hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2022.02.20

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w niedzielę 20 lutego 2022 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Szczęście pod świerkami (Roma J. Fiszer), na drugim Miasto kotów. 10 niesamowitych opowieści o kotach (praca zbiorowa). Kolejny produkt to Kurnik (Nasza Księgarnia - gry) oraz Kapitan Majtas i szał Strasznej Superkobiety (Dav Pilkey).
1
Szczęście pod świerkami - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szczęście pod świerkami
Dostępny1628 szt.

Współczesna miłość, tajemnice, dramaty sprzed lat i... sielska leśniczówka Elwira i Krzysztof, młoda dziennikarka i młody leśniczy. Oboje z bagażem przejść. Ona obciążona rodzinną traumą i zerwaniem narzeczeństwa, jemu również nie poszczęściło się w związku. Spotykają się w leśniczówce Świerki, w Borach Tucholskich, żeby rozwikłać tajemnicę miłości swoich pradziadków, Apolonii i Zbysława, którzy pływali na „Batorym” i na nim zastał ich wybuch drugiej wojny światowej. Elwira, poruszona dwoma listami Zbysława do Apolonii, umawia się z Krzysztofem na przeszukanie kufrów z pamiątkami po pradziadku, cudem zachowanych przez kilkadziesiąt lat w leśniczówce. Już pierwszego dnia pobytu odkrywa ważną tajemnicę, a pomiędzy nią a młodym leśniczym niespodziewanie iskrzy. „Tajemnice przeszłości, sielska leśniczówka i współczesna miłość. W tle historia drugiej wojny światowej i uczucie, które rozkwitło na transatlantyku „Batory”. Autorka w misterny sposób połączyła dwa światy, wczorajszy i dzisiejszy, czego efektem jest ta piękna, głęboka i mądra powieść. Szczerze polecam”. – Anna Sakowicz Roma J. Fiszer – pisząca pod pseudonimem autorka książek obyczajowych. Urodzona w Poznaniu, od wielu lat mieszka w Gdyni, każde lato spędza na kaszubskim letnisku nad Mauszem. Jej książki to nastrojowe sagi o przyjaźni, miłości i więzach rodzinnych z pięknem regionu i jego historią w tle.

44,90 zł
27,84 zł

Rabat 38,0%
oszczędzasz 17,06 zł

2
Miasto kotów. 10 niesamowitych opowieści o kotach - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Miasto kotów. 10 niesamowitych opowieści o kotach
Dostępny31 szt.

Koty należą do ulubionych zwierząt Japończyków, choć dawniej przypisywano im nadnaturalne zdolności: umiejętność zmiany kształtu, chodzenia na dwóch łapach, wypijania krwi swoich właścicieli, a także wyciągania zmarłych z grobów. Nic dziwnego, że po ich niejednoznaczny, intrygujący wizerunek od dawna chętnie sięgają pisarze. Miasto kotów to zbiór dziesięciu opowiadań autorstwa ośmiu japońskich autorów, którzy w różny sposób przedstawiają te zwierzęta: jako bohaterów baśni, groźne potwory, a nawet upiory czy projekcję niespokojnego umysłu. Całość poprzedza wprowadzenie, przybliżające historię kotów i legend na ich temat w Japonii, tamtejszą „kocią” literaturę, a także sylwetki pisarzy, których utwory znalazły się w tym tomie. Autorzy zbioru: Kenji Miyazawa (Żbik i żołędzie), Kōichirō Miyahara (Opowieść o Tęczowym Kocie), Mimei Ogawa (Staruszka i czarny kot), Kyūsaku Yumeno (Kotka złodziejka), Kōtarō Tanaka (Koci taniec, Grób prawego kota), Fuboku Kozakai (Kotka i Muramasa), Jūza Unno (Przezroczysty kot) i Sakutarō Hagiwara (Czarny kot pani Warson, Miasto kotów). Tłumaczenie z języka japońskiego: Michał Chodkowski

35,90 zł
21,90 zł

Rabat 39,0%
oszczędzasz 14,00 zł

3
Kurnik - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kurnik
Nasza Księgarnia - gry, od 4 lat
Dostępny187 szt.

Bądź sprytniejszy niż kury! Zadaniem graczy jest zdobycie jak największej liczby jajek. Aby je zdobyć, należy znaleźć kury wysiadujące jajka w odpowiednich kolorach. Nie będzie to jednak łatwe, ponieważ wszystkie kury w kurniku wyglądają jednakowo i często zmienia¬ją gniazda, w których wysiadują jajka! Gra posiada proste zasady gry! Будьте розумніші за курей! Завдання гравців – зібрати якомога більше яєць. Щоб їх отримати, потрібно знайти курей, які несуть яйця потрібних кольорів. Але це буде непросто, тому що всі кури в курнику виглядають однаково і часто міняють гнізда, де вони висиджують яйця.

29,90 zł
21,83 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 8,07 zł

4
Kapitan Majtas i szał Strasznej Superkobiety - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kapitan Majtas i szał Strasznej Superkobiety
Dostępny1021 szt.

George i Harold stworzyli przez przypadek wstrętną, potężną i niezwykle przebiegłą SUPERKOBIETĘ! Niebezpieczne monstrum zamierza przejąć kontrolę nad światem za pomocą swoich przerażających robotów i? jeszcze okropniejszej fryzury. Czy dzielny pogromca złoczyńców i superbohater wszech czasów Kapitan Majtas zdoła i tym razem uratować świat?

24,90 zł
18,43 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 6,47 zł

5
Puzzle 500 elementów. Cult Movies. Jaws - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 500 elementów. Cult Movies. Jaws
Clementoni, 500
Dostępny71 szt.

Kolekcja inspirowana trendem - Nostalgiczne licencje pozwolą odtworzyć niektóre z najbardziej kultowych i znanych filmów z lat 80-tych i 90-tych. Zestawy premium odtwarzające efekt VHS. Dołączona ulotka z obrazkiem do ułożenia i dodatkowymi informacjami związanymi z filmem.

20,90 zł
18,39 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 2,51 zł

6
Schowek
Periodontologia. Podręcznik dla studentów i do Ldek
Dostępny152 szt.

Periodontologia. Podręcznik dla studentów i do LDEK skierowana jest przede wszystkim do studentów stomatologii przygotowujących się do zawodu lekarza i do Lekarsko-Dentystycznego Egzaminu Końcowego oraz lekarzy, którzy interesują się tą dziedziną wiedzy. Podręcznik zawiera podstawowe wiadomości z zakresu budowy, anatomii, fizjologii i patologii tkanek przyzębia oraz zasad diagnostyki i metod leczenia chorób przyzębia i implantologii. Autorzy starali się przedstawić nowe osiągnięcia w poszczególnych dziedzinach. W odpowiednich rozdziałach uwzględnili wysoką liczbę przypadków (częstość występowania) oraz powszechność występowania chorób przyzębia i ścisły związek z innymi problemami z zakresu stomatologii zachowawczej, protetyki czy ortodoncji, a także wpływ zapalenia przyzębia na ogólny stan zdrowia pacjentów. W podręczniku uwzględniono nową klasyfikację chorób przyzębia i wytyczne dotyczące leczenia Europejskiej Federacji Periodontologicznej (EFP) i Amerykańskiej Akademii Periodontologicznej (AAP), a także pojawienie się wielu nowych poglądów na temat etiopatogenezy i leczenia chorób przyzębia

169,00 zł
7
Kołozeszyt Jotta PP Black A4 (3szt) PUKKA - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kołozeszyt Jotta PP Black A4 (3szt) PUKKA
PUKKA
Dostępny4 szt.

Opakowanie zbiorcze 3 sztuki. Kołozeszyt Jotta PP Black A4, 160 strony.

76,70 zł
8
Zeszyty Formacji Duchowej nr 94 Droga do... - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zeszyty Formacji Duchowej nr 94 Droga do...
Dostępny19 szt.

Jak zanurzyć się w ciszy, skoro ilekroć próbujemy to uczynić, napotykamy nasz wewnętrzny hałas, namiętności, obrazy, które oddalają nas od Boga i naszej duszy, a skupiają na powierzchni cielesności i zmysłowości.Jak dotrzeć w sobie do owej głębiny ciszy przysypanej stertą trosk, zmartwień, lęków, mrocznych myśli czy cielesnych pożądań?Istnieje najpewniejsza droga do wewnętrznej ciszy, medytacji i adoracji. Jest nią słowo Boga. Trzeba tylko jednego. Otworzyć się na Słowo, nauczyć się słuchać, dać mu pierwszeństwo w życiu, wejść z nim w zażyłą relację miłości.Pierwszeństwo w sercu dajemy tylko temu, co kochamy. Nie istnieje cisza dla ciszy, ale cisza dla miłości. Im większa w nas będzie miłość do Słowa, do Boga, który do nas mówi, tym więcej będzie w nas potrzeby ciszy.

16,00 zł
12,00 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 4,00 zł

9
Każdy ma własne królestwo. Audiobook - Audiobooki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Każdy ma własne królestwo. Audiobook
Urszula Kozłowska, Bliżej przedszkola
Dostępny57 szt.

Każdy ma własne królestwo to zbiór 10 sympatycznych opowiadań dla przedszkolaków autorstwa znanej pisarki i poetki, Urszuli Kozłowskiej. Ich bohaterami są nie tylko chłopcy i dziewczynki, lecz także księżniczki, psy, koty, lisy, pluszowe misie, niezwykły góral czy nawet śliweczki.Słuchowiska kształtują dziecięcą wyobraźnię oraz pozytywnie wpływają na koncentrację. Wymagają od małych słuchaczy skupienia uwagi, przez co doskonalą percepcję słuchową, a także wyciszają i uspokajają. Bajki rozwijają również kompetencje emocjonalne, społeczne i kulturowe dzieci, a także wzbogacają ich słownictwo. Słuchając audiobooków i śledząc kolejność następujących po sobie zdarzeń, przedszkolaki wczuwają się w sytuacje bohaterów i ćwiczą empatię.Słuchając albumu, dzieci dowiadują się, co to jest hart ducha, jak pomagać innym radzić sobie z trudnymi uczuciami, czym jest siła przyrody, dlaczego warto podążać własną drogą oraz doceniać to, co mamy. Poznają także wartość przyjaźni i miłości ponad wszystko. Opowiadania te zachęcają również do czytania książek oraz do wytrwałego spełniania marzeń i osiągania celów.W skład publikacji wchodzą:płyta CD z audiobookami opowiadań;książka z tekstami opowiadań i konspektami zajęć;dostęp do wersji streamingowej audiobooka.W spis treści książki zostały wplecione krótkie streszczenia opowiadań ma to na celu ułatwienie oceny, czy dane opowiadanie spełnia założone przez nauczyciela cele dydaktyczne i będzie mu przydatne w toku zaplanowanej tematyki zajęć.Opowiadaniom towarzyszą konspekty, jest to zbiór zagadnień ułatwiających przeprowadzenie zajęć o zadanej tematyce w oparciu o dane słuchowisko. Nauczyciel znajdzie tam:opis celów edukacyjnych, które można zrealizować za pomocą opowiadania;zakres obszarów podstawy programowej wychowania przedszkolnego, przy realizacji których pomocna będzie opowiadanie;przykładowe pytania do rozmowy prowadzonej z dziećmi na podstawie opowiadania;inspiracje do zabaw, które może przeprowadzić nauczyciel z dziećmi po wysłuchaniu opowiadania;wskazówki dla nauczyciela pomocne w realizacji zajęć zorganizowanych na podstawie opowiadania.

25,90 zł
18,91 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 6,99 zł

10
Niebezpieczna idea C.S. Lewisa. Filozoficzna obrona argumentu z rozumu - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Niebezpieczna idea C.S. Lewisa. Filozoficzna obrona argumentu z rozumu
Dostępny61 szt.

Kogo powinno się uważać za autora najbardziej niebezpiecznej idei – Karola Darwina czy C.S. Lewisa? Zdaniem darwinistów teoria ewolucji pozwoliła wyjaśnić istnienie naszego świata i wszystkich jego zjawisk jako efekt niekierowanego, niecelowego systemu oddziaływań fizycznych i chemicznych. Ale czy samo racjonalne wnioskowanie, którym posługują się naukowcy, można rzeczywiście wyjaśnić w kategoriach wyłącznie naturalistycznych? C.S. Lewis twierdził, że nie można, gdyż jeśli próbuje się wytłumaczyć rozumowanie jako produkt uboczny zasadniczo niecelowego systemu, to ostatecznie opisuje się coś, czego w rzeczywistości nie można nazwać rozumowaniem. Victor Reppert w swojej książce przedstawia staranne i umiejętne rozwinięcie tej niebezpiecznej idei C.S. Lewisa, zwanej argumentem z rozumu. Zdaniem autora argumentacja ta była zbyt często odrzucana, tymczasem jest w stanie wytrzymać najpoważniejsze ataki filozoficzne. Tym, których być może dotknął filozoficzny snobizm, Reppert pokazuje, że potężny instynkt filozoficzny C.S. Lewisa pozwala umieszczać go wśród takich myślicieli, jak Sokrates, Platon, Arystoteles i św. Tomasz z Akwinu, którzy według współczesnych standardów również byli amatorami.

34,90 zł
25,83 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 9,07 zł

11
Sabat. Antologia. Tom 1-2 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sabat. Antologia. Tom 1-2
Dostępny18 szt.

ANTOLOGIA SABAT to zbiór składający się z:SABAT1. The Graveyard VulturesSABAT 2. The Blood MerchantsSABAT 3. Cannibal CultSABAT 4. The Druid ConnectionSABAT 5. Wistman`s WoodSABAT 6. The ReturnOpowiadania z Markiem Sabatem: Vampire Village Hellbeat/wszystkie teksty z języka angielskiego zostaną przetłumaczone na nowo/Dodatkowo w dwutomowej edycji znajdą się opowiadania napisane specjalnie przez polskich pisarzy gdzie bohaterem jest Mark Sabat: Łukasza Orbitowskiego Roberta Ziębińskiego Wojciecha Chmielarza Martę Guzowską Łukasza Radeckiego W książce oprócz powieści Guya N. Smitha znajdą się dodatkowe materiały z archiwum rodzinnego autora: zdjęcia, fragmenty rękopisów i maszynopisów.Felietony i artykuły popularnonaukowe: prof. Dariusz Brzostek, dr. Eliza Krzyńska-Nawrocka, Bartek Czartoryski, Shane Agnew, Hall Astell.Książka opatrzona jest wstępem Tarry Paulsson - córki autora i właścicielki wydawnictwa Black Hill Books i Rafała Głuchowskiego

120,00 zł
108,00 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 12,00 zł

12
The Stranger Times - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Stranger Times
NiedostępnyBrak

'Wonderfully dark, extremely funny' proclaimed ADAM KAY, author of the No.1 bestselling This is Going to Hurt 'A filmic romp with great characters, a jet-propelled plot, and a winning premise' said the GUARDIAN JASON MANFORD thinks it's 'Hilarious. You'll never look at Manchester the same way again.' The Chronicles of St Mary's series author JODI TAYLOR declared 'I loved this . . . great premise - great story - great characters . . . hugely enjoyable.' And THE TIMES called it 'ripping entertainment from start to finish.' There are dark forces at work in our world (and in Manchester in particular), so thank God The Stranger Times is on hand to report them . . . A weekly newspaper dedicated to the weird and the wonderful (but mostly the weird), it is the go-to publication for the unexplained and inexplicable. At least that's their pitch. The reality is rather less auspicious. Their editor is a drunken, foul-tempered and foul-mouthed husk of a man who thinks little of the publication he edits. His staff are a ragtag group of misfits. And as for the assistant editor . . . well, that job is a revolving door - and it has just revolved to reveal Hannah Willis, who's got problems of her own. When tragedy strikes in her first week on the job The Stranger Times is forced to do some serious investigating. What they discover leads to a shocking realisation: some of the stories they'd previously dismissed as nonsense are in fact terrifyingly real. Soon they come face-to-face with darker forces than they could ever have imagined. The Stranger Times is the first novel from C.K. McDonnell, the pen name of Caimh McDonnell. It combines his distinctive dark wit with his love of the weird and wonderful to deliver a joyous celebration of how truth really can be stranger than fiction. Readers love The Stranger Times: ***** 'A delight from start to finish - laugh out loud funny yet with plenty of thrills.' ***** 'Full of wit and humour, and knows how to keep the reader hooked.' ***** 'You'll soon fall in love . . . fans of Pratchett, Gaiman, Aaronovich will be blown away.'

50,00 zł
46,50 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 3,50 zł

13
The Ends of the Earth - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Ends of the Earth
NiedostępnyBrak

A remarkable tale of love and loss' KATIE FFORDE 'Tender and intriguing' RACHEL HORE 'An enthralling, moving read - I loved it' HOLLY MILLER _____________ Some love stories change us for ever. For the last seven years, Mary O'Connor has waited for her first love. Every evening she arrives at Ealing Broadway station and stands with a sign which simply says: 'Come Home Jim'. Commuters might pass her by without a second thought, but Mary isn't going anywhere. Until an unexpected call turns her world on its head. It will take the help of a young journalist called Alice, and a journey across the country for Mary to face what happened all those years ago, and to finally answer the question: where on earth is Jim? 'Poignant and moving, this is 2021's standout love story so far - and one that shines a light on some very important issues. Exceptional.' THE SUN, Pick of the Week 'Oh, this gorgeous book. I absolutely loved it... A book that can make me both laugh and cry is an absolute winner in my book and The Ends of the Earth did just that. It offers all that I want in a book and it will be one of my books of the year.' NB MAGAZINE 'Fans of Jojo Moyes will love this intricate tale of a woman searching for answers about a lost lover.' NEW MAGAZINE _____________ PRAISE FOR ABBIE GREAVES: 'A remarkable debut' JOJO MOYES 'It's beautiful, so moving and clever. I truly adored it.' JOSIE SILVER 'Beautifully written in Greaves's unique voice... Poignant, heart-breaking and insightful.' WOMAN & HOME 'A must read' SUNDAY EXPRESS 'Empathetic, beautifully written ... will resonate with fans of Jojo Moyes, David Nicholls and Gail Honeyman.' DAILY EXPRESS 'Such stunning prose, and such insight for a debut author... I was bowled over by Abbie's writing.' CLARE MACKINTOSH 'An unforgettable love story with a mystery that had me captivated until the last, heart-wrenching page. It deserves to be huge' CATHERINE ISAAC, author of You Me Everything 'Greaves's insightful account of a long marriage kept us gripped till the very last page' INDEPENDENT 'Beautifully written... Poignant, heart-breaking and insightful.' WOMAN 'Abbie Greaves masterfully unpicks a history of ordinary lives facing extraordinary challenges. I found it impossible to look away from the relationship at the heart of this novel.' GILLY MACMILLAN, author of The Nanny 'I really loved it...It's a very moving book' JO WILEY

44,00 zł
40,92 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 3,08 zł

14
The Living Sea of Waking Dream - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Living Sea of Waking Dream
NiedostępnyBrak

'Striking...brilliantly done' The Times An ember storm of a novel, this is Booker Prize-winning novelist Richard Flanagan at his most moving-and astonishing-best. Anna's aged mother is dying - if her three children would just allow it. Forced by their pity to stay alive, she increasingly escapes through her hospital window into visions of horror and delight. When Anna's finger vanishes and a few months later her knee disappears, Anna too feels the pull of the window. She begins to see that all around her others are similarly vanishing, but no one else notices. All Anna can do is keep her mother alive. But the window keeps opening wider, taking Anna and the reader ever deeper into a strangely beautiful novel about hope, love and orange-bellied parrots. 'One of our greatest living novelists' Washington Post

50,00 zł
15
Spoon-Fed - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Spoon-Fed
NiedostępnyBrak

The groundbreaking Sunday Times bestseller from Tim Spector, author of The Diet Myth and creator of the COVID Symptom Study app. 'A hugely enjoyable and critical look at common food myths' Michael Mosley Is breakfast really the most important meal of the day? Is there any point in counting calories? Is there any evidence that coffee is bad for us? Through his pioneering research, Professor Tim Spector busts these and many other myths about food. Spoon-Fed explores the scandalous lack of good science behind many diet plans, official recommendations and miracle cures, and encourages us to rethink our whole relationship with food - not just for our health as individuals, but for the future of the planet. * With a new preface by the author * 'Illuminating and so incredibly timely' Yotam Ottolenghi 'Will actually help you decide what to add to your next grocery shop' Bee Wilson, Guardian 'This book should be available on prescription' Felicity Cloake

56,00 zł
16
Rethinking Competitive Advantage - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rethinking Competitive Advantage
NiedostępnyBrak

'Ingenious . . . An insightful and practical guide for leaders and practitioners at every level.' Forbes Welcome to the age of big tech. The old rules no longer apply. How do companies build a competitive advantage in the digital age? In this lively, accessible guide, Ram Charan - million-copy-bestselling author and advisor to some of the world's top CEOs - reveals that the tech giants have radically rewritten the rules of business. If you want to win, you need to learn to play a new game. Delving into the inner workings of the likes of Netflix, Amazon and Alibaba, Charan uncovers the six rules that the digital giants use to stay ahead: from their emphasis on creating corporate 'ecosystems', to the way they approach team organisation and moneymaking. And he outlines how to use these rules to transform your business, starting today. 'One of the world's preeminent counselors to CEOs.' Harvard Business Review

56,00 zł
52,08 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 3,92 zł

17
Wodziccy z Kościelnik. Dzieje rodziny - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wodziccy z Kościelnik. Dzieje rodziny
Dostępny6 szt.

„Dzieje tej rodziny to przegląd historii Polski od XVI wieku po czasy współczesne. Wodziccy byli początkowo średniozamożną krakowską rodziną mieszczańską. Budowali swój prestiż już od XVII wieku, aby w XIX stuleciu stać się jedną z ważniejszych i bardziej wpływowych rodzin w Galicji. Swój sukces zawdzięczali przede wszystkim Janowi Wawrzyńcowi, któremu udało się zgromadzić dostatecznie duży majątek oraz uzyskać tytuł szlachecki w 1677 roku”. Fragment Wstępu

52,50 zł
39,38 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 13,12 zł

18
Ukulele drewniane - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ukulele drewniane
Bontempi
Dostępny66 szt.

Ukulele drewniane - wysokość instrumentu 53 cm. Możliwość strojenia Podręcznik do nauki gry na instrumencie. Zabawka dla dzieci w wieku 3+

144,70 zł
130,23 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 14,47 zł

19
The Raptures - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Raptures
NiedostępnyBrak

It is late June in Ballylack. Hannah Adger anticipates eight long weeks' reprieve from school, but when her classmate Ross succumbs to a violent and mysterious illness, it marks the beginning of a summer like no other. As others fall ill, questions about what - or who - is responsible pitch the village into conflict and fearful disarray. Hannah, ever the outsider, is haunted by guilt as she remains healthy while her friends are struck down. Isolated and afraid, she prays for help. What happens next will force her to question everything she believes. Bursting with Carson's trademark wit, profound empathy and soaring imagination, The Raptures explores how tragedy can unite a small community - and tear it apart. At its heart is the extraordinary resilience of one young girl. As the world crumbles around her, she must find the courage to be different in a place where conforming feels like the only option available. The Raptures is an unmissable novel of 2022. It will cement Jan Carson's reputation as one of the most exciting and inventive writers of her generation.

72,00 zł
20
Underground Asia - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Underground Asia
NiedostępnyBrak

The end of Europe's empires has so often been seen as a story of high politics and warfare. In Tim Harper's remarkable new book the narrative is very different: it shows how empires were fundamentally undermined from below. Using the new technology of cheap printing presses, global travel and the widespread use of French and English, young radicals from across Asia were able to communicate in ways simply not available before. These clandestine networks stretched to the heart of the imperial metropolises: to London, to Paris, to the Americas, but also increasingly to Moscow. They created a secret global network which was for decades engaged in bitter fighting with imperial police forces. They gathered in the great hubs of Asia - Calcutta, Singapore, Batavia, Hanoi, Tokyo, Shanghai, Canton and Hong Kong - and plotted with ceaseless ingenuity, both through persuasion and terrorism, the end of the colonial regimes. Many were caught and killed or imprisoned, but others would go on to rule their newly independent countries.

106,00 zł
98,58 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 7,42 zł

21
It Must Be Love - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
It Must Be Love
NiedostępnyBrak

Fourteen days together. Fifteen years apart. Their love story isn't over yet... When Abbie met Oz they were young, idealistic students from different backgrounds, but their connection was unmistakable. Then Oz went home to Istanbul and life moved on. Years later, Abbie and Oz meet again - a chance encounter that could change everything. Despite leading very different lives, they find themselves drawn to eachother once more. But they have commitments, jobs and families that take priority - and too much time has passed... Hasn't it? From London to Istanbul, Paris to Beirut, It Must Be Love is a heart-wrenching story that will leave you believing in the power of fate and destiny. Perfect for fans of Josie Silver and Sophie Cousens. ______________________ 'Life-affirming and unforgettable, this is a very special love story' Holly Miller 'One of the most wonderful will-they-won't-they books I've read' Lorna Cook 'A gorgeously romantic and evocative debut ... I know it's going to be a hit!' Emma Hughes ______________________ READERS ARE FALLING HEAD OVER HEELS FOR IT MUST BE LOVE... 'A real rollercoaster ride of emotions ... I felt them all!' 'Wistful, touching ... takes you on a wonderfully romantic journey' 'The characters are ones you can easily warm to and take to your heart' 'This book had me entranced from the beginning' 'I was hooked!' 'Fans of One Day will love this' 'You are sure to be weeping by the end. A fab read with a cup of tea and mountain of biscuits'

44,00 zł
40,92 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 3,08 zł

22
Connect - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Connect
NiedostępnyBrak

'A practical and timely book I highly recommend' Arianna Huffington, Founder and CEO, Thrive Global 'Connect offers a compelling and highly accessible roadmap for building relationships that lead to professional success and personal fulfilment' Reid Hoffman, co-founder of LinkedIn and co-author of Blitzscaling and The Alliance David Bradford and Carole Robin taught interpersonal skills to MBA candidates for a combined seventy-five years on their legendary Stanford Graduate School of Business course, "Interpersonal Dynamics". Now, in Connect, they share their time-tested strategies for developing the interpersonal skills that have become fundamental to success at work and in our everyday lives, such as building trust, giving feedback and navigating conflict. Connect shows why relationship-building is crucial to becoming a more effective manager and leader and living a fulfilled life, from highlighting the importance of curiosity and empathy to demonstrating how to break logjams and negotiate boundaries. Filled with research-backed insights, useful concepts and thought-provoking exercises, Connect is an important resource for anyone hoping to build and sustain relationships, providing tools to make relationships robust -- and even exceptional.

56,00 zł
52,08 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 3,92 zł

23
Empower Upper-intermediate/B2 Workbook without Answers - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Empower Upper-intermediate/B2 Workbook without Answers
Dostępny17 szt.

The Upper-intermediate Workbook without answers can be used alongside the Student's Book and offers additional consolidation activities. Downloadable audio and the Workbook vox pop video is available on Cambridge One.

62,00 zł
54,56 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 7,44 zł

24
Piórnik szkolny na suwak z różowym panelem - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piórnik szkolny na suwak z różowym panelem
Cass film
Dostępny5 szt.

Piórnik Szkolny na Suwak, PIXIE CREW, Kropki, Różowy Panel Szkolny piórnik na suwak PIXIE CREW w Kropki, posiada kreatywny okrągły, różowy panel, na którym można tworzyć oryginalne i spersonalizowane grafiki, za pomocą małych silikonowych pikseli. Piórnik wykonany został z poliestru. Wewnątrz znajduje się wystarczająco dużo miejsca na przybory szkolne. Jest 16 klasycznych gumek, do których można wsunąć ołówki, czy długopisy oraz 4 szersze na linijkę, gumkę, czy nożyczki. Wnętrze zawiera także transparentną kieszonkę. Piórnik jest sprzedawany z dodatkowym darmowym zestawem około 69 pikseli.  Kreatywny panel wykonany jest z najwyższej jakości silikonu. Wyposażony jest w niewielkie występy w kształcie litery "T", do których możemy mocować małe płytki - piksele oraz multipixele z obrazkami, tworząc własne grafiki lub kopiować gotowe szablony. Szczegółowe informacje o produkcie: Szkolny poliestrowy piórnik PIXIE CREW w kropki. Nadaje się do codziennego użytku. Wystarczająco dużo miejsca na przybory szkolne. Solidny piórnik, wewnątrz wzmocniony twardą tekturą, zapewnia ochronę przed wstrząsami i uderzeniami. Zapięcie na zamek błyskawiczny. Na przedniej stronie znajduje się kreatywny silikonowy okrągły panel, na którym możemy układać przeróżne wzory. Wielkość silikonowego panelu 11x10 pikseli. Liczba punktów do ułożenia na panelu: 86. Darmowy pakiet około 69 pikseli: 55 kolorowych, 10 liter alfabetu i 4 multipiksele z obrazkami. Kolor: kropki, różowy panel. Wymiary produktu: 19 cm. x 14,5 cm. x 2,7 cm. Wymiary opakowania: 23 cm. x 15,6 cm. x 3,5 cm. Waga produktu: 222 g. Gotowe projekty do ułożenia, dostępne są w broszurze dołączonej do produktu lub online w prostym edytorze PIXIE CREW na www.pixiecreweditor.com Uwaga! Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia (ze względu na małe elementy - ryzyko połknięcia!).Produkty PIXIE CREW posiadają kreatywny panel, wykonany z najwyższej jakości silikonu. Wyposażony jest w niewielkie występy w kształcie litery "T", do których możemy mocować małe płytki - piksele o wymiarach 6 mm x 6 mm oraz multipixele z obrazkami. Dostępne w zestawach piksele są w 24 różnych kolorach lub tematyczne. Umieszczając piksele na panelu, możemy tworzyć własne projekty lub kopiować gotowe szablony. A gdy grafika nam się znudzi, w każdej chwili możemy zamienić ją na nową. Piksele, dzięki systemowi mocującemu Pixie - Lock są bardzo stabilne, jednocześnie łatwo je wymienić, chcąc zmienić swój projekt. Produkty PIXIE CREW pozwalają rozwijać wyobraźnię i kreatywność, wzmacniają zdolności motoryczne i pamięć, a także umożliwiają wyrażanie swojej indywidualnej ekspresji.

83,00 zł
66,40 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 16,60 zł

25
Piórnik Sszkolny na suwak Świecący w Ciemności - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piórnik Sszkolny na suwak Świecący w Ciemności
Cass film
Dostępny6 szt.

 Piórnik Szkolny na Suwak, PIXIE CREW, Zebra, Panel Świecący w Ciemności Szkolny piórnik na suwak PIXIE CREW - Zebra z uroczym motywem małej bohaterki, posiada kreatywny okrągły panel, lśniący w ciemności, na którym można tworzyć oryginalne i spersonalizowane grafiki, za pomocą małych silikonowych pikseli. Piórnik wykonany został z poliestru. Wewnątrz znajduje się wystarczająco dużo miejsca na przybory szkolne. Jest 16 klasycznych gumek, do których można wsunąć ołówki, czy długopisy oraz 4 szersze na linijkę, gumkę, czy nożyczki. Wnętrze zawiera także transparentną kieszonkę. Piórnik jest sprzedawany z dodatkowym darmowym zestawem około 69 pikseli.  Kreatywny panel wykonany jest z najwyższej jakości silikonu. Wyposażony jest w niewielkie występy w kształcie litery "T", do których możemy mocować małe płytki - piksele oraz multipixele z obrazkami, tworząc własne grafiki lub kopiować gotowe szablony. Szczegółowe informacje o produkcie: Szkolny poliestrowy piórnik PIXIE CREW - Zebra z motywem małej bohaterki. Nadaje się do codziennego użytku. Wystarczająco dużo miejsca na przybory szkolne. Solidny piórnik, wewnątrz wzmocniony twardą tekturą, zapewnia ochronę przed wstrząsami i uderzeniami. Zapięcie na zamek błyskawiczny. Na przedniej stronie znajduje się kreatywny silikonowy okrągły panel lśniący w ciemności, na którym możemy układać przeróżne wzory. Wielkość silikonowego panelu 11x10 pikseli. Liczba punktów do ułożenia na panelu: 86. Darmowy pakiet około 69 pikseli: 55 kolorowych, 10 liter alfabetu i 4 multipiksele z obrazkami. Kolor: zebra, panel świecący w ciemności. Wymiary produktu: 19 cm. x 14,5 cm. x 2,7 cm. Wymiary opakowania: 23 cm. x 15,6 cm. x 3,5 cm. Waga produktu: 222 g. Gotowe projekty do ułożenia, dostępne są w broszurze dołączonej do produktu lub online w prostym edytorze PIXIE CREW na www.pixiecreweditor.com Uwaga! Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia (ze względu na małe elementy - ryzyko połknięcia!).Produkty PIXIE CREW posiadają kreatywny panel, wykonany z najwyższej jakości silikonu. Wyposażony jest w niewielkie występy w kształcie litery "T", do których możemy mocować małe płytki - piksele o wymiarach 6 mm x 6 mm oraz multipixele z obrazkami. Dostępne w zestawach piksele są w 24 różnych kolorach lub tematyczne. Umieszczając piksele na panelu, możemy tworzyć własne projekty lub kopiować gotowe szablony. A gdy grafika nam się znudzi, w każdej chwili możemy zamienić ją na nową. Piksele, dzięki systemowi mocującemu Pixie - Lock są bardzo stabilne, jednocześnie łatwo je wymienić, chcąc zmienić swój projekt. Produkty PIXIE CREW pozwalają rozwijać wyobraźnię i kreatywność, wzmacniają zdolności motoryczne i pamięć, a także umożliwiają wyrażanie swojej indywidualnej ekspresji.

83,00 zł
66,40 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 16,60 zł

26
Soul For Dancers: Out On The Floor Firecrackers That Ignited The Northern Soul Boom, Winyl - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Soul For Dancers: Out On The Floor Firecrackers That Ignited The North...
NiedostępnyBrak

Gatunek: Soul/Jazz, Rok wydania: 2015, Kraj: Zagraniczna

120,90 zł
27
O strajku, Manifeście Lipcowym - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
O strajku, Manifeście Lipcowym
Dostępny76 szt.

Tadeusz Jedynak należał do ludzi, którzy zapisali najpiękniejsze karty w historii Solidarności, jej dziejowego doświadczenia polskich czasów najnowszych.Tego człowieka przypomina w swojej, bardzo osobistej, opowieści Jarosław Szczepański, znany dziennikarz, współpracownik i przyjaciel Tadka Jedynaka. Historia Tadka, górnika elektryka, jednego z liderów strajków na Śląsku w 1980 roku, później działacza NSZZ Solidarność, więźnia stanu wojennego i działacza podziemia, a wreszcie parlamentarzysty, była nieprosta i wyboista. Wiele sądów jego było kontrowersyjnych, ale ich źródłem była zawsze uczciwa troska o lepszą Polskę, o lepsze życie ludzi pracy. Była to także troska o lepszy Śląsk i opowieść o przebudzeniu obywatelskim Ślązaków, a zarazem fotografia tamtych czasów, pełnych napięć, heroizmu i rozczarowań.Szczepański przypomina słowa Tadka Jedynaka wypowiedziane podczas negocjacji strajkujących górników z delegacją rządową z lata 1980 roku. Górnicy domagali się gwarancji bezpieczeństwa dla uczestników strajku. Rządzący replikowali, że Polska nie ma takiego prawa, by glejty dawać. Jedynak na to odpowiadał: My na Śląsku wiemy, że w Polsce nie prawem posługują się władze, tylko milicją.Jak bardzo te słowa brzmią dziś aktualnie...To jest bardzo ciekawa biografia, bardzo nietuzinkowego człowieka. Czytając to, myślałem, że mógłby to być scenariusz filmu Kazimierza Kutza czy też powieści Szczepana Twardocha. To fascynujący los, pochodzącego z Mazowsza górnika, który stał się Ślązakiem z wyboru i symbolem śląskiego mitu. Tadeusz, Ślązak z wyboru, był wolny od fanatyzmu i prostackiej demagogii; nie brakowało mu odwagi i otwartości na dialog, życzliwości wobec ludzi i legalności wobec prawdy. W przedśmiertnym liście do przyjaciół pisał: Dbajcie o tę wolność, którą wspólnie wywalczyliśmy.I taki jest sens tej ważnej i ciekawej książki.

49,00 zł
34,30 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 14,70 zł

28
Piórnik szkolny na suwak z niebieskim panelem - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piórnik szkolny na suwak z niebieskim panelem
Cass film
Dostępny6 szt.

Piórnik Szkolny na Suwak, PIXIE CREW, Dinozaury, Niebieski Panel Szkolny piórnik na suwak PIXIE CREW z motywem radosnych Dinozaurów, posiada kreatywny niebieski panel, na którym można tworzyć oryginalne i spersonalizowane grafiki, za pomocą małych silikonowych pikseli. Piórnik wykonany został z poliestru. Wewnątrz znajduje się wystarczająco dużo miejsca na przybory szkolne. Jest 16 klasycznych gumek, do których można wsunąć ołówki, czy długopisy oraz 4 szersze na linijkę, gumkę, czy nożyczki. Wnętrze zawiera także transparentną kieszonkę. Piórnik jest sprzedawany z dodatkowym darmowym zestawem około 100 pikseli.  Kreatywny panel wykonany jest z najwyższej jakości silikonu. Wyposażony jest w niewielkie występy w kształcie litery "T", do których możemy mocować małe płytki - piksele oraz multipixele z obrazkami, tworząc własne grafiki lub kopiować gotowe szablony. Szczegółowe informacje o produkcie: Szkolny poliestrowy piórnik PIXIE CREW z motywem radosnych Dinozaurów. Nadaje się do codziennego użytku. Wystarczająco dużo miejsca na przybory szkolne. Solidny piórnik, wewnątrz wzmocniony twardą tekturą, zapewnia ochronę przed wstrząsami i uderzeniami. Zapięcie na zamek błyskawiczny. Na przedniej stronie znajduje się kreatywny silikonowy panel, na którym możemy układać przeróżne wzory. Wielkość silikonowego panelu 24x16 pikseli. Liczba punktów do ułożenia na panelu: 375. Darmowy pakiet około 100 pikseli. Kolor: dinozaury, niebieski panel. Wymiary produktu: 19 cm. x 14,5 cm. x 2,7 cm. Wymiary opakowania: 23 cm. x 15,6 cm. x 3,5 cm. Waga produktu: 278 g. Gotowe projekty do ułożenia, dostępne są w broszurze dołączonej do produktu lub online w prostym edytorze PIXIE CREW na www.pixiecreweditor.com Uwaga! Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia (ze względu na małe elementy - ryzyko połknięcia!).Produkty PIXIE CREW posiadają kreatywny panel, wykonany z najwyższej jakości silikonu. Wyposażony jest w niewielkie występy w kształcie litery "T", do których możemy mocować małe płytki - piksele o wymiarach 6 mm x 6 mm oraz multipixele z obrazkami. Dostępne w zestawach piksele są w 24 różnych kolorach lub tematyczne. Umieszczając piksele na panelu, możemy tworzyć własne projekty lub kopiować gotowe szablony. A gdy grafika nam się znudzi, w każdej chwili możemy zamienić ją na nową. Piksele, dzięki systemowi mocującemu Pixie - Lock są bardzo stabilne, jednocześnie łatwo je wymienić, chcąc zmienić swój projekt. Produkty PIXIE CREW pozwalają rozwijać wyobraźnię i kreatywność, wzmacniają zdolności motoryczne i pamięć, a także umożliwiają wyrażanie swojej indywidualnej ekspresji.

93,00 zł
74,40 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 18,60 zł

29
Wielkopostne PZU. Sprawdziany - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wielkopostne PZU. Sprawdziany
NiedostępnyBrak

Niniejsza publikacja ma na celu zmobilizowanie dzieci i młodszej młodzieży do głębszego wniknięcia w tajemnice naszej wiary, mające pomóc w lepszym zrozumieniu tego, co wydarzyło się prawie 2000 lat temu, jak również w odkryciu, co tak naprawdę Pan Jezus zrobił, abyśmy my mogli żyć - żyć nie 20, 50, 80 czy nawet 100 lat, ale żyć wiecznie.Ponadto ta książeczka jest jak plan treningu sportowego, z tym że dla nas będzie to trening duchowy - trening, który ma mobilizować do uczestnictwa w nabożeństwach przewidzianych w Wielkim Poście. Niestety sama książeczka nie pomoże, jeśli nie podejmie się trudu zaangażowania się w niedzielną Eucharystię, w drogi krzyżowe i gorzkie żale, w rekolekcje oraz w Triduum Paschalne. Poprzez ,,kontrolki" do nabożeństw pragniemy zaprosić dzieci do takiego wytężonego ,,duchowego fitnessu".Korzystając z tego, co ,,oferuje" Kościół w tym czasie i zbierając przez ten czas ,,sprawności" (naklejki), młodzi ludzie odkryją, ilu milczących świadków ,,mówi" o tym, co Pan Jezus zrobił dla każdego człowieka i jak bardzo cierpiał. Poznają również niemych świadków największego cudu, jakim jest zmartwychwstanie.A dlaczego taki temat? Wielkopostne PZU? Bo jeśli ktoś chce mieć Polisę na Życie Wieczne, to powinien Przyjść! - Zobaczyć! - Uwierzyć!Zestaw zawiera 30 kompletów, na które składają się: książeczka dla dzieci i 12 naklejek.

70,00 zł
52,50 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 17,50 zł

30
Okrągły piórnik na suwak z purpurowym panelem - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Okrągły piórnik na suwak z purpurowym panelem
Cass film
Dostępny6 szt.

Okrągły Piórnik na Suwak, Kosmetyczka, Saszetka, PIXIE CREW, Szary, Purpurowy Panel Okrągły wielofunkcyjny piórnik na suwak PIXIE CREW szary, z kreatywnym purpurowym panelem na całej powierzchni, na którym można tworzyć oryginalne i spersonalizowane grafiki, za pomocą małych silikonowych pikseli. Boki wykonane są z praktycznego, wytrzymałego neoprenu, a wnętrze stanowi nylonowa podszewka. Piórnik zapinany jest na suwak. Wewnątrz znajduje się wystarczająco dużo miejsca nie tylko na przybory szkolne, ale również na inne małe rzeczy, które chcemy mieć pod ręką. Dlatego doskonale sprawdzi się także jako kosmetyczka czy saszetka. Piórnik jest sprzedawany z dodatkowym darmowym zestawem około 100 kolorowych pikseli. Kreatywny panel wykonany jest z najwyższej jakości silikonu. Wyposażony jest w niewielkie występy w kształcie litery "T", do których możemy mocować małe płytki - piksele oraz multipixele z obrazkami, tworząc własne grafiki lub kopiować gotowe szablony. Szczegółowe informacje o produkcie: Wielofunkcyjny okrągły piórnik PIXIE CREW szary z purpurowym panelem. Nadaje się do codziennego użytku. Wystarczająco dużo miejsca na przybory szkolne lub małe rzeczy. Praktyczny neopren połączony z silikonowym panelem powoduje, że jest odporny na wstrząsy i uderzenia. Zapięcie na zamek błyskawiczny. Na przedniej stronie piórnika znajduje się kreatywny silikonowy panel, na którym można układać przeróżne wzory. Wielkość silikonowego panelu 27x25 pikseli. Liczba punktów do ułożenia na panelu: 675. Kolor: szary, purpurowy. Darmowy pakiet około 100 kolorowych pikseli. Wymiary produktu: 19,5 cm. x 7,5 cm. Wymiary opakowania: 23 cm. x 8,2 cm. x 8,2 cm. Waga produktu: 195 g. Gotowe projekty do ułożenia, dostępne są w broszurze dołączonej do produktu lub online w prostym edytorze PIXIE CREW na www.pixiecreweditor.com Uwaga! Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia (ze względu na małe elementy - ryzyko połknięcia!).Produkty PIXIE CREW posiadają kreatywny panel, wykonany z najwyższej jakości silikonu. Wyposażony jest w niewielkie występy w kształcie litery "T", do których możemy mocować małe płytki - piksele o wymiarach 6 mm x 6 mm oraz multipixele z obrazkami. Dostępne w zestawach piksele są w 24 różnych kolorach lub tematyczne. Umieszczając piksele na panelu, możemy tworzyć własne projekty lub kopiować gotowe szablony. A gdy grafika nam się znudzi, w każdej chwili możemy zamienić ją na nową. Piksele, dzięki systemowi mocującemu Pixie - Lock są bardzo stabilne, jednocześnie łatwo je wymienić, chcąc zmienić swój projekt. Produkty PIXIE CREW pozwalają rozwijać wyobraźnię i kreatywność, wzmacniają zdolności motoryczne i pamięć, a także umożliwiają wyrażanie swojej indywidualnej ekspresji.

83,00 zł
66,40 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 16,60 zł

31
Hula Hoop SkŁadane Mega Creative 380051 - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hula Hoop SkŁadane Mega Creative 380051
Mega Creative, Mega Creative - Import
NiedostępnyBrak

Ćwiczenia z Hula-Hoop MEGA CREATIVE to nie tylko świetna zabawa. Kręcenie plastikową obręczą jest naprawdę bardzo skuteczne hula-hoop modeluje sylwetkę regularne kręcenie sprawia, że brzuch staje się twardszy, bardziej płaski i pojawia się ładne wcięcie w talii . Oprócz tego, kręcenie hula-hoop poprawia ogólną kondycję i nastrój W zestawie znajduje się 7 elementów różnokolorowych , które po złożeniu stworzą obręcz. Zabawka pakowana w torebkę z zawieszką. Wykonana z plastiku. Przeznaczona dla dzieci w wieku 3 . Wymiary opakowania dł. x wys. x gł. cm 19x43x2.

15,90 zł
11,93 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 3,97 zł

32
Mały plecak Kratka z zielonym panelem - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mały plecak Kratka z zielonym panelem
Pixie Crew
NiedostępnyBrak

Mały Plecak, PIXIE CREW, Zielona Kratka, Zielony Panel Mały plecak PIXIE CREW z dwiema kieszeniami, z motywem bestsellerowej zielono-brązowej kostki, nawiązującej do znanej na całym świecie gry komputerowej. Posiada kreatywny zielony panel, na którym można tworzyć oryginalne i spersonalizowane grafiki, za pomocą małych silikonowych pikseli. Plecak jest bardzo wygodny. Ma pojemną główną kieszeń oraz przednią, mniejszą. Obie są zapinane na zamek błyskawiczny. Po bokach plecaka umieszczono dwie zewnętrzne kieszenie z siatki na napoje, z elastyczną gumką u góry. Wygodne użytkowanie zapewniają regulowane, miękkie, szerokie szelki, a regulowana klamra na klatkę piersiową, pozwala na optymalne dopasowanie do wzrostu dziecka. Na przedniej stronie kieszeni umieszczono kreatywny silikonowy panel PIXIE CREW TM w kolorze zielonym, o wymiarach 10 x 10 pikseli, na którym można układać przeróżne wzory. Plecak jest sprzedawany z dodatkowym darmowym zestawem około 69 kolorowych pikseli. Kreatywny panel PIXIE CREW TM wykonany jest z najwyższej jakości silikonu. Wyposażony jest w niewielkie występy w kształcie litery "T", do których możemy mocować małe płytki - piksele oraz multipixele z obrazkami, tworząc własne grafiki lub kopiować gotowe szablony. Szczegółowe informacje o produkcie: Mały PIXIE CREW z motywem bestsellerowej zielono-brązowej kostki, nawiązującej do znanej na całym świecie gry komputerowej. Wystarczająco dużo miejsca na różne rzeczy codziennego użytku. Plecak posiada jedną główną kieszeń, i jedną mniejszą, przednią (obie zapinane na zamek błyskawiczny) oraz dwie kieszenie zewnętrzne (boczne) z siatki na napoje, z elastyczną gumką u góry. Regulowane, miękkie szelki oraz klamra z przodu. Uchwyt. Wyściółka niezawodnie chroni zawartość przed wstrząsami i upadkami. Odblaski dla większego bezpieczeństwa. Na przedniej stronie plecaka umieszczono kreatywny silikonowy panel PIXIE CREW TM w kolorze zielonym, na którym można układać przeróżne wzory. Wielkość silikonowego panelu 10x10 pikseli. Liczba punktów do ułożenia na panelu: 97. Darmowy pakiet około 69 kolorowych pikseli: 55 kolorowych, 10 z literami alfabetu, 4 multupiksele z obrazkami. Skład: wodoodporny poliester, silikon. Kolor: zielona kratka, zielony panel. Wymiary produktu: 33,5 cm. x 27 cm. x 14,5 cm. Waga produktu: 255 g. Kolor: zielony. Objętość: 10 litrów. Odpowiedni dla dzieci o wzroście: od 120 cm. Kategoria wiekowa: 5+ Gotowe projekty do ułożenia, dostępne są w broszurze dołączonej do produktu lub online w prostym edytorze PIXIE CREW na www.pixiecreweditor.com Uwaga! Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia (ze względu na małe elementy - ryzyko połknięcia!).Produkty PIXIE CREW posiadają kreatywny panel, wykonany z najwyższej jakości silikonu. Wyposażony jest w niewielkie występy w kształcie litery "T", do których możemy mocować małe płytki - piksele o wymiarach 6 mm x 6 mm oraz multipixele z obrazkami. Dostępne w zestawach piksele są w 24 różnych kolorach lub tematyczne. Umieszczając piksele na panelu, możemy tworzyć własne projekty lub kopiować gotowe szablony. A gdy grafika nam się znudzi, w każdej chwili możemy zamienić ją na nową. Piksele, dzięki systemowi mocującemu Pixie - Lock są bardzo stabilne, jednocześnie łatwo je wymienić, chcąc zmienić swój projekt. Produkty PIXIE CREW pozwalają rozwijać wyobraźnię i kreatywność, wzmacniają zdolności motoryczne i pamięć, a także umożliwiają wyrażanie swojej indywidualnej ekspresji.

150,00 zł
127,50 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 22,50 zł

33
Portfel na rzep Kropki z czerwonym panelem - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Portfel na rzep Kropki z czerwonym panelem
Pixie Crew
Dostępny6 szt.

 Portfel na Rzep, PIXIE CREW, Kropki, Czerwony Panel Stylowy portfel z unikalnym silikonowym panelem kreatywnym PIXIE CREW TM w kolorze czerwonym, na którym można skomponować własny obraz! Czerwony silikonowy panel w kształcie kółka o średnicy 9 cm posiada 86 punktów na nieskończoną ilość motywów na każdy dzień dzięki PIXIES (piksele), które możesz zdjąć w dowolnym momencie oraz wymienić na inny. Tylko wyobraźnia wyznacza tu granice. Posiada około 65 + 4 multipiksele za darmo. Szczegółowe informacje o produkcie: Praktyczny portfel wykonany z wytrzymałego neoprenu z silikonowym panelem. Zapięcie na rzep zapobiega ewentualnej utracie zawartości portfela. Przestrzeń wewnętrzna podzielona jest na kilka części: kieszonkę na bilon zapinaną na zamek, miejsce na banknoty lub paragony oraz dwie kieszonki wykonane z przezroczystej folii przystosowanej do kart kredytowych, dowodów osobistych lub zdjęć. Lekki i praktyczny materiał - to kolejne walory produktu. Darmowy pakiet około 69 kolorowych pikseli: 55 kolorowych, 10 czarnych z białymi literami, 4 multipiksele z obrazkami (2 x 2 punkty). Wielkość silikonowego panelu 11x10 pikseli. Liczba punktów do ułożenia na panelu: 86. Kolor: czerwony, kropki, czerwony panel. Wymiary produktu: 13 cm x 10 cm x 2 cm. Wymiary opakowania: 15,1 cm x 11 cm x 3 cm. Waga: 122 g. Kategoria wiekowa: 6+. Gotowe projekty do ułożenia, dostępne są w broszurze dołączonej do produktu lub online w prostym edytorze PIXIE CREW na www.pixiecreweditor.com Uwaga! Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia (ze względu na małe elementy - ryzyko połknięcia!).Produkty PIXIE CREW posiadają kreatywny panel, wykonany z najwyższej jakości silikonu. Wyposażony jest w niewielkie występy w kształcie litery "T", do których możemy mocować małe płytki - piksele o wymiarach 6 mm x 6 mm oraz multipixele z obrazkami. Dostępne w zestawach piksele są w 24 różnych kolorach lub tematyczne. Umieszczając piksele na panelu, możemy tworzyć własne projekty lub kopiować gotowe szablony. A gdy grafika nam się znudzi, w każdej chwili możemy zamienić ją na nową. Piksele, dzięki systemowi mocującemu Pixie - Lock są bardzo stabilne, jednocześnie łatwo je wymienić, chcąc zmienić swój projekt. Produkty PIXIE CREW pozwalają rozwijać wyobraźnię i kreatywność, wzmacniają zdolności motoryczne i pamięć.

67,00 zł
56,95 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 10,05 zł

34
Plecak szkolny Kratka z zielonym panelem - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Plecak szkolny Kratka z zielonym panelem
Pixie Crew
NiedostępnyBrak

Plecak Szkolny, PIXIE CREW, Zielona Kratka, Duży, Zielony Panel Praktyczny, komfortowy plecak PIXIE CREW z motywem bestsellerowej zielono-brązowej kostki, nawiązującej do znanej na całym świecie gry komputerowej. Posiada kreatywny zielony panel, na którym można tworzyć oryginalne i spersonalizowane grafiki, za pomocą małych silikonowych pikseli. Plecak jest pojemny i bardzo wygodny. Ma dużą, funkcjonalną komorę główną oraz przednią kieszeń, z zapięciem na zamek błyskawiczny. Większa komora z łatwością zmieści książki, czy dokumenty wielkości A4. Po bokach plecaka umieszczono dwie zewnętrzne kieszenie z siatki na napoje, z elastyczną gumką u góry. Wygodne użytkowanie i bezpieczeństwo kręgosłupa, zapewniają regulowane, miękkie, szerokie szelki oraz ergonomicznie ukształtowany, wzmocniony tył z wentylacją. Regulowana klamra na klatkę piersiową, pozwala na optymalne dopasowanie do wzrostu dziecka. Plecak jest sprzedawany z dodatkowym darmowym zestawem około 200 kolorowych pikseli. Kreatywny panel PIXIE CREW TM wykonany jest z najwyższej jakości silikonu. Wyposażony jest w niewielkie występy w kształcie litery "T", do których możemy mocować małe płytki - piksele oraz multipixele z obrazkami, tworząc własne grafiki lub kopiować gotowe szablony. Szczegółowe informacje o produkcie: Plecak PIXIE CREW z motywem bestsellerowej zielono-brązowej kostki, nawiązującej do znanej na całym świecie gry komputerowej. Wystarczająco dużo miejsca na książki, dokumenty A4, przybory szkolne i różne rzeczy codziennego użytku. Plecak posiada jedną pojemną, główną komorę z przegródkami, przednią kieszeń i dwie kieszenie zewnętrzne (boczne) z siatki na napoje, wzmocnione od dołu, z elastyczną gumką u góry. Główna komora ma dwustronne zapięcie na zamek błyskawiczny, przednia kieszeń - pojedynczy suwak. Ergonomiczny, wzmocniony tył z wentylacją. Regulowane, miękkie szelki (szerokość paska u góry: 7 cm, u dołu: 5 cm.) oraz klamra z przodu. Elementy odblaskowe dla większego bezpieczeństwa. Wzmocniony uchwyt. Solidny pasek do zawieszenia. Na spodzie elementy chroniące przed przetarciami. Wyściółka niezawodnie chroni zawartość przed wstrząsami i upadkami. Na przedniej stronie plecaka umieszczono kreatywny silikonowy panel PIXIE CREW TM, na którym można układać przeróżne wzory. Wielkość silikonowego panelu 27x25 pikseli. Liczba punktów do ułożenia na panelu: 675. Darmowy pakiet około 200 kolorowych pikseli. Skład: wodoodporny poliester, silikon. Kolor: zielona kratka, zielony panel. Wymiary produktu: 37 cm. x 28 cm. x 20 cm. Waga produktu: 950 g. Odpowiedni dla dzieci o wzroście: od 120 cm. Kategoria wiekowa: 6+ Gotowe projekty do ułożenia, dostępne są w broszurze dołączonej do produktu lub online w prostym edytorze PIXIE CREW na www.pixiecreweditor.com Uwaga! Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia (ze względu na małe elementy - ryzyko połknięcia!).Produkty PIXIE CREW posiadają kreatywny panel, wykonany z najwyższej jakości silikonu. Wyposażony jest w niewielkie występy w kształcie litery "T", do których możemy mocować małe płytki - piksele o wymiarach 6 mm x 6 mm oraz multipixele z obrazkami. Dostępne w zestawach piksele są w 24 różnych kolorach lub tematyczne. Umieszczając piksele na panelu, możemy tworzyć własne projekty lub kopiować gotowe szablony. A gdy grafika nam się znudzi, w każdej chwili możemy zamienić ją na nową. Piksele, dzięki systemowi mocującemu Pixie - Lock są bardzo stabilne, jednocześnie łatwo je wymienić, chcąc zmienić swój projekt. Produkty PIXIE CREW pozwalają rozwijać wyobraźnię i kreatywność, wzmacniają zdolności motoryczne i pamięć, a także umożliwiają wyrażanie swojej indywidualnej ekspresji.

371,00 zł
315,35 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 55,65 zł

35
Zagraj wszystko! Zbiór etiud na trąbkę - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zagraj wszystko! Zbiór etiud na trąbkę
Sławomir Cichor, Polskie Wydawnictwo Muzyczne
Dostępny10 szt.

Zagraj wszystko! to zbiór etiud dla młodych adeptów gry na trąbce.Progresywnie ułożone ćwiczenia pomagają opanować podstawowe sposoby artykulacji, utrwalić charakterystyczne rytmy i wykształcić wrażliwość na frazowanie. Przed każdym utworem pojawia się krótka informacja o tym, jakie elementy techniczne porusza wraz z podpowiedzią, na co zwrócić uwagę w trakcie ćwiczenia. Wyjątkowym elementem zbioru są warianty etiud, oznaczone literą "a", dzięki którym każdą z nich można ćwiczyć w bardziej przystępnej tonacji lub ze zmienioną artykulacją.Autor w przedmowie do uczniów wyjaśnia, dlaczego warto grać etiudy, choć wokół jest tyle ciekawszych utworów, oraz dodaje kilka wskazówek, które sprawią, że ćwiczenie stanie się bardziej efektywne i przyjemniejsze.Pracuj nad swoją techniką gry ze zbiorem stworzonym przez Sławomira Cichora, a egzaminy techniczne, konkursy czy inne występy przestaną stanowić dla Ciebie problem!

49,00 zł
37,73 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 11,27 zł

36
Puzzle 3x48 Olaf Frozen - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 3x48 Olaf Frozen
Clementoni
NiedostępnyBrak

Puzzle 3x48 Olaf FrozenPuzzle Supercolor Clementoni towarzyszą dziecku w każdej fazie jego wzrostu, pomagając mu rozwijać zręczność manualną i zmysł obserwacji. Jakość materiałów i wyjątkowa technika druku gwarantują, że ilustracje bedą zawsze piękne, żywe i błyszczące, a zabawa nigdy się nie znudzi.

32,53 zł
28,63 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 3,90 zł

37
Prowadzenie ksiąg rachunkowych. Tom 2 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Prowadzenie ksiąg rachunkowych. Tom 2
Dostępny33 szt.

Książka jest przeznaczona dla uczniów techników kształcących się w zawodzie technika rachunkowości. Może być wykorzystywana również przez studentów rachunkowości i osoby wykonujące zawód księgowej/księgowego. W książce zawartych jest 107 ćwiczeń z zakresu ewidencji składników aktywów i pasywów oraz ewidencji składników przychodów i kosztów, a na końcu zamieszczonych jest 5 ćwiczeń całościowych, obejmujących wszystkie zagadnienia występujące zarówno w pierwszej, jak i drugiej części książki.Dużą zaletą książki jest umieszczenie w niej schematów kont oraz wzorów dokumentów, które powinny być uzupełnione przez osoby korzystające z książki.Ćwiczenia zawarte w książce mogą być wykorzystywane zarówno w trakcie zajęć lekcyjnych stanowiąc ich urozmaicenie, jak i jako źródło prac domowych dla uczniów. Dla osób, które przygotowują się do egzaminu zawodowego z kwalifikacji EKA.07 Prowadzenie rachunkowości i powtarzają materiał obejmujący zasady rachunkowości książka będzie cennym źródłem różnorodnych zadań.Układ książki jest dostosowany do układu podręcznika pod tym samym tytułem napisanego przez Roberta Kowalaka.Podręcznik ten ukaże się w II kwartale 2022 roku.Książka może być wykorzystywana w szkołach jako materiał ćwiczeniowy. Materiały ćwiczeniowe są to materiały przeznaczone dla uczniów, służące utrwaleniu przez nich wiadomości i umiejętności. Materiały ćwiczeniowe nie podlegają procedurze dopuszczania przez Ministra Edukacji Narodowej ani nie są umieszczane w żadnych urzędowych wykazach.Decyzja o tym, czy i jakie materiały stosować, należy wyłącznie do nauczyciela. Wybrane materiały ćwiczeniowe powinny być corocznie podawane przez dyrektora szkoły do publicznej wiadomości wraz z obowiązującym w danym roku szkolnym zestawem podręczników lub materiałów edukacyjnych.Zbiór ćwiczeń nie zawiera rozwiązań. Rozwiązania udostępniamy w formie elektronicznej tylko nauczycielom. Informacje o tym, w jaki sposób można otrzymać odpowiedzi do ćwiczeń oraz inne materiały dodatkowe, znajdują się na naszej stronie internetowej w zakładce Materiały dla nauczycieli.

16,60 zł
14,11 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 2,49 zł

38
Piórnik szkolny na suwak z szarym panelem - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piórnik szkolny na suwak z szarym panelem
Cass film
Dostępny5 szt.

 Piórnik Szkolny na Suwak, PIXIE CREW, Kostka, Szary Panel Szkolny piórnik na suwak PIXIE CREW z motywami bestsellerowej szaro-niebieskiej kostki, nawiązującej do znanej na całym świecie gry komputerowej. Posiada kreatywny szary panel, na którym można tworzyć oryginalne i spersonalizowane grafiki, za pomocą małych silikonowych pikseli. Piórnik wykonany został z poliestru. Wewnątrz znajduje się wystarczająco dużo miejsca na przybory szkolne. Jest 16 klasycznych gumek, do których można wsunąć ołówki, czy długopisy oraz 4 szersze na linijkę, gumkę, czy nożyczki. Wnętrze zawiera także transparentną kieszonkę. Piórnik jest sprzedawany z dodatkowym darmowym zestawem około 100 pikseli.  Kreatywny panel wykonany jest z najwyższej jakości silikonu. Wyposażony jest w niewielkie występy w kształcie litery "T", do których możemy mocować małe płytki - piksele oraz multipixele z obrazkami, tworząc własne grafiki lub kopiować gotowe szablony. Szczegółowe informacje o produkcie: Szkolny poliestrowy piórnik PIXIE CREW z motywami bestsellerowej szaro-niebieskiej kostki, nawiązującej do znanej na całym świecie gry komputerowej. Nadaje się do codziennego użytku. Wystarczająco dużo miejsca na przybory szkolne. Solidny piórnik, wewnątrz wzmocniony twardą tekturą, zapewnia ochronę przed wstrząsami i uderzeniami. Zapięcie na zamek błyskawiczny. Na przedniej stronie znajduje się kreatywny silikonowy panel, na którym możemy układać przeróżne wzory. Wielkość silikonowego panelu 24x16 pikseli. Liczba punktów do ułożenia na panelu: 375. Darmowy pakiet około 100 pikseli. Kolor: szary, szary panel. Wymiary produktu: 19 cm. x 14,5 cm. x 2,7 cm. Wymiary opakowania: 23 cm. x 15,6 cm. x 3,5 cm. Waga produktu: 278 g. Gotowe projekty do ułożenia, dostępne są w broszurze dołączonej do produktu lub online w prostym edytorze PIXIE CREW na www.pixiecreweditor.com Uwaga! Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia (ze względu na małe elementy - ryzyko połknięcia!).Produkty PIXIE CREW posiadają kreatywny panel, wykonany z najwyższej jakości silikonu. Wyposażony jest w niewielkie występy w kształcie litery "T", do których możemy mocować małe płytki - piksele o wymiarach 6 mm x 6 mm oraz multipixele z obrazkami. Dostępne w zestawach piksele są w 24 różnych kolorach lub tematyczne. Umieszczając piksele na panelu, możemy tworzyć własne projekty lub kopiować gotowe szablony. A gdy grafika nam się znudzi, w każdej chwili możemy zamienić ją na nową. Piksele, dzięki systemowi mocującemu Pixie - Lock są bardzo stabilne, jednocześnie łatwo je wymienić, chcąc zmienić swój projekt. Produkty PIXIE CREW pozwalają rozwijać wyobraźnię i kreatywność, wzmacniają zdolności motoryczne i pamięć, a także umożliwiają wyrażanie swojej indywidualnej ekspresji.

93,00 zł
74,40 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 18,60 zł

39
Saszetka na suwak z zielonym panelem - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Saszetka na suwak z zielonym panelem
Cass film
Dostępny6 szt.

Saszetka na Suwak, Kosmetyczka, PIXIE CREW, Szara, Zielony Panel Praktyczna szara kosmetyczka na suwak PIXIE CREW z kreatywnym zielonym panelem, na którym można tworzyć oryginalne i spersonalizowane grafiki, za pomocą małych silikonowych pikseli. Wykonana jest z praktycznego, wytrzymałego na wstrząsy i uderzenia neoprenu. Saszetka jest zapinana na suwak, z boku umieszczono karabińczyk. Wewnątrz znajduje się wystarczająco dużo miejsca na różne małe rzeczy. Sprzedawana jest z dodatkowym darmowym zestawem około 100 kolorowych pikseli. Kreatywny panel wykonany jest z najwyższej jakości silikonu. Wyposażony jest w niewielkie występy w kształcie litery "T", do których możemy mocować małe płytki - piksele oraz multipixele z obrazkami, tworząc własne grafiki lub kopiować gotowe szablony. Szczegółowe informacje o produkcie: Wielofunkcyjna szara kosmetyczka PIXIE CREW z zielonym panelem. Nadaje się do codziennego użytku. Wystarczająco dużo miejsca na małe rzeczy. Praktyczny neopren połączony z silikonowym panelem powoduje, że jest odporny na wstrząsy i uderzenia. Zapięcie na zamek błyskawiczny. Wyposażona w solidny karabińczyk do przypinania w dowolnym miejscu. Na przedniej stronie znajduje się kreatywny silikonowy panel, na którym można układać przeróżne wzory. Wielkość silikonowego panelu 13x19 pikseli. Liczba punktów do ułożenia na panelu: 227. Darmowy pakiet około 100 kolorowych pikseli. Kolor: szary, zielony panel. Wymiary produktu: 15 cm. x 11 cm. x 2,3 cm. Wymiary opakowania: 15,1 cm. x 11 cm. x 3 cm. Waga produktu: 116 g. Gotowe projekty do ułożenia, dostępne są w broszurze dołączonej do produktu lub online w prostym edytorze PIXIE CREW na www.pixiecreweditor.com Uwaga! Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia (ze względu na małe elementy - ryzyko połknięcia!).Produkty PIXIE CREW posiadają kreatywny panel, wykonany z najwyższej jakości silikonu. Wyposażony jest w niewielkie występy w kształcie litery "T", do których możemy mocować małe płytki - piksele o wymiarach 6 mm x 6 mm oraz multipixele z obrazkami. Dostępne w zestawach piksele są w 24 różnych kolorach lub tematyczne. Umieszczając piksele na panelu, możemy tworzyć własne projekty lub kopiować gotowe szablony. A gdy grafika nam się znudzi, w każdej chwili możemy zamienić ją na nową. Piksele, dzięki systemowi mocującemu Pixie - Lock są bardzo stabilne, jednocześnie łatwo je wymienić, chcąc zmienić swój projekt. Produkty PIXIE CREW pozwalają rozwijać wyobraźnię i kreatywność, wzmacniają zdolności motoryczne i pamięć, a także umożliwiają wyrażanie swojej indywidualnej ekspresji.

62,00 zł
49,60 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 12,40 zł

40
Portfel na rzep Kropki z purpurowym panelem - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Portfel na rzep Kropki z purpurowym panelem
Pixie Crew
Dostępny6 szt.

Portfel na Rzep, PIXIE CREW, Kropki, Purpurowy Panel Stylowy neoprenowy portfel z unikalnym silikonowym panelem kreatywnym PIXIE CREW TM w kolorze czarnym w kropki, na którym można skomponować własny obraz! Silikonowy panel w kolorze purpurowym z przodu (11 cm x 8 cm) posiada 150 punktów plus panel z tyłu (11 cm x 4 cm) na 66 punktów, na nieskończoną ilość motywów na każdy dzień dzięki PIXIES (piksele), które możesz zdjąć w dowolnym momencie oraz wymienić na inny. Tylko wyobraźnia wyznacza tu granice. Portfel jest sprzedawany z dodatkowym darmowym zestawem około 100 kolorowych pikseli. Szczegółowe informacje o produkcie: Praktyczny portfel wykonany z wytrzymałego neoprenu z silikonowym panelem. Zapięcie na rzep zapobiega ewentualnej utracie zawartości portfela. Przestrzeń wewnętrzna podzielona jest na kilka części: kieszonkę na bilon zapinaną na zamek, miejsce na banknoty lub paragony oraz trzy kieszonki wykonane z przezroczystej folii przystosowanej i jedna matowa, do kart kredytowych, dowodów osobistych lub zdjęć. Lekki i praktyczny materiał - to kolejne walory produktu. Darmowy pakiet około 100 kolorowych pikseli. Wielkość silikonowego panelu 15x15 pikseli. Liczba punktów do ułożenia na panelu: 216. Kolor: kropki, purpurowy panel. Panel z silikonu 11 cm x 8 cm plus 11 cm x 4 cm. Wymiary produktu: 13 cm x 10 cm x 2 cm. Wymiary opakowania: 15,1 cm x 11 cm x 3 cm. Waga: 122 g. Kategoria wiekowa: 6+. Gotowe projekty do ułożenia, dostępne są w broszurze dołączonej do produktu lub online w prostym edytorze PIXIE CREW na www.pixiecreweditor.com Uwaga! Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia (ze względu na małe elementy - ryzyko połknięcia!). Produkty PIXIE CREW posiadają kreatywny panel, wykonany z najwyższej jakości silikonu. Wyposażony jest w niewielkie występy w kształcie litery "T", do których możemy mocować małe płytki - piksele o wymiarach 6 mm x 6 mm oraz multipixele z obrazkami. Dostępne w zestawach piksele są w 24 różnych kolorach lub tematyczne. Umieszczając piksele na panelu, możemy tworzyć własne projekty lub kopiować gotowe szablony. A gdy grafika nam się znudzi, w każdej chwili możemy zamienić ją na nową. Piksele, dzięki systemowi mocującemu Pixie - Lock są bardzo stabilne, jednocześnie łatwo je wymienić, chcąc zmienić swój projekt. Produkty PIXIE CREW pozwalają rozwijać wyobraźnię i kreatywność, wzmacniają zdolności motoryczne i pamięć.

73,00 zł
62,05 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 10,95 zł

41
Okrągły piórnik na suwak z pomarańczowym panelem - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Okrągły piórnik na suwak z pomarańczowym panelem
Cass film
Dostępny6 szt.

 Okrągły Piórnik na Suwak, Kosmetyczka, Saszetka, PIXIE CREW, Szary, Pomarańczowy Panel Okrągły wielofunkcyjny piórnik na suwak PIXIE CREW szary, z kreatywnym pomarańczowym panelem na całej powierzchni, na którym można tworzyć oryginalne i spersonalizowane grafiki, za pomocą małych silikonowych pikseli. Boki wykonane są z praktycznego, wytrzymałego neoprenu, a wnętrze stanowi nylonowa podszewka. Piórnik zapinany jest na suwak. Wewnątrz znajduje się wystarczająco dużo miejsca nie tylko na przybory szkolne, ale również na inne małe rzeczy, które chcemy mieć pod ręką. Dlatego doskonale sprawdzi się także jako kosmetyczka czy saszetka. Piórnik jest sprzedawany z dodatkowym darmowym zestawem około 100 kolorowych pikseli.  Kreatywny panel wykonany jest z najwyższej jakości silikonu. Wyposażony jest w niewielkie występy w kształcie litery "T", do których możemy mocować małe płytki - piksele oraz multipixele z obrazkami, tworząc własne grafiki lub kopiować gotowe szablony. Szczegółowe informacje o produkcie: Wielofunkcyjny okrągły piórnik PIXIE CREW szary z pomarańczowym panelem. Nadaje się do codziennego użytku. Wystarczająco dużo miejsca na przybory szkolne lub małe rzeczy. Praktyczny neopren połączony z silikonowym panelem powoduje, że jest odporny na wstrząsy i uderzenia. Zapięcie na zamek błyskawiczny. Na przedniej stronie piórnika znajduje się kreatywny silikonowy panel, na którym można układać przeróżne wzory. Wielkość silikonowego panelu 27x25 pikseli. Liczba punktów do ułożenia na panelu: 675. Darmowy pakiet około 100 kolorowych pikseli. Kolor: szary, pomarańczowy panel. Wymiary produktu: 19,5 cm. x 7,5 cm.  Wymiary opakowania: 23 cm. x 8,2 cm. x 8,2 cm. Waga produktu: 195 g. Gotowe projekty do ułożenia, dostępne są w broszurze dołączonej do produktu lub online w prostym edytorze PIXIE CREW na www.pixiecreweditor.com Uwaga! Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia (ze względu na małe elementy - ryzyko połknięcia!).Produkty PIXIE CREW posiadają kreatywny panel, wykonany z najwyższej jakości silikonu. Wyposażony jest w niewielkie występy w kształcie litery "T", do których możemy mocować małe płytki - piksele o wymiarach 6 mm x 6 mm oraz multipixele z obrazkami. Dostępne w zestawach piksele są w 24 różnych kolorach lub tematyczne. Umieszczając piksele na panelu, możemy tworzyć własne projekty lub kopiować gotowe szablony. A gdy grafika nam się znudzi, w każdej chwili możemy zamienić ją na nową. Piksele, dzięki systemowi mocującemu Pixie - Lock są bardzo stabilne, jednocześnie łatwo je wymienić, chcąc zmienić swój projekt. Produkty PIXIE CREW pozwalają rozwijać wyobraźnię i kreatywność, wzmacniają zdolności motoryczne i pamięć, a także umożliwiają wyrażanie swojej indywidualnej ekspresji.

83,00 zł
66,40 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 16,60 zł

42
Na początku. Eseje o teorii inteligentnego projektu - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Na początku. Eseje o teorii inteligentnego projektu
Dostępny45 szt.

W poprawionym i rozszerzonym wydaniu zbioru esejów matematyk Granville Sewell analizuje teorie Wielkiego Wybuchu i precyzyjnego dostrojenia praw fizyki, ze szczególnym uwzględnieniem ewolucji życia. Autor wyjaśnia, dlaczego problem ewolucji jest zasadniczo odmienny i trudniejszy do rozwiązania od innych zagadnień, przed którymi stoi nauka, oraz dlaczego coraz większa liczba uczonych zaczyna dostrzegać to, co dla laików było od dawna oczywiste: że włączenie teorii inteligentnego projektu do nauk przyrodniczych jest jedynym sposobem na otrzymanie wyjaśnień, które najlepiej korespondują ze współczesnym stanem wiedzy przyrodniczej. Książka zawiera rozmaite argumenty na rzecz teorii inteligentnego projektu, a także rozwija klasyczne twierdzenia, które już od dawna przemawiają za tym ujęciem.„Debata w sprawie inteligentnego projektu staje się coraz bardziej zaciekła... Dlatego przyjemnie jest znaleźć wyważone, przemyślane i głębokie omówienie zagadnienia, bez uprzedzeń i prób kompromitowania przeciwników. Pod tym względem książka Na początku Granville'a Sewella odniosła prawdziwy sukces”. – dr William A. Dembski, autor książki Wnioskowanie o projekcie„W niniejszym tomie Granville Sewell dostarcza znakomitego i szerokiego komentarza do źródeł debaty w sprawie początków życia oraz inteligentnego projektu... Sewell pisze w sposób jasny i przejrzysty o sprawach, które są często błędnie rozumiane. Jego omówienie zagadnienia entropii stanowi lekturę obowiązkową”. – dr Cornelius G. Hunter, autor książki Bóg Darwina. Ewolucjonizm i problem złaGranville Sewell profesor matematyki na Uniwersytecie Teksaskim w El Paso. Studia doktoranckie ukończył na Wydziale Matematyki w Purdue University. Pracował w Laboratorium Krajowym na Purdue Univeristy, w Center for High Performance Computing, należącym do Uniwersytetu Teksaskiego, oraz w Texas Agricultural and Mechanical University. Doktor Sewell napisał trzy książki z dziedziny analizy numerycznej i jest autorem powszechnie używanego programu komputerowego wykorzystującego metodę elementów skończonych.Seria Inteligentny Projekt to pierwsza tak ambitna i bogata propozycja na polskim rynku wydawniczym, w ramach której ukazują się książki dotyczące teorii inteligentnego projektu Intelligent Design (ID).Autorzy zastanawiają się: czy różnorodność życia na Ziemi może być wyjaśniona wyłącznie przez procesy czysto przyrodnicze? Czy złożone struktury biologiczne mogły powstać drogą przypadku i konieczności, bez udziału inteligencji? Czy Ziemia jest tylko jedną z wielu niczym niewyróżniających się planet?Teoria inteligentnego projektu jest ogólną teorią rozpoznawania projektu. Rozpoznawanie projektu ma szerokie zastosowanie w takich dziedzinach nauki, jak kryminalistyka, historia, kryptografia, astronomia i inżynieria. Seria Inteligentny Projekt pokazuje, że koncepcja ID powinna być stosowana również w zagadnieniach pochodzenia i rozwoju różnych form życia, a także w próbie zrozumienia nas samych.

44,90 zł
43
Saszetka na suwak z turkusowym panelem - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Saszetka na suwak z turkusowym panelem
Cass film
Dostępny6 szt.

Saszetka na Suwak, Kosmetyczka, PIXIE CREW, Szara, Turkusowy Panel Praktyczna szara kosmetyczka na suwak PIXIE CREW z kreatywnym turkusowym panelem, na którym można tworzyć oryginalne i spersonalizowane grafiki, za pomocą małych silikonowych pikseli. Wykonana jest z praktycznego, wytrzymałego na wstrząsy i uderzenia neoprenu. Saszetka jest zapinana na suwak, z boku umieszczono karabińczyk. Wewnątrz znajduje się wystarczająco dużo miejsca na różne małe rzeczy. Sprzedawana jest z dodatkowym darmowym zestawem około 100 kolorowych pikseli. Kreatywny panel wykonany jest z najwyższej jakości silikonu. Wyposażony jest w niewielkie występy w kształcie litery "T", do których możemy mocować małe płytki - piksele oraz multipixele z obrazkami, tworząc własne grafiki lub kopiować gotowe szablony. Szczegółowe informacje o produkcie: Wielofunkcyjna szara kosmetyczka PIXIE CREW z turkusowym panelem. Nadaje się do codziennego użytku. Wystarczająco dużo miejsca na małe rzeczy. Praktyczny neopren połączony z silikonowym panelem powoduje, że jest odporny na wstrząsy i uderzenia. Zapięcie na zamek błyskawiczny. Wyposażona w solidny karabińczyk do przypinania w dowolnym miejscu. Na przedniej stronie znajduje się kreatywny silikonowy panel, na którym można układać przeróżne wzory. Wielkość silikonowego panelu 13x19 pikseli. Liczba punktów do ułożenia na panelu: 227. Darmowy pakiet około 100 kolorowych pikseli. Kolor: szary, turkusowy panel. Wymiary produktu: 15 cm. x 11 cm. x 2,3 cm. Wymiary opakowania: 15,1 cm. x 11 cm. x 3 cm. Waga produktu: 116 g. Gotowe projekty do ułożenia, dostępne są w broszurze dołączonej do produktu lub online w prostym edytorze PIXIE CREW na www.pixiecreweditor.com Uwaga! Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia (ze względu na małe elementy - ryzyko połknięcia!).Produkty PIXIE CREW posiadają kreatywny panel, wykonany z najwyższej jakości silikonu. Wyposażony jest w niewielkie występy w kształcie litery "T", do których możemy mocować małe płytki - piksele o wymiarach 6 mm x 6 mm oraz multipixele z obrazkami. Dostępne w zestawach piksele są w 24 różnych kolorach lub tematyczne. Umieszczając piksele na panelu, możemy tworzyć własne projekty lub kopiować gotowe szablony. A gdy grafika nam się znudzi, w każdej chwili możemy zamienić ją na nową. Piksele, dzięki systemowi mocującemu Pixie - Lock są bardzo stabilne, jednocześnie łatwo je wymienić, chcąc zmienić swój projekt. Produkty PIXIE CREW pozwalają rozwijać wyobraźnię i kreatywność, wzmacniają zdolności motoryczne i pamięć, a także umożliwiają wyrażanie swojej indywidualnej ekspresji.

62,00 zł
49,60 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 12,40 zł

44
Notes samoprzylepny zielony neon 127x76mm - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Notes samoprzylepny zielony neon 127x76mm
Stick'n
Dostępny6 szt.

Klasyczny notes samoprzylepny. Zawiera 100 kartek w kolorze zielonym neonowym. Idealny do robienia krótkich notatek, zostawiania ważnych wiadomości.

7,80 zł
6,63 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 1,17 zł

45
Pionowy piórnik na suwak z turkusowym panelem - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pionowy piórnik na suwak z turkusowym panelem
Pixie Crew
Dostępny6 szt.

 Pionowy Piórnik na Suwak, PIXIE CREW, Turkusowy, Turkusowy Panel Pionowy piórnik na suwak PIXIE CREW turkusowy, posiada kreatywny panel, na którym można tworzyć oryginalne i spersonalizowane grafiki, za pomocą małych silikonowych pikseli. Przestronny piórnik, zapinany na suwak, wykonano z praktycznego surowego płótna i silikonu, oraz wyściółki, która niezawodnie chroni jego zawartość przed wstrząsami i upadkami. Wewnątrz znajduje się wystarczająco dużo miejsca na przybory szkolne. Piórnik jest sprzedawany z dodatkowym darmowym zestawem około 69 kolorowych pikseli. Kreatywny panel wykonany jest z najwyższej jakości silikonu. Wyposażony jest w niewielkie występy w kształcie litery "T", do których możemy mocować małe płytki - piksele oraz multipixele z obrazkami, tworząc własne grafiki lub kopiować gotowe szablony. Szczegółowe informacje o produkcie: Pionowy piórnik na suwak PIXIE CREW - turkusowy. Nadaje się do codziennego użytku. Wystarczająco dużo miejsca na przybory szkolne lub małe rzeczy. Pionowa orientacja piórnika sprawia, że zajmuje on wyjątkowo mało miejsca na blacie stołu. Zapięcie na zamek błyskawiczny. Wyściółka niezawodnie chroni zawartość przed wstrząsami i upadkami. Na przedniej stronie znajduje się kreatywny silikonowy panel, na którym można układać przeróżne wzory. Wielkość silikonowego panelu 10x10 pikseli. Liczba punktów do ułożenia na panelu: 97. Darmowy pakiet około 69 kolorowych pikseli: 55 kolorowych, 10 z literami, 4 multipiksele z obrazkami. Kolor: turkusowy, turkusowy panel. Skład: surowe płótno, silikon. Wymiary produktu: 18,5 cm. x 12 cm. x 5,5 cm. Wymiary opakowania: 24,5 cm. x 14 cm. x 6,2 cm. Waga produktu: 99 g. Wiek: 10+. Gotowe projekty do ułożenia, dostępne są w broszurze dołączonej do produktu lub online w prostym edytorze PIXIE CREW na www.pixiecreweditor.com Uwaga! Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia (ze względu na małe elementy - ryzyko połknięcia!).Produkty PIXIE CREW posiadają kreatywny panel, wykonany z najwyższej jakości silikonu. Wyposażony jest w niewielkie występy w kształcie litery "T", do których możemy mocować małe płytki - piksele o wymiarach 6 mm x 6 mm oraz multipixele z obrazkami. Dostępne w zestawach piksele są w 24 różnych kolorach lub tematyczne. Umieszczając piksele na panelu, możemy tworzyć własne projekty lub kopiować gotowe szablony. A gdy grafika nam się znudzi, w każdej chwili możemy zamienić ją na nową. Piksele, dzięki systemowi mocującemu Pixie - Lock są bardzo stabilne, jednocześnie łatwo je wymienić, chcąc zmienić swój projekt. Produkty PIXIE CREW pozwalają rozwijać wyobraźnię i kreatywność, wzmacniają zdolności motoryczne i pamięć, a także umożliwiają wyrażanie swojej indywidualnej ekspresji.

93,00 zł
79,05 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 13,95 zł

46
Wsiąść do pociągu: USA - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wsiąść do pociągu: USA
Rebel, od 8 lat
NiedostępnyBrak

Polska edycja Ticket to Ride z mapą USA 2. października 1900 roku. 28 lat wcześniej londyński ekscentryk Phileas Fogg wygrał swój słynny zakład o podróż w 80 dni dookoła świata. Teraz, u progu nowego wieku nadszedł czas na nową „niewiarygodną podróż”. Starzy przyjaciele, którzy zebrali się by uczcić wygraną Fogga podejmują nowe wyzwanie. Stawka – 1 milion dolarów – zwycięzca bierze wszystko. Cel: kto może odwiedzić koleją najwięcej miast w Ameryce Północnej, w 7 dni! Przygoda rozpoczyna się już teraz... Wsiąść do Pociągu: USA zdobyła prestiżową nagrodę „Gra Roku” (Spiel des Jahres) - została oceniona przez grono ekspertów za najlepszą grę wydaną w roku 2004. Od tego czasu pozostaje jedną z najwyżej ocenianych gier planszowych na świecie! We Wsiąść do Pociągu: USA gracze otrzymują na początku zestaw biletów (zadań), które mają zrealizować - na przykład „San Francisco - New Jork” czy „Los Angeles - Atlanta”. W czasie gry budują trasy z wagoników na mapie Stanów Zjednoczonych, przy czym dwie osoby nie mogą przejechać tą samą trasą (chyba że jest tam podwójna linia). Gra wymaga strategii i taktycznego myślenia, które pozwoli jak najkorzystniej zrealizować swoje zadania, zablokować przeciwników i przechwycić najlepsze trasy. Jednocześnie ma bardzo proste zasady, które można wyjaśnić w ciągu kilku minut! Wsiąść do Pociągu: USA jest szczególnie polecana osobom, które rozpoczynają swoją przygodę z grami planszowymi, co nie znaczy jednak, że nie stanowi wyzwania także dla wyrafinowanych amatorów tej rozrywki. To gra dla każdego - mogą się w nią bawić już kilkuletnie dzieci jak i dorośli ludzie. Udane połączenie elementów strategii i szczęścia pozwala na wygraną nawet początkującym. Dlaczego MUSISZ mieć tę grę? Fantastycznie proste zasady, które można wytłumaczyć w trakcie rozkładania gry. To jedna z tych nielicznych gier, przy której naprawdę dobrze bawi się cała rodzina! Do tej gry uda Ci się zachęcić oporne rodzeństwo jak i nigdy-w-nic-nie-grających rodziców :) Mechanika gry banalnie prosta, a przy tym dająca ogromne możliwości wyboru i podejmowania strategicznych decyzji. Dzięki temu przy grze wspaniale bawią się 6-latki (sprawdzone), 12-latki (sprawdzone) jak i 30- czy nawet 40- latki! Wybrane nagrody zebrane przez grę: Zwycięzca Gra Roku (Niemcy) 2004, Finalista Deutscher SpielePreis 2004r., Finalista Najlepsza Rodzinna Gra Roku według Games 100 2005 r. Nominowana do Najlepszej Strategicznej Gry Roku przez International Gamers Awards w 2004r. 8. miejsce na liście 100 najlepszych gier wszechczasów wg serwisu Fluffy Snoop. Zawartość pudełka: • 1 plansza, 240 kolorowych wagoników, • 110 kart wagoników, 30 biletów tras, • 1 karta z podsumowaniem, • 5 drewnianych znaczników punktowych, • instrukcja, • internetowy numer dostępowy.

200,00 zł
176,00 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 24,00 zł

47
Mała torba na ramię z purpurowym panelem - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mała torba na ramię z purpurowym panelem
Pixie Crew
Dostępny3 szt.

Mała Torba na Ramię PIXIE CREW, Purpurowa, Purpurowy Panel Praktyczna purpurowa torebka na ramię dla dziewczynki PIXIE CREW, odpowiednia na każdą okazję, jest bardzo funkcjonalna. Z łatwością pomieści wszelkie "niezbędne" rzeczy, które chcemy mieć pod ręką (telefon, dokumenty, kosmetyki, klucze). Torebka posiada jedną główną kieszeń i jedną przednią. Obie zapinane są na zamek błyskawiczny. Wygodne użytkowanie zapewnia również wąski pasek, o regulowanej długości, zakończony karabińczykami, które w razie potrzeby można łatwo odpiąć. Na przedniej kieszonce znajduje się kreatywny purpurowy panel, na którym można tworzyć oryginalne, spersonalizowane grafiki, przy pomocy małych silikonowych pikseli. Kreatywny panel PIXIE CREW TM wykonany jest z najwyższej jakości silikonu. Wyposażony jest w niewielkie występy w kształcie litery "T", do których możemy mocować małe płytki - piksele oraz multipixele z obrazkami, tworząc własne grafiki lub kopiować gotowe szablony. Torebka jest sprzedawana z darmowym pakietem około 200 kolorowych pikseli. Szczegółowe informacje o produkcie: Mała purpurowa torebka na ramię PIXIE CREW. Wystarczająco dużo miejsca na "niezbędne" rzeczy codziennego użytku. Torebka posiada jedną główną kieszeń i jedną przednią, zapinane na zamek błyskawiczny. Wąski pasek (szer. 1 cm) o regulowanej długości z wygodnymi karabińczykami. Wyściółka niezawodnie chroni zawartość przed wstrząsami i upadkami. Na przedniej stronie kieszeni umieszczono kreatywny silikonowy panel PIXIE CREW TM, w kolorze purpurowym, na którym można układać przeróżne wzory. Wielkość silikonowego panelu 26x14 pikseli. Liczba punktów do ułożenia na panelu: 345. Darmowy pakiet około 200 kolorowych pikseli. Kolor: purpurowy, purpurowy panel. Skład: poliester, silikon. Wymiary produktu: 20 cm. x 16 cm. x 6,5 cm. Waga produktu: 240 g. Objętość: 2 litry. Kategoria wiekowa: 9+ Gotowe projekty do ułożenia, dostępne są w broszurze dołączonej do produktu lub online w prostym edytorze PIXIE CREW na www.pixiecreweditor.com Uwaga! Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia (ze względu na małe elementy - ryzyko połknięcia!).Produkty PIXIE CREW posiadają kreatywny panel, wykonany z najwyższej jakości silikonu. Wyposażony jest w niewielkie występy w kształcie litery "T", do których możemy mocować małe płytki - piksele o wymiarach 6 mm x 6 mm oraz multipixele z obrazkami. Dostępne w zestawach piksele są w 24 różnych kolorach lub tematyczne. Umieszczając piksele na panelu, możemy tworzyć własne projekty lub kopiować gotowe szablony. A gdy grafika nam się znudzi, w każdej chwili możemy zamienić ją na nową. Piksele, dzięki systemowi mocującemu Pixie - Lock są bardzo stabilne, jednocześnie łatwo je wymienić, chcąc zmienić swój projekt. Produkty PIXIE CREW pozwalają rozwijać wyobraźnię i kreatywność, wzmacniają zdolności motoryczne i pamięć, a także umożliwiają wyrażanie swojej indywidualnej ekspresji.

124,00 zł
105,40 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 18,60 zł

48
Portfel na rzep z pomarańczowym panelem - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Portfel na rzep z pomarańczowym panelem
Pixie Crew
Dostępny4 szt.

Portfel na Rzep, PIXIE CREW, Szary, Pomarańczowy Panel Stylowy filcowy portfel z unikalnym silikonowym panelem kreatywnym PIXIE CREW TM w kolorze szarym, na którym możemy skomponować własny obraz! Pomarańczowy silikonowy panel z przodu (11 cm x 8 cm) posiada 150 punktów plus panel z tyłu (11 cm x 4 cm) na 66 punktów, na nieskończoną ilość motywów na każdy dzień dzięki PIXIES (piksele), które możesz zdjąć w dowolnym momencie oraz wymienić na inny. Tylko wyobraźnia wyznacza tu granice. Portfel jest sprzedawany z dodatkowym darmowym zestawem około 100 kolorowych pikseli. Szczegółowe informacje o produkcie: Praktyczny portfel wykonany z filcu z silikonowym panelem. Zapięcie na rzep zapobiega ewentualnej utracie zawartości portfela. Przestrzeń wewnętrzna podzielona jest na kilka części: kieszonkę na bilon zapinaną na zamek, miejsce na banknoty lub paragony oraz trzy kieszonki wykonane z przezroczystej folii przystosowanej i jedna matowa, do kart kredytowych, dowodów osobistych lub zdjęć. Lekki i praktyczny materiał - to kolejne walory produktu. Darmowy pakiet około 100 kolorowych pikseli. Wielkość silikonowego panelu 15x15 pikseli. Liczba punktów do ułożenia na panelu: 216. Kolor: szary, pomarańczowy panel. Panel z silikonu 11 cm x 8 cm plus 11 cm x 4 cm. Wymiary produktu: 13 cm x 10 cm x 2 cm. Wymiary opakowania: 15,1 cm x 11 cm x 3 cm. Waga: 122 g. Kategoria wiekowa: 6+. Gotowe projekty do ułożenia, dostępne są w broszurze dołączonej do produktu lub online w prostym edytorze PIXIE CREW na www.pixiecreweditor.com Uwaga! Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia (ze względu na małe elementy - ryzyko połknięcia!). Produkty PIXIE CREW posiadają kreatywny panel, wykonany z najwyższej jakości silikonu. Wyposażony jest w niewielkie występy w kształcie litery "T", do których możemy mocować małe płytki - piksele o wymiarach 6 mm x 6 mm oraz multipixele z obrazkami. Dostępne w zestawach piksele są w 24 różnych kolorach lub tematyczne. Umieszczając piksele na panelu, możemy tworzyć własne projekty lub kopiować gotowe szablony. A gdy grafika nam się znudzi, w każdej chwili możemy zamienić ją na nową. Piksele, dzięki systemowi mocującemu Pixie - Lock są bardzo stabilne, jednocześnie łatwo je wymienić, chcąc zmienić swój projekt. Produkty PIXIE CREW pozwalają rozwijać wyobraźnię i kreatywność, wzmacniają zdolności motoryczne i pamięć.

73,00 zł
62,05 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 10,95 zł

49
Notes samoprzylepny żółty neon 127x76mm - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Notes samoprzylepny żółty neon 127x76mm
Stick'n
Dostępny5 szt.

Klasyczny notes samoprzylepny. Zawiera 100 kartek w kolorze żółtym neonowym. Idealny do robienia krótkich notatek, zostawiania ważnych wiadomości.

7,80 zł
6,63 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 1,17 zł

50
Katechizm bierzmowanego z indeksem kandydata do... - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Katechizm bierzmowanego z indeksem kandydata do...
Dostępny12 szt.

Niewielki katechizm, ale skuteczna pomoc w przygotowaniu się do sakramentu bierzmowania. Na książeczkę składa się m.in.: skrócony katechizm, wprowadzenie i opis obrzędu sakramentu bierzmowania, modlitwy i pieśni. W trzecim wydaniu został zaktualizowany tekst obrzędu bierzmowania, a także zmieniony układ tabel w indeksie kandydata.

6,10 zł
5,00 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 1,10 zł

Wróć do góry