hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2021.08.04

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w środę 4 sierpnia 2021 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Puzzle 300 elementów. Wizarding World. Harry Potter (Trefl), na drugim Święto ognia (Jakub Małecki). Kolejny produkt to W ciemnej dolinie. Rodzinna tragedia i tajemnica schizofrenii (Robert Kolker) oraz Jak wysoko sięga miłość? Życie po Broad Peak. Rozmowa z Ewą Berbeką (Beata Sabała-Zielińska).
1
Puzzle 300 elementów. Wizarding World. Harry Potter - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 300 elementów. Wizarding World. Harry Potter
Trefl, 300
Dostępny425 szt.

Puzzle składające się z 300 elementów przedstawiające bohaterów z serii filmów Harry Potter. Produkt został wykonany z wysokiej jakości materiałów, z zastosowaniem specjalnego kalandrowanego papieru odbijającego światło, co ułatwia układanie. Produkt został wyprodukowany w Polsce, a do produkcji zostały użyte materiały ekologiczne.

21,19 zł
18,44 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 2,75 zł

2
Święto ognia - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Święto ognia
Dostępny433 szt.

Wiedziałem, że prędzej czy później spotka mnie jakaś krzywda, a skoro tak, pragnąłem, by skrzywdziła mnie właśnie ona. Łucja wierzy, że przed wspomnieniami uratuje ją balet. Nastka obserwuje świat przez okno z taką uwagą, że zdarza jej się przenosić w innych ludzi. Ich ojciec coraz częściej ucieka do jedynego miejsca, w którym czuje, że żyje naprawdę. Każde z nich po swojemu obłaskawia przeszłość. Urodzinowe widokówki, które trzeba palić po kryjomu. Wzrok sięgający tak daleko, że czasem lepiej jest nie patrzeć. Taniec, który ocala albo niszczy. Święto ognia to kameralna opowieść o przekraczaniu granic i cenie, jaką trzeba za to zapłacić. O zachłanności życia i konfrontacji z niemożliwym. Jakub Małecki – był nominowany do Nagrody Literackiej Nike, Nagrody Literackiej Europy Środkowej „Angelus”, nagrody im. Stanisława Barańczaka i Odkrycia Empiku. Jest laureatem stypendium „Młoda Polska” Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz polsko-niemieckiego stypendium im. Albrechta Lemppa. Magazyn Literacki „Książki” uznał Horyzont Książką Roku 2019. Jego książki tłumaczone są aktualnie na języki: niemiecki, rosyjski, niderlandzki, fiński, słoweński, macedoński i hebrajski.

42,99 zł
28,80 zł

Rabat 33,0%
oszczędzasz 14,19 zł

3
W ciemnej dolinie. Rodzinna tragedia i tajemnica schizofrenii - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
W ciemnej dolinie. Rodzinna tragedia i tajemnica schizofrenii
Dostępny310 szt.

Galvinowie mogliby być ucieleśnieniem amerykańskiego snu. Dan i Mimi wzięli ślub zaraz po II wojnie światowej, rodzinę zakładali w czasach rosnącego dobrobytu, awansowali do klasy średniej, kupili piękny dom. Marzyli o dużej rodzinie i ich marzenie się spełniło, doczekali się aż dwanaściorga dzieci. Ale za zamkniętymi drzwiami rozgrywał się dramat. Jeden po drugim ich sześciu synów traciło kontakt ze światem. Diagnoza – schizofrenia – w tamtych czasach była jak wyrok dla całej rodziny. Tragedia Galvinów okazała się szansą dla psychiatrii. Przebadanie tak wielu blisko spokrewnionych osób pozwoliło naukowcom i lekarzom lepiej zrozumieć tajemnicę tej niezwykle złożonej choroby, której leczenie bywało nieraz bardziej wyniszczające niż same objawy. Kolker zręcznie łączy przejmującą historię rodziny Galvinów, którą opisuje szczegółowo i z ogromną empatią, z fascynującymi dziejami psychiatrii. Ale „W ciemnej dolinie” ma również trzeci wymiar – to socjologiczny portret Ameryki drugiej połowy XX wieku, jej pragnień, ambicji i wypieranych problemów. Książka dotarła na pierwsze miejsce bestsellerów „New York Times’a”, a także znalazła się pośród najlepszych książek 2020 roku w rankingach m.in. „New York Times’a”, „Forbes’a”, „The Washington Post”, „The Wall Streed Journal”, „Time”, „Slate”, „The Boston Globe”, „The New York Post”, Amazon.com, Smithsonian Institution, National Public Radio oraz „People”.

49,90 zł
29,44 zł

Rabat 41,0%
oszczędzasz 20,46 zł

4
Jak wysoko sięga miłość? Życie po Broad Peak. Rozmowa z Ewą Berbeką - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jak wysoko sięga miłość? Życie po Broad Peak. Rozmowa z Ewą Berbeką
Dostępny180 szt.

Opowieść żony himalaisty. W marcu 2013 roku świat przeżywał wielki sukces czterech polskich himalaistów – pierwsze zimowe wejście na Broad Peak. Chwilę później cała Polska zamarła. Dwóch wspinaczy rozpoczęło dramatyczną walkę o życie, a kiedy ją przegrali, rozgorzała narodowa dyskusja o etyce himalaizmu i partnerstwie w górach. Dysputy i oskarżenia ciągnęły się tygodniami, tymczasem w Zakopanem, z dala od zgiełku, została pogrążona w rozpaczy rodzina Maćka Berbeki – jego żona Ewa i czterech synów. Od ponad trzydziestu lat ich wspólnego życia Ewa bała się właśnie tego momentu. Choć byli jedną z nielicznych par w świecie alpinistów, których góry nie rozdzieliły, ostatecznie to one zabrały najważniejszą osobę w jej życiu. A mimo to syn Maćka, Franek, żegnając Ojca, powiedział w imieniu całej rodziny: „Chciałbym podziękować Bogu za góry, które ukształtowały naszego Tatę i towarzyszyły mojej rodzinie od bardzo dawna. I wciąż będą towarzyszyć”. Ta książka to opowieść o miłości, pasji i akceptacji… aż po grób. „Więcej niż wszystkich alpinistów świata podziwiam ich żony”. – Wanda Rutkiewicz „Przez moment towarzyszyłam rodzinie Berbeków pod Broad Peak – w podróży, która była swoistego rodzaju „mentalnym pogrzebem” Macieja. I gdy patrzyłam na nich, pojawiała się duma z Ewy, z jej siły i odwagi, oraz myśl, że miłość jest silniejsza niż śmierć”. Kinga Baranowska, himalaistka „Miłość, która rozumie, cieszy się każdą chwilą i nie żąda. Marzenia, które nigdy nie są zbyt wielkie, żeby je spełniać. Pustka po śmierci, a przy tym nieustanna obecność. Przejmująca i jasna opowieść o kobiecie i mężczyźnie, o rodzinie i przyjaciołach. Piękna i okrutnie prawdziwa”. Katarzyna Montgomery, „Zwierciadło”

43,00 zł
27,52 zł

Rabat 36,0%
oszczędzasz 15,48 zł

5
Wróć przed zmrokiem - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wróć przed zmrokiem
Dostępny144 szt.

Mroczna, przerażająca i wciągająca. Wróć przed zmrokiem lepiej czytać przy zapalonym świetle. Kiedy Maggie Holt miała pięć lat, jej rodzice kupili Baneberry Hall: rozległą wiktoriańską rezydencję położoną w lasach Vermont. Zanim minął miesiąc, rodzina uciekła z domu w środku nocy, pozostawiając tam cały dobytek. Ojciec Maggie na podstawie tej historii stworzył powieść, która szybko stała się bestsellerem. Nawet jeżeli nie wszyscy wierzyli w opisane w niej przerażające wydarzenia i duchy… Dorosła Maggie wraca do Baneberry Hall. Jest zdeterminowana, aby wyremontować i sprzedać posiadłość. Ma również nadzieję, że uda się jej odkryć prawdę o tym, co stało się 25 lat temu. Każdy dom skrywa jakąś historię i jakieś sekrety. Niektóre są naprawdę przerażające. Riley Sager – pseudonim byłego dziennikarza, redaktora i grafika. Obecnie jest on pisarzem na pełen etat, autorem Final girls, międzynarodowego bestsellera, który ukazał się w 25 językach, oraz bestsellerów „New York Timesa”: The Last Time I Lied, Lock Every Door i Home Before Dark.

42,90 zł
26,17 zł

Rabat 39,0%
oszczędzasz 16,73 zł

6
Moja lewa joga - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Moja lewa joga
Dostępny170 szt.

Masz po cichu ochotę na spotkanie z jogą, ale jednocześnie towarzyszy Ci nieodparte wrażenie, że joga to karkołomne wygibasy na markowej macie w modnych ciuchach pośród wonnych kadzidełek? Do tego z zażenowaniem oglądasz kolejne celebrytki, które ogłaszają światu, że zmieniają swoje życie dla jogi? Odmieniane przez wszystkich słowo JOGA powoduje, że nie już wiesz, czym ta joga tak naprawdę jest? Jeśli tak, to ta książka jest właśnie dla Ciebie. Paulina Młynarska bardzo szczerze opowiada o swojej drodze – dzięki regularnej praktyce jogi - od bólu, lęku i traumy do wolności, dobroci i łagodności. Od czego zacząć? Jak poznać jogicznych szarlatanów i oszustów? Jak krok po kroku iść ścieżką ku mądrości, nie traktując wszystkiego zbyt serio? Moja lewa joga to osobista opowieść o jodze, która niesie zmianę. Ale i o przełomowym, pandemicznym czasie, w którym radzenie sobie ze zmianą okazuje się kluczowe. Bez udawania, że obędzie się bez popełniania błędów, walki o siebie i zmęczenia. I jak zawsze u Pauliny Młynarskiej – z humorem, ironią i nieco politycznie. Bo to jest jej… lewa joga. Dasz się zaprosić na matę? „Ja pokochałam jogę za jej otwartość. Za to, że jest spójnym systemem poznawania i doskonalenia siebie. Za to, że daje narzędzia, by radzić sobie z nieuniknionym w życiu cierpieniem, by rozpoznawać swoją wewnętrzną prawdę. Za to, że uczy, jak znajdować oparcie w sobie, jak nie rozmieniać swej wewnętrznej spójności i wolności na błyskotki, na które łase jest ludzkie ego. Jak to ego trzymać w ryzach i pogonić do pracy na rzecz tego, co w życiu wartościowe. I jak te wartościowe rzeczy rozpoznać oraz kultywować”. Paulina Młynarska Paulina Młynarska (1970) – niezależna dziennikarka i pisarka, felietonistka, podróżniczka, businesswoman. Zaangażowana społecznie feministka i certyfikowana nauczycielka jogi. Sama o sobie mówi, że ma na koncie już sześć życiorysów, a przecież to dopiero początek. Mieszka na Krecie z dwoma psami, trzema kotami i całym mnóstwem opowieści. Matka dorosłej córki. Jej profile w mediach społecznościowych śledzi ponad dwieście tysięcy osób.

43,00 zł
27,52 zł

Rabat 36,0%
oszczędzasz 15,48 zł

7
Operacja Ostatni Dinozaur - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Operacja Ostatni Dinozaur
Dostępny66 szt.

Operacja Ostatni Dinozaur to kolejna duża książka z serii o nieustraszonych detektywach i psie Otto. Ty też możesz dołączyć do poszukiwań Tiril i Olivera, wypatrując tropów, łamiąc szyfry i podążając za wskazówkami. Musisz mieć oczy szeroko otwarte. Rozwiązania kryją się w tekście i na ilustracjach – oraz na kolejnych stronach książki! Operacja Ostatni Dinozaur wymaga od czytelnika wykazania się uwagą, domyślnością i pomysłowością w rozwikłaniu zagadki, a przez swoją interaktywność jest bardzo atrakcyjna! Dziadek Franz zabrał Tiril, Olivera i Ottona na tajną ekspedycję do położonej na uboczu doliny, gdzie przed milionami lat wędrowały dinozaury. Ze starych kości odnalezionych w dolinie stworzono kiedyś dziesięć figurek dinozaurów ozdobionych szlachetnymi kamieniami. Po wielu latach badań i poszukiwań profesor Burum zdołał odszukać dziewięć z dziesięciu cennych figurek. Teraz Biuro Detektywistyczne nr 2 wraz z dziadkiem Franzem musi wyruszyć śladem profesora i odnaleźć ostatniego dinozaura.

29,90 zł
19,73 zł

Rabat 34,0%
oszczędzasz 10,17 zł

8
Rozciągliwy ser z myszkami - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rozciągliwy ser z myszkami
Keycraft
Dostępny49 szt.

Zabawka sensoryczna wzmacniająca sensorykę oraz motorykę dłoni. Wglądający bardzo realistycznie serek posiada otworki, do których wkładać można 2 białe myszki dołączone do zestawu. Wszystkie elementy wchodzące w skład zabawki są wykonane z elastycznego, miękkiego i miłego w dotyku silikonu. Kostkę serka można rozciągać i gnieść – to świetna zabawka antystresowa! Wymiary kostki: ok. 5.0 cm

25,83 zł
22,47 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 3,36 zł

9
Akademia Kici Koci. Dzień z dziadkiem - Day with Grandpa - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Akademia Kici Koci. Dzień z dziadkiem - Day with Grandpa
Dostępny371 szt.

Akademia Kici Koci. Day with grandpa, czyli ucz się angielskiego z rezolutną Kicią Kocią! Kicia Kocia i Nunuś spędzają bardzo miły dzień z dziadkiem, a przy okazji uczą się angielski zwrotów. Nunuś chętnie zapamiętuje nowe i ważne słówka. W Akademii Kici Koci najmłodsi czytelnicy odkrywają świat i przydatne słowa z najbliższego otoczenia. Dzień z dziadkiem to czwarta książeczka z serii, w której Kicia Kocia i Nunuś uczą maluchy. Poprzednie to Kolory i Pojazdy, a także Plac zabaw – Playground, również do nauki angielskiego. Jest to już druga książeczka, dzięki której dziecko w sprytny sposób zetknie się z językiem angielskim. Co bardzo ważne, Kicia Kocia nie operuje bowiem pojedynczymi wyrazami, a pełnymi komunikatami. Dzięki temu – podobnie jak z przyswajaniem języka ojczystego – nauka jest naturalna i intuicyjna. Are you ready? Seria „Kicia Kocia” to książki dla dzieci autorstwa gdańskiej pisarki Anity Głowińskiej. Jej bohaterką jest mała, bystra kotka oraz jej przyjaciele. Na tę popularną serię książek dla dzieci składają się kwadratowe książeczki z Kicią Kocią w roli głównej, kartonowe proste historyjki o Nunusiu dla maluchów, zeszyty do czytania, bazgrania i kolorowania oraz książki z okienkami do odkrywania ukrytych niespodzianek. Najnowszą propozycją jest seria dla najmłodszych dzieci, Akademia Kici Koci, która nie tylko uczy, ale też bawi!

29,00 zł
19,14 zł

Rabat 34,0%
oszczędzasz 9,86 zł

10
Subtelnie mówię F**k! Sprzeczna z logiką metoda na szczęśliwe życie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
39,90 zł
27,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 11,97 zł

11
Bitmaks i spółka. Robot z Niebieskiego Lasu - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bitmaks i spółka. Robot z Niebieskiego Lasu
Dostępny112 szt.

Pierwsza część nowej komiksowej serii idealnej do samodzielnego czytania. Pewnego dnia w Niebieskim Lesie pojawia się zepsuty robot Bitmaks. Dzięki Wagnerowi i Myszy dostaje szansę na drugie życie! Bitmaks zaczyna robić to, co umie najlepiej: pomagać innym! Ale co o tym wszystkim sądzą pozostali mieszkańcy lasu? Duże litery, krótkie zdania i wciągająca, zabawna historia zachęcają najmłodszych czytelników do samodzielnej lektury.

29,90 zł
22,13 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 7,77 zł

12
Żubr Pompik. Wyprawy. Tom 22. Taniec Żurawi - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Żubr Pompik. Wyprawy. Tom 22. Taniec Żurawi
Dostępny81 szt.

Taniec Żurawi to dwudziesta druga część serii o wyprawach Żubra Pompika i jego rodziny po polskich Parkach Narodowych. Żubrza rodzina jest zachwycona Poleskim Parkiem Narodowym, jednak Pompika najbardziej fascynuje wykonywany przez żurawie skomplikowany taniec. Żuberek bardzo chce się go nauczyć, ale ani on, ani jego siostra Polinka, ani nawet ich mama, Porada, nie są w stanie spełnić wymogów ptasich nauczycieli. Czy żubry w końcu odkryją, na czym polega tajemnica tańca żurawi?

7,90 zł
5,29 zł

Rabat 33,0%
oszczędzasz 2,61 zł

13
Język angielski zawodowy dla technika elektronika i mechatronika. Zeszyt ćwiczeń - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Język angielski zawodowy dla technika elektronika i mechatronika. Zesz...
Dostępny72 szt.

Zeszyt ćwiczeń do nauki języka angielskiego zawodowego w zawodach technik elektronik i technik mechatronik. awiera szereg różnorodnych ćwiczeń, rozwijających sprawność językową, w zakresie tematów związanych z pracą w branży elektroniczno-mechatronicznej, takich jak: budowa maszyn i urządzeń, montaż elementów i podzespołów, instalowanie sieci komputerowych i telewizyjnych, konserwacja i naprawa urządzeń i systemów elektronicznych. Dzięki ćwiczeniom przyszły technik będzie swobodnie porozumiewać się słownictwem w obszarach z zakresu kompetencji personalnych i społecznych i pozna zasady pracy w zespole. Zrozumie także kwestie związane z przepisami bhp w branży elektroniczno-mechatronicznej. Zeszyt pomoże kandydatom do pracy w zawodach technik elektronik i technik mechatronik umiejętnie przygotować się do pracy. Przeprowadzi krok po kroku przez przykładową rozmowę kwalifikacyjną i ułatwi zrozumienie zasad jej prowadzenia oraz autoprezentacji. W publikacji znajdują się również informacje o tym, jak napisać list motywacyjny, wypełnić kwestionariusz osobowy i przygotować dobre CV. Nagrania dialogów i tekstów źródłowych, dostępne online za pomocą kodów QR, pozwolą na osłuchanie się z żywym językiem i ułatwią przyswojenie poprawnej wymowy. Po wykonaniu wielu różnorodnych zadań kandydat do zawodów technik elektronik i technik mechatronik lepiej zrozumie materiał, utrwali wiadomości i słownictwo branżowe.

51,70 zł
46,01 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 5,69 zł

14
Dom stu szeptów - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dom stu szeptów
Dostępny1104 szt.

Najnowsza powieść grozy brytyjskiego mistrza horroru, Grahama Mastertona. Autorska interpretacja opowieści o nawiedzonym domu. Na smaganych wiatrem wrzosowiskach stare domostwo strzeże swych sekretów… Allhallows Hall jest rozległą rezydencją w stylu Tudorów, położoną na ponurych i mglistych wrzosowiskach w Dartmoor. Niewielu miałoby odwagę, by tu osiąść. A jednak były naczelnik więzienia, Herbert Russell, zdecydował się na to bez wahania. Teraz, kiedy już nie żyje, posiadłość dziedziczą jego dzieci. Choć ojciec od dawna był z nimi skłócony, wprowadzają się do pozostawionej im w spadku posiadłości. Tymczasem złowieszcza atmosfera wrzosowisk wdziera się do wszystkich pomieszczeń. Podłogi skrzypią, w tajemnych korytarzach odbija się echo, wiatr gwiżdże w kryjówkach przygotowanych niegdyś dla katolickich duchownych. W dniu, w którym rodzina decyduje się opuścić Allhallows Hall i nigdy już tam nie wracać, we wnętrzu domu przepada bez wieści mały Timmy… Czyżby w tych starych murach od wieków gnieździło się zło? A może zło to jedynie wytwór ludzkiego umysłu?

39,90 zł
28,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

15
Charlotte i koń marzeń - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Charlotte i koń marzeń
Dostępny25 szt.

Pierwszy tom nowej serii książek dla młodzieży CHARLOTTE niezwykle cenionej autorki kryminałów i serii ELENA. Tym razem bohaterką jest Charlotte, która mieszka w pobliżu stadniny. Konie są dla niej całym światem. Kiedy jej ulubieniec Gento zostaje sprzedany, dziewczynka obiecuje sobie, że nigdy więcej nie dosiądzie żadnego konia, aż... trafia na francuską wyspę Noirmoutier na wybrzeżu Atlantyku. Zawsze marzyła, by móc galopować po plaży. Dopiero w lokalnym klubie jeździeckim dowie się, czym naprawdę jest jazda konna i będzie musiała zyskać zaufanie pełnego temperamentu konia, tak innego od spokojnych koni, z którymi dotąd miała do czynienia.

29,90 zł
20,33 zł

Rabat 32,0%
oszczędzasz 9,57 zł

16
Bitmaks i spółka. Superprosiak - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bitmaks i spółka. Superprosiak
Dostępny128 szt.

Druga część nowej komiksowej serii idealnej do samodzielnego czytania. Superprosiak jest przekonany, że jest superbohaterem. Kłopot w tym, że nie ma żadnej supermocy, przez co stanowi zagrożenie dla siebie i innych. W rozwiązaniu problemu znów okaże się pomocny Bitmaks. Duże litery, krótkie zdania i wciągająca, zabawna historia zachęcają najmłodszych czytelników do samodzielnej lektury.

29,90 zł
18,24 zł

Rabat 39,0%
oszczędzasz 11,66 zł

17
Żubr Pompik. Wyprawy. Tom 23. Wszędzie dobrze, ale w puszczy najlepiej - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Żubr Pompik. Wyprawy. Tom 23. Wszędzie dobrze, ale w puszczy najlepiej
Dostępny65 szt.

Wszędzie dobrze, ale w puszczy najlepiej to finałowa część serii o wyprawach Żubra Pompika po polskich Parkach Narodowych. Po długiej wyprawie i przeżyciu wielu przygód żubrza rodzina dociera do Białowieskiego Parku Narodowego. Żubry bardzo się cieszą z powrotu do znajomych miejsc i spotkania z sąsiadami z Puszczy. Pompik ma wrażenie, że Puszcza chce mu coś powiedzieć szelestem liści, skrzypieniem drzew, szumem rzeki… Czy z pomocą Polinki, Porady i Pomruka uda mu się rozszyfrować tę leśną wiadomość?

7,90 zł
5,29 zł

Rabat 33,0%
oszczędzasz 2,61 zł

18
Studentka - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Studentka
Dostępny2383 szt.

Nie ma nic gorszego na świecie niż furia porzuconej kobiety. Istnieją dziesiątki sposobów, by się zabić. Frankie Loomis, detektyw bostońskiej policji, poznała już wszystkie. Kiedy jednak zaczyna badać sprawę tragicznego w skutkach upadku młodej dziewczyny z balkonu apartamentowca, instynkt podpowiada jej, że to nie było samobójstwo. Dlaczego w mieszkaniu zmarłej nie znaleziono telefonu komórkowego? Dlaczego atrakcyjna i zdolna Taryn Moore targnęła się na swoje życie, skoro właśnie miała rozpocząć wymarzone studia doktoranckie? Podejrzenia padają na Liama, byłego chłopaka Taryn, ale policjantka ma również na oku przyjaciela dziewczyny, nieśmiałego Cody’ego, który skrycie podkochiwał się w studentce. Wkrótce wychodzi na jaw mroczna strona Taryn, chorobliwa obsesja na punkcie związków i mężczyzn, którzy coś dla niej znaczyli. Czy ta niebezpieczna skłonność zagrażała innym, czy może najbardziej jej samej?

39,90 zł
29,13 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,77 zł

19
Operacja Niezłe Ziółko - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Operacja Niezłe Ziółko
Dostępny65 szt.

Operacja Niezłe Ziółko to już 17 książka w małej serii o nieustraszonych detektywach i psie Otto. Z czym Tiril i Oliver będą musieli poradzić sobie tym razem? W Elvestad grasuje niezłe ziółko – robi psikusy, płata figle i ze wszystkiego stroi sobie żarty. Ale kiedy okazuje się, że jednocześnie ktoś kradnie ludziom portfele i w tajemniczy sposób pozyskuje kody do kart, nikomu nie jest już do śmiechu. Tiril i Oliver z Biura Detektywistycznego nr 2 wpadają na trop kieszonkowców. W końcu ich nikt nie przechytrzy! Sprawdź koniecznie, jak potoczy się Operacja Niezłe Ziółko!

22,90 zł
15,34 zł

Rabat 33,0%
oszczędzasz 7,56 zł

20
Klasyczne baśnie Disneya. Zakochany kundel - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Klasyczne baśnie Disneya. Zakochany kundel
Dostępny24 szt.

Komiksowa adaptacja wspaniałego filmu kinowego „Zakochany kundel”, który pokochali widzowie w każdym wieku! Kolejny tom kolekcji klasycznych baśni Disneya, w której znajdują się takie tytuły jak „Król Lew” czy „Mulan”. Los psa bywa ciężki... Narodziny dziecka właścicieli często wywracają życie czworonogów do góry nogami! Boleśnie przekonuje się o tym urocza cocker spanielka o imieniu Lady, która jeszcze niedawno była oczkiem w głowie swoich opiekunów, a dziś musi spać w budzie, nosić kaganiec i drzeć koty z parą złośliwych... kotów. Na szczęście pewnego dnia spotyka uroczego kundla – Trampa. W trakcie ich wspólnej przygody Lady zasmakuje uroków beztroskiego życia, a Tramp odkryje, co to znaczy być „wiernym jak pies”. Komiks ten to poruszająca opowieść o sile miłości, przyjaźni i walce dobra ze złem.

24,99 zł
16,74 zł

Rabat 33,0%
oszczędzasz 8,25 zł

21
W domu czarownicy. Jak za pomocą rytuałów i zaklęć stworzyć przestrzeń pełną dobrej energii - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
W domu czarownicy. Jak za pomocą rytuałów i zaklęć stworzyć przestrzeń...
Dostępny130 szt.

Codzienność może być magiczna! Poznaj tajniki magii ogniska domowego i stwórz wokół siebie bezpieczny azyl, miejsce odnowy, odpoczynku oraz odzyskania sił. Poznaj nową książkę autorki Green Witch, Księgi urody czarownicy i Zaklęć ochronnych i dowiedz się wszystkiego, czego potrzebujesz, aby stworzyć solidne, służące wsparciem miejsce, w którym domownicy odpoczywają i pracują oraz które jest prawdziwie magiczną przystanią. W domu czarownicy to wyjątkowy poradnik, który pokazuje, jak w dzisiejszym zabieganym świecie wykreować duchowy raj dla siebie i swoich bliskich. Podpowiada, jak odpowiednio umiejscowić i wzmacniać duchowe ognisko domowe, jak wykonywać rytuały, łączyć magię z jedzeniem, opanować sekrety kociołka i świętego płomienia. Dzięki zawartym w książce wskazówkom nauczysz się tworzenia rękodzieł oraz stosowania prastarych praktyk wiedźm domowych.

39,90 zł
24,74 zł

Rabat 38,0%
oszczędzasz 15,16 zł

22
Cyrkiel niebieski Griffix - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cyrkiel niebieski Griffix
Pelikan AG, 1
Dostępny1 szt.

Cyrkiel z rodziny produktów Griffix przeznaczony dla najmłodszych dzieci, rozpoczynających przygodę z geometrią. Zbudowany z trwałego plastiku. Posiada zabezpieczenie igły, aby bezpiecznie schować go w piórniku. W uchwycie 3 zapasowe grafity i wbudowana temperówka do temperowania grafitów. Odpowiedni zarówno dla praworęcznych i leworęcznych użytkowników.

14,90 zł
14,16 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 0,74 zł

23
Akademia Kici Koci. Kształty - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Akademia Kici Koci. Kształty
Dostępny310 szt.

W książce Akademia Kici Koci. Kształty Kicia Kocia i Nunuś pokazują maluchom przedmioty o różnych kształtach – okrągłe, owalne, kwadratowe, prostokątne, trójkątne. Wyszukiwanie rozmaitych kształtów w swoim otoczeniu to wspaniała zabawa! Czy odnajdziesz też gwiazdki? Pod hasłem „Wiem. Rozumiem” autorka, Anita Głowińska, zaprasza dzieci do poznawania wraz z rezolutną kotką najbliższej im rzeczywistości. Na twardych kartach książek nowego cyklu w przystępny sposób zaprezentowane zostaną najmłodszym najpopularniejsze pojazdy, najpiękniejsze kolory i najciekawsze kształty, a także proste historyjki, które wprowadzą maluchy w świat podstaw języka angielskiego. Kształty to piąta książeczka z serii „Akademia Kici Koci”, w której Kicia Kocia i Nunuś uczą maluchy. Poprzednie to Kolory i Pojazdy, a także Plac zabaw oraz Dzień z dziadkiem. Dwa ostatnie tytuły to właśnie te książeczki, dzięki którym dziecko w sprytny sposób zetknie się z językiem angielskim. Seria „Kicia Kocia” to książki dla dzieci autorstwa gdańskiej pisarki Anity Głowińskiej. Jej bohaterką jest mała, bystra kotka oraz jej przyjaciele. Na tę popularną serię książek dla dzieci składają się kwadratowe książeczki z Kicią Kocią w roli głównej, kartonowe proste historyjki o Nunusiu dla maluchów, zeszyty do czytania, bazgrania i kolorowania oraz książki z okienkami do odkrywania ukrytych niespodzianek. Najnowszą propozycją jest seria dla najmłodszych dzieci, „Akademia Kici Koci”, która nie tylko uczy, ale też bawi!

29,00 zł
19,43 zł

Rabat 33,0%
oszczędzasz 9,57 zł

24
Zeszyt A5/60K kratka Color Blocking (5szt) - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zeszyt A5/60K kratka Color Blocking (5szt)
Herlitz
Dostępny23 szt.

Opakowanie zbiorcze 5 sztuk.Okładka: papier biało/biały 200 gr,zadruk okładki zewnętrznej: 4 kolory,uszlachetnienie: lakier dyspersyjny matowy,elementy dodatkowe:etykieta do wpisania danych na okładce zewnętrznej,elementy edukacyjne na tylnej okładce tzn. zeszyt w kratkę - nauka odczytywania godzin na zegarze, zeszyt w linie podwójne - alfabet,liniatura: niebieska,grubość papieru: 70g/m2.

21,92 zł
20,82 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,10 zł

25
Dom marionetek - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dom marionetek
Dostępny86 szt.

Czy zemsta jest słodsza od wybaczenia? Gdy najbliższa osoba rani, można wybrać zemstę lub odpuścić. Co przyniesie upragnioną wolność? Joanna, po zdradzie partnera i zakończeniu trudnego związku, postanawia wyjechać. Praca w luksusowym domu z bajecznym ogrodem i opieka nad rezolutną pięciolatką wydają się tym, czego teraz potrzebuje. Serdeczność właściciela willi, Leona, szybko pomoże zaaklimatyzować się jej w nowym miejscu. Tylko dlaczego żona gospodarza, jego matka i siostra nigdy nie jedzą razem posiłków? Dlaczego żona jest z nim, choć go nie kocha? I dlaczego matka i siostra, gdy na niego patrzą, mają w oczach strach? Co dzieje się tak naprawdę za zamkniętymi drzwiami wielkiego domu? Dom marionetek to opowieść o rodzinnych tajemnicach, toksycznych relacjach, poszukiwaniu akceptacji i bliskości. I o wybaczeniu, które w odróżnieniu od zemsty przynosi prawdziwe wyzwolenie.

39,90 zł
26,73 zł

Rabat 33,0%
oszczędzasz 13,17 zł

26
Cocomelon. Szukaj i znajdź. JJ i przyjaciele na tropie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cocomelon. Szukaj i znajdź. JJ i przyjaciele na tropie
Dostępny49 szt.

Cocomelon – internetowy fenomen zaprasza do wspólnej zabawy! Wyjątkowo wytrzymała, kartonowa książka w dużym formacie w sam raz dla maluchów, które uwielbiają spędzać czas z JJ, jego rodziną i przyjaciółmi. Najmłodszy czytelnik może przeglądać książkę z kolorowymi ilustracjami bez końca, wyszukując na niezbyt skomplikowanych obrazkach elementy wskazane w poleceniach. To nie tylko doskonała zabawa, ale także możliwość ćwiczenia spostrzegawczości, zdolności koncentracji, umiejętności liczenia na podstawowym poziomie czy znajomości kolorów i kształtów. Ilustracje zostały opracowane tak, by dziecko z łatwością poradziło sobie z odnajdywaniem na nich wskazanych przedmiotów, a polecenia w książce to tylko punkt wyjścia do wspólnej zabawy z maluchem. Sztywne, kartonowe strony są odporne na zabrudzenia i próby wyginania, dzięki czemu książeczka będzie służyć dziecku przez długi czas.

34,99 zł
26,59 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 8,40 zł

27
Zeszyt A4/32K kratka Animals (10szt) - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zeszyt A4/32K kratka Animals (10szt)
Herlitz
Dostępny24 szt.

Opakowanie zbiorcze 10 sztuk.Okładka: papier biało/biały 200 gr,zadruk okładki zewnętrznej: 4 kolory,zadruk okładki wewnętrznej: 1 kolor,uszlachetnienie: lakier dyspersyjny matowy,elementy dodatkowe:etykieta do wpisania danych na okładce wewnętrznej,elementy edukacyjne na tylnej okładce tzn. zeszyt w kratkę - tabliczka mnożenia, zeszyt w linie podwójne - alfabet,liniatura: niebieska,grubość papieru: 70g/m2.

52,02 zł
49,42 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,60 zł

28
Zeszyt A5/32K kratka Sport (10szt) - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zeszyt A5/32K kratka Sport (10szt)
Herlitz
Dostępny31 szt.

Opakowanie zbiorcze 10 sztuk.Okładka: papier biało/biały 200 gr,zadruk okładki zewnętrznej: 4 kolory,zadruk okładki wewnętrznej: 1 kolor,uszlachetnienie: lakier dyspersyjny gloss,elementy dodatkowe:etykieta do wpisania danych na okładce wewnętrznej,elementy edukacyjne na tylnej okładce tzn. zeszyt w kratkę - pola i obwody podstawowych figur geometrycznych, zeszyt w linie podwójne - alfabet,liniatura: niebieska,grubość papieru: 70g/m2.

23,37 zł
22,20 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,17 zł

29
Apteka pod Złotym Moździerzem. Tom 2. Dziedzictwo - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Apteka pod Złotym Moździerzem. Tom 2. Dziedzictwo
Dostępny176 szt.

Drugi tom opowieści o przodkach bohaterów sagi „Kobiety z ulicy Grodzkiej”. Korzenie zła i narodziny niewieściej siły w bezwzględnych czasach walki o życie, nadzieję i marzenia. Rok 1849. Podczas podroży poślubnej Magda spotyka kobietę, która przepowiada jej, że młoda doktorowa osiągnie swój cel, ale nie będzie szczęśliwa. Na razie jednak wszystkie marzenia się spełniają. Magda ma kochającego męża i własną aptekę. Małżonkowie podejmują jeszcze jedną ważną decyzję, która, jak się okaże, odmieni na zawsze ich życie. Mijają kolejne dekady, nad głowami Bernatów zaczynają zbierać się ciemne chmury. W mieście wybucha straszliwy pożar, a potem wszyscy zostają uwikłani w wydarzenia powstania styczniowego. Ale najgorsze dopiero przed nimi. Marzenia o szczęśliwej rodzinie zostaną poddane poważnej próbie. Czyżby przepowiednia sprzed lat miała się spełnić? Lucyna Olejniczak urodziła się i mieszka w Krakowie. Z zawodu laborantka medyczna, były pracownik Katedry Farmakologii UJ, jako pisarka zadebiutowała już na emeryturze. Dużo podróżuje, lubi poznawać nowych ludzi, łatwo się zaprzyjaźnia. Wielbicielka kotów i wnuczki. Autorka m.in. bestellerowej sagi „Kobiety z ulicy Grodzkiej”.

43,00 zł
32,25 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 10,75 zł

30
Pod dalekim niebem - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pod dalekim niebem
Dostępny196 szt.

Porywająca powieść o dramatycznych sekretach rodzinnych. Historia o prawdzie i tajemnicy, o słusznych i błędnych decyzjach, o zaufaniu i miłości Hamburg, czasy współczesne. Niemiecka dziennikarka Stephanie urodziła się i spędziła pierwsze lata życia w Nowej Zelandii. Nie pamięta jednak nic z tamtych czasów. Zapomniała też o swoim ojcu, który zginął tragicznie. Teraz wraca do kraju dzieciństwa, żeby rozwikłać tajemnicę utraconych wspomnień. Mierzy się z przeszłością i trudnymi wydarzeniami przeżytymi jako dziecko, kiedy to stała się świadkiem przestępstwa. Dzięki pamiętnikowi uprowadzonej maoryskiej dziewczyny udaje jej się utworzyć pomost między przeszłością a przyszłością. Chcąc wreszcie poznać długo skrywaną tajemnicę rodzinną, Stephanie przemierza całą Nową Zelandię. W podróży towarzyszy jej charyzmatyczny maoryski naukowiec Weru, który kieruje się czymś więcej niż tylko poszukiwaniem prawdy… „Pisze książki, jak inni pieką babkę piaskową: z lekkością, sprawnie, a efekt jest zawsze wspaniały”. – „People”

42,90 zł
26,60 zł

Rabat 38,0%
oszczędzasz 16,30 zł

31
Wszystko będzie dobrze! - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wszystko będzie dobrze!
Dostępny51 szt.

Robi się chłodno i pan Jeż musi jak najszybciej znaleźć mieszkanie na zimę. Ale wszędzie, gdzie zagląda, zamieszkało już jakieś inne zwierzątko. Co za pech! Wiele się wydarzy, zanim mały czytelnik dowie się, czy pan Jeż w końcu znalazł schronienie. Pięknie zilustrowana rymowana historyjka wspiera rozwój emocjonalny i kształtuje świat wartości. Pozostałe książki w serii: – Panie Jeżu, to właśnie szczęście!

24,90 zł
18,43 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 6,47 zł

32
Zeszyt A5 60 kartek w kratkę, Game Avatars (5 sztuk) - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zeszyt A5 60 kartek w kratkę, Game Avatars (5 sztuk)
Herlitz, 5
Dostępny16 szt.

W opakowaniu zbiorczym znajduje się 5 zeszytów. Cechy produktu: • okładka: papier biało/biały 200 g, • zadruk okładki zewnętrznej: 4 kolory, • zadruk okładki wewnętrznej: 1 kolor, • uszlachetnienie: lakier dyspersyjny matowy + UV wybiórczo, • liniatura: niebieska + czerwony margines, • grubość papieru: 70g/m2.

21,33 zł
20,26 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,07 zł

33
Zeszyt A5/60K linia PP Colors (5szt) - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zeszyt A5/60K linia PP Colors (5szt)
Herlitz
Dostępny19 szt.

Opakowanie zbiorcze 5 sztuk.Zeszyt PP Colorsokładka: wysokiej jakości polipropylen w jednolitymkolorzeplastikowa okładka zabezpiecza wnętrzestrona tytułowa z etykietą do wpisania danych

24,93 zł
23,68 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,25 zł

34
Astrofizyka dla maluchów - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Astrofizyka dla maluchów
Dostępny94 szt.

Astrofizyka dla maluchów w serii „Uniwersytet Malucha” to kolorowa i przystępna odpowiedź na pytanie, jak fizyka i chemia wpływają na ciała niebieskie. Maluchy (i dorośli!) dowiedzą się czegoś więcej o naszym wszechświecie. W końcu nigdy przecież nie jest za wcześnie, żeby zostać astrofizykiem! Chris Ferrie jest nagradzanym fizykiem, doktorem matematyki stosowanej i ojcem czwórki przyszłych naukowców. Pracuje w University of Technology w Sydney. Mieszka w Australii z żoną i czwórką dzieci. Jego zdaniem żadne dziecko nie jest za małe, żeby wprowadzić je w cudowny świat nauki. Julia M. Kregenow wykłada natomiast na Penn State University. Tytuł doktora astrofizyki uzyskała na uniwersytecie Kalifornijskim w Berkeley.

29,00 zł
21,75 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 7,25 zł

35
Nareszcie, Sigge - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nareszcie, Sigge
Dostępny49 szt.

Elina wreszcie się doczekała: zostaje opiekunką w szkółce jeździeckiej. Co prawda ma pod opieką starego Atle’a zamiast ukochanego Sigusia, ale i tak jest cudownie. To prawie tak, jak mieć własnego konia. Wszystko układa się wspaniale, aż do czasu, kiedy Atlemu przydarza się coś strasznego. Czy to wina nowej opiekunki? Seria o przygodach Sigge stała się bestsellerem nie tylko w Szwecji. Jej autorka Lin Hallberg mieszka w małym szwedzkim gospodarstwie, gdzie hoduje kuce szetlandzkie. Zanim zaczęła pisać książki, pracowała jako instruktorka jazdy konnej.

34,90 zł
25,48 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 9,42 zł

36
Bing. Książeczki kartonowe. Wielka rzecz! - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bing. Książeczki kartonowe. Wielka rzecz!
Dostępny24 szt.

Przebieranki z Koko, przytulanki z Flopem, zabawy w parku z Pando albo odwiedziny u kotki Mieci i jej kociaków – wszystko, co robi Bing, to naprawdę wielka rzecz! Dzięki tej uroczej kartonowej książeczce maluch odkryje ulubione zwyczaje Binga i jego przyjaciół, a przy okazji z pewnością opowie o tym, co sam najbardziej lubi. Duże, kolorowe ilustracje przyciągną uwagę małego dziecka, a króciutkie, wdzięczne teksty można czytać bez końca, nawet jeśli maluszek zna je już na pamięć! Książka wykonana jest z mocnego kartonu, dzięki czemu wytrzyma wszystkie dziecięce eksperymenty, a zaokrąglone kształty są bezpieczne nawet dla bardzo małych czytelników. Wspólne czytanie to także wielka rzecz!

23,00 zł
17,48 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 5,52 zł

37
Wesoły Ryjek. Cztery pory roku - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wesoły Ryjek. Cztery pory roku
Dostępny82 szt.

Wesoły Ryjek. Cztery pory roku to zupełnie nowa odsłona Wesołego Ryjka! Rysowanki-zgadywanki z Wesołym Ryjkiem to książeczki, które wyzwalają kreatywność – dziecko może w nich nie tylko kolorować, ale też rysować i wykazywać się twórczą inwencją. Ciekawym i pomysłowym ilustracjom towarzyszą teksty, w których mali czytelnicy znajdą sporo humoru i wiedzy – w tym przypadku o porach roku! Pozostałe rysowanki-zgadywanki z Wesołym Ryjkiem to Zegary oraz Kosmos – je także gorąco polecamy!

7,90 zł
5,93 zł

Rabat 24,9%
oszczędzasz 1,97 zł

38
Nowa galeria kotów. Druga odsłona sztuki z pazurem - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowa galeria kotów. Druga odsłona sztuki z pazurem
Dostępny19 szt.

Nowa galeria kotów. Druga odsłona sztuki z pazurem to kontynuacja bestsellerowej Galerii kotów. Wąsata mordka wyłaniająca się spod kapelusza zdobnego we wstążki i pióra, puchaty ogon przewieszony przez ramię jak parasol, miękkie, tłuściutkie łapki trzymające kwiaty. Damy w tarapatach, prorocy Starego Testamentu, a nawet umęczony artysta z odciętym uchem… W drugiej odsłonie Galerii kotów mruczusie wkraczają do najbardziej uwielbianych światowych arcydzieł. Odnajdują się w każdej roli i w każdym kostiumie czują się swobodnie. Słowem: koty rządzą – od średniowiecza do impresjonizmu. Witajcie w uroczym do szpiku kości świecie Susan Herbert. Książka Nowa galeria kotów. Druga odsłona sztuki z pazurem to prawdziwa gratka dla każdego kociarza, a także miłośnika sztuki. Susan Herbert była jedną z najbardziej charakterystycznych współczesnych kocich artystek. Długie tradycje malarstwa, teatru, opery i baletu, jak również nowsza sztuka kina, były przez nią odkrywane i odświeżane w inteligentnych oraz zabawnych parodiach, w których bohaterami są głównie koty. Od połowy lat 90. te wspaniałe prace odgrywają istotną rolę w corocznej letniej wystawie kotów w Chris Beetles Gallery.

59,90 zł
44,93 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 14,97 zł

39
Wesoły Ryjek. Kosmos - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wesoły Ryjek. Kosmos
Dostępny63 szt.

Wesoły Ryjek. Kosmos to zupełnie nowa odsłona Wesołego Ryjka! Rysowanki-zgadywanki z Wesołym Ryjkiem to książeczki, które wyzwalają kreatywność – dziecko może w nich nie tylko kolorować, ale też rysować i wykazywać się twórczą inwencją. Ciekawym i pomysłowym ilustracjom towarzyszą teksty, w których mali czytelnicy znajdą sporo humoru i wiedzy – tym razem o kosmosie!

7,90 zł
5,93 zł

Rabat 24,9%
oszczędzasz 1,97 zł

40
Lakier do paznokci Tubi Glam, różowy perłowy - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lakier do paznokci Tubi Glam, różowy perłowy
Tuban
Dostępny36 szt.

Tubi Glam to seria lakierów stworzona z myślą o najmłodszych miłośnikach dobrego stylu. Nasze lakiery są nie tylko śliczne i eleganckie, ale też w pełni bezpieczne dla delikatnej płytki paznokcia dziecka. Do ich zmywania wystarczy ciepła woda i gąbka, dlatego ich użytkowniczki mogą bezkarnie zmieniać zdanie co do koloru swoich paznokci nawet kilka razy dziennie. Lakiery Tubi Glam przyjemnie pachną, a ich gorzki smak, który nadaliśmy im celowo, przeciwdziała wkładaniu dłoni do ust i obgryzaniu paznokci. Właściwości: • lakiery zmywalne wodą, • intensywne kolory, • bogata paleta kolorów, • bezzapachowe i bezpieczne dla dzieci, • zapewniają świetną zabawę, • gorzki smak lakierów pomaga ograniczyć nawyk obgryzania paznokci, • przebadane dermatologicznie, • zostały wyprodukowane w Polsce. Sposób użycia: 1. Nałóż cienką warstwę lakieru na czyste i suche paznokcie. 2. Odczekaj 5 minut i gotowe! 3. Żeby usunąć lakier z paznokci, wystarczy zmyć go wodą za pomocą gąbki. Ostrzeżenia: Nie wkładać palców do ust, nie spożywać. W przypadku wystąpienia reakcji alergicznej przepłukać obficie wodą, zaprzestać stosowania. Używać wyłącznie pod nadzorem osoby dorosłej. Pojemność: 5 ml

15,20 zł
13,38 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 1,82 zł

41
Droga w nieznane? Edukacja domowa dla początkujących - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Droga w nieznane? Edukacja domowa dla początkujących
Dostępny18 szt.

Książka Droga w nieznane? Edukacja domowa dla początkujących powstała z myślą o osobach szukających alternatywnego sposobu realizacji obowiązku szkolnego poza szkołą stacjonarną. To doskonała pozycja skierowana do wszystkich, którzy stoją przed decyzją wejścia na ścieżkę edukacji domowej, do tych, którzy stawiają w niej pierwsze kroki oraz do tych, którzy posiadają w niej wieloletnie doświadczenie. Wychodząc z założenia, że najlepiej jest uczyć na przykładach, czytelnicy poznają, jak ta forma edukacji wygląda z perspektywy rodziny. Autorka dzieli się z czytelnikami swoim doświadczeniem jako mama trójki dzieci uczących się w edukacji domowej oraz przybliża im obraz szkoły przyjaznej edukacji domowej na przykładzie Szkół Benedykta. Prosty, lecz elegancki język sprawia, że czytelnik błyskawicznie przenosi się z przyjemnością w świat pozbawiony klasówek, sprawdzianów, stresujących odpowiedzi oraz problemów społecznych z rówieśnikami. Czy edukacja domowa jest faktycznie drogą w nieznane? Przeczytaj i przekonaj się sam.

18,00 zł
13,32 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 4,68 zł

42
My Little Pony. 100 naklejek. Wydanie filmowe - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
My Little Pony. 100 naklejek. Wydanie filmowe
Dostępny33 szt.

16 stron łamigłówek o zróżnicowanym stopniu trudności i ponad 100 naklejek z bohaterami nowego, fantastycznego filmu o przygodach kolejnego pokolenia kucyków. Część naklejek można wykorzystać do rozwiązywania zadań, a część – do zabawy. Łamigłówki w książce zostały dobrane tak, aby uwzględnić indywidualne różnice w rozwoju dzieci i pomóc w kształtowaniu umiejętności niezbędnych na pierwszym etapie edukacji. W rozwiązaniu tych trudniejszych z pewnością pomogą rodzice!

12,00 zł
9,12 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 2,88 zł

43
Emil i my. Monolog wielodzietnej matki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Emil i my. Monolog wielodzietnej matki
Dostępny152 szt.

Wielodzietna matka feministka, zwolenniczka wolności wyboru, domagająca się szacunku dla każdej decyzji. Wychowuje troje dzieci, jedno z niepełnosprawnością. Nie pasuje do żadnego schematu, wyprowadza z równowagi konserwatystów i osoby progresywne. Walczy z szeroko rozumianym systemem – opieki medycznej, pomocy społecznej, przekonaniami innych ludzi. Daje odpór piętnującym słowom niektórych lekarzy i pielęgniarek, oceniającym spojrzeniom urzędników i przechodniów, systemowej przemocy państwa wobec osób z niepełnosprawnością. Magdalena Moskal pisze o wszystkim, co pozostaje wciąż poza sferą zainteresowania mediów, instytucji oraz państwa: o pracy opiekuńczej, o trosce, o mentalnym i emocjonalnym obciążeniu matek. Tekst utkany jest z zapisu doświadczeń i lektur, w których autorka szuka tropów do interpretacji swojego położenia. W końcu zaczyna widzieć siebie jako tricksterkę wywracającą – bo nie ma innego wyjścia – zastany porządek. To książka pełna czułości i miłości, ale też złości i determinacji. Magdalena Moskal – redaktorka i nauczycielka akademicka. Pracowała w wydawnictwie Czarne, wydawnictwie M i w wydawnictwie Znak oraz jako rzeczniczka prasowa w Galerii Sztuki Współczesnej Bunkier Sztuki. Prowadzi zajęcia na edytorstwie UJ. Publikowała w „Dwutygodniku”, „Nowej Europie Wschodniej” i nieregularniku reporterskim „Non/Fiction”. Jest matką trójki dzieci.

39,00 zł
28,86 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 10,14 zł

44
Pazury gniewu - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pazury gniewu
Dostępny97 szt.

Kocia miłość, kradzież cennych eksponatów, porwanie samiczki, zapchleni terroryści. Zaskakująca intryga i nieoczekiwane zwroty akcji. Trzeci tom dziko śmiesznego zwierzęcego kryminału! Otwarcie Podziemnego Muzeum Dalekiego Lasu o mało nie kończy się kradzieżą najcenniejszego eksponatu – słynnej „Muchy w bursztynie”. Wkrótce potem śnieżnobiała Markiza zostaje porwana z wystawy kotów. Wszystkie tropy prowadzą do przybyłego z północy Pieśca – dopóki nie pojawią się Pazury Gniewu: grupa rozgoryczonych bezdomnych zwierząt, występujących przeciwko tym, które są szczęśliwe i syte… Czy Borsuk Starszy odnajdzie w sobie siłę, by stawić czoła terrorystom? Czy Borsukot zdoła odłożyć na bok swoje coraz żarliwsze uczucie do Markizy i zachować zdrowy rozsądek? Pazury gniewu to trzecia część bestsellerowego cyklu kryminalnego z detektywem Borsukiem i młodszym śledczym Borsukotem w rolach głównych, stworzonego przez wielokrotnie nagradzaną i tłumaczoną na wiele języków pisarkę i scenarzystkę nazywaną Rosyjską Królową Horroru. Polecamy także poprzednie części cyklu: Wilczą norę i Prawo drapieżcy. Kolejne tomy w przygotowaniu.

34,90 zł
26,18 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 8,72 zł

45
Zeszyt A5/60K kratka Rainbow Classic (5szt) - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zeszyt A5/60K kratka Rainbow Classic (5szt)
Herlitz
Dostępny13 szt.

Opakowanie zbiorcze 5 sztuk.Okładka: papier barwiony w masie 270 gr,tłoczenie na okładce zewnętrznej: herlitz classic collection,grubość papieru: 70g/m2.

20,30 zł
19,29 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,01 zł

46
Zeszyt A5/32K kratka Scandy (10szt) - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zeszyt A5/32K kratka Scandy (10szt)
Herlitz
Dostępny51 szt.

Opakowanie zbiorcze 10 sztuk.Okładka: papier biało/biały 200 gr,zadruk okładki zewnętrznej: 4 kolory,zadruk okładki wewnętrznej: 4 kolory,uszlachetnienie: lakier dyspersyjny matowy + UV wybiórczo,elementy dodatkowe:etykieta do wpisania danych na okładce wewnętrznej,elementy edukacyjne na tylnej okładce tzn. zeszyt w kratkę - tabliczka mnożenia, zeszyt w linie podwójne - alfabet,liniatura: niebieska,grubość papieru: 70g/m2.

24,55 zł
23,32 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,23 zł

47
Flamastry Zamek 12 kolorów FABER CASTELL - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Flamastry Zamek 12 kolorów FABER CASTELL
Faber Castell
Dostępny4 szt.

Wysokiej jakości pisaki. Tusz na bazie wody i barwników naturalnych. Intensywne kolory. Skuwka z wentylacją. Spieralne z większości tkanin. Opakowanie kartonowe, 12 szt.

13,80 zł
13,11 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 0,69 zł

48
Smerfy i świat emocji. Tom 5. Smerf, który wszystko uważał za niesprawiedliwe - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Smerfy i świat emocji. Tom 5. Smerf, który wszystko uważał za niespraw...
Dostępny22 szt.

Piąty tom serii o Smerfach, która ma pomagać najmłodszym czytelnikom w przezwyciężeniu lęków i problemów. Każdy album jest uzupełniony wskazówkami dla dzieci i ich rodziców, jak radzić sobie z kłopotami emocjonalnymi. W wiosce Smerfów każdy robi to, co umie najlepiej – Pracuś zajmuje się naprawami, Kucharz gotuje, a Ważniak się wymądrza. Jednak są też tacy, którzy nie potrafią znaleźć sobie miejsca w tak urządzonej społeczności. Pewien Smerf uważa obowiązujące zasady za niesprawiedliwe, a siebie wskazuje jako głównego pokrzywdzonego! Niebieskie skrzaty mają z nim same kłopoty... Na szczęście Papa to specjalista od rozwiązywania problemów! Czy niezadowolony ze wszystkiego Smerf zrozumie, że postępuje niewłaściwie? Dzięki temu komiksowi zrozumiesz, że nie warto ciągle narzekać! Smerfy wymyślił belgijski scenarzysta i grafik Pierre Culliford (1928–1992), używający pseudonimu Peyo. Seria dla najmłodszych jest pisana przez jego syna Thierry’ego Culliforda oraz Falzara, a za rysunki odpowiada Antonello Dalena, ilustrator znany m.in. z „Ernesta i Rebeki”, „W.I.T.C.H.” czy komiksów z Kaczorem Donaldem.

19,99 zł
15,39 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 4,60 zł

49
Rozciągliwy kłębek wełny z kotkami - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rozciągliwy kłębek wełny z kotkami
Keycraft
Dostępny12 szt.

Zabawka sensoryczna wzmacniająca sensorykę oraz motorykę dłoni. Wglądający bardzo realistycznie kłębuszek posiada otworki, do których wkładać można 2 szare kotki dołączone do zestawu. Wszystkie elementy wchodzące w skład zabawki są wykonane z elastycznego, miękkiego i miłego w dotyku silikonu. Kłębek wełny można rozciągać i gnieść – to świetna zabawka antystresowa! Wymiary kłębka: ok. 7.0 cm

20,70 zł
18,01 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 2,69 zł

50
Wesoły Ryjek i odkrycia - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wesoły Ryjek i odkrycia
Dostępny75 szt.

Wesoły Ryjek i odkrycia to już ósma część przygód Wesołego Ryjka – nieodmiennie zaciekawionego światem prosiaczka. Wesoły Ryjek codziennie odkrywa wiele nowych rzeczy, na przykład że naleśniki, zwłaszcza z serem lub dżemem, rozproszą każdy smutek, albo że zawsze robimy coś ważnego, nawet jeżeli to są tylko drobiazgi. I że całusów i uścisków nigdy nam nie zabraknie, choćbyśmy nie wiem jak szczodrze obdarowywali nimi ukochane osoby.

29,90 zł
22,43 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 7,47 zł

Wróć do góry