hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2021.09.10

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w piątek 10 września 2021 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Puzzle 200 elementów. Drapieżne dinozaury (Trefl), na drugim Puzzle 100 elementów. My Little Pony. Kolorowa przyjaźń (Trefl). Kolejny produkt to Teczka edukacyjna dla 4-latka (praca zbiorowa) oraz Moja pierwsza gra. Farma (Trefl).
1
Puzzle 200 elementów. Drapieżne dinozaury - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 200 elementów. Drapieżne dinozaury
Trefl, 200
Dostępny493 szt.

Puzzle składające się z 200 elementów, zaprojektowane z myślą o wszystkich miłośnikach dinozaurów. Po ułożeniu układanki powstanie obrazek o wymiarach 48.0 x 34.0 mm.

14,90 zł
12,67 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 2,23 zł

2
Puzzle 100 elementów. My Little Pony. Kolorowa przyjaźń - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 100 elementów. My Little Pony. Kolorowa przyjaźń
Trefl, 100
Dostępny354 szt.

Puzzle składające się ze 100 elementów, zaprojektowaną z myślą o wszystkich fankach My Little Pony. Produkt został wykonany z wysokiej jakości materiałów, z zastosowaniem specjalnego kalandrowanego papieru odbijającego światło, co ułatwia układanie. Produkt został wyprodukowany w Polsce, a do produkcji zostały użyte materiały ekologiczne. Wymiary obrazka po ułożeniu: 41.0 x 27.8 cm

12,90 zł
10,97 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 1,93 zł

3
Teczka edukacyjna dla 4-latka - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Teczka edukacyjna dla 4-latka
Dostępny68 szt.

Teczka edukacyjna zawiera materiały, które zapewnia twojemu dziecku wszechstronny rozwój.KOLOROWANKA ćwiczy motorykę mała, rozwija poczucie estetyki.ZESZYT DO ZABAW EDUKACYJNYCH ćwiczy podstawowe umiejętności małego dziecka związane z koncentracja i spostrzegawczością.ZESZYT CWICZEN zawiera zadania rozwijające kompetencje matematyczne.NAKLEJKI służące do uzupełniania ćwiczeń, są również nagrodami dla dziecka.

24,90 zł
17,43 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 7,47 zł

4
Moja pierwsza gra. Farma - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Moja pierwsza gra. Farma
Trefl, od 2 lat
Dostępny222 szt.

Gra oparta na wspólnej zabawie, podczas której dzieci mają za cel umieścić wszystkie zwierzątka w swoich zagrodach, zanim zajdzie słoneczko. Dodatkowo na dzieci czekają wesołe zadania. Proste zasady, atrakcyjne ilustracje oraz duża drewniana kostka, sprawiają, że gra w przyjazny sposób wprowadza dziecko w świat planszówek. Gra w dopasowany do wieku dzieci sposób uczy współpracy i przestrzegania zasad. Zawartość pudełka: • plansza przestrzenna, • 18 kartoników ze zwierzętami, • 6 żetonów słoneczek, • 6 żetonów specjalnych, • duża drewniana kostka, • przewodnik dla rodziców

57,70 zł
49,05 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 8,65 zł

5
Endometrioza. Leczenie dietą - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Endometrioza. Leczenie dietą
Dostępny143 szt.

Wszystko, co musisz wiedzieć o endometriozie oraz 170 przepisów na pyszne posiłki, które pomogą zatrzymać jej rozwój. Szacuje się, że na endometriozę cierpi niemal 2 miliony kobiet w Polsce. To najczęstsza przyczyna dolegliwości bólowych w obrębie miednicy mniejszej i bardzo częsta przyczyna niepłodności. W książce Endometrioza. Leczenie dietą znajdziesz dawkę niezbędnej wiedzy, zalecenia dietetyczne a także 170 prostych przepisów, dzięki którym Twoje posiłki będą zdrowe, smaczne i urozmaicone. Książka zawiera praktyczne informacje, m.in.: • jakie są objawy endometriozy? • jak wybrać najskuteczniejszą dietę wspierającą leczenie endometriozy? • jak wybierać odpowiednie produkty spożywcze, łączyć je w smaczne i zdrowe posiłki, które zneutralizują objawy i zatrzymają postępującą endometriozę? Hanna Stolińska – dietetyk kliniczny, absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Przez siedem lat pracowała w Instytucie Żywności i Żywienia. Współpracuje z osobami z problemem nadwagi i otyłości oraz chorób dietozależnych. Wykładowca na Łódzkim Uniwersytecie Medycznym oraz na studiach podyplomowych na kierunku Żywienie Człowieka w IŻŻ. Często gości w audycjach telewizyjnych i radiowych. Autorka książek, m.in. Jelito drażliwe. Leczenie dietą, Insulinooporność. Leczenie dietą, Zdrowe stawy. Leczenie dietą (Wydawnictwo Zwierciadło).

44,90 zł
26,94 zł

Rabat 40,0%
oszczędzasz 17,96 zł

6
Konspiracyjna "Weronika" - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Konspiracyjna "Weronika"
Dostępny20 szt.

Czym była okupacja i jakie emocje mogła przekazać nam jedna z najlepszych pisarek XX wieku, pozostając w samym centrum epokowego, tragicznego przeżycia? Sięgnijcie po świadectwo chwili, ubrane w najwyższej klasy prozę. Sprawdźcie reakcję Zofii Kossak na rzeczywistość, na którą nie wyraziła zgody w sercu. Poznajcie konspirację jako jedną z metod walki o prawdę. Tutaj słowo i czyn stoją blisko siebie. A niezłomność rysuje się jako integralna postawa autorki. Jej autentyczność w umiłowaniu Polski, wolności i wartości chrześcijańskich – zachwyca. Konspiracyjna »Weronika«, czyli Zofia Kossak – w różnorodnym gatunkowo tomie pozwoli Wam poprzez liczne opowiadania, dialogi, portrety, artykuły i broszury – znaleźć się w sytuacji niewyobrażalnej, ale wciąż jeszcze pełnej nadziei i piękna. To wezwanie do odwagi. Słowa Zofii Kossak pośród zastanych ruin ojczystego kraju okazały się trwałe i co zdumiewające – niezwykle prorocze i dziś już wiemy – niosące uniwersalne przesłanie.

45,00 zł
32,40 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,60 zł

7
Owady od A do Z - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Owady od A do Z
Dostępny88 szt.

Zajrzyj do świata sześcionożnych robali! W książce Owady od a do z przedstawiono niemal 300 gatunków owadów, które szczegółowo opisał przyrodnik i autor książek popularnonaukowych Jules Howard, a namalowała biolożka ewolucyjna Miranda Zimmerman. Znajdziesz tu zarówno urocze, piękne i majestatyczne, jak i najbardziej zabójcze i podstępne owady i zrozumiesz, jak ogromne mają znaczenie w świecie przyrody, także dla nas – ludzi. Dowiesz się także, co to właściwie są owady, a jakie inne „robale”, mimo że podobne, do nich nie należą. Zostań młodym entomologiem!

54,90 zł
35,14 zł

Rabat 36,0%
oszczędzasz 19,76 zł

8
Hey Clay. Masa plastyczna. Zwierzęta - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hey Clay. Masa plastyczna. Zwierzęta
TM Toys
NiedostępnyBrak

Hey Clay został zaprojektowany, aby pobudzić kreatywność Twojego dziecka! Inspiruje ciekawość do odkrywania różnych kształtów i kolorów oraz wyobraźnię do tworzenia własnych, niepowtarzalnych projektów z masy plastycznej. Gdy figurki są gotowe i wysuszone, dzieci mogą się nimi bawić i kolekcjonować. Masa plastyczna Zwierzęta to zestaw nieograniczonej kreatywności składający się z 18 pojemników z miękką, delikatną i pachnącą masą. Kolory przedstawione są na opakowaniu, pozwalają na stworzenie wszystkich 6 postaci z zestawu. Pewna ilość masy pozostaje, można ją użyć do realizacji własnych kreatywnych pomysłów. Kiedy skończysz lepić figurkę, odstaw ją na 24 godziny, aby stwardniała. Po tym czasie możesz się nią bawić! Kształtuj figurki, korzystając z instrukcji krok po kroku w aplikacji. Dowiedz się, jak wyrzeźbić każdą z nich w zabawny i interaktywny sposób. W zestawie otrzymujesz również bezpłatny dostęp do aplikacji Hey Clay, która jest fascynującym i inspirującym przewodnikiem po kreatywnym modelowaniu. Dziecko zaczynając od prostych kształtów, wkrótce stworzy niesamowite figurki, zupełnie jak prawdziwy rzeźbiarz. Z pewnością zadziwią Cię dzieła Twojego dziecka! Zawartość i cechy zestawu: • 18 pojemników z kolorową masą plastyczną – seria Zwierzęta, • miękka, delikatna i pachnąca masa, • wysycha w ciągu 24 godzin, • nie przykleja się do dłoni, • bezpieczna i łatwa w użyciu, • kod dostępu do aplikacji Hey Clay dla zakupionej serii postaci, • pozostałe zestawy sprzedawane oddzielnie. Wymiary opakowania: 19.0 x 23.0 x 7.0 cm

98,80 zł
88,92 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 9,88 zł

9
Puzzle ramkowe 2w1. Wesoły Psi Patrol - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle ramkowe 2w1. Wesoły Psi Patrol
Trefl, 4 + 6
Dostępny405 szt.

Wesoły Psi Patrol to dwie układanki dla malucha wykonane z grubej tektury. Po ułożeniu ich w ramce tworzą jeden duży obrazek. Układanka zawiera 10 elementów (4 + 6) umieszczonych w ozdobnej, spójnej graficznie ramce, tworzącej z obrazkiem bardzo ładną całość. Wyraziste kolory i prosty wzór są idealnie dostosowane do wieku i umiejętności dziecka.

15,00 zł
12,75 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 2,25 zł

10
Hey Clay. Masa plastyczna. Potwory - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hey Clay. Masa plastyczna. Potwory
TM Toys
Dostępny66 szt.

Hey Clay został zaprojektowany, aby pobudzić kreatywność Twojego dziecka! Inspiruje ciekawość do odkrywania różnych kształtów i kolorów oraz wyobraźnię do tworzenia własnych, niepowtarzalnych projektów z masy plastycznej. Gdy figurki są gotowe i wysuszone, dzieci mogą się nimi bawić i kolekcjonować. Masa plastyczna Potwory to zestaw nieograniczonej kreatywności składający się z 18 pojemników z miękką, delikatną i pachnącą masą. Kolory przedstawione są na opakowaniu, pozwalają na stworzenie wszystkich 6 postaci z zestawu. Pewna ilość masy pozostaje, można ją użyć do realizacji własnych kreatywnych pomysłów. Kiedy skończysz lepić figurkę, odstaw ją na 24 godziny, aby stwardniała. Po tym czasie możesz się nią bawić! Kształtuj figurki, korzystając z instrukcji krok po kroku w aplikacji. Dowiedz się, jak wyrzeźbić każdą z nich w zabawny i interaktywny sposób. W zestawie otrzymujesz również bezpłatny dostęp do aplikacji Hey Clay, która jest fascynującym i inspirującym przewodnikiem po kreatywnym modelowaniu. Dziecko zaczynając od prostych kształtów, wkrótce stworzy niesamowite figurki, zupełnie jak prawdziwy rzeźbiarz. Z pewnością zadziwią Cię dzieła Twojego dziecka! Zawartość i cechy zestawu: • 18 pojemników z kolorową masą plastyczną – seria Potwory (Cyclops, Bigwig, Mr. Pi, Terry, Hipster, Donut), • miękka, delikatna i pachnąca masa, • wysycha w ciągu 24 godzin, • nie przykleja się do dłoni, • bezpieczna i łatwa w użyciu, • kod dostępu do aplikacji Hey Clay dla zakupionej serii postaci, • pozostałe zestawy sprzedawane oddzielnie. Wymiary opakowania: 19.0 x 23.0 x 7.0 cm

92,20 zł
82,98 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 9,22 zł

11
Ćwiczenia pionizacji języka - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ćwiczenia pionizacji języka
Dostępny21 szt.

Poradnik przeznaczony jest do pracy z dziećmi, u których występują następujące zburzenia: • płaska pozycja języka w jamie ustnej, • nieprawidłowy tor przełykania, • brak głosek dziąsłowych szumiących (sz, ż, cz, dż) oraz głosek r, l, • zaburzona realizacja głosek dziąsłowych szumiących i głosek r, l. Ponadto ćwiczenia zawarte w poradniku ogólnie usprawniają motorykę aparatu artykulacyjnego na płaszczyźnie ruchów pionowych języka i powinny być stosowane w profilaktyce logopedycznej podczas zajęć przedszkolnych i zabaw domowych. Istota ćwiczeń oparta jest na rozłożeniu logotomów artykulacji głoski l (połączeń głoski l z samogłoskami) na oddzielone ruchy mowne.

15,00 zł
13,50 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 1,50 zł

12
Klej do pistoletu na gorąco (5 sztuk) - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Klej do pistoletu na gorąco (5 sztuk)
Hasta, 5
Dostępny156 szt.

Przedstawiamy uniwersalne wkłady klejowe do pistoletów klejących na gorąco. Pałeczki kleju są bezzapachowe, o doskonałej giętkości/ Nie brudzą i nie zapychają pistoletu. Za ich pomocą można łączyć takie elementy, jak drewno, tworzywa sztuczne, szkło, porcelanę, tkaniny czy karton, bez potrzeby długiego oczekiwania na zaschnięcie kleju. Wkłady klejowe są niezastąpione w pracach artystyczno–plastycznych, modelarskich, a także w pracach wykończeniowych i różnych drobnych naprawach. To podstawowe wyposażenie każdego majsterkowicza i hobbysty. Opakowanie zawiera 5 sztuk. Średnica wkładu: 1.1 cm Długość wkładu: 20.0 cm

8,60 zł
13
LEGO Creator 3w1. 31112 Dziki lew - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Promocja
LEGO Creator 3w1. 31112 Dziki lew
LEGO
Dostępny21 szt.

Imponujący zestaw LEGO® Creator 3 w 1 Dziki lew (31112) zabierze dzieci na poszukiwanie przygód w pustynnej scenerii. W pudełku znajdą klockowy model lwa z ruchomym ogonem, łapami, głową i szczękami, a także figurkę sępa i kawałek żeber, które mogą być inspiracją do opowiadania ciekawych historii. Zabawki inspirujące do pomysłowej zabawy Dzieci będą się świetnie bawić przy składaniu trzech różnych zabawek, które czekają w tym zestawie LEGO Creator 3 w 1. Mogą zbudować dzikiego lwa, przerobić go na ruchomego strusia, a potem na ruchomego guźca lub innego fajnego zwierzaka, który przyjdzie im do głowy. Sępem można bawić się z każdym z trzech modeli. Niewyczerpane źródło pomysłów Każdy zestaw LEGO Creator 3 w 1 pozwala zbudować trzy różne zabawki i jest zaproszeniem do fascynujących przygód! Pięknie wykonane modele, które można do woli przerabiać, są niekończącą się inspiracją do zabawy. W gamie niezwykłych zestawów 3 w 1 znajdziesz zwierzaki, pojazdy i budynki – wybierz coś dla siebie! • Zestaw LEGO® Creator 3 w 1 Dziki lew (31112) zawiera trzy modele, które rozpalą dziecięcą wyobraźnię – dzikiego lwa, strusia i guźca. • Imponujący zestaw LEGO® zawiera również figurkę sępa, który może być używany z wszystkimi trzema modelami do zbudowania – dzięki temu przygody na sawannie mogą być jeszcze ciekawsze. • Trzy figurki zwierząt można swobodnie ustawiać: lew może poruszać łapami, ogonem, głową i szczęką, struś ma ruchomą szyję i nogi, a guziec nogi, głowę i szczękę. • Ten zestaw LEGO® Creator 3 w 1 będzie świetną nagrodą dla kreatywnych siedmiolatków i starszych dzieci. Są w nim 224 elementy, z których można zbudować wiele ciekawych modeli. • Lew ma ok. 12 cm wysokości – to idealny rozmiar dla przenośnej zabawki, którą zabierzesz także w podróż. • Zaproś małych miłośników przyrody na wyprawę, podczas której spotkają straszliwego lwa, szybkiego strusia i silnego guźca, by mogli przeżyć niezwykłą przygodę z sępem. • Nie przegap innych świetnych zestawów LEGO® Creator3 w 1, które pojawią się w styczniu 2021 r.: Cyberdron (31111), Laweta z wyścigówkami (31113), Supermotocykl (31114) i Domek surferów na plaży (31118). • Zestawy LEGO® Creator 3 w 1 pozwalają dzieciom wejść do krainy wyobraźni, wcielać się w różne role i wymyślać pełne akcji opowieści z trzema świetnymi, kolorowymi modelami w rolach głównych. • Już od ponad sześciu dekad klocki do budowania LEGO® są produkowane z wysokiej jakości materiałów, aby zawsze można było je łatwo połączyć i rozdzielić. • Klocki do budowania LEGO® spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa na świecie.

69,99 zł
59,49 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 10,50 zł

14
Tworzymy słowa. Mały odkrywca - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tworzymy słowa. Mały odkrywca
Trefl, 3-5 lat
Dostępny316 szt.

Tworzymy słowa to gra edukacyjna dla dzieci, która w przyjazny sposób wprowadza dziecko w świat liter i słów. Dziecko rozwija dzięki niej umiejętności werbalne - poszerza i utrwala zasób słownictwa, ćwiczy łączenie obrazu graficznego wyrazu z desygnatem (podpisu z ilustracją), trenuje umiejętność skupienia uwagi i logicznego myślenia. Opakowanie zawiera: 24 puzzlowe obrazki z podpisem złożonym z liter, instrukcję z propozycjami zabaw. Wymiary opakowania: 28.5 x 19.0 x 3.5 cm

24,90 zł
21,17 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 3,73 zł

15
Zawody. Mały odkrywca - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zawody. Mały odkrywca
Trefl
Dostępny368 szt.

Zawody to układanka dla najmłodszych, dzięki której dzieci zapoznają się z pracą ludzi na różnych stanowiskach oraz ich narzędziami pracy. Bawiąc się, dzieci wzbogacają słownictwo związane z zawodami, ćwiczą umiejętności związane z wypowiadaniem się na określony temat, rozbudzają ciekawość poznawczą. Zawartość pudełka: • 12 układanek z wizerunkami przedstawicieli różnych zawodów oraz ich narzędzi pracy, • 12 planszetek z obrazami miejsc pracy, • 12 kafelków z atrybutami zawodów, • instrukcję z propozycjami zabaw

24,90 zł
21,17 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 3,73 zł

16
Grundig - Słuchawki douszne przewodowe - Elektronika i akcesoria
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Promocja
Grundig - Słuchawki douszne przewodowe
Grundig
Dostępny45 szt.

Kolor bazowy: CzarnyTyp: SłuchawkiRodzaj gwarancji: Rękojmia 24 m-ceWysokość [mm]: 10Szerokość [mm]: 10Grubość [mm]: 120

19,00 zł
17,10 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 1,90 zł

17
Hey Clay. Masa plastyczna. Terry - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hey Clay. Masa plastyczna. Terry
TM Toys
Dostępny139 szt.

Hey Clay został zaprojektowany, aby pobudzić kreatywność Twojego dziecka! Inspiruje ciekawość do odkrywania różnych kształtów i kolorów oraz wyobraźnię do tworzenia własnych, niepowtarzalnych projektów z masy plastycznej. Gdy figurki są gotowe i wysuszone, dzieci mogą się nimi bawić i kolekcjonować. Masa plastyczna Terry to zestaw nieograniczonej kreatywności składający się 5 pojemników z miękką, delikatną i pachnącą masą. Kolory przedstawione są na opakowaniu, pozwalają na stworzenie wybranej figurki. Pewna ilość masy pozostaje, można ją użyć do realizacji własnych kreatywnych pomysłów. Kiedy skończysz lepić figurkę, odstaw ją na 24 godziny, aby stwardniała. Po tym czasie możesz się nią bawić! Kształtuj figurki, korzystając z instrukcji krok po kroku w aplikacji. Dowiedz się, jak wyrzeźbić każdą z nich w zabawny i interaktywny sposób. W zestawie otrzymujesz również bezpłatny dostęp do aplikacji Hey Clay, która jest fascynującym i inspirującym przewodnikiem po kreatywnym modelowaniu. Dziecko zaczynając od prostych kształtów, wkrótce stworzy niesamowite figurki, zupełnie jak prawdziwy rzeźbiarz. Z pewnością zadziwią Cię dzieła Twojego dziecka! Zawartość i cechy zestawu: • 5 pojemników (4 kolory) z masą plastyczną do ulepienia figurki – Terry, • miękka, delikatna i pachnąca masa, • wysycha w ciągu 24 godzin, • nie przykleja się do dłoni, • bezpieczna i łatwa w użyciu, • kod dostępu do aplikacji Hey Clay dla zakupionej postaci, • pozostałe zestawy sprzedawane oddzielnie. Wymiary opakowania: 15.0 x 7.0 x 7.0 cm

25,16 zł
22,64 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,52 zł

18
Półkula sensoryczna, niebieska - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Półkula sensoryczna, niebieska
Tullo
Dostępny8 szt.

Półkula sensoryczna przeznaczona do ćwiczeń równowagi, korekcji wad postawy oraz masażu stóp. Bardzo dobrze sprawdza się podczas zabawy z dziećmi, jest uatrakcyjnieniem zajęć grupowych. Specjalne stożkowe kolce pobudzają receptory czuciowe i poprawiają ukrwienie. Zastosowanie: • do ćwiczeń równowagi, • korekcja wad postawy, • pobudzanie krążenia krwi, • pobudzanie receptorów czucia, • leczenie płaskostopia oraz koślawości kończyn dolnych u dzieci, • zmniejszanie napięcia mięśniowego. Produkty Tullo są bezpieczne: • wykonane są całkowicie w Polsce z najwyższej jakość atestowanych surowców, • nie zawierają ftalanów, BPA, metali ciężkich.

24,10 zł
20,49 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 3,61 zł

19
Hey Clay. Masa plastyczna. Dinozaury - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hey Clay. Masa plastyczna. Dinozaury
TM Toys
Dostępny47 szt.

Hey Clay został zaprojektowany, aby pobudzić kreatywność Twojego dziecka! Inspiruje ciekawość do odkrywania różnych kształtów i kolorów oraz wyobraźnię do tworzenia własnych, niepowtarzalnych projektów z masy plastycznej. Gdy figurki są gotowe i wysuszone, dzieci mogą się nimi bawić i kolekcjonować. Masa plastyczna Dinozaury to zestaw nieograniczonej kreatywności składający się z 18 pojemników z miękką, delikatną i pachnącą masą. Kolory przedstawione są na opakowaniu, pozwalają na stworzenie wszystkich 6 postaci z zestawu. Pewna ilość masy pozostaje, można ją użyć do realizacji własnych kreatywnych pomysłów. Kiedy skończysz lepić figurkę, odstaw ją na 24 godziny, aby stwardniała. Po tym czasie możesz się nią bawić! Kształtuj figurki, korzystając z instrukcji krok po kroku w aplikacji. Dowiedz się, jak wyrzeźbić każdą z nich w zabawny i interaktywny sposób. W zestawie otrzymujesz również bezpłatny dostęp do aplikacji Hey Clay, która jest fascynującym i inspirującym przewodnikiem po kreatywnym modelowaniu. Dziecko zaczynając od prostych kształtów, wkrótce stworzy niesamowite figurki, zupełnie jak prawdziwy rzeźbiarz. Z pewnością zadziwią Cię dzieła Twojego dziecka! Zawartość i cechy zestawu: • 18 pojemników z kolorową masą plastyczną – seria Dinozaury (Tyranozaur, Pterodaktyl, Stegozaur, Brachiozaur, Pachycefalozaur i Triceratops), • miękka, delikatna i pachnąca masa, • wysycha w ciągu 24 godzin, • nie przykleja się do dłoni, • bezpieczna i łatwa w użyciu, • kod dostępu do aplikacji Hey Clay dla zakupionej serii postaci, • pozostałe zestawy sprzedawane oddzielnie. Wymiary opakowania: 19.0 x 23.0 x 7.0 cm

102,80 zł
92,52 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 10,28 zł

20
Jak to zbudować? Historie wyjątkowych budowli - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jak to zbudować? Historie wyjątkowych budowli
Dostępny102 szt.

Dlaczego Krzywa Wieża w Pizie się przekrzywiła? W jaki sposób buduje się mosty? Jak powstaje cegła? Ta książka odpowiada na te pytania – i na wiele innych, a odpowiedzi są fascynujące! Jej lektura będzie podróżą dookoła świata, podczas której zobaczysz najbardziej niesamowite budowle, dotrzesz na dno oceanów, a nawet w kosmos. Autorka w przystępny sposób przybliża młodym czytelnikom zawiłe inżynieryjne kwestie, przy okazji ukazując często pomijane aspekty historii. Bo to, co i jak budowano na przestrzeni wieków, ukształtowało charakter całych cywilizacji. Warto o tym wiedzieć!

44,90 zł
32,78 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 12,12 zł

21
Skazany na biurko. Postaw się siedzącemu światu - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Skazany na biurko. Postaw się siedzącemu światu
Dostępny85 szt.

Kelly Starrett, znany fizjoterapeuta i autor światowego bestselleru Bądź sprawny jak lampart, prezentuje szczegółowy plan przetrwania w środowisku, w którym głównie się siedzi. Krzesło jest wrogiem i powoli zabija nasze ciało! Skazany na biurko dostarcza gotowych rozwiązań i kreatywnych pomysłów pozwalających skrócić czas spędzany w pozycji siedzącej, a także doradza, jak przerobić własne biurko na dynamiczne środowisko pracy w pozycji stojącej, co poprawi jakość twojego życia. Dzięki tej książce nauczysz się: • rozpoznawać i korygować złą postawę podczas siedzenia, stania i poruszania się, • zapobiegać bólom odcinka lędźwiowego pleców, szyi, barków, nadgarstków i kolan, zmniejszyć te dolegliwości i leczyć je, • niwelować skutki urazów przeciążeniowych, takich jak zespół cieśni nadgarstka i zapalenia ścięgien, • stabilizować w poprawnej pozycji kręgosłup, biodra i barki, • chodzić, schylać się i kucać w optymalny sposób, • likwidować ból i poprawiać zakres ruchu dzięki 14 programom mobilizacyjnym. Niezależnie od tego, czy zamierzasz poprawić wyniki osiągane w miejscu pracy i poza nim, schudnąć czy po prostu żyć bez bólu, Skazany na biurko Ci pomoże. To rewelacyjne lekarstwo na śmierć przez zasiedzenie! „Jak wskazuje sam tytuł, książka skierowana jest przede wszystkim do osób pracujących w biurach. Autor dostrzega najczęstsze problemy, z którymi w dzisiejszych czasach boryka się większość zasiedziałego społeczeństwa. Daje wskazówki, uświadamia, motywuje i w obrazowy sposób zachęca do zmiany złych nawyków. Podkreśla, że najważniejszą kwestią jest świadomość konsekwencji złego siedzenia i przyzwyczajeń z tym związanych. Przede wszystkim jednak udowadnia, że miejsce pracy wcale nie stanowi przeszkody w podejmowaniu chociażby minimalnej mobilizacji narządu ruchu każdego z nas. To kolejna wspaniała publikacja Kelly’ego”. Adrianna Palka, trener personalny

89,90 zł
65,63 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 24,27 zł

22
Opowieść niewiernej, wydanie kieszonkowe - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Opowieść niewiernej, wydanie kieszonkowe
Dostępny101 szt.

Ewa i Maciek biorą ślub. Dla niego to racjonalny krok, dla niej spełnienie marzeń. Małżeństwo nie jest jednak bajkowe. Dla Ewy zabrakło miejsca w napiętym grafiku męża. Dzieci? Temat tabu, a później powód kolejnego rozczarowania. W życiu Ewy pojawia się przyjaciel i kochanek z czasów młodości. Czy to Ewa, niewierna, jest wszystkiemu winna? Nawet w małżeństwie, któremu nie można zarzucić nic, prócz tego, że brak w nim miłości? Czy Ewa i Maciek mają jeszcze jakąś szansę? Autorka nie daje jednoznacznych odpowiedzi - nie osądza, ale dotyka sedna, opowiada o potrzebie miłości i o samotności najtrudniejszej do zniesienia - samotności we dwoje.

14,90 zł
10,88 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 4,02 zł

23
Nasz biedny Fiedia. Kobiety i Dostojewski - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nasz biedny Fiedia. Kobiety i Dostojewski
Dostępny190 szt.

Powieści Dostojewskiego to historie męskich tragedii, dla których kobiety stanowią jedynie tło. W jego życiu było odwrotnie – to one stały na pierwszym planie, to bez nich nie potrafił istnieć ani tworzyć. A więc ukochana matka, znosząca humory zazdrosnego męża; pierwsza żona Maria, cierpiąca na gruźlicę i skrajne stany emocjonalne; Polina, uwieczniona w Graczu kontrowersyjna kochanka; no i Ania, druga żona, oddana towarzyszka godząca się na wszelkie upokorzenia i nałóg hazardowy wybitnego męża. To te najważniejsze. Ale kobiet w życiu Dostojewskiego było więcej. I niemal każda dała cząstkę siebie którejś z jego bohaterek. Geniusz i znawca duszy ludzkiej od kobiet oczekiwał poświęcenia i współczucia, w zamian oferując emocjonalne piekło. Anna Korwin-Krukowska, której pisarz się oświadczył, szybko to zrozumiała: „Jego żona powinna zupełnie, całkowicie poświęcić się jemu, oddać mu całe swoje życie, myśleć tylko o nim. A ja tak nie mogę, ja sama chcę żyć!”. Nasz biedny Fiedia to gorzka i pasjonująca opowieść o kobietach w życiu geniusza i klucz do nowego odczytania jego twórczości. To także opowieść o pierwszych rosyjskich emancypantkach, które należały do bliskiego kręgu przyjaciół Dostojewskiego.

39,90 zł
29,13 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,77 zł

24
Roślinna kuchnia miłości. Gotuj, jedz, kochaj - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Roślinna kuchnia miłości. Gotuj, jedz, kochaj
Dostępny37 szt.

Otwórz się na obfitość Natury i ciesz zmysłową kuchnią roślinną. Pragniesz dobrego i wartościowego jedzenia? Uwielbiasz spędzać czas na posiłkach z ukochanymi ludźmi, celebrując bliskość? Ważne jest dla ciebie życie w zgodzie z naturą? Jesteś w dobrym miejscu, zapraszamy do stołu. Roślinna kuchnia może być pełna smaku, uwodzicielska i rozgrzewająca serce. Spróbuj! Dieta roślinna jest przyjazna planecie, gdyż w mniejszym stopniu niż ta tradycyjna wyczerpuje zasoby naturalne i niszczy środowisko. A przy tym jest niezwykle wartościowa. Warzywa, owoce, rośliny strączkowe, pełnoziarniste kasze, orzechy oraz pestki to doskonały pokarm i źródło cennych dla naszego organizmu witamin, minerałów i przeciwutleniaczy. Nie wspominając już o źródle rozkosznych doznań kulinarnych. Ida Kulawik, autorka bloga Veganbanda i Katarzyna Czarnecka proponują 100 smakowitych, cieszących oczy, język i duszę przepisów na wszystkie pory roku, a Katarzyna Cichoń z pasją je fotografuje. Od pożywnych śniadań przez aromatyczne, zawiesiste zupy aż po wyrafinowane desery z czekoladą i owocami – każdego dnia ty i twoi bliscy możecie zasmakować czegoś niezwykłego. Jak powiadają Autorki we wstępie: „Eksperymentujmy, bawmy się gotowaniem i jedzeniem, przełamujmy swoje przyzwyczajenia i próbujmy nowych składników! I – co najważniejsze, dajmy szansę roślinom – pokarmom miłości”. Największym wrogiem przyjemności są rutyna i monotonia. Z tą książką już nigdy ci one nie grożą!

69,90 zł
51,03 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 18,87 zł

25
Hey Clay. Masa plastyczna. Mega Dinos - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hey Clay. Masa plastyczna. Mega Dinos
TM Toys
Dostępny22 szt.

Hey Clay został zaprojektowany, aby pobudzić kreatywność Twojego dziecka! Inspiruje ciekawość do odkrywania różnych kształtów i kolorów oraz wyobraźnię do tworzenia własnych, niepowtarzalnych projektów z masy plastycznej. Gdy figurki są gotowe i wysuszone, dzieci mogą się nimi bawić i kolekcjonować. Masa plastyczna Mega Dinos to zestaw nieograniczonej kreatywności składający się z 18 pojemników z miękką, delikatną i pachnącą masą. Kolory przedstawione są na opakowaniu, pozwalają na stworzenie wszystkich 6 postaci z zestawu. Pewna ilość masy pozostaje, można ją użyć do realizacji własnych kreatywnych pomysłów. Kiedy skończysz lepić figurkę, odstaw ją na 24 godziny, aby stwardniała. Po tym czasie możesz się nią bawić! Kształtuj figurki, korzystając z instrukcji krok po kroku w aplikacji. Dowiedz się, jak wyrzeźbić każdą z nich w zabawny i interaktywny sposób. W zestawie otrzymujesz również bezpłatny dostęp do aplikacji Hey Clay, która jest fascynującym i inspirującym przewodnikiem po kreatywnym modelowaniu. Dziecko zaczynając od prostych kształtów, wkrótce stworzy niesamowite figurki, zupełnie jak prawdziwy rzeźbiarz. Z pewnością zadziwią Cię dzieła Twojego dziecka! Zawartość i cechy zestawu: • 18 pojemników z kolorową masą plastyczną – seria Mega Dinos, • miękka, delikatna i pachnąca masa, • wysycha w ciągu 24 godzin, • nie przykleja się do dłoni, • bezpieczna i łatwa w użyciu, • kod dostępu do aplikacji Hey Clay dla zakupionej serii postaci, • pozostałe zestawy sprzedawane oddzielnie. Wymiary opakowania: 19.0 x 23.0 x 7.0 cm

89,99 zł
80,99 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 9,00 zł

26
Moda Vintage - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Moda Vintage
Dostępny61 szt.

Ta książka pomoże Wam kupować ubrania i dodatki w lumpeksach, sklepach vintage oraz aplikacjach i dbać o nie, by służyły jeszcze dłużej. Nauczycie się odróżniać podróbki od oryginałów, datować rzeczy, czytać metki i poznawać tkaniny po dotyku. Przeczytacie, jak działają second handy i skąd w ogóle wzięła się moda na vintage, a także zobaczycie jak kształtowały się trendy w poszczególnych dekadach. Poznacie też dziewczyny, które pokochały drugi obieg i zgodziły się otworzyć przed Wami swoje szafy pełne skarbów. To praktyczny przewodnik po modzie z drugiej ręki, którego nie może zabraknąć podczas Waszej pierwszej lub kolejnej wizyty w lumpeksie.

46,90 zł
34,24 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 12,66 zł

27
Codzienne programy aktywności sensorycznych (PAS) w ramach diety sensorycznej - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Codzienne programy aktywności sensorycznych (PAS) w ramach diety senso...
Dostępny35 szt.

„Publikacja jest wnikliwym opracowaniem bardzo ważnego zagadnienia związanego z integracją sensoryczną (SI). Wiedza o roli prawidłowego współdziałania zmysłów i zaburzeniach w tym zakresie jest w naszym kraju coraz większa, tak samo jak zwiększa się liczba terapeutów pracujących z dziećmi/osobami wykazującymi te specyficzne zaburzenia. Dlatego też z zadowoleniem trzeba przyjąć publikacje wyjaśniające i pomagające profesjonalistom w ich praktycznych działaniach terapeutycznych. Taką właśnie pozycją jest omawiana książka. Zawiera ona – oprócz przedstawienia podstaw teoretycznych opartych na najnowszych doniesieniach i bogatej bibliografii – cenne wskazówki praktyczne. Autorka, posiadająca wieloletnie doświadczenie praktyczne i wiele publikująca, w niniejszym opracowaniu wykorzystuje te niezwykle ważne atuty.” – dr Maria Borkowska, pediatra, specjalista rehabilitacji medycznej

29,90 zł
23,62 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 6,28 zł

28
Różnicowanie samogłosek e-a, o-u, i-y - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Różnicowanie samogłosek e-a, o-u, i-y
Dostępny9 szt.

Seria „Usuwamy wady wymowy” przeznaczona jest dla logopedów, nauczycieli i rodziców pracujących z dzieckiem z wadą wymowy. Każdy zeszyt rozpoczyna się prezentacją uproszczonego schematu powstania głoski oraz ilustracją tej głoski. Takie połączenie ma na celu ukształtowanie u dziecka skojarzenia sposobu powstania dźwięku z jego obrazkowym odpowiednikiem i literą. Zeszyty zawierają szczegółową metodykę pracy nad głoskami opozycyjnymi. Każde opracowanie poświęcone jest innej opozycji fonetycznej i zawiera gotowy do pracy materiał językowy. Opracowanie kolejnych punktów ćwiczenia gwarantuje automatyzację wymowy zaburzonych głosek. Warunkiem przejścia do następnego punktu pracy nad głoską jest dokładne opanowanie punktu poprzedzającego. Zestaw ćwiczeniowy zawiera kolejne etapy postępowania przy utrwaleniu głoski, z wyjątkiem jej wywołania. Koncepcja zastosowanej metody logopedycznej oparta jest na uproszczonych schematach głosek i ich ilustracjach. Gwarantuje ona całkowite usunięcie występującego zaburzenia, pod warunkiem stosowania się do podanych zaleceń.

16,00 zł
14,40 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 1,60 zł

29
Hey Clay. Masa plastyczna. Triceratops - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hey Clay. Masa plastyczna. Triceratops
TM Toys
NiedostępnyBrak

Hey Clay został zaprojektowany, aby pobudzić kreatywność Twojego dziecka! Inspiruje ciekawość do odkrywania różnych kształtów i kolorów oraz wyobraźnię do tworzenia własnych, niepowtarzalnych projektów z masy plastycznej. Gdy figurki są gotowe i wysuszone, dzieci mogą się nimi bawić i kolekcjonować. Masa plastyczna Triceratops to zestaw nieograniczonej kreatywności składający się 5 pojemników z miękką, delikatną i pachnącą masą. Kolory przedstawione są na opakowaniu, pozwalają na stworzenie wybranej figurki. Pewna ilość masy pozostaje, można ją użyć do realizacji własnych kreatywnych pomysłów. Kiedy skończysz lepić figurkę, odstaw ją na 24 godziny, aby stwardniała. Po tym czasie możesz się nią bawić! Kształtuj figurki, korzystając z instrukcji krok po kroku w aplikacji. Dowiedz się, jak wyrzeźbić każdą z nich w zabawny i interaktywny sposób. W zestawie otrzymujesz również bezpłatny dostęp do aplikacji Hey Clay, która jest fascynującym i inspirującym przewodnikiem po kreatywnym modelowaniu. Dziecko zaczynając od prostych kształtów, wkrótce stworzy niesamowite figurki, zupełnie jak prawdziwy rzeźbiarz. Z pewnością zadziwią Cię dzieła Twojego dziecka! Zawartość i cechy zestawu: • 5 pojemników (4 kolory) z masą plastyczną do ulepienia figurki – Triceratops, • miękka, delikatna i pachnąca masa, • wysycha w ciągu 24 godzin, • nie przykleja się do dłoni, • bezpieczna i łatwa w użyciu, • kod dostępu do aplikacji Hey Clay dla zakupionej postaci, • pozostałe zestawy sprzedawane oddzielnie. Wymiary opakowania: 15.0 x 7.0 x 7.0 cm

28,00 zł
25,20 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,80 zł

30
Minimum gimnastyczne dla szeregów: sz, ż(rz), cz, dż, s, z, c, dz, ś, ź, ć, dź, głoski r - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Minimum gimnastyczne dla szeregów: sz, ż(rz), cz, dż, s, z, c, dz, ś, ...
Dostępny13 szt.

Podane w książeczce ćwiczenia skracają czas pracy nad motoryką aparatu artykulacyjnego i gwarantują wywołanie brakujących lub zaburzonych głosek dziąsłowych (sz, ż, cz, dź; s, z, c, dz; ś, ź, ć, dź) i głoski r, z którymi dzieci mają największe kłopoty. Aby uniknąć błędów i nieścisłości każde ćwiczenie, oprócz opisu jego wykonania zostało zilustrowane. Przed rozpoczęciem ćwiczeń należy dokładnie zapoznać się z uproszczonym schematem tych elementów aparatu artykulacyjnego, które są istotne w pracy nad głoskami dziąsłowymi i głoską r. Informacje te należy przenieść na aparat artykulacyjny dziecka, wykorzystując głównie metodę wzrokową i czuciową (uczulenie ważnych miejsc artykulacyjnych).

15,00 zł
13,50 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 1,50 zł

31
Zdrowa tarczyca. Twoja droga do równowagi hormonalnej - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zdrowa tarczyca. Twoja droga do równowagi hormonalnej
Dostępny73 szt.

Jaką dietę stosować, by zapobiegać chorobom tarczycy i w jak najbardziej naturalny sposób wrócić do zdrowia? Co, prócz diety, może przyspieszyć powrót do równowagi? Karolina i Maciej Szaciłło, eksperci od zdrowego żywienia, postanowili zmierzyć się z problemami tarczycy holistycznie – zarówno przy pomocy ajurwedy, jak i współczesnej dietetyki. W książce Zdrowa tarczyca znajdziesz: • kompleksowe, odpowiednio zbilansowane jesienno-zimowe oraz wiosenno-letnie menu, dla osób z niedoczynnością tarczycy oraz chorobą Hashimoto, • omówienie objawów oraz uwarunkowań genetycznych chorób tarczycy, • techniki oddechowe, medytacje, zabiegi olejowe, które przyśpieszą powrót do zdrowia i pomogą je zachować, • informacje o toksynach zawartych, m.in. w kosmetykach, środkach czystości, jedzeniu. „Zmagasz się z chorobami tarczycy? Cierpisz na wahania nastroju, depresje, spadki energii, masz suchą skórę, wypadają Ci włosy i, mimo ćwiczeń oraz diety, nie potrafisz schudnąć? Przy wsparciu specjalistów – dietetyczki i konsultanta ajurwedyjskiego – przygotowaliśmy kompleksowe menu, które pomoże Ci wrócić do równowagi, zrzucić zbędne kilogramy i cieszyć się pełnią życia.” – Karolina i Maciej Szaciłło Karolina i Maciej Szaciłło – eksperci od zdrowego żywienia oraz ekologicznego trybu życia. Prowadzą kursy, szkolenia oraz warsztaty zdrowego gotowania i medytacji. Od lat pojawiają się jako eksperci w popularnych programach telewizyjnych i radiowych. Autorzy popularnych poradników dietetycznych, m.in. Jedz i pracuj nad własnym zdrowiem, Jem (to co) kocham i chudnę, Zdrowa tarczyca, Dieta Raw Food, DobraNOC.

49,90 zł
36,43 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 13,47 zł

32
Wbrew wskazówkom zegara - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wbrew wskazówkom zegara
Dostępny21 szt.

Powieści Philipa K. Dicka teraz w kolekcjonerskim wydaniu z obrazami i grafikami Wojciecha Siudmaka. Świat, który stanął na głowie. Autora Ubika nurtowały dwa pytania: o naturę człowieka i rzeczywistości. We Wbrew wskazówkom zegara zajmuje się głównie tą drugą kwestią. Pyta o kształt rzeczy, jej prawdziwość, fenomen istnienia… W opisywanym przez Dicka świecie uaktywniło się osobliwe zjawisko fizyczne, które spowodowało, że niektóre zdarzenia dzieją się wspak. Palenie papierosów polega na wdmuchiwaniu w nie dymu, jedzenie jest zwracane na talerze i oddawane do sklepów, na dzień dobry mówi się „do widzenia”, a zmarli ożywają… Jeden z wkrótce zmartwychwstałych, Thomas Peak, może mieć do powiedzenia coś niebagatelnego, powszechnie się bowiem domniemywa, że skoro za życia był duchowym geniuszem, to po ożywieniu będzie pamiętał, co działo się między jego śmiercią a powrotem do żywych. Jednym słowem, może posiadać wiedzę o absolucie… – z przedmowy Marcina Przybyłka

59,90 zł
44,93 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 14,97 zł

33
Usuwamy wady wymowy. Głoski: l-j - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Usuwamy wady wymowy. Głoski: l-j
Dostępny7 szt.

Seria „Usuwamy wady wymowy” przeznaczona jest dla logopedów, nauczycieli i rodziców pracujących z dzieckiem z wadą wymowy. Każdy zeszyt rozpoczyna się prezentacją uproszczonego schematu powstania głoski oraz ilustracją tej głoski. Takie połączenie ma na celu ukształtowanie u dziecka skojarzenia sposobu powstania dźwięku z jego obrazkowym odpowiednikiem i literą. Zeszyty zawierają szczegółową metodykę pracy nad głoskami opozycyjnymi. Każde opracowanie poświęcone jest innej opozycji fonetycznej i zawiera gotowy do pracy materiał językowy. Opracowanie kolejnych punktów ćwiczenia gwarantuje automatyzację wymowy zaburzonych głosek. Warunkiem przejścia do następnego punktu pracy nad głoską jest dokładne opanowanie punktu poprzedzającego. Zestaw ćwiczeniowy zawiera kolejne etapy postępowania przy utrwaleniu głoski, z wyjątkiem jej wywołania. Koncepcja zastosowanej metody logopedycznej oparta jest na uproszczonych schematach głosek i ich ilustracjach. Gwarantuje ona całkowite usunięcie występującego zaburzenia, pod warunkiem stosowania się do podanych zaleceń.

13,50 zł
12,15 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 1,35 zł

34
Ćwiczenia mięśnia okrężnego warg - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ćwiczenia mięśnia okrężnego warg
Dostępny17 szt.

Ćwiczenia zawarte w poradniku mogą mieć różnorodne zastosowanie. Przeznaczone są przede wszystkim do pracy z dziećmi o obniżonej sprawności ust oraz do ćwiczeń wyrazistości mówienia. Mogą być również stosowane w terapii jąkania i zaburzeń płynności mówienia szczególnie w przypadku dzieci młodszych, u których konieczne jest wprowadzanie obrazu wzrokowego głoski. Praca na samogłoskach może służyć wydłużeniu fazy wydechowej i ogólnemu usprawnieniu motoryki aparatu artykulacyjnego. Zestawy ćwiczeń zawarte w poradniku mogą być stosowane zarówno w terapii grupowej, jak i indywidualnej. Mogą być wykorzystywane podczas zajęć przedszkolnych jako element profilaktyki logopedycznej oraz w zabawach domowych stymulujących ogólną sprawność artykulacyjną dziecka. Istota ćwiczeń oparta jest na bardzo starannej wymowie samogłosek ustnych w izolacji (pojedynczo), a następnie w różnych układach pod względem liczby i kolejności.

15,00 zł
13,50 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 1,50 zł

35
Staś Gapa. Nauka literek - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Staś Gapa. Nauka literek
Dostępny116 szt.

Pisanie nie jest takie trudne! Dzięki naszej książeczce poznasz literki, poćwiczysz ich zapisywanie i rozpoznawanie w wyrazach. Bawiąc się, będziesz się jednocześnie uczyć.

10,50 zł
7,88 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 2,62 zł

36
Usuwamy wady wymowy. 3 szeregi głosek dentalizowanych. Część 2 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Usuwamy wady wymowy. 3 szeregi głosek dentalizowanych. Część 2
Dostępny8 szt.

Seria „Usuwamy wady wymowy” przeznaczona jest dla logopedów, nauczycieli i rodziców pracujących z dzieckiem z wadą wymowy. Każdy zeszyt rozpoczyna się prezentacją uproszczonego schematu powstania głoski oraz ilustracją tej głoski. Takie połączenie ma na celu ukształtowanie u dziecka skojarzenia sposobu powstania dźwięku z jego obrazkowym odpowiednikiem i literą. Zeszyty zawierają szczegółową metodykę pracy nad głoskami opozycyjnymi. Każde opracowanie poświęcone jest innej opozycji fonetycznej i zawiera gotowy do pracy materiał językowy. Opracowanie kolejnych punktów ćwiczenia gwarantuje automatyzację wymowy zaburzonych głosek. Warunkiem przejścia do następnego punktu pracy nad głoską jest dokładne opanowanie punktu poprzedzającego. Zestaw ćwiczeniowy zawiera kolejne etapy postępowania przy utrwaleniu głoski, z wyjątkiem jej wywołania. Koncepcja zastosowanej metody logopedycznej oparta jest na uproszczonych schematach głosek i ich ilustracjach. Gwarantuje ona całkowite usunięcie występującego zaburzenia, pod warunkiem stosowania się do podanych zaleceń.

17,00 zł
15,30 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 1,70 zł

37
Praca nad kinestezją artykulacyjną w obrębie szeregów sz, rz, ż, cz, dż; ś, ź, ć, dź; s, z, c, dz; głosek: r-l - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Praca nad kinestezją artykulacyjną w obrębie szeregów sz, rz, ż, cz, d...
Dostępny25 szt.

Seria „Usuwamy wady wymowy” przeznaczona jest dla logopedów, nauczycieli i rodziców pracujących z dzieckiem z wadą wymowy. Każdy zeszyt rozpoczyna się prezentacją uproszczonego schematu powstania głoski oraz ilustracją tej głoski. Takie połączenie ma na celu ukształtowanie u dziecka skojarzenia sposobu powstania dźwięku z jego obrazkowym odpowiednikiem i literą. Zeszyty zawierają szczegółową metodykę pracy nad głoskami opozycyjnymi. Każde opracowanie poświęcone jest innej opozycji fonetycznej i zawiera gotowy do pracy materiał językowy. Opracowanie kolejnych punktów ćwiczenia gwarantuje automatyzację wymowy zaburzonych głosek. Warunkiem przejścia do następnego punktu pracy nad głoską jest dokładne opanowanie punktu poprzedzającego. Zestaw ćwiczeniowy zawiera kolejne etapy postępowania przy utrwaleniu głoski, z wyjątkiem jej wywołania. Koncepcja zastosowanej metody logopedycznej oparta jest na uproszczonych schematach głosek i ich ilustracjach. Gwarantuje ona całkowite usunięcie występującego zaburzenia, pod warunkiem stosowania się do podanych zaleceń.

15,00 zł
13,50 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 1,50 zł

38
Skradziona kołysanka - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Skradziona kołysanka
Dostępny356 szt.

Miała wszystko. Straciła wszystko. Żywiołem Barbary jest scena, a wielką miłością rodzina: mąż i mała córeczka. To dla niej przerywa karierę i to jej śpiewa kołysankę, którą skomponowała. W jeden zwyczajny dzień szczęście zamienia się w koszmar. Oszalała z rozpaczy Barbara zamyka się przed światem i pogrąża w samotności i cierpieniu. Ucieka z Łodzi jak najdalej od miejsca budzącego złe wspomnienia i wiedziona głosem serca osiedla się w bieszczadzkiej wiosce. Jaką tajemnicę skrywa zielony dom z drewna z brązowymi okiennicami? Czy dzięki usłyszanej melodii kołysanki Barbara odzyska szansę na nowe życie? Bohaterka książki Anny Stryjewskiej Skradziona kołysanka nuci, że na wszystko przychodzi czas. Na przebaczenie i zrozumienie. Na ufność i zapomnienie. Tylko czas pokona wszystko, tylko czas…

39,90 zł
31,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,98 zł

39
Akademia przedszkolaka. Abecadło - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Akademia przedszkolaka. Abecadło
Dostępny127 szt.

To proste i wesołe ćwiczenia dla przedszkolaków, które wprowadzą je w świat literek. Dzieci poznają litery alfabetu i utrwalą sobie ich kształt. Bawiąc się, będą się uczyć.

10,50 zł
7,88 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 2,62 zł

40
Wycinka. Ekscytacja - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wycinka. Ekscytacja
Dostępny237 szt.

Honorowy gość, prominentny aktor Burgtheater, spóźnia się na „artystyczną kolację” wydaną na jego cześć przez małżeństwo Auersbergerów. Jeden z przybyłych już gości, pisarz, alter ego Thomasa Bernharda, siedzi w uszatym fotelu w przedpokoju i przygląda się zaproszonym artystom. Z wolna zaczyna snuć jadowity, opętańczy monolog o gospodarzach wieczoru oraz biesiadnikach, dawnych przyjaciołach. Wycinka. Ekscytacja Thomasa Bernharda (1931–1989), wybitnego prozaika i dramatopisarza austriackiego, jest ciętą satyrą na ludzi sztuki, piętnującą ich kabotyństwo, megalomanię i oportunizm, oraz na ich snobistycznych wielbicieli. Autor tym sposobem rozliczył się nie tylko z Austrią, ale i z samym sobą. Bohaterowie powieści byli wzorowani na ówczesnych osobistościach artystycznego środowiska Wiednia. Jedna z nich rozpoznała siebie i wytoczyła Bernhardowi proces o zniesławienie, w wyniku którego sprzedaż książki została wstrzymana na jakiś czas.

39,00 zł
28,08 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 10,92 zł

41
Muzeum Piżamorama - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Muzeum Piżamorama
Dostępny131 szt.

Czwarta książka z bestsellerowej francuskiej serii „Piżamorama” z ruchomymi ilustracjami. Muzeum Piżamorama to kolejna niezwykła podróż chłopca w piżamie w paski. Tym razem nasz bohater przenosi się we śnie do muzeum sztuki. W tej książce przypominamy bardzo starą technikę animacji ombro cinema, opartej na iluzji optycznej. Dołączona paskowana folia pozwala ożywić ilustracje. Wystarczy przyłożyć folię do prążkowanego obrazka i bardzo powoli przesuwać ją od jednej krawędzi strony do drugiej. W ten sposób poznajemy istotę sztuki abstrakcyjnej, kinetycznej i op-artu. Wprawiamy w ruch plamy kolorów Jacksona Pollocka, geometryczne figury Pieta Mondriana, senne marzenia Joana Miro, rzeźby Alexandra Caldera to jest właśnie piżamorama! Seria „Piżamorama”: • Nowy Jork. Piżamorama, • Paryż. Piżamorama, • Moje roboty. Piżamorama, • Muzeum. Piżamorama.

39,90 zł
28,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

42
Modlić się mszą świętą - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Modlić się mszą świętą
Dostępny38 szt.

Dlaczego na Zachodzie czyni się znak krzyża od lewej do prawej strony? W jakich okolicznościach przed chrześcijaństwem używano zawołania Kyrie eleison? Co miał na myśli Jezus, mówiąc o „ciele i krwi”? Czy podczas Modlitwy Pańskiej wierni mogą rozkładać ręce, podobnie jak robi to celebrans? Czego nie powinno się głosić z ambony? Jeśli chce się autentycznie doświadczyć liturgii, to warto jak najlepiej ją poznać. Powyższe pytania to tylko nieliczne spośród tych, na które odpowiadają autorzy Modlić się mszą świętą. Tomasz Grabowski OP, Dominik Jurczak OP, ks. Krzysztof Porosło, ks. Piotr Roszak i ks. Maciej Zachara MIC – specjaliści w dziedzinie liturgii – przeprowadzają przez wszystkie części mszy świętej. Zwięźle opisują najdrobniejsze jej aspekty, które często umykają uwadze podczas „zwykłego” niedzielnego nabożeństwa, a których docenienie pozwala o wiele głębiej przeżyć liturgię. Obok kwestii ponadczasowych dotykają również spraw głęboko aktualnych, takich jak przyjmowanie komunii świętej na rękę czy dopuszczanie kobiet do posług lektoratu i akolitatu. Nie chodzi o to, aby modlić się w czasie liturgii, jakby jedną rzeczą było wypełnianie rytuału, a drugą modlitwa, o którą trzeba niejako „zawalczyć” w międzyczasie. Rzecz w tym, żeby modlić się liturgią, a więc tak wypowiadanymi słowami modlitw, jak śpiewami, gestami i postawami ciała – wszystkimi zmysłami zaangażowanymi w odbiór bogactwa liturgicznych symboli.

36,90 zł
26,57 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 10,33 zł

43
Zeszyt A5 32k linia podwójna dwukolorowa laminowany LOL - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
2,60 zł
2,34 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 0,26 zł

44
Paranormalne, wydanie kieszonkowe - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Paranormalne, wydanie kieszonkowe
Dostępny101 szt.

Mrożące krew w żyłach opowieści, które wydarzyły się naprawdę. Edyta po raz pierwszy decyduje się opowiedzieć o koszmarze, jaki przeżyła w nawiedzonym szpitalu psychiatrycznym „Zofiówka”. Właścicielki domu opieki pod Warszawą muszą same odprawiać egzorcyzmy, gdy ksiądz, który się do tego zobowiązał, ucieka. Mieszkańcy małego miasteczka na północy kraju ukrywają historię o dwóch przeklętych rodzinach. Nierozwikłana tajemnica z początku XX wieku sprawia, że do dzisiaj w niewyjaśnionych okolicznościach umierają ludzie. To tylko część historii o duchach – naszych polskich – kryjących się tuż za rogiem… Michał Stonawski, badacz zjawisk paranormalnych, który całe życie poświęcił na tropienie prawdy, teraz zabierze cię w podróż po najbardziej przerażających nawiedzonych miejscach – poznasz ich historię, a także świadków, którzy opowiedzą o tym, co przeżyli, oraz opinie egzorcystów.

14,90 zł
11,47 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 3,43 zł

45
Ćwiczymy percepcję i pamięć słuchową. Część 1. Słuch awerbalny - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ćwiczymy percepcję i pamięć słuchową. Część 1. Słuch awerbalny
Dostępny18 szt.

Program ćwiczeń percepcji i pamięci słuchowej adresowany jest do dzieci od 2 roku życia, u których występują problemy z mówieniem oraz dzieci ryzyka okołoporodowego zagrożonych dysleksją. Program ten może zostać wykorzystany również do ogólnej stymulacji rozwojowej dziecka. Celem opracowania powyższego bloku jest zebranie dostępnych materiałów i ćwiczeń w formę uporządkowaną i gotową do pracy terapeutycznej od ćwiczeń najłatwiejszych do najtrudniejszych. Percepcja słuchowa to zdolność do rozpoznawania i rozróżniania bodźców słuchowych, a także do ich interpretowania przez odniesienie do poprzednich doświadczeń. W zakresie percepcji słuchowej wyróżniamy umiejętność różnicowania bodźców awerbalnych i werbalnych. Materiał w poradnikach jest uporządkowany w oparciu o zasadę stopniowania trudności. Zawiera przykładowe zestawy ćwiczeń, które mogą być wzorem i impulsem dla terapeuty. Przedstawione ćwiczenia nie wyczerpują możliwości pracy z dzieckiem, a więc nie ograniczają kreatywności osoby prowadzącej terapię. Ćwiczenia słuchu awerbalnego są niezbędne dla dzieci małych (już od 2 roku życia), u których występuje opóźniony rozwój mowy, dzieci głuchych (aparatowanych) bądź niedosłyszących, dzieci starszych z bardzo poważnymi wadami wymowy, zaburzeniami słuchu fonematycznego oraz dzieci upośledzonych umysłowo.

14,40 zł
12,96 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 1,44 zł

46
Usuwamy wady wymowy. Głoski: r-j - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Usuwamy wady wymowy. Głoski: r-j
Dostępny8 szt.

Seria „Usuwamy wady wymowy” przeznaczona jest dla logopedów, nauczycieli i rodziców pracujących z dzieckiem z wadą wymowy. Każdy zeszyt rozpoczyna się prezentacją uproszczonego schematu powstania głoski oraz ilustracją tej głoski. Takie połączenie ma na celu ukształtowanie u dziecka skojarzenia sposobu powstania dźwięku z jego obrazkowym odpowiednikiem i literą. Zeszyty zawierają szczegółową metodykę pracy nad głoskami opozycyjnymi. Każde opracowanie poświęcone jest innej opozycji fonetycznej i zawiera gotowy do pracy materiał językowy. Opracowanie kolejnych punktów ćwiczenia gwarantuje automatyzację wymowy zaburzonych głosek. Warunkiem przejścia do następnego punktu pracy nad głoską jest dokładne opanowanie punktu poprzedzającego. Zestaw ćwiczeniowy zawiera kolejne etapy postępowania przy utrwaleniu głoski, z wyjątkiem jej wywołania. Koncepcja zastosowanej metody logopedycznej oparta jest na uproszczonych schematach głosek i ich ilustracjach. Gwarantuje ona całkowite usunięcie występującego zaburzenia, pod warunkiem stosowania się do podanych zaleceń.

13,50 zł
12,15 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 1,35 zł

47
Duchy minionych lat. Tom 3. Jesienne pożegnanie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Duchy minionych lat. Tom 3. Jesienne pożegnanie
Dostępny790 szt.

Nadszedł rok 1978, w którym świat wita papieża Polaka. Władze w kraju zaczynają panikować, kryzys zaczyna się pogłębiać, a SB nie przestaje nękać opozycjonistów. Karol Lewin kolejny raz okazuje się niezastąpiony w swoim fachu, prywatnie zaś przeżywa najszczęśliwsze chwile w swoim życiu. Kostek Piotrowski usiłuje rozwikłać jedną z największych afer z udziałem polskich służb specjalnych, a Kinga próbuje poukładać swoje życie osobiste, podobnie jak Grzegorz Łyszkin i Amelia Imhoff, której coraz mniej podoba się w socjalistycznej Polsce. Bohaterowie, którzy dotychczas zmagali się z duchami przeszłości, teraz borykają się z własnymi problemami, które zesłał im los. Tymczasem do Afganistanu wkraczają wojska sowieckie, w Iranie wybucha rewolucja islamska, zakończona obaleniem szacha, zaś Europa nękana jest zamachami terrorystycznymi.

39,90 zł
29,93 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,97 zł

48
Półkula sensoryczna, zielona - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Półkula sensoryczna, zielona
Tullo
Dostępny5 szt.

Półkula sensoryczna przeznaczona do ćwiczeń równowagi, korekcji wad postawy oraz masażu stóp. Bardzo dobrze sprawdza się podczas zabawy z dziećmi, jest uatrakcyjnieniem zajęć grupowych. Specjalne stożkowe kolce pobudzają receptory czuciowe i poprawiają ukrwienie. Zastosowanie: • do ćwiczeń równowagi, • korekcja wad postawy, • pobudzanie krążenia krwi, • pobudzanie receptorów czucia, • leczenie płaskostopia oraz koślawości kończyn dolnych u dzieci, • zmniejszanie napięcia mięśniowego. Produkty Tullo są bezpieczne: • wykonane są całkowicie w Polsce z najwyższej jakość atestowanych surowców, • nie zawierają ftalanów, BPA, metali ciężkich.

24,10 zł
20,49 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 3,61 zł

49
Świat Dysku. Kolor magii (wydanie kieszonkowe) - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Świat Dysku. Kolor magii (wydanie kieszonkowe)
Dostępny106 szt.

Kolor magii to pierwsza część słynnego wieloksięgu rozgrywającego się na płaskiej Ziemi. W odległym, trochę już zużytym układzie współrzędnych, na płaszczyźnie astralnej, która nigdy nie była szczególnie płaska, skłębiona mgiełka gwiazd rozstępuje się z wolna... Spójrzcie... Kolor Magii - Prolog Śmieszna, mądra i cudownie zadowalająca – jak wszystkie książki Prachetta. Terry Pratchett – urodził się 28 kwietnia 1948 roku w Beaconsfield, zmarł 12 marca 2015. Jako autor opowiadań zadebiutował w wieku 13 lat. Już wtedy było oczywiste, że czeka go świetlana przyszłość. W 1965 roku zaczął pracować jako dziennikarz. W 1971 roku wydana została jego pierwsza powieść The Carpet People, a potem kolejne The Dark Side of the Sun (1976) i Strata (1981). W 1980 roku został rzecznikiem prasowym Centralnego Zarządu Elektroenergetyki. W 1983 roku wydana została jego pierwsza powieść z cyklu Świat Dysku – Kolor magii. Po ukazaniu się w 1986 roku książek Blask fantastyczny i Mort Terry Pratchett zdecydował się poświęcić wyłącznie pisaniu. Od tego czasu zarówno ilość wydanych i sprzedawanych książek, jak i popularność pisarza systematycznie wzrasta. Pratchett był także autorem kilku książek dla młodych czytelników. W 1998 roku został uhonorowany przez królową brytyjską Orderem Imperium Brytyjskiego za zasługi dla literatury.

14,90 zł
11,18 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 3,72 zł

50
Pollyanna dorasta - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pollyanna dorasta
Dostępny155 szt.

Dalsze losy Pollyanny, której radość i pogoda ducha stanowią balsam dla duszy otaczających ją ludzi. Mijają lata i Pollyanna z pogodnego dziecka zmienia się w uroczą dziewczynę. Musi jednak radzić sobie z problemami, które niesie los. Przynosi on również niespodzianki, a największą z nich okazuje się miłość...

24,57 zł
17,20 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 7,37 zł

Wróć do góry