hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2022.08.08

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w poniedziałek 8 sierpnia 2022 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Biologia na czasie 4. Maturalne karty pracy dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres rozszerzony, na drugim Papier Xero A4 80 g Everyday, 500 arkuszy (Inne). Kolejny produkt to Historia 1. Podręcznik. Liceum i technikum. Zakres rozszerzony (praca zbiorowa) oraz Zrozumieć fizykę 4. Liceum i technikum. Zbiór zadań. Zakres rozszerzony (Bogdan Mendel, Janusz Mendel, Teresa Stolecka, Elżbieta Wójtowicz).
1
Biologia na czasie 4. Maturalne karty pracy dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres rozszerzony - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
26,90 zł
23,94 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 2,96 zł

2
Papier Xero A4 80 g Everyday, 500 arkuszy - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Papier Xero A4 80 g Everyday, 500 arkuszy
Inne
Dostępny4472 szt.

Rodzaj powierzchni: Matowa Format: A4 Gramatura [g/m2]: 80 g/m2

45,00 zł
31,50 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 13,50 zł

3
Historia 1. Podręcznik. Liceum i technikum. Zakres rozszerzony - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Historia 1. Podręcznik. Liceum i technikum. Zakres rozszerzony
Dostępny1953 szt.

Numer dopuszczenia MEN: 1146/1/2022 Nowa edycja podręcznika Historia 1. Liceum i technikum do zakresu rozszerzonego została wzbogacona o nowe elementy i zgodna ze zmianami w podstawie programowej. Liczne teksty źródłowe, mapy i infografiki z powodzeniem pomogą kształtować umiejętności interpretowania różnych źródeł historycznych. Zadania typu maturalnego ułatwią oswojenie się z wymaganiami egzaminacyjnymi i przygotowanie do nowej matury. Nowa edycja podręcznika wzbogacona o nowe elementy i zgodna ze zmianami w podstawie programowej. Uczeń i nauczyciel mają pewność, że w pełni zrealizują materiał wymagany na egzaminie maturalnym. Wskazówki i plan krok po kroku tworzenia maturalnej wypowiedzi argumentacyjnej usprawnią umiejętność pisania wypracowań. Warsztaty historyka pozwalają opanować umiejętność pracy z różnymi typami źródeł występującymi na maturze. Bogate i różnorodne materiały źródłowe i ćwiczeniowe to możliwość kształtowania wszystkich wymaganych umiejętności. Mapy, ikonografia, teksty źródłowe pomagają opanować umiejętność odczytywania i interpretowania różnorodnych źródeł informacji. Rozbudowane opisy do ilustracji stanowią przykłady pogłębionej analizy różnych źródeł ikonograficznych. Osie czasu, kalendaria i infografiki systematyzują wiedzę i pomagają w powtarzaniu materiału. Kształtowanie umiejętności niezbędnych na maturze już od 1 klasy, ułatwi przygotowanie do egzaminu maturalnego. Po każdym rozdziale obszerny blok poleceń opartych na pracy ze źródłami lub materiałami stanowiącymi współczesne konteksty do problemów historycznych kształtuje umiejętności wymagane na nowej maturze. Sekcja powtórzeniowa po dziale to zbiór różnorodnych zadań typu maturalnego z zadaniami zamkniętymi i otwartymi oraz propozycją tematów wypowiedzi argumentacyjnych. W nowej edycji podręcznika dla klasy 1 zostały przedstawione 2 epoki: Starożytność, Średniowiecze. Treść podręcznika podzielono na 6 działów: Pradzieje i historia starożytnego Wschodu, Świat starożytnych Greków, Rzym i świat śródziemnomorski pod rzymskim panowaniem, Kształtowanie się średniowiecznej Europy, Rozkwit średniowiecza, Schyłek średniowiecza. Na początku podręcznika znajduje się wprowadzenie najważniejszych pojęć dotyczących nauk historycznych, informacje odnoszące się do periodyzacji dziejów, rodzajów źródeł historycznych i ich krytycznej analizy.

60,28 zł
53,65 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 6,63 zł

4
Zrozumieć fizykę 4. Liceum i technikum. Zbiór zadań. Zakres rozszerzony - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
37,90 zł
33,73 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 4,17 zł

5
MATeMAtyka 4. Maturalne karty pracy. Zakres podstawowy i rozszerzony - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
29,50 zł
26,26 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 3,24 zł

6
Religia. Szkoła podstawowa klasa 2. Jesteśmy przyjaciółmi Jezusa. Podręcznik - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
33,00 zł
31,35 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,65 zł

7
Wszystkie kolory nieba - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wszystkie kolory nieba
Dostępny140 szt.

Bestsellerowa autorka na specjalne życzenie czytelniczek (i z wyjątkową dla nich dedykacją!) wznawia drugą ze swoich ulubionych powieści. Jak każda jej książka i ta mówi o tym, co dobre, mądre, optymistyczne. Iga powoli przestaje cieszyć się z codzienności, zmęczona walką z uzależnionym ojcem i nieprzychylnie nastawioną do niej matką Wiktora. Zniechęcenie potęguje również brak wsparcia ze strony partnera. Ich uczucie zostanie wystawione na poważną próbę. Życie przyjaciół również jest pełne zawirowań. Janek spotyka wreszcie miłość, która wywraca jego świat do góry nogami. Amelia w końcu daje się przekonać, że ona też ma prawo do szczęścia. A dzieje się tak za sprawą pewnej wyjątkowej kobiety o imieniu Ludwika... Opowieść, z której można czerpać życiową mądrość pełnymi garściami i w której odnajdziesz dobro, pogodę ducha oraz wszystkie najpiękniejsze cechy i emocje.

39,99 zł
30,79 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 9,20 zł

8
Klocki Super Mario 71410 Zestawy postaci - seria 5 - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
25,90 zł
22,02 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 3,88 zł

9
EDGARD. Hiszpański. Dónde está Laura? Kryminał z ćwiczeniami - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
32,90 zł
23,03 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 9,87 zł

10
Chemia 4. Zbiór zadań. Liceum i technikum. Zakres podstawowy i rozszerzony - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Chemia 4. Zbiór zadań. Liceum i technikum. Zakres podstawowy i rozszer...
Dostępny915 szt.

Zbiór zadań jest adresowany do wszystkim do uczniów uczących się chemii, zarówno tych poznających chemię w zakresie podstawowym, jak i tych, którzy planują zdawać egzamin maturalny z chemii i planują kontynuować naukę na uczelniach technicznych. Zbiór można polecić również uczniom przygotowującym się do konkursów chemicznych. W każdym dziale są różnego rodzaju zadania zamknięte (np. wielokrotnego wyboru, prawda-fałsz, przyporządkowanie, dobieranie w pary) oraz zadania otwarte. Na końcu zbioru są zamieszczone odpowiedzi do zadań – analiza rozwiązań pomoże uczniowi poradzić sobie z trudniejszymi zadaniami. Dodatkowo do zadań testowych podano wyjaśnienie nie tylko poprawnej odpowiedzi (np. rozwiązanie zadania rachunkowego), ale i komentarz, dlaczego inne odpowiedzi nie są poprawne. Materiał ekstra: w zbiorze są trzy arkusze maturalne – to dodatkowe ćwiczenie umiejętności; ich rozwiązanie pomoże uczniowi dobrze przygotować się do matury.

40,56 zł
36,10 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 4,46 zł

11
Trudna decyzja - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Trudna decyzja
Dostępny635 szt.

Związek Meg z Brayanem rozwija się w ekspresowym tempie. Młodzi sprawiają wrażenie zakochanych i szczęśliwych. I nawet krążący wokół nich Erick nie jest w stanie zepsuć tej sielanki. Dlatego milioner odpuszcza... ale tylko miłość. Za wszelką cenę chce zaprzyjaźnić się z Brayanem i Meg, by uczestniczyć w ich życiu. Zaprasza ich więc z kilkorgiem przyjaciół do Dubaju. A tam.... już nic nie wydaje się takie oczywiste... Zwłaszcza zachowanie Brayana... Czy Meg znowu źle wybrała?

29,90 zł
21,83 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 8,07 zł

12
Mały chłopiec. Naklejanki. Ciężarówki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mały chłopiec. Naklejanki. Ciężarówki
Dostępny171 szt.

Dzięki zabawie naklejkami mali fani motoryzacji poznają różne modele aut i motocykli, przyjrzą się też wspaniałym maszynom, które pomagają nam w pracy - na wsi i w mieście. Tytuły w serii: Ciężarówki, Maszyny rolnicze, Motocykle, Samochody.

13,50 zł
9,32 zł

Rabat 31,0%
oszczędzasz 4,18 zł

13
To jeszcze nie koniec - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
To jeszcze nie koniec
Dostępny101 szt.

Upalne lato 1987 roku. Magda, Zuza i Hana spędzają wakacje w starej willi rodziny Třebovickich. Sielankę przerywa wyjątkowo drastyczne morderstwo. Funkcjonariusze nadzwyczaj szybko wskazują i aresztują sprawcę, zupełnie lekceważąc zeznania jednej z dziewczynek, która twierdzi, że na miejscu zbrodni widziała dziwną zieloną zjawę... Dwadzieścia pięć lat później podinspektor Marie Výrová, zwana Wielką Sową, wraca do starej sprawy. Wkrótce przekona się, że w dawnym śledztwie roiło się od błędów i nadużyć. Nakłania więc świadków, aby minuta po minucie odtworzyli tamten tragiczny dzień. Co Třeboviccy ukrywali przez lata i czy zabił któryś z nich? To jeszcze nie koniec jest połączeniem pasjonującej powieści kryminalnej, historii o upadku wpływowej rodziny oraz mrocznej ballady romantycznej. A Michal Sýkora, w kolejnym po Człowieku pana ministra tomie serii o śledczych z Ołomuńca, potwierdza swój talent, czerpiąc z najlepszych tradycji gatunku. Michal Sýkora (ur. 1971) – pisarz i teoretyk literatury, wykładowca Uniwersytetu Palackiego w Ołomuńcu. Autor wielu publikacji literaturoznawczych, m.in. monografii o twórczości Vladimira Nabokova oraz o kryminale brytyjskim. Naukowa fascynacja tym ostatnim jako gatunkiem zainspirowała go do napisania własnej powieści kryminalnej. Wydany w roku 2012 Případ pro exorcistu zapoczątkował serię o ołomunieckich policjantach, którym przewodzi śledcza Marie Výrová. Ciesząca się popularnością w Czechach seria została przeniesiona na szklany ekran (miniserial Detektivové od Nejsvětější Trojice). W Polsce ukazały się dwie części serii: Człowiek pana ministra (2021) i To jeszcze nie koniec (2022).

42,99 zł
26,65 zł

Rabat 38,0%
oszczędzasz 16,34 zł

14
Kiecka i tiurniura - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
38,00 zł
25,46 zł

Rabat 33,0%
oszczędzasz 12,54 zł

15
Wielkie cuda aniołów - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wielkie cuda aniołów
Dostępny290 szt.

Anioły – tajemnicze duchowe istoty, pojawiające się niespodziewanie z pomocą w trudnych chwilach naszego życia. Pełnią rolę Bożych posłańców i zwiastunów woli Najwyższego. Wolne, rozumne - lecz niematerialne, stworzone przez Boga jeszcze przed Adamem. Opiekują się nie tylko poszczególnymi osobami, ale też trzymają pieczę nad całymi narodami i wspólnotami kościelnymi. Również w dzisiejszych czasach. Anioły na polach bitew. Niebiańska husaria w akcji. Jak aniołowie bronią Polski? Skrzydlaci ochroniarze z Mons. Archanioł Michał chroni tarczą przed kulami afgańskich talibów. Duchowa walka na Ukrainie i opieka archaniołów. Dlaczego Archanioł Michał jest patronem Kijowa? Płaczące ikony i świetliste anioły nad Ukrainą. Aniołowie pomagają nad Dnieprem. Ratownicy z nieba. Świadectwa zwykłych grzeszników. Lekarze mówili z niedowierzeniem w głosie: „To niemożliwe”. Ratownik tonących. Anielskie jednostki specjalne. Wielka katastrofa i cudowne ocalenie zasypanych górników. „Dlaczego uniknęłam śmierci pod lodem?” Mission possible. Anioły w życiu wielkich świętych i błogosławionych. Co sześcioskrzydły serafin ma wspólnego z Chrystusem? Wizja św. Franciszka z Asyżu. Anielscy trębacze apokalipsy oraz Neron, Napoleon i szatan. Symbolem którego Ewangelisty jest Anioł? Anielskie trofeum w piłce nożnej? Doradcy z Nieba. Którzy święci i mistycy debatowali ze swoimi aniołami-stróżami? Udokumentowane świadectwa cudownych ingerencji Anielskich Służb Specjalnych

49,90 zł
36,43 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 13,47 zł

16
100 wesołych zadań. Wieś - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
100 wesołych zadań. Wieś
Dostępny1 szt.

Zapraszamy na wieś - tam nie można się nudzić! Rozwiązuj wymyślne łamigłówki, pokonuj kręte labirynty, rysuj, licz i koloruj Każde kolejne wyzwanie to sprawdzian twoich umiejętności i okazja do wspaniałej zabawy.

20,00 zł
15,80 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 4,20 zł

17
Iwan Groźny. Krwawy twórca carstwa rosyjskiego - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Iwan Groźny. Krwawy twórca carstwa rosyjskiego
Dostępny341 szt.

Iwan IV – osierocony przez ojca i matkę, oddany pod opiekę wydzierających sobie władzę bojarów – od dzieciństwa uczy się przebiegłości i okrucieństwa. W 1547 roku koronuje się i ogłasza pierwszym carem Wszechrusi. Ma wtedy siedemnaście lat. Od razu staje się władcą despotycznym. Skłonność do przemocy i rozwiązłości łączy z chorobliwą wręcz pobożnością. Sadysta i mistyk zarazem, ma się za namiestnika Boga na ziemi i z góry rozgrzesza się z wszelkich występków, bo święcie wierzy, że zło czyni w tajnym porozumieniu ze Stwórcą. Wybujała podejrzliwość każe mu wszędzie dostrzegać szpiegów i zdrajców. Jego najwierniejsi dworzanie giną jeden po drugim okrutnie torturowani. Iwan IV kocha przelewać krew, ale kocha też kobiety. Żeni się osiem razy, nie bacząc na dezaprobatę Kościoła. Iwan IV jednocześnie jest wybitnym reformatorem. Gorliwie pracuje nad reorganizacją kraju i poszerzeniem jego granic w nieustannych walkach, ze zmiennym szczęściem, z Polakami, ze Szwedami, z Tatarami... I tak, rozdarty między wizjonerską błyskotliwością i przenikliwością umysłu a okrucieństwem, między dewocją a rozpustą, car Iwan Groźny – pozostaje nieodgadnioną zagadką. Kim był naprawdę krwawy twórca carstwa rosyjskiego?

49,90 zł
34,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 14,97 zł

18
Pisma. Eucharystia - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pisma. Eucharystia
Dostępny34 szt.

Urszula Giuliani, późniejsza Święta Weronika, długo prosiła swojego spowiednika o możliwość jak najwcześniejszego przystąpienia do pierwszej Komunii Świętej. Ten nie chciał się jednak na to zgodzić ze względu na jej zbyt młody wiek. Wyczekiwana chwila nastąpiła dopiero 2 lutego 1670 roku, gdy Urszula miała niewiele ponad 9 lat. Wspomnienie tego dnia pozostało w jej pamięci do końca życia; pamiętała swoje przeżycia, treść modlitw oraz płomień, który swoim ciepłem napełnił jej ciało. Podczas pięćdziesięciu lat życia zakonnego przyjmowanie Komunii Świętej było dla Weroniki niezwykłym przeżyciem, związanym często z doświadczeniami mistycznymi. Choć w jej wizjach Pan Jezus często objawiał się jej w postaci Umęczonego i Ukrzyżowanego, Eucharystia zawsze wiązała się dla niej z Dzieciątkiem Jezus. Przyjmowanie Eucharystii było dla mistyczki ukojeniem, odpoczynkiem, doświadczeniem ulgi w ciągłych cierpieniach i zmaganiach. Fragmenty książki: „Przystępując po raz pierwszy do Komunii, […] znalazłam się poza sobą. Pamiętam, iż przyjmując Najświętszą Hostię, czułam tak wielkie gorąco, że trawiło mnie całą. Zwłaszcza w sercu odczuwałam jakby spalanie i nie rozumiałam, co się we mnie działo. Wydaje mi się, że pamiętam, iż chciałam coś powiedzieć, ale nie mogłam. Czułam naprawdę, że Pan przyszedł do mnie i mówiłam Mu z serca: Mój Boże, teraz jest czas, abyś wziął mnie w posiadanie, cała się Tobie oddaję, tylko Ciebie pragnę”. „Tego poranka, po Komunii Świętej, miałam wizję Dzieciątka Jezus, które wyjęło mi serce, jak innymi razy. Wydawało mi się, że trzymało je w dłoni. Następnie kładło na ołtarzu za każdym razem, gdy kapłan czynił coś bardziej szczególnego, jak konsekracja, komunia i podczas modlitwy eucharystycznej. Wydawało mi się, że tam jestem duchowo i że widzę wszystko”.

32,90 zł
23,69 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,21 zł

19
Disney Maluch. Pomocny Króliczek - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Disney Maluch. Pomocny Króliczek
Dostępny89 szt.

Mały króliczek lubi pomagać przyjaciołom. A ty komu dziś pomożesz? Urocze zwierzątka w zabawny sposób pokazują dziecku różnorodność świata. Pomagają poznać otoczenie i zrozumieć codzienne zjawiska. Proste teksty pobudzają wyobraźnię i rozwijają słownictwo. Odkrywaj świat z uroczymi zwierzętami!

14,99 zł
11,84 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 3,15 zł

20
Disney Maluch. Grzeczny Piesek - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Disney Maluch. Grzeczny Piesek
Dostępny88 szt.

Piesek to najlepszy przyjaciel domowników. Co miłego dziś dla nich zrobi? Urocze zwierzątka w zabawny sposób pokazują dziecku różnorodność świata. Pomagają poznać otoczenie i zrozumieć codzienne zjawiska. Proste teksty pobudzają wyobraźnię i rozwijają słownictwo. Odkrywaj świat z uroczymi zwierzętami!

14,99 zł
11,84 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 3,15 zł

21
Dinozaury. Obrazki dla maluchów - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dinozaury. Obrazki dla maluchów
Dostępny104 szt.

Książka dla najmłodszych, która pozwoli im odkryć świat niezwykłych zwierząt, jakimi były dinozaury. W tej serii znalazły się m.in. tytuły: Boże Narodzenie, Przyroda, Wieś, Zwierzęta, Kolory, Ciało, Cyfry, Góry, Dzieje biblijne, Przeciwieństwa, Las, Chrońmy naszą planetę.

24,99 zł
19,74 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 5,25 zł

22
Realizacja charyzmatu trynitarskiego w Polsce - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Realizacja charyzmatu trynitarskiego w Polsce
Dostępny7 szt.

Rozmaite formy posługi zakonów obecnych i pracujących we współczesnych społeczeństwach wynikają z pierwotnych inspiracji ewangelicznych ich założycieli, usankcjonowanych przez kompetentną władzę Kościoła i rozwijanych w historii oraz będących wyrazem tego, co określamy mianem charyzmatu instytutu zakonnego. Pojęcie to – chociaż oznacza przede wszystkim niezmienny Boży dar – pozwala również określić misję poszczególnych zgromadzeń. Pojawiają się one bowiem zawsze jako odpowiedź na ważną potrzebę chrześcijańskiej społeczności. Założony pod koniec XII w. przez św. Jana de Matha Zakon Przenajświętszej Trójcy i Niewolników – tak brzmi pełna nazwa zakonu trynitarzy – jest jednym z wielu instytutów zakonnych utworzonych na przestrzeni wieków. Jego powstanie wiąże się ściśle z wielkim średniowiecznym dramatem, którym było niewolnictwo i związane z nim zagrożenie dla wiary chrześcijańskiej. Wyróżnia go zatem specyficzny charyzmat, na który składają się szczególny kult Trójcy Świętej oraz służba na rzecz wyzwolenia człowieka spełniana poprzez troskę o niewolników i potrzebujących. Zgodnie z zamysłem Założyciela ma on być realizowany we wspólnocie opartej na równości i braterstwie. (… ) Niestety wieloaspektowe oddziaływanie trynitarzy w Polsce, zarówno w przeszłości, jak i współcześnie, nie doczekało się dotąd kompleksowego opracowania. Celem niniejszej pracy jest zatem całościowe przedstawienie sposobów realizacji charyzmatu trynitarskiego w Polsce (a tym samym wypełnienie istniejącej luki) oraz odpowiedź na pytanie, w jaki sposób polscy trynitarze w swojej ponad trzechsetletniej historii realizowali zakonny charyzmat i na ile zaadaptowali go do rodzimych warunków w zmieniających się okolicznościach historycznych. Dzięki temu rozprawa może przyczynić się do lepszego poznania dziedzictwa i działalności zakonu trynitarzy na ziemiach polskich oraz jego roli w społeczeństwie. Opracowanie jest również głosem w dyskusji na temat społecznej działalności Kościoła w Polsce, a także może mieć znaczenie dla innych dziedzin nauki. Fragment wstępu

36,00 zł
30,60 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 5,40 zł

23
Atlas dla dzieci. Polska, Europa, świat - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Atlas dla dzieci. Polska, Europa, świat
Dostępny169 szt.

Prezentowany atlas zabierze dzieci na pierwszą w ich życiu wyprawę po świecie. Z każdą stroną najmłodsi staną się bogatsi o wiedzę o coraz to innych rejonach naszego globu. Zwiedzą wszystkie kontynenty, poznają państwa, ich mieszkańców i kulturę. Czytelne i kolorowe mapy, mnóstwo ilustracji, wiele informacji oraz ciekawostek sprawią, że czas spędzony z naszym atlasem okaże się przyjemną lekcją geografii oraz wspaniałą zabawą.

49,99 zł
37,99 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 12,00 zł

24
Kraina Lodu. Kolorowanka z naklejkami - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kraina Lodu. Kolorowanka z naklejkami
Dostępny251 szt.

Książka do kolorowania z naklejkami - Barwne naklejki stanowią wzór do kolorowania obrazków, - ćwiczenie sprawności manualnej i koordynacji wzrokowo-ruchowej, - 2 strony naklejek.

10,71 zł
8,46 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 2,25 zł

25
Disney Maluch. Kolorowanka z naklejkami - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Disney Maluch. Kolorowanka z naklejkami
Dostępny176 szt.

Książka do kolorowania z naklejkami - Barwne naklejki stanowią wzór do kolorowania obrazków, - ćwiczenie sprawności manualnej i koordynacji wzrokowo-ruchowej, - 2 strony naklejek.

10,70 zł
8,45 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 2,25 zł

26
The Mars Volta, LP - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Mars Volta, LP
The Mars Volta, Warner Music Polska
NiedostępnyBrak

The Mars Volta wrócili po 10-letniej przerwie z imiennym albumem, który radykalnie zmienia ich paradygmat. Zespół The Mars Volta, założony przez gitarzystę/kompozytora Omara Rodrígueza-Lópeza i wokalistę/autora tekstów Cedrica Bixlera-Zavalę, powstał w 2001 roku z popiołów punkrockowej grupy At The Drive-In. Z misją uczczenia swoich korzeni i zmarłych The Mars Volta stworzyli muzykę, która łączyła latynoskie dźwięki, na których Rodríguez-López się wychował, z punkiem i undergroundowym hałasem, w którym on i Bixler-Zavala zanurzali się od lat, przeplatając wszystko futurystycznymi wizjami. Po tym, jak grupa zamilkła, rzesze wielbicieli (w tym Kanye West) nie przestawały domagać się powrotu. Cierpliwość popłaciła i w 2022 roku duet wrócił wspierany przez basistkę Evę Gardner, perkusistę Willy'ego Rodrigueza Quiñonesa oraz klawiszowca, Marcela Rodrígueza-Lópeza. Imienny album kapeli to The Mars Volta w najbardziej dojrzałej i spójnej postaci. Ich brzmienie i wściekłość zostały ukierunkowane, by dać jak najlepszy efekt. Otrzymujemy więc podziemne popowe melodie Rodrígueza-Lópeza, które napędzają mroczne opowieści Bixlera-Zavali o okultyzmie i złych rządach. Destylując całą swoją pasję, poezję i siłę, The Mars Volta prezentują najbardziej przystępną muzyką, jaką kiedykolwiek nagrali. Lista utworów: Strona A: 1. Blacklight Shine 2. Graveyard Love 3. Shore Story 4. Blank Condolences 5. Vigil 6. Que Dios Te Maldiga Mi Corazon 7. Cerulea Strona B: 1. Flash Burns From Flashbacks 2. Palm Full Of Crux 3. No Case Gain 4. Tourmaline 5. Equus 3 6. Collapsible Shoulders 7. The Requisition

133,90 zł
123,19 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 10,71 zł

27
Kreda ADAR - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kreda ADAR
ADAR
Dostępny25 szt.

7,40 zł
6,73 zł

Rabat 9,1%
oszczędzasz 0,67 zł

28
Brokatowe kolorowanki dla 3-latka - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Brokatowe kolorowanki dla 3-latka
Dostępny10054 szt.

Dzięki tej uroczej książeczce dzieci nauczą się kolorować obrazek bez wychodzenia za linię. Gruby obrys z brokatem oraz wzór kolorystyczny ułatwią zadanie maluchom. Sprawdźcie, jakie to proste!

24,99 zł
19,74 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 5,25 zł

29
Wózek głęboki z daszkiem Baby Nurse - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wózek głęboki z daszkiem Baby Nurse
Smoby
Dostępny6 szt.

Wymiary: 36,5 x 53,5 x 47,5 cm

197,90 zł
180,09 zł

Rabat 9,0%
oszczędzasz 17,81 zł

30
Ubranko dla lalki 560253 - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
11,90 zł
10,83 zł

Rabat 9,0%
oszczędzasz 1,07 zł

31
Mój cudowny przyjaciel. Konik - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Promocja
Mój cudowny przyjaciel. Konik
Dostępny3473 szt.

Mój cudowny przyjaciel to seria albumów idealna dla wszystkich miłośników zwierząt! Każda książka jest poświęcona innemu zwierzakowi. W środku znajdują się ciekawostki o rasach, łamigłówki i plakaty do wycięcia oraz niesamowite zdjęcia uroczych zwierzaków. Każda książka zawiera ponad 300 naklejek! Uwielbiasz zwierzaki? Marzysz o koniku? Sięgnij zatem po album Mój cudowny przyjaciel. Konik! W książce przeczytasz ciekawostki o końskich rasach, rozwiążesz łamigłówki, znajdziesz plakaty do wycięcia i zdjęcia uroczych koni. Dodatkowo w środku czeka na Ciebie ponad 300 naklejek!

19,99 zł
12,99 zł

Rabat 35,0%
oszczędzasz 7,00 zł

32
Odkurzacz z dźwiękiem - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
101,90 zł
92,73 zł

Rabat 9,0%
oszczędzasz 9,17 zł

33
Oddam ci słońce - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przedsprzedaż
Oddam ci słońce
PrzedsprzedażData premiery: 2022.10.12

Co sprawia, że człowiek mówi coś zupełnie innego, niż chciałaby powiedzieć każda komórka jego ciała? Bliźnięta Noah i Jude od zawsze stanowiły jedność. Byli utalentowani artystycznie, łączyła ich miłość do sztuki, mieli niepohamowaną wyobraźnię i... skomplikowane charaktery. Ona - zbuntowana, odważna, popularna, ale niedoceniana przez matkę. On - uczuciowy, skryty, nieumiejący dopasować się do oczekiwań ojca. Oboje wyjątkowi. Oboje tak samo pragnący miłości i akceptacji. Z czasem zazdrość, niepewność, strach i niedopowiedzenia piętrzą się i tworzą między rodzeństwem mur. Jedno rozdarte serce pociąga za sobą kolejne - Jude rani brata, a Noah ukochanego. Czy dotarcie do momentu, w którym coś rozdzieliło brata i siostrę, pozwoli im ponownie stać się jednością? Oddam ci słońce to coś więcej niż historia o twórczym rodzeństwie, o nastolatkach pełnych gniewu i niezrozumienia. To także opowieść o tym, jak odnaleźć własną tożsamość, dojrzeć, nauczyć się kochać - także samego siebie.

44,99 zł
34,64 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 10,35 zł

34
Spirala zła Psychol - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
42,00 zł
37,80 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,20 zł

35
The Devils, LP - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Devils, LP
Belphegor, Mystic Production
Dostępny20 szt.

Lista utworów: Side A 1 The Devils 2 Totentanz - Dance Macabre 3 Glorifizierung des Teufels 4 Damnation - Höllensturz Side B 5 Virtus Asinaria - Prayer 6 Kingdom of Cold Flesh 7 Ritus Incendium Diabolus 8 Creature of Fire 9 Blackest Sabbath 1997 (Bonus track)

121,90 zł
112,15 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 9,75 zł

36
Gra wodna 546219 ADAR - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
5,10 zł
4,64 zł

Rabat 9,0%
oszczędzasz 0,46 zł

37
Piórnik potrójny z wyposażeniem PC-05 NEON  St.Right - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
65,90 zł
62,61 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,29 zł

38
Sonic the Hedgehog. Tom 1. Punkt zwrotny - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sonic the Hedgehog. Tom 1. Punkt zwrotny
NiedostępnyBrak

Po raz pierwszy w Polsce seria komiksów światowych bestsellerów gier komputerowych i filmów! Wielka filmowa premiera nowych przygód Sonica już 8 kwietnia 2022 roku! Miliard gier z Sonikiem sprzedanych na świecie! Kultowe animowane seriale telewizyjne! Ekranizacja z 2020 roku to trzeci najbardziej kasowy film roku w USA i szósty na świecie (dostępny na HBO GO i Netflixie)! Ruszajmy z Niebieską Błyskawicą po nowe przygody! Sonic i przyjaciele ścigają się z czasem, by powstrzymać złego doktora Eggmana i jego hordy robotów! Komiks stworzony przez scenarzystę Iana Flynna i rysowników Tracy Yardleya, Adama Bryce’a Thomasa, Jennifer Hernandez i Evan Stanley. Geniusz zła, doktor Eggman, został pokonany, lecz Sonic nie ma ani chwili odpoczynku! Po ostatnim epickim starciu, niedobitki robotów nieustannie atakują małe miasteczka na całym świecie. Aby stawić im czoła, Sonic będzie potrzebował pomocy zaufanych przyjaciół - Tailsa, Knucklesa i Amy, a także zupełnie nowych, nieoczekiwanych sojuszników! W tej nowej serii przygody Niebieskiej Błyskawicy, jakich jeszcze nie widzieliście! Do biegu! Gotowi! Start!

54,90 zł
38,43 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 16,47 zł

39
Bbj Palak Do Wozka City Select 2 1962851 - Mama i dziecko
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bbj Palak Do Wozka City Select 2 1962851
Baby Jogger, Baby Jogger
Dostępny484 szt.

Pałak do w oacute zka, wyściełany miękkim materiałem dla zwiększenia komfortu i bezpieczeństwa nbsp podczas jazdy.

264,90 zł
238,41 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 26,49 zł

40
Dinozaur Plus Akcesoria Mega Creative 502642 - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dinozaur Plus Akcesoria Mega Creative 502642
Mega Creative, Mega Creative - Import
NiedostępnyBrak

Zalety produktu duży Dinozaur posiada ruchome kończyny oraz paszczę. RRRrrr Czasy Prehistoryczne już dawno za nami ale dzięki MEGA CREATIVE Twoje dziecko ma szansę poznać niezwykłe istoty zamieszkujące Ziemię miliony lat temu. Zestaw Dinozaur plus auto plus figurki zołnierzy świetnie sprawdzą się zar oacute wno w trakcie zabawy jak i jako element dekoracji na p oacute łce Zawartość zestawu 1 duży Dinozaur, 1 mały Donozaur oraz roślina i akcesoria, 2x figurka ż oacute łnierz, 1x samoch oacute d terenowy, 1x samolot. Całość wykonana z plastiku. Wymiary/waga/baterie wymiary produktu dł. x wys. x gł. cm Duży Dinozaur 33x20x7, wymiary opakowania dł. x wys. x gł. cm 51x28x12, waga produktu bez opakowania kg 0,50 kg, waga produktu w opakowaniu kg 0,74 kg, Nie wymaga zasilania bateriami. Produkt przeznaczony dla dzieci w wieku 3 . Pakowany w kartonik z okienkiem. W nbsp kartonie zbiorczym po 12 szt.

137,90 zł
103,43 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 34,47 zł

41
Parking Plus Akcesoria Metalowe Wojsko Mega Creative 503607 - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Parking Plus Akcesoria Metalowe Wojsko Mega Creative 503607
Mega Creative, Mega Creative - Import
NiedostępnyBrak

Zalety produktu rozwija kreatywność dziecka, parking 14 element oacute w Wojsko z akcesoriami. Aby utrzymać ład parkowania pojazd oacute w wojskowych każda armia musi posiadać parkingi dla swoich samochod oacute w. Gdzie trzymać te wszystkie pojazdy Na specjalnym parkingu wojskowym od MEGA CREATIVE Parking posiada stację paliw, myjnię, 2x pojazd wojskowy. Zawartość zestawu parking ,myjnia, 2x pojazd wojskowy. Wymiary/waga/baterie wymiary opakowania dł. x wys. x gł. cm 37x25x10, waga produktu bez opakowania kg 0,34 kg, waga produktu z opakowaniem kg 0,54 kg, Nie wymaga zasilania bateriami. Całośc wykonana z plastiku i metalu.Przeznaczony dla dzieci w wieku 3 . Pakowany w kartonik z okienkiem. W kartonie po 32 szt.

80,90 zł
60,68 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 20,22 zł

42
Parking Plus Akcesoria Metalowe WyŚcig Mega Creative 503606 - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Parking Plus Akcesoria Metalowe WyŚcig Mega Creative 503606
Mega Creative, Mega Creative - Import
NiedostępnyBrak

Zalety produktu rozwija kreatywność dziecka, parking 30 element oacute w Wyścig z akcesoriami. Aby utrzymać ład parkowania samochod oacute w wyścigowych każda ekipa musi posiadać parkingi dla swoich aut. Gdzie trzymać te wszystkie pojazdy Na specjalnym parkingu wyścig oacute wek od MEGA CREATIVE Parking posiada bramkę-wjazd dla samochod oacute w, sygnalizacje świetlną ułatwiajacą poruszanie sie po parkingu. Zawartość zestawu parking ,akcesoria m.innymi sygnalizacja świetlna, znaki drogowe, 1x samoch oacute d-wyścig oacute wka. Wymiary/waga/baterie wymiary opakowania dł. x wys. x gł. cm 27x28x7, waga produktu bez opakowania kg 0,25 kg, waga produktu z opakowaniem kg 0,43 kg, Nie wymaga zasilania bateriami. Całość wykonana z plastiku i metalu. Przeznaczony dla dzieci w wieku 3 . Pakowany w kartonik z okienkiem. W kartonie zbiorczym po 48 szt.

58,90 zł
44,18 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 14,72 zł

43
Klej w płynie 30ml Liquid Glue 007 Wb A 24 - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
31,90 zł
44
Karabin na piłeczki piankowe 539563 ADAR - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
34,90 zł
31,76 zł

Rabat 9,0%
oszczędzasz 3,14 zł

45
Cicha kuracja - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cicha kuracja
NiedostępnyBrak

Podejrzewany przez policję o udział w zabójstwie swojej pięknej żony Evie, która w podejrzanych okolicznościach umiera w szpitalu, doktor Harry Corbett prowadzi dochodzenie na własną rękę. Jego prywatne śledztwo ujawnia szokujące fakty dotyczące podwójnego życia Evie. Tymczasem zabójca uderza ponownie, ginie jeden z ulubionych pacjentów Harry`ego. Jedynie Harry zdaje sobie sprawę, że nie była to śmierć naturalna. Teraz nie ma już wątpliwości - zabójcą mógł być tylko lekarz. Sprawa zatacza coraz szersze kręgi - Corbett wpada na trop kartelu firm ubezpieczeniowych, które pozbawiają życia swoich klientów, by zaoszczędzić na kosztach ich opieki medycznej.

33,60 zł
26,88 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 6,72 zł

46
Samolot myśliwski Messerschmitt Bf 109 K - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Samolot myśliwski Messerschmitt Bf 109 K
Dostępny2 szt.

Opis historii rozwoju, konstrukcji, wyposażenia oraz zastosowania wszystkich wersji i odmian niemieckiego samolotu Messerschmitt bf 109, używanego nie tylko podczas II wojny światowej.

25,20 zł
22,68 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,52 zł

47
Zestaw dwóch figurek Koni klacz i źrebię w pudełku  481404 ADAR cena za 1 szt - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
40,90 zł
37,22 zł

Rabat 9,0%
oszczędzasz 3,68 zł

48
So Happy It Hurts. Super Deluxe, 2 CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zapowiedź
So Happy It Hurts. Super Deluxe, 2 CD
Bryan Adams, Warner Music Polska
ZapowiedźData premiery: 2022.10.28

Piętnasty w dyskografii album wielokrotnie nagradzanego, multiplatynowego, obecnego na scenie od 4 dekad gitarzysty i wokalisty, Bryana Adamsa. - Pandemia uświadomiła nam, że spontaniczność może zostać odebrana. - mówi rockman.- Nagle wstrzymano koncerty. Nie można było po prostu wsiąść do samochodu i gdzieś pojechać. Tytułowa piosenka jest właśnie o wolności, autonomii, spontaniczności i ekscytacji, jaką zapewnia szeroka droga. Cały album traktuje o tym, że prawdziwym sekretem do szczęścia są sprawy ulotne, a w szczególności relacje międzyludzkie. Lista utworów: CD1: 1. So Happy It Hurts 2. Never Gonna Rain 3. You Lift Me Up 4. I've Been Looking For You 5. Always Have, Always Will 6. On The Road 7. Kick Ass 8. I Ain't Worth Shit Without You 9. Let's Do This 10. Just Like Me, Just Like You 11. Just About Gone 12. These Are The Moments That Make Up My Life CD2: 1. Summer of '69 2. Everything I Do (I Do It For You) 3. Run To You 4. Heaven 5. Can't Stop This Thing We Started 6. Cuts Like A Knife 7. Please Forgive Me 8. Straight From The Heart 9. When You're Gone 10. Here I Am 11. Back To You 12. Have You Ever Really Loved A Woman?

58,99 zł
54,27 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,72 zł

49
Listy pasterskie z lat 1923-1939 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Listy pasterskie z lat 1923-1939
Dostępny10 szt.

Niniejszy zbiór listów pasterskich metropolity jest pierwszą tego typu publikacją w odniesieniu do tegoż hierarchy. Został w nim zgromadzony i opracowany komplet dwudziestu sześciu listów pasterskich, do którego jako ostatni zakwalifikowano tekst opublikowany w archidiecezjalnej „Kurendzie” z okazji koronacji figury Matki Bożej w Jazłowcu. Jakkolwiek nie został on wydany w formie samodzielnego druku, a jedynie jako integralna część wspomnianego periodyku, to jednak jego forma, treść, doniosły charakter oraz forma typowa dla listów pasterskich wpłynęły na decyzję o uwzględnieniu go w niniejszym zbiorze. Z Wprowadzenia

50,00 zł
42,50 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 7,50 zł

50
Classic, 2 LP - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zapowiedź
Classic, 2 LP
Bryan Adams, Warner Music Polska
ZapowiedźData premiery: 2023.01.20

Lista utworów: LP1: Strona A: 1. Summer of '69 2. Everything I Do (I Do It For You) 3. Run To You / 4. Heaven Strona B: 1. Can't Stop This Thing We Started 2. Cuts Like A Knife 3. Please Forgive Me 4. Straight From The Heart 5. Hidin' From Love LP2: Strona A: 1. When You're Gone 2. Here I Am 3. When You Love Someone 4. Back To You 5. Have You Ever Really Loved A Woman?

117,99 zł
108,55 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 9,44 zł

Wróć do góry