hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2022.07.02

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w sobotę 2 lipca 2022 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się To, co naturalne (Robert Spaemann), na drugim Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy 5 Ostatni Olimpijczyk (Rick Riordan). Kolejny produkt to Kredki Harry Potter 12 kolorów MAPED (Maped) oraz Krótki kurs. Kryptografia (Piper Fred, Murphy Sean).
1
To, co naturalne - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
To, co naturalne
Dostępny36 szt.

Robert Spaemann pyta o jednostkę i jej istotę w kontekście współczesnych nauk przyrodniczych oraz nawiązującej do nich filozofii, która redukuje człowieka do statusu jednej z istot naturalnych. W jaki sposób powinniśmy pojmować przyrodę, aby siebie samych móc rozumieć jako istoty naturalne? Jak jednocześnie nie utracić tego, co wyróżnia nas spośród innych istot naturalnych? W zamieszczonych w książce esejach Spaemann pokazuje, że pojęcie "tego, co naturalne" jest dwuznaczne. "Zgodność z naturą" nie jest "dana naturalnie", lecz jest tym, co odpowiada pojęciu rozumności. Pytanie "Kim jest człowiek?" różni się istotnie od pytania "Kim jest zięba?", na to drugie odpowiadamy, wyliczając cechy, na podstawie których pewne ptaki nazywamy ziębami. Pytanie o to, co czyni człowieka człowiekiem, nie służy klasyfikacji przedmiotów, lecz - jako pytanie o "istotę" - jest częścią historycznego procesu rozumienia i potwierdzania samego siebie przez człowieka w obliczu różnych wyzwań. Dzisiaj wyzwaniem dla potwierdzenia siebie jest scjentyzm, tj. pewnego rodzaju sposób pojmowania funkcji nauki w całości naszego życia. Fragment książki To, co naturalne Serię zapoczątkowało wydanie książki Kim jest człowiek? Abrahama J. Heschela w tłumaczeniu Katarzyny Wojtkowskiej, inicjatorki serii. Od 2017 roku ukazały się m.in.: Moje poszukiwania absolutów Paula Tillicha, Dlaczego kochamy? Harry'ego Frankfurta, W mroku uczonej niewiedzy Karola Tarnowskiego, Sens życia i jego znaczenie Susan Wolf, Lustereczko, powiedz przecie... Simona Blackburna, Status moralny. Obowiązki wobec osób i innych istot żywych Mary Anne Warren, Śmierć i życie po śmierci. Kiedy umrę, ludzkość będzie trwać Samuela Schefflera, Prawda i życie. Dlaczego prawda jest ważna Michaela Patricka Lyncha, Godny pożądania stan świadomości. O przyjemności jako wartości ostatecznej Katarzyny de Lazari-Radek oraz Zależne zwierzęta rozumne. Dlaczego ludzie potrzebują cnót Alasdaira MacIntyre'a. W przygotowaniu książka autorstwa Roberta P. George'a. * Seria "Kim Jest Człowiek? " jest płaszczyzną rozmowy, do której zapraszamy uczonych i myślicieli, przedstawicieli różnych środowisk, a także wszystkich, dla których kluczowe jest pytanie o człowieka. Katarzyna Wojtkowska

39,90 zł
34,31 zł

Rabat 14,0%
oszczędzasz 5,59 zł

2
Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy 5 Ostatni Olimpijczyk - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy 5 Ostatni Olimpijczyk
Dostępny13 szt.

Przez cały rok herosi przygotowywali się do walki z tytanami, wiedząc, że mają małe szanse na zwycięstwo. Armia Kronosa jest coraz potężniejsza, a z każdym dołączającym do niej bogiem lub herosem moc złowrogiego tytana wzrasta. Podczas gdy Olimpijczycy usiłują powstrzymać siejącego zniszczenie Tyfona, Kronos szykuje się do ataku na Nowy Jork, gdzie Olimp pozostaje praktycznie bez ochrony. Percy Jackson i armia herosów muszą powstrzymać Pana Czasu. Czy wreszcie wyjaśni się tajemnica przepowiedni związanej z szesnastymi urodzinami Percy?ego? Kiedy na ulicach Manhattanu toczy się bitwa w obronie cywilizacji Zachodu, chłopak zaczyna mieć przerażające podejrzenie, że walczy? z własnym przeznaczeniem.

42,90 zł
31,75 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 11,15 zł

3
Kredki Harry Potter 12 kolorów MAPED - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kredki Harry Potter 12 kolorów MAPED
Maped
Dostępny80 szt.

Kredki ołówkowe z kolekcji Harry Potter. Motyw uwielbiany przez dzieci. Trójkątny przekrój, intensywne kolory. Standardowa średnica grafitu 2,9 mm. Pakowane w kartonowe etui. 12 kolorów.

19,20 zł
4
Krótki kurs. Kryptografia - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Krótki kurs. Kryptografia
Dostępny150 szt.

Seria Krótki kurs to popularnonaukowe książki wydawane przez Oxford University Press, które w przystępny sposób przedstawiają szereg tematów z niemal każdej dziedziny. Omawiając z entuzjazmem fakty, analizy, perspektywy i nowe koncepcje autorzy-eksperci sprawiają, że tematy trudne stają się przystępne w lekturze. Krótki kurs. Kryptografia: ?napisana w przystępnym stylu, aby trafić do niematematycznego czytelnika, ?obejmuje takie zagadnienia jak ochrona danych oraz zastosowania kryptografii w nowoczesnych technologiach, ?prowadzi czytelnika przez faktyczne procesy tworzenia kodów i ich rozszyfrowywania. Książka daje wstępny, ogólny ogląd tego, czym jest kryptografia. Ma ona nietechniczny charakter i napisana została przede wszystkim z myślą o laikach. Publikacja nie skupia się na technicznych kwestiach związanych z projektowaniem algorytmów, ale na tym, jak i do czego się je wykorzystuje. Jej celem jest usunięcie aury tajemniczości otaczającej kryptografię oraz pokonanie strachu, z jakim odnosi się do niej wiele osób niemających matematycznego przygotowania. W przypadku tych czytelników, którzy nie mają zamiaru zajmować się zawodowo bezpieczeństwem, niniejsza książka stawia sobie za cel przedstawienie kryptografii jako interesującego i ważkiego tematu. Powinna ona umożliwić czytelnikowi zrozumienie terminologii zawartej w licznych książkach historycznych oraz filmach poświęconych kryptografii, a także docenienie wpływu, jaki kryptografia wywarła na naszą historię i jaki prawdopodobnie wywrze na naszej przyszłości. Powinna również ułatwić zrozumienie kłopotów, jakie szersza dostępność kryptografii sprawia rządom i organom ścigania.

39,00 zł
34,32 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 4,68 zł

5
Marketing dziedzictwa kulturowego - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Marketing dziedzictwa kulturowego
Dostępny17 szt.

Publikacja reprezentuje nurt rozważań teoretyczno-koncepcyjnych wskazujących na dalsze możliwości poszerzania obszaru ekspansji marketingowego systemu myślenia i działania, w tym przypadku obejmującego tak ważną a zarazem "delikatną" sferę społeczną, jaką jest niewątpliwie sfera dziedzictwa kulturowego, a ściślej jej istotny fragment - samodzielne i wyodrębnione nieruchomości zabytkowe. Systematyczny wywód oraz opis środków i narzędzi stymulowania decyzji rynkowych klientów nieruchomości zabytkowych, w tym uwzględniających własne, autorskie propozycje marketingu mix, pozwalają dedykować monografię Prof. Andrzeja Szromnika nie tylko przedstawicielom środowiska naukowego i akademickiego - pracownikom oraz studentom kierunków gospodarki i administracji publicznej, zarządzania kulturą czy nawet ochrony zabytków, ale także szerokiemu kręgowi menedżerów kultury, pracownikom marketingu i obsługi klientów w znaczących obiektach dziedzictwa kulturowego, kadrze kierowniczej organizacji turystyki kulturowej, grupie pracowników instytucji muzealnych i ochrony zabytków, nie pomijając właścicieli takich obiektów.

99,00 zł
82,17 zł

Rabat 17,0%
oszczędzasz 16,83 zł

6
Szlojme od reb Chaima - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szlojme od reb Chaima
Dostępny32 szt.

Szlojme od reb Chaima to powieść autobiograficzna Szolema Abramowicza, znanego czytelnikom pod pseudonimem Mendele Mojcher-Sforim. Wspomnienia jednego z najważniejszych współczesnych pisarzy żydowskich koncentrują się na okresie dorastania chłopca z dobrego domu w gminach litewskiej prowincji. Jest to portret małomiasteczkowej społeczności połowy XIX w., odmalowany z charakterystyczną dla Mendelego dbałością o szczegóły etnograficzne. Jednakże w odróżnieniu od wcześniejszych powieści tego autora, znanych z ciętej satyry towarzyszącej krytyce stosunków społecznych, obraz wyłaniający się z autobiografii przepełnia nostalgia. Czytelnik otrzymuje do rąk świadectwo niegdysiejszego świata, ukazujące jego głęboką różnorodność, dni radosne i dni dotknięte grozą życiowych dramatów, postawy ludzi zamożnych i ubogich, codzienność kobiet i mężczyzn. Tytułowy Szlojmele zderza się z normami narzucanymi przez społeczność i początkowo bardzo dobrze odnajduje się w stworzonych przez nie formach (jako uczeń czy student szkoły talmudycznej). Z biegiem czasu ulega jednak pokusom odkrywania tego, co wykracza poza granice tradycji. Powieść autobiograficzna Abramowicza, Szlojme od reb Chaima, pisana w latach 1899?1912, jest obecnie uważana za główne źródło informacji na temat jego dzieciństwa i rodziny (autentyczność przedstawionych tam wydarzeń potwierdzili uznani badacze literatury żydowskiej: Max Weinreich, Szmuel Niger, David Aberbach, Jan Schwartz). W serii ukazały się: Ludwig Kalisch, Obrazki z moich lat chłopięcych Jecheskiel Kotik, Moje wspomnienia, TOM I Najstarsze pamiętniki Żydów krakowskich: Meir ben Jechiel Kadosz z Brodu, Zwój pana Meira, Jom Tow Lipmann Heller, Zwój nienawiści Jecheskiel Kotik, Moje wspomnienia, TOM II Estera Rachela Kamińska, Boso przez ciernie i kwiaty. Memuary ?matki teatru żydowskiego? Mordechaj Aron Gincburg, Awiezer. Wyznania maskila Beniamin R., ?Płonęli gniewem?. Autobiografia młodego Żyda Rachela Fajgenberg, Dziewczęce lata. Młodość w poleskim sztetlu Kadia Mołodowska, Spadek po pradziadku. Opowieść Natan Sternharz, Dni Natana Josef R. Ehrlich, Droga mojego życia. Wspomnienia byłego chasyda

59,00 zł
51,92 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 7,08 zł

7
Kamizelka do nauki pływania Spider-Man 51x46cm - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kamizelka do nauki pływania Spider-Man 51x46cm
Bestway
Dostępny20 szt.

Kamizelka Do Nauki Pływania Spider-Man 51 x 46 cm Bestway 98014 Dmuchana kamizelka z motywem Spider-mana,to idealne rozwiązanie dla dzieci, które jeszcze nie czują się pewnie w wodzie ale chcą nauczyć się pływać. Dzięki kamizelce będą mogły poczuć się bezpiecznie w wodzie. Jest ona zamykana na dwie klamry dzięki czemu dziecko nie wypadnie z niej a długość paska jest regulowana i idealnie dostosowuje się do maluszka. Stworzona jest z wytrzymałego tworzywa PCV, które jest odporne na uszkodzenia. Dane techniczne: - ciekawy wzór spider-man - wymiary 51 cm x 46 cm - materiał PCV - dla dzieci od 3 do 6 roku życia - regulowane sprzączki - nadmuchiwany kołnierz - waga 18 -30 kg

34,90 zł
31,76 zł

Rabat 9,0%
oszczędzasz 3,14 zł

8
Pismo 7/2022 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pismo 7/2022
Dostępny55 szt.

W tym numerze m.in.: 1. Kiedy władza pozywa obywateli. 2. Na północnym krańcu Europy. 3. Z pismem u Thomasa Pikketty'ego. 4. Ekonomiści: władcy świata i umysłów.

17,99 zł
16,19 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 1,80 zł

9
Lampka basenowa Spa Jacuzzi - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lampka basenowa Spa Jacuzzi
Bestway
Dostępny32 szt.

LAMPA LED - SPA - BESTWAY 60303 Dodaj odrobinę klimatu swojemu Lay-Z-Spa, za pomocą lampom LED. Lampy LED sprawiają, że kąpiel w jacuzzi staje się czystą przyjemnością - tworzą idealną atmosferę podczas wypoczynku. Wodoodporna lampa 7-Color LED Light działa przez 2 godziny z funkcją automatycznego wyłączenia. Przełącza się między siedmioma kolorami oraz jest łatwa w obsłudze - wystarczy nacisnąć górny przycisk, aby włączyć światło. Do działania niezbędne jest zastosowanie 3 x AAA (brak w zestawie).

72,90 zł
66,34 zł

Rabat 9,0%
oszczędzasz 6,56 zł

10
Torebka Na RamiĘ Psi Patrol Girl Starpak 483897 - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Torebka Na RamiĘ Psi Patrol Girl Starpak 483897
Starpak
Dostępny202 szt.

Zalety produktu Mała, poręczna pluszowa torebka na ramię w kolorze r oacute żowym, torebka posiada jedną komorę zasuwaną na zamek błyskawiczny ozdobiony miękkim pomponem, torebka z wizerunkiem Psiego Patrolu, posiada regulowany pasek zakładany ma ramię. Mini torebeczka na ramię Psi Patrol Girl STARPAK. Torebka jest niezbędnym elementem stylizacji każdej księżniczki i miejscem przechowywania jej skarb oacute w i drobiazg oacute w. Zapoznaj się r oacute wnież z innymi produktami STARPAK z serii Psi Patrol. Torebka jest wyrobem tekstylnym. Produkt przeznaczony dla dzieci w wieku 3 . Wymiary produktu wys. x szer. x gł. cm 16x20x3, długość paska cm maksymalna 104 cm, minimalna 52 cm, waga produktu kg 0,07 kg. Torebka pakowana w folijkę. Pakowanie iner 6 szt. Karton zbiorczy 24 szt.

40,90 zł
36,81 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,09 zł

11
Zestaw hawajski różowo-fioletowy - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw hawajski różowo-fioletowy
Godan
Dostępny23 szt.

Zestaw hawajski różowo-fioletowy (naszyjnik, wianek, dwie bransoletki) W skład zestawu wchodzą: Naszyjnik, wianek i bransoletka Kolor: Różowo-fioletowy Producent: GoDan S.A.

11,80 zł
11,21 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 0,59 zł

12
Algorytmy w służbie klimatu, - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Algorytmy w służbie klimatu,
Dostępny150 szt.

Modele klimatyczne są najpotężniejszymi narzędziami do przewidywania globalnego ocieplenia wywołanego przez człowieka. Opierają się na prawach fizyki i wyewoluowały z modeli używanych do numerycznego przewidywania pogody. Wykorzystując ogromne zasoby obliczeniowe jednych z najpotężniejszych superkomputerów na świecie, modele klimatyczne zostały wykorzystane do prognozowania przyszłych zmian klimatu i ich skutków, dostarczając cennych informacji decydentom politycznym. Modele klimatyczne są przydatne nie tylko do przewidywania zmian klimatycznych, ale także do ich zrozumienia. Bazując na analizie wielu eksperymentów numerycznych, autorzy wyjaśniają podstawowe procesy fizyczne, które kontrolują nie tylko globalne ocieplenie, ale także zmiany klimatu w przeszłości geologicznej. W 2021 roku Autor - Syukuro Manabe otrzymał Nagrodę Nobla ?za fizyczne modelowanie klimatu Ziemi, kwantyfikację zmienności i wiarygodne przewidywanie globalnego ocieplenia?.

59,00 zł
51,92 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 7,08 zł

13
Architektura kościołów dominikańskich w średniowiecznych Prusach - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Architektura kościołów dominikańskich w średniowiecznych Prusach
Dostępny176 szt.

Dominikanie byli prekursorami budownictwa ceglanego w północnej Polsce - organizowali cegielnie i wznosili pierwsze murowane obiekty w Gdańsku, Elblągu czy Tczewie. Tym samym dzieje budowy założeń dominikańskich są istotne nie tylko z powodu samych zabytków. Dają wgląd w rozwój kultury materialnej miast - ich architektury i urbanistyki. Piotr Samól podjął się ustalenia architektonicznych dziejów kościołów dominikanów w Gdańsku, Chełmnie, Elblągu, Tczewie i Toruniu. Dzięki trwającym dekadę badaniom terenowym przedstawił wiele nowych faktów na temat powstania i przekształceń architektury badanych obiektów. Zebrany materiał i liczne autorskie ilustracje pozwoliły mu opisać fenomen kościołów, które są na trwałe wpisane w krajobraz kulturowy dawnego państwa zakonu krzyżackiego w Prusach.

86,00 zł
72,24 zł

Rabat 16,0%
oszczędzasz 13,76 zł

14
Pudelko Sniadaniowe Turkus Her Fol - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
20,90 zł
18,81 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,09 zł

15
Dmuchana foka 157x114cm - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dmuchana foka 157x114cm
Bestway
NiedostępnyBrak

Dmuchana Foka 157x114cm Dmuchana foka to wspaniały sposób na letni odpoczynek. Piękna kolorystyka oraz niebanalny kształt z pewnością zachwycą najmłodszych i zachęcą do zabawy w wodzie. Foka posiada dwa stabilne uchwyty umiejscowione po dwóch stronach oraz szerokie siedzisko co zapewnia dziecku stabilność oraz wygodę w użytkowaniu. To dmuchane akcesorium do pływania sprawdzi się w każdych warunkach zarówno nad morzem, jeziorem jak i basenie. Jest wykonany z wytrzymałego materiału PVC odpornego na uszkodzenia. Dane techniczne: - Wymiary 157 cm x 114 cm - Materiał PVC - Przeznaczone dla dzieci powyżej 3 roku życia - atrakcyjny wzór foki - dwa mocne uchwyty -stabilny na wodzie - maksymalne obciążenie 45 kg - łatka naprawcza w zestawie

54,90 zł
49,96 zł

Rabat 9,0%
oszczędzasz 4,94 zł

16
Zabawka Sensoryczna JeŻyk Bam Bam 492809 - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zabawka Sensoryczna JeŻyk Bam Bam 492809
BAM BAM, Bam Bam
NiedostępnyBrak

strong Zabawka nbsp SENSORYCZNY nbsp JEŻYK Bam Bam /strong to zabawka prosta w obsłudze zapewniająca emocjonującą i odprężającą zabawę maluchowi. Konieczność wciskania bajecznie kolorowych p oacute łkul umiejscowionych na grzebiecie jeżyka, kt oacute re wydając specyficzny dźwięk po chwili powracają do swojego pierwotnego kształtu, koncentruje całą uwagę dziecka na dlugo. nbsp nbsp Zabawka umożliwia wspieranie rozwoju zdolności manualnych, motoryki małej i nbsp zręczności. R oacute żnorodna tekstura p oacute łkul nbsp stymuluje wrażliwość dotykową dziecka i pozwala mu zrozumieć ich r oacute żnorodność. Jasne kolory poprzetykane wielobarwnymi, mocniejszymi akcentami nbsp nbsp stymulują nbsp percepcję wzrokową, odwracają uwagę dziecka i zmniejszają jego stres emocjonalny. Jeżyk to nieodłączny towarzysz zabawy, Idealny do przenośnej zabawy, przejażdżek samochodem lub podr oacute ży, Zabawka wykonana z najwyższej jakości materiał oacute w, bez ftalan oacute w, zgodna z normą EN- 71 oraz CE, zapewniająca bezpieczną zabawę, przeznaczona dla dziecka od 10 m-ca.

50,90 zł
44,79 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 6,11 zł

17
Basen dmuchany ocean 262x157x46cm - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Basen dmuchany ocean 262x157x46cm
Bestway
Dostępny14 szt.

Basen dmuchany ocean 262x157x46cm Bestway 54118 Duży, niezawodny basen dla całej rodziny, w którym będą mogły swobodnie pływać dzieci. Basen jest lekki, dlatego z łatwością można go przemieszczać tam, gdzie w danej porze dnia jest najcieplej. Posiada trzy dmuchane pierścienie i idealnie sprawdzi się podczas letniego wypoczynku.pozwoli zapewnić Twojemu dziecku ruch i zabawę w wodzie. Idealnie nadaje się dla dzieci w wieku od 3 lat. Jest łatwy do nadmuchania i opróżnienia dzięki czemu przechowywanie go nie będzie sprawiało problemów. Główne cechy: - klasyczna kolorystyka z motywem oceanu - 2 dmuchane pierścienie - miękkie, dmuchane ściany - konstrukcja ścian i-beam - łatka naprawcza w zestawie - korek szybkiego wypompowywania wody Dane techniczne: - wymiary: 262 cm x 157 cm x 46 cm - materiał: PVC - grubość PVC: 0,27 mm - pojemność basenu: 544 l - zalecany wiek: od 3 lat

157,90 zł
143,69 zł

Rabat 9,0%
oszczędzasz 14,21 zł

18
Pompowane Koło do pływania dla dzieci 61 cm - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pompowane Koło do pływania dla dzieci 61 cm
Bestway
NiedostępnyBrak

Pompowane Koło Do Pływania Dla Dzieci 61 cm Bestway 36014 Wspaniałym dodatkiem podczas wakacyjnego wypoczynku niezależnie od tego czy będzie się on odbywał nad morzem czy w basenie jest dmuchane koło plażowe. Jesteśmy pewni, że w prosty sposób zachęci Twoje dziecko do wodnych aktywności na świeżym powietrzu oraz urozmaici jego zabawy. Kolorowe motywy sprawiają, że kolo wyróżnia się, a dziecko korzystające z niego staje się bardziej widoczne. Koło jest wytworzone z wytrzymałego materiału PCV odpornego na uszkodzenia i jest przeznaczone dla dzieci w wieku od 3 do 6 lat.

8,90 zł
8,10 zł

Rabat 9,0%
oszczędzasz 0,80 zł

19
Jeździk z Pchaczem 614W Różowy - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jeździk z Pchaczem 614W Różowy
Leantoys
Dostępny4 szt.

Jeździk z pchaczem SPORT CAR Różowy Jeździk przeznaczony dla dzieci powyżej pierwszego roku życia Posiada on trzy tryby pracy Na kierownicy znajduje się konsola z 5-cioma różnymi odgłosami Jeździk wyposażony jest w zdejmowany prowadnik oraz uchylne bramki Pod siedziskiem znajduje się schowek na zabawki Pojazd charakteryzuje wysokiej jakości tworzywo Posiada on również duże koła i stabilną konstrukcje Maksymalne obciążenie jeździka to 27kg Wymiary: Wysokość do rączki: 85cm, Wysokość do kierownicy: 36cm, Wysokość do siedziska: 23cm, Długość z rączką: 84cm, Długość bez rączki: 62cm, Szerokość z podnóżkami: 44cm, Szerokość bez podnóżków: 28cm, Średnica koła: 14cm, Wymiary opakowania: 62/31/36cm.

219,90 zł
197,91 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 21,99 zł

20
Długopis Gorjuss The Collector - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Długopis Gorjuss The Collector
Santoro
Dostępny8 szt.

Długopis - Gorjuss - The Collector Długopis automatyczny z czarnym wkładem, który stanie się Twoim ulubionym wyposażeniem piórnika. Ozdobiony wizerunkiem dziewczynki Gorjuss. Zapakowany w ozdobne pudełko, co powoduje, że może się stać eleganckim prezentem. Firma SANTORO LONDON to producent znany na świecie ze świetnego wzornictwa. W jej ofercie znajdziemy 10 różnych kolekcji. W każdej z nich - artykuły papiernicze, notatniki, długopisy, karty, papeterie, etui, a także portfele, torebki, kosmetyczki, balsamy do ust i lusterka. Największą popularnością cieszą się GORJUSS, KORI KUMI oraz MIRABELLE. Te kolekcje to nie tylko wyjątkowy design, ale też dbałość o detale i przede wszystkim jakość materiałów oraz ogromny wybór produktów.Długopis, który stanie się Twoim ulubionym wyposażeniem piórnika.Zapakowany w ozdobne pudełko.Ozdobiony wizerunkiem dziewczynki Gorjuss.Wymiary opakowania: 14,5 cm. x 2 cm. x 1,7 cm.

21,00 zł
15,75 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 5,25 zł

21
Flamastry brokatowe 10 kolorów MAPED - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Flamastry brokatowe 10 kolorów MAPED
Maped
Dostępny13 szt.

Flamastry brokatowe idealne do malowania i dekorowania, przeznaczone do wszelkiego rodzaju prac artystycznych. Duża zawartość brokatu, intensywne kolory. Końcówka o średnicy 2,8 mm. Kartonowe etui zawiera flamastry w 10 kolorach.

30,00 zł
22
Spór o związek duszy z ciałem - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Spór o związek duszy z ciałem
Dostępny73 szt.

Książka jest wznowieniem wydania z 1948 roku. Spór o związek duszy z ciałem to kolejna książka z serii Józef Pieter finansowana przez Fundację im. Profesora Józefa Pietera, której celem jest ocalenie od zapomnienia najważniejszych prac profesora. Książka wpisuje się w nurt refleksyjno-duchowych rozmyślań na temat poszukiwania odpowiedzi co do istoty istnienia, związku psychiki i ciała. Autor analizuje problem psychofizyczny jako stosunek zjawisk psychicznych do zjawisk fizycznych.

69,00 zł
60,72 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 8,28 zł

23
Wyspa Do Pływania 158 cm - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyspa Do Pływania 158 cm
Bestway
Dostępny14 szt.

Wyspa Do Pływania 158 cm Bestway 43410 Jeżeli uwielbiasz spędzać czas w wodzie i chciałbyś skorzystać z odrobiny spokoju i relaksu w pojedynkę to zaopatrz się w dmuchaną wyspę do pływania. Ten okrągły materac z pewnością zapewni Ci wygodę a dzięki swojemu charakterystycznemu motywowi tropikalnych roślin pozwoli Ci wyróżnić się pomiędzy innymi plażowiczami. Materac posiada również linki asekuracyjne dzięki czemu z łatwością przeniesiesz go w dowolne miejsce.Wyspa wytworzona jest z wytrzymałego materiału PVC dzięki, któremu jest odporna na uszkodzenia.

88,90 zł
80,90 zł

Rabat 9,0%
oszczędzasz 8,00 zł

24
Matka Katarzyna z Kłobucka - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Matka Katarzyna z Kłobucka
Dostępny11 szt.

Trudno jest pisać o ludziach z dalekiej przeszłości, których biogramy nie znalazły się w Encyklopedii katolickiej, znanych słownikach czy leksykonach, a którzy nie wywodzili się z wpływowych rodów (...). Na temat pionierów nowych dzieł, tym bardziej kobiet, bardzo trudno jest znaleźć obfite materiały źródłowe. (...) Mimo przywołanych trudności (...) udało się wyczerpująco przedstawić życie i działalność pierwszej polskiej augustianki na Kazimierzu.

36,00 zł
30,60 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 5,40 zł

25
Zestaw geometr. Nightfall 4 elementy MAPED - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw geometr. Nightfall 4 elementy MAPED
Maped
Dostępny13 szt.

Geometryczny zestaw linijek z kolekcji Nightfall. W skład zestawu wchodzą 4 elementy: linijka 30 cm, ekierka 45° - 21 cm, ekierka 60° - 21 cm, kątomierz 180° - 12 cm. Cały zestaw jest ozdobiony grafikami w kolorze niebiesko-zielono-różowym.

23,10 zł
26
Zaprojektowany układ - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zaprojektowany układ
Dostępny150 szt.

Wystarczyło pełne pasji spojrzenie, żeby wzniecić zapomniane potrzeby. Wystarczyła odrobina uwagi, żeby postawić wszystko na jedną kartę. Susan wiele zaryzykowała, wdając się w romans z Brettem Hamptem. Choć zdaje sobie sprawę, że pragnienia mogą doprowadzić ją do zguby i zniszczyć wszystko, co zbudowała na przestrzeni lat, nie potrafi zrezygnować z młodego mężczyzny. Wciągnięci w wir namiętności kochankowie nie dostrzegają, że pożądanie spycha ich ku drodze, z której nie sposób zawrócić. Gdy w ich układ wkradają się uczucia, Susan decyduje się odejść od apodyktycznego męża. Podejmuje walkę o córkę, lepsze życie, a przede wszystkim o samą siebie. Niestety nieoczekiwane wydarzenia i głęboko skrywane tajemnice sprawiają, że kobieta po raz kolejny staje przed trudnym wyborem. Tym razem stawką jest nie tylko własne szczęście, lecz także przyszłość tych, których kocha.

40,00 zł
36,00 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,00 zł

27
Schowek
68,90 zł
28
Sherlock Holmes: Classic Stories - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sherlock Holmes: Classic Stories
Dostępny3 szt.

For fans of the great detective, this volume collects 10 classic tales of mystery and detection. In addition to the complete short novel ?The Hound of the Baskervilles,? it includes several stories that Holmes?s creator, Arthur Conan Doyle, himself selected as the intrepid pair?s greatest adventures: ?A Scandal in Bohemia,? ?The Speckled Band,? ?The Red-Headed League,? and ?The Final Problem,? in which Doyle famously "killed off" his creation.

102,00 zł
91,80 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 10,20 zł

29
Pisaki Harry Potter 12 kolorów MAPED - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pisaki Harry Potter 12 kolorów MAPED
Maped
Dostępny23 szt.

Flamastry z kolekcji Harry Potter. Motyw uwielbiany przez dzieci. Intensywne kolory. Trwały, szybkoschnący tusz. Łatwo zmywalne ze skóry i ubrań. Mocna, ścięta końcówka umożliwiająca pisanie grubą i cienką linią. Wytrzymała końcówka o średnicy 3,6 mm. Wentylowana skuwka. Ergonomiczny, trójkątny przekrój ułatwia dzieciom prawidłowe trzymanie. Flamastry bezpieczne i nietoksyczne. Etui zapinane na suwak pełni rolę piórnika.

31,80 zł
30
Laktacja. Tom 1 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Laktacja. Tom 1
Dostępny152 szt.

Laktacja. Tom 1. Kompendium dla praktyków w ciekawy i zwięzły sposób omawia tematy związane z karmieniem naturalnym. W 64. rozdziałach autorzy zawarli istotne i jasne wskazówki przydatne w codziennej praktyce zawodowej lekarzy, pielęgniarek i położnych. Oprócz zagadnień podstawowych takich jak przystawianie dziecka do piersi, karmienie w pierwszym tygodniu życia, odciąganie pokarmu, czytelnicy znajdą w książce specjalistyczne sytuacje kliniczne - choroby zakaźne a karmienie piersią, karmienie noworodków urodzonych przedwcześnie, żółtaczka związana z karmieniem piersią, zapobieganie krzywicy u dziecka karmionego piersią, karmienie piersią dziecka z chorobą metaboliczną, wrodzoną wadą serca, czy obniżonym napięciem mięśniowym; chłonkotok wrodzony, noworodek z rozszczepem wargi i podniebienia, zasady doboru leków dla kobiety karmiącej. Autorzy zwrócili również uwagę na ważne tematy społeczne takie jak depresja a karmienie piersią, otyłość czy używki matki oraz dyskusyjny temat karmienia piersią w miejscach publicznych. W kompendium opisano również inicjatywę Szpital Przyjazny Dziecku (WHO, KUKP). Książka jest skierowana do specjalistów pracujących na co dzień z kobietą w okresie ciąży i karmienia piersią, a także osób zajmujących się żywieniem człowieka - przede wszystkim niemowlęcia. Patronat merytoryczny: Centrum Medyczne Kształcenia Podyplomowego (CMKP), Komitet Upowszechniania Karmienia Piersią (KUKP).

139,00 zł
129,27 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 9,73 zł

31
Nożyczki Harry Potter 16cm MAPED - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nożyczki Harry Potter 16cm MAPED
Maped
Dostępny13 szt.

Nożyczki szkolne z kolekcji Harry Potter z dekorowanymi ostrzami wykonanymi ze stali nierdzewnej. Motyw bardzo modny i lubiany wśród nastolatków; wzór Gryffindor. Plastikowe uchwyty miękkie w środku dla większego komfortu użytkowania. Długość 16 cm. Dedykowane dla użytkowników od 12 roku życia.

29,50 zł
32
Schowek
81,00 zł
33
Schowek
23,90 zł
34
Schowek
32,00 zł
28,80 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,20 zł

35
Schowek
51,90 zł
50,86 zł

Rabat 2,0%
oszczędzasz 1,04 zł

36
Schowek
Mlp Sunny z Modna Wstążka F3873 Wb4
Hasbro, Zabawki DziewczĘce
NiedostępnyBrak

122,90 zł
111,84 zł

Rabat 9,0%
oszczędzasz 11,06 zł

37
Schowek
Swinka Pepa Czas Na Herbatke F2513 Astra Wb8
Hasbro, Zabawki Dla NajmŁodszych
Dostępny8 szt.

84,90 zł
77,26 zł

Rabat 9,0%
oszczędzasz 7,64 zł

38
Domowe jogurty, twarożki i sery REA - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Domowe jogurty, twarożki i sery REA
NiedostępnyBrak

Jeśli jesteś zainteresowany wykonywaniem produktów mlecznych w domu, ta książka jest dla Ciebie! Bez żadnego problemu możesz wykonać w swojej kuchni masło, ser, twarożek lub jogurt! Dzięki sprawdzonym przepisom dowiesz się, jak w warunkach domowych, bez użycia sztucznych konserwantów przygotować świeży nabiał.

19,90 zł
14,33 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 5,57 zł

39
Zeszyt A5/60K kratka Bantex (10szt) - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zeszyt A5/60K kratka Bantex (10szt)
Bantex
Dostępny12 szt.

Zeszyt w kratę marki Bantex, sprawdzi się w każdym biurze, domu czy szkole.Okładka pokryta lakierem dyspersyjnym, liniatura w kratę z marginesem, zszywany grzbiet.Gramatura papieru: 60 g/m2Ilość kartek: 60Format: A5

16,70 zł
15,03 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 1,67 zł

40
PartyBox Podwodny Konstruktor - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
PartyBox Podwodny Konstruktor
SmartBee
Dostępny25 szt.

Party Boxy to seria zestawów ekspertmntów SBC, które zapewnią świetną zabawę w naukowym stylu oraz niezapomniane wrażenia podczas każdej dziecięcej imprezki. Party Boxy SmartBee Club zawierają pełne wyposażenie do przeprowadzenia doświadczenia dla 6 uczestników. Party Box Podwodny Konstryktor zawiera wszystkie potrzebne akcesoria, komponenty oraz odczynniki do wykonania w domu eksperymentu: Wodoodporny piasek. Podczas zabawy dzieci zamienią się w niecodziennych konstruktorów. Będą badać właściwości hydrofobowe, budować babki z piasku pod wodą oraz stworzą piaskowy labirynt! Wszyscy goście wrócą do domów z naukowymi pamiątkami, pełni wrażeń i dobrej energii. Zestaw przewidziany jest tak, aby uczestnicy spotkania mogli zabrać do domu zamknięty w szalce pisakowy labirynt oraz kubeczek z pisakiem. Na koniec wspólnej zabawy, na pamiątkę wesołego eksperymentowania, każdy z uczestników otrzyma od gospodarza Dyplom Naukowych Supermocy.

273,90 zł
41
Kamizelka do nauki pływania 41x30 cm Tropikalna - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kamizelka do nauki pływania 41x30 cm Tropikalna
Bestway
NiedostępnyBrak

Kamizelka Do Nauki Pływania Tropikalna Bestway 32069 Dmuchana kamizelka z tropikalnym motywem to idealne rozwiązanie dla dzieci, które jeszcze nie czują się pewnie w wodzie ale chcą nauczyć się pływać. Dzięki kamizelce będą mogły poczuć się bezpiecznie w wodzie. Jest ona zamykana na dwie klamry dzięki czemu dziecko nie wypadnie z niej a długość paska jest regulowana i idealnie dostosowuje się do maluszka. Stworzona jest z wytrzymałego tworzywa PCV, które jest odporne na uszkodzenia.

14,90 zł
13,56 zł

Rabat 9,0%
oszczędzasz 1,34 zł

42
Pompowane Koło do pływania dla dzieci 56 cm - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pompowane Koło do pływania dla dzieci 56 cm
Bestway
NiedostępnyBrak

Pompowane Koło Do Pływania Dla Dzieci 56 cm Bestway 36013 Wspaniałym dodatkiem podczas wakacyjnego wypoczynku niezależnie od tego czy będzie się on odbywał nad morzem czy w basenie jest dmuchane koło plażowe. Jesteśmy pewni, że w prosty sposób zachęci Twoje dziecko do wodnych aktywności na świeżym powietrzu oraz urozmaici jego zabawy. Kolorowe motywy sprawiają, że kolo wyróżnia się, a dziecko korzystające z niego staje się bardziej widoczne. Koło jest wytworzone z wytrzymałego materiału PCV odpornego na uszkodzenia i jest przeznaczone dla dzieci w wieku od 3 do 6 lat.

7,90 zł
7,19 zł

Rabat 9,0%
oszczędzasz 0,71 zł

43
Dmuchany basen dla dzieci Księżniczki Disney - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dmuchany basen dla dzieci Księżniczki Disney
Bestway
Dostępny7 szt.

Dmuchany basen dla dzieci Księżniczki Disney 122x25cm Bestway 91047 Niezawodny basen dla twoich pociech, który stanie się doskonałym sposobem na letni wypoczynek. Jest lekki więc bez problemu uda Ci się przenieść go w najbardziej odpowiednie dla Ciebie miejsce, w którym twoje dzieci będą mogły beztrosko cieszyć się promykami słońca i niezapomnianą zabawą. Niewielka wysokość basenu oraz jego powierzchnia jest gwarancją szybkiego nagrzania wody przez promienie słońca dzięki czemu maluchy nie będą musiały długo czekać aby móc rozpocząć zabawę. Główne cechy: - ciekawa kolorystyka myszki Minnie - trzy dmuchane pierścienie - miękkie dmuchane ściany - miękkie dno - łatka naprawcza w zestawie Dane techniczne: - wymiary 122 cm x 25 cm - materiał PVC - pojemność basenu 140 litrów - zalecany wiek od 2 lat - zalecane wypełnienie wodą: 80%

61,90 zł
56,33 zł

Rabat 9,0%
oszczędzasz 5,57 zł

44
Basen dmuchany Księżniczki Disney 200x146x48cm - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Basen dmuchany Księżniczki Disney 200x146x48cm
Bestway
Dostępny7 szt.

Basen dmuchany Księżniczki Disney 200x146x48cmm Bestway 91056 Duży, niezawodny basen dla całej rodziny, w którym będą mogły swobodnie pływać dzieci. Basen jest lekki, dlatego z łatwością można go przemieszczać tam, gdzie w danej porze dnia jest najcieplej. Posiada dwa dmuchane pierścienie i idealnie sprawdzi się podczas letniego wypoczynku,pozwoli zapewnić Twojemu dziecku ruch i zabawę w wodzie. Ciekawy wzór z Księżniczkami z pewnością przyciągnie wzrok każdego dziecka i zachęci do zabawy. Idealnie nadaje się dla dzieci w wieku od 3 lat. Jest łatwy do nadmuchania i opróżnienia dzięki czemu przechowywanie go nie będzie sprawiało problemów. Główne cechy: - wzór z księżniczkami - 2 dmuchane pierścienie - miękkie, dmuchane ściany - łatka naprawcza w zestawie - zawór szybkiego wypompowywania wody Dane techniczne: - wymiary: 200 x 146 x 48 cm - materiał: PVC - pojemność basenu: 450 l - zalecany wiek: od 3 lat

169,90 zł
154,61 zł

Rabat 9,0%
oszczędzasz 15,29 zł

45
Basen ogrodowy stelażowy z daszkiem 183x51cm - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Basen ogrodowy stelażowy z daszkiem 183x51cm
Bestway
Dostępny27 szt.

Basen ogrodowy stelażowy z daszkiem 183x51cm Bestway 5618T Ten ogrodowy basen w krótkim czasie stanie się ulubionym miejscem do letniego odpoczynku i centralnym miejscem do dziecięcych zabaw. Ciekawa grafika z pewnością przyciągnie uwagę każdego dziecka. Został zaprojektowany tak, aby zachęcić dzieci do ruchu oraz wspólnej wakacyjnej zabawy. Dzięki swoim wymiarom idealnie nadaje się dla dzieci w wieku od 3 lat. Basen jest bardzo łatwy w montażu oraz demontażu do jego złożenia nie będziesz potrzebował żadnych dodatkowych narzędzi. Dołączony do zestawu daszek zapewni Twoim pociechom cień podczas upalnych dni a dzięki wbudowanemu natryskowi dostarczy im dodatkowej frajdy i ochłody. Aby uruchomić natrysk wystarczy podpiąć wąż ogrodowy. Ścianki i dno basenu są wykonane z odpornego na uszkodzenia materiału PVC. Skład zestawu: - Basen stelażowy - Daszek z natryskiem - Łatka naprawcza Dane techniczne: - Wymiary 183 cm x 51 cm - Typ Basenu: Stelażowy - Ciekawa zwierząt morskich - Daszek w zestawie - Łatka naprawcza dołączona do zestawu - Rama ze stali - Zadaszenie z natryskiem - Przeznaczone dla Dzieci powyżej 3 roku życia

523,90 zł
476,75 zł

Rabat 9,0%
oszczędzasz 47,15 zł

46
Basen ogrodowy dinozaury 183 x38cm - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Basen ogrodowy dinozaury 183 x38cm
Bestway
Dostępny10 szt.

Basen ogrodowy dinozaury 183 x38cm Bestway 55022 Ten ogrodowy basen w krótkim czasie stanie się ulubionym miejscem do letniego odpoczynku i centralnym miejscem do dziecięcych zabaw. Ciekawa grafika dinozaurów z pewnością przyciągnie uwagę każdego dziecka. Został zaprojektowany tak, aby zachęcić dzieci do ruchu oraz wspólnej wakacyjnej zabawy. Dzięki swoim wymiarom idealnie nadaje się dla dzieci w wieku od 2 lat. Basen jest bardzo łatwy w montażu oraz demontażu do jego złożenia nie będziesz potrzebował żadnych dodatkowych narzędzi. Jego dno wykonane jest z wytrzymałego materiału winylowego, natomiast ściany z materiału PVC, dzięki czemu basen jest solidny i odporny na uszkodzenia. Dane techniczne: - Wymiary 183 cm x 38 cm - Typ Basenu; Rozporowy - Ciekawa grafika dinozaurów - Podłoga wykonana z Winylu - Ściany wykonane z materiału PVC - Łatka naprawcza dołączona do zestawu - Pojemność 946 litrów - Przeznaczone dla Dzieci powyżej 2 roku życia

79,90 zł
72,71 zł

Rabat 9,0%
oszczędzasz 7,19 zł

Wróć do góry