hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2022.10.03

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w poniedziałek 3 października 2022 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Niedzielnik A. Komentarze do czytań (Adam Szustak), na drugim Magiczne święta (Anna Potyra, Katarzyna Wierzbicka, Ariadna Piepiórka). Kolejny produkt to Najpiękniejsze opowieści pod choinkę (Ewa Stadtmuller) oraz Świat na nowo (Barbara Wysoczańska).
1
Niedzielnik A. Komentarze do czytań - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Niedzielnik A. Komentarze do czytań
Dostępny219 szt.

Każdy z rozdziałów odpowiada kolejnym niedzielom oraz świętom w roku liturgicznym A: rozpoczynając od pierwszej niedzieli Adwentu, na Uroczystości Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata kończąc. Oprócz oryginalnych interpretacji poszczególnych fragmentów Biblii Niedzielnik A zawiera także konkretne wskazówki, jak usłyszane Słowo przełożyć na życie codzienne. Każda z tych homilii zrodziła się z wiary, że Słowo, które Pan Bóg daje nam co tydzień w liturgii, jest żywe, aktualne i stanowi odpowiedź na wszystko, co dzieje się w naszym życiu. pisze autor i dodaje: Zapraszam Cię więc, byś na ten kolejny rok wziął Słowo, które daje nam Bóg. Mocno wierzę, że jeśli zaczniesz je czytać i przez nie interpretować swoje życie, niemalże namacalnie doświadczysz tego, jak Bóg Cię prowadzi i przemienia w siebie. Jak zawsze, pozostaje tylko jedno pytanie: czy Mu uwierzysz i otworzysz swoje uszy? Z modlitwą Adam Szustak OP. W skrócie: • czwarty, ostatni tom serii komentarzy do czytań, • kazania, słowo na niedzielę, wygłoszone przez dominikanina, Adama Szustaka OP, • każdy z rozdziałów odpowiada kolejnym niedzielom oraz świętom, i zawiera czytania dnia zgodnie z rokiem liturgicznym A, • realna pomoc w lepszym zrozumieniu słowa Bożego i życia nim na co dzień, • zawiera praktyczny niezbędnik katolika: kalendarz liturgiczny na lata 2023–2030.

59,90 zł
43,13 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 16,77 zł

526 osób kupiło
2
Magiczne święta - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Magiczne święta
Dostępny1075 szt.

Przy kominku... mig-mig, migają dobre serduszka, szsz... szsz... ktoś szepcze bajkę do uszka. A za oknem... wzium, złote sanie rozpędzone, szast-prast, gnają szybko w naszą stronę! Co porabia Rudolf za oknem Helenki i Hani? Kogo otuli magiczna moc podarowanego przed Wigilią guziczka? I czy Łucja zostanie pomocnicą ducha świąt? Opowiadania wyjątkowe jak atmosfera świąt!

17,90 zł
11,28 zł

Rabat 37,0%
oszczędzasz 6,62 zł

286 osób kupiło
3
Najpiękniejsze opowieści pod choinkę - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Najpiękniejsze opowieści pod choinkę
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.09

Opowieści przepełnione ciepłem – najpiękniejszy prezent pod choinkę! Święta Bożego Narodzenia to magiczny czas. Jest bowiem coś niezwykłego w przygotowywaniu wigilijnych potraw, strojeniu drzewka własnoręcznie zrobionymi ozdobami, czekaniu na pierwszą gwiazdkę i wymarzone prezenty. W tym dniu zdarzają się też rzeczy nadzwyczajne. Piesek i papużka znajdują nowy dom, a dwie małe dziewczynki zasypiają szczęśliwe w piętrowym łóżku, którego do tej pory nie miały.

17,90 zł
13,60 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 4,30 zł

242 osoby kupiły
4
Świat na nowo - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Świat na nowo
Dostępny2651 szt.

Historia wyłaniającej się z gruzów Polski, wielkich uczuć, troski i zrozumienia, które miały zbudować świat na nowo. Kończy się II Wojna Światowa, a w Polsce zaczyna się czas powojennej odbudowy i podnoszenia kraju z gruzów. Porucznik Szczepan Andryszek, służący podczas wojny w Wojsku Polskim pod rozkazami Sowietów, zostaje funkcjonariuszem podległym Urzędowi Bezpieczeństwa. Przez przełożonych zostaje oddelegowany do niewielkiej Nowej Soli na Ziemiach Odzyskanych. Tymczasem do miasta przybywa jeden z wielu transportów z repatriantami ze Wschodu, a wśród nich z Drohobycza przyjeżdża Lidia Malczewska z ojcem profesorem pianistą, siostrą Zofią i jej rodziną. Lidia zostaje zatrudniona w poniemieckim szpitalu. Tam poznaje Janka Zielińskiego, ciężko rannego partyzanta z Lubelszczyzny, który po śmierci narzeczonej próbuje odnaleźć swoje miejsce. Losy trojga bohaterów splotą się, a przyszłość postawi przed nimi bardzo trudne wybory. Czy mogą uwierzyć,że świat wróci do normalności i znajdzie się w nim miejsce na miłość? „Gdzieś w głębi serca wiedziała, że myślami wciąż będzie wracać do nieukojonej tęsknoty, do straconej szansy na miłość i do tamtego mężczyzny o szarym spojrzeniu. Do tamtej obietnicy, która nigdy się nie spełniła.”

47,90 zł
30,66 zł

Rabat 36,0%
oszczędzasz 17,24 zł

217 osób kupiło
5
Basia i skarby - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Basia i skarby
Dostępny725 szt.

Ten weekend jest nietypowy. Rodzice wyjeżdżają, a Basią i Jankiem zajmuje się Stryj Grześ. Stryjek – poszukiwacz przygód i obieżyświat – zabiera Basię i Janka na wycieczkę, podczas której dzieci odwiedzają pełen skarbów zamek i przeżywają emocjonujące chwile. A co okaże się największym skarbem dla Basi? Przekonajcie się sami!

24,99 zł
16,74 zł

Rabat 33,0%
oszczędzasz 8,25 zł

199 osób kupiło
6
Bridgertonowie. Tom 9. Ślubny skandal - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Bridgertonowie. Tom 9. Ślubny skandal
Dostępny748 szt.

Czasem żeby stanąć przed ołtarzem, trzeba postawić wszystko na jedną kartę. W przeciwieństwie do większości znanych mu mężczyz,n Gregory Bridgerton wierzy w prawdziwą miłość. Jest też przekonany, że kiedy spotka kobietę marzeń, natychmiast ją rozpozna. I tak się właśnie stało. Tylko, że to nie ta jedyna. Urocza panna Hermiona Watson jest zakochana w kimś innym. Jednak jej najbliższa przyjaciółka, zawsze rozsądna lady Lucinda Abernathy, chce uratować Hermionę przed katastrofalnym związkiem, więc proponuje Gregory’emu pomoc w zdobyciu jej serca. W międzyczasie jednak Lucy się zakochuje. W Gregorym! Tylko, że Lucy jest zaręczona, a jej wuj nie ma zamiaru pozwolić jej na zerwanie zaręczyn, nawet kiedy Gregory w końcu odzyskuje rozum i uświadamia sobie, że jego serce bije dla Lucy, jej błyskotliwości i promiennego uśmiechu. Teraz zaś, w drodze na ślub, Gregory musi sprawić, że kiedy przyjdzie do pocałowania panny młodej, będzie jedynym mężczyzną stojącym przy ołtarzu. „Jeśli dotąd nie czytaliście romansów, zacznijcie od tego!” Washington Post „Po prostu zachwycająca powieść, pełna uroku i skrząca się humorem na każdej stronie”. Kirkus Reviews Serial na podstawie cyklu Bridgertonowie dostępny w serwisie Netflix.

45,90 zł
31,21 zł

Rabat 32,0%
oszczędzasz 14,69 zł

194 osoby kupiły
7
Miłość w blasku kominka - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Miłość w blasku kominka
Dostępny1684 szt.

Albert, wdowiec i ojciec czterech córek, w tym jednej zamężnej, za prośbą przyjaciela postanawia pomóc mu w dość delikatnej sprawie, mając w tym ukryty plan. Przez miniony rok, próbował znaleźć dla kolejnej córki wyjątkowego narzeczonego, ale jego próby skończyły się porażką. Zbliża się jednak świąteczny czas, a sposobność przytrafia się sama. Albert ponownie postanawia zabawić się w swata, licząc, że w nadchodzące święta wydarzy się cud. Córki Alberta czekają kolejne manewry miłosne i okazja do wyprawienia wyjątkowych świąt. W kamienicy Orłowskich znowu zrobi się głośno i tłumnie, a kobiecy punkt widzenia zderzy się z męskim, co może zwiastować świąteczną katastrofę albo najpiękniejszy magiczny czas. Romantyczny Gdańsk w zimowej odsłonie, urokliwy park w białym puchu i miłość, która pojawiła się niespodziewanie i z zaskoczenia, spełniając niejedno życzenie.

45,90 zł
29,38 zł

Rabat 36,0%
oszczędzasz 16,52 zł

168 osób kupiło
8
Wigilijne opowieści, czyli dzieci ratują święta - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Wigilijne opowieści, czyli dzieci ratują święta
Dostępny781 szt.

Brodaty Mikołaj w spokoju dopił kakao. Dziecięce serca stopiły srogie lody. Święta uratowane! Dzięki Zosi i Lence dorośli objęli pomocnym ramieniem tych, którzy zgłosili się do fundacji. Jagódka z babcią obsypały szczęściem nawet zakątki bez śniegu. Stefania Stefanek i jej przyjaciele rozweselili nie tylko brzuszki świętujących. Jacek udowodnił, że wigilijny stół powinien łączyć najbliższych. Sabina i Artek pokazali zaś, że i bez barwnych dekoracji w domach zagości prawdziwy duch świąt. Magia kryje się w każdej wspólnie spędzonej chwili, w rękach niosących pomoc i domowym gwarze. Zamknij oczy i zasłuchaj się w magicznych opowieściach!

17,90 zł
11,46 zł

Rabat 36,0%
oszczędzasz 6,44 zł

143 osoby kupiły
9
Silmarillion, wersja ilustrowana - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Silmarillion, wersja ilustrowana
Dostępny29 szt.

Ekskluzywne ilustrowane wydanie książki przedstawiającej historię i opis świata jednej z najsłynniejszych powieści fantasy. Niezbędna pozycja w biblioteczce każdego fana Tolkiena zbiór opowieści o Pierwszej i Drugiej Erze Świata, czyli Dawnych Dniach, poprzedzających epokę, w której rozgrywa się akcja Władcy Pierścieni. Opowiedziane w książce legendy i mity sięgają zamierzchłych czasów, gdy pierwszy Władca Ciemności przebywał w Śródziemiu, a elfy Wysokiego Rodu toczyły z nim wojnę, by odzyskać Silmarile, trzy świetliste klejnoty, w których przetrwało światło Dwóch Drzew Valinoru. Książkę wypełniają legendy o Ainurach, Valarach, upadku Númenoru i Pierścieniu Władzy. Razem składają się one na niepowtarzalny obraz dziejów Śródziemia od Muzyki Ainurów, z której zrodził się świat, aż do końca Trzeciej Ery, gdy powiernicy Pierścienia odpłynęli z Szarej Przystani.

79,90 zł
61,52 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 18,38 zł

133 osoby kupiły
10
Książka z otwieranymi okienkami. Bing. Gdzie jest Bing? - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Książka z otwieranymi okienkami. Bing. Gdzie jest Bing?
Dostępny517 szt.

Niedaleko stąd, tuż za zakrętem, Bing bawi się dziś w chowanego. Gdzie się ukrył? Może za ławką w parku? Albo za krzakiem w ogrodzie? A może… jest w szufladzie w swoim pokoju? Znajdź króliczka, który schował się sprytnie na kolejnych stronach tej książki i odkryj niespodzianki, które czekają pod kolejnymi otwieranymi klapkami. To dla malucha świetna zabawa, a jednocześnie trening sprawności manualnej oraz spostrzegawczości. Mocny karton, z którego wykonana jest książka, wytrzyma długie godziny zabawy, okienka otwierają się łatwo, a dzięki zaokrąglonym rogom produkt jest bezpieczny nawet dla bardzo małych dzieci. Otwieranie i zamykanie klapek pomaga w rozwijaniu małej motoryki dziecka, a wspólne poszukiwanie ukrytych w książce elementów to sposób na miłe spędzanie czasu dla całej rodziny! Proste teksty i zabawne komentarze pod klapkami dostarczą dodatkowej rozrywki, a kontynuacją lektury może być… prawdziwa zabawa w chowanego!

32,99 zł
22,43 zł

Rabat 32,0%
oszczędzasz 10,56 zł

93 osoby kupiły
11
Skrzydlaty duch świąt - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Skrzydlaty duch świąt
Dostępny852 szt.

Prószy śnieg, pachnie świerk, Mikołaj pędzi saniami... Daj się oczarować magii świąt, otul się grudniowymi opowieściami! Była sobie Łucja, która chciała się dowiedzieć, jak działa magia świąt. Był sobie Odys, jej grubiutki szary kot, który najbardziej lubił leniwe drzemki. Oto w domu Łucji pojawia się niespodziewany skrzydlaty gość. To sam duch świąt, który szuka pomocnika i zaprasza ją do wigilijnej podróży. Czy dziewczynka pomoże mu zaczarować święta myszek, ludzi, a nawet zabawek? I czy Odys mimo wszystko polubi przygody? Historie rozgrzewające jak kubek kakao

5,90 zł
4,37 zł

Rabat 25,9%
oszczędzasz 1,53 zł

90 osób kupiło
12
Bałwanek i Janek - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bałwanek i Janek
Dostępny785 szt.

Prószy śnieg, pachnie świerk, Mikołaj pędzi saniami... Daj się oczarować magii świąt, otul się grudniowymi opowieściami! Był sobie Janek, który lubił zimę, mrozik i dzwonki sań, a najbardziej swojego puchowego przyjaciela. Był sobie bałwanek, niby ot taki zwyczajny, ale ulepiony z największą miłością. Oto pierwsza Wigilia chłopca bez rodziców i ze wstrętnym deszczorem za oknem, lecz wcale nie smutna, bo z ukochaną babcią i wspaniałym przyjacielem. Jak przygotować bałwankowi miejsce przy świątecznym stole? I z czym wiąże się prawdziwa przyjaźń? Historie rozgrzewające jak kubek kakao

7,90 zł
4,50 zł

Rabat 43,0%
oszczędzasz 3,40 zł

85 osób kupiło
13
Święta bez śniegu - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Święta bez śniegu
Dostępny417 szt.

Jest taka magia, co wyręcza Mikołaja, rozśmiesza Rudolfa i pociesza zasmuconych… Jagódka z utęsknieniem czekała, aż biały puszek przemieni świat w śnieżną krainę. Śnieżynki wprawdzie nie przyjęły jej zaproszenia, za to wysłały babcię Wandzię. Jak obsypać szczęściem nawet zakątki bez bieli? I dlaczego babcine pomysły mają tyle mocy, co największe czary? Opowieści o zapachu pierniczków, melodii Wigilii i cieple gwarnego domu. Nachyl ucha i posłuchaj o magii, która tli się w serduszku każdego z nas!

5,90 zł
3,84 zł

Rabat 34,9%
oszczędzasz 2,06 zł

75 osób kupiło
14
Natura Śródziemia - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Natura Śródziemia
Dostępny1029 szt.

Prawdziwa skarbnica wiedzy na temat Śródziemia, oferująca czytelnikom możliwość spojrzenia przez ramię profesora Tolkiena w chwili, gdy odkrywał on swój świat. Pierwsza w historii publikacja ostatnich pism Tolkiena na temat Śródziemia, obejmująca szeroki zakres tematów i wątków, skompilowana i zredagowana przez Carla F. Hostettera, jednego z największych znawców twórczości pisarza. Natura Śródziemia to niezbędna lektura dla wszystkich, którzy chcą dowiedzieć się więcej o wspaniałym świecie, nad którym pisarz pracował przez całe życie. Dla autora Władcy Pierścieni Śródziemie było częścią nowego fantastycznego uniwersum, które należy wykreować w każdym najdrobniejszym nawet szczególe. Zebrane w niniejszym tomie szkice ujawniają, że wraz z rozrastaniem się tego świata Tolkien starał się lepiej zrozumieć swoje wyjątkowe dzieło, doprecyzowując i zgłębiając przeróżne tematy. Znajdziemy więc w książce zagadnienia tak rozległe i złożone, jak metafizyka elfickiej nieśmiertelności czy pochodzenie mocy Valarów, ale także bardziej przyziemne, jak wygląd mieszkańców różnych krain i opis skrzydlatych bestii Númenoru, geografia rzek i wzgórz Gondoru, a nawet odpowiedź na pytanie, kto i dlaczego w świecie Śródziemia nosi brody. „Ten tom potwierdza, że Tolkien był największym twórcą mitów XX wieku i że kiedyś jego mitologia zasłużenie zrówna się rangą z dokonaniami Homera, Wergiliusza i Dantego”. Bradley J. Birzer, National Review

79,90 zł
55,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 23,97 zł

72 osoby kupiły
15
Święta Kini i Funiatka - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Święta Kini i Funiatka
Dostępny260 szt.

Prószy śnieg, pachnie świerk, Mikołaj pędzi saniami... Daj się oczarować magii świąt, otul się grudniowymi opowieściami! Była sobie mała Kinia, która marzyła o świętach magicznych, z prawdziwym elfem i Mikołajem, a nie żadnym tam bajerem! Był sobie jej piesek, Funiatek, który owszem, przemówiłby w Wigilię, ale do przedstawiciela własnego gatunku. Oto święta zapowiadają się coraz bardziej... bezmagicznie. Nici z wyczekiwanej wieczerzy u dziadków, bo babcia musi iść do pracy. Czy mimo tego marzenia Kini się spełnią? I czy Funiatek w końcu znajdzie kogoś do rozmowy? Historie rozgrzewające jak kubek kakao

5,90 zł
3,89 zł

Rabat 34,1%
oszczędzasz 2,01 zł

60 osób kupiło
16
Góra kłopotów - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Góra kłopotów
Dostępny1614 szt.

Gdyby Misiek wiedział,co go czeka w nadchodzące Święta,najprawdopodobniej właśnie wyjeżdżałby ze Świeradowa w dowolnie obranym kierunku,byle nie w stronę willi swojej teściowej. Do starej, klimatycznej willi, u stóp Gór Izerskich zjeżdża pewna rodzina. Tegoroczne święta Bożego Narodzenia wszyscy spędzą goszcząc u seniorki rodu. Przy strojony stół, pachnąca choinka i góra prezentów mają już czekać na gości. A przynajmniej tak wszyscy sobie to wyobrażają. Zapowiada się cudowny czas w rodzinnej atmosferze. Co więc może pójść nie tak? Może to, że seniorki rodu nie zastają w domu, a choinka, zamiast stać, leży na wigilijnym stole. W żadnym razie nie przystrojonym. Do tego ciągle pada: oprócz choinki i śniegu pada również elektryczność i internet, a napięcie wciąż wzrasta za sprawą zaskakujących i niezbyt logicznych działań szwagra, zakały rodziny. Punktem kulminacyjnym staje się nagłe zniknięcie tajemniczego gościa, który również zjawił się w willi, choć nie wiadomo dokładnie, kto i po co go zaprosił. Tymczasem padający śnieg odcina pensjonat od świata. Świąteczna komedia prawie kryminalna!

44,90 zł
29,63 zł

Rabat 34,0%
oszczędzasz 15,27 zł

60 osób kupiło
17
Wyręczony Mikołaj - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyręczony Mikołaj
Dostępny984 szt.

Jest taka magia, co wyręcza Mikołaja, rozśmiesza Rudolfa i pociesza zasmuconych… Święty Mikołaj ujął śnieżną kulę w dłonie, zatelepał nią mocno, a potem w bujanym fotelu oglądał chłopca, który zawalczył o swój prezent. Dlaczego obecność wujka Maurycego okaże się dla Jacka spełnionym życzeniem? I jak sprawić, by wigilijny stół łączył, a nie dzielił? Opowieści o zapachu pierniczków, melodii Wigilii i cieple gwarnego domu. Nachyl ucha i posłuchaj o magii, która tli się w serduszku każdego z nas!

5,90 zł
3,89 zł

Rabat 34,1%
oszczędzasz 2,01 zł

60 osób kupiło
18
Dlaczego rodzice tak cię wkurzają  i co z tym zrobić - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Promocja
Dlaczego rodzice tak cię wkurzają i co z tym zrobić
Dostępny5477 szt.

Relacje pomiędzy rodzicami i dziećmi bywają bardzo napięte. Doświadczyłeś sytuacji, gdy Twoi opiekunowie zachowywali się, Twoim zdaniem, kompletnie irracjonalnie? Wkurzają Cię ich zakazy i nakazy, którym musisz się podporządkować, choć wcale tego nie chcesz? Przeczytaj książkę Deana Burnetta Dlaczego rodzice tak cię wkurzają i co z tym zrobić? Być może dzięki niej zrozumiesz dziwne zachowania swoich opiekunów. Czym kierują się Twoi rodzice? Nastolatki często nie wiedzą, co motywuje ich rodziców do takiego, a nie innego zachowania. Dlaczego nie możesz dogadać się z mamą lub tatą? Neurobiolog światowej sławy, Dean Burnett, postara się odpowiedzieć na tego typu pytania w swojej publikacji. Atutem książki Dlaczego rodzice tak cię wkurzają i co z tym zrobić jest to, w jaki sposób została napisana. Dzięki humorystycznemu językowi autor w przystępny sposób przekaże Ci wyniki najnowszych badań z dziedziny psychologii i psychiatrii. Poznaj odpowiedzi na nurtujące Cię pytania! W tej książce Dean Burnett zebrał wiele istotnych informacji o tym, dlaczego rodzice zachowują się tak, a nie inaczej. Postaraj się lepiej zrozumieć swoich "staruszków" i popraw z nimi relacje dzięki lekturze książki Dlaczego rodzice tak cię wkurzają i co z tym zrobić?

44,99 zł
32,39 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,60 zł

60 osób kupiło
19
Zaczęło się w święta - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zaczęło się w święta
Dostępny596 szt.

Jest taka magia, co wyręcza Mikołaja, rozśmiesza Rudolfa i pociesza zasmuconych… Zosia i Lenka nie mogły patrzeć, jak wiatr zdmuchuje wesołe ogniki z oczu pana Wiesława. Zresztą, jak się okazało, takich panów Wiesławów było znacznie więcej… W jaki sposób pomysł dwóch kilkuletnich dziewczynek zaowocował powstaniem fundacji? I dlaczego warto pomagać nie tylko w święta? Opowieści o zapachu pierniczków, melodii Wigilii i cieple gwarnego domu. Nachyl ucha i posłuchaj o magii, która tli się w serduszku każdego z nas!

5,90 zł
3,89 zł

Rabat 34,1%
oszczędzasz 2,01 zł

57 osób kupiło
20
Opowieści wigilijnej Gwiazdki. Gwiazdkowy prezent - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Opowieści wigilijnej Gwiazdki. Gwiazdkowy prezent
Dostępny420 szt.

Święta Bożego Narodzenia to magiczne i niezwykłe chwile. Radość oczekiwania na pierwszą gwiazdkę wtapia się w bajeczny zimowy krajobraz. Rozświetlone choinki, kolorowe bombki, lampki w oknach... wywołują zachwyt i budzą wyobraźnię. Te święta kochają wszyscy, a najmocniej dzieci. I o tym opowiadają kolejne historie tej książki. Spotykamy Mikołaja, skrzaty, elfy; poznajemy zdarzenia z pogranicza prawdy i bajki, które z najpiękniejszymi życzeniami dedykujemy naszym Młodym Czytelnikom pod choinkę.

17,90 zł
11,81 zł

Rabat 34,0%
oszczędzasz 6,09 zł

51 osób kupiło
21
Wigilijne wpadki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wigilijne wpadki
Dostępny700 szt.

Jest taka magia, co wyręcza Mikołaja, rozśmiesza Rudolfa i pociesza zasmuconych… Stefania Stefanek migiem wstała z bujanego fotela. Otworzyła drzwi, przyjęła pozycję startową i trzy razy stuknęła obcasem. A potem wystartowała tak, że nie dogoniłby jej najszybszy samochód. Czyje domy zaszczyci babcia jak z bajki? I jak wielka moc tkwi w akceptacji? Opowieści o zapachu pierniczków, melodii Wigilii i cieple gwarnego domu. Nachyl ucha i posłuchaj o magii, która tli się w serduszku każdego z nas!

5,90 zł
3,89 zł

Rabat 34,1%
oszczędzasz 2,01 zł

52 osoby kupiły
22
Magiczny guzik i list do Mikołaja - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Magiczny guzik i list do Mikołaja
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.08

Prószy śnieg, pachnie świerk, Mikołaj pędzi saniami... Daj się oczarować magii świąt, otul się grudniowymi opowieściami! Była sobie Maja, której lista świątecznych życzeń przyprawiłaby o zawrót głowy samego Mikołaja. Był sobie magiczny guziczek, który potrafił spełnić takie średnie, w miarę rozsądne marzenie. Lecz pamiętajcie: tylko jedno. Oto złocisty krążek znajduje schronienie w kieszonce dziewczynki. Pani Amelia prosi ją, by nie zmarnowała otrzymanego skarbu. Kogo otuli magiczna moc guziczka? Elę i jej zgubionego jamniczka? Chorowitego Adasia? A może Maja poradzi sobie w inny sposób? Historie rozgrzewające jak kubek kakao

5,90 zł
4,37 zł

Rabat 25,9%
oszczędzasz 1,53 zł

47 osób kupiło
23
Przyprawa do piernika - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przyprawa do piernika
Dostępny954 szt.

Prószy śnieg, pachnie świerk, Mikołaj pędzi saniami... Daj się oczarować magii świąt, otul się grudniowymi opowieściami! Były sobie szyszaki, zielone stworzonka zamieszkujące choinki. Były sobie ludziaki, dwunożne stworzenia krzątające się po domu, by wyczarować wigilijną atmosferę. Ta bez udziału szyszaków nie byłaby jednak dopięta na ostatni guzik! Oto świąteczne pierniki stają pod znakiem zapytania. Mały szyszak musi ruszyć na poszukiwania brakującej przyprawy. Czy uda mu się ocalić aromat świąt? Kogo spotka w sąsiednim domu i co z jego wyprawy wyniknie? Historie rozgrzewające jak kubek kakao

7,90 zł
4,58 zł

Rabat 42,0%
oszczędzasz 3,32 zł

46 osób kupiło
24
Idą święta - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Idą święta
Dostępny885 szt.

Przy kominku... mig-mig, migają dobre serduszka, szsz... szsz... ktoś szepcze bajkę do uszka. A za oknem... wzium, złote sanie rozpędzone, szast-prast, gnają szybko w naszą stronę! Czy mały szyszak znajdzie brakującą przyprawę do piernika? Jak przygotować bałwankowi miejsce przy wigilijnym stole? I czy marzenia Kini o prawdziwie magicznych świętach się spełnią? Opowiadania wyjątkowe jak aromat świąt!

17,90 zł
11,81 zł

Rabat 34,0%
oszczędzasz 6,09 zł

45 osób kupiło
25
Władca pierścieni. Tom 1. Bractwo pierścienia, wersja ilustrowana - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Władca pierścieni. Tom 1. Bractwo pierścienia, wersja ilustrowana
Dostępny604 szt.

Bogato ilustrowane,ekskluzywne wydanie jednej z najsłynniejszych książek w historii. W spokojnej wiosce w Shire młody hobbit Frodo zostaje obarczony niezwykle odpowiedzialnym zadaniem. Ma on podjąć niebezpieczną podróż przez Śródziemie do Szczelin Zagłady, by tam zniszczyć Pierścień Jedyny. Musi bowiem udaremnić niecne plany Władcy Ciemności. Pierwsza część Władcy Pierścieni, porywającej przygody, stworzonej z epickim rozmachem przez J.R.R. Tolkiena.

64,90 zł
45,43 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 19,47 zł

43 osoby kupiły
26
Książka z otwieranymi okienkami. Cocomelon. Gdzie jest Bingo? - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Książka z otwieranymi okienkami. Cocomelon. Gdzie jest Bingo?
Dostępny137 szt.

Gdzie się schował psotny pies Bingo? Gdzie przepadł chomik, ulubieniec całego przedszkola? A gdzie się podział miś, którego JJ uwielbia przytulać? W tej niezwykłej książeczce czekają na ciebie bohaterowie ze świata Cocomelona, ich urocze zwierzaki i masa innych, niewidocznych na pierwszy rzut oka niespodzianek. Odkrywanie elementów umieszczonych pod otwieranymi klapkami na kolejnych stronach tej książki to dla malucha świetna zabawa, a jednocześnie trening sprawności manualnej oraz spostrzegawczości. Mocny karton, z którego wykonana jest książka, wytrzyma długie godziny zabawy, okienka otwierają się łatwo, a dzięki zaokrąglonym rogom produkt jest bezpieczny nawet dla bardzo małych dzieci. Otwieranie i zamykanie klapek pomaga w rozwijaniu małej motoryki dziecka, a wspólne poszukiwanie ukrytych w książce elementów to sposób na miłe spędzanie czasu dla całej rodziny! Proste teksty i zabawne komentarze pod klapkami dostarczą dodatkowej rozrywki, a kontynuacją lektury może być… prawdziwa zabawa w chowanego!

32,99 zł
22,76 zł

Rabat 31,0%
oszczędzasz 10,23 zł

41 osób kupiło
27
Wróżki ratują święta - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wróżki ratują święta
Dostępny777 szt.

Trzy opowiadania osnute wokół najpiękniejszych chwil związanych z Bożym Narodzeniem. Wróżki ratują z tarapatów świętego Mikołaja, mały chłopiec marzy o prezencie, który wydaje się być nierealny, a księżycowy kamień zaprasza do baśniowej krainy. Choinka i prezenty, dziecięce marzenia i moc wzruszeń; baśniowy świat, który ubogaca dziecięcą wyobraźnię i subtelnie akcentuje wartość przyjaźni, wzajemnej pomocy i rodzinnego ciepła. Pogodna lektura na długie zimowe wieczory.

17,90 zł
11,81 zł

Rabat 34,0%
oszczędzasz 6,09 zł

42 osoby kupiły
28
Zbyt strojna choinka - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zbyt strojna choinka
Dostępny529 szt.

Jest taka magia, co wyręcza Mikołaja, rozśmiesza Rudolfa i pociesza zasmuconych… Sabinka i Artek bawili się w najlepszym na świecie igloo – najlepszym, bo ulepionym własnymi rączkami – gdy na podwórku rozpoczęło się światełkowo-bombkowe starcie ich rodziców. I trwało do momentu, gdy nastała ciemność… Czy dorośli zrozumieją, że i bez barwnych dekoracji do domów zawita prawdziwy duch świąt? Opowieści o zapachu pierniczków, melodii Wigilii i cieple gwarnego domu. Nachyl ucha i posłuchaj o magii, która tli się w serduszku każdego z nas!

7,90 zł
4,58 zł

Rabat 42,0%
oszczędzasz 3,32 zł

40 osób kupiło
29
Rudolf i świąteczne menu - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rudolf i świąteczne menu
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.02

Prószy śnieg, pachnie świerk, Mikołaj pędzi saniami... Daj się oczarować magii świąt, otul się grudniowymi opowieściami! Były sobie Helenka i Hania, które tęskniły za Wigilią z odległych lat, czyli taką jak u babci rok temu. Był sobie Janek, który podpowiedział im, że ryba w galarecie przenosi do zimowej krainy. Oto pierwsza wieczerza dziewczynek w ciocinym domu. W miejscu tak dużym, że trzeba mocno wytężać noski, by poczuć magię świąt. Czy tylko świąteczne smaki i zapachy tworzą uroczystą atmosferę? I dlaczego Rudolfowi zdarza się stukać porożem w szyby? Historie rozgrzewające jak kubek kakao

5,70 zł
4,22 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 1,48 zł

34 osoby kupiły
30
Taniec złodziei - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Taniec złodziei
Dostępny1618 szt.

Potężna, wyjęta spod prawa rodzina. Syn zmuszony do przedwczesnego objęcia rządów. Trzy zawzięte młode członkinie Rahtanu, elitarnej straży królowej. Przewodząca misji słynna uliczna złodziejka, która pragnie się wykazać. Mroczny sekret stanowiący zagrożenie dla całego kontynentu. Kiedy przywódca zbuntowanej rodziny spotyka byłą złodziejkę, rozpoczyna się gra pozorów. Bohaterowie zmierzą się w bitwie, która może kosztować ich życie – a także serca. „Ta książka ma wszystko, co najważniejsze w powieści – romans, konflikt, niebezpieczeństwo i humor. Obowiązkowa pozycja dla wszystkich fanów YA”. School Library Journal

54,90 zł
36,23 zł

Rabat 34,0%
oszczędzasz 18,67 zł

33 osoby kupiły
31
Akademia mądrego dziecka. Chcę wiedzieć więcej. Sekrety zmarłych - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Akademia mądrego dziecka. Chcę wiedzieć więcej. Sekrety zmarłych
Dostępny435 szt.

100 lat temu odkryto grób Tutanchamona, a zabalsamowany faraon stał się najsłynniejszym nieboszczykiem świata. Takich niesamowitych odkryć było jednak znacznie więcej. Kim są ludzie, którzy zmarli przed setkami, a nawet tysiącami lat, a których szczątki przetrwały do naszych czasów (i dlaczego)? Po co badają je naukowcy? Czego się dzięki nim dowiadujemy? Okazale wydane Sekrety zmarłych to książka popularnonaukowa dla dzieci w wieku szkolnym, która zaciekawi także dorosłych. Fascynacja śmiercią jest naturalnym etapem w rozwoju każdego młodego człowieka, a rodzic prędzej czy później musi zmierzyć się z pytaniami o to, co się z nami dzieje po śmierci. Książka z jednej strony zaspokaja tę ciekawość, a z drugiej - pomaga oswoić dzieci z trudnym tematem przemijania, przy okazji poszerzając ich wiedzę ogólną dzięki licznym ciekawostkom i ilustracjom. Te ostatnie, stworzone z fotograficzną precyzją, mogą wywołać gęsią skórkę nawet u czytelników o mocnych nerwach! Autorzy kierują książkę do dzieci powyżej ósmego roku życia ze względu tematykę oraz realistyczne i sugestywne zilustrowanie omawianych zagadnień. Książka jest kolejną pozycją w serii „Chcę wiedzieć więcej!” Akademii Mądrego Dziecka, skierowanej do młodych czytelników, pragnących zaspokoić swoją ciekawość w różnych dziedzinach nauki w niecodzienny i intrygujący sposób.

36,99 zł
25,52 zł

Rabat 31,0%
oszczędzasz 11,47 zł

31 osób kupiło
32
Akademia mądrego dziecka. Chcę wiedzieć więcej. Jak zostać szpiegiem. Podręcznik tajnego agenta - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Akademia mądrego dziecka. Chcę wiedzieć więcej. Jak zostać szpiegiem. ...
Dostępny222 szt.

Zadaniem szpiegów jest odkrycie tajemnic innych, ale kto odkryje tajemnice szpiegów? Tej misji podjął się hiszpański pisarz Daniel Nesquens i swoimi ustaleniami dzieli się na kartach tej książki. Dowiecie się z niej, jakie umiejętności powinien posiadać dobry agent, jak tworzy tajną tożsamość, jakimi gadżetami dysponuje i w co zaopatruje się przed każdym zadaniem. Poznacie najsłynniejszych szpiegów w historii (tych fikcyjnych, znanych z książek i filmów, oraz tych prawdziwych, o których świat dowiaduje się dużo później…), odkryjecie co to są matrioszki i przekonacie się, czy łatwo złamać szyfr… Jak zostać szpiegiem to ekscytująca, pełna ciekawostek, anegdot i zabawnych ilustracji książka dla dzieci, jakiej jeszcze nie było! Aura tajemniczości otaczająca temat podsyca ciekawość, a niedługie teksty, komiksowy charakter ilustracji i humor zachęcają do samodzielnego czytania. Książka jest kolejną pozycją w serii „Chcę wiedzieć więcej!” Akademii Mądrego Dziecka, skierowanej do młodych czytelników, pragnących zaspokoić swoją ciekawość w różnych dziedzinach nauki w niecodzienny i intrygujący sposób.

36,99 zł
25,52 zł

Rabat 31,0%
oszczędzasz 11,47 zł

31 osób kupiło
33
Prezent z nieba. 12 historii od przyjaciela - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
39,90 zł
29,93 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,97 zł

25 osób kupiło
34
Kongres futurologiczny wyd. 2022 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
34,90 zł
23,73 zł

Rabat 32,0%
oszczędzasz 11,17 zł

20 osób kupiło
35
Kronos 2/2022 Filozofia tantryzmu - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
30,00 zł
21,00 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 9,00 zł

15 osób kupiło
36
Minecraft. Nowa kolekcja kreatywnego budowania - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Minecraft. Nowa kolekcja kreatywnego budowania
Dostępny466 szt.

Nowa kolekcja kreatywnego budowania to świetny prezent zarówno dla wytrawnych fanów Minecrafta, jak i dla tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z jedną z najpopularniejszych gier wszech czasów. W eleganckim pudełku znajdują się nowe wydania trzech książek, których zawartość stanowi szczególny wybór treści z wcześniej wydanych pozycji w serii o Minecrafcie. Z „Podręcznika kreatywności” (liczącego 32 strony) dowiesz się, jak wznieść pierwsze budowle, a także poznasz porady dotyczące oświetlenia i stylów architektonicznych. „Kompaktowe konstrukcje” (32 strony) to zbiór wskazówek, jak opracować, zbudować i modyfikować 9 miniprojektów w grze. A w „Miniblokopedii” (24 strony) znajdziesz całe mnóstwo informacji o niesamowitych ozdobnych blokach! Uzupełnieniem kolekcji jest fantastyczny plakat z tabelą bloków i zawieszka na drzwi.

64,99 zł
49,39 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 15,60 zł

12 osób kupiło
37
Jak mówić, żeby dzieci się uczyły w domu i w szkole wyd. 3 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jak mówić, żeby dzieci się uczyły w domu i w szkole wyd. 3
Dostępny223 szt.

Autorki przedstawiają konkretne przykłady zachowań i język, który jest tak ważny w procesie nauczania. Pokazują rodzicom i nauczycielom, jak wspólnie pomagać dzieciom w rozwiązywaniu problemów, jak motywować dzieci do nauki i osiągania sukcesów w szkole.

39,90 zł
29,93 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,97 zł

12 osób kupiło
38
Opowieści wigilijnej Gwiazdki. List do Świętego Mikołaja - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Opowieści wigilijnej Gwiazdki. List do Świętego Mikołaja
Dostępny700 szt.

Święta Bożego Narodzenia to magiczne i niezwykłe chwile. Radość oczekiwania na pierwszą gwiazdkę wtapia się w bajeczny zimowy krajobraz. Rozświetlone choinki, kolorowe bombki, lampki w oknach... wywołują zachwyt i budzą wyobraźnię. Te święta kochają wszyscy, a najmocniej dzieci. I o tym opowiadają kolejne historie tej książki. Spotykamy Mikołaja, skrzaty, elfy; poznajemy zdarzenia z pogranicza prawdy i bajki, które z najpiękniejszymi życzeniami dedykujemy naszym Młodym Czytelnikom pod choinkę.

17,90 zł
13,25 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 4,65 zł

12 osób kupiło
39
Wakacje Mikołaja - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wakacje Mikołaja
Dostępny494 szt.

Ho, ho, ho, co za historia! Jak skrzat wesoła, jak renifer rozbrykana, jak Mikołaj zwariowana! W ekipie Świętego budzi się przygoda. Ekstramisja już z kopyta rwie! Jak namówić na urlop megapracusia? Jak wyglądają jego wakacje? I czy w śnieżnym zaprzęgu jest miejsce dla egzotycznego biegacza? Przeczytajcie i sprawdźcie, co nowego u Świętego!

5,90 zł
4,37 zł

Rabat 25,9%
oszczędzasz 1,53 zł

12 osób kupiło
40
Sprawa rodziny Tebbe - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
39,90 zł
28,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

10 osób kupiło
41
Chemia ogólna i nieorganiczna zbiór zadań typu maturalnego część 1 zakres rozszerzony - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
38,90 zł
34,62 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 4,28 zł

10 osób kupiło
42
Święty Mikołaj wchodzi kominem - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Święty Mikołaj wchodzi kominem
Dostępny889 szt.

Święta pełne uśmiechu z Mikołajem Bez Skarpet, latającymi chichotkami i bardzo sennymi duszkami! Ho, ho, ho… choinka! Co za pech, a właściwie pan Pech szepczący myląco do ucha: „Jędrusiowi – sukienkę, Basi – straż pożarną…”. Jak świat światem, takiego zamieszania nie było. Nie ma czasu do stracenia! Na prezenty czekają dzieci z odległych zakątków, a nawet smok – najgrzeczniejszy, o jakim słyszano. Na siwą brodę Mikołaja! Rudolfie, pędź ile sił w kopytkach...

17,90 zł
13,25 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 4,65 zł

10 osób kupiło
43
Opowieści wigilijnej Gwiazdki. Gość wigilijny - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Opowieści wigilijnej Gwiazdki. Gość wigilijny
Dostępny677 szt.

Święta Bożego Narodzenia to magiczne i niezwykłe chwile. Radość oczekiwania na pierwszą gwiazdkę wtapia się w bajeczny zimowy krajobraz. Rozświetlone choinki, kolorowe bombki, lampki w oknach... wywołują zachwyt i budzą wyobraźnię. Te święta kochają wszyscy, a najmocniej dzieci. I o tym opowiadają kolejne historie tej książki. Spotykamy Mikołaja, skrzaty, elfy; poznajemy zdarzenia z pogranicza prawdy i bajki, które z najpiękniejszymi życzeniami dedykujemy naszym Młodym Czytelnikom pod choinkę.

17,90 zł
13,25 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 4,65 zł

9 osób kupiło
44
Kalendarz 2023 Seniora KR1 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalendarz 2023 Seniora KR1
Dostępny157 szt.

Kalendarz to tygodniowy kalendarz paskowy, a także zbiór praktycznych porad dotyczących zdrowia, urody i codziennego życia nie: - jak zadbać o zdrowie i kondycję intelektualną - jak wykonywać ćwiczenia - złote myśli i cytaty na co dzień - format 160 x 295 - liczba stron 112 Porady zostały opracowane na podstawie praktyki lekarskiej doktor Jadwigi Górnickiej.

12,90 zł
11,61 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 1,29 zł

8 osób kupiło
45
Wild at Heart. Wróć do mnie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wild at Heart. Wróć do mnie
Dostępny1089 szt.

Calla Fletcher wraca do Toronto całkowicie zmieniona. Próbuje się odnaleźć, wciąż zakochana w gburowatym pilocie. Kiedy Jonah pojawia się na jej progu z propozycją, której nie jest w stanie odrzucić, decyduje się polecieć na Alaskę, aby rozpocząć z nim nowe, ekscytujące życie. Jednak szybko uczy się, że nawet najlepsze intencje mogą prowadzić do złamania danego słowa, a każdy kompromis ma wysoką cenę. Zgadza się na zamieszkanie w drewnianej chacie, która równie dobrze mogłaby stać pośrodku zachodniej tundry. Jonaha coraz częściej nie ma w domu, sąsiedzi albo pragną zrobić z niej rodowitą mieszkankę Alaski, albo zastrzelić, zamiast pomóc. Calla zmaga się z odnalezieniem własnej drogi w świecie, w którym dzikie zwierzęta sprawiają, że nieustannie ogląda się za siebie, a trudne warunki wykraczające poza zimne, ciemne miesiące, prowadzą do tego, że zniechęca samo wyściubienie nosa za drzwi. Nie takiej przyszłości się spodziewała, więc rodzą się w niej obawy, że być może jest jednak skazana na pójście w ślady matki.

49,90 zł
36,43 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 13,47 zł

8 osób kupiło
46
24 godziny na dobę. Zbiór 366 medytacji dla osób uzależnionych od alkoholu wyd. 3 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
24 godziny na dobę. Zbiór 366 medytacji dla osób uzależnionych od alko...
Dostępny251 szt.

Klasyczny już poradnik duchowy, oparty na edycji Fundacji Hazelden, z którego bogactwa myśli i doświadczeń korzysta od lat wiele milionów powracających do zdrowia osób, głównie członków wspólnoty Anonimowych Alkoholików.

34,90 zł
26,18 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 8,72 zł

7 osób kupiło
47
Kalendarz 2023 biodynamiczny KA1 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalendarz 2023 biodynamiczny KA1
Dostępny151 szt.

Kalendarz miesięczny: - piękne zdjęcia przyrody w różnych porach roku - porady na temat prac na działce i prowadzenia ogrodu biodynamicznego z informacją na każdy dzień: wschody i zachody Słońca, fazy Księżyca, godziny i pory dnia właściwe dla pielęgnacji roślin tzw. kwiatowych, owocowych, korzennych i liściastych

9,99 zł
8,99 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 1,00 zł

6 osób kupiło
48
Książka z otwieranymi okienkami. My Little Pony. Nowe pokolenie. Gdzie jest jajo? - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Książka z otwieranymi okienkami. My Little Pony. Nowe pokolenie. Gdzie...
Dostępny268 szt.

Hitch znalazł na plaży jajo, a potem… je zgubił! Trzeba przeszukać Zatokę Grzyw, dom Izzy, pokój Sunny, a nawet zamek w Zefirowych Wzgórzach! Weź udział w poszukiwaniach zgubionego jaja, zajrzyj pod każde okienko na kolejnych stronach tej książki i odkryj niespodzianki, które tam czekają! Czy uda się odnaleźć zgubę? I co wykluje się z tajemniczego jaja? Książka z otwieranymi okienkami to dla malucha świetna zabawa, a jednocześnie trening sprawności manualnej oraz spostrzegawczości. Mocny karton, z którego jest wykonana, wytrzyma długie godziny zabawy, okienka otwierają się łatwo, a dzięki zaokrąglonym rogom produkt jest bezpieczny nawet dla bardzo małych dzieci. Otwieranie i zamykanie klapek pomaga w rozwijaniu małej motoryki dziecka, a wspólne poszukiwanie ukrytych w książce elementów to sposób na miłe spędzanie czasu dla całej rodziny! Proste teksty i zabawne komentarze pod klapkami dostarczą dodatkowej rozrywki. Ta książka to niekończąca się zabawa!

32,99 zł
25,07 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 7,92 zł

6 osób kupiło
49
Ucieczka Sigmunda Freuda - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ucieczka Sigmunda Freuda
Dostępny442 szt.

Dramatyczna historia ucieczki Sigmunda Freuda z okupowanego przez nazistów Wiednia. Rok 1938. Po zdobyciu władzy przez nazistów Wiedeń przestaje być dla Freuda bezpiecznym miejscem. Przez nienawiść Goebbelsa i Himmlera do psychoanalizy grozi mu więzienie i niechybna śmierć. Los Freuda i jego rodziny znajduje się w rękach Antona Sauerwalda – nazistowskiego zarządcy majątkiem Freudów. Późniejsza udana ucieczka z miasta i przyjazd ojca psychoanalizy do Londynu staje się prawdziwym medialnym wydarzeniem. Jednak mało kto wie, jak ważną rolę odegrał w tym Sauerwald. David Cohen w swojej książce nie tylko opowiada o kulisach tej niezwykłej operacji. Rekonstruuje też ostatnie lata życia Freuda, analizuje jego stosunek do żydowskiego dziedzictwa i ujawnia mało znane fakty z biografii psychoanalityka i jego rodziny.

49,90 zł
39,42 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 10,48 zł

5 osób kupiło
50
PEPPA PIG zegar z kukułką 1684761 - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
PEPPA PIG zegar z kukułką 1684761
HTI, Świnka Peppa
Dostępny100 szt.

Tic, tok! Wybiła godzina Peppy! Zegar zaprojektowany w stylu małego domku na wzgórzu" Peppy wywoła uśmiech na twarzy każdego dziecka. Nauka czasu z Peppą i jej przyjaciółmi będzie łatwa i przyjemna. Maluch będzie miał wiele możliwości zabawy z zegarem: usłyszy dzwonek gdy zegar wybije pełną godzinę, a w okienku pojawi się jak kukułka Świnka Peppa. Przekona się, że komin domku jest obrotowy, zmienia się z dnia w noc. A gdy wskazówki zegara zaczną się poruszać, zobaczy jak brat George i owca Suzy tańczą. Zegar uczy dzieci umiejętności odmierzania czasu i rozróżniania pór dnia." Kolor: wielokolorowy Bohater: Świnka Peppa Licencja: Peppa Pig

100,90 zł
5 osób kupiło
Wróć do góry