hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2022.09.24

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w sobotę 24 września 2022 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Pamiętnik diabła (Adrian Bednarek), na drugim Kolorowanki dla dorosłych. Konie (praca zbiorowa). Kolejny produkt to Legendy Polskie (Wanda Chotomska, Małgorzata Flis) oraz Origami 3D - Flaming ALEX (Alexander).
1
Pamiętnik diabła - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pamiętnik diabła
Dostępny396 szt.

Tylko wielcy potrafią realizować swoje żądze. Ja jestem największy Witaj w moim idealnym świecie. Jestem Kuba, mam dwadzieścia dwa lata i wszystko, czego można zazdrościć młodemu facetowi - piękną dziewczynę, penthouse w Krakowie, sportowe auto i studia, które w przyszłości mają zaprowadzić mnie na prawnicze szczyty. Mam coś jeszcze. Mroczny sekret, o którym dowiadują się nieliczni, a ceną za jego poznanie jest śmierć. Nie potrafię oprzeć się swoim żądzom. Robię to, o czym niektórzy boją się pomyśleć, a inni skrycie marzą. Jestem seryjnym mordercą, ludzkim odbiciem diabła. Przedstawiam Ci mój pamiętnik. Gdy go przeczytasz, nic już nie będzie takie samo. Odważysz się?

44,99 zł
30,14 zł

Rabat 33,0%
oszczędzasz 14,85 zł

41 osób kupiło
2
Kolorowanki dla dorosłych. Konie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kolorowanki dla dorosłych. Konie
Dostępny3003 szt.

Proponujemy Ci oderwanie od codziennych trosk, spokój umysłu i regenerację sił! Wszystko dzięki serii antystresowych kolorowanek dla dorosłych. Nie ma żadnych zasad, po prostu weź kredki i koloruj! Koń jest obecnie symbolem prędkości, witalności, urody, wiatru i burzy. Ludzie od wieków kojarzyli konie z wytrzymałością, szybkością i wolnością. Daj porwać się tym niezwykłym zwierzętom i wyrusz w kolorową przygodę.

9,80 zł
7,15 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 2,65 zł

33 osoby kupiły
3
Legendy Polskie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Legendy Polskie
Dostępny567 szt.

Legendy są to takie pałeczki w sztafecie pokoleń. Starsi przekazują je młodszym, żeby nie zaginęła pamięć o tym, co kiedyś było, co się dawno, dawno temu zdarzyło. I oczywiście każdy opowiada je po swojemu - coś od siebie doda, zmieni. Legendy, które znajdziecie Państwo w tej książce, opowiedziała mi kiedyś babcia. A teraz, po latach, ja opowiadam je Wam. Moim Czytelnikom. Starszym, żeby przypomnieli sobie legendy zasłyszane i przeczytane w dzieciństwie, młodszym - z prośbą, żeby przekazali je następnym pokoleniom. Bo najcenniejszym skarbem każdego narodu jest jego tradycja. Wanda Chotomska

32,90 zł
19,08 zł

Rabat 42,0%
oszczędzasz 13,82 zł

26 osób kupiło
4
Origami 3D - Flaming ALEX - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Origami 3D - Flaming ALEX
Alexander
Dostępny105 szt.

Jeszcze nigdy stworzenie czegoś tak pięknego nie było tak proste!Origami 3D to seria zestawów kreatywnych do samodzielnego tworzenia trójwymiarowych rzeźb z papieru. Zastosowanie opatentowanego kształtu z wyraźnie wytłoczoną linią zgięcia, sprawiło, że w trzech prostych ruchach możemy wykonać podstawowy moduł, który posłuży do stworzenia arcydzieła. Wszystkie moduły składa się identycznie, a następnie łączy ze sobą bez użycia kleju tworząc figurkę.W zestawie znajdziemy bardzo szczegółową instrukcję, która krok po kroku przeprowadzi nas przez proces tworzenia.Dla tych którzy są wzrokowcami, stworzona została także instrukcja wideo, w której sama projektantka serii San San Oo prezentuje poszczególne etapy składania modelu.Bez kleju!Bez wycinania!Instrukcja wideo!Spójrz na filmik instruktażowy i podejmij wyzwanie razem z nami.Origami 3D to nie tylko wspaniała zabawa, ale także wyjątkowy pomysł na upominek, czy też ozdobę mieszkania.

49,00 zł
42,63 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 6,37 zł

26 osób kupiło
5
Nekroprzemoc Polityka, kultura i umarli - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nekroprzemoc Polityka, kultura i umarli
Dostępny265 szt.

Najbardziej bezpośrednie formy nekroprzemocy wymierzone są w martwe ciała. Zbyt często umarli stają się obiektem nekropolityki, która nie ogranicza się ? jak pisał przed laty Foucault ? do prawa ?skazywania na śmierć i zezwalania na życie? czy ?skazywania na życie i zezwalania na śmierć?, lecz obejmuje swoim zasięgiem również zwłoki. Decyduje o ich istnieniu w sferze publicznej albo nadaje im status politycznego odpadu. Jednak nekroprzemoc to także ? mniej uchwytne, choć nie mniej powszechne ? nadużycia symboliczne. Literatura i sztuka dostarczają niezliczonych tego przykładów. Autorki i autorzy zgromadzonych tu tekstów na rozmaite sposoby pytają o obszary panowania nekroprzemocy. Odpowiedzi, jakich udzielają, pokazują, że nasze (jeszcze żywych) kontakty z nimi (już umarłymi) rzadko są bezinteresowne.

120,00 zł
90,00 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 30,00 zł

26 osób kupiło
6
Kolorowanki dla dorosłych. Kocie życie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kolorowanki dla dorosłych. Kocie życie
Dostępny3007 szt.

Proponujemy Ci oderwanie od codziennych trosk, spokój umysł i regeneracje sił! Wszystko dzięki serii antystresowych kolorowanek dla dorosłych. Nie ma żadnych zasad, po prostu weź kredki i koloruj!

9,80 zł
6,66 zł

Rabat 32,0%
oszczędzasz 3,14 zł

22 osoby kupiły
7
Kolorowanki dla dorosłych. Miłość, radość.. - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kolorowanki dla dorosłych. Miłość, radość..
Dostępny3004 szt.

Proponujemy Ci oderwanie od codziennych trosk, spokój umysł i regeneracje sił! Wszystko dzięki serii antystresowych kolorowanek dla dorosłych. Nie ma żadnych zasad, po prostu weź kredki i koloruj!

9,80 zł
6,86 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 2,94 zł

20 osób kupiło
8
Karty Pokémon GO Pin Collection - Charmander - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karty Pokémon GO Pin Collection - Charmander
Pokemon TCG
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.27

78,90 zł
74,96 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,94 zł

19 osób kupiło
9
O dzielnym Myszaku spod Mądrego Drzewa - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
O dzielnym Myszaku spod Mądrego Drzewa
Dostępny169 szt.

Przepiękna, wzruszająca, nostalgiczna opowieść o myszy, która rozmawiała z drzewem. Nieśmiały, nieco strachliwy Myszak wraz z mamą, babcią i rodzeństwem został zmuszony do opuszczenia swojego dotychczasowego domu. Wyrusza w drogę w nieznane, obawia się, jaki będzie nowym dom, czy znajdzie przyjaciół i zostanie zaakceptowany. W nowym miejscu dzieje się rzecz nadzwyczajna, okazuje się, że Myszak słyszy i potrafi rozmawiać z Mądrym Drzewem - drzewo jest bardzo stare, wiele przeżyło i wiele widziało, dlatego okoliczni mieszkańcy obdarzają je zaufaniem i ogromnym szacunkiem. Niezwykła jest również relacja Myszaka z jego babcią, to stara mysz jest najlepszą przyjaciółką swojego wnuka i jego opoką, to ona sprawia, że malec z nadzieją patrzy w przyszłość i czuje mniejszy strach przed niebezpieczeństwem. Myszak jest świadkiem potężnej burzy nad miastem, która sprawia, że mieszkańcy pobliskiego zoo zostają ewakuowani, a na łąkę, na której mieszkają myszki przybywają tłumy nowych osobników w poszukiwaniu nowego i bezpiecznego domu. Myszak angażuje się w pomoc nowym i odkrywa w sobie nową tożsamość, odtąd nie jest już strachliwy, lecz odważny, nabrał pewności siebie i dowiódł, że jest kimś wyjątkowym. Książka Katarzyny Ryrych to metaforyczna opowieść o wojnie, byciu zmuszonym do opuszczenia swojego domu, kraju i niepewnym poszukiwaniu nowego bezpiecznego miejsca. Daje też nadzieję, że nawet największa burza kiedyś minie, a po niej znów zaświeci słońce.

49,90 zł
35,93 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 13,97 zł

18 osób kupiło
10
Kolorowanki dla dorosłych. Psie życie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kolorowanki dla dorosłych. Psie życie
Dostępny3002 szt.

Proponujemy Ci oderwanie od codziennych trosk, spokój umysłu i regenerację sił! Wszystko dzięki serii antystresowych kolorowanek dla dorosłych. Nie ma żadnych zasad, po prostu weź kredki i koloruj!

9,80 zł
7,84 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 1,96 zł

17 osób kupiło
11
Kolorowanki dla dorosłych. Motyle - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kolorowanki dla dorosłych. Motyle
Dostępny3003 szt.

Proponujemy Ci oderwanie od codziennych trosk, spokój umysłu i regenerację sił! Wszystko dzięki serii antystresowych kolorowanek dla dorosłych. Nie ma żadnych zasad, po prostu weź kredki i koloruj! Motyl to symbol duszy, szczęścia, natchnienia, lekkości, piękności i przemiany zewnętrznej i świadomości. Daj porwać się tym niezwykłym okazom i wyrusz w kolorową przygodę.

9,80 zł
7,84 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 1,96 zł

16 osób kupiło
12
Kolaborantka - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kolaborantka
Dostępny30 szt.

Berlin 1938 rok. Laura Konstanty, sierota polskiego pochodzenia, zostaje przygarnięta przez niemieckie małżeństwo. Dziewczyna ulega intrygom ich córki Anny i podszywając się pod nią, wyjeżdża do Beuthen. Niezwykle utalentowana muzycznie, oczarowuje nie tylko bytomski teatr, ale również charyzmatycznego hrabiego Wilhelma von Brandenburga. Wkrótce wybucha wojna, a Laura angażuje się w antynazistowską działalność. Miłość Laury i Wilhelma zostaje wystawiona na wielką próbę, zwłaszcza, że dziewczynę aresztuje gestapo i trafia ona do Auschwitz. Tam przeżywa prawdziwe piekło, kiedy jednym ze strażników obozu okazuje się jej odrzucony i skompromitowany przez hrabiego von Brandenburga adorator, a na sutek niefortunnych okoliczności, współwięźniowie zaczynają postrzegać ją jako kolaborującą z wrogiem. To oskarżenie będzie ciążyć na Laurze jeszcze przez wiele lat. Jak potoczą się losy bohaterów, kiedy długo skrywane tajemnice ujrzą światło dzienne? Czy miłość Laury i Wilhelma ma szansę przetrwać czasy pogardy? Czy w obliczu śmierci, poniżenia i nienawiści jest miejsce na uczucia? Kolaborantka to nie tylko wzruszająca i przepiękna opowieść o sponiewieranym, pełnym ran uczuciu pomiędzy rozbitkami wojny. To także niezwykłe świadectwo człowieczeństwa, zaduma nad próbą wybaczenia i refleksja nad wydarzeniami, które złamały niejedno życie. Maria Kocot - bytomianka, doktor nauk ekonomicznych, pisarka, poetka, wykładowca wyższej uczelni, szczęśliwa żona i matka trójki dzieci. Jej książki Popiół i róże oraz Grzesznicy podbiły gusta najbardziej wymagających czytelników. Ich nakład wielokrotnie wznawiano. Każda z jej opowieści stanowi niezwykłą podróż w zakamarki serc i umysłów bohaterów. Pisarka subtelnie szkicuje piórem obraz, w którym ludzkie uczucia mierzą się z brutalnymi realiami życia pod okupacją, a wojna wystawia na próbę miłość, przyjaźń i wierność ojczyźnie.

39,90 zł
35,91 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,99 zł

14 osób kupiło
13
Nadchodzą Święta Bombki Wypychanki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nadchodzą Święta Bombki Wypychanki
Dostępny230 szt.

Własnoręcznie wykonane dekoracje sprawią, że święta będą niezwykłe! ?Nadchodzą Święta? to seria książek aktywnościowych, dzięki której dziecko samodzielnie wykona bożonarodzeniową szopkę, ozdoby czy bombki na choinkę. Wszystkie dekoracje można przygotować bez użycia kleju i nożyczek, co gwarantuje bezpieczną zabawę. W książkach dodatkowo znajdują się teksty kolęd czy ciekawostki dotyczące zwyczajów bożonarodzeniowych.

19,99 zł
14,39 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 5,60 zł

10 osób kupiło
14
Kolorowe święta. Malowanki relaksacyjne - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kolorowe święta. Malowanki relaksacyjne
Dostępny106 szt.

Malowanki relaksacyjne to seria książeczek do kolorowania dla dzieci, w których piękne ilustracje i ulubione dziecięce motywy pozwalają najmłodszym wyciszyć się i zrelaksować, dostarczają kreatywnej rozrywki i pobudzają wyobraźnię. To idealna propozycja dla wszystkich dzieci, które w ramach relaksu uwielbiają kolorować. W serii Malowanki relaksacyjne ukazały się: Kolorowe Święta, Zaczarowane Święta, Wróżki, księżniczki, królewny oraz Rycerze, piraci, rajdowcy.

7,90 zł
5,69 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 2,21 zł

10 osób kupiło
15
Nadchodzą Święta Ozdoby Wypychanki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nadchodzą Święta Ozdoby Wypychanki
Dostępny81 szt.

Własnoręcznie wykonane dekoracje sprawią, że święta będą niezwykłe! ?Nadchodzą Święta? to seria książek aktywnościowych, dzięki której dziecko samodzielnie wykona bożonarodzeniową szopkę, ozdoby czy bombki na choinkę. Wszystkie dekoracje można przygotować bez użycia kleju i nożyczek, co gwarantuje bezpieczną zabawę. W książkach dodatkowo znajdują się teksty kolęd czy ciekawostki dotyczące zwyczajów bożonarodzeniowych.

19,99 zł
14,39 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 5,60 zł

9 osób kupiło
16
Origami 3D - Kogut ALEX - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Origami 3D - Kogut ALEX
Alexander
Dostępny92 szt.

Jeszcze nigdy stworzenie czegoś tak pięknego nie było tak proste! Origami 3D to seria zestawów kreatywnych do samodzielnego tworzenia trójwymiarowych rzeźb z papieru. Zastosowanie opatentowanego kształtu z wyraźnie wytłoczoną linią zgięcia, sprawiło, że w trzech prostych ruchach możemy wykonać podstawowy moduł, który posłuży do stworzenia arcydzieła. Wszystkie moduły składa się identycznie, a następnie łączy ze sobą bez użycia kleju tworząc figurkę. W zestawie znajdziemy bardzo szczegółową instrukcję, która krok po kroku przeprowadzi nas przez proces tworzenia. Dla tych którzy są wzrokowcami, stworzona została także instrukcja wideo, w której sama projektantka serii San San Oo prezentuje poszczególne etapy składania modelu. Bez kleju! Bez wycinania! Instrukcja wideo! Spójrz na filmik instruktażowy i podejmij wyzwanie razem z nami. Realistyczny, kolorowy kogut w formie Origami 3D to nie tylko wspaniała zabawa, ale także wyjątkowy pomysł na upominek, czy też ozdobę mieszkania. Zawartość opakowania: elementy papierowe - 517 sztuk,papierowy grzebień i korale koguta - 1 sztuka,arkusz naklejek - 1 sztuka,instrukcja - 1 sztuka.

49,00 zł
42,63 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 6,37 zł

7 osób kupiło
17
Karty Pokémon GO Pin Collection - Bulbasaur - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
75,90 zł
72,11 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,79 zł

7 osób kupiło
18
Job Crafting - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Job Crafting
Dostępny17 szt.

Job crafting jest metodą zwiększania zaangażowania pracowników i wspierania ich w budowaniu poczucia sensu pracy. Polega na dokonywaniu przez nich fizycznych oraz poznawczych zmian w sposobie wykonywania pracy, stosunku do niej lub w relacjach ze współpracownikami. Ta potwierdzona naukowo koncepcja zyskuje popularność wśród psychologów pracy i praktyków HR w krajach zachodnich, USA i Skandynawii. Autorki opisują sposoby na adaptację narzędzi job craftingu do polskiej kultury oraz wdrażanie ich z sukcesem w firmach. W kolejnym wydaniu zaprezentowano m.in.: ? zalecane działania sprzyjające tworzeniu kultury przekształcania pracy w organizacji, ? przewodnik, jak krok po kroku przeprowadzić warsztaty job craftingowe, ? opisy przykładów praktycznego zastosowania narzędzi job crafting w polskich firmach w formie case study, ? sposoby na budowanie relacji w zespołach rozproszonych lub pracujących w trybie pracy hybrydowej, ? rolę wzmacniania zdrowia psychicznego pracowników poprzez profilaktykę wypalenia zawodowego oraz budowanie bezpieczeństwa psychologicznego. Książka przeznaczona jest dla menedżerów i osób zatrudnionych w działach HR. Zainteresuje także psychologów pracy i organizacji. Pierwsze wydanie publikacji zostało uznane za najlepszą książkę popularyzatorską w konkursie Polskiego Towarzystwa Psychologii Pozytywnej ?Pozytyw? na najlepszą publikację z zakresu psychologii pozytywnej. ?Poszerzone wydanie książki genialnie wpisuje się w aktualne trendy rynku, uwypuklone przez pandemię: konieczność elastycznego podejścia do pracy, ciągłe jej usprawnianie czy trudność w tworzeniu jednego rozwiązania pasującego wszystkim zatrudnionym. Upodmiotowienie pracowników w kształtowaniu swojej sytuacji zawodowej wydaje się dobrą odpowiedzią na współczesne wyzwania. Autorki zręcznie nawiązują do tej sytuacji i pokazują, jak job crafting może wspomóc organizacje w dzisiejszych czasach?. Dr Marta Roczniewska

69,00 zł
62,10 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,90 zł

7 osób kupiło
19
Puzzle 1000 Santa's Coming to Town CASTOR - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 Santa's Coming to Town CASTOR
Castorland
Dostępny31 szt.

Puzzle 1000 elementowe o wymiarach obrazka 68 x 47 cm. Zapewnią wspaniałą rozrywkę i wyzwanie dla całej rodzinny na długie wieczory i weekendy. Puzzle przedstawiają zdjęcia lub obrazy. Po ułożeniu można je wykorzystać jako oryginalną ozdobę wiszącą na ścianie lub pod szybą na stole. Układanie puzzli rozwija cierpliwość, ćwiczy pamięć i koncentrację. Idealne zajęcie zarówno dla dorosłych i dzieci.

32,99 zł
28,04 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 4,95 zł

6 osób kupiło
20
Karty Pokémon GO Pin Collection - Squirtle - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
75,90 zł
72,11 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,79 zł

5 osób kupiło
21
Origami 3D - Lis ALEX - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Origami 3D - Lis ALEX
Alexander
Dostępny84 szt.

Jeszcze nigdy stworzenie czegoś tak pięknego nie było tak proste!Origami 3D to seria zestawów kreatywnych do samodzielnego tworzenia trójwymiarowych rzeźb z papieru. Zastosowanie opatentowanego kształtu z wyraźnie wytłoczoną linią zgięcia, sprawiło, że w trzech prostych ruchach możemy wykonać podstawowy moduł, który posłuży do stworzenia arcydzieła. Wszystkie moduły składa się identycznie, a następnie łączy ze sobą bez użycia kleju tworząc figurkę.W zestawie znajdziemy bardzo szczegółową instrukcję, która krok po kroku przeprowadzi nas przez proces tworzenia.Dla tych którzy są wzrokowcami, stworzona została także instrukcja wideo, w której sama projektantka serii San San Oo prezentuje poszczególne etapy składania modelu.Bez kleju!Bez wycinania!Instrukcja wideo!Spójrz na filmik instruktażowy i podejmij wyzwanie razem z nami.Realistyczna figurka lisa w formie Origami 3D to nie tylko wspaniała zabawa, ale także wyjątkowy pomysł na upominek, czy też ozdobę mieszkania.Zawartość opakowania: elementy papierowe - 777 sztuk, arkusz naklejek - 1 sztuk, instrukcja - 1 sztuka.

76,00 zł
66,12 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 9,88 zł

4 osoby kupiły
22
Short Stories in Italian for Beginners Volume 2 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Short Stories in Italian for Beginners Volume 2
Dostępny4 szt.

Olly's top-notch language-learning insights are right in line with the best of what we know from neuroscience and cognitive psychology about how to learn effectively. I love his work - and you will too! - Barbara Oakley, PhD, Author of New York Times bestseller A Mind for Numbers This second volume of the bestselling Teach Yourself Graded Readers series features 8 compelling new stories in a variety of genres, from science fiction and crime to history and thriller, so you'll have fun reading, while learning a wide range of new vocabulary and rapidly improving your Italian comprehension! Short Stories in Italian for Beginners, Volume 2 is written for students from high-beginner to intermediate level. The eight captivating stories are designed to give you a sense of achievement and a feeling of progress when reading. You'll enjoy reading in Italian, grow your vocabulary in a natural way, and improve your comprehension at the same time. Based on extensive research into how people most enjoy and benefit from reading in a new language, this book eliminates the frustrations you experience when trying to read in Italian. Stories are broken down into manageable chapters, so you make progress with the story and feel a sense of achievement. Realistic amounts of new vocabulary are introduced so that you're not deterred by complex words. Instead of pausing to look up every word, you'll absorb new vocabulary from the context of the story, and have the satisfaction of that moment when you say: "I totally understood that sentence!" This book includes: - Accessible grammar for high-beginner and low-intermediate level learners (CEFR A2-B2) - Natural dialogues in each story, so that you can learn conversational Italian and improve your speaking ability! - Controlled language at your level, including the most frequent words, to help you progress confidently - Pleasure! It's much easier to learn a new language when you're having fun. Carefully curated to make learning a new language easy, these stories include key features that will support and consolidate your progress, including: ? A glossary for bolded words in each text ? A bilingual word list ? Full plot summary ? Comprehension questions after each chapter. As a result, you will be able to focus on enjoying reading, delighting in your improved range of vocabulary and grasp of the language, without ever feeling overwhelmed or frustrated. The stories are levelled from A2-B1 on the Common European Framework of Reference and from Novice High to Low-Mid Intermediate ACTFL Receptive Proficiency. Use the code inside the book and ebook to access the free bonus story and the discounted audiobook edition on our Language Readers Library site (readers.teachyourself.com) or from the Readers app.

66,00 zł
56,10 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 9,90 zł

3 osoby kupiły
23
Puzzle 500 The Three Graces CASTOR - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 500 The Three Graces CASTOR
Castorland
Dostępny38 szt.

Puzzle 500 elementowe - klasyczne puzzle o wymiarach 47 x 33 cm. Puzzle przedstawiają zdjęcia lub obrazy. Po ułożeniu można je wykorzystać jako oryginalną ozdobę wiszącą na ścianie lub pod szybą na stole. Układanie puzzli rozwija cierpliwość, ćwiczy pamięć i koncentrację. Idealne zajęcie zarówno dla dorosłych i dzieci.

25,59 zł
21,75 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 3,84 zł

3 osoby kupiły
24
Puzzle 1500 Seduced by nature CASTOR - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1500 Seduced by nature CASTOR
Castorland
Dostępny41 szt.

Puzzle 1500 elementowe o wymiarach obrazka 68 x 47 cm. Zapewnią wspaniałą rozrywkę i wyzwanie dla całej Rodzinny na długie wieczory i weekendy. Puzzle przedstawiają zdjęcia lub obrazy. Po ułożeniu można je wykorzystać jako oryginalną ozdobę wiszącą na ścianie lub pod szybą na stole. Układanie puzzli rozwija cierpliwość, ćwiczy pamięć i koncentrację. Idealne zajęcie zarówno dla dorosłych i dzieci.

34,59 zł
29,40 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 5,19 zł

3 osoby kupiły
25
Postępowanie karne - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Postępowanie karne
Dostępny86 szt.

W podręczniku przedstawiono współczesny model postępowania karnego ukształtowany przez ostatnie nowelizacje zarówno Kodeksu postępowania karnego, jak i powiązanych aktów prawnych, m.in. Kodeksu karnego, ustawy o Sądzie Najwyższym, Prawa o prokuraturze. Autorki omawiają ostatnie zmiany dotyczące m.in.: ? wyznaczania posiedzenia wstępnego oraz rozprawy głównej; ? listu żelaznego; ? zabezpieczenia majątkowego; ? wzmocnienia pozycji procesowej prokuratora w polskim procesie karnym i ograniczania gwarancji procesowych poszczególnych jego uczestników. Praktycznym uzupełnieniem poruszonych w książce zagadnień są m.in.: ? orzeczenia Trybunału Konstytucyjnego i Sądu Najwyższego wpływające na wykładnię i stosowanie przepisów prawa karnego procesowego; ? wzory najważniejszych pism procesowych i orzeczeń wydawanych w postępowaniu karnym wraz z ich uzasadnieniami; ? kazusy z rozwiązaniami pomocne w sprawdzeniu wiedzy z omawianej dziedziny; ? liczne wykresy i zestawienia ułatwiające zrozumienie przebiegu procesu karnego. Publikacja jest przeznaczona dla studentów prawa, aplikantów zawodów prawniczych oraz osób przygotowujących się do egzaminów na aplikacje. Może być również przydatna praktykom: sędziom, prokuratorom, asesorom, referendarzom sądowym, adwokatom i radcom prawnym chcącym poszerzyć swoją wiedzę na temat obecnego modelu procesu karnego.

79,00 zł
71,10 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,90 zł

2 osoby kupiły
26
Proces karny - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Proces karny
Dostępny76 szt.

W książce kompleksowo omówiono obszerną problematykę prawa karnego procesowego, obejmującą zagadnienia teorii procesu karnego i wymiaru sprawiedliwości oraz przebiegu postępowania karnego we wszystkich odmianach i trybach. Szczegółowo zaprezentowano m.in. funkcję gwarancyjną przepisów procesowych, a także granice dozwolonej działalności procesowej organów władzy publicznej. W 4. wydaniu uwzględniono zmiany wprowadzone ustawami: - z 31.03.2020 r. o zmianie ustawy o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych raz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych oraz niektórych innych ustaw, - z 16.12.2020 r. o zmianie ustawy ? Kodeks postępowania karnego, - z 20.04.2021 r. o zmianie ustawy ? Kodeks karny oraz niektórych innych ustaw, - z 17.12.2021 r. o zmianie niektórych ustaw w związku z powołaniem Centralnego Biura Zwalczania Cyberprzestępczości. Ponadto zaktualizowano informacje statystyczne oraz dodano podrozdział o Europejskim Nakazie Dochodzeniowym. Publikację wzbogacono m.in. o materiały z akt spraw karnych, poddane anonimizacji, które są dostępne na stronie www.proces-karny.wolterskluwer.pl po wpisaniu indywidualnego kodu zamieszczonego w książce. Dzięki temu czytelnik ma możliwość poznania procesu karnego nie tylko w aspekcie teoretycznym, lecz także ?zobaczenia? decyzji procesowych podejmowanych w konkretnych postępowaniach karnych (np. postanowienia, wyroki, zażalenia, apelacje). Książka jest przeznaczona przede wszystkim dla studentów prawa i administracji oraz aplikantów zawodów prawniczych. Będzie przydatna również dla prawników praktyków. Jerzy Skorupka ? profesor doktor habilitowany nauk prawnych; kierownik Katedry Postępowania Karnego Uniwersytetu Wrocławskiego; dogmatyk prawa; pracę naukową łączy z wykonywaniem zawodu sędziego Sądu Apelacyjnego we Wrocławiu; autor ponad 250 prac z zakresu prawa karnego materialnego i procesowego.

89,00 zł
80,10 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 8,90 zł

2 osoby kupiły
27
1 2 3 po polsku mówisz ty wersja uraińska - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
1 2 3 po polsku mówisz ty wersja uraińska
Dostępny2635 szt.

Język polski dla dzieci z kolorowymi naklejkami oraz bezpłatnymi nagraniami audio w formacie mp3, dostępnymi przez Internet bez żadnych ograniczeń. Dzieci poznają podstawy języka polskiego podczas zabaw w kolorowanie i dobieranie naklejek. Z nagrań dzieci poznają wymowę nie tylko poszczególnych słów czy zdań ale również wierszyki i piosenki.

24,99 zł
19,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,00 zł

2 osoby kupiły
28
Marker olejowy GR-25M do nagrobków 4szt GRAND - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Marker olejowy GR-25M do nagrobków 4szt GRAND
Grand
Dostępny33 szt.

Zestaw do renowacji napisów na nagrobkach. Wodoodporny, szybkoschnący tusz olejowy, nieblaknący, odporny na ścieranie. Zastosowanie: stal, guma, drewno, plastik, szkło.Okrągła końcówka fibrowa, końcówka efektywnie pompująca tusz.Grubość linii: 1,8-2,8 mm.Opakowanie 4 sztuk: czarny, biały, srebrny, złoty.

25,00 zł
2 osoby kupiły
29
Kalendarz 2023 Ścienny Egzotyczne Krajobrazy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
20,70 zł
18,63 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,07 zł

1 osoba kupiła
30
Last Time We Met - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Last Time We Met
Dostępny3 szt.

ONE PROMISE Aged thirteen, best friends Eleanor and Fin are inseparable. Convinced it will always be this way they make a pact - to go to university together, always live near each other, and if they're both single at 35 they'll get married. TWO DECADES Eleanor and Fin haven't spoken in fifteen years. Life has run away from them and they're both far from where they'd dreamt of being all those years ago. CAN THEY STILL KEEP THEIR WORD? It takes tragic circumstances for Fin to come back into Eleanor's life, but everything has changed since the last time they met. Is it too late to mend their friendship? Or is there a chance they can keep some of the promises they made?

48,00 zł
44,64 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 3,36 zł

1 osoba kupiła
31
Historia doktryn politycznych i prawnych - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Historia doktryn politycznych i prawnych
Dostępny62 szt.

Podręcznik omawia kształtowanie się poglądów ? od czasów grecko-rzymskich do współczesności ? mających decydujący wpływ na cele, zasady powstania, organizację oraz funkcjonowanie dzisiejszych instytucji państwa i prawa. Autor eksponuje zasadę państwa prawnego powiązaną z ideą sprawiedliwości społecznej, zwracając jednocześnie uwagę na ciągle aktualne zagrożenia w postaci terroryzmu czy despotyzmu rządów. Publikacja przybliża i wyjaśnia przesłanki doktrynalne leżące u podstaw dyskusji dotyczących aktualnych zagadnień, jak: in vitro, eutanazja, kara śmierci czy walka z totalitaryzmem. Książka jest przeznaczona głównie dla studentów prawa i administracji. Będzie również pomocna historykom, socjologom, politologom, dziennikarzom i filozofom.

69,00 zł
62,10 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,90 zł

1 osoba kupiła
32
Puzzle 500 Najlepsi kumple CASTOR - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 500 Najlepsi kumple CASTOR
Castorland
Dostępny55 szt.

Puzzle 500 elementowe - klasyczne puzzle o wymiarach 47 x 33 cm. Puzzle przedstawiają zdjęcia lub obrazy. Po ułożeniu można je wykorzystać jako oryginalną ozdobę wiszącą na ścianie lub pod szybą na stole. Układanie puzzli rozwija cierpliwość, ćwiczy pamięć i koncentrację. Idealne zajęcie zarówno dla dorosłych i dzieci.

25,59 zł
21,75 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 3,84 zł

1 osoba kupiła
33
Geografia LO 4 Podr. ZR w.2022 OPERON - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
59,30 zł
53,37 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,93 zł

2 osoby kupiły
34
Puzzle 1500 Wyspa Piratów CASTOR - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1500 Wyspa Piratów CASTOR
Castorland
Dostępny50 szt.

Puzzle 1500 elementowe o wymiarach obrazka 68 x 47 cm. Zapewnią wspaniałą rozrywkę i wyzwanie dla całej Rodzinny na długie wieczory i weekendy. Puzzle przedstawiają zdjęcia lub obrazy. Po ułożeniu można je wykorzystać jako oryginalną ozdobę wiszącą na ścianie lub pod szybą na stole. Układanie puzzli rozwija cierpliwość, ćwiczy pamięć i koncentrację. Idealne zajęcie zarówno dla dorosłych i dzieci.

34,59 zł
29,40 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 5,19 zł

1 osoba kupiła
35
Puzzle 1000 Mosty Florencji CASTOR - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 Mosty Florencji CASTOR
Castorland
Dostępny37 szt.

Puzzle 1000 elementowe o wymiarach obrazka 68 x 47 cm. Zapewnią wspaniałą rozrywkę i wyzwanie dla całej rodzinny na długie wieczory i weekendy. Puzzle przedstawiają zdjęcia lub obrazy. Po ułożeniu można je wykorzystać jako oryginalną ozdobę wiszącą na ścianie lub pod szybą na stole. Układanie puzzli rozwija cierpliwość, ćwiczy pamięć i koncentrację. Idealne zajęcie zarówno dla dorosłych i dzieci.

32,99 zł
28,04 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 4,95 zł

1 osoba kupiła
36
Kalendarz 2023 A5 Dzienny Vivella MIX - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalendarz 2023 A5 Dzienny Vivella MIX
Dostępny238 szt.

MIX kolorów - wysyłka losowa. Specyfikacja ogólnasegment dodatkowy / informacyjny (w zależności od modelu): dane personalne, skróconekalendarium roku bieżącego, poprzedniego i następnego, święta międzynarodowe, planerkostkowy miesięczny, planer tabelowy roczny, kalendarz wieczny, święta ruchome w kilkunastępnych latach, rocznice ślubów, telefoniczne numery kierunkowe w UE, informacje techniczne(jednostki miar, przeliczniki, formaty papieru itp.); część teleadresowa itp.;wkładka z mapami - 8 stron (w wybranych modelach): Strefy czasowe, Świat polityczny, Europapolityczna, Europa fizyczna, Polska administracyjno-samochodowa, Polska z podstawowymiinformacjami o poszczególnych województwach;grzbiet zaokrąglony z zaciśnięciem (oprócz modeli 11T);tłoczenie roku na grzbiecie (oprócz modelu 11T);możliwość zakupu pudełka kartonowego na kalendarze (wersja EKO lub LUX);Specyfikacja szczegółowaformat bloku: 14,5 x 20,5 cm; 336 stron;układ dzienny; registry drukowane;druk szaro-bordowy na papierze kremowym;kalendarium: PL, EN, DE, FR, UA;papier: kalendarium - kremowy 70 g/m2; wkładka z mapami: kreda 130 g;perforacja narożna;oprawa: szyta i klejona; wstążka w kolorze szarym; kapitałka w kolorze kremowym;tłoczenie roku na grzbiecie;bez stopki wydawniczej; na wyklejce mapa administracyjna Polski z kodem kreskowym;waga 1 egz.: 490 g;możliwość zakupu pudełka EKO lub LUX do pakowania jednego kalendarza;uwaga: na specjalne zamówienie możliwa jest oprawa indywidualna;Specyfikacja okleiny VIVELLAskóropodobna, termoprzebarwialna, półmatowa, miękka i delikatna w dotyku; imitacjamaszynowego przeszycia oprawy; pod tłoczenie suche oraz folią metalizowaną, nadruktampondrukiem, sitodrukiem, nadruk UV, grawerowanie laserowe, znakowanie cyfrowe.Specyfikacja okładki STANDARDokładka jest sztywna i twarda (między okleiną a wyklejką znajduje się tektura z gąbką; lub samatektura - w przypadku kalendarzy 11T);

32,70 zł
30,41 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 2,29 zł

1 osoba kupiła
37
Magiczne przygody Dinka - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Magiczne przygody Dinka
Dostępny157 szt.

Zapraszamy na spotkanie z małym dinozaurem, który codziennie przeżywa coś ciekawego. Możesz z nim klaskać, grać na perkusji, stukać, krzyczeć, a nawet gasić ognisko. To będzie niezapomniane spotkanie! Efekty dźwiękowe oraz świetlne dostarczą dziecku moc wrażeń. Wystarczy tylko nacisnąć wskazane miejsce lub dmuchnąć na światełka. Zaproś malucha do wyjątkowej zabawy!

54,99 zł
43,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 11,00 zł

1 osoba kupiła
38
Puzzle 500 Port w San Francisco CASTOR - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 500 Port w San Francisco CASTOR
Castorland
Dostępny53 szt.

Puzzle 500 elementowe - klasyczne puzzle o wymiarach 47 x 33 cm. Puzzle przedstawiają zdjęcia lub obrazy. Po ułożeniu można je wykorzystać jako oryginalną ozdobę wiszącą na ścianie lub pod szybą na stole. Układanie puzzli rozwija cierpliwość, ćwiczy pamięć i koncentrację. Idealne zajęcie zarówno dla dorosłych i dzieci.

25,59 zł
21,75 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 3,84 zł

1 osoba kupiła
39
Wybrane współczesne problemy edukacji ogólnokształcącej i artystycznej. W stronę kompetencji kluczow - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wybrane współczesne problemy edukacji ogólnokształcącej i artystycznej...
Dostępny5 szt.

Treści zawarte w monografii ukierunkowane są na realizację edukacji we współczesnych uwarunkowaniach, w tym w sytuacji państwa polskiego ogarniętego pandemią (...). Monografia dostarcza bardzo dużo interesujących materiałów dotyczących współczesnej edukacji, prowadzonej w epoce cywilizacji cyfrowej, a jednocześnie dotkniętej pandemią, wymuszającą kształcenie zdalne. Z pewnością powinna zainteresować nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej oraz nauczycieli muzyki, a także stanowić dobrą pomoc dydaktyczną dla studentów pedagogiki. prof. dr. hab. Kazimierz Żegnałek (fragment recenzji)

59,80 zł
57,41 zł

Rabat 4,0%
oszczędzasz 2,39 zł

2 osoby kupiły
40
Kalendarz 2023 Ścienny Pieski - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
20,70 zł
18,63 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,07 zł

1 osoba kupiła
41
Kalendarz 2023 A5 Biurkowy tygodniowy MIX - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
10,50 zł
9,45 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 1,05 zł

1 osoba kupiła
42
Podatek od niektórych instytucji finansowych. Komentarz - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Podatek od niektórych instytucji finansowych. Komentarz
Dostępny30 szt.

Komentarz zawiera objaśnienia do przepisów ustawy o podatku od niektórych instytucji finansowych (tzw. podatek bankowy) oraz przepisów wykonawczych. Ciężar tego podatku ponoszą instytucje finansowe, takie jak: banki i spółdzielcze kasy oszczędnościowo-kre

169,00 zł
152,10 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 16,90 zł

43
Egzekucja z ruchomości - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Egzekucja z ruchomości
Dostępny37 szt.

W książce w sposób kompleksowy opisano przebieg egzekucji sądowej skierowanej do ruchomości. Autorka przedstawia przedmiot takiej egzekucji, rozważając również jej dopuszczalność ze: zwierząt, energii, wody, kopalin, urządzeń przesyłowych, ruchomości o szczególnym znaczeniu, pieniędzy i kryptowalut. Omawia poszczególne etapy egzekucji, tj. zajęcie wraz z oszacowaniem oraz licytacyjne i pozalicytacyjne sposoby sprzedaży ruchomości. Wyjaśnia również skutki nabycia ruchomości w toku postępowania egzekucyjnego oraz zasady umorzenia postępowania egzekucyjnego co do rzeczy niesprzedanej lub nieprzejętej na własność. Opracowanie ma zdecydowanie praktyczny charakter. Omówiono w nim wiele problemów, które pojawiają się w praktyce komorniczej, oraz przedstawiono możliwe sposoby ich rozwiązania. Publikacja jest wzbogacona przykładami oraz wzorami pism procesowych i wzorami pism komornika. Będzie pomocą w pracy komorników, sędziów, a także adwokatów i radców prawnych.

139,00 zł
125,10 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 13,90 zł

44
Polskie interesy narodowe - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Polskie interesy narodowe
Dostępny14 szt.

W monografii podjęto udaną próbę odpowiedzi na bardzo ważne i aktualne pytania związane z interesem narodowym w dziedzinie bezpieczeństwa i ich roli w kształtowaniu narodowych i sojuszniczych strategii bezpieczeństwa. Obecnie na rynku wydawniczym brakuje tego rodzaju publikacji. Szczegółowo została przedstawiona istota kategorii interesów narodowych w dziedzinie bezpieczeństwa. Pokazano, jak określić interesy narodowe w ramach prac nad strategią bezpieczeństwa państwa oraz definiowaniem interesów narodowych w formułowaniu strategii sojuszniczych. Jest to nie-wątpliwie istotna nowość zawarta w tej monografii. Warto podkreślić, że autorami poszczególnych opracowań są wybitni wojskowi, generałowie: były Szef Sztabu Generalnego Wojska Polskiego oraz byli szefowie dwóch najważniejszych uczelni wojskowych, a także profesorowie uczelni cywilnych zajmujący się od wielu lat tą problematyką. Ze względu na aktualność badań powinny być intensywnie rozwijane w najbliższej przyszłości. Niniejsza monografia niewątpliwie stanowić będzie punkt odniesienia dla potencjalnych badaczy, swego rodzaju punkt startu. Obecnie będzie mogła być wykorzystana w kształceniu oficerów oraz jako źródło istotnych informacji dla polityków. Prof. dr hab. Andrzej Gospodarowicz

59,80 zł
57,41 zł

Rabat 4,0%
oszczędzasz 2,39 zł

45
W szaleństwie realizmu - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
18,70 zł
17,95 zł

Rabat 4,0%
oszczędzasz 0,75 zł

46
Światło oślepłe? - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Światło oślepłe?
Dostępny19 szt.

Dotykam tu wielu spraw, często współczesnych i? paskudnych. Zastanawiam się nad mistyką. Musi ona cenić życie, i to w sposób twórczy. Piszę też o władzy. Nie jest ludzkość oczywiście jedną zgraną rodziną. Walka o wpływy i bogactwo to przedsionek piekła. Komu współczuć? Fanatycy nie są sami sobie winni, gdy giną? Trzeba widzieć, co na nich wpływa. Brakuje dobrego światła. Światło walk zbyt jasne i sprowadza ciemność. Najbliższe mi jest tu to, co piszę o Albercie Schweitzerze. Od autorki

18,70 zł
17,95 zł

Rabat 4,0%
oszczędzasz 0,75 zł

47
Reportaż - analizy i spostrzeżenia - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Reportaż - analizy i spostrzeżenia
Dostępny13 szt.

Autorzy wszystkich składających się na tom rozdziałów szczegółowych podążają tym samym ? słusznym zresztą ? tropem. Zwracają uwagę na mniej znanych lub znanych i docenionych w gronach eksperckich, ale nie zawsze kanonicznych autorów, sygnalizują przy tym rozliczne perspektywy i problemy, ale także uwarunkowania historyczne i społeczne decydujące o różnej tematyce [...]. O atrakcyjności monografii przesądzają rozdziały wskazujące na niezwykłą ciekawość poznawczą ich autorów, eksplorujących obszary do tej pory obce genologicznej refleksji naukowej. Fragment recenzji dr. hab. Jacka Grębowca (Instytut Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Wrocławskiego)

59,80 zł
57,41 zł

Rabat 4,0%
oszczędzasz 2,39 zł

48
Greek Myths - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Greek Myths
Dostępny5 szt.

In this spellbinding new collection, Charlotte Higgins reinterprets some of Greek mythology's most enduring stories. 'A great storyteller' Madeline Miller, author of Circe Here are the myths of Heracles and Theseus, the Trojan war, Thebes and Argos and Athens. They are stories of love and desire, adventure and magic, destructive gods, helpless humans, fantastical creatures and resourceful witches. In this telling the female characters take centre stage as Athena, Helen, Circe, Penelope and others weave these stories into elaborate imagined tapestries. In Charlotte Higgins's thrilling new interpretation of these ancient stories, their tales combine to form a dazzling, sweeping epic of storytelling. With a series of original drawings by Chris Ofili.

59,00 zł
49
Short Stories in Spanish for Beginners Volume 2 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Short Stories in Spanish for Beginners Volume 2
Dostępny5 szt.

Olly's top-notch language-learning insights are right in line with the best of what we know from neuroscience and cognitive psychology about how to learn effectively. I love his work - and you will too! - Barbara Oakley, PhD, Author of New York Times bestseller A Mind for Numbers This second volume of the bestselling Teach Yourself Graded Readers series features 8 compelling new stories in a variety of genres, from science fiction and crime to history and thriller, so you'll have fun reading, while learning a wide range of new vocabulary and rapidly improving your Spanish comprehension! Short Stories in Spanish for Beginners, Volume 2 is written for students from high-beginner to intermediate level. The eight captivating stories are designed to give you a sense of achievement and a feeling of progress when reading. You'll enjoy reading in Spanish, grow your vocabulary in a natural way, and improve your comprehension at the same time. Based on extensive research into how people most enjoy and benefit from reading in a new language, this book eliminates the frustrations you experience when trying to read in Spanish. Stories are broken down into manageable chapters, so you make progress with the story and feel a sense of achievement. Realistic amounts of new vocabulary are introduced so that you're not deterred by complex words. Instead of pausing to look up every word, you'll absorb new vocabulary from the context of the story, and have the satisfaction of that moment when you say: "I totally understood that sentence!" This book includes: - Accessible grammar for high-beginner and low-intermediate level learners (CEFR A2-B2) - Natural dialogues in each story, so that you can learn conversational Spanish and improve your speaking ability! - Controlled language at your level, including the most frequent words, to help you progress confidently - Pleasure! It's much easier to learn a new language when you're having fun. Carefully curated to make learning a new language easy, these stories include key features that will support and consolidate your progress, including: ? A glossary for bolded words in each text ? A bilingual word list ? Full plot summary ? Comprehension questions after each chapter. As a result, you will be able to focus on enjoying reading, delighting in your improved range of vocabulary and grasp of the language, without ever feeling overwhelmed or frustrated. The stories are levelled from A2-B1 on the Common European Framework of Reference and from Novice High to Low-Mid Intermediate ACTFL Receptive Proficiency. Use the code inside the book and ebook to access the free bonus story and the discounted audiobook edition on our Language Readers Library site (readers.teachyourself.com) or from the Readers app.

66,00 zł
56,10 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 9,90 zł

50
Gild - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gild
Dostępny58 szt.

This is the story of King Midas... Or that's what we were always told. The Golden King with his palace of riches and me, his golden touched girl. I'm kept locked away. For my safety, I'm told. No one can get in. Apart from him. But when political upheaval becomes strife in our kingdom, I am sent with the royal court to be with my King. And everything I know starts to change. My love for Midas is challenged, my trust is broken. Everything I knew about him was wrong. We are told it's his tale but really, it's mine.

59,00 zł
54,87 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 4,13 zł

Wróć do góry