hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2021.11.15

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w poniedziałek 15 listopada 2021 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Sto lat modernizmu. Źródła II Soboru Watykańskiego (Dominique Bourmaud), na drugim Mądre bajki (wydanie specjalne) (Agnieszka Antosiewicz, O. San Julian, Francisco J. Romero). Kolejny produkt to LEGO Harry Potter. Magiczne kłopoty (praca zbiorowa) oraz Minecraft. Góra (Max Brooks).
1
Sto lat modernizmu. Źródła II Soboru Watykańskiego - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sto lat modernizmu. Źródła II Soboru Watykańskiego
Dostępny142 szt.

Współczesne doktryny społeczne i religijne ufundowano na podstępie. Można w nieskończoność czekać na nowy wspaniały świat, ale im kto częściej chodzi po rozum do głowy, tym skłonniejszy jest nie dowierzać propagandzie nowoczesności. Ile wieków możemy jeszcze łudzić się, że żyjemy u progu wiosny, jeśli stawia się nam przed oczami co najwyżej kolejną, rozwścieczoną na przeszłość rewolucję z podpalonym wiankiem na głowie? Ks. Dominique Bourmaud w Stu latach modernizmu stworzył kompendium filozoficznych pułapek, które sprawiły, że tak liczni naukowcy, postępowi księża i zwykli ludzie sami nie rozumieją, co mówią, myślą i kto im sufluje utopijne poglądy. Z zawiłych zdań celebrytów idei (m. in. Lutra, Kanta, Hegla, Sartre’a, Teilharda de Chardin, Rahnera, de Lubaca, a także – niestety – papieży od drugiej połowy XX w.), wydobywa sedno modernizmu, które za każdym razem okazuje się nie tylko czymś ogranym, ale przede wszystkim - absurdalnie głupim.

68,00 zł
41,48 zł

Rabat 39,0%
oszczędzasz 26,52 zł

2
Mądre bajki (wydanie specjalne) - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mądre bajki (wydanie specjalne)
Dostępny220 szt.

Przedstawiamy nową, wyjątkową edycję kochanej przez wszystkie dzieci książki Mądre bajki! Jest to wydanie specjalne, w dużym kwadratowym formacie, z całkiem nowymi, niezwykłymi ilustracjami idealnie oddającymi magiczny klimat przedstawionych historii. Specjalnie dobrana, duża i wyraźna czcionka ułatwia głośne czytanie rodzicom i dziadkom, a także zachęca dzieci do pierwszych samodzielnych prób czytelniczych. Opowieści poruszają ważne i ciekawe dla dzieci tematy – mówią o tolerancji, akceptacji, wartości rodziny i przyjaźni, pokazują siłę, jaka kryje się w wytrwałości i wierze w siebie. Nie stronią też od trudnych kwestii, o których dorośli często nie wiedzą, jak rozmawiać z dziećmi - wówczas wspólna lektura może stać się punktem wyjścia do ciekawej, rozwijającej rozmowy. Książka rozwija wrażliwość dziecka, poszerza jego wiedzę o świecie, uczy rozumieć siebie i innych, a także kształtuje zainteresowania czytelnicze. W tej edycji znajdują się dwa zupełnie nowe, niepublikowane dotąd opowiadania! Polecamy to przepiękne wydanie do każdej dziecięcej biblioteczki!

58,95 zł
41,27 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 17,68 zł

3
LEGO Harry Potter. Magiczne kłopoty - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
LEGO Harry Potter. Magiczne kłopoty
Dostępny101 szt.

Zbuduj minifigurkę groźnego Lucjusza Malfoya i rozpocznij pełną wrażeń i niebezpieczeństw przygodę z Harrym, Ronem i Hermioną. Masz ochotę na sporą dawkę magii i tajemnic? Otwórz książkę i weź udział w licznych misjach, pomóż schwytać złowrogie czarownice, rzucaj zaklęcia, transformuj i chroń Hogwart przed nadciągającymi kłopotami!

19,00 zł
13,11 zł

Rabat 31,0%
oszczędzasz 5,89 zł

4
Minecraft. Góra - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Minecraft. Góra
Dostępny1402 szt.

Minecraft. Góra to kontynuacja pierwszej powieści Maxa Brooksa, osadzonej w świecie gry (Minecraft. Wyspa). Bezimienny bohater opuścił już swoją bezpieczną wyspę i płynie teraz w nieznane. Trafia do zasypanej śniegiem tundry. Nieprzygotowany na nowe wyzwania o mało co nie zamarza, potem z trudem wymyka się tłumowi zombie, szkieletów, pająków, creeperów, a światło, które bierze za blask pochodni, okazuje się potokiem wulkanicznej lawy. Uciekając przed mobami, znajduje myśliwską chatę i spotyka jej właścicielkę – pierwszą ludzką istotę, odkąd pojawił się w świecie gry. Żadne z nich nie wie, jak się nazywa, nadają więc sobie nawzajem imiona. Dziewczyna zostaje Summer, a chłopak będzie odtąd Guyem. Summer zaprasza przybysza do swojej rezydencji we wnętrzu wulkanu… Tam znajduje się wejście do podziemnego wymiaru Netheru. Guy podejmuje liczne wyprawy, m.in. po jasnogłaz, spotykają go różne perypetie. By przetrwać w niebywale trudnych warunkach, musi sprostać wielu wyzwaniom. Zaprzyjaźnia się z Summer, ale i ta przyjaźń także zostaje wystawiona na trudną próbę. Gdy bohaterowie schodzą do Netheru, tempo akcji wyraźnie się zwiększa. Karkołomne ucieczki, walki i pościgi nadają książce wyjątkowej dynamiki.

42,90 zł
26,17 zł

Rabat 39,0%
oszczędzasz 16,73 zł

5
Sposób na trudne dziecko. Przyjazna terapia behawioralna - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sposób na trudne dziecko. Przyjazna terapia behawioralna
Dostępny1320 szt.

Co zrobić, gdy nasze dziecko na odmowę kupna zabawki reaguje wybuchem niepohamowanej złości? Lub gdy jest gotowe zrobić dosłownie wszystko, aby uniknąć odrabiania lekcji i sprzątania po sobie, a na nasze prośby i nalegania za każdym razem odpowiada: „Zaraz”? Jak postąpić ma nauczyciel, gdy uczniowie spóźniają się na lekcje, a kiedy już się na nich pojawią – rozmawiają, wysyłają SMS-y lub używają wulgarnego języka? Odpowiedzi na te oraz wiele innych pytań znajdziemy właśnie w tej książce. Autorzy, korzystając ze swego wieloletniego doświadczenia w pracy z dziećmi, przedstawiają Czytelnikowi proste, a zarazem skuteczne, metody poradzenia sobie z trudnymi zachowaniami.

59,90 zł
53,31 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 6,59 zł

6
Ozdoba dekoracyjna - naklejki świąteczne 3D, złote - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ozdoba dekoracyjna - naklejki świąteczne 3D, złote
Craft with Fun
Dostępny456 szt.

Naklejki doskonale nadają się do zdobienia kartek okolicznościowych, albumów lub wystroju wnętrza, idealne do zdobienia świątecznych prezentów. Naklejki dekoracyjne Craft with Fun to fantastyczna i kreatywna zabawa, która pobudzi wyobraźnię. Używaj tych produktów w połączeniu z innymi akcesoriami oraz kompletami z serii Craft with Fun! Zawartość opakowania: 11 naklejek 3D ze świątecznymi motywami.

8,60 zł
6,28 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 2,32 zł

7
Imperium chmur - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Imperium chmur
Dostępny71 szt.

Zmierzch kultury samurajów i narodziny nowoczesnej Japonii. Życie, nauka i wojna – w literackim majstersztyku Jacka Dukaja inspirowanym Lalką Bolesława Prusa. Pod koniec XIX wieku do cesarza Mutsuhito trafia Stanisław Wokulski, emisariusz Kraju, Którego Nie Ma, aby zawrzeć sojusz oparty na odkryciu doktora Geista: technologii metalu lżejszego od powietrza. W górskich stoczniach Hokkaid? zbudowanych przez Juliana Ochockiego, pod osłoną chmur, powstaje ażurowa flota Cesarskiej Marynarki Nieba. A każde słowo i czyn Ochockiego zapisuje Kiyoko, córka samuraja zbuntowanego przeciwko porządkom rozumu i demokracji. I to poprzez Kiyoko przeżywamy rewolucje przemysłowe zrodzone z kaligrafii, wojny napisanej na nowo Japonii i historię jej niemożliwej przemiany. Przeżywamy przemijanie języków, obyczajów i cywilizacji. W Imperium chmur, wyróżnionym Nagrodą Literacką im. Andrzeja Żuławskiego 2019, zawarł Dukaj mnogość postaci, obrazów i pomysłów, bogactwo historycznych i literackich odniesień. To powieść o relacji języka i pisma do rzeczywistości, o iluzji „ja” człowieka Zachodu, o wędrowaniu znaczeń między umysłami i kulturami i o sztuce czystego przeżywania. Położysz dwa przeżycia obok siebie – stworzysz sens, który nie istniał w każdym przeżyciu z osobna. Pomyśl o bezgłośnym wdechu idącym przez duszę dziecka, gdy po raz pierwszy ujrzało ono tęczę, słonia, samolot.

49,90 zł
37,43 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 12,47 zł

8
Rozmowy zwierząt - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rozmowy zwierząt
Dostępny99 szt.

Książka o fascynujących sposobach komunikacji w królestwie zwierząt Mówi się, że ryby głosu nie mają, podobnie jak inne stworzenia. A jednak w świecie zwierząt rozmowa jest czymś powszechnie znanym! Niektóre ze zwierząt porozumiewają się dialektami rodowymi, przekazywanymi z pokolenia na pokolenie. Pewne stworzenia komunikują się za pomocą języka tańca, wybierając swój indywidualny styl. Są również tacy, którzy wysyłają sygnały dymne – piękne lub nieprzyjemne zapachy, albo prezentują komunikaty wizualne – skoki, pozy, parady. I jak to w świecie komunikacji bywa, nie wszystkie wiadomości są wiarygodne, niektóre to zwykłe kłamstwa. Świat rozmów zwierząt to świat zakodowanych informacji i tajemnic do rozwikłania. Co sobie szepczą, o czym opowiadają? Czy ptaki śpiewają zawsze, gdy otwierają dziób? Czy ryby naprawdę nie mają głosu? Dlaczego kameleony zmieniają kolor? O czym myśli uciekająca przed drapieżnikiem gazela, która zamiast przyspieszyć, zaczyna skakać? Czy delfiny mówią do siebie po imieniu? I przede wszystkim: dlaczego zwierzęta zmyślają? Jeśli kiedykolwiek zastanawialiście się nad tymi kwestiami, ta książka jest dla Was! Fragment książki: „Homo sapiens to gatunek, który prawie nigdy nie milknie, a gdy milknie, nadal się komunikuje, poprzez gesty, mimikę, postawę ciała, a nawet swój zapach. (...) A jak jest w świecie zwierząt? Czy inne ssaki, ptaki, ryby, owady lub płazy miewają takie same jak człowiek trudności w komunikacji? Jak rozpoznają przyjaciół? Czy potrafią kłamać? (...) Tak, przede wszystkim wtedy, kiedy w grę wchodzi rozmnażanie lub zdobycie pożywienia. Wówczas nie mają skrupułów: w miłości i przy stole wszystkie chwyty są dozwolone. W wielu przypadkach zwierzęta wykazują zdolności społeczne i inteligencję, która nie różni się tak bardzo od naszej, ludzkiej. Witamy w świecie istot uczciwych, istot kłamliwych, samolubów i samochwał”. Francesca Buoninconti jest przyrodnikiem i dziennikarką naukową. Pracuje w redakcji i przy mikrofonie, przygotowując codzienne audycje naukowe stacji Radio3 Scienza w programie 3 radia Rai; opowiada młodzieży o zoologii w programie La Banda dei FuiriClasse (stacji telewizyjnej Rai Gulp), pisze artykuły związane z tematyką nauki, środowiska i klimatu dla wielu magazynów, takich, jak „Il Bo Live”, „Il Tascabile”. Współpracowała z muzeum Città della Scienza w Neapolu, z rozgłośnią Radio Kiss Kiss, redakcją Milanoedit, czasopismami „Micron” i „Vanity Fair”.

56,00 zł
42,00 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 14,00 zł

9
Wielorazowe saszetki na pokarm, 220 ml (3 sztuki) - Mama i dziecko
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wielorazowe saszetki na pokarm, 220 ml (3 sztuki)
TWISTSHAKE, Twistshake
Dostępny2150 szt.

Wkład Twistshake Squeeze Bag nie zawiera BPA i jest bezpieczny zarówno w zmywarce, jak i zamrażarce. Napełnij torebkę puree, aby uzyskać gładkie, pożywne przekąski dla Twojego dziecka. Cechy produktu: • Zestaw 3 saszetek o pojemności 220 ml. • Otwierają się od dołu w celu napełnienia pokarmem. • Idealne do zmiksowanych potraw z owoców i warzyw. • Przeznaczone do kontaktu z żywnością. • Można w nich zamrażać pokarm. • Można myć w zmywarce. • Nie zawierają BPA. Wszystkie produkty oferowane przez Twistshake są wolne od BPA.

40,90 zł
38,86 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,04 zł

10
Ozdoby samoprzylepne, biwak - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ozdoby samoprzylepne, biwak
Craft with Fun
Dostępny353 szt.

Zestaw ozdób do samodzielnej dekoracji. W zestawie dekoracje tematycznie związane z biwakiem, a wśród nich: leśne zwierzęta, dzieci, przyczepa kempingowa i więcej! Akcesoria dekoracyjne Craft with Fun to fantastyczna i kreatywna zabawa, która pobudzi wyobraźnię. Obudź w sobie pokłady kreatywności!

8,60 zł
6,28 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 2,32 zł

11
Belgrad - Oczaków. Konfrontacja Imperium Osmańskiego z koalicją rosyjsko-austriacką w 1788 roku - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Belgrad - Oczaków. Konfrontacja Imperium Osmańskiego z koalicją rosyjs...
Dostępny43 szt.

Pisanie o konfrontacji Austrii i Rosji z Osmanami w roku 1788, nie jest łatwe. Z jednej strony historycy mają do dyspozycji duży zbiór opublikowanych źródeł, co niewątpliwie umożliwia im pełne odzwierciedlenie przebiegu działań wojennych, i to w najdrobniejszych szczegółach. Z drugiej zaś strony, specyfika tej kampanii wojskowej stawia przed badaczem wiele problemów, ponieważ niełatwo jest przedstawić całą gamę informacji zgromadzonych w źródłach w jednym spójnym układzie oraz w logicznej narracji. Spróbujmy się więc dowiedzieć, dlaczego ten temat jest tak skomplikowany dla historyka. Faktem jest, że wojna roku 1788 jest inna niż większość wcześniej prowadzonych wojen rosyjsko-tureckich, czy austriacko-tureckich, a niepowtarzalność owego konfliktu została już dawno zauważona przez wielu badaczy, i nadal przyciąga ich uwagę. Po pierwsze, sama natura tej wojny była dość nietypowa i nie pasuje do ustalonych wzorców. Ciekawy bowiem tematu czytelnik, nie znajdzie w tej książce opisów wielkich bitew polowych, ponieważ bitew tych po prostu nie było. Największe starcie lądowe w tej kampanii, to inwazja wojsk tureckich na Banat (kraina położona na bałkańskim teatrze operacyjnym) oraz szturm na Oczaków (twierdza leżąca u zbiegu Bohu z Dnieprem na północnym wybrzeżu Morza Czarnego). Pierwsza z tych bitew, była bardziej operacją wojskową składającą się z wielu lokalnych potyczek. Natomiast zdobycie twierdzy Oczaków, przypominało bardziej masakrę, która trwała nieco ponad godzinę... Eugen Gorb (1989), historyk z wykształcenia, absolwent Mariupolskiego Uniwersytetu Państwowego (Ukraina) i studiów doktoranckich Donieckiego Uniwersytetu Narodowego im. Wasyla Stusa. Autor wielu artykułów naukowych i popularnonaukowych na temat irlandzkiej wojny dziewięcioletniej (1594–1603), polityki wewnętrznej i zagranicznej Rzeczypospolitej w połowie XVII wieku, okresu 1918–1926 oraz historii rozwoju polskiej nauki historycznej.

50,00 zł
36,00 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 14,00 zł

12
Truchlin. Tom 2. Czarny merkuryt - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Truchlin. Tom 2. Czarny merkuryt
Dostępny71 szt.

Truchlin – tajemnicza dzielnica Pragi, gdzie czas zatrzymał się w dziewiętnastym wieku: nie działają elektryczność ani inne współczesne wynalazki. Jest mroźna zima, dzielnicę pokrywa śnieg. Od pierwszych przygód Jirki i En upłynęło kilka miesięcy. Na pogrzebie dziadka Jirka zauważa nieznajomego mężczyznę, który z ukrycia obserwuje ich rodzinę. Niedługo potem chłopak zostaje porwany i ląduje na Czerepach, w miejscu o wiele bardziej posępnym, niż reszta Truchlina. Jirka nie wierzy własnym oczom: czy to możliwe, że w dwudziestym pierwszym wieku, kilkaset metrów od centrum europejskiej stolicy, ludzie chodzą w ubraniach z innej epoki i wyznają surowe, średniowieczne zasady? Czym jest poszukiwany przez porywaczy Jirki czarny merkuryt? Kto lub co starszy nocami na ulicach Pragi? I dlaczego Jirce wciąż wydaje się, że En ma jakiś sekret? Akcja pędzi, a napięcie rośnie z każdą stroną książki. Truchlin. Czarny merkuryt – druga część bestsellerowej czeskiej sagi dla młodzieży potwierdza talent Vojtěcha Matochy do tworzenia pełnych emocji historii, których atmosferę podkreślają czarno-białe, mroczne ilustracje Karla Osohy. W Czechach ukazały się już trzy części serii, a na jej podstawie kręcony jest pełnometrażowy film fabularny.

37,99 zł
27,35 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 10,64 zł

13
Cudne kociaki. Album z naklejkami - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cudne kociaki. Album z naklejkami
Dostępny157 szt.

Książeczki z tej serii zawierają liczne okrągłe naklejki, łatwe do naklejenia nawet dla maluchów. Bawiąc się naklejkami, dzieci poprawią sprawność manualną, a dzięki ciekawostkom wzbogacą wiedzę na temat zwierząt. Albumy z naklejkami wyróżniają się starannym i nowoczesnym opracowaniem graficznym. Polecamy je dzieciom do rozwijającej zabawy.

8,99 zł
7,19 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 1,80 zł

14
Wojna futbolowa - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wojna futbolowa
Dostępny181 szt.

Wybór reportaży z lat 60. i 70. ukazujących dramatyczne wydarzenia w Afryce, Ameryce Południowej i na Bliskim Wschodzie. Tytułowa Wojna futbolowa dotyczy konfliktu zbrojnego między Hondurasem a Salwadorem w 1969 roku. W końcu lat 70. XX wieku trzy polskie wydawnictwa zwróciły się do czołowych rodzimych reporterów z prośbą o udostępnienie ich najlepszych tekstów do serii „Biblioteki Literatury Faktu”. Ryszard Kapuściński nie tylko przygotował wybór swoich zagranicznych reportaży pisanych od 1960 r., ale też uzupełnił go o nowe teksty-łączniki, mające formę pobieżnych szkiców i osobistych notatek autora. Zbiór, zatytułowany Wojna futbolowa, zyskał w ten sposób cechy spójnej całości, a równocześnie stworzył pisarzowi większe pole do ukazania niebezpiecznej pracy reportera na frontach wojen i w zamęcie rewolucji. „Tak jak Márquez jest wielkim czarodziejem współczesnej powieści, tak Kapuściński jest czarnoksiężnikiem nadzwyczajnym współczesnego reportażu. Wojna futbolowa stanowi doskonały przykład jego magicznych umiejętności”. – John le Carré

38,00 zł
27,36 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 10,64 zł

15
Sztukmistrz. Norwid - rysunki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sztukmistrz. Norwid - rysunki
Dostępny45 szt.

Katalog prezentujący wybrane akwarele, litografie i rysunki opatrzony jest tekstami Edyty Chlebowskiej, Anny Grochali i Katarzyny Haber. Wystawa „Sztukmistrz. Norwid – rysunki” w Kordegardzie. Galerii Narodowego Cen­trum Kultury przybliża sylwetkę Norwida, jako artystę - rysowni­ka potrafiącego w kilku kreskach oddać charakter postaci i wizjonera przenikającego istotę rzeczy. „Sylwetka lumina­rza polskiej literatury i tegorocznego patrona – ostat­niego z czwórki wielkich romantyków, a jednocześnie prekursora poetyckiej nowoczesności, ale też samo­uka o rozległej wiedzy i zainteresowaniach – niezwykle pracowitego, zaczytanego – do dziś inspiruje. Odkry­wamy Norwida jako artystę wszechstronnie utalen­towanego, do którego twórczości sięgali późni wnu­kowie – wielcy mistrzowie słowa: Herbert, Różewicz, Baczyński, Białoszewski”. dr hab. Rafał Wiśniewski, prof. ucz. (fragment Wstępu)

55,00 zł
39,05 zł

Rabat 29,0%
oszczędzasz 15,95 zł

16
Tank Power. Vol. CCXLVIII 521.Jagdpanzer 38 Hetzer - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tank Power. Vol. CCXLVIII 521.Jagdpanzer 38 Hetzer
Dostępny7 szt.

Podczas drugiej wojny światowej walczące strony wprowadziły do uzbrojenia jednostek wojsk pancernych i zmotoryzowanych, a nawet piechoty działa samobieżne uzbrojone w armaty przeciwpancerne, przystosowane do zwalczania pojazdów pancernych przeciwnika. Początkowo były to pojazdy improwizowane, konstruowane w oparciu o podwozia standardowych czołgów lekkich, pojazdów zdobycznych, lub nawet ciągników gąsienicowych. W późniejszym okresie wojny projektowano już wyspecjalizowane, całkowicie opancerzone pojazdy. W armii niemieckiej używano kilku typów takich pojazdów, m.in. lekkiego działa samobieżnego (niszczyciela czołgów) Jagdpanzer 38 Sd Kfz 138/2 „Hetzer”.

36,00 zł
25,20 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 10,80 zł

17
Ozdoba dekoracyjna - taśma rafia 10 m, 6 kolorów, cena za pakiet 12 szt - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ozdoba dekoracyjna - taśma rafia 10 m, 6 kolorów, cena za pakiet 12 sz...
Craft with Fun
NiedostępnyBrak

Taśmy ozdobne są przeznaczone do wykonywania wszelkich prac dekoratorskich, jak również do zabaw plastycznych czy wzbogacania ozdób wykonanych techniką decoupage. Taśma o średnicy 2.5 cm – idealna do zdobienia świątecznych prezentów. Używaj tych produktów w połączeniu z innymi akcesoriami oraz kompletami z serii Craft with Fun. Zawartość opakowania: 12 sztuk rafii w kolorach: czerwonym, zielonym, kremowym, białym, beżowym oraz żółtym po 2 sztuki z koloru. Taśma wykonana została z tworzywa sztucznego.

18,90 zł
13,80 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 5,10 zł

18
Dar orła - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dar orła
Dostępny63 szt.

Urodzony w Peru antropolog, filozof i szaman, guru pokolenia dzieci kwiatów i rewolucji obyczajowej 1968 roku Carlos Castaneda (1925-1998), to autor 12 książek, napisanych w ciągu 30 lat i sprzedanych w 8 milionach egzemplarzy, przetłumaczonych na 17 języków. Jego wielką zasługą jest to, że potrafił jak nikt inny wskazać nam drogę do nieznanych światów istniejących równolegle z naszym. Inspiracją dla Castanedy było jego spotkanie i niezwykłe szkolenie u indiańskiego czarownika Juan Matusa z plemienia Yaqui, z Meksyku. Po tym, spotkaniu opublikował Nauki don Juana, a Dar orła to kolejny tom opowieści o indiańskiej, tajemniczej wiedzy, to powrót do świata czarowników, których wiedza przekazywana jest od wielu pokoleń w przekazie ustnym przez kolejnych naguli aż od czasów Tolteków, który dopiero Castaneda ujawnia. A jak pisze sam Autor zgłębiając się w zawiłości magii, odkryłem, że to, co na początku uważałem za system prymitywnych wierzeń i praktyk, jest ogromnym, skomplikowanym światem. By zaznajomić się z tym światem i móc go opisać, muszę wykorzystać samego siebie na coraz bardziej skomplikowane i subtelne sposoby. Castaneda zaprasza w daleką podróż...

34,80 zł
25,06 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,74 zł

19
Opla Stasiuk Trzaska, CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Opla Stasiuk Trzaska, CD
Opla, Stasiuk, Trzaska, Mystic Production
Dostępny23 szt.

Czerwiec 2020. Mikołaj Trzaska wraz z Piotrkiem Bukowskim i Hubertem Zemlerem meldują się w tzw. „szałasie” – letniej chacie Andrzeja Stasiuka, na górskiej łące Beskidu Niskiego. Rozstawiają perkusję, podłączają gitarę, szykują saksofon. Stasiuk bierze w rękę stary, sczytany modlitewnik. Nowenna. Uderzenie perkusji, dźwięk z pieca gitarowego, płynie rzewny saksofon. „Różo Duchowna, Wieżo Dawidowa, Domie Złoty”… Nagrywają płytę. Mocną, wyzywającą. Osobistą. O pamięci dziecka, o niewygodnych myślach, pytaniach. W „szałasie” śpią, jedzą, piją i grają. A była to Noc Świętojańska, przenikanie światów, sfer sacrum i profanum. Potężny ładunek emocji i wspomnień. Powrót Stasiuka do dzieciństwa, do pytań stawianych wówczas przez kilkulatka. Te wspomnienia, wyświetlane kilkadziesiąt lat później, napędzają utwory, wtłaczając w szaleńcze, zapętlone dźwięki polskiej wsi autentyczność przeżycia. „Opla Stasiuk Trzaska” to 6 utworów, 3 żeńskie, 3 męskie. To mieszanka ducha polskiej prowincji, opornie odchodzącej w przeszłość i tematu tabu – kobiecości Maryi. Lista utworów: 1. OST I. 2. Wir. 3. OST II. 4. OST III. 5. OST IV. 6. OST V. Mikołaj Trzaska: Saksofonista, klarnecista basowy, kompozytor. Jest uważany za ikonę jazzowej awangardy w Polsce. Na stałe związany z Gdańskiem. W swoich podróżach muzycznych za cel obrał sobie poszukiwanie wspólnego mianownika między muzyką żydowską i współczesną (cyt: culture.pl) Andrzej Stasiuk: Uchodzi za jednego z najważniejszych polskich pisarzy średniego pokolenia. Jego książki przetłumaczono na wiele języków, m.in. angielski, niemiecki, francuski, węgierski, holenderski, czeski, hiszpański, rosyjski, szwedzki, ukraiński i włoski. Sztuki Stasiuka z powodzeniem grane są w Niemczech. (cyt: culture.pl) Piotr Bukowski Kompozytor, gitarzysta, autor muzyki do filmów i spektakli teatralnych. Znany z solowej działalności oraz z zespołów Stwory, Xenony a od 2018 roku głównie z afro-punkowego kwintetu Javva. Współtworzy warszawski kolektyw Lado ABC oraz Milieu l’Acephale. Huber Zemler Perkusista, kompozytor i improwizator swobodnie przemieszczający się pomiędzy muzycznymi kategoriami (m.in. Magneto, Mitch&Mitch, Piętnastka, CEL z Felixem Kubinem) perkusista jazzowy, autor albumów solowych z pogranicza awangardy, elektroniki i muzyki etnicznej oraz twórca ścieżek dźwiękowych do filmów i animacji.

43,90 zł
40,39 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 3,51 zł

20
Nigdy (wydanie specjalne) - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nigdy (wydanie specjalne)
Dostępny9 szt.

Specjalne wydanie najnowszej powieści Kena Folletta - duży format ułatwiający czytanie, idealnie nadający się na prezent! Wielkie katastrofy zaczynają się od małych problemów, z którymi nie uporano się w porę. Takich jak sploty okoliczności, w wyniku których w różnych miejscach świata wybuchają - wydawałoby się, że niewielkie - konflikty między wojskami różnych państw. A chwilę później prezydent USA trzyma palec na guziku powodującym atak nuklearny. I nie jest to jedyny guzik na Ziemi, który może zniszczyć całą ludzką cywilizację. To, o czym pisze Ken Follett, naprawdę może się zdarzyć. Wnikliwa powieść, w której historie zwykłych ludzi przeplatają się z polityką w wybuchowej mieszance równie zachwycającej, jak "Upadek gigantów". Tylko tym razem gigantami jesteśmy my sami. Pauline Green, amerykańska prezydent, robi wszystko, by uniknąć wydania rozkazu użycia broni nuklearnej Chang Cai, błyskotliwy szef chińskiego wywiadu, prowadzi misterną grę, by powstrzymać rząd swojego kraju przed starciem z Zachodem Tamara i Abdul, agenci CIA, rozpracowują w Afryce Północnej struktury islamskich terrorystów Kiah, piękna młoda Afrykanka, decyduje się na niebezpieczną podróż przez Saharę, by zapewnić przyszłość swojemu dziecku Oni wszyscy poświęcają się, ponieważ wierzą, że są w stanie sprawić, żeby świat stał się lepszym i bezpieczniejszym miejscem. Tylko że to może nie wystarczyć Od spalonej słońcem Sahary, przez obozy dla uchodźców, po gabinety polityków i salony ambasad. Bohaterowie i tchórze, ludzie rozważni i szaleńcy, kochankowie i wrogowie świat, który stoi w obliczu kryzysu, który może być tym ostatnim Ta książka powala, zatyka dech w piersiach i jest taka realistyczna za bardzo realistyczna. Lawrence H. Summers, były sekretarz skarbu USA W Nigdy Ken Follett zdołał połączyć zawrotne tempo akcji swoich thrillerów szpiegowskich z epicką narracją typową dla jego powieści historycznych. Od tej książki nie sposób się oderwać. Brian Tart, prezes Wydawnictwa Viking Każda nowa powieść Kena Folletta jest wydarzeniem dla czytelników. Ale powieść, w której Follett wykorzystuje swój talent, by stworzyć coś innego niż dotychczas, to prawdziwy triumf. Nie mogę się doczekać, aż czytelnicy zobaczą, nad czym pracował przez ostatnie kilka lat. Jeremy Trevathan, Wydawnictwo Pan Macmillan

64,90 zł
51,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 12,98 zł

21
Siła Rezyliencji. Jak poradzić sobie ze stresem, traumą i przeciwnościami losu - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Siła Rezyliencji. Jak poradzić sobie ze stresem, traumą i przeciwności...
Dostępny862 szt.

Czy zastanawiasz się czasami, dlaczego niektórzy z nas bez problemu przechodzą przez życiowe burze, a inni upadają i nie potrafią się podnieść? Dlaczego pewni ludzie radzą sobie z przeciwnościami losu, a inni nie są w stanie stawić im czoła? Kluczem jest rezyliencja, czyli umiejętność radzenia sobie z trudnymi sytuacjami i bolesnymi doświadczeniami. To siła ciała, umysłu i charakteru, która pozwala właściwie reagować na przeciwności losu i napotykane wyzwania. Nie da się uniknąć prób, na jakie wystawia nas los. To, jak na nie reagujemy, wynika ze świadomie rozwijanej rezyliencji, która stanowi podstawę zdrowia psychicznego i dobrego samopoczucia. Jak więc wykształcić tę umiejętność? W książce przedstawiono najważniejsze metody, które pomogą Ci podnieść się po porażce. Przekonasz się, jak pielęgnować wewnętrzną siłę pozwalającą poradzić sobie z wyzwaniami stawianymi przez życie. Glenn Schiraldi dostarcza narzędzi do uporania się z codziennymi kłopotami, które nękają każdego z nas, a także z poważniejszymi problemami, które są przyczyną lęku i stresu oraz mogą zagrażać życiu. Dzięki licznym ćwiczeniom nauczysz się kierować emocjami, zarówno przyjemnymi, jak i przykrymi, oraz poprawiać swoje samopoczucie. Dowiesz się także, jak dbać o zdrowie psychiczne i poradzić sobie z lękiem, depresją lub uzależnieniem. Co najważniejsze, zdobędziesz realne umiejętności pozwalające rozwijać się bez względu na to, jakie kłody życie rzuca Ci pod nogi. Dowiedz się, jak: • podnieść się po porażce, • radzić sobie z bolesnymi emocjami, • wzmocnić poczucie własnej wartości i siłę wewnętrzną, • zachować spokój w warunkach presji, • pokonywać życiowe trudności.

59,90 zł
53,31 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 6,59 zł

22
Dzień z życia naszej planety. Z pingwinkiem na Antarktydzie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dzień z życia naszej planety. Z pingwinkiem na Antarktydzie
Dostępny42 szt.

Od śniadania do kolacji, od świtu do nocy – macie niepowtarzalną okazję spędzić dzień z ciekawskimi zwierzakami maluchami. Na zamarzniętej ziemi na Antarktydzie poznajemy małe pingwiniątko. Co je mały pingwin ze swoją rodziną? Jak dużo braci i sióstr ma? W jaki sposób się ze sobą bawią? Na te i wiele innych pytań odpowiedzą książki z serii „Dzień z życia naszej planety”. Każda część serii dzieje się w innym zakątku Ziemi, dzięki czemu dzieci będą miały okazję poznać działanie różnych ekosystemów.

32,90 zł
24,02 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 8,88 zł

23
Dinozaur zdalnie sterowany 482306 - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dinozaur zdalnie sterowany 482306
Mega Creative, Mega Creative
Dostępny34 szt.

Zalety produktu: Dinozaur posiada funkcje dźwiękowe oraz świetlne, posiada funkcję ruchowe: chodzi, rusza paszczą i ogonem, oczy świecą na, wydaje odgłosy ryczenia, Dinozaur zdalnie sterowany za pomocą pilota. RRRR!!! Czasy kamienia łupanego już dawno za nami, ale dzięki Mega Creative możemy przenieść się w czasie i spotkać ryczącego Dinozaura! Zawartość zestawu: Dinozaur, pilot. Wymiary produktu: 31.0x17.0x8.0 cm, wymiary opakowania: 34.0x21.0x10.0 cm, wymaga zasilania bateriami: Dinozaur 2 x AAALR03 - nie załączone do zestawu, pilot 2x AALR06 - nie załączone do zestawu.

181,90 zł
136,43 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 45,47 zł

24
Lego Friends. Książka do czytania + klocki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lego Friends. Książka do czytania + klocki
Dostępny8 szt.

Unikatowa edycja pakietów dla fanów LEGO Friends. Czytaj fascynujące opowiadania i zbierz całą kolekcję zwierzątek: kotka, ptaszka, pieska, chomika, królika i kameleona. Poznaj nowe przygody pięciu przyjaciółek z Heartlake City. Sprawdź, co wydarzyło się, kiedy Mia, Olivia, Stephanie, Andrea i Emma wcieliły się w rolę trenerów sportowych i dowiedz się, czy dziewczyny znalazły nowe hobby również dla siebie. Nie zapomnij zbudować dołączonego minizestawu kloców - od teraz możesz bawić się ze swoim chomikiem w co tylko zechcesz. A może hodowla zwierząt okaże się Twoim prawdziwym hobby?

25,00 zł
19,75 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 5,25 zł

25
Ozdoby samoprzylepne, plaża - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ozdoby samoprzylepne, plaża
Craft with Fun
Dostępny306 szt.

Zestaw ozdób do samodzielnej dekoracji. W zestawie dekoracje w kształcie kolorowych tropikalnych zwierzaków oraz roślin. Naklejki dekoracyjne Craft with Fun to fantastyczna i kreatywna zabawa, która pobudzi wyobraźnię. Obudź w sobie pokłady kreatywności!

8,60 zł
6,28 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 2,32 zł

26
Woreczk celofanowe prezentowe mix wzorów p50 - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
2,50 zł
27
Dzień z życia naszej planety. Z lewkiem na sawannie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dzień z życia naszej planety. Z lewkiem na sawannie
Dostępny38 szt.

Od śniadania do kolacji, od świtu do nocy – macie niepowtarzalną okazję spędzić dzień z ciekawskimi zwierzakami maluchami. Na słonecznej sawannie poznajemy ciekawskiego lewka. Za czym radośnie goni maluch? Czy potrafi ryczeć tak głośno jak jego tata? Gdzie znajduje ochłodę w upalne dni? Na te i wiele innych pytań odpowiedzą książki z serii „Dzień z życia naszej planety”. Każda część serii dzieje się w innym zakątku Ziemi, dzięki czemu dzieci będą miały okazję poznać działanie różnych ekosystemów.

32,90 zł
24,02 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 8,88 zł

28
Auto wyścigowe zdalnie sterowane 482270 - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Auto wyścigowe zdalnie sterowane 482270
Mega Creative, Mega Creative
Dostępny3 szt.

Zalety produktu: auto zdalnie sterowane za pomocą pilota, posiada efekty dźwiękowe oraz świetlne, samochód jeździ we wszystkich kierunkach, posiada plastikowe koła, samochód w skali 1:14 zapewni frajdę twojemu dziecku. Znudziła Cię zabawa zwykłym autem? Mega Creative ma coś dla Ciebie! Auto zadowoli nawet najbardziej wymagające dziecko! Zawartość zestawu: samochód wyścigowy, pilot do zdalnego sterowania, ładowarka USB. Wymiary produktu: 25.0x11.0x13.0 cm, wymiary opakowania: 35.0x15.0x18.0 cm, wymaga zasilania bateriami auto - 4 x AA 1,5V - nie załączono do zestawu, pilot 2 x AA 1,5V - nie załączone do zestawu.

150,90 zł
79,98 zł

Rabat 47,0%
oszczędzasz 70,92 zł

29
Ozdoba dekoracyjna - klamerki bałwanki, 6 sztuk - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ozdoba dekoracyjna - klamerki bałwanki, 6 sztuk
Craft with Fun
Dostępny331 szt.

Klamerki idealne do przyczepiania zdjęć, obrazków oraz wszelkiego rodzaju kartek, doskonałe do wykonywania dekoracji metodą scrapbooking oraz rękodzieł. Używaj tego produktu w połączeniu z innymi akcesoriami oraz kompletami z serii Craft with Fun! Zawartość opakowania: 6 sztuk 4.0 cm spinaczy z drewnianymi bałwankami.

9,60 zł
7,01 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 2,59 zł

30
Słodziaki zwierzaki. Album z naklejkami - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Słodziaki zwierzaki. Album z naklejkami
Dostępny91 szt.

Książeczki z tej serii zawierają liczne okrągłe naklejki, łatwe do naklejenia nawet dla maluchów. Bawiąc się naklejkami, dzieci poprawią sprawność manualną, a dzięki ciekawostkom wzbogacą wiedzę na temat zwierząt. Albumy z naklejkami wyróżniają się starannym i nowoczesnym opracowaniem graficznym. Polecamy je dzieciom do rozwijającej zabawy.

8,99 zł
7,19 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 1,80 zł

31
Ozdoby choinkowe, jabłuszka (9 sztuk) - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ozdoby choinkowe, jabłuszka (9 sztuk)
Craft with Fun, 9
Dostępny101 szt.

Zawieszki w kształcie jabłek to przepiękna dekoracja na Twoje świąteczne drzewko i nie tylko. Udekorujesz nimi nie tylko choinkę, ale również możesz sprawić przyjemność swoim bliskim. Jabłka doskonale sprawdzą się jako ozdoba świątecznego stroika, wianka lub witryny. Opakowanie zawiera 9 sztuk w 3 kolorach (złoty, srebrny i czerwony).

14,90 zł
10,88 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 4,02 zł

32
Kasa sklepowa z koszykiem, niebieska 6737 - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kasa sklepowa z koszykiem, niebieska 6737
Lean Toys
NiedostępnyBrak

Zabawa w sklep jest ponadczasowa. Nasze babcie, mamy, my same, a teraz nasze dzieci bawią się w sklep. Taka forma spędzania czasu pozwala na naukę liczenia i negocjacji, dzięki temu w szkole będzie to na pewno procentować na lekcjach matematyki. Kiedyś jako formy zapłaty używaliśmy kawałka papieru, a teraz mamy wiele ułatwień: mamy kasę fiskalną wraz z produktami spożywczymi, monetami, kartą płatniczą, czy to banknotami. Właśnie taką kasę Państwu proponujemy. Urozmaici zabawę i pozwoli na rozwijanie swoich umiejętności, kreatywnego myślenia, dziecko nauczy obliczania i wydawania reszty, zasad robienia zakupów oraz wartości pieniądza. Duży plusem jest połączenie nauki z zabawą! Przedstawiona zabawka jest jak najbardziej bezpieczna, nie ma żadnych ostrych zakończeń, jest wykonana z materiału najwyższej jakości. Kasa jest utrzymana w ładnych kolorach, w odcieniach niebieskiego i zielonego. Na pewno przyciągnie wzrok dziecka, zachęcając do zabawy. Kasa posiada dodatkowe elementy takie jak czytnik kart i skaner. Na panelu kasy znajdują się obrazki z produktami oraz prawdziwy kalkulator. Dziecko może skanować produkty, następnie na wyświetlaczu pokazuje się cena. Wystarczy zbliżyć skaner do kodu kreskowego i poprzez piknięcie produkt zostanie nabity na kasę. W zestawie, oprócz kasy, znajduje się koszyk na zakupy, pieniądze oraz produkty spożywcze - mleko, sok, fast food, italian food itd. Wymiary kasy: 25.0 x 14.5 x 20.0 cm. Wymiar opakowania: 40.0 x 17.0 x 22.0 cm. Zasilana jest bateriami 2x1.5V AA, których nie dołączono do zestawu. Kasa zapakowana jest w ozdobne, barwne pudełko, dzięki czemu doskonale nadaje się na prezent. Zabawka przeznaczona jest dla dzieci powyżej 3. roku życia. Zestaw posiada certyfikat CE i jest zgodny z normą EN 71.

120,00 zł
114,00 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 6,00 zł

33
Zestaw weterynarza 483188 - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw weterynarza 483188
Mega Creative, Mega Creative
Dostępny5 szt.

Zalety produktu: zestaw weterynaryjny to nauka, zabawa, rozwijanie umiejętności dla twojej pociechy, zestaw składa się z 22 elementów. Dzieci marzą, aby w przyszłości zostać lekarzem. Pozwól więc mu już teraz przygotować się do wymarzonego zawodu weterynarza! Zestaw lekarski posiada mały kran z bieżącą wodą, pod którym, po napełnieniu małą ilością wody, można umyć narzędzia po wizycie pacjenta. Zawartość zestawu : 1 x piesek pluszowy, suszarka do włosów, strzykawka, szczotka, 2 x nożyczki, okulary, buteleczki z lekami. Produkt wykonany z plastiku. Wymiary produktu: 35.0x55.0x20.0 cm, wymiary opakowania: 38.0x56.0x11.0 cm.

141,90 zł
106,43 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 35,47 zł

34
Pakiet: Później / Worek kości - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pakiet: Później / Worek kości
Dostępny10 szt.

KRÓL HORRORU JEST TYLKO JEDEN STEPHEN KING - JEDEN Z NAJWAŻNIEJSZYCH AUTORÓW NA śWIECIE HORRORY, KTÓRE MROŻĽ KREW W ŻYŁACH HISTORIE O DUCHACH, KTÓRE TAK NAPRAWDĘ OPOWIADAJĽ O LUDZKIEJ PSYCHICE MISTRZOWSKA NARRACJA OD AUTORA JEDYNEGO W SWOIM RODZAJU ZANURZ SIĘ W OPOWIEśCIACH, KTÓRE NIE POZWOLĽ CI ZASNĽĆ! Pakiet zawierający dwa horrory autorstwa Stephena Kinga: nowość 2021 - PÓźNIEJ - i klasyczny horror - WOREK KOśCI PÓźNIEJ TYLKO UMARLI NIE MAJĽ SEKRETÓW. Jamie od najmłodszych lat widuje zmarłych. I nie przypomina to tego, co znamy ze słynnego filmu z Bruceem Willisem. Jamie może zobaczyć to, czego nikt inny nie widzi, i poznać sekrety, których nikt inny nie zna. Ale cena, jaką musi płacić za swoje nadnaturalne zdolności, jest bardzo wysoka. O czym doskonale wie matka Jamiego, która namawiała go, aby nikomu nie mówił, co potrafi. Taki dar nie może długo jednak pozostać niezauważony. I Jamie wkrótce będzie musiał pomagać nowojorskiej policji w śledztwie w sprawie, w której pewien morderca groził uderzeniem zza grobu. Czasami dorastać znaczy stanąć twarzą w twarz z prześladującymi cię demonami. "Później", najnowsza powieść Stephena Kinga, to horror w najlepszym wydaniu - przerażający i poruszający. To także historia o straconej niewinności i konieczności wyborów między dobrem a złem. Uważny czytelnik znajdzie w niej echa jednej z najsławniejszych powieści Kinga - TO - i odpowiedź na pytanie, co trzeba zrobić, aby stawić czoło złu we wszystkich jego postaciach. Masz ochotę na dreszcz emocji, ale nie masz czasu na czytanie 1000-stronicowej powieści? To idealna lektura przed snem. Tylko nie myśl, że później zaśniesz Kirkus Reviews WOREK KOśCI JEDNA Z NAJBARDZIEJ PORUSZAJĽCYCH KSIĽŻEK STEPHENA KINGA, ZAINSPIROWANA SŁYNNĽ "REBEKĽ" DAPHNE DU MAURIER. DOSKONAŁA POWIEśĆ OBYCZAJOWA, KTÓRA STRONA PO STRONIE PRZEISTACZA SIĘ W JEDEN Z NAJBARDZIEJ PRZERAŻAJĽCYCH HORRORÓW KRÓLA GROZY. NAJWIĘKSI FANI MISTRZA WRACAJĽ DO TEJ LEKTURY PO WIELEKROĆ I ZA KAŻDYM RAZEM ODKRYWAJĽ CORAZ WIĘKSZĽ PRZYJEMNOśĆ Z JEJ CZYTANIA Cztery lata po tragicznej śmierci żony autor bestsellerów, Mike Noonan, przeżywa kryzys twórczy. Niezdolny do pisania, wypalony psychicznie i prześladowany wspomnieniami, postanawia wrócić do miejsca, w którym kiedyś spędził z żoną najszczęśliwsze dni życia, do domu nad jeziorem we wschodnim Maine. Wkrótce po przyjeździe zostaje wciągnięty w konflikt między młodą wdową a jej teściem, lokalnym magnatem, który chce zyskać prawo do opieki nad trzyletnią wnuczką. Mike, widząc w dziewczynce córkę, której pozbawił go los, nie waha się, po której stanąć stronie w coraz bardziej zaciekłym sporze. Dramatyzmu sytuacji nadaje atmosfera w domu najwyraźniej nawiedzanym. A zmarła żona Mikea najwyraźniej chce mu coś przekazać. W 2011 roku na podstawie powieści nakręcono miniserial telewizyjny, w roli głównej wystąpił Pierce Brosnan.

59,90 zł
47,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 11,98 zł

35
Liczydło drewniane 2w1 482489 - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Liczydło drewniane 2w1 482489
Mega Creative, Mega Creative
Dostępny95 szt.

Zalety produktu: niezbędne w pierwszych krokach liczenia. Liczydło składa się z 5-rzędów kolorowych koralików. W całości zostało wykonane z drewna. Kolorowe koraliki zachęcają dzieci do nauki oraz wykorzystania liczydła podczas zabawy. Drewniana układanka z cyferkami oraz znakami matematyki np.: dzielenie, mnożenie, plus, minus. Zawartość zestawu: liczydło, układanka drewniana. Wymiary produktu - liczydło: 16.0x16.0x1.0 cm, wymiary produktu: 16.0x16.0x2.0 cm.

55,90 zł
41,93 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 13,97 zł

36
Alle blox. Klocki konstrukcyjne militarne, 563 elementy - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Alle blox. Klocki konstrukcyjne militarne, 563 elementy
Mega Creative
Dostępny22 szt.

Komplet klocków konstrukcyjnych ALLEBLOX to nowość w naszej ofercie. Pozwalają na budowanie urozmaiconych konstrukcji, budowli oraz pojazdów, to idealna zabawa zarówno dla małych jak i dużych konstruktorów! Łączą się z innymi popularnymi klockami konstrukcyjnymi, są lekkie oraz łatwe do składania. Zawartość zestawu: 563 elementy klocków, instrukcja do składania. Wszystkie elementy wykonane z miękkiego plastiku. Wymiary opakowania: 58.0 x 41.0 x 7.0 cm

115,90 zł
86,93 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 28,97 zł

37
Kasa sklepowa z akcesoriami - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Kasa sklepowa z akcesoriami
Mega Creative
Dostępny1 szt.

Czas uzupełnić zapasy w lodówce. Jeżeli potrzebujemy zrobić szybkie zakupy, niezbędna okaże się Kasa Mega Creative! Zawartość zestawu: kasa sklepowa z elektronicznym wyświetlaczem, regał sklepowy z produktami spożywczymi, art spożywcze: mleko, woda, chipsy, czytnik produktów, karta kredytowa, pieniądze banknoty oraz bilony-wszystkie produkty są imitacja prawdziwych produktów! Wymiar opakowania: 38.0 x 22.0 x 16.0 cm Wymagane baterie: 2 x AA LR06 1.5V (brak w zestawie)

137,90 zł
77,22 zł

Rabat 44,0%
oszczędzasz 60,68 zł

38
Auto zdalnie sterowane, mix kolorów 442774 - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Auto zdalnie sterowane, mix kolorów 442774
Mega Creative, Mega Creative
NiedostępnyBrak

Zalety produktu: Nie można sobie wymarzyć lepszego samochodu, niż zdalnie sterowane Auto osobowe. Zabawa nim to czysta przyjemność! Do samochodu dołączony jest joystick, który posiada funkcję sterowania pojazdem. Możliwość poruszania się we wszystkich kierunkach. Gumowe kola ułatwiają poruszanie sie i zwiększają przyczepnośc tego fantastycznego samochodu! Produkt w skali 1:26. Wykonany z plastiku i gumy. Wymaga zasilania bateriami 4x AA 1,5V - 2 załączonymi do zestawu. Wymiary opakowania: 28.0x11.0x11.0 cm. Wymiaru produktu: 15.0x6.0x7.0 cm. Uwaga! Mix kolorów, towar wysyłany losowo.

80,90 zł
60,68 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 20,22 zł

39
ConsTruck. Ambulans, biały 41913 - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
ConsTruck. Ambulans, biały 41913
Lean Toys
Dostępny1 szt.

Autka dla naszych najmłodszych. Przedstawiamy ambulans Construck przeznaczony dla dzieci powyżej 1 roku życia. Od najmłodszych maluch ma możliwość poznać otaczający go świat, będzie stanowić też swojego rodzaju naukę. Naklejki przedstawiają pojazdy służb publicznych i przeznaczenie. Zabawa wspomaga u dziecka rozwinięcie precyzji, chwytu oraz zdolność logicznego myślenia. Spraw maluszkowi frajdę na długie godziny. Pojazd posiada gumowe koła z bieżnikiem, przez co ma lepszą przyczepność do podłoża. Zabawka posiada otwierane elementy, tylne czerwone drzwi i górny schowek. Wewnątrz można schować najróżniejsze skarby bądź figurki. Po boku autka znajduje się blokada, która trzyma naczepę stabilnie, po pociągnięciu do siebie naczepa jest już mobilna, wystarczy pociągnąć czerwoną rączkę do tyłu, a cała naczepa przechyla się w tył. Rozbudź w Twoim dziecku ciekawość. Wymiary ambulansu: 24.0 x 14.0 x 18.0 cm Wymiary opakowania: 29.0 x 17.0 x 20.0 cm Autko zapakowane jest w kolorowy kartonik z otwartym okienkiem. Zabawka posiada certyfikat CE, została wykonana z atestowanych, solidnych materiałów, gwarantujących wytrzymałość zabawki oraz komfort jej użytkowania. Przeznaczona jest dla wszystkich dzieciaków, które osiągnęły 1. rok życia.

61,99 zł
39,05 zł

Rabat 37,0%
oszczędzasz 22,94 zł

40
Ozdoba dekoracyjna - klamerki reniferki, 6 sztuk - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ozdoba dekoracyjna - klamerki reniferki, 6 sztuk
Craft with Fun
Dostępny489 szt.

Klamerki idealne do przyczepiania zdjęć, obrazków oraz wszelkiego rodzaju kartek, doskonałe do wykonywania dekoracji metodą scrapbooking oraz rękodzieł. Używaj tego produktu w połączeniu z innymi akcesoriami oraz kompletami z serii Craft with Fun! Zawartość opakowania: 6 sztuk 4.0 cm spinaczy z filcowymi reniferami.

10,50 zł
7,67 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 2,83 zł

41
Traktor z akcesoriami 483079 - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Traktor z akcesoriami 483079
Mega Creative, Mega Creative
Dostępny27 szt.

Zalety produktu: traktor posiada doczepioną maszynę rolniczą ,która posiada ruchome elementy, maszyna jest odczepiana od traktora, traktor posiada funkcje pull&back, dzięki czemu po pchnięciu go do przodu, kontynuuję jazdę samodzielnie. Rolnictwo jest coraz bardziej popularne. Dzieci uwielbiają bawić się traktorami. Traktor to propozycja na wiele godzin wyśmienitej zabawy! Zawartość zestawu: traktor, maszyna rolnicza-przewracarka. Wymiary produktu: 20.0x13.0x13.0 cm, wymiary opakowania: 51.0x17.0x15.0 cm.

80,90 zł
60,68 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 20,22 zł

42
Helikopter straży pożarnej 482866 - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Helikopter straży pożarnej 482866
Mega Creative, Mega Creative
Dostępny19 szt.

Zalety produktu: zabawka posiada funkcję dźwiękowe oraz świetlne, ruchome śmigło oraz koła, możliwość obracania się zabawki w dowolnym kierunku. Helikopter to prawdziwa gratka dla fanów wznoszenia się między chmury. Zabawa funkcyjnym Helikopterem może trwać w nieskończoność! Zawartość zestawu: helikopter straży na baterię, płozy, na których ląduje pojazd oraz doczepiane śmigło. Wymiary produktu: 28.0x13.0x22.0 cm, wymiary opakowania: 29.0x14.0x13.0 cm, wymaga zasilania bateriami 3 x AALR06 1,5V - nie załączone do zestawu.

52,90 zł
39,68 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 13,22 zł

43
Klasyka dla dzieci. Charles Dickens. Opowieść wigilijna - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Klasyka dla dzieci. Charles Dickens. Opowieść wigilijna
Dostępny95 szt.

Klasyczne powieści Charlesa Dickensa w uproszczonych adaptacjach dla dzieci. Tom 10. Czy ktoś może sprawić, by zgorzkniały starzec pokochał Boże Narodzenie? Może duchy? Serce Scrooge'a jest zimne jak lód. On sam – bogatszy niż połowa banków w Anglii i bardziej wredny, niż można sobie wyobrazić. Kiedy jednak pewnej nocy w jego sypialni pojawiają się jeden po drugim trzy straszne duchy i zabierają go w podróż w czasie, dowiaduje się, ile jest warte jego życie. Czy zdąży się zmienić, nim będzie za późno?

24,95 zł
19,96 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 4,99 zł

44
Żelazko na baterie + deska + stojak z wieszakami 6862 - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Żelazko na baterie + deska + stojak z wieszakami 6862
Lean Toys
Dostępny4 szt.

Gotowanie, pranie i prasowanie to świetna zabawa, oczywiście do kiedy nie staje się to obowiązkiem. Każda dziewczynka uwielbia naśladować swoją mamę w domu. A zabawa gorącym żelazkiem nie jest najlepszym pomysłem, zatem warto dać dziecku zabawkę. To małe, wszechstronne urządzenie do zabawy zapewnia rozrywkę dla dziecka, które uwielbia naśladować dorosłych sprzątających. Nasze żelazko wygląda jak prawdziwe, wszystkie detale są idealnie odwzorowane. Analogicznie posiada pokrętło do regulacji temperatury, przycisk do spryskiwacza, pary wodnej. Przy dotknięciu panelu w żelazku wydaje dźwięki prasowania, realistyczne odgłosy i wygląd sprawią, że twoja pociecha poczuje się, jak perfekcyjna Pani Domu. Żelazko posiada również czerwoną lampkę kontrolną. Nauczy to twoje dziecko odpowiedzialności oraz poczucia obowiązku, a do tego podstawowych czynności do wykonywania w domu. Elementy zestawu: - żelazko, - deska do prasowania, - stojak z 3 wieszakami i klipsami. Wymiary żelazka: - stojak: 52.0 cm wysokości, - deska: 42.0 x 18.0 x 17.0 cm, - żelazko: 20.0 x 9.0 x 11.0 cm. Wymiary opakowania: 43.0 x 23.0 x 12.0 cm. Żelazko zasilane 2 bateriami AA (brak w zestawie). Przeznaczona dla dzieci powyżej 3 roku życia. Zabawki posiadają certyfikat CE i są zgodne z normą EN 71. Zapakowane są w kartonik z przezroczystą witrynką, dzięki czemu nadają się idealnie na prezent.

84,90 zł
80,66 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 4,24 zł

45
Ozdoba dekoracyjna - klamerki Mikołajki, 6 sztuk - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ozdoba dekoracyjna - klamerki Mikołajki, 6 sztuk
Craft with Fun
Dostępny152 szt.

Klamerki idealne do przyczepiania zdjęć, obrazków oraz wszelkiego rodzaju kartek, doskonałe do wykonywania dekoracji metodą scrapbooking oraz rękodzieł. Używaj tego produktu w połączeniu z innymi akcesoriami oraz kompletami z serii Craft with Fun! Zawartość opakowania: 6 sztuk 4.0 cm spinaczy z drewnianymi Mikołajami.

9,60 zł
7,01 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 2,59 zł

46
Ozdoby świąteczne, szyszki - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ozdoby świąteczne, szyszki
Craft with Fun
Dostępny116 szt.

Zestaw ozdób świątecznych, w skład którego wchodzą naturalne szyszki. Zestaw doskonale nadaje się do powieszenia na choince, przyozdobienia świątecznego stroika lub wykorzystania jako ozdoba własnoręcznie przygotowanych dekoracji.

11,50 zł
8,40 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 3,10 zł

47
Portmonetka Panda Starpak 481531 - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Portmonetka Panda Starpak 481531
Starpak
Dostępny95 szt.

Zalety produktu pokryta miękkim i przyjemny w dotyku materiałem, posiada ozdobne uszy, w kształcie głowy Pandy. Portmonetka STARPAK zasuwana na zamek, dzięki czemu pieniądze Twojego dziecka będą bezpieczne, nawet w dalekiej podr oacute ży. W środku wyścielana łatwą w utrzymaniu podszewką. Portmonetka jest niezbędnym dodatkiem do każdej torebki. Zapoznaj się także z innymi produktami STARPAK Portmonetka jest wyrobem tekstylnym. Wymiary/waga wymiary produktu dł. x wys. x gł. cm 11x10x2, waga produktu kg 0,01 nbsp kg. Przeznaczona dla dzieci w wieku 3 .

16,90 zł
16,06 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 0,84 zł

48
Mocolo UV Glass - Szkło ochronne Honor 50 Pro - Elektronika i akcesoria
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mocolo UV Glass - Szkło ochronne Honor 50 Pro
Mocolo
Dostępny43 szt.

Kompatybilność: Honor 50 ProTyp: Szkło ochronneRodzaj gwarancji: Rękojmia 24 m-ce

1,10 zł
49
20th Anniversary Show, DVD + Blu-ray - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
20th Anniversary Show, DVD + Blu-ray
Sabaton, Mystic Production
Dostępny20 szt.

Lista utworów: Blu-ray: 01. Ghost Division (Wacken 20th Anniversary Show) 02. Winged Hussars (Wacken 20th Anniversary Show) 03. Resist And Bite (Wacken 20th Anniversary Show) 04. Fields Of Verdun (Wacken 20th Anniversary Show) 05. Shiroyama (Wacken 20th Anniversary Show) 06. The Red Baron (Wacken 20th Anniversary Show) 07. The Price Of A Mile (Wacken 20th Anniversary Show) 08. Bismarck (Wacken 20th Anniversary Show) 09. The Lion From The North (Wacken 20th Anniversary Show) 10. Carolus Rex (Wacken 20th Anniversary Show) 11. 40:1 (Wacken 20th Anniversary Show) 12. The Last Stand (Wacken 20th Anniversary Show) 13. The Lost Battalion (Wacken 20th Anniversary Show) 14. Drum Battle (Hannes Van Dahl vs. Daniel Mullback) (Wacken 20th Anniversary Show) 15. Far From The Fame (Wacken 20th Anniversary Show) 16. Panzerkampf (Wacken 20th Anniversary Show) 17. Night Witches (Wacken 20th Anniversary Show) 18. The Art Of War (Wacken 20th Anniversary Show) 19. 82nd All The Way (Wacken 20th Anniversary Show) 20. Great War (Wacken 20th Anniversary Show) 21. Attero Dominatus (Wacken 20th Anniversary Show) 22. Primo Victoria (Wacken 20th Anniversary Show) 23. Swedish Pagans (Wacken 20th Anniversary Show) 24. To Hell And Back (Wacken 20th Anniversary Show) DVD: 01. Ghost Division (Wacken 20th Anniversary Show) 02. Winged Hussars (Wacken 20th Anniversary Show) 03. Resist And Bite (Wacken 20th Anniversary Show) 04. Fields Of Verdun (Wacken 20th Anniversary Show) 05. Shiroyama (Wacken 20th Anniversary Show) 06. The Red Baron (Wacken 20th Anniversary Show) 07. The Price Of A Mile (Wacken 20th Anniversary Show) 08. Bismarck (Wacken 20th Anniversary Show) 09. The Lion From The North (Wacken 20th Anniversary Show) 10. Carolus Rex (Wacken 20th Anniversary Show) 11. 40:1 (Wacken 20th Anniversary Show) 12. The Last Stand (Wacken 20th Anniversary Show) 13. The Lost Battalion (Wacken 20th Anniversary Show) 14. Drum Battle (Hannes Van Dahl vs. Daniel Mullback) (Wacken 20th Anniversary Show) 15. Far From The Fame (Wacken 20th Anniversary Show) 16. Panzerkampf (Wacken 20th Anniversary Show) 17. Night Witches (Wacken 20th Anniversary Show) 18. The Art Of War (Wacken 20th Anniversary Show) 19. 82nd All The Way (Wacken 20th Anniversary Show) 20. Great War (Wacken 20th Anniversary Show) 21. Attero Dominatus (Wacken 20th Anniversary Show) 22. Primo Victoria (Wacken 20th Anniversary Show) 23. Swedish Pagans (Wacken 20th Anniversary Show) 24. To Hell And Back (Wacken 20th Anniversary Show)

85,90 zł
79,03 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 6,87 zł

50
Auto terenowe 481936, mix kolorów - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Auto terenowe 481936, mix kolorów
Mega Creative, Mega Creative
NiedostępnyBrak

Zalety produktu: rozwijanie wyobraźni dziecka, funkcja pull&back. dzięki czemu po pchnięciu samochód kontynuuje jazdę samodzielnie, występuje w dwóch wersjach kolorystycznych: zielony, szary . Terenowe samochody nigdy nie wyjdą z mody. Lubią się nimi bawić zarówno dzieci, jak i dorośli pasjonaci motoryzacji! Zawartość zestawu: Samochód terenowy. Produkt wykonany z plastiku. Wymiary produktu: 15.0x8.0x7.0 cm. Uwaga! Mix wzorów, towar wysyłany losowo.

18,90 zł
14,18 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 4,72 zł

Wróć do góry