hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2022.08.09

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli we wtorek 9 sierpnia 2022 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Matematyka z plusem 5. Lekcje powtórzeniowe. Szkoła podstawowa. Wersja 2 (Marzenna Grochowalska), na drugim Kalendarz 2023 ścienny - Kalendarz rodzinny. Kolejny produkt to Religia. Szkoła ponadpodstawowa klasa 3. W poszukiwaniu nadziei. Podręcznik. Gaudium (Marian Zając) oraz Rozdroża ** Bolesław Chrobry. Tom 6 (Antoni Gołubiew).
1
Matematyka z plusem 5. Lekcje powtórzeniowe. Szkoła podstawowa. Wersja 2 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Matematyka z plusem 5. Lekcje powtórzeniowe. Szkoła podstawowa. Wersja...
Dostępny58 szt.

Powtórzenie wiadomości w formie konkursu to sprawdzony i atrakcyjny, a co najważniejsze skuteczny pomysł, a dzięki tej książce także łatwy do zrealizowania. W publikacji znalazło się niemal 600 zadań gotowych do powielenia i pocięcia na karteczki do losowania. Te same polecenia można również wykorzystać na kartkówkach, do pracy w grupach lub do odpowiedzi ustnych. Warto je też potraktować jako bazę dodatkowych zadań na lekcje lub zajęcia pozalekcyjne i zastępstwa. Najnowszą edycję Lekcji powtórzeniowych wzbogacono o łamigłówki oraz zadania wymagające uzasadnienia tezy, dlatego piątoklasiści mogą ćwiczyć tę istotną umiejętność sprawdzaną na egzaminie w 8 klasie.

18,70 zł
16,46 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 2,24 zł

2
Kalendarz 2023 ścienny - Kalendarz rodzinny - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalendarz 2023 ścienny - Kalendarz rodzinny
Dostępny62 szt.

Kalendarze ścienne wspaniale pomagają planować czas, a dzięki temu mieć poczucie ładu i harmonii, i tak bardzo nam wszystkim potrzebnej odrobiny kontroli Ten kalendarz pomoże nie tylko dobrze zaplanować obowiązki i chwile odpoczynku, ale dzięki mądrości zawartej w sentencjach na każdy miesiąc pozwoli na głębszą refleksję na temat rodziny. Piękne widoki utrwalone na fotografiach przeniosą Państwa w podróż po różnych zakątkach Polski i świata. Po raz pierwszy zastosowano druk dwustronny. Na tę zmianę zdecydowaliśmy się z trzech zasadniczych powodów: trudności w zakupie papieru, wzrost cen tego surowca, troska i odpowiedzialność za środowisko naturalne.

27,00 zł
22,95 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 4,05 zł

3
Religia. Szkoła ponadpodstawowa klasa 3. W poszukiwaniu nadziei. Podręcznik. Gaudium - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Religia. Szkoła ponadpodstawowa klasa 3. W poszukiwaniu nadziei. Podrę...
Dostępny299 szt.

W poszukiwaniu nadziei. Podręcznik dla III klasy szkoły ponadpodstawowej jest przeznaczony dla uczniów kształcących się w liceach, technikach i szkołach branżowych. Stanowi część serii podręczników pt. Z Bogiem przez życie przygotowanych przez grono specjalistów w zakresie katechetyki, związanych ze środowiskiem akademickim Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II. W jednostkach lekcyjnych wykorzystano wiele metod i materiałów, które dynamizują przebieg katechezy i angażują uczniów. Logiczna i przejrzysta struktura lekcji sprawia, że treści w nich prezentowane będą szybko i skutecznie przyswajane przez młodzież.

22,90 zł
21,30 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 1,60 zł

4
Rozdroża ** Bolesław Chrobry. Tom 6 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
59,90 zł
37,74 zł

Rabat 37,0%
oszczędzasz 22,16 zł

5
Antybiotyki z apteki Pana Boga - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Antybiotyki z apteki Pana Boga
Dostępny123 szt.

Książka zawiera wiele unikalnych i skutecznych receptur z babki lancetowatej, bzu czarnego, czosnku pospolitego, cebuli jadalnej, chrzanu pospolitego, dziewanny, goździkowca korzennego, jeżówki purpurowej, lebiodki pospolitej, lipy drobnolistnej, macierzanki piaskowej, maliny właściwej, miodu pszczelego, nagietka lekarskiego, olejku z drzewa herbacianego, propolisu, sosny pospolitej, szałwii lekarskiej, tymianku pospolitego.

49,90 zł
44,41 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 5,49 zł

6
Biuro papieża. Pius XII i Żydzi - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Biuro papieża. Pius XII i Żydzi
Dostępny299 szt.

W 2020 papież Franciszek zezwolił na udostępnienie badaczom archiwaliów z czasów pontyfikatu papieża Piusa XII. W labiryncie milionów odtajnionych dokumentów doskonale odnalazł się Johan Ickx, kierownik Archiwów Historycznych w Sekretariacie Stanu, czyli Ministerstwa Spraw Zagranicznych Watykanu. Potrzebny był wybitny ekspert, by odtworzyć prawdę o działalności Biura i odsłonić tajemniczy świat kurii rzymskiej, która z racji dyplomatycznego i poufnego charakteru przekazywanych informacji, posługuje się językiem niezrozumiałym dla laika. Publikacja ukazuje się po śmierci Rolfa Hochhuth'a, autora słynnej sztuki Der Stellvertreter (Namiestnik), niezwykle żywotnej kreacji sfinansowanej przez sowieckie tajne służby. Utwór wystawiony w 1963 i przetłumaczony na niemal wszystkie języki europejskie, na wiele lat zdeprecjonował działalność Piusa XII - od chwalonej na całym świecie przez najwyższych rangą polityków i osobistości żydowskie, do obrzuconej obelgami.

65,00 zł
39,65 zł

Rabat 39,0%
oszczędzasz 25,35 zł

7
Konarzewo Czartoryskich 1925-1941 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Konarzewo Czartoryskich 1925-1941
Dostępny16 szt.

To historia życia rodziny Teresy i Romana Czartoryskich w majątku w Konarzewie w latach 1925–41. Dzięki prywatnym zapiskom, wspomnieniom i korespondencji poznajemy od kulis życie polskiej arystokracji w przełomowych dla naszego kraju czasach – burzliwych politycznie latach 20. i 30. XX wieku oraz podczas II wojny światowej, która na zawsze przekreśliła ustalony porządek społeczny, skazując całą klasę ziemiańską i arystokratyczną na niebyt. To intymna opowieść o ostatnich latach życia ziemiańskiego – zarządzaniu majątkiem, relacjach małżeńskich, wychowywaniu dzieci, spotkaniach towarzyskich, licznych polowaniach, problemach finansowych i układach politycznych. Publikacja zawiera 150 zdjęć pochodzących z albumów rodzinnych Rodu Czartoryskich. „Wielowarstwowy obraz rodziny arystokratycznej, widziany z głębi jej wnętrza. Niezwykły, bo wolny i od pompatycznej fasady, jaką zwykle przyjmuje ogromna majętność, i od aury potępieńczej, którą skutecznie osadziła w społeczeństwie propaganda powojenna. Biegnące przez kilkanaście lat świadectwo Konarzewa, jako gniazda Czartoryskich, można uznać za modelowy wizerunek siedliska ziemiańskiego w okresie dojrzałej II Rzeczpospolitej. Właściciele ziemskich fortun, potomkowie historycznych rodów, stawali wobec popękanego politycznie, słabo zarządzanego państwa w roli depozytariuszy tradycji – ponadczasowej rangi Polski”. Ze wstępu Zbigniewa Gluzy

59,90 zł
43,13 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 16,77 zł

8
1, 2, 3... Do szkoły - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
1, 2, 3... Do szkoły
Dostępny388 szt.

Bogato ilustrowana książka obrazkowa, w której ciepło i z humorem ukazane są uroki szkolnego życia. Duży format! Dla przedszkolaków i pierwszoklasistów. W przyszłym roku Pom idzie do szkoły. Bardzo się niecierpliwi i już nie może się doczekać! Postanawia więc odwiedzić szkoły swoich przyjaciół. W Szkole Małych Skoczków króliki uczą się czytać, pisać i liczyć. W Szkole Kumatków żabki tworzą wspaniałe dzieła sztuki. W Szkole Puchatych Ogonów lisy trenują cały dzień. A może w swojej wymarzonej szkole Pom znajdzie to wszystko razem? Jedno jest pewne – szkoła to wspaniała przygoda! Najnowsza książka znanej i cenionej ilustratorki, Marianne Dubuc. Charakterystyczne dla autorki zabawne, pełne detali ilustracje wciągną do lektury czytelników w każdym wieku. Marianne Dubuc ukończyła projektowanie graficzne na Uniwersytecie Quebeckim w Montrealu. Tworzy książki dla odbiorów w różnym wieku, jej prace zostały przetłumaczone na 20 języków. Nakładem wydawnictwa Entliczek ukazała się jej książka pt. Dzień dobry, poczta!.

49,90 zł
31,44 zł

Rabat 37,0%
oszczędzasz 18,46 zł

9
Czarna pieśń - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czarna pieśń
Dostępny780 szt.

Toczyliśmy bitwy, po których zostawało na ziemi ponad sto trupów, ale nie napisano o nich ani słowa. Zakon walczy, ale często robi to w ciszy, bez chwały czy nagrody. Nie mamy sztandarów. Vaelin Al Sorna jest najnowszym rekrutem Szóstego Zakonu. Podczas brutalnego szkolenia uczy się wykuwać miecze, przetrwać w dziczy, zabić człowieka szybko i cicho, a wszystko w imię obrony Królestwa i wiary. Teraz jego umiejętności zostaną poddane próbie. Zbliża się wojna. Vaelin musi wykorzystać całą swoją siłę i spryt, żeby przeżyć nadciągający konflikt. Lecz kiedy świat będzie balansował na krawędzi chaosu, Vaelin pozna prawdę, która tnie głębiej niż miecz.

49,00 zł
35,28 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 13,72 zł

10
Kalendarz 2023 liturgiczny - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalendarz 2023 liturgiczny
Dostępny34 szt.

Edycja Świętego Pawła przygotowała kalendarz liturgiczny na kolejny rok. Kalendarz zawiera symbol wskazujący rangę liturgiczną danego dnia, odnośniki do liturgii słowa, refreny psalmów responsoryjnych, numeracje tygodni Psałterza, oznaczenia kolorystyczne danego dnia liturgicznego. Na końcu są zamieszczone intencje Apostolstwa Modlitwy oraz miejsce na notatki.

8,20 zł
7,05 zł

Rabat 14,0%
oszczędzasz 1,15 zł

11
Koniec tajemnic - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Koniec tajemnic
Dostępny680 szt.

Meg robi wszystko, co w jej mocy, żeby jej związek z Brayanem rozwijał się harmonijnie, i na początku się jej to udaje. Wiją sobie gniazdko i spokojnie czekają na przyjście na świat dziecka. Jednak ich spokój nie trwa długo, bo nieoczekiwanie w drzwiach ich domu pojawia się Philip i wszystko zaczyna się sypać niczym domino puszczone w ruch. Czy ujawnienie najskrytszych tajemnic złamie Meg? Czy dziewczyna przetrwa kolejny horror? I jaką rolę odegra w tym wszystkim Erick? Czy Meg znajdzie w sobie siłę na kolejną walkę?

29,90 zł
21,53 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,37 zł

12
Kalendarz 2023 ścienny - Kwiaty - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalendarz 2023 ścienny - Kwiaty
Dostępny12 szt.

Kalendarze ścienne wspaniale pomagają planować czas, a dzięki temu mieć poczucie ładu i harmonii, i tak bardzo nam wszystkim potrzebnej odrobiny kontroli Mamy nadzieję, że widok pięknych kwiatów sprawi, że ten kalendarz oprócz wygody planowania zapewni Państwu także wspaniałe chwile wytchnienia. Po raz pierwszy zastosowano druk dwustronny. Na tę zmianę zdecydowaliśmy się z trzech zasadniczych powodów: trudności w zakupie papieru, wzrost cen tego surowca, troska i odpowiedzialność za środowisko naturalne.

16,40 zł
12,14 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 4,26 zł

13
Czytanki naklejanki. Niezwykły wynalazek. Marvel Spider-Man - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czytanki naklejanki. Niezwykły wynalazek. Marvel Spider-Man
Dostępny9001 szt.

W siedzibie Avengersów pojawił się niezwykły wynalazek, który pozwala superbohaterom zamieniać się mocami. Spider-Man i Hulk zgłaszają się na ochotnika, by go przetestować. Co z tego wyniknie? "Czytanki naklejanki" to nie tylko obietnica udziału w fascynujących przygodach bohaterów Disneya i Marvela, ale również okazja, by aktywnie uczestniczyć w czytaniu. Do każdej książki jest dołączony arkusz z naklejkami. Część z nich przyda się w trakcie czytania, należy je wkleić w odpowiednie miejsce w tekście, by uzupełniły fabułę. Resztę można wykorzystać do zabawy.

8,99 zł
6,38 zł

Rabat 29,0%
oszczędzasz 2,61 zł

14
Kalendarz 2023 na biurko - Czas to miłość - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalendarz 2023 na biurko - Czas to miłość
Dostępny53 szt.

Miłość to siła nabywcza szczęścia napisał Phil Bosmans, dlatego uczucie to zostało wybrane jako temat przewodni tego kalendarza. Tydzień jest rozmieszczony na jednej stronie, na której znajduje się też cytat i kolorowe zdjęcie. W kalendarium są zaznaczone imieniny i święta, jest miejsce na notatki. Na końcu umieszczono skrócony kalendarz na rok 2024.

16,40 zł
11,81 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 4,59 zł

15
Drzewo życzeń - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
39,90 zł
25,14 zł

Rabat 37,0%
oszczędzasz 14,76 zł

16
Kalendarz 2023 na biurko - Czas na radość - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalendarz 2023 na biurko - Czas na radość
Dostępny97 szt.

W naszej zabieganej codzienności coraz mniej miejsca na radość. Tymczasem bardzo jej w życiu potrzeba, tak jak słońca. Ten kalendarz przypomina, że powodów do radości tak naprawdę nie brakuje, tylko trzeba umieć je dostrzec. Tydzień jest rozmieszczony na jednej stronie, na której znajduje się też cytat i kolorowe zdjęcie. W kalendarium są zaznaczone imieniny i święta, jest miejsce na notatki. Na końcu umieszczono skrócony kalendarz na rok 2024.

17,30 zł
12,80 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 4,50 zł

17
Reguły na czas chaosu - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przedsprzedaż
Reguły na czas chaosu
PrzedsprzedażData premiery: 2022.10.12

Krótki przewodnik dla tych, którzy czują lęk i niepewność. Jak odnaleźć równowagę w czasach, gdy stabilność stała się towarem deficytowym? Gdzie szukać sensu, gdy zewsząd zalewają nas złe wiadomości? Jak myśleć racjonalnie w rozemocjonowanym świecie? Komu i czemu ufać, gdy w najlepsze trwa ogólnoświatowa wojna informacyjna, nadciąga kryzys ekonomiczny, a nasza planeta płonie? Tomasz Stawiszyński, filozof i eseista, autor m.in. bestsellerowej Ucieczki od bezradności, w swojej nowej książce przypomina, że warunkiem sensownego, pożytecznego działania, jest rozumienie. Czerpiąc z literatury filozoficznej i tekstów kultury pokazuje, jak poddawać refleksji odruchy serca, nie dać się uwieść manipulacjom oraz kultywować konflikt w sobie, zamiast przenosić go na zewnątrz. Ponieważ najlepsze, co możemy teraz zrobić dla świata i siebie samych, to wziąć głęboki oddech i spojrzeć na rzeczywistość świeżym okiem - z dystansem, ale też dużą dozą wrażliwości.

44,99 zł
34,64 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 10,35 zł

18
Piasek kinetyczny naturalny, 1kg - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piasek kinetyczny naturalny, 1kg
Tuban
Dostępny17 szt.

Modeluj i zgniataj piasek kinetyczny! Piasek sprawia wrażenie mokrego, ale nie brudzi dłoni. Możesz modelować dziwaczne kształty, rozciągać go na wszystkie strony i dać się ponieść wyobraźni. Ściskaj, zgniataj, rozciągaj i przelewaj piasek między palcami zupełnie nie brudząc dłoni! Piasek Kinetyczny pobudza dziecięcą kreatywność - pozwala kształtować zdolności manualne. Zabawa z piaskiem kinetycznym daje olbrzymią radość i frajdę. Ten miękki i plastyczny piasek daje wiele radości i nie sprawia żadnych kłopotów, jeśli chodzi o sprzątanie. Zabawa wciągnie każdego. Koniecznie sprawdź Kinetic Sand!

26,00 zł
22,88 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 3,12 zł

19
The Boy She Hates - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Boy She Hates
Dostępny379 szt.

Nigdy nie zapomnę tej historii. Uwielbiam ją. Każdą scenę z tej książki znam na pamięć. High school drama, wredne koleżanki, wytatuowany bad boy i popularna dziewczyna. Dokładnie te same emocje towarzyszyły mi, kiedy czytałam Dręczyciela Penelope Douglas. Gorące Book Story Idealna dla fanów Punk 57! Nagle chłopak, którego nienawidziła, wydaje się jedynym, z którym coś ją łączy. Jaymerson Holloway posiadała wszystko, o czym może marzyć nastolatka. Cieszyła się urodą oraz popularnością, chodziła z najgorętszym kolesiem w szkole i była cheerleaderką. Wszystko było idealne, poza bratem jej chłopaka, Hunterem Harrisem. Jaymerson nie potrafiła go znieść i to ze wzajemnością. Stanowił kompletne przeciwieństwo jej ukochanego Coltona. Wytatuowany, otaczał się dziwnymi ludźmi, nikogo nie słuchał i ciągle sprawiał kłopoty. Nienawidziła go, od kiedy pamięta. Jednak pewnego dnia wszystko się zmieni. Colton zginie w wypadku samochodowym, a Jaymerson oraz Hunter poważnie w nim ucierpią. Od tego czasu dla dziewczyny nic nie jest takie, jak było. Koleżanki nie wydają się już takie fajne. Są wręcz złośliwe i wredne. Cheerleading w zasadzie już ją nie interesuje, bycie piękną i idealną też nie. Teraz częściej niż kiedykolwiek wcześniej widuje Huntera, a jego spojrzenie przepełnione jeszcze większą nienawiścią nawiedza ją w snach.

44,90 zł
30,08 zł

Rabat 33,0%
oszczędzasz 14,82 zł

20
Tablica magnetyczna Psi Patrol - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
38,90 zł
35,40 zł

Rabat 9,0%
oszczędzasz 3,50 zł

21
Piasek kinetyczny fioletowy, 1kg - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piasek kinetyczny fioletowy, 1kg
Tuban
Dostępny22 szt.

Modeluj i zgniataj piasek kinetyczny! Piasek sprawia wrażenie mokrego, ale nie brudzi dłoni. Możesz modelować dziwaczne kształty, rozciągać go na wszystkie strony i dać się ponieść wyobraźni. Ściskaj, zgniataj, rozciągaj i przelewaj piasek między palcami zupełnie nie brudząc dłoni! Piasek Kinetyczny pobudza dziecięcą kreatywność - pozwala kształtować zdolności manualne. Zabawa z piaskiem kinetycznym daje olbrzymią radość i frajdę. Ten miękki i plastyczny piasek daje wiele radości i nie sprawia żadnych kłopotów, jeśli chodzi o sprzątanie. Zabawa wciągnie każdego. Koniecznie sprawdź Kinetic Sand!

26,00 zł
22,88 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 3,12 zł

22
Kalendarz 2023 ścienny - Krajobrazy polskie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalendarz 2023 ścienny - Krajobrazy polskie
Dostępny3 szt.

Papier kredowy, 6 kartek i okładka, oprawa spiralowa z wygodną zawieszką, piękne zdjęcia i kolorowe kalendarium z zaznaczonymi imieninami i świętami, oraz myśl na każdy miesiąc. Po raz pierwszy zastosowano druk dwustronny. Na tę zmianę zdecydowaliśmy się z trzech zasadniczych powodów: trudności w zakupie papieru, wzrost cen tego surowca, troska i odpowiedzialność za środowisko naturalne.

27,00 zł
23,22 zł

Rabat 14,0%
oszczędzasz 3,78 zł

23
Kalendarz 2023 ścienny - Anioły - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalendarz 2023 ścienny - Anioły
Dostępny58 szt.

Kalendarz ścienny na rok 2023 zilustrowany pięknymi wizerunkami aniołów autorstwa Mariny Czajkowskiej. Wykonany z wysokiej jakości papieru kredowego, wzbogacony o kolorowe kalendarium z zaznaczonymi imieninami i świętami. Oprawa spiralowana z zawieszką. Po raz pierwszy zastosowano druk dwustronny. Na tę zmianę zdecydowaliśmy się z trzech zasadniczych powodów: trudności w zakupie papieru, wzrost cen tego surowca, troska i odpowiedzialność za środowisko naturalne.

24,00 zł
20,64 zł

Rabat 14,0%
oszczędzasz 3,36 zł

24
Młodzi przyrodnicy. Rozpoznaję ptaki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
29,99 zł
19,49 zł

Rabat 35,0%
oszczędzasz 10,50 zł

25
Trzech Gości w Łódce plus Wampir - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
44,90 zł
34,57 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 10,33 zł

26
Uwięziona - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Uwięziona
Dostępny263 szt.

Uwięziona to piąty tom quasi-autobiograficznego cyklu Marcela Prousta W poszukiwaniu straconego czasu, uznanego w powszechnej opinii krytyków za arcydzieło literatury. (Pierwsza część nosi tytuł W stronę Swanna, druga W cieniu zakwitających dziewcząt, trzecia Strona Guermantes, czwarta Sodoma o Gomora). Piękno niektórych zdań tych powieści zapiera dech w piersiach. Zawdzięczamy to również niesłychanej maestrii tłumaczenia Tadeusza Boya-Żeleńskiego.Głównym tematem Uwięzionej jest miłość Marcela i Albertyny. Ale miłość ta to udręka. Marcel wie, że Albertyna do miłosnych uciech lubi wybierać kobiety, dlatego stara się jej wszelkie takie kontakty uniemożliwić. Sam snuje plany zerwania, ale nie może pogodzić się z myślą, że Albertyna mogłaby go opuścić. Ta miłość to wieczne podchody, niesnaski, intrygi...

49,90 zł
31,94 zł

Rabat 36,0%
oszczędzasz 17,96 zł

27
Dyplomacja - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dyplomacja
Dostępny263 szt.

Od koncertu mocarstw, przez piekło światowych wojen, do końca zimnej wojny - panoramę dziejów dyplomacji prezentuje w swoim najwybitniejszym dziele człowiek najbardziej do tego zadania odpowiedni - dyplomata, negocjator, literat i autor sukcesów amerykańskiej polityki II połowy XX wieku. Jest to jedyna historia dyplomacji doprowadzona do czasów najnowszych.

129,00 zł
103,20 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 25,80 zł

28
Czytanki naklejanki. Zabawa w chowanego. Disney Kubuś i Przyjaciele - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czytanki naklejanki. Zabawa w chowanego. Disney Kubuś i Przyjaciele
Dostępny8197 szt.

Mieszkańcy Stumilowego Lasu urządzili wielką zabawę w chowanego. Jako pierwszy szuka Kubuś Puchatek. Czy sympatycznemu misiowi uda się znaleźć wszystkich przyjaciół? "Czytanki naklejanki" to nie tylko obietnica udziału w fascynujących przygodach bohaterów Disneya i Marvela, ale również okazja, by aktywnie uczestniczyć w czytaniu. Do każdej książki jest dołączony arkusz z naklejkami. Część z nich przyda się w trakcie czytania, należy je wkleić w odpowiednie miejsce w tekście, by uzupełniły fabułę. Resztę można wykorzystać do zabawy.

8,99 zł
7,10 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 1,89 zł

29
Kalendarz 2023 kieszonkowy biblijny - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalendarz 2023 kieszonkowy biblijny
Dostępny61 szt.

Kalendarz podaje uwagi praktyczne, jak czytać Pismo Święte. Zawiera symbol wskazujący rangę liturgiczną danego dnia i odnośniki do liturgii słowa. Podaje też roczny plan czytania Biblii. Ze względu na niewielki rozmiar, można włożyć go do Pisma Świętego, aby rozważać słowo Boże wraz z całym Kościołem.

7,30 zł
6,57 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 0,73 zł

30
Kalendarz 2023 ścienny - Świat wokół nas - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalendarz 2023 ścienny - Świat wokół nas
Dostępny34 szt.

Kalendarze ścienne wspaniale pomagają planować czas, a dzięki temu mieć poczucie ładu i harmonii, i tak bardzo nam wszystkim potrzebnej odrobiny kontroli Mamy nadzieję, że widok pięknych kwiatów sprawi, że ten kalendarz oprócz wygody planowania zapewni Państwu także wspaniałe chwile wytchnienia. Po raz pierwszy zastosowano druk dwustronny. Na tę zmianę zdecydowaliśmy się z trzech zasadniczych powodów: trudności w zakupie papieru, wzrost cen tego surowca, troska i odpowiedzialność za środowisko naturalne.

16,40 zł
14,76 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 1,64 zł

31
Nieuchwytni Tom 4. Uratuj mnie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
41,90 zł
31,43 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 10,47 zł

32
BiWWP 3 122 mm artyleryjska wyrzutnia rakietowa BM-21 Grad - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
BiWWP 3 122 mm artyleryjska wyrzutnia rakietowa BM-21 Grad
Dostępny90 szt.

Publikacja zwiera szczegółowy opis: historii powstania, budowy części jezdnej i artyleryjskiej, wykorzystywanej amunicji i zastosowania bojowego wieloprowadnicowych wyrzutni rakietowych BM-21 Grad wprowadzonych do uzbrojenia Armii Radzieckiej w 1963 roku. Jest to najbardziej na świecie rozpowszeniony typ broni rakietowej. Pod koniec lat 60. XX wieku wyrzutnie tego typu zakupiono także dla Wojska Polskiego. W 2021 roku Polska miała jeszcze 98 wyrzutni rakietowych BM-21, które znajdowały się w zapasach wojska oraz w niektórych skadrowanych dywizjonach artylerii rakietowej. W okresie kwiecień-maj 2022 r. część tych wyrzutni przekazano armii ukraińskiej, które odpiera agresję Rosji rozpoczętą 24 lutego 2022 r. W książce opisano również kilkadziesiąt wyrzutni rakietowych, które stanowią modernizację lub rozwinięcie wyrzutni BM-21, opracowanych i wprowadzonych do uzbrojenia w latach 1970-2022 w Rosji, Białorusi, Gruzji, Kazachstanie, Naddniestrzu, Ukrainie, Chinach, Czechosłowacji, Czechach, Chorwacji, Iranie, Rumunii, Serbii, Słowacji, Turcji, Włoszech, ZEA i w Polsce

50,40 zł
36,29 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 14,11 zł

33
AfterLife, CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
AfterLife, CD
Five Finger Death Punch, Mystic Production
Dostępny20 szt.

1. Welcome To The Circus 2. AfterLife 3. Times Like These 4. Roll Dem Bones 5. Pick Up Behind You 6. Judgment Day 7. IOU 8. Thanks For Asking 9. Blood And Tar 10. All I Know 11. Gold Gutter 12. The End

72,90 zł
67,07 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,83 zł

34
Kalendarz 2023 ścienny - Pozdrowienia z Polski - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalendarz 2023 ścienny - Pozdrowienia z Polski
Dostępny49 szt.

Kalendarz ścienny na rok 2023 zilustrowany pięknymi zdjęciami ciekawych miejsc z Polski. Wykonany z wysokiej jakości papieru kredowego, wzbogacony o kolorowe kalendarium z zaznaczonymi imieninami i świętami, myślą na każdy miesiąc. Oprawa zeszytowa z dziurką do zawieszenia. Format po rozłożeniu 21 x 29,6 cm.

10,90 zł
9,81 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 1,09 zł

35
Puzzle 1500 elementów. Kociaki na sofie - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1500 elementów. Kociaki na sofie
Trefl, 1500
Dostępny106 szt.

Produkt został wykonany z wysokiej jakości materiałów, z zastosowaniem specjalnego kalandrowanego papieru odbijającego światło, co ułatwia układanie. Produkt został wyprodukowany w Polsce, a do produkcji zostały użyte materiały ekologiczne.

25,90 zł
22,53 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 3,37 zł

36
Koraliki literki 170 szt. - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Koraliki literki 170 szt.
DP Craft
Dostępny100 szt.

Koraliki w kształcie kostek z literkami stanowią doskonały dodatek do  wszelkiego rodzaju prac kreatywnych, cardmakingu, scrapbookingu. Można je nawlekać na  załączoną elastyczną żyłkę, druciki kreatywne lub  przyklejać do  projektów kreatywnych. Idealne do  zdobienia dekoracji, elementów garderoby i  wystroju wnętrz, własnoręcznie tworzonej biżuterii, a  także do  dekorowania pudełek, prezentów i  wielu innych. Ilość w opakowaniu: 170 szt. Rozmiar: 0,5 cm x 0,5 cm Kolor: mix pastelowy

9,50 zł
8,08 zł

Rabat 14,9%
oszczędzasz 1,42 zł

37
Kalendarz 2023 kieszonkowy Wiara - Kwiatek - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalendarz 2023 kieszonkowy Wiara - Kwiatek
Dostępny58 szt.

Dzięki poręcznemu, lekkiemu i funkcjonalnemu kalendarzowi kieszonkowemu możemy planować z wiarą i działać z miłością w każdym dniu 2023 roku.

7,30 zł
6,57 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 0,73 zł

38
Kalendarz 2023 na biurko - Tygodniowe inspiracje - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalendarz 2023 na biurko - Tygodniowe inspiracje
Dostępny38 szt.

Każde życie jest szansą, trzeba ją tylko pochwycić mówiła św. Matka Teresa. Cytaty w kalendarzu zwracają uwagę na to, że nie jesteśmy pozostawieni sami sobie, przypominają, co tak naprawdę w życiu jest ważne, motywują do działania. Tydzień jest rozmieszczony na jednej stronie. W kalendarium są zaznaczone imieniny i święta, jest miejsce na notatki. Na każdej stronie znajduje się kolorowe zdjęcie i cytat oraz skrócone kalendarium miesiąca bieżącego i kolejnego. Na końcu umieszczono skrócony kalendarz na rok 2024.

20,00 zł
18,00 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,00 zł

39
Guziki samoprzylepne 12 mm kolorowe 66 szt. - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Guziki samoprzylepne 12 mm kolorowe 66 szt.
DP Craft
Dostępny102 szt.

Zestaw plastikowych guzików samoprzylepnych w radosnych, soczystych kolorach. Guziczki prezentują się pięknie i cieszą oko na każdej kreatywnej pracy. 

8,70 zł
7,40 zł

Rabat 14,9%
oszczędzasz 1,30 zł

40
Kalendarz 2023 ścienny - Bukiety - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalendarz 2023 ścienny - Bukiety
Dostępny1 szt.

Kalendarze ścienne wspaniale pomagają planować czas, a dzięki temu mieć poczucie ładu i harmonii, i tak bardzo nam wszystkim potrzebnej odrobiny kontroli A przy okazji można ucieszyć oczy subtelnym pięknem kwiatów i cieszyć się chwilą wytchnienia. Serdecznie Państwa zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą kalendarzy ściennych i zakup dla siebie lub dla osób dla Państwa ważnych. Z pewnością kalendarze Edycji Świętego Pawła będą trafionym wyborem. Po raz pierwszy zastosowano druk dwustronny. Na tę zmianę zdecydowaliśmy się z trzech zasadniczych powodów: trudności w zakupie papieru, wzrost cen tego surowca, troska i odpowiedzialność za środowisko naturalne.

27,00 zł
24,30 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,70 zł

41
Days Of The Lost, CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Days Of The Lost, CD
The HALO EFFECT, Mystic Production
Dostępny21 szt.

1 Shadowminds 2 Days Of The Lost 3 The Needless End 4 Conditional 5 In Broken Trust 6 Gateways 7 A Truth Worth Lying For 8 Feel What I Believe 9 Last Of Our Kind feat. Matthew Heafy 10 The Most Alone

59,90 zł
55,11 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,79 zł

42
PLAYMOBIL ® 6169. Princess. Konik do czesania Luna - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
PLAYMOBIL ® 6169. Princess. Konik do czesania Luna
Playmobil ®
Dostępny1 szt.

Polecany dla dzieci od 5 lat. Uwaga! Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat ze względu na ryzyko udławienia małymi elementami.

23,79 zł
20,94 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 2,85 zł

43
Kalendarz 2023 ścienny - Perły krajobrazu - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalendarz 2023 ścienny - Perły krajobrazu
Dostępny1 szt.

Kalendarze ścienne wspaniale pomagają planować czas, a dzięki temu mieć poczucie ładu i harmonii, i tak bardzo nam wszystkim potrzebnej odrobiny kontroli Nasz kalendarz poza wygodą planowania pozwoli Państwu na przeniesienie się w różne zakątki świata i wzbudzi zachwyt nad pięknem prawdziwych pereł krajobrazowych. Po raz pierwszy zastosowano druk dwustronny. Na tę zmianę zdecydowaliśmy się z trzech zasadniczych powodów: trudności w zakupie papieru, wzrost cen tego surowca, troska i odpowiedzialność za środowisko naturalne.

27,00 zł
24,30 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,70 zł

44
Kalendarz 2023 kieszonkowy Wiara - Góry - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalendarz 2023 kieszonkowy Wiara - Góry
Dostępny48 szt.

Dzięki poręcznemu, lekkiemu i funkcjonalnemu kalendarzowi kieszonkowemu możemy planować z wiarą i działać z miłością w każdym dniu 2023 roku.

7,30 zł
6,57 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 0,73 zł

45
Kalendarz 2023 ścienny - Madonny - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalendarz 2023 ścienny - Madonny
Dostępny27 szt.

Kalendarze ścienne wspaniale pomagają planować czas, a dzięki temu mieć poczucie ładu i harmonii, i tak bardzo nam wszystkim potrzebnej odrobiny kontroli Ale kalendarze z serii Madonny są szczególne bo każdy miesiąc z Matką Bożą to wspaniały czas. Niech Maryja zadba o nasze plany i ich realizację zaprośmy Ją do wspólnego organizowania każdego dnia, naszych zajęć i odpoczynku. Z pewnością wszystko nabierze blasku Jej serdecznej obecności! Po raz pierwszy zastosowano druk dwustronny. Na tę zmianę zdecydowaliśmy się z trzech zasadniczych powodów: trudności w zakupie papieru, wzrost cen tego surowca, troska i odpowiedzialność za środowisko naturalne.

24,00 zł
21,60 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,40 zł

46
O osobliwościach rosyjskiego stosunku do prawa międzynarodowego - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
O osobliwościach rosyjskiego stosunku do prawa międzynarodowego
Dostępny33 szt.

Szczególny rosyjski stosunek do prawa międzynarodowego nie jest zjawiskiem nowym, posiada głębokie tradycje historyczne, które sięgają czasów Rosji carskiej, nabrały dodatkowych specyficznych cech w czasach Rosji sowieckiej i znajdują właśnie twórcze rozwinięcie w Rosji putinowskiej. Książka Lauriego Mälksoo z pewnością pozwala lepiej zrozumieć, co ma myśli Kreml, perorując na temat prawa międzynarodowego w czasie prowadzenia zdelegalizowanej wojny napastniczej. Pokazuje, że ugruntowane w zachodniej kulturze politycznej pojęcia i terminy prawne mogą przybierać inne znaczenie, gdy padają z ust kremlowskich polityków uformowanych w realiach sowieckich.

35,00 zł
33,60 zł

Rabat 4,0%
oszczędzasz 1,40 zł

47
PLAYMOBIL ® 6167. Princess. Konik do czesania Viola - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
PLAYMOBIL ® 6167. Princess. Konik do czesania Viola
Playmobil ®
NiedostępnyBrak

Polecany dla dzieci od 5 lat. Uwaga! Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat ze względu na ryzyko udławienia małymi elementami.

23,79 zł
20,94 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 2,85 zł

48
Nożyk precyzyjny - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nożyk precyzyjny
DP Craft
Dostępny103 szt.

Praktyczny i  funkcjonalny nożyk do  precyzyjnego wycinania wykonany z materiałów nierdzewnych. To niezastąpione narzędzie we wszystkich technikach wymagających precyzyjnego cięcia. Świetnie sprawdzi się w cardmakingu, scrapbookingu, decoupage, modelarstwie, itp. Wycina w papierze, piance, tekturze, folii, serwetkach do  decoupage. W opakowaniu: 1 sztuka oraz  3 wymienne ostrza

15,10 zł
12,84 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 2,26 zł

49
Kalendarz 2023 na biurko - Przy Tobie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalendarz 2023 na biurko - Przy Tobie
Dostępny31 szt.

Kalendarz, odsłaniając przed nami kolejne miesiące roku, przypomina nam o dobroci, miłości, zawierzeniu, pięknie Na jednej stronie mieści się cały miesiąc. W kalendarium są zaznaczone imieniny i święta. Obok kalendarium znajduje się piękne, duże, kolorowe zdjęcie i cytat.

18,00 zł
16,20 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 1,80 zł

50
Królowa piękna z Jerozolimy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przedsprzedaż
Królowa piękna z Jerozolimy
PrzedsprzedażData premiery: 2022.10.12

Międzynarodowy bestseller. Olśniewająca saga rodzinna o matkach i córkach, sekretach skrywanych przez lata oraz klątwie ciążącej na czterech pokoleniach kobiet z rodu Ermozów. Luna o zielonych oczach jest najpiękniejszą kobietą w całej Jerozolimie. Jej córka Gabriela nie odziedziczyła po niej słynnej urody i wdzięku. Kobiety nie rozumieją się i nie potrafią znaleźć wspólnego języka, ale gdy dochodzi do tragedii, Gabriela odkrywa, że matka ma do zaoferowania znacznie więcej niż starannie pomalowane usta. Aby zrozumieć tę trudną relację, dziewczyna odkrywa różne wątki historii swojej rodziny: od prababki Mercady, znanej uzdrowicielki, kobiety surowej, zimnej i bezwzględnej, przez zgorzkniałą babcię Rosę, która sprzątała domy Anglików i nigdy nie zaznała szczęścia, po kochającą zabawę, promienną Lunę. Gabriela musi zmierzyć się z przeszłością o wiele bardziej złożoną, niż mogła przypuszczać i teraźniejszością, która bywa okrutna. Pełna rozmachu opowieść o niezwykłych kobietach, które w czasach dramatycznych zmian wytyczają własne szlaki. Okrzyknięty sefardyjską wersją Opowieści o miłości i mroku porywający portret żydowskiej rodziny spleciony z burzliwymi losami Jerozolimy od panowania osmańskiego po pierwsze lata młodego Państwa Izrael. Yishai-Levi w swojej książce uchwyciła zarówno nierozerwalną nić łączącą pokolenia sefardyjskiej rodziny, jak i zawiłości codziennego życia w Jerozolimie. Ta powieść - przesycona widokami, dźwiękami i zapachami niczym jerozolimski targ, a przy tym tak bogata w szczegóły i kolorowa jak lewantyński gobelin - to poruszający opis pojednania matki i córki. – Talia Carner, autorka Hotel Moscow i Jerusalem Maiden Miłośnicy Gabriela Garcíi Márqueza pokochają Królową piękna z Jerozolimy. – Jewish Journal Język, smaki, przesądy i uprzedzenia rodziny Ermozów są równie zniewalające, co pełne przypraw, wyrafinowane przysmaki ich kuchni… Fascynująca eksploracja (…) ludzkiego ducha. – Jewish Renaissance

59,99 zł
46,19 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 13,80 zł

Wróć do góry