hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2021.09.06

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w poniedziałek 6 września 2021 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Tajemnica detektywa (Martin Widmark, Helena Willis), na drugim Mądra mysz. Zuzia pomaga mamie (Eva Wenzel-Burger, Liane Schneider). Kolejny produkt to Tokyo Vice. Sekrety japońskiego półświatka (Jake Adelstein) oraz Szlaczki i literki, 4-6 lat (Aleksandra Adamska-Rzepka).
1
Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Tajemnica detektywa - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Tajemnica detektywa
Dostępny305 szt.

Gdy po włamaniu do muzeum w Valleby znika cenny obraz, w miasteczku ni stąd, ni zowąd pojawia się niejaki Torkel Knot. Przedstawia się jako wybitny detektyw, przeprowadza błyskawiczne śledztwo i wskazuje winnego. Mieszkańcy Valleby są zachwyceni, jednak nie Lasse i Maja. Nieufni wobec zarozumiałego detektywa podejmują własne śledztwo. Książki z serii Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai były wielokrotnie wybierane książką roku przez szwedzkie Jury Dziecięce, czyli niemal 50 000 głosujących dzieci. W Polsce również zyskały dużą popularność i od kilku lat nie schodzą z list bestsellerów. Akcja książek rozgrywa się w małym szwedzkim miasteczku Valleby i jego okolicach. Główni bohaterowie, Lasse i Maja, chodzą do tej samej klasy i wspólnie prowadzą małe biuro detektywistyczne. Książki świetnie nadają się dla dzieci, które właśnie zaczynają samodzielnie czytać – duża czcionka, duża ilość charakterystycznych czarno-białych lub kolorowych ilustracji, trzymająca w napięciu akcja, a wszystko w formacie prawdziwej powieści. Co wcale nie znaczy, że po książki o Lassem i Mai nie sięgają także wprawni czytelnicy!

24,90 zł
14,44 zł

Rabat 42,0%
oszczędzasz 10,46 zł

2
Mądra mysz. Zuzia pomaga mamie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mądra mysz. Zuzia pomaga mamie
Dostępny83 szt.

Na placu zabaw stoi taka dziwna karuzela. Kiedy mama Zuzi zeskakuje z niej, skręca sobie nogę w kostce. Co za pech! Teraz Zuzia przejmuje obowiązki domowe. Robi to, co zwykle robi mama, a więc jest dorosła.

8,90 zł
5,87 zł

Rabat 34,0%
oszczędzasz 3,03 zł

3
Tokyo Vice. Sekrety japońskiego półświatka - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tokyo Vice. Sekrety japońskiego półświatka
Dostępny188 szt.

Mroczna twarz Japonii Jake Adelstein jest jedynym amerykańskim dziennikarzem śledczym, który został dopuszczony do tajemnic japońskiego świata przestępczego. Przez dwanaście lat pisał o ciemnej stronie Japonii: morderstwach, wyłudzeniach, handlu ludźmi, przestępstwach podatkowych i oczywiście yakuzie. Pracował dla jednej z największych japońskich gazet, gdzie rozpoczął śledztwo w sprawie korupcji w tokijskiej policji. Doprowadziło to do skandalu, który wstrząsnął całym krajem i sprawił, że Adelstein musiał zmierzyć się z groźbami pod adresem swoim i swojej rodziny. Za jego głowę wyznaczono wysoką cenę. Tokyo Vice to wciągająca opowieść o kulisach japońskiej przestępczości, która pokazuje nieznane oblicze Japonii; intrygująca kronika przemiany nieopierzonego dziennikarza w doświadczonego reportera, który pokonał strach i powrócił, by walczyć. Wkrótce premierę będzie miał serial HBO oparty na motywach książki.

44,99 zł
26,99 zł

Rabat 40,0%
oszczędzasz 18,00 zł

4
Szlaczki i literki, 4-6 lat - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szlaczki i literki, 4-6 lat
Dostępny80 szt.

Książeczka do nauki pisania dla najmłodszych. Zawiera: • ilustracje do kolorowania, • szlaczki i literki do pisania po śladzie, • na tylnej okładce szlaczki do wielokrotnego pisania.

4,90 zł
3,53 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 1,37 zł

5
Szlaczki i literki 5-7 lat - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szlaczki i literki 5-7 lat
Dostępny5 szt.

Książeczka do nauki pisania dla najmłodszych. Zawiera: • ilustracje do kolorowania, • szlaczki i literki do pisania po śladzie, • na tylnej okładce szlaczki do wielokrotnego pisania.

5,50 zł
3,96 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 1,54 zł

6
Garfield, DVD - Filmy
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Garfield, DVD
Peter Hewitt , 2004
Dostępny102 szt.

Gruby kocur Garfield w polskiej wersji fantastycznie zdubbingowany przez Marka Kondrata spędza czas na drzemkach, jedzeniu lazanii, oglądaniu telewizji i robieniu dowcipów. Do czasu... Jego właściciel Jon Breckin Meyer (głos: Przemysław Stippa) zakochuje się w pięknej pani weterynarz Liz Jennifer Love Hewitt (głos: Joanna Brodzik), która przekonuje go do przygarnięcia uroczego, choć głupiutkiego szczeniaka o imieniu Odie. Wywraca to całą, spokojną egzystencję Garfielda dosłownie do góry nogami. Gdy jednak zły treser psów uprowadza Odiego, to właśnie Garfield podejmuje się heroicznej misji ratunkowej.

26,90 zł
24,75 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 2,15 zł

7
Poeci wyklęci - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Poeci wyklęci
Dostępny4 szt.

Lektura nadobowiązkowa. Żądza wolności w poezji poètes maudits przybierała kolosalne rozmiary, a punktami wyzwalania stały się dusza, ciało i miłość. Śmierć przecież przyszła po nich prędko, pozostawiając im wieczną młodość. Wyklęci zostawili po sobie poezję niepokoju, pokazali, jak przekracza się granice. To dziewiętnastowieczny portret tamtych burzliwych myśli i pełnych namiętności i niebezpieczeństw męskich historii.

32,99 zł
23,09 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 9,90 zł

8
Balony Piksele, Klocki, 6 sztuk - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
10,90 zł
10,36 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 0,54 zł

9
Skip Hop, zabawka interaktywna Magiczna Różdżka - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
40,90 zł
38,86 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,04 zł

10
Zestaw balonów foliowych, jednorożec (5 sztuk) - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw balonów foliowych, jednorożec (5 sztuk)
Godan, 5 sztuk
Dostępny10 szt.

Szukasz balonów z jednorożcem na urodziny dziewczynki? A może rozglądasz się za ślicznym prezentem urodzinowym dla córeczki? Dobrze trafiłaś! Poznaj tęczowy zestaw balonów na urodziny Magiczny Jednorożec zaprojektowany przez naszych doświadczonych dekoratorów. Sercem dekoracji jest foliowy balon w kształcie ogromnego jednorożca, który po napełnieniu osiąga imponujący rozmiar. Jednorożcowi towarzyszą 2 tęczowe balony gwiazdy o pięknym, błyszczącym odcieniu oraz 2 okrągłe balony z nadrukiem jednorożców i napisem „Happy Birthday”. Zorganizuj dziecku tęczowe urodziny i ciesz się jego roześmianą buzią i błyszczącymi ze szczęścia oczami. Uwiecznij magiczne chwile na zdjęciach. Fotki z urodzin na tle balonów jednorożców będą wspaniałą pamiątką na całe życie! • Rozmiar w calach: 24” (balon jednorożec ), 18” (pozostałe balony) • Rozmiar w centymetrach: 60 cm (balon jednorożec), 45 cm (pozostałe balony) • Kolor: tęczowy • Nadruk: jednorożec, napis Happy Birthday • Ilość szt. w op.: 5 szt. • Producent: GoDan S.A. • Balony są przeznaczone do napełnienia helem. Napełnienie ich powietrzem spowoduje, że balony nie będą się unosić. • Balony nie są napełnione helem ani powietrzem. • Balony z samozamykającym systemem.

20,40 zł
19,38 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,02 zł

11
Matematyka. jakie to proste!, wydanie drugie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Matematyka. jakie to proste!, wydanie drugie
Dostępny146 szt.

Wydanie II zmienione i uaktualnione. Matematyka jest istotną częścią naszego codziennego życia. Bez niej po prostu nie da się żyć, więc trzeba się jej nauczyć. Można to zrobić absolutnie bezboleśnie, a nawet czerpać z nauki przyjemność i zadowolenie. Chcemy pomóc Wam w odkrywaniu tajemnic matematyki, rozwiązywaniu coraz trudniejszych problemów. Jesteśmy pewni, że ta książka pomoże zaprzyjaźnić się z matematyką, że będzie pełnić funkcję przewodnika po tej fascynującej dziedzinie wiedzy. Jest bowiem doskonale opracowanym i sprawdzonym kompendium wiedzy matematycznej nie tylko dla uczniów na poziomie szkoły podstawowej i branżowej, ale także w technikach i liceach. Zapewne pomoże Ci zdać egzamin maturalny. W książce każdy problem matematyczny omówiony jest od konkretu do abstrakcji, co powoduje, że jest ciekawy i czytelny dla uczniów w każdym wieku, od pierwszoklasisty do licealisty. Znajdziecie tu podstawowe i czytelne informacje o pojęciach matematycznych pojawiających się w szkole. Wszystkie czynności prowadzące do rozwiązania zadania opisane są w sposób zrozumiały, stanowią niezbędnik do codziennej pracy. Książka pomoże Ci rozwiązać zadania domowe, przygotować się do sprawdzianu, egzaminu, a rodzicom pracującym ze swoim dzieckiem w domu zastąpi korepetytora. Mocną stroną książki wyróżniającą ją spośród wydawnictw matematycznych na polskim rynku jest dobrze opracowana szata graficzna. Pobudza wyobraźnię, zachęca do pracy. Dzięki niej nawet trudne treści stają się zrozumiałe. Podręcznik został podzielony na 6 rozdziałów: liczby, algebra, geometria, trygonometria, statystyka, prawdopodobieństwo. Taki układ jest bardzo wygodny zarówno dla ucznia jak i rodzica. Wszystkie tematy ułożone są w kolejności zdobywania wiadomości matematycznych przez ucznia na każdym poziomie nauki. Każdy temat danego rozdziału książki zaczyna się od wyjaśnienia zagadnień matematycznych z nim związanych – uczeń interpretuje i przetwarza informacje tekstowe, łączy je z tematem, zadaniem do rozwiązania, rozumie i interpretuje odpowiednie pojęcia matematyczne. Następnie na podstawie rysunku, prostego zapisu symbolicznego przeprowadza rozumowanie składające się z niewielkiej liczby kroków, ustala kolejność czynności (w tym obliczeń) prowadzących do rozwiązania problemu, potrafi wyciągnąć wnioski z informacji podanych w różnej postaci w książce. Uczeń rozwiązuje zadanie, prowadzony przez książkę jak przez nauczyciela.

69,00 zł
51,06 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 17,94 zł

12
Strachociny. Niewesołe miasteczko - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Strachociny. Niewesołe miasteczko
Dostępny96 szt.

Lubisz czuć gęsią skórkę na ciele i przygody z dreszczykiem? Zapraszamy do Strachocin, miasta pełnego przerażających legend, które mieszkają bliżej, niż ci się zdaje… W Strachocinach się od nich nie uwolnisz! Przyjaciele ze Strachocin otrząsnęli się już po przygodzie z przerażającym Straszydlakiem („Strzeż się stracha”). Spokój nie trwa zbyt długo, bo do miasteczka ma zawitać Lunapark Szkieletorów. Czy to miejsce dobrej zabawy, czy raczej siedlisko upiornych postaci? „Strachociny” to nowa polska seria dla fanów opowieści grozy. Jej bohaterowie, młodzi mieszkańcy Strachocin, niezwykłego miasta pełnego dziwów, w każdym tomie przeżywają niesamowitą przygodę, od której włos jeży się na głowie. Książki możesz czytać niezależnie od siebie. O ile się odważysz…

34,90 zł
25,48 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 9,42 zł

13
Bukiet balonowy B&C, różowo-miedziany (7 sztuk) - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bukiet balonowy B&C, różowo-miedziany (7 sztuk)
Godan, 7 sztuk
Dostępny66 szt.

Balonowy bukiet w kolorze różowo-miedzianym z kolekcji Beauty&Charm. Stwórz zjawiskowy bukiet z balonów i przygotuj szampańską dekorację na urodziny, wesele, wieczór panieński, sylwestra i wiele innych okazji! Bukiet tworzą najwyższej jakości balony, które nie pękają z byle powodu i długo się unoszą. Przyciągnij wzrok i wzbudź zachwyt Twoich gości z balonami Beauty&Charm! Wiązanka balonów to również doskonały prezent, który ucieszy każdego. Wiemy, że czasem trudno dobrać balony tak, aby stworzyły udaną dekorację. Dlatego nasi profesjonalni dekoratorzy stworzyli bukiet idealny, w którym każdy balon harmonizuje z pozostałymi, tworząc olśniewającą kompozycję. • Rozmiar w calach: 12 • Rozmiar w centymetrach: ok. 30 cm • Kolor: różowo-miedziany • Ilość sztuk w opakowaniu: 7 • Kolekcja/Linia: Beauty&Charm

9,90 zł
9,41 zł

Rabat 4,9%
oszczędzasz 0,49 zł

14
Kochaj ludzi, używaj rzeczy. Odwrotnie to nie działa - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kochaj ludzi, używaj rzeczy. Odwrotnie to nie działa
Dostępny228 szt.

To nie jest książka otym, jak żyć, mając mniej, ale jak żyć głębiej ipełniej Kochaj ludzi, używaj rzeczy to poradnik napisany przez bohaterów popularnych dokumentów Minimalizm: Czas na mniej dostępnych na kanale Netflix. Joshua Fields Millburn i Ryan Nicodemus zachęcają nas do zadania sobie kluczowego pytania: Czy życie mogłoby być lepsze, gdybyś miał mniej? Wyobraź sobie życie, w którym masz mniej: rzeczy, bałaganu, stresu, długów i niezadowolenia – życie z mniejszą liczbą rozpraszaczy. A teraz wyobraź sobie życie, w którym masz więcej: czasu, znaczących relacji, miejsca na rozwój, zaangażowania i zadowolenia – życie pełne pasji, w którym nie dajesz się złapać w pułapki, jakie zastawia na ciebie chaotyczny świat. To właśnie świadome życie. W książce Kochaj ludzi, używaj rzeczy zwykłe porządkowanie jest jedynie wstępem i okazją, by pokazać, w jaki sposób minimalizm stwarza przestrzeń na przewartościowanie i uzdrowienie siedmiu podstawowych relacji w życiu: z rzeczami, prawdą, samym sobą, pieniędzmi, wartościami, kreatywnością i innymi ludźmi. Autorzy wykorzystują własne doświadczenia – oraz doświadczenia ludzi, których spotkali na swojej drodze – aby pokazać, jak wieść pełniejsze i bardziej sensowne życie, zgodnie z zasadą: kiedy już masz mniej, możesz zrobić miejsce na więcej, ale tego, co się liczy najbardziej.

44,90 zł
32,78 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 12,12 zł

15
Puzzle 1000 elementów. American Muscle Car Evolution - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 elementów. American Muscle Car Evolution
Eurographics, 1000
Dostępny12 szt.

- ilość elementów: 1000, - wysoka jakość nadruku i precyzja wykonania, - idealne dopasowanie elementów, - odporne na zginanie, - puzzle eliminują odbijanie światła, - rozwijają zdolności manualne u dziecka, - kształtują wyobraźnię i logiczne myślenie, - format obrazka po ułożeniu: 68×48 cm. Uwaga! Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat.

62,99 zł
59,84 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,15 zł

16
Cave Club. GXP20 Lalka Tella i muzyczny dinozaur Partyceratops z efektami dźwiękowymi - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cave Club. GXP20 Lalka Tella i muzyczny dinozaur Partyceratops z efekt...
Mattel
Dostępny28 szt.

Z lalkami i zestawami do zabawy „Cave Club” dzieci mogą przenieść się w zamierzchłe czasy i przeżywać prehistoryczne przygody ze swoimi ulubionymi bohaterami, takimi jak Tella i jej Partyceratops Trina. Czas rozpocząć szalone jaskiniowe przyjęcie! Wystarczy, że dziecko przypnie boombox i posadzi lalkę Tellę w siodle, aby ruszyć na muzyczną przygodę. Wystarczy nacisnąć przycisk, aby Partyceratops Trina zaczęła wydawać dźwięki dinozaura i grać wesołe melodie. Można też przekręcać jej ogon, aby ruszać głową do rytmu. Poszukiwacze przygód od 4 roku życia mogą przeżyć muzyczne chwile pełne przyjaźni z lalką Tella i jej przyjaciółką dinozaurem Triną. Lalka Tella ubrana jest w imprezową sukienkę z kosmicznym motywem. Ma także imprezowe dodatki: kryształową opaskę, dopasowany naszyjnik i brokatowe elementy na nogach. Tella ma również disco makijaż, zupełnie tak jak jej prehistoryczna przyjaciółka. W pudełku znajduje się: • lalka Tella w ubranku, • dinozaur z dźwiękiem, • akcesoria (np. boombox). Zasilanie: 3 baterie AAA (dołączono)

194,90 zł
175,41 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 19,49 zł

17
Puzzle 1500 elementów.  Słodkie Pieski - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1500 elementów. Słodkie Pieski
Trefl, 1500
Dostępny153 szt.

Puzzle składające się z 1500 elementów przedstawiające kolaż ze słodkimi pieskami. Po ułożeniu powstanie obrazek o wymiarach 85 x 58.0 cm. Puzzle zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów, z zastosowaniem specjalnego kalandrowanego papieru odbijającego światło, co ułatwia układanie. Produkt został wyprodukowany w Polsce, a do produkcji zostały użyte materiały ekologiczne.

25,90 zł
22,02 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 3,88 zł

18
Summoner. Zaklinacz. Tom 1. Początek - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Summoner. Zaklinacz. Tom 1. Początek
Dostępny1007 szt.

Imperium grozi niebezpieczeństwo. Żądne krwi hordy orków wypowiadają wojnę jego mieszkańcom. Dostrzegając zagrożenie, Elfy z północy zawiązują niełatwy sojusz z mieszkańcami Imperium. Nawet będące w sporze z ludźmi krasnoludy przyłączają się do walki. Trzy rasy łączą siły w wojnie z bezlitosnymi orkami. Przeciwnicy przywołują okrutne demony i przechylają szalę zwycięstwa na swoją stronę. Ostatnią nadzieją na wygraną jest Akademia Volcanów, gdzie szlachetnie urodzeni uczą się sztuki przywoływania demonów. Właśnie tam początkujący zaklinacze, księżniczka Elfów, przepełniony goryczą krasnolud i Fletcher, zwykły śmiertelnik z tajemniczą przeszłością nawiązują przyjaźń, która może odmienić losy Imperium. Niebawem staną oko w oko z niewyobrażalnym złem… Dołącz do świata magii i poznaj jedną z najbardziej wciągających trylogii fantasty ostatnich lat. „Autor bawi się konwencjami fantasy tworząc rozrywkową opowieść, która spodoba się miłośnikom gatunku”. – Kirkus Reviews „Mocny debiut”. – Publishers Weekly

42,90 zł
31,75 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 11,15 zł

19
Balony lateksowe pastelowe, jasnozielone (10 sztuk) - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Balony lateksowe pastelowe, jasnozielone (10 sztuk)
Godan, 10 sztuk
Dostępny44 szt.

Zaczaruj przestrzeń i OCZARUJ najbliższych Dzięki balonom z kolekcji B&C, najważniejsze momenty w Twoim życiu staną się jeszcze bardziej doniosłe i wyjątkowe! Możesz je postawić w dowolnym miejscu, w którym świętujesz. Bez względu na to, czy będzie to salon, sala balowa, czy biuro – sprawdzą się w każdej przestrzeni. Celebruj z KLAS, baw się jak nigdy przedtem Wyróżnikiem kolekcji Beauty&Charm jest olśniewający design. Balony B&C wpisują się w estetykę całej linii i doskonale uzupełniają się z innymi produktami z tej serii. Dzięki temu możesz zaprojektować spójny wystrój każdej uroczystości, tworząc niesamowitą atmosferę. #GetTheBeauty&CharmLook • Rozmiar w calach: 12 • Rozmiar w centymetrach: ok. 30 cm • Ilość sztuk w opakowaniu: 10 • Kolor: jasnozielone

5,60 zł
5,32 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 0,28 zł

20
Smoczek uspokajający silikonowy z uchwytem Disney Kubuś (2 sztuki), 0-6 miesięcy, Kubuś i Osiołek - Mama i dziecko
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Smoczek uspokajający silikonowy z uchwytem Disney Kubuś (2 sztuki), 0-...
Nuk
Dostępny1 szt.

Smoczek uspokajający NUK Trendline Disney Kubuś Puchatek - dla zdrowego rozwoju jamy ustnej dziecka. Kiedy dzieci kopią, podnoszą główkę, chwytają i ssą smoczek. Do wszystkich tych czynności potrzebne są mięśnie ramion, nóg, pleców oraz twarzy, które dziecko musi ćwiczyć, aby się rozwijały. Aby dziecko mogło prawidłowo oddychać, jeść oraz mówić, potrzebuje przede wszystkim sprawnego języka, dobrze rozwiniętych mięśni jamy ustnej oraz prawidłowo ukształtowanego podniebienia. Smoczek uspokajający NUK Trendline Disney Kubuś Puchatek ma anatomiczny kształt NUK, który jest korzystny dla rozwoju szczęki dziecka oraz anatomiczną tarczkę wykonaną z wysokiej jakości tworzywa, która występuje w różnych kolorach i wzorach. Wszystkie smoczki uspokajające NUK mają system odpowietrzania NUK Air System, który sprawia, że powietrze wydostaje się na zewnątrz smoczka, a smoczek pozostaje miękki i nie zaciska się, co pomaga zapobiegać zniekształceniom szczęki. Dodatkowo smoczki Trendline posiadają płaski guzik na tarczce, co zapobiega odgnieceniom buzi, gdy dziecko śpi na brzuszku. Gumka jest wykonana z silikonu - tworzywa, które nie zawiera żadnych szkodliwych substancji i ma przyjemną, gładką powierzchnię. Materiał ten jest bardzo miękki, szczególnie odporny na wysokie temperatury i neutralny w smaku. Inną zaletą są urocze motywy ozdobne z Kubusiem Puchatkiem. Kubuś Puchatek to najlepszy przyjaciel na świecie - uważa tak nie tylko Prosiaczek, Tygrysek i Kłapouchy, lecz także wszystkie dzieci. Tym bardziej więc będą szczęśliwe, gdy znajdą swoich ulubionych bohaterów na butelkach i smoczkach NUK. Cechy produktu: • anatomiczny kształt NUK - korzystny dla rozwoju szczęki, • anatomicznie ukształtowana tarczka wykonana z wysokiej jakości tworzywa, • silikonowa gumka. Opakowanie zawiera 2 sztuki.

33,00 zł
20,46 zł

Rabat 38,0%
oszczędzasz 12,54 zł

21
Wizarding World. Harry Potter. Figurka Hermiony - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wizarding World. Harry Potter. Figurka Hermiony
Spin Master
Dostępny6 szt.

Przygotuj się na urzekające przygody z Magical Minis! Figurka Hermiony do kolekcjonowania jest bardzo szczegółowa i ożywia ukochane postacie z Harry'ego Pottera, pozwoli na zabawę w opowiadanie historii. Ruchoma figurka ubrana w mundurek Hogwartu, trzyma w dłoni różdżkę. Ustaw swoją figurkę i poruszaj rękami, udając, że rzucasz zaklęcia lub rozgrywasz swoje własne przygody. Zbierz i połącz wszystkie figurki oraz zestawy Magical Minis, aby zbudować swój własny świat czarodziejów! Wysokość figurki: ok. 7.5 cm

36,35 zł
33,44 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 2,91 zł

22
Alvin i Wiewiórki 4. Wielka wyprawa, DVD - Filmy
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Alvin i Wiewiórki 4. Wielka wyprawa, DVD
Walt Becker , 2015
Dostępny201 szt.

Ruszaj na wyprawę razem z ulubionymi futrzakami w tej najzabawniejszej przygodzie z serii Alvin i wiewiórki! Alvin, Szymon i Teodor wyjeżdżają na eskapadę do Miami. Zbaczają jednak z drogi i, podróżując po całym kraju, przeżywają wspaniałą przygodę pełna muzyki.

26,90 zł
24,75 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 2,15 zł

23
Mata piankowa, jedzenie - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mata piankowa, jedzenie
Smily Play, Smily Play
Dostępny26 szt.

Układanka z jedzeniem może być używana jako mata, jako kojec na zabawki oraz jako puzzle do układania. Jest zrobiona z miękkiej pianki, przyjaznej w dotyku. Może też posłużyć jako podkładka przy innych zabawach czy drzemce. - Zabawka uczy: spostrzegawczości, rozpoznawania kolorów i kształtów, budowania figur przestrzennych, zabawy z wyobraźnią. - Pomysły jak można bawić się puzzlami: - Połącz z dzieckiem wszystkie elementy i opowiedz, co się na nich znajduje. - Zbuduj z puzzli figury przestrzenne, np. kostkę lub pudełko i wymyślcie wspólnie, jak można się nimi bawić. - Jest wiele możliwości zabawy, ogranicza was jedynie Wasza wyobraźnia. - Ułożone puzzle mogą posłużyć jako podkładka przy zabawie plasteliną lub malowaniu. - Puzzlo-pianki można łatwo myć; w przypadku zabrudzenia wystarczy je przetrzeć wilgotną ściereczką. - Spód: gładki. - Góra: powierzchnia antypoślizgowa. Zalety: - wykonane z miłej w dotyku miękkiej i bezpiecznej pianki, - spełniają standardy bezpieczeństwa CE, EN 71, - łatwe w czyszczeniu – wystarczy przetrzeć wilgotną ściereczką.

128,20 zł
115,38 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 12,82 zł

24
Effiki, Kubek niekapek, Effik w wyścigówce - Mama i dziecko
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
26,90 zł
24,21 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,69 zł

25
Magia do góry nogami. Tom 2. Papier, nożyczki, kamień - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Magia do góry nogami. Tom 2. Papier, nożyczki, kamień
Dostępny65 szt.

Uczniowie klasy Magii do góry nogami dobrze wiedzą, że nie nad wszystkimi zaklęciami są w stanie zapanować. Być może faktycznie niektóre z magicznych wypadków są kłopotliwe dla innych, ale przecież nie robią tego SPECJALNIE! Mimo to część uczniów innych klas obwinia Norę i jej przyjaciół o wszystko, co najgorsze. Ale oni nie pozwolą wpędzić się w kłopoty i dowiedzą się, co NAPRAWDĘ dzieje się w szkole, zanim wszystko potoczy się w złym kierunku. Nora, Elliott, Andres i Baks to czworo uczniów chodzących do klasy Magii do góry nogami w Szkole Magii w Dunwidel. W tej klasie lekcje są nietypowe, uczniowie nieprzewidywalni, a magia ma tendencję do wymykania się spod kontroli w najmniej odpowiednich momentach. To niesamowite, ile problemów może stworzyć niewielka magiczna pomyłka!

34,90 zł
25,48 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 9,42 zł

26
Monopoly Bałtyk - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Monopoly Bałtyk
Winning Moves, od 8 lat
Dostępny142 szt.

Zabierz przyjaciół nad morze i wróć wspomnieniami do pięknych polskich plaż i nadmorskich miejscowości! Monopoly: Bałtyk to edycja specjalna kultowej gry strategicznej Monopoly. Zamiast klasycznych pól zdobądź Chałupy, Władysławowo, Rewę lub Mechelinki! Weź udział w wyprawie na dorsza, rozłóż parawan o wschodzie słońca, ale pamiętaj, żeby nie wchodzić na zamknięte z powodu sinic plaże. Za to trafia się do więzienia! Zasady gry Gracze wybierają pionki i pobierają banknoty o nominałach 500, 100, 50, 20, 10, 5 i 1. Rozgrywkę rozpoczyna osoba, która wyrzuci najwięcej oczek na kostce. Zadaniem graczy jest zdobycie jak największej fortuny, wykupując pola na planszy. Uważajcie! Za wejście na czyjeś pole należy słono zapłacić. Wygrywa gracz, który zdobędzie przewagę na planszy i doprowadzi pozostałych uczestników do bankructwa. Wczasy nad morzem Marzą Ci się wczasy nad morzem, a do urlopu zostało pół roku? A może wszystkie hotele nad morzem są już dawno zajęte? Postaw kwaterę w Chałupach na planszy Monopoly. Gra planszowa z motywem polskiego wybrzeża to sposób na wakacyjne tęsknoty i inspiracja do kolejnych podróży. A jeśli dopiero wybierasz się w najpiękniejszy region Polski i zastanawiasz się co zabrać nad morze - nie zapomnij o Monopoly: Bałtyk, które uratuje nie jeden deszczowy dzień!

144,80 zł
124,53 zł

Rabat 14,0%
oszczędzasz 20,27 zł

27
Rajstopy 40den róż 116-122 - Mama i dziecko
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rajstopy 40den róż 116-122
NiedostępnyBrak

rajstopy dziewczece 40 den, gładkie z płaskim szwem dodatek włókien elastycznych sprawia , że materiał nie ściąga się i nie marszczy kolory: biały, szary, czarny, róż, oliwka , czerwony, granat, krem rozmiary:68 do 158 cm skład:poliamid 92%, elastan 8%

7,20 zł
28
Maluj wodą. Barbie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Maluj wodą. Barbie
Dostępny2 szt.

Malowanki wodne to idealna propozycja dla najmłodszych artystów. Zabarwione strony maluch pociąga pędzelkiem zamoczonym w wodzie i otrzymuje piękne, barwne ilustracje. Prosta formuła sprawia, że dziecko za każdym razem może liczyć na pozytywne rezultaty, a to stanowi dla niego znakomitą motywację. Dodatkowym atutem jest ulubiona Barbie i jej przyjaciółki. Malowanki wodne to gwarancja świetnej zabawy!

14,40 zł
7,20 zł

Rabat 50,0%
oszczędzasz 7,20 zł

29
Effiki, Kubek, Tańcząca Baletnica - Mama i dziecko
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
26,90 zł
24,21 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,69 zł

30
Kubek niewysypek - rekin - Mama i dziecko
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kubek niewysypek - rekin
Skip Hop
Dostępny16 szt.

Snack Cup czyli Kubek Niewysypek to kapitalny gadżet dla małych głodomorków. Główną zaletą kubeczka jest magiczna przykrywka, która została zaprojektowana w taki sposób, by Dziecko mogło samodzielnie wyciągnąć z kubeczka smaczne przekąski bez rozsypywania wszystkiego wokół! By zdobyć przysmak Maluch musi włożyć rączkę do kubeczka, schwycić go paluszkami i delikatnie wyciągnąć. Kubeczek sprawdzi się zarówno w domu (koniec z wiecznym sprzątaniem rozsypanego jedzenia!), jak i na spacerze czy wycieczce (koniec z okruchami w samochodzie i na dnie torebki!). Wyjadanie przysmaków zaabsorbuje malucha przez dłuższy czas, jednocześnie usprawniając motorykę jego coraz zręczniejszych paluszków! Cechy produktu: • To kubeczek na zdrowe przekąski, o pojemności 222 ml, z którego nic się nie wysypie. • Dzięki magicznej pokrywce, naciętej w specjalny sposób Dziecko bez problemu może wyjąć przysmak z kubeczka. • Posiada antypoślizgowe uszko do trzymania, jest bardzo poręczny i łatwo nim manipulować. • Ścianki kubeczka są przezroczyste – można monitorować jego zawartość i w razie potrzeby uzupełnić zapasy. • Posiada szeroki otwór – po odkręceniu pokrywki, łatwo jest napełnić kubeczek, a później dokładnie umyć (tradycyjnie lub w zmywarce). • Wykonany jest z wysokiej jakości tworzywa, które nie zawiera szkodliwego dla zdrowia bisphenol-u A, phthalate-u i PCV. • Przyda się w domu, na spacerze i wycieczce. • Sprawdza się doskonale przy rozszerzaniu diety metodą BLW. • Mierzy: 9.15 x 11.5 x 9.0 cm, waży 100 gram. • Kubeczek można skompletować z plecaczkiem, bidonem, sztućcami i śliniaczkiem. • Produkt rekomendowany jest dla Dzieci w wieku + 12 miesięcy.

40,90 zł
38,86 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,04 zł

31
Puzzle 1000 elementów. Coffee - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 elementów. Coffee
Eurographics, 1000
Dostępny16 szt.

Puzzle 1000 elementów z grafiką przedstawiającą różne rodzaje kawy. • wysoka jakość nadruku i precyzja wykonania • idealne dopasowanie elementów • odporne na zginanie • puzzle eliminują odbijanie światła • rozwijają zdolności manualne u dziecka • kształtują wyobraźnię i logiczne myślenie • rozmiar obrazka po ułożeniu: 68.0 x 48.0 cm

62,99 zł
59,84 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,15 zł

32
Puzzle 1000 elementów. Spicy Table - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Puzzle 1000 elementów. Spicy Table
Eurographics, 1000
Dostępny3 szt.

- ilość elementów: 1000, - wysoka jakość nadruku i precyzja wykonania, - idealne dopasowanie elementów, - odporne na zginanie, - puzzle eliminują odbijanie światła, - rozwijają zdolności manualne u dziecka, - kształtują wyobraźnię i logiczne myślenie, - format obrazka po ułożeniu: 68×48 cm. Uwaga! Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat.

62,99 zł
43,46 zł

Rabat 31,0%
oszczędzasz 19,53 zł

33
Lalka - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lalka
Dostępny312 szt.

Zbiór zatytułowany "Lalka. 3 opowiadania" składa się z trzech długich próz - "Lalka", "Saga" i "Stokrotka" - których objętość w całości mógł zaakceptować tylko miesięcznik "Twórczość". "Lalka" ukazała się jesienią 2019 roku, "Saga" była przyjęta do druku w "Twórczości" i miała ukazać się w pierwszej połowie 2021 roku, ale wypadła z planu po zmianie długoletniego redaktora naczelnego Bohdana Zadury, pisarza o uznanym dorobku, na nieznaną szerzej osobę, mianowaną przez dobrą zmianę. "Stokrotka" ukończona została w styczniu 2021 roku i jej fragmenty autor mógł zaproponować tylko cyfrowemu Magazynowi Twórczemu "Polska - Canada".

36,90 zł
29,52 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,38 zł

34
Dziennik Cwaniaczka 2, DVD - Filmy
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dziennik Cwaniaczka 2, DVD
David Bowers , 2011
Dostępny101 szt.

Nowe warunki. Nowy pamiętnik. Nowe zasady. Greg Heffley, dzieciak, dzięki któremu mięczaki stały się popularne, powraca w przezabawnej kontynuacji filmu opartego na motywach bestsellerowej powieściowej serii!, Po przejściach z serem, Greg zaczyna siódmą klasę z nienaruszoną pewnością siebie i przyjaźniami oraz okiem skierowanym na nową dziewczynę w mieście, Holly Hills. Jednak w domu sprawy wymykają się spod kontroli, szczególnie te, związane ze starszym bratem, Rodrickiem. Greg odkrywa, że jednak istnieje coś gorszego od szkoły – jego własna rodzina!

26,90 zł
24,75 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 2,15 zł

35
Jak sprzedawać? Prawdziwy handlowiec i jego metody sprzedaży - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Jak sprzedawać? Prawdziwy handlowiec i jego metody sprzedaży
Dostępny1 szt.

Autorka opowie Ci, jak zostać prawdziwym handlowcem, jak pokochać sprzedaż i klientów, tak, by móc założyć swoją firmę i umieć w niej sprzedawać… Poznasz historię pewnego skoczka, który nie mógł nigdzie zagrzać miejsca. Zrozumiesz czym była sprzedaż kiedyś i czym jest dziś dzięki czemu zaoszczędzisz swój czas. Będziesz miał okazję dowiedzieć się, kim jest prawdziwy handlowiec i zobaczysz drogę, byś mógł nim zostać. Odważysz się nią pójść?

48,00 zł
24,00 zł

Rabat 50,0%
oszczędzasz 24,00 zł

36
Pedagogiczne implikacje teorii dezintegracji pozytywnej Kazimierza Dąbrowskiego - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pedagogiczne implikacje teorii dezintegracji pozytywnej Kazimierza Dąb...
Dostępny2 szt.

W książce autor analizuje teorię dezintegracji pozytywnej Kazimierza Dąbrowskiego ze szczególnym uwzględnieniem jej pedagogicznych implikacji dla współczesnych nauk społecznych. Koncepcja ta znalazła uznanie w świecie naukowym, ale pomimo tego jej recepcja podejmowana jest głównie poza granicami naszego kraju. Zajmuje się ona procesem ontogenetycznego rozwoju człowieka. Na tle innych tego typu teorii wyróżnia się tym, że w pozytywny sposób pojmuje dużą część zaburzeń psychicznych, zwłaszcza nerwice i psychonerwice. W inny sposób definiuje też zdrowie psychiczne i chorobę psychiczną. Zgodnie z nią część zaburzeń psychicznych dezintegrujących psychikę człowieka ma kluczowe znaczenie dla jego przyspieszonego rozwoju. Ten tok rozumowania teoria ta przenosi również na obszar zagadnień związanych z edukacją, zwłaszcza na problematykę uczniów zdolnych i związanych z nimi oddziaływań wychowawczych. Daje to rozległe pedagogiczne implikacje. Głównym celem publikacji jest przedstawienie oryginalnej koncepcji wybitnego polskiego badacza w kontekście edukacyjnym. Autor poszukuje odpowiedzi na pytanie, czy jej aplikacja w pedagogice i edukacji jest korzystna, czy też jest to koncepcja przestarzała, nieznajdująca już zastosowania. Zastosowaną metodą badawczą, jest hermeneutyczna analiza rozpraw Dąbrowskiego, która polega na interpretacji i rozumieniu zobiektywizowanych źródeł kulturowych, jakimi są jego teksty. Analizowane są zatem prace autora teorii dezintegracji pozytywnej i wydobywane z nich te treści, które dają możliwość wglądu w to, w jaki sposób rozumiał on kwestie edukacyjne i społeczne oraz jak wpisują się one dzisiaj w nauki społeczne i praktykę oświatową.

49,90 zł
42,91 zł

Rabat 14,0%
oszczędzasz 6,99 zł

37
Effiki, Kubek Effik z balonem - Mama i dziecko
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Effiki, Kubek Effik z balonem
Effiki, Effiki
Dostępny4 szt.

26,90 zł
24,21 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,69 zł

38
Puzzle 1000 elementów. Chevrolet The Camaro Evolution - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Puzzle 1000 elementów. Chevrolet The Camaro Evolution
Eurographics, 1000
Dostępny2 szt.

- ilość elementów: 1000, - wysoka jakość nadruku i precyzja wykonania, - idealne dopasowanie elementów, - odporne na zginanie, - puzzle eliminują odbijanie światła, - rozwijają zdolności manualne u dziecka, - kształtują wyobraźnię i logiczne myślenie, - format obrazka po ułożeniu: 68×48 cm. Uwaga! Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat.

94,50 zł
42,53 zł

Rabat 55,0%
oszczędzasz 51,97 zł

39
Puzzle 1000 elementów. Cacti & Succulents - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Puzzle 1000 elementów. Cacti & Succulents
Eurographics, 1000
Dostępny2 szt.

- ilość elementów: 1000, - wysoka jakość nadruku i precyzja wykonania, - idealne dopasowanie elementów, - odporne na zginanie, - puzzle eliminują odbijanie światła, - rozwijają zdolności manualne u dziecka, - kształtują wyobraźnię i logiczne myślenie, - format obrazka po ułożeniu: 68×48 cm. Uwaga! Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat.

62,99 zł
43,46 zł

Rabat 31,0%
oszczędzasz 19,53 zł

40
Human. CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Human. CD
OneRepublic, Universal Music Polska
Dostępny300 szt.

54,90 zł
53,25 zł

Rabat 3,0%
oszczędzasz 1,65 zł

41
Gazelo, zabawka interaktywna Pilot tv/telefon grający - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
24,90 zł
22,41 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,49 zł

42
Smoczek uspokajający silikonowy z uchwytem Disney Kubuś (2 sztuki), 0-6 miesięcy, Tygrysek - Mama i dziecko
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Smoczek uspokajający silikonowy z uchwytem Disney Kubuś (2 sztuki), 0-...
Nuk
Dostępny1 szt.

Smoczek uspokajający NUK Trendline Disney Kubuś Puchatek - dla zdrowego rozwoju jamy ustnej dziecka. Kiedy dzieci kopią, podnoszą główkę, chwytają i ssą smoczek. Do wszystkich tych czynności potrzebne są mięśnie ramion, nóg, pleców oraz twarzy, które dziecko musi ćwiczyć, aby się rozwijały. Aby dziecko mogło prawidłowo oddychać, jeść oraz mówić, potrzebuje przede wszystkim sprawnego języka, dobrze rozwiniętych mięśni jamy ustnej oraz prawidłowo ukształtowanego podniebienia. Smoczek uspokajający NUK Trendline Disney Kubuś Puchatek ma anatomiczny kształt NUK, który jest korzystny dla rozwoju szczęki dziecka oraz anatomiczną tarczkę wykonaną z wysokiej jakości tworzywa, która występuje w różnych kolorach i wzorach. Wszystkie smoczki uspokajające NUK mają system odpowietrzania NUK Air System, który sprawia, że powietrze wydostaje się na zewnątrz smoczka, a smoczek pozostaje miękki i nie zaciska się, co pomaga zapobiegać zniekształceniom szczęki. Dodatkowo smoczki Trendline posiadają płaski guzik na tarczce, co zapobiega odgnieceniom buzi, gdy dziecko śpi na brzuszku. Gumka jest wykonana z silikonu - tworzywa, które nie zawiera żadnych szkodliwych substancji i ma przyjemną, gładką powierzchnię. Materiał ten jest bardzo miękki, szczególnie odporny na wysokie temperatury i neutralny w smaku. Inną zaletą są urocze motywy ozdobne z Kubusiem Puchatkiem. Kubuś Puchatek to najlepszy przyjaciel na świecie - uważa tak nie tylko Prosiaczek, Tygrysek i Kłapouchy, lecz także wszystkie dzieci. Tym bardziej więc będą szczęśliwe, gdy znajdą swoich ulubionych bohaterów na butelkach i smoczkach NUK. Cechy produktu: • anatomiczny kształt NUK - korzystny dla rozwoju szczęki, • anatomicznie ukształtowana tarczka wykonana z wysokiej jakości tworzywa, • silikonowa gumka.

18,00 zł
10,98 zł

Rabat 39,0%
oszczędzasz 7,02 zł

43
Complete Chopin Nocturnes, 2 CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Complete Chopin Nocturnes, 2 CD
Jan Lisiecki, Universal Music Polska
Dostępny101 szt.

Lista utworów: CD 1 No. 1 in B-flat Minor: Larghetto No. 2 in E-flat Major: Andante No. 3 in B Major: Allegretto No. 1 in F Major: Andante Cantabile No. 2 in F-sharp Major: Larghetto No. 3 in G Minor: Lento No. 1 in C-sharp Minor: Larghetto No. 2 in D-flat Major: Lento Sostenuto No. 1 in B Major: Andante Sostenuto No. 2 in A-flat Major: Lento No. 1 in G Minor: Andante Sostenuto No. 2 in G Major: Andantino CD 2 No. 1 in C Minor: Lento No. 2 in F-sharp Minor: Andantino No. 1 in F Minor: Andante No. 2 in E-flat Major: Lento Sostenuto No. 1 in B Major: Andante No. 2 in E Major: Lento Nocturne in E Minor, Op. Posth. 72, No. 1 Nocturne in C Minor Nocturne in C-sharp Minor

57,90 zł
56,16 zł

Rabat 3,0%
oszczędzasz 1,74 zł

44
Maluj wodą. Auta - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Maluj wodą. Auta
Dostępny58 szt.

Malowanki wodne to idealna propozycja dla najmłodszych artystów. Zabarwione strony maluch pociąga pędzelkiem zamoczonym w wodzie i otrzymuje piękne, barwne ilustracje. Prosta formuła sprawia, że dziecko za każdym razem może liczyć na pozytywne rezultaty, a to stanowi dla niego znakomitą motywację. Dodatkowym atutem są ulubieni bohaterowie z filmowego hitu Disneya „Auta”. Malowanki wodne to gwarancja świetnej zabawy!

14,40 zł
11,38 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 3,02 zł

45
Obywatelstwo i paszport za inwestycje. Do wyboru 29 państw - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Obywatelstwo i paszport za inwestycje. Do wyboru 29 państw
NiedostępnyBrak

Bardziej niż kiedykolwiek wcześniej, zamożni ludzie wybierają opcje obywatelstwa jako najskuteczniejszy sposób uzyskania dostępu do wcześniej niewyobrażalnych możliwości. Poniżej wymieniono szczegóły najbardziej wiarygodnych i udanych programów obywatelskich. Sprzedawanie obywatelstwa to często sposób na załatanie dziury w budżecie danego kraju. Chętnych na takie transakcje jest wielu, mimo że za drugi paszport trzeba zapłacić.

83,00 zł
58,10 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 24,90 zł

46
Metallica (Remastered), CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Metallica (Remastered), CD
Metallica, Universal Music Polska
Dostępny79 szt.

Lista utworów: 1. Enter Sandman 2. Sad But True 3. Holier Than Thou 4. The Unforgiven 5. Wherever I May Roam 6. Don’t Tread On Me 7. Through The Never 8. Nothing Else Matters 9. Of Wolf And Man 10. TheGod That Failed 11. My Friend Of Misery 12. The Struggle Within

57,90 zł
56,16 zł

Rabat 3,0%
oszczędzasz 1,74 zł

47
Zamień tłuszcz na energię. Wygraj z głodem i schudnij dzięki naturalnej zdolności do czerpania energii z tłuszczu - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zamień tłuszcz na energię. Wygraj z głodem i schudnij dzięki naturalne...
Dostępny120 szt.

Doktor Catherine Shanahan, lekarka i biochemiczka, autorka wysoko cenionej książki DNA żywienia, zaobserwowała, że wielu jej pacjentów nie spala tkanki tłuszczowej i wpada w błędne koło wiecznego głodu, zmęczenia i tycia. Produkowane masowo oleje roślinne odkładają się w tkance tłuszczowej, zaburzają procesy energetyczne i uzależniają od jedzenia, a to uniemożliwia utratę zbędnych kilogramów, jednocześnie przejmując kontrolę nad nastrojem i przyzwyczajeniami. W swojej nowej książce doktor Shanahan pokazuje, że przywrócenie prawidłowych funkcji metabolicznych przełoży się na bezwysiłkową utratę wagi, a w konsekwencji – na nowe życie pełne energii i zdrowia. W tym celu musimy oczyścić tkankę tłuszczową i odbudować zdolność organizmu do czerpania z niej energii. Doktor Shanahan zaleca: 1) Wybieraj naturalne tłuszcze – unikaj większości olejów roślinnych. 2) Sięgaj po węglowodany o niskim indeksie glikemicznym – wystrzegaj się skrobi i słodyczy. 3) Wybieraj naturalnie słone produkty. 4) Pij dużo wody. 5) Suplementuj witaminy i składniki mineralne. Zaprezentowany w książce program krok po kroku poprowadzi cię do celu: odzyskania zdrowia metabolicznego i utraty niechcianych kilogramów – i to zaledwie w dwa tygodnie!

49,90 zł
36,43 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 13,47 zł

48
Etui LiteChaser Polarpro dla iPhone 12 Pro Max, ceglaste - Elektronika i akcesoria
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Etui LiteChaser Polarpro dla iPhone 12 Pro Max, ceglaste
Eoptimo
NiedostępnyBrak

Polar Pro LiteChaser to wysokiej jakości etui do iPhone'a 12 Pro Max, które zostało wykonane z solidnych materiałów. Dzięki temu zapewnia bezpieczne użytkowanie smartfona i zwiększoną wytrzymałość. Jednocześnie jego konstrukcja jest na tyle cienka, aby korzystanie z iPhone'a 12 Pro Max wciąż pozostawało czystą przyjemnością (etui jest nieznacznie grubsze niż obudowa tego smartfona). Połącz swojego smartfona z akcesoriami Etui posiada układ magnesów MagSafe, który pozwala na ładowanie bezprzewodowe za pomocą akcesoriów MagSafe. Etui pozwala także na łatwe i szybkie mocowanie i odłączanie różnych filtrów optycznych. Cechy produktu: • wytrzymałe etui do iPhone'a 12 Pro Max, • cienka, wyprofilowana konstrukcja, • układ magnesów MagSafe, Waga: 62.54 g Wymiary: 165.8 x 85.27 x 13.75 mm

159,99 zł
49
Uchwyt PolarPro Grip LiteChaser iPhone 12 Pro Max - Elektronika i akcesoria
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Uchwyt PolarPro Grip LiteChaser iPhone 12 Pro Max
Eoptimo
NiedostępnyBrak

Uchwyt LiteChaser Polarpro dla iPhone 12 Pro Max - funkcjonalność Osiem różnych pozycji uchwytu z serii LiteChaser Pro zapewnia wygodę podczas nagrywania wideo. Akcesorium da się na przykład zamontować z przodu, co daje Ci możliwość filmowania samego siebie za pomocą iPhone'a 12 Pro Max. Możesz również włączyć funkcję samowyzwalacza na smartfonie i robić zdjęcia bez użycia statywu. Dzięki uchwytowi firmy PolarPro łatwiejsze jest też kręcenie filmów i fotografowanie w pionie. Produkt pasuje do iPhone 12 Pro Max. Dodatkowe możliwości Na górze i na dole uchwytu znajdują się gwinty 1/4"-20. Wykorzystaj je, aby zyskać dodatkowe możliwości podczas kręcenia. Niższy gwint posłuży na przykład do montażu tripoda, a wyższy pozwoli Ci przymocować mikrofon lub migawkę Bluetooth. Waga: 69 g Wymiary: 85.58 x 37.1 x 27.9 mm

139,99 zł
50
Barbie Fashionistas. FBR37 Modna Barbie w krótkiej dżinsowej sukience - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Barbie Fashionistas. FBR37 Modna Barbie w krótkiej dżinsowej sukience
Barbie, Mattel
NiedostępnyBrak

Barbie Fashionistas to jest zawsze ubrana zgodnie z najnowszymi trendami. Każda lalka Barbie® Fashionistas™ ma swój wyjątkowy wygląd, począwszy od luźnego stylu codziennego, na oryginalnym boho-chic kończąc. Wszystkie stylizacje inspirowane są najnowszymi trendami! Duża różnorodność, nowe style, kostiumy, buciki i akcesoria sprawią, że młode specjalistki od mody będą miały więcej możliwości wykorzystania wyobraźni i odgrywania swoich historyjek. Lalka nie stoi samodzielnie. Płaskie buciki pasują na lalki z ruchomymi kostkami lub płaskimi stopami.

48,99 zł
44,09 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,90 zł

Wróć do góry