hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2021.10.31

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w niedzielę 31 października 2021 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Theta Healing. Ty i Stwórca. Pogłęb swoje połączenie z energią tworzenia (Vianna Stibal), na drugim Masza i Niedźwiedź Opowieści dla Małych i Dużych. Kolejny produkt to Yugen (Wojtek Mazolewski) oraz Energia do kwadratu (Pam Grout).
1
Theta Healing. Ty i Stwórca. Pogłęb swoje połączenie z energią tworzenia - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Theta Healing. Ty i Stwórca. Pogłęb swoje połączenie z energią tworzen...
Dostępny39 szt.

Opracowana przez Viannę Stibal ThetaHealing jest pełną mocy uzdrawiającą metodą, dzięki której możemy zmienić nasze ograniczające przekonania i otrzymać głębokie emocjonalne i fizyczne uzdrowienie. Przebywając w stanie Theta, możemy połączyć się z boską energią, która przepływa przez wszystko: Stwórcą Wszystkiego, Co Jest. Vianna jest często pytana: skąd mam wiedzieć, że połączyłem się ze Stwórcą, a nie są to po prostu moje myśli? Prawda jest taka, że aby znać różnicę pomiędzy własnymi myślami a boską inspiracją, najpierw musisz zrozumieć siebie. Ten pogłębiony przewodnik dla praktyków ThetaHealingu nauczy cię, jak doświadczyć poznania siebie na intymnym poziomie, byś potrafił zauważyć tę różnicę i nawiązać czystą, oświeconą komunikację ze Stwórcą. Vianna dzieli się pełnymi mocy informacjami, pobraniami, ćwiczeniami i własnymi doświadczeniami, by zilustrować, jak rozpoznać system przekonań, wewnętrzne aspekty i twoje podświadome ja zapobiegające twojemu pełnemu połączeniu z energią Stwórcy oraz jak zrozumieć swój własny umysł i jak się w nim poruszać. Stwórca zawsze komunikuje się z miejsca czystej, doskonałej miłości, a Vianna dzieli się mapą drogową do doświadczania i wzmocnienia tego połączenia, byś mógł pozbyć się swoich limitów.

52,90 zł
39,68 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 13,22 zł

3 osoby kupiły
2
Masza i Niedźwiedź Opowieści dla Małych i Dużych - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Masza i Niedźwiedź Opowieści dla Małych i Dużych
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.22

Masza ma tysiąc pomysłów na minutę i wszędzie jej pełno, a poczciwy Niedźwiedź najchętniej całymi dniami rozwiązywałby krzyżówki lub majsterkował w ogrodzie. Ale... przeciwieństwa się przyciągają! Masza najlepiej czuje się w towarzystwie swojego dużego przyjaciela, a Niedźwiedź dałby się za małą psotnicę pokroić! Przeczytaj o przygodach tego niezwykłego duetu! Historie zawarte w tym tomie zostały napisane na podstawie odcinków serialu Masza i Niedźwiedź i są ilustrowane oryginalnymi kadrami z uwielbianej przez dzieci animacji!

40,00 zł
28,80 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,20 zł

2 osoby kupiły
3
Yugen - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Yugen
Dostępny6 szt.

Tracklista CD:ManifestYugenMocUnionTalismanWszystko Zmieni SięKo No YokanGamanPieśń ZiemiGhost DanceHanaFlower Power

45,00 zł
33,75 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 11,25 zł

2 osoby kupiły
4
Energia do kwadratu - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Energia do kwadratu
Dostępny36 szt.

Radiestezja to nie tylko różdżka czy wahadełkoRadiestezja to wiedza ukazująca, jak w sposób świadomy zarządzać otaczającymnas zewsząd promieniowaniem. Promieniowanie i inne zjawiska radiestezyjnewpływają na nas zarówno pozytywnie, jak i negatywnie. Powszechnie uważa się,że najważniejszym narzędziem pracy radiestety jest różdżka lub wahadełko.Jednak są one tylko wzmacniaczami sygnałów biegnących z podświadomości osobypracującej z energią. Najważniejszy jest sam radiesteta, człowiek o większejniż przeciętna wrażliwości na odbiór promieniowania falowego z otaczającegośrodowiska. W sposób świadomy pracuje z energią, która ma wpływ na choroby izdrowie. W tej książce znajdziesz terapie, które pomogą ci odzyskać pozytywnąenergię w domu czy pracy.Radiestezja dla początkujących i zaawansowanych praktyczne poradyFizyka zjawisk radiestezyjnych jest uwieńczeniem dwudziestoletnich badańmistrza radiestezji Włodzimierza Łazowskiego. Autor opisuje wiele nowych zjawiskradiestezyjnych dotyczących aktywnych, często negatywnych, miejsc mocy, metodyich badania oraz budowę i działanie neutralizatorów i odpromiennikówradiestezyjnych. W przystępny sposób wyjaśnia najważniejsze zjawiskaradiestezyjne i ich oddziaływanie na człowieka. Dużo uwagi poświęca równieżnowym, odkrytym przez siebie, aspektom fizycznym związanym z radiestezją iterapiami pracy z energią. Łączy je z funkcjonowaniem naszej świadomości ipodświadomości. Udziela wielu porad zarówno dla początkujących jak izaawansowanych radiestetów, aby wyniki ich badań były bardziej skuteczne.Podkreśla również zasady bezpieczeństwa pracy każdego różdżkarza.Żyły wodne, kolory radiestezyjne i odpromienniki radiestezyjneW tym kompleksowym podręczniku Autor szczegółowo pokazał jak wyglądaradiestezja w praktyce. Znajdują się tu informacje: jak przeprowadzić badaniadziałki budowlanej, mieszkania czy miejsca pod studnie w poszukiwaniupromieniowania geopatycznego cieków wodnych (popularne żyły wodne, które mogąpowodować choroby), czym jest teleradiestezja, długości fal kolorówradiestezyjnych czy siły promieniowania energii życiowej. Autor szczegółowoprzedstawił również budowę, zastosowanie i wpływ na zdrowie neutralizatorówradiestezyjnych (odpromienników radiestezyjnych). Książka przeznaczona jestgłównie dla osób, które postrzegają otaczający świat nie tylko jako czystąmaterię, ale również jako światło złożone z różnych poziomów energetycznych.Dla każdego, kto za pomocą radiestezji pragnie je poznawać, aby radiestezja niepozostała dla nich tylko i wyłącznie czymś tajemniczym i niezrozumiałym, zpogranicza rzeczywistości i fantazji.Nowoczesna radiestezja w praktyce

44,40 zł
33,30 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 11,10 zł

Wróć do góry