hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2021.10.11

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w poniedziałek 11 października 2021 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Mitologia nordycka (Neil Gaiman), na drugim Karty Piotruś - Psi Patrol (Trefl). Kolejny produkt to Pax. Tom 2. Droga do domu (Sara Pennypacker, Jon Klassen) oraz Zaginione Miasta. Tom 4. Niewidziani (Shannon Messenger).
1
Mitologia nordycka - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mitologia nordycka
Dostępny7876 szt.

Wielkie nordyckie mity to jeden z korzeni, z których wyrasta nasza tradycja literacka – od Tolkiena, Alana Garnera i Rosemary Sutcliff po „Grę o tron” i komiksy Marvela. Stały się też inspiracją dla wielu obsypanych nagrodami bestsellerów Neila Gaimana. Teraz sam Gaiman sięga w odległą przeszłość, do oryginalnych źródeł tych opowieści, by przedstawić nam nowe, barwne i porywające wersje największych nordyckich historii. Dzięki niemu bogowie ożywają – pełni namiętności, złośliwi, wybuchowi, okrutni – a opowieść przenosi nas do ich świata – od zarania wszechrzeczy, aż po Ragnarok i zmierzch bogów. Barwne przygody Thora, Lokiego, Odyna czy Frei fascynują współczesnego czytelnika, a żywy, błyskotliwy język sprawia, że aż proszą się o to, by czytać je na głos przy ognisku w mroźną gwiaździstą noc.

35,00 zł
24,85 zł

Rabat 29,0%
oszczędzasz 10,15 zł

2
Karty Piotruś - Psi Patrol - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karty Piotruś - Psi Patrol
Trefl, od 4 lat
Dostępny49 szt.

Psi Patrol „Piotruś” to gra karciana, którą znają wszystkie polskie dzieci. Proste zasady i szybka, emocjonująca rozgrywka to przyczyny jej sukcesu i popularności. Jeśli dodać do tego karty z wizerunkami najbardziej popularnych postaci z bajek, kreskówek, komiksów i filmów – otrzymujemy produkt, który kochają wszystkie dzieci. Wymiary opakowania: 9.0 x 6.0 cm

5,60 zł
4,87 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 0,73 zł

3
Pax. Tom 2. Droga do domu - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pax. Tom 2. Droga do domu
Dostępny3079 szt.

Niezwykła opowieść o rodzinach z wyboru i uzdrawiającej mocy miłości. Minął rok, odkąd Peter i jego przyjaciel, lis o imieniu Pax, widzieli się po raz ostatni. Kiedyś nierozłączni, teraz żyją osobno. U obu zaszły wielkie zmiany. Pax i jego partnerka powitali szczenięta, które muszą chronić w świecie pełnym zagrożeń. Peter zaś – dręczony poczuciem winy i samotnością – odchodzi od Voli, kiedy ta oferuje mu dom. Postanawia dołączyć do grupy entuzjastów, których celem jest zaleczenie ran zadanych przyrodzie przez zarażonych wojną ludzi. Gdy jedno ze szczeniąt Paxa zapada na ciężką chorobę, lis zwraca się do jedynego człowieka, któremu może zaufać. I chociaż Peter bardzo się stara otoczyć zranione serce twardą skorupą, ciepłe uczucia i tak znajdują do niego drogę. Chłopiec i lis wyruszają w drogę do domu, podczas której pomagają zdrowieć sobie nawzajem. Sara Pennypacker autorka Paxa – książki, która trafiła na szczyt listy bestsellerów „New York Timesa” – oraz powieści Realny świat, a także innych uhonorowanych licznymi nagrodami tytułów dla młodego czytelnika, m.in. serii o Klementynce i Waylonie. Dzieli czas między Massachusetts a Florydę. Znajdziesz ją na: www.sarapennypacker.com. Jon Klassen dorastał w Kanadzie, obecnie mieszka w Los Angeles. Jest autorem i ilustratorem kilku książek z listy bestsellerów „New York Timesa”, m.in. Gdzie jest moja czapeczka?, za którą otrzymał Medal Caldecotta. Extra Yarn Maca Barnetta z ilustracjami Jona zdobyło nagrodę „Boston Globe” Horn Book Award. Znajdziesz go na: burstofbeaden.com. Pax podbił serca tysięcy czytelników w Polsce i na całym świecie! Książka Roku 2016 portalu LubimyCzytać.pl w kategorii Literatura Dziecięca Najlepsza Książka Roku 2016 portalu Granice.pl w kategorii Dla Młodzieży Nagroda Rodziców 2017 w konkursie „Zabawka Roku” portalu Zabawkowicz.pl Nagroda Główna w konkursie Komitetu Ochrony Praw Dziecka „Świat Przyjazny Dziecku” w kategorii Książki dla Dzieci 5–14 lat „Pax to świetna książka i kolejny kamień milowy w literaturze dla dzieci”. – Mirosława Kamińska, redaktorka magazynu „Angorka” „Powiem krótko: Pax to arcydzieło”. – Katherine Applegate, autorka książki Jedyny i niepowtarzalny Ivan

34,90 zł
24,43 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 10,47 zł

4
Zaginione Miasta. Tom 4. Niewidziani - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zaginione Miasta. Tom 4. Niewidziani
Dostępny911 szt.

Harry Potter i Percy Jackson już znają Sophie Foster – ta trójka zmieniła świat. Czas na Ciebie! Sophie musi uciekać, ale przynajmniej nie jest sama. Wraz z najbliższymi przyjaciółmi z Zaginionych Miast pragnie dołączyć do Czarnego Łabędzia. Nie opuszczają ich wątpliwości związane z tą tajemniczą organizacją, lecz współpraca wydaje się jedynym sposobem na poznanie odpowiedzi. I rzeczywiście – nie mija wiele czasu, a odkrywają sekrety przerastające ich najśmielsze przypuszczenia. Problem w tym, że ich wrogowie nie składają broni i doprowadzają do wybuchu budzącej postrach zarazy zagrażającej bezpieczeństwu całego gatunku. Sophie i jej przyjaciele walczą przy użyciu wszystkich dostępnych środków – łącznie z pomocą nowych sojuszników – ale każdy wybór niesie ze sobą konsekwencje. A obdarzenie zaufaniem niewłaściwej osoby może się okazać śmiertelnie niebezpieczne. Sophie zmuszona jest zakwestionować całą swoją dotychczasową wiedzę, aby dotrzeć do prawdy, która albo ocali jej świat… albo go zniszczy. „Zaginione Miasta to połączenie Alicji w Krainie Czarów, Władcy pierścieni i Harry’ego Pottera. Doskonała zabawa! – Michael Buckley, autor bestsellerowych serii „Siostry Grimm” i „Nerds” „Zachwycająca i niebezpieczna przygoda z perfekcyjnie napisanymi bohaterami, którzy nigdy ci się nie znudzą” – Lisa McMann, autorka bestsellerowej serii „The Unwanteds”

39,90 zł
28,33 zł

Rabat 29,0%
oszczędzasz 11,57 zł

5
Burza w twojej głowie. Przerwij błędne koło negatywnych myśli - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Burza w twojej głowie. Przerwij błędne koło negatywnych myśli
Dostępny1348 szt.

Życie bywa trudne, a przyszłość – niepewna, przeszłość zaś często okazuje się bolesna. Niepokoimy się o zdrowie i bezpieczeństwo bliskich nam osób, o pracę, naukę, finanse, relacje z ludźmi. Martwimy się wydarzeniami na świecie, ale także przyziemnymi sprawami, jak przybycie na czas na spotkanie czy codzienne obowiązki. Wciąż zadajemy sobie pytanie „A co, jeśli…?”. Nadmiernie skupiamy się na możliwości pojawienia się w przyszłości jakichś problemów bądź w nieskończoność analizujemy przeszłe, bolesne dla nas wydarzenia – przeżywamy je ponownie w swoim umyśle, zastanawiając się, dlaczego do nich doszło, jaki mają na nas wpływ, czy nasze życie kiedykolwiek będzie jeszcze takie samo. Wpadamy w błędne koło, starając się przestać myśleć o przykrych doświadczeniach, szukając winnych lub obwiniając siebie. Nawracające negatywne myśli powodują emocjonalny ból i cierpienie. Wywołują tak nieprzyjemne emocje, jak poczucie winy, żal, upokorzenie czy uraza, są także przyczyną przewlekłego lęku i depresji. Nie poddają się kontroli, a usilne próby stłumienia ich lub przezwyciężenia okazują się nieskuteczne. Poradnik zawiera oparte na dowodach naukowych strategie radzenia sobie z dwiema formami negatywnego myślenia – zamartwianiem się i rozpamiętywaniem (ruminowaniem). Zmiana sposobu myślenia przyniesie ci spokój i równowagę, a wówczas lepiej poradzisz sobie z codziennymi trudnościami oraz przyjmiesz bardziej akceptującą postawę wobec tego, czego zmienić się nie da. Nie musisz podporządkowywać się nawracającym negatywnym myślom. Jeśli szukasz sposobu na burzę szalejącą w twojej głowie, to sięgnij po ten poradnik. Zamieszczone w nim ćwiczenia pomogą ci przerwać błędne koło negatywnego myślenia, aby doświadczyć spokoju i ulgi oraz wieść bardziej produktywne, wypełnione sensem życie.

59,90 zł
53,31 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 6,59 zł

6
Amelia i sekrety starej piwnicy. Opowiadania do doskonalenia czytania. Świat dziewczynek - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Amelia i sekrety starej piwnicy. Opowiadania do doskonalenia czytania....
Dostępny86 szt.

Co kryje się w szkatułce Amelii? Czy koleżanki zauważą jej skarb? Jakie inne tajemnice skrywa piwnica starego domu? Zapraszamy na przygodę, którą można przeżyć z bohaterami tej książeczki. Duża czcionka oraz ciekawy tekst zachęcą małe czytelniczki do doskonalenia umiejętności czytania.

7,99 zł
4,95 zł

Rabat 38,0%
oszczędzasz 3,04 zł

7
Król Pik - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Król Pik
Dostępny50 szt.

Londyn, początek XX wieku. Młoda arystokratka Eleanor Hardinge zyskuje na salonach miano skandalistki i musi zmierzyć się z towarzyskim wykluczeniem przez londyńską socjetę. Rozdarta pomiędzy walką o własne szczęście a zatargami ze znienawidzonym szwagrem Roderickiem, próbuje budować związek z Cillianem. Ten jednak coraz mocniej angażuje się w działalność niepodległościową na rzecz Irlandii, wikłając się przy tym w niejednoznaczne układy towarzyskie. Gdy sprowokowana przez szwagra Nora zostaje wplątana w jego niecną intrygę i wpada w kolejne kłopoty, sytuację postanawia wykorzystać lord George Moubray, jej adorator. Bohaterka, brutalnie wyrwana ze świata arystokracji, musi zmagać się ze swoją bezsilnością, samotnością i kruchością. Nie byłaby jednak lady Eleanor, Damą Kier, znaną z poprzedniej powieści autorki, gdyby nie podjęła i tego wyzwania. Czy miłość jest wystarczającą siłą do pokonania wszystkich trudności? Monika Godlewska jest lekarzem, a swoją zawodową przyszłość wiąże z chirurgią. Niegdyś pisała wiersze, obecnie woli prozę. Pasjonatka historii, języków obcych oraz swojej pracy. Pisanie to dla niej sposób, by uwolnić wyobraźnię i przenosić się w czasie do ulubionych epok. Król Pik to drugi tytuł autorki, która z sukcesem zadebiutowała powieścią Dama Kier.

39,99 zł
25,59 zł

Rabat 36,0%
oszczędzasz 14,40 zł

8
Jesienne zadania do kolorowania - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Jesienne zadania do kolorowania
Dostępny13 szt.

W książce dzieci znajdą ponad 400 zadań, które umilą jesienne deszczowe dni. Zbiór zawiera kolorowanki, łamigłówki oraz wiele ciekawych zadań, które uczą logicznego myślenia i kształtują spostrzegawczość młodych czytelników. Rysuj, koloruj, łącz w pary, znajduj różnice, pokonuj labirynty i dobrze się baw!

17,00 zł
10,20 zł

Rabat 40,0%
oszczędzasz 6,80 zł

9
Nie mamy prawa milczeć! Apologia Kościoła - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nie mamy prawa milczeć! Apologia Kościoła
Dostępny105 szt.

Zbyt wielu z nas milczy. Zbyt wielu najbardziej ceni sobie święty spokój, czyli spokój uzyskany kosztem przeróżnych ustępstw na polu moralności i zasad wiary. Poprawność polityczna nachalnie propagowana przez mass media i wymuszana coraz to nowymi rozporządzeniami prawnymi dotknęła także niektórych reprezentantów i członków Kościoła. Ewangelizacja słabnie z roku na rok albo przeradza się nawet w kompromitujące i gorszące postmodernistyczne widowiska. Z tym wszystkim nie godzi się, przeciw temu protestuje Autor tej książki, ks. prof. Janusz Królikowski. Zwalcza on stereotypy ukształtowane przez wrogów naszej wiary, zwalcza medialne pomówienia kształtujące opinię publiczną. Pokazuje prawdziwe rodowody nacjonalizmów i antysemityzmu złośliwie przypisywanych Kościołowi. Dowodzi, że wiele państw w Unii Europejskiej można dziś nazwać wyznaniowymi, a tym panującym „wyznaniem” staje się wojujący ateizm. Przeciwko chrześcijanom, zwłaszcza przeciw katolikom, skierowany jest zmasowany, brutalny i ordynarny atak. W tej sytuacji nie mamy prawa milczeć! Nie mamy prawa ustępować, rezygnować, poddawać się zniechęceniu – poza naszym wygodnictwem nie istnieją zresztą żadne prawdziwe powody, by temu ulegać. Ta niezwykle aktualna, a przy tym barwnie napisana książka, wzbogacona licznymi ilustracjami wzmacniającymi sugestywność przekazu, wyjaśnia i analizuje uderzające w Kościół – czyli w nas, wiernych – destrukcyjne zjawiska społeczne. Wielkim walorem publikacji jest również wytłumaczenie zrozumiałym językiem błędów teologicznych, doktrynalnych, popełnianych przez tzw. lewicę kościelną. Stąd dzieło ks. prof. Janusza Królikowskiego jest świetną lekturą dla świeckich, ale powinno być także bardzo pomocne w codziennej pracy duszpasterzy różnego szczebla.

59,00 zł
43,07 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 15,93 zł

10
Kufer tajemnic - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Kufer tajemnic
Dostępny43 szt.

Magdalena odkrywa na strychu zakurzony i zapomniany kufer. W środku znajduje list od dawno zmarłej matki. Okazuje się, że kufer niegdyś należał do Stefanii – młodej kobiety, która zaginęła w 1937 roku i nigdy jej nie odnaleziono. O samej Stefanii nie wiadomo prawie nic. Kim tak naprawdę była tajemnicza kobieta? Próbując odkryć tajemnicę zniknięcia Stefanii, Magdalena wyjeżdża z córeczką na wakacje do pobliskich Błękitnych Brzegów. Czy mimo wielu lat, które upłynęły, rzeczy z kufra pomogą jej natrafić na jakiś ślad? Na odkrycie czeka też sekret jej matki. Zaginięcie Stefanii to bowiem tylko część o wiele bardziej skomplikowanej historii, a stary kufer skrywa wiele tajemnic.

39,99 zł
20,39 zł

Rabat 49,0%
oszczędzasz 19,60 zł

11
Tęczowy terror - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tęczowy terror
Dostępny149 szt.

Bogdan Dobosz pokazuje, jak rewolucja komunistyczna z udziałem proletariatu zastępczego przewala się przez Francję i pokazuje mechanizmy przechodzenia od etapu umizgów do etapu surowości. Już nie „zabrania się zabraniać”, tylko przy pomocy ustawodawstwa i niezawisłych sądów prowadzi się coraz bardziej zdecydowaną walkę przeciwko „homofobii”, „przemocy domowej”, „stygmatyzowaniu” i „wykluczaniu” – a do budowy nowego wspaniałego świata zaprzęgnięty został też państwowy monopol edukacyjny. Wiadomo: „wariat na swobodzie największą klęską jest w przyrodzie” – a cóż dopiero taki, który ma władzę nad formowaniem przyszłych pokoleń? Tak właśnie dokonuje się masowe duraczenie i możliwe, że przynajmniej przez jakiś czas nie będzie odwrotu, bo przecież nadchodzące pokolenie, które już nie będzie znało smaku mięsa, nie będzie za nim tęsknić.

39,90 zł
28,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

12
Największy sekret - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Największy sekret
Dostępny100 szt.

Zastanawiasz się, czemu niektórzy odnoszą tak spektakularne sukcesy? Jak to się dzieje, że ich władza zdaje się nie mieć żadnych granic? Koniecznie musisz przeczytać książkę Największy sekret. Niebawem polityka, biznes, bankowość, a nawet wojsko i media będą w pełni scentralizowane. Już tylko kilka kroków dzieli ludzkość od globalnej rewolucji, która na zawsze odmieni życie na Ziemi. Aktualnie podejmowane decyzje i wybór drogi będą miały ogromny wpływ na kolejne pokolenia. Jeden błąd może doprowadzić do tragedii. Czas wydostać się z mentalnego więzienia, w którym ludzkość trzymana była przez ostatnie tysiąclecia. Okazuje się, że świat rządzony jest przez Reptilian. Jest to znacznie lepiej rozwinięta rasa znajdująca się w czwartym wymiarze. Ta gadzia rasa zajmuje najważniejsze stanowiska na Ziemi - są prezydentami, ministrami, władcami, a jako narzędzia zniewolenia używają religii oraz sfałszowanych wyników badań naukowych. Wszystko po to, aby zawładnąć kolejną planetą i zyskać władzę absolutną. Największy sekret to poprawione wydanie książki jednego z najbardziej kontrowersyjnych autorów obecnych czasów. David Icke zabiera Czytelnika w niezwykły świat konspiracji i tajnych planów, które Reptilianie za wszelką cenę starają ukryć się przed ludzkością. Dzięki temu możliwe będzie przewidywanie kolejnych kroków obcej rasy i odzyskanie pełnej i prawdziwej wolności. David Icke przedstawia najważniejsze nazwiska, daty, plany oraz opisuje ich metody działania. Autor znany jest również z dwutomowego cyklu Iluzja percepcji składającego się z tytułów Stek bzdur oraz Demaskowanie.

79,90 zł
57,53 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 22,37 zł

13
Świat według dziadka - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Świat według dziadka
Dostępny88 szt.

Z początku Ryś nie wie, jak rozmawiać z dziadkiem: dziadek prawie się nie odzywa, wiecznie przesiaduje w fotelu i wydaje się niezbyt zainteresowany wnukiem. Po pewnym czasie jednak okazuje się, że w jego domu dzieją się magiczne rzeczy… Zofia Stanecka w dzieciństwie zaprzyjaźniła się z Ireną Jurgielewiczową i to właśnie dla niej napisała Świat według dziadka. To wzruszająca książka o rodzącej się przyjaźni między wnukiem a dziadkiem. Autorka w czuły i delikatny sposób pokazuje, jak bardzo jesteśmy potrzebni sobie nawzajem: ci najmłodsi tym najstarszym i na odwrót. Tekstowi towarzyszą delikatne, poetyckie ilustracje autorstwa Marianny Sztymy. Do czytania i zachwycania się – całą rodziną.

34,90 zł
25,48 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 9,42 zł

14
Sułtanki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sułtanki
Dostępny328 szt.

Sułtanki, księżniczki, nałożnice, faworyty… Tajemnice haremu to nie tylko opowieści o przepychu i klejnotach, ale też o intrygach pałacowych i chęci zaistnienia u boku władcy, co niejednokrotnie oznaczało okrucieństwo wobec innych nałożnic. Kobiety były przede wszystkim matkami i kochankami, ale grywały także pierwsze skrzypce w polityce, dlatego bywały takie okresy w dziejach imperium, które nosiły miano „rządów sułtanek". Przyjrzyjmy się życiu Roksolany, Safije, Anastazji i innych sułtanek. W pewnym okresie swojego życia miały władzę, klejnoty i służbę na każde zawołanie. Czy jednak były szczęśliwe? Poznaj tajemnice haremu i fascynujące historie kobiet czasów Imperium Osmańskiego. Sięgnij po książkę autorstwa pióra znanej autorki bestsellerów biograficznych Iwony Kienzler, ilustrowaną kolorowymi zdjęciami! Iwona Kienzler – znana pisarka, popularyzatorka historii i autorka bestsellerów biograficznych. Pasjonuje ją życie znanych postaci, zarówno historycznych, jak i żyjących współcześnie. Swoich bohaterów przedstawia nam jako zwykłych ludzi, z ich przywarami, dziwactwami i słabościami. Dużo miejsca poświęca też ciekawostkom, nie unikając pikantnych szczegółów osadzonych w realiach obyczajowych danej epoki.

39,99 zł
29,99 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 10,00 zł

15
Rainbow High. Collect the Rainbow. Lalka modowa - Sheryl Meyer - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rainbow High. Collect the Rainbow. Lalka modowa - Sheryl Meyer
MGA, Rainbow High
Dostępny133 szt.

Legenda głosi, że na końcu tęczy znajduje się garnek złota. Ale prawda jest taka, że ​​to coś jeszcze bardziej niesamowitego. Tylko nieliczni, którzy znają się na modzie, mogą podążać za tęczą do Rainbow High, kolorowej szkoły mody, w której każdy uczy się pokazywać swoje prawdziwe kolory. Sheryl Meyer pochodzi z Beverly Hills, jest spadkobierczynią cytrynowej fortuny, ma wyjątkowy design, szczupłą budowę ciała i długie, blond włosy, które dziewczynki mogą czesać i stylizować (Przed pierwszym czesaniem należy umyć lalce włosy). Każdy zestaw z serii 3 zawiera jedną lalkę Rainbow High, dwa pełne komplety ubranek do miksowania i tworzenia własnych zestawień oraz akcesoria. Dzięki stojakowi i różnym punktom artykulacji - lalkę można ustawiać w wielu dowolnych pozach. Każdy szczegół jej outfitu jest dopracowany i dopasowany do całości. Rada: Podczas pierwszego rozpakowywania lalki dokładnie umyj jej włosy, aby usunąć żel do stylizacji i pozwól włosom całkowicie wyschnąć. Następnie jej włosy są gotowe do wyszczotkowania. Zbierz kolekcję pięknych lalek z Rainbow High! Wysokość lalki: ok. 28.0 cm

129,90 zł
122,11 zł

Rabat 6,0%
oszczędzasz 7,79 zł

16
Mistakos. Krzesła - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mistakos. Krzesła
Trefl, od 5 lat
Dostępny295 szt.

Czteroosobowa gra zręcznościowa Mistakos z krzesełkami w roli głównej! Czy jesteś w stanie ułożyć wieżę ze wszystkich swoich krzeseł i nie otrzymać punktów karnych? Dobra zabawa gwarantowana – teraz także w większym gronie! Pamiętaj, że gry z serii Mistakos możesz ze sobą łączyć. Graj krzesełkami i drabinami w jednym momencie i twórz jeszcze bardziej spektakularne konstrukcje!

96,50 zł
83,96 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 12,54 zł

17
Umami. Opowieści i przepisy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Umami. Opowieści i przepisy
Dostępny125 szt.

Umami to mądra i dowcipna opowieść kulinarna przeplatana sprawdzonymi przepisami zarówno na doskonałe potrawy kuchni tradycyjnej, jak i na egzotyczne dania z różnych zakątków świata. Receptury na: • schab z jałowcem, • rosół ratunkowy dobry na wszystko, • kleftiko pachnące Cyprem, • pilaw z jagnięciny i kaszy jaglanej, • tadżin z makreli, • czy przepyszny tort Jadziny, zamienią zwykłe posiłki w niezwykłe uczty. Joanna Brodzik zabierze cię w sensualną podróż przez kontynenty pachnące cynamonem, szafranem, dojrzałymi pomidorami i ukochanymi truskawkami. Zaproponuje wyprawę w czasie. Dowiesz się, jaki wpływ na kulinarną mapę świata mieli Marco Polo, Krzysztof Kolumb czy Amerigo Vespucci i kto przypłacił życiem ich wiekopomne odkrycia, jaki związek z soczewką ma soczewica i uprawy jakich roślin zmieniły bieg historii. Autorka nauczy cię odnajdywać przyjemność w dotykaniu chrupiącej skórki chleba i kontemplowaniu koloru jadalnych kwiatów. Doradzi, jak nie marnować jedzenia, kiedy warto zacząć przygotowywać noworoczny bigos i czym zastąpić cukier w diecie. W książce znajdziesz przepisy, które powstały z miłości do ludzi, szacunku do produktów i umiejętności słuchania historii opowiadanych przy wspólnym stole. Ta lektura to wyśniona gawęda kulinarna, którą będziesz mógł podzielić się z bliskimi.

69,99 zł
53,89 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 16,10 zł

18
Po drugiej stronie książki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Po drugiej stronie książki
Dostępny5027 szt.

„Mózg jest jak piec – żeby zaczął dobrze buzować, trzeba sypać opał. Podtrzymywać płomień. W moim piecu przez całą młodość tlił się zawilgły torf. Ale dmuchałem na niego z całej siły.” Tym razem nie będzie przygód Jakuba Wędrowycza, ale dowiecie się wiele o śladach przeszłości pozostawionych w wojsławickiej szopie. Zamiast kolejnej zagadki dla Roberta Storma będzie wspomnienia Michaela Jacksona na warszawskim Kole. Doktor Skórzewski będzie musiał ustąpić miejsca opowieści o Muminku, który poszedł do pracy w fabryce luster. W tej książce znajdziecie wspomnienia o szarości komuny, snach, które przyniosły nowe pomysły, mapach, które nie wyglądają jak mapy. Słowem – znajdziecie tu wszystko, co kiedykolwiek chcieliście wiedzieć o Andrzeju Pilipiuku, ale nie wiedzieliście jak zapytać.

54,90 zł
43,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 10,98 zł

19
Filip II - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Filip II
Dostępny141 szt.

Ponad trzy tysiące dokumentów odkrytych przez Geoffreya Parkera, największego znawcę epoki Flipa II, stało się inspiracją do napisania nowej biografii hiszpańskiego monarchy. Część tych odręcznych notatek króla, z archiwum rodziny Altamira, była przechowywana w madryckiej Biblioteca de Zablburu, do której nie można było zajrzeć z racji zawiłości spadkowych do 1987 roku. Kolejne zapiski autor odkrył w podziemiach Amerykańskiego Towarzystwa Hiszpańskiego (Hispanic Society of America) w Nowym Jorku. Zapieczętowane po śmierci Flipa II w 1598 roku przez królewskich sekretarzy, ujrzały światło dziennie dopiero w 2012 roku. Po raz pierwszy Parker nakreślił portret Filipa II w 1978 roku (w Polsce wydane nakładem PIW w 1985), ale waga nowo odkrytych dokumentów skłoniła go do napisania biografii od nowa w roku 2014. To nie jest wydanie rozszerzone, a świeży i o wiele głębszy obraz głównego bohatera i jego czasów.

69,00 zł
51,06 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 17,94 zł

20
Tam. Malutki Lisek i Wielki Dzik. Tom 1 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
24,99 zł
19,24 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 5,75 zł

21
Księga ciekawostek 6-7 lat - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Księga ciekawostek 6-7 lat
NiedostępnyBrak

Fantastycznie zilustrowane przez Nikolę Kucharską zbiory faktów dla dzieci w wieku 6–7 lat. Pasjonująca podróż przez różne dziedziny wiedzy, takie jak m.in. zwierzęta, rośliny, zwierzęta, kosmos, podróżnicy, odkrycia, wynalazki. Informacje i sposób ich prezentacji zostały dostosowane do wieku odbiorców.

35,00 zł
27,65 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 7,35 zł

22
Tajemnica człowieka z blizną - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tajemnica człowieka z blizną
Dostępny234 szt.

Każda rodzina ma swoje tajemnice. A już dzieciom to niczego się nie mówi. 12-letni Jasiek nie cierpi półsłówek i uśmieszków pod nosem – postanawia sam dojść prawdy: skąd u mężczyzny, tak blisko z nim spokrewnionego, skrywana dotąd pod krzaczastą brodą – blizna? Może się pojedynkował Może działał w opozycji? Wyobraźnia podsuwa Jaśkowi różne rozwiązania...

26,90 zł
19,37 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 7,53 zł

23
Uwierzyłbyś, że w XVI w. buty na koturnie były zakazane?! To i inne szaleństwa mody - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Uwierzyłbyś, że w XVI w. buty na koturnie były zakazane?! To i inne sz...
NiedostępnyBrak

Książki z tej serii to spojrzenie na życie codzienne na przestrzeni wieków - ale w zupełnie nowy sposób! Znajdziesz tu wiele zagadnień przedstawionych w formie intrygujących ciekawostek. Niektóre wprawią cię w zachwyt, inne wywołają zdziwienie. Chcesz wiedzieć, kiedy należało nosić futra oraz gdzie na świecie 600 kobiet użyło makijażu do uśmiercenia swoich mężów? Interesuje cię, kto wynalazł stanik i które kobiety są najcieńsze w talii? Wiesz, jaka tkanina była cenniejsza od złota? Jeżeli chcesz poznać odpowiedzi, czytaj dalej.

3,00 zł
2,19 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 0,81 zł

24
Baletowa Ekipa. Urodziny Millie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Baletowa Ekipa. Urodziny Millie
Dostępny55 szt.

Zapraszamy na wspaniałą baletową przygodę… i na siódme urodziny! Taką okazję trzeba odpowiednio świętować. Mama Millie organizuje wielkie przyjęcie. Dziewczynka jednak zaczyna się stresować. Czy wszyscy będą się dobrze bawić? Czy nie będzie za głośno? Króliczki z Baletowej Ekipy postanawiają wesprzeć przyjaciółkę i wziąć udział w przyjęciu. To pociesza dziewczynkę, ale… Co jeżeli ktoś odkryje ich tajemnicę? Seria „Baletowa Ekipa” to wspaniałe książki o przyjaźni, pokonywaniu trudności i relacjach z rówieśnikami. To idealna propozycja dla małych fanek tańca i baletu – do czytania samodzielnego lub z rodzicami.

22,90 zł
16,72 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 6,18 zł

25
Dawne i przyszłe wiedźmy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dawne i przyszłe wiedźmy
Dostępny618 szt.

Nie ma czegoś takiego jak wiedźmy, choć kiedyś były – w dawnych, spowitych mrokiem czasach, zanim zaczęto je palić. Od tego czasu noc należy do mężczyzn z krzyżami i pochodniami, a czary sprowadzają się do ładnych amuletów i dziecięcych rymowanek. Jeśli współczesna kobieta chce sięgnąć po władzę i moc, musi ich poszukać na ulicy. Jak siostry Eastwood. Może nikt nie opowie ich historii, ponieważ nie jest jeszcze skończona. Niewykluczone, że jesteśmy dopiero u jej początku i całe to zamieszanie-pogmatwanie, którego narobiły, to zaledwie pierwsze uderzenie krzesiwa, pierwsza garść iskier. Wciąż nie ma czegoś takiego jak wiedźmy. Ale będzie. „Ta powieść skradła moje serce od pierwszych zdań wprowadzenia. Rozprawia się z niesprawiedliwościami społecznymi dotyczącymi płci, rasy, konserwatywnych postaw, kapitalistycznego wyzysku i jeszcze wielu innych spraw. Nic to, że akcja rozgrywa się pod koniec XIX wieku w Stanach Zjednoczonych. Wychodząc z tamtymi kobietami i ich bliskimi na ulice, by protestować, czujemy się, jakbyśmy byli w dzisiejszej Polsce. Wiedźmy, zaklęcia, czary, prastare rymowanki i alternatywne wersje znanych baśni to piękny sztafaż, w który autorka ubrała aktualne, palące kwestie społeczne. Bo „dawno, dawno temu” równie dobrze może się dziać „tu i teraz”. – Patrycja Zarawska, tłumaczka książki „Zachwycający, poruszający pean na cześć niepokonanej mocy kobiet. Postacie są żywe, z krwi i kości – krwawią i krzyczą. Uwielbiam je i nie mogę się doczekać, by siła wiedźm obudziła się w nas wszystkich.” – Laini Taylor, autorka bestsellerów „New York Timesa” „Cudowna ucieczka w świat, w którym moc wiedźm skurczyła się do zaledwie wspomnienia o kobiecej magii, a trzy zuchwałe, rozdzielone do niedawna siostry zdobywają klucz do tego, by tę magię sprowadzić z powrotem. Ta opowieść porwie was bez reszty.” – Yangsze Choo, autorka bestsellerów „New York Timesa” „Niesamowity kawał czarownictwa i buntu, tak bardzo potrzebnego w naszych czasach, a także przypomnienie, że sekretne słowa i sposoby nigdy nie odejdą w zapomnienie, dopóki istnieją języki, które wypowiedzą zaklęcia, i uszy, które zechcą słuchać.” – P. Djèlí Clark, autor The Black God’s Drum „Błyskotliwe arcydzieło czystej magii w dziedzinie snucia opowieści!” – Gwendolyn Womack, autorka Przepowiedni

42,90 zł
33,46 zł

Rabat 22,0%
oszczędzasz 9,44 zł

26
Klamerki drewniane 36szt - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Klamerki drewniane 36szt
Titanum
Dostępny2 szt.

Zestaw składający się z 36 drewnianych klamerek i sznurka jutowego, przeznaczony do samodzielnego tworzenia ozdób. Klamerki mogą być przyklejane do dekoracji z filcu, pianki, drewna, itp. celem przypięcia ich w dogodne miejsca. Świetnie sprawdzą się do tworzenia dekoracji z wykorzystaniem zdjęć. Znajdą zastosowanie w scrapbookingu oraz technice decoupage. Pakowane w przezroczysty woreczek na blistrze.

10,20 zł
27
Nieograniczone horyzonty. Historia kobiet pracujących w liniach lotniczych Pan American w erze odrzutowej - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Nieograniczone horyzonty. Historia kobiet pracujących w liniach lotnic...
Dostępny1 szt.

Powab, niebezpieczeństwo, wyzwolenie: w czasach, gdy rozgrywa się akcja serialu Mad Men, w erze lotnictwa cywilnego, Pan American World Airways przyciągały młode kobiety, które pragnęły wyrwać się ze swoich miasteczek, rozwinąć skrzydła i zrobić karierę. Obowiązkowo po studiach, ze zdolnościami dyplomatycznymi pracownika służby zagranicznej i znajomością dwóch języków obcych stewardesa ery odrzutowej latająca ikonicznymi liniami Pan Am w latach 1966–1975 musiała mierzyć 160–175 centymetrów, ważyć 47–63 kilogramy i mieć poniżej 26 lat w momencie zatrudnienia. Julia Cooke splotła w osobistej narracji losy zapadających w pamięć postaci – od pochodzącej z małego miasteczka Lynne Totten, biolożki, która zdecydowała, że praca w laboratorium jednak nie jest dla niej, do Hazel Bowie, jednej ze stosunkowo nielicznych w tamtych czasach czarnoskórych stewardes – ukazując, jak ich podniebne życie je wyzwala. Julia Cooke ujawnia znaną tylko nielicznym rolę stewardes Pan Am w wojnie wietnamskiej, podczas której samoloty tych linii lotniczych dostarczały młodych amerykańskich żołnierzy na pola walki oraz zabierały ich na krótkie urlopy. I wreszcie – opisując operację Babylift, dzięki której z upadającego Sajgonu ewakuowano dwa tysiące dzieci – książka pokazuje, jak stewardesy połączyły siły, aby odegrać wyjątkową rolę na światowej scenie.

49,90 zł
24,95 zł

Rabat 50,0%
oszczędzasz 24,95 zł

28
Zestaw figurek farma Koń i rolnik 161148 mix Cena za 1szt - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw figurek farma Koń i rolnik 161148 mix Cena za 1szt
Artyk
Dostępny14 szt.

Zestaw figurek - koń i człowiek. Wierne odwzorowanie wyglądu zwierzęcia. W zestawie: 1 figurka konia, 1 figurka rolnika, akcesoria. Występuje w 4 wariantach (sprzedawane oddzielnie). Wymiary opakowania: 22 x 14 x 10 cm. Wiek: 3+

36,90 zł
32,10 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 4,80 zł

29
Karty pojedyncze Luxury Talia 55 kart - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
36,99 zł
32,55 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 4,44 zł

30
Żołnierz figurka 10cm 1910 - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
5,80 zł
5,28 zł

Rabat 9,0%
oszczędzasz 0,52 zł

31
Faceci do wynajęcia. Tom 2. Ogrodnik. Raj odnaleziony - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Faceci do wynajęcia. Tom 2. Ogrodnik. Raj odnaleziony
Dostępny199 szt.

Uczucia potrafią wykiełkować nawet w najbardziej niesprzyjającej glebie Do tej pory całe życie Jagody składało się z arkuszy kalkulacyjnych. Było uporządkowane i przewidywalne, najdrobniejsza rzecz miała w nim swoje miejsce. Jednak kiedy wszystko wywraca się do góry nogami, nie pozostaje jej nic innego, jak przyjąć propozycję babci i wyjechać z miasta, by przez kilka tygodni zajmować się czymś, co dotychczas było jej całkiem obce – ogrodnictwem. Choć Jagoda obiecała babci, że pod jej opieką wypielęgnowany ogródek nie dozna żadnej szkody, okazuje się, że dziewczyna w ogóle nie ma ręki do roślin. Zadbanym do tej pory kwiatom grozi pogrom i raczej nie będą miały szansy przetrwać do powrotu właścicielki Chyba że do akcji wkroczy przystojny sąsiad, przed którym ogrody nie mają żadnych tajemnic. Czy dzięki jego trosce w życiu Jagody rozkwitnie coś więcej niż kwiaty?

39,90 zł
29,53 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 10,37 zł

32
Notes Pluszowy Tęczorożec Starpak 481257 - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Notes Pluszowy Tęczorożec Starpak 481257
Starpak
Dostępny52 szt.

opis towaru /p p Notes pluszowy z wizerunkiem Tęczorożca z kartkami w linie. Notes jest pokryty przyjemnym w dotyku pluszem oraz przyjazną grafiką z Tęczorożcem.Idealny pomysł na prezent dla najmłodszych a także doskonały dodatek na notatki, rysunki, sekretne zapiski. Wymiary produktu wys.x szer x gł. cm 21x15x2, waga produktu kg. 0,25.Przeznaczony dla dzieci w wieku 3 . Pakowany w woreczek z zawieszką. /p p u Opis /u /p p Notesy i notesiki STARPAK to ponad 110 r oacute żnych modeli i wzor oacute w. /p p Proste, o stonowanej kolorystyce, pokryte imitacją sk oacute ry lub 2-stronnymi cekinami, pluszowe z postaciami zabawnych zwierzak oacute w lub z motywami z ulubionych bajek notesy i pamiętniki STARPAK to niezbędny towarzysz nie tylko małego dziecka, ale r oacute wnież nastolatki. /p p Można w nich notować ważne informacje, swoje przemyślenia i sekrety. Dzięki takiej ilości wzor oacute w i modeli każda dziewczyna znajdzie model zgodny ze swoim stylem i osobowością. nbsp /p p Notesy STARPAK to tez najlepszy i najbardziej uniwersalny pomysł na prezent. /p p a href https //www.youtube.com/watch v nnC1EmVHfQ8 amp list PLze1dvBiWVsz92TpxtZ4ICRwZre1hgG0x amp index 24 STARPAK prezentuje Notesy i pamiętniki - YouTube /a

33,20 zł
29,88 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,32 zł

33
Polska marynarka wojenna II Rzeczypospolitej Tom 5. Dywizjon Okretów Podwodnych 1932-1939 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Polska marynarka wojenna II Rzeczypospolitej Tom 5. Dywizjon Okretów P...
Dostępny35 szt.

Nowa seria Wydawnictwa Napoleon V poświęcona jest historii Polskiej Marynarki Wojennej w latach 1918–1946. W tym unikalnym wydawnictwie, w 27 tomach, zostaną przedstawione najważniejsze wydarzenia z dziejów biało-czerwonej bandery na wodach Wisły, Piny, Prypeci oraz Bałtyku w okresie dwudziestolecia międzywojennego, jak również wojenne losy polskich marynarzy w czasie II wojny światowej.

44,99 zł
34,64 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 10,35 zł

34
Silikonowy smoczek Trendline Disney Kubuś Puchatek, 6-18 m - Mama i dziecko
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Silikonowy smoczek Trendline Disney Kubuś Puchatek, 6-18 m
Nuk
NiedostępnyBrak

Cechy produktu: • ulepszony anatomiczny kształt NUK – wzorowany na kształcie brodawki sutkowej matki w czasie karmienia piersią, optymalnie dostosowuje się do jamy ustnej dziecka w czasie ssania, • cieńsza i węższa szyjka smoczka zmniejsza nacisk na szczękę i zęby, • bardziej spłaszczona i gładka od spodu gumka to przyjemne odczucie w buzi i więcej miejsca dla naturalnych ruchów ssących, • płaski guzik na tarczce zapobiega odgnieceniom buzi, gdy dziecko śpi na brzuszku, • stabilny pojemnik transportowy wielokrotnego użytku, nie zawiera BPA.

19,00 zł
16,34 zł

Rabat 14,0%
oszczędzasz 2,66 zł

35
Wirusy kontra fake newsy. Czy możemy przetrwać bez medycyny? - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wirusy kontra fake newsy. Czy możemy przetrwać bez medycyny?
Dostępny20 szt.

Jak i kiedy atakują wirusy, w jaki sposób się namnażają? Dlaczego są tak zaraźliwe, zmienne genetycznie i ciągle poszukują nowych ofiar? Na czym polega ich sprytne działanie i sztuka przetrwania? W jaki sposób można się przed nimi uchronić? Te i inne pytania postawiła przed nami panująca od półtora roku pandemia. Książka autorstwa Doroty Szadkowskiej, dziennikarki od lat pasjonującej się medycyną, i profesora Krzysztofa Simona, autorytetu medycznego w dziedzinie chorób zakaźnych, w przystępny sposób przybliża skomplikowane mechanizmy rządzące światem wirusów i chorób przez nie wywołanych. Opowiada o tworzących historię świata epidemiach, o nieustępliwym SARS-CoV-2 oraz nieustannie zagrażających wirusach. Uświadamia nam, jak wiele potrzeba wiedzy naukowców i wysiłków lekarzy, aby nas nie zdominowały.

49,90 zł
36,43 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 13,47 zł

36
Faceci do wynajęcia. Tom 3. Kucharz na ostro - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Faceci do wynajęcia. Tom 3. Kucharz na ostro
Dostępny153 szt.

Historia słodka jak miód i pikantna jak chili Amelia zawsze dobrze się czuła w kuchni. Lubiła bawić się przepisami, eksperymentować i wyczarowywać przepyszne dania dla swoich bliskich. Nigdy nie myślała, że mogłaby zajmować się tym zawodowo, jednak kiedy okoliczności zmuszają ją do znalezienia pracy, a w niedawno otwartej restauracji właśnie szukają pracownika, trudno nie uwierzyć w przeznaczenie. Zwłaszcza jeśli właściciel restauracji to znany kucharz, wschodząca gwiazda polskiej sceny kulinarnej. Amelia jest przekonana, że szczęście w końcu się do niej uśmiechnęło. Szybko zmienia zdanie, kiedy przychodzi jej stanąć twarzą w twarz z przystojnym celebrytą, który traktuje kuchnię jak podległe mu królestwo. Dziewczyna jest jednak uparta i zdeterminowana, aby udowodnić, że zasługuje na pracę pod jego okiem. A może to nie ona powinna cokolwiek udowadniać? Nie podejrzewa nawet, jakie motywy kierowały Tomkiem, kiedy zdecydował się ją zatrudnić. Jedno jest pewne – jej relacje z szefem niezmiennie podnoszą temperaturę w kuchni, doprowadzając krew do wrzenia.

39,90 zł
29,53 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 10,37 zł

37
Żądze - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Żądze
Dostępny103 szt.

Katarzyna Nowakowska, znana jako K.N. Haner, to królowa odważnych, drapieżnych powieści o silnych kobietach. Jej sensualne, bezpruderyjne historie porywają tysiące Polek, a bestsellerowa seria Skandal rozpala wszystkie zmysły. Wreszcie miało być jak w baśni (choć takiej tylko dla dorosłych): bezwstydny, namiętny kochanek, magiczny ślub i czerpanie z życia pełnymi garściami. Ale Julia Widawska nie byłaby sobą, gdyby wszystko szło jej jak z płatka. Przygotowania do ślubu zbiegają się z wielkim zawodowym projektem o ogromnym znaczeniu, chciwy ojciec próbuje ją wykorzystać, by spłacić swoje długi, a jakby tego było mało – dawny kochanek wciąż nie daje o sobie zapomnieć. Tyle że Julia dobrze wie, czego chce. I nie pozwoli sobą pomiatać. Jeśli ma układać sobie życie, to tylko na własnych zasadach. A każdego, kto wejdzie jej w drogę, pośle prosto do piekła! Nowakowska przebija samą siebie – fanki Skandalu powinny się przygotować na emocje, których jeszcze nie doświadczyły!

42,90 zł
31,32 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 11,58 zł

38
Baletowa Ekipa. Zaginiony pantofelek - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Baletowa Ekipa. Zaginiony pantofelek
Dostępny68 szt.

Millie wybiera się z ukochaną ciocią na spektakl baletowy o Kopciuszku. Ciocia podarowała jej z tej okazji piękne nowe pantofelki. Niestety jeden z bucików zsuwa jej się ze stopy i ginie gdzieś w tłumie. Dziewczynka jest zrozpaczona. Co ma powiedzieć cioci? Czy uda jej się znaleźć pantofelek, nim rozpocznie się spektakl? Całe szczęście są przy niej króliczki z Baletowej Ekipy. Z nimi musi się udać! Seria „Baletowa Ekipa” to wspaniałe książki o przyjaźni, pokonywaniu trudności i relacjach z rówieśnikami. To idealna propozycja dla małych fanek tańca i baletu – do czytania samodzielnego lub z rodzicami.

22,90 zł
16,72 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 6,18 zł

39
Silikonowy smoczek Trendline Disney Myszka Miki, 0-6 m - Mama i dziecko
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Silikonowy smoczek Trendline Disney Myszka Miki, 0-6 m
Nuk
Dostępny1 szt.

Cechy produktu: • ulepszony anatomiczny kształt NUK – wzorowany na kształcie brodawki sutkowej matki w czasie karmienia piersią, optymalnie dostosowuje się do jamy ustnej dziecka w czasie ssania, • cieńsza i węższa szyjka smoczka zmniejsza nacisk na szczękę i zęby, • bardziej spłaszczona i gładka od spodu gumka to przyjemne odczucie w buzi i więcej miejsca dla naturalnych ruchów ssących, • płaski guzik na tarczce zapobiega odgnieceniom buzi, gdy dziecko śpi na brzuszku, • stabilny pojemnik transportowy wielokrotnego użytku, nie zawiera BPA.

16,00 zł
10,88 zł

Rabat 32,0%
oszczędzasz 5,12 zł

40
PLAYMOBIL ® Adventures of Ayuma 70803. Kryształowa wróżka i Nietoperzowa wróżka z tajemniczymi zwierzętami - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
PLAYMOBIL ® Adventures of Ayuma 70803. Kryształowa wróżka i Nietoperzo...
Playmobil ®
Dostępny3 szt.

Ten zestaw spodoba się wszystkim wielbicielkom wróżek i klocków Playmobil. Ilość elementów: 25 Uwaga! Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat ze względu na ryzyko udławienia małymi elementami.

78,99 zł
71,09 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,90 zł

41
Notes Pluszowy Jednorożec Starpak 481255 - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Notes Pluszowy Jednorożec Starpak 481255
Starpak
Dostępny36 szt.

opis towaru /p p Notes pluszowy z wizerunkiem Jednorożca z kartkami w linie. Notes jest pokryty przyjemnym w dotyku pluszem oraz przyjazną grafiką z Jednorożcem Idealny pomysł na prezent dla najmłodszych a także doskonały dodatek na notatki, rysunki, sekretne zapiski. Wymiary produktu wys.x szer x gł. cm 21x15x2, waga produktu kg. 0,25.Przeznaczony dla dzieci w wieku 3 . Pakowany w woreczek z zawieszką. /p p u Opis /u /p p Notesy i notesiki STARPAK to ponad 110 r oacute żnych modeli i wzor oacute w. /p p Proste, o stonowanej kolorystyce, pokryte imitacją sk oacute ry lub 2-stronnymi cekinami, pluszowe z postaciami zabawnych zwierzak oacute w lub z motywami z ulubionych bajek notesy i pamiętniki STARPAK to niezbędny towarzysz nie tylko małego dziecka, ale r oacute wnież nastolatki. /p p Można w nich notować ważne informacje, swoje przemyślenia i sekrety. Dzięki takiej ilości wzor oacute w i modeli każda dziewczyna znajdzie model zgodny ze swoim stylem i osobowością. nbsp /p p Notesy STARPAK to tez najlepszy i najbardziej uniwersalny pomysł na prezent. /p p a href https //www.youtube.com/watch v nnC1EmVHfQ8 amp list PLze1dvBiWVsz92TpxtZ4ICRwZre1hgG0x amp index 24 STARPAK prezentuje Notesy i pamiętniki - YouTube /a

45,20 zł
40,68 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,52 zł

42
PLAYMOBIL ® Adventures of Ayuma 70805. Obóz treningowy - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
PLAYMOBIL ® Adventures of Ayuma 70805. Obóz treningowy
Playmobil ®
Dostępny3 szt.

Podczas obozu treningowego wróżki i ich zwierzęta mogą doskonalić swoje umiejętności. Do wyboru mają miejsca do trenowania wspinaczki, strzelania do celu z łuku, pomieszczenie do planowania strategii walk oraz wiele akcesoriów do przygotowania magicznych mikstur. Ilość elementów: 150 Uwaga! Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat ze względu na ryzyko udławienia małymi elementami.

219,99 zł
197,99 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 22,00 zł

43
Silikonowy smoczek Trendline Disney Myszka Miki, 6-18 m - Mama i dziecko
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Silikonowy smoczek Trendline Disney Myszka Miki, 6-18 m
Nuk
NiedostępnyBrak

Cechy produktu: • ulepszony anatomiczny kształt NUK – wzorowany na kształcie brodawki sutkowej matki w czasie karmienia piersią, optymalnie dostosowuje się do jamy ustnej dziecka w czasie ssania, • cieńsza i węższa szyjka smoczka zmniejsza nacisk na szczękę i zęby, • bardziej spłaszczona i gładka od spodu gumka to przyjemne odczucie w buzi i więcej miejsca dla naturalnych ruchów ssących, • płaski guzik na tarczce zapobiega odgnieceniom buzi, gdy dziecko śpi na brzuszku, • stabilny pojemnik transportowy wielokrotnego użytku, nie zawiera BPA.

16,00 zł
13,76 zł

Rabat 14,0%
oszczędzasz 2,24 zł

44
Joyride (30th Anniversary Edition), LP - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Joyride (30th Anniversary Edition), LP
Roxette, Warner Music Polska
NiedostępnyBrak

Płyta „Joyride" grupy Roxette skończyła 30 lat. Z tej okazji ukazuje się jubileuszowa vinylowa reedycja trzeciego albumu szwedzkiego duetu. Wydawnictwo zawiera oryginalny materiał. Dostępne są także wersje jubileuszowego wydania „Joyride” na 4-płytowym winylu oraz 3-płytowym kompakcie. Wydawnictwa zawierają oryginalny materiał, jak również niepublikowane wcześniej i rzadkie nagrania, które dokładniej przybliżają ten okres w historii Roxette i muzyki pop. Całość uzupełnia bogato ilustrowana 32-stronicowa książeczka. Lista utworów: Strona A 1. Joyride 2. Hotblooded 3. Fading Like A Flower (Every Time You Leave) 4. Knockin’ On Every Door 5. Spending My Time 6. Watercolours In The Rain Strona B 1. The Big L. 2. (Do You Get) Excited? 3. Small Talk 4. Physical Fascination 5. Things Will Never Be The Same 6. Perfect Day

83,99 zł
77,27 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 6,72 zł

45
Butelka FC+ 300 ml ze wskaźnikiem temperatury (0-6 miesięcy, do mleka), smoczek silikonowy, Kubuś Puchatek - Mama i dziecko
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Butelka FC+ 300 ml ze wskaźnikiem temperatury (0-6 miesięcy, do mleka)...
Nuk
NiedostępnyBrak

Butelka NUK First Choice+ ze wskaźnikiem temperatury monochromatyczna: • wskaźnik temperatury NUK • wyjątkowo miękki smoczek dostosowany do kształtu jamy ustnej • testowana w szpitalach - dla optymalnego łączenia karmienia piersią i butelką* • antykolkowy system odpowietrzania pomaga zapobiegać kolce • wygodna do napełniania i czyszczenia - szeroki otwór butelki • wykonana z polipropylenu (PP), pojemność 300 ml, nie zawiera bisfenolu A (BPA) • silikonowy smoczek, rozmiar 0-6 miesięcy (do mleka modyfikowanego) Wskaźnik temperatury NUK Aby mieć pewność, że pokarm podawany niemowlęciu nie będzie zbyt gorący, butelki NUK First Choice+* posiadają wskaźnik temperatury NUK. Wskaźnik wygląda jak termometr i jest umieszczony pomiędzy kreskami podziałki. Wskaźnik zmienia kolor pod wpływem zmiany temperatury zawartości butelki. Jeżeli pokarm jest zbyt gorący, wskaźnik zmienia kolor z niebieskiego na biały. Pokarm powinien być podawany niemowlęciu w temperaturze ciała (37°= kolor błękitny). Prosimy o ponowne sprawdzenie temperatury bezpośrednio przed podaniem dziecku butelki. Optymalne łączenie karmienia piersią i butelką • spokojne karmienie butelką, tak jak przy piersi mamy • szczególnie dobrze akceptowana przez dzieci karmione piersią • naturalny kształt smoczka wspiera zdrowy rozwój jamy ustnej dziecka • antykolkowy system odpowietrzania pomaga zapobiegać kolce Butelki do karmienia NUK First Choice+ są wykonane z bardzo lekkiego i wytrzymałego tworzywa – polipropylenu (PP). Ich wyprofilowany kształt sprawia, że doskonale pasują do ręki zarówno mamy, jak i dziecka. Butelki są nietłukące, mogą być myte w zmywarce i umieszczane w zamrażarce. Ich praktyczny szeroki otwór ułatwia napełnianie i czyszczenie. Smoczki First Choice+ Smoczki silikonowe NUK wykonane są z wysokiej jakości tworzywa. Silikon jest łatwy do czyszczenia oraz szczególnie odporny na wysokie temperatury. Nie zmienia się nawet pod wpływem bezpośredniego światła ani w kontakcie tłuszczem zawartym w pokarmie. Silikon można wygotowywać, jest wolny od szkodliwych substancji, neutralny w zapachu i smaku, przezroczysty i ma gładką powierzchnię. Wszystkie smoczki do butelki NUK posiadają oryginalny kształt NUK, który wspiera zdrowy rozwój szczęki.Został on opracowany przez ortodontów, tak aby przypominać kształt brodawki sutkowej matki w czasie karmienia. Wszystkie smoczki do butelki NUK mają antykolkowy system odpowietrzania NUK Air System, który wyrównuje ciśnienie w butelce, dzięki czemu smoczek się nie zaciska, a dziecko może ssać bez przerw. W ten sposób zmniejsza on ilość powietrza połykanego przez dziecko, minimalizując ryzyko wystąpienia kolki.

43,00 zł
36,98 zł

Rabat 14,0%
oszczędzasz 6,02 zł

46
Baby Blocks. Klocki Dino, stegosaur 41495 - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Baby Blocks. Klocki Dino, stegosaur 41495
Wader
Dostępny11 szt.

Klocki Baby Blocks Dino to doskonała propozycja na pierwsze klocki dla dziecka. Różnorodne kolory i kształty, rozmiar odpowiedni i bezpieczny dla najmłodszych oraz bardzo łatwy system montażu sprawią, że początek przygody z budowaniem będzie prosty i ciekawy. Przy pomocy Klocków Baby Blocks Dino dzieci zadebiutują tworząc rozmaite dinozaury. Klocki Dino występują w 4 modelach: diplodok (17 elementów), triceratops (23 elementy), t-rex (24 elementów), stegosaurus (14 elementów). Klocki wykonane są z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, wyróżnia je bogata kolorystyka, doskonałe wykonanie i duża wytrzymałość. Wymiary opakowania: 8.5 x 19.5 x 19.5 cm

25,44 zł
22,90 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,54 zł

47
Torebka upominkowa Watercolor Christmas, średnia - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Torebka upominkowa Watercolor Christmas, średnia
PAW, 1
NiedostępnyBrak

Torebka ozdobna z motywem świątecznym. Wymiary: 20.0 x 25.0 x 10 cm

2,99 zł
48
PLAYMOBIL ® Adventures of Ayuma 70801. Drzewo mądrości - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
PLAYMOBIL ® Adventures of Ayuma 70801. Drzewo mądrości
Playmobil ®
Dostępny1 szt.

Bajkowe, stare drzewo mądrości od lat służy wróżkom swoimi radami. Przekazuje je jako zagadki na kostce, która wypada z jego ust. Na każdej z 12 ścianek kostki znajdują się symbole sugerujące odpowiedź. Wśród gałęzi drzewa, które świecą w ciemności, mieszka mały smok. Ilość elementów: 67 Uwaga! Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat ze względu na ryzyko udławienia małymi elementami.

355,99 zł
320,39 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 35,60 zł

49
Torebka upominkowa Ho ho ho - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Torebka upominkowa Ho ho ho
PAW, 1
NiedostępnyBrak

Torebka ozdobna z motywem świątecznym. Wymiary: 33.5 x 26.5 x 13 cm

4,99 zł
50
Silikonowy smoczek Trendline Disney Myszka Miki, 6-18 m - Mama i dziecko
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Silikonowy smoczek Trendline Disney Myszka Miki, 6-18 m
Nuk
Dostępny2 szt.

Cechy produktu: • ulepszony anatomiczny kształt NUK – wzorowany na kształcie brodawki sutkowej matki w czasie karmienia piersią, optymalnie dostosowuje się do jamy ustnej dziecka w czasie ssania, • cieńsza i węższa szyjka smoczka zmniejsza nacisk na szczękę i zęby, • bardziej spłaszczona i gładka od spodu gumka to przyjemne odczucie w buzi i więcej miejsca dla naturalnych ruchów ssących, • płaski guzik na tarczce zapobiega odgnieceniom buzi, gdy dziecko śpi na brzuszku, • stabilny pojemnik transportowy wielokrotnego użytku, nie zawiera BPA.

18,90 zł
16,25 zł

Rabat 14,0%
oszczędzasz 2,65 zł

Wróć do góry