hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2022.10.23

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w niedzielę 23 października 2022 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Seria Niefortunnych Zdarzeń. Tom 1. Przykry początek (Lemony Snicket, Brett Helquist), na drugim Basia i przyjaciele. Wielka księga przygód (Zofia Stanecka, Marianna Oklejak). Kolejny produkt to Seria Niefortunnych Zdarzeń. Tom 2. Gabinet gadów (Lemony Snicket, Brett Helquist) oraz Dobranoc, leniwcu. Seria ze światełkami (praca zbiorowa).
1
Seria Niefortunnych Zdarzeń. Tom 1. Przykry początek - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Seria Niefortunnych Zdarzeń. Tom 1. Przykry początek
Dostępny161 szt.

Jak przystało na tajemniczego Lemony'ego Snicketa, początek musi być przykry, a ten jest szczególnie przykry. W książce Przykry początek poznacie Wioletkę, Klausa i Słoneczko Baudelaire, czyli wyjątkowe rodzeństwo, inteligentne do bólu i obdarzone niespotykanym urokiem osobistym. Cóż z tego, skoro już na początku książki dzieci otrzymują tragiczne wieści i nieszczęście depcze im po piętach. Są jak magnes przyciągający pecha. W jednej tylko książce życie utrudniają im straszny pożar, drapiące ubrania, zimna owsianka na śniadanie, chciwy i odrażający łotr oraz spisek mający na celu zagarnięcie ich majątku. Wciągająca historia od pierwszej do ostatniej strony, która po przeczytaniu pozostawia poczucie niedosytu i zmusza do sięgnięcia po kolejny tom. Książki Lemony'ego Snicketa mają w sobie to coś, co chwyta za serce i sprawia, że Seria Niefortunnych Zdarzeń zyskała miliony wielbicieli na całym świecie, a także została zekranizowana i jest dostępna na platformie Netflix. Książki z serii świetnie sprawdzą się jako prezent dla młodszych i starszych nastolatków oraz dla zagorzałych dorosłych fanów Serii Niefortunnych Zdarzeń. A okładki tego wydania nawiązują do serialu na Netflixie, który z pewnością znany jest młodszym widzom.

39,99 zł
26,39 zł

Rabat 34,0%
oszczędzasz 13,60 zł

30 osób kupiło
2
Basia i przyjaciele. Wielka księga przygód - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Basia i przyjaciele. Wielka księga przygód
Dostępny339 szt.

Basia ma grono przyjaciół, z którymi lubi spędzać czas. Anielka niewiele mówi, ale zabawa z nią nigdy nie jest nudna. Titi pięknie maluje. Zuzia zawsze chce mieć rację, a Marcel najbardziej na świecie kocha zwierzęta, którymi troskliwie się opiekuje. Brat Janek, kuzynka Lula i kuzyn Antek, mimo że starsi, także są świetnymi kompanami do zabawy. W kolejnym tomie z serii lubianych przez dzieci Wielkich ksiąg poznajemy przyjaciół Basi, ich codzienne problemy i niezwykłe przygody. To przepełnione emocjami historie o relacjach z rówieśnikami i rodziną.

39,99 zł
26,79 zł

Rabat 33,0%
oszczędzasz 13,20 zł

19 osób kupiło
3
Seria Niefortunnych Zdarzeń. Tom 2. Gabinet gadów - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Seria Niefortunnych Zdarzeń. Tom 2. Gabinet gadów
Dostępny229 szt.

Jeżeli w kolejnej książce Gabinet gadów Lemony'ego Snicketa, z jakże przykrej Serii Niefortunnych Zdarzeń, spodziewacie się znaleźć szczęśliwe zakończenie równie przykrych przygód rodzeństwa Baudelaire, jesteście w błędzie. Początkowo może się wydawać, że Wioletka, Klaus i Słoneczko znaleźli spokojną przystań w domu przemiłego Doktora Montgomery'ego, jednak nader szybko okazuje się, że nieszczęście znów zaczyna deptać rodzeństwu po piętach. Dzieci będą musiały znieść straszny smród, jadowitą żmiję, ciężką mosiężną lampę, wypadek samochodowy oraz ponowne pojawienie się osoby, której chciałyby już nigdy więcej nie oglądać. Życie jest jak pudełko czekoladek, jak mawiał Forrest Gump, ale te najgorsze trafiają się młodym Baudelaire'om. Książki Lemony'ego Snicketa mają w sobie to coś, co chwyta za serce i sprawia, że Seria Niefortunnych Zdarzeń zyskała miliony wielbicieli na całym świecie, a także została zekranizowana i jest dostępna na platformie Netflix. Książki z serii świetnie sprawdzą się jako prezent dla młodszych i starszych nastolatków oraz dla zagorzałych dorosłych fanów Serii Niefortunnych Zdarzeń. A okładki tego wydania nawiązują do serialu na Netflixie, który z pewnością znany jest młodszym widzom.

39,99 zł
27,19 zł

Rabat 32,0%
oszczędzasz 12,80 zł

17 osób kupiło
4
Dobranoc, leniwcu. Seria ze światełkami - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Promocja
Dobranoc, leniwcu. Seria ze światełkami
Dostępny516 szt.

Dobranoc leniwcu, to książeczka ze światełkami z serii Wieczorynka, w której główny bohater nie chce spać, więc szuka zwierzątek, które będą chciały się z nim pobawić. Niestety jest noc i mała małpka, panda, jaguar i tukan śpią grzecznie wtuleni w rodziców. W końcu zmęczony leniwiec zasypia przy mamie, a gwiazdki mu przyświecają. Wieczorynka to nowa seria świecących książeczek w ramach Akademii Mądrego Dziecka, których celem jest pobudzić zmysł wzroku maluszka. Książeczki z serii Wieczorynka są dobrym sposobem na wyciszenie maluszka przed snem, dzięki spokojnej bajeczce o zasypianiu i stonowanym światełkom.

42,99 zł
29,23 zł

Rabat 32,0%
oszczędzasz 13,76 zł

18 osób kupiło
5
Dzieci z nie-miejsc T.1-2 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dzieci z nie-miejsc T.1-2
Dostępny31 szt.

Książka ta jest wynikiem spotkania praktyków i akademiczek. Wybrali oni formę autoetnograficznej opowieści, aby przybliżyć współczesne doświadczenia opieki nad dziećmi wychowującymi się poza rodzinami, w których się urodziły. Choć każda z przedstawionych w książce historii jest inna i bardzo osobista, wszystkie są częścią szerszej rzeczywistości kulturowej tej dotyczącej współczesnego systemu pomocy w Polsce i tego, jak funkcjonuje on względem dzieci. Teksty te można więc traktować jako komentarz, który narusza hegemoniczne wyobrażenia o cudzie adopcji czy mit kulturowy zapewniający nas, że matka jest tylko jedna. Czytanie tych opowieści pomaga uchwycić wielowymiarowość i nieoczywistość takich słów, jak rodzina, miłość, praca opiekuńcza, państwo, dobro dziecka, adopcja czy matka. Książka została napisana z myślą nie tylko o odbiorcach akademickich, lecz także o praktykach pracownikach systemu i innych osobach zaangażowanych w pomoc dzieciom. W końcu zakładanymi odbiorcami książki są także dzieci, dla których powstał tom drugi.

39,00 zł
27,30 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 11,70 zł

9 osób kupiło
6
Szczepienia. Odkrycia medyczne, które zmieniły.. - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szczepienia. Odkrycia medyczne, które zmieniły..
Dostępny215 szt.

Fascynująca historia szczepień Jeszcze sto lat temu błonica, krztusiec czy polio zbierały wśród dzieci śmiertelne żniwo. Dziś większość z tych chorób została wyeliminowana. Dlaczego mimo to neguje się skuteczność szczepionek? Jaka była droga do jednego z najważniejszych odkryć w dziejach medycyny? David Isaacs przedstawia pełną dramatyzmu historię szczepień. Pisze o rozpaczliwej walce z chorobotwórczymi mikrobami, działaniach prowadzonych metodą prób i błędów oraz tragicznych skutkach epidemii. To także opowieść o zaciętej rywalizacji między wybitnymi naukowcami, a przede wszystkim o sukcesie, którym jest zbiorowa odporność. Odnosząc się do coraz silniejszych ruchów antyszczepionkowych, autor weryfikuje ich argumenty, analizuje mity narosłe wokół immunizacji i przedstawia konsekwencje zaniechania powszechnej wakcynacji.

65,00 zł
49,40 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 15,60 zł

9 osób kupiło
7
Dobranoc, jednorożcu. Seria ze światełkami - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Promocja
Dobranoc, jednorożcu. Seria ze światełkami
Dostępny644 szt.

Książeczka ze światełkami Dobranoc jednorożcu z serii Wieczorynka, opowiada o małym jednorożcu, który nie może zasnąć, ponieważ zgubił swoją ulubioną przytulankę. Odwiedza po kolei swoich przyjaciół by sprawdzić czy któryś z nich nie ma przypadkiem pluszaka. Kolorowa tęcza oświetla mu drogę do innych zwierzątek: narwala, lamy, flaminga, dinozaura i sówek. W końcu znajduje swojego misia i zasypia wtulony w mamusię. Wieczorynka to nowa seria świecących książeczek w ramach Akademii Mądrego Dziecka, których celem jest pobudzić zmysł wzroku maluszka. Książeczki z serii Wieczorynka są dobrym sposobem na wyciszenie maluszka przed snem, dzięki spokojnej bajeczce o zasypianiu i stonowanym światełkom.

42,99 zł
29,23 zł

Rabat 32,0%
oszczędzasz 13,76 zł

7 osób kupiło
8
Macierzyństwo bywa trudne - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Macierzyństwo bywa trudne
Dostępny259 szt.

Wszystkie odcienie macierzyństwa Czy masz poczucie, że odkąd urodziłaś dziecko, jesteś postrzegana wyłącznie jako matka? Czujesz, że bezpowrotnie utraciłaś część siebie, a twój związek przechodzi kryzys? Pozwól sobie na smutek i tęsknotę za dawnym życiem, by móc zaakceptować jego nową jakość. Molly Millwood, psycholożka specjalizująca się w terapii małżeńskiej, a prywatnie mama, tłumaczy, że macierzyństwo wiąże się z całą gamą emocji. Na podstawie osobistych doświadczeń i rozmów z matkami pokazuje, jak narodziny dziecka wpływają na kobietę pod względem fizycznym, psychicznym, emocjonalnym, a także jak zmieniają się relacje partnerskie. Wyjaśnia, dlaczego początkująca mama może czuć się źle w nowej roli, być znudzona monotonią opieki nad dzieckiem czy przeżywać żałobę po utraconej wolności. Zawarte w książce wskazówki pomogą Ci przetrwać niełatwe momenty w procesie stawania się matką, podpowiedzą, jak zadbać o siebie i związek oraz jak dzielić obowiązki wychowawcze. Wszystko po to, byś odnalazła własną drogę do macierzyństwa.

55,00 zł
45,65 zł

Rabat 17,0%
oszczędzasz 9,35 zł

7 osób kupiło
9
Wyspy Kanaryjskie 3w1: przewodnik + atlas + mapa - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyspy Kanaryjskie 3w1: przewodnik + atlas + mapa
Dostępny50 szt.

Wędrówka na najwyższy szczyt Hiszpanii, Pico del Teide, na Teneryfie, wyprawa szlakiem wulkanów na La Palmie, kolacja w niezwykłej restauracji urządzonej w powulkanicznej grocie na Lanzarote, a może relaks na złotych piaskach Fuerteventury? Urokliwe miasteczka Gran Canarii, wiecznie zielone lasy wawrzynowe La Gomery oraz dziewicze tereny El Hierro. Słońce, widowiskowe fiesty i wyśmienita kuchnia. Na Wyspach Kanaryjskich na turystów czeka wiele atrakcji. Przewodnik ExpressMap pomoże je odkryć. Nowa jakość wśród przewodników wyjątkowe połączenie barwnych opisów i szczegółowych map: mapy tras zwiedzania przedstawiające lokalizację wszystkich opisywanych miejsc, bogata treść historia i kultura, przyroda i tradycje, ciekawostki i anegdoty, przydatne informacje praktyczne dni i godziny otwarcia obiektów, ceny biletów, transport publiczny, noclegi, pogoda, informacje o lokalnej kuchni oraz możliwościach aktywnego wypoczynku, przejrzysty układ graficzny umożliwiający łatwe wyszukiwanie informacji, szczegółowy atlas Wysp Kanaryjskich, w którym zaznaczono miejsca opisane w przewodniku, dwustronnie laminowana mapa dołączona do przewodnika.

99,90 zł
69,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 29,97 zł

5 osób kupiło
10
Nowy Jork light: przewodnik + mapa - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowy Jork light: przewodnik + mapa
Dostępny32 szt.

Nowy Jork, miasto, które nigdy nie zasypia Tysiące świateł na Times Square, manhattańskie drapacze chmur, muzea skrywające największe skarby sztuki współczesnej, ikoniczna Statua Wolności. Od dzieł Marca Chagalla w MoMA, przez Strawberry Fields w Central Parku, po spacer Mostem Brooklińskim, zwiedzanie zoo w Bronksie i plażowanie odkryj to, co w Wielkim Jabłku najlepsze! Poznaj Nowy Jork z nową, wyjątkową serią explore! guide light. To prawdziwy niezbędnik w podróży. Konkretne i zajmujące opisy zarówno głównych atrakcji, jak i mniej znanych, ale wartych uwagi miejsc, układają się w gotowe trasy zwiedzania. Ciekawostki z różnych dziedzin są idealnym dopełnieniem całości. Sprawdzone informacje praktyczne pozwolą zaplanować udany urlop, a szczegółowe i rzetelne mapy pomogą odnaleźć się w każdym miejscu.

49,90 zł
34,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 14,97 zł

4 osoby kupiły
11
Sherlock Holmes T.30 Lwia grzywa - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sherlock Holmes T.30 Lwia grzywa
Dostępny21 szt.

Klasyczne opowieści detektywistyczne Arthura Conan Doylea o Sherlocku Holmesie w uproszczonych adaptacjach dla dzieci. Idealna propozycja dla młodych wielbicieli zagadek i kapitalne wprowadzenie do klasyki. Tom 30. Po tym jak postanowił zakończyć karierę detektywa, Holmes zamieszkał w Sussex w nadziei, że nic mu tam już nie zakłóci codziennego spokoju. Gdy miejscowy nauczyciel umiera na jego oczach, Holmes nie bacząc na niebezpieczeństwo zabiera się do rozwiązania sprawy. Bez pomocy Watsona będzie musiał dociec, jak zostały zadane nietypowe rany, a następnie spośród kilku podejrzanych wyłonić sprawcę. Wygląda na to, że ta dziwna sprawa wystawi zdolności Holmesa na ciężką próbę.

27,95 zł
22,36 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,59 zł

2 osoby kupiły
12
Julka mała weterynarka T.6 Dziś pracuję w zoo! - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Julka mała weterynarka T.6 Dziś pracuję w zoo!
Dostępny60 szt.

Edukacyjna seria o przygodach Julki, która pomagając mamie weterynarce, zdobywa wiedzę o zwyczajach wielu gatunków zwierząt. ?Cześć! Jestem Julka. Mam dziesięć lat. I jestem już prawie weterynarką! Moja mama leczy zwierzęta, a ja przyglądam się jej pracy i często w niej pomagam. Obie z moją najlepszą przyjaciółką, Chelsea, kochamy zwierzęta?. Wygrałam w konkursie jeden dzień pracy w ogrodzie zoologicznym! Chelsea będzie mi towarzyszyć. Nie mogę się doczekać, żeby dowiedzieć się jak najwięcej o zwierzętach w zoo. Będę karmić surykatki, tygrysy i pingwiny. A może tamtejsi weterynarze będą potrzebować pomocy?

27,95 zł
22,36 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,59 zł

2 osoby kupiły
13
Administrowanie sieciowymi systemami operacyjnymi - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Administrowanie sieciowymi systemami operacyjnymi
Dostępny80 szt.

Administrowanie sieciowymi systemami operacyjnymi Windows Serwer i Linux Serwer dla każdego Technika i studenta IT to podręcznik przygotowany z myślą o każdym uczniu oraz studencie związanym z kierunkami informatycznymi. Główną tematyką jest konfiguracja i zarządzanie sieciowymi systemami operacyjnymi Windows i Linux, dlatego książka będzie niezastąpioną pomocą podczas przygotowywania się do egzaminów zawodowych, jak i zaliczenia semestru. Zagadnienia opisane w książce zostały odpowiednio ułożone i podzielone na odrębne tematy, gdzie każda usługa to jeden, odrębny rozdział, kolejno omawiający krok po kroku konfigurację usług zarówno w środowiskach Linux jak i Windows.

84,00 zł
58,80 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 25,20 zł

1 osoba kupiła
14
Gra zręcznościowa Rainbow Tower - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gra zręcznościowa Rainbow Tower
Tactic
Dostępny83 szt.

Nie pozwól wieży upaść! W tej grze gracze ostrożnie wyciągają klocki z wieży i układają je na jej szczycie. Czeka jednak na nich kolorowa niespodzianka! To kość wyznacza, jakiego koloru klocek trzeba wyjąć! Przyda się pewna ręka i opanowanie, by wieża się nie zawaliła! Gra kończy się, gdy wieża się zawali. Gracz, podczas którego tury tak się stanie, przegrywa, a zwycięzcami są wszyscy pozostali gracze! Lubiana klasyczna gra z kolorowym zwrotem akcji!Doskonała gra do nauki rozpoznawania kolorów i orientacji przestrzennej.Drewniane elementy gry! Zawartość: 36 drewnianych klocków (w 4 różnych kolorach) i specjalna kość, zasady. Klasyczna gra zręcznościowa dla 2-4 graczy w wieku 5+.

67,80 zł
55,60 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 12,20 zł

1 osoba kupiła
15
Zasada wzajemności - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zasada wzajemności
Dostępny14 szt.

Czy wydarzenie, którego się nie pamięta, może zdeterminować całe życie? Szymon Trojanowski został porwany, będąc jeszcze noworodkiem. Szczęśliwie po kilku dniach powrócił na łono rodziny, jednak później nic już nie było takie samo. Po latach jako psycholog pomaga ludziom w walce z depresją i stresem. Pewnego dnia jeden z jego klientów, który niezwykle mu imponuje, opowiada o zdarzeniu, w którym brał udział. O wypadku, w którym prawdopodobnie ktoś zginął. Od tego momentu życie spokojnego terapeuty zaczyna przybierać zaskakujący obrót, który na końcu zapewni mu... spokój.

41,90 zł
37,71 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,19 zł

1 osoba kupiła
16
Chemia Rozwiazania zeszyt 6-7 Zbiór zadań dla liceum ogólnokształcącego i technikum Tom 3 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Chemia Rozwiazania zeszyt 6-7 Zbiór zadań dla liceum ogólnokształcąceg...
Dostępny9 szt.

Pełne rozwiązania zadań zawartych w zeszycie chemia zbiór zadań dla liceum ogólnokształcącego i technikum - nowa podstawa programowa 2023. Zakres rozszerzony. W książce przedstawiono rozwiązanie wraz z prawidłową odpowiedzą na pytanie zawarte w zeszycie. Michał Fau, Warszawa 2022, oprawa miękka klejona, 138 stron. Opracowany ?Chemia zbiór zadań? ma charakter uniwersalny, jest kompatybilny ze wszystkimi podręcznikami do chemii w zakresie podstawowym i rozszerzonym. Zadania w każdym rozdziale ułożone są tematycznie z zachowaniem rosnącego stopnia trudności. W związku z tym, że chemia jest przedmiotem eksperymentalnym, duży nacisk w prezentowanym zbiorze położony jest na umiejętności związane z projektowaniem i przeprowadzaniem doświadczeń chemicznych. Systematyczne korzystanie z prezentowanego zbioru stanowi istotną pomoc w utrwaleniu i uporządkowaniu wiadomości, umożliwia solidne przygotowanie do egzaminu maturalnego z chemii.

32,00 zł
25,60 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 6,40 zł

2 osoby kupiły
17
Gra planszowa Ty i ja - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gra planszowa Ty i ja
Tactic
Dostępny163 szt.

Rzuć okiem na swój związek i dowiedz się więcej o drugiej połówce! Udało ci się ukryć swoje wady, czy druga połówka wie o tobie wszystko? Ty i ja to zabawny quiz dla par, sprawdzający, jak dobrze się znacie. Wygrywa para, która zna się jak łyse konie! Zawartość: 200 kart, notes, instrukcja. Gra dla 4 i więcej graczy.

73,30 zł
60,11 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 13,19 zł

1 osoba kupiła
18
Blaski i cienie bohaterskiego pięciolecia - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Blaski i cienie bohaterskiego pięciolecia
Dostępny35 szt.

Blaski i cienie bohaterskiego pięciolecia to książka-legenda. Cytowana wprawdzie przez niektórych historyków, począwszy od Adama Borkiewicza w 1957 roku, przeważnie zresztą dzięki samemu Michałowi, który przywiózł trochę egzemplarzy z emigracji, z pominięciem jednakże faktów czy opinii podlegających zapisom cenzury PRL, niedostępna w bibliotekach, chyba że w dziale prohibitów, przekazywana z ręki do ręki, czasem w formie wypisów, przez nielicznych znana w całości. Rok 1989 dla Komendanta Głównego NOW i Dowódcy Mokotowa nie okazał się cezurą. Pośród setek publikacji, w tym reedycji czy wznowień, akurat jego książka nie zaistniała w obiegu czytelniczym. [] Książce Rokickiego nadal nie sprzyjał klimat, bo pamięć o konspiracji narodowej, będącej fundamentem Polskiego Państwa Podziemnego, została wyparta bądź zbyta frazesem nacjonalizmu, a heroiczny, lecz krytyczny opis Powstania Warszawskiego nie pasował do żadnej z dominujących narracji. [] Książka pozostanie jednym z najważniejszych świadectw o czasie wojny, okupacji i powstania. dr hab. Krzysztof Kosiński, prof. IH PAN

59,00 zł
53,10 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,90 zł

1 osoba kupiła
19
Bodio wypowiada pierwsze słowa ????? ???????? ????? ????? - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bodio wypowiada pierwsze słowa ????? ???????? ????? ?????
Niedostępny
Brak

????????? ????? ???? ?? ????? ?? ???? ??????? ???????! ??????????? ??????? ????? ????? ????????? ?????? ????? ?????? ??? ??? ?? ?????? ?????? ? ???????? ????. ?? ?????? ? ?????? ???????? ????? ??? ???? ???????. ? ??? ??????????? ????? ?? ?????? ??????, ??????? ??? ???????????? ???????? ??????. ???????? ? ??????? ?? ?????? ?????????? ??? ? ?????? ? ?????? ???? ?????. ???????? ?????? ??????? ?????????? ?????, ? ?????? ??? ?????????????? ???????? ?????????. ??? ? ????? ??? ?????????? ????????? ?????. ??? ??????? ????? ???????? ???? ?????? ?????????? ??? ?????? ????? ???????????? ???????. ?????????? ???????? ?? ?????? ? ???????? ?????? ?? ????? ??????????, ???? ????????? ????? ?????? ???????????? ?????????? ??????.

51,00 zł
38,25 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 12,75 zł

20
Peppa Chinese Festivals - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Peppa Chinese Festivals
Dostępny5 szt.

This collection of three beautiful Peppa Pig storybooks is perfect for teaching little ones all about Chinese New Year, the Moon Festival and the Dragon Boat Festival.

46,00 zł
21
Peppa Pig: 2022 Advent Calendar Book Collection - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Peppa Pig: 2022 Advent Calendar Book Collection
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.07

Count down to Christmas with Peppa and George with this magical and fun collection of 24 stories! Find a surprise mini storybook behind each door, plus a special Christmas story for Christmas Eve! Stories include: Hide and Seek, Daddy Pig's Birthday, School Play, Bedtime Stories, New Shoes and Peppa's Perfect Christmas. Put the books back inside the windows, so you can reuse your Advent Book Collection every year!

77,00 zł
Powiadomienie
22
Rok 5699. Opowieść o świecie, którego nie ma - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rok 5699. Opowieść o świecie, którego nie ma
Dostępny110 szt.

Tytuł książki sugeruje, że jej akcja rozgrywać się będzie w odległej przyszłości. Nic bardziej mylnego! To nie futurystyczna wizja świata z gatunku science fiction. Rzecz dzieje się w Przemyślu w latach trzydziestych ubiegłego wieku, ale dotyka też czasów współczesnych. Tam mieszkają po sąsiedzku trzej chłopcy ? Franek Wilk, Arie Lejzer i Wasyl Dańko. Lejzerowie prowadzą swój mały handełes, rodzice Wasyla mają niewielkie gospodarstwo, zaś Konstanty Wilk, ojciec Franka, jest lekarzem wojskowym. Poznajemy codzienne życie naszych bohaterów, ich wzajemne relacje, poznajemy religie, kulturę i tradycje trzech nacji, które przez dziesiątki lat egzystowały w zgodzie i pokoju, chociaż bynajmniej nie w idylli. Ich losy splatają się ze sobą w nieprzewidywalnym rytmie wojny i okupacji. Czy w obliczu zagłady przetrwa ich przyjaźń i czy uda im się zachować swoje wartości? Kiedy rozpoczyna się ta opowieść, chłopcy liczą sobie po dwanaście wiosen. Gdy docieramy do finału, znajdują się u schyłku życia. Historia opowiedziana jest z perspektywy chłopca, potem młodego mężczyzny, a wreszcie starego człowieka, który sięga do zakamarków swojej pamięci, by raz jeszcze zmierzyć się z trudną przeszłością. Wydarzenia i realia zostały zaczerpnięte z kart wielkiej historii, natomiast fabuła i postacie bohaterów są tworem czysto literackim i narodziły się w wyobraźni autora. Dlaczego wybrałem datę z kalendarza księżycowo-słonecznego, jakim od dwóch i pół tysiąca lat posługują się Żydzi i który został użyty w Biblii? I który rok w naszym kalendarzu stanowi jego odpowiednik? Mam nadzieję, że odpowiedzi na te pytania znajdziecie na stronicach tej książki. Mimowolnym bohaterem książki jest także magiczne i malownicze miasto Przemyśl. JERZY RASZKOWSKI Autor i kompozytor piosenek, autor spektakli kabaretowych, teatralnych i muzycznych; reżyser i tłumacz. Niedawno wydał autorską płytę ?Swoim głosem?. Z Przemyślem łączą go więzy rodzinne i niezapomniany smak poziomek.

56,99 zł
41,60 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 15,39 zł

23
Close-Up C1 2ed SB + online - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Close-Up C1 2ed SB + online
Dostępny3 szt.

Nowa edycja bestsellerowego kursu dla młodzieży w prywatnych szkołach językowych. Połączenie angażującej tematyki, przygotowania egzaminacyjnego, autentycznych materiałów National Geographic oraz pracy online w doskonałych proporcjach.

179,00 zł
170,05 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 8,95 zł

24
Close-Up C2 2ed SB + online - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Close-Up C2 2ed SB + online
Dostępny5 szt.

Nowa edycja bestsellerowego kursu dla młodzieży w prywatnych szkołach językowych. Połączenie angażującej tematyki, przygotowania egzaminacyjnego, autentycznych materiałów National Geographic oraz pracy online w doskonałych proporcjach. Close-up nie tylko uczy języka angielskiego, ale także przygotowuje uczniów do życia w dzisiejszym świecie, dając im narzędzia XXI wieku, jakimi są umiejętności takie jak autonomia uczenia się, krytyczne myślenie oraz zdolność rozwiązywania problemów, aby mogli je zabrać ze sobą na uczelnie wyższe i wykorzystywać w dorosłym życiu. Kurs doskonale przygotowuje do egzaminów Cambridge.

179,00 zł
170,05 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 8,95 zł

25
Voices A1 Beginner SB Combo Split B + online - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Voices A1 Beginner SB Combo Split B + online
Dostępny5 szt.

Voices to nowy kurs dla młodzieży i dorosłych, dla których język angielski jest oknem na świat, a nauka języka obcego stanowi okazję do poszerzania horyzontów. Poprzez intensywny trening wymowy, ćwiczenia mediacyjne, czytanie ze zrozumieniem połączone z ćwiczeniami na myślenie krytyczne, słuchacz aktywnie buduje szeroki wachlarz kompetencji komunikacyjnych, a także systematyczne ćwiczy struktury leksykalno-gramatyczne.

149,00 zł
141,55 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 7,45 zł

26
Voices A1 Beginner SB Combo Split A + online - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Voices A1 Beginner SB Combo Split A + online
Dostępny5 szt.

Voices to nowy kurs dla młodzieży i dorosłych, dla których język angielski jest oknem na świat, a nauka języka obcego stanowi okazję do poszerzania horyzontów. Poprzez intensywny trening wymowy, ćwiczenia mediacyjne, czytanie ze zrozumieniem połączone z ćwiczeniami na myślenie krytyczne, słuchacz aktywnie buduje szeroki wachlarz kompetencji komunikacyjnych, a także systematyczne ćwiczy struktury leksykalno-gramatyczne.

149,00 zł
141,55 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 7,45 zł

27
Voices B1/B2 Intermediate Plus SB Combo Split B - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Voices B1/B2 Intermediate Plus SB Combo Split B
Dostępny3 szt.

Voices to nowy kurs dla młodzieży i dorosłych, dla których język angielski jest oknem na świat, a nauka języka obcego stanowi okazję do poszerzania horyzontów. Poprzez intensywny trening wymowy, ćwiczenia mediacyjne, czytanie ze zrozumieniem połączone z ćwiczeniami na myślenie krytyczne, słuchacz aktywnie buduje szeroki wachlarz kompetencji komunikacyjnych, a także systematyczne ćwiczy struktury leksykalno-gramatyczne.

149,00 zł
141,55 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 7,45 zł

28
Voices A1 Beginner WB + klucz - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Voices A1 Beginner WB + klucz
Dostępny8 szt.

Voices to nowy kurs dla młodzieży i dorosłych, dla których język angielski jest oknem na świat, a nauka języka obcego stanowi okazję do poszerzania horyzontów. Poprzez intensywny trening wymowy, ćwiczenia mediacyjne, czytanie ze zrozumieniem połączone z ćwiczeniami na myślenie krytyczne, słuchacz aktywnie buduje szeroki wachlarz kompetencji komunikacyjnych, a także systematyczne ćwiczy struktury leksykalno-gramatyczne.

89,00 zł
84,55 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 4,45 zł

29
Voices B1/B2 Intermediate Plus SB Combo Split A - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Voices B1/B2 Intermediate Plus SB Combo Split A
Dostępny3 szt.

Voices to nowy kurs dla młodzieży i dorosłych, dla których język angielski jest oknem na świat, a nauka języka obcego stanowi okazję do poszerzania horyzontów. Poprzez intensywny trening wymowy, ćwiczenia mediacyjne, czytanie ze zrozumieniem połączone z ćwiczeniami na myślenie krytyczne, słuchacz aktywnie buduje szeroki wachlarz kompetencji komunikacyjnych, a także systematyczne ćwiczy struktury leksykalno-gramatyczne.

149,00 zł
141,55 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 7,45 zł

30
Voices B1 Intermediate SB Combo Split A + online - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Voices B1 Intermediate SB Combo Split A + online
Dostępny5 szt.

Voices to nowy kurs dla młodzieży i dorosłych, dla których język angielski jest oknem na świat, a nauka języka obcego stanowi okazję do poszerzania horyzontów. Poprzez intensywny trening wymowy, ćwiczenia mediacyjne, czytanie ze zrozumieniem połączone z ćwiczeniami na myślenie krytyczne, słuchacz aktywnie buduje szeroki wachlarz kompetencji komunikacyjnych, a także systematyczne ćwiczy struktury leksykalno-gramatyczne.

149,00 zł
141,55 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 7,45 zł

31
Voices A2/B1 Pre-Intermediate SB Combo Split B - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Voices A2/B1 Pre-Intermediate SB Combo Split B
Dostępny8 szt.

Voices to nowy kurs dla młodzieży i dorosłych, dla których język angielski jest oknem na świat, a nauka języka obcego stanowi okazję do poszerzania horyzontów. Poprzez intensywny trening wymowy, ćwiczenia mediacyjne, czytanie ze zrozumieniem połączone z ćwiczeniami na myślenie krytyczne, słuchacz aktywnie buduje szeroki wachlarz kompetencji komunikacyjnych, a także systematyczne ćwiczy struktury leksykalno-gramatyczne.

149,00 zł
141,55 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 7,45 zł

32
Voices B1 Intermediate SB Combo Split B + online - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Voices B1 Intermediate SB Combo Split B + online
Dostępny5 szt.

Voices to nowy kurs dla młodzieży i dorosłych, dla których język angielski jest oknem na świat, a nauka języka obcego stanowi okazję do poszerzania horyzontów. Poprzez intensywny trening wymowy, ćwiczenia mediacyjne, czytanie ze zrozumieniem połączone z ćwiczeniami na myślenie krytyczne, słuchacz aktywnie buduje szeroki wachlarz kompetencji komunikacyjnych, a także systematyczne ćwiczy struktury leksykalno-gramatyczne.

149,00 zł
141,55 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 7,45 zł

33
Voices B2 Upper Intermediate SB Combo Split A - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Voices B2 Upper Intermediate SB Combo Split A
Dostępny10 szt.

Voices to nowy kurs dla młodzieży i dorosłych, dla których język angielski jest oknem na świat, a nauka języka obcego stanowi okazję do poszerzania horyzontów. Poprzez intensywny trening wymowy, ćwiczenia mediacyjne, czytanie ze zrozumieniem połączone z ćwiczeniami na myślenie krytyczne, słuchacz aktywnie buduje szeroki wachlarz kompetencji komunikacyjnych, a także systematyczne ćwiczy struktury leksykalno-gramatyczne.

149,00 zł
141,55 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 7,45 zł

34
Voices A2/B1 Pre-Intermediate SB Combo Split A - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Voices A2/B1 Pre-Intermediate SB Combo Split A
Dostępny7 szt.

Voices to nowy kurs dla młodzieży i dorosłych, dla których język angielski jest oknem na świat, a nauka języka obcego stanowi okazję do poszerzania horyzontów. Poprzez intensywny trening wymowy, ćwiczenia mediacyjne, czytanie ze zrozumieniem połączone z ćwiczeniami na myślenie krytyczne, słuchacz aktywnie buduje szeroki wachlarz kompetencji komunikacyjnych, a także systematyczne ćwiczy struktury leksykalno-gramatyczne.

149,00 zł
141,55 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 7,45 zł

35
Voices C1 Advanced WB + klucz - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Voices C1 Advanced WB + klucz
Dostępny5 szt.

Voices to nowy kurs dla młodzieży i dorosłych, dla których język angielski jest oknem na świat, a nauka języka obcego stanowi okazję do poszerzania horyzontów. Poprzez intensywny trening wymowy, ćwiczenia mediacyjne, czytanie ze zrozumieniem połączone z ćwiczeniami na myślenie krytyczne, słuchacz aktywnie buduje szeroki wachlarz kompetencji komunikacyjnych, a także systematyczne ćwiczy struktury leksykalno-gramatyczne.

89,00 zł
84,55 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 4,45 zł

36
Voices A2 Elementary SB Combo Split B + online - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Voices A2 Elementary SB Combo Split B + online
Dostępny4 szt.

Voices to nowy kurs dla młodzieży i dorosłych, dla których język angielski jest oknem na świat, a nauka języka obcego stanowi okazję do poszerzania horyzontów. Poprzez intensywny trening wymowy, ćwiczenia mediacyjne, czytanie ze zrozumieniem połączone z ćwiczeniami na myślenie krytyczne, słuchacz aktywnie buduje szeroki wachlarz kompetencji komunikacyjnych, a także systematyczne ćwiczy struktury leksykalno-gramatyczne.

149,00 zł
141,55 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 7,45 zł

37
Voices C1 Advanced SB Combo Split B + online - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Voices C1 Advanced SB Combo Split B + online
Dostępny2 szt.

Voices to nowy kurs dla młodzieży i dorosłych, dla których język angielski jest oknem na świat, a nauka języka obcego stanowi okazję do poszerzania horyzontów. Poprzez intensywny trening wymowy, ćwiczenia mediacyjne, czytanie ze zrozumieniem połączone z ćwiczeniami na myślenie krytyczne, słuchacz aktywnie buduje szeroki wachlarz kompetencji komunikacyjnych, a także systematyczne ćwiczy struktury leksykalno-gramatyczne.

149,00 zł
141,55 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 7,45 zł

38
Voices A2 Elementary SB Combo Split A + online - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Voices A2 Elementary SB Combo Split A + online
Dostępny5 szt.

Voices to nowy kurs dla młodzieży i dorosłych, dla których język angielski jest oknem na świat, a nauka języka obcego stanowi okazję do poszerzania horyzontów. Poprzez intensywny trening wymowy, ćwiczenia mediacyjne, czytanie ze zrozumieniem połączone z ćwiczeniami na myślenie krytyczne, słuchacz aktywnie buduje szeroki wachlarz kompetencji komunikacyjnych, a także systematyczne ćwiczy struktury leksykalno-gramatyczne.

149,00 zł
141,55 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 7,45 zł

39
Voices B2 Upper Intermediate SB Combo Split B - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Voices B2 Upper Intermediate SB Combo Split B
Dostępny19 szt.

Voices to nowy kurs dla młodzieży i dorosłych, dla których język angielski jest oknem na świat, a nauka języka obcego stanowi okazję do poszerzania horyzontów. Poprzez intensywny trening wymowy, ćwiczenia mediacyjne, czytanie ze zrozumieniem połączone z ćwiczeniami na myślenie krytyczne, słuchacz aktywnie buduje szeroki wachlarz kompetencji komunikacyjnych, a także systematyczne ćwiczy struktury leksykalno-gramatyczne.

149,00 zł
141,55 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 7,45 zł

40
Podatki - ujednolicone przepisy - 3 X 2022 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Podatki - ujednolicone przepisy - 3 X 2022
Dostępny2 szt.

Publikacja podzielona jest na dziesięć głównych działów: 1. Ordynacja podatkowa 2. Podatek dochodowy od osób fizycznych 3. Zryczałtowany podatek dochodowy 4. Podatek dochodowy od osób prawnych 5. VAT 6. Akcyza 7. Rachunkowość 8. Podatki i opłaty lokalne, Opłata skarbowa, Podatek od czynności cywilnoprawnych, Spadki i darowizny 9. Administracja skarbowa 10. Prawo przedsiębiorców Książka ma czytelny i przejrzysty układ. Ostatnie zmiany zostały wyróżnione wytłuszczonym drukiem. Przy każdej zmianie znajduje się przypis, informujący od kiedy zmiana obowiązuje i jakim aktem prawnym została wprowadzona

115,50 zł
41
Tajne operacje - podręcznik źródłowy do Iglicy - Gry i programy
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tajne operacje - podręcznik źródłowy do Iglicy
Dostępny4 szt.

Podręcznik źródłowy do gry fabularnej Iglica: Miasto musi upaść. Aby móc z niego skorzystać, potrzebujesz podręcznika podstawowego do Iglicy. Wsiądź do Ostatniego Pociągu i wykradnij jego tajemnicę. Zabij najpotężniejszą osobę w półświatku Czerwonego Szlaku. Zadbaj o to, aby nikt nie zakłócił ślubu jedynej córki Brata Helliona z Kościoła Spluwy. Uwolnij gnollowego jeńca wojennego z najlepiej strzeżonego więzienia Iglicy. Porwij odrodzoną świętą ze Szlaku Pielgrzyma. Wszystkie powyższe misje i kilka innych znajdziesz w Pierwszej księdze misji, zbiorze scenariuszy do Iglicy, które możesz poprowadzić jako jednostrzał lub świeży wątek trwającej właśnie kampanii. Każda z nich została napisana przez inną osobę wszystkie zaś w taki sposób, aby jak najszybciej zasiąść do sesji.

80,00 zł
72,00 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 8,00 zł

42
Zestaw do pokera w walizce Pro Poker 400 żetonów - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw do pokera w walizce Pro Poker 400 żetonów
United States Playing Card Company
Dostępny28 szt.

Zestaw 400 profesjonalnych, 13,5 gramowych żetonów w 5 nominałach. Optymalna ilość żetonów dla 9 graczy - idealne proporcje poszczególnych nominałów zarówno do gier cash jak i turniejów. Wszystko zamknięte w eleganckiej, pięknej, czarnej aluminiowej walizce. Zestaw zawiera: 400 profesjonalnych, ciężkich żetonów z nominałem,instrukcję do gier w formie broszurki,2 talie kart powlekanych plastikiem,dealer button,elegancką walizkę.

400,00 zł
356,00 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 44,00 zł

43
Voices C1 Advanced SB Combo Split A + online - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Voices C1 Advanced SB Combo Split A + online
Dostępny6 szt.

Voices to nowy kurs dla młodzieży i dorosłych, dla których język angielski jest oknem na świat, a nauka języka obcego stanowi okazję do poszerzania horyzontów. Poprzez intensywny trening wymowy, ćwiczenia mediacyjne, czytanie ze zrozumieniem połączone z ćwiczeniami na myślenie krytyczne, słuchacz aktywnie buduje szeroki wachlarz kompetencji komunikacyjnych, a także systematyczne ćwiczy struktury leksykalno-gramatyczne.

149,00 zł
141,55 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 7,45 zł

44
Cymbałki kolorowe - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cymbałki kolorowe
Trifox
Dostępny2 szt.

Kolorowe cymbałki.

32,30 zł
29,07 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,23 zł

45
Dziecię, które szuka Twojego serca - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dziecię, które szuka Twojego serca
Dostępny38 szt.

Cisza tej nocy zasiadła na tronie, Maleńkie Życie nawiedziło ziemię. Niech te świąteczne tchnienie trafi jako bukiet życzeń do najbliższych nam osób. Każda myśl sprawi ogromną radość obdarowanym oraz przyniesie pewność, że jest ktoś kto szczególnie o nich pamięta. Do tej książeczki można też włożyć opłatek i wysłać bliskiej nam osobie. Książeczka przygotowana jest w trzech odsłonach graficznych okładki, aby każdy obdarowany mógł poczuć się wyjątkowo.

6,10 zł
5,99 zł

Rabat 1,8%
oszczędzasz 0,11 zł

46
Dziecię, które szuka Twojego serca - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dziecię, które szuka Twojego serca
Dostępny26 szt.

Cisza tej nocy zasiadła na tronie, Maleńkie Życie nawiedziło ziemię. Niech te świąteczne tchnienie trafi jako bukiet życzeń do najbliższych nam osób. Każda myśl sprawi ogromną radość obdarowanym oraz przyniesie pewność, że jest ktoś kto szczególnie o nich pamięta. Do tej książeczki można też włożyć opłatek i wysłać bliskiej nam osobie. Książeczka przygotowana jest w trzech odsłonach graficznych okładki, aby każdy obdarowany mógł poczuć się wyjątkowo.

6,10 zł
5,99 zł

Rabat 1,8%
oszczędzasz 0,11 zł

47
Topos 2/2022 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Topos 2/2022
Dostępny7 szt.

ZARE KARTKIJERZY SZYMIKEwangelia Pana naszego Jezusa Chrystusa. Glossy (3) / 4POEZJADARIUSZ WASIELEWSKI, Śmierć w Wenecji / 7EZRA POUND, Śpiew XLV. Gdzie rządzi lichwa. Przeł. Waldemar ŻYSZKIEWICZ / 22KAZIMIERZ NOWOSIELSKI, Narzędzia / 61ADRIANA SZYMAŃSKA, Nie całkiem prywatnie; Aneks do litanii o przyjaźni; Rapsod dla Profesora; Opowieść zimowa / 63MAREK RAPNICKI, Świt / 83KAROL BAJOROWICZ, niekiedy; Trzy fragmenty poematu / 93MIROSŁAW R. KANIECKI, Znaki interpunkcyjne; Trzysta piętnasty wieczór w roku; Jestem; Powrót do dzieciństwa / 111TADEUSZ DZIEWANOWSKI, Rezonans; Zakręt Pięciu Gwizdków; Modlitwa poetów; Mecz na duże bramki / 113ESEJE / SZKICE / ANEKSY KRYTYCZNE / PRZYCZYNKIMIROSŁAW DZIEŃ, O końcu Europy. Trzynasty esej o zarazie świata / 11CEZARY DOBIES, O dochodach Mickiewicza. Lozanna i Paryż / 24KAZIMIERZ NOWOSIELSKI, Godność i mizeria krytyki / 30MAREK SOŁTYSIK, Powieściopisarz ucieka z Chimery /50JAN SOCHOŃ, Złapany za serce jak za słowo. O wierszach zebranych Księdza Janusza St. Pasierba / 84PIOTR WIKTOR LORKOWSKI, Challengerów dwóch / 96KAROL ALICHNOWICZ, Przyjaciel: człowiek, świat, wiersz / 100DOROTA HECK, Sekrety wielkości / 106JADWIGA CLEA MORENO-SZYPOWSKA, Podwójnie wykluczony. Rzecz o Florianie Czarnyszewiczu i jego homerycznej spuściźnie / 115BOGUSŁAW ŻYŁKO, Przyczynek do dziejów niezwykłego pokolenia / 120ADRIANA SZYMAŃSKA, Ufając światłu słowa / 125STANISŁAW DŁUSKI, Zapiski podziemne (1) / 193

23,00 zł
19,99 zł

Rabat 13,1%
oszczędzasz 3,01 zł

48
Dziecię, które szuka Twojego serca - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dziecię, które szuka Twojego serca
Dostępny40 szt.

Cisza tej nocy zasiadła na tronie, Maleńkie Życie nawiedziło ziemię. Niech te świąteczne tchnienie trafi jako bukiet życzeń do najbliższych nam osób. Każda myśl sprawi ogromną radość obdarowanym oraz przyniesie pewność, że jest ktoś kto szczególnie o nich pamięta. Do tej książeczki można też włożyć opłatek i wysłać bliskiej nam osobie. Książeczka przygotowana jest w trzech odsłonach graficznych okładki, aby każdy obdarowany mógł poczuć się wyjątkowo.

6,10 zł
5,99 zł

Rabat 1,8%
oszczędzasz 0,11 zł

49
Królowie srebra - podręcznik źródłowy do Iglicy - Gry i programy
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Królowie srebra - podręcznik źródłowy do Iglicy
Dostępny4 szt.

Podręcznik źródłowy do gry fabularnej Iglica: Miasto musi upaść. Aby móc z niego skorzystać, potrzebujesz podręcznika podstawowego do Iglicy. Otrzymaliście klucze do zakupionego przez Służbę zrujnowanego kasyna Mantikory... i teczkę wycinków z gazet, które rzucają nieco światła na to, kto rozdaje karty w Srebrnej Kwarcie. Wszyscy duzi gracze mają coś do stracenia... oraz coś, czego desperacko pragną.

50,00 zł
45,00 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,00 zł

50
Gra planszowa Uczmy się: Sprytna Karuzela - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gra planszowa Uczmy się: Sprytna Karuzela
Tactic
Dostępny158 szt.

Zakręcona gra w dopasowywanie! Wciągająca gra wspomagająca percepcję wzrokową i umiejętność logicznego myślenia! Zakręć jednym z trzech poziomów karuzeli, ułóż kompletne obrazki i zdobądź żetony ale pamiętaj, że każdy obrót może zapewnić żetony innym graczom! Osoba z największą liczbą żetonów na koniec gry zwycięża w tej kolorowej zabawie! Gra pełna jest kolorowych postaci, a obracając poziomami karuzeli, odsłonicie nowe plansze! Niecodzienna gra w dopasowywanie.Dwustronne poziomy karuzeli zapewniają dwa razy więcej zabawy!Rozwija wczesne umiejętności poznawcze! Zawartość: 5 poziomów karuzeli, oś środkowa, 8 dwustronnych dysków z obrazkami, 13 żetonów. Gra dla 2-6 graczy w wieku 5-8 lat.

88,90 zł
72,90 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 16,00 zł

Wróć do góry