hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2022.08.12

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w piątek 12 sierpnia 2022 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Oblicza geografii 4. Maturalne karty pracy dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres rozszerzony (Violetta Feliniak, Katarzyna Maciążek, Bogusława), na drugim Fizyka 4. Zbiór zadań. Liceum i technikum. Zakres rozszerzony (Agnieszka Bożek, Jadwiga Salach, Katarzyna Nessing). Kolejny produkt to Nowa Teraz matura Chemia. Vademecum ZR (Małgorzata Jelińska-Kazimierczuk, Elżbieta Megiel) oraz Życie mimo wszystko. Rozmowy o samobójstwie (Halszka Witkowska).
1
Oblicza geografii 4. Maturalne karty pracy dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres rozszerzony - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Oblicza geografii 4. Maturalne karty pracy dla liceum ogólnokształcące...
Dostępny2429 szt.

Maturalne karty pracy "Oblicza geografii 4" to zbiór różnorodnych zadań typu maturalnego skorelowanych z podręcznikiem, zapewniający solidne wsparcie w przygotowaniach do egzaminu maturalnego. Oswajają z formą zadań pojawiających się na maturze, ponieważ zawierają zadania typu maturalnego uporządkowane według rozdziałów podręcznika.Pomagają kształcić umiejętność rozwiązywania zadań maturalnychdzięki przykładowym zadaniom wykonanym krok po kroku.Pomagają wyćwiczyć umiejętności często sprawdzane na maturzedzięki zadaniom CKE wybranym do każdego rozdziału.Umożliwiają przekrojowe sprawdzenie wiedzy i umiejętności po klasie 4 za pomocą Zestawu zadań maturalnych, który znajduje się na końcu publikacji.

26,90 zł
23,94 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 2,96 zł

2
Fizyka 4. Zbiór zadań. Liceum i technikum. Zakres rozszerzony - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Fizyka 4. Zbiór zadań. Liceum i technikum. Zakres rozszerzony
Dostępny984 szt.

Zbiór zadań jest ściśle skorelowany z podręcznikiem Fizyka. Zakres rozszerzony do klasy 4. Zbiór zadań do klasy 4 obejmuje następujące działy: Dualna natura promieniowania i materii, Elementy szczególnej teorii względności, Fizyka jądrowa. Jest przystosowaną do nowej podstawy programowej i udoskonaloną wersją cieszącego się uznaniem uczniów i nauczycieli zbioru zadań Z fizyką w przyszłość. Adresowany jest przede wszystkim do uczniów, którzy zdają egzamin maturalny z fizyki i planują kontynuować naukę na uczelniach technicznych, a także do tych, którzy przygotowują się do konkursów fizycznych. Każdy dział zbioru rozpoczynają rozwiązane przykłady, stanowiące wzorzec poprawnego rozwiązania typowych problemów - analiza rozwiązań pomoże uczniowi poradzić sobie z problemami trudniejszymi. W każdym rozdziale są zadania otwarte i zamknięte, uporządkowane według wzrastającego stopnia trudności. Na końcu zbioru są zamieszczone odpowiedzi do zadań. Zakres omawianych zagadnień jest zgodny z podstawą programową w zakresie rozszerzonym.

44,26 zł
39,39 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 4,87 zł

3
Nowa Teraz matura Chemia. Vademecum ZR - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Nowa Teraz matura Chemia. Vademecum ZR
Dostępny214 szt.

Vademecum "NOWA Teraz matura. Chemia" pozwala uporządkować i powtórzyć treści przed egzaminem. Jest w pełni skorelowane ze Zbiorem zadań maturalnych "NOWA Teraz matura. Chemia. Część 1. i 2." i zawiera kody dostępu do dodatkowych materiałów na portalu nowa.terazmatura.pl. Realizuje wymagania egzaminacyjne CKE obowiązujące na maturze w latach 2023 i 2024. Planer - pomoc w zaplanowaniu powtórek z możliwością uwzględnienia indywidualnych potrzebopisy Doświadczeń chemicznych z obserwacjami i wnioskami oraz fotografiami przedstawiającymi krok po kroku ich przebiegPrzykłady - wyjaśniają krok po kroku rozwiązania wielu typów zadań, w tym zadań CKE Na to zwróć uwagę! - kierują uwagę na kwestie ważne na maturzeDokończ notatkę - podsumowuje i porządkuje wiedzęmarginesy - skupiają uwagę m.in. na treściach do zapamiętania, wyjątkach i ich zależnościach, umożliwiają dodawanie własnych notateksyntetyczne i przekrojowe podsumowanie ważnych treści egzaminacyjnych z zakresu opisu i projektowania doświadczeń chemicznych, obliczeń chemicznych oraz korzystania z informacji w dziale Kluczowe umiejętności sprawdzane na egzaminie dodatkowe materiały, m.in. filmy z doświadczeń, testy diagnozujące, fiszki, animacje, dostępne na portalu nowa.terazmatura.pl NOWA Teraz matura. I wiesz, jak zdać nową maturę.

67,90 zł
60,43 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 7,47 zł

4
Życie mimo wszystko. Rozmowy o samobójstwie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Życie mimo wszystko. Rozmowy o samobójstwie
Dostępny163 szt.

Każdy z nas słyszał o kimś, kto odebrał sobie życie. Ale czy każdy z nas rozumie, dlaczego? Czy zastanawiałeś się, o czym myśli człowiek na chwilę przed targnięciem się na swoje życie? A może sam stanąłeś kiedyś na krawędzi i wiesz to z doświadczenia? Nieważne, czy podpiszesz się pod pierwszym, czy pod drugim zdaniem – w obu przypadkach ta książka jest dla Ciebie. Halszka Witkowska, znana polska specjalistka w dziedzinie suicydologii, wykorzystując swoją wiedzę i doświadczenie oraz garść statystyk, wyjaśnia, co kryje się za słowem „samobójstwo”. W Życiu mimo wszystko odpowiada na wiele pytań dotyczących tego niezwykle trudnego, od lat uznawanego za społeczne tabu tematu. Z jej opowieści dowiesz się… • …czy to prawda, że co roku więcej Polaków traci życie w wyniku samobójstwa niż w wypadkach drogowych, • …co zawierają listy pożegnalne samobójców, • …dlaczego jedną z największych grup ryzyka są weterynarze, • …jaki wpływ na samobójstwa dzieci i młodzieży mają internetowi influencerzy, oraz • …co sprawia, że człowiek przestaje chcieć istnieć? Halszka Witkowska - suicydolog, a także pomysłodawczyni i koordynatorka pierwszej w Polsce platformy edukacyjno-pomocowej dla osób w kryzysie samobójczym i ich bliskich Życie Warte Jest Rozmowy. Za swoją misję uważa upowszechnianie wiedzy na temat zapobiegania samobójstwom, co czyni zarówno jako badaczka i wykładowczyni na Uniwersytecie Warszawskim, jak i aktywistka społeczna. Jest sekretarzem Polskiego Towarzystwa Suicydologicznego i ekspertem Ministerstwa Zdrowia. Dotąd opublikowała między innymi dobrze przyjętą pracę naukową Samobójstwo w kulturze dzisiejszej. Listy samobójców jako gatunek wypowiedzi i fakt kulturowy (2021) oraz była jednym z redaktorów naukowych publikacji Autodestrukcja. Sytuacje graniczne we współczesnej kulturze (2020) i Nikt nie chce umierać. Autodestrukcja w perspektywie kulturowej (2022). Trenuje jeździectwo, uczestniczy w zawodach. Szymon Falaciński - dziennikarz freelancer, od niedawna związany z Newsweek Polska. Aktywny harcmistrz oraz pracownik planów teatralnych i filmowych. Wierzy w możliwość interdyscyplinarnej wymiany doświadczeń. Mieszka w Warszawie z psem Chałką, a wolne chwile stara się spędzać z dala od zgiełku miasta.

45,00 zł
28,35 zł

Rabat 37,0%
oszczędzasz 16,65 zł

5
Poukładałeś mój świat - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Poukładałeś mój świat
Dostępny853 szt.

Nieoczekiwane spotkania, które wszystko zmieniają. Zwyczajny spacer po parku okazuje się początkiem niecodziennej relacji. Ratując psa, Klara poznaje Kornelię i jej syna. Malarka zyskuje modelkę do kolejnego obrazu, Kornelia – słuchaczkę, której decyduje się opowiedzieć swoją historię. A los nie był dla niej łaskawy. To spotkanie, a szczególnie syn modelki, inspirują Klarę do tego, by przemyśleć swoje dotychczasowe życie. Na jaw wychodzą sekrety rodzinne, a malarka staje przed koniecznością podjęcia wielu trudnych decyzji. Seria „Ja, Kobieta” to powieści, które namalowało życie. Pełne emocji, smutku, żalu, ale i nadziei na to, że jeszcze zaświeci słońce. Czy odnajdziesz w tej historii cząstkę siebie?

42,90 zł
30,03 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 12,87 zł

6
Młodzi przyrodnicy. Jesień w świecie przyrody - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Promocja
Bestseller
Młodzi przyrodnicy. Jesień w świecie przyrody
Dostępny2056 szt.

Rozszerzenie serii „Młodzi Przyrodnicy”, tym razem w odsłonie zdjęciowej! Jesień to trzeci z tomów dotyczących polskiej przyrody podczas kolejnych pór roku. Omówiono w nim mnóstwo przyrodniczych ciekawostek, jakie młody czytelnik ma szansę zobaczyć i znaleźć jesienią. Dziecko dowie się, jakie kwiaty kwitną jesienią w naturze, a jakie już tylko w ogrodach. Zaobserwuje ptaki, które odlatują na zimę, oraz te, które zostają w Polsce, a nawet przylatują do nas z jeszcze zimniejszych terenów. Dowie się, jak zwierzęta przygotowują się do zimy i gromadzą zapasy. Pozna te, które zapadną w hibernację, i zrozumie różnicę miedzy zimowym snem a odrętwieniem. Przeczyta, które zwierzęta próbują przezimować pod naszym dachem, a które wcale nie zasypiają i jak sobie wtedy radzą. Zajrzy pod jesienną ściółkę w poszukiwaniu owadów oraz do stawu i jeziora. Zrozumie, dlaczego większość roślin jesienią traci liście oraz dlaczego niektóre jednak nie opadają. Nauczy się, jakie strategie stosują rośliny, żeby rozsiać nasiona. Rozpozna liście różnych drzew oraz szyszki. Wybierze się na jesienne wrzosowisko, a także na grzybobranie, na którym oprócz znanych grzybów pozna też fascynujące dziwaki rosnące w polskich lasach. Dowie się, jakie dzikie owoce można zbierać i jakie zdrowe przetwory z nich przygotować, a które są trujące dla ludzi, ale dobre dla zwierząt, więc nie wolno ich niszczyć. Pozna pojęcia: klangor, bociani sejmik, rykowisko, bukowisko i bekowisko, a także rodzaje opadów atmosferycznych i związane z nimi zagrożenia. Przyjrzy się jesiennemu niebu nocą. A cały ten materiał zilustrują piękne zdjęcia polskiej przyrody. Dzięki kodom QR nauczy się rozróżniać głosy różnych zwierząt i rozpozna je podczas spaceru. Wzór dzienniczka obserwatora pozwoli notować obserwacje, słowniczek – zrozumieć trudniejsze pojęcia, a indeks – odnaleźć szybko dane zwierzę czy roślinę. Książka zawiera też praktyczne wskazówki, np. jak skonstruować deszczomierz, wyhodować własne drzewo, zrobić figurki z kasztanów i żołędzi, kukurydzianą kukiełkę i dyniowe rzeźby.

34,99 zł
22,74 zł

Rabat 35,0%
oszczędzasz 12,25 zł

7
Imię śmierci - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Imię śmierci
Dostępny546 szt.

Rok 1985. Za drzwiami domu małżeństwa Tarnawów rozgrywa się dramat. Regularnie katowana Jolanta jest już na skraju wytrzymałości. Mąż staje się coraz agresywniejszy, a życie Joli to pasmo bólu i upokorzenia. W końcu kobieta decyduje się na ucieczkę. Koszmar jednak trwa. Mąż nie pozwoli na to, by ofiara wymknęła mu się z rąk. Okaleczone zwłoki Doroty Milewskiej znaleziono w jej własnym łóżku. Czy i w tej rodzinie szczęście było tylko pozorne? Wiele na to wskazuje, bo małżeństwo denatki nie było udane. Mąż staje się głównym podejrzanym o dokonanie zbrodni. W czterech ścianach więzną krzyki ofiar, kaci przez lata pozostają bezkarni, a świadkowie odwracają wzrok w inną stronę. Są jednak i tacy, którzy szukają winy w ofierze, a nie w jej kacie. Thriller Imię śmierci to wstrząsająca historia o ludziach tkwiących w toksycznych, niebezpiecznych relacjach i przemocy, która zatacza coraz szersze kręgi.

46,90 zł
35,18 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 11,72 zł

8
Albert w kosmosie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Albert w kosmosie
Dostępny218 szt.

Albert chciałby być jak tata – dorosły i poważny. Jednak szybko o tym zapomina i zaczyna się bawić. Dziś udaje mu się w dodatku wciągnąć do zabawy tatę. A tata nawet nie podejrzewa, jak mu to wyjdzie na dobre! Albert Albertson mieszka z bardzo miłym tatą i kotem Puzlem. Jak każdy kilkulatek czasem ma problemy z zasypianiem, potrafi rano strasznie się grzebać przed wyjściem do przedszkola i jest niezwykle pomysłowy, zwłaszcza jeśli bardzo czegoś chce. Dzieci rozpoznają w Albercie swoje zachowania i emocje – radość zabawy, ciekawość świata, nieograniczoną fantazję, ale też złość, zazdrość czy strach. Książki o Albercie, tłumaczone na 35 języków i dialektów, rozeszły się dotąd w niemal dziesięciomilionowym nakładzie w Szwecji i poza jej granicami, a na ich kanwie powstały liczne spektakle teatralne i filmy animowane. W Szwecji to już kultowa seria, licząca ponad trzydzieści tytułów. Jej autorka i ilustratorka, Gunilla Bergström, otrzymała za swoją twórczość wiele nagród i wyróżnień, włącznie z wyborem jej książki na książkę roku 1997 przez szwedzkie Jury Dziecięce. W 2012 roku uhonorowana została przez szwedzki rząd medalem Illis quorum za „nowatorską twórczość literacką i ilustratorską znakomicie ukazującą świat z dziecięcej perspektywy”. W 2022 roku mija 50 lat od ukazania się pierwszej historii o Albercie Albertsonie, który w Szwecji nazywa się Alfons Åberg. Książki o tym bohaterze cieszą się w Szwecji niesłabnącą popularnością, a w Polsce szybko zdobywają kolejnych wiernych czytelników.

29,90 zł
17,34 zł

Rabat 42,0%
oszczędzasz 12,56 zł

9
Wyśnione szczęście - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Wyśnione szczęście
Dostępny66 szt.

Wyjątkowa mieszanka silnych emocji i znakomitego pisarstwa. Warto marzyć i szukać miłości! Odkryj współczesną baśń o zawiedzionych nadziejach i wewnętrznej przemianie. Joy, bibliotekarka z małego miasteczka, ma w perspektywie pierwsze od lat samotne Święta. Chcąc odciąć się od własnych emocji, w odruchu desperacji jedzie na lotnisko i wybiera daleką podróż do nieznanej sobie miejscowości o nazwie Hope – ponieważ jak nigdy potrzebuje nadziei. Jej życie znajdzie się w niebezpieczeństwie, lecz także nabierze nowych barw i sensu... Pełna ciepła, podnosząca na duchu opowieść. Wielbiciele twórczości Kristin Hannah będą zachwyceni. – „Publishers Weekly” Kim jest jedna z najbardziej poczytnych autorek świata? Kristin Hannah - autorka bestsellerów „New York Timesa”, z wykształcenia i zawodu prawniczka, obecnie pełnoetatowa pisarka. Mieszka z mężem i synem na Hawajach. Urodzona na południu Kalifornii, od najmłodszych lat przejawiała zdolności w kierunku literatury. Sporo osób już wtedy wróżyło jej sukces na rynku wydawniczym. Motywem przewodnim utworów pisarki jest miłość – nierzadko wystawiająca bohaterów na wiele prób i trudności. Delia Owens o Kristin Hannah: Mistrzyni słowa, Kristin Hannah, przypomina nam, że ludzkie serca i nasza ziemia są tak samo silne, a jednocześnie równie delikatne, jak zmiana kierunku wiatru. Powieść na czasie, eksponująca wagę i kruchość natury. Delia Owens, autorka bestsellerowej powieści: Gdzie śpiewają raki o powieści Kristin Hannah Gdzie poniesie wiatr.

44,90 zł
31,43 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 13,47 zł

10
Droga artysty. Jak wyzwolić w sobie twórcę w.2022 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Droga artysty. Jak wyzwolić w sobie twórcę w.2022
Dostępny226 szt.

Wydanie III Wszyscy jesteśmy artystami, choć często brakuje nam odwagi, byrealizować swoje marzenia.Julia Cameron, była żona reżysera Martina Scorsese, scenarzystka, pisarka, kompozytorka, reżyserka i dziennikarka, od dwudziestu lat uczy ludzi na całym świecie, jak pozbyć się twórczych blokad i robić to, co się naprawdę kocha. Jej autorska metoda, 12-tygodniowy kurs odkrywania własnej kreatywności, pomogła przebudzić twórcze ja nie tylko wielu wątpiącym w siebie artystom, ale również tysiącom niezwiązanych ze sztuką osób, które po prostu chcą żyć z pasją. W sierpniu 2013 roku Droga artysty znalazła się na liście 32 Książek, Które Mogą Zmienić Twoje Życie opublikowanej przez opiniotwórczy portal BuzzFeed, obok m.in. Stu lat samotności, Z zimną krwią i Zbrodni i kary. Znajduje się również na liście 100 Najważniejszych Poradników Wszech Czasów. Została przetłumaczona na trzydzieści sześć języków i sprzedała się w ponad czterech milionach egzemplarzy.

49,00 zł
31,85 zł

Rabat 35,0%
oszczędzasz 17,15 zł

11
Jak przeżyć w starożytnej Grecji - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jak przeżyć w starożytnej Grecji
Dostępny497 szt.

Podróż do Grecji inna niż wszystkie! Poczytaj o Grecji, jakiej z pewnością nie znasz – ten fascynujący przewodnik podróżnika w czasie przeniesie cię prosto do Aten z 420 roku p.n.e.! Daj się zaskoczyć antycznej przygodzie i odkryj to, co musiałbyś wiedzieć, aby przetrwać choć jeden dzień w krainie igrzysk i demokracji. Jaki widok rozpostarłby się przed tobą? Jak zachowywali się ludzie, co myśleli i w co wierzyli? Gdzie byś mieszkał i co jadł? Na jaką pomoc mógłbyś liczyć podczas choroby? Odpowiedzi na te i więcej pytań znajdziesz w tej wciągającej kompilacji poradnika i przewodnika przetrwania, który zanurzy cię w starożytnej społeczności, wyjaśni wiele problemów i nieoczekiwanych zdarzeń, z którymi musiałbyś się zmierzyć, gdybyś zamieszkał pod dawnym Akropolem.

42,90 zł
25,74 zł

Rabat 40,0%
oszczędzasz 17,16 zł

12
Zapomniana księga. Tom 5. Demon - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zapomniana księga. Tom 5. Demon
Dostępny866 szt.

Ostatni tom serii Zapomniana Księga! Brawurowy finał opowieści o Hubercie, który obudził się w świecie rządzonym przez słowiańskie demony! Przyjaciele Huberta nie są pewni, czy można ufać Orłowskiemu - jest tajemniczy i niechętny do wszelkich rozmów. Czy on też naprawdę widział przyszłość? Czy chce uniknąć wojny? Przystanek w Grocie będzie tylko początkiem tego, co nadchodzi, a kompania Huberta z enigmatyczną Zuzą na czele odkryje kolejne tajemnice związane z tym, dlaczego doszło do przemiany świata. Gdy duchy krążą między ludźmi, pora na żniwa, powiadają. Ścieżka, na którą wstąpią bohaterowie, skieruje ich do Wiatrołomu - czyli tam, dokąd prowadzą wszystkie drogi. Hubert nareszcie odnajdzie tego, który może wszystko zmienić, a usłyszane bajki owiane grozą okażą się nie aż takie straszne. Przynajmniej niektóre. Zbliża się powódź, nadchodzi diabeł. Czy Hubertowi uda się znaleźć odpowiedzi na dręczące go pytania i czy uratuje tych, którzy są mu drodzy? A co, jeśli demony jednak wygrają tę walkę?

49,90 zł
29,94 zł

Rabat 40,0%
oszczędzasz 19,96 zł

13
Sundial - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sundial
Dostępny578 szt.

Nie możesz uciec przed tym, co masz we krwi… Wszystko, czego Rob chciała, to normalne życie. Mąż, dwoje dzieci i ładny dom na przedmieściach zdają się świadczyć o tym, że jej się udało. Ale kobieta boi się o swoją najstarszą córkę, Callie, która zbiera drobne kości i szepcze do wyimaginowanych przyjaciół. Rob dostrzega w dziewczynce mrok, który przypomina jej o przeszłości, od której uciekła. I boi się o bezpieczeństwo drugiej córki. Kobieta postanawia zabrać Callie do domu swojego dzieciństwa, do Sundial, położonego głęboko na pustyni Mojave. Tam będzie musiała dokonać strasznego wyboru. Sundial w nieoczywisty sposób opowiada o toksycznych relacjach i ucieczce przed przeznaczeniem, która nie zawsze jest możliwa. Niekiedy trzeba dotrzeć w otchłań przeszłości, by uratować przyszłość. Taka podróż jednak mało kiedy obywa się bez ofiar.

44,90 zł
27,39 zł

Rabat 39,0%
oszczędzasz 17,51 zł

14
Szept mroku - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szept mroku
Dostępny118 szt.

Królowa Romansów Mafijnych powraca! Kinga Litkowiec w nowej, zmysłowej i przepełnionej sekretami opowieści. Mia otrzymuje niepokojące wiadomości od tajemniczego prześladowcy. Ktoś ją obserwuje, śledzi każdy jej krok i wciąga w niebezpieczną grę. Ostatnie dni szkoły średniej zapowiadają upragnione wakacje i ucieczkę od rodzinnych problemów oraz nieobliczalnego stalkera. Jednak to, co wydaje się tylko głupią zabawą, przeradza się w prawdziwy koszmar. Czy to możliwe, że szalonym mężczyzną jest ktoś z otoczenia Mii, kto wie o niej więcej niż wszyscy? I kto nie zawaha się wykorzystać tej wiedzy, kiedy tylko Mia przestanie być mu posłuszna? Takiej Kingi jeszcze nie znacie! Autorka naprawdę potrafi zaskoczyć. Ta książ­ka, ten thriller trzyma w napięciu od samego początku aż do ostatniej strony, do ostatniej kropki. W tej powieści może wydarzyć się dosłownie wszystko, a jednocześnie nic nie jest oczywiste. I najważniejsze... ta historia mogła się przydarzyć każdemu z nas, również Tobie. Gorąco polecam!!! – Katarzyna Mak Kinga Litkowiec tym razem bierze czytelnika za rękę i prowadzi w ciemne meandry ludzkiej psychiki. Tu nie ma słodkiego romansu, jest napięta atmosfera, poczucie ciągłego osaczenia i mrok, który wciąga z każdą kolejną stroną. Polecam zanurzyć się w nim i nie ufać nikomu. – Aniela Wilk Kinga Litkowiec w swojej najnowszej powieści Szept mroku wciąga nas w wir niesamowitych splotów akcji. Wywołuje masę emocji i niezwykłego napięcia. Książka czyta się sama i uzależnia swoją intensywnością. Czytelnik nie jest w stanie jej odłożyć ani na chwilę, bo pragnie wiedzieć więcej. Lubisz mrok, akcję, emocje i niepokój – czyli istną mieszankę wybuchową? Jeśli tak, to ko­niecznie sięgnij po Szept mroku. Ta książka jest dla Ciebie! – K.A. Figaro Ta książka to gwarancja zarwanej nocki, bo kiedy już zaczniesz czytać, nie będziesz mogła się od niej oderwać! Historia Mii wciąga, rozgrzewa powoli i z rozmysłem, jest pełna napięcia, tajemnic, a do tego wszystkiego okraszona dreszczykiem strachu. Przystojny i władczy stalker, pokrzywdzona przez los, łaknąca ciepła i bezpieczeństwa dziewczyna oraz zakazany związek – czego więcej można chcieć od gorącego romansu? – Alexa Lavenda

42,99 zł
32,67 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 10,32 zł

15
To tylko rock’n’roll (Zawsze The Rolling Stones) - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
To tylko rock’n’roll (Zawsze The Rolling Stones)
Dostępny532 szt.

Według legendy spotkali się na peronie kolejowym w Dartford. Obaj czekali na pociąg o 8.28 do Londynu. Jagger miał ze sobą płyty, a Richards – gitarę. Tak powstał jeden z najważniejszych zespołów w historii rock and rolla. Mit jest piękny, ale prawdziwa opowieść okazuje się jeszcze ciekawsza – Rich Cohen opowiada o kolejnych dekadach działalności grupy, skupia się jednak na pierwszych wspólnych koncertach i złotym okresie Jaggera i spółki, kiedy nagrali swoje najważniejsze płyty, począwszy od Beggar’s Banquet (1968) do Exile on Main Street (1972). W latach 90. magazyn „Rolling Stone” wysłał Cohena w trasę razem z zespołem. To dało mu dostęp do muzyków, z którymi przez lata nawiązał bliskie relacje. Efektem ich rozmów jest panoramiczna biografia, napisana żywym stylem i z ogromną pasją. Tak, to książka o seksie, dragach i rock and rollu, ale też o miłości, ambicji, przyjaźni i… satysfakcji. To świeże spojrzenie na wyjątkowy zespół, które odpowiada na pytanie: skąd bierze się długowieczność Stonesów?

49,90 zł
30,44 zł

Rabat 39,0%
oszczędzasz 19,46 zł

16
Akademia pana Kleksa - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Akademia pana Kleksa
Dostępny434 szt.

Jest to pierwsza część baśniowej trylogii Jana Brzechwy, arcydzieło, do przeczytania którego nikogo nie trzeba zachęcać. Tytułową Akademię, położoną w ogromnym parku pełnym jarów i wąwozów, otacza wysoki mur, w którym jedna obok drugiej mieszczą się żelazne furtki, zamknięte na srebrne kłódeczki, a każda z nich to drzwi do innej bajki... Wraz z Panem Kleksem - niezwykłym nauczycielem i wynalazcą - bohaterowie opowieści odwiedzają baśniowe królestwa i przeżywają niewiarygodne przygody, a z każdej wyprawy wracają mądrzejsi.

29,99 zł
17,39 zł

Rabat 42,0%
oszczędzasz 12,60 zł

17
Wydolność 2.0. Wykorzystaj potencjał ciała i usprawnij umysł - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wydolność 2.0. Wykorzystaj potencjał ciała i usprawnij umysł
Dostępny429 szt.

Jak zadbać o maksymalną sprawność ciała i umysłu W dzisiejszych czasach coraz więcej osób zmaga się z różnymi problemami zdrowotnymi. Nadwaga, insulinooporność, zaburzenia hormonalne, problemy z układem pokarmowym, bóle stawów i mięśni, chroniczne zmęczenie, mgła mózgowa, kłopoty z pamięcią i koncentracją. A najgorsze jest to, że część z nas przyzwyczaiła się do takiego stanu rzeczy i myśli, że nie można już nic zrobić. To bzdura! Ben Greenfield w książce Wydolność 2.0 przedstawia skuteczne metody, które pozwolą ci nie tylko pozbyć się problemów zdrowotnych, ale też poprawić wygląd, zwiększyć siłę czy polepszyć kondycję. Znajdziesz tu również wiele biohacków wpływających na pamięć i koncentrację, podnoszących kreatywność i poprawiających jakość życia. Ben Greenfield, autor bestsellera „New York Timesa” Beyond Training, daje ci jedyny w swoim rodzaju przepis na usprawnienie ludzkiego organizmu i wykorzystanie jego potencjału. Dzięki tej książce odkryjesz m.in.: - jak przeprogramować komputer w głowie, czyli sposoby na skorygowanie poziomu najważniejszych neuroprzekaźników, naprawienie „przeciekającego” mózgu oraz obniżenie poziomu kortyzolu, - jak usprawnić układ nerwowy, wykorzystując dietę, biohakerskie techniki, środki nootropowe, inteligentne leki i suplementację, - programy treningowe, pozwalające skutecznie spalać tłuszcz oraz budować mięśnie z nastawieniem na poprawę ich szybkości i siły (i dowiesz się, dlaczego większe mięśnie nie są lepsze), - wskazówki dotyczące odżywiania, treningu i regeneracji oraz najlepsze narzędzia do biohakowania organizmu w domu i w podróży, - metody wzmacniania układu odpornościowego, optymalizacji snu i odnawiania sił mentalnych oraz techniki uzdrawiania wykorzystujące naszą wewnętrzną aptekę, - metody na lepszy seks oraz najskuteczniejsze zioła, suplementy i metody zwiększające libido. Wydolność 2.0 to ekspercka wiedza na temat sprawności mózgu, wydolności ciała i pogody ducha. Rozpocznij lekturę od dowolnego rozdziału, by poznać potwierdzone naukowo i sprawdzone w praktyce techniki rozwijania muskulatury, spalania tłuszczu, wydłużania życia, uprawiania oszałamiającego seksu, wychowywania sprawnych dzieci oraz wiele innych cennych wskazówek! Choć niektóre z tych sposobów mogą ci się wydać kontrowersyjne, a nawet szalone, nie oznacza to, że nie działają. Działają cholernie dobrze! Wiele z nich sprawdziłem na sobie i wciąż stosuję. Wydolność 2.0 to pozycja obowiązkowa dla każdego, kto chce zwiększyć swoje możliwości fizyczne i psychiczne. Czytaj, wdrażaj, a niemożliwe stanie się możliwe! – Karol Wyszomirski, trener zdrowia i wysokiej efektywności oraz autor książek o biohackingu

199,00 zł
117,41 zł

Rabat 41,0%
oszczędzasz 81,59 zł

18
Myśl strategicznie! - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Myśl strategicznie!
Dostępny155 szt.

W świecie organizacji mamy coraz lepsze technologie. Wyrafinowane produkty i usługi. Wykwalifikowanych pracowników. Skomplikowane struktury. Wielkie bazy danych i algorytmy decyzyjne. Ogromny repertuar metod i technik zarządzania. Nie mamy zaś więcej tego, czego potrzeba najbardziej – myślenia strategicznego. Świat, w którym działają organizacje, jest skomplikowany. Ale wiemy, jak sobie radzić ze złożonością i niepewnością świata organizacji – trzeba myśleć strategicznie. Logikę tego procesu przedstawia w tej książce krok po kroku jeden z najlepszych polskich myślicieli strategicznych, prof. Krzysztof Obłój, wybitny uczony i ceniony praktyk, doradca wielu firm. Po pierwsze, trzeba zrozumieć, co i w jaki sposób w otoczeniu organizacji naprawdę się zmienia. Po drugie, trzeba umieć nazwać kluczowe wyzwania, przed którymi te zmiany postawią firmę. Po trzecie, trzeba umieć zaadresować te wyzwania. I nie ma w tym procesie ani specjalnej magii ani tajemnicy. Jest za to skumulowana wiedza teoretyczna i wypracowana praktyka, która podpowiada, jak to dobrze robić. Najnowsza książka profesora Obłoja to znakomity przewodnik strategii na trudne czasy w biznesie.

54,90 zł
41,72 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 13,18 zł

19
Duży Wilk i Mały Wilk i listek, który nie chciał spaść - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Duży Wilk i Mały Wilk i listek, który nie chciał spaść
Dostępny781 szt.

Ciepła opowieść o przyjaźni, odwadze i radości z dawania. Kontynuacja wzruszającego Dużego Wilka i Małego Wilka. O małym listku, który rósł wysoko na drzewie i wcale nie chciał spaść. O Małym Wilku, który zapragnął go zdobyć. O Dużym Wilku, który postanowił spełnić jego marzenie. I o tym, na jak wiele możemy się zdobyć, by dostrzec błysk w oczach tego, kogo kochamy.

39,90 zł
24,74 zł

Rabat 38,0%
oszczędzasz 15,16 zł

20
Uwolnij się od toksycznych emocji - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Uwolnij się od toksycznych emocji
Dostępny311 szt.

Zbuduj szczęśliwsze, zdrowsze relacje dzięki zastosowaniu trzech łatwych kroków i zastąp dotychczasowe negatywne emocje i toksyczne wzorce miłością, przebaczeniem, współczuciem i radością! Ta książka to nie tylko skuteczny podręcznik radzenia sobie z emocjami, lecz także zaproszenie do odkrywania własnej autentyczności, rozwijania zdrowej miłości do siebie i wewnętrznego godzenia się z samym sobą. To proces pełen pytań, praktycznych ćwiczeń i wskazówek, które prowadzą nas krok po kroku ścieżką samopoznania: od przyjęcia tego, co w nas trudne, aż po spotkanie ze swoim najwyższym „ja”. Poznajemy prostą i uniwersalną trzystopniową metodę pracy z emocjami, która sprawdza się w każdej sytuacji. Uczymy się rozumieć subtelne mechanizmy rządzące naszym życiem i nad nimi panować. Każdy, kto dąży do absolutnej emocjonalnej wolności, znajdzie tu właśnie to, czego najbardziej potrzebuje. Jak to dobrze, że w obecnych czasach mamy dostęp do tak ważnej i transformującej wiedzy! Z jej pomocą jesteśmy w stanie odmienić całe nasze życie. – Dorota Wiszniewska, autorka bloga o psychologii i duchowości Witaj Słońce Ten niezwykle skuteczny poradnik pomoże ci: - zrozumieć, w jaki sposób toksyczne emocje nie pozwalają ci przeżywać szczęścia, - wyleczyć się z emocjonalnych i energetycznych ran, - żyć bardziej ekscytującym życiem, które daje satysfakcję. Jeśli czujesz, że utknąłeś pośród emocji albo brak ci entuzjazmu i energii, by pójść naprzód, to dobrze trafiłeś. Książka Uwolnij się od toksycznych emocji pokaże ci, jak o siebie zadbać. Każdy z nas pragnie miłości, chce być kochanym i cenionym przez innych. Choć wydaje się to banalne, to dla większości ludzi jest nieustanną, a często milczącą, walką. Toksyczne emocje, takie jak lęk, uraza, wstyd i poczucie winy, wysysają energię, pozbawiają żywotności i sprawiają, że czujesz się tak, jakbyś utknął w ślepej uliczce. Bez uważności i troski o siebie łatwo dać się zwieść fałszywym wzorcom, które biorą się w nas z emocjonalnych i energetycznych zranień. To od nich zależy, jak doświadczamy świata i na niego reagujemy. Zamiast odpychać od siebie ludzi, rzucać sobie kłody pod nogi lub stosować mechanizmy obronne w postaci wymówek i różnego rodzaju rozpraszaczy, skorzystaj z oferowanych przez Leah Guy narzędzi, dzięki którym pokonasz toksyczne emocje, zmienisz nastawienie umysłu, wyleczysz stare rany i zbudujesz szczęśliwsze, zdrowsze wzorce relacji.

44,90 zł
26,49 zł

Rabat 41,0%
oszczędzasz 18,41 zł

21
Felek i Tola. Dzik jest dziki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Felek i Tola. Dzik jest dziki
Dostępny350 szt.

Dzik jest dziki, dzik jest brudny, życie z dzikiem bywa trudne! Szósty tom kultowego cyklu o przygodach łakomego lisa i rezolutnej zajączki. Dzik Dzidek na dobre zadomowił się w lesie. Paraduje w sportowych strojach, pręży muskuły i robi straszny bałagan – jak to dzik! Tymczasem do kurnika wprowadzają się syrena Yrenka i cwany mors Reks. Czy Henio da się Reksowi namówić na kiepski interes? I skąd wziąć róże, których Tola zażyczyła sobie na urodziny? Bez obaw! Przyjaciele na pewno coś wymyślą! Cykl Felek i Tola powstał z myślą o dzieciach uczących się czytać. Dzięki prostemu językowi i podziałowi na krótkie rozdziały doskonale nadaje się na pierwszą samodzielną lekturę lub do wspólnego rodzinnego czytania. Jego wielkim atutem są zabawne ilustracje holenderskiego mistrza grafiki książkowej Thé Tjong-Khinga. Seria przez lata rozrosła się do kilkunastu tomów, zdobyła ogromną popularność w Belgii i Holandii i została przetłumaczona na wiele języków.

39,90 zł
24,74 zł

Rabat 38,0%
oszczędzasz 15,16 zł

22
Jesteśmy inni - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jesteśmy inni
Dostępny470 szt.

Ona - młoda architekt obdarzona nietuzinkową urodą, ambitna, lecz srogo poharatana przez los. Córka prokuratorki i oficera policji. Samotnie wychowuje rocznego synka, walczy z depresją oraz lękiem przed mężczyznami. On - szalenie przystojny elektroautomatyk montujący skomplikowane systemy alarmowe, nocami łamie kody najsilniejszych zabezpieczeń na zlecenie pomorskiego gangstera. Ścieżki tych dwojga przetną się w miejscu, w którym oboje znaleźli się przez przypadek. Czy wspólnie spędzony wieczór i zrodzone przypadkowo kłamstwo pozwolą im wyprostować skomplikowaną układankę, jaką stała się ich relacja? Gdzie jest granica między piękną historią miłosną dwojga młodych ludzi a ich przekleństwem? Niesamowita książka o świetnej konstrukcji, która pozwala w ciekawy sposób przenosić się w różne momenty interakcji społecznych i emocjonalnych: od złości, frustracji, nienawiści, napięcia, lęku - do pożądania, euforii, miłości i egzaltacji. – Marta Sarbiewska, lekarz specjalista psychiatrii Małgorzata Koch - urodzona w Gdańsku, całe dotychczasowe życie związana z Trójmiastem. Obecnie mieszka w Rumi, małym mieście nieopodal Gdyni. Absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Gdańskim. Jest mężatką oraz dumną mamą dorosłego już syna Kuby. Posiadaczka dwóch kotów, od których towarzystwa jest uzależniona. Podobnie jak od podróżowania i swojego ogrodu. Po siedemnastu latach pracy porzuciła pewny etat (urzędnika samorządowego), żeby na poważnie zająć się pisaniem. Zawsze marzyła, by zostać pisarką, a literatura piękna to jej pasja, której teraz poświęca cały swój czas. Jest dowodem na to, że bez względu na to, ile masz lat, bądź jaki kurs przybrało twoje życie, nigdy nie jest za późno, by zakotwiczyć w nowym miejscu. Kiedy nie pisze ani nie czyta, rozmyśla nad kolejną fabułą, najlepiej spacerując po orłowskim molo, bo kocha Bałtyk i nie wyobraża sobie, by mogła zamieszkać daleko od niego.

42,00 zł
26,46 zł

Rabat 37,0%
oszczędzasz 15,54 zł

23
Wyobraź to sobie! - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyobraź to sobie!
Dostępny517 szt.

Z tej książki dowiesz się: • Jak wielu ludzi snuje fantazje o morderstwach? • Do czego dzieciom i dorosłym przydają się wymyśleni przyjaciele? • Dlaczego po obejrzeniu thrillera tak trudno jest zasnąć? • Czy dobrze jest fantazjować o seksie z osobą, z którą jesteśmy w związku? Łukasz Jach, autor książki Od ucha do ucha. Homo sapiens się śmieje, tym razem zabiera nas w podróż do świata wyobraźni. Zazwyczaj sądzimy, że bujna (ale bez przesady!) wyobraźnia to zaleta. Czasami jednak zastanawiamy się, co też sobie wyobrażaliśmy, gdy podejmowaliśmy taką, a nie inną decyzję. Wygląda na to, że wyobraźnia wywiera spory wpływ na nasze postępowanie, ale nierzadko płata nam figle. Jakie są więc mechanizmy jej działania? Autor, odwołując się do odkryć psychologii, socjologii i antropologii, opisuje, jak dawniej postrzegano działanie wyobraźni i co o niej wiemy dziś. Wyjaśnia, dlaczego ludzie tak dużo fantazjują o seksie, czemu dla wielu z nas atrakcyjna jest przemoc oraz co wyobraźnia ma wspólnego z budową ludzkiego ciała. Pokazuje też, jak za jej sprawą zmieniają się schematy naszego myślenia, a opinie, które uważaliśmy za naturalne, przestają być takie oczywiste. Na końcu każdego rozdziału znajdują się ćwiczenia, pozwalające wykorzystać zebraną wiedzę w praktyce i… rozgrzać wyobraźnię do czerwoności.

46,90 zł
28,61 zł

Rabat 39,0%
oszczędzasz 18,29 zł

24
Pakiet: Zemsta i przebaczenie Tom 1-3 (wyd. 2022) - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
99,90 zł
67,93 zł

Rabat 32,0%
oszczędzasz 31,97 zł

25
Młodzi przyrodnicy. Tom 10. Pająki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Promocja
Nowość
Młodzi przyrodnicy. Tom 10. Pająki
Dostępny2452 szt.

Seria przybliża dzieciom świat przyrody, przedstawia fascynujące fakty z życia zwierząt i roślin. Poruszono w niej różnorodne tematy przyrodnicze, opisano ciekawe rośliny oraz zwierzęta w różnych środowiskach życia: w stawie, w lesie, na łące, pod ziemią, pod wodą itp. Proste teksty i duże litery sprawiają, że Młodzi przyrodnicy to także seria do pierwszego czytania. Pająki są naprawdę fascynujące! Jedne rozpinają wśród gałęzi pionową, koncentryczną sieć łowną. Inne rozwieszają w zaroślach pajęczynę w postaci płachty lub hamaka. Jeszcze inne tworzą w jakimś kąciku pułapkę w formie lejka. Są również takie, które niczego nie budują, tylko niczym Spiderman wypuszczają nić asekuracyjną i skaczą na ofiary. Większość poluje na owady, ale niektóre… udają ofiary złapane w sieć, żeby pożreć innego pająka. W książce Pająki czytelnicy przyjrzą się polskim pająkom z bliska w ich naturalnym środowisku. Dowiedzą się, gdzie ich szukać i jak je rozróżniać. Poznają typy pajęczyn i zaobserwują, jak konstruuje się je krok po kroku. Dowiedzą się, jak wyglądają pajęcze gody, gdzie samice składają jaja i czy opiekują się młodymi. Rozszyfrują zagadkę babiego lata. Poznają pająka o najsłodszej polskiej nazwie – zyzusia tłuściocha, a także gatunek, który umie biegać po wodzie i nurkować albo udawać… mrówkę. Dowiedzą się, które pająki mieszkające w domach są naszymi sprzymierzeńcami i dlaczego nie należy ich zabijać.

14,99 zł
9,74 zł

Rabat 35,0%
oszczędzasz 5,25 zł

26
Mów o mnie ono - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Mów o mnie ono
Dostępny203 szt.

Nastolatki - w Utrechcie, Londynie, Warszawie i Jeleniej Górze - odrzucają binarny podział na płeć i przypisaną jej seksualność. Widzą więcej możliwości niż widzieli ich rodzice. Lawinowo - w Wielkiej Brytanii o kilkaset procent w ciągu 10 lat - wzrasta liczba młodych osób, które są transpłciowe. Rodzice wychowywali córkę, a ona jest chłopcem. Albo odwrotnie. Albo - jest osobą niebinarną - ani w pełni chłopcem, ani w pełni dziewczynką, albo czasem chłopcem, czasem dziewczynką, albo w ogóle osobą bez płci. Nie każde z tych dzieci chce dokonać korekty płci, większość chce tylko móc wyrażać siebie - używając innego imienia, innych ciuchów, innych końcówek. Tyle o płci. Bo na to jeszcze nakłada się uczuciowość i seksualność: bycie osobą homo-, hetero-, bi-, pan- lub aseksualną, panromantyczną, aromantyczną. Queerowe są zarówno nastolatki transpłciowe, jak i identyfikujące się ze swoją płcią metrykalną. W dużych, i małych miastach, w Europie i obu Amerykach. Co się zmieniło? Czy tak było zawsze, ale dopiero w XXI wieku staliśmy się na tyle otwarci, by to dostrzec? A może nasze dzieci robią drugą rewolucję seksualną?

49,99 zł
37,99 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 12,00 zł

27
Młodzi przyrodnicy. Tom 9. W górach - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Promocja
Nowość
Młodzi przyrodnicy. Tom 9. W górach
Dostępny2233 szt.

Seria przybliża dzieciom świat przyrody, przedstawia fascynujące fakty z życia zwierząt i roślin. Poruszono w niej różnorodne tematy przyrodnicze, opisano ciekawe rośliny oraz zwierzęta w różnych środowiskach życia: w stawie, w lesie, na łące, pod ziemią, pod wodą itp. Proste teksty i duże litery sprawiają, że Młodzi przyrodnicy to także seria do pierwszego czytania. W książce W górach czytelnicy zobaczą, jak wygląda przyroda w polskich górach podczas całego roku kalendarzowego. Będą wędrować razem z niedźwiedzicą Kamą i jej młodymi od wczesnej wiosny, kiedy to niedźwiedzica obudziła się z zimowego snu, aż do późnej jesieni, gdy stara się jeść jak najwięcej, żeby przygotować się do kolejnej hibernacji. Dowiedzą się, jak niedźwiedzie zdobywają pożywienie, jak uczą młode samodzielności i jakie czyhają na nie niebezpieczeństwa. Poznają wygląd i zwyczaje innych zwierząt zamieszkujących górskie szczyty, hale i lasy: wilków, rysi, kun, świstaków, kozic, mysikrólików, puchaczy i wielu innych. Zaobserwują pluszcza nurkującego w rwącym potoku i ptaki przygotowujące się do jesiennych wędrówek. Dzięki pięknym, realistycznym ilustracjom zobaczą gniazdo orłów na niedostępnym skalnym występie, górskie hale pokryte dywanem kwiatów, wezbranych górski potok. Dowiedzą się, jak wygląda piętrowy układ roślin, czym są hala i halny oraz jak podczas toków zachowują się głuszce i skąd pochodzi ich nazwa.

14,99 zł
9,74 zł

Rabat 35,0%
oszczędzasz 5,25 zł

28
Agatowa komnata - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Agatowa komnata
Dostępny403 szt.

Guśka, Ptyś i Leonek zostają w domu ciotki Marty – do końca wakacji jest jeszcze trochę czasu, a oni nie dowiedzieli się najważniejszego: jak w piwnicy znalazł się ten dziwny szkielet. Sprawa nie daje im spokoju. W wyniku poszukiwań znajdują ukryte pomieszczenie, które okazuje się windą, oraz tajemniczy pięknie rzeźbiony globus. Wokół domu ciotki znów zaczynają się kręcić dziwni ludzie, którzy ewidentnie czegoś szukają. I tylko jedna starsza pani wie, że może chodzić o agatową komnatę – a to oznacza kłopoty. W tej serii ukazały się już: Tom I – Gnomon i tajemnica starego domu Tom II – Agatowa komnata

34,99 zł
21,69 zł

Rabat 38,0%
oszczędzasz 13,30 zł

29
Słonecznikowa 5. Tom 3. Przyjaciele Tuptusia - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Promocja
Nowość
Słonecznikowa 5. Tom 3. Przyjaciele Tuptusia
Dostępny2423 szt.

To już jesień! Ale w domku przy Słonecznikowej 5 próżno szukać jesiennych nastrojów. Jak zawsze jest tu wesoło i dużo się dzieje – głównie za sprawą trójki najmłodszych mieszkańców: bliźniaków Lilka i Krzysia oraz małego Adasia. Gdy wyprawa do lasu na grzyby nie dochodzi do skutku, dzieci przygotowują grzyby… z papieru. Aby ulubiony pluszak Adasia jeż Tuptuś nie czuł się samotny, dzieciaki przygotowują kasztanowe jeże. Organizacja wesołego miasteczka w domu, gdy za oknem pada deszcz? Krzysiowi, Lilce i Adasiowi nie brakuje pomysłów do wspaniałej zabawy!

39,99 zł
25,99 zł

Rabat 35,0%
oszczędzasz 14,00 zł

30
Dieta DASH - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dieta DASH
Dostępny336 szt.

Chcesz zgubić zbędne kilogramy i obniżyć ciśnienie krwi? Dieta DASH jest idealna dla Ciebie i dla każdego, kto chce się zdrowo i smacznie odżywiać. Książka zawiera 90 przepisów, które przygotujesz w maksymalnie 30 minut! Rozpocznij dietę DASH z pomocą 21-dniowego jadłospisu. Towarzyszą mu tygodniowe listy zakupów. W książce znajdziesz szybkie i proste przepisy, które pozwolą ci schudnąć i obniżyć ciśnienie krwi. Przedstawiony w książce prosty opis diety, jak również 90 przepisów do zrealizowania w maksymalnie pół godziny i 21-dniowy plan posiłków pomogą każdemu, kto chce obniżyć ciśnienie krwi dzięki pysznemu i łatwemu do przygotowania jedzeniu. Wśród przepisów znajdziesz m.in.: słodko-kwaśną wieprzowinę w liściach sałaty, placki krabowe z surówką z kapusty, spaghetti z grzybami i czosnkiem, śniadaniową zapiekankę ze szpinakiem i pieczarkami, cynamonowe ciasto z kubka z brązowym cukrem. Poznaj także domowe przyprawy, sosy i przepisy, które pomogą ci wydobyć pełnię smaku nie dzięki soli, ale szerokiej gamie ziół i przypraw.

44,99 zł
26,54 zł

Rabat 41,0%
oszczędzasz 18,45 zł

31
Perswazje - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Perswazje
Dostępny256 szt.

Błyskotliwe połączenie portretu szlachty angielskiej początku XIX wieku oraz intrygującego romansu. Perswazje to najpóźniejsza powieść Jane Austen. Wielokrotnie ekranizowana, być może także dlatego, że na tle poprzednich wyróżnia się bardzo subtelnym i wnikliwym rysunkiem psychologicznym bohaterów. Główna bohaterka, Anna Elliot, obdarzona łagodnym charakterem, chęcią niesienia pomocy innym i darem obserwacji, osiem lat temu pozwoliła sobie ?wyperswadować? miłość i zerwała zaręczyny z kapitanem marynarki Fryderykiem Wentworthem. Zraniła siebie i złamała serce młodemu człowiekowi. Jednak nie dała się namówić na inny związek, wciąż jest samotna, żyje ?przy rodzinie?, która nie jest dla niej zbyt przyjazna. Czy prawdziwą wielką miłość można zniszczyć na zawsze? I czy czas zmienia ludzi?

44,90 zł
28,74 zł

Rabat 36,0%
oszczędzasz 16,16 zł

32
Alfred Wiewiór i posążek faraona - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Promocja
Nowość
Alfred Wiewiór i posążek faraona
Dostępny1382 szt.

Detektywi Alfred, Stefan i Maciek w towarzystwie pani Jadzi wyruszają aż do dalekiego Egiptu, by wyjaśnić tajemnicze zaginięcie pewnej figurki. Zadanie nie będzie proste, bowiem okazuje się, że to detektywi… są obserwowani i śledzeni. Kto chce popsuć szyki dzielnym detektywom? Czy ich życie jest zagrożone? Czy uda im się rozwiązać jedną z najbardziej zagadkowych spraw, jakich przyszło im się zająć?

29,99 zł
19,49 zł

Rabat 35,0%
oszczędzasz 10,50 zł

33
Kraina lodu. Kolorowanka według kodu KKO-9102 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kraina lodu. Kolorowanka według kodu KKO-9102
Dostępny175 szt.

Kolorowanki według kodów jakimi są różnego rodzaju symbole oraz cyfry. Dzięki nim dziecko ćwiczy sprawność manualną oraz zapamiętywanie. Zawierają wyraźne, proste obrazki popularnych postaci ze świata Disneya. Do książek dołączone są 2 strony kolorowych naklejek.

13,40 zł
8,98 zł

Rabat 33,0%
oszczędzasz 4,42 zł

34
Kasztanowy ludzik - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kasztanowy ludzik
Dostępny116 szt.

Jeżeli znalazłeś kasztanowego ludzika, to znaczy, że jest już za późno... Psychopata terroryzuje Kopenhagę – krwawo morduje swe ofiary, a na miejscach zbrodni pozostawia ręcznie zrobione kasztanowe ludziki. Policja szybko odkrywa, że ślady w tajemniczy sposób prowadzą do dziewczynki, która została uznana za martwą – chodzi o porwaną rok wcześniej córkę minister spraw społecznych. Do jej zabicia przyznał się pewien mężczyzna, a sprawę uznano za wyjaśnioną. Tragiczny zbieg okoliczności czy też te dwie sprawy faktycznie łączy coś mrocznego? Kim jest tajemniczy morderca? By ocalić niewinnych, detektywi muszą połączyć siły i toczyć walkę z czasem. Ponieważ szaleniec ma misję, która jeszcze się nie skończyła... Nikt nie jest bezpieczny! Książka pełna adrenaliny, będziesz spijać każde słowo! Pokochałem ten thriller! - A.J. Finn, autor Kobiety w oknie

49,99 zł
38,49 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 11,50 zł

35
Wszystko jasne! Ignacy Łukasiewicz - wielki polski wynalazca - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Wszystko jasne! Ignacy Łukasiewicz - wielki polski wynalazca
Dostępny639 szt.

W Chorkówce wielkie święto – imieniny Ignacego Łukasiewicza, wynalazcy lampy naftowej. Przygotowaniom do uroczystości przygląda się mały Franek. Plącząc się korytarzami dworu i przeszkadzając kucharkom, poznaje przy okazji historię życia sławnego wuja, farmaceuty, przedsiębiorcy i pioniera przemysłu naftowego w Europie. Niezwykła opowieść o tym, jak dzięki ropie naftowej wszystko stało się… jasne!

26,90 zł
15,87 zł

Rabat 41,0%
oszczędzasz 11,03 zł

36
Sundial - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sundial
Dostępny565 szt.

Nie możesz uciec przed tym, co masz we krwi… Wszystko, czego Rob chciała, to normalne życie. Mąż, dwoje dzieci i ładny dom na przedmieściach zdają się świadczyć o tym, że jej się udało. Ale kobieta boi się o swoją najstarszą córkę, Callie, która zbiera drobne kości i szepcze do wyimaginowanych przyjaciół. Rob dostrzega w dziewczynce mrok, który przypomina jej o przeszłości, od której uciekła. I boi się o bezpieczeństwo drugiej córki. Kobieta postanawia zabrać Callie do domu swojego dzieciństwa, do Sundial, położonego głęboko na pustyni Mojave. Tam będzie musiała dokonać strasznego wyboru. Sundial w nieoczywisty sposób opowiada o toksycznych relacjach i ucieczce przed przeznaczeniem, która nie zawsze jest możliwa. Niekiedy trzeba dotrzeć w otchłań przeszłości, by uratować przyszłość. Taka podróż jednak mało kiedy obywa się bez ofiar.

49,90 zł
30,94 zł

Rabat 38,0%
oszczędzasz 18,96 zł

37
Alfabetoddechy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Alfabetoddechy
Dostępny103 szt.

Dzięki zabawnym ćwiczeniom oddechowym zawartym w tej pięknie zilustrowanej książce dzieci z łatwością nauczą się alfabetu, a także podstaw uważności. Nawiążą więź z Naturą, opanują obserwowanie własnego ciała i samopoczucia, a także poczują w sercu wdzięczność i nauczą się posyłać innym ludziom życzliwość. Alfabetoddechy to książka pełna ciepła i radości, prosto i z miłością wprowadzająca najmłodszych czytelników w domenę uważności i świadomego oddychania.

65,00 zł
42,25 zł

Rabat 35,0%
oszczędzasz 22,75 zł

38
Ocena rozwoju intelektualnego dzieci z wybranymi zaburzeniami neurorozwojowymi - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
33,60 zł
26,54 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 7,06 zł

39
Tilly i zaginione baśnie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tilly i zaginione baśnie
Dostępny443 szt.

Jedenastoletnia Tilly Pages ma niezwykły talent: potrafi przenosić się do świata ulubionych książek, wędrować po ich stronicach i rozmawiać z bohaterami literackimi. Spacer z Anią z Zielonego Wzgórza albo podwieczorek z Alicją w Krainie Czarów - Nic prostszego! Tilly nie spodziewa się jednak, że prawdziwe wyzwanie czeka na nią w krainie baśni. Podczas jednej ze swoich wędrówek dziewczynka i jej przyjaciel Oskar odkrywają chaos, który zapanował we wszystkich najbardziej znanych baśniach: bohaterowie historii się gubią, pojawiają się tajemnicze luki w fabule, a wątki opowieści się ze sobą plączą. Czy książkowym wędrowcom uda się odnaleźć sprawcę tego zamieszania i przywrócić właściwe, baśniowe zakończenia, by wszyscy żyli długo i szczęśliwie? Usiądź wygodnie w fotelu i wyrusz w magiczną, pełną przygód podróż do krainy baśni!

42,90 zł
26,60 zł

Rabat 38,0%
oszczędzasz 16,30 zł

40
Pola i Piotruś. Urodziny - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Promocja
Pola i Piotruś. Urodziny
Dostępny4809 szt.

Pola i Piotruś to najlepsi przyjaciele. Uwielbiają wspólnie spędzać czas. Mają mnóstwo pomysłów i nigdy się nie nudzą. I choć czasem zdarzają się im trudne sytuacje, małe kłótnie czy łzy, to zawsze potrafią temu zaradzić – dzięki życzliwości, uśmiechowi i zrozumieniu. Pola ma urodziny. Piotruś upiekł dla niej piękny tort. Niestety kiedy próbuje postawić go na stole, potyka się i… Ojej! Tort ląduje na podłodze. Sympatyczna opowiastka o tym, jak najlepiej wybrnąć z trudnej sytuacji, a także o życzliwości, przyjaźni i dobrej zabawie.

34,99 zł
22,74 zł

Rabat 35,0%
oszczędzasz 12,25 zł

41
Opowieści ze Świetnika. Tom 2 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Promocja
Nowość
Opowieści ze Świetnika. Tom 2
Dostępny2458 szt.

Opowieści ze Świetnika to zbiór krótkich historyjek o przyjaciołach zwierzakach mieszkających na śmietniku/Świetniku. Wbrew wszelkim pozorom wiodą tam wspaniałe życie – no może gdyby nie gang Psujów, które starają się przeszkodzić znajomym w ich działaniach. Opowiadania, które skrzą się humorem, mają ekologiczne przesłanie – w każdym z nich wskazane jest, co można zrobić, by nadać przedmiotom drugie życie. Drużyna ze Świetnika powraca! Na śmietnik/Świetnik wciąż trafiają rzeczy, które wcale nie musiałaby tu trafiać. Ale dla mieszkańców Świetnika: wiewióra Kacpra, szczura Zadymki, ropuchy Smęciuchy, jeżynki i sroki Kraksy to nie jest wcale taka zła wiadomość: biorą sprawy w swoje ręce i zamieniają śmieci w rzeczy, które mogą im długo służyć – ot, choćby wykonana ze starych spodni torba, kubeczki ze starych butelek, różności z tekturowych rolek. Bohaterom nie brakuje wyobraźni i udowadniają, że z każdej pozornie niepotrzebnej rzeczy można wykonać naprawdę wspaniałe przedmioty.

34,99 zł
22,74 zł

Rabat 35,0%
oszczędzasz 12,25 zł

42
Długopis ścieralny OOPS! + 2 wkłady - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Długopis ścieralny OOPS! + 2 wkłady
Astra
Dostępny5 szt.

Długopis ścieralny 2 końcówki ścierające ergonomiczny uchwyt grubość końcówki 0,6 mm wyjątkowa lekkość pisania kolor tuszu niebieski dodatkowo - 2 zapasowe wkłady

18,20 zł
17,29 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 0,91 zł

43
Medytacje na każdy dzień. Ścieżka do spokoju - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Medytacje na każdy dzień. Ścieżka do spokoju
Dostępny175 szt.

Książka ta zawiera przemyślenia, powiedzenia i przypowieści zaczerpnięte z nauk jednego z największych nauczycieli duchowych świata. Cytaty, przedstawione w formie codziennych refleksji, po jednej na każdy dzień roku, odzwierciedlają całościową wizję świata Dalajlamy. W każdym z nich w ujmująco bezpośredni sposób omawia on niemal wszystkie aspekty ludzkiego życia, rozważając różnorodne zagadnienia: od różnic religijnych do etyki reklamy. Pomimo szczerej akceptacji współczesnego świata Jego Świątobliwość ani na chwilę nie pozwala nam zapomnieć, jak ważna jest zwyczajna dobroć i współczujące serce. Słowa Dalajlamy – mądre, inspirujące i przesycone duchem humanizmu – przynoszą wszystkim ludziom pełne nadziei przesłanie oraz głęboką, a zarazem łatwą do zrozumienia filozofię współczucia i niestosowania przemocy.

59,90 zł
44,93 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 14,97 zł

44
Maszyna losu - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
50,00 zł
36,50 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 13,50 zł

45
Gottland - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gottland
Dostępny483 szt.

Książka może pisarza dręczyć. Może też – i w tym przypadku to jest lepsze słowo – uwierać. Drobnym szczegółem. Jakby był jakimś ziarenkiem piasku, które dostało się do buta i uniemożliwia chodzenie. Przyznaję: latami uwierało mnie kilka słów. Nie były odpowiednie, a ja przecież mam pod ręką lepsze. Parandowski stwierdził, że książka nazajutrz po wydaniu odmawia autorowi posłuszeństwa. Dlatego zapewniam dawnych i nowych czytelników Gottlandu, że tym razem stworzyłem książkę wreszcie mi posłuszną. Do następnego wydania oczywiście. Mariusz Szczygieł Aktorka Lída Baarová – kobieta, przez którą płakał Goebbels; rzeźbiarz Otakar Švec – twórca największego pomnika Stalina na kuli ziemskiej, który nim skończył dzieło, postanowił się zabić, autentyczna siostrzenica Franza Kafki, która do dziś żyje w Pradze; piosenkarka Marta Kubišová, której komunistyczny reżim na dwadzieścia lat zabronił śpiewać i skasował nagrania z radiowych archiwów; legendarny producent obuwia Tomáš Bata, który stworzył kontrolowane przez siebie miasto na dziesięć lat przed pomysłami Orwella; pisarz Eduard Kirchberger, który wymyślił siebie na nowo i został Karel Fabiánem, oraz wielu innych – to bohaterowie tej książki. Poprzez ich barwne życiorysy Mariusz Szczygieł opowiada o czasach, w których przyszło im (i nam) żyć. Pisze o wygórowanej cenie, jaką musieli zapłacić za pozornie nieważne decyzje, o tragicznym splocie przypadku i przeznaczenia, kształtującym życie całych pokoleń.

39,90 zł
29,13 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,77 zł

46
Długo i szczęśliwie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Długo i szczęśliwie
Dostępny212 szt.

Błyskotliwa i czarująca komedia romantyczna, która trafia prosto w serce! Najbardziej oczekiwana książka roku m.in. według BuzzFeed i LGBTQ Reads, nominowana do Goodreads Choice Awards. Ta książka jest wyjątkowa. Słodka i zabawna – taka jak powinny być komedie romantyczne, ale do tego niezwykle szczerze opowiada o ludzkich przeżyciach. – Book Reporter Debiut wart uniesień. – „Harper’s Bazaar” Debiut Alison Cochrun to skarb, równie oszałamiający i uderzający do głowy jak szampan, którym poją uczestniczki randkowego reality show… – „Entertainment Weekly” Dev zawsze wierzył w bajki. Odkąd sięga pamięcią, pochłaniał romanse, oglądał dramaty sercowe osadzone w romantycznych sceneriach i marzył o miłości. Nic więc dziwnego, że został producentem reality show, w którym gwiazdy poszukują dla siebie idealnego partnera lub partnerki. W pracy wykazuje się szóstym zmysłem i niczym kupidyn z łukiem bezbłędnie przewiduje idealne historie miłosne. W prywatnym życiu jednak nigdy nie miał szczęścia. Do czasu, gdy głównym bohaterem programu „Długo i szczęśliwie” zostaje introwertyczny geniusz Charlie Winshaw, który spięty i milczący nie jest w stanie nawiązać nawet najprostszej konwersacji z uczestniczkami. Dev musi ratować sytuację, więc postanawia dać Charliemu kilka lekcji, by znaleźć techniki na rozluźnienie przed kamerami oraz spróbować natchnąć go do nawiązania głębszej relacji z którąś z dziewczyn. Ku zaskoczeniu Deva i Charliego prawdziwa chemia zadzieje się jednak całkowicie poza scenariuszem programu, bo… między nimi! Tylko czy motyle w brzuchu i szansa na prawdziwą miłość wystarczą, by mieć odwagę wywrócić życie do góry nogami? Mądre i czarujące Długo i szczęśliwie ma w sobie wszystko, co cechuje świetną komedię romantyczną. Cudowni bohaterowie, błyskotliwy humor, pierwsze zauroczenie i cały ogrom pasji. Ale to nie wszystko! Autorka doskonale przeplata niezapomnianą historię miłosną z pełną niuansów dyskusją o zdrowiu psychicznym i seksualności. Debiutancka książka Alison Cochrun to także opowieść o poszukiwaniu siebie, dopominająca się o przyszłość, w której każdy będzie mógł zobaczyć swoje długie i szczęśliwe życie.

44,99 zł
39,14 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 5,85 zł

47
Rok 1984, wydanie kieszonkowe - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rok 1984, wydanie kieszonkowe
Dostępny1666 szt.

Wielki brat patrzy – to właśnie napisy tej treści, w antyutopii Orwella krzyczące z plakatów rozlepionych po całym Londynie, natchnęły twórców telewizyjnego show „Big Brother”. Czyżby wraz z upadkiem komunizmu wielka, oskarżycielska powieść straciła swoją rację bytu, stając się zaledwie inspiracją programu rozrywkowego? Nie. Bo ukazuje świat, który zawsze może powrócić. Świat pustych sklepów, permanentnej wojny, jednej wiary. Klaustrofobiczny świat Wielkiego Brata, w którym każda sekunda ludzkiego życia znajduje się pod kontrolą, a dominującym uczuciem jest strach. Świat, w którym ludzie czują się bezradni i samotni, miłość uchodzi za zbrodnię, a takie pojęcie jak „wolność” i „sprawiedliwość” nie istnieją. Na świecie są miejsca, gdzie ten stan wciąż trwa. I zawsze znajdą się „cudotwórcy” gotowi obiecywać stworzenie nowego ładu, który od wizji Orwella dzieli tylko krok. Niestety, piekło wybrukowane jest dobrymi chęciami…

14,99 zł
10,94 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 4,05 zł

48
Rumuński nie gryzie! - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rumuński nie gryzie!
Dostępny141 szt.

Unikalny kurs do samodzielnej, aktywnej nauki języka rumuńskiego przeznaczony jest dla osób początkujących, które chcą szybko i skutecznie opanować podstawy języka na poziomie komunikatywnym. Wyjątkowa metoda nauki opiera się na rozwiązywaniu licznych ćwiczeń trenujących wszystkie kompetencje językowe: czytanie, mówienie, słuchanie i pisanie. Dzięki niej poznasz niezbędne słownictwo dotyczące 40 najważniejszych zagadnień, podstawy gramatyki i gotowe zwroty konwersacyjne. W 10 rozdziałach tematycznych znajdziesz ciekawe teksty, przystępnie wyjaśnioną gramatykę, krótkie dialogi lub teksty z polskim tłumaczeniem, porcję słówek, liczne ćwiczenia leksykalne i gramatyczne, a także ciekawostki o Rumunii. Na końcu każdego rozdziału umieszczono praktyczny słowniczek oraz specjalną sekcję Sprawdź się z zadaniami podsumowującymi. W każdej chwili masz dostęp do umieszczonych na marginesach tłumaczeń ważnych lub trudnych słów i wyrażeń. Dołączona gratis MP3 z prawie 90 minutami nagrań profesjonalnych lektorów pomaga w nauce poprawnej wymowy i skutecznym zapamiętywaniu niezbędnych słów i zwrotów. Rumuński NIE GRYZIE! to kurs, z którym: - poznajesz użyteczne słownictwo, - trenujesz znajomość gramatyki, - uczysz się gotowych wzorców konwersacyjnych, - ćwiczysz poprawną wymowę dzięki nagraniom na płycie CD MP3, - poznajesz współczesny, codzienny język rumuński. Odkryj unikalną metodę aktywnej nauki i przekonaj się, że rumuński nie gryzie!

36,90 zł
25,83 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 11,07 zł

49
Pola i Piotruś. Ulubiona przytulanka - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Promocja
Nowość
Pola i Piotruś. Ulubiona przytulanka
Dostępny4850 szt.

Pola i Piotruś to najlepsi przyjaciele. Uwielbiają wspólnie spędzać czas. Mają mnóstwo pomysłów i nigdy się nie nudzą. I choć czasem zdarzają się im trudne sytuacje, małe kłótnie czy łzy, to zawsze potrafią temu zaradzić – dzięki życzliwości, uśmiechowi i zrozumieniu. Pola będzie dziś nocować w domu Piotrusia. Kiedy nadchodzi pora spania, okazuje się, że nie wzięła ze sobą swojej ulubionej żabki-przytulanki! Ojej! Przecież bez niej nie uśnie… Na szczęście Piotruś znajduje doskonałe rozwiązanie. Urocza opowiastka o rzeczach, bez których trudno się obyć, o wieczornych rytuałach, a także o prawdziwej przyjaźni i życzliwości.

34,99 zł
22,74 zł

Rabat 35,0%
oszczędzasz 12,25 zł

50
Temperówka aluminiowa podwójna srebrna - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Temperówka aluminiowa podwójna srebrna
KEYROAD
Dostępny54 szt.

temperówka wykonana z aluminium wyposażona w dwa ostrza przeznaczona do ostrzenia ołówków i kredek o maksymalnej średnicy 8 lub 11mm nazwaKEYROAD wytłoczona na temperówce pakowana na blistrze kolor: srebrny

7,10 zł
6,04 zł

Rabat 14,9%
oszczędzasz 1,06 zł

Wróć do góry