hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2021.08.30

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w poniedziałek 30 sierpnia 2021 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Jesteś prawdziwym przyjacielem, Pinku! Książka o relacjach z rówieśnikami dla dzieci i rodziców trochę też (Urszula Młodnicka, Agnieszka Waligóra), na drugim Jezus jest naszym Zbawicielem. Podręcznik z ćwiczeniami do nauki religii dla 2 klasy szkoły podstawowej (Adam Berski, Andrzej Kielian, Tadeusz Panuś). Kolejny produkt to Kościół dla człowieka. Ćwiczenia do religii dla klasy 6 szkoły podstawowej (Adam Berski, Andrzej Kielian, Tadeusz Panuś) oraz Zrozumieć fizykę 3. Zbiór zadań dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres rozszerzony (Bogdan Mendel, Janusz Mendel, Teresa Stolecka).
1
Jesteś prawdziwym przyjacielem, Pinku! Książka o relacjach z rówieśnikami dla dzieci i rodziców trochę też - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Jesteś prawdziwym przyjacielem, Pinku! Książka o relacjach z rówieśnik...
Dostępny234 szt.

– Cześć, Pinku! – Cześć! Pink jest... – Jestem stworem, niebieskim stworem. Mam nos z futerkiem i jedno ucho okrągłe, a drugie spiczaste. Lubię piec babeczki, robić niespodzianki i grać na ukulele. I jeszcze świetnie się skradam! – Tak właśnie! – O! I jeszcze mam wielu przyjaciół. – Tak? A kogo? Pink ma aż troje przyjaciół. To: Bingo, Leo i Lulka. Spędzają razem czas, wspólnie się bawią, zapraszają się nawzajem na nocowanki. Dotąd się nie zastanawiali dlaczego, ale tak po prostu jest – są dla siebie ważni i okazują to sobie na wiele różnych sposobów. Bo przyjaciel to właśnie ktoś, kto jest dla Ciebie ważny. Przyjaciel to ktoś, kto się Tobą interesuje. To ktoś, kto wie, co lubisz, a czego nie i przy kim możesz być sobą. Kto opowiada Ci o sobie i uważnie słucha, gdy mówisz. To ktoś, kto się o Ciebie troszczy. I o kogo troszczysz się Ty. Pomóż Pinkowi odkryć, czym jest przyjaźń, i pozwól mu zostać Twoim przyjacielem! Autorki bestsellera Jesteś ważny, Pinku! Przyjaciółki od podkolanówek, znają się od pierwszego dnia szkoły podstawowej, przyjaźnią się od zawsze. Lubią razem łazić bez celu, zbierać skorupki ślimaków i inne dziwności, wygłupiać się i oczywiście pisać książki dla dzieci. Urszula Młodnicka – ukończyła psychologię na Uniwersytecie Jagiellońskim. Autorka wielu scenariuszy i programów edukacyjnych dla dzieci, czym na co dzień zajmuje się z wielką radością. Ma dwie córki, które uwielbia i z którymi się przyjaźni. Oprócz tego ma kilku przyjaciół, ale najlepszą na świecie jest Aga (współautorka książek o Pinku). Agnieszka Waligóra – z wykształcenia i zawodu audytorka finansowa, z zamiłowania podróżniczka rowerowa i fotografka. Jej podróżnicza pasja popycha ją do stawiania przed sobą coraz dalszych i trudniejszych wyzwań. Dzika Syberia, egzotyczna Kuba, wietrzna Patagonia wyznaczają na razie granice jej poznania. Od września 2011 r. wraz z mężem Mateuszem realizuje rowerową podróż przez świat, której pierwszy odcinek wiedzie przez Amerykę Południową. Relacje i zdjęcia zamieszczają na stronie www.nakrancach.pl.

39,90 zł
31,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,98 zł

243 osoby kupiły
2
Jezus jest naszym Zbawicielem. Podręcznik z ćwiczeniami do nauki religii dla 2 klasy szkoły podstawowej - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jezus jest naszym Zbawicielem. Podręcznik z ćwiczeniami do nauki relig...
Dostępny30 szt.

Numer MEN KR-12-01/18-KR-16/21 Zaproszeni na ucztę z Jezusem. Katecheza inicjacji w sakramenty pokuty i pojednania oraz Eucharystii.

29,90 zł
25,12 zł

Rabat 16,0%
oszczędzasz 4,78 zł

41 osób kupiło
3
Kościół dla człowieka. Ćwiczenia do religii dla klasy 6 szkoły podstawowej - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kościół dla człowieka. Ćwiczenia do religii dla klasy 6 szkoły podstaw...
Dostępny27 szt.

Numer MEN: KR-22-04/20-KR-17/21 Bóg jest wśród nas. Katecheza mistagogiczna, wprowadzająca w historię zbawienia.

19,90 zł
16,72 zł

Rabat 16,0%
oszczędzasz 3,18 zł

38 osób kupiło
4
Zrozumieć fizykę 3. Zbiór zadań dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres rozszerzony - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zrozumieć fizykę 3. Zbiór zadań dla liceum ogólnokształcącego i techni...
Dostępny285 szt.

To zbiór zadań kształcący umiejętność rozwiązywania różnych typów zadań, ułatwiający przygotowanie do matury. Umożliwia pracę uczniom o różnych umiejętnościach dzięki zróżnicowanym, odpowiednio oznaczonym zadaniom, a także rozwiązanym „Przykładom” z zadaniami do nich analogicznymi i „Dodatkowi matematycznemu”. Zapewnia wygodne korzystanie, dzięki skrótowi najważniejszych wiadomości, czytelnie wyróżnionym definicjom i wzorom przed każdym działem oraz odpowiedziom i wskazówkom do zadań. Ułatwia naukę zadań obliczeniowych dzięki wystarczającej liczbie takich zadań oraz „Klasyce fizyki” – zadaniom uznanych autorów, B. Mendla i J. Mendla, zamieszczonym po każdym dziale. Gwarantuje solidne przygotowanie do matury za pomocą zadań różnego typu, w tym oznaczonych zadań o charakterze doświadczalnym, oraz zadań typu maturalnego zebranych po każdym dziale.

37,90 zł
34,11 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,79 zł

21 osób kupiło
5
Język polski. Oblicza epok. Podręcznik. Klasa 3. Liceum i technikum. Zakres podstawowy i rozszerzony. Część 2 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Język polski. Oblicza epok. Podręcznik. Klasa 3. Liceum i technikum. Z...
Dostępny3150 szt.

Numer MEN: 952/6/2021 Seria „Oblicza epok” w uporządkowany sposób odnosi treści z minionych epok do współczesności. To pozwala nauczycielowi zainteresować uczniów tematem i pokazać im powtarzalność motywów i symboli literackich i kulturowych. Prezentacja treści w szerokim kontekście kulturowym pomaga w zrozumieniu specyfiki poszczególnych epok literackich. Nowoczesne konteksty odnoszą się do dziedzin kultury, które uczniowie znają i z którymi spotykają się na co dzień (film, muzyka, sztuki plastyczne, street art). Starannie dobrane i zróżnicowane teksty kultury ukazują powtarzalność motywów literackich, co pomoże uczniom rozpoznać we współczesnej kulturze nawiązania do minionych epok. Dobrze zaplanowane lekcje o stałej strukturze ułatwiają pracę z materiałem i jego zapamiętanie. Struktura każdego działu odzwierciedla naturalny porządek pracy z tekstem. Lekcje literacko-kulturowe są przeplatane lekcjami z nauki o języku. Wyraźnie wyeksponowane ramki „O twórcy”, „Wiedzieć więcej” i „Pojęcia kluczowe” zwracają uwagę na ważne informacje, a ich forma graficzna przypomina lubiane przez uczniów kolorowe karteczki i ułatwia zapamiętywanie wiadomości. Kompleksowe powtórzenie i sprawdzenie wiadomości zapewnia utrwalenie i uporządkowanie wiedzy. Po każdym dziale powtórzenie i sprawdzenie wiadomości, analiza tekstu nieliterackiego oraz tworzenie własnego tekstu, co kompleksowo sprawdza i utrwala wiedzę o epoce. Powtórzenie wiedzy o epoce w formie tabelarycznej ułatwia zapamiętywanie informacji i w prosty sposób porządkuje wiedzę uczniów. Sekcja „Przypomnij sobie” po każdym dziale umożliwia szybkie odszukanie w podręcznikach kluczowych informacji.

50,60 zł
45,03 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 5,57 zł

22 osoby kupiły
6
Panna z Bajki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Panna z Bajki
Dostępny38 szt.

Taką Katarzynę Michalak pokochały Polki Panna z Bajki to uroczy, zaskakujący i romantyczny powrót autorki! Hania Ruczaj ma dwie wielkie miłości: pisanie scenariuszy filmowych oraz uroczy, wtulony w zieleń lasu domek, który nazwała Bajką. To w nim chroni się przed światem. I w nim stara się zapomnieć o wydarzeniach sprzed dwóch lat. Tam też niczym huragan odwiedzają ją dwie ukochane przyjaciółki. Magda jest asystentką znanego reżysera i nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. No, może jest jedna… wyznanie szefowi, że od lat się w nim kocha. Lena natomiast potrafi uwieść każdego mężczyznę i zawiązać niejedną intrygę, ale nikomu się nie przyzna, że w głębi serca marzy o prawdziwej miłości. Gdy przyjaciółki wpadają na genialny plan ziszczenia marzeń Hani o realizacji scenariusza filmowego, nie wiedzą jeszcze, że zapoczątkują lawinę miłosnych wydarzeń. Będzie wesoło! I romantycznie! Dopóki przeszłość nie zapuka do drzwi dziewczyny… Nic nie jest ważniejsze od szczęścia tych, których się kocha Katarzyna Michalak– autorka pięćdziesięciu bestsellerów, których nakład przekroczył trzy miliony egzemplarzy. Jej pełne emocji powieści skradły serca czytelniczek w Polsce i za granicą. W roku 2015 zajęła pierwsze miejsce w rankingu najpopularniejszych pisarzy według badań Biblioteki Narodowej, wyprzedzając m.in. Norę Roberts, Paula Coelha i Stephena Kinga.

44,99 zł
25,64 zł

Rabat 43,0%
oszczędzasz 19,35 zł

18 osób kupiło
7
Matematyka wokół nas. Zeszyt ćwiczeń. Klasa 5. Część 2 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Matematyka wokół nas. Zeszyt ćwiczeń. Klasa 5. Część 2
Dostępny86 szt.

Zeszyt ćwiczeń. Część 2 obejmuje tematykę 6 ostatnich działów podręcznika. Zawarte w zeszycie ćwiczeń zadania mają ciekawą treść i odnoszą się do codziennego życia, dzięki czemu rozwijają zainteresowanie przedmiotem. Zadania dzięki różnorodności form, wśród których występują: krzyżówki, rebusy matematyczne, rysunki do kolorowania, wycinanki, wyklejanki, jeszcze bardziej angażują uczniów w pracę na lekcji. Zwarte na dołączonej do zeszytu kolorowej wkładce pomoce dla ucznia są doskonałym uzupełnieniem i urozmaiceniem materiału. Każde zadanie zawarte w zeszycie ćwiczeń ma wystarczająco dużo miejsca na jego rozwiązanie.

4,10 zł
3,65 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 0,45 zł

12 osób kupiło
8
Puzzle 60 Przyjaciele z farmy B-066209 - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 60 Przyjaciele z farmy B-066209
Castorland
Dostępny9 szt.

Ta kategoria obejmuje kilka grup elementacyjnych i tematycznych, dzięki czemu każde dziecko może czerpać radość z układania ulubionego obrazka, o indywidualnie dobranym stopniu trudności. Znajdziemy tutaj motywy popularnych bajek, samochody i specjalistyczne pojazdy, jak również domowe, dzikie oraz prehistoryczne zwierzęta. Starannie dobrane wzornictwo, doskonała jakość oraz cenne walory dydaktyczno-wychowawcze to niewątpliwe atuty puzzli klasycznych, dzięki którym marka Castorland jest znana i ceniona w ponad 40 krajach. Rozmiar pudełka: 24.5 ×17.5 × 3.7 cm Rozmiar obrazka po ułożeniu: 32.0 × 23.0 cm Wiek: 5+

12,19 zł
10,36 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 1,83 zł

12 osób kupiło
9
W ukryciu - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
W ukryciu
Dostępny1335 szt.

D.D. Warren i Bobby Dodge po raz kolejny zmierzą się z psychopatycznym mordercą. Możesz uciekać. Możesz się ukrywać. Ale nie licz na to, że przeszłość cię nie odnajdzie. Życie to system. System nie musi ci się podobać. Musisz go zrozumiesz. Wtedy przetrwasz. W ruinach nieczynnego zakładu psychiatrycznego kilku nastolatków trafia na przerażające znalezisko. Ściągnięta na miejsce policja odkrywa zmumifikowane zwłoki sześciu dziewczynek. Tylko jedną z nich udaje im się od razu zidentyfikować – Annabelle M. Granger. Miała siedem lat, kiedy wraz z rodzicami po raz pierwszy musiała uciekać ze swojego domu. Potem były ciągłe zmiany miejsca zamieszkania, nieustanne zmiany tożsamości. Teraz, po dwudziestu pięciu latach, kiedy wreszcie gdzieś się zadomowiła, dowiaduje się z prasy, że dziewczynka, nazywająca się tak samo jak ona przed pierwszą ucieczką, nie żyje. Przypadek? Detektyw sierżant D.D. Warren i jej kolega z policji stanowej, Bobby Dodge, błądzą po omacku wśród dziesiątków możliwych tropów. A kiedy się okazuje, że Annabelle nie umarła i ktoś wciąż czyha na jej życie, sprawa przestaje już dotyczyć tylko przeszłości.

39,90 zł
31,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,98 zł

11 osób kupiło
10
Dragomino - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dragomino
FoxGames / GW Foksal, od 5 lat
Dostępny1162 szt.

Odkrywajcie kolejne obszary Wyspy Smoków, poruszając się po różnych rodzajach terenu. W każdym z tych miejsc starajcie się znaleźć jak najwięcej smoczątek! Rozgrywka kończy się w chwili, gdy nie będziecie już mogli dobrać nowych płytek obszarów. Nadszedł ten wielki dzień! Dołączyłeś do grona Smoczych Jeźdźców! Możesz teraz udać się na tajemniczą wyspę, gdzie będziesz szukał tych niesamowitych stworzeń. Pamiętaj tylko, że nie będziesz jedynym Jeźdźcem w tych stronach. Kto z was odnajdzie najwięcej smoczątek?

99,99 zł
77,99 zł

Rabat 22,0%
oszczędzasz 22,00 zł

8 osób kupiło
11
MATeMAtyka 3. Zbiór zadań dla liceum i technikum. Zakres podstawowy i rozszerzony - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
MATeMAtyka 3. Zbiór zadań dla liceum i technikum. Zakres podstawowy i ...
Dostępny381 szt.

Zbiór zadań dla zakresu rozszerzonego skorelowany z podręcznikiem jest jego doskonałym uzupełnieniem. Zawiera duży wybór zadań (w tym zadań trudnych dla uczniów zainteresowanych matematyką) pisanych przez różnych autorów i sformułowanych inaczej niż w podręczniku, co umożliwia głębsze zrozumienie zagadnień, których dotyczą. Zwięzła porcja teorii przed każdym działem pozwala na szybkie przypomnienie wiadomości. Zadania różnych typów i różnie sformułowane – ćwiczeniowe (z wieloma podpunktami), otwarte i zamknięte, wymagające uzasadnienia – sprzyjają skutecznemu opanowaniu materiału i głębszemu zrozumieniu zagadnień, których dotyczą. Uporządkowanie zadań według trzech stopni trudności ułatwia dobór odpowiednich zadań, a oznaczenie żółtym paskiem treści z zakresu rozszerzonego umożliwia świadome przygotowanie do egzaminu. Zestawy zadań powtórzeniowych po każdym dziale pozwalają na ćwiczenie umiejętności matematycznych i gruntowne przygotowanie się do sprawdzianu. Zadania typu maturalnego oraz zadania CKE z matur pozwalają sprawdzać umiejętności i systematycznie oswajają z formą egzaminu.

37,90 zł
34,11 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,79 zł

8 osób kupiło
12
Wizarding World. Harry Potter. Terrarium - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wizarding World. Harry Potter. Terrarium
Clementoni
Dostępny543 szt.

Fantastyczny zestaw do tworzenia osobistego, miniaturowego ekosystemu z prawdziwie magiczną scenerią, w idealnym stylu Harry'ego Pottera! Zabawa, dzięki której dzieci uczą się, jak ważne jest dbanie o swoje rośliny. Zestaw zawiera gips paryski, formy i kolory tempera do stworzenia fantastycznej chaty Hagrida z typowymi dyniami. Dzieci mogą się bawić, używając nasion, torfu, gleby, piasku i kamieni, aby stworzyć naturalny krajobraz pełen roślin wokół Hogwartu. Zestaw ponadto zawiera elementy do dekoracji pokoju dziecka. Wymiary opakowania: 35.0 x 26.0 x 7.0 cm

89,10 zł
78,41 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 10,69 zł

8 osób kupiło
13
Ja Ci pokażę! Junior. Gra rodzinna - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ja Ci pokażę! Junior. Gra rodzinna
Edgard, od 5 lat
Dostępny90 szt.

Spróbuj swoich sił w wyjątkowych kalamburach: pokaż baletnicę za pomocą samych dźwięków, opisz smutnym głosem picie wody lub zaprezentuj burzę z piorunami uśmiechając się od ucha do ucha! Ja ci pokażę. Junior to dynamiczna gra dla całej rodziny, która pozwala demonstrować hasła na 6 różnych sposobów i rozgrzewać swoje szare komórki. Szybkie tempo, proste zasady, wiele możliwości i jeszcze więcej śmiechu. Zabierz grę na rodzinny piknik lub spotkanie w gronie przedszkolaków i przekonaj się, że każda rozgrywka to gwarancja wspaniałej zabawy! Jak zagrać? Jeden z graczy wybiera kartę z talii, sprawdza rysunek na odwrocie i prezentuje pozostałym hasło. Ikonka na rewersie karty wskazuje sposób demonstrowania hasła, a zadaniem innych uczestników jest jego odgadnięcie. Możesz wydać dźwięk, pokazać bez słów lub z zamkniętymi oczami. Im więcej haseł odgadniętych w danym czasie, tym większa szansa na zwycięstwo. W grze dostępne są 3 warianty rozgrywek, które można dobierać do wieku i stopnia zaawansowania graczy. Ja ci pokażę to: •gra rodzinna idealna do wspólnego spędzania czasu •rozgrywki dla 2-8 osób •110 haseł na 110 kartach •3 warianty rozgrywek •6 sposobów demonstrowania •setki godzin zakręconej zabawy •proste zasady, szybkie tempo i zaskakujące hasła

49,90 zł
34,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 14,97 zł

7 osób kupiło
14
Wańka wstańka Dino. Wieza 2w1 - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Promocja
Wańka wstańka Dino. Wieza 2w1
BAM BAM, Bam Bam
Dostępny52 szt.

Wańka Wstańka Dino to zarówno wstańka jak i wieża w jednej zabawce. Jak przystało na wańkę wstańkę zabawka chwieje się na boki, lecz nigdy nie przewraca. Po wychyleniu samoistnie odzyskuje równowagę i powraca do pionowej pozycji wyjściowej. Bujając i kołysząc się na boki wydaje przy tym stłumione odgłosy. Jednocześnie kolorowe obręcze nakłada się jedną po drugiej na sobie na kształt wieży. Wielorakie zastosowanie zabawki daje szerokie spektrum możliwości rozwoju dziecka- tak w zakresie zmysłów wzroku, słuchu, dotyku jak i ruchowym. Ponadto uczy logicznego myślenia i koncentracji, uzmysławia zasadę przyczynowości, wspiera rozwój sprawności manualnej, ćwiczy koordynację ręka-oko.

37,90 zł
31,08 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 6,82 zł

6 osób kupiło
15
MATeMAtyka 3. Zbiór zadań dla liceum i technikum. Zakres podstawowy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
MATeMAtyka 3. Zbiór zadań dla liceum i technikum. Zakres podstawowy
Dostępny841 szt.

Zbiór zadań dla zakresu podstawowego skorelowany z podręcznikiem jest jego doskonałym uzupełnieniem. Zawiera gotowe zestawy różnorodnych zadań do pracy na lekcji i w domu. Dzięki zadaniom typu maturalnego po każdym dziale umożliwia przygotowanie się do matury już od klasy 1. Zwięzła porcja teorii przed każdym działem pozwala na szybkie przypomnienie wiadomości, a zadania z przykładowymi rozwiązaniami ułatwiają samodzielną pracę. Różnorodne zadania w całym zbiorze – ćwiczeniowe (z wieloma podpunktami), otwarte i zamknięte, wymagające uzasadnienia – sprzyjają skutecznemu opanowaniu materiału. Uporządkowanie zadań według trzech stopni trudności ułatwia dobór odpowiednich zadań. Zestawy zadań powtórzeniowych po każdym dziale pozwalają na ćwiczenie umiejętności matematycznych i gruntowne przygotowanie się do sprawdzianu. Zadania typu maturalnego oraz zadania CKE z matur pozwalają sprawdzać umiejętności i systematycznie oswajają z formą egzaminu.

37,90 zł
34,11 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,79 zł

6 osób kupiło
16
W umyśle mordercy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
W umyśle mordercy
Dostępny997 szt.

Na świecie żyje 70 mln psychopatów. Skąd się wzięli i jak działa ich mózg? Czy zło ma biologiczne korzenie? Kto zostaje psychopatą i czy każdy psychopata musi być mordercą? Jakie cechy charakteryzują psychopatów? Dlaczego niektórzy ludzie są w stanie zabijać z zimną krwią i nie czuć z tego powodu żadnych wyrzutów sumienia? A wreszcie: czy psychopatię można leczyć? Uznawany za jednego z najwybitniejszych specjalistów w dziedzinie neurobiologii dr Dean A. Haycock specjalizuje się w zagadnieniach związanych ze zdrowiem psychicznym. Na łamach swojej najnowszej książki próbuje odpowiedzieć na pytania, które od lat zadają sobie naukowcy, dziennikarze oraz fani kryminałów i thrillerów.

49,90 zł
36,43 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 13,47 zł

5 osób kupiło
17
Samochód betoniarka - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Samochód betoniarka
Askato
Dostępny24 szt.

Betoniarka z bioplastiku o wymiarach: 10x6.5x7 cm. Wiek: 18m+. Wymiary opakowania: 13.5x8x9.5 cm.

19,90 zł
16,92 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 2,98 zł

5 osób kupiło
18
Borka i Sambor. Tom 5. Wilki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Borka i Sambor. Tom 5. Wilki
Dostępny54 szt.

Ta część przygód „Borki i Sambora”, nie jest inspirowana legendami i baśniami. W najnowszej, leśnej historii dzieci muszą się zmierzyć z klątwą, rywalizują w turnieju łuczniczym i poznają nowych przyjaciół. Na ich drodze stają: zacna znachorka, która jednak okaże się podstępną wiedźmą, oraz pewne bardzo „dziwne” wilki.

18,00 zł
13,32 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 4,68 zł

4 osoby kupiły
19
Możesz uzdrowić swoje ciało. Łącząc medycynę, afirmacje i intuicję - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Możesz uzdrowić swoje ciało. Łącząc medycynę, afirmacje i intuicję
Dostępny72 szt.

Naucz się radzić sobie ze swoimi problemami zdrowotnymi nie tylko za sprawą leków, ale też dzięki właściwemu podejściu mentalnemu. W książce Możesz uzdrowić swoje ciało. Łącząc medycynę, afirmacje i intuicję światowej sławy specjalistki pokazują, w jaki sposób sprawić, by cieszyć się pełnią zdrowia i naprawdę szczęśliwym życiem. Książka stanowi połączenie wiedzy, doświadczenia i intuicji dwóch kobiet: Louise Hay, znanej na całym świecie mówczyni i autorki książek kształtujących rozwój ludzkiej świadomości, oraz doktor Mony Lisy Schulz, od lat zajmującej się medycyną intuicyjną i badaniami nad mózgiem człowieka. Pozwala to na ukazanie zupełnie nowej, fascynującej perspektywy w podejściu do zdrowia. W książce zapoznasz się między innymi z naukowym uzasadnieniem związków zachodzących między zdrowiem ciała i umysłu, dowiesz się, jak nasze emocje i myśli wpływają na stan organów wewnętrznych, a także nauczysz się rozpoznawać i rozwiązywać sytuacje, w których Twoje emocje są zablokowane. Poznasz również inspirujące historie ludzi, którzy poradzili sobie ze swoimi problemami i żyją pełnią życia, a oprócz tego znajdziesz odpowiedzi na pytania o Twój własny stan zdrowia. Łącząc medyczne, psychologiczne i dietetyczne podejście do zdrowia, autorki pokazują, jak odmienić swoje życie tu i teraz. Louise L. Hay (1926-2017) była mówczynią motywacyjną, autorką książek z zakresu samorozwoju, w tym bestsellera Możesz uzdrowić swoje życie, który na całym świecie sprzedał się w kilkudziesięciu milionach egzemplarzy. Mona Lisa Schulz (ur. 1960 r.) jest lekarką zajmującą się medycyną intuicyjną, pracownikiem naukowym Uniwersytetu Vermontu.

49,40 zł
37,05 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 12,35 zł

3 osoby kupiły
20
Mega Bloks. Psi Patrol. GYJ00 Radiowóz Chase'a - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mega Bloks. Psi Patrol. GYJ00 Radiowóz Chase'a
Mattel
Dostępny126 szt.

Dzieci pokochają budowanie Radiowozu Chase’a inspirowanego animacją „Psi Patrol. Film”. W tym zestawie konstrukcyjnym jest 1 figurka Chase’a do ustawiania w różnych pozach i 30 małych klocków wraz z elementami specjalnymi. Mały budowniczy może złożyć radiowóz Chase’a, motocykl i kwaterę główną znaną z animacji „Psi Patrol Film”. Chase’a można ustawić na górze wieży obserwacyjnej, aby czuwał nad miastem, a potem posadzić go w radiowozie i wyruszyć na patrol. Można nawet odczepić motocykl od radiowozu, by popędzić na ratunek z pełną prędkością. Idealne dla wszystkich małych budowniczych i fanów klocków od 3 roku życia. • Zestaw konstrukcyjny 2w1 inspirowany animacją „Psi Patrol Film” zawiera 30 małych, wytrzymałych klocków wraz z elementami specjalnymi, które pozwalają zbudować radiowóz Chase’a, motocykl i kwaterę główną. • W zestawie jest też 1 figurka Chase’a do ustawiania w różnych pozach. • Klocki są kompatybilne ze wszystkimi zestawami konstrukcyjnymi Psi Patrol, zabawkami konstrukcyjnymi MEGA BLOKS oraz z klockami innych wiodących marek. • Zestaw jest doskonały dla dzieci od 3 roku życia – wcześnie wprowadza w świat budowania własnych konstrukcji i tworzenia opowieści, łącząc zabawę z nauką.

108,10 zł
97,29 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 10,81 zł

3 osoby kupiły
21
Tajne przez poufne - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tajne przez poufne
Edgard - gry, od 15 lat
Dostępny143 szt.

Czy umiesz obrócić język pionowo? Czy potrafisz wymienić tytuły trzech piosenek „The Beatles”? Czy zdarzyło Ci się nie oddać pieniędzy w terminie? Zagrajcie w ekscytującą grę Tajne przez poufne pełną intrygujących pytań, których nikt nigdy nie zadawał. Bawcie się w gronie przyjaciół i poznajcie się na wylot! Tajne przez poufne to gra imprezowa, która sprawdzi, ile o sobie wiecie, czego się domyślacie i co przed sobą ukrywacie! Czy kiedykolwiek szperałeś potajemnie w czyimś telefonie lub wyszedłeś z restauracji, nie płacąc? Czy kiedykolwiek byłeś na randce w ciemno lub zdarzyło ci się wydać dużo pieniędzy na jakąś zachciankę? Myślisz, że ty i Twoi znajomi nie macie przed sobą tajemnic? A może jednak? Sprawdź, jak dobrze znasz swoich przyjaciół i jak dobrze oni znają Ciebie! Odpowiadaj na pytania, analizuj odpowiedzi pozostałych graczy i odgadnij, kto należy do twojej drużyny! Tajne przez poufne to: - wciągająca gra towarzyska dla 3 do 10 osób, - 100 kart z 400 intrygującymi pytaniami, - 10 kart drużyny, - 40 żetonów.

49,90 zł
38,92 zł

Rabat 22,0%
oszczędzasz 10,98 zł

3 osoby kupiły
22
Pływam - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pływam
Granna, od 2 lat
Dostępny99 szt.

Pływam to puzzle, loteryjka i memory w jednym pudełku. Gra pobudza ciekawość i wyobraźnię, wzbogaca słownictwo, jest znakomitym treningiem spostrzegawczości i pamięci. Ciekawe i kolorowe ilustracje inspirują dzieci do zdobywania wiedzy o świecie. Tym razem w roli głównej: kajak, motorówka, żaglówka, kółko do pływania, kuter rybacki i kombinezon nurka. Propozycje zabaw: 1. Puzzle: ułóżcie 6 puzzli. 2. Loteryjka: odkrywajcie po jednym obrazku i dokładajcie go do właściwej planszy. 3. Sokole oko: równocześnie szukajcie obrazków pasujących do Waszych plansz.

23,90 zł
22,71 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,19 zł

3 osoby kupiły
23
Sekret czarownicy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sekret czarownicy
Dostępny63 szt.

Małgosia przytłoczona prozą życia oraz kłopotami finansowymi szuka kompromisu pomiędzy marzeniami o własnej klinice weterynaryjnej, a koniecznością utrzymania się z dwóch marnych pensji. Jej małżeństwo przeżywa kryzys – proza życia oddaliła małżonków od siebie. Pewnego dnia, w jednym z kościołów niewielkiej kaszubskiej miejscowości, archeolodzy odkrywają tajną kryptę, która prawdopodobnie została zamurowana w czasach, kiedy tereny zamieszkiwali Krzyżacy. Za sprawą odkrycia bohaterce zdarzają się dziwne, bardzo realistyczne sny o średniowiecznym rycerzu i młodej zakochanej w nim dziewczynie z ludu. Gosia, znudzona rutyną życia małżeńskiego, z wielką ochotą pomaga w pracy archeologom, zwłaszcza że ich kierownik, Robert, bardzo jej się podoba. Czy tych dwoje połączy tylko tajemnica znalezionych ludzkich szczątków? Czy zaangażowanie się Małgosi w rozwiązanie zagadki z przeszłości będzie miało wpływ na jej życie osobiste i małżeństwo? Co wspólnego ma znalezisko w kościele z legendą opowiadaną przez mieszkańców wsi? „Autorka ma wyjątkowy talent do obrazowego opisywania miejsc. Czytając książkę, można poczuć zapach lasu, wilgoci w krypcie kościelnej i świeżo zaparzonej kawy. Polecam!” – Ewa Formella, Książki Idy

36,90 zł
27,68 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,22 zł

3 osoby kupiły
24
Ja Ci pokażę! Gra imprezowa - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ja Ci pokażę! Gra imprezowa
Edgard, od 10 lat
Dostępny161 szt.

Kalambury, jakich jeszcze nie znacie! Zagraj Robin Hooda, używając wyłącznie dźwięków, opisz Dartha Vadera w trzech słowach, pokaż spaghetti samymi dłońmi i obserwuj reakcje swojej drużyny. 440 haseł, 18 kategorii tematycznych i 8 sposobów demonstrowania to gwarancja wielu godzin śmiechu i świetnej zabawy w towarzystwie znajomych lub rodziny! Ja Ci pokażę! to dynamiczna gra towarzyska, idealna na wieczór z rodziną, imprezę lub wyjazd ze znajomymi. Rozgrzejcie swoje szare komórki, demonstrując podchwytliwe hasła na 8 zaskakujących sposobów i przekazując je swojej drużynie. Proste zasady, szybkie tempo, zaskakujące hasła i mnóstwo śmiechu gwarantowane! Na czym polega gra? Dzielicie się na dwie drużyny i ustalacie, na którym poziomie trudności będziecie grać. Gracz jednej z drużyn ciągnie kartę z wierzchu stosu ułożonego na stole i odczytuje hasło na odwrocie zgodnie z ustalonym poziomem trudności. Rysunek na kolejnej karcie stosu wskazuje sposób demonstrowania hasła. Czas start! Zadaniem gracza jest takie pokazanie lub opisanie hasła, żeby jego drużyna jak najszybciej je odgadła. Zawartość opakowania: • talia 110 kart • instrukcja

49,90 zł
34,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 14,97 zł

3 osoby kupiły
25
Samochód laweta - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Samochód laweta
Askato
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.16

Laweta z bioplastiku o wymiarach: 30x15x15 cm. W zestawie laweta + 2 autka. Wiek: 18m+. Wymiary opakowania: 33.5 x 12 x 19 cm. Uwaga! Różne kolory, towar wysyłany losowo.

89,60 zł
76,16 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 13,44 zł

3 osoby kupiły
26
Prawa człowieka - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Prawa człowieka
Dostępny89 szt.

Podręcznik przedstawia najważniejsze problemy nauki o prawach człowieka. Obejmuje wstępne zagadnienia teoretyczne, informacje o istniejących systemach instytucjonalnych ochrony praw jednostki oraz omówienie treści poszczególnych praw, zwłaszcza praw osobistych i politycznych. Trzecie wydanie zostało zaktualizowane i poszerzone o nowe wątki. Zawiera liczne odwołania do praktyki orzeczniczej organów wymiaru sprawiedliwości i Trybunału Konstytucyjnego, a także organów międzynarodowych, zwłaszcza Europejskiego Trybunału Praw Człowieka. Konstrukcja wykładu nawiązuje w dużym stopniu do systematyki Europejskiej Konwencji Praw Człowieka. Przy doborze zagadnień szczegółowych i formy ich prezentacji autorzy wykorzystali doświadczenie dydaktyczne, zdobyte dzięki prowadzeniu zajęć nie tylko z zakresu praw człowieka, lecz także dyscyplin pokrewnych, przede wszystkim prawa konstytucyjnego. Podręcznik jest przeznaczony przede wszystkim dla studentów wydziałów prawa. Ze względu na przystępną formę wykładu może być wykorzystywany przez słuchaczy kierunków pokrewnych, takich jak administracja, nauki polityczne, stosunki międzynarodowe, europeistyka i bezpieczeństwo wewnętrzne.

69,00 zł
62,10 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,90 zł

3 osoby kupiły
27
Puzzle 1000 elementów. Space Collection. Zagubieni w kosmosie - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 elementów. Space Collection. Zagubieni w kosmosie
Clementoni, 1000
Dostępny244 szt.

Gruba tektura puzzlowa i specjalna technologia druku zapewniają produkt wysokiej klasy. Wymiary obrazka po ułożeniu: 69.0 x 50.0 cm

26,90 zł
23,67 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 3,23 zł

3 osoby kupiły
28
Parker Rain - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Parker Rain
Dostępny580 szt.

Parker Rain mieszka w Newport News, jest właścicielem baru i ma reputację mordercy. Przesiedział – jak się okazało niesłusznie – rok w więzieniu. Podczas studiów dorabiał uczestnictwem w nielegalnych walkach. Obecnie stara się wieść spokojnie życie, jednak wprowadzenie się tajemniczej blondynki do domu obok, niweczy jego plan. Corina Winchester uciekła z miasta, które kochała, a w którym zaznała wiele cierpienia. Kroplą, która przelała czarę goryczy, było porzucenie jej przed ołtarzem. Od chwili pierwszego spotkania tych dwoje od razu przypada sobie do gustu. Mimo że oboje w przeszłości poznali smak zdrady, chcą dać sobie szansę, ale na horyzoncie zbierają się ciemne chmury; były narzeczony Coriny nie zamierza dać jej spokoju a brat Parkera za wszelką cenę próbuje wciągnąć go w rządzony przez mafię świat nielegalnych walk. Czy uda im się uwolnić od przeszłości i wspólnie zbudować szczęśliwą przyszłość?

39,90 zł
28,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

2 osoby kupiły
29
Jezus Chrystus nas zbawia. Podręcznik dla klasy 6 szkoły podstawowej - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jezus Chrystus nas zbawia. Podręcznik dla klasy 6 szkoły podstawowej
Dostępny73 szt.

Podręcznik stanowi część z serii „Z Bogiem przez życie” przygotowanej przez grono specjalistów w zakresie katechetyki, związanych ze środowiskiem akademickim Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II. W jednostkach lekcyjnych wykorzystano wiele metod i materiałów, które dynamizują przebieg katechezy i angażują uczniów. Kolorowe ilustracje, logiczna i przejrzysta struktura lekcji sprawią, że treści w nich prezentowane będą szybko i skutecznie przyswajane przez dzieci.

24,90 zł
23,16 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 1,74 zł

2 osoby kupiły
30
Book Of Roses, CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Book Of Roses, CD
Dostępny20 szt.

Lista utworów: 1. La Strega 2. The Grand Ball of the Duljas 3. Morning At Boma Park 4. The Five Curtains 5. Book of Roses 6. In Doga Gamee 7. Passage to Promise 8. In the Woods of Kroandal 9. Jugglers In Osidian 10. Chanson de L'Heure Bleue 11. Czippa and the Ursanian Girl 12. The Birds of Tilmun 13. Hirzel 14. Jours d'Amour 15. Manto's Arrow and the Sphinx 16. Letters to a Young Rose 17. Overtuerli (Live) 18. Book of Roses (Live) 19. Hey You! Yes, You... (Special Edit)

62,90 zł
2 osoby kupiły
31
Konik edukacyjny na przyssawkę - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Promocja
Konik edukacyjny na przyssawkę
BAM BAM, Bam Bam
Dostępny49 szt.

Zabawka edukacyjna przeznaczona dla maluchów od 6 m-ca. Postać uroczego konika osadzona jest na obracającej się, dwukolorowej platformie. W wyniku obrotu platforma wydaje delikatne, turkocząco- grzechoczące dźwięki, w tym dzięki kolorowym kuleczkom umieszczonym w kuli, na której stoi konik. Nad zabawną postacią zwierzątka umieszczona jest obręcz z kolorowymi kuleczkami, których obracanie i przeciąganie z jednego końca na drugi doskonale ćwiczy zdolności manualne dziecka. Subtelna i zróżnicowana kolorystyka absorbuje uwagę dziecka aktywizując jego zmysły wzroku, dotyku, słuchu. Przyssawka osadzona pod zabawką zapewnia stabilne mocowanie do blatu stolika, tacki wózka czy krzeska do karmienia.

45,90 zł
37,64 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 8,26 zł

2 osoby kupiły
32
Samochód wywrotka - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Samochód wywrotka
Askato
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.20

Wywrotka z bioplastiku o wymiarach: 10x6.5x7 cm. Wiek: 18m+. Wymiary opakowań: 13.5x8x9.5 cm.

19,90 zł
16,92 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 2,98 zł

2 osoby kupiły
33
Poltergeist. Przypadek z Enfield - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Poltergeist. Przypadek z Enfield
Dostępny174 szt.

Jeden z najbardziej znanych przypadków związanych z działaniem poltergeista Był 31 sierpnia 1977 roku. Na przedmieściach Enfield, w północnym Londynie, rodzina Harperów właśnie jadła kolację w swoim domu, kiedy usłyszeli niepokojące odgłosy stukania w ściany, trzaski, gwizdy i szuranie dobiegające ze wszystkich stron. Po kilku chwilach meble same zaczęły się przesuwać. Przerażona rodzina zerwała się od stołu, nawet nie przypuszczając, że owe zjawiska stanowią jedynie preludium tego, co dopiero miało nadejść… Z czasem dziwne incydenty zaczęły się nasilać: krzesła nieoczekiwanie się przewracały, stół nagle samoczynnie rozpoczynał wędrówkę po kuchni, by w efekcie znaleźć się pod oknem, z kredensu wypadały naczynia. Przedmioty fruwały w powietrzu, jakby nimi rzucano, ktoś ściągał pościel ze śpiących; rodzinę dręczono na wiele sposobów. Wszystko wskazywało na działalność „hałaśliwego ducha” – poltergeista. Teraz jedynie potrzebny był ktoś, kto to udowodni i pomoże przerażonym Harperom. Żaden inny przypadek tego rodzaju nie został tak dobrze zbadany i udokumentowany. Historia poltergeista z Enfield jest uznawana za klasykę w annałach badań parapsychologicznych. Na jej podstawie powstało wiele artykułów prasowych, filmów dokumentalnych, a także słynny horror Obecność 2.

39,90 zł
29,93 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,97 zł

2 osoby kupiły
34
Język angielski. Repetytorium Ósmoklasisty dla szkół językowych. 4w1. Książka nauczyciela - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Język angielski. Repetytorium Ósmoklasisty dla szkół językowych. 4w1. ...
Dostępny2737 szt.

Repetytorium zostało opracowane z myślą o kursach egzaminacyjnych przygotowujących do egzaminu ósmoklasisty. Obejmuje 100% wymaganych treści i zagadnień określonych w podstawie programowej oraz Informatorze o egzaminie ósmoklasisty, umożliwiając prowadzenie powtórek. Zapewnia w sumie ponad 10 pełnych próbnych arkuszy egzaminacyjnych. Zawiera banki leksykalno-gramatyczne, zbierające w jednym miejscu gramatykę oraz zwroty, których znajomość sprawdzana jest w poszczególnych częściach egzaminu. Kładzie nacisk na znajomość środków językowych, która co roku sprawia uczniom najwięcej trudności. Repetytorium to łatwa powtórka w domu dzięki: • różnorodnym zadaniom egzaminacyjnym wyraźnie oznaczonym czerwonym symbolem, • angielsko-polskim słowniczkom do każdego tematu leksykalnego, • wyjaśnieniom gramatyki w języku polskim, • komponentom cyfrowym (eBook, interaktywny zeszyt ćwiczeń), które zapewniają natychmiastową informację zwrotną. Książka nauczyciela z kodem dostępu do ActiveBooka ze zintegrowanym Presentation Tool, materiałem audio i wideo, Test Generatorem, a także materiałami dodatkowymi do kursu.

98,90 zł
88,02 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 10,88 zł

2 osoby kupiły
35
Toksyczna przyjaźń - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Toksyczna przyjaźń
Dostępny62 szt.

Od lat były nierozłączne, teraz stały się rywalkami Kiedy dziewczyny z przyjaciółek zmieniają się w konkurentki – nic dobrego z tego nie może wyniknąć. Tak jest i w tym przypadku. Izzy i Becca ­ od lat nierozłączne, jako dorosłe kobiety zaczynają ze sobą rywalizować. Niby wciąż się przyjaźnią i wiedzą o sobie wszystko, ale w tej relacji coraz częściej dochodzi do spięć. I coraz bardziej widać, jak bardzo się różnią. Isabel ­ piękna, zgrabna, bogata, u boku wymarzonego męża wiedzie bajkowe niemal życie. Wykwintne przyjęcia, towarzyski blichtr, wszystko na wysoki połysk. Becca ­ przeciwnie, u niej nic nie jest doskonałe. Aspirująca dziennikarka ma narzeczonego o wątpliwej reputacji, maleńkie mieszkanko i wciąż walczy z nadwagą. Na styku tych dwóch światów iskrzy coraz bardziej. Zgrzyty zdarzają się i podczas towarzyskich spotkań i podczas wspólnie spędzanych świąt. Bo choć nadal żyć bez siebie nie mogą, dominują teraz w ich kontaktach złośliwości, zawiść oraz brak lojalności. I ciągłe wzajemne pretensje. Gdy Becca na pierwszej stronie popularnego tabloidu czyta informację, którą dopiero co w „największym sekrecie” wyjawiła Izzy ­ jej wściekłość sięga zenitu… Ma dość tej przyjaźni. Ma dość takiej przyjaciółki…

42,90 zł
31,32 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 11,58 zł

2 osoby kupiły
36
Matura 2022. Chemia 1. Zbiór zadań - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Matura 2022. Chemia 1. Zbiór zadań
Dostępny6 szt.

Tom 1 zbioru zadań zawiera 351 stron zadań przyporządkowanych do odpowiednich działów wraz z odpowiedziami i pełnymi rozwiązaniami do wszystkich zadań obliczeniowych. Kompleksowo przedstawia zagadnienia z zakresu chemii nieorganicznej (budowa atomu, wiązania chemiczne, podstawy obliczeniowe, kinetyka i termochemia). Autorskie zadania zawarte w zbiorze powstały na bazie literatury akademickiej, są zgodne z podstawą programową i wymagają przerobienia przez każdego maturzystę chcącego dostać się na kierunki medyczne. Zbiory zostały wzbogacone o repetytorium powstałe na bazie najlepszych książek akademickich oraz wiedzy doświadczonych chemików, a informacje w nim zawarte zostały przedstawione w sposób prosty i łatwy do zapamiętania. W publikacji znajdują się także zadania z arkuszy maturalnych CKE z lat 2008–2021 przyporządkowane do odpowiednich działów wraz z odpowiedziami i pełnymi rozwiązaniami do zadań obliczeniowych. Zbiory zawierają zadania, które zmuszają maturzystę do myślenia, wymagają nie tylko wiedzy na poziomie rozszerzonym, ale także umiejętności kojarzenia faktów oraz całościowego wykorzystania wcześniej zdobytej wiedzy, przez co idealnie wpasowują się w nowe trendy wyznaczane przez CKE. Autorami zadań są doświadczeni nauczyciele, farmaceuta i lekarz biorący aktywny udział w kształceniu przyszłych studentów kierunków medycznych. Priorytetem naszych książek jest wysoki poziom merytoryczny, będący podstawą dobrego przygotowania ucznia do matury. Jeśli kierunek medyczny jest Twoim marzeniem, musisz wiedzieć, że czeka Cię ciężka praca i sporo wyrzeczeń, ale gdy dotrwasz do końca osiągniesz sukces, który wynagrodzi Ci wszelkie niedogodności, a nasze książki pomogą Ci w jego osiągnięciu.

55,00 zł
49,50 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,50 zł

2 osoby kupiły
37
Grzechotka sensoryczna miś, szaro-różowa - Mama i dziecko
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Grzechotka sensoryczna miś, szaro-różowa
Tullo
Dostępny13 szt.

Piękna pastelowa grzechotka przeznaczona dla najmłodszych dzieci. Grzechotka posiada wypustki sensoryczne które stymulują zmysł dotyku dziecka. Jest bardzo lekka i idealnie pasuje do niemowlęcych rączek. Co potrafią zabawki Tullo: • delikatne dźwięki stymulują zmysł słuchu, • różne struktury powierzchni rozwijają zmysł dotyku, • lekka konstrukcja oraz odpowiedni rozmiar dla małej rączki zachęcają do chwytania. Zabawki Tullo są bezpieczne: • grzechotka wykonana jest w UE z najwyższej jakości atestowanych surowców, • nie zawierają ftalanów, Bisfenolu A, metali ciężkich.

17,80 zł
15,13 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 2,67 zł

1 osoba kupiła
38
Lokomotywa - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lokomotywa
Askato
Dostępny16 szt.

Lokomotywa z bioplastiku o wymiarach: 9x16x11 cm. Wiek: 18m+. Wymiary opakowań: 18.5x9.5x13 cm.

34,40 zł
29,24 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 5,16 zł

1 osoba kupiła
39
Samochód śmieciarka - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Samochód śmieciarka
Askato
Dostępny16 szt.

Śmieciarka z bioplastiku o wymiarach: 10x6.5x7 cm. Wiek: 18m+, Wymiary opakowania: 13.5x8x9.5 cm.

19,90 zł
16,92 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 2,98 zł

2 osoby kupiły
40
Snowflake - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Promocja
Snowflake
Dostępny1007 szt.

Historia o mnie i o tobie. O emocjach każdego z nas. Snowflake to mocny i zapadający w pamięć debiut. Opowieść o rodzinie, miłości, depresji, radości i dorastaniu we współczesnym świecie. Osiemnastoletnia Debbie White mieszka na wsi pod Dublinem z matką Maeve, jej sporo młodszym partnerem i wujem Billym. Billy zajmuje stojącą w ogrodzie przyczepę kempingową, gdzie towarzyszą mu gwiazdy nad głową i butelka whisky. Matka zmaga się z chorobą psychiczną i codziennie zapisuje swoje sny, które uważa za prorocze. Jej dziwactwa przybierają coraz bardziej mroczne oblicze i silnie oddziałują na Debbie. Nad tym specyficznym domem wisi widmo nadchodzącej tragedii. Debbie, wychowana w hermetycznym rodzinnym świecie, rozpoczyna studia na Trinity College w Dublinie. Dziewczyna próbuje odnaleźć się w nowej, zupełnie innej rzeczywistości, między dwoma biegunami: wyrafinowanym towarzystwem przyjaciół z uczelni a swoją rodziną. Snowflake to autentyczna i poruszająca historia o dorastaniu i opuszczaniu domu. Czy najdziwniejsza rodzina i skomplikowane relacje łączące jej członków mogą być bezpieczną przystanią i wsparciem? Historia Debbie jest głosem pokolenia, opowieścią o radzeniu sobie z niełatwymi doświadczeniami.

39,90 zł
23,94 zł

Rabat 40,0%
oszczędzasz 15,96 zł

1 osoba kupiła
41
Świnka Peppa. Drewniany domek rodzinny - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Świnka Peppa. Drewniany domek rodzinny
TM Toys
Dostępny1 szt.

Drewniany domek rodzinny Peppy z 1 drewnianą figurką Peppy, meblami: drewnianą wanną, lodówką, kuchenką, TV, łóżkiem piętrowym, dwuosobową kanapą. Zestaw wykonany został z przyjaznego dla środowiska drewna FSC. Wszystko mieści się w środku, co ułatwia przechowywanie.

273,90 zł
167,08 zł

Rabat 39,0%
oszczędzasz 106,82 zł

1 osoba kupiła
42
Przewijak twardy krótki Comfort 50x70, Watercolor World niebieski - Mama i dziecko
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przewijak twardy krótki Comfort 50x70, Watercolor World niebieski
Ceba
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.03

Czas na komfort. Pielęgnacja maluszka to jeden z tych momentów, kiedy chcemy zapewnić naszemu dziecku maksimum bezpieczeństwa i komfortu. Nasza znajomość potrzeb najmłodszych pozwoliła nam stworzyć nowy, bardziej wygodny przewijak na łóżeczko. Przewijak Comfort od Ceba Baby to wyjątkowo gruby, miękki i przyjazny produkt dla niemowląt. Użyte wypełnienie przewijaka to aż 3 cm przyjemnego i wygodnego materacyka, które zapewni dziecku wygodę i spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających rodziców. Przewijaki Ceba Baby doskonale nadają się do użytku już od pierwszych chwil życia, a dzięki temu, że zostały wykonane ze starannie wyselekcjonowanych atestowanych materiałów, są nie tylko łatwe w czyszczeniu, ale przede wszystkim bezpieczne w kontakcie z delikatną i wrażliwą skórą maluszka. Przewijak Comfort to komfort Twój i Twojego maluszka. Informacje dodatkowe: • materiał zewnętrzny: 100% PVC, • wypełnienie: watolina poliestrowa, pianka PUR, płyta MDF, • waga: 240.0 g, • wymiary: 70.0 x 50.0 x 10.5 cm, • produkcja: Polska, • maksymalny wiek używania: 12 miesięcy, • przedział wagowy: 0–11 kg.

96,60 zł
69,55 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 27,05 zł

1 osoba kupiła
43
Puzzle mini 54 elementy. Minionki - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle mini 54 elementy. Minionki
Trefl, 54
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.26

Mini puzzle dla fanów „Minionków”. Wymiary obrazka po ułożeniu: 13.0 x 20.0 cm

3,90 zł
3,39 zł

Rabat 13,1%
oszczędzasz 0,51 zł

1 osoba kupiła
44
Opowiadacz - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Opowiadacz
Dostępny235 szt.

Twoje piekło jest wybrukowane słowami On mówi o sobie, że jest opowiadaczem. Prowadzi warsztaty i występuje na imprezach, na których snuje swoje opowieści. Ona jest dziennikarką, pisze reportaże do prasy kolorowej. Spotykają się pewnego popołudnia w mieszkaniu wspólnej znajomej, którym będą się opiekować przez kilka miesięcy, aż do jej powrotu. Są zaskoczeni, ale oboje mają klucze… Niepokojąco niebezpieczna powieść o uwodzeniu słowem, manipulacji, intymności, miłości i sztuce. Katarzyna Rygiel – autorka powieści obyczajowych, kryminalnych oraz książek dla dzieci. Z wykształcenia archeolożka i dziennikarka. Napisała między innymi takie powieści, jak Ekspedycja Kolitz, Gra w czerwone i Śmiertelne zlecenie.

40,00 zł
30,40 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 9,60 zł

1 osoba kupiła
45
Puzzle 1000 elementów. Norwegia - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 elementów. Norwegia
Ravensburger, 1000
Dostępny159 szt.

Seria puzzli 1000 elementów Ravensburger przedstawia wyjątkowe panoramy znanych miejsc, w tym przypadku widok na krajobrazy Norwegii. Puzzle firmy Ravensburger, charakteryzują się wysoką jakością. Przez ponad 100 lat cieszą dzieci i dorosłych na całym świecie. Perfect Age Fit to cecha, która dopasowuje wielkość elementów do możliwości charakterystycznych dla danego wieku rozwojowego, a SoftClick Technology pozwala precyzyjnie złożyć obraz. Idealne kształty, a także szeroka oferta motywów sprawiają, że znajdzie tu coś dla siebie pasjonat układanek w każdym wieku. Puzzle Ravensburger pozwalają nabywać cenne umiejętności, wykorzystując funkcję nauki poprzez zabawę. Układanie puzzli wspomaga koncentrację, uczy spostrzegawczości i cierpliwości. Zawartość i cechy zestawu: • Układanka z widokiem na norweskie krajobrazy • Ilość elementów: 1000 elementów • Wyraźne motywy na puzzlach dzięki zastosowaniu struktury naturalnego lnu • Przeznaczone dla dzieci od lat 14

58,90 zł
53,01 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,89 zł

1 osoba kupiła
46
Pianinko Tukan - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Promocja
Pianinko Tukan
BAM BAM, Bam Bam
Dostępny83 szt.

Kolorowe Pianinko Tukan to niezliczona ilość opcji komponowania i aranżacji własnych linii melodycznych dla dziecka. 8 kolorowych przycisków umożliwia maluchowi wybór melodii lub piosenki, która najbardziej odpowiada jego gustowi muzycznemu. Zabawę i doznania słuchowe uatrakcyjniają efekty wizualne w postaci migoczących przycisków. Potrząsanie zabawką wydobywa naturalne dźwięki grzechotki, dzięki umieszczonym kolorowym okręgom na pałąku. Przesuwanie ich własnoręcznie urozmaica zabawę jednocześnie aktywizując zdolności manualne dziecka. Zabawka wszechstronnie rozwija zmysły dziecka, jak i jego predyspozycje intelektualne i manualne. Uczy związku przyczyna -skutek, ćwiczy zręczność oraz koordynację ruchową. Zapewnia świetną zabawę dzieciom od 18 m-ca. W zestawie z baterią.

37,90 zł
31,08 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 6,82 zł

1 osoba kupiła
47
Flamastry Maped Colorpeps animals 12 sztuk 845403 - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Flamastry Maped Colorpeps animals 12 sztuk 845403
Maped
Dostępny3 szt.

Flamastry Color'Peps ANIMALS. Niespotykane, wyjątkowe grafiki na korpusie przypominają różne gatunki zwierząt i ptaków. Szeroka gama kolorystyczna, intensywne barwy. Trwały tusz, nie rozmazuje się. Pozostawione bez skuwki przez 7 dni nie zasychają. Zmywalne ze skóry rąk i większości tkanin. Bezpieczna, zablokowana przed usunięciem, wytrzymała końcówka o grubości O 2,8 mm. Idealne do pisania i kolorowania. Transparentna, wentylowana skuwka. Produkt bezpieczny, nietoksyczny - wyprodukowane zgodnie z wszystkimi regulacjami dotyczącymi produktów dla dzieci. Kartonowe etui 12 szt. JS 1 etui.

21,40 zł
1 osoba kupiła
48
Ołówek z gumką Maped energy HB 6 sztuk 852000 - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ołówek z gumką Maped energy HB 6 sztuk 852000
Maped
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.22

Ołówki Energy są wykonane z żywicy syntetycznej co wpływa na jakość korpusu - jest elastyczny i giętki. Trójkątny, ergonomiczny przekrój zapewnia poprawny chwyt. Wzmocniony grafit jest wyjątkowo odporny na kruszenie i łamanie. 6 kolorów obudowy w intensywnych barwach. Każdy kolor niesie inne przesłanie motywujące do pozytywnego myślenia i wyzwalające energii do działania. Twardość HB. Pudełko z zawieszką typu blister 6 szt.

12,20 zł
1 osoba kupiła
49
Kaczuszki do kąpieli, 3 sztuki - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kaczuszki do kąpieli, 3 sztuki
Tullo
Dostępny13 szt.

Jeszcze więcej higieny dla Twojego malucha. Kaczuszki do kąpieli bez dziurki uniemożliwiają przenikanie wody do środka. Dzięki temu w zabawkach nie zalega woda, a dzieci mają kontakt tylko z ich zewnętrzną warstwą. Piękne, kolorowe i bezpieczne – z tymi zabawkami kąpiel to prawdziwa przygoda. Czy wiesz że wilgoć wewnątrz zabawki sprzyja rozwojowi pleśni, grzybów oraz innych drobnoustrojów, które mogą powodować alergie, choroby skórne oraz choroby układu oddechowego. Co potrafią zabawki Tullo: • wielkość i kształt zabawki dostosowany jest do małej rączki dziecka, • różnorodna kolorystyka i kształty zachęcają do zabawy. Zabawki Tullo są bezpieczne: • higieniczne – woda nie przenika do środka, • ręcznie malowane nietoksycznymi farbami, nieszkodliwymi dla dziecka, • wykonane są całkowicie w Polsce z najwyższej jakość atestowanych surowców, • nie zawierają ftalanów, BPA, metali ciężkich.

25,90 zł
22,02 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 3,88 zł

1 osoba kupiła
50
Sowa edukacyjna na przyssawkę - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Promocja
Sowa edukacyjna na przyssawkę
BAM BAM, Bam Bam
Dostępny60 szt.

Sowa Bam Bam to zabawka edukacyjna przeznaczona dla maluchów od 6 m-ca. Postać uroczej sówki osadzona jest na karuzeli i obracającej się, dwukolorowej platformie. W wyniku obrotu platforma wydaje delikatne, turkocząco- grzechoczące dźwięki, a kolorowe zabawki pod parasolem karuzelki, z kuleczkami we wnętrzu, również swoiście grzechoczą, wprawiając malucha w stan rozbawienia. Subtelna i zróżnicowana kolorystyka absorbuje uwagę dziecka, aktywizując jego zmysły wzroku, dotyku, słuchu, a możliwość obracania karuzelki i pociągania za zawieszone na niej zabawki, doskonali zdolności manualne dziecka. Przyssawka osadzona pod zabawką zapewnia stabilne mocowanie do blatu stolika, tacki wózka czy krzeska do karmienia.

45,90 zł
37,64 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 8,26 zł

1 osoba kupiła
Wróć do góry