem i niepokojem (wyd. 2021) - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
44,90 zł
39,96 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 4,94 zł

30
Monster Trucki. Album z naklejkami. Ciekawostki i wyklejanie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
7,99 zł
6,39 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 1,60 zł

31
Kurs rysowania dla dzieci - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kurs rysowania dla dzieci
Dostępny151 szt.

W tej książce dziecko znajdzie wskazówki, jak w kilku prostych krokach narysować prawie 50 zwierząt i postaci (m.in. pieska, kotka, kaczuszkę, owieczkę, małpę, hienę, strusia, misia, tygrysa, pirata, klauna, szeryfa, Indianina, księżniczkę, czarodzieja i astronautę). Naukę rysowania uatrakcyjnią rymowane wierszyki.

24,90 zł
22,91 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 1,99 zł

32
Kolory pawich piór wyd. kieszonkowe - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kolory pawich piór wyd. kieszonkowe
Dostępny6 szt.

Urodziliśmy się nie po to, żeby być doskonali, lecz prawdziwi. Piękna, bogata i zepsuta do szpiku kości Athene zszokowała wszystkich. Uciekła od męża z domokrążcą, nie zostawiając nawet listu. Ponad trzydzieści lat później Suzanna Peacock musi zmierzyć się z mroczną legendą swojej matki. I z prawdą o sobie, która jest pilnie strzeżoną rodzinną tajemnicą. Suzanna jest dumna jak paw, i jak paw dziwna i niedostępna. Ma wszystko, co potrzebne do szczęścia, tylko nie ma już siły udawać, że jest szczęśliwa. Jedynym miejscem, gdzie czuje się bezpieczna, jest jej mały sklepik, Pawi Zakątek. To tam pewnego dnia spotyka kogoś, kto jest równie pogubiony. I dostaje szansę, aby zacząć wszystko od początku. Niepublikowana wcześniej w Polsce powieść Jojo Moyes, pisarki, która podbiła serca polskich czytelniczek książkami Zanim się pojawiłeś, Kiedy odszedłeś i Moje serce w dwóch światach.

14,90 zł
11,47 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 3,43 zł

33
Gra magnetyczna Rybki, 8 elementów - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gra magnetyczna Rybki, 8 elementów
Mega Creative, od 3 lat
Dostępny399 szt.

Gra polega na złowieniu na wędkę jak największej liczby rybek. Haczyk na końcu wędki oraz rybki posiadają magnes, za pomocą którego dają się złowić. To zręcznościowa gra rodzinna, która dostarczy mnóstwa uśmiechu i radości. Doskonale ćwiczy zręczność, refleks oraz koncentrację! Zawartość zestawu: • 2 x wędka, • 8 x rybka. Długość wędki: 18.0 cm Wymiar opakowania: 15.0 x 21.0 x 4.0 cm Zasilanie: 1 x AA R6, niezałączone do produktu

22,90 zł
17,18 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 5,72 zł

34
Motyw ukryty. Zbrodnie, sprawcy i ofiary. Z archiwum profilera wyd. kieszonkowe - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
14,90 zł
10,88 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 4,02 zł

35
Balony lateksowe, Happy Birthday (5 sztuk) - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Balony lateksowe, Happy Birthday (5 sztuk)
Godan, 5 sztuk
Dostępny10 szt.

Urodzinowe balony z nadrukiem Happy Birthday i szampańskimi bąbelkami sprawią, że Twoje urodziny będą niezapomniane! Balony wyposażyliśmy w odpowiedniej długości końcówkę, więc łatwo je zawiążesz. Długo się unoszą i nie pękają z byle powodu. • Wymiar balonów w centymetrach: 30 cm • Wymiar balonów w calach: 12 • Ilość sztuk w opakowaniu: 5 • Kolor: czarne i białe • Nadruk: Happy Birthday, bąbelki szampana

4,60 zł
4,37 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 0,23 zł

36
Technok, kubeczki do piasku Wieża - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Technok, kubeczki do piasku Wieża
Technok, Technok
Dostępny130 szt.

12,90 zł
11,61 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 1,29 zł

37
Enduro i Downhill. Kompletny rowerowy podręcznik - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Enduro i Downhill. Kompletny rowerowy podręcznik
Dostępny115 szt.

Kompleksowy i wszechstronny poradnik rowerowy dla fanów ostrej jazdy! Jazda na rowerze górskim jest twoją pasją? Myślisz o karierze zawodnika downhill/enduro? A może jeździsz amatorsko lub dopiero zaczynasz przygodę z tym sportem? Niezależnie od tego, na jakim etapie swojej rowerowej przygody jesteś, ten poradnik pomoże ci przenieść swoje umiejętności na wyższy poziom! Z książki dowiesz się, jak: • wybrać i skompletować najlepszy dla siebie sprzęt, • poczuć się na rowerze pewnie, bezpiecznie i swobodnie, • jeździć skutecznie, poprawnie technicznie i stylowo w różnych warunkach terenowych, • zaplanować profesjonalny trening, by przygotować się do startów w zawodach, • ćwiczyć, by utrzymać formę poza sezonem. Wszystkie prezentowane techniki uzupełniają zdjęcia, pokazujące ich wykonanie krok po kroku. Zaplanuj najlepszy dla siebie trening, uwzględniając swoje indywidualne warunki i predyspozycje. Ciesz się coraz lepszymi wynikami i odnajdź swoje rowerowe flow!

79,95 zł
57,56 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 22,39 zł

38
Technok, wiaderko do piasku, zestaw - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Technok, wiaderko do piasku, zestaw
Technok, Technok
Dostępny247 szt.

22,30 zł
20,07 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,23 zł

39
Plop Up! Pop It Jumbo. Zabawka antystresowa, 20 cm, tęczowe koło - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Plop Up! Pop It Jumbo. Zabawka antystresowa, 20 cm, tęczowe koło
Hipo
Dostępny99 szt.

Gadżet daje satysfakcję, która towarzyszy dźwiękowi pękającego pęcherzyka powietrza jak w przypadku folii bąbelkowej. Dzięki tej zabawce każdy użytkownik, zarówno dziecko, jak i dorosły, doświadczy uczucia odprężenia i rozluźnienia, które pozwoli odreagować stres. Dodatkowo, produkt spełni się jako narzędzie do pracy z dziećmi z autyzmem. Po wyciśnięciu całej powierzchni wystarczy odwrócić zabawkę i klikać od nowa. Produkt wodoodporny.

28,90 zł
26,30 zł

Rabat 9,0%
oszczędzasz 2,60 zł

40
Technok, latający dysk talerz FRISBEE TALERZ do rzucania - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
9,90 zł
8,91 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 0,99 zł

41
Technok, latający dysk talerz Frisbee - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
7,20 zł
6,48 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 0,72 zł

42
Kod Boga. Boski pierwiastek w każdym z nas - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kod Boga. Boski pierwiastek w każdym z nas
Dostępny41 szt.

Czy wiesz już, jaki jest Kod Boga? Mawia się, że Fi jest liczbą boską. Można ją bowiem odnaleźć w każdej żywej istocie i nawet najwymyślniejszych biologicznych tworach. Kryje się absolutnie wszędzie – od muszli ślimaka po koronę drzewa. Wystarczy poznać wzór na jej obliczenie. Gregg Braden odnalazł coś więcej niż wzór na Fi. Odkrył on Kod Boga! Boskie przesłanie w Twoim DNA W ludzkim DNA zakodowane jest ponadczasowe przesłanie. Jeśli zestawimy alfabety biblijne z naszym kodem genetycznym, odczytamy uniwersalny „język życia”, w którym starożytne litery układają się w imię naszego Stwórcy. Niezależnie od rasy, religii, dziedzictwa czy stylu życia, to samo przesłanie zawarte jest w każdej komórce dowolnego mężczyzny, kobiety czy dziecka. Tezy poparte dowodami Autor w celu poparcia swojej tezy dokonał analizy najstarszych ksiąg znanych ludzkości. Dowody odnalazł nawet w najbardziej tajemniczej hebrajskiej księdze Sefer Jecira, czyli Księdze Stworzenia. Jednoznacznie ukazują one unikalną zasadę jedności łączącą każdy żywy organizm na ziemi! Poznaj rdzenną metodę rozwiązywania konfliktów W tej przełomowej publikacji Gregg Braden daje nam także możliwość zapoznania się z rdzenną metodą rozwiązywania konfliktów opartą na wizji wspólnej przyszłości. Jest to tym ważniejsze, że dziś jedna trzecia narodów na całym świecie uwikłana jest w konflikty zbrojne. Czy może być większy impuls do zaprzestania zabijania innych ludzi niż dostrzeżenie w nich… Boga? Boskość w każdym z nas.

54,50 zł
39,24 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 15,26 zł

43
Brainy. Klasa 8. Zeszyt przedmiotowy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Brainy. Klasa 8. Zeszyt przedmiotowy
Dostępny1102 szt.

Brainy to nowa pięciopoziomowa seria podręczników, przygotowana specjalnie dla klas 48. Rzetelnie realizuje założenia nowej podstawy programowej, przygotowując uczniów do nowego egzaminu ósmoklasisty. Seria Brainy została oparta na zasadzie spiralności nowy materiał wprowadzany jest z zastosowaniem wyłącznie znanych struktur i słówek. Klarowny podział na lekcje gramatyczne i leksykalne oraz przejrzyste tabele gramatyczne ułatwią uczniom przyswojenie nowego materiału. Ćwiczenia utrwalające i liczne powtórki, m.in. Quick check, Train your brain strony z ciekawymi zagadkami logicznymi, grami planszowymi czy zadaniami matematycznymi pomogą uczniom jeszcze lepiej przyswoić nowy materiał. Unit summaries w Książce ucznia oraz obszerny Zeszyt ćwiczeń z dodatkowymi 18 stronami zadań sprawdzających stopień opanowania materiału przyswojonego od początku nauki przygotują uczniów do egzaminu ósmoklasisty.

16,00 zł
13,92 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 2,08 zł

44
RC. Samochód Rocking Flippy zdalnie sterowany, 15 cm - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
RC. Samochód Rocking Flippy zdalnie sterowany, 15 cm
Dickie Toys
NiedostępnyBrak

Pojazd, który potrafi zrobić mnóstwo trików! Funkcja obracania i przewrotki w połączeniu z kręcącymi się po obu stronach osiami umożliwia najodważniejsze manewry podczas jazdy! Co więcej, ten zdalnie sterowany samochód rajdowy pędzi z imponującą prędkością, wynoszącą maksymalnie 8 km/h! Dzieci pokochają go za łatwe sterowanie i niezwykłe manewry, które można nim wykonać. Model posiada 2-kanałowe zdalne sterowanie radiowe, które w trakcie zabawy pozwala małym zawodnikom trenować swoje umiejętności motoryczne. Samochód wyścigowy ma 15 cm długości. Spraw radość Twemu dziecku! Cechy produktu: • pilot radiowy 2-kanałowy, • częstotliwość 2.4 GHz, • funkcja obracania się wokół własnej osi i odwracania góra-dół, • obrotowe osie po bokach, • prędkość do 8 km/h. Zestaw nie zawiera baterii.

64,76 zł
58,28 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,48 zł

45
Technok, łopatka i grabie do piasku - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Technok, łopatka i grabie do piasku
Technok, Technok
Dostępny260 szt.

15,00 zł
13,50 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 1,50 zł

46
Technok, zabawka edukacyjna Owoce - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Technok, zabawka edukacyjna Owoce
Technok, Technok
Dostępny27 szt.

12,90 zł
11,61 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 1,29 zł

47
Origami modułowe Krok po kroku - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Origami modułowe Krok po kroku
Dostępny150 szt.

Origami modułowe coraz bardziej zyskuje na popularności. Technika ta polega na składaniu przedmiotów z wielu pojedynczych elementów, czyli modułów, najczęściej identycznych. W poradniku znajdziecie wskazówki i szczegółowe instrukcje, jak stworzyć m.in. flaminga, kurczaczka, smoka czy gitarę.

19,90 zł
18,31 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 1,59 zł

48
Almiritis piją słoną wodę - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
26,00 zł
18,72 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 7,28 zł

49
Niezwykłe podróże Natalki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Niezwykłe podróże Natalki
Dostępny30 szt.

Natalka, 10 letnia dziewczynka, dzięki niezwykłemu kryształowi, znalezionemu podczas jednej z podróży, może przenosić się w różne zakątki świata. W każdym kraju poznaje swojego rówieśnika, który wprowadza ją w tajniki swojej kultury. Młody czytelnik dowiaduje się się wielu ciekawostek związanych z odwiedzanymi miejscami. Bohaterka trafia między innymi do Meksyku, Turcji i nad Bajkał, dokąd dociera Koleją Transsyberyjską, a nawet ląduje w Himalajach, gdzie spotka prawdziwego yeti! Niezwykłe podróże Natalki to opowieść o potężnej mocy młodzieńczych marzeń, o łamaniu stereotypów, a także – jakże ważnych – powrotach do domu i bliskich.

40,00 zł
28,80 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,20 zł

50
Technok, zabawka do piasku Młyn, zestaw - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
28,90 zł
26,01 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,89 zł

Wróć do góry