hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2022.09.30

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w piątek 30 września 2022 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Magiczne Drzewo. Geniusz (Andrzej Maleszka), na drugim Wieczór gwiazdkowy na placu budowy (Sherri Duskey Rinker). Kolejny produkt to Dzieci z Bullerbyn (książka audio) (Astrid Lindgren) oraz Otwarte żyły Ameryki Łacińskiej (Galeano Eduardo).
1
Magiczne Drzewo. Geniusz - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Magiczne Drzewo. Geniusz
Dostępny13067 szt.

Powieść z bestsellerowego cyklu Magiczne Drzewo. Blubek to najgorszy uczeń w szkole. Magiczny przedmiot zmienia go w geniusza. Chłopiec tworzy niesamowite wynalazki. Porywa go tajna organizacja i każe wymyślić niebezpieczną broń. Kuki, Gabi i Budyń wyruszają ratować przyjaciela. Walczą z porywaczami, olbrzymimi owadami i pułapkami lodowej twierdzy. Zdobywają cudowne eliksiry. Dają one niezwykłą moc, lecz są także niebezpieczne. Opowieści Magicznego Drzewa są podstawą znanego na świecie cyklu filmowego, nagrodzonego Emmy - telewizyjnym Oscarem - za wyobraźnię, mądrość i humor. Andrzej Maleszka, reżyser filmowy, autor powieści i scenariuszy. Jest zdobywcą wielu nagród na międzynarodowych festiwalach. Jego filmy i powieści są pełne fantastycznych przygód. A jednocześnie opowiadają o ważnych sprawach.

44,99 zł
30,14 zł

Rabat 33,0%
oszczędzasz 14,85 zł

889 osób kupiło
2
Wieczór gwiazdkowy na placu budowy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Wieczór gwiazdkowy na placu budowy
Dostępny346 szt.

Powrót opowieści na dobranoc, którą pokochały dzieci na całym świecie! Pamiętacie betoniarkę, koparkę, wywrotkę, dźwig i ich kolegów z książeczki ,I>Snów kolorowych, placu budowy? Wielkie maszyny znów będą wozić, podnosić, mieszać i przerzucać – tym razem w zimowej scenerii, gdyż właśnie nadchodzi Boże Narodzenie. Nim jednak na niebie zabłyśnie pierwsza gwiazdka i zapadnie noc wigilijna, budowlańcy na kółkach muszą przygotować pewną niespodziankę. To będzie prezent pod choinkę, z którego ucieszy się… sami zresztą sprawdźcie kto! Ta pełna uroku świąteczna kołysanka utuli do snu każdego małego kierownika i kierowniczkę budowy. Wielu rodziców i dziadków wykrzyknie: „Nareszcie!”. – Chicago Tribune

39,99 zł
25,99 zł

Rabat 35,0%
oszczędzasz 14,00 zł

393 osoby kupiły
3
Dzieci z Bullerbyn (książka audio) - Audiobooki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dzieci z Bullerbyn (książka audio)
Astrid Lindgren, Jung-off-ska
Dostępny3164 szt.

Witamy w Bullerbyn! Są przyjaciółmi i nigdy się nie nudzą! Pudełko po cygarach zmieniają w tajemniczą Skrzynię Mędrców, a starą szopę w zbójecką kryjówkę. Ich Wiśniowa Spółdzielnia wysyła wiśnie w brzuchach za granicę. Jest tyle sposobów, żeby wesoło spędzić czas, choć w całym Bullerbyn nie ma komputera. 7 godzin dobrej zabawy! + książeczka `Zbuduj swoje Bullerbyn` Czyta: Edyta Jungowska Czas trwania: 7 godz.

39,99 zł
28,39 zł

Rabat 29,0%
oszczędzasz 11,60 zł

99 osób kupiło
4
Otwarte żyły Ameryki Łacińskiej - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Otwarte żyły Ameryki Łacińskiej
Dostępny536 szt.

Nowy przekład jednej z najsłynniejszej książek XX wieku, określanej czasem jako ?biblia latynoamerykańskiej lewicy?. ?Otwarte żyły Ameryki Łacińskiej? uczyniły swojego autora, Eduarda Galeana, klasykiem jeszcze za życia. Powstała w latach siedemdziesiątych opowieść o historii kontynentu od czasów odkrycia Kolumba aż po współczesność była jedną z pierwszych książek z dziedziny ekonomii politycznej, która została napisana z perspektywy wykluczonych i przegranych, tym samym zapoczątkowując popularny obecnie nurt ?ludowej historii?, gdzie punktem wyjścia jest przeciętny obywatel, a nie wielkie procesy i epokowe zdarzenia. Sam Galeano podkreślał, że chciał napisać książkę poświęconą politycznym dziejom Ameryki Południowej, którą czytałoby się jak ?opowieść o piratach? czy nawet ?historię miłosną? ? faktycznie jego twórczość łącząca elementy fikcji, reportażu i eseju polityczno-filozoficznego stała się synonimem przekraczania klasycznych gatunków literackich, stanowiąc punkt odniesienia dla wielu pokoleń pisarzy. Tym bardziej, że pochodzący z Urugwaju dziennikarz w prekursorki sposób ukazał zależność rodzimych peryferii od centrum gospodarki kapitalistycznej, czyli Stanów Zjednoczonych. ?Pisząc ?Otwarte żyły Ameryki Łacińskiej? ? mówił Galeano kilka lat po napisaniu książki ? starałem się zrozumieć, dlaczego mamy tak bardzo pod górkę. Z winy Boga czy gwiazd? Ta książka jest rezultatem wieloletniego i żywego doświadczenia. Przemierzyłem długą drogę, rozmawiałem z mnóstwem ludzi. I dużo czytałem. Książki pełne pasji i książki straszne. ?Otwarte żyły?? miały połączyć to, co inni rozdzielają. Historia wzlotu Europy i Stanów Zjednoczonych jest zarazem historią upokorzenia Ameryki Łacińskiej?. Nowe wydanie tej wciąż aktualnej w swojej wymowie książki zostało opatrzone znakomitym posłowiem Artura Domosławskiego, który konkluduje: ?Żyły Ameryki Łacińskiej pozostają otwarte. Zmieniają się formy eksploatacji, narzędzia wyzysku, przepisy administracyjne i reguły prawa. Ale ? jak w pierwszych słowach tej książki ? niektóre kraje nadal specjalizują się w wygrywaniu, a inne w przegrywaniu. To zaś, co zmienia się dziś na lepsze, jest między innymi skutkiem uświadomienia sobie tej sytuacji przez mieszkańców regionu i pewnych liderów skutkiem zmiany myślenia, do jakiej książka Galeana przyczyniła się w ostatnim półwieczu jak mało które dzieło latynoamerykańskiej kultury?. ?Wydać Eduardo Galeano to opublikować wroga: wroga zakłamania, obojętności, a przede wszystkim zapomnienia. Dzięki niemu nasze zbrodnie zostaną zapamiętane. Jego wrażliwość jest miażdżąca, jego prawdomówność ? wściekła?. John Berger

56,90 zł
38,12 zł

Rabat 33,0%
oszczędzasz 18,78 zł

59 osób kupiło
5
apokalipsa ludzi pracy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
apokalipsa ludzi pracy
Dostępny222 szt.

Powieść Apokalipsa ludzi pracy opowiada tragiczną historię dwóch sprzątaczek, które najmują się na pogrzebach jako zawodowe płaczki. Choć wyczerpane i rozczarowane codziennym życiem, kobiety nie ustają w wynajdywaniu kolejnych powodów do szczęścia. W ten sposób każda z nich stara się uwierzyć w przyszły dobrobyt Portugalii. Wybrane przez nie ścieżki są nieoczywiste, opierają się raczej na nadziei i emocjach niż zdrowym rozsądku. Wszystko to sprawia, że powieść jest jednocześnie najzabawniejszą i najbardziej tragiczną spośród książek Valtera Hugo Mae. Apokalipsa... to oryginalne i precyzyjne studium ubóstwa zarówno materialnego, jak i mentalnego. Mimo związku z problemami społecznymi Portugalii bliska jest środkowoeuropejskiej wizji świata ze względu na wątek ukraińskich imigrantów oraz wspomnienie Wielkiego Głodu na Ukrainie. Mae kieruje ironiczne spojrzenie w stronę nadziei na „koniec historii” znajdującej ujście w wizji bezklasowego społeczeństwa. W sposób charakterystyczny dla współczesnej literatury portugalskiej autor gra językiem i formą powieści. Nie wyszczególnia dialogów i nie stosuje wielkich liter, zachęcając tym samym do głośnego czytania i słuchania książki. Dzięki temu Apokalipsa… nabiera cech nowoczesnej gawędy literackiej.

36,00 zł
25,56 zł

Rabat 29,0%
oszczędzasz 10,44 zł

52 osoby kupiły
6
Daleko od siebie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Daleko od siebie
Dostępny223 szt.

Hanna w nocy odbiera telefon z nieznanego numeru. Niewyraźny głos w słuchawce budzi wspomnienia z przeszłości, od niemal dwudziestu lat nieobecne w jej życiu. Kobieta usiłuje zapomnieć o incydencie i powrócić do codzienności. Niedawno kupiła dom w Lanckoronie, do tego jest szczęśliwie zakochana. Wszystko w jej życiu układa się doskonale. Jednak od tamtej nocy nie potrafi przestać myśleć Ewa czuje, że traci grunt pod nogami. Mąż zostawia ją dla młodszej, co jednak nie porusza jej tak mocno jak świadomość, że mogła zrobić to pierwsza. Dociera do niej, że zdradziła samą siebie, a to, kim się stała, kompletnie jej nie odpowiada. Pustki w jej sercu nie są w stanie zapełnić ani scena teatru, na której występuje, ani ukochana córka. Pewnej nocy, topiąc smutki w winie, odszukuje numer Hanny Co łączyło dawne przyjaciółki? Co je podzieliło? Jak wiele dla siebie znaczyły? Czy błędy można naprawić, a relacje odbudować? Czy ścieżki kobiet splotą się po latach ponownie? Daleko od siebie to refleksyjna i prawdziwa opowieść o skomplikowanych kobiecych losach, ale przede wszystkim o poszukiwaniu siebie.

44,99 zł
28,79 zł

Rabat 36,0%
oszczędzasz 16,20 zł

46 osób kupiło
7
Świąteczny sekret - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Świąteczny sekret
Dostępny313 szt.

Czy można oszukać przeznaczenie? Czy rodowa skaza może ujawnić się w czasie najpiękniejszych świąt w roku? W rodzinie Zosi wszystkie kobiety zakochiwały się w jednym typie mężczyzn. Przystojnym brunecie o pustym sercu, czarującym, lecz niezdolnym do odwzajemnienia miłości. Uroczym, ale nieodpowiedzialnym. Taki był jej dziadek i ojciec, a także mąż starszej siostry. Zosia nie chce powtórzyć ich losu. Jest ostrożna, czujna, bystra. Nie szuka miłości. Jednak przystojny brunet w najgorszym typie pojawi się na jej drodze sam, jakby ciągnięty niewidzialną nicią przeznaczenia. Prosto ku zgubie. Czy los można odwrócić? Czy Zosi uda się uchronić przed powtórzeniem błędów mamy? Wydaje się to łatwym zadaniem, dopóki ten wyjątkowy mężczyzna nie spojrzy jej w oczy tuż przed wigilijnym wieczorem.

49,90 zł
36,93 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 12,97 zł

46 osób kupiło
8
Ale historia… Ta potworna wojna - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ale historia… Ta potworna wojna
Dostępny106 szt.

Cześć, jestem Witek i lubię rozmyślać o dziwnych rzeczach. Moi rodzice są artystami i zarazili mnie swoją fascynacją niewidzialnym światem fal. Zawsze noszę słuchawki na uszach, ale nie po to, aby słuchać muzy, tylko żeby zanurzyć się w krainie fal, które, nie bujam, gadają! Grupka nastolatków przenosi się w czasy drugiej wojny światowej. Mają sprawdzić, jak udało się pokonać Hitlera i zakończyć tę potworną wojnę. Przy okazji pomogą uratować przed kradzieżą „Bitwę pod Grunwaldem” Jana Matejki i nauczą się śpiewać zakazane piosenki. Dziwne? Wcale nie! W niedalekiej przyszłości nauka historii wygląda zupełnie inaczej… Szczególnie, gdy nauczycielem jest pan Cebula. Bogato ilustrowana seria „Ale historia…” z humorem przekazuje fakty historyczne i ciekawostki. W siódmej części dowiecie się między innymi, jak wyglądało życie podczas okupacji czy dlaczego Japończycy pomogli pokrzyżować szyki Hitlerowi. Grażyna Bąkiewicz – historyk, nauczycielka, pisarka. Łodzianka. Ukończyła wydział filozoficzno-historyczny na Uniwersytecie Łódzkim. Autorka kilkunastu książek. Za debiutancką powieść O melba! otrzymała I nagrodę IBBY – Książka Roku 2002. Dwie kolejne: Stan podgorączkowy (2003) i Będę u Klary (2004), także skierowane do młodego odbiorcy, równie dobrze przyjęte zostały przez dorosłych czytelników. Korniszonek (2004), powieść dla dzieci, został uhonorowany przez Poznański Przegląd Nowości Wydawniczych i Bibliotekę Ossolińskich jako Książka Jesieni 2004 r. Muchy w butelce, powieść przeznaczona dla nastolatków, nominowana została do nagrody literackiej „Srebrny kałamarz 2008”. Ale historia… Mieszko, ty wikingu! otrzymała wyróżnienie w 23. edycji Ogólnopolskiej Nagrody Literackiej im. Kornela Makuszyńskiego 2016. Grażyna Bąkiewicz pisze z ogromną przyjemnością zarówno dla dorosłych, jak i młodych czytelników. Prowadzi też warsztaty pisania bajek. Artur Nowicki – jako chłopiec marzył, żeby zostać pilotem, dlatego najczęściej rysował samoloty. Później chciał być czołgistą i zaczął rysować same bitwy pod Studziankami. Myślał też o karierze krawca, ale nic z tego nie wyszło. Tata łamał sobie głowę, co z niego wyrośnie, a mama często mówiła, że chyba ksiądz, lecz nieznane są źródła tego pomysłu. Ostatecznie ukończył szkołę średnią jako mechanizator rolnictwa. Nie zdążył jednak popracować w zawodzie, bo zrozumiał, że to, co lubi najbardziej, to malowanie. Dlatego zdecydował się na studia na Wydziale Wychowania Artystycznego WSP w Częstochowie (obecnie Akademia Jana Długosza). W 1993 roku otrzymał dyplom z wyróżnieniem w pracowni prof. Jerzego Filipa Sztuki. Od ponad dwudziestu lat tworzy ilustracje do czasopism i książek dla dzieci. Organizuje i prowadzi spotkania oraz warsztaty twórcze dla dzieci i młodzieży. Mieszka z rodziną na wsi. Spędza dużo czasu w pracowni, gdzie wymyśla i rysuje bohaterów kolejnych książek.

34,99 zł
23,44 zł

Rabat 33,0%
oszczędzasz 11,55 zł

43 osoby kupiły
9
Rok w lesie. Wiewiórka i gawron - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rok w lesie. Wiewiórka i gawron
Nasza Księgarnia - gry, od 4 lat
Dostępny337 szt.

Nieubłaganie zbliża się zima. Wiewiórka rozpoczęła przygotowanie zapasów i systematycznie zapełnia swoje spiżarnie. Ale co to? Kto przygląda się rudemu pracusiowi? Tak, to gawron! Już czyha na pozostawione przez wiewiórkę smakołyki. Czy wspólnie uda wam się przygotować na czas zimy i przechytrzyć gawrona? „Rok w lesie. Wiewiórka i gawron” to kooperacyjna gra logiczna, w której kierujecie poczynaniami wiewiórki. Waszym celem jest zapełnienie wszystkich spiżarń przed nastaniem zimy. Musicie jednak uważać na gawrona, który cały czas będzie krążyć w pobliżu waszych skrytek. Doskonała gra dla całej rodziny! Emilia Dziubak – autorka i ilustratorka książek dla dzieci. Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu. Współpracuje z autorami i wydawnictwami w Polsce i za granicą. Laureatka Nagrody Literackiej m.st. Warszawy w 2014 r. Laureatka nagrody „Przecinek i Kropka” w konkursie na najlepszą książkę dziecięcą w 2016 r. Wyróżniona w 2016 r. w konkursie PTWK Najpiękniejsze Książki Roku 2015 za autorską książkę Rok w lesie. Laureatka nagrody „Żółta Ciżemka” w 2017 r. W 2018 r. wyróżniona w konkursie Książka Roku Polskiej Sekcji IBBY. Laureatka nagrody Soligatto 2019.

79,99 zł
58,39 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 21,60 zł

39 osób kupiło
10
Historia i teraźniejszość. Szkoła branżowa I stopnia. Podręcznik - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
43,50 zł
40,02 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 3,48 zł

34 osoby kupiły
11
Ćwiczenia na koncentrację dla 4-latków - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ćwiczenia na koncentrację dla 4-latków
Dostępny85 szt.

Jedną z podstawowych umiejętności, którą powinno posiadać każde dziecko, jest koncentracja - bez niej nikt nie może efektywnie się uczyć i uczestniczyć w różnego rodzaju zajęciach. Dlatego ważne jest, aby wszystkie dzieci, a szczególnie te, które mają problemy ze skupieniem uwagi, systematycznie wykonywały różnego rodzaju zadania kładące nacisk na usprawnianie tej umiejętności. W teczce znajduje się 80 różnorodnych ćwiczeń przygotowanych z myślą o czterolatkach. Wykonując je, maluch będzie poprawiał swoją koncentrację, a zarazem dobrze się bawił. Forma publikacji - karty pracy - jest bardzo wygodna: dorosły może wybrać jedno ćwiczenie, wyrwać kartę z bloku i dać ją dziecku. Dzięki temu elementy zadań z sąsiedniej strony nie będą rozpraszać przedszkolaka.

39,50 zł
30,81 zł

Rabat 22,0%
oszczędzasz 8,69 zł

21 osób kupiło
12
Piłka Nożna - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
54,90 zł
31,29 zł

Rabat 43,0%
oszczędzasz 23,61 zł

21 osób kupiło
13
Kalendarz 2023 Ścienny DużyKD-36 PAROWOZY - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalendarz 2023 Ścienny DużyKD-36 PAROWOZY
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.05

16,50 zł
13,20 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 3,30 zł

19 osób kupiło
14
Nadzieja i Honor T. 3 Książe szpiegów - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nadzieja i Honor T. 3 Książe szpiegów
Dostępny254 szt.

Luke Delacroix, uroczy bywalec waszyngtońskich salonów, nie stroni od ryzyka i nowych wyzwań. W swoich dziennikarskich publikacjach śledzi prace Kongresu, a potajemnie chce storpedować ponowne uzyskanie mandatu przez Clydea Magrudera. Sytuacja komplikuje się, gdy poznaje jego błyskotliwą córkę Marianne, która jako rządowy fotograf ma wstęp do miejsc nieosiągalnych dla zwykłych śmiertelników. Ta znajomość zapoczątkuje niebezpieczną grę. Rodziny Marianne i Lukea dzielą trzy pokolenia wrogości, a zawieszenie broni już teraz wydaje się naiwnym marzeniem. Gdy działalność Lukea wywoła polityczny huragan, zakazana miłość upomni się o poważne odpowiedzi na najtrudniejsze pytania.

46,90 zł
29,55 zł

Rabat 37,0%
oszczędzasz 17,35 zł

17 osób kupiło
15
Ćwiczenia na koncentrację dla 3-latków - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ćwiczenia na koncentrację dla 3-latków
Dostępny98 szt.

Jedną z podstawowych umiejętności, którą powinno posiadać każde dziecko, jest koncentracja - bez niej nikt nie może efektywnie się uczyć i uczestniczyć w różnego rodzaju zajęciach. Dlatego ważne jest, aby wszystkie dzieci, a szczególnie te, które mają problemy ze skupieniem uwagi, systematycznie wykonywały ćwiczenia kładące nacisk na usprawnianie tej umiejętności. W teczce znajduje się 80 różnorodnych ćwiczeń przygotowanych z myślą o trzylatkach. Wykonując je, maluch będzie poprawiał swoją koncentrację, a zarazem dobrze się bawił. Forma publikacji - karty pracy - jest bardzo wygodna: dorosły może wybrać jedno ćwiczenie, wyrwać kartę z bloku i dać ją dziecku. Dzięki temu elementy ćwiczeń z sąsiedniej strony nie będą rozpraszać przedszkolaka.

39,50 zł
30,81 zł

Rabat 22,0%
oszczędzasz 8,69 zł

18 osób kupiło
16
Światło w Cichą Noc - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Światło w Cichą Noc
Dostępny855 szt.

Trwają przygotowania do świąt. Na osiedlu położonym na obrzeżach Krakowa lśnią tysiące świateł. Tylko dwa domy stoją ciemne. Przedwojenna willa i niewielki budynek obok niej. Antek Milewski wraca do domu po latach. Zostawia za sobą porażkę życiową i chce zacząć wszystko od nowa. Kiedy przekracza próg starej willi, wracają dawne wspomnienia. Zaczyna rozumieć, że nie odnajdzie spokoju, dopóki nie rozwiąże tajemnicy z przeszłości. Dlaczego kochający ojciec nagle porzucił żonę i sześcioletniego syna? Czemu nigdy nie próbował naprawić błędu? W małym jednorodzinnym domu nie obchodzi się świąt Bożego Narodzenia, bo kojarzą się z tragicznym wypadkiem. Magda Łaniewska i jej dwaj bracia zawsze wtedy wyjeżdżają do ciepłych krajów. Ale tym razem staną przed wielkim wyzwaniem. Będą musieli zorganizować prawdziwą Wigilię. Nie wszystko pójdzie zgodnie z planem. Nie każdy człowiek okaże się wart pokładanego w nim zaufania. Jednak w magiczną noc światła zapalą się nie tylko w dwóch uśpionych domach, ale też w sercach ich mieszkańców. Piękna i głęboka historia, która ogrzeje serca w zimowy wieczór.

49,90 zł
35,93 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 13,97 zł

15 osób kupiło
17
Domowe lekcje matematyki. Klasy 4-6 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Domowe lekcje matematyki. Klasy 4-6
Dostępny175 szt.

Twoje dziecko wreszcie zrozumie matematykę!Matematyka nie jest łatwa, wielu uczniów uważa ją za najtrudniejszy przedmiot w szkole. Nierzadko sprawia problemy także tym, którzy jej uczą - nie jest łatwo przygotować lekcje tak, aby uczynić zrozumiałym to, co zrozumieć trudno. Autorka tej książki sama się o tym przekonała, gdy pracowała jako nauczycielka. Teraz dzieli się swoimi pomysłami, jak efektywnie uczyć matematyki w szkole podstawowej. Zawarty w proponowanych scenariuszach lekcji materiał nauczania jest określony podstawą programową nauczania matematyki w szkole podstawowej.Domowe lekcje matematyki to propozycja dla opiekunów, którzy chcą pomóc dzieciom w zrozumieniu matematyki. Każdej lekcji towarzyszą starannie dobrane do tematu ćwiczenia, za pomocą których autorka pokazuje, w jaki sposób rozmawiać z podopiecznym i jakie pytania mu zadawać, aby dostrzegł istotę omawianego zagadnienia. A w efekcie - zrozumiał matematykę, bo, jak twierdzi francuski filozof Alain Badiou, "bez matematyki jesteśmy ślepi". Arytmetyka liczb naturalnych Długość i kąty Ułamki zwykłe i dziesiętne Trójkąty, czworokąty i wielokąty Bryły Liczby ujemne i dodatnie Elementy algebry 

39,90 zł
27,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 11,97 zł

14 osób kupiło
18
Dallas '63 wyd.2022 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dallas '63 wyd.2022
Dostępny140 szt.

Najnowsza powieść Stephena Kinga Dallas '63, która trafi do polskich czytelników w dniu światowej premiery 8 listopada 2011 , odwołuje się do klasycznego motywu literatury fantastycznej, czyli podróży w czasie. Korzystając z tajemniczego portalu, główny bohater opowieści cofa się do 1958 roku i podejmuje próbę powstrzymania zamachu na prezydenta Johna F. Kennedy'ego. Ten prosty pomysł w rękach Kinga staje się pretekstem do odmalowania klimatu Stanów Zjednoczonych lat 60., reinterpretacji mitu o śmierci amerykańskiego prezydenta oraz stworzenia alternatywnej wersji historii. Dallas '63 to znakomita powieść zadająca pytanie: "co by było, gdyby..." i badająca granice nieuchronności, elastyczności losu. A przy tym pasjonująca historia mężczyzny, który podejmuje walkę z czasem. I choć los po wielokroć odkrywa przed nim swoje złowrogie oblicze, bohater zawalczy zarówno o życie JFK, jak i o własne - odnalezione w innym wymiarze - szczęście. 22 listopada 1963 roku w Dallas padły trzy strzały, które zabiły prezydenta Kennedy'ego i zmieniły świat. A gdyby tak można było temu zapobiec? Gdyby można było ocalić JFK i zmienić bieg historii? Jake Epping to trzydziestopięcioletni nauczyciel angielskiego w Lisbon Falls w stanie Maine, który dorabia, prowadząc kursy przygotowawcze do matury zaocznej dla dorosłych. Od jednego ze swoich uczniów, Harry'ego Dunninga, dostaje wypracowanie - makabryczną, wstrząsającą opowieść w pierwszej osobie o tym, jak pewnej nocy przed pięćdziesięciu laty ojciec Harry'ego zatłukł na śmierć jego matkę i braci, a siostrę pobił tak bardzo, że nigdy nie odzyskała przytomności. Od tego wszystko się zaczyna... Wkrótce potem przyjaciel Jake'a, Al, właściciel lokalnego baru, zdradza mu tajemnicę: jego spiżarnia jest portalem do roku 1958. Powierza Jake'owi szaloną - i, co jeszcze bardziej szalone, wykonalną - misję ocalenia Kennedy'ego. Tak oto Jake zaczyna swoje nowe życie jako George Amberson, życie w świecie Elvisa i JFK, amerykańskich krążowników szos i wczesnego rock and rolla, gniewnego samotnika nazwiskiem Lee Harvey Oswalda i Sadie Dunhill, pięknej szkolnej bibliotekarki, która zostaje miłością życia Jake'a - życia wbrew wszelkim normalnym regułom czasu. Dallas '63 to hołd złożony prostszym czasom i poruszająca opowieść pełna gwałtownie narastającego suspensu, to Stephen King w swoim najlepszym epickim wydaniu.

59,99 zł
44,99 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 15,00 zł

13 osób kupiło
19
Fasolki (wydanie jubileuszowe) G3 - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fasolki (wydanie jubileuszowe) G3
G3
Dostępny23 szt.

Już od 25 lat fani Fasolek wcielają się w ogrodników, sadzą i zbierają fasolki, starając się by ich plony przyniosły jak największe zyski! Sadź cenne rodzaje fasolek na swoich polach i sprytnie handluj z innymi graczami. Zbieraj fasolki w odpowiednim momencie i wymieniaj je na złote monety. Ale pamiętaj, że zbyt szybka sprzedaż może przynieść mniejszy zysk. Do podstawowej wersji tej popularnej gry dołożyliśmy dodatek: Trzy nowe rodzaje fasolek (Łasuch, Imprezowicz, Biznesmen), a także Srokę. Umożliwia ona graczom kradzenie fasolek z pól przeciwników i sadzenie ich na własnych! Kto wierzy, że fasolki są zwyczajną jarzyną, zupełnie się myli! ZAWARTOŚĆ: 174 karty,7 planszetek z polami,1 złota moneta,opaska Bohnanza,2 karty z autografem,instrukcja.

85,00 zł
74,80 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 10,20 zł

11 osób kupiło
20
Dinozaurium wyd. 2022 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
69,90 zł
52,43 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 17,47 zł

11 osób kupiło
21
Kalendarz 2023 A3-10IMPRESJONIŚCI - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
32,00 zł
25,60 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 6,40 zł

12 osób kupiło
22
Fascynujący świat. Atlas kotów - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fascynujący świat. Atlas kotów
Dostępny93 szt.

Od małych zwierząt domowych po duże drapieżniki — odkryj, jak koty używają wąsów, zmysłów, łap, pazurów i nie tylko. Dowiedz się więcej o ponad 100 rasach kotów: o kraju ich pochodzenia, umaszczeniu, niezwykłych cechach i zachowaniach oraz jak dbać o własnego puszystego pupila. - Krótka charakterystyka ponad 100 ras kotów. - Piękne zdjęcia i krótkie, zwięzłe informacje. - Fascynujące fakty. - Wskazówki pozwalające na identyfikację ras kotów. - Idealny atlas do projektów szkolnych i zadań domowych, dzięki któremu nauka o kotach jest zabawą.

40,00 zł
28,80 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,20 zł

11 osób kupiło
23
Mów, słuchaj i zrozum - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mów, słuchaj i zrozum
Dostępny397 szt.

Jak słuchać uważnie swojego dziecka, jak z nim rozmawiać, aby stworzyć szansę na prawdziwe porozumienie? Jak komunikować się w trudnych i stresujących sytuacjach i jak budować więź na co dzień? Książka wychodzi naprzeciw potrzebom współczesnego rodzica, oferując: • praktyczne porady na rozwiązywanie konfliktów, • opisy prawdziwych sytuacji, • ćwiczenia pomagające określić, jakimi rodzicami chcielibyśmy być i jak możemy to osiągnąć.

44,90 zł
32,78 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 12,12 zł

10 osób kupiło
24
Kalendarz 2023 Ścienny DużyKD-37 MOTORYZACJA PRL - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
16,00 zł
12,80 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 3,20 zł

11 osób kupiło
25
Cobi EO-002450. Marvel Spider-Man. Battle Cubes - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cobi EO-002450. Marvel Spider-Man. Battle Cubes
Cobi
Dostępny114 szt.

Marvel Battle Cubes to totalna innowacja i fantastyczna gra oraz kolekcjonowanie w jednym! Zasady gry są proste i oparte są na popularnej grze Papier-Kamień-Nożyce. Kostki Battle Cubes są dostępne w dwóch superfajnych wersjach: Spiderman i Avengers. Kostki Battle Cubes mają rozmiar kieszonkowy, zatem można je zabrać w dowolne miejsce zabawy. Zestaw jest od razu gotowy do gry dla dwóch osób. Gotowy do gry? Zaczynamy! Wybierz swojego Superbohatera. Wybierz i ustaw na kostce Battle Cube ikonę: papier, kamień lub nożyczki. Zakryj swój wybór maską Superbohatera. Czas na bitwę! Razem z przeciwnikiem rzućcie swoje kości Battle Cubes tak, aby się zderzyły! Kto wygra? Przegrany zostanie schwytany! Zwycięska Battle Cube złapie drugą kość i odsłoni maskę Superbohatera. Mnóstwo emocji! To nie wszystko! W zestawie znajdziesz 6 specjalnych żetonów. Można się nimi wymieniać podczas gry, np. przydzielając 1 żeton temu, kto wygrał. Ponadto, ze wszystkich zestawów danej kolekcji, możesz zebrać 24 żetony, z których ułożysz mini puzzle. Dodatkowo, w instrukcji są 2 kody do wirtualnej gry. Grę można pobrać z Google Play i App Store. W kolekcji dostępne są kości Battle Cubes z wizerunkami następujących Superbohaterów: Spider-Man, Venom, Spider-Gwen, Green Goblin, Rhino, Miles Morales. Zestaw zawiera: 2 kości Battle Cubes z kolekcji Spider-Man, 6 żetonów oraz instrukcję. Uwaga! Różne wzory, towar wysyłany losowo.

52,99 zł
47,69 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,30 zł

11 osób kupiło
26
Pomiędzy siostrami - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pomiędzy siostrami
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.25

Nowa powieść Kristin Hannah, autorki bestsellerów Słowik, Wielka samotność oraz Zimowy ogród. Wzruszająca, chwilami zabawna, momentami dramatyczna i pełna goryczy opowieść o życiu. Czy może być coś wspanialszego niż miłość? A coś gorszego niż samotność? Dramatyczne losy dwóch sióstr, które po latach odnajdują łączącą je niegdyś więź, są jeszcze jednym tego przykładem. Claire kocha i jest kochana; Meghann boi się bliskości, nie pozwala, by jej życiem rządziły emocje. Claire żyje skromnie, otoczona rodziną i przyjaciółmi; Meghann zajmuje luksusowy apartament, ale czuje się w nim obco i samotnie. Nieoczekiwane wydarzenia w życiu Claire radykalnie zmieniają skalę wartości Meghann i ułatwiają jej rozliczenie się z przeszłością. Kristin Hannah dotyka najskrytszych i najwrażliwszych zakątków naszych serc.Tami Hoag

35,00 zł
28,00 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,00 zł

10 osób kupiło
27
Szept węża - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szept węża
Dostępny522 szt.

Pasjonujący splot kryminału, thrillera politycznego i powieści historycznej, znakomicie ukazujący nie - zmienne od najdawniejszych czasów ludzkie namiętności. Informatyk Jacek Posadowski przeprowadza się na suwalską wieś, by uciec przed przeszłością. Aby pomóc straumatyzowanej trudnymi doświadczeniami córce w powrocie do równowagi, pozwala jej zająć się rozwikłaniem zagadki tajemniczego zniknięcia przed laty miejscowego proboszcza. Rychło jednak zaczyna tego żałować, bo to, co miało być niewinną zabawą, staje się śmiertelnie niebezpieczną grą, w której udział biorą służby specjalne, ambitny duchowny i rosyjscy gangsterzy. Co łączy szantaż spowiednika ważnej osobistości z Watykanu, śmierć proboszcza wiejskiej parafii na Suwalszczyźnie oraz zaginiony starożytny manuskrypt? W jaki sposób rozpoczynający się w Rzymie wątek kryminalny, intrygi wywiadu i walka o władzę splatają się z zaskakującą historią z samych początków chrześcijaństwa? Robert M. Rynkowski – doktor teologii dogmatycznej, redaktor w Kancelarii Senatu RP. Autor książek z zakresu teologii (Każdy jest teologiem. Nieakademicki wstęp do teologii; Zrozumieć wiarę. Niecodzienne rozmowy z Bogiem), jak i powieści dla młodzieży (Szyfr, muzeum i sykomora, czyli gdzie jest skarb prapradziadka, Karolinki z Karolkiem wojowanie). Publikował m.in. w „Tygodniku Powszechnym”, „Więzi”, „W drodze”, „Znaku”, „Przeglądzie Powszechnym”, „Otwartym Referarium Filozoficznym” i „Nowych Książkach”.

46,90 zł
33,77 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 13,13 zł

10 osób kupiło
28
Odwagi! Jak pokonać nieśmiałość - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
34,90 zł
24,43 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 10,47 zł

9 osób kupiło
29
Kalendarz 2023 Paskowy DużyKPD-6 TERMINARZ - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
24,00 zł
19,20 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 4,80 zł

8 osób kupiło
30
Radio Silence - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Radio Silence
Dostępny681 szt.

Przeczytaj wyjątkową powieść autorki bestsellerowego Heartstoppera. Frances dobrze wie, kim jest i co chce w życiu osiągnąć. Rozpoczęcie dorosłego życia oraz nauka na wymarzonej uczelni to pierwszy krok do realizacji idealnego planu. Nic i nikt nie może tego zniweczyć - ani znajomi, ani ciężar wydarzeń z przeszłości, ani tym bardziej ona sama! Niespodziewanie dziewczyna zostaje zauważona przez Radio Silence, autora swojego ulubionego podcastu, i otrzymuje propozycję współpracy - miałaby tworzyć grafiki do nowych odcinków. Dzięki zawartym znajomościom Frances zaczyna odkrywać siebie na nowo i zastanawiać się, czy wybrana przez nią droga na pewno jest jej przeznaczona. Wkrótce będzie musiała zdecydować, którą wersją siebie chce być... z wszelkimi tego konsekwencjami. A bycie sobą wymaga odwagi.

44,99 zł
34,64 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 10,35 zł

8 osób kupiło
31
Narodowy spis zespołów - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Narodowy spis zespołów
Dostępny176 szt.

Konceptualny projekt w formie książki-katalogu - możliwie kompletny alfabetyczny spis funkcjonujących w Polsce w latach 1975-2022 zespołów alternatywnych (punk, new wave, reggae, metal, awangarda, industrial, yass itd.) wraz z podanymi nazwami miejscowości, z których dane zespoły pochodziły/pochodzą. Projekt ma cztery zasadnicze cele: - stanowi możliwie kompletny katalog, który jest wartością samą w sobie dla fanów muzyki polskiej i badaczy zjawisk muzycznych i socjologicznych (w tym przypadku przede wszystkim subkulturowych), - sporządzone w ten sposób zestawienie ma gigantyczny walor językowy: stanowi skarbnicę onomastyczną; nazwy zespołów - nierzadko kuriozalne, słowotwórcze, absurdalne, zaczerpnięte z języka potocznego, afirmujące banał codzienności, przedmioty użytku codziennego, imitujące nowomowy wszystkich czasów, posklejane z językowych odpadów - stanowią jedyne w swoim rodzaju źródło współczesnej historii społecznej świadomości, - podane nazwy miejscowości świadczą o masowej skali zjawiska, wśród prezentowanych zespołów są i te z małych miasteczek, a nawet wsi, z najbardziej peryferyjnych regionów Polski; zaświadczają o demokratycznym charakterze sceny muzycznej; wreszcie - taka perspektywa odkłamuje współczesną historię muzyki polskiej i obala obowiązujący punkt widzenia preferujący centra w rodzaju największych miast (Warszawa, Wrocław, Trójmiasto) z kilkoma, schematycznie powtarzanymi wyjątkami, - to zestawienie, pozbawione aspektu cenzury i autocenzury, pokazuje subkulturową barwność sceny muzycznej po raz pierwszy w pełnej krasie, wraz z jej kuriozalnymi, ciemnymi czy wręcz niebezpiecznymi stronami - spis zawiera bowiem również nazwy zespołów np. satanistycznych czy neonazistowskich; takie podejście pozwala na pełną ocenę zjawiska, pozbawioną infantylnych, upiększających czy mitologizujących narracji. Tomasz Sikora (ur. 1981) - filozof i nastawniczy. Od ponad 30 lat pasjonuje się muzyką zespołów będących bohaterami niniejszej publikacji (i nie tylko) oraz polską piłką nożną wszystkich szczebli rozgrywkowych. Kiedyś podróżnik, obecnie raczej domator. Artur Sobiela – historyk, zajmuje się światem radykalnych idei i problematyką modernizacji, w latach 2017-2022 kierownik Muzeum Nowoczesności w Olsztynie. Zainteresowania: historia Polski Ludowej, muzyka XX wieku, kino polskie z lat 1946-1993, radykalne ruchy polityczne, kontrkulturowe i artystyczne w Polsce i na świecie.

49,00 zł
35,28 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 13,72 zł

7 osób kupiło
32
Ion Mud - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ion Mud
Dostępny50 szt.

Lupo, samotny mężczyzna, wędruje po powierzchni gigantycznego statku próbując przetrwać. Stawia czoła skażeniu, które przekształca wszystkie żyjące istoty w zmutowane stworzenia i powoduje poważne awarie. Czy to zmusza istoty pozaziemskie do schronienia się w trzewiach statku, za monumentalnymi drzwiami, niedostępnymi dla nikogo innego? Pozostawiony w środowisku, które go przytłacza, Lupo wykorzystuje jedynie swoją inteligencję i wytrwałość, aby rozwikłać tajemnicę swojego istnienia. Ion Mud to debiutancki album francuskiego rysownika. Amaury Bndgen (ur. 1972) przez lata ilustrował i projektował gry. Jego komiks inspirowany jest pracami wielu twórców: Moebiusa, Bilala, Serpieriego, Toppiego, Rosińskiego i Aura Leona z Europy; Ottomo, Shirowa, Niheiego, Oku i Hiraty z Japonii oraz Wrightsona, Corbena, Millera, Mignoli, Davisa, Cho i Charesta z Ameryki. Doskonale przyjęty przez czytelników i krytyków album potwierdza talent artysty.

150,00 zł
108,00 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 42,00 zł

7 osób kupiło
33
Zestaw Psi Patrol Pojazd podstawowy z figurką Rocky - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw Psi Patrol Pojazd podstawowy z figurką Rocky
Spin Master
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.08

69,90 zł
62,91 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,99 zł

7 osób kupiło
34
Bing. 4 Figurki: Bing, Molly, Coco, Charlie - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bing. 4 Figurki: Bing, Molly, Coco, Charlie
Golden Bear
Dostępny1523 szt.

4 figurki w zestawie z ulubionej bajki dzieci Bing. Bohaterowie są świetnie odwzorowani i idealni dla małych rączek.

74,00 zł
68,08 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,92 zł

6 osób kupiło
35
Słowiańskie boginie ziół - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Słowiańskie boginie ziół
Dostępny4 szt.

Słowiański zielnik, jakiego do tej pory nie było! Poznaj magiczną moc ziół i ich patronek.Którą Boginią jesteś? Na początku były Trzy. Trzy Boginie. Ta, która stwarza. Ta, która nagradza. I ta, która niszczy. Biała, czerwona i czarna. Biała (dziewczyna) przynosi światło. Jest początkiem i nowym życiem. Czerwona (matka) to kreacja i pełnia. I czarna (starucha), która spycha nas w mrok, byśmy następnie mogły się odrodzić.Na początku były Trzy. A tak naprawdę Jedna. Trójbogini wpisana w Koło Życia.Słowiańskie Boginie Ziół to nie tylko historia trzech Bogiń: Dziewanny - Bogini wiosny i życia, Mokosz - Bogini Matki i Matki Ziemi oraz Marzanny - Bogini zimy i śmierci.To przede wszystkim słowiański zielnik. Każdej z Bogiń były poświęcone szczególne zioła z wyjątkowymi właściwościami.Dlaczego nasięźrzał był zwany miłośnicą, dziewanna - dziwoszką, a bylica zielem zapomnienia? Co dziurawiec miał wspólnego z boginkami, a jarzębina z rusałkami?Każda ze słowiańskich bogiń została w wyjątkowy sposób sportretowana przez Martę Jamróg - artystkę z Jasielskiej Pracowni Ikon.Egzemplarze powystawowe - mogą zawierać zbite rogi, rozdarcia, przybrudzenia, rysy. 

35,00 zł
28,00 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,00 zł

6 osób kupiło
36
Eldrador Creatures. 42554. Wilk z Cienia - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Eldrador Creatures. 42554. Wilk z Cienia
Schleich
Dostępny37 szt.

Ciemne cienie szybko przemykają przez ELDRADOR, a mistyczna mgła opada na ziemię. Nowy świat cieni dołącza do walki o superbroń, siejąc strach i przerażenie wśród mieszkańców. Wilk z Cienia jest dużym czarnym czworonożnym potworem. Wyróżnia się fioletowymi, na wpół przezroczystymi kryształami, które wyrastają mu z grzbietu. Ten groźny przodek psa nie jest zbyt dobry w wykonywaniu poleceń. Pamiętaj o tym, kiedy już zabierzesz go do domu! Potrafi za to łamać zębami twarde kości, a nawet bardzo grube ołówki. Ten imponujący mięsożerca ma krótsze nogi niż wilk. Dlatego uważa się, że nie był zbyt dobrym biegaczem. Ale może sami się przekonamy? Może w wyścigu dookoła ogrodowych krzeseł? Zwycięzca dostanie patyk - ciekawe, czy wilk ucieszy się z niego tak samo jak psy? Jest tylko jeden sposób, aby się o tym przekonać!

56,20 zł
52,27 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 3,93 zł

6 osób kupiło
37
Treasure X. Minecraft Caves & Cliffs. Przygoda w Jaskini - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Treasure X. Minecraft Caves & Cliffs. Przygoda w Jaskini
Moose
Dostępny83 szt.

Treasure X Minecraft Caves&Cliffs Cave Adventure (Przygoda w jaskini) ma 16 etapów odkrywania. Najpierw należy znaleźć łopatę i specjalny pojemnik. Następnie do pojemnika należy nalać wodę, a łopatą rozłupać otwór w zestawie. Do otworu należy nalać wody i WOW! Zobacz, jak z zestawu zaczyna wydobywać się sztuczny śnieg! Co w sobie kryje? To elementy dwóch figurek. Następnie znów łopatą otwieramy kolejne części zestawu i znajdujemy skarb oraz elementy do połączenia figurek. Teraz figurki można zbudować za pomocą nowych elementów konstrukcyjnych - serc Aqua Stick i wody. Z zestawów Treasure X Minecraft Caves&Cliffs Cave Adventure do zebrania są 3 pary figurek ze świata Minecraft Caves&Cliffs oraz skarby. Czy znajdziesz skarb pokryty złotem?

105,80 zł
100,51 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 5,29 zł

6 osób kupiło
38
LiczydŁo z PodstawkĄ Mix Mega Creative 499243 - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
LiczydŁo z PodstawkĄ Mix Mega Creative 499243
Mega Creative, Mega Creative - Import
Dostępny373 szt.

Zalety produktu niezbędny w pierwszych krokach liczenia, kolorowe koraliki i kolorowa podstawka zachęcają dziecko do nauki liczenia. Liczydło od MEGA CREATIVE. Liczydło składa się z 9-rzęd oacute w kolorowych koralik oacute w. W całości zostało wykonane z plastiku. Kolorowe zdobienie zachęca dzieci do nauki oraz wykorzystania liczydła podczas zabawy Występuje w trzech kolorach pomarańczowym, zielonym, r oacute żowym. Zawartość zestawu liczydło. Wymiary/waga/baterie wymiary produktu dł. x wys. x gł. cm 11x15x9, wymiary opakowania display dł. x wys. x gł. cm 34x15x22 waga produktu bez opakowania kg 0,05 kg, waga produktu w opakowaniu display kg 1,34 kg, nie wymaga zasilania bateriami. Zabawka przeznaczona dla dzieci w wieku 3 . Pakowane w display po 24 szt. W kartonie po 384 szt.

8,80 zł
6,86 zł

Rabat 22,0%
oszczędzasz 1,94 zł

6 osób kupiło
39
Głowa do góry! Jak oswoić lęk i przestać się martwić - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
34,90 zł
24,43 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 10,47 zł

5 osób kupiło
40
Dar rzeki Fly wyd. 2022 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dar rzeki Fly wyd. 2022
Dostępny42 szt.

Ojciec Marii Krüger, autorki Daru rzeki Fly, był jednym z największych polskich podróżników i etnologów w okresie międzywojennym. Pasjonował się podaniami różnych ludów i kultur, które spisywał i tłumaczył na język polski. Podczas podróży po Azji, Indonezji, Afryce i Ameryce Południowej zebrał setki bajek, baśni, podań i legend różnych narodów. Na podstawie rodzinnych zbiorów Maria Krüger opracowała dla dzieci kilkadziesiąt najciekawszych z nich z najdalszych zakątków świata. Tak właśnie powstał Dar rzeki Fly, jeden z najbardziej interesujących zbiorów legend, jakie zostały przygotowane dla dzieci w języku polskim. Dar rzeki Fly był przez wiele lat lekturą obowiązkową w klasie IV szkoły podstawowej.

26,00 zł
18,72 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 7,28 zł

6 osób kupiło
41
Pokemon Surprise. Pikachu vs. Machop - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pokemon Surprise. Pikachu vs. Machop
Jazwares
Dostępny703 szt.

Kule z Pokemonami sprawią, że poczujesz się jak ich trener i będziesz toczyć emocjonujące walki.

138,00 zł
131,10 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 6,90 zł

5 osób kupiło
42
Zagubiona księżniczka. Cykl Kroniki Rosewood. Tom 3 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zagubiona księżniczka. Cykl Kroniki Rosewood. Tom 3
Dostępny1274 szt.

Zawitaj do Rosewood Hall wraz z twoimi dwiema ulubionymi księżniczkami w kontynuacji bestsellerowej serii! Lottie Pumpkin to zwyczajna dziewczyna, która marzy o tym, żeby być księżniczką. Dostała się do prestiżowej szkoły Rosewood Hall w ramach programu stypendialnego. Ellie Wolf to księżniczka, która marzy o zwyczajności - wybrała Rosewood Hall, by uniknąć pełnienia swoich obowiązków w królestwie Maradawii. Tajny układ Lottie i Ellie sprawdza się znakomicie już od przeszło dwóch lat - obie przyjaciółki są szczęśliwe w swojej wyjątkowej szkole. Niespodziewanie jednak Lottie i Ellie muszą opuścić mury Rosewood i w ramach międzynarodowej wymiany polecieć do dalekiej Japonii. Czy dziewczyny będą mogły czuć się tam zupełnie bezpiecznie? A może sprawy zaszły już za daleko, by prawdę wciąż spowijała zasłona tajemnicy?

44,99 zł
35,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 9,00 zł

5 osób kupiło
43
Kalendarz 2023 Ścienny DużyKD-12 OGRODY - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
16,50 zł
13,20 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 3,30 zł

5 osób kupiło
44
Kalendarz 2023 Ścienny DużyKD-27 POLSKIE DROGI - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
16,50 zł
13,20 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 3,30 zł

5 osób kupiło
45
Kalendarz 2023 Paskowy KP-2KOTY - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
16,00 zł
12,80 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 3,20 zł

5 osób kupiło
46
Marcin Gorazdowski opowiada o płazach i gadach - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Marcin Gorazdowski opowiada o płazach i gadach
Dostępny77 szt.

O których zwierzętach mówi się, że są zrodzone z ognia? Które w przypadku zagrożenia umieją biegać po wodzie? Które potrafią strzykać własną krwią w kierunku napastnika? Czy żółw może być niebezpieczny? Odpowiedzi na te i wiele innych frapujących pytań znajdziesz w tej książce. Płazy i gady nie cieszą się na ogół powszechną sympatią. Pora to zmienić! Marcin Gorazdowski – znawca dzikich zwierząt, hodowca, dziennikarz i znakomity fotograf przyrody – barwnie opowiada o tym, jak niezwykłymi zwierzętami potrafią być żaby, jakie osobliwe jaszczurki żyją na Ziemi czy też jakie zachowania są charakterystyczne dla węży. Które z nich trzeba omijać, a z którymi można zawrzeć bliższą znajomość. Z książką tą poznasz nie tylko żaby, jaszczurki i węże żyjące u nas w Europie, w tym większość naszych gatunków krajowych, ale też osobliwe płazy i gady zamieszkujące pozostałe kontynenty. Dowiesz się, jak żyją warany, kobry, pytony, mamby, legwany, czy też krokodyle.

55,00 zł
40,15 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 14,85 zł

4 osoby kupiły
47
Kalendarz 2023 Paskowy KP-5KULINARNY - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
16,00 zł
12,80 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 3,20 zł

4 osoby kupiły
48
Bełżec - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bełżec
Dostępny343 szt.

Rudolf Reder był jednym z dwóch więźniów (drugim był Chaim Hirszman), którzy przeżyli obóz zagłady w Bełżcu. W obozie w Bełżcu zamordowanych zostało ponad 450 tys. osób. W 1946 roku ukazała się wstrząsająca relacja Redera z obozu zagłady pt. Bełżec opublikowana staraniem Wojewódzkiej Żydowskiej Komisji Historycznej w Krakowie Reder po wojnie wyemigrował z Polski i zmarł w zapomnieniu w Toronto w 1968 roku.

42,90 zł
30,89 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,01 zł

4 osoby kupiły
49
Piernik z wróżbą. Z autografem - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piernik z wróżbą. Z autografem
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.20

Agata jest nieśmiałą fotografką, która nie potrafi zaufać żadnemu mężczyźnie. Przemek, właściciel firmy wynajmującej samochody, szuka wyłącznie niezobowiązujących przygód. Podczas zimowego spaceru Agata kupuje na krakowskim straganie słój pełen pierników. Nieoczekiwanie na jego dnie znajduje fotografię z czasów II wojny światowej, za którą kryje się niezwykle wzruszająca historia, a pierniki stają się odtąd symbolem lepszej przyszłości. Pewnego dnia ci dwoje przypadkowo wpadają na siebie podczas spaceru krakowskim Starym Miastem. Tydzień później, w tym samym miejscu, ich drogi ponownie się splatają. Początek ich znajomości nie jest zbyt szczęśliwy, ale jak się okazuje, już wcześniej los próbował połączyć ich ze sobą. Piernik z wróżbą, to piękna miłosna historia o tym jak niespodziewanie może zmienić się nasze życie, jeśli tylko damy szansę rodzącemu się uczuciu.

44,90 zł
32,78 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 12,12 zł

4 osoby kupiły
50
Okładka na zeszyt A5 PP, zielona - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Okładka na zeszyt A5 PP, zielona
Panta Plast
Dostępny6 szt.

Okładka na zeszyt wykonana z transparentnego kolorowanego PP.

0,66 zł
0,55 zł

Rabat 16,7%
oszczędzasz 0,11 zł

4 osoby kupiły
Wróć do góry