hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2022.05.27

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w piątek 27 maja 2022 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Agentura (Sławomir Cenckiewicz), na drugim Podręcznik dla superbohaterów. Tom 7. Powrót (Elias Vahlund, Agnieszka Vahlund). Kolejny produkt to Rok na końcu świata (Agnieszka Zakrzewska) oraz Bieszczady. Mapa laminowana 1:50 000 (praca zbiorowa).
1
Agentura - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Agentura
Dostępny371 szt.

„To nie jest jeszcze jedna książka o agentach! To opowieść o konsekwencjach ich dawnych uwikłań i roli jaką odegrali w budowie postkomunizmu. To także próba odpowiedzi na fundamentalne pytania: kto nie pozwolił im się przyznać i dlaczego antykomunizm jest w Polsce sierotą?”. Sławomir Cenckiewicz

64,00 zł
40,32 zł

Rabat 37,0%
oszczędzasz 23,68 zł

2
Podręcznik dla superbohaterów. Tom 7. Powrót - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Podręcznik dla superbohaterów. Tom 7. Powrót
Dostępny148 szt.

Siódma część komiksowej serii przygodowej. „Jeśli czujesz, że coś jest nie tak, to prawdopodobnie masz rację” Wszystkie porwane dzieci wróciły do Rosenhill, ale Czerwona Maska i jej przyjaciele nie mogą przestać myśleć o tej sprawie. Coś tu się nie zgadza. Dlaczego porywacze mieliby zadać sobie tyle trudu, żeby najpierw porwać dzieci, a potem po prostu je wypuścić po kilku dniach? Poza tym wiele z dzieciaków zaczęło lunatykować. Wychodzą w środku nocy na ulice Rosenhill. W mieście dzieje się coś bardzo podejrzanego... Pierwsza część „Podręcznika dla superbohaterów” została opublikowana w 2017 roku i od tamtego czasu w samej Szwecji sprzedano ponad milion egzemplarzy. Seria jest tłumaczona na ponad 20 języków. Część szósta, „Bez nadziei”, była najlepiej sprzedającą się książką dla dzieci w 2021 roku w Szwecji.

34,90 zł
21,64 zł

Rabat 38,0%
oszczędzasz 13,26 zł

3
Rok na końcu świata - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rok na końcu świata
Dostępny1623 szt.

W tej opowieści życie ma smak czekolady… Nina po rozstaniu z wielką miłością szuka swojego miejsca na ziemi. Pracuje w małej księgarni, która stoi na progu bankructwa, więc gorączkowo zastanawia się, jak powinna wyglądać jej przyszłość. Niespodziewanie dostaje podpowiedź od losu – ciotka, o której istnieniu nie wiedziała, zapisuje jej w spadku sklep z czekoladkami w centrum urokliwego miasteczka. Warunek jest jeden – Nina może go sprzedać dopiero po roku. Tak rozpoczyna się przygoda, w czasie której dziewczyna będzie musiała nie tylko zgłębić tajniki prowadzenia czekoladowego biznesu, ale także zmagać się z zaciętą konkurencją w osobie wyjątkowo przystojnego właściciela pobliskiej cukierni...

44,90 zł
28,29 zł

Rabat 37,0%
oszczędzasz 16,61 zł

4
Bieszczady. Mapa laminowana 1:50 000 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bieszczady. Mapa laminowana 1:50 000
Dostępny253 szt.

Jest to mapa dwustronna w skali 1:50'000. Niniejsza mapa jest wodoodpornym wariantem mapy papierowej (dwustronnie pokryta folią). Jest trwała, odporna na deszcz, zniszczenia, nie przeciera się w miejscu łamania. Mapa Bieszczady sięga na północy po Lesko i Ustrzyki Dolne, Komańczę na zachodzie, granicę z Ukrainą na wschodzie. Na południu nowe wydanie zostało poszerzone o fragment Parku Narodowego Połoniny po stronie słowackiej. Na mapie znajdują się: Bieszczadzki Park Narodowy, Jezioro Solińskie i Myczkowieckie, Góry Sanocko-Turczańskie, fragment pogórzy (Bukowskie i Leskie). Obejmuje całą wielką pętlę bieszczadzką, wzdłuż której położone są popularne miejscowości turystyczne, takie jak: Lesko, Hoczew, Baligród, Cisna, Wetlina, Ustrzyki Górne, (przy odnogach Wołosate, Muczne), Stuposiany, Lutowiska, Czarna, Ustrzyki Dolne, Olszanica oraz łącznik tworzący małą pętlę bieszczadzką z miejscowościami: Polańczyk, Solina, Myczków, Wołkowyja, Bukowiec, Polana, Uherce Mineralne, Orelec. Listę głównych miejscowości uzupełniają na zachodzie: Komańcza, Rzepedź, Bukowsko. Zawiera więc całe Bieszczady w ujęciu turystycznym (bo jak wiadomo, te zgodnie z podziałem geograficznym - leżą na południe od Jez. Solińskiego). Bieszczady, najbardziej na południowy-wschód wysunięty fragment polskich Karpat, cieszą się niezmiernie dużym zainteresowaniem wśród turystów. Niepowtarzalne walory krajobrazowe wielu opuszczonych i nadal niezaludnionych miejsc, unikatowe w skali kraju wyniosłe połoniny z rozległymi panoramami, jeziora – wcinające się niczym fiordy – w malownicze zbocza otaczających je gór, krystalicznie czyste rzeki i strumienie górskie na czele z malowniczo wijącą się u stóp Otrytu wstęgą Sanu, drewniane kościoły i cerkwie – wszystko to przyciąga szeroką rzeszę miłośników tego urokliwego zakątka naszego kraju. Można je zwiedzać na różne sposoby, pieszo, rowerem, konno, a nawet samochodem. Nowa mapa Bieszczad posiada zaktualizowaną sieć dróg i szlaków turystycznych, dokładną klasyfikację kościołów i cerkwi, wybraną bazę noclegową i gastronomiczną oraz wszelkie inne informacje przydatne turyście. Jest to absolutnie najbardziej aktualna mapa Bieszczadów, dostępna na rynku. Autorzy mapy to doskonali znawcy topografii całych Bieszczadów - żaden ze szlaków nie stanowi dla nich tajemnicy. Dodatkowo rozbudowany został schemat szlaków turystycznych wraz z czasami przejść. Na mapie zastosowano cieniowanie w celu uzyskania wrażenia plastyczności rzeźby terenu.

19,90 zł
13,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 5,97 zł

5
Ostatnie dni w Berlinie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ostatnie dni w Berlinie
Dostępny1313 szt.

Ponad 100 000 sprzedanych egzemplarzy! Finalista Premio Planeta 2021! Miłość i nadzieja są potężniejsze niż nienawiść i gniew. Gdy Jurij Santacruz przyglądał się paradzie z okazji mianowania Adolfa Hitlera na kanclerza Niemiec, nie mógł przypuszczać, jak bardzo ten dzień odmieni jego życie. Do Berlina przyjechał kilka miesięcy wcześniej, po tym, jak z częścią rodziny uciekł z Sankt Petersburga przed skutkami bolszewickiej rewolucji, która pozbawiła ich wszystkiego. Jurija pozbawiła także matki i młodszego brata – rosyjskie władze nie zezwoliły im na opuszczenie kraju. Pewnego dnia poczucie sprawiedliwości każe mu stanąć w obronie młodego komunisty napadniętego przez hitlerowskie oddziały szturmowe. Wtedy też pozna swoją wielką miłość, Claudię, żonę dowódcy SS. Jego życie nieoczekiwanie się zmieni, a pierwszoplanowy dotychczas cel – odnalezienie matki i brata – zastąpi inny, ważniejszy w tych koszmarnych czasach: walka o przetrwanie. „Wciągająca, wielowymiarowa powieść, w której groza narodzin faszyzmu i stalinizmu przeplata się z wielką miłością i walką o przetrwanie” – „La Razón” „Pełna zwrotów akcji, wartka i pasjonująca podróż przez najokrutniejszy okres w historii” – „ABC” „Piękna opowieść o miłości i wojnie, o walce i przetrwaniu” – „La Vanguardia”

54,90 zł
34,59 zł

Rabat 37,0%
oszczędzasz 20,31 zł

6
Wojownicy. Tom 6. Czarna godzina - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wojownicy. Tom 6. Czarna godzina
Dostępny518 szt.

Czas spełniających się przepowiedni. Klan Pioruna wygrał bitwę, która miała go unicestwić. Odwaga Ognistego Serca ocaliła jego pobratymców, chociaż jednego kota uratować się nie udało. Wygrana bitwa nie kończy wojny - nowy przywódca klanu zmierzyć się musi ze złowieszczymi zakusami Tygrysiej Gwiazdy, który nie spocznie, póki nie dokona zemsty na swoim poprzednim klanie. Nadszedł czas, gdy wypełnią się przepowiednie i narodzą się bohaterowie... Finał pierwszej serii świetnie przyjętego cyklu „Wojownicy”!

44,90 zł
27,84 zł

Rabat 38,0%
oszczędzasz 17,06 zł

7
Self-Regulation. Szkolne wyzwania - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Self-Regulation. Szkolne wyzwania
Dostępny4416 szt.

Szkolne wyzwania wymagają wsparcia. Naucz swoje dziecko, jak sobie radzić, gdy emocje biorą górę, a wszystko wokół się zmienia. Poznaj historie, które mogą się przytrafić każdemu dziecku w wieku wczesnoszkolnym, jego rodzeństwu i opiekunom. Opowiadają o powszechnych trudnościach takich jak: - odreagowywanie emocji po powrocie ze szkoły, - niska samoocena i niechęć do odrabiania prac domowych, - dokuczanie ze strony rówieśników , - silne emocje i zmiana zachowania związana z graniem w gry komputerowe. Ramki dla dorosłych opiekunów pozwalają zrozumieć trudności dziecka i wesprzeć je tak, aby radziło sobie coraz lepiej i rozwijało zdolność do samoregulacji (ang. self-regulation), czyli przywracania równowagi w obliczu stresorów. Treść ramek powstała we współpracy z dr Jagodą Sikorą, psychologiem dziecięcym i facylitatorką podejścia Self-Reg. Po ogromnym sukcesie książki Self-Regulation. Opowieści dla dzieci o tym, jak działać, gdy emocje biorą górę czas na nowe wyzwania i nowe wskazówki. Opowiadania dla dzieci i dorosłych. Agnieszka Stążka-Gawrysiak - coachka, coachka kryzysowa, trenerka, facylitatorka podejścia Self-Reg, autorka bloga dylematki.pl. Wysoko wrażliwa osoba, żona, mama trzech synów. Pracuje z matkami, które zmagają się z nadmiernym stresem, złością, kryzysem. Pomaga im odzyskać emocjonalną równowagę i zbudować piękną codzienność, a dzięki temu - podarować dzieciom szczęśliwe dzieciństwo.

49,99 zł
38,49 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 11,50 zł

8
Naklejki na zeszyt - Auta 18szt. - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Naklejki na zeszyt - Auta 18szt.
LearnHow
Dostępny87 szt.

Naklejki na zeszyty - "Auta" to 6 różnych samochodzików w różnych kolorach, które pokocha każdy chłopiec. Naklejki mają miejsce na wpisanie imienia, nazwiska oraz przedmiotu. Łącznie 18 sztuk naklejek. Naklejki mają wymiar 63.5 x 46,6mm, są błyszczące.

6,00 zł
5,88 zł

Rabat 2,0%
oszczędzasz 0,12 zł

9
Beskid Sądecki. Mapa laminowana 1:50 000 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Beskid Sądecki. Mapa laminowana 1:50 000
Dostępny72 szt.

Mapa laminowana jednostronna w skali 1:50 000 z przewodnikiem na odwrocie. Obejmuje cały obszar Beskidu Sądeckiego, od doliny Dunajca na zachodzie i północnym zachodzie, po Krynicę, Tylicz i Muszynkę na południowym wschodzie. Zawiera także obszar Małych Pienin, Pieninek oraz część Pienin Właściwych. Na mapie znajduje się również fragment Beskidu Niskiego: Gór Grybowskich. Beskid Sądecki to w większości zalesione pasmo górskie z najwyższym szczytem Radziejową (1262 m n.p.m.). Przebiega tędy pieszy czerwony Główny Szlak Beskidzki. Wiele tu również szlaków rowerowych. Najpopularniejszym ośrodkiem narciarskim w regionie jest Jaworzyna Krynicka. Sądecczyzna to atrakcyjny region z urozmaiconym krajobrazem (pasma górskie, przełom rzeczny Popradu), bogactwem walorów leczniczo-wypoczynkowych (uzdrowiska: Krynica-Zdrój, Szczawnica, Muszyna, Złockie, Żegiestów-Zdrój, Piwniczna-Zdrój), tradycyjną i stale kultywowaną kulturą ludową, wreszcie cennymi zabytkami. Na mapie zastosowano cieniowanie w celu uzyskania wrażenia plastyczności rzeźby terenu. Na odwrocie możemy znaleźć obszerny informator turystyczno-krajoznawczy, charakterystykę najważniejszych zabytków, informacje przyrodnicze, dane adresowe oraz szczegółowe plany centrów wybranych miast: Krościenka nad Dunajcem, Krynicy-Zdroju, Muszyny, Piwnicznej-Zdroju, Starego Sącza i Szczawnicy. Mapa polecana jest do uprawiania różnych form turystyki, jak również dla osób zmotoryzowanych.

19,90 zł
13,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 5,97 zł

10
Cichociemni. Elita polskiej dywersji - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cichociemni. Elita polskiej dywersji
NiedostępnyBrak

Było ich 300. Najlepiej wyszkoleni sabotażyści w historii! Byli gotowi poświęcić wszystko w dla idei „Wywalcz Polsce wolność lub zgiń!” Doskonale wyszkoleni, bezgranicznie odważni, desperacko zdeterminowani, bezkompromisowi. Najlepsi z najlepszych - starannie wyselekcjonowani spośród tysięcy kandydatów. Musieli porzucić wszystko, zapomnieć, kim byli, bez słowa opuścić kobiety, które kochali. Poddani morderczemu szkoleniu, przygotowywali się, aby w pojedynkę zmienić bieg historii. Zrzuceni na spadochronach do okupowanej Polski, podejmowali samobójcze misje. Nieliczni, którzy przeżyli, trafili po wojnie do piekła komunistycznych więzień. Jednak nigdy się nie poddali. Do końca marzyli o wolnej Polsce. Prawdziwe losy polskich bohaterów, przy których bledną historie o amerykańskich komandosach.

54,99 zł
42,34 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 12,65 zł

11
W oczekiwaniu na dziecko - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
W oczekiwaniu na dziecko
Dostępny299 szt.

Nowe, zmienione i poszerzone wydanie! Ponad 19 milionów sprzedanych egzemplarzy! Najlepszy poradnik dla przyszłych matek i ojców. Tej książce ufają miliony rodziców na całym świecie. Wydanie uaktualnione o najnowsze wyniki badań. To wydanie W oczekiwaniu na dziecko jest całkowicie nowym, poszerzonym i unowocześnionym opracowaniem najsłynniejszego poradnika dla rodziców. Przyszli rodzice i opiekunowie znajdą tu wyczerpujące, oparte na najnowszych badaniach naukowych informacje na temat przebiegu ciąży i porodu, badań prenatalnych, diety ciążowej oraz wszystkich innych aspektów przyszłego macierzyństwa i ojcostwa. W tym wydaniu autorka poświęciła sporo uwagi problemom, które są ważne dla nowoczesnych rodziców w zmieniającym się szybko świecie, m.in. badaniom prenatalnym, aktywności fizycznej, pracy oraz podróżom w ciąży. Niepodważalnym atutem książki jest otwartość na nowoczesny model rodziny i zrozumienie dla różnorodnych stylów życia – wszyscy, niezależnie od preferencji, wyznania czy konfiguracji rodzinnej znajdą tu fachowe i rzetelne informacje. Ten bestsellerowy poradnik to absolutne must have wszystkich przyszłych rodziców – książka pełna, praktycznych porad, łatwych wskazówek oraz mnóstwa słów otuchy!

59,90 zł
38,34 zł

Rabat 36,0%
oszczędzasz 21,56 zł

12
Naklejki motywacyjne - Buźki uśmiechnięte 88szt - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Naklejki motywacyjne - Buźki uśmiechnięte 88szt
LearnHow
Dostępny21 szt.

Zestaw 88 naklejek z buźkami uśmiechniętymi o różnych kolorach! Świetnie sprawdzą się w szkole jako nagroda za dobrze wykonane zadanie czy też dobre zachowanie. Dzieci poczują się bardziej zmotywowane i docenione za samodzielnie lub grupowe wykonane prace. Naklejki będą przypominać dzieciom o dobrym zachowaniu oraz motywować ich do bycia grzecznym. Mogą służyć jako oceny dla dzieci w wieku przedszkolnym lub wczesnoszkolnym. Naklejki o średnicy 20mm, wydrukowane na papierze matowym.

6,40 zł
6,34 zł

Rabat 0,9%
oszczędzasz 0,06 zł

13
Koktajle do zadań specjalnych - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Koktajle do zadań specjalnych
Dostępny171 szt.

Niech moc roślin będzie z Tobą! Koktajle z owoców, warzyw, ziół, nasion oraz przypraw od wielu lat goszczą w naszym menu. Trudno się dziwić – nie tylko potrafią zachwycić smakiem, są również bardzo zdrowe. Co więcej – łatwo je przygotować i zabrać ze sobą. Koktajle do zadań specjalnych dr Hanny Stolińskiej to 10 specjalnie przygotowanych tygodniowych kuracji. Dzięki koktajlom, w których kryje się moc roślin, możesz korzystnie wpłynąć na swoje zdrowie w różnych obszarach. Potrzebujesz regeneracji? Masz poczucie, że warto zadbać o cerę? Brakuje ci energii? Chcesz podkręcić metabolizm? Wszystko to możesz osiągnąć w naturalny, prosty i smaczny sposób.

49,90 zł
29,94 zł

Rabat 40,0%
oszczędzasz 19,96 zł

14
Przysługa dla Czarnoksiężnika - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przysługa dla Czarnoksiężnika
Dostępny27 szt.

Targi z czarnoksiężnikiem nigdy nie kończą się dobrze Przekonuje się o tym wiedźma Jagoda Wilczek, gdy na jej progu staje Caleb Blythe, któremu jest winna przysługę. Zadanie mogłoby się wydawać proste – Jagoda ma zadbać, aby przeżył najbliższe kilka dni i nikt nie poznał jego tożsamości. Tylko jak sobie poradzić z tym wyzwaniem, kiedy pod twoim dachem mieszka wścibska uczennica, na warszawskich ulicach giną czarownice, a po osiedlu zaczyna krążyć zdecydowanie zbyt wielu magicznych – w tym prawdopodobnie morderca oraz szpiedzy nasyłani przez twojego własnego brata? Magdalena Kubasiewicz – absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego. Autorka książek fantastycznych i kryminałów. Należy do Hardej Hordy, grupy zrzeszającej kilkanaście pisarek fantastyki. W 2021 roku nominowana do Nagrody Zajdla za opowiadanie Sen nocy miejskiej (Harde Baśnie), którego akcja dzieje się w uniwersum Kołysanki dla czarownicy.

44,99 zł
34,64 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 10,35 zł

15
Mapa turystyczna - Góry Stołowe 1:30 00 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mapa turystyczna - Góry Stołowe 1:30 00
Dostępny65 szt.

Składana mapa turystyczna Gór Stołowych w skali 1:30 000. Na mapie zaznaczono m.in.: - sieć dróg wraz z numeracją, linie kolejowe ze stacjami, - parkingi, stacje paliw, przystanki, - znakowane szlaki turystyczne z czasami przejść, - ścieżki rowerowe, trasy narciarskie, - nartostrady i stoki narciarskie, wyciągi, - bazę noclegową, restauracje, baseny, - obiekty sakralne, muzea, zabytki, - zamki, pałace, ruiny, pomniki, - miejsca odpoczynku, punkty widokowe, - przełęcze, skały, jaskinie, urwiska, - źródła, wodospady, strumienie, - obszary i obiekty chronione. Na rewersie zamieszczono krótki opis turystyczny wybranych atrakcji z fotografiami oraz dokładny plan Szczelińca Wielkiego oraz Błędnych Skał.

15,75 zł
8,82 zł

Rabat 44,0%
oszczędzasz 6,93 zł

16
Naklejki na zeszyt - Zwierzaki 18szt. - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Naklejki na zeszyt - Zwierzaki 18szt.
LearnHow
Dostępny25 szt.

Naklejki na zeszyty - "Zwierzaki" to 6 różnych zwierzątek, które pasują zarówno dla chłopca, jak i dziewczynki. Naklejki mają miejsce na wpisanie imienia, nazwiska oraz przedmiotu. Łącznie 18 sztuk naklejek. Naklejki mają wymiar 63.5 x 46,6mm, są błyszczące.

6,00 zł
5,94 zł

Rabat 1,0%
oszczędzasz 0,06 zł

17
Kapitan Ross - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kapitan Ross
Dostępny164 szt.

Lady Helen Williams jest uważana przez towarzystwo za piękną, niedostępną i… wybredną. Mimo że od trzech sezonów króluje na salonach, nie spieszy się z zamążpójściem, widząc w nim jedynie przykry obowiązek. Zirytowana tym, że mężczyźni dostrzegają w niej tylko urodę, wnioskuje, iż nie jest zdolna, by kogoś pokochać. Do czasu, gdy spotyka zuchwałego kapitana Rossa, który nie boi się jej ciętych odzywek i oziębłości… Ross Mortimer jest mężczyzną, który gardzi wyższymi klasami i ponad wszystko kocha wolność. Gdy w nietypowych okolicznościach poznaje zjawiskowo piękną, tajemniczą kobietę, myli ją… z ekskluzywną kurtyzaną. Nie ma pojęcia, jaka niespodzianka go czeka…

47,90 zł
31,61 zł

Rabat 34,0%
oszczędzasz 16,29 zł

18
Fundacja. Tom 6 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fundacja. Tom 6
Dostępny157 szt.

Wznowienie szóstego tomu monumentalnego cyklu Asimova. Po procesie Seldona i wydaleniu Encyklopedystów z Trantora ostoją ludzkiej wiedzy jest Fundacja. Na Peryferiach, podobnie jak w rozpadającym się Imperium, wrze. Dla osamotnionego, pozbawionego bogactw naturalnych Terminusa, siedziby Fundacji, ratunkiem okazują się ludzka mądrość, inteligencja i przedsiębiorczość, nie zaś skarbnica wiedzy - monumentalna Encyklopedia Galaktyczna. W obliczu zagrożenia ze strony Czterech Królestw do władzy dochodzą, po walce z opozycją, wybitne osobowości i godni następcy Hariego Seldona: Salvor Hardin i Hober Mallow. Terminus, świadomy swych niedostatków, ale i mocnych stron, rozpoczyna bój o przetrwanie, a następnie ekspansję...

49,90 zł
32,44 zł

Rabat 35,0%
oszczędzasz 17,46 zł

19
Główny Szlak Beskidzki. Ustroń - Wołosate. Przewodnik - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Główny Szlak Beskidzki. Ustroń - Wołosate. Przewodnik
Dostępny134 szt.

Przewodnik zawiera praktyczne informacje o Głównym Szlaku Beskidzkim (GSB) – najdłuższym szlaku górskim w Polsce, prowadzącym przez niemal wszystkie pasma beskidzkie (Bieszczady, Beskid Niski, Beskid Sądecki, Gorce, Beskid Żywiecki, Beskid Śląski). Prezentuje trasę z zachodu na wschód, czyli z Ustronia do Wołosatego. Podążając jego śladem, o długości ponad 500 km, przeżyjemy niesamowitą przygodę, zobaczymy wiele ciekawych miejsc, doświadczymy niesamowitej atmosfery schronisk, a w lecie baz namiotowych. Publikacja zawiera mnóstwo informacji krajoznawczych i praktycznych. Przy mapach i wykresach przedstawiliśmy kilometraż oraz punkty Górskiej Odznaki Turystycznej PTTK w taki sposób, by pomagał turyście niezależnie od tego gdzie rozpoczął wędrówkę. Przewodnik zawiera: • aktualny przebieg Głównego Szlaku Beskidzkiego; • szczegółowe mapy w skali 1:50 000 wraz z profilami wysokości trasy; • wyczerpujący opis techniczny przebiegu trasy; • uwagi praktyczne dotyczące planowania wędrówki; • informacje teleadresowe schronisk PTTK; • ciekawostki krajoznawcze i przyrodnicze.

45,00 zł
31,50 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 13,50 zł

20
Plansze eukacyjne A5 - Alfabet 23 karty - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Plansze eukacyjne A5 - Alfabet 23 karty
Dostępny17 szt.

Zestaw zawiera 23 karty w formacie A5(210mm x 148mm),karty są drukowane na grubym papierze 300g, dwustronnie zafoliowane oraz mają zaokrąglone rogi dla komfortu i bezpieczeństwa użytkowania. Zestaw zawiera następujące literki: A, B, C, D, E, F, G, H, I, J, K, L, M, N, O, P, R, S, T, U, W, Y, Z. Na każdej planszy dodatkowo znajdują się 4 obrazki, których rzeczy zaczynają się na daną literę.

25,00 zł
22,50 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,50 zł

21
Nudzimisie. Tom 1. Audiobook - Audiobooki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nudzimisie. Tom 1. Audiobook
Rafał Klimczak, StoryBox
Dostępny27 szt.

Kiedy się nudzisz, wołaj nudzimisia. Wrota Nudzimisiowa już otwarte! Odtąd już żadne dziecko nie będzie się nudzić! Wszystko zaczęło się od tego, że Szymek się nudził. Głośno wołał „nuuuuudzi mi się!, nuuuuudzi mi się!”. I nudzimisie do niego przyszły… O przyjaźni przedszkolaków z tymi sympatycznymi stworkami, o odnudzaniu, super zabawie i niezwykłym miejscu – Nudzimisiowie dowiecie się z tej książki. Jej autor, Rafał Klimczak, już zapowiedział, że nudzimisie często go odwiedzają, więc pisze kolejną część ich przygód.

24,95 zł
16,72 zł

Rabat 33,0%
oszczędzasz 8,23 zł

22
Manitou - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Manitou
Dostępny268 szt.

Legendarny horror, klasyka gatunku Na karku Karen Tandy pojawia się nietypowy guz. Zabieg jego usunięcia zapoczątkowuje jednak serię przerażających, kompletnie niezwiązanych z medycyną zdarzeń. W ciele dziewczyny odrodził się bowiem siedemnastowieczny indiański czarownik, który pała żądzą zemsty na białych ludziach. W nowojorskim szpitalu rozpętuje się piekielna bitwa, która może pochłonąć całą ludzkość…

34,90 zł
22,69 zł

Rabat 35,0%
oszczędzasz 12,21 zł

23
Resortowe dziecko - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Resortowe dziecko
NiedostępnyBrak

Książka ta to wywiad rzeka, w niej niezwykły los człowieka, Żyd i Polak, gracz milioner, wredna morda, to nie koniecPolskich świrów lista spora, od Gomułki do Kaczora, obcych zbirów też wspomina, od Stalina do Putina.Ale książka też dotyka innych spraw niż polityka, są w niej bowiem całe strony, jak zarabia się miliony.Oprócz tego jest kabaret, wybór aut najdroższych marek, jest Kanada, jest Syberia, szampan, ludzi menażeria.Wszystko fakty w stu procentach, możesz sprawdzić co do centa, a i centa tez nie stracisz, bo czytając się wzbogacisz! :)P.S. Konkludując, mam nadzieję, że Putina krew zaleje!

40,00 zł
32,00 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 8,00 zł

24
Naklejki na zeszyt - Jednorożec 18szt. - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Naklejki na zeszyt - Jednorożec 18szt.
LearnHow
Dostępny25 szt.

Naklejki na zeszyty - "Jednorożce" to 6 różnych jednorożcy, które polubi każda dziewczynka. Naklejki mają miejsce na wpisanie imienia, nazwiska oraz przedmiotu. Łącznie 18 sztuk naklejek. Naklejki mają wymiar 63.5 x 46,6mm, są błyszczące.

6,00 zł
5,40 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 0,60 zł

25
Był sobie król... Poczet Piastów. Audiobook - Audiobooki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Był sobie król... Poczet Piastów. Audiobook
Mariusz Wollny, StoryBox
Dostępny50 szt.

Trzytomowy cykl popularnonaukowy „Był sobie król...” to dopiero drugie po słynnej trylogii Pawła Jasienicy literackie opowiadanie o dziejach Polski. Wzorowane na dziele Mistrza, ale skierowane do początkujących miłośników historii ojczystej, młodych i starszych – i dlatego jeszcze więcej w nim ciekawostek, są tu też legendy i szczypta humoru. To lektura dla każdego i na całe życie, do słuchania przez całą rodzinę. Rozpoczynający cykl „Poczet Piastów” opowiada o przygodach pierwszych polskich władców. Niektóre z tych przygód, awantur i wybryków są tak niesamowite, że aż niewiarygodne, a jednak prawdziwe. Przekonajcie się o tym sami!

32,90 zł
22,04 zł

Rabat 33,0%
oszczędzasz 10,86 zł

26
Kubek - Ptaki w lesie (leśne) SOLITON - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kubek - Ptaki w lesie (leśne) SOLITON
Soliton
Dostępny8 szt.

Idealny gadżet dla każdego pasjonata ptaków. Wyjątkowo dobrane ptaki leśne na jednym kubku! Sosnówka to niewielki ptak z rodziny sikor. Jest niezwykle zwinny, często siada w koronach drzew i spogląda, wisząc głową w dół. Ma biało-beżowe upierzenie na brzuchu, skrzydła i ogon szary lub oliwkowy. Głowę czarną, a policzki białe. Choć na pierwszy rzut oka sosnówka jest bardzo podobna do bogatki, dwa białe paski na skrzydłach wyróżniają ją spośród innych sikorek. Podczas spaceru po lesie, warto się rozejrzeć. Gatunek ten nie ukrywa się przed ludźmi i często można go spotkać. Na kubku znajdziesz wizerunek sosnówki i innych ptaków żyjących w lesie lub jego pobliżu: dzięcioła zielonego, myszołowa, sowę uszatkę, paszkota, krzyżodzioba świerkowego, jarząbka, grubodzioba, zniczka, ziębę, czubatkę, muchołówkę obrożną, lelka, sójkę, rudzika, kowalika, świstunkę leśną.

31,80 zł
27,03 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 4,77 zł

27
Czarne łabędzie, biały puch - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czarne łabędzie, biały puch
Dostępny83 szt.

Jak bardzo poturbowanym dorosłym staje się dziecko wychowywane bez matki? Gdzie taki człowiek może poszukiwać matczynego substytutu i do czego te poszukiwania potrafią doprowadzić? Jak stworzyć związek, gdy relacje partnerskie są do bólu asymetryczne? I czy można mówić o zdradzie, gdy de facto związek dwojga ludzi jest fikcją? Karolina Jaklewicz w swojej drugiej książce prozatorskiej proponuje niezwykle plastycznie opowiedzianą i ciekawie skonstruowaną opowieść o rodzinie i miłości, ale też o lęku przed obcymi czy pogoni za szczęściem. Mozaikowa konstrukcja fabuły, nieoczywiści bohaterowie i precyzja w posługiwaniu się słowem pisanym składają się na książkę hipnotyzującą i wciągającą. Złość na bohaterów czy pojawiający się w trakcie lektury dyskomfort, wywołany ich wyborami etycznymi, paradoksalnie jeszcze bardziej zatrzymują nas przy tej opowieści. Fragment: „Przyjechałem do tego miasta, licząc na to, że matki nie spotkam, prawdopodobieństwo było naprawdę niewielkie. Chciałem po prostu wyjechać. Ludzie mają obsesję poznawania faktów, przekopywania dokumentów, sprawdzania pochodzenia. Wytracają się w mozolnym tropieniu prawdy, w zapełnianiu braków. Tak jakby nie mogli przyjąć nieobecności za obecność bez potwierdzenia, jakby tylko bycie miało sens. A ja wiem, że niebycie jest równie ważne. Że pustka nie oznacza wcale pustki. Że ujemność istnienia jest równoprawnym byciem”.

41,00 zł
26,65 zł

Rabat 35,0%
oszczędzasz 14,35 zł

28
Zestaw Dress me Up Big TOPModel z naklejkami 11967A - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw Dress me Up Big TOPModel z naklejkami 11967A
DEPESCHE
Dostępny2 szt.

Kolorowanka Dress Me BIG Top Model z naklejkami, w środku 24 strony do kolorowania i naklejania naklejek, 7 stron z naklejkami. Wiek: +6

46,70 zł
35,03 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 11,67 zł

29
Plansze eukacyjne A4 - Kosmos 11 kart - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Plansze eukacyjne A4 - Kosmos 11 kart
Dostępny10 szt.

10 kart zawierających planety oraz ciekawostki o każdej z nich + 1 karta przedstawiająca układ słoneczny wraz z rozmieszonymi na nim planetami i podpisami. Planety znajdujące się na ilustracjach to: Merkury, Uran, Jowisz, Wenus, Saturn, Mars, Neptun, Ziemia, Słońce, Księżyc. Zestaw zawiera 11 kart w formacie A4(297mm x 210mm), karty są drukowane na grubym papierze 200g, dwustronnie zalaminowane oraz mają zaokrąglone rogi dla komfortu i bezpieczeństwa użytkowania.

19,00 zł
17,10 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 1,90 zł

30
Atlas świata dla młodych odkrywców - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Atlas świata dla młodych odkrywców
Dostępny215 szt.

Ta wartościowa publikacja popularno-naukowa dla dzieci w wieku od 8 do 12 lat to kompendium wiedzy o geografii, przyrodzie, gospodarce i kulturze dzisiejszego świata, o jego wielkich regionach, oceanach i najważniejszych państwach. Książka opatrzona jest bogatym materiałem graficznym: mapami, ilustracjami i fotografiami. Teksty – napisane wartkim i klarownym stylem – w atrakcyjny sposób przybliżają nie tylko wiedzę o poszczególnych aspektach geograficznych, przyrodniczych i społeczno-gospodarczych Ziemi, ale także o związkach i interakcjach zachodzących pomiędzy sferą środowiskową a kulturą ludzką. Wielkim atutem atlasu jest przybliżenie młodemu czytelnikowi, na czym polega praca geografa, w szerokim rozumieniu tego pojęcia. Książka wprowadza między innymi młodego odkrywcę lądów i cywilizacji w arkana kartografii, ucząc go czytać mapy Ziemi, kontynentów i krajów, opisujące geografię, przyrodę, gospodarkę, a także ciekawostki architektoniczne i kulturowe. Atlas opatrzony jest słowniczkiem wyjaśniającym trudniejsze pojęcia z dziedziny geografii. Znajdujący się na ostatnich stronach indeks ułatwia wyszukiwanie nazw własnych i nawigację po różnych partiach książki.

35,99 zł
21,23 zł

Rabat 41,0%
oszczędzasz 14,76 zł

31
Zwierzęta domowe 6 rodz. 9cm Hipo - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
3,60 zł
3,28 zł

Rabat 8,9%
oszczędzasz 0,32 zł

32
Pompka Do Basenow Nozna 13cm Bestway Pbh - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
13,90 zł
12,65 zł

Rabat 9,0%
oszczędzasz 1,25 zł

33
Plansze eukacyjne A5 - tabliczka mnożenia 10 kart - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Plansze eukacyjne A5 - tabliczka mnożenia 10 kart
Dostępny35 szt.

Zestaw składa się z 10 zalaminowanych kart A5 z tabliczką mnożenia, na każdej karcie inny kolorowy potworek! Plansze razem zawierają pełną tabliczkę mnożenia w zakresie do 100. Każda z kart zawiera swojego potworka, który jest przeznaczony danej liczbie. Kolorowa tabliczka mnożenia świetnie sprawdzi się jako pomoc przy nauce mnożenia dla dzieci. Dzięki swojej żywiej kolorystyce będzie świetną ozdobą szkolnej sali, korytarzu lub nawet pokoju dziecka! Rozmiar pomocy sprawia, że nie zajmują one wiele miejsca oraz przyjemnie się z nich korzysta.

15,00 zł
13,50 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 1,50 zł

34
Plansze eukacyjne A4 - Ortografia 6 kart - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Plansze eukacyjne A4 - Ortografia 6 kart
Dostępny10 szt.

Zestaw zawiera 6 kart w formacie A4. Plansze wyjaśniające zasady ortografii razem z przykładami. Zawierają litery takie jak: ó-u, ż-rz, ch-h. Duży rozmiar idealnie nadaje się do powieszenia w sali. Cechy produktu: Duży, czytelny format A4(297mm x 210mm) Drukowane na papierze 200g Dwustronnie zalaminowane

18,00 zł
16,20 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 1,80 zł

35
Karty obrazkowe - Onomatopeje 45 kart - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karty obrazkowe - Onomatopeje 45 kart
Dostępny30 szt.

Głównym zadaniem dziecka jest czytanie, powtarzanie oraz naśladowanie odgłosów oraz nazw zamieszczonych na kartach. Są to wyrazy dźwiękonaśladowcze wydawane przez zwierzęta, przedmioty oraz podczas różnych czynności. Zestaw zawiera aż 45 kolorowych kart z nazwami zwierząt, rzeczy oraz czynności, a także związane z nimi wyrazy dźwiękonaśladowcze! Rozwijają umiejętności czytania oraz mówienia - mogą okazać się świetną pomocą, szczególnie na początek takiej nauki! Onomatopeje są to wyrazy dźwiękonaśladowcze, dzięki temu dziecko może łatwiej i chętniej podejść do nauki czytania oraz mówienia. Kolorowe obrazki oraz uśmiechające się zwierzątka na pewno zachęcą dziecko do obserwacji i nauki. Nasze karty obrazkowe mogą również przyczynić się do nauki zwierząt, czynności oraz przedmiotów. Przyjazne dla oka obrazki mogą sprawić, że dziecko wiele chętniej będzie ćwiczyć i rozwijać swoje zdolności. Do kart można wymyślić dziecku zadania lub historyjki - dzięki temu można połączyć naukę z przyjemnością zabawy. Wszystkie karty są w rozmiarze: ~ 11,5 cm x 7 cm, wydrukowane na papierze 200g, a także zalaminowane dzięki czemu zyskują dodatkową trwałość oraz sztywność. W kartach rogi są zaokrąglone - dla jeszcze większej trwałości oraz przyjemności używania!

30,00 zł
27,00 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,00 zł

36
LEGO Jurassic World. 30390 Targ dinozaurów - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
LEGO Jurassic World. 30390 Targ dinozaurów
LEGO
Dostępny37 szt.

Zestawy LEGO inspirują chłopców i dziewczynki do budowania, tworzenia i wymyślania. Niezliczone możliwości swobodnej zabawy i kreatywnego wyrażania siebie pozwalają im doskonalić wartościowe zdolności, które przydadzą im się w dorosłym życiu. Zestaw LEGO Jurassic World 30390 Targ dinozaurów jest idealny, aby rozpocząć swoją przygodę z LEGO. Ponadto można wcielić się w bohaterów serii kultowych filmów „Jurassic World”.

28,90 zł
24,85 zł

Rabat 14,0%
oszczędzasz 4,05 zł

37
Naklejki motywacyjne - Wesoła buzia 88szt - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Naklejki motywacyjne - Wesoła buzia 88szt
LearnHow
Dostępny28 szt.

Zestaw 88 naklejek z buźkami uśmiechniętymi! Świetnie sprawdzą się w szkole jako nagroda za dobrze wykonane zadanie czy też dobre zachowanie. Dzieci poczują się bardziej zmotywowane i docenione za samodzielnie lub grupowe wykonane prace. Naklejki będą przypominać dzieciom o dobrym zachowaniu oraz motywować ich do bycia grzecznym. Mogą służyć jako oceny dla dzieci w wieku przedszkolnym lub wczesnoszkolnym. Naklejki o średnicy 20mm, wydrukowane na papierze matowym.

6,40 zł
5,76 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 0,64 zł

38
Kto jest sam? - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kto jest sam?
Dostępny364 szt.

Niewielka książka o wielkich emocjach Jeśli ktoś jest sam, a nie chce? To co ma zrobić? Stina Wirsén, szwedzka autorka i ilustratorka książek dla najmłodszych, wyróżnia się niezwykłą umiejętnością obserwacji wszelkich odcieni dziecięcych emocji i przedstawiania ich przy pomocy pozornie prostych rysunków. Jej mikrohistorie niosą w sobie humor, zwroty akcji i nierzadko kończą się zaskakującą puentą.

24,90 zł
18,18 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 6,72 zł

39
Plansze eukacyjne A5 - Cyfry 1-10 10 kart - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Plansze eukacyjne A5 - Cyfry 1-10 10 kart
Dostępny29 szt.

Cyfry - Liczby pisane i drukowane. Zestaw zawiera 10 kart w formacie A5(210mm x 148mm), karty są drukowane na grubym papierze 300g, dwustronnie zafoliowane oraz mają zaokrąglone rogi dla komfortu i bezpieczeństwa użytkowania. Na każdej planszy dodatkowo znajdują się 1 obrazek odpowiadający zapisowi liczbowemu.

12,50 zł
11,25 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 1,25 zł

40
Policz do trzech - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Policz do trzech
Dostępny1583 szt.

Pierwszego dnia zerówki pięcioletnia Tinsley znika bez śladu... Pięć bolesnych lat później matka dziewczynki Dani Callahan, która w międzyczasie rozwiodła się z mężem, prowadzi agencję detektywistyczną. Wraz z dobrze zapowiadającą się i zdeterminowaną asystentką Quinn Sullivan, pomaga klientom przy poszukiwaniach bliskich. Dla Dani odnalezienie Tinsley nadal stanowi niekończącą się obsesję. Kobiety poszukują w tej chwili Ali Cross, nastolatki, która zaginęła w Sacramento podczas powrotu do domu. Jedyny trop potwierdza zeznanie naocznego świadka – zbuntowanego trzynastolatka. W miarę postępu śledztwa w sprawie Ali pojawiają się również wskazówki odnośnie do zaginięcia Tinsley. Poszukiwania wiodą dwoma krętymi ścieżkami, na światło dzienne wychodzą niepokojące tajemnice, a nowym ofiarom grozi śmiertelne niebezpieczeństwo. Czas ucieka, a polowanie staje się coraz bardziej skomplikowane.

44,90 zł
32,78 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 12,12 zł

41
Pojazdy w akcji Wyklejanka, rysowanka z figurami 4+ - Audiobooki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pojazdy w akcji Wyklejanka, rysowanka z figurami 4+
Bator Agnieszka, Aksjomat
Dostępny241 szt.

Seria wyklejanek, rysowanek z figurami geometrycznymi zachęca dzieci do kreatywności: - rozwija ich sprawność manualną, - uczy, jak w prosty sposób rysować zwierzęta i pojazdy, - uwrażliwia na kolory, uczy dostrzegać proste formy, - podpowiada, jak komponować obrazek, - rozbudza przekonanie o własnych możliwościach, a przede wszystkim gwarantuje dużo dobrej zabawy!

11,99 zł
9,59 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 2,40 zł

42
Kubek - Ptaki na wsi (wiejskie) SOLITON - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kubek - Ptaki na wsi (wiejskie) SOLITON
Soliton
Dostępny21 szt.

Idealny gadżet dla każdego pasjonata ptaków. Wyjątkowo dobrane ptaki wiejskie na jednym kubku! Żuraw ma szare upierzenie i pióropusz na ogonie. Do tego długie nogi, duże skrzydła, czarną szyję i głowę. Charakterystyczny dla ptaka jest też biały pas za okiem i czerwona plamka na ciemieniu. Jego specyficznego "krzyku", zwanego klangorem, nie da się pomylić z żadnym innym dźwiękiem! Odgłosy wydawane przez żurawie bywają słyszalne nawet kilka kilometrów dalej. Podczas pobytu na wsi na północy i zachodzie Polski, głowa do góry! Na tych terenach masz największą szansę zobaczyć lecące kluczem stado żurawi. Na kubku znajdziesz wizerunek żurawia i innych ptaków żyjących na ternach wiejskich: bociana białego, czajki, przepiórki, dymówki, potrzeszcza, derkacza, kuropatwy, ortolana, kwiczoła, gąsiorka, mazurka, wróbla, pliszki żółtej, pokląskwy, szpaka, skowronka, makolągwy, trznadla.

31,80 zł
27,03 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 4,77 zł

43
Zwierzęta na wsi Wyklejanka, rysowanka z figurami 4+ - Audiobooki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zwierzęta na wsi Wyklejanka, rysowanka z figurami 4+
Bator Agnieszka, Aksjomat
Dostępny240 szt.

Seria wyklejanek, rysowanek z figurami geometrycznymi zachęca dzieci do kreatywności: - rozwija ich sprawność manualną, - uczy, jak w prosty sposób rysować zwierzęta i pojazdy, - uwrażliwia na kolory, uczy dostrzegać proste formy, - podpowiada, jak komponować obrazek, - rozbudza przekonanie o własnych możliwościach, a przede wszystkim gwarantuje dużo dobrej zabawy!

11,99 zł
9,59 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 2,40 zł

44
Księżniczka - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Księżniczka
Dostępny298 szt.

W życiu trzydziestoletniej psychoterapeutki, Blanki Zielińskiej, wszystko nareszcie zaczyna się układać. Osiągnęła niezależność finansową, klinika, którą prowadzi z przyjaciółką, cieszy się coraz większą renomą, a ukochany brat bliźniak właśnie się żeni. Niestety dzień ślubu zmienia się w koszmar, a zaplanowane i poukładane życie Blanki rozsypuje się niczym domek z kart. Brat znika, a ponura rodzinna przeszłość znów staje się teraźniejszością. Ojciec, który dorobił się na gangsterce oraz dzikiej reprywatyzacji, wciąż działa poza prawem i próbuje wciągnąć Blankę w przestępczą machinę zależności. Nie cofa się przed niczym. Przekupstwem, nękaniem i zastraszaniem w końcu udaje mu się skłonić córkę do współpracy. Blanka ma pomóc Redowi, jednemu z żołnierzy mafii, który pilnie potrzebuje psychoterapii. Rozpoczyna się dziwna, pełna napięcia gra między Redem, mężczyzną walczącym z własnymi mrocznymi demonami, a Blanką, która - choć podejrzliwa i nieufna - chce przede wszystkim dobrze wykonać swoją pracę. Stopniowo w ten zawodowy układ wkrada się fascynacja, wszystko wymyka się spod kontroli, a tajemnicze wiadomości od zaginionego brata dodatkowo komplikują i tak już niełatwą sytuację Blanki…

42,90 zł
30,89 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,01 zł

45
Mysz Tymoteusz i jeż Fryderyk. Na tropie złodziei obrazów. Audiobook - Audiobooki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mysz Tymoteusz i jeż Fryderyk. Na tropie złodziei obrazów. Audiobook
Dagmara Budzbon-Szymańska, StoryBox
Dostępny35 szt.

Ciekawski Tymoteusz i ospały Fryderyk przypadkowo dowiadują się o planach kradzieży słynnego obrazu z jednego z londyńskich muzeów. Odważni przyjaciele, z pomocą wuja Ignacego i szczura MacDonalda, emerytowanego szefa Tajnej Policji Zwierzęcej, wszelkimi sposobami starają się przeszkodzić rabusiom w realizacji niecnego zamiaru. Czy ich misja się powiedzie? Który obraz budzi tak wielkie zainteresowanie? Kim jest tajemniczy agent 0015? Spróbujcie rozwiązać te i inne zagadki, idąc tropem tytułowych bohaterów! Opowieść sensacyjno-detektywistyczna dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, pełna ciepłego humoru i zaskakujących zwrotów akcji.

24,95 zł
19,96 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 4,99 zł

46
Diamentowa mozaika Jezioro Morskie Oko 1006520 - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
17,90 zł
47
Miłość za zakrętem. Audiobook - Audiobooki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Miłość za zakrętem. Audiobook
Kinga Gąska, StoryBox
Dostępny27 szt.

Trzy kobiety i trzy nowe początki. Jadwiga z nikomu nieznanej bibliotekarki przeistacza się w rasową blogerkę. Definitywnie odcina się od przeszłości, by budować nową, lepszą przyszłość. Udowadnia, że na miłość nigdy nie jest za późno, a dobro wraca. Ewelina zawróci w głowie lekarzowi po przejściach, ale najpierw będzie musiała zmierzyć się z najgorszą sytuacją, jakiej może doświadczyć kochająca matka. Joanna, choć trzyma wszystkich na dystans, znajdzie się w centrum życiowych zawirowań. W życiu bibliotekarki z sercem na dłoni, zaradnej fryzjerki i prężnie działającej bizneswoman namiesza pewien mężczyzna. Jak poradzą sobie trzy różne kobiety, które połączył los? Czy wreszcie odnajdą szczęście? I co z tym wszystkim mają wspólnego kluby go-go?

32,95 zł
26,36 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 6,59 zł

48
Tatry, Zakopane. Kieszonkowa mapa laminowana 1:55 000 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tatry, Zakopane. Kieszonkowa mapa laminowana 1:55 000
Dostępny86 szt.

Jest to mapa kieszonkowa, foliowana (trwała i odporna na wilgoć) w skali 1:55'000. Wymiary mapy po złożeniu to zaledwie 10,5 x 15 cm. Przedstawia najbardziej znane i najczęściej odwiedzane góry w Polsce – Tatry. Zasięg mapy wyznaczają: Poronin na północy, Wołowiec na zachodzie, Rysy na południu i Łysa Polana na wschodzie. Obszar mapy obejmuje polskie Tatry Zachodnie i Tatry Wysokie. Na drugiej stronie mapa zawiera plan Zakopanego w skali 1:18'000 ze spisem ulic. Na mapie zaznaczono: szlaki turystyczne piesze wraz z czasami przejść, trasy spacerowe, trasy narciarskie, wyciągi narciarskie, miejsca postoju dorożek, schroniska górskie oraz ważniejsze atrakcje turystyczne.

9,70 zł
6,79 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 2,91 zł

49
Last Minute prawo pracy 2022 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Last Minute prawo pracy 2022
Dostępny369 szt.

Egzamin z prawa pracy i jak go zdać w pierwszym terminie Lubisz wyzwania, ale nie chcesz, aby egzamin z prawa pracy był dla Ciebie niczym skok na bungee? Wolisz sięgnąć po solidnie podaną dawkę wiedzy w formie jednej zwartej publikacji, niż wertować w popłochu dziesiątki innych opracowań? Świetnie trafiłeś: mamy dla Ciebie rozwiązanie na skuteczną i szybką powtórkę przed egzaminem. Przekonaj się co do zalet naszej formuły All Inclusive: w książce znajdziesz wszystkie zagadnienia, które mogą się pojawić na egzaminie, przedstawione za pomocą prostego języka i z wykorzystaniem wielu tabeli oraz diagramów. Kompendium wiedzy z prawa pracy - nie daj się zaskoczyć na egzaminie Oprócz kompletnego opisu zagadnień przepisów objętych egzaminem autorzy - Michał Barański i Urszula Torbus - zawarli w książce wiele dodatkowych elementów ułatwiających zapamiętywanie informacji i poszerzających wiedzę, takich jak przykłady z życia związane z zastosowaniem konkretnych przepisów czy fragmenty wyroków. Poza opisem zagadnień zawartych w Kodeksie pracy w książce znalazły się także przepisy z ustawy o związkach zawodowych, o organizacjach pracodawców i o rozwiązywaniu sporów zbiorowych.

39,90 zł
28,33 zł

Rabat 29,0%
oszczędzasz 11,57 zł

50
Wokół Babiej Góry. Mapa laminowana 1:60 000 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wokół Babiej Góry. Mapa laminowana 1:60 000
Dostępny30 szt.

Jest to mapa jednostronna w skali 1:60 000. Prezentuje okolice Babiej Góry, zarówno po stronie polskiej, jak i słowackiej. Zasięg mapy wyznaczają: Sucha Beskidzka i Zembrzyce na północy, Tvrdosin (Twardoszyn) na południu, Jeleśnia na zachodzie, Jordanów i Czarny Dunajec na wschodzie. Babia Góra (1'725 m n.p.m.) od wieków przyciągała uwagę podróżników i badaczy, fascynowała pisarzy i poetów. Mówiło się, że na jej szczycie, nie bez powodu zwanym Diablakiem, miały swoją siedzibę złe moce. Kapryśna, niedostępna góra ze swoją pierwotną przyrodą do dziś pobudza fantazję. Prawdziwą osobliwością i niezwykłym przeżyciem dla turystów jest rozległa panorama z niepowtarzalnym widokiem na Tatry oraz wschód słońca podziwiany ze szczytu. Babia Góra spośród wszystkich gór polskich, pod względem wysokości ustępuje jedynie szczytom tatrzańskim. U północnych podnóży Babiej Góry rozciąga się największa pod względem powierzchni wieś w Polsce – Zawoja. Jest to atrakcyjna miejscowość wypoczynkowa oraz idealna baza wypadowa w Pasmo Babiogórskie. Okolice Babiej Góry, zarówno po stronie polskiej jak i słowackiej, to atrakcyjne tereny na piesze i rowerowe wycieczki. Na mapie zastosowano cieniowanie w celu uzyskania wrażenia plastyczności rzeźby terenu. Na odwrocie znajduje się obszerny informator turystyczny na temat: przyrody, etnografii, nazewnictwa, kuchni oraz ciekawych obiektów okolic Babiej Góry. Całość uzupełniają fotografie.

21,90 zł
15,33 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 6,57 zł

Wróć do góry