hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2022.03.13

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w niedzielę 13 marca 2022 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Gniotek dinozaur 1005791 (Norimpex), na drugim Krzyżówki i łamigłówki 9-12 lat (Agnieszka Wileńska). Kolejny produkt to Klepsydra ząbek 1006134 (Norimpex) oraz Opowiem wam o sobie. Karty pracy (Jacek Stojanowski).
1
Gniotek dinozaur 1005791 - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gniotek dinozaur 1005791
Norimpex
Dostępny94 szt.

6,30 zł
2
Krzyżówki i łamigłówki 9-12 lat - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Krzyżówki i łamigłówki 9-12 lat
Dostępny10 szt.

Krzyżówki i łamigłówki 9-12 lat Zabawy edukacyjne dla dzieci i młodzieży już od 9 roku. Ciekawe zabawy w formie krzyżówek, wykreślanek i innych zabawnych łamigłówek. Frajda dla każdego. W książce tradycyjne krzyżówki, zabawy z rozkodowywaniem, panoramy, jolki i wiele innych ciekawych zadań.

10,60 zł
7,63 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 2,97 zł

3
Klepsydra ząbek 1006134 - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Klepsydra ząbek 1006134
Norimpex
Dostępny29 szt.

4,70 zł
4
Opowiem wam o sobie. Karty pracy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Opowiem wam o sobie. Karty pracy
Dostępny46 szt.

Kiedy chętniej komunikujemy się z innymi? Kiedy wiemy, że to, co mamy do przekazania, jest ważne i bliskie naszemu sercu. Karty pracy Opowiem wam o sobie ukierunkowują ucznia na pozytywne emocje i zachęcają do mówienia o sobie. Uzupełniając kolejne karty, ma on okazję opowiedzieć o tym, co jest mu bliskie. Pomogą mu w tym rysunki, podpisy, a także zdjęcia z rodzinnego archiwum pokazujące najbliższe osoby, zainteresowania, ważne wydarzenia, ulubione miejsca oraz czynności. W ten sposób uczeń stworzy na kartach pracy własną historię o sobie! Dzięki publikacji uczeń: • poszerzy swoje kompetencje komunikacyjne • otrzyma szansę skonstruowania narzędzia pomocnego w porozumiewaniu się z innymi. Publikacja przeznaczona jest dla uczniów szkół podstawowych mających problemy z komunikowaniem się z otoczeniem – w tym osób z niepełnosprawnością intelektualną, w spektrum autyzmu czy użytkowników komunikacji alternatywnej i wspomagającej. To świetna pomoc do użycia na zajęciach rewalidacyjnych, funkcjonowania osobistego i społecznego czy rozwijających komunikowanie się. Przyda się także podczas indywidualnej pracy z uczniem.

37,00 zł
30,34 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 6,66 zł

5
Kopalnia dianentów 17 kamieni 1005777 - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
48,90 zł
6
Bransoletka silikonowa Jednorożec 1006074 - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
3,50 zł
7
Bransoletka silikonowa Pies 1006075 - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
3,10 zł
8
Długopis usuwalny Pieski 0,5mm nieb. + wkłady - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Długopis usuwalny Pieski 0,5mm nieb. + wkłady
GDD
Dostępny79 szt.

Mix wzorów, towar wysyłany losowo. Długopis wymazywalny pieski + wkłady 0.5mm, wkład niebieski, kolorowa obudowa.

15,40 zł
14,63 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 0,77 zł

9
Fontanna kula do wanny 1005402 - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
34,90 zł
10
L.O.L. Surprise Zadania do ścierania Totalny odlot - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
L.O.L. Surprise Zadania do ścierania Totalny odlot
Dostępny365 szt.

Seria popularnych książek ze zmywalnym flamastrem i laminowanymi stronami. Rysuj, pisz, rozwiązuj zadania i baw się ze swoimi ulubionymi bohaterami ? wyrusz w świat pełen przygód. Zadania można rozwiązywać wielokrotnie za pomocą dołączonego zmywalnego flamastra. Wystarczy użyć gąbki na końcu skuwki. Jeśli coś pójdzie nie po twojej myśli, możesz spróbować jeszcze raz! Ta przygoda nigdy się nie kończy!

16,99 zł
12,40 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 4,59 zł

11
Bóg Chrystusa. Medytacje trynitarne - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bóg Chrystusa. Medytacje trynitarne
Dostępny173 szt.

Kościół czyni z człowieka chrześcijanina, wymieniając imię Boga w Trójcy jedynego. Od samych swoich początków wyraża w ten sposób to, co uważa w chrześcijaństwie za najważniejsze: wiarę w Trójjedynego Boga. W chrześcijaństwie na pierwszym miejscu nie stoi Kościół czy człowiek, lecz Bóg. Pierwsze zdanie wiary chrześcijańskiej, podstawowa zasada chrześcijańskiego nawrócenia brzmi: Bóg jest. Papieskie rozważania o najważniejszej prawdzie chrześcijańskiej wiary Joseph Ratzinger rozumie Trójcę przede wszystkim jako wspólnotę jednoczącej miłości. Wyraża przekonanie, że kontemplując relację miłości Ojca, Syna i Ducha Świętego, można na nowo pojąć, co znaczy być chrześcijaninem, a przez to zrozumieć siebie samych i odnowić ludzkość. Przyszły papież wiele ze swoich trynitarnych refleksji wygłaszał w czasie rekolekcji i kazań, dlatego charakteryzują się one przystępnym i obrazowym językiem. Poprzez te teksty odsłania się jako teolog przepełniony troską o losy wiary w Trójjedynego Boga, ale także jako człowiek wrażliwy, pragnący, by ludzie doświadczyli spotkania z Trójcą, która jest miłością.

36,90 zł
26,57 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 10,33 zł

12
Moja pierwsza ciastolina z foremkami 3x90g - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Moja pierwsza ciastolina z foremkami 3x90g
SES Creative
Dostępny7 szt.

Wszystkie dzieci lubią różne masy do zabawy. Taka zabawa to świetna stymulacja małych rączek i rozwój motoryki małej. Zabawa z ciasto masą i odkrywanie różnic między kształtami i kolorami to propozycja od SES Creative dla maluchów chcących poznawać nowe rzeczy. W zestawie znajdują się obrazki, które dodatkowo zachęcają dziecko do aktywności. Dla dzieci w wieku 1-4 lat

67,00 zł
55,61 zł

Rabat 17,0%
oszczędzasz 11,39 zł

13
Receptury poleskich znachorek - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Receptury poleskich znachorek
Dostępny11 szt.

Jakie były i są szeptuchy? To prawdziwie niezwykłe kobiety, a ich sposób życia jest całkowicie zgodny z tym, co doradzały swoim pacjentom. Skąd szeptuchy czerpały siłę? Z dwóch źródeł: z kontaktu z Siłą Wyższą i z Natury, która dla nich w znaczniej mierze uosabiała ową Siłę. W żadnym stopniu jednak nie popadały one w przesadę. Ich naczelną dewizą było zachowanie we wszystkim umiaru i równowagi. Często powtarzały, że jest czas modlitwy i czas śpiewu, czas postu i czas obfitości, czas radości i czas smutku. Uważały, że ten jest mądrym człowiekiem, kto umie rozróżnić te czasy i zachowywać się zgodnie z energiami, które je przepełniają.Czy szeptuchy chroniły swoją wiedzę? Jak najbardziej. One okrywały wielką tajemnicą sposób przyrządzenia swoich leczniczych i magicznych receptur, ich przechowywania i stosowania. Pytanie dlaczego zdecydowałam się je opisać? A komu w dzisiejszych czasach zechce się zadać sobie tyle trudu, by przygotować mieszankę czy to leczniczą, czy magiczną, czy nawet kulinarną w zgodzie z tymi recepturami? Jeśli ktoś taki się znajdzie, to niech mu to służy na zdrowie!

92,40 zł
66,53 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 25,87 zł

14
Jak podrywają szejkowie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jak podrywają szejkowie
Dostępny149 szt.

Przemilczana prawda o życiu arabskich szejków. Historia młodego księcia, syna jednego z arabskich szejków, który ze względu na swoją pozycję i bogactwo może mieć wszystko. Dosłownie: wszystko. Marcinowi Margielewskiemu udało się z pierwszej ręki pozyskać informacje na temat nocnego życia najbogatszych mężczyzn świata. Książę Abed ma dwie pasje - piękne kobiety i piękne konie. Wraz ze swoim ojcem przylatuje do Polski na słynną na całym świecie aukcję koni. Jednak szejk, zamiast kupić synowi upragnionego wierzchowca, niespodziewanie wyjeżdża. W hotelu Abed znajduje tylko enigmatyczny list od ojca, który prosi go, aby pozostał w Warszawie. Opiekę nad młodym księciem przejmuje jego kuzyn, który odkrywa przed Abedem świat pełen kobiet, pieniędzy, używek, erotycznych rozkoszy i perwersyjnych zabaw. Autor ujawnia bezwzględną rzeczywistość nocnego życia szejków i arabskich książąt, która zwykle skrywa się za ścianami hoteli, apartamentów i luksusowych dyskotek. „Wszystkie dziewczyny, które przylatują na moje epickie przyjęcia, są modelkami. Dziwka to takie brzydkie słowo. Zwłaszcza na trzeźwo - powiedział Imad kpiąco. On nie widział różnicy pomiędzy pracą modelki z profesjonalnych agencji a usługami prostytutki. Patrzyliśmy na tę sprawę z dwóch różnych perspektyw, ale miałem wrażenie, że jego doświadczenie w temacie sprawia, iż wcale nie jest taki daleki od prawdy. Modelki, z którymi pracowałem, z dużym zaangażowaniem prezentowały ubrania bogatym Arabkom, ale podejrzewałem, że za odpowiednią sumę równie chętnie zrzuciłyby je przed bogatymi Arabami”. – Fragment książki Marcin Margielewski - karierę zaczynał jako dziennikarz radiowy, prasowy i telewizyjny, pracując dla mediów takich jak „Maxim”, „CKM”, „Super Express”, „Gazeta.pl”, „TVP” czy „Polsat Cafe”. Przez dziesięć lat podróżował, mieszkając między innymi w Wielkiej Brytanii, Dubaju, Kuwejcie i Arabii Saudyjskiej. Pracował również jako dyrektor kreatywny kilku światowych marek.

39,99 zł
29,99 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 10,00 zł

15
Puzzle kuliste 72el 3D Batman świecąca kula 110803 RAVENSBURGER - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
115,90 zł
104,31 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 11,59 zł

16
Samolot na radio (z ładowarką) BSAM5769 - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
94,90 zł
86,36 zł

Rabat 9,0%
oszczędzasz 8,54 zł

17
The Lean Startup - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Lean Startup
Dostępny4 szt.

Most new businesses fail. But most of those failures are preventable. The Lean Startup is the approach to business that's being adopted around the world. It is changing the way companies are built and new products are launched. The Lean Startup is about learning what your customers really want. It's about testing your vision continuously, adapting and adjusting before it's too late.

79,00 zł
73,47 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 5,53 zł

18
Colour Me London - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Colour Me London
Dostępny5 szt.

Get creative with this gorgeous colouring pad, with stunning illustrations and inspiring scenes to color. This colouring book features stunning designs of the city to inspire creativity. Add colour to finish the pictures using the bold outlines to guide you.

39,00 zł
35,10 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,90 zł

19
Colour Me Paris - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Colour Me Paris
NiedostępnyBrak

Get creative with this gorgeous colouring pad, with stunning illustrations and inspiring scenes to color. This colouring book features stunning designs of the city to inspire creativity. Add colour to finish the pictures using the bold outlines to guide you.

39,00 zł
35,10 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,90 zł

20
Star Wars Movie Theater Storybook - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Star Wars Movie Theater Storybook
Dostępny5 szt.

Based on the classic Star Wars trilogy, this lightsaber projector brings classic characters and scenes from the Star Wars saga to the wildly popular Movie Theater Storybook format. The original classics Star Wars: A New Hope; The Empire Strikes Back; and Return of the Jedi are all retold here in this special movie theater storybook that features a movie image projector. Just untwist the base to view 24 exciting scenes as the stories unfold from a long time ago in a galaxy far, far away.... The Force will be with you, always.

99,00 zł
79,20 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 19,80 zł

21
Scratch and Learn Human Body - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Scratch and Learn Human Body
NiedostępnyBrak

See the human body as never before, in this unique scratch and discover format. Every spread addresses a new theme, teaching little ones about our skeletons, muscles and brains! An appealing, interactive first introduction to how our bodies work - with activities to help understanding.

69,00 zł
62,10 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,90 zł

22
Portrait of an Artist: Georgia O'Keeffe - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Portrait of an Artist: Georgia O'Keeffe
Dostępny3 szt.

A beautifully told art story for children, looking at Georgia O'Keeffe's life through her masterpieces. Accompanied by stunning original illustrations from Alice Wietzel. - The Portrait of an Artist series is an excellent introduction to art and its importance to our world. Georgia O'Keeffe is known as the Mother of American Modernism, discover why in this first story book about Georgia O'Keeffe. From humble beginnings living on a prairie farm, to taking the New York art scene by storm, to living a solitary life in the New Mexican desert, find out how Georgia's extraordinary life unfolded and how each place changed the ways her paintings came out. See how her life shaped her much loved masterpieces and find out why she is such an important figure in the history of art. An O'Keeffe masterpiece is featured on every spread. This art story also includes a closer look at 10 of O'Keeffe's masterpieces at the back.

59,00 zł
53,10 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,90 zł

23
The Book of Ichigo Ichie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Book of Ichigo Ichie
NiedostępnyBrak

Learn to make every moment a once-in-a-lifetime experience with this definitive guide to the Japanese art of ichigo ichie, from the bestselling authors of Ikigai. ?Ikigai urges individuals to simplify their lives by pursuing what sparks joy for them? (Marie ? Kondo) Every moment in our life happens only once, and if we let it slip away, we lose it forever-an idea captured by the Japanese phrase ichigo ichie. Often used to convey that the encounter is unique and special, it is a tenet of Zen Buddhism and is attributed to a sixteenth-century master of the Japanese tea ceremony, or ?ceremony of attention?, whose intricate rituals compel us to focus on the present moment. From this age-old concept comes a new kind of mindfulness. In The Book of Ichigo Ichie, you will learn to use all five senses to anchor yourself in the present. Every one of us contains a key that can open the door to attention, harmony with others, and love of life. And that key is ichigo ichie. ?This is a great little book to lift the spirits and remind us of the importance of living in the ?now?, not worrying about the past or future.? ? 5* Reader Review ?This book should act as a wakeup call. Make each now a sacred moment. Pay attention! Make each moment special!? - 5* Reader Review ?The authors of Ikigai have offered another brief and masterful addition for those seeking out a simpler and more fulfilling life.? - 5* Reader Review

69,00 zł
62,10 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,90 zł

24
Doomsday Clock Part 1 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Doomsday Clock Part 1
NiedostępnyBrak

The world of Watchmen collides with the DC Universe in the most shocking story in DC history! Written by master storytellers Geoff Johns and Gary Frank--As the Doomsday Clock ticks toward midnight, the DC Universe will encounter with its greatest threat: Dr. Manhattan. But nothing is hidden from Manhattan, and the secrets of the past, present and future will leave ramifications on our heroes lives forever. Something is amiss in the DC Universe. Following the events of DC Universe: Rebirth and Batman/The Flash: The Button, Geoff Johns (Flashpoint, Justice League, DC Universe: Rebirth) and Gary Frank (Batman: Earth One, Shazam!, DC Universe: Rebirth) reunite to rewrite the past and future of the DC Universe in a story hailed as a masterpiece! Seven years after the events of Watchmen, Adrian Veidt has been exposed as the murderer of millions. Now a fugitive, he has come up with a new plan to save his once-adoring world: find Dr. Manhattan. Alongside a new Rorschach and the deadly Mime and Marionette, he arrives in the DC Universe and finds it on the brink of collapse. International tensions are running rampant with The Supermen Theory implicating the U.S. government in creating superhumans to maintain global dominance! But what is Dr. Manhattan doing in the DC Universe? And how is he related to the events of DC Universe: Rebirth and Batman/The Flash: The Button?

99,00 zł
25
Eeyore Has a Birthday - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Eeyore Has a Birthday
NiedostępnyBrak

Poor Eeyore is feeling very gloomy. It's his birthday, but no one is taking any proper notice of him. Pooh hurries home to get a present of some sort. Maybe there is a quite a small jar of honey left? Piglet has a present, too, and Nobody can be uncheered with a balloon! But then things start to go wrong?

29,00 zł
21,46 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 7,54 zł

26
Radical Rest - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Radical Rest
NiedostępnyBrak

We live in a hectic world that demands us to always be 'on'. Whether it is pressure at work, or families to look after, rest is almost always an afterthought. This book will provide you with a series of simple, effective ways to take responsibility for your own health and wellbeing, enabling you to cultivate a relationship with rest, to help your body heal and more importantly, stay in its optimum operating state. So that you can rest AND get more done.

69,00 zł
58,65 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 10,35 zł

27
Zestaw ciastolin 8 kolorów + 12 foremek - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw ciastolin 8 kolorów + 12 foremek
SES Creative
Dostępny5 szt.

Zestaw, którym holenderska firma SES pragnie uczcić swoje 40 urodziny zawiera osiem pojemniczków po 90 gram różnych ciastolin: dwie ciastoliny z confetti, dwie pachnące (jabłkiem i truskawką), jedną ciastolinę z brokatem i trzy klasyczne. Dodatkowo w zestawie znajduje się dwanaście różnych foremek. Ciastoliny SES są bezpieczne dla dzieci - produkowane ze składników naturalnych i co ważne dla małych alergików - nie zawierają glutenu. Zabawka dla dzieci w wieku 2+ Wyprodukowano w Holandii.

88,00 zł
73,04 zł

Rabat 17,0%
oszczędzasz 14,96 zł

28
Piesek w sukience XS - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piesek w sukience XS
Trudi
Dostępny5 szt.

Pluszowy szczeniaczek opularnej i miłej rasy Cavalier King Charles Wiek: 12m+

102,10 zł
95,97 zł

Rabat 6,0%
oszczędzasz 6,13 zł

29
The Wonders of Nature - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Wonders of Nature
NiedostępnyBrak

Explore the curiosities of planet Earth and marvel at the beauty of the natural world in a new way. From opals to orchids and tapirs to toadstools, this beautiful collection brings more than 100 incredible items from the natural world to life. Perfect for all the nature-loving readers on the planet we call home. Every page of this reference book reveals fascinating animals, plants, rocks and minerals, and microorganisms that will wow children and adults alike. Fantastic photography and illustrations showcase the wonders of planet Earth beautifully. Children will love exploring the detailed close-up images of different plants, animals and rocks. Throughout the pages of this utterly charming guide to the natural world, you'll discover the myths and legends of living creatures and minerals. Storybook descriptions and surprising facts about their natural history will capture your child's attention and keep them coming back for more! Curious kids can pour over the reference pages packed with new information. Find out how the dragon blood tree got its name, why a sundew means big trouble for insects, and what on earth a radiolarian is? From orchids to opals and lichens to lizards, this beautiful book lets you find the things that interest you and uncover new favourites along the way. Discover the Wonderful World of Nature This educational book is perfect for kids to read by themselves or together with their parents as a bedtime story. With its beautiful gilded edges, decorative gold foil element and embossed cover The Wonders of Nature is a fantastic gift for children who have a growing interest in the natural world. Inside the pages of this stunning book, you'll find:- More than 100 remarkable items from the natural world. - Fantastic close-up photography and gorgeous illustrations. - Surprising facts and stories about the most incredible rocks and minerals, microscopic life, plants, and animals on Earth. Explore the Series:Once you've discovered The Wonders of Nature, dive into the companion fact book from DK Books, An Anthology of Intriguing Animals. See how more than 100 incredible animals of the world come to life through stunning photography and beautiful illustrations.

99,00 zł
94,05 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 4,95 zł

30
Auto Robot na radio (z ładowarką) BAR4996 - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
70,90 zł
64,52 zł

Rabat 9,0%
oszczędzasz 6,38 zł

31
Naklejki Serca brokatowe A5/5K mix HAPPY COLOR - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Naklejki Serca brokatowe A5/5K mix HAPPY COLOR
GDD
NiedostępnyBrak

Naklejki SERCA brokatowe A5, 5 ark, 3 czerwone/ 2 złote, Happy Color

14,90 zł
14,16 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 0,74 zł

32
Dron na radio (z ładowarką) BSAM5789 - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
203,90 zł
185,55 zł

Rabat 9,0%
oszczędzasz 18,35 zł

33
Auto na radio Jeep (z ładowarką) BAR5520 - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
109,90 zł
100,01 zł

Rabat 9,0%
oszczędzasz 9,89 zł

34
Długopis żelowy OfficeG 0.8mm fluo orange (12szt) - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Długopis żelowy OfficeG 0.8mm fluo orange (12szt)
M&G
Dostępny6 szt.

Opakowanie zbiorcze 12 sztuk. Długopis żelowy OfficeG, 0.8mm, fluo-pastel pomarańczowy

43,80 zł
31,10 zł

Rabat 29,0%
oszczędzasz 12,70 zł

35
Go West (2022 Remaster). Winyl - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Go West (2022 Remaster). Winyl
West Go, Warner Music Polska
NiedostępnyBrak

124,90 zł
114,91 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 9,99 zł

36
Playfoam, Masa Piankowa, Zestaw do Nauki Liter - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Playfoam, Masa Piankowa, Zestaw do Nauki Liter
Learning Resources
Dostępny6 szt.

Playfoam, Masa Piankowa, Zestaw do Nauki LiterZabawki Learning Resources(R) wraz z Educational Insights(R) są zaprojektowane tak, aby pomóc dzieciom w zdobywaniu kluczowych umiejętności edukacyjnych... i przygotowaniu się na podbój świata! Współpraca z ekspertami z wielu różnych dziedzin, od naukowców przez nauczycieli po artystów i zapewnia, że ich produkty są bezpieczne i najwyższej jakości.Zagniataj i formuj aby nauczyć się liter.Odkryj zestaw Playfoam Shape & Learn Letter Sounds,który zawiera wszystko, czego potrzebują dzieci do formowania i rzeźbienia liter i wyjątkowych kształtów. Edycja tęczowych, piankowych koralików w 8 kolorach jest idealna do wykonania liter nie tylko. Opakowanie zawiera masę w 8 kolorach i 13 dwustronnych kart z wzorami aby uzyskać określoną literę. Po prostu umieść piankę Playfoam na jednej z liter, a następnie zgniataj aby dopasować. Na kartach znajdują się strzałki z instrukcjami, które pomogą dzieciom prawidłowo ułożyć litery, a także przedmioty zaczynające się na daną literę, co ułatwia naukę. Tylko wyobraźnia wyznacza tu granice.Innowacyjny, pomysłowy i wielokrotnego użytku - Playfoam Shape & Learn Letter SoundsŚwietny zestaw dla dzieci, do nauki liter alfabetu.Dzieci mogą rzeźbić przez wiele godzin, także podczas podróży.Nietoksyczny materiał do rzeźbienia na bazie piankowych koralików.Nie wysycha, nie kruszy się ani nie przykleja do skóry ani innych powierzchni.Formuj i ponownie formuj tyle razy, ile chcesz, po skończonej zabawie umieść masę w pojemnikach dla utrzymania porządku.Masa piankowa Playfoam w 8 zabawnych kolorach: różowym, niebieskim, zielonym, fioletowym, żółtym, pomarańczowym ołowianym i białym.W zestawie 13 dwustronnych lakierowanych kart: z literami od A do Z do formowania.Wymiary opakowania: 33 cm x 28 cm x 5 cm.Kategoria wiekowa:3+.Uwaga: Małe elementy, ryzyko zadławienia. Zabawa tylko pod nadzorem osoby dorosłej.

126,00 zł
97,02 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 28,98 zł

37
Auto na radio Cysterna (z ładowarką) BAR9820 - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
87,90 zł
79,99 zł

Rabat 9,0%
oszczędzasz 7,91 zł

38
Długopis żelowy OfficeG 0.8mm fluo fiolet (12szt) - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Długopis żelowy OfficeG 0.8mm fluo fiolet (12szt)
M&G
Dostępny6 szt.

Opakowanie zbiorcze 12 sztuk. Długopis żelowy OfficeG, 0.8mm, fluo-pastel fioletowy

43,80 zł
31,10 zł

Rabat 29,0%
oszczędzasz 12,70 zł

39
Długopis żelowy OfficeG 0.8mm fluo róż (12szt) - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Długopis żelowy OfficeG 0.8mm fluo róż (12szt)
M&G
Dostępny6 szt.

Opakowanie zbiorcze 12 sztuk. Długopis żelowy OfficeG, 0.8mm, fluo-pastel różowy

43,80 zł
31,10 zł

Rabat 29,0%
oszczędzasz 12,70 zł

40
Auto z dinozaurami 1005805 - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
35,90 zł
41
Taśma pakowa przezroczysta 48mmX50Y akryl 36 mikronów OFFICE PRODUCTS - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
5,10 zł
42
Wkład do długopisu wymaz. 0,5 3szt display (30szt) - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wkład do długopisu wymaz. 0,5 3szt display (30szt)
GDD
NiedostępnyBrak

Cena za display: 30 sztuk paczek po 3 szt. Wkład do długopisu wymazywalnego 0,5 mm Happy Color.

337,90 zł
321,01 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 16,89 zł

43
Auto na radio Policja (z ładowarką) BAR5019 - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
45,90 zł
41,77 zł

Rabat 9,0%
oszczędzasz 4,13 zł

44
Auto na radio Buggy (z ładowarką) BAR1628 - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
97,90 zł
89,09 zł

Rabat 9,0%
oszczędzasz 8,81 zł

45
Taśma pakowa przezroczysta 48mmX50Y Q-CONNECT - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
5,30 zł
46
Zestaw do produkcji lodów z plastoliny - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
52,90 zł
48,67 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,23 zł

47
Długopis żelowy OfficeG 0.8mm fluo zielony (12szt) - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Długopis żelowy OfficeG 0.8mm fluo zielony (12szt)
M&G
Dostępny6 szt.

Opakowanie zbiorcze 12 sztuk. Długopis żelowy OfficeG, 0.8mm, fluo-pastel zielony

43,80 zł
31,10 zł

Rabat 29,0%
oszczędzasz 12,70 zł

48
Długopis usuwalny Pastel Bears niebieski (36szt) - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Długopis usuwalny Pastel Bears niebieski (36szt)
GDD
Dostępny4 szt.

Opakowanie zbiorcze 36 sztuk.Wymazywalny długopis żelowy Znikopis w pastelowej obudowie z przyciskiem w kształcie misia. Dzięki unikalnej formule tuszu napisany tekst można łatwo wymazać. Gumka do wycierania znajduje się na końcu obudowy. Grubość linii pisania: 0,5 mm. Wkład w kolorze niebieskim (Crystal blue).

232,00 zł
220,40 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 11,60 zł

49
Długopis Jungle 0,5mm nieb. (40szt) HAPPY COLOR - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
278,80 zł
264,86 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 13,94 zł

50
Bransoletka silikonowa Miś 1006076 - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
3,50 zł
Wróć do góry