hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2021.11.26

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w piątek 26 listopada 2021 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Atlas dla dzieci. Jaki to owad? (Jacek Twardowski, Kamila Twardowska), na drugim Żeglarz jachtowy i jachtowy sternik morski, wydanie 31 (Andrzej Kolaszewski, Piotr Świdwiński). Kolejny produkt to English 4 IT. Praktyczny kurs języka angielskiego (Beata Błaszczyk) oraz Niedzielnik C. Komentarze do czytań (Adam Szustak OP).
1
Atlas dla dzieci. Jaki to owad? - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Atlas dla dzieci. Jaki to owad?
Dostępny161 szt.

Atlas dla dzieci. Jaki to owad? przedstawia ponad 60 najbardziej znanych w Polsce gatunków owadów. Oprócz informacji o występowaniu danego gatunku, jego cechach i trybie życia znajdziesz tu również ciekawostki oraz mnóstwo zdjęć. Dzięki atlasowi rozpoznasz m.in. odorka zieleniaka, nartnika dużego czy rusałkę pawik.

29,95 zł
17,37 zł

Rabat 42,0%
oszczędzasz 12,58 zł

2
Żeglarz jachtowy i jachtowy sternik morski, wydanie 31 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Żeglarz jachtowy i jachtowy sternik morski, wydanie 31
Dostępny1651 szt.

Od pierwszego wydania – czyli od 1986 roku – to podręcznik żeglarski nr 1 w Polsce! Jego łączny nakład przekroczył 200 000 egzemplarzy! Z książki tej, stale aktualizowanej, uczy się już kolejne pokolenie kandydatów na żeglarzy i sterników. Dołącz do nich już teraz! Ten bogato ilustrowany podręcznik uwzględnia najnowsze przepisy i zawiera materiał wymagany podczas egzaminów na patent żeglarza jachtowego i jachtowego sternika morskiego. Na początku książki zamieszczono kod QR, który umożliwia dostęp do aplikacji oferującej bazę pytań sprawdzających na oba patenty, próbny egzamin oraz wybrane animacje manewrów jachtu pod żaglami i na silniku.

89,00 zł
64,08 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 24,92 zł

3
English 4 IT. Praktyczny kurs języka angielskiego - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
English 4 IT. Praktyczny kurs języka angielskiego
Dostępny50 szt.

Poszerz zasób słownictwa z branży IT i naucz się poprawnie je wykorzystywać!Obecnie język angielski jest nieodłącznym elementem świata IT. Większość producentów oprogramowania oraz twórców metodyk i standardów w branży IT udostępnia materiały wyłącznie w tym języku. Ponadto wiele projektów informatycznych jest realizowanych we współpracy z ekspertami pochodzącymi z różnych krajów. Komunikacja odbywa się wówczas przeważnie także w języku angielskim. Jeśli więc jesteś specjalistą z branży IT, funkcjonującym na co dzień w środowisku anglojęzycznym, możesz z kolei nie czuć się w pełni swobodnie wypowiadając się w tym języku w każdym obszarze tak szerokiej dziedziny wiedzy.Jeśli chcesz zatem: poznać lub poszerzyć specjalistyczne słownictwo stosowane na co dzień w branży IT, nauczyć się poprawnie je wykorzystywać i profesjonalnie wypowiadać się podczas spotkań, konferencji branżowych i codziennej pracy z klientem, zrozumieć zaawansowane reguły gramatyczne lub odświeżyć wiedzę na ten temat, by zabłysnąć podczas formalnych spotkań lub jako autor profesjonalnej dokumentacji w języku angielskim, zacząć posługiwać się prawidłowymi polskimi terminami zamiast kalkami językowymi,Koniecznie sięgnij po tę książkę!Znajdziesz tu profesjonalne angielskie teksty dotyczące różnych obszarów IT: baz danych, big data, sieci komputerowych, metod wytwarzania oprogramowania i wielu innych. Każdy z nich został opatrzony słowniczkiem zawierającym tłumaczenia na język polski zarówno terminów specjalistycznych, jak i tych z języka ogólnego. Ponadto w każdym rozdziale omówione zostały różne zagadnienia gramatyczne wraz z przykładami ich zastosowania w języku informatyki. Na końcu każdego rozdziału znajdziesz ćwiczenia, które pomogą Ci utrwalić poznane słownictwo i reguły gramatyczne. Dzięki temu opanujesz najważniejsze pojęcia, odkryjesz, w jakich kontekstach występują, i zaczniesz stosować je w praktyce. What is Information Technology? Databases How well do you know your computer? Computer networks What's so big about big data? Business Intelligence Data mining Software licensing Software development methodologies The Internet and the World Wide Web Data governance Software testingRevise and expand Your knowledge!

49,90 zł
34,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 14,97 zł

4
Niedzielnik C. Komentarze do czytań - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Niedzielnik C. Komentarze do czytań
Dostępny61 szt.

Niedzielnik C Adama Szustaka OP to zbiór najnowszych komentarzy do niedzielnych czytań spisanych przez znanego zakonnika. Książka powstała na podstawie homilii wygłoszonych w ramach cotygodniowej serii internetowej („CNN – Słowo na niedzielę”) publikowanej na youtube’owym kanale „Langusta na palmie”. Autorska interpretacja, odniesienie do życia codziennego. Świetna pomoc w katechezie i przygotowaniu niedzielnych kazań.

49,90 zł
44,91 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,99 zł

5
Atlas dla dzieci. Jaki to kontynent? - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Atlas dla dzieci. Jaki to kontynent?
Dostępny140 szt.

Atlas dla dzieci. Jaki to kontynent? przedstawia kontynenty naszej planety. Oprócz informacji o ich charakterystyce naturalnej klimacie, ukształtowaniu terenu, florze i faunie znajdziesz tu również ciekawostki, mnóstwo ilustracji i wiedzy na temat różnych ludów, kultur, państw i języków.

29,95 zł
17,67 zł

Rabat 41,0%
oszczędzasz 12,28 zł

6
Mini fliper - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mini fliper
M&Z, od 3 lat
Dostępny99 szt.

Kieszonkowy mini fliper to gra, która umili Ci czas, a dzięki niewielkiemu rozmiarowi bez trudu zabierzesz ją ze sobą, gdziekolwiek chcesz. Wymiary: 18.5 x 14.0 cm

4,40 zł
3,92 zł

Rabat 10,9%
oszczędzasz 0,48 zł

7
Jaki to ptak? Atlas dla dzieci - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jaki to ptak? Atlas dla dzieci
Dostępny264 szt.

Jaki to ptak? Atlas dla dzieci przedstawia ponad 60 najbardziej znanych w Polsce gatunków ptaków. Oprócz informacji o występowaniu danego gatunku, jego cechach i trybie życia znajdziesz tu również ciekawostki oraz mnóstwo zdjęć. Dzięki atlasowi rozpoznasz m.in. cyraneczkę, jemiołuszkę, bielika czy puszczyka uralskiego.

29,95 zł
17,97 zł

Rabat 40,0%
oszczędzasz 11,98 zł

8
A lasy wiecznie śpiewają / Dziedzictwo na Bjorndal - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
A lasy wiecznie śpiewają / Dziedzictwo na Bjorndal
Dostępny8 szt.

Kultowa powieść skandynawska, która na długo zostaje w sercu. Przetłumaczona na trzydzieści języków, sfilmowana, sprzedana w ponad dwunastu milionach egzemplarzy. Walka z naturą. Walka o miłość. Walka o szacunek. Na Północy trzeba umieć żyć! W skutej lodem dziewiętnastowiecznej Norwegii ludzie mają twarde i dumne serca. Niełatwe życie regulowane jest przez rytm przyrody i wielowiekową tradycję szanowaną ponad wszystko. Czy ktoś stamtąd może pokochać miłością gorącą i szczerą, której nie złamią wichry losu? Stary chłopski ród Björndal od lat słynie z męstwa i uporu, budząc strach i respekt pozostałych mieszkańców równiny. Zdobyte przez rodzinę bogactwo przyniosło władzę, ale sprowadziło też ludzką zawiść i zagrożenia, którym musi ona sprostać. Nieodpuszczone grzechy z przeszłości nie dają spokoju. W tym surowym świecie członkowie rodziny muszą odnaleźć drogę do szczęścia i odkupienia nie tylko własnych win, ale także ich przodków. Niniejsza edycja zawiera w jednym woluminie obie części sagi: A lasy wiecznie śpiewają i Dziedzictwo na Björndal.

59,90 zł
43,13 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 16,77 zł

9
Kot w stanie czystym - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kot w stanie czystym
Dostępny49 szt.

Prawdziwy Kot... Prawdziwe koty nigdy nie jedzą z miseczek (a przynajmniej nie z takich, które są oznaczone DLA KOTA) Prawdziwe koty nigdy nie noszą obroży przeciw pchłom... ani nie pojawiają się na kartkach urodzinowych... ani nie gonią niczego, co ma w środku dzwoneczek. Prawdziwe koty jedzą tarty. I podroby. I masło. I wszystko inne, co zostanie na stole. Potrafią usłyszeć otwierające się drzwi lodówki dwa pomieszczenia dalej. Prawdziwe koty nie potrzebują imion. Ale często są imionami nazywane. `Aarghwynochastądtydraniu` świetnie się nadaje. Terry Pratchett był uznanym pisarzem, twórcą bestsellerowego cyklu książek o świecie Dysku, z których pierwsza - `Kolor magii` - ukazała się w roku 1983. Czterdziesta pierwsza i ostatnia powieść o Dysku, `Pasterska korona`, została wydana w roku 2015. Książki były często adaptowane jako sztuki teatralne i filmy. Terry Pratchett był laureatem wielu nagród, między innymi Carnegie Medal, otrzymał też tytuł szlachecki za zasługi dla literatury. Zmarł w roku 2015.

35,00 zł
22,75 zł

Rabat 35,0%
oszczędzasz 12,25 zł

10
Ojcze nasz - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ojcze nasz
Dostępny66 szt.

Określenie „Ojciec” ujawnia nam nieskończoną dobroć Pana i niszczy diabelską sugestię, byśmy uważali Boga za Kogoś straszliwego, surowego, bezlitosnego, oddalonego od nas i prawie odseparowanego od naszego życia. Należy z bólem wyznać, że rodzaj ludzki jeszcze się nie uwolnił od tej kłamliwej sugestii, która zatruwa całą naszą egzystencję… Fragm. książki Ksiądz Dolindo Ruotolo rozważa tekst Modlitwy Pańskiej, dając nam nie tylko wskazówki, jak ja odmawiać, ale odrywając bogactwo poszczególnych próśb w niej zawartych. To jest jednak dopiero wstęp do głębszych refleksji na temat sensu modlitwy, jej charakteru, jej istoty. Stawia w centrum tych rozważań naszą relację z Bogiem, zachęca do przeanalizowania obrazu Boga, jaki w sobie nosimy, dzieli się własnym doświadczeniem modlitwy. We właściwy sobie sposób wyjaśnia niedostępną rzeczywistość duchową za pomocą prostych odniesień do codzienności i zostawia szereg praktycznych wskazówek, jak pogłębić swoją modlitwę, jak sprawić, by słowa „Ojcze nasz” stały się wezwaniem naszego życia.

24,90 zł
14,69 zł

Rabat 41,0%
oszczędzasz 10,21 zł

11
Bazgraki bawią się i uczą 3-6 lat PAKIET - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bazgraki bawią się i uczą 3-6 lat PAKIET
Dostępny239 szt.

Bazgraki bawią się i uczą (3?6 lat) to zestaw trzech książek z pomysłowymi zabawami dla przedszkolaków. Łamigłówki wprowadzają dzieci w świat liter, liczb i kosmosu, a przy okazji rozwijają umiejętność rozpoznawania kształtów i symboli graficznych, spostrzegawczość, wyobraźnię oraz wiedzę o otaczającym świecie. Atrakcyjna suchościeralna forma pozwala pisać i zmazywać bez końca, dzięki temu zabawa się nie nudzi. Podróż do świata liter, liczb i kosmosu Ile kropek ma biedronka? Która litera ma kształt syczącego węża? Dokąd leci Bazgrak? Wraz z sympatycznymi Bazgrakami przedszkolaki rozwiązują różnorodne zagadki, m.in. zapisują głoski, odczytują literowe szyfry, budują wieżę z sylabowych klocków, układają domino, zamieniają cyfry w różne przedmioty oraz łamią kod, by dostać się do środka statku kosmicznego. W ten sposób przygotowują się do nauki czytania, pisania oraz liczenia. Ciekawe polecenia opracowane przez Monikę Sobkowiak, nauczycielkę i neurologopedę, oraz Annę Zych, pedagog i terapeutkę pedagogiczną, zachęcają do nauki i zabawy. Kolorowe ilustracje Poli Augustynowicz wprowadzają przedszkolaki w świat pomysłowych Bazgraków oraz pobudzają ciekawość i wyobraźnię. W skład pakietu wchodzą trzy książki ze zmazywalnymi kartami: ?Bazgraki i alfabet?, ?Bazgraki i liczby? oraz ?Bazgraki w kosmosie?. Rozwój nauka czytania, nauka liczenia, grafopercepcja, koordynacja oko?ręka Autorki: Monika Sobkowiak ? nauczycielka wychowania przedszkolnego, neurologopeda, autorka artykułów, książek i zabaw dla dzieci. Nieustannie poszukuje kreatywnych rozwiązań edukacyjnych i sposobów na rozwijanie twórczego myślenia u dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Prowadzi blog Pani Monia, inspirujący nauczycieli do innowacyjnego działania w edukacji. Anna Zych ? pedagog specjalny, terapeutka pedagogiczna z ponad 20-letnim stażem, pracowniczka poradni psychologiczno-pedagogicznej, doradca metodyczny, wykładowczyni na kursach kwalifikacyjnych terapii pedagogicznej. Pola Augustynowicz ? ilustratorka i graficzka, obecnie mieszka i pracuje w Warszawie. Studiowała na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu, a także dziennikarstwo na Uniwersytecie Adama Mickiewicza. Projektuje książki, tekstylia, opakowania, współpracuje z magazynami. Laureatka licznych konkursów graficznych i biennale. W serii Bazgraki. Emocje Bazgraki i alfabet Bazgraki i dinozaury Bazgraki i liczby Bazgraki kodują Bazgraki piszą i czytają

59,90 zł
41,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 17,97 zł

12
Planer kobiety idealnie nieidealnej od Gabrieli Gargaś - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Planer kobiety idealnie nieidealnej od Gabrieli Gargaś
Dostępny492 szt.

Odczaruj swoje życie, a może je zaczaruj. Planuj albo idź na żywioł. Spisuj swoje myśli, marzenia, rzeczy, które chcesz zrobić. Albo te, których masz już dosyć i chcesz je ze swojego życia wyrzucić. Wtedy też możesz je zapisać w sekcji: Nie zrobię, wyrzucę z serca, z pamięci. Jesteś kobietą idealnie nieidealną. To tak jak JA, która czasami potrzebuje przelać na papier swoje plany, albo po prostu się wypisać, kiedy ktoś jej na odcisk nadepnie. A pisz, kobieto, ile wlezie. A poprzeklinaj sobie. Wypisanie dobrze robi, a w planerze, znajdziesz na to dużo miejsca. Głupio komuś tak w twarz coś tam wykrzyczeć, a tutaj możesz zrobić to bezkarnie. Kobieto, Moja Kochana, stworzyłam ten planer z myślą o Tobie. Byś mogła zapisać to, co CI w sercu gra, albo czasami też nie gra. Planer/organizer/notes – jak zwał, tak zwał – to miejsce, gdzie zaplanujesz dni pełne obowiązków, a także wpiszesz swoje świąteczne dni, które będą należały tylko dla CIEBIE, gdzie warto wrzucić na luz. Zaplanuj swój czas. Czas, który gdzieś tam bezpowrotnie ucieka i którego nie odzyskasz. W planerze znajdziesz specjalne opowiadanie tylko dla Ciebie! Zabawne cytaty, piękne grafiki, harmonogram na cały tydzień i ten miesięczny także.

42,90 zł
26,60 zł

Rabat 38,0%
oszczędzasz 16,30 zł

13
Płynąc po dnie Niemna - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Płynąc po dnie Niemna
Dostępny114 szt.

Noc wrześniowa 1939 roku, w chacie Jana Bohatyrowicza pojawił się Różyc. Spotkanie to wskrzesiło trudne wspomnienia, jak błahe to były problemy, za chwilę miała zweryfikować II wojna światowa. Rzeczywistość, z jaką musiała się zmierzyć tamtejsza ludność pod sowiecką i niemiecką okupacją, przypominała tę z czasów najazdów mongolskich w XIII wieku. Jednak ludzie w trudnych czasach zawsze żyją nadzieją, wypatrując lepszego jutra. W momencie zwątpienia zaczynają przyzwyczajać się do „choroby” i usiłują z nią walczyć, starają się żyć normalnie. Płynąc po dnie Niemna to powieść przedstawiająca gehennę codziennego życia Polaków i Białorusinów zamieszkujących Grodzieńszczyznę i Nowogródczyznę. To historia oparta na faktach i prawdziwych losach ludzi. Akcja powieści zaczyna się w czasach I wojny światowej, a kończy w latach dziewięćdziesiątych XX wieku. Dzięki tej powieści możemy zrozumieć postawy ludzkie oraz perfidną politykę Związku Sowieckiego i III Rzeszy.

49,50 zł
34,65 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 14,85 zł

14
Pakiet: Józef Tischner. Wiara / Nadzieja / Miłość - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pakiet: Józef Tischner. Wiara / Nadzieja / Miłość
Dostępny45 szt.

Wiara, Nadzieja, Miłość Trzy cnoty boskie. Trzy wyjątkowe książki. Jeden niezwykły kapłan i filozof. Wiara ludzi wolnych – inspirujące teksty o ludzkiej wolności i odpowiedzialności, oraz pytaniach stawianych Bogu. Miłość w czasach niepokoju – niepublikowane dotąd wykłady o pięknie i dramacie miłości, tej ludzkiej i boskiej. Nadzieja na miarę próby – poruszająca książka o ostatnich latach życia ks. Józefa Tischnera, o lęku przed śmiercią i poszukiwaniu sensu. To, co się będzie naprawdę liczyć, to jest wasze myślenie. Wasze myślące działanie. Patrząc na owoc waszego myślenia w szkole, w szpitalu, w sądzie, w biurze, każdy będzie mógł powiedzieć: „Oto ten, który w trudnych czasach miał odwagę myśleć”. Nie bój się myśleć z księdzem Józefem Tischnerem.

109,90 zł
68,14 zł

Rabat 38,0%
oszczędzasz 41,76 zł

15
Pewnie że Lotta umie prawie wszystko - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pewnie że Lotta umie prawie wszystko
Dostępny19 szt.

Lotta z ulicy Awanturników tyle potrafi! Gwizdać i pomagać chorym ludziom, i całe mnóstwo innych rzeczy. Lotta ma już przecież pięć lat. No, może czasem coś jej się pomyli i na przykład Nisiek wyląduje w śmietniku... Ale za to, kiedy Jonas i Mia-Maria rozpaczają, że na święta nie będzie choinki, bo zabrakło ich w całym mieście - Lotta dokonuje rzeczy niemożliwej!

29,90 zł
17,94 zł

Rabat 40,0%
oszczędzasz 11,96 zł

16
Podświetl i odkryj. Święta dookoła świata - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Podświetl i odkryj. Święta dookoła świata
Dostępny166 szt.

Jakie święta celebrują ludzie na całym świecie w ciągu roku? Podświetl strony latarką i zobacz! Zobacz jak świętuje się w Nowy Rok, czego dzieci szukają w Wielkanoc oraz kto kryje się pod Halloweenowym przebraniem! Każda strona zabierze Cię za kulisy innego wspaniałego święta, festiwalu lub uroczystości. To doskonały wstęp do rozmowy o świętach, kulturach i zwyczajach na całym świecie!

37,90 zł
27,67 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,23 zł

17
Różewicz. Rekonstrukcja - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Różewicz. Rekonstrukcja
Dostępny17 szt.

Na pytanie: „Kim jesteś?”, Tadeusz Różewicz odpowiedział przed laty: „Kto mnie uważnie czyta, ten wie”. Z jego utworami w ręku Magdalena Grochowska podąża za nim przez krajobrazy, wśród których wzrastał, przez idee, które go kształtowały, i przez historię, która przełamała jego los. W pierwszym tomie reporterskiej biografii poety autorka wnika w dzieje rodziny. Rekonstruuje okoliczności, w jakich żydowska dziewczynka – matka Różewicza – opuściła swe gniazdo, a później wymknęła się Zagładzie. Odtwarza dramat żołnierza AK, którego presja polityczna uczyniła dezerterem. I dramat człowieka poparzonego wojną, który zrewolucjonizował polską poezję, choć „po Auschwitz” miała zamilknąć. Grochowska opowiada czule o jego powrocie do życia w latach krakowskich i gliwickich, o Różewiczu mężu, ojcu, synu. Ukazuje uwikłanie w socrealizm i uwolnienie, narodziny Różewicza dramatopisarza. Magdalena Grochowska nie odpowiada wprost na pytanie o to, jakim był człowiekiem, ale odsłania jego nieznane dotąd twarze.

65,00 zł
31,20 zł

Rabat 52,0%
oszczędzasz 33,80 zł

18
Opowiadania do doskonalenia czytania. Świat chłopców. Brrr! Nocne porwanie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Opowiadania do doskonalenia czytania. Świat chłopców. Brrr! Nocne porw...
Dostępny154 szt.

Wszystko zaczyna się od niewinnego, choć trochę uciążliwego remontu jednego z tych, które tak uwielbia tata Szymona. A potem... No właśnie. A potem tata znika! Szymon postanawia podjąć samotną akcję ratunkową. Czy wyprawa się powiedzie? Jakie fantastyczne przygody czekają naszego śmiałka?

7,99 zł
6,39 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 1,60 zł

19
Jaki to taniec? Atlas dla dzieci - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jaki to taniec? Atlas dla dzieci
Dostępny217 szt.

Jaki to taniec? Atlas dla dzieci przedstawia 60 bardziej i mniej znanych tańców świata. Oprócz charakterystyki każdego z nich oraz informacji o jego historii i występowaniu znajdziesz tu również ciekawostki i mnóstwo zdjęć. Dzięki atlasowi rozpoznasz m.in. paso doble, hakę czy taniec wirujących derwiszy.

29,95 zł
21,86 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 8,09 zł

20
Opowiadania do doskonalenia czytania. Świat chłopców. Hokus-pokus ślimakus! - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Opowiadania do doskonalenia czytania. Świat chłopców. Hokus-pokus ślim...
Dostępny105 szt.

Stłuczka na ulicy, kurierowi wymieszały się paczki i pewna przesyłka trafiła pod niewłaściwy adres. Miał być zestaw małego magika, a tymczasem była prawdziwa różdżka. Wynikło z tego sporo kłopotów. Czy bohaterom udało się wyjść z opresji? Kto im przyszedł z pomocą?

7,99 zł
6,39 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 1,60 zł

21
Lassie, wróć!, DVD - Filmy
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lassie, wróć!, DVD
Hanno Olderdissen, 2021
Dostępny14 szt.

Dla psiej miłości wszystko jest możliwe! „Lassie, wróć!” to najnowsza, chwytająca za serce historia nierozerwalnej przyjaźni chłopca i jego wiernego owczarka Collie, oparta na bestsellerowej książce Erica Knighta. Dwunastoletni Flo i jego pies Lassie są parą nierozłącznych przyjaciół. Niestety cała rodzina musi przenieść się do małego mieszkania, gdzie psy nie są akceptowane. Zrozpaczony Flo musi rozstać się z Lassie. Pies zostaje oddany w ręce rozpieszczonej dziewczynki – Priscilli, która zawozi go do swojego domu nad morzem. Jednak, gdy tylko nadarza się okazja, Lassie wykorzystuje szansę i ucieka. Niezwykle mądry pies rusza w pełną przygód podróż przez cały kraj, by odnaleźć swojego przyjaciela. „Świetnie zrealizowany film”. - Cinema.de „Uroczy i pięknie nakręcony”. - Film-rezensionen.de „Ekscytująca, zabawna i poruszająca przygoda dla całej rodziny”. - „Outnow”

30,00 zł
27,60 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 2,40 zł

22
Opowiadania do doskonalenia czytania. Świat chłopców. Ratunku! Zmniejszyciel - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Opowiadania do doskonalenia czytania. Świat chłopców. Ratunku! Zmniejs...
Dostępny119 szt.

W garażu światło pali się do późnych godzin, pod dom zjeżdżają samochody dostawcze… Ale Maciek nie chce zdradzić przyjaciołom swego sekretu. Jeszcze nie… Wkrótce jednak chłopcy staną twarzą w twarz z zagrożeniem, które ich dosłownie przerasta! Przyjdzie czas, by udowodnić, że są wielkimi bohaterami.

7,99 zł
6,39 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 1,60 zł

23
Czarcia dolina - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czarcia dolina
Dostępny120 szt.

Beata prowadzi w Szczecinie salon fryzjerski, więc pandemia jest dla niej trudnym czasem. Przede wszystkim jednak doskwiera jej samotność i tęsknota za młodością, kiedy z przyjaciółmi przemierzała górskie szlaki. Pewnego dnia do jej salonu przychodzi nowy klient, Rafał, z którym od razu znajduje wspólną pasję – obserwację ptaków. Wkrótce Beata odkrywa, że mężczyzna nie jest jej obojętny. Dlatego gdy Rafał proponuje wyjazd do Czarciej Doliny, jednego z najpiękniejszych zakątków na Podhalu, nie zastanawia się długo. Na miejscu zaczynają się jednak dziać rzeczy, których żadne z nich nie potrafi wytłumaczyć… Jak dawna legenda przeplata się z rzeczywistością? Czy Beata i Rafał znajdą miłość? Dokąd zaprowadzi ich niezwykły kruk?

39,90 zł
28,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

24
Świat chłopców. O rety! Ale jajo! Opowiadania do doskonalenia czytania - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Świat chłopców. O rety! Ale jajo! Opowiadania do doskonalenia czytania
Dostępny152 szt.

Znowu jajecznica?! No nie... Cóż, o kuchni dziadka można powiedzieć wiele, ale akurat nie to, że jest urozmaicona. Urozmaiceniem będzie natomiast pewne znalezisko. Co skrywa ogromne jajo znalezione przez Tymka w gąszczu traw? I co takiego wydarzy się w ostatnich tygodniach tych niezwykłych wakacji?

7,99 zł
6,39 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 1,60 zł

25
Orient Express - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Orient Express
Dostępny266 szt.

Orient Express to żywa legenda. Trasa wiodąca tysiące kilometrów. Luksus, o którym niegdyś marzyli wszyscy podróżnicy. Od czasu pierwszego przejazdu z Paryża do Konstantynopolu w 1883 roku, jego pasażerowie mogli na własne oczy oglądać niedostępne im wcześniej zakątki świata. Farovik, norweski pisarz, historyk, dziennikarz i podróżnik, zabiera czytelnika w podróż współczesnym Orient Expressem. Wyruszając wiosną z Londynu, w dwa miesiące przemierza dwanaście krajów, i dwadzieścia dwa miasta ? przez romantyczny Paryż, zaskakujące Rumunię i Bułgarię, aż po rajską Samarkandę. Najmniejszy szczegół potrafi uruchomić lawinę, która zaspokoi głód wiedzy i żądzę przygód każdego czytelnika ? niezależnie od stacji, na której postanowicie wysiąść. Dzięki tej książce dowiecie się m.in. co zainspirowało Agathę Christie do napisania Morderstwa w Orient Expressie. Zrozumiecie też, dlaczego niektórzy Brytyjczycy myślą, że Bułgaria to rzeka w Maroku i dlaczego to Turcja, a nie Holandia, powinna kojarzyć się nam z tulipanami. Autor rysuje przed nami realia i historię odwiedzanych miejsc, a obrazu dopełniają spotykane przez niego barwne postacie. Uzupełnia tym samym naszą wiedzę o społeczeństwach europejskich i bliskowschodnich, o których wciąż ? jak się okazuje ? niewiele wiemy. To obowiązkowa pozycja dla miłośników dalekich wypraw i każdego, kto chciałby poznać sekrety kultowego pociągu. W końcu najważniejsze to mieć dobrego przewodnika!

54,90 zł
40,08 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 14,82 zł

26
Miecz do baniek mydlanych, mix kolorów - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Miecz do baniek mydlanych, mix kolorów
M&Z
Dostępny4 szt.

Miecz do baniek mydlanych to asortyment niezbędny do tworzenia dużych baniek mydlanych. Uwaga. Mix kolorów, towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 sztuki.

3,10 zł
2,76 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 0,34 zł

27
Marketing internetowy w Google. Pozycjonowanie, Ads & Analytics dla biznesu, e-commerce, marketerów - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Marketing internetowy w Google. Pozycjonowanie, Ads & Analytics dla bi...
Dostępny77 szt.

Merytorycznie, praktycznie i konkretnie Pamiętasz czasy, gdy w branży reklamowej obowiązywał podział na ATL i BTL, o uwagę klienta walczono za pomocą wtykanych w drzwi ulotek, plakatów na drzewach i słupach, a wszyscy ekscytowali się spotami w telewizji i radiu? W ciągu ostatnich kilkunastu lat sytuacja kompletnie się zmieniła. Centrum reklamowego i marketingowego świata przeniosło się na komputery i urządzenia mobilne. To tutaj trwa walka o uwagę (i pieniądze) potencjalnego klienta. Obecnie w biznesie i reklamie nie ma miejsca na lanie wody i wróżenie z fusów. Najlepsi podejmują decyzje, opierając się na twardych danych, i oczekują konkretnych wyników. Taka też jest ta książka: konkretna i skupiona na metodach, które pozwolą Ci zarabiać więcej dzięki lepiej prowadzonemu marketingowi w wyszukiwarkach. Doświadczenie zbierane przez autorów tej publikacji od 2005 roku przełożyło się na ponad 300 stron cennej wiedzy o dwóch najskuteczniejszych metodach reklamy: Google Ads oraz pozycjonowaniu. Niezbędną teorię uzupełniono dobrymi praktykami, listą konkretnych zadań do wykonania oraz celnymi przykładami i antyprzykładami. Szeroko omówiono najlepsze narzędzie analityczne, jakim jest Google Analytics, ze szczególnym wskazaniem tych raportów i metod pracy, które są przydatne w codziennej pracy. Poradnik uzupełniono o narzędzia wykorzystywane przez specjalistów do spraw marketingu w wyszukiwarkach oraz kilkanaście przykładów realnych kampanii tworzonych dla klientów. Poradnik skonstruowano tak, by przydał się zarówno praktykom z doświadczeniem, jak i osobom, które pragną rozpocząć karierę w branży SEM. Powinien go także przeczytać właściciel firmy chcący udoskonalić prowadzone przez siebie kampanie albo skuteczniej nadzorować pracę innych. Książkę wyróżniają: • na bieżąco aktualizowana elektroniczna errata przedstawiająca dynamicznie wprowadzane zmiany w omawianych narzędziach oraz nowości, • dodatkowe materiały ? od briefu dla klienta po checklisty pomagające w tworzeniu lepszych reklam, • ponad 10 dodatkowych filmów instruktażowych stanowiących kilkugodzinne uzupełnienie i rozszerzenie treści książki, • wypowiedzi ponad 20 cenionych ekspertów branżowych wzbogacające zawarty w książce materiał, • 15 konkretnych przykładów z życia pokazujących realne problemy i ich rozwiązania w praktyce. Krzysztof Marzec – absolwent elektronicznego przetwarzania informacji na UJ. Certyfikowany trener Google AdWords oraz certyfikowany specjalista Google Analytics. Autor szkoleń i artykułów z tej tematyki, wykładowca Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Wyższej Szkoły Europejskiej im. Józefa Tischnera. Współwłaściciel agencji DevaGroup. Pracował dla takich marek jak: Allegro.pl, DaWanda, Neo24, Shoper.pl, Conrad.pl, Interia.pl, Grupa RMF czy wydawnictwo Bauer. Specjalizuje się w strategiach wykorzystujących analitykę do optymalizacji kampanii SEM. Tomasz Trzósło jest konsultantem, strategiem, e-marketerem i trenerem w jednej osobie. Ekspert w zakresie SEM oraz analizy danych płynących z narzędzia Google Analytics. Jeden z certyfikowanych trenerów Google AdWords (2013 ? 2018). W branży e-commerce od 2008 roku. Pracował w agencjach interaktywnych (Noril, Krakweb, DevaGroup) oraz prowadził własną agencję - ROIExperts.pl. Szkolił między innymi w Ministerstwie Cyfryzacji RP, na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie, w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie, w Akademii Google Partners, na Uniwersytecie Shoper, w PPNT Gdynia i w Altkom Akademii. Aktualnie jest menedżerem w DevaGroup oraz konsultantem w TomaszTrzoslo.pl.

79,00 zł
58,46 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 20,54 zł

28
Wiertarka na baterie z akcesoriami - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wiertarka na baterie z akcesoriami
M&Z
Dostępny102 szt.

Wiertarka na baterie to doskonały pomysł na prezent dla małego majsterkowicza, który lubi podglądać przy pracy swojego tatę. W skład zestawu wchodzą: • wiertarka • 3 wiertła • 2 śruby • 2 nakrętki

15,90 zł
14,15 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 1,75 zł

29
Alpina - Kuchenny termometr cyfrowy - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Alpina - Kuchenny termometr cyfrowy
Alpina
NiedostępnyBrak

Typ: Akcesoria kuchenneRodzaj gwarancji: Rękojmia 24 m-ce

17,80 zł
16,02 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 1,78 zł

30
Nazwałem go krawat - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nazwałem go krawat
Dostępny63 szt.

Czy to przypadek, czy ktoś o tym rozstrzygnął? Dwóch ludzi spotyka się w tokijskim parku na ławce. Obaj niemieszczący się w schematach. Stopniowo opowiadają sobie nawzajem swoje losy i ostrożnie powracają do życia. Milena Michiko Flašar potrzebuje zaledwie kilku starannie dobranych słów by ożywić swoich bohaterów, zaledwie kilku scen, by przedstawić ich przeznaczenia. Młody człowiek wychodzi ze swojego pokoju, w którym się zamknął i od dłuższego czasu pozostawał w nim zamknięty. Teraz porusza się po omacku w świecie, z którego się wyobcował. Ławka w parku staje się jednak początkiem czegoś innego – jego nowym schronieniem i domem. To tam otwiera oczy, zaczyna mówić i dzieli się swoimi często traumatycznymi wspomnieniami z pierwszy raz spotkanym człowiekiem. Drugi mężczyzna jest o wiele starszy. Jest pracownikiem biurowym, jakich tysiące. Ten z kolei opowiada, w ciągu dni i tygodni, dramatyczne wydarzenia z życia pełnego strachu i bezsilności, nadziei i szczęścia. Obydwaj są outsiderami niewytrzymującymi presji i oczekiwań społecznych współczesnej cywilizacji. Stają się aktywni dopiero w wycofaniu się i odmowie. Nadzieję odnajdują w więzi, jaka zaczyna ich łączyć. Odkrywając, że czułość można zawinąć w jedzenie, smutek – ukryć w śmiechu, a przyjaźnie są możliwe, przygotowują się wewnętrznie na ostateczne pożegnanie i na nowy początek. Milena Michiko Flašar zamienia parkową ławkę w teatralną scenę, która jest miejscem emocjonujących wydarzeń i nagłych zwrotów akcji. Ławka znajduje się w Japonii, ale równie dobrze mogłaby się znajdować w dowolnym, innym miejscu świata zachodniego. Scena, na której dzieje się akcja, jest zatem uniwersalna. Ta powieść przedstawia strach przed wszystkim, co nie mieści się w normie, możliwość bliskości – a także anarchiczną siłę wycofania się i odmowy. Jednocześnie pokazuje, jaka siła mieści się w ludzkich relacjach i przez to napełnia otuchą.

39,00 zł
29,25 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,75 zł

31
Stan wyjątkowy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Stan wyjątkowy
Dostępny50 szt.

Nadkomisarz Paweł Danilewski prowadzi śledztwo dotyczące śmierci, w którą zamieszany jest jeden z kościelnych hierarchów, od początku mierząc się z naciskami politycznymi i próbami ukrycia niewygodnych wątków obyczajowych. Tymczasem Polska, rządzona przez Partię Sprawiedliwości, staje się głównym ogniskiem kolejnej, wyjątkowo groźnej fali epidemii SARS-CoV-2. Rosyjskie służby, od lat doskonalące techniki wojny informacyjnej, bezwzględnie wykorzystują słabość RP. W dobie stanu wyjątkowego krzyżują się losy ludzi stojących po różnych stronach i wyznających odmienne wartości, ale gotowych poświęcić dla nich życie. Niepokojąco realistyczna powieść Marcina Ogdowskiego z mocnym i zaskakującym finałem.

39,90 zł
28,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

32
Rainbow High. Modna lalka - Emi Vanda - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rainbow High. Modna lalka - Emi Vanda
MGA, Rainbow High
Dostępny142 szt.

Rainbow High – legenda mówi, że gdzieś na końcu tęczy, znajduje się naczynie ze złotem... Prawda jest jednak zupełnie inna, zdecydowanie bardziej ekscytująca! Odkryć mogą ją jedynie nieliczni, z ogromną wrażliwością, którzy podążając za tęczą, znajdą na jej końcu kolorową szkołę mody – Rainbow High, gdzie dziewczęta uczą się, jak najpiękniej prezentować swoje kolory! Emi Vanda jest studentką Rainbow High na kierunku Sztuki Wizualne. Ma wyjątkowy design od stóp do głów, szczupłą budowę ciała i długie śliwkowe włosy z fioletowymi pasemkami, które dziewczynki mogą czesać i stylizować (Przed pierwszym czesaniem należy umyć lalce włosy). Każdy zestaw z serii 3 zawiera jedną lalkę Rainbow High, dwa pełne komplety ubranek do miksowania i tworzenia własnych zestawień oraz akcesoria. Dzięki stojakowi i różnym punktom artykulacji – lalkę można ustawiać w wielu dowolnych pozach. Każdy szczegół jej outfitu jest dopracowany i dopasowany do całości. Zawartość i cechy zestawu: • lalka Rainbow High – Emi Vanda (seria 3), • 2 stroje z serii mix & match – do dowolnego dobierania, miksowania i tworzenia własnych stylizacji: sweter z kapturem, 2 spódnice, koszulka z kapturem i krótkim rękawem, koszula z długim rękawem, • para skarpet, 2 pary butów, • grzebień dla lalki, • wieszaczki (2 szt.), • stojak dla lalki. Wymiary opakowania: 31.0 x 31.0 x 8.0 cm

154,40 zł
145,14 zł

Rabat 6,0%
oszczędzasz 9,26 zł

33
Atlas dla dzieci. Jak zmieniamy świat? - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Atlas dla dzieci. Jak zmieniamy świat?
Dostępny94 szt.

Atlas dla dzieci. Jak zmieniamy świat? przedstawia zjawiska, które współcześnie kształtują nasze otoczenie. Oprócz charakterystyki każdego z tych zagadnień i informacji o tym, co można zrobić, aby powstrzymać negatywne oddziaływanie na przyrodę, znajdziesz tu również ciekawostki, a także mnóstwo zdjęć. Dzięki atlasowi dowiesz się m.in., jak powstrzymać degradację gleb czy topnienie lodowców oraz czym jest zanieczyszczenie światłem i hałasem.

29,95 zł
21,86 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 8,09 zł

34
Czasem się złoszczę - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czasem się złoszczę
Dostępny181 szt.

Każdy z nas się denerwuje, każdy przeżywa chwile radości albo strachu. Czasami przypominamy głośno ryczące smoki. Innym razem odnosimy wrażenie, jakby coś się w nas paliło. Niekiedy nie możemy powstrzymać płaczu i łzy lecą nam z oczu strumieniami. Możemy jednak przestać się złościć, jeśli tylko chcemy. Bohaterowie opowiadań zebranych w tej książce złoszczą się tak samo jak Ty albo ja, za każdym razem, kiedy czują się sfrustrowani. Te historie mają pomóc w znalezieniu sposobu na opanowanie zdenerwowania i pozbycie się złych emocji. Przeczytajcie opowiadania, a ich bohaterowie podzielą się zwami swoimi sekretami i sposobami radzenia sobie ze złością. Begoa Ibarrola to hiszpańska psycholog i pedagog. Jej książki dla dzieci i poradniki dla rodziców od lat cieszą się ogromną popularnością. Po polsku ukazały się dotychczas m.in. Bajki, które uczą, jak być szczęśliwym, Bajki, które pomagają odkrywać talenty i Bajki, które uczą, jak żyć wśród innych.

44,90 zł
32,33 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,57 zł

35
Migoczące Wróżki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Migoczące Wróżki
Dostępny1396 szt.

Czy Migoczące Wróżki pomogą jednorożcowi poczuć się bezpieczniej w ciemnościach? Maluszki będą zachwycone światełkami, które można znaleźć na stronach tej pięknie zilustrowanej książki. Przed nimi magiczna zabawa!

54,99 zł
43,44 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 11,55 zł

36
Monopoly Classic - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Monopoly Classic
Hasbro, od 8 lat
Dostępny45 szt.

Monopoly Standard to kultowa i znana na całym świecie gra dla młodzieży i dorosłych. Zostań właścicielem ulicy Marszałkowskiej, placu Trzech Krzyży lub Alei Jerozolimskich, postaw tam bajeczne hotele, które wzbogacą zarówno miasto, jak i Twój portfel… Przenieś się na ulicę, na której zbijesz niebotyczny majątek. Monopoly Standard to prosta gra w zarządzaniu majątkiem polegająca na kupowaniu i sprzedawaniu najlepszych atrakcji w mieście: ulic, dworców... Sukces zależy od trafnych decyzji, udanych inwestycji i mądrze przeprowadzonych transakcji. Zdobądź wszystkie nieruchomości i zostań milionerem! Zbierz znajomych i rozegrajcie dynamiczną partię gry w zarządzanie nieruchomościami. Zawartość i cechy zestawu: - plansza do gry, - 8 pionków: pingwin, kaczka, dinozaur, piesek, cylinder, kotek, samochód, statek, - 28 Kart Własności, - 16 Kart Szansy, - 16 Kart Kasy Społecznej (nowa wersja poleceń), - 32 Domy, - 12 Hoteli, - 2 kostki do gry, - zestaw banknotów, - instrukcja do gry, - wersja polska.

162,90 zł
148,24 zł

Rabat 9,0%
oszczędzasz 14,66 zł

37
Naklejki wypukłe stworzenia morskie mix 27szt - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Naklejki wypukłe stworzenia morskie mix 27szt
Titanum
Dostępny6 szt.

Naklejki wypukłe stworzenia morskie 27szt.

6,00 zł
38
Sniff - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sniff
Dostępny86 szt.

Nie ma nic gorszego niż znalezienie się w roli widza w związku, który się rozpada. Bohaterowie „Sniff” kochają się do szaleństwa, ale stają w obliczu utraty siebie na zawsze. Dostają jednak ostatnią szansę: wspólny wyjazd na narty, w nadziei, że uda im się na nowo odkryć czułość i pasję. Banalna wydawałoby się sytuacja stanowi punkt wyjścia do niezwykle oryginalnej i zaskakującej opowieści, w której pobrzmiewają echa twórczości Italo Calvino i Nikołaja Gogola. Ta intrygująca powieść graficzna, napisana przez Fulvio Risuleo i wspaniale narysowana przez debiutującego w komiksie Antonio Pronostico, pozwoli czytelnikom spojrzeć zupełnie inaczej na wielkie historie o miłości.

79,90 zł
59,13 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 20,77 zł

39
Batman. Figurka transformująca - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Batman. Figurka transformująca
Spin Master
NiedostępnyBrak

Wejdź do gry z niesamowitą figurką Batmana megatransformacja 4 i bądź pewien wygranej w każdej bitwie! Kultowy bohater z Gotham City jest jeszcze potężniejszy dzięki zbroi bojowej. Figurka może stanąć w aż 11 pozach odpowiadających bitewnym gestom. Szykuj się do walki: jednym ruchem nałóż na figurkę zbroję bojową. Jednym przyciskiem aktywuj tajną broń; ukryte skrzydła, na których Batman może patrolować niebo nad Gotham City. Kiedy misja dobiegnie końca, po prostu je złóż, a będziesz gotów na patrolowanie ulic!

53,90 zł
49,59 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,31 zł

40
Zestaw Lekarski Walizka Turkusowa - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw Lekarski Walizka Turkusowa
Lean Toys
Dostępny5 szt.

Zestaw Lekarski Walizka Turkusowa Zestaw młodego medyka w walizce to wymarzona zabawka dla każdego dziecka, chcącego poznawać otaczający go świat. Zabawka ta pozwoli zamienić się każdemu maluchowi w profesjonalnego lekarza, który zbada i wyleczy swoich chorych pacjentów. Ten wspaniały komplet na pewno sprawdzi się przy badaniach nie tylko członków rodziny, ale i lalki lub ukochanego misia. Znajdujące się w zestawie przedmioty zapewnią każdemu maluchowi wiele radości płynącej z pomocy najbliższym. Zabawa w lekarza z tak kolorowym wyposażeniem z pewnością pomoże zmniejszyć lęk przed wizytą u prawdziwego lekarza, zamieniając ją w przyjemność. Bogate, ciekawe wyposażenie walizeczki daje dziecku nieograniczone możliwości w leczeniu pacjentów, a także tworzeniu nowych, równie rozwijających zabaw. Ból zęba, brzucha czy głowa? Twój maluszek z pewnością pomoże! Czym wyróżnia się ten zestaw dla małego lekarza? Termometrem, który posiada możliwość regulacji wyświetlanej temperatury, akcesoria z podświetleniem. Kolejną zaletą elementów zestawu jest realny design w przyjaznych kształtach i kolorach. Elementy zestawu: - walizeczka - okulary - termometr zwykły i elektryczny - młoteczek - dwie pary nożyczek - wziernik z lampką - lekarskie lustereczko z lampką - stetoskop - młoteczek - miseczka

49,90 zł
44,91 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,99 zł

41
Notes Nocturnelle Flexi Ultra linia - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Notes Nocturnelle Flexi Ultra linia
Paperblanks
Dostępny1 szt.

Notatnik w elastycznej oprawie niezwykłej marki Paperblanks. Okładka odtwarza wzór użyty w 1829 roku przez francuskie wydawnictwo A. & W. Galignardi do wydania Dzieł Poetyckich Thomasa Moora - irlandzkiego poety i artysty, którego melodie irlandzkie stały się niezwykle popularne na przełomie XIX i XX wieku. Koperta wewnątrz tylnej okładki na luźne, drobne notatki, wizytówki lub paragony. Satynowa wstążka jako zakładka. Papier ekologiczny 100g z certyfikatem FSC. Zadruk w linie. Notatnik szyty. Elastyczna oprawa i grzbiet. Ilość stron 176. Wymiary: 180x230 mm.

63,30 zł
42
Rainbow High. Modna lalka - Daria Roselyn - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rainbow High. Modna lalka - Daria Roselyn
MGA, Rainbow High
Dostępny50 szt.

Rainbow High – legenda mówi, że gdzieś na końcu tęczy, znajduje się naczynie ze złotem... Prawda jest jednak zupełnie inna, zdecydowanie bardziej ekscytująca! Odkryć mogą ją jedynie nieliczni, z ogromną wrażliwością, którzy podążając za tęczą, znajdą na jej końcu kolorową szkołę mody – Rainbow High, gdzie dziewczęta uczą się, jak najpiękniej prezentować swoje kolory! Daria Roselyn jest urocza jak kwiat róży. Ma wyjątkowy design od stóp do głów, szczupłą budowę ciała i długie falowane różowe włosy z pasemkami fuksji, które dziewczynki mogą czesać i stylizować (Przed pierwszym czesaniem należy umyć lalce włosy). Każdy zestaw z serii 3 zawiera jedną lalkę Rainbow High, dwa pełne komplety ubranek do miksowania i tworzenia własnych zestawień oraz akcesoria. Dzięki stojakowi i różnym punktom artykulacji – lalkę można ustawiać w wielu dowolnych pozach. Każdy szczegół jej outfitu jest dopracowany i dopasowany do całości. Zawartość i cechy zestawu: • lalka Rainbow High – Daria Roselyn (Seria 3), • 2 stroje z serii mix & match – do dowolnego dobierania, miksowania i tworzenia własnych stylizacji: pół różowa i pół czarna dżinsowa kurtka z haftem w róże, t-shirt, sukienka z metalicznym nadrukiem, koszulka z długim rękawem, spódnica, para skarpet, 2 pary butów, • grzebień dla lalki, • torebka, • wieszaczki (2 szt.), • stojak dla lalki. Wymiary opakowania: 31.0 x 31.0 x 8.0 cm

133,32 zł
125,32 zł

Rabat 6,0%
oszczędzasz 8,00 zł

43
Dinozaur karnotaur z dźwiękiem - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dinozaur karnotaur z dźwiękiem
M&Z
Dostępny99 szt.

Figurka przedstawiająca dinozaura Carnotaurus z rogami. Zabawka wyposażona w funkcje dźwiękowe

33,90 zł
30,17 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 3,73 zł

44
Magnesy samoprzylene prostokątne 12,7x25mm 12szt - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Magnesy samoprzylene prostokątne 12,7x25mm 12szt
Titanum
Dostępny24 szt.

Magnesy samoprzylepne prostokątne czarne 12,7x25mm grubość 0,5mm 12szt.

6,40 zł
45
LEGO Star Wars. 75320 Zestaw bitewny ze szturmowcem śnieżnym - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Promocja
LEGO Star Wars. 75320 Zestaw bitewny ze szturmowcem śnieżnym
LEGO
Dostępny135 szt.

Pozwól młodym fanom zbudować własną armię i odegrać sceny z filmu „Gwiezdne Wojny: Imperium kontratakuje” dzięki zestawowi bitewnemu ze szturmowcem śnieżnym (75320). W komplecie są cztery minifigurki LEGO® z różnymi rodzajami broni blasterowej, imperialnym ścigaczem z Hoth do zbudowania, strzelającym klockami ciężkim blasterem samopowtarzalnym E-Web oraz śnieżnym okopem z dodatkową amunicją. Ta zabawka konstrukcyjna będzie fantastycznym prezentem lub wspaniałą nagrodą dla kreatywnych dzieci w wieku od sześciu lat. Dzięki niej pociechy wzbogacą swoją kolekcję szturmowców śnieżnych i zyskają nowe możliwości zabawy innymi zestawami z serii LEGO® Star Wars™. Cyfrowe narzędzia konstrukcyjne Ten zestaw zawiera szczegółowe instrukcje budowania. Dodatkowo w aplikacji Instrukcje budowania LEGO znajdziesz cyfrową wersję instrukcji, a także narzędzia umożliwiające przybliżanie, obracanie i wizualizowanie modelu, dzięki którym budowanie będzie jeszcze lepszą zabawą. Kreatywna zabawa Grupa LEGO od ponad dwóch dekad tworzy własne wersje kultowych statków kosmicznych, pojazdów, miejsc i postaci z filmowej sagi „Gwiezdne Wojny”. Kolekcja jest bogata w wiele modeli konstrukcyjnych, więc fani w każdym wieku znajdą w niej coś dla siebie. Zawartość i cechy zestawu: • Zestaw konstrukcyjny do odgrywania bitew – Zestaw bitewny ze szturmowcem śnieżnym™ LEGO® Star Wars™ (75320) pozwala młodym konstruktorom zbudować armię i odgrywać niesamowite sceny z filmu „Gwiezdne Wojny: Imperium kontratakuje”. • Cztery minifigurki LEGO® – Zwiadowca szturmowców z Hoth oraz trzech szturmowców śnieżnych. W komplecie są też dwa działa blasterowe, jeden karabin blasterowy i jeden pistolet blasterowy. • Miniaturowe modele – Zestaw zawiera imperialny ścigacz z Hoth (który można połączyć z zestawem 75313 AT-AT), strzelający klockami ciężki blaster samopowtarzalny E-Web oraz śnieżny okop z dodatkową amunicją. • Pomysł na prezent dla dzieci w wieku od sześciu lat – Podaruj ten 105-elementowy zestaw konstrukcyjny młodemu fanowi filmu „Gwiezdne Wojny: Imperium kontratakuje” na urodziny, Święta lub bez okazji. • Zabawa w podróży – Ścigacz ma ok. 3 cm wysokości, 12 cm długości i 3 cm szerokości, więc dzieci mogą go bez problemu włożyć do plecaka i zabrać ze sobą w podróż. I• nteraktywne instrukcje budowania – Instrukcje znajdziesz w pudełku oraz w darmowej aplikacji Instrukcje budowania LEGO®, która zawiera również cyfrowe narzędzia do wizualizowania modelu, dzięki którym zabawa jest jeszcze lepsza. • Zestawy dla osób w każdym wieku – Zestawy LEGO® Star Wars™ pozwalają dzieciom i dorosłym odgrywać słynne sceny, wymyślać własne niepowtarzalne historie lub po prostu prezentować samodzielnie zbudowane modele. • Wysoka jakość – Elementy LEGO® spełniają rygorystyczne standardy branżowe, dzięki czemu za każdym razem łatwo się ze sobą łączą i mocno trzymają. • Bezpieczeństwo przede wszystkim – Klocki i elementy LEGO® są testowane na niemal każdy możliwy sposób, aby upewnić się, że spełniają rygorystyczne standardy bezpieczeństwa.

89,99 zł
76,49 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 13,50 zł

46
Szkicownik 197x124/48K 100g TW FRESH - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szkicownik 197x124/48K 100g TW FRESH
Fresh
Dostępny16 szt.

Szkicownik 197x124 mm, 48 stron, gramatura papieru 100g/m2. Ołówki, kredki, markery, mazaki, pędzle - tych rzeczy możesz użyć w tym szkicowniku! Namaluj swoje marzenia!

10,70 zł
9,10 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 1,60 zł

47
Jak przemawiać bez strachu. Pokonaj zdenerwowanie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jak przemawiać bez strachu. Pokonaj zdenerwowanie
Dostępny10 szt.

Nienawidzisz wystąpień publicznych? Przeraża Cię stanie przed ludźmi? Na samą o tym myśl denerwujesz się, niepokoisz? Nie musisz się już bać. Ta książka może ci pomóc. Nauczysz się 7 strategii, które dadzą ci nową perspektywę, przygotują i wyposażą w szereg przydatnych umiejętności. Kiedy je wdrożysz, twój strach zacznie zanikać. Tę książkę powinien przeczytać każdy, kogo strach powstrzymuje przed realizacją swoich marzeń. Zawiera ona anegdoty i historie, które umilają naukę przemawiania. Nie czekaj dłużej. Dziś jest dzień, w którym przejmujesz kontrolę nad swoim niepokojem, uspokajasz nerwy i co najważniejsze przemawiasz bez strachu.

50,00 zł
40,50 zł

Rabat 19,0%
oszczędzasz 9,50 zł

48
Jesteśmy różni - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jesteśmy różni
Dostępny169 szt.

Poczucie własnej wartości jest jedną z głównych składowych szczęścia. Możemy być szczęśliwi tylko wtedy, gdy czujemy się kochani, a żeby móc kochać innych, powinniśmy kochać siebie. Jak osiągnąć wysoką samoocenę? Najważniejsze jest zaakcepto­wanie siebie takimi, jakimi jesteśmy. Każdy z nas jest jedyny w swoim rodzaju i dzięki temu świat jest ciekawszy. W tej książce znajdziecie historie bohaterów, którzy tak jak my wszyscy potrzebują pozytywnych komunikatów od osób ze swojego otoczenia. Chcą wiedzieć, że są ważni i że decyzje mogą podejmować bez lęku przed popełnieniem błędu. Przeczytajcie tych sześć opowiadań, a ich bohaterowie pokażą wam, jak dorośli mogą dziecku pomóc wzmocnić jego samoocenę. Begoa Ibarrola to hiszpańska psycholog i pedagog. Jej książki dla dzieci i poradniki dla rodziców od lat cieszą się ogromną popularnością. Po polsku ukazały się dotychczas m.in. Bajki, które uczą, jak być szczęśliwym, Bajki, które pomagają odkrywać talenty i Bajki, które uczą, jak żyć wśród innych.

44,90 zł
32,33 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,57 zł

49
Alpina - Tarka wielofunkcyjna z pojemikiem + obieraczka - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Alpina - Tarka wielofunkcyjna z pojemikiem + obieraczka
Alpina
Dostępny19 szt.

Typ: Akcesoria kuchenneRodzaj gwarancji: Rękojmia 24 m-ce

31,20 zł
28,08 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,12 zł

50
Kolorowanka antystresowa. Jednorożec - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kolorowanka antystresowa. Jednorożec
Dostępny5 szt.

Minikolorowanka antystresowa dla dzieci. Zawiera 30 obrazków 2D.

14,80 zł
12,58 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 2,22 zł

Wróć do góry