hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2022.05.09

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w poniedziałek 9 maja 2022 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Pogo (Jakub Sieczko), na drugim Noce na Miodowej 4 (Joanna Szarańska). Kolejny produkt to Akademia mądrego dziecka. Chcę wiedzieć. Jak dawniej żyły dzieci (Ben Hubbard, Christiane Engel) oraz Świat w obrazkach. Ludzkie ciało (Emilie Beaumont, R. Simon).
1
Pogo - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Pogo
Dostępny455 szt.

Dwa słowa są w tej pracy zakazane: powołanie i bohaterstwo. Jakub Sieczko, lekarz, specjalista anestezjologii i intensywnej terapii, przez sześć lat pracował w stołecznym pogotowiu ratunkowym. To osiem tysięcy godzin na dyżurach, tysiące twarzy, setki tragedii – raczej nie tych z pierwszych stron gazet. Kilka spektakularnych sukcesów i żadnego cudu, bo siły nadprzyrodzone mają na warszawskim Grochowie wolne. Ludzie jeżdżący karetką i nazywani czasem bogami – wcale nimi nie są. Próbują przetrwać w pogotowiu, nie popaść w obojętność lub samodestrukcję. Nie każdemu się to udaje. Obcują z miastem bez filtra i pudru – z Warszawą śmierci, klubów ekskluzywnych i podrzędnych, brudu, głupich porachunków, złamanych serc i przede wszystkim niewidowiskowego, cichego cierpienia. Robią w nieszczęściu, które przytrafia się starym i młodym, bogatym i biednym, sławnym i anonimowym. Wszyscy są równi. I pogo też nie wybiera – jeździ do każdego. Trzech ubranych na pomarańczowo trzydziestolatków musi patrzeć na rozpadające się cudze życia, choć często woleliby odwrócić wzrok. Taka praca, że patrzeć trzeba. Niekiedy udają przed sobą, że wcale nie chce im się płakać. Lekarzowi czasem „bandaż się rozwija”, a czasem ma overbooking nieszczęść. Jednak gdy trzylatek nie zostaje półsierotą, nieszczęście staje się szczęściem. I to jest piękna chwila – zdradliwa, ale najpiękniejsza.

39,00 zł
24,57 zł

Rabat 37,0%
oszczędzasz 14,43 zł

2
Noce na Miodowej 4 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Noce na Miodowej 4
Dostępny917 szt.

Pełna emocji historia o ucieczce przed błędami przeszłości i wierze w piękne jutro. Zapach kobiecych perfum na koszuli, późne powroty do domu, weekendowe delegacje… – Natalia nadal ma tak wiele powodów, by nie wierzyć mężowi. Dominik stara się za wszelką cenę udowodnić, że jeden błąd nie przekreślił życia, które wspólnie zbudowali, i nadal jest tym samym mężczyzną, w którym zakochała się przed laty. Przeprowadzka do nowego domu miała być dla nich drugą szansą. Obiecali sobie, że tym razem będzie inaczej: żadnych kłamstw oraz sekretów. Nowe miejsce to przecież najlepszy sposób, aby zacząć jeszcze raz. Jednak zaufanie jest bardzo kruche i niełatwo je odbudować. Szczególnie gdy do głosu dochodzą dawne słabości i nie sposób oprzeć się pokusie… Czy mimo obaw Natalia zaufa mężowi i uwierzy, że są w stanie tworzyć szczęśliwą rodzinę? Czy zapomni o tym, co się wydarzyło, zanim zamieszkali na Miodowej? Jak wiele można poświęcić w imię miłości?

42,90 zł
25,74 zł

Rabat 40,0%
oszczędzasz 17,16 zł

3
Akademia mądrego dziecka. Chcę wiedzieć. Jak dawniej żyły dzieci - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Akademia mądrego dziecka. Chcę wiedzieć. Jak dawniej żyły dzieci
Dostępny445 szt.

Ta książka jest jak wehikuł czasu, który zabierze was w przeszłość, gdzie spotkacie dzieci z innych epok. Na tej wycieczce poznacie dawne cywilizacje i kultury, które ukształtowały nasz świat. Żyjąca w paleolicie Mat pokaże wam fascynujące malowidła naskalne i zaprezentuje najnowszą kolekcję ubrań ze skór mamutów. Hanisz oprowadzi was po sumeryjskim mieście Ur i nauczy grać w jedną z pierwszych gier planszowych. Z Arą ze starożytnego Egiptu poznacie świat faraonów – zwiedzicie piramidy i nauczycie się czytać hieroglify. Ki z plemienia Olmeków wyjaśni, skąd się wzięła gumowa piłka i jak przyrządzić pitną czekoladę. Suiko przedstawi cię szogunowi i samurajom na dworze cesarza Japonii, a Freya zaprosi na ucztę wikingów. To będzie niesamowita, zabawna i pouczająca podróż w czasie! Bohaterowie bogato ilustrowanej książki Jak dawniej żyły dzieci opowiadają o swoich domach, zajęciach i rodzinach. Poznajemy kulturę oraz styl życia ludzi z różnych stron świata i odległych epok. Jak dawniej żyły dzieci to kolejna propozycja serii „Chcę wiedzieć. Akademia Mądrego Dziecka”, skierowanej do starszych przedszkolaków i najmłodszych uczniów. To tematy, które fascynują dzieci, nowoczesne ilustracje, które w przyjazny sposób przedstawiają różne zagadnienia i ułatwiają zrozumienie treści. Książki doskonale wpisują się w popularny nurt współczesnej edukacji – edutainment (od słów education – edukacja i entertainment – rozrywka), z którego czerpiemy, rozbudowując Akademia Mądrego Dziecka o pozycje dla starszych dzieci. Zaspokajamy ciekawość w sposób, który gwarantuje dobrą zabawę – a zdobywanie wiedzy jest jej częścią.

34,99 zł
23,09 zł

Rabat 34,0%
oszczędzasz 11,90 zł

4
Świat w obrazkach. Ludzkie ciało - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Świat w obrazkach. Ludzkie ciało
Dostępny48 szt.

Dzięki przystępnym opisom oraz barwnym obrazkom dziecko odkryje strona po stronie, jak działa jego organizm. Zrozumie, dlaczego musi jeść, myć się, spać lub uprawiać sport. Dowie się też, jak w łonie matki rozwija się życie.

19,99 zł
14,19 zł

Rabat 29,0%
oszczędzasz 5,80 zł

5
Świat w obrazkach. Przyroda - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Świat w obrazkach. Przyroda
Dostępny12 szt.

Dzięki przystępnym tekstom i wspaniałym obrazkom dziecko odkryje fascynujący świat przyrody. Nauczy się nazywać drzewa i kwiaty, pozna ciekawostki na temat zwierząt, przeprowadzi proste doświadczenia. Dowie się także, jak cenna jest otaczająca nas przyroda.

20,00 zł
14,80 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 5,20 zł

6
Pojechałam do brata na południe. Tom 1 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pojechałam do brata na południe. Tom 1
Dostępny693 szt.

Objawienie szwedzkiej prozy. Oddziałująca na wyobraźnię, zaskakująca opowieść o powrocie i mierzeniu się z przeszłością. Sprzątałam lęki brata tak samo jak swoje. Przypominało to grę w tetrisa. Klocki trafiały w odpowiednie miejsca odpędzając wszelkie próby myślenia o czymś innym. Janakippo przyjeżdża do rodzinnej wsi, aby pomóc bratu, który ma problemy z alkoholem. Wizyta, po latach nieobecności, sprawia, że odżywają mroczne wspomnienia z dzieciństwa naznaczonego przemocą i niewyjaśnione sprawy z przeszłości, przed którymi nie ma już ucieczki. Jana wikła się w romans, znajduje pracę, a jednocześnie próbuje zrozumieć, kim tak naprawdę są otaczający ją ludzie i czy skrywane przez nich tajemnice dają odpowiedzi na pytania, które ona nosi w sobie od lat. „To straszna historia, ale świetna powieść. Taka, która wywraca człowiekowi bebechy i zostaje z nim na długo. Mądrze skonstruowany, skomplikowany obraz traumy opowiedziany niepowtarzalnym językiem.” – Dominika Słowik

49,90 zł
29,94 zł

Rabat 40,0%
oszczędzasz 19,96 zł

7
Jedyna na świecie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jedyna na świecie
Dostępny626 szt.

Są wydarzenia, które nigdy nie powinny mieć miejsca. Są tajemnice, które już na zawsze pozostaną nieujawnione. Po odejściu z policji Damian dostaje pracę w renomowanej agencji detektywistycznej. Pierwsze zlecenie jest dla niego ogromnym wyzwaniem. Zaginęła Agnieszka, jego młodsza siostra. Krótko po maturze po prostu rozpłynęła się w powietrzu. Dokąd zaprowadzi Damiana śledztwo? Jaki sekret skrywa Aga? Czy uda się ją odnaleźć? Maja przybywa na Wybrzeże, by pracować jako animatorka w nadmorskim hotelu. Z początku nieufna, z czasem coraz lepiej odnajduje się w nowej roli. Z każdym dniem bliższy staje jej się też syn pracodawców, Hubert. Co łączy te dwie historie? Komu pisane jest szczęście i co ono tak naprawdę oznacza? Agata Przybyłek w pełnej sekretów historii o ludzkich decyzjach wpływających na całe nasze życie.

42,90 zł
25,74 zł

Rabat 40,0%
oszczędzasz 17,16 zł

8
Miecze Watykanu. Refleksje i polemiki świadka zła - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Miecze Watykanu. Refleksje i polemiki świadka zła
Dostępny370 szt.

Miecze Watykanu Seweryna Ashkenazego to książka niezwykła, w której łączą się i splatają się trzy opowieści. Pierwsza z nich to mroczna historia prześladowań, pogromów, wypędzeń i innych ludobójczych praktyk, jakich Watykan i jego sojusznicy - tytułowe „miecze”, dopuszczali się wobec Żydów, ale także innowierców, heretyków i wszystkich, którzy faktycznie lub rzekomo zagrażali potędze Kościoła. To historia obejmująca XVI wieków, począwszy od roku 339 n.e. gdy na mieszane małżeństwa Żydów i chrześcijan w Cesarstwie Rzymskim nałożono karę śmierci, aż do czasów najnowszych: sojuszu z faszyzmem i nazizmem, udziału w prześladowaniach buddystów w Wietnamie, poparcia, jakiego Jan Paweł II udzielał reżimom w Chile i w Argentynie oraz czynnego udziału wielu księży katolickich w rzezi w Rwandzie, gdzie w ciągu kilku miesięcy wymordowano ok. 800 tys. ludzi. To także przejmująca opowieść o osobistych losach Severyna Ashkenazego i jego rodziny, ocalałych z Holokaustu dzięki polskiej rodzinie, która ukrywała Ashkenazych przez długie miesiące pod podłogą swojego mieszkania w Tarnopolu. To częć o niezwykłym wręcz emocjonalnym ładunku. To wreszcie szczególnie ciekawa dla polskiego czytelnika opowieść o narodzie i kulturze żydowskiej, tak jak ją widzi i ocenia progresywny Żyd – patriota, ale nie chwalca, człowiek niereligijny, który naprawdę martwi się o byt swojego narodu i dlatego nie szczędzi krytycznych uwag wobec tych cech kultury i obyczajowości żydowskiej, które pogłębiają podziały społeczne i to w kraju, którego byt wciąż jest zagrożony.

49,90 zł
29,94 zł

Rabat 40,0%
oszczędzasz 19,96 zł

9
Jak przeżyć w starożytnym Egipcie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jak przeżyć w starożytnym Egipcie
Dostępny354 szt.

Teby są wyraźnie przedzielone Nilem - żywi zajmują wschodni brzeg, a martwi zachodni. W małym, czteropokojowym domu o powierzchni 40 metrów kwadratowych żyje nawet 12 osób. Mało tego - większość osób ma w domu jeszcze osobną kaplicę. Wybór różnych rodzajów chleba jest niemal tak bogaty, jak współcześnie. Kobiety, mężczyźni, królowe i bogowie w Egipcie używają na co dzień wielu kosmetyków. Starożytny Egipt fascynuje od wielu lat. Nie tylko za sprawą monumentalnych piramid, ale również dzięki swoim hieroglifom. Dzięki tej książce dowiecie się jak wyglądało życie zwykłych ludzi w starożytnym Egipcie. Dowiecie się nie tylko tego, w co byśmy wierzyli, ale też gdzie zrobilibyśmy zakupy, co moglibyśmy zjeść, na co moglibyśmy zachorować i jak chowalibyśmy zmarłego. Wspaniała podróż w czasie!

42,90 zł
25,74 zł

Rabat 40,0%
oszczędzasz 17,16 zł

10
Świat w obrazkach. Góry - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Świat w obrazkach. Góry
Dostępny37 szt.

Dzięki przystępnym tekstom i wspaniałym obrazkom dziecko odkryje fascynujący świat gór. Pozna najwyższe szczyty Ziemi i mieszkańców trudno dostępnych obszarów. Dowie się także, jak w górach można spędzić czas.

19,99 zł
13,79 zł

Rabat 31,0%
oszczędzasz 6,20 zł

11
Samolot styropianowy 36 cm - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Samolot styropianowy 36 cm
M&Z
Dostępny109 szt.

Samolot wykonany ze styropianu zagwarantuje najmłodszym miłośnikom lotnictwa wspaniałą rozrywkę zarówno w domu, jak i na dworze. Uwaga! Różne kolory, towar wysyłany losowo.

7,90 zł
7,03 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 0,87 zł

12
Szkoła po japońsku. Jak przetrwałam elitarną edukację mojego syna - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szkoła po japońsku. Jak przetrwałam elitarną edukację mojego syna
Dostępny264 szt.

Poznaj prawdziwe oblicze japońskiej edukacji. Elitarna, prywatna szkoła to szczyt marzeń wielu rodziców. Kumiko Makihara była dumna, gdy po przebrnięciu przez trudne egzaminy wstępne jej syn Taro wstąpił do klasy małych geniuszy, a ona sama dołączyła do towarzystwa doskonałych matek. W japońskiej edukacji liczą się dyscyplina, perfekcjonizm i konformizm, a rywalizacja odbywa się na wielu poziomach. Niezależna matka i jej niesforny syn z trudem odnajdują się w tych realiach. Kumiko lawiruje między gniewem, miłością, wyrzutami sumienia a czasami rozpaczą, podejmując próby wytyczenia drogi dla swojego dziecka pośród niezliczonych norm rodzinnych i szkolnych. Szkoła po japońsku to niezwykle osobista, ciepła i poruszająca kronika przeżyć samotnej matki i jej dziecka, próbujących odnaleźć się w hiperkonkurencyjnym środowisku szkolnym. To opowieść, która przemówi zarówno do osób zainteresowanych Japonią, jak i do wszystkich rodziców próbujących zrozumieć, co tak naprawdę leży w interesie ich dzieci. „Japońska szkoła to w oczach Zachodu wysoki poziom nauczania, zdyscyplinowani uczniowie i wychowanie w atmosferze poszanowania wspólnoty. Książka Makihary otwiera oczy na realia japońskiej edukacji i cenę, jaką płacą dzieci za narzucane im od najmłodszych lat wygórowane standardy”. – Adrianna Wosińska, redaktor naczelny TORII „Wspomnienia, od których trudno się oderwać, straszne i śmieszne zarazem. Ta historia, będąca jednocześnie ostrzeżeniem, mówi bardzo wiele o Japonii i o macierzyństwie”. – Barbara Demick, autorka Światu nie mamy czego zazdrościć „Wspomnienia Kumiko Makihary – pełne udręki, wyzywające, zabawne i niezłomnie szczere – czyta się trudno, ale jeszcze trudniej je odłożyć. W naszej, coraz bardziej hybrydowej, globalnej kulturze jest to ważna opowieść”. – Janice P. Nimura, autorka Daughters of the Samurai

39,90 zł
29,13 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,77 zł

13
Profesor Astrokot obserwuje gwiazdy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Profesor Astrokot obserwuje gwiazdy
Dostępny500 szt.

Hej, lubicie patrzeć w gwiazdy?! Profesor Astrokot i jego przyjaciele właśnie wyruszają w kosmos i zapraszają was na wyprawę! Poznacie tajemnice gwiazd i dowiecie się wielu ciekawych rzeczy o Wszechświecie. To będzie świetna przygoda! Najnowszy tytuł w serii edukacyjnej „Mały Astrokot”, w której przewodnikiem jest najmądrzejszy kot na świecie. Seria „Mały Astrokot” – wiedza podana w przystępny i zabawny sposób! Pozostałe tytuły w serii: Układ Słoneczny z profesorem Astrokotem Rakiety kosmiczne z profesorem Astrokotem

39,90 zł
24,74 zł

Rabat 38,0%
oszczędzasz 15,16 zł

14
Zabawę czas zacząć. Disney. Nasze magiczne Encanto - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zabawę czas zacząć. Disney. Nasze magiczne Encanto
Dostępny940 szt.

Trzy w jednym, czyli teczka Zabawę czas zacząć, w której mały czytelnik znajdzie: historyjkę Tajemnica w sercu dżungli z Antonim i Mirabel Madrigal w rolach głównych, kolorowanki z ulubionymi postaciami oraz arkusze z naklejkami z ilustracjami z książki, ale nie tylko. W Tajemnica w sercu dżungli dowiemy się, dlaczego żyzne pola, sady i ogrody Encanto usychają i więdną. Rodzina Madrigalów chciałaby zapobiec katastrofie, która zbliża się do ich miasteczka. Mały Antonio postanawia wykorzystać swój dar. Z pomocą papugi, kolibra, wiewiórki, kapibary oraz innych zwierząt odkrywa tajemnicę skrytą w samym sercu dżungli.

34,99 zł
24,14 zł

Rabat 31,0%
oszczędzasz 10,85 zł

15
Akademia mądrego dziecka. Poznaj uczucia i emocje. Czasami się złoszczę - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Akademia mądrego dziecka. Poznaj uczucia i emocje. Czasami się złoszcz...
Dostępny212 szt.

Nowa seria książeczek „Poznaj uczucia i emocje” pomaga zrozumieć dziecku emocje i uczucia, które odczuwa. Książeczka Czasami się złoszczę pokazuje czytelnikom, co oznacza złość i jak sobie z nią radzić. Złość może wywołać zburzenie klocków przez kolegę czy to, że koleżanka dostała balonika, dokładnie tego, którego my chcieliśmy. Najważniejsze jest, by wiedzieć jak sobie ze złością poradzić. W książeczce dziecko znajdzie wskazówki co zrobić, by się wyciszyć i uspokoić. Na jednej z ostatnich stron znajduje się ruchomy suwak, który dziecko może przesuwać, by rozładować negatywne emocje. W książce znajdują się też porady dla rodziców dotyczące tego, jak rozmawiać z dziećmi o tym, co czują i jakie ćwiczenia robić, by rozładowywać negatywne emocje.

32,99 zł
22,10 zł

Rabat 33,0%
oszczędzasz 10,89 zł

16
Solitaire - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Solitaire
Dostępny49 szt.

The acclaimed debut novel from Alice Oseman, the author of the 2021 YA Book Prize winning Loveless. Solitaire features the characters that inspired the beloved webcomic and graphic novel series Heartstopper - soon to be a major Netflix series."The Catcher in the Rye for the digital age" The TimesMy name is Tori Spring. I like to sleep and I like to blog. Last year - before all that stuff with Charlie and before I had to face the harsh realities of A-Levels and university applications and the fact that one day I really will have to start talking to people - I had friends. Things were very different, I guess, but that's all over now.Now there's Solitaire. And Michael Holden.I don't know what Solitaire are trying to do, and I don't care about Michael Holden.I really don't.This incredible debut novel by outstanding young author Alice Oseman is perfect for fans of John Green, Rainbow Rowell and all unflinchingly honest writers.

49,00 zł
39,69 zł

Rabat 19,0%
oszczędzasz 9,31 zł

17
Świat w obrazkach. Domowe zwierzątka - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Świat w obrazkach. Domowe zwierzątka
Dostępny102 szt.

Czy znasz wszystkie zwierzęta domowe? Jakich mamy ulubieńców? Skąd pochodzą psy? Jak dbać o kota? Czy trudno opiekować się chomikiem? Jakie warunki zapewnić królikowi, a jakie szczurowi? Jakie wybrać rybki do domowego akwarium? Przeczytaj tę książkę, a wszystkiego się dowiesz!

19,99 zł
12,59 zł

Rabat 37,0%
oszczędzasz 7,40 zł

18
Spidey. Maskotka Ghost Spider - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Spidey. Maskotka Ghost Spider
Jazwares
Dostępny1084 szt.

Maskotka w kształcie Ghost Spider dla każdego fana Marvela i Spidermana. Wysokość: 20 cm

65,00 zł
59,80 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,20 zł

19
Auta. Kolorowanka z naklejkami - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Auta. Kolorowanka z naklejkami
Dostępny127 szt.

Czas na fascynującą przygodę w towarzystwie Zygzaka i jego przyjaciół. Kolorowanka z Naklejkami zapewni dziecku świetną zabawę, a przy okazji pomoże doskonalić kluczowe dla wieku przedszkolnego umiejętności. Załączone do książeczki barwne naklejki stanowią wzór do pokolorowania czarno-białych rysunków jest to doskonałe ćwiczenie spostrzegawczości oraz zdolności manualnych. Kolorowanie i naklejanie = świetna zabawa!

11,90 zł
7,14 zł

Rabat 40,0%
oszczędzasz 4,76 zł

20
Sprawy, na które przyszedł czas - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sprawy, na które przyszedł czas
Dostępny173 szt.

Alice i Richard: praskie małżeństwo jakich wiele, siedemnaście lat razem, dwoje dzieci. Rzadko są wobec siebie szczerzy, namiętność wyparowała, a wspólne spędzanie czasu od dawna nie sprawia im większej radości, mimo to dalej ciągną ten wózek, bo przecież żadnemu z nich tak naprawdę nie dzieje się krzywda. Przychodzi jednak czas, kiedy muszą zastanowić się, czy dotychczasowe życie jeszcze im wystarczy, i dokonać wyboru. Petra Soukupová, „specjalistka od krojenia rodziny”, po kilku powieściach skupionych na relacjach między rodzeństwem czy rodzicami a dziećmi w swojej najnowszej książce, Sprawy, na które przyszedł czas, pierwszy raz bierze pod pisarski skalpel parę małżeńską. Wiwisekcję ich związku przeprowadza od pierwszej randki, poprzez fazę urządzania się „na swoim”, narodziny dzieci, codzienne przepychanki o bzdury i o sprawy istotne, aż do przełomu. Napisana charakterystycznym dla autorki, lekko niechlujnym i pozbawionym ozdobników stylem historia buzuje od emocji i udowadnia, że najtrudniej być blisko z kimś, kto jest tuż obok. Petra Soukupová (ur. 1982) prozaiczka i scenarzystka, jedna z najbardziej wyrazistych autorek czeskich. Za swój debiut, powieść K moři (Nad morze), otrzymała w 2008 nagrodę Jiřiego Ortena. Jej druga książka, Zniknąć zdobyła w 2010 najważniejszą czeską nagrodę literacką, Magnesia Litera, w kategorii Książka Roku. W kolejnych latach ukazały się jej kolejne, entuzjastycznie przyjęte przez czytelników, powieści obyczajowe oraz książki dla dzieci. W książkach Petry Soukupovej dominuje problematyka relacji rodzinnych, a oryginalność autorki polega nie tylko na chłodnym, analitycznym sposobie relacjonowania wydarzeń, lecz także na niezwykłej umiejętności zaglądania w głowy bohaterów. Petra Soukupová jest absolwentką praskiej szkoły filmowej FAMU, współpracuje z twórcami popularnych seriali telewizyjnych. Mieszka w Pradze.

42,99 zł
26,22 zł

Rabat 39,0%
oszczędzasz 16,77 zł

21
Sprzedawca szczęścia - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sprzedawca szczęścia
Dostępny96 szt.

Mówią, że szczęście jest najważniejsze. Pan Gołąb sprzedaje je w słoikach. Ale czy szczęście można kupić? A gdyby tak rozejrzeć się wokół…

39,90 zł
24,34 zł

Rabat 39,0%
oszczędzasz 15,56 zł

22
Długopis, seria Game - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Długopis, seria Game
Cresco, 1 sztuka
NiedostępnyBrak

Stylowy długopis marki Cresco dla wielbicieli gamingowych gadżetów. Uwaga. Dostępne różne wzory, towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 sztuki.

1,99 zł
23
Bajeczki na dzień dobry. Przygody Misia Paddingtona - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bajeczki na dzień dobry. Przygody Misia Paddingtona
Dostępny305 szt.

Czy Paddington pomoże pani Brown poradzić sobie z jej twórczym kryzysem? Jak należy opiekować się ptakiem ze złamanym skrzydełkiem? Czy Paddingtonowi uda się zastąpić w kuchni Panią Bird? Trzy pełne uroku, krótkie opowieści o przygodach Paddingtona i jego przyjaciół rozbawią nie tylko fanów popularnego serialu! Zawarte w tej książeczce historie to pomysł na dobre rozpoczęcie każdego dnia i niezawodny sposób na zajęcie kilkulatka podczas podróży, w kolejce na poczcie albo w supermarkecie! Mała i lekka książeczka z powodzeniem zmieści się do dziecięcego plecaka, dzięki czemu młody czytelnik może mieć ją przy sobie wszędzie tam, gdzie dopadnie go nuda. W książce znalazły się opowiadania napisane na podstawie odcinków uwielbianego przez maluchy serialu: Paddington i obraz, Paddington i gołąbek oraz Paddington i naleśniki.

26,99 zł
18,08 zł

Rabat 33,0%
oszczędzasz 8,91 zł

24
Zamalowane okna - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zamalowane okna
Dostępny995 szt.

To może być dom z dwuskrzydłowymi drzwiami. Stoi na uboczu, kawałek na wschód od Pereł. W pokoju z drewnianą podłogą czerwonoarmiści trzymali konie. Z sypialni rodziców widać sad. Na prawo od wejścia był gabinet taty. A obok niego, tam, gdzie jest posadzka z betonu, jedli jeńcy. Może nie być w tym domu nic ważniejszego niż rozpadająca się szafa z koszulami ojca na wieszakach. To może być również ceglany czworak, dom wcale nie z wyboru, ale z przymusu, za który po wojnie otrzymało się odszkodowanie – i lalkę po córce bauera. To może być most w nie swoim kraju. Rzeka, której brzegi spinał, wciąż płynie, chociaż on istnieje już tylko na mapach – i niemieckich, i polskich. To może być jezioro, które zamieszkiwały kormorany, po nich gawrony, potem krzyczące mewy, a wreszcie − łabędzie nieme. I to właśnie tych ptaków mogło później być żal najbardziej, gdy przyszło uciekać przed nacierającym frontem. Zamalowane okna to książka o tym, że miejsce człowieka nie zawsze jest tam, gdzie się urodził i gdzie mieszka. Trudno wytłumaczyć, dlaczego go tu ciągnie, dlaczego chce to miejsce ocalić albo dlaczego tęskni za nim przez całe życie. W tych opowieściach z terenu dzisiejszych Mazur mieszają się losy: polskie, niemieckie, ukraińskie, ale nie ma w nich wielkiej polityki. Są ludzie obciążeni niedopowiedzianą przeszłością. Anna Liminowicz – laureatka pierwszej edycji Konkursu Fotograficznego im. Krzysztofa Millera za odwagę patrzenia i zdobywczyni grantu National Geographic Society, fotografuje dla takich tytułów, jak „The New York Times”, „The Globe and Mail”, „The Guardian” – buduje historie ze słów i z obrazów. Pisze, kiedy zdjęcia nie mogą pokazać wszystkiego. Sięga po aparat wtedy, gdy trzeba zamilknąć. Ta opowieść rozgrywa się między literaturą a fotografią.

42,00 zł
24,78 zł

Rabat 41,0%
oszczędzasz 17,22 zł

25
Długopis, seria Candy - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Długopis, seria Candy
Cresco, 1 sztuka
Dostępny6 szt.

Elegancki długopis marki Cresco z ekskluzywnej linii Candy w pastelowych kolorach. Uwaga. Dostępne różne wzory, towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 sztuki.

4,99 zł
26
Historia głupich idei albo duch narodu w świątyni nauki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Historia głupich idei albo duch narodu w świątyni nauki
Dostępny418 szt.

Czy naukowcy dążą do poznania świata? Z pewnością tak, ale na tej drodze czeka ich tyle przeszkód i pułapek, że cel rzadko zostaje osiągnięty. Prawda naukowa budzi ogromne emocje, i to nie zawsze zdrowe. Potrafi zapewnić prestiż, pieniądze i władzę nad umysłami. Raz ustanowiona, obrasta w katedry, etaty i publikacje, a armia ludzi, którzy związali z nią swoje życie, broni jej jak niepodległości i coraz rzadziej pyta, czy faktycznie jest prawdą. Rasowa, narodowa i płciowa wyższość, wypisana na twarzy skłonność do występku, minerały, drzewa i skorupiaki wyznaczające naturalny zasięg występowania narodów - nie ma idiotyzmu, który trafiwszy na sprzyjające okoliczności, nie urośnie do rangi naukowego pewnika. Historia głupich idei to panorama zbiorowych obłędów nowoczesnej Europy, które kwitły w majestacie nauki swojego czasu. Spotkamy tu patriotów-mizoginów oskarżających wrogie państwa o niestałość uczuć, histerię i zdradę. Antropologów mierzących czaszki jeńców wojennych, aby pogrążyć wroga także na polu rasowym. Psychiatrów diagnozujących niebezpieczną chorobę pacyfizmu i próbujących leczyć ją elektrowstrząsami. Przedstawicieli nauki zobaczymy w sztabach armii szykujących się do inwazji, na konferencjach pokojowych dzielących terytoria podbitych państw, w organach administracji terytoriów okupowanych i w gronie planistów zbrodni przeciw ludzkości.

59,90 zł
38,94 zł

Rabat 35,0%
oszczędzasz 20,96 zł

27
Jedyne takie miejsce. Tom 5. Niebo nad jej głową - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jedyne takie miejsce. Tom 5. Niebo nad jej głową
Dostępny903 szt.

Ostatni tom serii „Jedyne takie miejsce”! Autorka miłosnych opowieści zabierze was w kolejną śmiałą podroż! Adrian pracuje jako barman w bardzo znanym sopockim klubie. Wyrwał się z małej mieściny i ułożył sobie życie na własnych zasadach: nie chciał studiować ani godzić się na to, by ktoś decydował za niego w jakiejkolwiek sprawie. Mężczyzna pragnął uwolnić się od ran zadanych mu w przeszłości i dowiedzieć się, kim naprawdę jest. Ale czy już to odkrył? Blanka dopiero co skończyła osiemnaście lat i wkracza w dorosłe życie. Wychowana w domu dziecka nauczyła się pokonywać przeciwności. Los zaś zmusił ją do podjęcia wielu trudnych decyzji. Naznaczona stratą chce odnaleźć własną ścieżkę. Niespodziewanie na jej drodze staje pewien nieznajomy. Dziewczyna nie wie, czy komukolwiek pozwoli się dotknąć naprawdę – czule i z namiętnością. Niektóre bariery trudno przełamać. Jedno miejsce połączy losy tej dwójki. Jedno spojrzenie zmieni ich przeznaczenie. Jeden pocałunek sprawi, że niebo nad ich głowami przyjmie kolory szczęścia!

42,90 zł
26,17 zł

Rabat 39,0%
oszczędzasz 16,73 zł

28
Gdzie jest Emma? - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gdzie jest Emma?
Dostępny4637 szt.

We Włodawie, objętej stanem wyjątkowym ze względu na napiętą sytuację na granicy z Białorusią, zaginęła młoda dziewczyna. Emma Denis jest celebrytką, finalistką dziejącego się na rajskich plażach telewizyjnego show. Sprawą zajmuje się dwoje policjantów, Weronika Herman i Maksymilian Bałucki. W toku śledztwa okazuje się, że dziewczyna ze względu na swoją popularność miała tylu samo fanów, ilu wrogów. Czy Emma żyje? Komu zależało na jej zniknięciu? A może to tylko celowe zagranie, żeby zwiększyć popularność? Przecież skandal napędza sukces. Kto z przesłuchiwanych kłamie, a kto mówi prawdę? śledczy nie mają łatwego zadania, a finał będzie zaskakujący.

31,90 zł
22,97 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,93 zł

29
Długopis, seria Gold - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Długopis, seria Gold
Cresco, 1 sztuka
NiedostępnyBrak

Elegancki długopis marki Cresco z ekskluzywnej linii Gold. Uwaga. Dostępne różne wzory, towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 sztuki.

1,99 zł
30
Mistrzowie piłki nożnej - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mistrzowie piłki nożnej
Dostępny182 szt.

Najlepsi piłkarze na świecie cieszą się niezwykłą popularnością. Nie tylko brylują na boiskach największych stadionów, zdobywając medale i puchary, ale coraz częściej grają też w reklamach, zyskując olbrzymią rozpoznawalność. W końcu kto dziś nie kojarzy chociażby Roberta Lewandowskiego, Cristiano Ronaldo czy Lionela Messiego? W tej książce prezentujemy ponad 300 zawodników z całego świata. Przeczytasz tu o wybitnych gwiazdach, triumfujących w najbardziej prestiżowych turniejach, jak i młodych talentach, które już zachwycają swoimi osiągnięciami, stając się wzorem dla dzieci i młodzieży. Poza podstawowymi danymi znajdziesz tu rozmaite ciekawostki i liczne zdjęcia. To wydanie z pewnością pozwoli Ci zaspokoić głód piłkarskiej wiedzy i przygotować się do śledzenia najważniejszych rozgrywek.

69,99 zł
53,19 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 16,80 zł

31
Schowek
Długopis zielone 1067
POLSIRHURT
Dostępny50 szt.

1,30 zł
1,17 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 0,13 zł

32
Akademia mądrego dziecka. Poznaj uczucia i emocje. Czasami się martwię - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Akademia mądrego dziecka. Poznaj uczucia i emocje. Czasami się martwię
Dostępny194 szt.

Nowa seria książeczek „Poznaj uczucia i emocje” pomaga zrozumieć dziecku emocje i uczucia, które odczuwa. Książeczka Czasami się martwię pokazuje czytelnikom co oznacza zmartwienie i jak je oswoić. Uczucie niepokoju rośnie jak mały kwiatek – w taki sposób autorka próbuje pokazać dziecku co to znaczy, gdy ktoś się martwi. Najważniejsze jest, by wiedzieć jak sobie poradzić. W książeczce dziecko znajdzie wskazówki co zrobić, by się wyciszyć i uspokoić. Na przykład budując pudełko zmartwień i wrzucając tam karteczki z namalowanymi myślami. Na jednej z ostatnich stron znajduje się ruchomy suwak, który dziecko może przesuwać, by zobrazować swoje emocje. W książce znajdują się też porady dla rodziców dotyczące tego, jak rozmawiać z dziećmi o tym, co czują i jakie ćwiczenia robić, by rozładowywać negatywne emocje.

32,99 zł
22,43 zł

Rabat 32,0%
oszczędzasz 10,56 zł

33
Na tropie. Szukaj i znajdź. Przygody Misia Paddingtona. Paddington na tropie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Na tropie. Szukaj i znajdź. Przygody Misia Paddingtona. Paddington na ...
Dostępny165 szt.

Ta książka to zaproszenie do wspólnej zabawy z jednym z najbardziej znanych misiów na świecie – Paddingtonem – oraz jego przyjaciółmi – rodziną Brownów, panią Bird i Dziubingtonem. Paddington na tropie. Szukaj i znajdź to duża, wytrzymała kartonowa książka, którą młody czytelnik może przeglądać bez końca, wyszukując na niezbyt skomplikowanych ilustracjach elementy wskazane w poleceniach. To doskonała zabawa, dzięki której dziecko ćwiczy spostrzegawczość, umiejętność liczenia czy znajomość kolorów i kształtów. Ilustracje zostały opracowane tak, by kilkulatek z łatwością poradził sobie z odnajdywaniem na nich wskazanych rzeczy, a polecenia w książce to tylko punkt wyjścia do wspólnej zabawy z maluchem!

34,99 zł
23,79 zł

Rabat 32,0%
oszczędzasz 11,20 zł

34
Cynowy rycerzyk - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cynowy rycerzyk
Dostępny210 szt.

Książka jest kontynuacją powieści Miedziany listek.

29,99 zł
20,39 zł

Rabat 32,0%
oszczędzasz 9,60 zł

35
I Was Born for This - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
55,00 zł
45,10 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 9,90 zł

36
Długopis, seria Pastel - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Długopis, seria Pastel
Cresco, 1 sztuka
NiedostępnyBrak

Uroczy długopis marki Cresco z eleganckiej linii Gold. Uwaga. Dostępne różne wzory, towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 sztuki.

1,99 zł
37
Akademia mądrego dziecka. Poznaj uczucia i emocje. Kiedy czuję radość - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Akademia mądrego dziecka. Poznaj uczucia i emocje. Kiedy czuję radość
Dostępny165 szt.

Nowa seria książeczek „Poznaj uczucia i emocje” pomaga zrozumieć dziecku emocje i uczucia, które odczuwa. Książeczka Kiedy czuję radość pokazuje czytelnikom co znaczy być szczęśliwy. Na każdej rozkładówce znajduje się przykład pozytywnych chwili, które wywołują radość: wspólna zabawa, tańczenie, śpiewanie. Na jednej z ostatnich stron znajduje się ruchomy suwak, na którym czytelnik może zaznaczyć ile rzeczy sprawia nam radość. W książce znajdują się też porady dla rodziców dotyczące tego, jak rozmawiać z dziećmi o tym, co czują i jakie ćwiczenia robić, by rozładowywać negatywne emocje.

32,99 zł
22,43 zł

Rabat 32,0%
oszczędzasz 10,56 zł

38
Długopis Ścieralny Bebe, różne wzory, cena za 1 szt - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Długopis Ścieralny Bebe, różne wzory, cena za 1 szt
Interdruk
Dostępny137 szt.

Długopisy ścieralne są idealne dla dzieci, które dopiero zaczynają naukę pisania. Stanowią ciekawą alternatywę dla zastąpienia ołówka na tym etapie nauki. Popularnością cieszą się również u dorosłych, fanów krzyżówek. Dzięki zastosowaniu specjalnego atramentu oraz gumki znajdującej się na jednym z końców długopisu, każdy błąd w pisowni znika bez śladu. Wkład - kolor niebieski Obudowa PLASTIKOWA Grubość linii pisania : 0,5 Uwaga! Różne kolory, wysyłany losowo.

6,54 zł
5,89 zł

Rabat 9,9%
oszczędzasz 0,65 zł

39
Disney classic. Kolorowanka z naklejkami - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Disney classic. Kolorowanka z naklejkami
Dostępny172 szt.

Czas na fascynującą przygodę w towarzystwie ulubionych bohaterów ze świata Disneya. Kolorowanka z Naklejkami zapewni dziecku świetną zabawę, a przy okazji pomoże doskonalić kluczowe dla wieku przedszkolnego umiejętności. Załączone do książeczki barwne naklejki stanowią wzór do pokolorowania czarno-białych rysunków jest to doskonałe ćwiczenie spostrzegawczości oraz zdolności manualnych. Kolorowanie i naklejanie = świetna zabawa!

11,90 zł
9,40 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 2,50 zł

40
Zeszyt A5 16 kartek w kratkę, Shape, cena za 1 szt - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zeszyt A5 16 kartek w kratkę, Shape, cena za 1 szt
Interdruk
Dostępny422 szt.

Format: A5. Liczba kartek: 16. Zadruk w kratkę. Zaokrąglone rogi. Okładka wyróżnia się modnym wycięciem, które stanowi zarys graficzny, a wraz z kolorową kartką umieszczoną pod okładką tworzy estetyczny i kolorowy obrazek. Uwaga! Różne wzory, towar wysyłany losowo.

2,23 zł
2,01 zł

Rabat 9,9%
oszczędzasz 0,22 zł

41
Akademia mądrego dziecka. Poznaj uczucia i emocje. Lubię być miły - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Akademia mądrego dziecka. Poznaj uczucia i emocje. Lubię być miły
Dostępny185 szt.

Nowa seria książeczek „Poznaj uczucia i emocje” pomaga zrozumieć dziecku emocje i uczucia, które odczuwa. Książeczka Lubię być miły pokazuje czytelnikom co znaczy być miłym. Na każdej rozkładówce znajduje się przykład współpracy między dziećmi: brat pomaga siostrze znaleźć misia, dziewczynka na plaży dzieli się zabawkami z innymi, którzy ich nie mają. Książeczka pokazuje, że bycie miłym dla innych zbliża ludzi. Na jednej z ostatnich stron znajduje się ruchomy suwak, na którym czytelnik może zaznaczyć ile miłych rzeczy zrobił danego dnia. W książce znajdują się też porady dla rodziców dotyczące tego, jak rozmawiać z dziećmi o tym, co czują i jakie ćwiczenia robić, by rozładowywać negatywne emocje.

32,99 zł
25,07 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 7,92 zł

42
Na tropie. Szukaj i znajdź. My Little Pony na tropie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Na tropie. Szukaj i znajdź. My Little Pony na tropie
Dostępny107 szt.

Jeśli chcesz pomóc swojemu dziecku zdrowo się rozwijać, My Little Pony na tropie. Szukaj i znajdź jest na to doskonałym sposobem! Odkrywajcie sekrety Ponyville i rozwiązujcie skomplikowane zagadki, aby trenować, uczyć się i bawić jednocześnie! W tej magicznej książce przygotowano wiele interesujących zadań i wyzwań dla młodych Czytelników. Wszystko to w towarzystwie uroczych i zabawnych przyjaciółek prosto z Ponyville! Fluttershy, Rainbowdash, Twilight Sparkle, Clarity i Applejack doskonale wiedzą, jak można produktywnie i przyjemnie spędzić czas. Szukanie zabawnych szczegółów na bogatych i starannych ilustracjach to interesujące zajęcie, które pomaga trenować spostrzegawczość. Jest też dość czasochłonne, ponieważ im dłużej przygląda się kolorowym obrazkom, tym więcej detali można dostrzec. A niektóre z nich rozbawią do łez! Rezolutne kucyki pomogą także w nauce kształtów, nazw przedmiotów, nowych słów, kolorów oraz liczenia na poziomie podstawowym. Wszystko to w formie wspaniałej zabawy i doskonałego humoru! Marta Stochmiałek jest autorką licznych książek dla dzieci, które pomagają im zdrowo się rozwijać. Bajki dla młodych Czytelników przeważnie nawiązują do uwielbianych przez dzieci bohaterów animacji, takich jak „My Little Pony”, „Smerfy” czy „Mustang z Dzikiej Doliny”. Książki przedstawiają dobre wzorce zachowań, a także uczą nowych słów, kolorów i kształtów, jednocześnie rozwijając spostrzegawczość i motorykę małą. Marta Stochmiałek jest także autorką takich książek jak: Smerfy na tropie. Szukaj i znajdź, Spirit Riding Free. Bajki 5 minut przed snem, Tomek i przyjaciele. Koloruj i naklejaj czy My Little Pony. Koloruj i naklejaj.

34,99 zł
23,79 zł

Rabat 32,0%
oszczędzasz 11,20 zł

43
Bajeczki na dzień dobry. Masza i Niedźwiedź - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bajeczki na dzień dobry. Masza i Niedźwiedź
Dostępny92 szt.

Czy przed psotną Maszą można ukryć się na biegunie północnym? Jak mała rozrabiaka poradzi sobie w urządzonej przez Niedźwiedzia szkole? Czy zakochany miś zamieni się dla swej wybranki w gwiazdę rocka? Trzy pełne uroku, krótkie opowieści o przygodach Maszy i Niedźwiedzia rozbawią nie tylko fanów popularnego serialu! Zawarte w tej książeczce historie to pomysł na dobre rozpoczęcie każdego dnia i niezawodny sposób na zajęcie kilkulatka podczas podróży, w kolejce na poczcie albo w supermarkecie! Mała i lekka książeczka z powodzeniem zmieści się do dziecięcego plecaka, dzięki czemu młody czytelnik może mieć ją przy sobie wszędzie tam, gdzie dopadnie go nuda. W książce znalazły się opowiadania napisane na podstawie odcinków uwielbianego przez maluchy serialu: „Hokus-pokus”, „Pierwsza klasa” i „Przebój sezonu”.

27,00 zł
20,52 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 6,48 zł

44
Zeszyt A4 60 kartek w linie, Metallic Satin Gold, cena za 1 szt - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zeszyt A4 60 kartek w linie, Metallic Satin Gold, cena za 1 szt
Interdruk
Dostępny116 szt.

Format: A5. Liczba kartek: 16. Zadruk w kratkę. Zaokrąglone rogi. Okładka wyróżnia się modnym wycięciem, które stanowi zarys graficzny, a wraz z kolorową kartką umieszczoną pod okładką tworzy estetyczny i kolorowy obrazek. Uwaga! Różne wzory, towar wysyłany losowo.

7,93 zł
7,14 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 0,79 zł

45
Mapa Góry Opawskie w skali 1 : 25 000 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mapa Góry Opawskie w skali 1 : 25 000
Dostępny23 szt.

Mapa obejmuje obszar całych Gór Opawskich tak po stronie polskiej jak i czeskiej, jest to Góra parkowa, Biskupia Kopa, Góra poprzeczna oraz obszar wokół Dzikowca. Zawiera aktualny przebieg tras turystycznych pieszych z długościami i czasami przejść oraz tras rowerowych i ścieżki przyrodnicze. Pokazano na niej powstałe o ostatnich latach wiatrołomy. Miejsca atrakcyjne podświetlono żółtym kolorem. Mapa jest cieniowana. W części opisowej znajdują się bogato ilustrowane atrakcje turystyczne. Znajdują się tu też planiki: Głuchołaz i Prudnika.

14,70 zł
10,58 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 4,12 zł

46
Zabawę czas zacząć. Marvel Spider-Man - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zabawę czas zacząć. Marvel Spider-Man
Dostępny5455 szt.

Trzy w jednym, czyli teczka Zabawę czas zacząć, w której mały czytelnik znajdzie: historyjkę Bardzo dziwna noc ze Spider-Manem w roli głównej, kolorowanki z ulubionymi postaciami z oraz arkusze z naklejkami z ilustracjami z książki, ale nie tylko. W Bardzo dziwnej nocy Petera Parkera dręczą nocne koszmary. Na szczęście wie, do kogo się zwrócić z prośbą o pomoc. Doktor Strange, korzystając z mocy magicznego amuletu, bada umysł przyjaciela i odkrywa, że to złowrogi Nightmare zawładnął snami Spider-Mana. Rozpoczyna się niezwykły pojedynek. Czy bohaterom uda się pokonać podstępnego łotra i uwolnić Spider-Mana od jego potężnej mocy?

34,99 zł
27,64 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 7,35 zł

47
Spidey. Maskotka Miles Morales - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Spidey. Maskotka Miles Morales
Jazwares
Dostępny980 szt.

Maskotka w kształcie Milesa Moralesa dla każdego fana Marvela i Spidermana. Wysokość: 20 cm

68,99 zł
63,47 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,52 zł

48
Moja walka. Tom 1 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Moja walka. Tom 1
Dostępny134 szt.

Moja walka — precyzyjna, wciągająca i bardzo mocna. Autobiograficzna powieść, w której rzeczywistość przeraża bardziej niż najmroczniejsze skandynawskie kryminały. Wszystko zaczęło się w Malmö, nocą 27 lutego 2008 roku, gdy trzydziestodziewięcioletni Karl Ove Knausgård rozpoczął analizę swojego życia. Po publikacji pierwszego tomu Mojej walki świat czytelniczy wstrzymał oddech… Autobiograficzna książka — opisująca intymne życie rodzinne i najbliższych — wzbudziła tak ogromne zainteresowanie i wywołała taki skandal, że wiele norweskich firm wywieszało oficjalne tablice zakazujące rozmawiania na temat tej powieści w pracy. Prawa do wydania Mojej walki zakupiło dziewiętnaście krajów, a krytyka światowa uznała ją za arcydzieło. Powieść otwiera opis śmierci, od którego może zakręcić się w głowie. Dalej pisarz Karl Ove — i jednocześnie bohater powieści — opowiada o swoim siłowaniu się z życiem, z samym sobą i własnymi ambicjami literackimi oraz o konfrontacji z ludźmi, którzy go otaczają. Bohater jego opowieści nieustannie toczy dwie walki. Pierwszą — z przeszłością, okresem niemal całkowicie zdominowanym przez despotycznego ojca, ale także czasem dorastania, własnych poszukiwań i marzeń o niezależnym życiu. Druga to ciągła szarpanina z codziennością, wymagającą jednoczesnego bycia ojcem, mężem i pisarzem. Poza tym jest to etap pierwszych podsumowań i życiowych porządków, ściśle związanych ze śmiercią ojca. Ta opowieść — pełna dociekliwych obserwacji i oryginalnych przemyśleń — przedstawia życie w świecie, który wydaje się kompletny, skończony, zamknięty. Ukazuje codzienność, fascynacje, ból, miłość, przyjaźń. Dotyka tego, co dobre, wrażliwe i przykre. W tajemniczy sposób buduje przestrzeń, w której można się zanurzyć.

69,90 zł
52,43 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 17,47 zł

49
Fidget. Figurki na przyssawki - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fidget. Figurki na przyssawki
M&Z
Dostępny65 szt.

Zestawy 2 figurek na przyssawki sprawią wiele frajdy każdemu dziecku. Uwaga! Różne wzory, towar wysyłany losowo.

11,90 zł
10,59 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 1,31 zł

50
Długopis, seria Snake - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Długopis, seria Snake
Cresco, 1 sztuka
Dostępny10 szt.

Elegancki długopis marki Cresco z ekskluzywnej linii Snake. Uwaga. Dostępne różne kolory, towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 sztuki.

7,79 zł
Wróć do góry