hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2021.10.14

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w czwartek 14 października 2021 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Ugly Love (Colleen Hoover), na drugim Inferno. Tom 2. Angel (Julia Brylewska). Kolejny produkt to Przepaść (Remigiusz Mróz) oraz Rzeczy, które czynimy z miłości (Kristin Hannah).
1
Ugly Love - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Ugly Love
NiedostępnyBrak

Serca zaczynają szybciej bić, obietnice zostają złamane, reguły przestają obowiązywać... Tate przeprowadza się do mieszkania swojego brata. Ta drastyczna zmiana w jej życiu doprowadza do poznania Milesa – przystojnego i tajemniczego pilota. Tate jest zauroczona mężczyzną, ale ten nie pozostawia jej złudzeń: możemy mieć romans, ale nie pytaj mnie o nic i nie oczekuj zbyt wiele. Jednak można nie pytać, a tym bardziej zapomnieć o przeszłości, zwłaszcza, że jest ona tak bolesna? Collen Hoover stworzyła dwie równoległe historie. Pierwsza dzieje się w teraźniejszości, druga sześć lat wcześniej. W teraźniejszości trwa romans. Nie piękny, nie czarujący, bardziej trudny i bolesny. W przeszłości trwa horror Milesa, który rzuca piętno na związek z Tate. Wzruszająca, wciągająca historia o miłości, która nie miała prawa się zrodzić. O pytaniach, na które nie ma odpowiedzi. O tajemnicy, do której trzeba dotrzeć. Tej powieści się nie czyta, tylko przeżywa – całą sobą, sercem i duszą, a po zakończeniu nic już nie jest takie samo. „Colleen Hoover znów poturbowała mnie emocjonalnie. Pokazała zupełnie inne oblicze miłości, zmuszające do poddania się i pustego egzystowania”. – Irena Bujak, zapatrzonawksiazki.blogspot.com „Ta powieść dosłownie mnie zniszczyła, choć do samego końca udawałam, że zawieszona na powiece łza znalazła się tam przypadkiem. Ugly Love zagnieżdża się w duszy na zawsze – wszak miłość, ból i cierpienie mają wiele odcieni...” – Angelika Zdunkiewicz-Kaczor, lustrorzeczywistosci.pl „Wystarczy raz wyobrazić sobie Milesa, raz usłyszeć płacz Tate i raz poczuć tę niesamowitą chemię między nimi, by całkowicie zakochać się w najnowszej powieści Colleen Hoover”. – Natalia Pych, ksiazkowe.pl

44,99 zł
34,64 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 10,35 zł

2
Inferno. Tom 2. Angel - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Inferno. Tom 2. Angel
Dostępny86 szt.

Wydaje się, że życie Hailey w końcu zaczęło się układać i na stałe zagościło w nim to, o czym dziewczyna marzyła – spokój. Kobieta ma własne mieszkanie oraz pracę, w której szybko odnosi sukcesy. Wszystko zdaje się więc iść w dobrym kierunku. Rana w jej sercu już prawie się zagoiła i Hailey wymazała z pamięci mężczyznę, który niemal ją zniszczył. A może to tylko złudzenie? Z pewnością nie sądziła, że tak prędko ponownie pojawi się w Filadelfii – mieście, w którym zostawiła swoje serce i dumę. W mieście, w którym zostawiła jego. Widok innej kobiety u jego boku będzie pierwszym sprawdzianem, jakiemu Hailey zostanie poddana. Czy naprawdę zdołała zapomnieć o Victorze Sharmanie? I czy on zapomniał o niej?

39,90 zł
25,94 zł

Rabat 35,0%
oszczędzasz 13,96 zł

3
Przepaść - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przepaść
Dostępny2213 szt.

W Tatrach Zachodnich dochodzi do zaginięcia młodej kobiety z Warszawy. Ostatnim razem widziana była przez turystów w okolicy Trzydniowiańskiego Wierchu, a potem przepadła bez wieści. Był to jej pierwszy wyjazd w góry, miała zamiar spędzić w nich tylko weekend, a w Zakopanem pojawiła się sama – mimo to wedle ustaleń policji szła czerwonym szlakiem w towarzystwie czterech mężczyzn. Sprawę prowadzi Wiktor Forst, który odtwarza trasę dziewczyny z nadzieją, że odnajdzie ją żywą. Nie trafia na żadne poszlaki, odkrywa jednak w Tatrach coś, co rzuci nowe światło na zbrodnię sprzed lat…

42,90 zł
27,03 zł

Rabat 37,0%
oszczędzasz 15,87 zł

4
Rzeczy, które czynimy z miłości - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rzeczy, które czynimy z miłości
Dostępny6182 szt.

Kristin Hannah, ulubiona powieściopisarka polskich czytelniczek, autorka licznych bestsellerów „New York Timesa”, trafia do najgłębszych i najwrażliwszych zakamarków naszych serc. Książka Rzeczy, które czynimy z miłości to sugestywna i wzruszająca opowieść o magii i sile macierzyństwa. Mówi o radości z powrotu do domu i wyborze pomiędzy własnym dobrem a miłością. Historia Angeli, jednej z trzech sióstr Malone, przekonuje, że nawet jeśli nie zawsze można zapobiec trudnym doświadczeniom, to warto się z nimi zmierzyć w godny sposób, a życie niesie nie tylko trudy, ale i nagrody za ich pokonywanie. Poruszająca, głęboko emocjonalna podróż do sedna tego, co oznacza bycie rodziną.

42,90 zł
30,46 zł

Rabat 29,0%
oszczędzasz 12,44 zł

5
Milcząc jak grób - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Milcząc jak grób
Dostępny414 szt.

Podkomisarz Monika Gniewosz musi zerwać z przeszłością i zmienić otoczenie. Decyduje się więc na przeprowadzkę z Warszawy do sennego miasteczka Pełnia, gdzie życie płynie leniwie, a mieszkańcy wierzą, że nad jeziorem przechadza się duch topielicy. Monika zaczyna pracę w komisariacie i już pierwszego dnia dostaje wezwanie na miejsce zdarzenia – ktoś napadł na młodego mężczyznę. Wkrótce dowiaduje się również o zaginięciu gospodyni pensjonatu. Stopniowo sprawy miasteczka zaczynają wciągać policjantkę niczym niebezpieczne mokradła.

39,90 zł
23,94 zł

Rabat 40,0%
oszczędzasz 15,96 zł

6
Ilustrowane karty do nauki zachowań społecznych - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ilustrowane karty do nauki zachowań społecznych
Harmonia, od 7 lat
Dostępny224 szt.

Prezentowany zestaw to pomoc terapeutyczna, która z powodzeniem może być wykorzystywana zarówno podczas treningów umiejętności społecznych z dziećmi w wieku 7–14 lat, jak i w domu, podczas zabawy. Jego głównym celem jest pomoc dziecku w rozróżnieniu zachowań społecznie pożądanych i nieakceptowalnych oraz uświadomienie mu, w jaki sposób nasze zachowanie może wpływać na relacje z innymi. Zestaw składa się z: • 30 kolorowych kart z ilustracjami przedstawiającymi różne zachowania społeczne; • 9 kolorowych żetonów z opisami różnych codziennych sytuacji; • 12 kart z opisami zadań i pytaniami; • 3 planszy z określeniami częstotliwości: „zawsze”, „często”, „nigdy”; • instrukcji z opisami zabaw.

44,00 zł
34,76 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 9,24 zł

7
Jelita wiedzą lepiej. Jak zrewolucjonizować sposób odżywiania i zmienić od wewnątrz swoje ciało - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jelita wiedzą lepiej. Jak zrewolucjonizować sposób odżywiania i zmieni...
Dostępny437 szt.

Odpowiedni zestaw bakterii w przewodzie pokarmowym jest niezbędny do zachowania zdrowia. Tymczasem niewłaściwa dieta i nadużywanie antybiotyków niszczą naszą wewnętrzną florę bakteryjną, doprowadzając do współczesnych plag – alergii, nietolerancji pokarmowych i otyłości. Podczas podróży przez jelito (dosłownie!) z doktorem Michaelem Mosleyem dowiesz się: • jak diety oddziałują na bakterie jelitowe, wagę i poziom cukru we krwi, • dlaczego ludzie różnie reagują na te same pokarmy, • w jaki sposób jelita wpływają na osobowość i nastrój człowieka, • jak dobrać właściwe pre– i probiotyki, • co jeść, by uniknąć otyłości. W książce znajdziesz także dwufazowy program odnowy mikroflory jelitowej oraz przepisy na dania wspierające przyjazne bakterie. Zadbaj o nie, by cieszyć się dobrym zdrowiem i... jeszcze lepszym samopoczuciem! Pamiętaj, że jelita wiedzą lepiej, co jest dla ciebie dobre! „Dr Mosley jest szanowanym w świecie dziennikarzem piszącym o zdrowiu i żywieniu. Ta książka potwierdza jego klasę. To bardzo pouczająca i jednocześnie zabawna lektura. Stosujcie się do rad autora dla dobra swoich jelit!.” – dr Valter Longo, dyrektor Instytutu Długowieczności na Uniwersytecie Południowej Kalifornii „Zrównoważone i oparte na przeprowadzonych badaniach podsumowanie napisane przez uznanego w świecie guru zdrowych jelit. Nareszcie czytelnicy nie tylko skorzystają z planu dietetycznego, ale też zrozumieją, dlaczego ta dieta działa.” – dr Barry Marshall, laureat Nagrody Nobla w dziedzinie medycyny, profesor mikrobiologii klinicznej na Uniwersytecie Australii Zachodniej Michael Mosley studiował medycynę, bo chciał zostać psychiatrą. Porzucił jednak te plany na rzecz telewizji. Wkrótce po studiach rozpoczął pracę w BBC jako dziennikarz naukowy, producent oraz – co przyniosło mu największą sławę i wiele nagród – prezenter programów medycznych. W 2012 spopularyzował dietę 5:2 opartą na krótkotrwałych postach. Jest autorem książek poświęconych odżywianiu i wpływie diety na stan zdrowia.

44,99 zł
30,14 zł

Rabat 33,0%
oszczędzasz 14,85 zł

8
Kartkówki. Edukacja matematyczna. Klasa 3 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kartkówki. Edukacja matematyczna. Klasa 3
Dostępny145 szt.

Książka zawiera zbiór różnorodnych ćwiczeń z matematyki dla trzecioklasistów. Jest podzielona na części: • Dodaję i odejmuję do 20, • Rozwiązuję zadania tekstowe i liczę pieniądze, • Rozwiązuję zadania tekstowe i mierzę odległości, • Rozwiązuję zadania tekstowe i ważę, • Mnożę i dzielę do 30, • Umiem posługiwać się kalendarzem i zegarem, • Potrafię odczytać temperaturę, • Mierzę i kreślę odcinki, • Znam figury geometryczne, • Dodaję i odejmuję do 100, • Mnożę i dzielę do 100, • Znam kolejność wykonywania działań, • Rozwiązuję zadania tekstowe i liczę pieniądze, • Mierzę i obliczam długości, • Ważę i obliczam ciężar, • Znam zegar i kalendarz.

3,90 zł
3,59 zł

Rabat 7,9%
oszczędzasz 0,31 zł

9
Kochaj najlepiej, jak potrafisz! O sztuce bycia razem - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kochaj najlepiej, jak potrafisz! O sztuce bycia razem
Dostępny597 szt.

Nie czekaj, aż ta jedyna właściwa osoba zapuka do twoich drzwi albo obecny partner zmieni się i nagle spełni wszystkie twoje oczekiwania. To się nie wydarzy. Nieważne, czy już jesteś z kimś, czy dopiero o tym myślisz - książka, którą masz przed sobą, uświadomi ci, jak wiele może zyskać twoja relacja z najbliższą osobą dzięki twojemu nastawieniu i jak znaczący wpływ na twoje uczucia i emocje ma ukształtowana w dzieciństwie emocjonalność i wrażliwość. Stefanie Stahl, niemiecka psycholożka, terapeutka i autorka bestsellerowej książki Odkryj swoje wewnętrzne dziecko, postanowiła tym razem wziąć na warsztat relacje i przekonać cię, że masz potencjał, by stworzyć udany związek. To, jaki będzie, zależy od ciebie. Dzięki temu poradnikowi osiągniesz wymarzony cel! Nie wahaj się, kochaj najlepiej, jak potrafisz! Stefanie Stahl - niemiecka psycholożka i terapeutka, autorka poczytnych poradników psychologicznych. Prowadzi seminaria na temat miłości, poczucia własnej wartości oraz lęku przed związkami. Jej książka "Odkryj swoje wewnętrzne dziecko" stała się światowym bestsellerem: w samych Niemczech sprzedano już prawie milion egzemplarzy. "Wartościowa i pomocna książka, która poszerza samoświadomość i zachęca do autorefleksji. Gdy zrozumiesz swoje schematy działania, będziesz mógł ułożyć szczęśliwe relacje z samym sobą, a także z innymi ludźmi." /JUSTYNA GALIBARCZYK, @justamoments.pl/ "Koniec z cichymi dniami i kłótniami! Koniec z biernym oczekiwaniem na zmiany! Stefanie Stahl uczy nas rozumieć nasze behawioralne mechanizmy obronne oraz radzić sobie z nimi." /MAŁGORZATA FIRKOWSKA, @dreamingyarn/ "Krok po kroku, rozdział po rozdziale Stahl prowadzi czytelniczki i czytelników przez meandry związków, rozkładając błędne przekonania na czynniki pierwsze, i pokazuje, jak zaprogramować się na udane, szczęśliwe życie we dwoje." /KASIA WALCZAK, kozadomowa.pl/

44,99 zł
30,59 zł

Rabat 32,0%
oszczędzasz 14,40 zł

10
Królestwo miedzi - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Królestwo miedzi
Dostępny226 szt.

Czas na powrót do magicznego miasta! Nadeszły nowe czasy. Życie Nahri zmieniło się na zawsze, gdy przypadkowo wezwała Darę - budzącego grozę, tajemniczego dżinna. Zmuszona do opuszczenia Kairu została zaproszona na olśniewający, królewski dwór w Dewabadzie i szybko odkryła, że będzie potrzebowała wszystkich swoich umiejętności, by przetrwać. Dewabad wciąż żyje w cieniu bitwy, w której Dara zginął z ręki księcia Alego. Nahri przyjmuje swoje dziedzictwo i moc, ale doskonale wie, że została uwięziona w niewidzialnej klatce. Jeden błąd może skazać jej pobratymców na zagładę. Ali natomiast został wygnany za to, że odważył się przeciwstawić swojemu ojcu. Ścigany przez zabójców, błądzący po bezlitosnych miedzianych piaskach ziemi jego przodków, zmuszony jest polegać na przerażających zdolnościach, którymi obdarzył go marid, duch wody. Książę poznaje też straszliwy sekret, który od wieków skrywała jego rodzina. Tymczasem na północy kraju rośnie nowe zagrożenie: siła, która sprowadzi burzę ognia prosto pod bramy miasta? „Styl pisania Chakraborty jest żywy, barwny i bardzo klarowny. Czytałem tę książkę z wielką przyjemnością”. – George R.R. Martin, autor cyklu „Gra o Tron”

49,90 zł
30,44 zł

Rabat 39,0%
oszczędzasz 19,46 zł

11
Dobrze, że jesteś - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dobrze, że jesteś
Dostępny336 szt.

W mroźny, grudniowy wieczór ulice Warszawy wypełnia gwar świątecznych przygotowań, a gwiazdkowy nastrój rozgrzewa wszystkie serca. Wśród zabieganych mieszkańców stolicy jest też ona – dziewczyna, która tęskni. Borys nie wierzy w magię świąt i zdecydowanie odrzuca wszystko, co związane z Bożym Narodzeniem. Praca jest dla niego najważniejsza nawet wtedy, gdy inni zajmują się przystrajaniem choinki i pakowaniem prezentów dla najbliższych. Wszystko zmienia się, kiedy los stawia na jego drodze Zoję. Rudowłosa, spontaniczna, roześmiana – jest jego ciepłym promieniem słońca w mroźny dzień. Zakochani szybko orientują się jednak, że spotkali się nie w tym miejscu i nie w tym czasie, a miłość nie jest w stanie przyćmić wszystkiego, co ich dzieli. W chwili rozstania obiecują sobie jedno – jeśli za dwa lata o tej porze wciąż będą za sobą tęsknić, dadzą sobie jeszcze jedną szansę. Gdy Zoja z drżącym sercem i nadzieją w oczach dociera na miejsce spotkania, odkrywa, że Borysa tam nie ma. Może zapomniał o ich umowie? A może ułożył sobie życie bez niej? Czy to możliwe, że po prostu przestał ją kochać? Przecież ona tęskniła za nim każdego dnia? Dobrze, że jesteś to zimowa, nostalgiczna opowieść, która otuli wasze serca. Gabriela Gargaś opowiada o odwadze do bycia sobą, blaskach i cieniach prawdziwej miłości i przyjaźni, która pomaga przetrwać najtrudniejszy czas. Bo niekiedy trzeba po prostu uwierzyć z całych sił, pomóc losowi i ruszyć dalej!

39,90 zł
24,34 zł

Rabat 39,0%
oszczędzasz 15,56 zł

12
"Chłopcy z Placu Broni" Ferenca Molnára - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
"Chłopcy z Placu Broni" Ferenca Molnára
Dostępny155 szt.

Rzetelne i przystępnie napisane opracowanie lektury, m.in. szczegółowe i obszerne streszczenie, dokładna analiza, charakterystyka bohaterów, przykładowe wypracowania, testy sprawdzające z kluczem. Doskonała pomoc w przygotowaniu do lekcji, testów sprawdzających i prac klasowych.

5,90 zł
4,13 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 1,77 zł

13
Gwiazdkowe kolorowanki. Choinka - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Gwiazdkowe kolorowanki. Choinka
Dostępny63 szt.

Seria „Gwiazdkowe kolorowanki” składa się z pięciu części: Bałwanek, Bombka, Choinka, Mikołaj i Prezent. Okładki mają wykrojony kształt odpowiednio do tytułu. W każdej kolorowance jest 16 ilustracji o tematyce zimowej i świątecznej, które przywołują magię świąt Bożego Narodzenia. „Gwiazdkowe kolorowanki” to nie tylko zabawa i rozbudzanie kreatywności dziecka, ale również nauka koncentracji i rozwijanie umiejętności manualnych, które są pierwszym krokiem do nauki pisania.

6,99 zł
2,73 zł

Rabat 60,9%
oszczędzasz 4,26 zł

14
Zakreślacz Candy 6 kolorów YNT - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zakreślacz Candy 6 kolorów YNT
Interdruk
NiedostępnyBrak

Zakreślacz Candy marki YN-Teen. W opakowaniu sześć różnych kolorów.

12,00 zł
10,80 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 1,20 zł

15
Create it! Zestaw kul do kąpieli - diamenty, 10 sztuk - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Create it! Zestaw kul do kąpieli - diamenty, 10 sztuk
M&Z
Dostępny109 szt.

Twoja kąpiel stanie się niezwykłą przygodą dzięki tym kolorowym kulom! Wrzuć jedną do wody i zobacz, jak buzuje wydzielając bąbelki i piękny zapach, a woda zmieni kolor. W zestawie 10 kul jednokrotnego użytku po 15 g każda. Wymiary opakowania: 13.0 x 12.0 x 7.0 cm

23,90 zł
21,27 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 2,63 zł

16
Przebudzenie. Dziedzictwo Smoczego Serca - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przebudzenie. Dziedzictwo Smoczego Serca
Dostępny2879 szt.

W krainie Talamh nastoletni wojownik imieniem Keegan wyłania się z głębin jeziora, dzierżąc miecz – symbol władzy i odpowiedzialności za bezpieczeństwo doliny Fey. W innym świecie, znanym jako Filadelfia, młoda nauczycielka odkrywa, że jest właścicielką wielkiej fortuny. Kiedy Breen Kelly była dzieckiem, ojciec opowiadał jej historie o magicznych miejscach. Jej dorosłe życie nie okazało się jednak magiczne. Dwudziestokilkuletnia kobieta nie znosi swojej pracy, spłaca pożyczkę studencką, żyje z ołówkiem w ręku i cierpi na ataki paniki. Co więcej, nękają ją bóle głowy, często miewa dziwne sny, choćby jak ten o spotkaniu ze smokiem. Ma wrażenie, że słyszy w głowie słowa: „Wróć do domu, Breen Siobhan. Już czas”. Pewnego dnia Breen odkrywa, że jej zaginiony przed laty ojciec zostawił na koncie oszczędnościowym cztery miliony dolarów. Ta fortuna umożliwia jej podróż do Irlandii i skonfrontowanie się ze snami, które okazują się o wiele bardziej realne, niż wcześniej podejrzewała. Uwielbiana przez polskie czytelniczki Nora Roberts to autorka ponad dwustu powieści, nieodmiennie zajmujących pierwsze miejsce na listach bestsellerów „New York Timesa”, sprzedanych w ponad pięciuset milionach egzemplarzy.

44,90 zł
32,78 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 12,12 zł

17
Gwiazdkowe kolorowanki. Bałwanek - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Gwiazdkowe kolorowanki. Bałwanek
Dostępny32 szt.

Seria „Gwiazdkowe kolorowanki” składa się z pięciu części: Bałwanek, Bombka, Choinka, Mikołaj i Prezent. Okładki mają wykrojony kształt odpowiednio do tytułu. W każdej kolorowance jest 16 ilustracji o tematyce zimowej i świątecznej, które przywołują magię świąt Bożego Narodzenia. „Gwiazdkowe kolorowanki” to nie tylko zabawa i rozbudzanie kreatywności dziecka, ale również nauka koncentracji i rozwijanie umiejętności manualnych, które są pierwszym krokiem do nauki pisania.

6,99 zł
2,73 zł

Rabat 60,9%
oszczędzasz 4,26 zł

18
Mapa tur. - Łuk Mużakowa 1:45 000 i 1:12 500 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mapa tur. - Łuk Mużakowa 1:45 000 i 1:12 500
Dostępny16 szt.

Składana mapa turystyczna Parku Krajobrazowego Łuk Mużakowa w skali 1:45 000 wydawnictwa Sygnatura. Mapa obejmuje swoim zasięgiem ścieżkę geoturystyczną, Park Mużakowski oraz Łęknicę. Na rewersie zamieszczono plan Łęknicy w skali 1:12 500 oraz krótki opis prezentowanego obszaru z wieloma fotografiami. W południowo-zachodnim zakątku województwa lubuskiego znajdują się dwa obiekty przyrodnicze o europejskiej randze: Geopark "Łuk Mużakowa" oraz Park Mużakowski.

10,20 zł
7,96 zł

Rabat 22,0%
oszczędzasz 2,24 zł

19
Gwiazdkowe kolorowanki. Bombka - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Gwiazdkowe kolorowanki. Bombka
Dostępny6 szt.

Seria „Gwiazdkowe kolorowanki” składa się z pięciu części: Bałwanek, Bombka, Choinka, Mikołaj i Prezent. Okładki mają wykrojony kształt odpowiednio do tytułu. W każdej kolorowance jest 16 ilustracji o tematyce zimowej i świątecznej, które przywołują magię świąt Bożego Narodzenia. „Gwiazdkowe kolorowanki” to nie tylko zabawa i rozbudzanie kreatywności dziecka, ale również nauka koncentracji i rozwijanie umiejętności manualnych, które są pierwszym krokiem do nauki pisania.

6,99 zł
2,73 zł

Rabat 60,9%
oszczędzasz 4,26 zł

20
Create It! Zestaw do tatuażu z brokatami - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Create It! Zestaw do tatuażu z brokatami
M&Z
Dostępny1 szt.

Zrób sobie brokatowy tatuaż! Dzięki szablonom tatuaży nie musisz już zastanawiać się, jaki tatuaż wykonasz na swoich rękach lub nogach. Wycinasz naklejkę, przyklejasz ją i nakładasz na nią brokat. Brokaty ​​są biodegradowalne i nie zawierają plastiku. Zawartość zestawu:: • 5 szablonów tatuaży, • 3 kolory brokatu, • szczotka.

32,90 zł
29,28 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 3,62 zł

21
Gwiazdkowe kolorowanki. Prezent - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Gwiazdkowe kolorowanki. Prezent
Dostępny11 szt.

Seria „Gwiazdkowe kolorowanki” składa się z pięciu części: Bałwanek, Bombka, Choinka, Mikołaj i Prezent. Okładki mają wykrojony kształt odpowiednio do tytułu. W każdej kolorowance jest 16 ilustracji o tematyce zimowej i świątecznej, które przywołują magię świąt Bożego Narodzenia. „Gwiazdkowe kolorowanki” to nie tylko zabawa i rozbudzanie kreatywności dziecka, ale również nauka koncentracji i rozwijanie umiejętności manualnych, które są pierwszym krokiem do nauki pisania.

6,99 zł
2,73 zł

Rabat 60,9%
oszczędzasz 4,26 zł

22
Ponad 100 naklejek. Smakołyki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ponad 100 naklejek. Smakołyki
Dostępny112 szt.

Ponad 100 naklejek. Smakołyki to książka, która zachęca do zgłębiania wiedzy na temat kuchni i zdrowej diety, ale również ćwicząca mięśnie dłoni. Supertrening uważności i cierpliwości!

12,99 zł
9,74 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 3,25 zł

23
Z psiego na nasze. Czyli jak odczytywać sygnały, które dają nam psy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Z psiego na nasze. Czyli jak odczytywać sygnały, które dają nam psy
Dostępny226 szt.

Z psiego na nasze to książka ilustrowana. Trudno byłoby uchwycić słowami wszystkie niuanse psiego języka, dlatego tworząc ilustracje, autorka starała się wyeksponować najbardziej charakterystyczne sygnały, a także oznaki pomocne w interpretacji podobnych na pozór zachowań. Kiedy porównasz poszczególne rysunki, zauważysz różnice, które nabiorą sensu w danym kontekście. I tak np. otwarty jak przy dyszeniu pysk może kojarzyć się z uśmiechem, ale jeśli pies stulił uszy, ma rozszerzone źrenice, marszczy czoło, a jego język jest napięty i podwinięty, w rzeczywistości coś go niepokoi. Kiedy twój zwierzak daje ci do zrozumienia, że czuje się przytłoczony sytuacją (ktoś podchodzi zbyt blisko, zrobiło się za głośno, za wiele się dzieje albo jest zdezorientowany), możesz pogorszyć sprawę, jeśli błędnie odczytasz wysyłane przez niego sygnały i niechcący dodatkowo go zestresujesz.

29,90 zł
20,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 8,97 zł

24
Staś i laboratorium emocji - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Staś i laboratorium emocji
Dostępny1107 szt.

Dlaczego się złoszczę? Jak się zachowuję, gdy czuję złość? Czy to uczucie może całkowicie zniknąć? – to pytania, które zadaje sobie Staś. Chłopiec szuka odpowiedzi w tajemniczym laboratorium. Pod czujnym okiem badacza sprawdza, kiedy pojawia się złość i jakie reakcje jej towarzyszą. Do dyspozycji ma magiczne księgi oraz probówki pełne dziwnych substancji, ale rozwiązanie zagadki będzie możliwe tylko wtedy, gdy wykona zadanie, dzięki któremu rozpozna zbliżającą się złość i zrozumie swoje zachowanie… Czy Staś podejmie wyzwanie badacza? I jak właściwie trafił do jego laboratorium? Czy chłopiec pozbędzie się złości? Jeśli chcesz poznać rozwiązanie zagadki, przeczytaj tę książkę. Dzięki tej książce twoje dziecko: • razem z bohaterem przeżyje niezwykłą przygodę, • zrozumie, że złość towarzyszy także innym ludziom, • dowie się, jak ciało informuje nas o złości, • rozpozna swoje zachowania powodowane złością, • pozna strategie radzenia sobie z tym uczuciem, • oswoi złość i odzyska spokój. Drodzy czytelnicy, przyglądając się Stasiowi, będziecie mogli razem z nim odpowiedzieć na ważne pytania dotyczące złości. Dzięki temu lepiej poznacie tę emocję i przekonacie się, że panowanie nad własnym zachowaniem jest możliwe. Jeśli chcecie spędzić miło czas ze swoimi bliskimi, a jednocześnie zrozumieć, po co nam złość, koniecznie przeczytajcie Stasia i laboratorium emocji. Przyjemnej lektury!

39,90 zł
35,51 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 4,39 zł

25
Animorphia. Ekstremalne kolorowanie i wyszukiwanie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Animorphia. Ekstremalne kolorowanie i wyszukiwanie
Dostępny172 szt.

Animorphia to niezwykła książka do kolorowania połączonego z zabawą w wyszukiwanie ukrytych obiektów. Książka wyróżnia się imponującą grafiką, bardzo bogatą i ekspresyjną, skierowaną do czytelników w wieku od 8 do 18 i więcej lat. Autor używając wyszukanej czarnej kreski, tworzy wyrafinowane rysunki zwierząt, wzory i ornamenty. Składają z się one z małych elementów i układają się w zadziwiające kompozycje. Książka zachęca czytelnika do dokończenia i pokolorowania niezwykłych rysunków, jak i do wyszukiwania obiektów ukrytych na jej kartach. Umiejętności autora zyskały mu potężną bazę 1,5 mln fanów jego profilu Sketchy Stories na Facebooku.

34,99 zł
25,19 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,80 zł

26
To jest Italia! - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
To jest Italia!
Dostępny145 szt.

Miasteczka pełne barw, skąpane w promieniach słońca. Starożytne zabytki, kilkusetletnie kamienice, ukwiecone balkony i okna. Znamy ten idylliczny obrazek. Kusi każdego, kto choć raz odwiedził Włochy, i zachęca, by zawitać tam ponownie. Dajmy się uwieść opowieściom Polki, Aleksandry Seghi, która od ponad 20 lat mieszka we Włoszech. Poznajmy ich historię, tradycje, codzinne życie. Zacznijmy od kawy w przytulnym barze, potem wyruszmy w podróż po włoskich miastach i miasteczkach, teatrach i scenach, kościołach i ogrodach. W tej podróży towarzyszyć nam będą znani Polacy, którzy bardzo lubią Italię i chętnie w niej bywają nie tylko ze względów zawodowych, ale i prywatnie. Dali się namówić Autorce na rozmowy o Włoszech, o tym, co ich urzeka, facynuje, jak się tam czują. Zmęczeni podróżą? Czas na sjestę i celebrowanie posiłków w rodzinnym gronie. Skosztujmy włoskich przysmaków. Nie zabraknie makaronów, owoców morza, warzyw, ziół i oliwy, a na deser koniecznie lody. Zasmakowało? Przepisy kulinarne są już gotowe. Teraz wystarczy tylko poeksperymentować we własnej kuchni. Zapraszamy do lektury przy kawie lub włoskim chianti. Co kto lubi.

39,90 zł
28,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

27
Ponad 100 naklejek. Pojazdy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ponad 100 naklejek. Pojazdy
NiedostępnyBrak

Ponad 100 naklejek. Pojazdy to książka, która zachęca do zgłębiania wiedzy na temat przeróżnych pojazdów (lądowych, na wodzie i w powietrzu), ale również ćwicząca mięśnie dłoni. Supertrening uważności i cierpliwości!

13,00 zł
9,75 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 3,25 zł

28
CreArt. Malowanie po numerach. Bambi - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
CreArt. Malowanie po numerach. Bambi
Ravensburger, 1
Dostępny13 szt.

Nowa międzynarodowa seria do malowania, odpowiednia dla chłopców i dziewczynek od 9 lat. Każde opakowanie zawiera wszystko, czego potrzebujesz do namalowania pięknego obrazu i ramkę do zawieszenia swojego dzieła po zakończeniu pracy: • wstępnie zadrukowaną teczkę, • 1 wysokiej jakości pędzel, • indywidualnie zamykane kolorowe słoiki, • ramkę. Malowanie nigdy nie było prostsze! Tabliczki zawierają kolorową i ponumerowaną ścieżkę do pomalowania odpowiednimi kolorami.

58,10 zł
52,29 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,81 zł

29
Labirynty dla dzieci - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Labirynty dla dzieci
Dostępny152 szt.

Labirynty z naklejkami to przede wszystkim doskonała zabawa dla dzieci. Zadania zawarte w tej książce przygotowują również do nauki pisania, rozwijają koordynację wzrokowo-ruchową i spostrzegawczość.

8,90 zł
8,19 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 0,71 zł

30
Księżna Izabela Czartoryska - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Księżna Izabela Czartoryska
Dostępny60 szt.

Powieść o Rzeczypospolitej XVIII w., o skonfliktowanych Polakach, wielkich i małych bohaterach, o zdrajcach i patriotach. Główną bohaterką jest księżna Izabela Czartoryska, kobieta silna, interesująca, wzbudzająca podziw, ale i kontrowersje.

29,40 zł
20,58 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 8,82 zł

31
Czas Hitlera. Tom 2. Klęska 1940-1945 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czas Hitlera. Tom 2. Klęska 1940-1945
Dostępny220 szt.

Dwuczęściowy Czas Hitlera to błyskotliwie napisana, bogato ilustrowana książka prezentująca nowe, unikatowe spojrzenie doskonałego historyka na wzlot i upadek Trzeciej Rzeszy. Tom pierwszy – Triumf – opisuje okres od dojścia Hitlera do władzy do pokonania Polski w 1939 roku. Tom drugi – Klęska – zaczyna się 1 stycznia 1940 roku i kończy już po samobójczej śmierci Hitlera. Wzbogacony o relacje świadków, materiały prasowe, listy i wspomnienia, uzupełniony fotografiami, ilustracjami i mapami tekst przenosi nas w czas rządów Hitlera i pozwala spojrzeć na podejmowane wówczas decyzje bez uprzedzeń wynikających ze znajomości późniejszych wydarzeń. Wizualnie i narracyjnie oba tomy Czasu Hitlera ożywiają dla nas ten kluczowy okres historii, ukazując go w nowym świetle.

99,00 zł
74,25 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 24,75 zł

32
Promyczek na święta - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Promyczek na święta
Dostępny368 szt.

W grudniu, najbardziej magicznym z miesięcy w roku, wszystko wydaje się możliwe. A przecież zwykle nie potrzeba wiele, by być szczęśliwym? Czasem wystarczy tylko zasiąść przy jednym stole. Zielony Zakątek to gospodarstwo agroturystyczne prowadzone przez starsze małżeństwo, Bożenę i Leona Troczów. Z pomocą Hani, Kajetana i Marceliny, dwudziestokilkulatków, którzy znają się jeszcze z czasów szkolnych, tworzą piękne, przytulne i ciepłe miejsce, w którym nie sposób się nie zakochać. Niestety, nawet w tak urokliwym miejscu jak Zielony Zakątek zdarzają się kłopoty. Bohaterowie opowieści Klaudii Bianek próbują samodzielnie mierzyć się ze swoimi problemami, ale aura za oknem i świąteczna atmosfera sprawia, że zbliżają się do siebie, odkrywając, że czasem bliskość drugiego człowieka może okazać się prawdziwym darem z nieba. Promyczek na święta to piękna, rodzinna opowieść o wszystkich odcieniach miłości, bo przecież przy świątecznym stole dla każdego znajdzie się miejsce. Szczególnie dla tych z sercem na dłoni i kotem na kolanach.

39,90 zł
29,93 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,97 zł

33
Ukochana gangstera - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ukochana gangstera
Dostępny306 szt.

Ojciec Elizabeth Hallwell jest człowiekiem bezwzględnym i chciwym. Do tego stopnia, że nie waha się oddać swojej córki gangsterowi Loganowi Rothowi. Elizabeth ma za zadanie zdobyć jego miłość. Okazuje się jednak, że to nie takie proste, ponieważ jakiekolwiek głębsze uczucia są Loganowi całkowicie obce – a przynajmniej on tak o sobie myśli. Czy obecność Elizabeth zdoła to zmienić, a jeśli tak, to, jakie będą tego konsekwencje? I.M. Darkss napisała książkę, która rozpala do czerwoności. Przygotujcie się na mocną historię pełną odważnych scen erotycznych, które niejedną czytelniczkę przyprawią o szybsze bicie serca.

39,90 zł
28,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

34
CreArt. Malowanie po numerach. Konie i zachód słońca - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
CreArt. Malowanie po numerach. Konie i zachód słońca
Ravensburger, 1
Dostępny10 szt.

Nowa międzynarodowa seria do malowania, odpowiednia dla chłopców i dziewczynek od 9 lat. Każde opakowanie zawiera wszystko, czego potrzebujesz do namalowania pięknego obrazu i ramkę do zawieszenia swojego dzieła po zakończeniu pracy: • wstępnie zadrukowaną teczkę, • 1 wysokiej jakości pędzel, • indywidualnie zamykane kolorowe słoiki, • ramkę. Malowanie nigdy nie było prostsze! Tabliczki zawierają kolorową i ponumerowaną ścieżkę do pomalowania odpowiednimi kolorami.

58,10 zł
52,29 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,81 zł

35
Top Trumps. Quiz. Harry Potter (500 pytań) - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Top Trumps. Quiz. Harry Potter (500 pytań)
Winning Moves, od 6 lat
Dostępny206 szt.

Gra quizowa Top Trumps. Harry Potter Myślisz, że znasz magiczny świat Harrego Pottera? Cóż, teraz jest czas, aby sprawdzić swoją wiedzę w grze Top Trumps Quiz! 500 pytań i wyjątkowa forma rozgrywki przetestuje Twoją znajomość o jednej z najbardziej popularnych książkowych i filmowych serii na świecie! Składający się z 500 pytań quiz to znakomita zabawa dla całej rodziny, zarówno jako szybka rozgrywka w podróży, jak i przy okazji dłuższego pojedynku w gronie fanów magii i czarodziejstwa. Zasady gry Podzielcie się na dwie drużyny. Potasujcie karty i rozdajcie po pięć każdej z drużyn. Drużyny na zmianę odczytują przeciwnikom pytanie nr 1 ze swoich kart. Gdy odpowiedzieliście prawidłowo, a przeciwnicy się pomylili, zdobywacie obie karty (parę) i przechodzicie do pytania numer 1 z następnej karty. Gdy obie drużyny odpowiedzą prawidłowo, przejdźcie do następnego pytania z tej karty. Zadawajcie pytania, dopóki jedna z drużyn nie popełni błędu. Gdy nikt nie odpowiedział prawidłowo, przejdźcie do pytania numer 1 z następnej karty. Zadawajcie pytania, aż jedna z drużyn odpowie źle i jej przeciwnicy zdobędą parę oraz karty leżące na stole. Jeżeli użyjecie wszystkich pięciu kart i dalej jest remis, każda z drużyn losuje nową kartę i gra jest kontynuowana do momentu wyłonienia zwycięzcy. Drużyna, która pierwsza zdobędzie trzy pary, wygrywa grę. Zawartość opakowania: 100 kart w praktycznym plastikowym pudełku

76,70 zł
65,96 zł

Rabat 14,0%
oszczędzasz 10,74 zł

36
Rozszerzone oczyszczanie wątroby i woreczka żółciowego - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rozszerzone oczyszczanie wątroby i woreczka żółciowego
Dostępny85 szt.

Ta książka zapewnia dokładne zrozumienie funkcjonowania wątroby i zachodzących w niej złożonych procesów, co powoduje kamienie żółciowe w wątrobie i woreczku żółciowym. Wyjaśnia również dlaczego w nich leży klucz do zrozumienia genezy najczęstszych chorób w dzisiejszym świecie. Dostarcza czytelnikowi wiedzy potrzebnej do rozpoznania tych kamieni i podaje niezbędne instrukcje do samodzielnego zastosowania, pozwalające bezboleśnie i w pełni bezpiecznie je usunąć. Wypełniona przydatnymi grafikami publikacja zawiera również praktyczne wskazówki dotyczące zapobiegania powstawaniu nowych kamieni, zarówno w wątrobie, jak i woreczku żółciowym.

79,70 zł
58,18 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 21,52 zł

37
Szczotka do mycia butelek z gabką - Mama i dziecko
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
4,90 zł
38
Sędzia Dredd. Tom 5. Kompletne akta - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sędzia Dredd. Tom 5. Kompletne akta
NiedostępnyBrak

Gdy Blok Sowiecki zrywa rozejm z Mega-City One – zaczyna się Wojna Apokaliptyczna! W Mega-City One pojawiają się Czterej Mroczni Sędziowie, a ulice miasta za ich sprawą spłyną krwią. Natomiast mieszkańców metropolii ogarnie szał Blokmanii. To jednak wszystko tylko przygrywka do Wojny Apokaliptycznej, którą zapoczątkuje atak nuklearny pochodzący z sowieckiego East-Meg One. Czy Sędzia Dredd zdoła powstrzymać zagładę miasta, w którym strzeże porządku i prawa? Czy Mega-City One przetrwa atak atomowy? W tym tomie połączone zostały Judge Dredd Complete Case Files. Tom 5 oraz Essential Judge Dredd: The Apocalypse War, jak zwykle uzupełnione o galerię ilustracji.

135,00 zł
116,10 zł

Rabat 14,0%
oszczędzasz 18,90 zł

39
Imagimorphia. Ekstremalne kolorowanie i wyszukiwanie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Imagimorphia. Ekstremalne kolorowanie i wyszukiwanie
Dostępny155 szt.

Imagimorphia to niezwykła książka do kolorowania połączonego z zabawą w wyszukiwanie ukrytych obiektów. Jest to kontynuacja serii zapoczątkowanej przez Animorphię. Książka wyróżnia się imponującą grafiką, bardzo bogatą i ekspresyjną, skierowaną do czytelników w wieku od 8 do 18 i więcej lat. Autor używając wyszukanej czarnej kreski, tworzy wyrafinowane rysunki zwierząt, wzory i ornamenty. Składają z się one z małych elementów i układają się w zadziwiające kompozycje. Książka zachęca czytelnika do dokończenia i pokolorowania niezwykłych rysunków, jak i do wyszukiwania obiektów ukrytych na jej kartach. Umiejętności autora zyskały mu potężną bazę 1,5 mln fanów jego profilu Sketchy Stories na Facebooku, a jego pierwsza książka, Animorphia, odniosła sukces również w Polsce.

34,99 zł
25,19 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,80 zł

40
Puzzle 200 elementów. Wesołe psy - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 200 elementów. Wesołe psy
Trefl, 200
Dostępny241 szt.

Puzzle składające się z 200 elementów, zaprojektowaną z myślą o wszystkich miłośnikach psiaków. Po ułożeniu układanki powstanie obrazek o wymiarach 48.0 x 34.0 cm. Produkt został wykonany z wysokiej jakości materiałów, z zastosowaniem specjalnego kalandrowanego papieru odbijającego światło, co ułatwia układanie. Puzzle zostały wyprodukowane w Polsce.

18,00 zł
15,66 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 2,34 zł

41
Ponad 100 naklejek. W lesie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ponad 100 naklejek. W lesie
Dostępny37 szt.

Ponad 100 naklejek. W lesie to książka, która zachęca do zgłębiania wiedzy na temat roślin i zwierząt żyjących w lesie, ale również ćwicząca mięśnie dłoni. Supertrening uważności i cierpliwości!

12,99 zł
9,74 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 3,25 zł

42
Konie. Koloruję i rysuję po śladzie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Konie. Koloruję i rysuję po śladzie
Dostępny84 szt.

Książeczka zawiera duże kolorowe zdjęcia koni, ilustracje do pokolorowania oraz ćwiczenia grafomotoryczne przygotowujące do nauki pisania (szlaczki, poprawianie konturów, rysowanie po śladzie). Dziecko, wykonując ćwiczenia grafomotoryczne, trenuje sprawność dłoni i palców oraz rozwija koordynację wzrokowo-ruchową.

5,90 zł
5,43 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 0,47 zł

43
Otwarte drzwi - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Otwarte drzwi
Dostępny17 szt.

Margaret Oliphant (1828-1897) to szkocka przedstawicielka epoki wiktoriańskiej w literaturze. Choć większość jej dorobku stanowią powieści i studia historyczne, to po latach najwyżej oceniane są - zgodnie przez krytyków i czytelników - jej nowele grozy, objętościowo zwykle dłuższe od tradycyjnych historii o duchach. Spośród zebranych w tym tomie opowiadań, dwa uznawane są za wybitne przykłady literatury grozy. Okno biblioteki zyskało status kultowego, trafiając do legendarnego zbioru Opowieści z dreszczykiem. A tytułowe Otwarte drzwi to zdaniem samego M.R. Jamesa - autora Opowieści starego antykwariusza - jedna z najlepszych nowel w całym gatunku.

29,00 zł
24,36 zł

Rabat 16,0%
oszczędzasz 4,64 zł

44
Rysuję i koloruję. Lamy i jednorożce - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Rysuję i koloruję. Lamy i jednorożce
Dostępny10 szt.

Rysuję i koloruję. Lamy i jednorożce to fantastyczna książka dla przedszkolaka. Znajdują się w niej klasyczne kolorowanki, zadania polegające na rysowaniu i kolorowaniu według wzoru, ćwiczenia ręki oparte na łączeniu kropek i numerów. Tematem przewodnim książki są lamy i jednorożce.

12,99 zł
7,01 zł

Rabat 46,0%
oszczędzasz 5,98 zł

45
Księgi mroku - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Księgi mroku
Dostępny3070 szt.

Książka zekranizowana przez Netflixa pod tytułem „Straszne historie”. To wciągająca od pierwszych stron powieść pełna magii, grozy i zaskakujących zwrotów akcji! Aleks jest zafascynowanym horrorami nastolatkiem, któremu ciąży własna odmienność i nieprzystosowanie do grupy. Bardzo chce być taki jak inni, ma dość bycia klasowym dziwakiem. Na swojej drodze do normalności spotyka niezwykłe postacie, które wciągają go do przedziwnego świata ukrytego za drzwiami zaklętego mieszkania... Będzie nie tylko walczyć z magicznymi mocami, ale też musi wymyślać niczym Szeherezada straszne historie, żeby przeżyć. W końcu odnajdzie bezcenną przyjaźń oraz odzyska wiarę w samego siebie. Utrzymana w szybkim tempie opowieść, która straszy z wdziękiem. To także hołd dla sztuki opowiadania, który zachwyci miłośników fantastycznych i magicznych światów. Gratka dla tych, którzy lubią się bać i obgryzać paznokcie podczas lektury Claire Legrand Mroczna powieść o sile płynącej z samoakceptacji i walce z własnymi lękami. Fani twórczości Neila Gaimana, Lemony Snicketa czy Adama Gidwitza odnajdą w Księgach Mroku równie zaskakujące i przerażające historie School Library Journal

39,90 zł
32,72 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 7,18 zł

46
Śliniak rękawek Dino - Mama i dziecko
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
14,60 zł
47
Zaufaj swoim marzeniom - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zaufaj swoim marzeniom
Dostępny367 szt.

Autorka najpiękniejszych zimowych książek po raz kolejny zabiera nas na urokliwe południe Polski. Gwarantujemy, że po lekturze tej książki zapragniesz pojechać w góry! Gdy nadarza się okazja wspólnego wyjazdu do Zakopanego, w sercu Pauliny pojawia się iskierka nadziei. Uwielbia jeździć na nartach i od dawna tego nie robiła; co jednak ważniejsze, firma, w której pracuje wraz z partnerem, ma realizować duże zlecenie ? kompleks hotelowy pod samymi Tatrami! Robert obiecuje zaangażować ją w projekt. To miła odmiana w ich życiu ? Paulina ma już dość jego egoizmu i opryskliwości. Wkrótce kobieta przekona się, jak wiele może kosztować rezygnowanie z własnych marzeń. Czy magiczna, grudniowa atmosfera Zakopanego pomoże Paulinie uporządkować w głowie wszystkie sprawy? A może to dzięki nowemu przyjacielowi, z którym może rozmawiać o problemach, otworzy wreszcie oczy? W tej cudownej, zimowej opowieści Natalia Sońska udowadnia, że nigdy nie jest za późno, by zacząć spełniać swoje marzenia!

39,90 zł
29,93 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,97 zł

48
Top Trumps Quiz Domówka - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Top Trumps Quiz Domówka
Winning Moves
Dostępny101 szt.

Gra quizowa Top Trumps Quiz Domówka Gra Top Trumps Quiz Domówka to najlepszy sposób na rozkręcenie każdej imprezy! Sprawdź swoją wiedzę w wyjątkowym quizie. Domówka to aż 500 szalonych pytań w kategoriach takich jak: wiedza, nauka, nazwy, lifestyle, film, sport, muzyka, liczby. Zasady gry: Podzielcie się na dwie drużyny. Potasujcie karty i rozdajcie po pięć każdej z drużyn. Drużyny na zmianę odczytują przeciwnikom pytanie nr 1 ze swoich kart. Gdy odpowiedzieliście prawidłowo, a przeciwnicy się pomylili, zdobywacie obie karty (parę) i przechodzicie do pytania numer 1 z następnej karty. Gdy obie drużyny odpowiedzą prawidłowo, przejdźcie do następnego pytania z tej karty. Zadawajcie pytania, dopóki jedna z drużyn nie popełni błędu. Gdy nikt nie odpowiedział prawidłowo, przejdźcie do pytania numer 1 z następnej karty. Zadawajcie pytania, aż jedna z drużyn odpowie źle i jej przeciwnicy zdobędą parę oraz karty leżące na stole. Jeżeli użyjecie wszystkich pięciu kart i dalej jest remis, każda z drużyn losuje nową kartę i gra jest kontynuowana do momentu wyłonienia zwycięzcy. Drużyna, która pierwsza zdobędzie trzy pary, wygrywa grę. Zawartość:  100 kart w praktycznym plastikowym pudełku Cechy gry:  ilość graczy: minimum 2  wiek: 16+  czas gry: 15-30 min  język wydania: polskiUwaga! Produkt nieodpowiedni dla dzieci poniżej 3 roku życia.

76,70 zł
65,96 zł

Rabat 14,0%
oszczędzasz 10,74 zł

49
Historia wyssana z sopla lodu - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Historia wyssana z sopla lodu
Dostępny90 szt.

Głównym bohaterem komiksu jest Juka, młodzieniec mieszkający w wiosce Papaja. Chłopak jest zafascynowany sympatycznymi zwierzątkami zwanymi płochaczkami. Niestety, w całym kraju władanym przez jaśniepana Przylepę zwierzątka te są uważane za największy przysmak, a tak się składa, że najlepszym łowcą płochaczków jest mistrz Rębasz, ojciec Juki. Gdy pewnego dnia Juka poznaje Oleę, która także traktuje płochaczki jak przyjaciół, postanawiają wyruszyć razem na wyprawę do zamku Orlaja, ukrytego na tajemniczej Wyspie Żółwi...

49,99 zł
35,99 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 14,00 zł

50
CreArt. Malowanie po numerach. Królewski koń - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
CreArt. Malowanie po numerach. Królewski koń
Ravensburger, 1
Dostępny6 szt.

Nowa międzynarodowa seria do malowania, odpowiednia dla chłopców i dziewczynek od 9 lat. Każde opakowanie zawiera wszystko, czego potrzebujesz do namalowania pięknego obrazu i ramkę do zawieszenia swojego dzieła po zakończeniu pracy: • wstępnie zadrukowaną teczkę, • 1 wysokiej jakości pędzel, • indywidualnie zamykane kolorowe słoiki, • ramkę. Malowanie nigdy nie było prostsze! Tabliczki zawierają kolorową i ponumerowaną ścieżkę do pomalowania odpowiednimi kolorami.

71,40 zł
64,26 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,14 zł

Wróć do góry