hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2022.10.15

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w sobotę 15 października 2022 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Nowa Teraz matura Język niemiecki. Arkusze ZPiR (Małgorzata Kosacka), na drugim Czapeczki Kropki 6cm 6szt (PartyDeco). Kolejny produkt to DMSO na powszechne dolegliwości (Evelyne Laye) oraz Norimpex, Diamentowa Mozaika Kot (M&Z).
1
Nowa Teraz matura Język niemiecki. Arkusze ZPiR - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowa Teraz matura Język niemiecki. Arkusze ZPiR
Dostępny358 szt.

Arkusze maturalne do języka niemieckiego na poziomie podstawowym i rozszerzonym to zbiór 6 zestawów do egzaminu ustnego wraz z filmem instruktażowym, 12 arkuszy do egzaminu pisemnego z kluczem odpowiedzi, komentarzami ekspertów, nagraniami i transkrypcją nagrań. Zestawy przygotowane zgodnie z wymaganiami CKE odnośnie do egzaminów maturalnych w roku 2023 i 2024. Arkusze przeznaczone są dla uczniów ostatnich klas szkoły średniej przygotowujących się do egzaminu maturalnego z języka niemieckiego na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Zestawy nie stanowią oferty Nowa Teraz Matura, ani nie są integralną częścią żadnej serii, jednak z powodzeniem mogą być używane z Podręcznikiem z repetytorium dla szkół ponadpodstawowych do języka niemieckiego.

35,30 zł
31,77 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,53 zł

13 osób kupiło
2
Czapeczki Kropki 6cm 6szt - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czapeczki Kropki 6cm 6szt
PartyDeco
Dostępny31 szt.

Czapeczki w 6 kolorach z kolorowymi i złotymi kropkami, wysokość ok. 16 cm, średnica ok. 11 cm.(1 op. / 6 szt.)

12,00 zł
10,99 zł

Rabat 8,4%
oszczędzasz 1,01 zł

5 osób kupiło
3
DMSO na powszechne dolegliwości - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
DMSO na powszechne dolegliwości
Dostępny387 szt.

DMSO (dimetylosulfotlenek) – ten prosty ekstrakt z drewna stał się jednym z najpotężniejszych środków uzdrawiających wszech czasów. Gdy poznasz naukowe fakty dotyczące DMSO i doświadczenia ludzi, którzy go stosowali, z pewnością zgodzisz się z tym. Autorka ma wykształcenie medyczne, sama prowadzi badania naukowe, posiada wiedzę chemiczną oraz znajomość medycyny holistycznej. Ponadto opracowała i stworzyła ponad tuzin udanych produktów zawierających DMSO, które służą przywracaniu zdrowia. Jest czołową ekspertką DMSO i jego zastosowań. W tej książce znajdziesz autorskie metody stosowania DMSO i przepisy na przygotowanie różnego rodzaju środków na pokonanie chorób i bólu zawierających DMSO.

39,30 zł
28,69 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,61 zł

5 osób kupiło
4
Norimpex, Diamentowa Mozaika Kot - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
23,90 zł
21,51 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,39 zł

5 osób kupiło
5
Zbyt inteligentni, żeby żyć szczęśliwie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zbyt inteligentni, żeby żyć szczęśliwie
Dostępny152 szt.

Czy inteligentny człowiek może być szczęśliwy? Pytanie wydaje się absurdalne, ale często jest uzasadnione, ponieważ osoby inteligentne są nierzadko nadwydajne mentalnie i wysoko wrażliwe, co sprawia, że trudniej im doświadczać szczęścia. Widzisz więcej niż inni, bywasz więc krytyczny i zdarza ci się coś ostro skomentować? Marzysz o tym, żeby czasem naiwnie spojrzeć na świat i dać się ponieść fali uczuć? Ciągle coś analizujesz, dzielisz włos na czworo, zamiast od czasu do czasu poprzestać na uproszczeniach? Działasz według schematu wszystko albo nic, choć czujesz, że takie perfekcjonistyczne podejście cię przerasta? Czasem przytłacza cię ogrom napływających informacji, a codzienne czynności to dla ciebie zbyt wiele? Chcesz kontrolować rzeczywistość, ona jednak wciąż ci się wymyka? Jeśli na część tych pytań odpowiedziałeś twierdząco, ta książka jest właśnie dla ciebie. Z jej pomocą w końcu pojmiesz i na nowo oswoisz własną osobowość, a dzięki temu, że połączysz swoje zasoby intelektualne i emocjonalne, zyskasz zrozumienie i akceptację otoczenia. Autorka, uznana psycholożka i terapeutka, da ci konkretne wskazówki, jak zamienić wieczny roller-coaster w zadowolenie z życia i sprawić, by szczególna kreatywność i nadwydajność przyniosła tak oczekiwane poczucie spełnienia.

49,90 zł
36,93 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 12,97 zł

6 osób kupiło
6
Prawo budowlane. Warunki techniczne - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Prawo budowlane. Warunki techniczne
Dostępny24 szt.

Stan prawny: 7 września 2022 r. Publikacja zawiera: Tekst ustawy Prawo budowlane, Rozporządzenie Ministra Infrastruktury w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie, Ustawę o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych ? wyciąg, Indeks rzeczowy. Seria "Twoje Prawo" zawiera: Boldowanie najnowszych zmian Przypisy od Redakcji Czytelne hasła i teksty Indeks rzeczowy

25,00 zł
20,75 zł

Rabat 17,0%
oszczędzasz 4,25 zł

4 osoby kupiły
7
Czytanie ze zrozumieniem PLUS SP 3 NE - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czytanie ze zrozumieniem PLUS SP 3 NE
Dostępny13 szt.

Czytanie ze zrozumieniem to zestaw trzech zeszytów ćwiczeń umożliwiających uczniom klas 1-3 doskonalenie umiejętności czytania. O atrakcyjności zeszytów przesądzają ciekawe teksty oraz różnorodne ćwiczenia skonstruowane zgodnie z zasadą stopniowania trudności. Zeszyt 3 zawiera zadania wymagające formułowania wniosków, określenia skutków i przyczyn wydarzeń, objaśniania znaczeń słów. Dziecko uczy się również rozumieć proste przenośnie i porównania. Znajdują się tu też zadania wspomagające zapamiętywanie treści i doskonalące umiejętność dczytywania danych z różnych źródeł.

16,50 zł
14,99 zł

Rabat 9,2%
oszczędzasz 1,51 zł

4 osoby kupiły
8
Poduszka Do PieczĄtek I Stempli NasĄczona Tuszem Nr 2 70x117 mm Czerwona - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Poduszka Do PieczĄtek I Stempli NasĄczona Tuszem Nr 2 70x117 mm Czerwo...
KW Trade
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.27

estetyczne pudełka z wysokiej jakości tworzywa sztucznego br / wewnątrz wkład nasączony tuszem Wymiary 117 mm x 70 mm.

9,99 zł
Powiadomienie
3 osoby kupiły
9
Arkusze monitoringu i karty cz.2 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Arkusze monitoringu i karty cz.2
Dostępny116 szt.

Zestaw zawiera kompleksowe narzędzie do diagnozy rozwoju ucznia z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym i znacznym, na które składają się arkusze monitoringu i karty pracy. Arkusze umożliwiają: - dokonanie diagnozy skali rozwoju ucznia - określenie poziomu opanowania wiedzy i umiejętności opisanych w podstawie programowej - ocenę postępu oczekiwanych osiągnięć i ujawniających się trudności w zakresie rozwoju i opanowania umiejętności: samoobsługowych, społecznych, komunikacji werbalnej, niewerbalnej, przygotowania do nauki pisania i czytania, motoryki małej i dużej, elementarnych umiejętności matematycznych, edukacji przyrodniczej, muzyki z rytmiką, plastyki, techniki, wychowania fizycznego. Pracę z kartami ułatwia dołączony ramowy program edukacyjno-terapeutyczny dla dzieci i młodzieży z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym i znacznym. Druga część zestawu odnosi się do następujących działów podstawy programowej z obszaru "Ja i otoczenie": 1. Ja - członek rodziny: - moja rodzina - moje miejsce zamieszkania 2. Ja - uczeń: - moja klasa - moja szkoła 3. Ja - w rozmowie 4. Ja - członek społeczności lokalnej.

45,00 zł
35,55 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 9,45 zł

4 osoby kupiły
10
Balony modeliny pastelowe 130cm pompka MIX 30szt - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Balony modeliny pastelowe 130cm pompka MIX 30szt
PartyDeco
Dostępny9 szt.

Balony modeliny pastelowe z pompką, mix kolorów: jasny żółty, jasny pomarańcz, liliowy, jasny różowy, mięta, jasny niebieski. Wymiary ok. 5 x 130 cm.(1 op. / 30 szt.)

19,10 zł
17,99 zł

Rabat 5,8%
oszczędzasz 1,11 zł

2 osoby kupiły
11
Balon foliowy Kotek 48x36cm czarny - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Balon foliowy Kotek 48x36cm czarny
PartyDeco
Dostępny8 szt.

Matowy balon foliowy Kotek w czarnym kolorze ze złotymi metalizowanymi elementami Wymiary ok. 48 x 36 cm (19 x 14'').

8,80 zł
7,99 zł

Rabat 9,2%
oszczędzasz 0,81 zł

2 osoby kupiły
12
Wyspy. Historia - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyspy. Historia
Dostępny634 szt.

Supremacja celtycka w ostatnich wiekach przed naszą erą jest ukazana na tle dziejów celtyckiego imperium, które rozciągało się od Półwyspu Iberyjskiego aż po Azję Mniejszą. Rzymska prowincja Brytania została porównana do innych prowincji imperium rzymskiego, takich jak np. Germania. Panowanie wikingów przedstawiano nie tylko z punktu widzenia ofiar najazdów, lecz także samych najeźdźców - plemion nordyckich, duńskich i Normanów. Anglię pod panowaniem Plantagenetów uznano za rozszerzenie średniowiecznej Francji. W miejsce tradycyjnego nacjonalistycznego obrazu wiecznej Anglii - kraju założonego dawno temu przez królów anglosaskich, który tylko nieznacznie został dotknięty przez wydarzenia rozgrywające się na kontynencie - wyłania się nowy obraz Wysp. Każdy z czterech krajów - Anglia, Irlandia, Szkocja i Walia - jest nieustannie nękany kontynentalnymi burzami i wciąż zmienia się pod ich wpływem. W rezultacie tych procesów tworzy się wielowarstwowa, niezwykle bogata spuścizna historyczna, w której przeplatają się tradycje Celtów, Rzymian, Germanów, Normanów i Andegawenów jeszcze długo po zakończeniu ich panowania.

129,99 zł
100,09 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 29,90 zł

2 osoby kupiły
13
Romantyczna fantastyka. III Sympozjum im. Zofii Trojanowiczowej - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Romantyczna fantastyka. III Sympozjum im. Zofii Trojanowiczowej
Dostępny7 szt.

Książka poświęcona jest szeroko rozumianej kategorii fantastyki, która w epoce romantyzmu otwierała zróżnicowane możliwości ekspresji nowych idei wobec narastającego kryzysu zaufania do rozumowego poznania rzeczywistości. Kategoria wielozakresowa, różnorodna i transgresyjna zachęca do ujęć interdyscyplinarnych i komparatystycznych prowadzonych w rozmaitych kluczach metodologicznych. Książka poddaje również refleksji żywotność romantycznych wzorców fantastyki w wybranych obszarach współczesnej kultury popularnej. Autorzy poszczególnych studiów zamieszczonych w tomie badają artystyczne ekspresje i filozoficzne koneksje fantastyki od późnego oświecenia (Rękopis znaleziony w Saragossie Jana Potockiego) do literatury najnowszej (proza Jacka Dukaja), w literaturze polskiej (J.M. Ossoliński, J. Słowacki, C. Norwid, J. Barszczewski, R. Berwiński, J. Dzierzkowski, H. Rzewuski), niemieckiej (E.T.A. Hoffmann, F.A. Mesmer, B. Strauß, E. Jünger), francuskiej (Ch. Nodier), amerykańskiej (E.A. Poe). Przedmiotem analizy są również tematy i motywy fantastyczne w malarstwie (J. Duda-Gracz), sztuce filmowej (R. Eggers) oraz w fabularyzowanych grach cyfrowych.

41,00 zł
14
Cry Babies Storyhouse Dress Me Up - Dom Storyhouse - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cry Babies Storyhouse Dress Me Up - Dom Storyhouse
TM Toys
Dostępny53 szt.

Odkryj zupełnie nowy świat Cry Babies Magic Tears Storyland! Zainspirowanych kultowymi baśniowymi historiami do zebrania jest ponad 6 unikalnych postaci! Każda kapsuła pasuje do osobowości każdej postaci, każda jest dostarczana z pasującym zwierzakiem i zabawnym dodatkiem do ubrania! Otwórz go za pomocą tęczowego klucza i odkryj wszystkie 10 niespodzianek w zestawie: magiczna butelka dla niemowląt, smoczek, para butów, ubranie, spersonalizowana książka, dwa spersonalizowane akcesoria i arkusz naklejek. Ponadto niektóre kapsułki zawierają opalizujący dodatek, kokardę lub smoczek! Nakarm lalkę magiczną butelką, ściśnij jej brzuch, a zapłacze prawdziwymi łzami! Ich łzy są magiczne; gdy ich łzy spadną na książkę, obraz tej historii zostanie ujawniony! Zawartość: 1 x lalka,1 x zwierzak,1 x butelka dla niemowląt,1 x smoczek,1 x para butów,1 x część garderoby,1 x spersonalizowana książka,2 x unikalne akcesoria,1 x arkusz naklejek.

115,90 zł
104,31 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 11,59 zł

1 osoba kupiła
15
Zawieszka Anioł 34cm biała - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zawieszka Anioł 34cm biała
Dostępny2 szt.

Zawieszka świąteczna - aniołek. Stylowa zawieszka tekstylna w kształcie aniołka. Mięciutkie wypełnienie nadaje ozdobie przestrzenny kształt. Wykonana z futerkowej tkaniny. Zawieszki w tradycyjnym klimacie skandynawskim. Mogą służyć do udekorowania choinki, ale również świetnie sprawdzą się jako przywieszki do prezentów lub dekoracja domu. Wymiary: 9 x 4 x 35 cm.

20,00 zł
19,99 zł

Rabat 0,1%
oszczędzasz 0,01 zł

1 osoba kupiła
16
Wycinanka samoprzylepna A4 szopki - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wycinanka samoprzylepna A4 szopki
Cormoran
Dostępny37 szt.

Samoprzylepna wycinanka kreatywna. Dzięki wycinance możne stworzyć bajeczne witrażyki, ozdobić pracę, kartkę okolicznościową, rysunki itp. Wycinanka idealnie sprawdza się w szkole, przedszkolu, domu.

11,50 zł
10,99 zł

Rabat 4,4%
oszczędzasz 0,51 zł

1 osoba kupiła
17
Matma dla Loozaków, czyli jak zdać maturę na... - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Matma dla Loozaków, czyli jak zdać maturę na...
Dostępny102 szt.

Nie każdy musi być orłem z matematyki. Wielu z nas jest mistrzem w innych dziedzinach i jest to całkowicie normalne. Jednak maturę wypadałoby zdać, tylko pytanie brzmi jak? Odpowiedzią są treści zawarte w książce, którą trzymasz w ręce Matma dla Loozaków, czyli jak zdać Maturę na minimum 30%. Nie trzeba siedzieć po nocach żeby zdać maturę. Lepiej jest zrozumieć i wypracować pewne schematy, dzięki którym da się rozwiązać nawet najtrudniejsze zadania. Zagadnienia te, są rdzeniem tej książki, obejmującej cały zakres matematyki, obowiązujący na maturze. Bogactwo przykładów, ćwiczeń oraz zadań pomoże opanować i zrozumieć wszystkie niezbędne treści i nauczy Cię prostych rozwiązań. Cenną wartością dodaną do książki są quizy online, dostępne w łatwy sposób dzięki linkom zapisanych w postaci kodów QR. Autorką książki jest nauczycielka matematyki, Oliwia Ibrom, która skończyła studia na Politechnice Śląskiej w Gliwicach i obecnie jest nauczycielką, pracującą w swoim wymarzonym zawodzie w Zespole Szkół Nr 1 w Piekarach Śląskich.

79,00 zł
55,30 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 23,70 zł

1 osoba kupiła
18
Bieguny - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bieguny
Dostępny12 szt.

Tomik wierszy Weroniki Machały.

30,00 zł
21,00 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 9,00 zł

1 osoba kupiła
19
Dziurkacz Kreatywny 18mm PŁatek Śniegu Titanum Craft-fun Series T-8202a-65e - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dziurkacz Kreatywny 18mm PŁatek Śniegu Titanum Craft-fun Series T-8202...
Hasta
Dostępny14 szt.

ul li Dziurkacz z ozdobnym motywem. /li li Dzięki jego pomocy można szybko i precyzyjnie wykonać powtarzalny wz oacute r. /li li Wycięty motyw nadaje się do dalszego wykorzystania. /li li Doskonały do dekorowania zaproszeń, kartek okolicznościowych, kopert, zakładek do książek, album oacute w, pamiętnik oacute w czy karnet oacute w. /li li Niezastąpiony w scrapbookingu i cardmakingu. /li li Wz oacute r płatek śniegu. /li li Wymiary wzoru 18 mm /li li Opak. 20 szt. /li li Karton 12 opak. /li /ul

13,99 zł
1 osoba kupiła
20
Nocnik w foteliku MIX - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nocnik w foteliku MIX
Dostępny4 szt.

Wykonany z wysokogatunkowego plastiku o żywych kolorach. Posiada wyjmowaną miseczkę, dzięki czemu łatwo utrzymać go w czystości. MIX kolorów - wysyłka losowa

38,80 zł
34,92 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,88 zł

1 osoba kupiła
21
Balon foliowy Kot 96x95cm - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Balon foliowy Kot 96x95cm
PartyDeco
Dostępny30 szt.

Balon foliowy Kot w kolorze czarnym z holograficznym nadrukiem Wymiary przed napompowaniem ok. 96 x 95 cm (37,5 x 38") Wymiary po napompowaniu ok. 81 x 80 cm (32 x 31,5"). Do napompowania powietrzem i helem. Zestaw zawiera słomkę.

25,30 zł
22,77 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,53 zł

1 osoba kupiła
22
Napełnieni Mocą - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Napełnieni Mocą
Dostępny89 szt.

Publikacja ?Napełnieni Mocą? jest propozycją pomocy katechetycznej w przygotowaniu młodzieży z niepełnosprawnością intelektualną do przyjęcia sakramentu bierzmowania. Autorzy podkreślają, że osoby niepełnosprawne intelektualnie zajmują ważne miejsce w Kościele, mają w nim swoją misję do spełnienia, dlatego potrzebują sakramentalnego uświęcenia i umocnienia. W poradniku zamieszczono: ? opis poszczególnych spotkań (autorzy nie określają ich liczby czy formy. Każda osoba odpowiedzialna za przygotowanie musi dostosować je do możliwości podopiecznych), ? łatwy do czytania tekst przeznaczony dla uczestników, ? propozycję zadań do realizacji (w grupie lub indywidualnie, w domu lub na spotkaniu), ? propozycję celebracji liturgicznych, które będą duchowym pogłębieniem przygotowania. Do poradnika dołączono zestaw znaków komunikacji alternatywnej PSC (Picture Communication Symbols) ułatwiający wypowiedź uczniom z trudnościami w komunikacji. Integralną częścią poradnika jest ?Mały katechizm w symbolach PCS?. Publikacja przeznaczona jest dla nauczycieli, opiekunów i rodziców dzieci z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym i znacznym.

25,00 zł
18,99 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 6,01 zł

1 osoba kupiła
23
Czapeczki złote 16cm 6szt - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czapeczki złote 16cm 6szt
PartyDeco
Dostępny30 szt.

Czapeczki wykonane z papieru w kolorze złotym, wysokość ok. 16 cm, średnica ok. 10 cm.(1 op. / 6 szt.)

8,30 zł
7,99 zł

Rabat 3,7%
oszczędzasz 0,31 zł

1 osoba kupiła
24
Czapeczki holograficzne 16cm 20szt - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czapeczki holograficzne 16cm 20szt
PartyDeco
Dostępny10 szt.

Czapeczki holograficzne, mix kolorów, wysokość około 16 cm, średnica około 10 cm.(1 op. / 20 szt.)

18,80 zł
16,99 zł

Rabat 9,6%
oszczędzasz 1,81 zł

1 osoba kupiła
25
Heart & Soul. CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Heart & Soul. CD
Blue, BMG Entertainment
Dostępny101 szt.

70,90 zł
26
Heart & Soul. Winyl - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Heart & Soul. Winyl
Blue, BMG Entertainment
Dostępny50 szt.

147,90 zł
27
Światy (nie)równoległe. Literatura wobec astronomii - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Światy (nie)równoległe. Literatura wobec astronomii
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.28

Monografia jest poświęcona jest inspiracjom astronomicznym w literaturze polskiej. Ich wyrazem jest popularyzacja naukowego obrazu kosmosu oraz zespalanie astronomii z ideową i estetyczną problematyką kolejnych okresów historycznych ? od epok dawnych do współczesności. Inspiracje te ujawniają się też w ?dyskretnej obecności? astronomii w zróżnicowanych pod względem gatunkowym tekstach artystycznych oraz w szeroko pojętym piśmiennictwie. Różnorodność nawiązań do wiedzy o wszechświecie uwidoczniła się już w czasach staropolskich. Tradycje kosmologii biblijnej i arystotelesowskiej uzgadniano i konfrontowano wówczas z osiągnięciami nowej astronomii. Ciekawość pisarzy budziły rozmiary kosmosu oraz odległości między Ziemią a innymi ciałami niebieskimi. Astrologia, podkreślająca związki między makrokosmosem a mikrokosmosem organizmu człowieka, była dla poetów kanwą dla różnorodnych wariacji na temat ?dzieci planet?, budziła zainteresowanie medycyny i skłaniała do ujęć satyrycznych. Kontrapunktem dla odrzucenia astrologii w dobie oświecenia były pochwały astronomii formułowane zgodnie z ideałem nauki właściwym dla tego okresu. Utwory powstałe w epoce pozytywizmu dokumentują fascynacje astronomią, które przekładały się na realizowane przez literatów projekty popularyzacji jej osiągnięć, na próby uspójniania astronomii z religijnym obrazem świata, na wpisywanie astronomii w konteksty refleksji epistemologicznej i antropologicznej. Twórcy Młodej Polski w perspektywie ówczesnej wiedzy rozpatrywali możliwości istnienia wielu światów zamieszkanych przez istoty żywe, eksponowali poetyckie walory astronomii i ujmowali ją jako ?sferę marzenia?. Literatura ostatnich dziesięcioleci poświadcza, że dociekania dotyczące budowy niebios (między innymi te, które odwoływały się do wyjaśnień mechanistycznych) budziły niekiedy żywy oddźwięk polemiczny. Twórczość najnowsza dostarcza też przykładów stereotypizacji wiedzy o kosmosie ? tak jak ma to miejsce w prozie fantastycznonaukowej, skoncentrowanej na krytycznym naświetleniu życia społecznego i współczesnej kultury.

53,00 zł
Powiadomienie
28
Between idea and practice. An Asian perspective. Second edition - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Between idea and practice. An Asian perspective. Second edition
Dostępny3 szt.

Diversity of social, political, and cultural problems that modern Asian countries face encourages research intended to explain their sources and consequences. What is more, their multiformity means that such investigations must involve varied research approaches, appropriate for individual scientific disciplines. The articles included in this volume are an example of an analysis what takes into account many perspectives.

28,00 zł
26,88 zł

Rabat 4,0%
oszczędzasz 1,12 zł

29
Poezja mi wszystko wyjaśniła. Szkice i eseje - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Poezja mi wszystko wyjaśniła. Szkice i eseje
Dostępny27 szt.

Trzymacie Państwo w swoich dłoniach książkę wyjątkową. Na czym polega ta wyjątkowość? Na PRAWDZIE... Andrzej Walter napisał książkę krytycznoliteracką, wręcz unikatową w swoim wymiarze, jakiej obecnie trudno szukać na polskim rynku wydawniczym. W swoich rozważaniach osiągnął coś, czego dzisiaj bardzo brakuje współczesnym krytykom literackim ? zrozumiał znaczenie słowa POKORA. To ona powoduje, że człowiek zupełnie inaczej patrzy na świat, daje siłę i odwagę, no i oczywiście rozszerza horyzonty niemalże do granic galaktyki. Kiedy Walter pisze, to wie o czym, bo on sam i poeta, i świetny fotografik, dlatego potrafi dostrzec swoim czujnym i wyostrzonym na wszystko okiem to, czego inni nie będą w stanie zobaczyć. Żeby tak pisać, trzeba i wiedzy, i rzetelnego podejścia do tematu. Nie można napisać czegoś ot tak, bo mamy taką ochotę. Pisanie w czasach gwałtownie przyśpieszającej apokaliptyczności świata wydać się musi zajęciem błahym. Balansującym na granicy śmieszności. A jednak nad krawędzią rozświetlaną przez coraz to bardziej ekscytujące wynalazki cywilizacji literatura, a poezja w szczególności, wcale nie muszą uciekać się do aktów skrajnej desperacji. Nie tylko czytelnicy, ale i poeci, i pisarze też znajdują w niej azyl, ocalenie, perspektywę wychodzenia z mroków i piekieł zapaści. Jest to wręcz rodzaj łaski zadawanej na drogę trwania i przetrwania. Andrzej Walter jest krytykiem wyjątkowym, unikalnym, osobnym i niezwykle odważnym, dlatego literatura przez niego przedstawiana to królestwo dla wrażliwców i nieustraszonych poszukiwaczy duchowej przygody... Andrzej Dębkowski

52,30 zł
50,21 zł

Rabat 4,0%
oszczędzasz 2,09 zł

30
Zapiski Anieli - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zapiski Anieli
Dostępny12 szt.

W "Zapiskach Anieli" - swoim debiucie poetyckim - Autorka przedstawia opowieść tytułowej bohaterki. Opowieść o nadziei i marzeniach, ale też o niepewności i zwątpieniu, snutą w rytmie pór roku, na tle zmieniającej się przyrody. Aniela nie znosi jednak chronologii, jednoznaczności, symetrii; woli to, co zamazane, od tego, co w konturach. Ma również niezwykły dar: potrafi przekraczać granice czasu i przestrzeni. Dlatego opowiadana przez nią historia będzie nieco przewrotna. I będzie mieć wiele wymiarów. Posłuchajmy zatem opowieści Anieli.

22,40 zł
21,50 zł

Rabat 4,0%
oszczędzasz 0,90 zł

31
W poszukiwaniu dobrego prawa Księga Jubileuszowa Profesora Mirosława Steca Tom 1-2 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
W poszukiwaniu dobrego prawa Księga Jubileuszowa Profesora Mirosława S...
Dostępny2 szt.

Księga powstała dla uczczenia Jubileuszu 70. urodzin oraz zbliżającego się Jubileuszu 50-lecia pracy akademickiej na Uniwersytecie Jagiellońskim profesora Mirosława Steca. Przygotowane z tej okazji dzieło zawiera opracowania naukowe autorstwa uczniów i współpracowników Pana Profesora ? przyjaciół ze wszystkich ośrodków akademickich w Polsce, a także listy gratulacyjne i wspomnieniowe, nadesłane przez przedstawicieli świata służby publicznej. W ten sposób wszyscy autorzy pragną wyrazić Profesorowi swój podziw dla Jego dokonań na niwie naukowej i w służbie publicznej, a równocześnie wdzięczność za możliwość bycia Jego uczniem, współpracownikiem i przyjacielem.

399,00 zł
359,10 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 39,90 zł

32
Schowek
5,99 zł
33
Kot Charlie M - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kot Charlie M
Trudi
Dostępny22 szt.

Pluszak - przytulanka włoskiej firmy Trudi. Pluszowy pupil o miękkiej i przyjemnej w dotyku sierści oraz pięknej prezencji.

203,00 zł
190,82 zł

Rabat 6,0%
oszczędzasz 12,18 zł

34
Foka klasyczna M - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Foka klasyczna M
Trudi
Dostępny27 szt.

Pluszak - przytulanka włoskiej firmy Trudi. Pluszowy pupil o miękkiej i przyjemnej w dotyku sierści oraz pięknej prezencji.

203,00 zł
190,82 zł

Rabat 6,0%
oszczędzasz 12,18 zł

35
Kotka Celestino klasyczna - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kotka Celestino klasyczna
Trudi
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.01

Pluszak - przytulanka włoskiej firmy Trudi. Pluszowy pupil o miękkiej i przyjemnej w dotyku sierści oraz pięknej prezencji.

203,00 zł
190,82 zł
Powiadomienie

Rabat 6,0%
oszczędzasz 12,18 zł

36
Ostatni taki rok - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ostatni taki rok
Dostępny32 szt.

?Ostatni taki rok? to zbiór felietonów dokumentujących to, co się działo w 2020 roku. Teksty pierwotnie były publikowane bądź w papierowej wersji dwutygodnika Wolna Droga, bądź w portalu NaszaPolska.pl. Autor jest dziennikarzem, byłym posłem na Sejm VIII kadencji, gdzie zasłynął przede wszystkim jako twórca zespołu zajmującego się bezpieczeństwem szczepień. Wtedy właśnie został okrzyknięty ?jeźdźcem proepidemicznej apokalipsy? przez ludzi, którzy dzisiaj szafują zdrowiem Polaków w imię walki z plandemią.

35,00 zł
31,50 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,50 zł

37
Madame Mohr a disparu - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Madame Mohr a disparu
Dostępny5 szt.

Cracovie, 1893. Zofia Turbotynska, sans enfants, mariée ? un professeur d'université, s'efforce de gagner sa place dans la haute société cracovienne. Dans ce but, et pour lutter contre l'ennui de sa vie domestique, elle s'engage au service d'une cause caritative : la Maison Helcel, maison de soins privée pour les malades et les vieux. Lorsqu'une résidente, Mme Mohr, est trouvée morte dans le grenier, le médecin conclut ? une crise cardiaque. Mais Zofia, grande lectrice de romans policiers, y voit aussitôt un acte criminel et décide d'enqu?ter. Plonger dans les secrets des uns et des autres, sinistres ou anodins, est bien plus amusant que coudre des sachets de lavande... Et qui sait, Zofia y trouvera peut-?tre une nouvelle vocation ? Premi?re aventure de cette Miss Marple ? la polonaise, ce roman m?le pastiche hilarant et satire bourgeoise, tout en offrant au lecteur un savoureux portrait de Cracovie, avec ses commérages, ses figures historiques et ses moeurs d'un autre âge.

99,00 zł
89,10 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 9,90 zł

38
Attentat - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Attentat
Dostępny5 szt.

Epiphane Otos serait-il condamné par sa laideur ? vivre exclu de la société des hommes et interdit d'amour? Devenu star - paradoxale - d'une agence de top models, Epiphane sera tout ? tour martyr et bourreau, ambassadeur de la monstruosité internationale... et amoureux de la divine Ethel, une jeune comédienne émue par sa hideur. Sur un th?me éternel, l'auteur d'Hygi?ne de l'assasin et des Catilinaires nous offre un conte cruel et drôle.

36,20 zł
32,58 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,62 zł

39
Schowek
9,99 zł
Powiadomienie
40
Schowek
5,20 zł
4,99 zł
Powiadomienie

Rabat 4,0%
oszczędzasz 0,21 zł

41
Expressionism - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Expressionism
Dostępny3 szt.

Sharp angles, strange forms, lurid colors, and distorted perspectives are classic hallmarks of Expressionism, the twentieth century movement that prioritized emotion over objective reality. Though particularly present in Germany and Austria, the movement's approach flourished internationally and is today hailed as one of the most influential shifts in art history. With leading groups Die Brucke (The Bridge) and Der Blaue Reiter (The Blue Rider), and key players such as Wassily Kandinsky, Egon Schiele, and Emil Nolde, the Expressionists disowned Impressionism, which they regarded as "man lowered to the position of a gramophone record of the outer world", to depict instead a raw and visceral experience of life as it was felt, rather than seen on the surface. Their paintings brim with emotive force, conveyed in particular through intense and non-naturalistic color palettes, loose brushwork, and thick textures. Covering the group's stylistic tendencies, influences, and most important protagonists, this introductory book explores the Expressionist panorama of moods, ideas, and emotions and their abiding quest for deep authenticity.

72,00 zł
42
Koala Puppy S - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Koala Puppy S
Trudi
Niedostępny
Brak

Pluszak - przytulanka włoskiej firmy Trudi. Pluszowy pupil o miękkiej i przyjemnej w dotyku sierści oraz pięknej prezencji.

73,80 zł
69,37 zł
Powiadomienie

Rabat 6,0%
oszczędzasz 4,43 zł

43
Catan: Żeglarze 5/6 graczy (eko) GALAKTA - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Catan: Żeglarze 5/6 graczy (eko) GALAKTA
Galakta
Dostępny23 szt.

Uwaga! To nie jest samodzielna gra. Do rozgrywki wymagany jest Catan: Gra planszowa, Dodatek dla 5-6 graczy oraz rozszerzenie Żeglarze. Dodatek do gry Catan - Żeglarze. Elementy i zasady tego dodatku umożliwiają dwóm dodatkowym graczom na udział w morskiej przygodzie. Proekologiczne zmiany. Nowe wydanie wykonane jest z ekologicznych i łatwych do recyclingu materiałów. Plastikowa wypraska została zastąpiona tekturą, karty pakowane są w papier zamiast w folię, pojawiają się pudełeczka tekturowe do przechowywania elementów. Dzięki temu całość jest bardziej ekologiczna. Nowa odsłona Catanu, a poprzednie wersje... Edycje można ze sobą łączyć. Zmiany dotyczą pakowania komponentów i użytych materiałów. Nowy produkt jest kompatybilny z dodatkami do poprzedniej wersji. Przy samej rozgrywce zmiany nie są praktycznie widoczne. To rozszerzenie pasuje do gry Catan oraz Osadnicy z Catanu w wersji z plastikowymi elementami. UWAGA: Nie można go używać w połączeniu z Osadnikami z Catanu zawierającymi drewniane pionki! Zawartość: 3 pola lądu,7 pól morza,2 ramki,1 żeton portu,30 znaczników,15 brązowych pionków,15 zielonych pionków,6 kart kosztów budowy,1 instrukcja.

102,90 zł
95,70 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 7,20 zł

44
Pewny start.Nowe cztery pory roku.Karty matemat... - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pewny start.Nowe cztery pory roku.Karty matemat...
Dostępny6 szt.

"Pewny start. Liczby" to publikacja przeznaczona dla uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi, szczególnie uczniów z niepełnosprawnością intelektualną. Zamieszczono w niej liczby od 0 do 12 - każdej z nich towarzyszy prezentacja zawierająca: liczbę arabską i rzymską, zegar z zaznaczoną odpowiednią godziną, linijkę z odpowiednią miarą, nazwy miesięcy ze wskazaniem odpowiedniego miesiąca. Dzięki takiemu przedstawieniu liczb uczeń będzie miał możliwość łatwiejszego rozpoznawania, kojarzenia i zapamiętywania.

47,00 zł
42,30 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,70 zł

45
Fun Facts (edycja polska) REBEL - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fun Facts (edycja polska) REBEL
Rebel
Dostępny85 szt.

Nie macie przed sobą tajemnic! Wydaje Ci się, że Ty i Twoi znajomi świetnie się znacie? Fun Facts to oparta na współpracy gra imprezowa, która pozwoli Wam to sprawdzić! W każdej turze odczytujecie na głos dość osobiste pytanie, na które odpowiadacie, wpisując na strzałkę pewną liczbę. Spróbujcie zgadnąć, jak odpowiedzieli pozostali gracze, i ułóżcie swoje odpowiedzi w kolejności rosnącej. Następnie odkryjcie je i sprawdźcie, czy mieliście rację! Na czym to polega? Każda rozgrywka to 8 kart pytań, które pozwolą Wam ustalić, a później pobijać osobiste rekordy! W każdej turze będziecie odpowiadali na jedno pytanie według poniższego schematu: Pierwszy gracz dobiera kartę i odczytuje jej treść na głos.Następnie wszyscy gracze jednocześnie i w tajemnicy zapisują swoją odpowiedź na swojej strzałce bez pokazywania jej pozostałym graczom. Odpowiedź zawsze musi się składać z liczby, a niektóre karty wymagają odpowiedzi w skali od 0 do 100.Następnie zgodnie z kierunkiem ruchu wskazówek zegara wszyscy gracze po kolei wykładają swoje strzałki odpowiedzią do dołu. Każda osoba próbuje odgadnąć, jak odpowiedzieli pozostali i zastanawia się, w którym miejscu umieścić własny wynik.Aby poznać swoje odpowiedzi, odkrywacie strzałki po kolei, zaczynając od tej znajdującej się na samym dole. Ze strzałek powinien powstać rosnący ciąg wartości.Dlaczego pokochasz tę grę? Nic tak nie ożywia imprezy, jak nieoczywiste pytania i zaskakujące odpowiedzi! Nawet po wielu latach przyjaźni wciąż pozostaje wiele do odkrycia i możemy jeszcze lepiej poznać naszych najbliższych.Niektóre z pytań zawartych w grze są zwyczajne, inne zabawne, ale każde z nich może stać się przyczyną ciekawej dyskusji! Zwłaszcza kiedy będziemy musieli skonfrontować nasze przekonania na temat innych osób z rzeczywistością.Zasady gry są bardzo proste, więc Fun Facts świetnie sprawdzą się na początek przygody z planszówkami, w zróżnicowanym gronie i jako relaks między innymi tytułami.Zawartość: 195 kart z pytaniami,8 strzałek,8 zmazywalnych mazaków,żeton gwiazdki,karta rekordów,instrukcja.

89,95 zł
79,16 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 10,79 zł

46
Pewny start. Poznać i zrozumieć uczucia. Poradnik pozytywny - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pewny start. Poznać i zrozumieć uczucia. Poradnik pozytywny
Dostępny13 szt.

Co robić, gdy doświadczy się wszechogarniającej złości? Jak radzić sobie ze stresem i zdenerwowaniem? W jaki sposób postępować, odczuwając smutek czy rozdrażnienie? Publikacja Pewny Start. Poznać i zrozumieć uczucia. Jak sobie radzić z uczuciami. Poradnik pozytywny dostarcza konkretne wskazówki, które pozwalają przepracować negatywne emocje i rozładować towarzyszące im napięcie. Została ona opracowana w szczególności z myślą o uczniach z niepełnosprawnością intelektualną (stopień lekki, umiarkowany lub znaczny) oraz ze spektrum autyzmu. Publikacja: prezentuje w przystępny sposób aż 14 opracowanych przez ekspertów technik radzenia sobie z emocjami. Zostały one podzielone na 4 kategorie. To ćwiczenia za pomocą myśli, oddechu, ciała, a także tzw. wyjścia ewakuacyjne, została napisana łatwym do czytania językiem i ma przystępną formę graficzną - duże, drukowane litery oraz szeroka gama ilustracji obrazkowych ułatwiają przyswojenie informacji, zawiera praktyczne, konkretne wskazówki, które pozwolą uczniowi krok po kroku zapoznać się z poszczególnymi metodami, uczy radzenia sobie z trudnymi emocjonalnie sytuacjami - rozpoznawania i nazywania emocji oraz ich uspokajania. To praktyczna pomoc, która może zostać wykorzystana np. podczas terapii pedagogicznej, zajęć kształcenia specjalnego lub przez samego ucznia w domu.

62,00 zł
55,80 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,20 zł

47
Turbo REBEL - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Turbo REBEL
Rebel
Dostępny43 szt.

Gaz do dechy i prosto do celu! Rozpoczyna się odliczanie, a wraz ze startem samochodów powietrze przecina głośny ryk. Oto początek Grand Prix! Gdy wjeżdżasz w pierwszy zakręt, kurz i wiatr uderzają w Twój kask. Wyciągasz, ile możesz z silnika i prawie wypadasz z trasy, ale chwytasz mocniej kierownicę i prześlizgujesz się, wciąż na pierwszym miejscu. Jednak żeby je utrzymać, będziesz musiał testować granice możliwości swojego samochodu. Czy Twoja wyścigówka wytrzyma maksymalne obciążenie? Czy może silnik zawiedzie na ostatnim zakręcie? Turbo to ekscytująca gra planszowa, która przeniesie Cię na fotel kierowcy uczestniczącego w chaotycznych wyścigach z lat 60. Jej główny mechanizm to proste i intuicyjne zarządzanie kartami. Wybranie odpowiednich ulepszeń pozwoli Twojej wyścigówce na lepsze wchodzenie w zakręty, a także zapewni odpowiednie chłodzenie i utrzymanie największej możliwej prędkości. Ostatecznie jednak wszystko zależy od Twoich umiejętności! Zawartość: 2 ogromne dwustronne plansze (4 tory),4 karty torów,6 wyścigówek,6 drążków zmiany biegów,6 planszetek graczy,72 karty prędkości,48 kart turbo,37 kart obciążenia,114 kart ulepszeń,35 kart sponsorów,10 kart legend,10 kart wydarzeń,planszetka legend,planszetka mistrzostw,6 żetonów pogody,12 żetonów warunków drogowych,2 stanowiska prasowe,notes punktacji,2 instrukcje.

299,95 zł
263,96 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 35,99 zł

48
Sztuka w mundurze - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sztuka w mundurze
Dostępny48 szt.

Publikacja jest obszerną prezentacją działalności Oddziału Grobów Wojennych KGA w Krakowie. Opowiada o aktywności KGA w kontekście historii Galicji z okresu I wojny światowej, ale przede wszystkim przedstawia sylwetki tworzących dla KGA artystów. Oddział funkcjonował w latach 19151918, zajmował się między innymi porządkowaniem pól bitewnych oraz budową cmentarzy na obszarze Galicji Zachodniej. Współpracowało z nim ponad 40 artystów architektów, malarzy, rzeźbiarzy, grafików i fotografów z różnych krajów monarchii. Wprowadzeniem do opowieści o KGA jest tekst dr. Kamila Ruszały, prezentujący wojenne losy Galicji. Ruszała pisze o tułaczce ludności cywilnej i lęku, który budziła armia rosyjska, ale także o tym, skąd wziął się pomysł tworzenia cmentarzy wojennych, przekształcony później w ogromny projekt imperialny. Drugi esej, autorstwa dr Beaty Nykiel, szczegółowo opisuje strukturę KGA, zasady działania i genezę powstania Oddziału. Przedstawia sylwetki stojących na jego czele osób, w szczególności Rudolfa Brocha i Hansa Hauptmanna. Nykiel osadza historię powstawania zespołu galicyjskich cmentarzy wojennych w szerszym kontekście austro-węgierskiej propagandy i polityki historycznej.

169,00 zł
121,68 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 47,32 zł

49
Naucz mnie piosenką + CD - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Naucz mnie piosenką + CD
Dostępny7 szt.

Nauka przez zabawę? Oczywiście! Bo to dobre emocje, świetna atmosfera i zachwycający efekt końcowy. I temu właśnie ma służyć publikacja Naucz mnie piosenką. Jej Autorki od wielu lat pracują z dziećmi w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym w ramach zajęć z wczesnego wspomagania rozwoju. Dzięki temu mogły empirycznie potwierdzić w prowadzonych przez siebie grupach, że informacje podawane w formie wierszowanej, w ruchu, zabawie, a zwłaszcza podczas śpiewania, przynoszą fenomenalne efekty. Dzieci bawiąc się i śpiewając piosenki, mimochodem nabywają wiedzę o otaczającym je świecie oraz szybko i trwale zapamiętują podane w ten sposób wiadomości. Dlatego też Autorki różne treści edukacyjne zaczęły ubierać w melodie. Publikacja przeznaczona jest dla dzieci w wieku od 3 do 6 lat. Można ją wykorzystać na zajęciach indywidualnych i grupowych w przedszkolu, ale przyda się także rodzicom podczas zabaw w domu. Korzystając z piosenek i proponowanych zabaw, dorośli pomogą opanować dzieciom m.in. trudną umiejętność przeliczania, nazwy dni tygodnia, miesięcy, pór roku i kolorów. Dodatkowo przekażą wiedzę o zjawiskach pogodowych, rozwiną orientację w przestrzeni i schemacie ciała, a u najmłodszych wesprą rozwój mowy poprzez śpiewanie piosenek z wyrazami dźwiękonaśladowczymi. Sprawdzi się również w pracy z dziećmi starszymi, które wymagają objęcia specjalnymi działaniami wspomagającymi ich rozwój. Wśród piosenek zawartych w publikacji znalazła się atrakcyjna propozycja na powitanie oraz piosenka urodzinowa, która może stać się częścią rytuału z tej okazji praktykowanego w danej grupie przedszkolnej. W piosenkach nie zabrakło także elementów humoru i abstrakcji tak cenionych przez dzieci i pedagogów. Aranżacje zostały przygotowane specjalnie dla najmłodszych są wyraziste i jednoznacznie nawiązują do treści danej piosenki. Choć niektóre piosenki towarzyszące publikacji początkowo mogą wydawać się trudne są one tak atrakcyjne dla dzieci, że zaczynając zabawę z nimi od ilustrowania ich ruchem, szybko nauczą się słów i melodii.

45,00 zł
32,85 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 12,15 zł

50
Wózek marketowy mały MIX - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wózek marketowy mały MIX
Macyszyn Toys
Dostępny5 szt.

Wózek marketowy mały MIX MIX kolorów - wysyłka losowa.

64,40 zł
57,96 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,44 zł

Wróć do góry