hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2022.07.23

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w sobotę 23 lipca 2022 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Repetytorium Maturzysty SB ZR + Online Practice (praca zbiorowa), na drugim Naklejki na zeszyty Harry Potter (Beniamin). Kolejny produkt to Co tu pasuje? Naklejkowe zabawy. Na wsi (praca zbiorowa) oraz Weź z nią zatańcz (Filip Zawada).
1
Repetytorium Maturzysty SB ZR + Online Practice - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Repetytorium Maturzysty SB ZR + Online Practice
Dostępny504 szt.

Podręcznik w wersji papierowej z dwuletnim dostępem do wersji interaktywnej, Online Practice oraz zasobów dla ucznia na platformie Oxford English Hub Zamiennik 9780194259873 Oxford Repetytorium Maturzysty. Poziom podstawowy z elementami rozszerzenia z Online Practice. Matura 2023, szkoła ponadpodstawowa. Oxford Repetytorium Maturzysty to elastyczny i nowoczesny kurs dla uczniów szkoły ponadpodstawowej, kompleksowo przygotowujący do egzaminu w nowej formule obowiązującej od 2023 roku. POMÓŻ UCZNIOM OSIGNĆ SUKCES NA MATURZE o Wszystkie typy zadań obowiązujące na egzaminie od 2023 roku o Oxford 3000 i Oxford 5000 - lista starannie wyselekcjonowanych, najczęściej używanych i najbardziej przydatnych słów, opracowana przez oksfordzkich leksykografów o Obszerne sekcje rozwijające znajomość środków językowych o Wordpower - dodatkowe zadania leksykalne utrwalające m.in. idiomy, kolokacje i wyrażenia czasownikowe o Brainpower - leksykalne powtórki kumulatywne i strategie efektywnego zapamiętywania BDŹ PIONIEREM I STOSUJ NOWOCZESNE ROZWIZANIA o Podręcznik z interaktywnym e-bookiem o Dodatkowe zadania Online Practice i wideo ze wskazówkami do egzaminu o Narzędzia dla nauczyciela: Classroom Presentation Tool oraz zasoby cyfrowe Teacher Resources KORZYSTAJ Z WYGODNEGO WARSZTATU PRACY o Oxford English Hub - jeden kod dostępu do wszystkich zasobów online o Teacher Guide - funkcjonalne kompendium w formie podręcznika ucznia z kluczem o Online Practice - zautomatyzowane ocenianie i łatwe monitorowanie pracy uczniów

99,00 zł
89,10 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 9,90 zł

15 osób kupiło
2
Naklejki na zeszyty Harry Potter - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Naklejki na zeszyty Harry Potter
Beniamin
Dostępny68 szt.

Naklejki na zeszyty, 2 arkusze.

5,50 zł
5,23 zł

Rabat 4,9%
oszczędzasz 0,27 zł

14 osób kupiło
3
Co tu pasuje? Naklejkowe zabawy. Na wsi - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Co tu pasuje? Naklejkowe zabawy. Na wsi
Dostępny151 szt.

Co tu pasuje? to seria książeczek, która zachęcając do zabawy z naklejkami, pozwala dziecku wzbogacić słownictwo dotyczące otaczającego świata. Każdy zeszyt przedstawia kilka pokrewnych tematów zilustrowanych za pomocą rysunków różnych przedmiotów, wśród których kilku brakuje. Dziecko na podstawie podpisu i kształtu wyszukuje brakujący element wśród naklejek i uzupełnia wolne miejsca, kompletując całość. Oprócz poznawania otaczającego dziecko świata, atrakcyjna forma książeczek zapewnia długie chwile zabawy. Ta seria to idealny prezent dla każdego ciekawego świata dziecka w wieku powyżej 3 lat.

11,99 zł
8,63 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 3,36 zł

13 osób kupiło
4
Weź z nią zatańcz - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Weź z nią zatańcz
Dostępny1521 szt.

Powieść o terrorze miłości, który nie pozwala dorosnąć. Ojciec zmarł nagle, bez zapowiedzi. Zostawił po sobie duszne mieszkanie, dziwną książkę pełną indiańskich mądrości i nieoswojonego psa gryzącego do krwi. Stanisław niewiele z tego rozumie. Życie w wygodnej symbiozie z mamcią, której miłość szczelnie wypełniała każdy brak, nie wymagało aktów odwagi. Temu wszystkiemu musi jednak stawić czoła w pojedynkę. Bierze więc żarłocznego Rambo za przewodnika i meandrując między wieczną nieobecnością ojca i nadobecnością mamci, próbuje odkryć prawdę o mężczyźnie, który sprowadził go na ten świat, a przede wszystkim - o sobie samym. Weź z nią zatańcz to historia oswajania. Filip Zawada opowiada o zaufaniu, którego potrzebujemy, aby ofiarować sobie i innym przestrzeń do życia na przekór planom. I o tym, jak trudno pogodzić się ze stratą, gdy zostajemy uwięzieni w wiecznym półrozstaniu z kimś, kogo nie było nam nawet dane dobrze poznać.

49,99 zł
38,49 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 11,50 zł

12 osób kupiło
5
Dzikowska. Pierwsza biografia legendarnej podróżniczki (z autografem) - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dzikowska. Pierwsza biografia legendarnej podróżniczki (z autografem)
Dostępny4 szt.

Nienasycona. Pierwsza biografia legendarnej dziennikarki i podróżniczki Podróżowała samotnie lub wraz mężem Tonym Halikiem, odkrywała nieznane, docierała tam, gdzie nie było bezpiecznie. Kiedy granice były zamknięte, a dalekie podróże niemożliwe, ona opowiadała o świecie zza kurtyn i oceanów. Nikt i nic nie mogło jej zatrzymać. Dziennikarka, legendarna redaktorka Kontynentów, gwiazda telewizji, współtwórczyni programu Pieprz i wanilia, krytyczka i kolekcjonerka sztuki. Jej droga na szczyty nie była łatwa. Za swoje odważne decyzje często musiała płacić wysoką cenę. Krótko po wojnie działała w młodzieżowej organizacji antykomunistycznej, za co trafiła do więzienia, a odsiadka przypominała o sobie przez wiele lat. W świecie pełnym wielkich podróżników wybierała własną drogę, przecierając szlaki kolejnym globtroterkom. Z życia czerpała, ile się tylko da. Także w miłości, ramię w ramię z Tonym Halikiem. Pierwsza biografia Elżbiety Dzikowskiej to opowieść o niezwykłej kobiecie i jej życiu pełnym pasji i wyzwań. Odkrywa nieznane dotąd fakty i pozwala zrozumieć jej fenomen. To także relacja z podróży do tajemniczej stolicy Inków Vilcabamby, w którą autor wyrusza wspólnie z bohaterką. Podróż ta jest pretekstem, by opowiedzieć o jej pełnym kolorów, zapachów i dźwięków życiu.

50,00 zł
38,50 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 11,50 zł

10 osób kupiło
6
Co tu pasuje? Naklejkowe zabawy. W domu - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Co tu pasuje? Naklejkowe zabawy. W domu
Dostępny236 szt.

Co tu pasuje? to seria książeczek, która zachęcając do zabawy z naklejkami, pozwala dziecku wzbogacić słownictwo dotyczące otaczającego świata. Każdy zeszyt przedstawia kilka pokrewnych tematów zilustrowanych za pomocą rysunków różnych przedmiotów, wśród których kilku brakuje. Dziecko na podstawie podpisu i kształtu wyszukuje brakujący element wśród naklejek i uzupełnia wolne miejsca, kompletując całość. Oprócz poznawania otaczającego dziecko świata, atrakcyjna forma książeczek zapewnia długie chwile zabawy. Ta seria to idealny prezent dla każdego ciekawego świata dziecka w wieku powyżej 3 lat.

11,99 zł
8,63 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 3,36 zł

9 osób kupiło
7
Sycylia 3w1: przewodnik + atlas + mapa - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sycylia 3w1: przewodnik + atlas + mapa
Dostępny36 szt.

Słoneczna wyspa usiana zabytkami: od starożytnych ruin w Syrakuzach i Agrigento, przez olśniewające budowle arabsko-normańskie w Palermo i Monreale, po barokowe perełki w Noto i Ragusie. Rajskie plaże, egzotyczna przyroda, gaje cytrusowe i górujący nad wyspą czynny wulkan Etna. Do tego teatry marionetek, historyczne targi, barwne procesje i huczne obchody karnawału. Wyśmienita kuchnia: słodkie rurki cannoli siciliani, marcepanowe frutti di Martorana, owoce morza i granita na ochłodę. Przewodnik ExpressMap po Sycylii pomoże odkryć tę gorącą włoską wyspę. Nowa jakość wśród przewodników wyjątkowe połączenie barwnych opisów i szczegółowych map: mapy tras zwiedzania przedstawiające lokalizację wszystkich opisywanych miejsc, bogata treść historia i kultura, przyroda i tradycje, ciekawostki i anegdotki, przydatne informacje praktyczne dni i godziny otwarcia obiektów, ceny biletów, transport publiczny, noclegi, pogoda, opisy tras pieszych, rowerowych i samochodowych, informacje o lokalnej kuchni i fiestach, pomysły na oryginalne pamiątki z podróży, przejrzysty układ graficzny umożliwiający łatwe wyszukiwanie informacji, szczegółowy atlas Sycylii, na którym zaznaczono miejsca opisane w przewodniku, dwustronnie laminowana mapa dołączona do przewodnika.

84,90 zł
59,43 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 25,47 zł

7 osób kupiło
8
Chemia Zbiór zadań matura 2023-2025 Tom 3 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Chemia Zbiór zadań matura 2023-2025 Tom 3
Dostępny127 szt.

Tom 3: Liczba stron: 645 Liczba zadań: 1195 Zakres materiału: - węglowodory, - alkohole i fenole, - aldehydy i ketony, - kwasy karboksylowe, - estry i tłuszcze, - związki organiczne zawierające azot, - cukry. Ogólne informacje o zbiorach zadań (tom 1.-3.) Zbiory zadań zawierają zadania przyporządkowane do odpowiednich działów wraz z odpowiedziami i pełnymi rozwiązaniami do wszystkich zadań obliczeniowych. Nowa edycja zbiorów została dostosowana do najnowszej podstawy programowej, z której korzystają absolwenci szkół podstawowych. Zadania zawarte w zbiorach kompleksowo przedstawiają zagadnienia z zakresu podstawy programowej dla liceum ogólnokształcącego z chemii. Autorskie zadania zawarte w zbiorze powstały na bazie literatury akademickiej. Są one zgodne z podstawą programową i wymagają przerobienia przez każdego maturzystę, chcącego dostać się na kierunki medyczne. Zbiory zadań zostały wzbogacone o repetytorium, powstałe na bazie najlepszych książek akademickich oraz wiedzy doświadczonych chemików. Zawarte w nich informacje zostały przedstawione w sposób przejrzysty i łatwy do zapamiętania. W publikacji znajdują się także wszystkie zadania z arkuszy maturalnych CKE z lat 2008-2021 przyporządkowane do odpowiednich działów wraz z odpowiedziami i pełnymi rozwiązaniami do zadań obliczeniowych. Zbiory zawierają zadania, które zmuszają maturzystę do myślenia. Wymagają nie tylko wiedzy na poziomie rozszerzonym, ale także umiejętności pracy z tekstem źródłowym oraz całościowego wykorzystania wcześniej zdobytej wiedzy, przez co idealnie wpasowują się w nowe trendy wyznaczane przez CKE. Autorami zadań są doświadczeni nauczyciele, w tym czynny egzaminator maturalny, farmaceuta i lekarz, biorący aktywny udział w kształceniu przyszłych studentów kierunków medycznych. Priorytetem naszych książek jest wysoki poziom merytoryczny, będący podstawą dobrego przygotowania ucznia do matury. Co znajdziesz w nowym wydaniu zbiorów 2023-2025? - 1713 autorskich zadań maturalnych z podpunktami, opracowanych specjalnie pod kątem nowej matury przez doświadczonych nauczycieli, w tym czynnego egzaminatora maturalnego. - Krótkie repetytorium, umożliwiające szybką powtórkę danego materiału. - 1196 maturalnych zadań CKE z podpunktami, przyporządkowanych do odpowiednich działów. - Pełne odpowiedzi i rozwiązania krok po kroku do wszystkich zadań obliczeniowych. - Kompleksową bazę wiedzy, niezbędną do uzyskania wysokiego wyniku na egzaminie. Co się zmieniło w nowym wydaniu w porównaniu z wydaniem 2022? - Dodaliśmy ponad 300 nowych złożonych autorskich zadań typu maturalnego. - Przebudowaliśmy zadania i odpowiedzi tak, aby jeszcze bardziej wpasowywały się w wymogi nowej matury. - Wybrane treści repetytorium zostały poprawione, zaktualizowane i dostosowana do wymagań zawartych w nowej podstawie programowej, - Usunęliśmy zadania zgłaszane jako niejasne, oraz te które się powtarzały. - Zaprojektowaliśmy nowy wygląd środka, dzięki czemu treść jest bardziej przejrzysta, a rozmieszczenie elementów sprawia, że nauka staje się łatwiejsza i przyjemniejsza. - Zintegrowaliśmy treści zbiorów z naszą nową platformą edukacyjną MedicStudy.pl, na premierę której zapraszamy pod koniec sierpnia 2022. Autorzy: mgr farm. Justyna Mieszkowicz, mgr Maria Wróblewska, mgr Małgorzata Męcik, lek. med. Konrad Matras, mgr inż. Kinga Cordier

69,99 zł
51,79 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 18,20 zł

6 osób kupiło
9
Co tu pasuje? Naklejkowe zabawy. W przedszkolu - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Co tu pasuje? Naklejkowe zabawy. W przedszkolu
Dostępny194 szt.

Co tu pasuje? to seria książeczek, która zachęcając do zabawy z naklejkami, pozwala dziecku wzbogacić słownictwo dotyczące otaczającego świata. Każdy zeszyt przedstawia kilka pokrewnych tematów zilustrowanych za pomocą rysunków różnych przedmiotów, wśród których kilku brakuje. Dziecko na podstawie podpisu i kształtu wyszukuje brakujący element wśród naklejek i uzupełnia wolne miejsca, kompletując całość. Oprócz poznawania otaczającego dziecko świata, atrakcyjna forma książeczek zapewnia długie chwile zabawy. Ta seria to idealny prezent dla każdego ciekawego świata dziecka w wieku powyżej 3 lat.

11,99 zł
8,63 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 3,36 zł

6 osób kupiło
10
Szkicownik A5/60K na spirali - Królik - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szkicownik A5/60K na spirali - Królik
Narcissus
Dostępny10 szt.

Szkicownik A5 marki Narcissus zawiera 60 arkuszy papieru o gramaturze 120 gsm w odcieniu ciepłej bieli. Papier posiada delikatną perforację do wyrywania kartek. Bardzo grube plecki 1,5 mm dają solidną podstawę do rysowania w plenerze, gdy nie mamy na czym oprzeć szkicownika. Całość na spirali zapewniającej dużą wygodę użytkowania. Znakomity do wszelkich technik rysunkowych (ołówek, węgiel, grafit, kredka i pastel) równie dobrze sprawdza się w przypadku technik mokrych (tusz, markery wodne, rozmycia akwarelowe). Ten uniwersalny szkicownik spełni wymagania zarówno profesjonalnych twórców, jak też studentów i amatorów. Wyprodukowano w Polsce.

23,30 zł
19,81 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 3,49 zł

5 osób kupiło
11
Angel, wydanie kieszonkowe - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Angel, wydanie kieszonkowe
Dostępny130 szt.

Drugi tom niewiarygodnej trylogii Inferno! Wydaje się, że życie Hailey w końcu zaczęło się układać i na stałe zagościło w nim to, o czym dziewczyna marzyła spokój. Kobieta ma własne mieszkanie oraz pracę, w której szybko odnosi sukcesy. Wszystko zdaje się więc iść w dobrym kierunku. Rana w jej sercu już prawie się zagoiła i Hailey wymazała z pamięci mężczyznę, który niemal ją zniszczył. A może to tylko złudzenie? Z pewnością nie sądziła, że tak prędko ponownie pojawi się w Filadelfii mieście, w którym zostawiła swoje serce i dumę. W mieście, w którym zostawiła jego. Widok innej kobiety u jego boku będzie pierwszym sprawdzianem, jakiemu Hailey zostanie poddana. Czy naprawdę zdołała zapomnieć o Victorze Sharmanie? I czy on zapomniał o niej?

16,99 zł
12,74 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 4,25 zł

5 osób kupiło
12
Rzym i Watykan 3w1: przewodnik + atlas + mapa - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rzym i Watykan 3w1: przewodnik + atlas + mapa
Dostępny72 szt.

Starożytne Koloseum i Forum Romanum, zapierające dech w piersiach malowidła Michała Anioła w Kaplicy Sykstyńskiej, a także hollywoodzkie plenery znane chociażby ze Słodkiego życia Federica Felliniego. Miejsca, w których pizza i spaghetti smakują najlepiej. Przewodnik Rzym i Watykan z serii explore! guide pomoże odkryć atrakcje rzymskiej stolicy. To zarówno bogaty i przejrzysty informator o mieście, jak i fascynująca opowieść o jego losach. Nowa jakość wśród przewodników wyjątkowe połączenie barwnych opisów i szczegółowych map: mapy 14 tras zwiedzania przedstawiające lokalizację wszystkich 114 opisywanych miejsc, bogata treść historia i kultura, tradycje, ciekawostki i anegdotki, przydatne informacje praktyczne dni i godziny otwarcia obiektów, ceny biletów, transport publiczny, noclegi, pogoda, informacje o lokalnej kuchni, pomysły na wieczór i miejsca na udane zakupy, kalendarium najważniejszych imprez cyklicznych, przejrzysty układ graficzny umożliwiający łatwe wyszukiwanie informacji, szczegółowy atlas miasta, w którym zaznaczono miejsca opisane w przewodniku, składana mapa laminowana w kieszonkowym formacie, schemat komunikacji.

84,90 zł
59,43 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 25,47 zł

6 osób kupiło
13
Sinner, wydanie kieszonkowe - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sinner, wydanie kieszonkowe
Dostępny183 szt.

Trzeci, finałowy tom niewiarygodnej serii określanej debiutem roku! Czyż nie tak kończyły się wszystkie piękne historie, w których księżniczka odważyła się pokochać potwora? Jedna krótka chwila zburzyła szczęśliwą wizję przyszłości i zgasiła nikły płomień nadziei, jaki zrodził się w sercu Hailey. Sprowadziła do jej życia mrok i pustkę. Dziewczyna musi stawić czoła samotności oraz zająć miejsce Victora i wziąć na swoje barki ciężar, który on sam był zmuszony dźwigać przez te wszystkie lata. Zostając głową Sharman Enterprises, będzie miała okazję poznać wszelkie skrywane przez mężczyznę sekrety, a także bardziej niż kiedykolwiek wcześniej stać się częścią tragedii, jaka spotkała rodzinę Sharmanów. Czy istnieje choćby cień szansy, że odzyska człowieka, któremu oddała serce? A może Victor nie będzie już tym samym mężczyzną, którego pokochała? Jedno jest pewne nadszedł czas, aby Victor Sharman zapłacił za swoje grzechy.

16,99 zł
12,74 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 4,25 zł

4 osoby kupiły
14
Pamiętnik na gumkę Sweet Pets - pies - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pamiętnik na gumkę Sweet Pets - pies
Beniamin
Dostępny23 szt.

Pamiętnik zamykany na gumkę. W zestawie z zakładką i długopisem.

23,70 zł
22,52 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,18 zł

4 osoby kupiły
15
Eksplodujące Kotki: Wersja dla 2 graczy - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Eksplodujące Kotki: Wersja dla 2 graczy
Rebel
Dostępny68 szt.

Spróbuj swoich sił w tej wysoce strategicznej, w pełni bezpiecznej wersji rosyjskiej ruletki! Podczas rozgrywek gracze co turę dobierają po jednej karcie, aż do momentu, gdy któryś trafi na puchatą bombę. Ów nieszczęśnik rozlatuje się na tysiąc kawałeczków i wypada z gry. Pozostałe karty służą do unikania eksplodujących kotków lub łagodzenia ich wybuchowego temperamentu. Eksplodujące Kotki: Wersja dla 2 graczy to specjalna odsłona popularnej serii, w pełni przystosowana do potrzeb wybuchowych par i duetów. Jeśli uwielbiacie negatywną interakcję i rozgrywki pełne emocji, właśnie znaleźliście karciankę idealną. Na czym to polega? W dwuosobowej edycji puchatej rosyjskiej ruletki w Waszej talii jest tylko jeden Eksplodujący kotek. Zasada jest prosta: osoba, która na niego trafi, wybucha i przegrywa, a ta, która nie wybuchła, wygrywa grę i życie. Oczywiście żeby nie było tak banalnie, gra wyposaży Was w narzędzia, które mogą odwlec nieuniknione i odwrócić zły los. Aby wygrać, używajcie kart akcji, by pomijać swoją turę, podglądać karty i zmuszać przeciwnika do dobierania. Dlaczego pokochasz tę grę? Eksplodujące Kotki to kultowy projekt wśród gier oryginalnie wydanych przez kampanie crowdfundingowe. W 2015 roku ponad 219 000 osób wsparło to miauczące szaleństwo! Jeśli kochasz gry pełne negatywnej interakcji i złośliwych zagrywek, to zabawa dla Ciebie. Na szali leży odpadnięcie z gry, więc zawsze walczycie o wysoką stawkę! Wersja dla 2 graczy to pojedynek o przetrwanie, w którym macie tylko jeden cel: pokonać przeciwnika! Obiektem Waszych ataków zawsze jest tylko jedna osoba, ale sami też musicie bezustannie się bronić, więc rozgrywka jest bardzo intensywna.

49,95 zł
43,96 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 5,99 zł

4 osoby kupiły
16
Co tu pasuje? Naklejkowe zabawy. Pojazdy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Co tu pasuje? Naklejkowe zabawy. Pojazdy
Dostępny215 szt.

Co tu pasuje? to seria książeczek, która zachęcając do zabawy z naklejkami, pozwala dziecku wzbogacić słownictwo dotyczące otaczającego świata. Każdy zeszyt przedstawia kilka pokrewnych tematów zilustrowanych za pomocą rysunków różnych przedmiotów, wśród których kilku brakuje. Dziecko na podstawie podpisu i kształtu wyszukuje brakujący element wśród naklejek i uzupełnia wolne miejsca, kompletując całość. Oprócz poznawania otaczającego dziecko świata, atrakcyjna forma książeczek zapewnia długie chwile zabawy. Ta seria to idealny prezent dla każdego ciekawego świata dziecka w wieku powyżej 3 lat.

11,99 zł
8,63 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 3,36 zł

4 osoby kupiły
17
Rękawki 23x15cm Księżniczka 91041 cena za 1 kpl - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
12,90 zł
11,74 zł

Rabat 9,0%
oszczędzasz 1,16 zł

3 osoby kupiły
18
Serwetki Julietta 33x33cm 20szt - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Serwetki Julietta 33x33cm 20szt
PAW Katowice
Dostępny24 szt.

Serwetki Julietta Wymiary 33x33cm 20szt 3 warstwy

8,80 zł
7,92 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 0,88 zł

2 osoby kupiły
19
Notes pluszowy A5/80K Tęcza EASY - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Notes pluszowy A5/80K Tęcza EASY
Easy Stationery
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.02

Przepiękny notes w pluszowej okładce. Idealnie sprawdzi się w szkole na drobne notatki czy na zajęciach dodatkowych. Parametry: idealny do torebki,format: A5,ilość kartek: 80.

38,40 zł
36,48 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,92 zł

2 osoby kupiły
20
Tainted Grail Mata do gry - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tainted Grail Mata do gry
Awaken Realms
Dostępny7 szt.

Gumowa mata do Tainted Grail. Nie tylko bardziej wytrzymała niż zwykła plansza, ale i wygodniejsza - dzięki wykonaniu z gumy zdecydowanie łatwiej podnosić karty.

139,00 zł
125,10 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 13,90 zł

2 osoby kupiły
21
Pamiętnik na gumkę Truskawka - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pamiętnik na gumkę Truskawka
Beniamin
Dostępny42 szt.

Pamiętnik zamykany na gumkę. W zestawie z zakładką i długopisem.

23,70 zł
22,52 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,18 zł

2 osoby kupiły
22
Notes pluszowy A5/80K Lis EASY - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Notes pluszowy A5/80K Lis EASY
Easy Stationery
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.28

Przepiękny notes w pluszowej okładce. Idealnie sprawdzi się w szkole na drobne notatki czy na zajęciach dodatkowych. Parametry: idealny do torebki,format: A5,ilość kartek: 80.

38,40 zł
36,48 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,92 zł

2 osoby kupiły
23
Pierwsze słowa. Zabawa z fotonaklejkami. Pojazdy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pierwsze słowa. Zabawa z fotonaklejkami. Pojazdy
Dostępny317 szt.

Seria książeczek "Pierwsze słowa" jest przeznaczona dla dzieci i rodziców do wspólnego oglądania, czytania i rozwiązywania prostych zagadek. Kolorowe ilustracje w postaci zdjęć (a nie rysunków) sprawiają, że dzieci łatwiej rozpoznają znajome przedmioty, odkrywając świat wokół siebie i ucząc się nowych słów. Liczne naklejki umilają zabawę i wspierają rozwój manualny malucha. Książeczki przeznaczone są dla dzieci w wieku 2+.

11,99 zł
8,63 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 3,36 zł

2 osoby kupiły
24
Szkicownik A5/60K na spirali - Jeż - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szkicownik A5/60K na spirali - Jeż
Narcissus
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.30

Szkicownik A5 marki Narcissus zawiera 60 arkuszy papieru o gramaturze 120 gsm w odcieniu ciepłej bieli. Papier posiada delikatną perforację do wyrywania kartek. Bardzo grube plecki 1,5 mm dają solidną podstawę do rysowania w plenerze, gdy nie mamy na czym oprzeć szkicownika. Całość na spirali zapewniającej dużą wygodę użytkowania. Znakomity do wszelkich technik rysunkowych (ołówek, węgiel, grafit, kredka i pastel) równie dobrze sprawdza się w przypadku technik mokrych (tusz, markery wodne, rozmycia akwarelowe). Ten uniwersalny szkicownik spełni wymagania zarówno profesjonalnych twórców, jak też studentów i amatorów. Wyprodukowano w Polsce.

23,30 zł
19,81 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 3,49 zł

1 osoba kupiła
25
Monster wheel mix - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Monster wheel mix
Daffi
Dostępny13 szt.

Mix wzorów, towar wysyłany losowo. " MONSTER WHEEL 12 ASS. Wyróżnia się doskonałymi amortyzatorami, dzięki którym wiele radości przyniesie zabawa w terenie Ilość asortymentowa: 12"

32,30 zł
28,75 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 3,55 zł

1 osoba kupiła
26
Zbrodnia ponarska 1941-1944 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zbrodnia ponarska 1941-1944
Dostępny51 szt.

Monika Tomkiewicz - doktor habilitowany nauk humanistycznych, pracownik naukowy Biura Badań Historycznych IPN w Warszawie, członek Stowarzyszenia Polaków Naukowców Litwy - w drugim poprawionym i uzupełnionym wydaniu książki zawarła wyniki dwudziestoletnich badań nad zbrodniami popełnionymi na obywatelach polskich różnych narodowości w Ponarach i innych wybranych miejscach straceń na Wileńszczyźnie w latach 1941-1944. Monografia przedstawia stosunki narodowościowe w przedwojennym województwie wileńskim, eksterminację obywateli II RP pochodzenia żydowskiego, członków podziemia polskiego na Wileńszczyźnie, duchowieństwa polskiego, jeńców radzieckich i ludności romskiej w okresie istnienia Komisariatu Rzeszy Ostland oraz powojenne postępowania karne wobec sprawców zbrodni na ziemi wileńskiej na szerokim tle historycznym.

45,00 zł
32,40 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,60 zł

1 osoba kupiła
27
Pierwsze słowa. Zabawa z fotonaklejkami. Zwierzęta - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pierwsze słowa. Zabawa z fotonaklejkami. Zwierzęta
Dostępny285 szt.

Seria książeczek Pierwsze słowa jest przeznaczona dla dzieci i rodziców do wspólnego oglądania, czytania i rozwiązywania prostych zagadek. Kolorowe ilustracje w postaci zdjęć (a nie rysunków) sprawiają, że dzieci łatwiej rozpoznają znajome przedmioty, odkrywając świat wokół siebie i ucząc się nowych słów. Liczne naklejki umilają zabawę i wspierają rozwój manualny malucha. Książeczki przeznaczone są dla dzieci w wieku 2+.

11,99 zł
8,63 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 3,36 zł

1 osoba kupiła
28
Exakt plus 4. Podręcznik + MP3 LEKTORKLETT - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Exakt plus 4. Podręcznik + MP3 LEKTORKLETT
Dostępny42 szt.

Exakt plus to nowa odsłona kursu Exakt fur Dich do nauki języka niemieckiego w 4 tomach. Przeznaczony jest dla uczniów liceów i techników i dostosowany do nowej podstawy programowej.Kurs Exakt plus gwarantuje: przygotowanie uczniów do egzaminu maturalnego w sekcji Trainiere jetzt! Trening sprawności językowych w kontekście egzaminu maturalnego. Zestaw ćwiczeń przygotowujących do zadań występujących na maturze. Zadania skorelowane z poszczególnymi obszarami maturalnymi (Horen, Sprechen, Schreiben, Sprachmittel), lekcja z filmem - w każdym rozdziale lekcja z filmem wraz z ćwiczeniami przed, w trakcie i po obejrzeniu materiału filmowego. Krótkie, ciekawe sekwencje filmowe związane z treściami danego rozdziału. W każdym rozdziale nowi bohaterowie oraz ciekawe sytuacje komunikacyjne, Blitzgrammatik - czytelne zestawienie zagadnień gramatycznych na ostatniej stronie każdego rozdziału. Pomocne uczniowi w pracy domowej objaśnienia reguł gramatycznych w języku polskim. Przykładowe zadania i ćwiczenia ułatwiające zrozumienie zagadnień gramatycznych, ilustrowany słowniczek - zestawienie słownictwa i zwrotów z danego rozdziału. Najważniejsze słowa opatrzone przykładowymi zdaniami. Graficzna wizualizacja wybranych haseł. Doskonała pomoc w przygotowaniu do testów, kartkówek.

47,90 zł
43,11 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,79 zł

1 osoba kupiła
29
Piękny gangster, wydanie kieszonkowe - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piękny gangster, wydanie kieszonkowe
Dostępny161 szt.

Seria mafijna autorki bestsellerowych powieści Kontrakt Jacksona, Układ z Cameronem i Gra Matteo! Za każdym razem siadał przy stoliku, który ona obsługiwała. Za każdym razem śledził ją wzrokiem i wywoływał u niej dreszcze. Pewnej nocy stał się kimś więcej niż tylko stalkerem, stał się jej wybawcą. Pojawił się znikąd i ją ocalił. Był nieznajomym, ale dziwnym trafem jedynie w jego ramionach czuła się bezpieczna. Jednak do czasu. Kiedy ktoś taki jak Liam Black uratuje komuś życie, z pewnością będzie chciał coś w zamian. W myślach nazywała go wilkiem. W rzeczywistości był kimś znacznie groźniejszym. Gangsterem.

16,99 zł
12,74 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 4,25 zł

1 osoba kupiła
30
Serwetki Kropki 33x33cm 20szt - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Serwetki Kropki 33x33cm 20szt
PAW Katowice
Dostępny17 szt.

Serwetki z motywem niebieskich kropek Wymiary 33x33cm 20szt 3 warstwy

8,80 zł
7,92 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 0,88 zł

1 osoba kupiła
31
Szkicownik A5/60K na spirali - Słoń - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szkicownik A5/60K na spirali - Słoń
Narcissus
Dostępny3 szt.

Szkicownik A5 marki Narcissus zawiera 60 arkuszy papieru o gramaturze 120 gsm w odcieniu ciepłej bieli. Papier posiada delikatną perforację do wyrywania kartek. Bardzo grube plecki 1,5 mm dają solidną podstawę do rysowania w plenerze, gdy nie mamy na czym oprzeć szkicownika. Całość na spirali zapewniającej dużą wygodę użytkowania. Znakomity do wszelkich technik rysunkowych (ołówek, węgiel, grafit, kredka i pastel) równie dobrze sprawdza się w przypadku technik mokrych (tusz, markery wodne, rozmycia akwarelowe). Ten uniwersalny szkicownik spełni wymagania zarówno profesjonalnych twórców, jak też studentów i amatorów. Wyprodukowano w Polsce.

23,30 zł
19,81 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 3,49 zł

1 osoba kupiła
32
Notes pluszowy A5/80K Panda EASY - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Notes pluszowy A5/80K Panda EASY
Easy Stationery
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.30

Przepiękny notes w pluszowej okładce. Idealnie sprawdzi się w szkole na drobne notatki czy na zajęciach dodatkowych. Parametry: idealny do torebki,format: A5,ilość kartek: 80.

38,40 zł
36,48 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,92 zł

1 osoba kupiła
33
Pamiętnik Minnie Mouse na gumkę - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pamiętnik Minnie Mouse na gumkę
Beniamin
Dostępny35 szt.

Pamiętnik zamykany na gumkę. W zestawie z zakładką i długopisem.

23,70 zł
22,52 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,18 zł

1 osoba kupiła
34
Pierwsze słowa. Zabawa z fotonaklejkami. Kształty - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pierwsze słowa. Zabawa z fotonaklejkami. Kształty
Dostępny336 szt.

Seria książeczek Pierwsze słowa jest przeznaczona dla dzieci i rodziców do wspólnego oglądania, czytania i rozwiązywania prostych zagadek. Kolorowe ilustracje w postaci zdjęć (a nie rysunków) sprawiają, że dzieci łatwiej rozpoznają znajome przedmioty, odkrywając świat wokół siebie i ucząc się nowych słów. Liczne naklejki umilają zabawę i wspierają rozwój manualny malucha. Książeczki przeznaczone są dla dzieci w wieku 2+.

11,99 zł
8,63 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 3,36 zł

1 osoba kupiła
35
TEGA FL-003-113 Fotelik do kąpieli antypoślizgowy FOLK żółty - Mama i dziecko
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
22,10 zł
21,00 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,10 zł

36
Dżdżownica tęczowa 18,6cm antystresowa mix cena za 1 szt - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
14,90 zł
14,16 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 0,74 zł

37
Piórnik Barbie Black Etui sztywne - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piórnik Barbie Black Etui sztywne
Paso
Niedostępny
Brak

Piórnik - przybornik na dodatkowe akcesoria szkolne. Wewnątrz znajduje się klapka, na której z jednej strony są uchwyty na ołowki, długopisy czy inne przybory piśmiennicze, z drugiej funkcjonalna kieszonka na zamek z siatki. Stanowi świetny dodatek do klasycznych piórników, które nie pomieszczą dodatkowych aksesoriów szkolnych, takich jak temperówka, klej, cyrkiel, korektor czy markery. W Paso staramy się, aby nasze produkty były niezwykle poręczne i uniwersalne. Ten piórnik sprawi, że wszystko będzie znajdowało się zawsze na swoim miejscu.

69,70 zł
38
Super Minds 3 Student's Book with eBook British English - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Super Minds 3 Student's Book with eBook British English
Dostępny157 szt.

Super Minds 2nd Edition is a thoroughly updated and enhanced new edition of a much-loved English course from this renowned author team. It combines a rich learning experience with the latest pedagogical research. Accompany your students on exciting adventures with the intrepid characters, as they enjoy creative projects, authentic CLIL content, and the flexibility of the extensive skills practice, whilst working towards B1 level. Aligned to the Cambridge Life Competencies Framework, Super Minds 2nd Edition has a particular focus on developing critical and creative thinking skills, helping to create curious and successful lifelong learners.

67,00 zł
60,30 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,70 zł

39
Super Minds 5 Workbook with Digital Pack British English - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Super Minds 5 Workbook with Digital Pack British English
Dostępny100 szt.

Super Minds 2nd Edition is a thoroughly updated and enhanced new edition of a much-loved English course from a renowned author team. It combines rich learning experience with the latest pedagogical research. Follow lively characters through exciting adventures as they guide the learner through a rigorous English syllabus towards B1, with authentic CLIL content, creative projects and extensive skills practice. Much more than an English course, Super Minds 2nd Edition is aligned to Cambridge Life Competencies, with a particular focus on developing critical and creative thinking skills, helping to create curious and successful lifelong learners.

76,00 zł
68,40 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,60 zł

40
Schowek
49,90 zł
44,91 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,99 zł

41
Schowek
25,90 zł
23,31 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,59 zł

42
Schowek
24,90 zł
22,41 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,49 zł

43
Jurassic World Dinozaur Dziki ryk Rajasaurus HDX35 HDX17 MATTEL - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jurassic World Dinozaur Dziki ryk Rajasaurus HDX35 HDX17 MATTEL
Mattel
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.03

95,90 zł
86,31 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 9,59 zł

44
Jurassic World Dinozaur Dziki ryk Ankylozaurus HDX36 HDX17 MATTEL - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
95,90 zł
86,31 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 9,59 zł

45
Transfer Deutsch 4 Język niemiecki Podręcznik - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Transfer Deutsch 4 Język niemiecki Podręcznik
Dostępny244 szt.

Transfer Deutsch 4. Podręcznik do języka niemieckiego dla liceum i technikum Podręcznik Transfer Deutsch został przygotowany z myślą o uczniach szkół ponadpodstawowych, którzy rozpoczęli naukę języka niemieckiego w liceum lub technikum, a także tych, którzy kontynuują naukę po klasach 7. i 8. szkoły podstawowej (podstawa programowa III.2.0 i III.2). Transfer Deutsch umożliwia pracę także z grupami o zróżnicowanym poziomie kompetencji językowych. Największe atuty podręcznika: Wykorzystuje zjawisko transferu językowego i odwołuje się do wcześniejszej wiedzy uczniów wyniesionej z nauki języka angielskiego - uczniowie dużo szybciej zapamiętują informacje, które potrafią odnieść do swoich dotychczasowych doświadczeń, Kładzie nacisk na sprawną komunikację i mediację językową - przygotowuje uczniów do komunikacji w różnych sytuacjach życia codziennego, Rozwija kluczowe kompetencje XXI wieku - oprócz komunikacji istotne są także kreatywność, kooperacja i krytyczne myślenie, Wspiera umiejętność samodzielnego uczenia się i wyciągania wniosków przez ucznia - m.in. dzięki indukcyjnemu sposobowi wprowadzania gramatyki, jak również materiałom do samooceny (Das kann ich) oraz sekcjom powtórzeniowym.

62,71 zł
56,44 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,27 zł

46
Zeszyt A5/32K kratka Harry Potter (10szt) - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zeszyt A5/32K kratka Harry Potter (10szt)
Beniamin
Dostępny28 szt.

Opakowanie zbiorcze 10 sztuk. Zeszyt A5, 32 kartki, kratka, motyw Harry Potter, miks.

44,20 zł
41,99 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,21 zł

47
Zeszyt A5/32K linia Harry Potter (10szt) - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zeszyt A5/32K linia Harry Potter (10szt)
Beniamin
Dostępny10 szt.

Opakowanie zbiorcze 10 sztuk. Zeszyt A5, 32 kartki, linia, motyw Harry Potter, miks.

44,20 zł
41,99 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,21 zł

48
Teczka z gumką A4 Harry Potter (10szt) - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Teczka z gumką A4 Harry Potter (10szt)
Beniamin
Niedostępny
Brak

Opakowanie zbiorcze 10 sztuk. Teczka z gumką A4, motyw Harry Potter.

85,20 zł
80,94 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 4,26 zł

49
Naklejki imienne na prezenty - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
4,80 zł
4,56 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 0,24 zł

50
Blok techniczny A4/10K biały Harry Potter - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Blok techniczny A4/10K biały Harry Potter
Beniamin
Dostępny43 szt.

Blok techniczny w formacie A4, 10 kartek, biały, motyw Harry Potter.

8,50 zł
8,08 zł

Rabat 4,9%
oszczędzasz 0,42 zł

1 osoba kupiła
Wróć do góry