hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2022.08.25

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w czwartek 25 sierpnia 2022 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Gołas (Agnieszka Gołas), na drugim Niski indeks glikemiczny. 28 dni na talerzu (Joanna Zielewska). Kolejny produkt to Elementarz. Nauka pisania. Ćwiczenia grafomotoryczne (praca zbiorowa) oraz Mądra Mysz. Maszyny i pojazdy. W mieście (Monika Wittmann).
1
Gołas - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Promocja
Gołas
Dostępny246 szt.

Urodzony aktor. Artystyczny fenomen. Geniusz nie tylko komediowy Fascynował Wojciecha Młynarskiego i Jeremiego Przyborę, zachwycał Stanisława Bareję i Kazimierza Dejmka, zdobywał każdą publiczność. Ale to tylko jedna strona medalu. Zmagał się przecież z wizerunkiem wesołka? i całe życie uciekał od roli Czereśniaka z Czterech pancernych i psa. Wiesław Gołas. Czasem śliczny, liryczny i apetyczny, czasem ponury i smutny, inaczej niż na ekranie. Jak zapamiętali go przyjaciele? Co on sam mówił o sobie? Wreszcie, jak widzi go jedyna córka? Agnieszka Gołas tworzy czuły i barwny portret Wiesława Gołasa - dopisuje kolejne rozdziały i żegna się z ojcem. To pełna frywolnych, nieznanych anegdot nietypowa autobiografia i biografia w jednym. Wiesio Gołas. Aktor fenomenalny. Komediowy i dramatyczny. Poczucie humoru himalajskie. Kumpel przeuroczy. Gentleman w każdym calu. I właśnie o nim i o wszystkim, co go dotyczy, jest ta książka. Wzruszająca, zabawna i poważna, gdzie trzeba. Z czystym sumieniem polecam. – Wiktor Zborowski Wiesław Gołas przez długi czas był moim przewodnikiem po świecie filmu i kabaretu. – Janusz Gajos Inteligentna, subtelna biografia aktora najwyższej klasy. Sercem pisana, bo przez Agnieszkę Gołas o ojcu Wiesławie. Byliśmy z Wieśkiem w zażyłości ponad pół wieku. Powiedział mi kiedyś, że gdy się urodził, zaraz zaczął się śmiać. Jakby wyczuł, że jedyną skuteczną obroną na tym świecie jest dowcip i komedia. – Stanisław Tym

49,90 zł
32,44 zł

Rabat 35,0%
oszczędzasz 17,46 zł

69 osób kupiło
2
Niski indeks glikemiczny. 28 dni na talerzu - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Niski indeks glikemiczny. 28 dni na talerzu
Dostępny419 szt.

Nadmiar cukru w diecie, stres i przemęczenie rozregulowują nasz wewnętrzny zegar. Skutkiem są m.in. zaburzenia przemiany węglowodanów, a w konsekwencji nadmierne tycie, złe samopoczucie i wiele problemów zdrowotnych. Sposobem na przywrócenie równowagi jest dieta, która nie powoduje gwałtownych skoków poziomu cukru we krwi, a więc oparta na posiłkach, które mają niski indeks glikemiczny. Chociaż jest to dieta lecznicza, bardziej pasuje do niej określenie zdrowy trend w odżywianiu. Jest szczególnie zalecana tym, którzy muszą trzymać cukier w ryzach, ale doskonale sprawdzi się także u osób zupełnie zdrowych, chcących żyć bez cywilizacyjnych schorzeń. Ta książka to nie tylko sprawdzony jadłospis na 28 dni, ale też praktyczny przewodnik po zdrowym stylu życia. Dzięki niej łatwo nauczyć się samodzielnego układania posiłków i dokonywania dobrych wyborów przy stole.

24,99 zł
16,49 zł

Rabat 34,0%
oszczędzasz 8,50 zł

56 osób kupiło
3
Elementarz. Nauka pisania. Ćwiczenia grafomotoryczne - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Elementarz. Nauka pisania. Ćwiczenia grafomotoryczne
Dostępny282 szt.

Elementarz grafomotoryczny. Nauka pisania wspomaga rozwój sprawności ręki i koordynacji wzrokowo-ruchowej niezbędnej przy nauce pisania, wprowadzająca poszczególne litery, ucząca sposobu i kierunków pisania liter wielkich i małych, dwuznaków, łączenia liter oraz utrzymywania pisma w wyznaczonych liniach. Zawiera kilkanaście stron ćwiczeń grafomotorycznych (usprawniających pracę ręki), ćwiczenia uczące stopniowo pisania wszystkich liter alfabetu polskiego, łączenia poszczególnych liter, sylab, pisania wyrazów i zapisywania całych zdań. Od szlaczków przez litery, dwuznaki, sylaby, wyrazy, po pisanie pełnych zdań. Całościowe podejście do grafomotoryki w jednej książce to wspaniałe kompendium Twego dziecka. Dlaczego warto skorzystać z tej książki? - Treść i metodologia zgodna z podstawą programową MEN - Ćwiczenia na koncentrację uwagi i koordynację pracy oka i ręki. - Stopniowe nauka pisania liter podzielona na etapy, pozwalające naturalnie zapamiętać prawidłową kolejność pisania litery. - Przykłady pokazujące użycie litery na początku, w połowie i na końcu wyrazu. - Na końcu ćwiczenia utrwalające zdobyte umiejętności i doskonalące sprawność pisania.

24,99 zł
14,74 zł

Rabat 41,0%
oszczędzasz 10,25 zł

51 osób kupiło
4
Mądra Mysz. Maszyny i pojazdy. W mieście - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mądra Mysz. Maszyny i pojazdy. W mieście
Dostępny218 szt.

W mieście to książka z cyklu „Maszyny i pojazdy” w edukacyjnej serii książek dla dzieci „Mądra Mysz”. Zamiatarka uliczna, kosiarka na traktorku i pług śnieżny – Staś dostrzega wokół siebie mnóstwo różnych ciekawych – większych i mniejszych maszyn i pojazdów. Ale i tak najfajniejszy jest wózek widłowy!

9,90 zł
6,73 zł

Rabat 32,0%
oszczędzasz 3,17 zł

48 osób kupiło
5
TY Beanie Babies kotek MISO 15cm 40548 - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
TY Beanie Babies kotek MISO 15cm 40548
Ty Inc.
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.23

32,90 zł
28,95 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 3,95 zł

34 osoby kupiły
6
Kapitan Żbik. Tom 27. Skoda TW 6163 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kapitan Żbik. Tom 27. Skoda TW 6163
Dostępny23 szt.

W odludnym miejscu Milicja znajduje samochód ze zwłokami. Zmarły to Jan Pieczynger, prezes spółdzielni rolniczej. Ekipa śledcza bada wszelkie okoliczności związane z pracą prezesa i spółdzielni. Czy był to przypadkowy napad rabunkowy? Czy ktoś miał powód, aby zlikwidować prezesa? Ekipa kapitana Żbika prędzej czy później znajdzie odpowiedzi na te pytania.

12,00 zł
7,56 zł

Rabat 37,0%
oszczędzasz 4,44 zł

34 osoby kupiły
7
Postrach - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Postrach
Dostępny514 szt.

Stanął przed drzwiami i poczuł dreszcz podniecenia. Zaraz ją zobaczy, tę wytęsknioną i wymarzoną, jedyną, a na pewno jedną z sześciu, co przecież nie umniejszało jej roli w związku. Za chwilę zapuka, drzwi się uchylą, zobaczy jej nieśmiały uśmiech, dokładnie taki jak wszystkich pozostałych. Identyczny jak wszystkich następnych, które czekają na wielką miłość. Czekają na niego. Puk. Puk. Puk. Szum, poruszenie, odgłos kroków, ręka na klamce, szczęk zamka, szpara w drzwiach, uśmiech. Przyszła miłość, kochanie, skąpana w wiośnie. Przyszła śmierć, kochanie, skąpana w krwi. W Warszawie uprowadzonych zostaje sześć dziewczyn z bogatych rodzin. Wszystkie mają po siedemnaście lat i znikają w środku nocy z własnych domów na strzeżonych osiedlach. Porywacz doskonale zaciera ślady, nagrania z monitoringu nie rozpoznają twarzy, zawodzą systemy ochrony. Z domów nic nie ginie, nikt nie żąda okupu. Media nazywają przestępcę Postrachem i napędzają spiralę strachu. Gdy ten wreszcie wpada w ręce policji, uparcie milczy i nie przyznaje się do winy. Nie zdaje sobie jednak sprawy, że ktoś już wydał na niego wyrok… Maciej i Borys prowadzą całkiem intratny, choć nie do końca legalny biznes. Dostarczają sprawiedliwości, gdy Temida zbyt mocno przymyka oczy. Pewnego dnia dostają zlecenie, które może okazać się najtrudniejsze w ich karierze – muszą wydostać Postracha z aresztu i oddać w ręce rodziców porwanych dzieci. Ruszają do akcji, okazuje się jednak, że dotychczasowy koszmar był zaledwie preludium do tego, co Postrach przygotował dla swoich ofiar. Śmierć to dopiero początek koszmaru. Michał Śmielak powraca w pełnym zaskakujących zwrotów akcji thrillerze. Gdy ktoś porywa twoje dziecko, myślisz, że nic gorszego już cię nie spotka. Przygotuj się jednak na zupełnie nowy wymiar strachu i cierpienia… Wartka akcja, niejednoznaczni bohaterowie oraz doskonałe dialogi trzymają w napięciu do ostatniej strony.

42,90 zł
24,88 zł

Rabat 42,0%
oszczędzasz 18,02 zł

33 osoby kupiły
8
Legenda Ludowa. Cudawianki. Tom 1 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Legenda Ludowa. Cudawianki. Tom 1
Dostępny252 szt.

Niebanalne i cudownie absurdalne połączenie kryminału, fantastyki i słowiańskich wierzeń ze swojskością polskiej prowincji i wybornym humorem. Wisłowice to osobliwe miejsce – żarliwa wiara katolicka miesza się tu z pogańskimi praktykami i zabobonami, nocą za oknami słychać stukot czarcich kopyt, a mieszkańcy wsi wciąż korzystają z usług medycznych mieszkającej w leśnej głuszy Zielarki. Jedynym współczesnym elementem lokalnych gospodarstw jest sprowadzony z konieczności do wisłowickich domów telefon. Gdy pewnego dnia zadzwoni w domu państwa Sosnów, ich spokojne życie zmieni się nie do poznania… Jedna z mieszkanek wsi zostaje znaleziona nieprzytomna, a obrażenia na jej ciele sugerują atak wilkołaka. Niedługo później napastnik uderza ponownie, a sołtys Wiktor Nałęcki, sceptyczny wobec ludowych wierzeń, postanawia zgłosić sprawę do miejskich organów ścigania. Ta decyzja wzbudza mieszane uczucia, miastowi nie cieszą się w Wisłowicach zaufaniem. Do rozwiązania sprawy Wilkołaka z Wisłowic przybywa ekscentryczny komisarz Radzkin. Szybko okazuje się, że obawy mieszkańców były uzasadnione. Rozpoczyna się polowanie na czarownice… dosłownie.

46,90 zł
27,20 zł

Rabat 42,0%
oszczędzasz 19,70 zł

29 osób kupiło
9
Poradnictwo i terapia w żałobie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Poradnictwo i terapia w żałobie
Dostępny119 szt.

Nie ma typowej odpowiedzi na stratę, ponieważ nie ma typowej straty. Nasza żałoba jest tak indywidualna, jak nasze życie. Elisabeth Kübler-Ross i David Kessler Książka J. Williama Wordena od lat 80. ubiegłego wieku jest ważnym podręcznikiem pracy z osobami przeżywającymi żałobę ? doczekała się pięciu oryginalnych wydań, dotychczas przetłumaczono ja na osiem języków. Poradnictwo i terapia w żałobie to tekst, w którym J. William Worden opisuje szeroki zakres możliwych reakcji na stratę oraz charakteryzuje żałobę powikłaną i niepowikłaną. Pisze także o szczególnych przypadkach straty wielokrotnej, nieuznanej lub nieakceptowanej przez społeczeństwo. Przedstawia model, który może być alternatywą wobec koncepcji pięciu faz żałoby Elizabeth Kübler-Ross. Proponuje opisanie procesu żałoby za pomocą czterech zadań, z którymi mierzy się każda osoba przeżywająca stratę kogoś bliskiego: 1) zrozumieć rzeczywistość straty, 2) doświadczyć bólu straty, 3) dostosować się do nowej sytuacji życiowej bez osoby zmarłej, 4) znaleźć trwałą więź ze zmarłym podczas rozpoczęcia nowego życia. Różnicuje sytuacje, które nie wymagają wsparcia specjalisty, i takie, w których pomoc terapeuty jest niezbędna, by osoba, która doświadczyła straty, mogła w swój indywidualny sposób spotkać się z zadaniami związanymi z żałobą. Poradnictwo w żałobie dotyczy interwencji, jakie podejmują doradcy w stosunku do osób, które doświadczyły straty w wyniku śmierci kogoś bliskiego, aby ułatwić im wykonanie zadań związanych z żałobą. Są to ludzie bez widocznych zaburzeń związanych z żałobą. Z kolei terapia w żałobie odnosi się do tych technik i interwencji, które specjalista stosuje wobec osób doświadczających chociażby pojedynczych zakłóceń procesu żałoby, które uniemożliwiają przeżycie żałoby w sposób zapewniający właściwą adaptację do nowej sytuacji. Często istnieją konflikty separacyjne z osobą zmarłą, którymi należy się zająć. Wymaga to szerszych umiejętności, zrozumienia i wyszkolenia niż poradnictwo w żałobie, które często może zapewnić zdolny przyjaciel lub członek rodziny. Z tekstu

79,00 zł
69,52 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 9,48 zł

26 osób kupiło
10
Zwierzaki Wajraka - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zwierzaki Wajraka
Dostępny204 szt.

Dzięki tej książce już nigdy nie pomylicie gawrona z wroną, przestaniecie też bać się nietoperzy, które rzekomo wplątują się we włosy (tak, tak, to bujdy na resorach!), poznacie ryby, które budują gniazda, dowiecie się, że okonie polują w stadzie jak wilki, że w Polsce mieszkają nie tylko jadowite żmije i węże, ale również jadowity ssak, czym się różnią rogi od poroża, który ptak nie śpiewa tylko chrapie, poznacie prawdziwą kaczkę dziwaczkę oraz mistrzów maskowania. Gdy na mokradłach spotkacie zaś żółwia, nie będziecie chcieli odnieść go do zoo, myśląc, że stamtąd uciekł. A to tylko początek przygody. Bo Adam Wajrak opowiada również co jedzą, w jakim miejscu i środowisku żyją zwierzęta, o jakiej porze roku oraz dnia lub nocy należy wypatrywać określonych gatunków, gdzie należy się rozglądać, gdzie pochylić, a gdzie zadrzeć głowę. Realistyczne ilustracje Anny Klonowskiej sprawią zaś, że nie będziecie mieli wątpliwości jaki gatunek właśnie udało się Wam zaobserwować. Zwierzęta w książce Adama Wajraka podzielone zostały według środowisk, które zamieszkują. Mamy więc zwierzęta rzeczek i mórz, łąk i bagien, lasów mniej lub bardziej gęstych, oraz te, które mieszkają blisko człowieka w miastach i na wsiach. Autor dodał również swój subiektywny ranking: podzielił zwierzaki na te, które zobaczyć jest łatwo, nie tak łatwo, raczej trudno, i takie które ujrzycie mając na prawdę wyjątkowe szczęście. Duże, małe, maleńkie, kudłate, gładkie i oślizgłe oraz takie, które aż strach tknąć. Wszędzie na was czekają. Są takie, które zobaczyć jest łatwo, i takie, które spotkać jest naprawdę trudno. Pamiętajcie jednak, że lubią zaskakiwać i czasami pojawią się przed wami nawet wtedy, kiedy nie będziecie ich szukać. A jak je rozpoznacie? Skąd będziecie wiedzieć, jak żyją, co jedzą, jakie mają obyczaje i czy raczej będą się was bały, czy to wy powinniście się trochę bać? Wszystkiego dowiecie się z tej książki, którą właśnie dla was, moi młodzi, młodsi i najmłodsi przyjaciele, przygotowałem. To dla was, dzieciaki, są te "Zwierzaki"!!! ADAM WAJRAK - przyrodnik i dziennikarz "Gazety Wyborczej". Od dziecka zajmuje się podglądaniem, a od ponad 20 lat robi to zawodowo, przez co wielu mu zazdrości, uważając, że jego praca polega na byciu na nieustających wakacjach. Mieszka w Puszczy Białowieskiej i dzięki temu ma codzienny i bardzo bliski kontakt z dzikimi zwierzętami.

49,99 zł
34,49 zł

Rabat 31,0%
oszczędzasz 15,50 zł

25 osób kupiło
11
Przewodnik "Korona Gór Polski" - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przewodnik "Korona Gór Polski"
Dostępny110 szt.

Korona Gór Polski to lista 28 szczytów poszczególnych pasm górskich Polski. Została ustanowiona w 1997 r. przez środowisko związane z redakcją czasopisma „Poznaj swój kraj”. Wtedy też utworzono Klub Zdobywców Korony Gór Polski. Od tego czasu projekt zdobywania szczytów przynależnych do Korony Gór Polski zyskał niezwykłą popularność, a Klub Zdobywców niezwykle się rozrósł – obecnie to ponad 95 tys. członków. I choć w międzyczasie pojawiły się inne, konkurencyjne projekty „Koron”, zarówno jeżeli chodzi o nazwę, jak i wykaz szczytów, to jednak KZKGP cieszy się zdecydowanie największą popularnością. I mimo, że w międzyczasie pojawiły się kontrowersje co do wykazu szczytów, czy to ze względu na nowe pomiary wysokości, czy to rozbieżności w interpretacji regionalizacji i granic pasm, a co za tym idzie - przynależności niektórych szczytów do danego pasma, lista KGP została bez zmian. I taki też wykaz prezentujemy w niniejszym przewodniku. Jeżeli więc planujesz podjąć wyzwanie i chcesz dołączyć do listy szczęśliwych zdobywców Korony Gór Polski ten przewodnik będzie niezwykle przydatny. Nie jest przeładowany zbędnymi opisami, ale zawiera wszystko to, co jest potrzebne podczas kolejnych wypraw. Publikacja zawiera opisy 28 szczytów zaliczanych do Korony Gór Polski oraz przydatne materiały i cenne wskazówki jak je zdobyć. Każdy szczyt zaprezentowano w ten sam sposób, według przyjętego schematu,poświęcając mu cztery strony.

55,00 zł
38,50 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 16,50 zł

24 osoby kupiły
12
Układanka 551619 Adar - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
5,80 zł
5,34 zł

Rabat 7,9%
oszczędzasz 0,46 zł

22 osoby kupiły
13
Ale Pary - Na Alarm - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ale Pary - Na Alarm
Alexander, od 4 lat
Dostępny53 szt.

Ale Pary – Na Alarm to szybka, prosta gra karciana w której wygrywa ten kto wykaże się największą spostrzegawczością. W opakowaniu znajdziemy zestaw 31 kart z 6 obrazkami przedstawiające elementy związane z pracą służb publicznych czyli policji, pogotowia oraz straży pożarnej. Dwie dowolne karty zawsze mają po jednym wspólnym obrazku, ale żeby nie było zbyt łatwo, obrazki te często mają różną wielkość. Gra polega na jak najszybszym znalezieniu wspólnego obrazka. W zależności od wariantu wygrywa ten, kto zdobędzie najwięcej kart, bądź jak najszybciej pozbędzie się wszystkich.

9,90 zł
8,61 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 1,29 zł

20 osób kupiło
14
Zeszyt A4 32 kartki w kratkę, laminowany - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zeszyt A4 32 kartki w kratkę, laminowany
St. Majewski, 1
Dostępny50 szt.

Uwaga. Dostępne różne wersje okładek – wysyłka losowa. Cena dotyczy 1 sztuki.

5,10 zł
4,85 zł

Rabat 4,9%
oszczędzasz 0,25 zł

17 osób kupiło
15
Atlas lądów niebyłych - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Atlas lądów niebyłych
Dostępny181 szt.

Największe mity, zmyślenia i pomyłki kartografów. Oto świat – nie jaki kiedykolwiek istniał, lecz jak go sobie wyobrażano. Świat, w którym Kalifornia jest rajską wyspą oderwaną od Ameryki Północnej, wody Północy terroryzują morskie potwory, a w głębi dżungli i oceanów lśnią zagubione miasta ze złota. Od niewidzialnych łańcuchów górskich po wielkie widmowe morza – atlas przedstawia największe geograficzne „zjawy”, jakie ongiś nawiedzały mapy, i odkrywa fascynujące historie narodzin tych urojeń. Zgromadzone są tu najdziwaczniejsze fantasmagorie zamieszczane ongiś na mapach jako prawdziwe – wyspy widma, mityczne rasy, bestie połykające statki – pieczołowicie wybrane z całej historii kartografii. Napisany ze swadą, pełen nadzwyczajnych ilustracji Atlas lądów niebyłych stanowi cenną antologię zagadek i tajemnic dotyczących świata rozpoznawalnego, acz nieskończenie dziwniejszego niż ten, który znamy obecnie. Edward Brooke-Hitching, syn antykwariusza, jest autorem Fox Tossing, Octopus Wrestling and Other Forgotten Sports (2015) i nieuleczalnym mapofilem. Mieszka w Londynie wśród stert zakurzonych starych map i książek.

99,00 zł
74,25 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 24,75 zł

12 osób kupiło
16
Gra Beep Beep 02344 Trefl - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
73,90 zł
64,29 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 9,61 zł

11 osób kupiło
17
CzuCzu Uczy - Litery - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
CzuCzu Uczy - Litery
Bright Junior Media
Dostępny285 szt.

Czas na przygodę w świecie liter! Poręczna edukacyjna książeczka dla przedszkolaków uczy liter i głosek na wesoło, co jest świetnym przygotowaniem do nauki czytania. Urocze, pełne humoru ilustracje inspirują do mnóstwa literowych i głoskowych zabaw. Różnorodne zadania rozwijają spostrzegawczość, logiczne myślenie i doskonalą słuch. Wspólna zabawa to świetny sposób na zdobywanie i utrwalanie nowej wiedzy. Wyjątkowa cecha: mała formatem, wielka treścią książeczka bawi i uczy.

26,90 zł
19,64 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 7,26 zł

10 osób kupiło
18
PATYCZKI DO LICZENIA 100 szt JMP - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
7,90 zł
7,51 zł

Rabat 4,9%
oszczędzasz 0,39 zł

10 osób kupiło
19
TY Beanie Babies małpka MATTEO 15cm 40541 - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
26,90 zł
23,67 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 3,23 zł

9 osób kupiło
20
The Ink Black Heart - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Ink Black Heart
Dostępny82 szt.

When frantic, dishevelled Edie Ledwell appears in the office begging to speak to her, private detective Robin Ellacott doesn?t know quite what to make of the situation. The co-creator of a popular cartoon, The Ink Black Heart, Edie is being persecuted by a mysterious online figure who goes by the pseudonym of Anomie. Edie is desperate to uncover Anomie?s true identity. Robin decides that the agency can?t help with this ? and thinks nothing more of it until a few days later, when she reads the shocking news that Edie has been tasered and then murdered in Highgate Cemetery, the location of The Ink Black Heart. Robin and her business partner Cormoran Strike become drawn into the quest to uncover Anomie?s true identity. But with a complex web of online aliases, business interests and family conflicts to navigate, Strike and Robin find themselves embroiled in a case that stretches their powers of deduction to the limits ? and which threatens them in new and horrifying ways . . . A gripping, fiendishly clever mystery, The Ink Black Heart is a true tour-de-force.

99,00 zł
89,10 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 9,90 zł

9 osób kupiło
21
Gra Star Wars Way Of The Mandalorian Trefl 02300 - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
73,90 zł
64,29 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 9,61 zł

9 osób kupiło
22
CzuCzu Uczy Zabawy logiczne dla dzieci od 2-3 lat - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
CzuCzu Uczy Zabawy logiczne dla dzieci od 2-3 lat
Bright Junior Media
Dostępny378 szt.

CzuCzu Uczy Zabawy logiczne dla dzieci w wieku 2-3. Fantastyczne zabawy dla rączki i główki! Poręczna edukacyjna książeczka zawiera 240 rozwijających zadań dla dzieci od 2 lat. Każda strona składa się z części z informacją, zagadką lub zadaniem oraz części do gryzmolenia i zakreślania. Dzięki perforacji możecie oderwać fragment do rysowania i cieszyć się obrazkową książeczką z ciekawostkami. Zestaw zawiera: aktywizującą książeczkę - liczba stron: 120,mnóstwo pomysłów na zabawy rozwijające koordynację ręka-oko, logiczne myślenie.

29,90 zł
21,83 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 8,07 zł

9 osób kupiło
23
Bajki-Grajki. Ferdynand Wspaniały. Audiobook - Audiobooki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bajki-Grajki. Ferdynand Wspaniały. Audiobook
Ludwik Jerzy Kern, StoryBox
Dostępny14 szt.

„We wtorek zaraz po obiedzie Ferdynand, jak zwykle, położył się na kanapie. Kanapa była stara i w jednym miejscu miała zagłębienie wielkości Ferdynanda”. Na niej pies najczęściej zapadał w głęboki sen. Śnił o tym, że stał się człowiekiem, o odkrywaniu nieznanych lądów, o podniebnej podróży windą hotelową, a nawet o sędziowaniu na wystawie psów rasowych. A może to wcale nie był sen...

32,50 zł
26,00 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 6,50 zł

8 osób kupiło
24
CzuCzu Uczy - Cyfry - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
CzuCzu Uczy - Cyfry
Bright Junior Media
Dostępny441 szt.

Czas na przygodę w świecie cyfr i naukę liczenia do 10. Poręczna edukacyjna książeczka dla dzieci w wieku przedszkolnym pozwala na pierwsze lekcje matematyki dostosowane do umiejętności i zainteresowań. Różnorodne zabawy uczą rozpoznawanie ich kształtów i liczenia do 10. Kolorowe, zabawne ilustracje inspirują do liczbowych zabaw. Angażujące zadania rozwijają logiczne myślenie, spostrzegawczość i wyobraźnię. Wspólna zabawa to świetny sposób na zdobywanie i utrwalanie nowych umiejętności. Wyjątkowa cecha: mała formatem, wielka treścią książeczka bawi i uczy.

26,90 zł
19,64 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 7,26 zł

9 osób kupiło
25
Naklejki motywacyjne - Zwierzątka 48szt - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Naklejki motywacyjne - Zwierzątka 48szt
LearnHow
Dostępny1 szt.

Naklejki zwierzaki motywują to 4 różne zwierzątka, które mają motywować lub nagradzać dzieci za wykonaną pracę.Naklejki jakie znajdują się w zestawie to:- 12 szt. naklejek "dobrze!"- 12 szt. naklejek "super!"- 12 szt. naklejek "tak trzymaj!"- 12 szt. naklejek "znakomicie!"Łącznie 48 sztuki naklejek.Naklejki o średnicy 40mm, błyszczące.

7,30 zł
6,57 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 0,73 zł

7 osób kupiło
26
CzuCzu Uczy Zabawy logiczne dla dzieci od 3-4 lat - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
CzuCzu Uczy Zabawy logiczne dla dzieci od 3-4 lat
Bright Junior Media
Dostępny338 szt.

Poręczna edukacyjna książeczka zawiera 240 rozwijających zadań dla dzieci od 3 lat. Każda strona składa się z części z zagadką, informacją lub zadaniem oraz fragmentu do gryzmolenia i zakreślania. Dzięki perforacji możecie oderwać strony do rysowania i cieszyć się kompaktową książeczką z ciekawostkami. Zestaw zawiera: aktywizującą książeczkę - liczba stron: 120,mnóstwo pomysłów na rozwijające zabawy,rozwijają spostrzegawczość, małą motorykę, logiczne myślenie, bawią i uczą.

29,90 zł
21,83 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 8,07 zł

7 osób kupiło
27
LEGO City. Na budowie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Promocja
LEGO City. Na budowie
Dostępny177 szt.

Wszyscy do pracy! Ekipa budowlana wzywa cię na pomoc! Ciągnij i przesuwaj różne elementy na scenkach, by pomóc im ukończyć budowę na czas. Interaktywna książka z ruchomymi częściami to idealna propozycja dla najmłodszych fanów LEGO(R) City. Wysuwane elementy zachęcają malucha do czynnego udziału w lekturze, pobudzając jego kreatywność i wyobraźnię. Taka forma zabawy pozytywnie wpływa też na rozwój koordynacji wzrokowo-ruchowej dziecka, a jednocześnie dostarcza mu wciąż nowych wrażeń i sprawia, że z przyjemnością wielokrotnie do niej wraca.

44,99 zł
30,14 zł

Rabat 33,0%
oszczędzasz 14,85 zł

7 osób kupiło
28
Bajki-Grajki. Na jagody. Audiobook - Audiobooki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bajki-Grajki. Na jagody. Audiobook
praca zbiorowa, StoryBox
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.26

Pięcioletni Janek wybrał się na jagodobranie. Poszukiwania nie są proste, zwłaszcza gdy ścieżki myli złośliwe leśne licho. W tym czarownym miejscu można jednak liczyć na pomoc leśnych zwierząt, a nawet samego jagodowego króla... Wspaniała interpretacja aktorów Teatru „Baj" w Warszawie.

32,50 zł
26,00 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 6,50 zł

7 osób kupiło
29
Magiczne jednorożce. Zdrapuj i koloruj - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Magiczne jednorożce. Zdrapuj i koloruj
Dostępny553 szt.

Na kartach tej książki ukryły się wspaniałe jednorożce! Dołączonym do niej patyczkiem zdrap czarny kolor i zachwyć się fantastycznymi wizerunkami, które się pojawią. Możesz też stworzyć je od nowa, kolorując obrazki. Kiedy skończysz, wyrwij kartki z niezwykłymi portretami i podaruj je swoim bliskim.

29,99 zł
23,69 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 6,30 zł

6 osób kupiło
30
Figurka Strazak Sam Dz/sw Auto Akc 28x15x17 Simb - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
138,90 zł
125,01 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 13,89 zł

6 osób kupiło
31
Barbie. Ubieranki, Naklejanki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Barbie. Ubieranki, Naklejanki
Dostępny111 szt.

Czy to w cukierni, czy w planetarium odpowiedni ciuszek to podstawa dobrej zabawy! Barbie i jej przyjaciółki uwielbiają eksperymentować z modą. Dołącz do nich i znajdź odpowiednie kreacje na każdą okazję. Dziewczyny na pewno to docenią! Zabawę w przebieranki urozmaicą naklejki wielokrotnego użytku, w tym także brokatowe. Baw się modą z ulubionymi bohaterami!

19,99 zł
15,79 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 4,20 zł

6 osób kupiło
32
TY Beanie Babies leniwiec SILAS 15cm 40545 - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
29,90 zł
26,31 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 3,59 zł

8 osób kupiło
33
Język polski 4. Karty pracy i zadania maturalne. Liceum i technikum. Zakres podstawowy i rozszerzony - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Język polski 4. Karty pracy i zadania maturalne. Liceum i technikum. Z...
Dostępny38 szt.

Publikacja składa się z dwóch części: Kart pracy, przygotowanych zgodnie z podstawą programową, wspierających realizację treści nauczania - wymagań szczegółowych z III etapu edukacyjnego, Zadań maturalnych, służących kształceniu umiejętności zapisanych w wymaganiach egzaminacyjnych.Karty pracy dotyczą zagadnień i lektur literatury lat 1945-1989 z zakresu podstawowego i rozszerzonego.Wśród kart dla zakresu podstawowego znajdują się karty A oraz karty B. Ich materiał pogrupowano chronologicznie.Karta A zawiera tekst naukowy lub popularnonaukowy, przypominający problematykę poznanych w szkole utworów literackich, oraz polecenia do niego, służące kształceniu umiejętności wydobywania informacji oraz wnioskowania.Karta B dotyczy lektur wskazanych w podstawie programowej i akcentuje związki tekstu literackiego z innymi tekstami kultury, zawiera polecenia sprawdzające szkolną wiedzę oraz znajomość kontekstów.Nauka o języku została wpleciona w poszczególne tematy z kształcenia literacko-kulturowego (integracja treści nauczania).Karty pracy dla zakresu rozszerzonego dotyczą rozszerzonych lektur obowiązkowych; mogą zwierać tekst filozoficzny, trudniejszy niż w kartach dla zakresu podstawowego.Zarówno materiał dla zakresu podstawowego, jak i dla zakresu rozszerzonego wieńczy karta przeznaczona na pracę projektową (samokształcenie). Łączy się ona z tendencjami myślowymi epoki, eksponuje jej charakter i najwybitniejsze osiągnięcia. 

36,87 zł
32,81 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 4,06 zł

6 osób kupiło
34
W sidłach zmysłów Tom 3 Dotyk ukojenia - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
W sidłach zmysłów Tom 3 Dotyk ukojenia
Dostępny463 szt.

Lorenzo Vitale wie, że zgodnie z umową zawartą pomiędzy rodzinami mafijnymi musi poślubić Giulię Brasi. Mężczyzna szybko się orientuje, że dziewczyna, pomimo że zachwyca swoją urodą, jest bardzo zamknięta w sobie. Wydaje się krucha i zimna. Przez przypadek Lorenzo poznaje powód dziwnego zachowania żony. Dzięki temu zaczyna coraz lepiej ją rozumieć i obiecuje sobie, że zrobi wszystko, by przebić się przez mur, którym się otoczyła Zlękniona i samotna kobieta stara się funkcjonować w świecie, w jakim przyszło jej żyć. Nikt nie ma pojęcia, że w głębi serca skrywa sekret, który nie może ujrzeć światła dziennego. W chwili kiedy Giulia pozwala sobie mieć nadzieję na normalne życie, niespodziewanie przeszłość ponownie wyciąga po nią swoje szpony, przypominając, że gra nie została jeszcze zakończona.

44,90 zł
33,68 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 11,22 zł

5 osób kupiło
35
Dekoracje - kolorowe kredki 10szt - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dekoracje - kolorowe kredki 10szt
LearnHow
Dostępny1 szt.

Zestaw zawiera 10 kolorowych kredek - każda w innym kolorze! Dekoracje są wycięte, gotowe do powieszenia. Zestaw składa się z 10 dużych dekoracji kredek - idealne szczególnie do szkoły i przedszkola. Świetnie sprawdzi się jako ozdoba na okno, w szczególności w szkolnych salach, a także korytarzach!  Świetna również dla przedszkoli, żłobków i szkół jako dekoracja podczas świętowania dnia kredki.  Dzięki swoim żywym kolorom ożywi każde pomieszczenie i sprowadzi trochę ciepła. Dodatkowo może okazać się dobrą zabawą dla dzieci przy ozdabianiu sali.Ozdoby możemy powiesić na oknie, ścianie lub np. na tablicy korkowej.*

12,80 zł
11,52 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 1,28 zł

5 osób kupiło
36
Carpe Diem - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
45,00 zł
34,20 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 10,80 zł

5 osób kupiło
37
CzuCzu Uczy Zabawy logiczne dla dzieci od 4-5 lat - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
CzuCzu Uczy Zabawy logiczne dla dzieci od 4-5 lat
Bright Junior Media
Dostępny497 szt.

W poręcznej edukacyjnej książeczce znajdziecie 240 rozwijających zadań dla dzieci od 4 lat. Każda strona składa się z dwóch części: z informacją, zagadką lub zadaniem oraz z miejscem przeznaczonym do gryzmolenia i zakreślania. Dzięki perforacji możecie oderwać fragment do rysowania i cieszyć się kompaktową książeczką z ciekawostkami. Zestaw zawiera: aktywizującą książeczkę - liczba stron: 120,mnóstwo pomysłów na rozwijające zabawy,rozwijają spostrzegawczość, małą motorykę, logiczne myślenie, bawią i uczą.

29,90 zł
21,83 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 8,07 zł

6 osób kupiło
38
Gra Ark Nova (wersja polska) - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gra Ark Nova (wersja polska)
Portal Games
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.28

239,90 zł
203,92 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 35,98 zł

4 osoby kupiły
39
W lesie. Naklejam i koloruję - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
W lesie. Naklejam i koloruję
Dostępny241 szt.

Drodzy Rodzice, Proponujemy Waszym dzieciom serię kolorowanek o różnorodnej tematyce doskonalących umiejętności manualne, które przygotowują do nauki pisania. Pamiętajcie! Na naukę nigdy nie jest za wcześnie, szczególnie, gdy łączy się ona z zabawą i dzięki odpowiedniemu do wieku stopniowi trudności zapewnia dziecku sukces. Książeczka zawiera 32 kolorowe naklejki, które można przykleić przy kolorowanym obrazku jako barwny wzór. W serii znajdują się tytuły: Na łące, Bajkowy świat, Księżniczki, Królewny, Pojazdy, Pojazdy 2, Pojazdy 3, Dinozaury, W lesie, Zawody, Zwierzęta egzotyczne, Zabawki, Na wsi, Owoce i warzywa, W domu, Pory roku, Ptaki, Pokaz mody, Boże Narodzenie oraz święta.

8,99 zł
7,10 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 1,89 zł

4 osoby kupiły
40
CzuCzu Uczy Zabawy logiczne dla dzieci od 5-6 lat - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
CzuCzu Uczy Zabawy logiczne dla dzieci od 5-6 lat
Bright Junior Media
Dostępny307 szt.

W edukacyjnej książeczce znajdziecie 240 rozwijających zadań dla dzieci od 5 lat. Każda ze stron składa się z dwóch części: z zadaniem, informacją lub zagadką z fragmentu, który jest przeznaczonym do gryzmolenia i rysowania. Dzięki perforacji możecie oderwać tę część i cieszyć się kompaktową książeczką z ciekawostkami. Dzięki poręcznemu formatowi możecie ją zawsze mieć przy sobie. Zestaw zawiera: aktywizującą książeczkę - liczba stron: 120,mnóstwo pomysłów na rozwijające zabawy,rozwijają małą motorykę, spostrzegawczość, logiczne myślenie, bawią i uczą.

29,90 zł
21,83 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 8,07 zł

4 osoby kupiły
41
Mortalista. Audiobook - Audiobooki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mortalista. Audiobook
Max Czornyj, StoryBox
Dostępny40 szt.

OD ŚMIERCI NIE MOŻNA UCIEC. NIGDZIE. W trakcie sprzątania domu, w którym niedawno natrafiono na zwłoki, zostaje odnaleziona sieć tuneli. Firma specjalizująca się w porządkowaniu miejsc zbrodni, odnajduje w nich makabrycznie upozowane ciała dzieci. Czy lubiany przez wszystkich, emerytowany nauczyciel był seryjnym mordercą? Czy to on odpowiadał za zaginięcia sprzed lat? Tymczasem zostaje porwana kolejna osoba. Honoriusz Mond, wyzuty z emocji były kierownik katedry mortalistyki, jest specjalistą od umierania. Wie, że każda śmierć stanowi zagadkę, a po świecie chodzą zbrodniarze, którzy nigdy nie odpowiedzą za swoje czyny. Musi zrobić wszystko, by rozwiązać tę tajemnicę. PÓKI NIE BĘDZIE ZA PÓŹNO I ŚMIERĆ NIE SIĘGNIE PO KOLEJN OFIARĘ. NOWA SERIA AUTORA BESTSELLEROWEGO CYKLU O KOMISARZU Z LUBLINA, ERYKU DERYLE!

44,90 zł
35,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 8,98 zł

4 osoby kupiły
42
Teczka z gumką Pap A5 Bb Boys Int - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
5,00 zł
4,75 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 0,25 zł

3 osoby kupiły
43
Gigantozaur. Naklejam i koloruję - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gigantozaur. Naklejam i koloruję
Dostępny1354 szt.

Drodzy Rodzice, Proponujemy Waszym dzieciom serię kolorowanek o różnorodnej tematyce doskonalących umiejętności manualne, które przygotowują do nauki pisania. Pamiętajcie! Na naukę nigdy nie jest za wcześnie, szczególnie, gdy łączy się ona z zabawą i dzięki odpowiedniemu do wieku stopniowi trudności zapewnia dziecku sukces. Książeczka zawiera 32 kolorowe naklejki, które można przykleić przy kolorowanym obrazku jako barwny wzór. W serii znajdują się tytuły: Na łące, Bajkowy świat, Księżniczki, Królewny, Pojazdy, Pojazdy 2, Pojazdy 3, Dinozaury, W lesie, Zawody, Zwierzęta egzotyczne, Zabawki, Na wsi, Owoce i warzywa, W domu, Pory roku, Ptaki, Pokaz mody, Boże Narodzenie oraz święta.

8,99 zł
7,10 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 1,89 zł

3 osoby kupiły
44
Pojazdy 2. Naklejam i koloruję - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pojazdy 2. Naklejam i koloruję
Dostępny175 szt.

Drodzy Rodzice, Proponujemy Waszym dzieciom serię kolorowanek o różnorodnej tematyce doskonalących umiejętności manualne, które przygotowują do nauki pisania. Pamiętajcie! Na naukę nigdy nie jest za wcześnie, szczególnie, gdy łączy się ona z zabawą i dzięki odpowiedniemu do wieku stopniowi trudności zapewnia dziecku sukces. Książeczka zawiera 32 kolorowe naklejki, które można przykleić przy kolorowanym obrazku jako barwny wzór. W serii znajdują się tytuły: Na łące, Bajkowy świat, Księżniczki, Królewny, Pojazdy, Pojazdy 2, Pojazdy 3, Dinozaury, W lesie, Zawody, Zwierzęta egzotyczne, Zabawki, Na wsi, Owoce i warzywa, W domu, Pory roku, Ptaki, Pokaz mody, Boże Narodzenie oraz święta.

8,99 zł
7,10 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 1,89 zł

3 osoby kupiły
45
Baśniowe jednorożce. Zdrapuj i koloruj - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Baśniowe jednorożce. Zdrapuj i koloruj
Dostępny780 szt.

Na kartach tej książki ukryły się wspaniałe jednorożce! Dołączonym do niej patyczkiem zdrap czarny kolor i zachwyć się fantastycznymi wizerunkami, które się pojawią. Możesz też stworzyć je od nowa, kolorując obrazki. Kiedy skończysz, wyrwij kartki z niezwykłymi portretami i podaruj je swoim bliskim.

29,99 zł
23,69 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 6,30 zł

3 osoby kupiły
46
TY Beanie Babies jednorożec SKYLAR 15cm 40547 - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
31,80 zł
27,98 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 3,82 zł

3 osoby kupiły
47
Najemnik, LP - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Najemnik, LP
Dżem, Warner Music Polska
Dostępny301 szt.

Lista utworów: Strona A 1. Najemnik I 2. Kaczor coś Ty zrobił 3. Harley mój 4. Modlitwa III – Pozwól mi Strona B 1. Wehikuł czasu – to byłby cud 2. Tylko ja i ty 3. Najemnik II

95,90 zł
88,23 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 7,67 zł

3 osoby kupiły
48
Dekoracje jesienne - Wiewiórki na gałęzi 8szt - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dekoracje jesienne - Wiewiórki na gałęzi 8szt
LearnHow
Dostępny4 szt.

Zestaw zawiera 8 elementów - wydrukowanych dwustronnie! Dekoracje są wycięte, gotowe do powieszenia. Zestaw składa się z 4 różne wiewiórki i 4 dodatkowe jesienne elementy - idealne do jesiennej dekoracji szkoły i przedszkola. Świetnie sprawdzi się jako ozdoba na okno, w szczególności w szkolnych salach, a także korytarzach!  Może sprawdzić się także w pokojach dziecięcych, przedszkolach i żłobkach! Dekoracja drukowana jest dwustronnie dzięki czemu przymocowana do okna będzie widoczna również widoczna z zewnątrz! Ozdoby możemy powiesić na oknie, ścianie lub np. na tablicy korkowej.*

12,80 zł
11,52 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 1,28 zł

3 osoby kupiły
49
Dziewczyna z Woli. Audiobook - Audiobooki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dziewczyna z Woli. Audiobook
Agnieszka Jeż, StoryBox
Dostępny43 szt.

JAK ŻYĆ W ŚWIECIE, W KTÓRYM PRZESTAJ OBOWIZYWAĆ DOTYCHCZASOWE PRAWA? W wakacje trzydziestego dziewiątego roku na słonecznej, nadświdrzańskiej plaży Basia poznaje Zygmunta. Ma nadzieję, że ta znajomość przerodzi się w piękną miłość. Jednak kilka tygodni później wybucha wojna, która przekreśla wszystkie plany. Warszawa staje w ogniu, budynki obracają się w gruzy, place i skwery zamieniają się w cmentarze. Ludzie głodują, modlą się i walczą. Wkrótce los ponownie postawi Zygmunta na drodze Barbary. To spotkanie odmieni jej życie w niespodziewany sposób. Basia zacznie działać w konspiracji i sama będzie wymierzać sprawiedliwość wrogom. CZY JEDNAK MOŻNA KOGOŚ ZABIĆ, NIE ZABIJAJC W SOBIE CZŁOWIEKA?

32,95 zł
26,36 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 6,59 zł

3 osoby kupiły
50
Lasy Janowskie 1:50 000. Laminowana mapa turystyczna - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lasy Janowskie 1:50 000. Laminowana mapa turystyczna
Dostępny14 szt.

Składana, laminowana mapa turystyczna Lasów Janowskich w skali 1:50 000 wydawnictwa Compass. Zasięg mapy wyznaczają miejscowości: Janów Lubelski, Goraj i Zawichost na północy, Nisko i Rudnik nad Sanem na południu, Sandomierz na zachodzie i Biłgoraj na wschodzie. Na mapie zaznaczono m.in.: - sieć dróg wraz z numeracją, nazwy ulic, - linie kolejowe wraz ze stacjami, - parkingi, stacje paliw, przystanki, - szlaki turystyczne, rowerowe, konne, kajakowe, nordic walking, - obiekty sakralne, muzea, pomniki, skanseny, - bazę noclegową, restauracje, toalety, - miejsca odpoczynku, punkty informacji turystycznej, punkty widokowe, - skały, jaskinie, przełęcze, potoki, kładki, wodospady, źródła. Na mapie zastosowano cieniowanie w celu uzyskania wrażenia plastyczności rzeźby terenu.

19,90 zł
13,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 5,97 zł

3 osoby kupiły
Wróć do góry