hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2021.08.20

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w piątek 20 sierpnia 2021 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Porady Ojca Pio. Jak odnaleźć spokój ducha (praca zbiorowa), na drugim Zaczynaj od dlaczego. Jak wielcy liderzy inspirują innych do działania (Simon Sinek). Kolejny produkt to Amberek. Panna Śpieszka i pan Leniwiec (Katy Hudson) oraz Bóg daje nam swojego syna - Jezusa. Zeszyt ćwiczeń dla klasy 2 szkoły podstawowej (Stanisław Łabendowicz).
1
Porady Ojca Pio. Jak odnaleźć spokój ducha - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Porady Ojca Pio. Jak odnaleźć spokój ducha
Dostępny45 szt.

Ojciec Pio nie zawsze osobiście znał ludzi, którym przychodził z pomocą i dobrą radą. Nie miało to jednak żadnego wpływu na jakość udzielanych przez niego wskazówek duchowych. Zgłębiał ludzkie dusze dzięki szczególnej łasce otrzymanej od Boga. Kto uwierzył jego zapewnieniom, zyskiwał spokój wewnętrzny i wzrastał duchowo. Również dzisiaj śmiało możemy korzystać z jego wskazówek. Jeśli weźmiemy je do serca, z pewnością przywrócą nam wiarę w siebie i nadzieję.

24,90 zł
14,94 zł

Rabat 40,0%
oszczędzasz 9,96 zł

2
Zaczynaj od dlaczego. Jak wielcy liderzy inspirują innych do działania - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zaczynaj od dlaczego. Jak wielcy liderzy inspirują innych do działania
Dostępny153 szt.

Każdy człowiek i każda organizacja mogą wyjaśnić, co robią. Niektórzy z nas potrafią pokazać, czym różnią się od innych. Jednak tylko nieliczni są w stanie jasno wyartykułować, dlaczego robią to, co robią. „Dlaczego” nie ma nic wspólnego z finansami i zyskami. „Dlaczego” jest tym, co inspiruje Ciebie i Twoje otoczenie. Otwórz tę książkę i odnajdź samą kwintesencję inspiracji. Przewróć kilka stron i poznaj prosty wzór, sposób myślenia, działania i komunikowania się, dzięki któremu przywódcy są w stanie skutecznie zainspirować swoje otoczenie. Wczytaj się w historie Martina Luthera Kinga juniora czy Steve'a Jobsa i przekonaj się, że wszyscy liderzy, którzy kogokolwiek inspirują, myślą, działają i komunikują się z innymi z pominięciem ogólnodostępnych schematów. Każdy z nas może zdobyć tę umiejętność. Przy odrobinie dyscypliny każdy lider lub organizacja mogą skutecznie oddziaływać na innych. Przeczytaj wszystkie porywające opowieści i naucz się być skutecznym przywódcą. Przyciągnij do siebie ludzi i trwale zmień oblicze biznesu. Poznaj siłę „dlaczego”!

49,00 zł
31,36 zł

Rabat 36,0%
oszczędzasz 17,64 zł

3
Amberek. Panna Śpieszka i pan Leniwiec - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Amberek. Panna Śpieszka i pan Leniwiec
Dostępny395 szt.

Najnowszy bestseller autorki kultowej serii „Za dużo marchewek Pan Leniwiec nie jest bynajmniej leniwy, tylko lubi wszystko robić powoli i po kolei. Uważniutko. Spokojniutko. Panna Śpieszka lubi wszystko robić szybko i kilka rzeczy naraz. Szast-prast. Rach-ciach! Co będzie, kiedy się spotkają i zaczną razem bawić, a nawet uczestniczyć w wyścigu? Czy Leniwiec pokaże Śpieszce to, czego do tej pory nie dostrzegała i nie czuła? Czy ta niezwykła przyjaźń pozwoli Śpieszce zrozumieć, jak fajnie jest zatrzymać się i odetchnąć? I w skupieniu rozejrzeć się dookoła, by cieszyć się pięknem otaczającego świata? Ta najnowsza przepięknie ilustrowana, radosna i energetyzująca książka jest równie zabawna, wzruszająca i niesie to samo mądre i dobre przesłanie, co poprzednie bestsellery autorki. O przyjaźni, która akceptuje odmienność charakterów. Jest cierpliwa i pełna zrozumienia. Katy Hudson wprowadziła tu przystępnie również temat uważności: zauważania, odczuwania każdej chwili i zwolnienia tempa. Dlatego książka jest i dla dzieci starszych. Rozbawi, zachwyci też dorosłych, a może choć na chwilę pomoże zatrzymać się w biegu.

36,80 zł
20,61 zł

Rabat 44,0%
oszczędzasz 16,19 zł

4
Bóg daje nam swojego syna - Jezusa. Zeszyt ćwiczeń dla klasy 2 szkoły podstawowej - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bóg daje nam swojego syna - Jezusa. Zeszyt ćwiczeń dla klasy 2 szkoły ...
Dostępny801 szt.

Zeszyt ćwiczeń jest dopełnieniem katechizmu pod takim samym tytułem. Program: "ZAPROSZENI NA UCZTĘ Z JEZUSEM" - nr programu AZ-1-01/18.

9,90 zł
8,42 zł

Rabat 14,9%
oszczędzasz 1,48 zł

5
Wróć, mój Wilku, wróć! - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wróć, mój Wilku, wróć!
Dostępny231 szt.

Przepięknie ilustrowana i chwytająca za serce książka wybitnej, nagradzanej ilustratorki. Ciepło i mądrze pomaga dziecku zrozumieć stratę. I wspiera jak najlepszy przyjaciel. Lisiczka i Wilk hasali razem, pływali razem i razem zachwycali się pięknem otaczającego ich świata. Aż do dnia, kiedy Wilk zniknął… Lisiczka bardzo za nim tęskniła. Aż pewnego dnia…

36,80 zł
20,98 zł

Rabat 43,0%
oszczędzasz 15,82 zł

6
Wiem, co czuję. Dziennik myśli i uczuć dla młodzieży - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wiem, co czuję. Dziennik myśli i uczuć dla młodzieży
Dostępny48 szt.

Dziennik uczuć dla młodzieży Wiem, co czuję stanowi przestrzeń dla młodego człowieka, w której może samodzielnie spotkać się ze swoimi emocjami, myślami, przeżyciami, doświadczeniami. Może dostrzec je, spróbować zrozumieć, poddać refleksji, wyciągnąć wnioski. Książka ma formę dziennika, w którym można zanotować, co ważnego wydarzyło się w życiu, a podążając za zamieszczonymi na każdej stronie pytaniami – poddać własne przeżycia analizie. Dzięki takim rozważaniom nastolatek rozwija samoświadomość, uczy się rozpoznawać myśli i emocje oraz rozumieć swoje motywacje, zamierzenia, wybory i działania. Uczy się również wyznaczania realnych celów, oceny podejmowanych działań i modyfikacji zachowania. Młody człowiek może spróbować zobaczyć wydarzenia i sytuacje w innym świetle, wprowadzić alternatywne wzorce myślenia i zachowania, chętniej stawiać czoła problemom. Dzięki poszukiwaniu źródeł przyjemniejszych emocji, zrównoważonych, pełnych nadziei myśli, zyskuje poczucie sprawczości i kontroli nad życiem.

23,00 zł
16,10 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 6,90 zł

7
Amberek. Zmień prawa smoków, Rubinko! - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Amberek. Zmień prawa smoków, Rubinko!
Dostępny646 szt.

Najnowszy bestseller autorki Odwagi, zajączku! Wszyscy kochamy dzielnego zajączka Logana zOdwagi, zajączku!, który dziękiprzyjaźni przezwyciężył lęk przed nieznanym. I Lisiczkę zCiii... Cichutko!~, która potrafiła przełamać nieśmiałość, by ratować przyjaciół. Teraz pokochamy Rubinkę – małą smoczycę, która tak bardzo chciała być dobrym smokiem, że z zapałem wypełniała wszystkie zalecenia zapisane w Księdze Praw Smoków: „Smoki straszą innych”, „Smoki zabierają wszystko innym”, „Smoki nie dzielą się z nikim”. I była tym bardzo zmęczona i bardzo samotna. Czy żabka Szmaragdka, gąska Złotka i pegaz Szafirek pomogą Rubince zmienić złe zasady nadobre, by była szczęśliwa, radosna i mogła cieszyć się dzieleniem zinnymi i wspólną zabawą? Nicola Kinnear zabiera nas do magicznej rubinowo-szmaragdowo-szafirowo-złotej krainy baśni. Pełna ciepła, wzruszająca, pięknie ilustrowana książka dodaje otuchy ipokazuje, że każdy może zmienić swoje postępowanie, jeśli ma dobre wzorce i wspierających przyjaciół.

36,80 zł
20,98 zł

Rabat 43,0%
oszczędzasz 15,82 zł

8
Bóg daje nam swojego Syna - Jezusa. Podręcznik do religii dla klasy 2 szkoły podstawowej - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bóg daje nam swojego Syna - Jezusa. Podręcznik do religii dla klasy 2 ...
Dostępny900 szt.

Numer programu: AZ-1-01/18 Numer dopuszczenia podręcznika: AZ-12-01/18-RA-15/21 Przedstawiamy podręcznik do religii dla klasy 2 szkoły podstawowej.

24,90 zł
21,17 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 3,73 zł

9
Prawa UX. Jak psychologia pomaga w projektowaniu lepszych produktów i usług - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Prawa UX. Jak psychologia pomaga w projektowaniu lepszych produktów i ...
Dostępny21 szt.

Nawet najciekawsze rozwiązanie w zakresie cyfrowego interfejsu nie znajdzie uznania, jeśli jego twórcy nie wezmą pod uwagę psychologii behawioralnej, która opisuje prawa rządzące zachowaniem ludzi. Próba zmuszenia użytkownika do porzucenia tego, co już zna, i dostosowania swojego działania do interfejsu jest jednym z najpoważniejszych błędów projektantów produktów i usług. Zaproponowane rozwiązanie ma sprawiać dobre wrażenie i przekonywać do korzystania, ale przede wszystkim musi być zgodne ze schematem, według którego ludzie postrzegają świat i w nim działają. Ta książka jest przewodnikiem po najważniejszych z punktu widzenia projektanta UX prawach psychologii, dzięki którym możliwe jest tworzenie produktów i usług o bardziej intuicyjnym i ukierunkowanym na człowieka charakterze. Autor posłużył się przykładami znanych aplikacji, aby lepiej wyjaśnić, jak ludzie się zachowują i dlaczego. Przedstawił też cały szereg praw i zasad opisanych w psychologii wraz z dokładnym wyjaśnieniem, jak ich zastosowanie przyczyni się do tego, aby zaprojektowany produkt cyfrowy był pomocny, skuteczny i chętniej wybierany. Przewodnik został napisany tak, aby jak najbardziej ułatwić wykorzystanie zawartych w nim informacji w codziennej pracy.

49,00 zł
34,30 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 14,70 zł

10
Edukacja domowa. Teczka 2-latka - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Edukacja domowa. Teczka 2-latka
Dostępny21 szt.

Teczka edukacyjna z mnóstwem różnorodnych aktywności przygotowanych z myślą o dziecku dwuletnim. Jest nie tylko źródłem informacji o otaczającym malucha świecie, lecz także wspaniałą zabawą, dzięki której nabędzie on wiele nowych umiejętności, będzie rozwijał swoją spostrzegawczość, koncentrację uwagi, sprawność dłoni, koordynację wzrokowo-ruchową. Urocze, przyjazne dziecku ilustracje, naklejki i wycinanki uatrakcyjnią zabawę i zachęcą do działania.

27,00 zł
21,33 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 5,67 zł

11
O cierpliwości - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
O cierpliwości
Dostępny26 szt.

Książka ta to duchowe dziełko jednego z najstarszych Ojców Kościoła, św. Cypriana z Kartaginy, który żył i pisał w III wieku wśród ognia prześladowań a swą naukę opieczętował męczeństwem. Jego pisma oświecały umysły, tak że późniejsi Ojcowie – Augustyn i Hieronim – mówią o nich z największą czcią; ale jeszcze bardziej zagrzewały serca i podnosiły je od rzeczy znikomych do Boga. Jego dzieła są i dziś bardzo cenne, bo i dziś miliony chrześcijan potrzebują pociechy oraz aby słowem natchnionym wzmacniano ich wśród coraz cięższej walki z kłamstwem, obłudą i nędzą; aby serca podnoszono od łudzących przyjemności i rozkoszy tego świata do rzeczy niebieskich. Powodem napisania O cierpliwości były spory, które powstały między wiernymi. Przywrócenie zgody i uspokojenie rozjątrzonych umysłów – było tu zadaniem św. Cypriana.

10,60 zł
7,95 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 2,65 zł

12
O modlitwie Pańskiej - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
O modlitwie Pańskiej
Dostępny12 szt.

Książka ta to duchowe dziełko jednego z najstarszych Ojców Kościoła, św. Cypriana z Kartaginy, który żył i pisał w III wieku wśród ognia prześladowań a swą naukę opieczętował męczeństwem. Jego pisma oświecały umysły, tak że późniejsi Ojcowie – Augustyn i Hieronim – mówią o nich z największą czcią; ale jeszcze bardziej zagrzewały serca i podnosiły je od rzeczy znikomych do Boga. Jego dzieła są i dziś bardzo cenne, bo i dziś miliony chrześcijan potrzebują pociechy oraz aby słowem natchnionym wzmacniano ich wśród coraz cięższej walki z kłamstwem, obłudą i nędzą; aby serca podnoszono od łudzących przyjemności i rozkoszy tego świata do rzeczy niebieskich. Powodem napisania O cierpliwości były spory, które powstały między wiernymi. Przywrócenie zgody i uspokojenie rozjątrzonych umysłów – było tu zadaniem św. Cypriana.

10,60 zł
7,95 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 2,65 zł

13
Zeszyt zabaw. Straż pożarna - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zeszyt zabaw. Straż pożarna
Dostępny37 szt.

Straż pożarna. Zeszyt zabaw to zbiór zadań edukacyjnych dla najmłodszych, m.in.: łamigłówek, rebusów, kolorowanek, labiryntów, krzyżówek. Zeszyt zadań przez zabawę pomoże rozwinąć u dziecka spostrzegawczość, kreatywność, logiczne myślenie, koncentrację i przygotuje je do rozpoczęcia procesu edukacji wczesnoszkolnej.

12,99 zł
9,35 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 3,64 zł

14
Tramwaj 548275 - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tramwaj 548275
ADAR
Dostępny8 szt.

44,90 zł
40,86 zł

Rabat 9,0%
oszczędzasz 4,04 zł

15
Zeszyt zabaw. Na wsi - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zeszyt zabaw. Na wsi
Dostępny87 szt.

Na wsi. Zeszyt zabaw to zbiór zadań edukacyjnych dla najmłodszych, m.in.: łamigłówek, rebusów, kolorowanek, labiryntów, krzyżówek. Zeszyt zadań przez zabawę pomoże rozwinąć u dziecka spostrzegawczość, kreatywność, logiczne myślenie, koncentrację i przygotuje je do rozpoczęcia procesu edukacji wczesnoszkolnej.

12,99 zł
9,35 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 3,64 zł

16
Kto przytuli Misia Tulisia? - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kto przytuli Misia Tulisia?
Dostępny495 szt.

Misia Tulisia kochają dzieci w 30 krajach! „Seria o Misiu Tulisiu to współczesna klasyka!” - pisze „Guardian”. Kto przytuli Misia Tulisia? to pierwszy tom kultowej, przepięknie ilustrowanej, pełnej humoru i ciepła serii sprzedanej w 2 milionach egzemplarzy! Miś Tuliś budzi się i czuje ogromną potrzebę przytulenia „takiego-że-aż”. Wyrusza więc na poszukiwanie przytuleń. Usiłuje przytulić się do drzewa, do kamienia, ale to nie to! Po wielu zabawnych próbach przytuleń do przyjaciół i dzięki ich pomocy – znajdzie najpiękniejsze przytulenie w największych, najcieplejszych ramionach mamy. Miś Tuliś to ulubiony przyjaciel milionów dzieci na całym świecie. Ma do podarowania tyle dobroci i czułości i „tyle przytuleń-że-aż”. Rozczula, wzrusza, bawi i rozśmiesza. Łagodnie i z humorem w kipiących akcją, przepięknie ilustrowanych książkach oswaja najmłodszych z nowymi doświadczeniami i przeżyciami o silnym ładunku emocjonalnym. Takimi, które zapamiętuje się na całe życie, jak pierwszy śnieg i magia Gwiazdki, pierwszy dzień w przedszkolu czy pierwszy wyjazd pod namiot. Miś Tuliś dodaje otuchy, gdy dziecko próbuje czegoś nowego, gdy nie może sobie z czymś poradzić i gdy coś przeskrobie. Zawsze bardzo się stara, choć nieraz mu się nie udaje. Zawsze szczery, gotów pomóc innym, jak każde dziecko pragnie miłości i szuka przyjaciół, którzy mu pomogą, pocieszą i zachęcą, by nigdy się nie zniechęcał. Seria o Misiu Tulisiu pokazuje, jak pełna życzliwości i wzajemnej akceptacji umiejętność bycia w grupie daje radość, poczucie własnej wartości i pomaga przezwyciężyć obawy przed nieznanym. W Amberku ukazało się już 9 tomów w twardej oprawie na kredowym papierze. Są znakomitym prezentem i – jak pisze „Times” – „idealnymi książkami na dobranoc”. „Guardian” nazywa je „współczesną klasyką ilustrowanej literatury dziecięcej”. David Melling serię o Misiu Tulisiu napisał dla swoich dzieci. Pomysł przyszedł mu do głowy, kiedy czytał synkowi, który – tuż przed pójściem spać – mocno przytulił się do niego. Było to „przytulenie zmęczone”. Następnego ranka było „przytulenie śniadaniowe” i tak powstała zabawa w przytulenia. Wtedy miał już w szkicowniku misia, który szukał przygody… Wszystkie tomy są zainspirowane prawdziwymi wydarzeniami iprzeżyciami z życia Mellinga i jego dzieci. Ta autentyczność, ponadczasowość i uniwersalność emocji pomaga maluchom tak mocno identyfikować się z Tulisiem i jego przyjaciółmi na co dzień przy zdobywaniu nowych doświadczeń.

36,80 zł
25,76 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 11,04 zł

17
Pierwsze zawody. Stadnina Apley Towers. Tom 1 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
29,95 zł
23,96 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,99 zł

18
Zakreślacz 4 kolory Brok Shine Line Int pudełko A 12, cena za 1 szt - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zakreślacz 4 kolory Brok Shine Line Int pudełko A 12, cena za 1 szt
Interdruk
Dostępny49 szt.

Zakreślacz brokatowy w 4 pastelowych kolorach. Tusz z drobinkami brokatu. Ścięta końc oacute wka 1-5 mm. 12 sz. w displayu.

5,92 zł
5,33 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 0,59 zł

19
Św. Dominik Sawio - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Św. Dominik Sawio
Dostępny16 szt.

Przedstawiamy bajkę dla dzieci o św. Dominiku Sawio.

6,10 zł
4,58 zł

Rabat 24,9%
oszczędzasz 1,52 zł

20
Pedagog szkolny. Homo viator w labiryncie życia.. - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pedagog szkolny. Homo viator w labiryncie życia..
Dostępny8 szt.

Zapraszamy do wydania II uzupełnionego, 2021.Każda podróż ma swój początek i kres. Homo viator, jakim jest pedagog w labiryncie życia szkolnego, także kiedyś rozpoczyna swoją zawodową wędrówkę, która zmusza go do wyboru dróg, przekraczania strefy bezpieczeństwa, podejmowania decyzji nie zawsze łatwych i trafnych...Niniejsza publikacja wyrosła z głębokiej potrzeby docenienia pracy pedagogów szkolnych, którzy przy okazji licznych rozmów oraz kolejnych szkoleń i warsztatów czują się wciąż osamotnieni w swoich działaniach, przemęczeni biurokracją, sfrustrowani kolejnymi reformami, bezradni wobec procedur oraz wyczerpani walką z oczekiwaniami i postawami roszczeniowymi. Pedagogów, którzy mimo wszystko podejmują wyzwania, szukają rozwiązań i optymistycznie patrzą w przyszłość.Podróż, w którą wyruszy Czytelnik, zawiera sześć podstawowych wyzwań, z jakimi najczęściej muszą się mierzyć pedagodzy szkolni (ale nie tylko oni) w swojej pracy. Każde wyzwanie stanowi oddzielny rozdział tej książki.Zgodnie z podróżą bohatera czeka na niego kilkanaście etapów, z których przynajmniej kilka może mieć miejsce w jego zawodowej podróży. Są to:1. Zwyczajny świat, kiedy młody człowiek kończy studia i podejmuje swoją pierwszą pracę w zawodzie.2. Zew przygody pierwsze wyzwania, problemy.3. Opór bohatera wiedza i kompetencje nie dają poczucia sprawstwa, więc lepiej nie podejmować na razie żadnych działań.4. Mądry starzec pojawia się w pracy starszy, doświadczony kolega, który pozwala podjąć wyzwanie.5. Nowy świat podróż się rozpoczyna.6. Próba, sprzymierzeńcy i wrogowie w labiryncie życia szkolnego będą tacy, którzy staną się wsparciem, ale też znajdą się chętni do walki. Jest to próba odkrywania własnych, słabych i mocnych, stron.7. Jaskinia mroku bohater wprowadza własny ład, osiąga cel.8. Cierpienie klęska, która jednak daje siłę.9. Droga z powrotem powrót do siebie, ale ze świadomością, że świat wrogów wciąż istnieje.Ta fragmentaryczna analogia, choć może dotyczyć bohaterów o różnym imieniu i w różnych miejscach, jest typowa dla wszystkich pedagogów. Czasami przeszkody, które pojawiają się na drodze, zmuszają do klęski, upadku, przyznania się do błędu, ciągłej walki. Innym razem stają się przyjemnością, sukcesem, spełnieniem.

49,80 zł
34,86 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 14,94 zł

21
Mata samochodowa Happy Trip, kształty - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mata samochodowa Happy Trip, kształty
BabySenses
NiedostępnyBrak

Mata samochodowa „Happy Trip” to nasza autorska propozycja dla każdego małego podróżnika! Twój bobasek jest za mały, aby mógł obserwować krajobrazy za oknem, ale to nie znaczy, że musi się nudzić się w podróży! Mata sprawdzi się zarówno podczas dalekich wypraw, jak i krótkich wycieczek. Zabawka jest bardzo funkcjonalna – można w łatwym sposób zawiesić ją na oparciu siedzenia. Kolorowe obrazki w zdecydowanych barwach są dostosowane do wzroku niemowlaka dzięki czemu przykuwają uwagę malucha i umilają mu podróż. Mata składa się z dwóch książeczek, czyli aż z 24 kontrastowych obrazków! Rodzic siedzący z tyłu auta może odwracać strony książeczek, dzięki czemu obrazy się zmieniają, a Twój maluch z zaciekawieniem je obserwuje. Matę „Happy Trip” możesz również wykorzystać w domu umieszczając ją na szczebelkach łóżeczka. Dodatkowo, istnieje możliwość odczepienia książeczek od maty dzięki czemu Twój maluch może się nimi bawić samodzielnie. Wypróbuj naszą zabawkę i przekonaj się jaką frajdę sprawia podczas podróży i nie tylko! Wymiary maty: ok. 34.0 x 34.0 cm Wymiary książeczek: ok. 15.0 x 15.0 cm (po rozłożeniu 15.0 x 30.0 cm)

129,00 zł
109,65 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 19,35 zł

22
Przedziwny sekret Różańca świętego - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przedziwny sekret Różańca świętego
Dostępny16 szt.

Klasyka mistrza duchowości Ludwika M. Grignion de Montforta o pięknie modlitwy różańcowej, jej pochodzeniu, owocach, cudach, jakie Pan Bóg zdziała za pomocą Różańca Świętego oraz sposób jego właściwego odmawiania.

25,90 zł
19,43 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 6,47 zł

23
To zdarzyło się naprawdę... Jedenastoletnia żona - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
To zdarzyło się naprawdę... Jedenastoletnia żona
Dostępny141 szt.

Jedenastolatka z Jemenu zbuntowała się przeciwko okrutnej tradycji. „Zniszczyliście moje marzenia. Jeśli zmusicie mnie do małżeństwa, zabiję się!” Rodzice chcieli wydać ją za mąż. Uciekła. Nagrała film z apelem o pomoc i wstawiła na YouTube. Obejrzały go miliony ludzi na całym świecie… Nada ma jedenaście lat. Mieszka w małej wiosce w Jemenie. Jak inne dzieci chodzi do szkoły, bawi się, pomaga w domu. Pewnego dnia rodzice postanawiają wydać ją za mąż... Dla dziewczynki to koniec wszystkiego. Dobrze pamięta, jak jej zmuszona do małżeństwa siostra podpaliła się, usiłując popełnić samobójstwo. Jak jej młoda ciotka omal nie umarła, katowana przez męża. Nada nie zamierza dać się skazać na życie w niewoli, przemoc i gwałt. Ucieka z domu. Wuj pomaga jej nagrać apel – oskarżenie okrutnej plemiennej tradycji. Film umieszczony na YouTube przyciąga uwagę międzynarodowych mediów i organizacji broniących praw człowieka. Pisarka i producentka filmów dokumentalnych Khadija Al-Salami pomogła Nadzie Al-Ahdal spisać jej szokującą historię – w autobiografii Jedenastoletnia żona. Ta książka to protest i krzyk o pomoc dla tysięcy muzułmanek, które każdego dnia stają się niewolnicami swoich mężów. Według raportu jemeńskiego rządu ponad jedna czwarta dziewcząt w tym kraju wydawana jest za mąż, zanim skończą piętnaście lat...

14,99 zł
10,49 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 4,50 zł

24
Fatalne zauroczenie. Tom 3 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fatalne zauroczenie. Tom 3
Dostępny726 szt.

Na tle burzliwych lat 50. i 60. w Polsce i na świecie rozgrywa się historia inspirowana prawdziwymi wydarzeniami. Iza, młoda dziewczyna z dobrego domu, poznaje na dancingu przystojnego oficera z Warszawy. Urzeczona roztaczanym przez niego czarem jest całkowicie pod jego wpływem. Pomimo sprzeciwu rodziców Iza spotyka się z nim, a wkrótce Romanowicz zupełnie niespodziewanie proponuje jej małżeństwo. Dziewczyna jest kompletnie zaskoczona. Przed nią matura i studia, a zamążpójścia na razie nie brała pod uwagę. W spokojnej, kochającej się rodzinie wybucha konflikt, bowiem rodzice absolutnie nie chcą słyszeć o planach córki, tłumacząc jej, że przecież tak naprawdę nie zna ona człowieka, który ma zostać jej mężem. Głucha na wszelkie argumenty, zakochana i zauroczona dziewczyna robi wszystko, by stanąć na ślubnym kobiercu. Kiedy orientuje się, że popełniła błąd, jest już za późno... Po fakcie Iza zrozumiała, że jej miłość była tylko fatalnym zauroczeniem, że jest w matni, z której nie ma wyjścia. Bohaterkę czeka jeszcze wiele niespodzianek, bynajmniej nie radosnych. Czy Iza kiedykolwiek uwolni się i wróci do rodzinnego domu? Czy w swoim życiu spotka nareszcie człowieka naprawdę wartościowego i wielką wymarzoną miłość?

39,90 zł
29,93 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,97 zł

25
Nieobecność - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nieobecność
Dostępny77 szt.

Zbiór 90 miniatur prozatorskich. Krzysztof Chronowski – urodzony w 1985 roku we Wrocławiu. Laureat ogólnopolskich konkursów literackich w kategoriach prozy i dramatu. Teksty prozatorskie publikował m.in. w: „Arteriach”, „Akancie”, „Afroncie”, „Twórczości” i „Pocisku”. Laureat projektu „Pierwsza książka prozą 2020” Biura Literackiego. Ukończył studia administracyjne i prawnicze. Mieszka we Wrocławiu

37,00 zł
26,64 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 10,36 zł

26
Business Partner C1. Coursebook with MyEnglishLab Online. Workbook and Resources + eBook - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Business Partner C1. Coursebook with MyEnglishLab Online. Workbook and...
Dostępny4183 szt.

Business Partner to najbardziej aktualny kurs do nauki języka angielskiego w biznesie na rynku. Materiał dedykowany jest osobom uczącym się, które dopiero stoją przed wyborem ścieżki zawodowej i potrzebują poznać zjawiska biznesowe i terminologię, po to by sprawnie funkcjonować w środowisku zawodowym. Kurs doskonale sprawdzi się również na zajęciach in-company. Szerokie spektrum zagadnień biznesowych prezentowanych z perspektywy ludzi młodych i osób z dużym doświadczeniem zawodowym, autentyczny język biznesowy wsparty bogactwem praktycznych ćwiczeń komunikacyjnych spełni oczekiwania najbardziej wymagających słuchaczy. Modułowa struktura podręcznika pozwala lektorowi dopasować materiał do prowadzonego kursu i potrzeb uczniów. Business Partner stawia sobie za cel przygotowanie uczniów do sprawnego samodzielnego funkcjonowania w międzynarodowym środowisku pracy.

120,90 zł
107,60 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 13,30 zł

27
Podwójna rozgrywka. Komedia detektywistyczna - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Podwójna rozgrywka. Komedia detektywistyczna
Dostępny57 szt.

Młoda nauczycielka prowadzi prywatne śledztwo w sprawie obrazu skradzionego z jej mieszkania. Nie spodziewa się, że wkrótce odkryje aferę, w którą zamieszani mogą być jej uczniowie. By rozwikłać zagadkę zniknięcia cennego płótna, Marta zaczyna prowadzić podwójną grę.

39,90 zł
28,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

28
Ciekawa zabawa. Czterolatki. Zestaw kart pracy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ciekawa zabawa. Czterolatki. Zestaw kart pracy
Dostępny7 szt.

Zestaw kart pracy dla czterolatka „Ciekawa zabawa” zawiera cztery części kart pracy z ćwiczeniami, które doskonalą umiejętności ze wszystkich obszarów rozwojowych zawartych w podstawie programowej. Stanowią solidne powtórzenie działań na konkretach; karta pracy 2–3 razy w tygodniu. Skłaniają do rozmów na dany temat dzięki specjalnym stronom otwierającym każdy krąg tematyczny. Umożliwiają samodzielne działania dzieci i rozwijanie umiejętności planowania ruchu, dają dzieciom poczucie zadowolenia i sprawstwa. Ułatwiają indywidualizację pracy w przedszkolu konieczną ze względu na duże różnice między dziećmi dzięki zadaniom trudniejszym z gwiazdką; poleceniom w kółku, dzięki którym dzieci wyrażają siebie; zadaniom otwartym z żarówką, które każde dziecko może wykonać inaczej i zadaniom dodatkowym „Kreatywne rysowanki” na końcu każdego zeszytu, w których dzieci mogą rozwijać swoją wyobraźnię i ekspresję plastyczną. Inspirują do samodzielnych zabaw dzieci dzięki ilustracjom z plasteliny.

98,00 zł
85,26 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 12,74 zł

29
My Hero Academia. Tom 29 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
My Hero Academia. Tom 29
Dostępny16 szt.

Przez pewnego gigantycznego kolesia wszystko wokół legło w gruzach! Krzyczy, że zmierza do swojego pana… Mówi o Shigarakim? Nie może być! Jeśli dotrze do miasta, mieszkańcy będą bezradni! Do tego uczniowie U.A. też są w nie lada opałach! Co takiego wydarzyło się w Jakku?! NIE-WAŻ-NE, STÓÓÓÓÓÓÓJ! PLUS ULTRA! PLUS ULTRA!

22,00 zł
17,60 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 4,40 zł

30
Zawieszka kontrastowa do wózka, pierwsze zwierzaki - Mama i dziecko
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zawieszka kontrastowa do wózka, pierwsze zwierzaki
BabySenses
Dostępny3 szt.

Koniec z nudą w czasie spacerów! Czarno-białe zwierzątka z pewnością zainteresują Twojego maluszka, a dodatkowo rozwiną jego zmysły. Wewnątrz sympatycznych zwierzaków umieściliśmy grzechotki i piszczki, aby dodatkowo zaciekawić Twojego maluszka. Zawieszka świetnie sprawdzi się zarówno w gondoli, stymulując wzrok i słuch od pierwszych dni życia dziecka, jak i w wózku spacerowym, umieszczona tak aby maluszek mógł się nią samodzielnie bawić. Możesz ją również umieścić przy foteliku samochodowym, bądź w łóżeczku. Zawieszkę możesz przymocować za pomocą specjalnego kółka, bądź przywiązać z użyciem troczków.

65,00 zł
55,25 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 9,75 zł

31
Grzechotka Sensuś - Mama i dziecko
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Grzechotka Sensuś
BabySenses
Dostępny3 szt.

Oto zabawny króliczek, który jest idealnym towarzyszem zabaw każdego małego rozrabiaki! Jak już zapewne wiesz, grzechotka to jedna z ulubionych zabawek Twojego maluszka. Niemowlęta uwielbiają szelest ponieważ to dźwięk, który kojarzy im się z brzuszkiem mamy, a my nie możemy im przecież tego odmówić. Sensuś to przyjaciel, która pobudza do działania wszystkie zmysły Twojego bobaska – zdecydowane, kontrastowe kolory Sensusia oddziałują na zmysł wzroku, szeleszczące wypełnienie ucha rozwija słuch dziecka, a rozmiary i waga grzechotki są dostosowane do rączki niemowlaka i rozwijają jego motorykę. Sensuś to zabawka, którą Twój maluch może z łatwością dostrzegać i po nią sięgać, a dźwięk, który usłyszy wywoła jego zdziwienie i sprawi mu prawdziwą frajdę! Ty z kolei możesz każdego dnia obserwować radość swojego bobasa! Możesz być spokojny – Senuś został wykonany z materiałów w pełni bezpiecznych nawet dla najmłodszych. Wymiary: 11.0 x 11.0 cm (z uszami: 16.0 cm)

55,00 zł
46,75 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 8,25 zł

32
Zero Sanktuarium i Wiedźma. Tom 3 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zero Sanktuarium i Wiedźma. Tom 3
NiedostępnyBrak

Subaru znów będzie musiał ryzykować życie, by wydostać się z krwawego zapętlenia… Licealista Subaru Natsuki został przeniesiony do innego świata. Otrzymał przy tym tylko jedną, wyjątkową moc – moc powrotu przez śmierć. Subaru udaje się zmierzyć ze swoją przeszłością i przejść Próbę. Wyrusza do rezydencji, ale gdy dociera na miejsce, okazuje się, że w budynku panuje niezwykle dziwna atmosfera… Postanawia udać się do wschodniego skrzydła, gdzie czeka na niego…

23,00 zł
18,40 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 4,60 zł

33
Bajeczki z morałem (24szt.) - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bajeczki z morałem (24szt.)
NiedostępnyBrak

Polecamy serię wesołych wierszyków do czytania najmłodszym dzieciom. Niezwykłe przygody bohaterów pobudzają ich wyobraźnię i rozśmieszają, uczą myśleć kreatywnie. Barwne i zabawne ilustracje przyciągają uwagę dzieci i zachęcają do aktywnego słuchania. Display zawiera następujące tytuły: "Urodziny małpki Ali" 2 szt. "Gdyby baranki latały" 2 szt. "Biały tygrys" 2 szt. "Garby wielorybów" 2 szt. "Zębolądki" 2 szt. "Panda Wanda" 2 szt. "Łania Frania" 2 szt. "Zebra Nora" 2 szt. "Kąpiludki" 2 szt. "Papuga Wojtka" 2 szt. "Modna żyrafa" 2 szt. "Rybka Ola" 2 szt.

220,00 zł
158,40 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 61,60 zł

34
Fatalne zauroczenie. Tom 1 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fatalne zauroczenie. Tom 1
Dostępny658 szt.

Na tle burzliwych lat 50. i 60. w Polsce i na świecie rozgrywa się historia inspirowana prawdziwymi wydarzeniami. Iza, młoda dziewczyna z dobrego domu, poznaje na dancingu przystojnego oficera z Warszawy. Urzeczona roztaczanym przez niego czarem jest całkowicie pod jego wpływem. Pomimo sprzeciwu rodziców Iza spotyka się z nim, a wkrótce Romanowicz zupełnie niespodziewanie proponuje jej małżeństwo. Dziewczyna jest kompletnie zaskoczona. Przed nią matura i studia, a zamążpójścia na razie nie brała pod uwagę. W spokojnej, kochającej się rodzinie wybucha konflikt, bowiem rodzice absolutnie nie chcą słyszeć o planach córki, tłumacząc jej, że przecież tak naprawdę nie zna ona człowieka, który ma zostać jej mężem. Głucha na wszelkie argumenty, zakochana i zauroczona dziewczyna robi wszystko, by stanąć na ślubnym kobiercu. Kiedy orientuje się, że popełniła błąd, jest już za późno... Po fakcie Iza zrozumiała, że jej miłość była tylko fatalnym zauroczeniem, że jest w matni, z której nie ma wyjścia. Bohaterkę czeka jeszcze wiele niespodzianek, bynajmniej nie radosnych. Czy Iza kiedykolwiek uwolni się i wróci do rodzinnego domu? Czy w swoim życiu spotka nareszcie człowieka naprawdę wartościowego i wielką wymarzoną miłość? O tym czytelnik dowie się z kolejnych tomów trylogii „Fatalne zauroczenie”.

39,90 zł
29,93 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,97 zł

35
Oszustki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Oszustki
Dostępny246 szt.

Diabolicznie sprytne i nieuchwytne. Wyłudzaczki, kanciary, kobiece kameleony Oszustki to pełna czarnego humoru prowokacyjna opowieść o kobietach, które dopuściły się różnego pokroju szwindli – od skandalicznych i zuchwałych wyłudzeń po piramidalne machloje. Robiły to wręcz z artyzmem, godną podziwu odwagą i bezczelnością! XVIII wiek, Paryż, Jeanne de Saint-Rémy wyłudza od królewskich złotników naszyjnik z 647 diamentów, udając najlepszą przyjaciółkę królowej Marii Antoniny. Rok 1848, nastoletnie siostry Fox z małego miasteczka w stanie Nowy Jork z nudów wymyślają zabawę w toczenie i opuszczanie na podłogę jabłka na sznurku. Dźwięk towarzyszący zajęciu przywołuje niepokojące stukanie w nawiedzonym domu… Wkrótce siostry stają się sławnymi mediami i zyskują licznych naśladowców oraz zwolenników, dla których organizują odpłatne publiczne seanse komunikowania się z duchami. Początek XX wieku, Cassie Chadwick przekonuje wytrawnych finansistów, w tym przedstawicieli najpoważniejszych banków, do udzielenia jej pożyczek sięgających milionów dolarów, twierdząc, że jest córką z nieprawego łoża Andrew Carnegie, jednego z najbogatszych ludzi na świecie. Sztuka szalbiercza ma długą tradycję, a jej kobiece bohaterki należą do najlepszych w tej dziedzinie. Przecież zawsze znajdzie się jakaś samozwańcza i przekonująca Anastazja Romanowa, która lukratywnie sprzeda swoją historię kobiecym magazynom… Nowa książka autorki świetnie przyjętych w Polsce Seryjnych zabójczyń.

39,99 zł
29,19 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,80 zł

36
Czujniki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czujniki
Dostępny23 szt.

Podręcznik akademicki z cyklu Mechatronika samochodowa, opisujący zasadę działania, budowę i rodzaje czujników stosowanych w pojazdach samochodowych. Zawiera podstawowe informacje o pomiarach (pojęcia i definicje, sygnały pomiarowe, elementy toru pomiarowego, przetwarzanie analogowo-cyfrowe i cyfrowo-analogowe) oraz o czujnikach (indukcyjnych, hallotronowych, potencjometrycznych, termistorowych, termoelektrycznych, masowego natężenia przepływu, tensometrycznych, pojemnościowych, piezoelektrycznych, ultradźwiękowych, radarowych, lidarowych, fotoelektrycznych i elektrolityczno-rezystancyjnych). Opisy bogato zilustrowano w celu ułatwienia zrozumienia treści. Uwzględniono najnowsze rozwiązania konstrukcyjne. Podręcznik przeznaczony jest dla studentów wydziałów mechanicznych politechnik, szczególnie o specjalności samochodowej, uczniów techników samochodowych oraz pracowników serwisów samochodowych, diagnostów i pracowników ośrodków badawczych. Informacje zawarte w podręczniku mogą być również przydatne dla studentów o specjalności „automatyka i robotyka”.

65,00 zł
50,05 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 14,95 zł

37
Ucieczka w zniewolenie. Tom 2 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ucieczka w zniewolenie. Tom 2
Dostępny3 szt.

Jaką cenę zapłacisz za miłość, której tak pragniesz? Sue James i Russella Cho połączyło uczucie, o jakim żadne z nich do tej pory nawet nie śmiało marzyć. Drogi zmuszonej do małżeństwa dziewczyny i zakochanego w niej z wzajemnością władczego mężczyzny rozdzieliła strzelanina. Pozorujący własną śmierć gangster nie przewidział jednak, że wkrótce wyjdą na jaw wszystkie mroczne sekrety jego przeszłości. Walka o powrót do świata żywych okazuje się trudna i brutalna. Tymczasem Sue odkrywa, że to właśnie ona jest przyczyną niebezpieczeństwa, z jakim musi mierzyć się Cho. Dodatkowo pomiędzy zakochanymi staje Rose, która za wszelką cenę pragnie zatrzymać mężczyznę tylko dla siebie. Kolejne wydarzenia nie pozostawiają Sue wyboru: jeśli nie opuści mafijnego świata, będzie musiała nauczyć się żyć w ciągłym strachu o siebie i bliskich. Ale ta perspektywa zupełnie jej się nie podoba… Czy to był sen? Nigdy w życiu nie wypiłam tyle wina i nie wypaliłam tylu papierosów, ile przez ostatnie cztery dni. Nie przeszkodziło mi to odpalić kolejnego, aby wmawiać sobie, że te parę minut palenia pozwala mi bez wymówki znów patrzeć w kierunku dojo Cho. Biała koszula Russella, którą miałam na sobie, już nim nie pachniała. Była przepocona i śmierdziała tytoniem. Cała sypialnia nim śmierdziała. Czy ten telefon mi się przyśnił? – znów zadawałam sobie to pytanie. Przez ostatnie dni jawa mieszała mi się ze snem. Nie wiem, co się dzieje. Muszę wyjść z tej drętwoty. Karolina Agata Socha – mieszkanka Buska-Zdroju, z wykształcenia biotechnolog. W wolnych chwilach chowa głowę w dobrej książce lub stuka w klawiaturę laptopa, puszczając wodze fantazji. Uwielbia spędzać czas w gronie przyjaciół, których opowieści nierzadko stają się dla niej inspiracją. Dobra muzyka i pełna filiżanka kawy to nieodzowne elementy towarzyszące jej podczas tworzenia nowych fabuł.

36,99 zł
27,00 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 9,99 zł

38
Fatalne zauroczenie. Tom 2 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fatalne zauroczenie. Tom 2
Dostępny710 szt.

Na tle burzliwych lat 50. i 60. w Polsce i na świecie rozgrywa się historia inspirowana prawdziwymi wydarzeniami. Iza, młoda dziewczyna z dobrego domu, poznaje na dancingu przystojnego oficera z Warszawy. Urzeczona roztaczanym przez niego czarem jest całkowicie pod jego wpływem. Pomimo sprzeciwu rodziców Iza spotyka się z nim, a wkrótce Romanowicz zupełnie niespodziewanie proponuje jej małżeństwo. Dziewczyna jest kompletnie zaskoczona. Przed nią matura i studia, a zamążpójścia na razie nie brała pod uwagę. W spokojnej, kochającej się rodzinie wybucha konflikt, bowiem rodzice absolutnie nie chcą słyszeć o planach córki, tłumacząc jej, że przecież tak naprawdę nie zna ona człowieka, który ma zostać jej mężem. Głucha na wszelkie argumenty, zakochana i zauroczona dziewczyna robi wszystko, by stanąć na ślubnym kobiercu. Kiedy orientuje się, że popełniła błąd, jest już za późno... Po fakcie Iza zrozumiała, że jej miłość była tylko fatalnym zauroczeniem, że jest w matni, z której nie ma wyjścia. Bohaterkę czeka jeszcze wiele niespodzianek, bynajmniej nie radosnych. Czy Iza kiedykolwiek uwolni się i wróci do rodzinnego domu? Czy w swoim życiu spotka nareszcie człowieka naprawdę wartościowego i wielką wymarzoną miłość? O tym czytelnik dowie się z tomów trylogii „Fatalne zauroczenie”.

39,90 zł
29,93 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,97 zł

39
Pakt - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pakt
Dostępny580 szt.

Złote lato. Szóstka utalentowanych maturzystów świętuje swoją świetlaną przyszłość – do czasu, gdy ryzykowna zabawa kończy się tragicznie. Megan bierze winę na siebie. Poświęca się po to, by przyjaciele mogli dalej cieszyć się życiem. W zamian wszyscy zgadzają się oddać jej po jednej przysłudze, kiedy już wyjdzie z więzienia. Dwadzieścia lat później Megan jest wolna. Igrzyska czas zacząć... „Cudownie mroczna!” – „The Times” „Porywająco wciągająca!” – „Daily Mirror” Sharon Bolton jest jedną z najbardziej znanych, lubianych i cenionych brytyjskich autorek kryminałów i thrillerów psychologicznych, sprzedanych w ponad milionie egzemplarzy, tłumaczonych na 20 języków i wyróżnianych najważniejszymi międzynarodowymi nagrodami: CWA Gold Dagger, Barry Award, International Thriller Writers Best First Novel, francuską Prix du Polar. Brytyjskie Stowarzyszenie Pisarzy Kryminałów przyznało jej nagrodę CWA Dagger in the Library za całokształt twórczości. Międzynarodową sławę zyskała serią z Lacey Flint, młodą policjantką z mroczną przeszłością.

44,80 zł
31,36 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 13,44 zł

40
Korporacyjny AS - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Korporacyjny AS
Dostępny1 szt.

Ona: piękna i niezależna, dziedziczy rodzinną firmę na granicy bankructwa. On: seksowny kobieciarz i prezes świetnie prosperującej firmy, oferuje jej swoją pomoc... Fiona: Mężczyźni. Kłamliwe, zdradzieckie dranie. Co do jednego. Miałam wspaniałego faceta, świetną pracę i perspektywy. I w jednej chwili moje życie stanęło na głowie. Chłopak mnie zdradził, musiałam odejść z pracy, a mój ojciec miał zawał. Z dnia na dzień zostałam dyrektorem rodzinnej firmy, która zmierzała prosto do bankructwa. Dopóki nie zjawił się pewien mężczyzna, którego poznałam w krępujących okolicznościach, i zaoferował mi pomoc. Był seksowny, zuchwały i bogaty. Był kobieciarzem i typowym dupkiem z korporacji. Nie rozumiał słowa „nie”, a z początku tylko tyle miałam mu do powiedzenia, zanim pojawił się problem: zakochałam się w nim. On był wytrawnym graczem, a ja miałam ogromną ochotę zagrać w tę grę. Nathan: Kobiety. Za dużo komplikacji. Związki. Za dużo oczekiwań. Nie, dziękuję! W moim życiu nie miałem czasu na żadne komplikacje. Praca i firma – to były moje priorytety, kobiety były moim hobby. Szedłem z nimi do łóżka, mówiłem „do widzenia” i nigdy nie oglądałem się za siebie. Życie nie mogłoby być prostsze. Wtedy poznałem Fionę Winslow. Piękną, silną, niezależną i hardą. Kobietę, która zawsze miała dla mnie jedną odpowiedź: „nie”. Uwielbiałem mieć nad wszystkim kontrolę, ale ona nie dawała się kontrolować. Wreszcie spotkałem godną siebie przeciwniczkę. Sandi Lynn – w 2013 roku samodzielnie opublikowała powieśćNa zawsze, pierwszą zserii sprzedanej już wponad 700 000 egzemplarzy. Wszystkie tomy stały się bestsellerami „New York Timesa”. Kolejne powieści Sandi Lynn cieszą się równie szeroką popularnością i trafiają na szczyty list bestsellerów.

39,80 zł
17,91 zł

Rabat 55,0%
oszczędzasz 21,89 zł

41
=, CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
=, CD
Ed Sheeran, Warner Music Polska
Dostępny299 szt.

„=” to czwarta odsłona serii albumów z symbolami oraz najbardziej dopracowane dzieło w dorobku Sheerana, który ewoluując jako artysta nie boi się wkraczać na nowe terytorium. Płyta będąca następcą „÷” („Divide”), to próba oszacowania własnego życia i ludzi, którzy je wypełniają. Na krążku Ed zastanawia się nad różnymi etapami miłości („The Joker And The Queen”, „First Times”, „2step”), porusza kwestię straty bliskiej osoby („Visiting Hours”), wytrwałości („Can't Stop The Rain”) czy ojcostwa („Sandman”, „Leave Your Life”), pochylając się również nad swą rzeczywistością i sławą („Tides”). Muzycznie „=” to bogata paleta od charakterystycznych dla Eda gitarowych utworów i ballad na najwyższym poziomie, po mocniejsze, pełne euforii produkcyjne momenty i pierwszy wakacyjny hit w jego katalogu – „Bad Habits”. Lista utworów: 1. Tides 2. Shivers 3. First Times 4. Bad Habits 5. Overpass Graffiti 6. The Joker And The Queen 7. Leave Your Life 8. Collide 9. 2step 10. Stop The Rain 11. Love In Slow Motion 12. Visiting Hours 13. Sandman 14. Be Right Now

61,90 zł
56,95 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,95 zł

42
Ścianka do maty edukacyjnej, kształty - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ścianka do maty edukacyjnej, kształty
BabySenses
Dostępny1 szt.

Dzięki innowacyjnej ściance z książeczkami, zabawa na naszej kontrastowej macie edukacyjnej będzie jeszcze ciekawsza. Do ścianki dołączyliśmy aż dwie książeczki ze zwierzakami, by obrazki się nie nudziły. Strony książeczek, umieszczonych na bokach maty można odwracać, dzięki czemu obrazy, które dziecko widzi, nie nudzą się i dodatkowo stymulują wzrok. Książeczki doczepiane są za pomocą rzepu, dlatego w każdej chwili możesz je dać Twojemu maluszkowi do zabawy. Ściankę możesz umieścić po prawej lub lewej stronie maty – to idealny sposób, aby zmotywować maluszki, z tendencją do trzymania główki w jedną stronę, do zmiany jej ułożenia. Dzięki odpowiednio długim paskom możesz również umieścić ściankę w łóżeczku lub innym miejscu. Ścianka motywuje maluszka do leżenia na brzuszku i unoszenia główki! Połączenie innowacyjnej kontrastowej maty edukacyjnej ze ścianką, zapewni twojemu maluszkowi świetną zabawę i odpowiednią stymulację zmysłu wzroku od pierwszych dni życia, a Tobie da chwilę wytchnienia. Wymiary ścianki: ok. 18.0 x 44.0 cm Wymiary książeczek: 15.0 x 15.0 cm (po rozłożeniu 15.0 x 30.0 cm)

109,00 zł
92,65 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 16,35 zł

43
Tadeusz Łoposzko (1924-1994). Uczony. Nauczyciel. Człowiek - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tadeusz Łoposzko (1924-1994). Uczony. Nauczyciel. Człowiek
Dostępny3 szt.

„W 2019 roku minęła 90. rocznica urodzin i 25. rocznica śmierci prof. dra hab. Tadeusza Łoposzki, wybitnego znawcy i popularyzatora historii starożytnej i kultury antycznej, wieloletniego kierownika Zakładu Historii Starożytnej, Dyrektora Instytutu Historii, Dziekana Wydziału Humanistycznego, Prorektora ds. Studenckich Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, a także Prezesa Związku Nauczycielstwa Polskiego w UMCS. Był człowiekiem niepospolitym. Jako badacz historii społecznej starożytnego Rzymu był autorytetem znanym w kraju, a szanowanym i rozpoznawanym również poza jego granicami. Publikował artykuły w renomowanych czasopismach naukowych, między innymi w „Athenaeum” (Pawia), „Index. Quaderni camerti di studi romanistici ” (Camerino-Neapol), „Quaderni di Storia” (Bari), „Klio. Beiträge zur alten Geschichte” (Berlin), „Historia. Zeitschrift für Alte Geschichte” (Stuttgart). Z wielką pasją pisał o epoce schyłku republiki rzymskiej, ale jako jeden z nielicznych polskich badaczy z prawdziwym entuzjazmem oddawał się podróżom, morzu i żegludze starożytnej (np. Starożytne bitwy morskie, Gdańsk 1992). Był również wybitnym dydaktykiem i wychowawcą. Zasłynął w roli autora podręczników akademickich, wśród których szczególne uznanie wielu generacji studentów zdobyły: Historia społeczna republikańskiego Rzymu (Warszawa 1987) oraz Zarys dziejów społecznych cesarstwa rzymskiego (Lublin 1989). Słynął ze swej otwartości, tolerancji i empatii, a Jego serdeczność, uczciwość, wrażliwość i uczynność zjednywały Mu powszechną sympatię i olbrzymi szacunek. W relacjach Kolegów i Przyjaciół oraz uczniów Profesora Tadeusz Łoposzko jawi się jako człowiek z krwi i kości, znany w środowisku nie tylko jako akademicki urzędnik, ale też iskrzący humorem rozmówca, pierwszej rangi facecjonista, kpiarz, kawalarz i bohater licznych anegdot.” – Autorzy

31,50 zł
24,89 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 6,61 zł

44
Chainsaw Man. Tom 6. - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Chainsaw Man. Tom 6.
NiedostępnyBrak

„Ucieknijmy daleko stąd” – te niespodziewane słowa Reze wstrząsnęły sercem Denjiego. Jednak chłopak darzy już kogoś prawdziwym uczuciem… Niewinna chwila zmienia się diametralnie, przeobrażając w burzę wybuchów! Co chcą sobie udowodnić Denji i Reze w tej krwawej walce miłości i rozpaczy, ludzi i demonów?

23,00 zł
18,40 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 4,60 zł

45
Yo Club. Skarpetki dziecięce, rozmiar 17/19, mix wzorów - Mama i dziecko
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Yo Club. Skarpetki dziecięce, rozmiar 17/19, mix wzorów
Scorpio
Dostępny1 szt.

Te skarpetki spodobają się dzieciom. Mają śliczne nadruki. Rozmiar: 17/19 Długość stopy: 10.5-11.7 cm Skład: 80 proc. bawełna, 15 proc. poliamid, 5 proc. elastan. Uwaga. Mix wzorów, towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 pary.

5,99 zł
46
Lusterko do maty edukacyjnej - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lusterko do maty edukacyjnej
BabySenses
NiedostępnyBrak

Masz już naszą kontrastową matę? Teraz możesz dołączyć do niej lusterko. Dlaczego właśnie lusterko? Wpatrywanie się we własne odbicie, to coś co maluchy uwielbiają, choć początkowo nie zdają sobie sprawy, kim jest ten wesoły bobas naprzeciwko. W pedagogice Marii Montessori lusterko odgrywa niezwykle ważną rolę. Zdaniem wybitnej pedagog, niemowlęta powinny mieć możliwość obserwowania swojego odbicia, gdyż nabierają świadomości własnego ciała, naśladują własne ruchy, dzięki czemu ćwiczą nabyte umiejętności, a przede wszystkim sprawia im to ogromną radość! Lusterko możesz umieścić po prawej lub lewej stronie maty – to idealny sposób, aby zmotywować maluszka, z tendencją do trzymania główki w jedną stronę, do jej odwracania. Dzięki odpowiednio długim paskom możesz również umieścić lustro w łóżeczku lub innym miejscu. Motywuje ono również maluszka do leżenia na brzuchu, gdyż z zainteresowaniem wpatruje się w swoje odbicie, zapominając o pozycji, za którą nie przepada.

109,00 zł
92,65 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 16,35 zł

47
Ścianka do maty edukacyjnej, zwierzaki - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ścianka do maty edukacyjnej, zwierzaki
BabySenses
Dostępny2 szt.

Dzięki innowacyjnej ściance z książeczkami, zabawa na naszej kontrastowej macie edukacyjnej będzie jeszcze ciekawsza. Do ścianki dołączyliśmy aż dwie książeczki ze zwierzakami, by obrazki się nie nudziły. Strony książeczek, umieszczonych na bokach maty można odwracać, dzięki czemu obrazy, które dziecko widzi, nie nudzą się i dodatkowo stymulują wzrok. Książeczki doczepiane są za pomocą rzepu, dlatego w każdej chwili możesz je dać Twojemu maluszkowi do zabawy. Ściankę możesz umieścić po prawej lub lewej stronie maty – to idealny sposób, aby zmotywować maluszki, z tendencją do trzymania główki w jedną stronę, do zmiany jej ułożenia. Dzięki odpowiednio długim paskom możesz również umieścić ściankę w łóżeczku lub innym miejscu. Ścianka motywuje maluszka do leżenia na brzuszku i unoszenia główki! Połączenie innowacyjnej kontrastowej maty edukacyjnej ze ścianką, zapewni twojemu maluszkowi świetną zabawę i odpowiednią stymulację zmysłu wzroku od pierwszych dni życia, a Tobie da chwilę wytchnienia. Wymiary ścianki: ok. 18.0 x 44.0 cm Wymiary książeczek: 15.0 x 15.0 cm (po rozłożeniu 15.0 x 30.0 cm)

109,00 zł
92,65 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 16,35 zł

48
Odwagi, zajączku - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Odwagi, zajączku
NiedostępnyBrak

Debiut Nicoli Kinnear o przezwyciężaniu lęku przed nieznanym podbił serca dzieci i rodziców w 20 krajach! Czy zajączek, który boi się wyjść z domu, zdoła pokonać swoje obawy i wyruszy na poszukiwanie przyjaciółki? Ciepła, zabawna, piękna książka o tym, jak siła przyjaźni daje pewność siebie i odwagę. Zobaczmy, jak dzielny potrafi być Logan, zajączek domator. I jakie wspaniałe przygody przeżyje!

36,80 zł
25,76 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 11,04 zł

49
Karuzela. Tom 3. Przekręt. Audiobook - Audiobooki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karuzela. Tom 3. Przekręt. Audiobook
Paulina Świst, Muza
NiedostępnyBrak

Gdzie jest granica chciwości? Nie ma jej? A może po prostu jej nie widać, kiedy oczy przesłania mgła pożądania? Kilka osób będzie musiało poważnie się nad tym zastanowić... „Orzeł” zostaje zatrzymany. Olka wraca za nim do Polski i prosi o pomoc prokuratora Łukasza Zimnickiego. Ten zgadza się, ale pod jednym warunkiem: Orłowski musi zostać „koroną”, czyli świadkiem koronnym. Problem w tym, że „Orzeł” nie bardzo ma na o ochotę. Równocześnie we Wrocławiu Lilka i Michał rozpracowują sektę, której głównym zadaniem jest pranie pieniędzy na rzecz Sitwy. A to zaledwie wierzchołek góry lodowej...

39,90 zł
29,13 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,77 zł

50
Książeczka kontrastowa 2w1, kształty - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Książeczka kontrastowa 2w1, kształty
BabySenses
NiedostępnyBrak

Książeczka sensoryczna 2w1 to zabawka, która może towarzyszyć Tobie i Twojemu maluchowi już od pierwszych chwil jego życia zapewniając mu prawdziwą radość. Książeczka 2w1 powstała z połączenia kontrastowych kart. Czarno-białe wzory z elementami czerwieni zaciekawią każdego malucha i pobudzą jego główkę do skupiania uwagi. To sprawi, że w mózgu Twojego niemowlaka zaczną powstawać nowe połączenia nerwowe, co pozytywnie wpłynie na jego rozwój. Dla wygody Twojej i Twojego dziecka nasza książeczka 2w1 została wyposażona we wstążeczki po bokach – można ją umieścić w wózku podczas spaceru oraz zawiesić na szczebelkach łóżeczka. Dzięki temu książeczka jest bardzo funkcjonalna, a Twoje dziecko może z niej z łatwością korzystać, nawet samodzielnie. Chcąc zapewnić Twojemu brzdącowi bezpieczeństwo zadbaliśmy o to, aby książeczka została wykonana z bezpiecznych materiałów najwyższej jakości (100% bawełna), które posiadają wszystkie niezbędne atesty. Książeczka składa się z 12 kontrastowych obrazków. Wymiary: ok. 15.0 x 15.0 cm (po rozłożeniu 15.0 x 90.0 cm)

59,00 zł
50,15 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 8,85 zł

Wróć do góry