hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2022.09.04

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w niedzielę 4 września 2022 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Matematyka 4. Liceum i technikum klasa 4. Podręcznik. Zakres podstawowy (Marcin Kurczab, Elżbieta Kurczab, Elżbieta Świda), na drugim Kreta. Podbój i opór (Antony Beevor). Kolejny produkt to Pakiet: Urodziłam dziecko szejka/ Jak podrywają.. (Marcin Margielewski) oraz Barbie Lalka Cutie Reveal s3 Zimowa Kraina Pies Husky HJL63 HJM12 MATTEL (Mattel).
1
Matematyka 4. Liceum i technikum klasa 4. Podręcznik. Zakres podstawowy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Matematyka 4. Liceum i technikum klasa 4. Podręcznik. Zakres podstawow...
Dostępny1837 szt.

Matematyka 4 poziom podstawowy wydawnictwa Pazdro to podręcznik przeznaczony dla uczniów, którzy kontynuują naukę w 4 klasie liceum lub technikum według nowej podstawy programowej. Materiał jest kontynuacją i rozwinięciem zagadnień, które uczeń poznał w części trzeciej.Każdy z rozdziałów podzielony został na tematy, które można realizować na jednej, dwóch lub trzech jednostkach lekcyjnych. Podręcznik zawiera także ćwiczenia, które ułatwią skuteczną naukę matematyki na poziomie podstawowym. Każdy temat kończy się zadaniami sprawdzającymi, a rozdziały podsumowywane są serią zadań zamkniętych i otwartych. Odpowiedzi do większości zadań znajdują się na końcu podręcznika.

45,30 zł
38,51 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 6,79 zł

2
Kreta. Podbój i opór - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kreta. Podbój i opór
Dostępny807 szt.

Największa i najbardziej krwawa bitwa niemieckich spadochroniarzy! Tragedia ludności cywilnej na miarę Powstania Warszawskiego. Kiedy siedemdziesiąt lat temu - 20 maja 1941 roku - na Krecie lądowało dwadzieścia pięć tysięcy niemieckich spadochroniarzy ich dowódcy miel pełne prawo oczekiwać łatwego zwycięstwa. Równie pewni sukcesu byli brytyjscy obrońcy wyspy. Uprzedzeni przez doskonale działający wywiad radiowy szykowali na Niemców pułapkę. Jednak już w pierwszych godzinach zaciekłej walki plany jednych i drugich wzięły w łeb. Bitwa zmieniła się w krwawą łaźnię, w której czynny udział wzięli także kreteńscy cywile. Autor bestsellerowych książek Stalingrad, Berlin 1945 i D-Day, Antony Beevor po raz kolejny pozwala swoim czytelnikom poczuć smak zwycięstwa jednej ze stron i gorycz porażki drugiej. Intensywność kreteńskiego konfliktu i brutalność niemieckich represji przeplata się w tej książce z żywymi porterami ekscentrycznych brytyjskich dżentelmenów z SOE, egzotycznym krajobrazem śródziemnomorskiej wyspy i bohaterstwem jej mieszkańców. Wyjątkowe dzieło.

89,99 zł
61,19 zł

Rabat 32,0%
oszczędzasz 28,80 zł

3
Pakiet: Urodziłam dziecko szejka/ Jak podrywają.. - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pakiet: Urodziłam dziecko szejka/ Jak podrywają..
Dostępny13 szt.

Wstrząsająca historia kobiety, która wbrew swojej woli została surogatką szejka.Ola, młoda i oddana pracy pielęgniarka, dostaje pracę jako opiekunka niepełnosprawnej córki saudyjskich arystokratów. Na miejscu okazuje się jednak, że pani domu ma dla niej zupełnie inne zadanie niż to, na które wskazywał kontrakt. Dziewczyna wpada w misterną pułapkę intryg trzęsącej arabską rodziną matrony i znajduje się w sytuacji bez wyjścia. W tym oszustwie cel jest jeden macierzyństwo za wszelką cenę. Ola wbrew swojej woli zachodzi w ciążę z synem szejka. Rozpoczyna się koszmar, który zmieni jej życie, bo w Arabii Saudyjskiej za nieślubną ciążę grozi nawet kara śmierci.Marcin Margielewski wysłuchał zwierzeń, na które bohaterka była gotowa dopiero po dekadzie od tamtych wydarzeń.Do czego są w stanie posunąć się bogate arabskie rodziny, by ukryć wstydliwą bezpłodność? Jaką cenę są gotowe zapłacić za rodzicielstwo? I dlaczego jedne kobiety wyrządzają krzywdę innym, w kraju, w którym wszystkie mają tak niewiele praw?

49,90 zł
37,43 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 12,47 zł

4
Barbie Lalka Cutie Reveal s3 Zimowa Kraina Pies Husky HJL63 HJM12 MATTEL - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
146,90 zł
132,21 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 14,69 zł

5
Barbie Lalka Cutie Reveal s3 Zimowa Kraina Sowa HJL62 HJM12 MATTEL - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
146,90 zł
132,21 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 14,69 zł

6
Bez marnowania. Kuchnia zero waste w.2 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bez marnowania. Kuchnia zero waste w.2
Dostępny74 szt.

Gospodarność i niemarnowanie jedzenia to tradycyjne wartości, które są też istotnymi elementami światowego ruchu zero waste. U jego podstaw leżą wrażliwość ekologiczna (ochrona zasobów Ziemi) oraz społeczna (moralny obowiązek dzielenia się żywnością z tymi, którym jej brakuje). Ta książka to zero waste w praktyce kuchni domowej. Autorka uczy świadomego planowania zakupów spożywczych, poprawnego przechowywania produktów, oszczędnego wytwarzania potraw i komponowania posiłków z zachowaniem prozdrowotnych składników, przemyślanego przechowywania i wykorzystywania niezjedzonych potraw. Proponuje też blisko 100 przepisów spełniających główne zasady idei zero waste. Wszystkie receptury przejrzyste i opatrzone praktycznymi wskazówkami zachęcają nawet mniej zaawansowanych do kreatywnej aktywności kulinarnej.

50,00 zł
36,00 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 14,00 zł

7
Puzzle 35 Świnka Peppa - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 35 Świnka Peppa
Ravensburger
Dostępny29 szt.

Puzzle dla dzieci 35 elementów Ravensburger.

36,20 zł
32,58 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,62 zł

8
Ołówek Griffix Blue blister L - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ołówek Griffix Blue blister L
Pelikan AG
Dostępny5 szt.

Ołówek Griffix. Dwie wersje: dla dzieci prawo- i leworęcznych. Gruby, niełamliwy grafit o twardości HB. Posiada specjalną strefę chwytu, dzięki czemu dziecko trzyma instrument piśmienniczy w odpowiedni sposób tzw. "chwytem szczypcowym". Ołówek trzymany jest wówczas przez trzy palce: kciuk, wskazujący i podparty palec środkowy. Tylko ten chwyt jest gwarancją łatwego i poprawnego pisania. Oznakowanie w formie uśmiechniętej buźki, wskazujące prawidłowe ułożenie ołówka w dłoni.

72,50 zł
68,88 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,62 zł

9
Nożyczki Copper 17cm czarne MILAN - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nożyczki Copper 17cm czarne MILAN
MILAN
Dostępny12 szt.

Nożyczki Copper 17 cm czarne MILAN.

18,60 zł
10
Jurassic World Dinozaur Brachiozaur HFK04 MATTEL - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
351,90 zł
316,71 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 35,19 zł

11
Kredki pastelowe 12 kolorów - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
27,20 zł
25,84 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,36 zł

12
Plastelina 8 kolorów Ekipa - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Plastelina 8 kolorów Ekipa
Herlitz
Dostępny21 szt.

Plastelina o intensywnych kolorach, nietoksyczna, niebrudząca. Plastelina służy do modelowania przestrzennego. Możliwość wielokrotnego użycia, 8 kolorów. Ekipa to kolekcja artykułów dla wszystkich, którzy znają i śledzą losy Friza i jego Ekipy! Za projekty graficzne produktów odpowiada Ekipa. Na produktach można znaleźć ukryte wizerunki przyjaciół, którzy na co dzień umilają czas mieszkańcom domu Ekipy.

7,60 zł
7,22 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 0,38 zł

13
Farby plakatowe szkolne 8 kolorów x 20ml Ekipa - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Farby plakatowe szkolne 8 kolorów x 20ml Ekipa
Herlitz
Dostępny17 szt.

Farby szkolne plakatowe o intensywnych, nasyconych kolorach w zakręcanych, wygodnych kubeczkach po 20 ml. Farby są nietoksyczne i łatwo zmywalne wodą. Idealnie kryją malowaną powierzchnię, nie tracą swojej intensywności w czasie. Posiadają półpłynną konsystencję, dzięki której łatwo nakłada się je na malowaną powierzchnię. Ekipa to kolekcja artykułów dla wszystkich, którzy znają i śledzą losy Friza i jego Ekipy! Za projekty graficzne produktów odpowiada Ekipa. Na produktach można znaleźć ukryte wizerunki przyjaciół, którzy na co dzień umilają czas mieszkańcom domu Ekipy.

13,40 zł
12,73 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 0,67 zł

14
Flamastry Colorella Magic C411 12 kolorów - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
36,20 zł
34,39 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,81 zł

15
Calineczka - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Calineczka
Adamigo
Dostępny86 szt.

Calineczka to prosta gra planszowa, w którą mogą zagrać już najmłodsze dzieci. Gracze biorą udział w wyścigu i razem z Calineczką przeżywają niezwykłe przygody! Zapraszamy Was do baśniowego świata, gdzie spotkacie życzliwego motyla, przebiegłą ropuchę i złośliwego kreta. Spieszcie się, aby jak najszybciej dotrzeć do jaskółki i uciec do krainy Elfów! zawartość gry: o plansza o 4 pionki i kostka o 12 żetonów o instrukcja

40,00 zł
32,80 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 7,20 zł

16
Blok rysunkowy A4/20K biały Ekipa (10szt) - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Blok rysunkowy A4/20K biały Ekipa (10szt)
Herlitz
Dostępny12 szt.

Opakowanie zbiorcze 10 sztuk. Blok rysunkowy formatu A4, 20 białych, gładkich kartek o grubości 80g/m3. Ekipa to kolekcja artykułów dla wszystkich, którzy znają i śledzą losy Friza i jego Ekipy! Za projekty graficzne produktów odpowiada Ekipa. Na produktach można znaleźć ukryte wizerunki przyjaciół, którzy na co dzień umilają czas mieszkańcom domu Ekipy.

34,80 zł
33,06 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,74 zł

17
Puzzle 40000 Z Mikim przez lata - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 40000 Z Mikim przez lata
Ravensburger
Dostępny5 szt.

Puzzle 40000 elementów Ravensburger z motywem: Z Mikim przez lata są przeznaczone dla osób powyżej 14 roku życia. Ravensburger jest największym producentem puzzli na świecie, które wytwarza od ponad 120 lat. Puzzle marki Ravensburger posiadają antyrefleksyjną powłokę - są wykonane z opatentowanego, grubego kartonu z miękką podściółką (obrazek nadrukowany jest na papierze o strukturze włókna lnu, które ogranicza odbijanie światła, ułatwia układanie, a sam obrazek, niezależnie od wielkości puzzli, jest wyraźniejszy). Ponadto dzięki opatentowanej technologii SoftClick, każdy pojedynczy element puzzli Ravensburger ma unikalny kształt i pasuje wyłącznie w jedno miejsce. Kształty puzzli są różnorodne dzięki ręcznie wykonanej sztancy. Puzzle Ravensburger są odporne na zginanie.

2 719,50 zł
2 447,55 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 271,95 zł

18
Planer A5/80K Satin Gold - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Planer A5/80K Satin Gold
Interdruk
Dostępny8 szt.

Format: A5. Liczba kartek: 80. W środku wygodny i przejrzysty układ tygodniowy i miesięczny, dużo miejsca na notatki. Produkt wieloletni - jeżeli w tym roku nie zaplanujesz całego, to wykorzystasz go za rok. Okładka z dodatkiem satynowej metalizy, która tworzy elegancki i nowoczesny wzór.

15,60 zł
14,82 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 0,78 zł

19
Saszetka na Suwa Zielona Kratka z zielonym panelem - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Saszetka na Suwa Zielona Kratka z zielonym panelem
Cass film
Dostępny6 szt.

 pełny opis produktu:  Saszetka na Suwak, Kosmetyczka, PIXIE CREW, Zielona Kratka, Zielony Panel Praktyczna kosmetyczka na suwak PIXIE CREW z motywem bestsellerowej zielono-brązowej kostki, nawiązującej do znanej na całym świecie gry komputerowej. Posiada kreatywny zielony panel, na którym można tworzyć oryginalne i spersonalizowane grafiki, za pomocą małych silikonowych pikseli. Wykonana z wytrzymałego neoprenu. Zapinana jest na suwak. Wewnątrz znajduje się wystarczająco dużo miejsca nie tylko na przybory szkolne, ale również na inne małe rzeczy, które chcemy mieć pod ręką. Dlatego doskonale sprawdzi się także jako saszetka. Sprzedawana z dodatkowym darmowym zestawem około 100 pikseli. Kreatywny panel wykonany jest z najwyższej jakości silikonu. Wyposażony jest w niewielkie występy w kształcie litery "T", do których możemy mocować małe płytki - piksele oraz multipixele z obrazkami, tworząc własne grafiki lub kopiować gotowe szablony. Szczegółowe informacje o produkcie: Wielofunkcyjna kosmetyczka PIXIE CREW z motywem bestsellerowej zielono-brązowej kostki, nawiązującej do znanej na całym świecie gry komputerowej. Nadaje się do codziennego użytku. Wystarczająco dużo miejsca na przybory szkolne lub małe rzeczy. Praktyczny neopren połączony z silikonowym panelem powoduje, że jest odporny na wstrząsy i uderzenia. Zapięcie na zamek błyskawiczny. Wyposażona w solidny karabińczyk do przypinania w dowolnym miejscu. Na przedniej stronie znajduje się kreatywny silikonowy zielony panel, na którym można układać przeróżne wzory. Wielkość silikonowego panelu 13x19 pikseli. Liczba punktów do ułożenia na panelu: 227. Darmowy pakiet około 100 kolorowych pikseli. Kolor: zielony, zielony panel. Wymiary produktu: 15 cm. x 11 cm. x 2,3 cm. Wymiary opakowania: 15,1 cm. x 11,2 cm. x 3 cm. Waga produktu: 108 g. Gotowe projekty do ułożenia, dostępne są w broszurze dołączonej do produktu lub online w prostym edytorze PIXIE CREW na www.pixiecreweditor.com Uwaga: Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia (ze względu na małe elementy - ryzyko połknięcia!).Produkty PIXIE CREW posiadają kreatywny panel, wykonany z najwyższej jakości silikonu. Wyposażony jest w niewielkie występy w kształcie litery "T", do których możemy mocować małe płytki - piksele o wymiarach 6 mm x 6 mm oraz multipixele z obrazkami. Dostępne w zestawach piksele są w 24 różnych kolorach lub tematyczne. Umieszczając piksele na panelu, możemy tworzyć własne projekty lub kopiować gotowe szablony. A gdy grafika nam się znudzi, w każdej chwili możemy zamienić ją na nową. Piksele, dzięki systemowi mocującemu Pixie - Lock są bardzo stabilne, jednocześnie łatwo je wymienić, chcąc zmienić swój projekt. Produkty PIXIE CREW pozwalają rozwijać wyobraźnię i kreatywność, wzmacniają zdolności motoryczne i pamięć, a także umożliwiają wyrażanie swojej indywidualnej ekspresji.

62,00 zł
49,60 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 12,40 zł

20
Piórnik szkolny na suwak z czerwoym panelem - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piórnik szkolny na suwak z czerwoym panelem
Cass film
Dostępny5 szt.

Piórnik Szkolny na Suwak, PIXIE CREW, Kropki, Czerwony Panel Szkolny piórnik na suwak PIXIE CREW z nadrukiem białych kropek, posiada kreatywny okrągły, czerwony panel, na którym można tworzyć oryginalne i spersonalizowane grafiki, za pomocą małych silikonowych pikseli. Piórnik wykonany został z poliestru. Wewnątrz znajduje się wystarczająco dużo miejsca na przybory szkolne. Jest 16 klasycznych gumek, do których można wsunąć ołówki, czy długopisy oraz 4 szersze na linijkę, gumkę, czy nożyczki. Wnętrze zawiera także transparentną kieszonkę. Piórnik jest sprzedawany z dodatkowym darmowym zestawem około 69 pikseli.  Kreatywny panel wykonany jest z najwyższej jakości silikonu. Wyposażony jest w niewielkie występy w kształcie litery "T", do których możemy mocować małe płytki - piksele oraz multipixele z obrazkami, tworząc własne grafiki lub kopiować gotowe szablony. Szczegółowe informacje o produkcie: Szkolny poliestrowy piórnik PIXIE CREW z kropkami w kolorze białym i czerwonym panelem. Nadaje się do codziennego użytku. Wystarczająco dużo miejsca na przybory szkolne. Solidny piórnik, wewnątrz wzmocniony twardą tekturą, zapewnia ochronę przed wstrząsami i uderzeniami. Zapięcie na zamek błyskawiczny. Na przedniej stronie znajduje się kreatywny silikonowy okrągły panel, na którym możemy układać przeróżne wzory. Wielkość silikonowego panelu 11x10 pikseli. Liczba punktów do ułożenia na panelu: 86. Darmowy pakiet około 69 pikseli: 55 kolorowych, 10 liter alfabetu i 4 multipiksele z obrazkami. Kolor: kropki, czerwony panel. Wymiary produktu: 19 cm. x 14,5 cm. x 2,7 cm. Wymiary opakowania: 23 cm. x 15,6 cm. x 3,5 cm. Waga produktu: 222 g. Gotowe projekty do ułożenia, dostępne są w broszurze dołączonej do produktu lub online w prostym edytorze PIXIE CREW na www.pixiecreweditor.com Uwaga! Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia (ze względu na małe elementy - ryzyko połknięcia!).Produkty PIXIE CREW posiadają kreatywny panel, wykonany z najwyższej jakości silikonu. Wyposażony jest w niewielkie występy w kształcie litery "T", do których możemy mocować małe płytki - piksele o wymiarach 6 mm x 6 mm oraz multipixele z obrazkami. Dostępne w zestawach piksele są w 24 różnych kolorach lub tematyczne. Umieszczając piksele na panelu, możemy tworzyć własne projekty lub kopiować gotowe szablony. A gdy grafika nam się znudzi, w każdej chwili możemy zamienić ją na nową. Piksele, dzięki systemowi mocującemu Pixie - Lock są bardzo stabilne, jednocześnie łatwo je wymienić, chcąc zmienić swój projekt. Produkty PIXIE CREW pozwalają rozwijać wyobraźnię i kreatywność, wzmacniają zdolności motoryczne i pamięć, a także umożliwiają wyrażanie swojej indywidualnej ekspresji.

83,00 zł
66,40 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 16,60 zł

21
Neoprenowy piórnik na suwak z niebieskim panelem - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Neoprenowy piórnik na suwak z niebieskim panelem
Cass film
Dostępny5 szt.

Neoprenowy Piórnik na Suwak, Kosmetyczka, Saszetka, PIXIE CREW, Dinozaury, Niebieski Panel Duży, wielofunkcyjny piórnik na suwak PIXIE CREW - niebieski, z motywem wesołych kolorowych dinozaurów. Posiada kreatywny panel, na którym można tworzyć oryginalne i spersonalizowane grafiki, za pomocą małych silikonowych pikseli. Wykonany został z praktycznego, wytrzymałego neoprenu. Piórnik zapinany jest na suwak. Wewnątrz znajduje się wystarczająco dużo miejsca nie tylko na przybory szkolne, ale również na inne małe rzeczy, które chcemy mieć pod ręką. Dlatego doskonale sprawdzi się także jako kosmetyczka czy saszetka. Piórnik jest sprzedawany z dodatkowym darmowym zestawem około 100 pikseli. Kreatywny panel wykonany jest z najwyższej jakości silikonu. Wyposażony jest w niewielkie występy w kształcie litery "T", do których możemy mocować małe płytki - piksele oraz multipixele z obrazkami, tworząc własne grafiki lub kopiować gotowe szablony. Szczegółowe informacje o produkcie: Wielofunkcyjny duży piórnik PIXIE CREW - niebieski, z motywem wesołych kolorowych dinozaurów. Nadaje się do codziennego użytku. Wystarczająco dużo miejsca na przybory szkolne lub małe rzeczy. Praktyczny neopren połączony z silikonowym panelem powoduje, że jest odporny na wstrząsy i uderzenia. Zapięcie na zamek błyskawiczny. Na przedniej stronie piórnika znajduje się kreatywny silikonowy panel, na którym można układać przeróżne wzory. Wielkość silikonowego panelu: 33x10 pikseli. Liczba punktów do ułożenia na panelu: 227. Darmowy pakiet około 100 pikseli. Kolor: dinozaury, niebieski panel. Wymiary produktu: 20,3 cm. x 12 cm. x 3,7 cm. Wymiary opakowania: 23,16 cm. x 11 cm. x 4,8 cm. Waga produktu: 167 g. Gotowe projekty do ułożenia, dostępne są w broszurze dołączonej do produktu lub online w prostym edytorze PIXIE CREW www.pixiecreweditor.com Uwaga! Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia (ze względu na małe elementy - ryzyko połknięcia!).Produkty PIXIE CREW posiadają kreatywny panel, wykonany z najwyższej jakości silikonu. Wyposażony jest w niewielkie występy w kształcie litery "T", do których możemy mocować małe płytki - piksele o wymiarach 6 mm x 6 mm oraz multipixele z obrazkami. Dostępne w zestawach piksele są w 24 różnych kolorach lub tematyczne. Umieszczając piksele na panelu, możemy tworzyć własne projekty lub kopiować gotowe szablony. A gdy grafika nam się znudzi, w każdej chwili możemy zamienić ją na nową. Piksele, dzięki systemowi mocującemu Pixie - Lock są bardzo stabilne, jednocześnie łatwo je wymienić, chcąc zmienić swój projekt. Produkty PIXIE CREW pozwalają rozwijać wyobraźnię i kreatywność, wzmacniają zdolności motoryczne i pamięć, a także umożliwiają wyrażanie swojej indywidualnej ekspresji.

73,00 zł
58,40 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 14,60 zł

22
Neoprenowy piórnik na suwak z zielonym panelem - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Neoprenowy piórnik na suwak z zielonym panelem
Cass film
Dostępny2 szt.

Neoprenowy Piórnik na Suwak, Kosmetyczka, Saszetka, PIXIE CREW, Zielona Kostka, Zielony Panel Duży, wielofunkcyjny piórnik na suwak PIXIE CREW z motywem zielonej kostki, z bestsellerowej, znanej na całym świecie gry komputerowej. Posiada kreatywny zielony panel, na którym można tworzyć oryginalne i spersonalizowane grafiki, za pomocą małych silikonowych pikseli. Wykonany został z praktycznego, wytrzymałego neoprenu. Piórnik zapinany jest na suwak. Wewnątrz znajduje się wystarczająco dużo miejsca nie tylko na przybory szkolne, ale również na inne małe rzeczy, które chcemy mieć pod ręką. Dlatego doskonale sprawdzi się także jako kosmetyczka czy saszetka. Piórnik jest sprzedawany z dodatkowym darmowym zestawem około 69 pikseli. Kreatywny panel wykonany jest z najwyższej jakości silikonu. Wyposażony jest w niewielkie występy w kształcie litery "T", do których możemy mocować małe płytki - piksele oraz multipixele z obrazkami, tworząc własne grafiki lub kopiować gotowe szablony. Szczegółowe informacje o produkcie: Wielofunkcyjny duży piórnik PIXIE CREW - zielona kostka z zielonym panelem. Nadaje się do codziennego użytku. Wystarczająco dużo miejsca na przybory szkolne lub małe rzeczy. Praktyczny neopren połączony z silikonowym panelem powoduje, że jest odporny na wstrząsy i uderzenia. Zapięcie na zamek błyskawiczny. Na przedniej stronie piórnika znajduje się kreatywny silikonowy panel, na którym można układać przeróżne wzory. Wielkość silikonowego panelu: 10x10 piksele. Liczba punktów do ułożenia na panelu: 97. Darmowy pakiet około 69 pikseli: 55 kolorowych, 10 liter alfabetu i 4 multipiksele z obrazkami. Kolor: zielony, zielony panel. Wymiary produktu: 20,3 cm. x 12 cm. x 3,7 cm. Wymiary opakowania: 23,7 cm. x& 11 cm. x 4,8 cm. Waga produktu: 167 g. Gotowe projekty do ułożenia, dostępne są w broszurze dołączonej do produktu lub online w prostym edytorze PIXIE CREW na www.pixiecreweditor.com Uwaga! Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia (ze względu na małe elementy - ryzyko połknięcia!).Produkty PIXIE CREW posiadają kreatywny panel, wykonany z najwyższej jakości silikonu. Wyposażony jest w niewielkie występy w kształcie litery "T", do których możemy mocować małe płytki - piksele o wymiarach 6 mm x 6 mm oraz multipixele z obrazkami. Dostępne w zestawach piksele są w 24 różnych kolorach lub tematyczne. Umieszczając piksele na panelu, możemy tworzyć własne projekty lub kopiować gotowe szablony. A gdy grafika nam się znudzi, w każdej chwili możemy zamienić ją na nową. Piksele, dzięki systemowi mocującemu Pixie - Lock są bardzo stabilne, jednocześnie łatwo je wymienić, chcąc zmienić swój projekt. Produkty PIXIE CREW pozwalają rozwijać wyobraźnię i kreatywność, wzmacniają zdolności motoryczne i pamięć, a także umożliwiają wyrażanie swojej indywidualnej ekspresji.

62,00 zł
49,60 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 12,40 zł

23
Okrągły piórnik na suwak z fioletowym panelem - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Okrągły piórnik na suwak z fioletowym panelem
Cass film
Dostępny6 szt.

 Okrągły Piórnik na Suwak, Kosmetyczka, Saszetka, PIXIE CREW, Szary, Fioletowy Panel Okrągły wielofunkcyjny piórnik na suwak PIXIE CREW szary, z kreatywnym fioletowym panelem na całej powierzchni, na którym można tworzyć oryginalne i spersonalizowane grafiki, za pomocą małych silikonowych pikseli. Boki wykonane są z praktycznego, wytrzymałego neoprenu, a wnętrze stanowi nylonowa podszewka. Piórnik zapinany jest na suwak. Wewnątrz znajduje się wystarczająco dużo miejsca nie tylko na przybory szkolne, ale również na inne małe rzeczy, które chcemy mieć pod ręką. Dlatego doskonale sprawdzi się także jako kosmetyczka czy saszetka. Piórnik jest sprzedawany z dodatkowym darmowym zestawem około 100 kolorowych pikseli. Kreatywny panel wykonany jest z najwyższej jakości silikonu. Wyposażony jest w niewielkie występy w kształcie litery "T", do których możemy mocować małe płytki - piksele oraz multipixele z obrazkami, tworząc własne grafiki lub kopiować gotowe szablony. Szczegółowe informacje o produkcie: Wielofunkcyjny okrągły piórnik PIXIE CREW szary z fioletowym panelem. Nadaje się do codziennego użytku. Wystarczająco dużo miejsca na przybory szkolne lub małe rzeczy. Praktyczny neopren połączony z silikonowym panelem powoduje, że jest odporny na wstrząsy i uderzenia. Zapięcie na zamek błyskawiczny. Na przedniej stronie piórnika znajduje się kreatywny silikonowy panel, na którym można układać przeróżne wzory. Wielkość silikonowego panelu 27x25 pikseli. Liczba punktów do ułożenia na panelu: 675. Kolor: szary, fioletowy. Darmowy pakiet około 100 kolorowych pikseli. Wymiary produktu: 19,5 cm. x 7,5 cm. Wymiary opakowania: 23 cm. x 8,2 cm. x 8,2 cm. Waga produktu: 195 g. Gotowe projekty do ułożenia, dostępne są w broszurze dołączonej do produktu lub online w prostym edytorze PIXIE CREW na www.pixiecreweditor.com Uwaga! Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia (ze względu na małe elementy - ryzyko połknięcia!).Produkty PIXIE CREW posiadają kreatywny panel, wykonany z najwyższej jakości silikonu. Wyposażony jest w niewielkie występy w kształcie litery "T", do których możemy mocować małe płytki - piksele o wymiarach 6 mm x 6 mm oraz multipixele z obrazkami. Dostępne w zestawach piksele są w 24 różnych kolorach lub tematyczne. Umieszczając piksele na panelu, możemy tworzyć własne projekty lub kopiować gotowe szablony. A gdy grafika nam się znudzi, w każdej chwili możemy zamienić ją na nową. Piksele, dzięki systemowi mocującemu Pixie - Lock są bardzo stabilne, jednocześnie łatwo je wymienić, chcąc zmienić swój projekt. Produkty PIXIE CREW pozwalają rozwijać wyobraźnię i kreatywność, wzmacniają zdolności motoryczne i pamięć, a także umożliwiają wyrażanie swojej indywidualnej ekspresji.

83,00 zł
66,40 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 16,60 zł

24
Okrągły piórnik na suwak z purpurowym panelem - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Okrągły piórnik na suwak z purpurowym panelem
Cass film
Dostępny6 szt.

Okrągły Piórnik na Suwak, Kosmetyczka, Saszetka, PIXIE CREW, Kropki, Purpurowy Panel Okrągły wielofunkcyjny piórnik na suwak PIXIE CREW w kropki, z kreatywnym purpurowym panelem na całej powierzchni, na którym można tworzyć oryginalne i spersonalizowane grafiki, za pomocą małych silikonowych pikseli. Boki wykonane są z praktycznego, wytrzymałego neoprenu z nadrukiem różowych kropek, a wnętrze stanowi nylonowa podszewka. Piórnik zapinany jest na suwak. Wewnątrz znajduje się wystarczająco dużo miejsca nie tylko na przybory szkolne, ale również na inne małe rzeczy, które chcemy mieć pod ręką. Dlatego doskonale sprawdzi się także jako kosmetyczka czy saszetka. Piórnik jest sprzedawany z dodatkowym darmowym zestawem około 100 kolorowych pikseli. Kreatywny panel wykonany jest z najwyższej jakości silikonu. Wyposażony jest w niewielkie występy w kształcie litery "T", do których możemy mocować małe płytki - piksele oraz multipixele z obrazkami, tworząc własne grafiki lub kopiować gotowe szablony. Szczegółowe informacje o produkcie: Wielofunkcyjny okrągły piórnik PIXIE CREW w kropki z purpurowym panelem. Nadaje się do codziennego użytku. Wystarczająco dużo miejsca na przybory szkolne lub małe rzeczy. Praktyczny neopren połączony z silikonowym panelem powoduje, że jest odporny na wstrząsy i uderzenia. Zapięcie na zamek błyskawiczny. Na przedniej stronie piórnika znajduje się kreatywny silikonowy panel, na którym można układać przeróżne wzory. Wielkość silikonowego panelu 27x25 pikseli. Liczba punktów do ułożenia na panelu: 675. Kolor: różowe kropki, purpurowy panel. Darmowy pakiet około 100 kolorowych pikseli. Wymiary produktu: 19,5 cm. x 7,5 ;cm. Wymiary opakowania: 23 cm. x 8,2 cm. x 8,2 cm. Waga produktu: 195 g. Gotowe projekty do ułożenia, dostępne są w broszurze dołączonej do produktu lub online w prostym edytorze PIXIE CREW na www.pixiecreweditor.com Uwaga! Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia (ze względu na małe elementy - ryzyko połknięcia!).Produkty PIXIE CREW posiadają kreatywny panel, wykonany z najwyższej jakości silikonu. Wyposażony jest w niewielkie występy w kształcie litery "T", do których możemy mocować małe płytki - piksele o wymiarach 6 mm x 6 mm oraz multipixele z obrazkami. Dostępne w zestawach piksele są w 24 różnych kolorach lub tematyczne. Umieszczając piksele na panelu, możemy tworzyć własne projekty lub kopiować gotowe szablony. A gdy grafika nam się znudzi, w każdej chwili możemy zamienić ją na nową. Piksele, dzięki systemowi mocującemu Pixie - Lock są bardzo stabilne, jednocześnie łatwo je wymienić, chcąc zmienić swój projekt. Produkty PIXIE CREW pozwalają rozwijać wyobraźnię i kreatywność, wzmacniają zdolności motoryczne i pamięć, a także umożliwiają wyrażanie swojej indywidualnej ekspresji.

83,00 zł
66,40 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 16,60 zł

Wróć do góry