hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2022.01.07

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w piątek 7 stycznia 2022 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się List do Galatów. Katolicki Komentarz do Pisma Świętego (Albert Vanhoye, Peter S. Williamson), na drugim Myja (Jakub Wiśniewski). Kolejny produkt to Spotkanie przez okno. Kontemplacja ikony Chrystusa Pantokratora (Jerzy Szyran) oraz Komunizm, gówno i może cię kocham (Tomek Gromadka).
1
List do Galatów. Katolicki Komentarz do Pisma Świętego - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
List do Galatów. Katolicki Komentarz do Pisma Świętego
Dostępny74 szt.

„List Pawła do Galatów” budzi od dawna zainteresowanie czytelników, ponieważ rzuca wiele światła na wczesną historię Kościoła, doktrynę chrześcijańską i na uderzającą osobowość jego autora. Podtrzymuje równocześnie to zainteresowanie, gdyż przedstawiane w nim z pasją nauczanie jest zawsze istotne dla wiary i życia chrześcijan. (…) Podejmuje kluczowy i zasadniczy element teologii Pawła – usprawiedliwienia przez wiarę w Chrystusie. To nauczanie, ze względu na jego podstawowy charakter, zasługuje na to, by regularnie do niego wracać, o czym często zapominamy. (…) Ponieważ jednak łatwo ulegamy skłonności, by nadzieję zbawienia pokładać w dobrych uczynkach oraz intencjach, zastępując tym samym wiarę w Chrystusa ludzkimi czynami, dlatego trzeba zawsze przypominać podkreślanie przez Pawła z całą mocą usprawiedliwienia przez wiarę.

52,90 zł
39,15 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 13,75 zł

2
Myja - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Myja
Dostępny56 szt.

Mimo że imiona głównych bohaterów (Noe, Jafet, Cham, Sem, Naama) brzmią biblijnie i archaicznie, debiut Jakuba Wiśniewskiego opowiada o współczesnych „my” i „ja”. To historia ludzkich zmagań – z relacjami, z rodziną, z własną tożsamością, z próbami tworzenia wbrew Kieratowi, wreszcie z nadciągającym szaleństwem. To także nasze polskie „tu i teraz”. Tytułowy wielowymiarowy stan „myja” – gdzie sen, proroctwo, fakt i piosenkowy refren scalają się w jeden tekst – pozwala czytelnikom oglądać rzeczywistość z perspektywy ojca i syna, z których każdy na swój sposób przeżywa rozpad rodziny i świata. Kolejny po książkach Elżbiety Łapczyńskiej, Marty Sokołowskiej i Krzysztofa Chronowskiego debiut z pracowni „Pierwszej książki prozą” Biura Literackiego.

37,00 zł
22,94 zł

Rabat 38,0%
oszczędzasz 14,06 zł

3
Spotkanie przez okno. Kontemplacja ikony Chrystusa Pantokratora - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Spotkanie przez okno. Kontemplacja ikony Chrystusa Pantokratora
Dostępny96 szt.

Kiedy ostatnio zatrzymałeś się w zachwycie nad pięknem? Czy wciąż jeszcze masz tę zdolność? Czy potrafisz kontemplować to, co Boskie? Czy widzisz Jezusa Chrystusa? Dla większości chrześcijan modlitwa jest mówieniem – ciągłym powtarzaniem wyuczonych formuł. Coraz trudniej w przestrzeni kościoła dostrzec jednak ludzi widzących Jezusa. Człowiek zatracił zdolność postrzegania w rzeczach stworzonych obrazu niewidzialnego Boga. Autor zaprasza nas do wchodzenia przez okno ikony Chrystusa Pantokratora w głąb Bożej rzeczywistości, która dzieje się w życiu człowieka. Ostatecznie chodzi o to, by przechodząc przez okno ikony, doświadczyć realnego spotkania, już nie z obrazem, lecz z żywym Jezusem. Chrystus puka do drzwi ludzkiego serca, zagląda przez okno ludzkich oczu, by przekonać się, czy w środku w ogóle ktoś jeszcze na Niego czeka. Otwórz okno i wpuść Boga. Nie czekaj! Jerzy Szyran – franciszkanin, doktor teologii. Jest wykładowcą teologii moralnej i cenzorem kościelnym książek i treści religijnych. Jest autorem wielu publikacji naukowych i popularyzatorskich z zakresu teologii moralnej. Prowadzi stronę internetową szyran.franciszkanie. pl. W wydawnictwie Bratni Zew wydał Muszę być świętym jak największym. Model doskonałości według Regulaminu życia św. Maksymiliana Marii Kolbego, Traktat o modlitwie Jezusowej, Notatki różańcowe oraz Piąta droga. W poszukiwaniu własnej duchowości.

29,90 zł
21,53 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,37 zł

4
Komunizm, gówno i może cię kocham - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Komunizm, gówno i może cię kocham
Dostępny6 szt.

Poezją Tomka Gromadki rządzą frazy wybrakowane na bruku, nerwicowe perseweracje, elipsy wykopane z tabu klas. Nie, nie rządzą. Poezja Tomka Gromadki – brana z marszu i transparentu – nie pozwala przecież sobą rządzić, ale też nie zezwala sobie na przejmowanie rządów i posiadanie szczytnych racji. Więcej niż rządzenia jest w tej książce pożądania – chłopięcego, niespełnionego, okupionego upokorzeniami. Tak, bo i o kupowaniu (w dobie kapitalizmu) jest ta książka, i o rozmaitych okupacjach: przeżywanych w historii, w rodzinie, w relacjach miłosnych, wspólnotach aktywistycznych i w samym sobie. Publiczne kocha się tu z prywatnym, a wszystko podgląda ruchliwy „języczek wmurowany pod flakami grafii”.

32,00 zł
16,00 zł

Rabat 50,0%
oszczędzasz 16,00 zł

5
Smoczek silikonowy symetryczny świecący w ciemności Sleepy Koala (2 sztuki), 0-6  miesięcy, różowy - Mama i dziecko
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Smoczek silikonowy symetryczny świecący w ciemności Sleepy Koala (2 sz...
canpol Babies
Dostępny22 szt.

W opinii 93% neurologopedów lekka tarczka ma istotny wpływ na rozwój jamy ustnej. Light touch jest wyjątkowo lekki, by nie obciążać zgryzu dziecka. Miękki smoczek ze 100% hipoalergicznego silikonu jest akceptowany przez większość dzieci. Świecące elementy ułatwiają odnalezienie smoczka w ciemności. Opakowanie zawiera 2 sztuki.

21,40 zł
18,19 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 3,21 zł

6
Katolickie ciekawostki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Katolickie ciekawostki
Dostępny1 szt.

Katolickie ciekawostki to książka zawierająca rozmaite informacje ze świata katolickiego. Zapoznasz się z historią rozwoju świąt i ich zwyczajów, poznasz wiele interesujących prawd o sakramentach i Piśmie Świętym. Dowiesz się, jaka jest symbolika szat liturgicznych, a także zawartość ksiąg używanych w liturgii. Przeczytasz także o żonatych duchownych w Kościele łacińskim, karach kościelnych oraz o przebiegu procesu kanonizacyjnego. W książce poruszane są także tematy dotyczące ochrony życia.

39,00 zł
19,50 zł

Rabat 50,0%
oszczędzasz 19,50 zł

7
Dzieje i sztuka Polskiego Spisza - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dzieje i sztuka Polskiego Spisza
Dostępny10 szt.

Książka jest pierwszym syntetycznym opracowaniem tematyki dziejów i sztuki na Polskim Spiszu. Wydanie w roku 2020 nawiązuje do 100 rocznicy przyłączenia Polskiego Spisza do Macierzy. Publikacja przedstawia stan badan nad historią i sztuką Polskiego Spisza.

120,00 zł
86,40 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 33,60 zł

8
Laska jako broń - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Laska jako broń
Dostępny61 szt.

Chociaż podstawowym zadaniem laski jest pomoc w chodzeniu, a w XIX wieku była nieodzownym elementem szykownego i eleganckiego stroju, europejscy dżentelmeni szybko zauważyli jej walory obronne. Podręcznik A. Cunningham'a, wydany w Stanach Zjednoczonych w 1912 roku jest uważany za jedyny podręcznik do nauki tej formy samoobrony, chociaż elementy technik obronnych za pomocą laski znane były już wcześniej, szczególnie dzięki postaci Edwarda Barton-Wright'a, twórcy systemu Bartitsu, często nazywanej „Sztuką Walki Sherlocka Holmesa”. System Cunningham'a jest bardzo nietypowy – w odróżnieniu od innych, opartych w dużej mierze na szermierce, jest systemem oburęcznym a podstawowe postawy obronne, w których koniec laski skierowany jest w dół, zdają się być niegroźne a w dużym stopniu zapobiegają przechwyceniu laski przez przeciwnika.

34,90 zł
26,52 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 8,38 zł

9
Zmyśl[ ]zmysł - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Zmyśl[ ]zmysł
Dostępny19 szt.

Czytelne sploty i rozpady erotycznych narzeczy, tkanek, światów. Porozrzucane na stronach nawiasy kwadratowe jak miedziane płytki, które w warunkach próżni zlewają się w jedno. Na poły zmyślona historia miłosna rozgrywająca się między dwoma miastami i dwoma ciałami. Debiut Laury Osińskiej to dokonany przez Annę Adamowicz wybór sejwów wczytanych w zgliczowanej grze między kochankami. Precyzyjna, czuła i ostra jak nóż książka wypełniająca lukę, którą jest poezja lesbijska pisana po polsku.

34,00 zł
17,00 zł

Rabat 50,0%
oszczędzasz 17,00 zł

10
Łódź podwodna słonika - zabawka do kąpieli - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Łódź podwodna słonika - zabawka do kąpieli
Smily Play
NiedostępnyBrak

Łódź podwodna to idealna zabawka do kąpieli. Łódź napełnia się wodą i zanurza, a słonik chowa się w łodzi podczas zanurzania. Taka zabawa sprawia, że kąpiel stanie się ciekawym doświadczeniem dla malucha. Zabawa podczas kąpieli relaksuje dziecko, pozwala na wyrażanie i rozładowanie emocji, a co najważniejsze daje mnóstwo radości. Wymiary produktu: 22.0 x 22.0 x 12.0 cm

25,99 zł
23,39 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,60 zł

11
Deus Porta - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Deus Porta
Dostępny3 szt.

Deus Porta to powieść o wielu sensacyjnych wątkach. Na głębokiej japońskiej prowincji w siedzibie religijnego kultu, policja znajduje zabalsamowane ciało dwuletniego chłopca. Kto jest winny jego śmierci? Co stało się z jego matką? Kim jest Karura, mityczny pół-ptak pół-człowiek? Jaką tajemnicę kryje las dla samobójców u podnóża góry Fuji? Jednocześnie Deus Porta to fantastyczno-naukowy kryminał. Czy sztuczna inteligencja potrafi zabijać? Czy świadoma erotyczna lalka może być doskonałą kochanką?

48,00 zł
33,60 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 14,40 zł

12
Smoczek silikonowy symetryczny świecący w ciemności Sleepy Koala (2 sztuki), 18-36 miesięcy, niebieski - Mama i dziecko
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Smoczek silikonowy symetryczny świecący w ciemności Sleepy Koala (2 sz...
canpol Babies
Dostępny27 szt.

W opinii 93% neurologopedów lekka tarczka ma istotny wpływ na rozwój jamy ustnej. Light touch jest wyjątkowo lekki, by nie obciążać zgryzu dziecka. Miękki smoczek ze 100% hipoalergicznego silikonu jest akceptowany przez większość dzieci. Świecące elementy ułatwiają odnalezienie smoczka w ciemności. Opakowanie zawiera 2 sztuki.

21,40 zł
18,19 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 3,21 zł

13
Grzechotka lusterko z kokardką - Mama i dziecko
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Grzechotka lusterko z kokardką
Smily Play
NiedostępnyBrak

Grzechotka Smily Play to jednocześnie zabawne lusterko. Bezpieczne lusterko zapewni dużo radości dla dziecka oraz dla rodziców, którzy zobaczą jak malec reaguje na swoje odbicie. Przesuń kokardkę i zobacz drugą odsłonę wesołego lusterka. Co zyskuje dziecko: • rozwinie zmysł słuchu, • rozwinie zmysł dotyku, • ćwiczy małą motorykę, • będzie znakomicie się bawiło. Cechy produktu: • zabawnie grzechocze, • ciekawy kształt i kolorystyka, • grzechotka, • ruchoma kokardka. Wymiary opakowania: 17.5 x 11.0 x 4.0 cm

22,99 zł
20,69 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,30 zł

14
Harcowanie na planie. Her-storia stawania się matką akademiczką w polskim uniwersytecie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Harcowanie na planie. Her-storia stawania się matką akademiczką w pols...
Dostępny35 szt.

„Ramy czasowe, jakimi obejmuję opisywane wydarzenia i ich analizę, dotyczą trzydziestolecia między latami 1990 a 2020 i ma to konkretne znaczenie dla socjologicznego uwarunkowania opisywanych decyzji, wyborów i stylu działania również w akademii. Jest to czas obejmujący najbardziej formacyjne etapy kształcenia, wchodzenia w świat pracy zawodowej oraz, w moim przypadku, budowania rodziny i stawania się matką. Początki opowieści sięgają środkowego okresu mojego studiowania (w latach 1988–1993), w czasie którego nastąpiła w Polsce transformacja systemu politycznego z późnokomunistycznego na demokratyczny. Dokonuję retrospekcji doświadczania self w zderzaniu się z różnymi kulturami społecznymi, instytucjonalnymi i narodowymi, na ich tle, w zespoleniu z ich specyfiką i wpływem na lepsze self-understanding sytuacji najbardziej bieżącej, dokonującej się w 2020 roku. Tożsamość definiuję tutaj, przykładowo za Campbell (2018), jako koncepcję złożoną z indywidualnych wyborów „przesianych przez abstrakcyjne systemy”, które to wybory stają się pewnym procesualnym projektem, w ciągłym ruchu”. z Wprowadzenia

55,00 zł
39,60 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 15,40 zł

15
Plusz Wilk Trudino - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Plusz Wilk Trudino
Trudi
NiedostępnyBrak

Pluszowa przytulanka - Koala w torebce Zabawka bez ograniczeń wiekowych

70,97 zł
66,71 zł

Rabat 6,0%
oszczędzasz 4,26 zł

16
Kolejka drewniana, 45 elementów - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kolejka drewniana, 45 elementów
Smily Play
NiedostępnyBrak

Drewniane zabawki od pokoleń uczą i bawią dzieci. Są trwałe, ekologiczne i bezpieczne. Są przyjemne w dotyku, pobudzają wyobraźnię, uczą kreatywności, logiki, rozwijają osobowość. Drewniana kolejka to zestaw składający się z 45 elementów: stacji kolejowej, lokomotywy i wagonów, które można doczepiać w dowolnej kolejności. Z elementów można zbudować długi tor dla kolejki. Pozostałe elementy stworzą piękny krajobraz wokół torów. Zabawka pomaga w rozwoju kreatywności i zdolności postrzegania przestrzennego oraz rozwija zdolności logicznego myślenia. Układanie torów kolejki rozwija zdolności logicznego myślenia, a ustawienie pozostałych klocków pomaga w rozwijaniu kreatywności i zdolności postrzegania przestrzennego. Całość zapakowana jest w solidne plastikowe pudełko z wygodnym uchwytem. Co zyskuje twoje dziecko: • rozwój sprawności manualnej, • rozwój koordynacji wzrokowo-ruchowej, • nauka kształtów i kolorów. Akcesoria w zestawie: • 18 drewnianych elementów z których można zbudować długi tor dla kolejki, • 4 klockowe budynki: stacja kolejowa, przedszkole, domki, • 1 lokomotywa, • 2 wagony, • 2 zwierzątka, • 3 znaki drogowe, • 4 drzewka.

101,99 zł
91,79 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 10,20 zł

17
Smoczek silikonowy symetryczny świecący w ciemności Sleepy Koala (2 sztuki), 6-18 miesięcy, różowy - Mama i dziecko
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Smoczek silikonowy symetryczny świecący w ciemności Sleepy Koala (2 sz...
canpol Babies
Dostępny27 szt.

W opinii 93% neurologopedów lekka tarczka ma istotny wpływ na rozwój jamy ustnej. Light touch jest wyjątkowo lekki, by nie obciążać zgryzu dziecka. Miękki smoczek ze 100% hipoalergicznego silikonu jest akceptowany przez większość dzieci. Świecące elementy ułatwiają odnalezienie smoczka w ciemności. Opakowanie zawiera 2 sztuki.

21,40 zł
18,19 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 3,21 zł

18
Kurs pozycjonowania dla początkujących - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kurs pozycjonowania dla początkujących
NiedostępnyBrak

Kurs pozycjonowania dla początkujących jest kierowany do osób, które: • chcą nauczyć się podstaw pozycjonowania stron; • szukają zestawienia aktualnej wiedzy o SEO; — znają podstawy SEO, jednak nie potrafią wykorzystać ich w praktyce. Główne działy kursu to: • dobór słów kluczowych; • optymalizacja kodu i treści strony; • zagadnienia związane z kodem HTML i wydajnością strony; • linkowanie wewnętrzne; • metody pozyskiwania linków; • SEO PR; • sytuacje alarmowe; • narzędzia pozycjonera.

79,00 zł
55,30 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 23,70 zł

19
Schowek
25,40 zł
20
Narodziny Jezusa. Opowieści biblijne - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Narodziny Jezusa. Opowieści biblijne
NiedostępnyBrak

Ta pięknie wydana seria przybliży młodym czytelnikom historie opisane na kartach Starego i Nowego Testamentu. Kolorowe ilustracje oraz ciekawie opracowane teksty ułatwią poznanie wielu biblijnych bohaterów.

10,00 zł
7,90 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 2,10 zł

21
Magic Moments, CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Magic Moments, CD
Finn, Simon, Durtro Jnana
NiedostępnyBrak

To pierwsza kolekcja nowego materiału legendarnej psycho-folkowego giganta Simon Finn od czasu wydania przełomowego "Pass The Distance". "Magic Moments" została zarejestrowana w bardziej osobistym stylu. W nagraniu wziął udział m.in. Joolie Wood z Current 93, który zagrał na flecie i skrzypcach. Gatunek: Neofolk, Rok wydania: 2007, Kraj: Zagraniczna, Wykonawca: FINN, SIMON, Wydawca: DURTRO JNANA

35,90 zł
22
Książka z naklejkami 3-4 lata Grafag - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Książka z naklejkami 3-4 lata Grafag
NiedostępnyBrak

Ta książeczka z naklejkami jest przeznaczona dla dzieci w wieku 3-4 lata. Poprzez zabawę dziecko nauczy się obserwować i porównywać. W w ten sposób rozwinie zmysł obserwacji, co ma duże znaczenie dla dalszej nauki czytania, pisania i liczenia.

6,95 zł
5,35 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 1,60 zł

23
Balon foliowy, usta (76 cm) - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Balon foliowy, usta (76 cm)
Godan, 1 sztuka
NiedostępnyBrak

Balon foliowy w kształcie ust Balony są przeznaczone do napełnienia helem. Napełnienie ich powietrzem spowoduje, że balony nie będą się unosić. Balony nie są napełnione helem ani powietrzem. • Wymiar balonów w centymetrach: ok. 76 cm • Kształt: usta • Kolor: różowy • Nadruk: usta • Ilość: 1 szt.

27,90 zł
26,51 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,39 zł

24
Badanie kliniczne Macleod - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Badanie kliniczne Macleod
NiedostępnyBrak

Dzięki tej książce czytelnik może się dowiedzieć jak: - Rozmawiać z pacjentem - Zebrać wywiad od pacjenta - Prawidłowo przeprowadzić badanie kliniczne - Sformułować wnioski z uwzględnieniem rozpoznania różnicowego - Uszeregować rozpoznań zgodnie ze stopniem prawdopodobieństwa występowań schorzeń w danym przypadku - Wykorzystać wyniki badania w celu potwierdzenia lub odrzucenia rozpoznania

124,00 zł
25
Spotkajmy się w Paryżu - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
34,99 zł
24,49 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 10,50 zł

26
Sensownik matki polki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sensownik matki polki
Dostępny899 szt.

Współczesna komedia romantyczna, oparta na faktach autentycznych i wieloletniej korespondencji Autora z pierwowzorem głównej bohaterki. Młoda Polka, Klaudia wychodzi za mąż za Amerykanina Davida, który w połowie sierpnia 2001 roku, aby zapewnić byt rodzinie, podpisuje zawodowy kontrakt wojskowy. Niebawem prawdziwa wojna wkracza w życie bohaterki, znającej ją tylko z lekcji historii i zmusza do odnalezienia się w sytuacji, do której w żaden sposób nie mogła się przygotować. Kiedy jednak, z pozoru szczęśliwie, kończy się służba męża w Iraku, dla Klaudii zaczyna się znacznie poważniejsze niż dotąd wyzwanie, które podejmuje z humorem, godnością i wyobraźnią, wspierana przez dwie szalone przyjaciółki.

34,90 zł
25,48 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 9,42 zł

27
Power Maths Year 3 Teacher Guide 3A - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Power Maths Year 3 Teacher Guide 3A
NiedostępnyBrak

"The whole-class mastery approach that works for every child.  

220,57 zł
196,31 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 24,26 zł

28
Spanish B for the IB Diploma. Workbook - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Spanish B for the IB Diploma. Workbook
Dostępny2 szt.

Our engaging IB Diploma Spanish workbooks are fully matched to the new 2018 Subject Guide to provide focused practice to prepare your students for their end of course assessments. The student workbook is supported by a Teacher’s Guide containing teaching guidance and schemes of work, as well as comprehensive answers to all the exercises. - The exercises in the workbooks prepare students for the reading, writing and listening assessments -with QR codes to enhance learning. - Students are encouraged to make the workbooks their own, writing in answers, highlighting and making notes –perfect for revision. - The structure of the workbooks by prescribed theme means they can be used alongside, rather than instead of, other resources. - Topical authentic texts and visual stimuli, accompanied by a broad range of questions and exercises, with links to intercultural themes and Theory of Knowledge (TOK) throughout. - Clearly differentiated content for both Standard and Higher Level students. - Support for the Internal Assessment and audio files and exercises to help students prepare for the listening assessment.

121,10 zł
107,78 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 13,32 zł

29
Naklejkowe przebieranki. Z powrotem w szkole - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Naklejkowe przebieranki. Z powrotem w szkole
NiedostępnyBrak

Pomóż Zuzi, Hani i Laurze wybrać stroje na pierwsze dni nowego roku szkolnego! Naklejkowe ubrania pasują na każdą dziewczynkę – możesz sama decydować, co której z nich założysz!

15,00 zł
11,85 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 3,15 zł

30
Królestwo zwierząt. Strefa umiarkowana - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Królestwo zwierząt. Strefa umiarkowana
NiedostępnyBrak

Świat zwierząt rozpościera się na wszystkie strefy klimatyczne i naturalne krajobrazy naszej planety: lasy deszczowe, pustynie, sawanny, morza i oceany, obszary polarne. Życie w zróżnicowanych biotopach wymaga bardzo specyficznych zdolności i wzorców zachowań, które zwierzęta musiały wypracować. Wspaniałe zdjęcia i naukowo opracowane teksty ukazują zwierzęta w ich naturalnym środowisku.

20,00 zł
16,00 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 4,00 zł

31
501 gier i zadań - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
501 gier i zadań
NiedostępnyBrak

Ten obszerny zeszyt ćwiczeń zawiera kolorowanki, zagadki matematyczne, zadania kształtujące spostrzegawczość, gry słowne i wiele innych atrakcji! Mali czytelnicy znajdą tu mnóstwo interesujących i wciągających zadań, które z pewnością uprzyjemnią niejeden deszczowy dzień lub długi zimowy wieczór. Dzięki zabawie z tą książką dziecko rozwinie swoje zdolności manualne, poprawi spostrzegawczość oraz nauczy się poruszać po magicznym świecie liczb.

17,00 zł
13,43 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 3,57 zł

32
Niemoralność niewiniątek - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Niemoralność niewiniątek
Dostępny4 szt.

Niemoralność niewiniątek to wyjątkowy tomik poezji o przyjaźni, miłości, zdradzie, oczekiwaniu i nadziei. Miłość jest tu motywem przewodnim, przebija się we wszystkich wersach. Niemoralność niewiniątek to pozycja na prezent i na każdą okazję. Sprawdzi się dla każdego, zwłaszcza dla miłośników poezji współczesnej. Praca pochłania bez reszty, ujmuje i porywa. Nie pozostawia obojętnym. Praca targa uczuciami i zniewala oczekiwaniem. Daj się porwać w opowieść o świecie miłości, przyjaźni i zdrady.

39,00 zł
19,50 zł

Rabat 50,0%
oszczędzasz 19,50 zł

33
Wojna ideologiczna - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Wojna ideologiczna
Dostępny12 szt.

„Najnowsza książka Profesora Kazimierza Koraba dotyczy problematyki, która uzyskuje aktualnie status tematu numer 1 w naukach społecznych. Chodzi o wojnę ideologiczną z Kościołem, z moralnością chrześcijańską. Profesor koncentruje swoją uwagę na głównej osi konfrontacji: ideologia kontra moralność chrześcijańska i potrafi ogarnąć tę sytuację, umie zarówno wyłuskać szczegóły, jak i ukazać szeroką panoramę. Buduje teorię wojny ideologicznej”. – prof. Stanisław Wójcik

98,90 zł
53,41 zł

Rabat 46,0%
oszczędzasz 45,49 zł

34
Schowek
Mastering the Art of French Cooking: Volume1
Dostępny3 szt.

`This isn`t just any cookery book. It is Mastering the Art of French Cooking, first published in 1961, and it`s a book that is a statement, not of culinary intent, but of aspiration, a commitment to a certain sort of good life, a certain sort of world-view, a votive object implying taste and appetite and a little je ne sais quoi. Julia Child was like Amelia Earhart, or Eleanor Roosevelt: she was a hero who`d gone out there and made a difference. Her books are a triumph, and also a trophy` - A. A. Gill, The Times

73,00 zł
67,89 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 5,11 zł

35
W przedszkolu. Książka z elementami dźwiękowymi - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
W przedszkolu. Książka z elementami dźwiękowymi
Dostępny114 szt.

Wejdź do świata przedszkolaków i baw się razem z nimi! Wykonaj wszystkie polecenia, a zobaczysz jaka wspaniała będzie zabawa.? „W przedszkolu” to interaktywna książka z elementami dźwiękowymi i efektem świetlnym. Każdy przedszkolak chętnie po nią sięgnie i wykona przygotowane zadania. Autor tekstów: Jacek Skawiński Ilustracje:

42,99 zł
30,95 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,04 zł

36
Modlnica. Kościół św. Wojciecha - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Modlnica. Kościół św. Wojciecha
Dostępny7 szt.

Modlnicki kościół wzniesiony w 1553 r. doczekał się pierwszego, obszernego, albumowego opracowania, które daje gruntowny obraz jego dziejów wraz z obszernym opisem wyposażenia, przywołując również historię związanych z nim osób. Silna więź autora Stanisława Nowina Konopki z tym miejscem wynika z ponad 200-letniej obecności rodziny Konopków w Modlnicy, gdzie dwór i kościół były zawsze ze sobą nieomal organicznie związane. Ta trwająca do dzisiaj więź zainspirowała młodego autora do napisania książki, w której historia drewnianej świątyni wzbogacona jest o niepublikowane dotąd prastare wspomnienia rodzinne. Tekstowi towarzyszą liczne zdjęcia Rafała Monity uzupełnione ciekawymi zdjęciami archiwalnymi. Ten przebogaty w treści album, który jest kolejnym tomem wydawnictwa Astraia z serii o kościołach zabytkowych, skłoni czytelnika, by zachwycić się pięknem tego drewnianego kościoła położonego w najbliższym sąsiedztwie Krakowa.

59,00 zł
42,48 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 16,52 zł

37
Gryzak z grzechotką - słonecznik - Mama i dziecko
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gryzak z grzechotką - słonecznik
canpol Babies
Dostępny28 szt.

Cechu produktu: • lekki i poręczny – odpowiedni dla najmłodszych dzieci, • elastyczne elementy – przyniosą ulgę podczas ząbkowania, • wygodny kształt – ułatwia trzymanie w malutkich rączkach, • elementy interaktywne – zachęcą do wesołej zabawy.

15,40 zł
13,09 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 2,31 zł

38
Roadmap B2+. Students' Book with digital resources and mobile app with Online Practice + eBook - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Roadmap B2+. Students' Book with digital resources and mobile app with...
Dostępny705 szt.

Roadmap B2+ Student's Book with Digital Resources and Mobile Appby Maris / Warwick et al Published by Pearson Published 2019. Roadmap is a new, eight-level general English course for adults that recognises every class is different, every learner is unique. Roadmap's rich content and flexible organisation allows teachers to personalise their lessons to give learners the specific language training they need to progress. Engaging and clearly-organised with an extensive range of support materials, Roadmap makes lessons easy to prepare and fun to teach. Enable learners to make fast, measurable progressPersonalise teaching using different routes through the courseDevelop reading, writing and listening skills with extensive practice and strategiesDeliver successful lessons with materials that are easy to use and fun to teachGet students practising out of class with the mobile appStudent's Book contains:Ten units with three main input lessons link to three Develop your listening, reading and writing skills lessons An English in Action lesson in each unit covers key functional language with video clips and worksheets In each main lesson the Grammar, Vocabulary and Pronunciation lead up to a speaking task based on GSE learning objectives Check and reflect pages at the end of each unit help show learners how their confidence and mastery of spoken language has improved A Vocabulary bank provides extension of some of the key vocabulary sets in each unit with a focus on important areas such as word-building, collocation, etc. Key language is presented and cross-referenced to a Grammar Reference and practice bank at the back of the book Audio, video, scripts, word lists available online Mobile Practice App - Extra grammar and vocabulary exercises on the app help students consolidate language points covered in the Students' Book. These are further practice activities.

153,90 zł
39
Smoczek silikonowy symetryczny świecący w ciemności Sleepy Koala (2 sztuki), 6-18 miesięcy, niebieski - Mama i dziecko
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Smoczek silikonowy symetryczny świecący w ciemności Sleepy Koala (2 sz...
canpol Babies
Dostępny25 szt.

W opinii 93% neurologopedów lekka tarczka ma istotny wpływ na rozwój jamy ustnej. Light touch jest wyjątkowo lekki, by nie obciążać zgryzu dziecka. Miękki smoczek ze 100% hipoalergicznego silikonu jest akceptowany przez większość dzieci. Świecące elementy ułatwiają odnalezienie smoczka w ciemności. Opakowanie zawiera 2 sztuki.

21,40 zł
18,19 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 3,21 zł

40
Smoczek silikonowy symetryczny świecący w ciemności Sleepy Koala (2 sztuki), 0-6  miesięcy, niebieski - Mama i dziecko
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Smoczek silikonowy symetryczny świecący w ciemności Sleepy Koala (2 sz...
canpol Babies
Dostępny30 szt.

W opinii 93% neurologopedów lekka tarczka ma istotny wpływ na rozwój jamy ustnej. Light touch jest wyjątkowo lekki, by nie obciążać zgryzu dziecka. Miękki smoczek ze 100% hipoalergicznego silikonu jest akceptowany przez większość dzieci. Świecące elementy ułatwiają odnalezienie smoczka w ciemności. Opakowanie zawiera 2 sztuki.

21,40 zł
18,19 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 3,21 zł

41
Smoczek silikonowy symetryczny świecący w ciemności Sleepy Koala (2 sztuki), 18-36 miesięcy, różowy - Mama i dziecko
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Smoczek silikonowy symetryczny świecący w ciemności Sleepy Koala (2 sz...
canpol Babies
Dostępny32 szt.

W opinii 93% neurologopedów lekka tarczka ma istotny wpływ na rozwój jamy ustnej. Light touch jest wyjątkowo lekki, by nie obciążać zgryzu dziecka. Miękki smoczek ze 100% hipoalergicznego silikonu jest akceptowany przez większość dzieci. Świecące elementy ułatwiają odnalezienie smoczka w ciemności. Opakowanie zawiera 2 sztuki.

21,40 zł
18,19 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 3,21 zł

42
Zestaw kubek + brelok Astro-Baran - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw kubek + brelok Astro-Baran
PAN DRAGON
Dostępny3 szt.

Kubek z brelokiem z kolekcji Astro to pomysł na wyjątkowy prezentdla każdego, kto chociaż odrobinę wierzy w magię.Obróć kubek, a zobaczysz jakie cechy charakteryzują osobę spod danego znaku zodiaku.Pojemność kubka około 300 ml

77,90 zł
43
Zestaw kubek + brelok Astro-Bliźnięta - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw kubek + brelok Astro-Bliźnięta
PAN DRAGON
NiedostępnyBrak

Kubek z brelokiem z kolekcji Astro to pomysł na wyjątkowy prezentdla każdego, kto chociaż odrobinę wierzy w magię.Obróć kubek, a zobaczysz jakie cechy charakteryzują osobę spod danego znaku zodiaku.Pojemność kubka około 300 ml

77,90 zł
44
Grzechotka krab - Mama i dziecko
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Grzechotka krab
canpol Babies
Dostępny24 szt.

Cechy produktu: • lekka i poręczna – odpowiednia dla najmłodszych dzieci, • wygodny kształt – ułatwia trzymanie w malutkich rączkach, • elementy interaktywne – zachęcą do wesołej zabawy.

13,40 zł
11,39 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 2,01 zł

45
Gryzak z grzechotką - jeżyk - Mama i dziecko
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gryzak z grzechotką - jeżyk
canpol Babies
Dostępny34 szt.

Cechu produktu: • lekki i poręczny – odpowiedni dla najmłodszych dzieci, • elastyczne elementy – przyniosą ulgę podczas ząbkowania, • wygodny kształt – ułatwia trzymanie w malutkich rączkach, • elementy interaktywne – zachęcą do wesołej zabawy.

11,40 zł
9,69 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 1,71 zł

46
Grzechotka z przyciskiem - myszka - Mama i dziecko
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Grzechotka z przyciskiem - myszka
canpol Babies
Dostępny52 szt.

Cechy produktu: • lekka i poręczna – odpowiednia dla najmłodszych dzieci, • elastyczne elementy – przyniosą ulgę podczas ząbkowania, • wygodny kształt – ułatwia trzymanie w malutkich rączkach, • elementy interaktywne – zachęcą do wesołej zabawy.

11,70 zł
9,95 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 1,75 zł

47
Kuchnia indyjska - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kuchnia indyjska
Dostępny10 szt.

Kuchnia indyjska odzwierciedla 8000-letnią historię różnych grup i kultur wchodzących w interakcje z subkontynentem indyjskim, co prowadzi do różnorodności smaków i kuchni regionalnych występujących we współczesnych Indiach. Biorąc też pod uwagę różnorodność gleby, klimatu, kultury, grup etnicznych i zawodów, kuchnie te są bardzo zróżnicowane i wykorzystują lokalnie dostępne przyprawy, zioła, warzywa i owoce. Orientalne przyprawy uatrakcyjniają dania kuchni indyjskiej i dodają im smaku. Warto więc, abyśmy i my zaczęli z dobrodziejstw i bogactwa natury korzystać! A od kogo się uczyć, jeśli nie od najlepszych? Pamiętaj Czytelniku! Jeśli lubisz dobrze i niedrogo zjeść, zależy Ci na własnym zdrowiu czy też zastanawiasz się, dlaczego ludzie Wschodu żyją o wiele dłużej niż my, to spróbuj potraw kuchni indyjskiej. Dowiedz się, co sprawia, że Azjaci tak obficie doprawiają swoje potrawy. W książce Kuchnia indyjska znajdziesz odpowiedź na wiele z takich pytań. Dzięki zawartym w tym poradniku przepisom kulinarnym poczujesz smak i zapach Orientu, a co ważniejsze – odkryjesz odtruwające, odchudzające, odmładzające i relaksujące właściwości przypraw i ziół, stosowanych we wschodnich kuchniach w przeogromnych ilościach.

120,00 zł
86,40 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 33,60 zł

Wróć do góry