hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2021.11.27

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w sobotę 27 listopada 2021 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Cały ten czas (Hania Czaban ), na drugim Basia i telewizor (Zofia Stanecka). Kolejny produkt to Prawo budowlane 2022 (praca zbiorowa) oraz Julia. Przygody kryminolożki. Tom 4. Walizka pełna śniegu (Giancarlo Berardi, Maurizio Mantero, Antonio Mari).
1
Cały ten czas - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cały ten czas
Dostępny458 szt.

Książka nastolatki idealna dla nastolatków i nie tylko! Wejdź do świata, w którym od pięciu tysięcy czterystu sześćdziesięciu dziewięciu dni jest 21 czerwca 2106 roku. Każdego wieczoru podczas gwałtownej Burzy czas cofa się o dobę. Nikt nie pamięta, jak wcześniej wyglądało życie, a w Przedczas wierzy niewielu. Nastoletnia Mar pragnie odkryć, co stało się z jej rodzicami. Opuszcza dom ciotki, wsiada na konia i rusza do Miasta owianego grozą. Na jej drodze niespodziewanie pojawia się Artel, chłopak parający się fizyką i skrywający w domu wehikuł czasu, który nie działa. Czy tę dwójkę łączy wspólna przeszłość, a może to właśnie przyszłość splecie ich losy? Wątek romantyczny, oklepana dystopia, bohaterowie, którzy nie myślą, co robią? To nie tutaj! Hania Czaban zabierze was w niezwykłą podróż i sprawi, że wasze umysły rozbłysną niczym gwiazdy na nocnym niebie!

44,90 zł
27,39 zł

Rabat 39,0%
oszczędzasz 17,51 zł

2
Basia i telewizor - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Basia i telewizor
Dostępny31 szt.

Basia jest chora i najchętniej cały czas spędzałaby przed telewizorem. Kiedy odbiornik się psuje, dziewczynka nie ma wyjścia, musi znaleźć sobie inne zajęcie. Wymyślona przez nią zabawa kompletnie zaskoczy rodziców.Tablet, telewizor, konsola czasem wydaje się, że dzieci najchętniej cały wolny czas spędzałyby przed ekranem. Jak zachęcić je do sięgnięcia po inne rozrywki? Na pewno warto czytać z nimi Basię, wtedy nie ma mowy o nudzie!Basia to dziewczynka, z którą dzieci bez trudu się utożsamią; pomysłowa, czasem niesforna, jak każde dziecko. Autorka Zofia Stanecka z sympatią opisuje perypetie całej rodziny dziewczynki, w której każdy ma swoje wady i zalety, ale przy tym nie sposób ich nie lubić. Książkę zdobią oryginalne ilustracje Marianny Oklejak. Przygody Basi opisane są ładnym, żywym językiem, który dzieci z łatwością zrozumieją.Seria przeznaczona jest dla dzieci w wieku 3-7 lat. Młodsze zachwycą się kolorowymi obrazkami i dowiedzą wielu ciekawych rzeczy, zaś starsze będą mogły ćwiczyć samodzielne czytanie.

19,99 zł
16,39 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 3,60 zł

3
Prawo budowlane 2022 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Prawo budowlane 2022
NiedostępnyBrak

Ci wszyscy, którzy mają za sobą budowę domu, wiedzą, że trzeba sporo zachodu, b y wszystkie dzialania na placu budowy przebiegły zgodnie z literą prawa. Z drugiej zaś strony łatwo wyobrazić sobie sytuację, kiedy prawo nie ingerowałoby w kwestię związane ze stawianiem nowych domostw i panowałaby zupełna samowola.

39,00 zł
17,55 zł

Rabat 55,0%
oszczędzasz 21,45 zł

4
Julia. Przygody kryminolożki. Tom 4. Walizka pełna śniegu - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Julia. Przygody kryminolożki. Tom 4. Walizka pełna śniegu
Dostępny41 szt.

Podsłuchana przypadkiem rozmowa w barze nakręca spiralę zdarzeń zmieniających życie trójki nastolatków marzących o lepszym życiu. Ich przeświadczenie, że da się popełnić przestępstwo, stojąc trochę obok, w konfrontacji z rzeczywistością nie okazuje się łatwym zadaniem. Jeden czyn pociąga za sobą kolejny, a wdepnięcie w gangsterski świat wywołuje gniew tych, którzy zostali oszukani. W sprawę zostaje zaangażowana miejscowa policja, która za wszelką cenę chce ująć, a może ocalić, przestępców. Berardi zaprasza nas do Garden City dwóch pokoleń, pokazuje jak relacje z najbliższymi kształtują młodego człowieka oraz jaki mają wpływ na jego późniejsze wybory, a także unaocznia w jak łatwy sposób można zaprzepaścić młodzieńcze ideały.

25,00 zł
21,25 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 3,75 zł

5
Wielki słownik języka polskiego - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wielki słownik języka polskiego
Dostępny147 szt.

Wielki słownik języka polskiego zawiera: - ponad 100 000 haseł, znaczeń i wyrazów pochodnych, - słownictwo z współczesnego języka, stosowanego w komunikacji publicznej, zawodowej i prywatnej, - szeroki zakres merytoryczny (słownictwo specjalistyczne, literackie, potoczne, zwroty łacińskie, biblizmy i mitologizmy), - najnowsze wyrazy polskie oraz zapożyczenia, - przystępne wyjaśnienie znaczenia wyrazów, ich odmiany i stosowania, - możliwość wzbogacenia zasobu słownictwa i łatwość praktycznego wykorzystania nabytej wiedzy - dodatek gramatyczny.

49,90 zł
34,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 14,97 zł

6
Teczka A4+ z plastikowym suwakiem Koala FRESH - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Teczka A4+ z plastikowym suwakiem Koala FRESH
Fresh
NiedostępnyBrak

Grubość 180 mikronów, teczka A4+ z plastikowym suwakiem Koala P0088

8,20 zł
6,97 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 1,23 zł

7
Zestaw prezentowy Psi Patrol - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw prezentowy Psi Patrol
Spin Master
Dostępny31 szt.

Psi Patrol gotowy do odlotu na ratunek! Ten zestaw zawiera siedem metalowych pojazdów True Metal w skali 1:55, w tym ekskluzywne wersje odrzutowców Marshalla i Chase'a z przezroczystymi skrzydłami! Dzięki autentycznym detalom i grafice, prawdziwym działającym kołom i metalowemu odlewowi, pojazdy True Metal wyglądają jak odrzutowce Psiego Patrolu z serialu! To świetny prezent i idealny zestaw startowy dla kolekcjonera zabawek Psi Patrol.

87,90 zł
80,87 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 7,03 zł

8
Wsuwana korona - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wsuwana korona
ADAR
Dostępny72 szt.

Korona z grzebykiem wsuwanym we włosy będzie świetnym uzupełnieniem stroju księżniczki. Uwaga! Różne wzory, towar wysyłany losowo.

4,40 zł
4,00 zł

Rabat 9,1%
oszczędzasz 0,40 zł

9
Wilcze tropy. Zeszyt 6. "Szary" - Antoni Heda - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wilcze tropy. Zeszyt 6. "Szary" - Antoni Heda
Dostępny60 szt.

Komiks ukazuje jednego z najważniejszych dowódców partyzanckich AK z Kielecczyzny – kpt. Antoniego Hedę „Szarego” – podczas jednej z najważniejszych akcji, czyli rozbicia komunistycznego więzienia w Kielcach.

15,00 zł
10,80 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 4,20 zł

10
Zakładka 91 z chwostem, ptaszki - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zakładka 91 z chwostem, ptaszki
Skona Ting
NiedostępnyBrak

Elegancka kartonowa zakładka z miękkim chwościkiem, wyprodukowana w Szwecji. Zakładka z oryginalnym motywem roślinnym i zwierzęcym oraz stonowaną kolorystyką i sznureczkiem będzie idealnym uzupełnieniem każdej książki. Wymiary: 5.0 x 17.0 cm.

9,00 zł
7,65 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 1,35 zł

11
Spaghetti Bros. Tom 2 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Spaghetti Bros. Tom 2
Dostępny24 szt.

Podobno rodziny się nie wybiera. Tyle że bez bliskich czasem źle, a z nimi jeszcze gorzej... W rodzinie Centobucchich już od dawna nie dzieje się najlepiej. Rodzinne niesnaski przeradzają się w waśnie na śmierć i życie, a z niektórych szaf zaczynają wypadać ukryte w nich trupy. Amerigo Centobucchi w obliczu kryzysu postanawia zejść z drogi występku i ustatkować się w małżeństwie. Doprowadza tym do szewskiej pasji swych braci, księdza Francesca i policjanta Antonia, któremu swoim posunięciem pokrzyżował życiowe plany dotyczące wybranki. Jedno jest pewne: to, czy w niedalekiej przyszłości w rodzinie poleje się krew, zależeć może od tego, do kogo będzie podobne dziecko, które nosi w łonie młoda córka rzeźnika

83,00 zł
68,06 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 14,94 zł

12
Szkicownik 148x105/96K 100g TW FRESH - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szkicownik 148x105/96K 100g TW FRESH
Fresh
Dostępny5 szt.

Szkicownik 148x105 mm, 96 stron, gramatura papieru 100g/m2. Ołówki, kredki, markery, mazaki, pędzle - tych rzeczy możesz użyć w tym szkicowniku! Namaluj swoje marzenia!

11,40 zł
9,69 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 1,71 zł

13
Torebka ozdobna A5, Koper - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Torebka ozdobna A5, Koper
Skona Ting
Dostępny9 szt.

Elegancka, papierowa torebka prezentowa, wyprodukowana w Szwecji.

15,40 zł
13,09 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 2,31 zł

14
Szkicownik 148x105/96K 100g TW FRESH - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szkicownik 148x105/96K 100g TW FRESH
Fresh
Dostępny5 szt.

Szkicownik 148x105 mm, 96 stron, gramatura papieru 100g/m2. Ołówki, kredki, markery, mazaki, pędzle - tych rzeczy możesz użyć w tym szkicowniku! Namaluj swoje marzenia!

11,40 zł
9,69 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 1,71 zł

15
Pojazd do skręcania w walizce Koparka - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pojazd do skręcania w walizce Koparka
Pro Kids
Dostępny23 szt.

Koparka do skręcania w walizce to gratka dla małego konstruktora. W walizce znajdują się elementy, z których dziecko samodzielnie zbuduje pojazd dzięki wygodnym plastikowym śrubokrętom. Po rozłożeniu pojazdu dziecko schowa wszystkie elementy do walizki, co pozwoli utrzymać porządek.

50,50 zł
44,95 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 5,55 zł

16
Ekslodujące Minionki - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ekslodujące Minionki
Rebel, od 12 lat
Dostępny69 szt.

Gra karciana dla ludzi, którzy kochają banany i wybuchy (a także płonące jednorożce i okazjonalnie hydranty)! Jeszcze więcej wybuchów i kombinowania w całkowicie nowej, minionkowej odsłonie Eksplodujących Kotków! Eksplodujące Minionki to nieprzewidywalna zabawa, w której staramy się uniknąć wybuchnięcia, odwracając straszliwy los – najlepiej kierując go prosto w stronę naszych przeciwników! O co tu chodzi? Gracze dobierają karty, dopóki któryś nie odkryje eksplodującego minionka. Osoba, która na niego trafi, wybucha i natychmiast przegrywa grę. No, chyba że uda jej się rozbroić minionka czymś takim jak bananołóżko albo niekończące się lody... Reszta kart służy do tego, by przerzucić albo uniknąć eksplodującego minionka. Najważniejsza zasada? Nie wybuchnij! Reszta jakoś się ułoży, a zwycięzcą zostanie ostatnia osoba na nogach! Dlaczego pokochasz tę grę? • Eksplodujące Kotki to kultowy projekt wśród gier oryginalnie wydanych przez kampanie crowdfundingowe. W 2015 roku ponad 219 000 osób wsparło to karciane szaleństwo, które dziś płynnie łączy się z minionkową tematyką! • Jeśli kochasz gry pełne negatywnej interakcji i złośliwych zagrywek, to zabawa dla Ciebie. Na szali leży odpadnięcie z gry, więc zawsze walczycie o wysoką stawkę! • Wersja z minionkami działa dokładnie jak klasyczne Eksplodujące Kotki, ale posiada zupełnie nowe, klimatyczne grafiki i pełna jest żartów nawiązujących do świata żółtych stworków. Zawartość opakowania: • 72 karty • instrukcja

130,00 zł
114,40 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 15,60 zł

17
Miki klapnięte uszko - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Miki klapnięte uszko
Dostępny104 szt.

Miki to jasnobrązowy sympatyczny kundelek z oklapniętym uszkiem. Zanim znalazł swój dom u pana Tomasza, część życia spędził w schronisku dla zwierząt. Pewnego razu jego pana z zawałem serca zabiera z ulicy pogotowie, a Miki zostaje sam. Zziębnięty i głodny błąka się po mieście w poszukiwaniu pana Tomasza. Boi się, że zostanie złapany i odstawiony z powrotem do schroniska…

49,00 zł
34,30 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 14,70 zł

18
Karnet ST390 B6 + koperta Paprocie - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karnet ST390 B6 + koperta Paprocie
Skona Ting
NiedostępnyBrak

Karnet bez tekstu, w formacie B6 z kopertą, wyprodukowany w Szwecji.

8,20 zł
6,97 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 1,23 zł

19
Zakładka 87 z chwostem, bukiet - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zakładka 87 z chwostem, bukiet
Skona Ting
Dostępny7 szt.

Elegancka kartonowa zakładka z miękkim chwościkiem, wyprodukowana w Szwecji. Zakładka z oryginalnym motywem roślinnym oraz stonowaną kolorystyką i sznureczkiem będzie idealnym uzupełnieniem każdej książki. Wymiary: 5.0 x 17.0 cm.

9,00 zł
7,65 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 1,35 zł

20
Karnet B6 + koperta Narodziny Bocian - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karnet B6 + koperta Narodziny Bocian
Turnowsky
Dostępny10 szt.

Złocony karnet z kolekcji Turnowsky, w formacie B6 z kopertą, bez teksu.

10,60 zł
9,54 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 1,06 zł

21
Schowek
3,50 zł
3,15 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 0,35 zł

22
Karnet B6 + koperta Kotki - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karnet B6 + koperta Kotki
Turnowsky
Dostępny26 szt.

Złocony karnet z kolekcji Turnowsky, w formacie B6 z kopertą, bez teksu.

10,60 zł
9,54 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 1,06 zł

23
Schowek
4,20 zł
3,78 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 0,42 zł

24
O ścieżce wiedzy tajemnej T.1 U stóp Mistrza - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
O ścieżce wiedzy tajemnej T.1 U stóp Mistrza
Dostępny125 szt.

Droga ta prowadzi przez wnikliwe studia nauk ezoterycznych / tajemnych oraz kroczenie po ścieżce kolejno następujących po sobie inicjacji, które wprowadzają ucznia w coraz głębsze Misteria życia. Najlepszym punktem wyjściowym na tej ścieżce jest jakaś forma służby innym ludziom. Istnieją cztery warunki, jakie należy spełnić, by wędrować nią pewnym krokiem. Są to: zdolność rozróżniania, wyzbycie się pragnień, dobre postępowanie oraz najważniejszy z wszystkich Miłość.Zdolność rozróżniania potrzebna jest, by nie wpadać już w sidła iluzji, dokładnie potrafić odróżniać nierzeczywiste od tego, co realne i wieczne. Wyzbycie się pragnień to rezygnacja z celów małego Ja na rzecz wielkich celów duszy, czy też Wyższego Ja, to obstawanie wyłącznie przy pragnieniu stania się takim, jaki jest Mistrz.Tom drugi to kontynuacja objaśnień dwóch ostatnich warunków dobrego postępowania oraz Miłości.

44,00 zł
31,68 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,32 zł

25
Karnet ST392 B6 + koperta Piwonie - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karnet ST392 B6 + koperta Piwonie
Skona Ting
Dostępny4 szt.

Karnet bez tekstu, w formacie B6 z kopertą, wyprodukowany w Szwecji.

8,20 zł
6,97 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 1,23 zł

26
Zakładka 90 z chwostem, dalie - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zakładka 90 z chwostem, dalie
Skona Ting
Dostępny8 szt.

Elegancka kartonowa zakładka z miękkim chwościkiem, wyprodukowana w Szwecji. Zakładka z oryginalnym motywem roślinnym oraz stonowaną kolorystyką i sznureczkiem będzie idealnym uzupełnieniem każdej książki. Wymiary: 5.0 x 17.0 cm.

9,00 zł
7,65 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 1,35 zł

27
Karnet ST386 B6 + koperta Dalia - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karnet ST386 B6 + koperta Dalia
Skona Ting
Dostępny2 szt.

Karnet bez tekstu, w formacie B6 z kopertą, wyprodukowany w Szwecji.

8,20 zł
6,97 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 1,23 zł

28
Jamajka - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jamajka
Rebel, od 8 lat
Dostępny40 szt.

Nabierz wiatru w żagle i płyń po zwycięstwo! W 1678 roku Henry Morgan, korsarz z wieloletnim stażem, został mianowany gubernatorem Jamajki. Powierzono mu zadanie wypędzenia piratów i rozbójników morskich. On jednak, zamiast wypełnić misję, zaprosił swoich wspólników i towarzyszy broni, by osiedlili się na wyspie i w spokoju cieszyli się łupami. W 30. rocznicę tego wydarzenia został zorganizowany Wielki Wyścig, podczas którego najznamienitsze pirackie statki i załogi rywalizują o to, który z nich wróci jako najbogatszy. Jamajka to pięknie zilustrowana gra wyścigowa, w której wcielamy się w kapitanów pirackich statków poruszających się wokół tytułowej wyspy. Podczas zabawy będziemy w tajemnicy planować swoje akcje, by zaskoczyć przeciwników i zgromadzić jak najwięcej dóbr. Aby wygrać, musimy mądrze zarządzać ograniczonym miejscem na statku, a także dostosować trasę i tempo poruszania się do naszej strategii i poczynań pozostałych graczy. Na czym polega gra? Rozgrywka w Jamajkę składa się z następujących po sobie rund w ramach których: 1. Gracz, który w danej rundzie jest kapitanem, rzuca dwiema kośćmi. Wskazują onę wartość akcji, jaką będzie można wykonać w ramach poranka i wieczoru. To kapitan decyzuje, którą kość przypisać do danej pory dnia. 2. Każdy z graczy w tajemnicy wybiera z ręki kartę, którą będzie chciał zagrać. Każda z nich ma na górze zestaw dwóch akcji: po jednej na każdą porę dnia. Może to być ruch albo załadunek określonego zasobu na statek. 3. Gdy wszyscy wybiorą kartę, gracze po kolei ujawniają i rozgrywają swoje akcje zgodnie z wartością kości wybranych przez kapitana (biorą maksymalnie tyle towaru, ile wskazuje kość lub poruszają się o tyle pól). Oprócz podejmowania decyzji na temat tego, w którym kierunku podążyć i jakie towary przewozić, gracze, którzy znajdą się na tym samym polu, będą również toczyć ze sobą bitwy morskie. Zabawa kończy się, gdy pierwsza osoba dotrze do Port Royal. Zwycięża gracz z najwyższą liczbą punktów, na które składa się wartość zebranych skarbów i monet, a także to, jak daleko udało mu się dotrzeć na planszy. Dlaczego pokochasz tę grę? • To nowa edycja popularnej gry rodzinnej. Jamajka doczekała się odświeżenia szaty graficznej, a także przeredagowania zasad, by były jeszcze prostsze do nauczenia! • Dzięki przejrzystym regułom i przyjemnym dla oka, pirackim ilustracjom, Jamajka jest doskonałą propozycją do zabawy w gronie rodziny lub z mniej zaawansowanymi graczami. • Uczestników czeka sporo przyjemnego kombinowania, by jak najlepiej dostosować się do zmiennych warunków, a atmosfera wyścigu dodatkowo podsyca emocje podczas gry. • Pierwszy nakład gry zawiera bonus: specjalną figurkę statku widmo! Zawartość opakowania: • plansza • 66 kart akcji • 12 kart skarbów • 80 złotych dublonów • 45 żetonów prowiantu • 45 żetonów prochu • 9 żetonów skarbów • Znacznik kompasu • 2 kości akcji • 6 statków • 6 planszetek ładowni • kość walki/braków • instrukcja

169,95 zł
149,56 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 20,39 zł

29
Firma. Bracia Jabłkowscy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Firma. Bracia Jabłkowscy
Dostępny121 szt.

Pasjonująca opowieść o historii słynnej warszawskiej firmy rodzinnej Domu Towarowym Bracia Jabłkowscy której początki sięgają 1883 roku. Przedstawiamy bogato ilustrowany album wraz z wyborem tekstów źródłowych (wspomnień, dzienników, artykułów prasowych) opowiadających o najważniejszych momentach w dziejach tej niezwykłej inicjatywy: budowie fundamentów przedsiębiorstwa na przełomie XIX i XX wieku, sukcesie w latach 30., trwaniu podczas obu wojen światowych oraz grabieży Firmy przez państwo ludowe w roku 1950, a także latach starań spadkobierców o odzyskanie rodzinnego majątku i wreszcie przywracaniu dawnej świetności Firmy w nowej rzeczywistości handlowej. Co określiło historię DTBJ? Nie marsz od sukcesu do sukcesu, tylko mozolne podnoszenie się po potknięciach i porażkach. Nie kontentowanie się zdobytą m pozycją, tylko budowanie nowych przyczółków. Nie wykorzystywanie ludzi na potrzeby firmy, tylko podporządkowanie reguł działania potrzebom i oczekiwaniom ludzi: klientów, pracowników, akcjonariuszy. Być może to właśnie stałe zmaganie się z kłopotami, trwanie mimo potknięć i zagrożeń czyni los firmy typowym dla warunków polskich i warszawskich? Może dzięki tej typowości wydaje się on warszawiakom bliższy i bardziej swojski?

59,90 zł
43,13 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 16,77 zł

30
Karnet Swarovski kwadrat CL2005 Lis - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karnet Swarovski kwadrat CL2005 Lis
Clear Creations
Dostępny40 szt.

Karnet bez tekstu z kopertą, ręcznie robiony z kryształkiem Swarovski.

13,20 zł
11,22 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 1,98 zł

31
Kolorowanka antystresowa - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kolorowanka antystresowa
Dostępny5 szt.

Minikolorowanka antystresowa dla dzieci. Zawiera 30 obrazków 2D.

14,80 zł
12,58 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 2,22 zł

32
Karnet B6 + koperta Kwiaty astry - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karnet B6 + koperta Kwiaty astry
Turnowsky
Dostępny29 szt.

Złocony karnet z kolekcji Turnowsky, w formacie B6 z kopertą, bez teksu.

10,60 zł
9,54 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 1,06 zł

33
O ścieżce wiedzy tajemnej. Tom 2. U stóp Mistrza - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
O ścieżce wiedzy tajemnej. Tom 2. U stóp Mistrza
Dostępny124 szt.

Miłość jest najważniejsza, bo jeśli jest wystarczająco silna, zmusza człowieka do zdobycia wszystkich innych rzeczy, lecz wszystkie te rzeczy byłyby niewystarczające bez Miłości. Głęboka Miłość do Najwyższego pozwala działać wspólnie z Nim oraz tak, jak On. Ponieważ jest On Miłością, a my pragniemy stać się jednością z Nim, musimy także być przepełnieni doskonałą bezinteresownością i Miłością. W życiu codziennym Miłość oznacza, że pozostajemy uważni, by nie krzywdzić żadnej żywej istoty oraz że będziemy nieustannie wypatrywać okazji do niesienia pomocy.Służbę tę trzeba wypełniać w małych codziennych sprawach, by stała się nawykiem. Dzięki temu nie przeoczymy owych rzadkich sposobności do wypełniania dzieł wielkich. Kto pragnie być jednością z Najwyższym, nie czyni tego dla siebie; musi stać się kanałem, przez który popłynie Jego Miłość do współbraci. Ten, kto podąża tą ścieżką, nie żyje dla siebie, lecz dla innych. Zapomniał o sobie, by służyć. Stał się żywym płomieniem, oświetlającym świat Boską Miłością wypełniającą jego serce.

44,00 zł
31,68 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,32 zł

34
Żabki i inne utwory dla dzieci na fortepian, CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Żabki i inne utwory dla dzieci na fortepian, CD
Stanisława Raube, Polskie Wydawnictwo Muzyczne
Dostępny9 szt.

Zbiór 22 krótkich miniatur przygotowanych specjalnie dla dzieci przez polskich kompozytorów. Różnorodność stylistyczna utworów podnosi ich wartość dydaktyczną, pobudza dziecięcą wyobraźnię i ułatwia codzienną naukę Utwory w publikacji: Dobranoc Duży słoń Dyngus melodia ludowa z Mazowsza Kanon Kołysanka Kotek Kumoszki Mały zajączek Marsz Marsz Marsz Melodia ludowa Myszka Na fujarce Piłka Piosenka kurpiowska Rozmowa Smutna piosenka Spacer żółwia W młynie Zabawa Żabki

32,00 zł
24,64 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 7,36 zł

35
Torebka ozdobna A5, Żołędzie - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Torebka ozdobna A5, Żołędzie
Skona Ting
Dostępny8 szt.

Elegancka, papierowa torebka prezentowa, wyprodukowana w Szwecji.

15,40 zł
13,09 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 2,31 zł

36
Etui na okulary Gold-Babcia - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Etui na okulary Gold-Babcia
PAN DRAGON
NiedostępnyBrak

Etui wykonane jest z przyjemnego w dotyku materiału z estetycznym nadrukiem, solidne i kompaktowe. Złocone zdobienia.

34,10 zł
37
Wspomnienia z wyprawy na Moskwę 1812 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wspomnienia z wyprawy na Moskwę 1812
Dostępny100 szt.

Wspomnienia Armanda Calaincourta to jedno z najcenniejszych źródeł dotyczących historii Napoleona. To przede wszystkim dialog autora z Cesarzem, w którym Calaincourt nie stronił od wyrażania całkiem odmiennych niekiedy opinii niż Napoleon. Ale w Smorgonii - miejsca gdzie Cesarz opuścił Wielką Armię - to właśnie Calaincourta zabiera Napoleon w podróż do Paryża. Podczas długiej podróży Napoleon opowiada mu o przeszłości, teraźniejszości i przyszłości. To swoista spowiedź Cesarza, którą skrupulatnie zapisuje autor. ...?Trzeba przyłączyć do Polski nowe terytoria, musimy zrobić z niej wielkie państwo. Trzeba dać jej Gdańsk i dostęp do morza...." ...?Polsce potrzebny jest władca cudzoziemiec . Polak wzbudziłby zbyt wiele zawiści. Czartoryscy Potoccy, Poniatowscy i inni mają wygórowane ambicje. Odpowiadałby im pewnie marszałek Murat, ale on ma pusto w głowie. Hieronim także jest próżny - nigdy nie zrobił nic rozsądnego..." Napoleon /Calaincourt, Wspomnienia z wyprawy na Rosję] 812 r./ ARMAND CALAINCOURT (1773-1827) Pochodził z rodziny arystokratycznej. W służbie dyplomatycznej od 1796 roku. W latach 1800-1802 ambasador Napoleona w Petersburgu. Gorący zwolennik pojednania Napoleona z Aleksandrem I, carem Rosji. Jako Wielki Koniuszy i znawca Rosji stał się jednym z najbliższych współpracowników Napoleona podczas kampanii rosyjskiej 1812 r. Podczas 1OO dni został ministrem spraw zagranicznych. Po upadku Napoleona odszedł od polityki.

49,90 zł
40,42 zł

Rabat 19,0%
oszczędzasz 9,48 zł

38
Etui na okulary Babcia trzyma - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Etui na okulary Babcia trzyma
PAN DRAGON
Dostępny4 szt.

Etui wykonane jest z przyjemnego w dotyku materiału z estetycznym nadrukiem, solidne i kompaktowe.

34,10 zł
39
Karnet ST388 B6 + koperta Maki - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karnet ST388 B6 + koperta Maki
Skona Ting
NiedostępnyBrak

Karnet bez tekstu, w formacie B6 z kopertą, wyprodukowany w Szwecji.

8,20 zł
6,97 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 1,23 zł

40
Zakładka 85 z chwostem, maki - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zakładka 85 z chwostem, maki
Skona Ting
Dostępny2 szt.

Elegancka kartonowa zakładka z miękkim chwościkiem, wyprodukowana w Szwecji. Zakładka z oryginalnym motywem roślinnym oraz stonowaną kolorystyką i sznureczkiem będzie idealnym uzupełnieniem każdej książki. Wymiary: 5.0 x 17.0 cm.

9,00 zł
7,65 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 1,35 zł

41
Szkicownik 148x105/96K 100g TW FRESH - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szkicownik 148x105/96K 100g TW FRESH
Fresh
Dostępny5 szt.

Szkicownik 148x105 mm, 96 stron, gramatura papieru 100g/m2. Ołówki, kredki, markery, mazaki, pędzle - tych rzeczy możesz użyć w tym szkicowniku! Namaluj swoje marzenia!

11,40 zł
9,69 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 1,71 zł

42
Senjutsu, 2 CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Senjutsu, 2 CD
Iron Maiden, Warner Music Polska
NiedostępnyBrak

Pierwszy od 6 lat album Iron Maiden ukazał się 3 września 2021 roku. Jest to 17. płyta w dorobku metalowej legendy. Materiał zarejestrowany został w Paryżu, a nad brzmieniem czuwali producent Kevin Shirley oraz Steve Harris. Wydawnictwo promował singiel „The Writing On The Wall”, który wraz animowanym klipem ukazał się 15 lipca 2021 roku. Teledysk zrealizowało studio BlinkInk z pomocą dwóch animatorów z Pixara, na podstawie pomysłu Bruce'a Dickinsona. Wideo poprzedzała wielotygodniowa kampania promocyjna, przypominająca poszukiwanie skarbów i podchody. Na potrzeby „Senjutsu” – co luźno można przetłumaczyć „taktyka i strategia” – zespół ponownie zaangażował Marka Wilkinsona, by na podstawie pomysłu Steve'a Harrisa, stworzył spektakularną okładkę zainspirowaną Samurajami. Całość trwa niespełna 82 minuty i tak jak poprzednia płyta „The Book of Souls” ukazała się w formacie 2CD oraz 3LP. Zdecydowaliśmy się znów nagrywać w studiu Guillaume Tell we Francji z uwagi na wyluzowaną atmosferę tego miejsca – mówi Harris. – Wyposażenie jest idealne do naszych potrzeb. Kiedyś było tu kino, więc są wysoki sufity i znakomita akustyka. Nagrywaliśmy ten album w ten sam sposób, co „The Book of Souls” – pisaliśmy piosenkę, graliśmy próbę, a potem rejestrowaliśmy na świeżo. W zestawie znalazły się bardzo złożone utwory, nad którymi musieliśmy sporo pracować, więc nie brakowało nam wyzwań. Kevinowi udało się jednak uchwycić energię zespołu, więc było warto. Jestem dumny z rezultatu i nie mogę się doczekać, aż fani będą mieli okazję posłuchać tej płyty. Lista utworów: CD1 1. Senjutsu [08:20] 2. Stratego [05:00] 3. The Writing On The Wall [06:13] 4. Lost In A Lost World [09:31] 5. Days Of Future Past [04:03] 6. The Time Machine [07:09] CD2 1. Darkest Hour [07:20] 2. Death Of The Celts [10:20] 3. The Parchment [12:39] 4. Hell On Earth [11:19]

76,90 zł
70,75 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 6,15 zł

43
Karnet B6 + koperta Kwiatki - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karnet B6 + koperta Kwiatki
Turnowsky
Dostępny12 szt.

Złocony karnet z kolekcji Turnowsky, w formacie B6 z kopertą, bez teksu.

10,60 zł
9,54 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 1,06 zł

44
Torebka ozdobna A5 Ostrokrzew - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Torebka ozdobna A5 Ostrokrzew
Skona Ting
Dostępny1 szt.

Elegancka, papierowa torebka prezentowa, wyprodukowana w Szwecji.

15,40 zł
10,63 zł

Rabat 31,0%
oszczędzasz 4,77 zł

45
Teczka ofertowa A4+ 10 koszulek Czarna FRESH - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Teczka ofertowa A4+ 10 koszulek Czarna FRESH
Fresh
Dostępny45 szt.

Teczka ofertowa A4+ 10 koszulek Czarna P0057

10,60 zł
9,01 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 1,59 zł

46
Notes Floralia Maxi w kropki - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Notes Floralia Maxi w kropki
Paperblanks
NiedostępnyBrak

Notatnik niezwykłej marki Paperblanks. Kwiatowy wzór na okładce jest reprodukcją prac irlandzkiego ilustratora Williama Kilburna (1745-1818). Artysta stojący za książką Williama Curtisa o botanice, Flora Londinensis, był także projektantem i drukarzem perkalu. Jego motywy z wodorostów były tak kultowe, że zaprezentował królowej sukienkę we wzór. Koperta wewnątrz tylnej okładki na luźne, drobne notatki, wizytówki lub paragony. Trzy satynowe wstążki jako zakładki. Papier ekologiczny 120g z certyfikatem FSC. Zadruk w siatkę kropek. Numerowane strony. Notatnik szyty. Oprawa twarda. Zamkniecie na gumkę. Ilość stron 192. Wymiary: 135x210 mm.

63,30 zł
47
Notes Inkblot Maxi w kropki - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Notes Inkblot Maxi w kropki
Paperblanks
NiedostępnyBrak

Notatnik niezwykłej marki Paperblanks. Okładka inspirowana skórzanymi oprawami renesansowych książek. Koperta wewnątrz tylnej okładki na luźne, drobne notatki, wizytówki lub paragony. Trzy satynowe wstążki jako zakładki. Papier ekologiczny 120g z certyfikatem FSC. Zadruk w siatkę kropek. Numerowane strony. Notatnik szyty. Oprawa twarda. Zamkniecie na gumkę. Ilość stron 192. Wymiary: 135x210 mm.

63,30 zł
48
W kręgu U-bootów 2 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
W kręgu U-bootów 2
Dostępny162 szt.

Dlaczego Karl Dönitz udawał psychicznie chorego? Dramatyczne wspomnienia dowódcy U-boota w pierwszej wojnie światowej, późniejszego dowódcy Kriegsmarine i następcy Hitlera. Wspomnienia wojenne Otto Schulze, dowódcy okrętu podwodnego w pierwszej wojnie światowej, późniejszego admirała w Kriegsmarine, ojca Heinza-Otto Schulze, który zginął na U-boocie w drugiej wojnie światowej. Trzy gwiazdy U-bootwaffe (Hartmann, Prien i Suhren) na pokładzie jednego U-boota! Barwne wspomnienia wojenne Wernera Hartmanna, dowódcy U-37 i U-168, który podczas drugiej wojny światowej zatopił ponad 100?000 tonażu alianckich statków.

59,90 zł
48,52 zł

Rabat 19,0%
oszczędzasz 11,38 zł

49
Notes Hishi Flexi Maxi w kropki - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Notes Hishi Flexi Maxi w kropki
Paperblanks
Dostępny3 szt.

Notatnik w elastycznej oprawie niezwykłej marki Paperblanks. Okładka inspirowana wzorem kimona, który był pierwotnie drukiem w drewnie, stworzonym na początku XX wieku na potrzeby kostiumów teatralnych. Koperta wewnątrz tylnej okładki na luźne, drobne notatki, wizytówki lub paragony. Trzy satynowe wstążki jako zakładki. Papier ekologiczny 120g z certyfikatem FSC. Zadruk w siatkę kropek. Numerowane strony. Notatnik szyty. Elastyczna oprawa i grzbiet. Ilość stron 192. Wymiary: 133x210 mm.

63,30 zł
50
Notes Madame Butterfly Flexi Maxi w kropki - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Notes Madame Butterfly Flexi Maxi w kropki
Paperblanks
NiedostępnyBrak

Notatnik w elastycznej oprawie niezwykłej marki Paperblanks. Okładka inspirowana twórczością pisarza i ilustratora Benjamina Lacombe, w tym przypadku jest to ilustracja z oprawy jego książki Madame Butterfly. Koperta wewnątrz tylnej okładki na luźne, drobne notatki, wizytówki lub paragony. Trzy satynowe wstążki jako zakładki. Papier ekologiczny 120g z certyfikatem FSC. Zadruk w siatkę kropek. Numerowane strony. Notatnik szyty. Elastyczna oprawa i grzbiet. Ilość stron 192. Wymiary: 133x210 mm.

66,40 zł
Wróć do góry