hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2022.02.10

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w czwartek 10 lutego 2022 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Rok w lesie. Niedźwiedź (Emilia Dziubak, Katarzyna Piętka), na drugim Rok w lesie. Bóbr (Emilia Dziubak, Katarzyna Piętka). Kolejny produkt to Wysoko wrażliwi (Elaine N. Aron ) oraz 300 naklejek. Pojazdy (praca zbiorowa).
1
Rok w lesie. Niedźwiedź - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Rok w lesie. Niedźwiedź
Dostępny639 szt.

Przedstawiamy serię kartonowych książeczek o ulubionych bohaterach bestsellerowego Roku w lesie. Witamy w lesie! Dziś poznacie niedźwiedzia. Dowiecie się, gdzie szuka przysmaków i jak się zachować, gdy jest w pobliżu. Zapraszamy do wspólnej zabawy. Trzeba będzie pomóc mu zasnąć, posprzątać śmieci, a także dać znać, że w okolicy pojawił się drugi niedźwiedź. Książeczki z serii „Rok w lesie” poszerzają wiedzę najmłodszych na temat leśnych zwierząt, pobudzają wyobraźnię i rozwijają spostrzegawczość oraz zdolność logicznego myślenia. Emilia Dziubak – autorka i ilustratorka książek dla dzieci. Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu. Współpracuje z autorami i wydawnictwami w Polsce i za granicą. Laureatka Nagrody Literackiej m.st. Warszawy w 2014 r. Laureatka nagrody „Przecinek i Kropka” w konkursie na najlepszą książkę dziecięcą w 2016 r. Wyróżniona w 2016 r. w konkursie PTWK Najpiękniejsze Książki Roku 2015 za autorską książkę „Rok w lesie”. Laureatka nagrody „Żółta Ciżemka” w 2017 r. W 2018 r. wyróżniona w konkursie Książka Roku Polskiej Sekcji IBBY. Laureatka nagrody Soligatto 2019.

24,90 zł
15,94 zł

Rabat 36,0%
oszczędzasz 8,96 zł

2
Rok w lesie. Bóbr - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rok w lesie. Bóbr
Dostępny665 szt.

Przedstawiamy serię kartonowych książeczek o ulubionych bohaterach bestsellerowego Roku w lesie. Witamy w lesie! Dziś poznacie bobra. Dowiecie się, że mieszka w żeremiu, świetnie pływa i nurkuje. Zapraszamy do wspólnej zabawy. Trzeba będzie pomóc bobrowi ściąć drzewo i zrobić w lesie rozlewisko, a także ostrzec go przed niebezpieczeństwem. Książeczki z serii „Rok w lesie” poszerzają wiedzę najmłodszych na temat leśnych zwierząt, pobudzają wyobraźnię i rozwijają spostrzegawczość oraz zdolność logicznego myślenia. Emilia Dziubak – autorka i ilustratorka książek dla dzieci. Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu. Współpracuje z autorami i wydawnictwami w Polsce i za granicą. Laureatka Nagrody Literackiej m.st. Warszawy w 2014 r. Laureatka nagrody „Przecinek i Kropka” w konkursie na najlepszą książkę dziecięcą w 2016 r. Wyróżniona w 2016 r. w konkursie PTWK Najpiękniejsze Książki Roku 2015 za autorską książkę „Rok w lesie”. Laureatka nagrody „Żółta Ciżemka” w 2017 r. W 2018 r. wyróżniona w konkursie Książka Roku Polskiej Sekcji IBBY. Laureatka nagrody Soligatto 2019.

24,90 zł
15,94 zł

Rabat 36,0%
oszczędzasz 8,96 zł

3
Wysoko wrażliwi - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wysoko wrażliwi
Dostępny390 szt.

Wyjątkowa książka o emocjach, zachowaniach i relacjach społecznych osób wysoko wrażliwych. Po raz pierwszy w Polsce! Czy jesteś wrażliwcem? Większość z nas od czasu do czasu odczuwa przytłoczenie światem swoich emocji, jednak osoby, o których mowa, żyją tak na co dzień. Autorka - psychoterapeutka, sama będąca też osobą wysoko wrażliwą - pokazuje, jak zidentyfikować tę cechę u siebie, jak sobie z nią radzić oraz jak ją wykorzystać (tak!) w różnych sytuacjach życiowych. Książka zawiera: • test pozwalający wykryć u siebie określone aspekty wysokiej wrażliwości, • metody na postrzeganie swojej przeszłości w pozytywnej perspektywie, umacniającej poczucie własnej wartości, • przykłady wpływu wysokiej wrażliwości na pracę zawodową i relacje osobiste, • sposoby radzenia sobie z nadmiernym pobudzeniem, • wskazówki, kiedy warto zwrócić się o pomoc do specjalisty.

49,90 zł
31,94 zł

Rabat 36,0%
oszczędzasz 17,96 zł

4
300 naklejek. Pojazdy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
300 naklejek. Pojazdy
Dostępny232 szt.

Wyjątkowa propozycja dla prawdziwych miłośników naklejek. W tej książce dzieci znajdą aż 300 naklejek związanych z różnorodnymi pojazdami. Książka pełna jest łamigłówek, zabaw i ćwiczeń, dzięki którym dziecko nie tylko się bawi, ale również ćwiczy spostrzegawczość i wyobraźnię.

14,99 zł
8,69 zł

Rabat 42,0%
oszczędzasz 6,30 zł

5
Dodaj mi skrzydeł! Jak rozwijać u dzieci motywację wewnętrzną? - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dodaj mi skrzydeł! Jak rozwijać u dzieci motywację wewnętrzną?
Dostępny164 szt.

Jak skutecznie zachęcić dziecko do nauki? Co zrobić, aby dbało o porządek w swoim pokoju? Jak przekonać je do okazywania wdzięczności? Co robić, aby dziecku bardziej się chciało? Joanna Steinke-Kalembka proponuje podejście do wychowania polegające na budowaniu wspierającej relacji z dzieckiem i współdziałaniu. Motywowanie nie musi być przeciąganiem liny między dorosłym a dzieckiem. Zamiast metod opartych na nagrodach i karach, groźbach czy przekupstwach autorka prezentuje sprawdzone sposoby, które powstrzymują potrzebę „naprawiania” dziecka oraz pomagają skutecznie komunikować swoje oczekiwania oraz wprowadzać zasady, które będą wspólnie przestrzegane. Poradnik podpowiada: - w jaki sposób rozwijać potencjał dziecka od najmłodszych lat, - jak prowadzić rozmowy nastawione na zmianę zachowania dziecka, tak aby nie kończyły się kolejną awanturą, - jak pomóc dziecku radzić sobie z porażką, - jak wzmocnić jego wiarę we własne umiejętności, - w jaki sposób mądrze chwalić i krytykować, - jak pomóc dziecku realizować jego pasje i cele, - jak budować emocjonalne zasoby małego człowieka.

39,90 zł
27,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 11,97 zł

6
Szczęśliwe związki. O miłości, wolności i szczęściu - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szczęśliwe związki. O miłości, wolności i szczęściu
Dostępny3525 szt.

Kontynuacja bestselleru Jestem szczęśliwym singlem. Z tej książki nauczysz się jak być w szczęśliwym związku i znajdziesz odpowiedzi na pytania: • Jak kochać szczęśliwie? • Czym są zdrowe granice i co zrobić kiedy partner je przekracza? • Dlaczego ciągle zakochujesz się w niewłaściwych facetach? • Jakie są Twoje podświadome wzorce miłości? • Jak być asertywnym? • Dlaczego powstają toksyczne relacje? • Dlaczego w konfliktowej sytuacji ON krzyczy, a ona płacze? • Na czym polega rozmowa partnerska? Jak stworzyć szczęśliwy związek? Praktyczny poradnik z interaktywnymi ćwiczeniami.

54,90 zł
39,53 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 15,37 zł

7
300 naklejek. Psy i koty - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
300 naklejek. Psy i koty
Dostępny456 szt.

Wyjątkowa propozycja dla prawdziwych miłośników naklejek. W tej książce dzieci znajdą aż 300 naklejek związanych z różnorodnymi rasami psów i kotów. Książka pełna jest łamigłówek, zabaw i ćwiczeń, dzięki którym dziecko nie tylko się bawi, ale również ćwiczy spostrzegawczość i wyobraźnię.

14,99 zł
8,84 zł

Rabat 41,0%
oszczędzasz 6,15 zł

8
Bazgraki wśród zwierząt, wydanie 2 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bazgraki wśród zwierząt, wydanie 2
Dostępny123 szt.

Bazgraki wśród zwierząt to niezwykła książeczka dla przedszkolaków już od 3. roku życia! Różnorodne, pięknie ilustrowane zadania zapewnią dzieciom wiele godzin rozrywki, a dzięki zmywalnym kartom zabawa będzie mogła trwać bez końca! Urozmaicone ćwiczenia i łamigłówki rozwijają koncentrację i spostrzegawczość, trenują grafomotorykę, orientację w przestrzeni i pamięć wzrokową, a także przygotowują do nauki pisania. Sympatyczne ilustracje Poli Augustynowicz zabiorą dzieci do fascynującej krainy zwierząt, gdzie mali odkrywcy poznają różne gatunki i ich środowisko życia, pomogą hipopotamowi znaleźć drogę do wodopoju, połączą żółwie w pary i narysują biedronce brakujące kropki. Dołączony do zestawu suchościeralny flamaster pozwala zmazywać i poprawiać odpowiedzi bez końca, a wygodny, większy format sprawi, że z rozwiązywaniem zadań nie będą miały problemu już trzylatki. Kto tu wygląda zza krzaka? Kto kąpie się w rzece? To futrzasta ekipa Bazgraków w odwiedzinach u swoich zwierzęcych przyjaciół! Bazgraj i baw się z Bazgrakami!

25,90 zł
16,32 zł

Rabat 37,0%
oszczędzasz 9,58 zł

9
Mindfulness. Trening uważności - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mindfulness. Trening uważności
Dostępny154 szt.

Mindfulness to metoda treningu umysłowego, dzięki której zrozumiesz, że dobre samopoczucie i życie w harmonii ze sobą samym wpływa na każde działanie i dodaje odwagi w radzeniu sobie z codziennymi przeciwnościami. Poznaj sprawdzony ośmiotygodniowy program, nawiązujący do terapii poznawczej opartej na uważności (MBCT), wykorzystywanej z sukcesami m.in. w leczeniu depresji. Odzyskaj radość życia i naucz się, jak radzić sobie w walce ze stresem oraz rozdrażnieniem, w dobie codziennego zabiegania i chronicznego braku czasu. Doskonałym uzupełnieniem książki jest płyta z medytacjami, dzięki którym zaczniesz świadomie doświadczać chwili obecnej i docenisz „tu i teraz”.

46,90 zł
29,55 zł

Rabat 37,0%
oszczędzasz 17,35 zł

10
Uniwersytet 5-latka - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Uniwersytet 5-latka
NiedostępnyBrak

Ta seria książek z ciekawymi zadaniami oraz naklejkami i wkładkami do wycięcia pomoże dziecku utrwalić podstawową wiedzę potrzebną na kolejnych etapach edukacji przedszkolnej. Poziom trudności zadań jest dostosowany do wieku dziecka, tak, by kolorując, rysując po śladzie, szukając różnic czy klasyfikując elementy według wybranych cech, mogło ono rozwijać różne umiejętności: spostrzegawczość, koncentrację, koordynację wzrokowo-ruchową, logiczne myślenie i wyobraźnię. Pod każdym ćwiczeniem znajdują się wskazówki dla rodziców.

19,99 zł
15,79 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 4,20 zł

11
Bazgraki w przedszkolu. Kapitan Nauka. wyd. 2 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bazgraki w przedszkolu. Kapitan Nauka. wyd. 2
Dostępny247 szt.

Bazgraki w przedszkolu to doskonała propozycja rozwijającej zabawy dla dzieci w wieku 3-6 lat. Podczas rozwiązywania inspirujących zadań przedszkolaki pomogą puchatym stworkom odszukać takie same klocki, rozwiążą sekretny szyfr i znajdą drogę do przedszkola. Różnorodne ćwiczenia i łamigłówki przygotowują do nauki pisania, rozwijają koncentrację i spostrzegawczość, a także ćwiczą pamięć wzrokową i orientację w przestrzeni. Piękne ilustracje Poli Augustynowicz oswoją maluchy z nowy miejscem albo przypomną znane otoczenie tym, którzy już chodzą do przedszkola. Dzięki dołączonemu do zestawu suchościeralnemu flamastrowi odpowiedzi można zmazywać i poprawiać bez końca, a wygodny, większy format sprawi, że z rozwiązywaniem zadań nie będą miały problemu już trzylatki. Czyja głowa wygląda zza wagonika? Kto zbudował zamek z klocków? Sympatyczne Bazgraki odwiedziły przedszkolaków, by pokazać im swoje ulubione zabawy! Bazgraj i baw się z Bazgrakami!

25,90 zł
18,13 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 7,77 zł

12
Na wsi z naklejkami - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Na wsi z naklejkami
Dostępny1580 szt.

W książeczce znalazło się ponad 300 naklejek, dzięki którym wyczarujesz własne obrazki. Kolorowe strony zapełnią się nie tylko zwierzętami, ale także wieloma innymi elementami wiejskiego krajobrazu. Niektóre naklejki pokoloruj według własnego pomysłu lub korzystając ze wzoru. Na końcu książeczki znajdziesz szablony zwierząt do odrysowania, które pomogą ci tworzyć nowe ilustracje. Baw się, koloruj, naklejaj, rysuj i rozwijaj swoją kreatywność!

22,00 zł
15,62 zł

Rabat 29,0%
oszczędzasz 6,38 zł

13
Kangurek - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kangurek
Dostępny156 szt.

Wiersze, które trafiają do ucha malucha. Opowiastki, w których warto się zaczytać. Forma, która nigdy się nie znudzi. Czyli POECI W PREZENCIE DLA DZIECI! Obraz kreślony słowem i pędzlem ku uciesze najmłodszych.

7,90 zł
4,50 zł

Rabat 43,0%
oszczędzasz 3,40 zł

14
Prawo zamówień publicznych, wydanie 33 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Prawo zamówień publicznych, wydanie 33
Dostępny39 szt.

Stan prawny: 4 stycznia 2022 r. Książka zawiera: - Tekst ustawy Prawo zamówień publicznych, - Przepisy wprowadzające ustawę – Prawo zamówień publicznych, - Indeks rzeczowy.

18,00 zł
14,94 zł

Rabat 17,0%
oszczędzasz 3,06 zł

15
Kapitan Majtas. Inwazja Nieprawdopodobnie nikczemnych kucharek z kosmosu - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kapitan Majtas. Inwazja Nieprawdopodobnie nikczemnych kucharek z kosmo...
Dostępny1045 szt.

Noc Żywych Kucharek to była naprawdę długa noc! Ciemna masa papki wylała się przez drzwi kuchenne i popłynęła korytarzem, porywając wszystko na swojej drodze. Plecaki, torebki ze śniadaniem, wieszaki na ubrania, gablotki z pucharami, gazetki ścienne Rzeka gęstej zielonej lawy była nie do powstrzymania A w planach były pyszne babeczki z okazji urodzin dyrektora Kruppa! Ciekawe, kto dodał do nich 2 paczki sody i 200 butelek octu??? (słaba akcja). A to był tylko początek, dalej zdarzenia potoczyły się z prędkością strzelającej gumki od majtek!!! Światu grozi totalna zagłada, ale spokojnie. Na odsiecz rusza już nasz niezawodny, przewspaniały Kapitan Majtas. Przeskakuje z gracją wieżowce, nie rozdzierając sobie przy tym gaci w kroku! Tylko on może uratować szkołę i świat przed inwazją wstrętnych kosmitów!

24,90 zł
15,44 zł

Rabat 38,0%
oszczędzasz 9,46 zł

16
W lesie z naklejkami - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
W lesie z naklejkami
Dostępny1646 szt.

W książeczce znalazło się ponad 500 naklejek, dzięki którym wyczarujesz oryginalne obrazki oraz wzbogacisz swoją wiedzę o lesie i jego mieszkańcach. Kolorowe strony zapełnią się nie tylko leśnymi zwierzętami, ale także wieloma innymi elementami leśnego krajobrazu. Niektóre naklejki pokoloruj według własnego pomysłu lub korzystając ze wzoru. Na końcu książeczki znajdziesz szablony zwierząt do odrysowania, które pomogą ci tworzyć nowe ilustracje. Baw się, koloruj, naklejaj, rysuj i rozwijaj swoją kreatywność!

22,00 zł
15,62 zł

Rabat 29,0%
oszczędzasz 6,38 zł

17
Gitara krok po kroku, część 1. Pierwsze dźwięki, pierwsze chwyty, wydanie 2 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gitara krok po kroku, część 1. Pierwsze dźwięki, pierwsze chwyty, wyda...
Dostępny16 szt.

Nowa książka autora samouczka Gitara dla każdego, powstała przy współpracy z kilkunastoma osobami. Poruszane zagadnienia wytłumaczone są krok po kroku. Ciekawe i łatwe przykłady, duża ilość zdjęć, nowe pomysły metodyczne, przejrzysta szata graficzna, dowcipy i krzyżówki powinny zachęcić do nauki. Książka przeznaczona jest zarówno dla początkujących samouków, jak również dla uczniów szkół muzycznych.

25,00 zł
19,75 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 5,25 zł

18
Chory kotek - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Chory kotek
Dostępny208 szt.

Wiersze, które trafiają do ucha malucha. Opowiastki, w których warto się zaczytać. Forma, która nigdy się nie znudzi. Czyli POECI W PREZENCIE DLA DZIECI! Obraz kreślony słowem i pędzlem ku uciesze najmłodszych.

7,90 zł
4,50 zł

Rabat 43,0%
oszczędzasz 3,40 zł

19
O wschodzie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
O wschodzie
Dostępny4337 szt.

Marcin Kydryński, Madras, luty 1997 W zimowe dni drugiego roku wielkiej choroby, nie ruszając się z domu, wróciłem na Wschód. Przez dwa miesiące, codziennie o wschodzie słońca siadałem nad moimi zdjęciami sprzed dwudziestu pięciu lat, przeglądałem dzienniki dawnych wypraw. Wracałem do książek o filozofii, kulturze i dziejach Dalekiego Wschodu. Powstało kilkadziesiąt wspomnień, refleksji, swoistych „oddechów przeszłości”. Różnią się od siebie objętością, formą, stylem, z pewnością stopniem poczucia humoru (niektóre wydają się zabawne, inne wprost przeciwnie), tak jak różny bywał w tych dniach człowiek, który je spisywał. Stały się swoistą terapią, ale też nieuchronnie kroniką tęsknoty i lęku. Przede wszystkim zaś, jak bodaj wszystko, co piszę i fotografuję, próbą zatrzymania tego, co minione. Utrwalenia, co pojedyncze. O Wschodzie jest książką intymną, chwilami wręcz ostentacyjnie, dojmująco szczerą. Autor nazywa ją swoją duchową autobiografią. Wraca nie tylko na Wschód, ale i do świata dzieciństwa, pierwszych miłości, olśnień w sztuce i dramatu utraty najbliższych. „Wierzę, że przywołana przy tej okazji osobista antologia myśli Wschodu przyniesie Państwu, w te i przyszłe niełatwe dni, pewne pocieszenie”.

69,90 zł
51,03 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 18,87 zł

20
Uniwersytet 4-latka - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Uniwersytet 4-latka
Dostępny1 szt.

Ta seria książek z ciekawymi zadaniami oraz naklejkami i wkładkami do wycięcia pomoże dziecku utrwalić podstawową wiedzę potrzebną na kolejnych etapach edukacji przedszkolnej. Poziom trudności zadań jest dostosowany do wieku dziecka, tak, by kolorując, rysując po śladzie, szukając różnic czy klasyfikując elementy według wybranych cech, mogło ono rozwijać różne umiejętności: spostrzegawczość, koncentrację, koordynację wzrokowo-ruchową, logiczne myślenie i wyobraźnię. Pod każdym ćwiczeniem znajdują się wskazówki dla rodziców.

19,99 zł
15,79 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 4,20 zł

21
Smutny jeżyk - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Smutny jeżyk
Dostępny241 szt.

Wiersze, które trafiają do ucha malucha. Opowiastki, w których warto się zaczytać. Forma, która nigdy się nie znudzi. Czyli POECI W PREZENCIE DLA DZIECI! Obraz kreślony słowem i pędzlem ku uciesze najmłodszych.

7,90 zł
5,85 zł

Rabat 25,9%
oszczędzasz 2,05 zł

22
Konik iha, iha - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Konik iha, iha
Dostępny191 szt.

Wiersze, które trafiają do ucha malucha. Opowiastki, w których warto się zaczytać. Forma, która nigdy się nie znudzi. Czyli POECI W PREZENCIE DLA DZIECI! Obraz kreślony słowem i pędzlem ku uciesze najmłodszych.

7,90 zł
5,85 zł

Rabat 25,9%
oszczędzasz 2,05 zł

23
Krzyżówki łamigłówki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Krzyżówki łamigłówki
Dostępny920 szt.

Chętnie rozwiązujesz krzyżówki? Jesteś fanem wykreślanek, łamigłówek i różnego rodzaju zagadek logicznych? Jeśli tak, sięgnij po te zbiory ciekawych zadań, które pozwolą ci ćwiczyć szare komórki i zapewnią wiele godzin świetnej zabawy.

12,00 zł
9,48 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 2,52 zł

24
Kotek miau, miau - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kotek miau, miau
Dostępny200 szt.

Wiersze, które trafiają do ucha malucha. Opowiastki, w których warto się zaczytać. Forma, która nigdy się nie znudzi. Czyli POECI W PREZENCIE DLA DZIECI! Obraz kreślony słowem i pędzlem ku uciesze najmłodszych.

7,90 zł
5,85 zł

Rabat 25,9%
oszczędzasz 2,05 zł

25
Czerwona kartka dla Sprężyny - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czerwona kartka dla Sprężyny
Dostępny356 szt.

Marzenia Daniela mają szansę się spełnić. Został zauważony przez świetnego trenera piłki nożnej i rozpoczął treningi z prawdziwego zdarzenia. Nowi koledzy ze szkółki piłkarskiej, do której trafił, to wyjątkowe oryginały… Łączy ich jedno – miłość do piłki i zapał do gry. Nieubłaganie jednak zbliża się godzina prawdy, czyli pierwsze poważne rozgrywki w Złotej Lidze Juniorów. Tytuł mistrza Warszawy drużyn amatorskich musi być ich! Chłopcy ze wszystkich sił i wszelkimi środkami będą dążyć do zwycięstwa. Otrzymają przy tym niezłą szkołę życia… Niezapomniane piłkarskie emocje gwarantowane! To pierwsza taka książka od czasu Do przerwy 0:1 Adama Bahdaja! Jacek Podsiadło przez długie lata znany był wyłącznie miłośnikom poezji. Dopiero w wieku dojrzałym opublikował zbiory felietonów poświęcone dzieciom i ich światu (książki A mój syn… oraz Pippi, dziwne dziecko), wreszcie odważył się pisać wprost dla dzieci i, jak się wydaje, nabiera rozpędu… Po dziecięcym debiucie, jakim były Trzy domy, młodzi czytelnicy dostali do rąk wyróżnioną w konkursie Książka Roku 2009 IBBY Czerwoną kartkę dla Sprężyny – piłkarską epopeję z dużą liczbą fauli i kiksów, stanowiącą ostateczny dowód, że choć życie młodego człowieka bywa kanciaste, piłka naprawdę jest okrągła. Inne książki dla dzieci jego autorstwa to Przedszkolny sen Marianki z ilustracjami Daniela de Latoura i Konie, dziewczyna i pies. Pamiętnik z ilustracjami Agnieszki Świętek.

34,90 zł
26,18 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 8,72 zł

26
Elementarz 2-latka - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Elementarz 2-latka
Dostępny227 szt.

Elementarz 2-latka to materiał ćwiczeniowy dla wychowawców przedszkoli i znakomita pomoc dla rodziców, którzy chcą ćwiczyć ze swoimi dziećmi niezbędne im umiejętności. Dodatkowym atutem książek są wskazówki dla rodziców, które opisują cel ćwiczenia i wyjaśniają, jak należy pomóc dziecku przy danym zadaniu.

7,90 zł
5,85 zł

Rabat 25,9%
oszczędzasz 2,05 zł

27
Polska. Na tropie historii, wydanie 2 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Polska. Na tropie historii, wydanie 2
Dostępny88 szt.

Polska. Na tropie historii to wyjątkowa, wielkoformatowa książka, dzięki której dziecko pozna historię Polski i wysłucha opowieści o dziejach naszego kraju. Wprowadź dziecko do fascynującego świata historii przedstawionej w zrozumiały i obrazowy sposób, gdzie czytelnik jest w samym centrum wydarzeń. Od dynastii Piastów do życia w PRL-u. Wypatrujcie bohaterów z różnych okresów historycznych, poznajcie ich codzienność, zadania i charakterystyczne dla nich elementy ubioru, wyposażenia wnętrz i otoczenia. Przyjrzyjcie się dokładnie, kolorowe plansze kryją mnóstwo fascynujących szczegółów, których nie można pominąć. 12 ilustracji tworzy grę obserwacyjną, która rozwija spostrzegawczość i koncentrację u najmłodszych. Jak żyli mieszkańcy średniowiecznego miasta? W co ubierała się szlachta? Co czekało na pasażerów w czasie rejsu transatlantykiem „Batory”? Dzięki audioprzewodnikowi do pobrania czytelnik pozna odpowiedzi na wszystkie pytania, angażując podczas korzystania z książki zmysł wzroku i słuchu.

39,90 zł
28,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

28
Kaczka kwa, kwa - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kaczka kwa, kwa
Dostępny110 szt.

Wiersze, które trafiają do ucha malucha. Opowiastki, w których warto się zaczytać. Forma, która nigdy się nie znudzi. Czyli POECI W PREZENCIE DLA DZIECI! Obraz kreślony słowem i pędzlem ku uciesze najmłodszych.

7,90 zł
5,85 zł

Rabat 25,9%
oszczędzasz 2,05 zł

29
Krzyżówki łamigłówki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Krzyżówki łamigłówki
Dostępny200 szt.

Chętnie rozwiązujesz krzyżówki? Jesteś fanem wykreślanek, łamigłówek i różnego rodzaju zagadek logicznych? Jeśli tak, sięgnij po te zbiory ciekawych zadań, które pozwolą ci ćwiczyć szare komórki i zapewnią wiele godzin świetnej zabawy.

12,00 zł
9,48 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 2,52 zł

30
Krowa mu, mu - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Krowa mu, mu
Dostępny183 szt.

Wiersze, które trafiają do ucha malucha. Opowiastki, w których warto się zaczytać. Forma, która nigdy się nie znudzi. Czyli POECI W PREZENCIE DLA DZIECI! Obraz kreślony słowem i pędzlem ku uciesze najmłodszych.

7,90 zł
5,85 zł

Rabat 25,9%
oszczędzasz 2,05 zł

31
Hipopotam ma problemy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hipopotam ma problemy
Dostępny168 szt.

Wiersze, które trafiają do ucha malucha. Opowiastki, w których warto się zaczytać. Forma, która nigdy się nie znudzi. Czyli POECI W PREZENCIE DLA DZIECI! Obraz kreślony słowem i pędzlem ku uciesze najmłodszych.

7,90 zł
5,85 zł

Rabat 25,9%
oszczędzasz 2,05 zł

32
Miś gaduła - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Miś gaduła
Dostępny177 szt.

Wiersze, które trafiają do ucha malucha. Opowiastki, w których warto się zaczytać. Forma, która nigdy się nie znudzi. Czyli POECI W PREZENCIE DLA DZIECI! Obraz kreślony słowem i pędzlem ku uciesze najmłodszych.

7,90 zł
5,85 zł

Rabat 25,9%
oszczędzasz 2,05 zł

33
Piesek hau, hau - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piesek hau, hau
Dostępny219 szt.

Wiersze, które trafiają do ucha malucha. Opowiastki, w których warto się zaczytać. Forma, która nigdy się nie znudzi. Czyli POECI W PREZENCIE DLA DZIECI! Obraz kreślony słowem i pędzlem ku uciesze najmłodszych.

7,90 zł
5,85 zł

Rabat 25,9%
oszczędzasz 2,05 zł

34
Stefek Burczymucha - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Stefek Burczymucha
Dostępny95 szt.

Wiersze, które trafiają do ucha malucha. Opowiastki, w których warto się zaczytać. Forma, która nigdy się nie znudzi. Czyli POECI W PREZENCIE DLA DZIECI! Obraz kreślony słowem i pędzlem ku uciesze najmłodszych.

7,90 zł
5,85 zł

Rabat 25,9%
oszczędzasz 2,05 zł

35
Top Trumps Minionki - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Top Trumps Minionki
Winning Moves
Dostępny53 szt.

TOP TRUMPS Minionki. Minionki przejmują TOP TRUMPS! Zbierz najlepszą drużynę i ruszaj na podbój razem z Kevinem, Stuartem, Bobem, Carlem, Davem i wieloma innymi wesołymi postaciami z kultowego filmu animowanego. Pamiętaj, w grze TOP TRUMPS oprócz odwagi i sprytu liczą się również... psoty! Kolekcjonerska gra karciana. W zgrabnym etui TOP TRUMPS znajdziesz karty z wizerunkami Minionków. Każdy bohater głosami Najwyższej Izby Kontroli Minionków został punktowany w kategoriach: odwaga, spryt, przywództwo, psoty oraz ranking TOP TRUMPS. Punkty zostały spisane oraz zamienione w atrybuty gry karcianej o zasadach zbliżonych do gry w wojnę. Komisja zdecydowała się również umieścić na kartach ciekawostki o bohaterach, które umilą każdą rozgrywkę. Po skończonej zabawie, karty przechowuj w trwałym etui. Wytrzymałe opakowanie sprawdzi się podczas podróży, a szybka i prosta rozgrywka to pomysł na spędzenie szkolnej przerwy.

24,90 zł
21,41 zł

Rabat 14,0%
oszczędzasz 3,49 zł

36
Gniotek wirus 556935 Adar p.12 mix cena za 1 szt. - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gniotek wirus 556935 Adar p.12 mix cena za 1 szt.
ADAR
NiedostępnyBrak

Gniotek (wirus) firmy ADAR. Gniotek odwzorowuje cząsteczki wirusa. Posiada dużo wypustek i groźnie wyglądającą buźkę. Gdy gnieciemy zabawkę, przez otwory (np. oczy) wydostaje się gumowy, przezroczysty balonik, który wypełniony jest kolorowymi kuleczkami. Cały proces gniecenia i ściskania gniotki jest satysfakcjonujący. Produkt dostępny w różnych wariantach kolorystycznych; sprzedawany oddzielnie. Wysyłka losowa. Cena za 1 sztukę. Opakowanie zbiorcze (12 sztuk): kartonowe pudełeczko Opakowanie na 1 gniotek: foliowy woreczek Wymiary opakowania zbiorczego: 26x20x6cm Średnica gniotka: 7cm

4,60 zł
4,19 zł

Rabat 8,9%
oszczędzasz 0,41 zł

37
A kuku! Kontrastowe wzory. Poradnik + karty obrazkowe, wydanie 2 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
A kuku! Kontrastowe wzory. Poradnik + karty obrazkowe, wydanie 2
Dostępny140 szt.

A kuku! Kontrastowe wzory to świetny sposób na stymulowanie wzroku niemowląt już od pierwszych dni życia. Poręczny zestaw zawiera wszystko, czego potrzeba, by wspierać rozwój wzroku malucha: praktyczny poradnik dla opiekuna i trwałe, wykonane z grubej tektury karty obrazkowe do zabawy z dzieckiem. Z poradnika opiekun dowie się, co, jak i kiedy widzi dziecko. Znajdzie tam również przydatne porady i wskazówki oraz propozycje zabaw z kartami. 17 starannie wykonanych kart przedstawia zarówno proste kształty (np. kwadraty i koła), jak i te bardziej skomplikowane (takie jak spirale czy sześciokąty). A kuku! to edukacyjna seria wspierająca rozwój dzieci już od pierwszych dni życia. Autorką publikacji jest Anna Zych, pedagog, terapeuta pedagogiczny i doradca metodyczny. Tytuły z serii zostały wyprodukowane w Polsce z najwyższą troską o bezpieczeństwo najmłodszych. W serii również: A kuku! Kontrastowe obrazki

19,99 zł
14,39 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 5,60 zł

38
Piasek kinetyczny- zestaw 400g - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
13,90 zł
12,51 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 1,39 zł

39
Bazgraki w kosmosie, wydanie 2 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bazgraki w kosmosie, wydanie 2
Dostępny134 szt.

Bazgraki w kosmosie to wyjątkowa książeczka dla dzieci w wieku 3-6 lat. Pomóż sympatycznym Bazgrakom uniknąć zdarzenia z meteorytem, zaprojektuj pojazd kosmiczny i rozszyfruj tajemnicze wiadomości. Różnorodne ćwiczenia i łamigłówki na 24 stronach trenują koncentrację i spostrzegawczość, ćwiczą pamięć wzrokową i orientację w przestrzeni, a także przygotowują do nauki pisania. Pogodne ilustracje Poli Augustynowicz zabiorą dzieci w niezwykłą wyprawę w kosmos. Dzięki dołączonemu do zestawu suchościeralnemu flamastrowi odpowiedzi można zmazywać i poprawiać bez końca, a wygodny, większy format sprawi, że z rozwiązywaniem zadań nie będą miały problemu już trzylatki. Co tak błyska na niebie? Dokąd leci rakieta? To odważne Bazgraki wyruszają na podbój kosmosu! Bazgraj i baw się z Bazgrakami!

25,90 zł
18,65 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 7,25 zł

40
Terminator. Tom 1. Cele Drugorzędne / Wróg wewnętrzny - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Terminator. Tom 1. Cele Drugorzędne / Wróg wewnętrzny
Dostępny31 szt.

Limitowane wydanie kolekcjonerskie ze świata Terminatora. Pierwszy z tomów składa się z 3 historii:- Cele drugorzędne,- Wróg wewnętrzny,- Myśliwi i zabójcy.

160,00 zł
128,00 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 32,00 zł

41
Paski wyrazowo-obrazkowe - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Paski wyrazowo-obrazkowe
Dostępny78 szt.

Paski wyrazowo-obrazkowe to doskonała pomoc do nauki czytania zarówno dla dzieci rozwijających się prawidłowo, jak i dla tych z trudnościami. W skład zestawu wchodzą paski z wyrazami trzy- i czteroliterowymi oraz kolorowymi obrazkami, a także dwa pudełka do samodzielnego złożenia. Mechanizm ćwiczenia jest bardzo prosty. Dorosły, rodzic lub terapeuta, wkłada wybrane paski do pudełeczka tak, by obrazki były niewidoczne. Dziecko odczytuje wyraz, a następnie wyciąga resztę paska z pudełka, żeby sprawdzić, czy poprawnie wykonało zadanie.

24,00 zł
18,96 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 5,04 zł

42
Mamo, ja chcę pomarzyć - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mamo, ja chcę pomarzyć
Dostępny3 szt.

Seria „Wielkie problemy naszych dzieci” prezentuje historyjki psychoedukacyjne, służące zwerbalizowaniu problemu, a tym samym sprzyjające zrozumieniu lęków, obaw, niepowodzeń oraz pokazujące, jak należy sobie z nimi poradzić. Serię kierujemy nie tylko do dzieci, ale przede wszystkim do rodziców i nauczycieli. Pozwoli im ona wspierać dzieci i będzie pomocą pedagogiczną w nabywaniu umiejętności rozwiązywania różnych trudności oraz budowaniu relacji z innymi, a uczniów uwrażliwi na potrzeby innych. Andrzejek próbuje wymyślić zakończenie historii o smoku. Niestety, ciągle coś lub ktoś mu w tym przeszkadza. Ma wiele obowiązków w szkole i w domu, uczęszcza na dodatkowe zajęcia z angielskiego, plastyki, muzyki, pływania i gimnastyki. Znalezienie upragnionej wolnej chwilki na bujanie w obłokach staje się naprawdę trudnym wyzwaniem.

12,00 zł
8,64 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 3,36 zł

43
Matematyka 6-9 lat. Zagadki obrazkowe, wydanie 4 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Matematyka 6-9 lat. Zagadki obrazkowe, wydanie 4
Dostępny116 szt.

Matematyka 6–9 lat. Zagadki obrazkowe to ilustrowana książeczka dla uczniów edukacji wczesnoszkolnej, z którą będą rozwijać myślenie logiczne oraz ćwiczyć rozwiązywanie prostych działań matematycznych i zadań tekstowych. Zagadki i polecenia dotyczą codziennych sytuacji, takich jak zakupy, gotowanie, oszczędzanie czy podział na części, w ten sposób poszerzają wiedzę ogólną dziecka. Atrakcyjna i aktywna forma zagadek obrazkowych to świetne wprowadzenie do nauki matematyki, która nie musi być trudna.

26,90 zł
19,37 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 7,53 zł

44
Urodziny tygryska. Gra loteryjka - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Urodziny tygryska. Gra loteryjka
Kapitan Nauka, od 2 lat
Dostępny220 szt.

Gra loteryjka. Urodzinowe przyjęcie (2+) to tematyczna gra dla przedszkolaków, z którą będą doskonalić umiejętność opowiadania o tygryskowym przyjęciu urodzinowym oraz trenować spostrzegawczość i refleks w wyszukiwaniu szczegółów. Celem gry jest przyporządkowanie żetonów do plansz i ułożenie ich w odpowiednich miejscach. Przy okazji gracze zdobywają wiedzę m.in. o tym, czym jest bal przebierańców, co można podarować w prezencie urodzinowym oraz jakie emocje wiążą się z udziałem w przyjęciu. Gra na refleks i spostrzegawczość! Co tygrys otrzymał w prezencie od przyjaciół? Jakie były przekąski? Za kogo goście przebrali się na balu? Gra loteryjka. Urodziny tygryska (2+) to zabawa na spostrzegawczość dla przedszkolaków, które uwielbiają wesołe tańce, prezenty i pyszne przekąski. Kolorowe ilustracje Moniki Pieczki w barwny sposób przedstawiają gości, którzy przybyli na urodzinowe przyjęcie w dżungli, i zachęcają do opowiadania o ulubionych zabawach i sposobach świętowania. Proste zasady pozwalają skoncentrować się na rozgrywce i doskonalić refleks oraz koordynację oko-ręka. Grę można dostosować do wieku i możliwości uczestników.  Rozwój: poznawanie świata,spostrzegawczość,myślenie logiczne,koordynacja oko-ręka

26,90 zł
19,37 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 7,53 zł

45
Paweł i Gaweł - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Paweł i Gaweł
Dostępny114 szt.

Wiersze, które trafiają do ucha malucha. Opowiastki, w których warto się zaczytać. Forma, która nigdy się nie znudzi. Czyli POECI W PREZENCIE DLA DZIECI! Obraz kreślony słowem i pędzlem ku uciesze najmłodszych.

7,90 zł
5,85 zł

Rabat 25,9%
oszczędzasz 2,05 zł

46
Tylko na chwilę - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tylko na chwilę
Dostępny268 szt.

Romans bez zobowiązań i zakazany związek z szefem! Gdy po śmierci ojca, znanego senatora, dziewiętnastoletnia Lauren Sanders stała się posiadaczką dowodów obciążających wielu polityków oraz kilkanaście wpływowych rodzin, musiała wyjechać ze Stanów Zjednoczonych. Po dziesięciu latach wraca do ojczyzny, gdzie znajduje pracę w jednym z klubów, którego właścicielem jest przystojny i tajemniczy Logan Scott. Mężczyzna ma jedną zasadę – nie zatrudnia kobiet na stanowiskach menadżerskich w obawie o ich bezpieczeństwo. Przez jakiś czas nie wie, że Christopher, jego przyjaciel i prawa ręka, zaproponował tę posadę właśnie Lauren. Szybko okazuje się, że kobieta ma nietypowe pomysły na prowadzenie dyskoteki oraz restauracji, a jej przyjęcie do pracy nie było wcale złą decyzją. Jednak problem pojawia się, gdy Logan zaczyna patrzeć na podwładną nie tak, jak powinien. Między nimi narasta napięcie i elektryzujące pożądanie, z którym nie potrafią walczyć. Oboje skrywają wiele sekretów i zdecydowanie nie chcą angażować się w żaden stały związek. Spragnieni swojej bliskości decydują się na romans bez zobowiązań. Mogą się nim cieszyć jedynie przez chwilę, ponieważ ich sielankę przerywa pojawienie się rodziców Logana, którzy przypominają mu, że zobowiązał się poślubić kobietę, którą dla niego wybrali. Logan wie, że nie ma wyjścia.

41,90 zł
31,43 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 10,47 zł

47
Wybitni pisarze i poeci - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wybitni pisarze i poeci
Dostępny263 szt.

Album prezentuje sylwetki trzydziestu dziewięciu światowych i polskich pisarzy oraz poetów, tworzących od czasów starożytnych do współczesności. Znajdują się wśród nich najwybitniejsi i najpopularniejsi twórcy, reprezentatywni przedstawiciele poszczególnych epok, okresów i nurtów literackich, a także laureaci Nagrody Nobla w dziedzinie literatury. Poszczególne hasła przedstawiają najważniejsze fakty z życia oraz charakterystykę twórczości i największe dzieła danego autora.

19,99 zł
14,39 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 5,60 zł

48
Terminator. Tom 2. Gra Końcowa / Dolina Śmierci - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Terminator. Tom 2. Gra Końcowa / Dolina Śmierci
Dostępny41 szt.

Limitowane wydanie kolekcjonerskie ze świata Terminatora. Drugi z tomów składa się z 4 historii:- Gra końcowa,- Samobójcza misja,- Dolina Śmierci,- Mroczne lata.

160,00 zł
128,00 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 32,00 zł

49
Moja segregacja śmieci - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Moja segregacja śmieci
Dostępny423 szt.

Moja segregacja śmieci, czyli rozrywkowy zeszyt małego ucznia Niezbędnik każdego ekobohatera! W walce o dobro planety nie jesteś sam – u twojego boku stają ekozwierzaki. Zebrane przez nie ekozasady i ekozabawy uwrażliwiają na delikatność przyrody, przestrzegają przed nieodwracalnością zmian i pokazują, jak dbać o środowisko w myśl zasady: odpowiednio wrzucaj – byle gdzie nie wyrzucaj! Pierwsze kroki i wielkie susy w cudownym świecie nauki!

3,90 zł
2,89 zł

Rabat 25,9%
oszczędzasz 1,01 zł

50
Hopsasa! Gra loteryjka - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hopsasa! Gra loteryjka
Kapitan Nauka - gry, od 2 lat
Dostępny167 szt.

Gra loteryjka. Hopsasa! (2+) to tematyczna gra dla przedszkolaków, które uwielbiają śmiałe wygibasy. Dzieci poznają zabawy i aktywności ruchowe na świeżym powietrzu lub w domu, a także doskonalą spostrzegawczość i refleks w wyszukiwaniu szczegółów. Celem gry jest przyporządkowanie żetonów do plansz i ułożenie ich w odpowiednich miejscach. Przy okazji gracze zdobywają wiedzę m.in. o tym, w co i czym się bawić w określonych porach roku, a także zaczynają rozgrzewkę już podczas rozgrywki. Gra na refleks i spostrzegawczość! W co się bawić zimą? Gdzie i kiedy najlepiej puszczać latawce? Do czego służy wstążka? Gra  loteryjka. Hopsasa! (2+) to zabawa na spostrzegawczość doskonaląca również umiejętność opowiadania. Kolorowe ilustracje Patrycji Fabickiej w barwny i realistyczny sposób przedstawiają maluchy w ruchu i zachęcają do opisywania i odtwarzania ulubionych zabaw. Proste zasady pozwalają skoncentrować się na rozgrywce i doskonalić refleks oraz koordynację oko-ręka. Grę można dostosować do wieku i możliwości uczestników. Rozwój: poznawanie świata,spostrzegawczość,myślenie logiczne,koordynacja oko-ręka  Autorzy: Patrycja Fabicka – ilustratorka książek dla dzieci, czasopism i gier. Autorka opowiadań w języku polskim i angielskim. Tworzy materiały publikowane tradycyjnie oraz online. W serii również Gra loteryjka. Urodziny tygryska 2+Gra memo. Jednorożce i lamy 3+Gra memo. Królewny i smoki 3+

26,90 zł
18,83 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 8,07 zł

Wróć do góry