hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2022.07.24

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w niedzielę 24 lipca 2022 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Teatr cudów (Szancer Jan Marcin), na drugim Biała perła (Krzyk Inga). Kolejny produkt to Olsztyn, Bartoszyce, Iława, Kętrzyn, Mrągowo, Ostróda, Szczytno; papierowy plan miasta 1:15 000 (praca zbiorowa) oraz Lubelszczyzna. Roztocze, Polesie; laminowana mapa turystyczna 1:175 000 (praca zbiorowa).
1
Teatr cudów - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Teatr cudów
Dostępny31 szt.

Po pierwszym tomie autobiograficznej książki Jana Marcina Szancera "Curriculum vitae", drugi - "Teatr cudów", który obejmuje wspomnienia artysty po roku 1945. Poznajemy Szancera nie tylko jako ilustratora, scenografa, animatora odradzającego się po wojnie życia teatralnego i filmowego, ale także organizatora polskiej telewizji, której Szancer był dyrektorem. Z humorem i ze swadą opowiada o środowisku literackim, o swoich podróżach do Włoch, Francji, Egiptu... Książka bogato ilustrowana kreskami autora. Wiele interesujących anegdot i ciekawostek.

39,90 zł
28,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

2
Biała perła - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Biała perła
Dostępny59 szt.

Debiutancka powieść Ingi Krzyk porusza ważne problemy społeczne, kwestię miłości, odpowiedzialności za dorosłe dzieci i równocześnie odpowiedzialności dzieci za rodziców. Pełna emocji historia, którą przeczytasz jednym tchem. Czy historia rodziny Zaorskich zakończy się happy-endem? Czy Kornelia znajdzie miłość swojego życia? Gdzie zamieszka doktor Honorata na stare lata? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w najnowszej powieści psychologiczno - obyczajowej. Autorka stawia wiele pytań odnośnie utrzymywania prawidłowych relacji z najbliższymi oraz ukazuje świat takim jakim on jest. Czasami gorzki jak czekolada, czasami słodki jak paczka landrynek.

39,90 zł
35,91 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,99 zł

3
Olsztyn, Bartoszyce, Iława, Kętrzyn, Mrągowo, Ostróda, Szczytno; papierowy plan miasta 1:15 000 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Olsztyn, Bartoszyce, Iława, Kętrzyn, Mrągowo, Ostróda, Szczytno; papie...
Dostępny33 szt.

Olsztyn, Bartoszyce, Iława, Kętrzyn, Mrągowo, Ostróda, Szczytno Spacer po Starym Mieście, wizyta w Planetarium i Obserwatorium Astronomicznym, a może relaks nad jeziorem Ukiel? W Olsztynie na turystów czeka wiele atrakcji. Z naszą papierową mapą największego miasta Warmii bez trudu można je odnaleźć. Publikacja zawiera m.in: ? linie autobusowe wraz z przystankami w Olsztynie, ? sygnalizację świetlną, ulice jednokierunkowe, parkingi, ? bogatą treść turystyczną, m.in.: zabytki, muzea, hotele i inne istotne obiekty, ? budynki użyteczności publicznej, centra handlowe, ? szczegółowy plan centrum w skali 1:10 000 (1 cm ? 100 m), ? dodatkowe plany Bartoszyc, Iławy, Kętrzyna, Mrągowa, Ostródy i Szczytna w szczegółowej skali 1:15 000 (1 cm ? 150 m), ? skorowidz ulic. "

22,90 zł
16,03 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 6,87 zł

4
Lubelszczyzna. Roztocze, Polesie; laminowana mapa turystyczna 1:175 000 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Lubelszczyzna. Roztocze, Polesie; laminowana mapa turystyczna 1:175 00...
Dostępny33 szt.

Lubelszczyzna. Roztocze, Polesie Dwustronnie laminowana, wygodna w składaniu mapa turystyczna Lubelszczyzny, Roztocza i Polesia pomoże zaplanować udany wypoczynek. Mapę cechuje: ? dogodna dla turysty skala 1:175 000, ? bogata treść turystyczna, ? zgodność z GPS ? współrzędne geograficzne w układzie WGS-84. Na mapie m.in.: ? szlaki piesze i rowerowe, m.in. przebieg długodystansowego Szlaku św. Jakuba oraz szlaku rowerowego Green Velo ? szlaki kajakowe, ? zabytki i inne interesujące obiekty, ? parki krajobrazowe, rezerwaty przyrody, atrakcje przyrodnicze, ? szczegółowa sieć drogowa, ? cieniowanie plastycznie pokazujące ukształtowanie terenu"

29,90 zł
20,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 8,97 zł

5
Curriculum vitae - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Curriculum vitae
Dostępny22 szt.

?...Ty będziesz robił ilustracje? - powiedział mi Ksawery Dunikowski. Bardzo się obraziłem... Chciał być malarzem, tworzyć monumentalne dzieła, został najwybitniejszym ilustratorem książek dla dzieci i młodzieży. Dla grafików, ilustratorów to absolutny ideał, mag. Czarodziej wyobraźni, ambasador wyobraźni, to tylko nieliczne z imion opisujących magiczną moc jego twórczości, dzięki której bez reszty zawładnął i ukształtował wyobraźnię wielu pokoleń Polaków. Trudno znaleźć czytelników, których nie uwiódł delikatnymi, subtelnymi twarzami ludzi o pięknych oczach, smukłych sylwetkach, bajkowym mikrokosmosem pełnym chrząszczy, biedronek, koników polnych, motyli i? krasnoludków. Trudno znaleźć kogoś, kogo nie wprawił w zachwyt owocami współpracy z Janem Brzechwą, Julianem Tuwimem i innymi wybitnymi pisarzami. Lokomotywa, Pan Kleks, Baśnie Andersena, Pinokio to tylko nieliczne z niezapomnianych, wspaniałych dzieł wielkiego mistrza ilustracji. Wznowiona po ponad 40 latach autobiograficzna książka przypomina niezwykłego artystę, człowieka wielkiej pasji i wrażliwości. Lekko, bez zbędnego nadęcia, językiem wspaniałego gawędziarza wprowadza nas autor w swoje bogate, aktywne życie, poprzez świat dzieciństwa i młodości przedstawiając swoje fascynacje oraz rozterki życiowe i artystyczne z tego okresu życia. Muzą Jana Marcina Szancera była ukochana żona Zofia z domu Sykulska. To ona zainspirowała go do napisania tej niezwykle ciekawej książki.

39,90 zł
28,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

6
Wszystko o cudach - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
19,90 zł
14,33 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 5,57 zł

7
Tuzin zajęcy na dwanaście miesięcy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tuzin zajęcy na dwanaście miesięcy
NiedostępnyBrak

Tuzin zajęcy na dwanaście miesięcy?Przemiłe futrzaki zabiorą cię w podróż przez wszystkie, kolorowe pory roku. Te wierszyki bawią i uczą. Książeczka pełna zabawnych ilustracji! Poznaj 12 zajęcy i dowiedz się, co robią w każdy, z dwunastu miesięcy.Uwaga! Nad futrzastymi bohaterami tych wierszyków trudno jest zapanować! Figle i psoty?Kto nie ma na nie ochoty?

9,99 zł
7,19 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 2,80 zł

8
Torba bawełniana ecru Mów do mnie brzydko - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Torba bawełniana ecru Mów do mnie brzydko
Nadwyraz.com
Dostępny11 szt.

MÓW DO MNIE BRZYDKO! WZIŚĆ, POSZŁEM, WŁANCZAM... Scenariusz na horror językowy? Nie, to torba inspirowana prawdziwymi wydarzeniami! Dla wszystkich, którzy potrzebują odrobiny perwersji... językowej w swoim życiu.

80,00 zł
72,00 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 8,00 zł

9
Zemsta - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zemsta
NiedostępnyBrak

Dwie siostry. Jedno marzenie. Lepsza bierze wszystko. Amber i Chelsea Stone są siostrami i na pozór niewiele je różni - obie marzą o wielkiej, światowej sławie. W dzieciństwie były sobie bliskie, lecz sukces jednej z nich sprawia, że między wkraczającymi w dorosłość młodymi kobietami powstaje przepaść. Choć obie są utalentowane, świetnie wyglądają i zapowiadają się na gwiazdy, tylko jedna ma "to coś" - bezwzględną ambicję. Zrobi wszystko, by osiągnąć to, czego pragnie. I nic jej nie powstrzyma w drodze na szczyt. Uniwersalny motyw rywalizujących ze sobą sióstr osadzony w realiach zakręconego amerykańskiego show-biznesu. Barwna i wyrazista powieść, w której akcja biegnie wartko, role się odwracają, a zakończenie w równej mierze zaskakuje czytelników, jak i samych bohaterów

43,00 zł
30,10 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 12,90 zł

10
Ordynacja podatkowa w.25 St.pr.29.01.2019 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
12,90 zł
11,61 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 1,29 zł

11
Prorok. Biografia Franciszka, papieża radykalnego - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
59,90 zł
40,13 zł

Rabat 33,0%
oszczędzasz 19,77 zł

12
Dolinami rzek - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dolinami rzek
NiedostępnyBrak

Zygmunt Gloger (1845-1910) - znakomity polski etnograf, historyk i archeolog. Książka "Dolinami rzek" jest prawdziwą kopalnią cennych informacji dla archeologów, etnografów, socjologów, historyków i wszystkich zainteresowanych przeszłością. Autor opisuje z autopsji dorzecza wielkich rzek ówczesnej Polski: Niemna, Wisły, Bugu i Biebrzy oraz miasta, miasteczka i osady spotykane po drodze razem z ich mieszkańcami. Język opisu jest niezwykle barwny i plastyczny; pełen refleksji, ale niepozbawiony dyskretnego humoru. Całość dopełniają oryginalne ilustracje i unikatowe fotografie z epoki. Książka ukaże się w pierwszych miesiącach 2015 roku.

39,00 zł
27,30 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 11,70 zł

13
Uwierz mi - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Uwierz mi
NiedostępnyBrak

Książka bardzo sugestywna - przemawiając do wyobraźni w barwny i interesujący sposób zdobędzie przede wszystkim serce czytelnika swym pozytywnym spojrzeniem na rzeczywistość. Przeważa w niej wiara w lepsze strony ludzkiej natury. Ożywia bowiem przed nami świat prostych ludzi z ich niezwykłą wrażliwością moralną. Przy współczesnym zamieraniu pozytywnych wartości i upadku autorytetów przypomina, że są one nadal potrzebne. Otwiera swym bogactwem drzwi do królestwa fikcji, której siła tkwi w tym, że bywa doskonalsza od rzeczywistości. Magdalena Śliwińska

35,00 zł
33,60 zł

Rabat 4,0%
oszczędzasz 1,40 zł

14
Wreszcie się sobie podobam + CD - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wreszcie się sobie podobam + CD
NiedostępnyBrak

Kobieta niepewna swojej wartości to niewolnica - mówi Fabian Błaszkiewicz SJ. Kobieta, która nie podoba się sobie staje się zależna od innych, bo szuka u nich akceptacji. Zostań więc kobietą wolną, która wie, że wartość posiada w sobie: wścieknij się, wyraź się, ubaw się, pogódź się, rozwiń się! Nabierz zabójczej pewności siebie, odkryj swoje najlepsze strony i zalśnij prawdziwym blaskiem. Z tej publikacji dowiesz się, jak najpierw pracować sama ze sobą, aby w związek damsko-męski wejść pewną siebie i świadomą własnej wartości. Jakie kroki przejść, aby w pełni się zaakceptować, pogodzić ze sobą i z ulgą powiedzieć: WRESZCIE SIĘ SOBIE PODOBAM! Długość nagrań: CD1: 1:12:00, CD2: 1:13:00.

32,00 zł
27,20 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 4,80 zł

15
Dia Game - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dia Game
NiedostępnyBrak

Dia, piękny, srebrnowłosy Wampir, który nigdy nie zranił człowieka, ukrywa się przed Kuro, grubiańskim członkiem Organizacji Łowców Wampirów. Pewnego dnia napotyka na swej drodze miłego handlowca, Totsukę, który zapewnia mu pracę i dach nad głową, oczarowując Wampira swoją czułością. Dia, który od zawsze był sam, postanawia napić się krwi Totsuki i uczynić go swoim pobratyńcem...

19,90 zł
13,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 5,97 zł

16
Edukacja dla bezpieczeństwa żyję i działam bezpiecznie zeszyt ćwiczeń klasa 1-3 szkołaponadgimnazjalna 16105 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
20,50 zł
17,84 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 2,66 zł

17
Podstawy budowy silników - Sławomir Luft w.2011 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Podstawy budowy silników - Sławomir Luft w.2011
NiedostępnyBrak

Podręcznik opisujący ogólną budowę głównych zespołów i układów silników pojazdów samochodowych. Część 1 zawiera teorię budowy tłokowych silników spalinowych, obejmującą m.in. zasadę działania, obiegi cieplne, parametry i podstawowe charakterystyki, tworzenie mieszanki i spalanie, toksyczność spalin, rozrząd, doładowanie, obliczanie głównych wymiarów, mechanikę układu korbowego. Część 2 stanowi przegląd rozwiązań konstrukcyjnych głównych zespołów i układów silników spalinowych - kadłubów i głowic oraz układów tłokowo-korbowego, rozrządu, zasilania, dolotowych i wylotowych, chłodzenia, smarowania i zapłonowych, a także urządzeń rozruchowych i rozwiązań silników niekonwencjonalnych. Treść uwzględnia najnowsze rozwiązania konstrukcyjne, np. sterowane elektronicznie silniki o wtrysku bezpośrednim i układy zmiennych faz rozrządu oraz wzniosów zaworów.Odbiorcy podręcznika: studenci wyższych uczelni studiujący na kierunkach związanych z pojazdami samochodowymi i silnikami spalinowymi.

66,15 zł
50,94 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 15,21 zł

18
Zeszyt A5/60K kratka Hiszpański (10szt) - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zeszyt A5/60K kratka Hiszpański (10szt)
Interdruk
Dostępny6 szt.

Opakowanie zbiorcze 10 sztuk. Zeszyt A5, 60 kartek - kratka. Hiszpański.

57,80 zł
52,02 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,78 zł

19
Schowek
Nicol-Body bawełna dł. rękaw 86
Nicol
NiedostępnyBrak

Body z długim rękawem dla chłopca,uszyte z bawełny posiadającej certyfikat Oeko-Tex Standard 100 Tekstylia godne zaufania. Zapinane na wygodne napy na ramieniu i w kroku. Rozmiar 86 cm.

27,09 zł
24,92 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 2,17 zł

20
Schowek
41,79 zł
37,61 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,18 zł

21
Project cost estimation and cost management 5- CD - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
7,32 zł
6,22 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 1,10 zł

22
Koloruj z nami. Alicja i Bartek  PASJA - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
3,00 zł
2,16 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 0,84 zł

23
Benedykt Dampc i Skarb Piratów - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Benedykt Dampc i Skarb Piratów
NiedostępnyBrak

Podczas upalnego lata Benedykt Dampc poznaje piękną kobietę i wraz z nią wyrusza na poszukiwanie skarbu. Niestety, nie jest jedynym jego poszukiwaczem. W dodatku, skarb nie jest tym, czego Benek i jego przyjaciółka się spodziewali. Akcja dwóch trzecich komiksu rozgrywa się pod ziemią. Fabuła jest dość schematyczna, bo ludzie, którzy wybierają się na poszukiwanie skarbów zazwyczaj naśladują ludzi, którzy to robili przed nimi. Oczywiście są też zdarzenia, które opierają się na przełamaniu schematów lub (nawet) na ich zignorowaniu, ale nie możemy zdradzić, jakie. Pojawiają się w komiksie sceny przemocy, ale za to seksu jest jak na lekarstwo.

19,90 zł
14,33 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 5,57 zł

24
Bibliotekarka z Paryża - Audiobooki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Bibliotekarka z Paryża
Mando
Dostępny42 szt.

Bestseller ?New York Timesa? Niezwykła historia o miłości, przyjaźni i sile literatury w czasach II wojny światowej Odkryj świat, w którym magia książek niesie otuchę nawet w najczarniejszej godzinie Odile dostaje wymarzoną pracę w Amerykańskiej Bibliotece w Paryżu. Jej rodzice nie są zachwyceni. Woleliby, aby dziewczyna skupiła się na poszukiwaniu męża. Tym bardziej że pojawia się odpowiedni kandydat? Wkrótce jednak wybucha II wojna światowa, nad miastem przelatują samoloty wroga, a tłoczne do tej pory ulice pustoszeją. Dziewczyna obawia się, że może stracić bliskich i ukochaną bibliotekę. Decyduje się zatem dołączyć do Ruchu Oporu z najlepszą bronią, jaką ma: z książkami. Lily jest nastolatką dorastającą w małym miasteczku w Stanach Zjednoczonych na początku lat 80. Jej zainteresowanie wzbudza intrygująca starsza kobieta, która zachowuje się zupełnie inaczej niż wszyscy. Smutne wydarzenia w życiu Lily sprawiają, że zaprzyjaźnia się ze swoją sąsiadką i odkrywa jej tajemniczą przeszłość. Powieść oparta na prawdziwej historii paryskich bibliotekarzy, którzy ryzykowali życiem podczas II wojny światowej. Pokazuje, że odwagę można znaleźć nawet między regałami książek i za grubymi kotarami bibliotecznych okien. Czyta: Dorota Bochenek

44,90 zł
33,23 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 11,67 zł

25
17 1:20 000 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
17 1:20 000
Dostępny32 szt.

Poznań Spacer wśród kolorowej zabudowy Rynku, relaks na Malcie, zakupy w Starym Browarze ? papierowy plan Poznania pomoże odnaleźć się w każdej sytuacji. Na planie m.in.: ? szczegółowy rysunek zabudowy wraz z numeracją budynków wzdłuż ulic i na osiedlach, ? linie autobusowe i tramwajowe wraz z przystankami, ? sygnalizacja świetlna, ulice jednokierunkowe, parkingi, ? bogata treść turystyczna, m.in.: zabytki, muzea, hotele i inne istotne obiekty, ? budynki użyteczności publicznej, centra handlowe, ? szczegółowy plan centrum w skali 1:10 000 (1 cm ? 100 m), ? plan Międzynarodowych Targów Poznańskich, ? mapa okolic Poznania w skali 1:200 000 (1 cm ? 2 km) ? schemat nocnych linii autobusowych, ? skorowidz ulic."

22,90 zł
16,03 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 6,87 zł

26
Uchwały, regulaminy i procedury szkolne. Kompendium prawa wewnątrzszkolnego. Rok szkolny 2022/2023 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Uchwały, regulaminy i procedury szkolne. Kompendium prawa wewnątrzszko...
Dostępny42 szt.

Publikacja stanowi zbiór dokumentów gotowych do wykorzystania w roku szkolnym 2022/2023 wraz ze szczegółowym omówieniem, jak je wprowadzać, stosować, jakie organy je wydają oraz jaka powinna być podstawa prawna poszczególnych aktów normatywnych. Dodatkowo na zahasłowanej stronie internetowej znajdą Państwo przykłady ponad 100 dokumentów ustanawianych przez radę pedagogiczną, radę szkoły i radę rodziców. Wszystkie akty wewnątrzszkolne są opracowane w oparciu o aktualne podstawy prawne.

89,90 zł
75,52 zł

Rabat 16,0%
oszczędzasz 14,38 zł

27
Żółty notes - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Żółty notes
Dostępny42 szt.

Żółty notes to najistotniejsze zagadnienia z zakresu rozwoju duchowego, maksymalnie skondensowane i przedstawione z perspektywy własnych doświadczeń autorki. To praktyczne porady i ćwiczenia, inspirowane pracą najznakomitszych nauczycieli duchowych z całego świata, jak również autorskie pomysły, ułatwiające głęboki wgląd w siebie i gładkie wejście w świat duchowości."

29,90 zł
26,91 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,99 zł

28
Wszystko o prowadzeniu działalności gospodarczych. Edycja lipiec 2022 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
67,00 zł
49,58 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 17,42 zł

29
Żubr Pompik. Wyprawy. Tom 13. Żubrza góra - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zapowiedź
Żubr Pompik. Wyprawy. Tom 13. Żubrza góra
Dostępny22 szt.

W Babiogórskim Parku Narodowym członkowie żubrzej rodziny spierają się o to, co jest w tej okolicy największą atrakcją. Tylko Porada nie bierze udziału w sprzeczce, pozostałe żubry zaczynają poszukiwania na własną rękę. W trakcie tej wędrówki okaże się, na co ma apetyt Pomruk, czego o jeleniach dowiedziała się Polinka i czy Pompik może jeszcze raz odkryć dawno odkrytą górę?

9,90 zł
7,43 zł

Rabat 24,9%
oszczędzasz 2,47 zł

30
Europa; mapa samochodowa w kartonowej oprawie 1:4 000 000 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Europa; mapa samochodowa w kartonowej oprawie 1:4 000 000
Dostępny46 szt.

Europa Dzięki papierowej mapie Europy w trwałej i wygodnej kartonowej oprawie samochodowa podróż po kontynencie będzie prawdziwą przyjemnością. Na mapie m.in.: ? cały obszar Europy w jednej skali 1:4 000 000, ? aktualny stan dróg, autostrady w budowie, ? 5 kategorii dróg, międzynarodowa i krajowa numeracja dróg, ? odległości drogowe w kilometrach, ? promy samochodowe, ? indeks ponad 9 000 miejscowości. "

26,90 zł
18,83 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 8,07 zł

31
Zeszyt A5/32K linia Shape (10szt) - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zeszyt A5/32K linia Shape (10szt)
Interdruk
Dostępny25 szt.

Opakowanie zbiorcze 10 sztuk. Miks wzorów. Zeszyt A5, 32 kartki, linia.

38,10 zł
34,29 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,81 zł

Wróć do góry