hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2022.10.27

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w czwartek 27 października 2022 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Co chcesz powiedzieć światu (Martyna Wojciechowska), na drugim Krwawy księżyc (Jo Nesbo). Kolejny produkt to Wymyślić miłość na nowo. Jak patriarchat sabotuje relacje między mężczyznami a kobietami (Mona Chollet) oraz Miłość, kłamstwa i sekrety (Krystyna Mirek).
1
Co chcesz powiedzieć światu - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Co chcesz powiedzieć światu
Dostępny365 szt.

Nowa, wyczekiwana książka jednej z najbardziej znanych polskich reporterek. Co chcesz powiedzieć światu daje siłę i nadzieję. Pokazuje świat bez znieczulenia i uwrażliwia na losy innych, niezależnie od tego, kim jesteś i gdzie mieszkasz. Corinne swój pierwszy ultramaraton przez pustynię pokonała w wieku pięćdziesięciu dwóch lat, choć nigdy wcześniej nie biegała. Larysa uciekła przed wojną w Ukrainie z siódemką dzieci, dla których jest mamą zastępczą. W Polsce buduje ich nowe życie. Choć Jennifer urodziła się bez nóg, została wybitną gimnastyczką. Ella pierwszy raz nurkowała z rekinami jako pięciolatka, teraz jest ich obrończynią i rzeczniczką. Morena walczy w Salwadorze o kobiety, które odsiadują wyroki więzienia za poronienie. Darlan jest osobą interpłciową, cudem przeżyła prześladowania, dziś jest pastorką kościoła w Kenii. Marbella była gotowa na wszystko, żeby dać swoim dzieciom przyszłość. Pod koniec życia znalazła się w przytułku dla bezdomnych pracownic seksualnych w Meksyku. To jej dedykuję tę książkę. Co chcesz powiedzieć światu to portrety dziesięciu niezwykłych kobiet, które spotkałam na różnych krańcach świata i w Polsce. Zainspirowały mnie, pokazały drogę, dodały otuchy. Spisałam ich historie, w których głośno mówią o tym, co najważniejsze: o walce o godność i szczęście własne, i drugiego człowieka, o odpowiedzialności za innych i za naszą planetę, o bezwarunkowej miłości, która daje siłę, i determinacji, która pozwala osiągnąć niemożliwe. Ta książka to opowieść o odważnych kobietach, ale też o mnie samej, bo bez nich nie byłabym tym, kim jestem. – Martyna Wojciechowska

49,99 zł
39,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 10,00 zł

309 osób kupiło
2
Krwawy księżyc - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Krwawy księżyc
Dostępny3537 szt.

Czy Harry Hole jest do kupienia? Życie Harry’ego Hole się rozpadło. W akcie rozpaczy ekspolicjant leci do Los Angeles, by tam zapić się na śmierć. Nieubłaganie stacza się na dno, przesiadując w barze. Tutaj poznaje podstarzałą aktorkę Lucille. Kobieta jest zadłużona na niemal milion dolarów, co może mieć śmiertelne konsekwencje. Harry wyrywa się z alkoholowego ciągu, żeby ratować nową znajomą z rąk kartelu narkotykowego. W tym czasie w Oslo zostają zamordowane dwie dziewczyny. Główny podejrzany – potentat na rynku nieruchomości – wynajmuje Harry’ego, by udowodnił jego niewinność. Jeśli w ciągu dziesięciu dni uda się doprowadzić do wykrycia zabójcy, detektyw zdobędzie pieniądze, którymi spłaci dług Lucille. Hole tworzy zespół złożony z taksówkarza handlującego narkotykami, skorumpowanego policjanta i chorego na raka psychologa. Zegar tyka bezlitośnie, Harry popełnia błędy, morderca bawi się ze wszystkimi w kotka i myszkę. A nad Oslo niebawem wzejdzie Krwawy Księżyc…

49,90 zł
32,44 zł

Rabat 35,0%
oszczędzasz 17,46 zł

261 osób kupiło
3
Wymyślić miłość na nowo. Jak patriarchat sabotuje relacje między mężczyznami a kobietami - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Wymyślić miłość na nowo. Jak patriarchat sabotuje relacje między mężcz...
Dostępny713 szt.

W naszej kulturze panuje kult specyficznego modelu miłości, który sprowadza się do dwóch etapów: romantycznych zalążków i tragicznego finału. Wszystko, co dzieje się pomiędzy, wydaje się nudne, konwencjonalne i niegodne opowieści. Co więcej, romantyczne wyobrażenia o miłosnym związku, znajdujące odzwierciedlenie w popkulturze i społecznych przekonaniach, są zbudowane na erotyzowaniu męskiej dominacji i rzekomej kobiecej słabości. Czy nasze fantazje są naprawdę naszymi fantazjami? Jak odzyskać własny świat wyobrażeń, gdy przez całe życie tkwiłyśmy w patriarchacie? – pyta Mona Chollet. I podsuwa mnóstwo pomysłów na to, w jaki sposób – dekonstruując schematy dotyczące kobiecości i męskości – odzyskać przestrzeń dla zbudowania głębokiej relacji, w której obie kochające się osoby mogą wzrastać, rozwijać się i bywać szczęśliwe. Pisarstwo Mony Chollet, francusko-szwajcarskiej eseistki, stało się już europejskim fenomenem. W Polsce ukazały się dotąd dwie jej książki: Tyrania rzeczywistości (przeł. Anastazja Dwulit) oraz kultowe Czarownice. Niezwyciężona siła kobiet (przeł. Sławomir Królak). „Gdybym miała wyznaczyć cel mojemu pisaniu, chciałabym dzięki niemu odnaleźć miłosne uniesienie, ale na innych podstawach. Moim zamiarem nie jest unikanie za wszelką cenę cierpienia: miłość jest zawsze ryzykiem, spotykają się w niej raj i piekło; lecz sądzę, że kiedy jest się kobietą, cierpienie nie jest równe cierpieniu. Przewrotność naszych społeczeństw polega na tym, że zachwalając na każdym kroku heteroseksualność, metodycznie kształcą i socjalizują mężczyzn i kobiety tak, by nie byli w stanie się z sobą porozumieć. Genialne, prawda?”

49,00 zł
28,91 zł

Rabat 41,0%
oszczędzasz 20,09 zł

95 osób kupiło
4
Miłość, kłamstwa i sekrety - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Miłość, kłamstwa i sekrety
Dostępny1834 szt.

Wszyscy kochają prawdę, ale to skomplikowana miłość. Jak przyjdzie co do czego, bardziej kusi słodki smak kłamstwa. Vincent to słynny youtuber kulinarny. Jest przystojny i uwielbiany, mieszka w romantycznej starej willi odziedziczonej po dziadku. Charyzmatyczny przodek dał mu nie tylko posiadłość, lecz także zeszyt z przepisami na potrawy, które kiedyś przyrządzał w prestiżowej francuskiej restauracji. Idealna sytuacja? Mnóstwo kobiet kocha go wirtualnie. W tym również Wiki, która uwielbia zmiany – farbuje włosy tak często, że nawet jej narzeczony za nią nie nadąża. Franek to ciepły, serdeczny mężczyzna. Wzór męża dla Wiki? Mirki nikt nie oszuka. Wynajęta przez Wiktorię detektyw specjalizująca się w tropieniu wszelkich kłamstw jest twarda i rzeczowa. Ma na swoim koncie wiele rozwiązanych spraw. Ale wyciąganie sekretów na światło dzienne zwykle przynosi kłopoty. Czy kiedy wszyscy spojrzą prawdzie w oczy, coś się wreszcie zmieni?

42,90 zł
26,17 zł

Rabat 39,0%
oszczędzasz 16,73 zł

72 osoby kupiły
5
Zaczarowany Świat Sary. 52 lifehacki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Zaczarowany Świat Sary. 52 lifehacki
Dostępny834 szt.

DRUGA książka twórców kanału Zaczarowany Świat Sary! Cześć, kochani! Ogromnie się cieszę, że macie w rękach moją drugą książkę! Chciałabym, żebyście dzięki niej świetnie się bawili, kreatywnie spędzili czas i poznali kilka ciekawych faktów na mój temat. Bardzo lubię różne lifehacki, czyli triki, które mają za zadanie ułatwiać życie. W tej książce zaprezentuję Wam tylko sprawdzone pomysły. Miałam je okazję przetestować i okazały się strzałem w dziesiątkę! Na dodatek większość z nich możecie wykonać samo­dzielnie! Lifehacki podzielone są na tematyczne grupy, mają sześć poziomów trudności i są ilustrowane zdjęciami. Pod każdym z nich znajdziecie również ciekawostki o mnie. Gotowi? No to zaczynamy! 🙂 Poznajcie nieznane dotąd ciekawostki o bohaterach kanału Zaczarowany Świat Sary. Bawcie się wspólnie z Sarą i Wiktorem, realizując kolejne lifehacki, nawet gdy dorośli odłączą Internet! Wykonujcie oryginalne prezenty, twórzcie niezwykłe przedmioty, szykujcie smaczne desery! Polecam również moją pierwszą książkę: Zaczarowany Świat Sary. 52 challenge. Dowiecie się z niej, jak w ciekawy i bezpieczny sposób wykonywać jedyne w swoim rodzaju wyzwania!

49,99 zł
33,49 zł

Rabat 33,0%
oszczędzasz 16,50 zł

68 osób kupiło
6
Tajne państwo z kartonu. Rozważania o Polsce, bezprawiu i sprawiedliwości - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Tajne państwo z kartonu. Rozważania o Polsce, bezprawiu i sprawiedliwo...
Dostępny785 szt.

Od 2015 roku rządowi PiS udała się rzecz bez precedensu - w kilka lat zniszczono instytucje stojące na straży praworządności, budowane w Polsce od lat trzydziestu. (…) Z tego powodu jedno z głównych pytań, które zadają sobie dzisiaj Polacy, brzmi: czy polskie państwo prawa da się odbudować, a jeśli tak, to jak należy to zrobić i jak długo będzie to trwało? Pytanie to jest mimo wszystko wyrazem głębokiej nadziei, że jeszcze nie wszystko stracone. Tajne państwo z kartonu to wybór najlepszych, najbardziej aktualnych tekstów Marcina Matczaka z lat 2015-2022, publikowanych pierwotnie na łamach prasy. Autor - jeden z najbardziej znanych obrońców praworządności w Polsce - punkt po punkcie pokazuje, jak obecna władza niszczy nasz kraj, demontując po kolei jego instytucje, rozbijając wspólnotę narodową, destabilizując nasz język propagandą i nowomową. Nie poprzestaje jednak na gorzkiej diagnozie, ale stawia pytania o to, co możemy z tym zrobić. Wszak jedynym sposobem na to, by historia się nie powtarzała, jest dokładnie ją poznać i zrozumieć. Książka ta jest więc nie tylko swoistą kroniką minionych siedmiu lat, ale też inspirującym zaproszeniem do namysłu nad - oby lepszą - przyszłością.

49,99 zł
33,49 zł

Rabat 33,0%
oszczędzasz 16,50 zł

56 osób kupiło
7
Uchwyt Do Nauki Pisania 3szt Pbh - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Uchwyt Do Nauki Pisania 3szt Pbh
Hasta
Dostępny100 szt.

9,99 zł
52 osoby kupiły
8
Oczami Jezusa - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Oczami Jezusa
Dostępny58 szt.

Jest ponadto wiele innych rzeczy, których Jezus dokonał, a które gdyby je szczegółowo opisać, to sądzę, że cały świat nie pomieściłby ksiąg, jakie trzeba by napisać (J 21, 25). Ta książka to zbiór historii o tym, jak Jezus wędrował wraz z uczniami do Jerozolimy. Daje nam obraz szczegółów ich codziennego życia. Podczas podróży Jezus dotyka serc, duszy i myśli wszystkich, z którymi rozmawia. Czyniąc to, wielokrotnie objawia swoją Boskość. Gdy czytałem tę książkę, czułem, że zdobywam wiedzę o uczuciach i myślach Jezusa, który żył niegdyś jako człowiek podobny do nas. Jego radości, smutki, Jego jedność z Ojcem oświecała Jego Boska mądrość i Jego ludzka wiedza. Oczami Jezusa C.A. Amesa to zbiór opowieści o życiu Jezusa spisany na podstawie prywatnych objawień autora, przypominających wizje bł. Anny Katarzyny Emmerich czy św. Brigidy Szwedzkiej. Są to opowieści wyjątkowe, bowiem ich narratorem jest sam Jezus, a wszystkie wydarzenia obserwujemy Jego oczami.

54,90 zł
31,84 zł

Rabat 42,0%
oszczędzasz 23,06 zł

46 osób kupiło
9
Jak zerwać z nałogiem bycia sobą - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jak zerwać z nałogiem bycia sobą
Dostępny79 szt.

Czy wiesz, że możesz gruntownie odmienić swój mózg już w cztery tygodnie? Ten krótki czas wystarczy na całkowite odrzucenie negatywnych przekonań, nawyków i przyzwyczajeń oraz zastąpienie ich pozytywnymi odpowiednikami. Przekonały się o tym już tysiące ludzi korzystających z programu dr. Joe Dispenzy! Poznaj skuteczne techniki, takie jak medytacje, które pozwolą Ci dostać się do systemu operacyjnego Twojego mózgu, skąd będziesz w stanie rozpocząć zmiany swoich przekonań. W tym skorygowanym wydaniu Wymień umysł na lepszy model, posiadającym nową okładkę oraz zmieniony tytuł, znajdziesz klucz do wprowadzenia pozytywnych zmian w swoim mózgu i życiu! Odkryj nieograniczone możliwości swojego umysłu!

99,90 zł
74,93 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 24,97 zł

44 osoby kupiły
10
Nastolatki. Kiedy kończy się wychowanie? - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nastolatki. Kiedy kończy się wychowanie?
Dostępny3002 szt.

Ile odpowiedzialności można przekazać nastoletniemu dziecku? Co robić, kiedy nie radzą sobie w szkole? Jak reagować na łamanie ustalonych reguł? Co robić, kiedy dom zamienia się w hotel? Jak odbudować nadszarpnięte zaufanie? Kiedy miłość rodziców zamienia się w obsługę? Gdy dzieci kończą dziesięć lat, powoli wchodzą w wiek nastoletni. Cztery lata potem jest już za późno na wychowanie - twierdzi Jesper Juul. Niestety, właśnie wtedy wielu rodziców próbuje w pośpiechu nadrabiać zaległości wychowawcze i naprawiać błędy. Takie turbowychowanie nie przynosi jednak spodziewanych rezultatów. Rodzice wciąż mają duży wpływ na myślenie i postępowanie nastolatka, ale jako partnerzy, którzy poprzez swoje wartości i doświadczenie motywują go do odpowiedzialnego wejścia w dorosłość.

35,00 zł
28,35 zł

Rabat 19,0%
oszczędzasz 6,65 zł

33 osoby kupiły
11
Wszystko dla Emilii - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wszystko dla Emilii
Dostępny476 szt.

Pełna czułości opowieść o wyboistej drodze do szczęścia i o prawdziwych obliczach miłości Podczas zimowego balu warszawski zabawkarz Jakub Modrzycki poznaje miłość swojego życia, Emilię. Potem wszystko toczy się jak w najpiękniejszej bajce – wspaniały ślub, dom, dzieci, doskonale prosperujący interes. Chciałoby się powiedzieć: żyli długo i szczęśliwie. A jednak… mijają lata i coś się zmienia. Bez kłótni i dramatów Modrzyccy dzień po dniu oddalają się od siebie. Nie ma w tym niczyjej winy, a może oboje są winni? Kilka dni przed adwentem na jaw wychodzą sekrety odzierające Jakuba ze złudzeń. Jego rodzinne szczęście jest zagrożone, a miłość żony staje się wielką niewiadomą. Czy dla państwa Modrzyckich jest jeszcze nadzieja? Czy grudniowych dni wystarczy, by odnaleźć zagubioną bliskość?

44,90 zł
29,63 zł

Rabat 34,0%
oszczędzasz 15,27 zł

28 osób kupiło
12
Pakiet TOPR. Żeby inni mogli przeżyć / Nie każdy wróci - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
79,99 zł
50,39 zł

Rabat 37,0%
oszczędzasz 29,60 zł

26 osób kupiło
13
Wojna. Reportaż z Ukrainy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wojna. Reportaż z Ukrainy
Dostępny387 szt.

Ta wojna jest blisko. Kilkanaście kilometrów od polskiej granicy znajdują się w pełni uzbrojone posterunki wojskowe, a w nich żołnierze gotowi walczyć z rosyjskim najeźdźcą aż do śmierci. Ale oprócz geografii chowa się w bliskości tej wojny jeszcze inna, upiorna prawda. Niemiłosiernie bombardowana charkowska dzielnica Sałtiwka łudząco przypomina przecież blokowiska łódzkiego Widzewa czy warszawskiego Ursusa. Tak więc serce podpowiada mroczne pytanie: czy wojna taka może rozgorzeć w Polsce? Umysł nie pozostaje dłużny tym rozważaniom – Rosjanie ćwiczyli przecież już atak nuklearny na Warszawę. Wrogość do Polski wpisana jest w ideologię rosyjskiego imperium. Reportaż wojenny Jakuba Maciejewskiego jest lekturą nie tylko niezwykle wciągającą, ale także do bólu prawdziwą i pouczającą. Autor książki dotarł na front jako jeden z pierwszych i spędził tam – z przerwami – ponad 140 dni. Doświadczył rzeczy, które nam – Polakom XXI wieku – wydawały się już niemożliwe. Przeżył koszmar donbaskiego frontu, trwał z mieszkańcami Kijowa podczas bombardowań, widział ślady rosyjskiego ludobójstwa dokonanego w Iziumie. Na tak zwanych drogach życia stał się świadkiem niezwykłej odwagi ukraińskiej ludności cywilnej, zaś w Jagodnem trafił na świeże ślady obozu koncentracyjnego, w którym Rosjanie mordowali Ukraińców. I choć nieraz łzy złości, rozpaczy i bólu uniemożliwiały mu pisanie, to jednak Jakub Maciejewski relacjonuje tę wojnę szczerze i bezpośrednio. Słowo jest uzupełnione obrazem, który nieraz staje się najmocniejszą formą przekazu. Blisko 80 ilustracji zamieszczonych w tej książce domyka klamrą brutalny krajobraz po rosyjskiej inwazji. Co ważne, ta książka jest również ostrzeżeniem. Przez kilka dekad wierzyliśmy w naiwną bajeczkę o lepszych i bezpieczniejszych czasach. Co jeśli zachodnim politykom morderstwa w Irpieniu czy bombardowania szpitali i przedszkoli nie przemówiły do rozsądku? Czy będzie inaczej, gdyby to Polska stała się kolejną ofiarą rosyjskiej agresji? Czy nie znajdzie się jakieś wygodne usprawiedliwienie, by reakcję krajów zachodnich opóźnić? Perspektywa polska wraca w tej książce często. Autor zauważa, że jego polskość otworzyła mu na Ukrainie wiele drzwi, które dla innych pozostały zamknięte. Każdy z oficerów i żołnierzy podkreślał wobec niego swoją dozgonną wdzięczność za serca i drzwi, które zostały otwarte w Polsce dla ich matek, żon, dzieci i starców. Czy może się to stać fundamentem odbudowy idei starej i wielkiej Rzeczypospolitej – pomimo niezwykle trudnej historii najnowszej? Również na to pytanie Autor książki szuka odpowiedzi.

69,00 zł
42,09 zł

Rabat 39,0%
oszczędzasz 26,91 zł

23 osoby kupiły
14
Ciałożyczliwość. Jak zaakceptować swoje ciało i żyć w zgodzie ze sobą - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ciałożyczliwość. Jak zaakceptować swoje ciało i żyć w zgodzie ze sobą
Dostępny431 szt.

Ta książka to przewodnik budowania zdrowej relacji z ciałem, opartej na życzliwej trosce i szacunku. Dowiesz się z niej, skąd bierze się negatywny obraz ciała i jak można go zmienić. Znajdziesz wskazówki, jak dbać o własne granice, jak wypracować zdrowe podejście do aktywności fizycznej, a także wspierać swoje dziecko w budowaniu dobrej relacji z ciałem. Praktyczne narzędzia, tworzące programy pracy krok po kroku, pomogą ci zawrzeć pokój ze swoim ciałem, czyli z samą sobą. Twoje ciało to przecież Ty i Twoja historia – nie projekt do wykonania, nie zdjęcie „przed” i „po”. Agata Głyda – psycholożka, certyfikowana psychoterapeutka poznawczo-behawioralna, specjalistka psychodietetyki, wykładowczyni na uniwersytecie SWPS, doświadczona terapeutka indywidualna i grupowa. Jest autorką bloga psychologodiecie.pl oraz konta na Instagramie @psycholog_o_diecie. Jej misja to pomaganie kobietom „w osiągnięciu równowagi, a nie najniższej wagi”.

59,90 zł
40,13 zł

Rabat 33,0%
oszczędzasz 19,77 zł

20 osób kupiło
15
Pop manga dragons and other magically mythical creatures - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pop manga dragons and other magically mythical creatures
Dostępny226 szt.

Barwne, surrealistyczne i niesamowite zwierzęta powietrza, lądu i morza! Z głębi swojej szalonej wyobraźni Camilla d’Errico powołuje do życia mnóstwo niezwykłych stworzeń z mitów, folkloru i legend, dodając swój autorski znak – inspirację mangą! Użyj swojej własnej palety, aby ożywić fantastyczne stwory, takie jak gryfy, hydry i centaury, a także te inne, o których prawdopodobnie nigdy nie słyszałeś! Twoja umiejętność kolorowania zamieni te niezwykłe istoty w przykuwające wzrok, jedyne w swoim rodzaju dzieła sztuki.

29,99 zł
19,99 zł

Rabat 33,3%
oszczędzasz 10,00 zł

15 osób kupiło
16
Nikt nie idzie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nikt nie idzie
Dostępny272 szt.

Po tym, jak Olga zobaczyła go po raz pierwszy, uporczywie wracał do niej w myślach. Tajemnicza postać z plecakiem pełnym kolorowych balonów. Ni to mężczyzna, ni dziecko. Ona samotna, on osobny i zamknięty we własnym świecie – ich losy przetną się ponownie na skrzyżowaniu ulic w chwili tragicznego zdarzenia. Dzięki zaskakującej kompozycji Małecki stopniowo odkrywa przed czytelnikiem prawdziwy bieg zdarzeń. Gdzieś między dwojgiem bliskich, lecz obcych sobie ludzi są niewypowiedziane słowa, niespełnione relacje oraz zawieszone gesty. Wielkie miasto wypełniają miłość i samotność. Nikt nie idzie to powieść, która hipnotyzuje i zostaje w pamięci na długo.

44,99 zł
31,04 zł

Rabat 31,0%
oszczędzasz 13,95 zł

14 osób kupiło
17
Życie polskie w dawnych wiekach - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Życie polskie w dawnych wiekach
Dostępny305 szt.

Książki, które od ponad 100 lat cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem czytelników, prezentując historie wzięte z życia szlachty i magnaterii, a także barwny obraz staropolskich obyczajów na szerokim tle historycznym.

44,00 zł
26,40 zł

Rabat 40,0%
oszczędzasz 17,60 zł

14 osób kupiło
18
Koncentracja i uważność. Ćwiczenia ręki i głowy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Koncentracja i uważność. Ćwiczenia ręki i głowy
Dostępny11 szt.

Koncentracja i uważność to książka zawierająca ćwiczenia ręki i głowy! Dzięki wykonywaniu zadań powoli i uważnie, dziecko w naturalny sposób uczy się koncentracji, wzmacnia koordynację ręki, bez wysiłku przygotowuje się do pisania i liczenia. Koncentracja bardzo ułatwia naukę w szkole. Ćwiczenia w tej książce uczą zauważania drobnych różnic, planowania kolejności ruchów i utrzymywania ich płynności.

21,99 zł
14,99 zł

Rabat 31,8%
oszczędzasz 7,00 zł

14 osób kupiło
19
Komiks społeczny 2 w.3 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Komiks społeczny 2 w.3
Dostępny102 szt.

Książka jest kontynuacją Komiksu społecznego. Część druga to 20 zupełnie nowych historyjek wzbogaconych o dodatkowe zadania, a także o karty, na których dziecko tworzy własne komiksy. Tematy poruszone w publikacji dotyczą między innymi: relacji rówieśniczych, skutecznej komunikacji, rozwiązywania konfliktów, dylematów moralnych, budowania asertywnej postawy, empatii oraz umiejętności przyjmowania perspektywy innych osób, przestrzegania norm społecznych. Komiks społeczny 2 to książka skierowana do dzieci w wieku 713 lat, ich terapeutów, nauczycieli oraz rodziców. Forma publikacji sprawdzi się podczas indywidualnej pracy z dzieckiem, a także w trakcie zajęć grupowych czy lekcji profilaktyczno-wychowawczych.

24,00 zł
17,99 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 6,01 zł

10 osób kupiło
20
Prawem i lewem. Obyczaje na Czerwonej Rusi w pierwszej połowie XVII wieku - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Prawem i lewem. Obyczaje na Czerwonej Rusi w pierwszej połowie XVII wi...
Dostępny254 szt.

Książki, które od ponad 100 lat cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem czytelników, prezentując historie wzięte z życia szlachty i magnaterii, a także barwny obraz staropolskich obyczajów na szerokim tle historycznym.

89,00 zł
54,29 zł

Rabat 39,0%
oszczędzasz 34,71 zł

10 osób kupiło
21
Droga do ruiny. Tajny plan globalnego kryzysu.. - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Droga do ruiny. Tajny plan globalnego kryzysu..
Dostępny19 szt.

Metody naukowe można stosować w ekonomii i uzyskiwać dzięki temu świetne wyniki, jednak większość popularnych ekonomistów to nie naukowcy, a dogmatycy. Zachowują się jak politycy, populiści albo propagandyści. Ignorują fakty, które nie popierają ich twierdzeń. Pragną naukowego prestiżu bez zachowania naukowego rygoru. Efektem takich działań są: kiepski wzrost gospodarczy, nieoczekiwane reakcje giełdy i rynków finansowych, a w konsekwencji - światowy kryzys, bankructwa i załamania finansowe. Trzymasz w ręku książkę, która odsłania mroczne tajemnice elit, rządów i polityków. Wiedza w niej zawarta będzie bezcenna w obliczu kolejnego kryzysu, na który już teraz przygotowują się rekiny finansjery. Droga do ruiny wyjaśnia podstawowe procesy zachodzące w gospodarce. Pokazano w niej, jak posłużyć się trzema najważniejszymi nowymi narzędziami badawczymi w tej dziedzinie: psychologią behawioralną, teorią złożoności i wnioskowaniem przyczynowym. Opisano kilka wątków w skomplikowanej sieci XXI-wiecznych rynków kapitałowych. Powstał fascynujący i zarazem przerażający obraz. Niestety, prezentuje on przyszłość - niepodobną do niczego, co do tej pory widzieliśmy. W tej książce przeczytasz między innymi: o świecie, w którym króluje jeden pieniądz i jeden porządek, o tym, jak złożona jest maszyna do robienia pieniędzy, o tym, kim są eksperci ekonomii, o tym, czym jest dług w gospodarce, o tym, jak wyglądają faszyzm i demokracja w nowych odsłonach. Rozpoznaj tajne plany najbardziej wpływowych ludzi na świecie!

59,00 zł
39,53 zł

Rabat 33,0%
oszczędzasz 19,47 zł

10 osób kupiło
22
Skryjek i inne wesołe historyjki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Skryjek i inne wesołe historyjki
Dostępny580 szt.

Na letnisku, przy zabawie w chowanego, Aga spotyka tajemniczego Ktosia. Jest tyci, obrażony i ma żółtomleczną czuprynkę. – A mnie? Czemu mnie nie szukałaś? Ja też byłem schowany! – naburczał na Agę. I tak zaczęła się zabawa ze Skryjkiem. Jeśli chcecie do niej dołączyć, to zapraszamy!

32,90 zł
18,99 zł

Rabat 42,3%
oszczędzasz 13,91 zł

10 osób kupiło
23
To wróci Przeszłość i przyszłość pandemii - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
To wróci Przeszłość i przyszłość pandemii
Dostępny40 szt.

[...] cały ten tom stanowi bezcenny materiał, niezbędny, by przyjrzeć się samym sobie, swoim odwiecznym grom z cieniami, intelektualnym fiksacjom, które potrafimy włączać w dowolny porządek i ograniczeniom własnych narzędzi poznawczych. W ten sposób książka o pandemii okazuje się metatekstualną bombą - książką o dyskursach i ich ślepych zaułkach. To wróci jako świadectwo jest fascynujące, bolesne i mądre także dlatego, że bezlitośnie obnaża naszą całkowitą bezradność wobec plag(i). Joanna Krakowska, historyczka teatru i sztuki To pierwsze tak wszechstronne omówienie zjawiska pandemii. Cały tom przeszywa pytanie, czy stworzona przez pandemię szansa na zmianę została wykorzystana, czy zmarnowana. Napięcie między optymizmem a pesymizmem organizuje wszystkie teksty. Kacper Pobłocki

44,00 zł
29,48 zł

Rabat 33,0%
oszczędzasz 14,52 zł

9 osób kupiło
24
Zamiast wychowania. O sile relacji z dzieckiem - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zamiast wychowania. O sile relacji z dzieckiem
Dostępny3002 szt.

Z Jesperem Juulem rozmawia Ingeborg Sz?ll?si Jak kochać dzieci, żeby czuły, że są kochane? Czy oddając im odpowiedzialność za siebie, oddajemy swoją władzę w rodzinie? Kiedy naprawdę jesteśmy rodzicami, a kiedy tylko gramy rolę rodziców? Na czym polega prawdziwy dialog z dzieckiem? W osobistej rozmowie Jesper Juul porusza cale bogactwo wątków związanych z wychowaniem dzieci. Poczucie własnej wartości, nauka odpowiedzialności, rozwiązywanie sytuacji konfliktowych, problemy w szkole - te i wiele innych kwestii pojawiają się w tej książce. Cenne są liczne przykłady z doświadczenia i praktyki poradniczej duńskiego pedagoga, które pozwalają bliżej zrozumieć jego podejście do dzieci i do rożnych problemów w rodzinie.

35,00 zł
29,05 zł

Rabat 17,0%
oszczędzasz 5,95 zł

11 osób kupiło
25
Samochodzik Franek. Pociągi - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Samochodzik Franek. Pociągi
Dostępny627 szt.

Poczytaj o przygodach sympatycznego czerwonego samochodzika Franka i jego licznych przyjaciół. W książeczkach oprócz historyjki do czytania, znajdziesz zagadki, quizy i łamigłówki.

9,99 zł
7,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 2,00 zł

8 osób kupiło
26
Kalendarz 2023 biurkowy stojący Polskie klimaty - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalendarz 2023 biurkowy stojący Polskie klimaty
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.10

Kalendarz biurkowy, stojący, w układzie miesięcznym. Informacje dodatkowe zamieszczone w kalendarzu: imieniny święta Wymiar całkowity 240 x 140 mm Możliwość wykonania nadruku reklamowego na stopce kalendarza.

11,40 zł
9,99 zł
Powiadomienie

Rabat 12,4%
oszczędzasz 1,41 zł

8 osób kupiło
27
Słowa mocy. Sztuka tworzenia szczęśliwego życia - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Słowa mocy. Sztuka tworzenia szczęśliwego życia
Dostępny1025 szt.

Wdzięczność, intuicja, pasja, odwaga, zaangażowanie, odpuszczenie, uważność, spontaniczność, determinacja, wrażliwość, wytrwałość… Każde słowo niesie określony ładunek energetyczny. Może nas zranić albo uskrzydlić i dodać nam sił. Gdy sięgamy po słowa pełne pozytywnej mocy - i tym samym po energię, którą są przepełnione - szczęście i spełnienie mogą zaistnieć. Życie przypomina ogród - możemy wypełnić je chaosem, ale możemy też zadbać, by kwitło, zachwycało barwami i harmonią. Wybór należy do nas. A wszystko zaczyna się od naszych myśli i słów. Przekonaj się, co potrafią zdziałać dobre słowa i jak wszechświat dzięki nim cię wspiera. Poznaj także moje niezawodne afirmacje oraz modlitwy i medytacje pełne mocy. Możesz praktykować je każdego dnia i dzięki nim doświadczać przemiany. Przed nami kolejna niezwykła podróż do dobrego, spełnionego, szczęśliwego życia. Ruszajmy! Z miłością, Agnieszka

69,99 zł
48,99 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 21,00 zł

7 osób kupiło
28
Samochodzik Franek. Wyprawa z dziadkiem - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Samochodzik Franek. Wyprawa z dziadkiem
Dostępny366 szt.

Poczytaj o przygodach sympatycznego czerwonego samochodzika Franka i jego licznych przyjaciół. W książeczkach oprócz historyjki do czytania, znajdziesz zagadki, quizy i łamigłówki.

9,99 zł
7,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 2,00 zł

7 osób kupiło
29
Marszałek, ten od Reksia - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Marszałek, ten od Reksia
Dostępny49 szt.

O życiu twórcy, psie Reksiu i polskiej animacji filmowej w latach 60., 70. i 80. XX wieku. Niezwykła biografia Lechosława Marszałka – opowiedziana przez jego żonę. Fakty i anegdoty, niepublikowane dotąd szkice i rysunki. Unikatowe treści nie tylko dla wielbicieli polskich klasycznych kreskówek.

59,90 zł
44,33 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 15,57 zł

7 osób kupiło
30
Krwawy księżyc - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Krwawy księżyc
Dostępny311 szt.

Czy Harry Hole jest do kupienia? Życie Harry’ego Hole się rozpadło. W akcie rozpaczy ekspolicjant leci do Los Angeles, by tam zapić się na śmierć. Nieubłaganie stacza się na dno, przesiadując w barze. Tutaj poznaje podstarzałą aktorkę Lucille. Kobieta jest zadłużona na niemal milion dolarów, co może mieć śmiertelne konsekwencje. Harry wyrywa się z alkoholowego ciągu, żeby ratować nową znajomą z rąk kartelu narkotykowego. W tym czasie w Oslo zostają zamordowane dwie dziewczyny. Główny podejrzany – potentat na rynku nieruchomości – wynajmuje Harry’ego, by udowodnił jego niewinność. Jeśli w ciągu dziesięciu dni uda się doprowadzić do wykrycia zabójcy, detektyw zdobędzie pieniądze, którymi spłaci dług Lucille. Hole tworzy zespół złożony z taksówkarza handlującego narkotykami, skorumpowanego policjanta i chorego na raka psychologa. Zegar tyka bezlitośnie, Harry popełnia błędy, morderca bawi się ze wszystkimi w kotka i myszkę. A nad Oslo niebawem wzejdzie Krwawy Księżyc…

59,90 zł
44,93 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 14,97 zł

6 osób kupiło
31
Koko - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Koko
Dostępny1123 szt.

Koko Petera Strauba to wciągający thriller psychologiczny, w którym horror i paranoja są nie do odróżnienia od rzeczywistości. Koko. Tylko czterech mężczyzn wie co to znaczy. Teraz muszą to powstrzymać. Byli wietnamscy weterani - lekarz, prawnik, robotnik i właściciel restauracji. Bardzo różnią się od siebie, łączy ich jednak wspólna historia i jedna przygniatająca tajemnica. Teraz połączyli się ponownie i wkrótce wyruszą na wyprawę, która poprowadzi ich z Waszyngtonu, przez cmentarze i zaułki Dalekiego Wschodu, do ludzkiej dżungli Nowego Jorku, gdzie zapolują na kogoś z przeszłości, kto powstał z mroku, aby zabijać, zabijać, zabijać.

59,00 zł
47,20 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 11,80 zł

6 osób kupiło
32
Jedyni dobrzy Indianie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jedyni dobrzy Indianie
Dostępny703 szt.

Dziesięć lat temu Ricky, Gabe, Lewis i Cassidy zastrzelili kilka jeleni. Dzieje się tak co rok, od niepamiętnych czasów. Od zawsze. Tym razem jednak było inaczej. Dekadę później ci sami ludzie stają się tropioną zwierzyną. Spętani więzami dziedzictwa kulturowego, społecznym konwenansem i uwięzieni w bezkresnym krajobrazie muszą - oni sami i ich dzieci - stawić czoło rozwścieczonemu duchowi Jedyni dobrzy Indianie kreślą obraz Natury wywierającej zemstę na przedstawicielach pokolenia, które chyba od początku było stracone. Zmagający się ze swoją spuścizną rodzice, mężowie, synowie walczą z demonem na marginesie społeczeństwa, w którym nie ma dla nich miejsca.

39,00 zł
31,20 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,80 zł

6 osób kupiło
33
Wierna rzeka - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wierna rzeka
Dostępny321 szt.

Kolejne cztery tytuły w ekskluzywnej serii, w której ukazało się już 18 tytułów, w tym proza polska i zagraniczna oraz zbiory najpiękniejszych wierszy.

29,00 zł
21,17 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 7,83 zł

6 osób kupiło
34
Bezimienna - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bezimienna
Dostępny335 szt.

Drugi tom bestsellerowej serii z niepokorną detektywką w roli głównej! Josie Quinn zostaje wezwana do domu na obrzeżach miasteczka Denton. Jest wstrząśnięta tym, co tam zastaje: zraniona przez nieznanego napastnika samotna matka walczy o życie, a jej nowo narodzone dziecko zniknęło. Z miejsca zdarzenia próbuje uciec tajemnicza dziewczyna, która nie ma pojęcia, kim jest, co tu robi i dlaczego jest przerażona... Josie nie wie, czy traktować ją jak świadka, podejrzaną czy kolejną ofiarę. W trakcie dochodzenia Quinn natrafia na list dotyczący pomyłki w klinice leczenia niepłodności, który łączy bezimienną dziewczynę i zaginione dziecko z falą zabójstw w całym hrabstwie. Detektywka staje przed tragicznym dylematem: czy wolno ryzykować życiem jednego niewinnego dziecka, by uratować wiele innych? Jedno jest pewne - musi powstrzymać zabójcę, zanim dojdzie do kolejnych morderstw.

42,90 zł
31,32 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 11,58 zł

5 osób kupiło
35
Magiczne bajki. Disney - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Magiczne bajki. Disney
Dostępny407 szt.

Ulubieni bohaterowie Disneya w świątecznej odsłonie. Disney. Magiczne bajki to kolekcja, w której znalazły się 24 krótkie opowiastki opatrzone wieloma dużymi ilustracjami i kolorowymi tekstami. Zobacz, jak wyglądają święta dalmatyńczyków i jakie świąteczne tradycje pojawiły się w rodzinie Lady i Trampa. Poczytaj o gwiazdce Mikiego i Minnie oraz świątecznych przygotowaniach Aurory. Dowiedz się, dlaczego Złomek musiał wspomóc świętego Mikołaja i wiele więcej. Lektura idealna na zimowe i świąteczne wieczory. Wydanie prezentowe.

49,99 zł
39,49 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 10,50 zł

5 osób kupiło
36
Berdyczów - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Berdyczów
Dostępny253 szt.

Karol Pytanko przybywa do ukraińskiego Berdyczowa z misją zbadania tajemniczej choroby dziesiątkującej trzodę chlewną w tamtejszym post-kołchozie. Na miejscu okazuje się, że miasto zmaga się z plagą dziwnych zniknięć – ludzi, zwierząt, przedmiotów, a nawet elementów krajobrazu, zaś Karol mimowolnie zostaje wciągnięty w śledztwo mające je wyjaśnić. Wraz z miejscowymi kompanami - Serhijem, Wołodią i Fomką - mierzą się ze zjawiskami, wobec których rozum zdaje się bezsilny, a naukowe narzędzia poznania całkiem bezużyteczne. Dość powiedzieć, że w trakcie przesłuchań zeznawał będzie włącznik światła, dywan i przewód ścienny, a sublokatorami Karola zostanie trzech granitowych gierojów z socrealistycznego pomnika. *** Marta Kozłowska – antropolożka kultury, była analityczka sytuacji polityczno-wojskowej na Bliskim Wschodzi i w Azji Centralnej. Debiutowała w 2018 roku powieścią Stopa Od Nogi, która ukazała się nakładem wydawnictwa WAB, w serii Archipelagi. W 2020 ukazała się książka B.Bomb (Animi/IL). *** Proza dla obieżyzaświatów pachnących jak prodiż w ezo-stajni. Podźgany, wszechzmysłowy kryminał. Zawrót głowy, a jego kolorem pasztetowy. Patorealizm magiczny niczym wymiociny świętych manowców. Sprawdź po wszystkim swój język: czy ci działa i co to w sumie znaczy. – Patryk Kosenda, „Stoner Polski” *** Kryminał egzystencjalny. Proza bujna i dzika jak las pięćdziesiąt lat po wymarciu homo sapiens. Czy rzeczywistość to fikcja, a my żyjemy w symulacji? Czy to wszystko dzieje się na serio? Berdyczów budzi uśmiech, niedowierzanie i trwogę. Niesamowita książka. Lśni niczym pistolet w dłoni pacyfisty, wyciągnięty nagle pośród równo maszerującego tłumu. – Jaś Kapela *** Fragment „Przy jakim spadku gramatury bytem właściwym stają się dziury?” – zapytuje Wiaczesław Kopytko w rozdziale „W kolebce żółtego sera. Zwiedzanie Kombinatu im. Anastasa Mikojana”. Tu i teraz jego dociekania nabierają niepokojąco uniwersalnego sensu.

42,00 zł
30,24 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,76 zł

5 osób kupiło
37
Żywot Briana. Autobiografia wokalisty AC/DC - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Żywot Briana. Autobiografia wokalisty AC/DC
Dostępny459 szt.

Żywot Briana to szansa, żeby poznać prawdę. To nie byłem ja, nie zrobiłem tego, a co więcej, nigdy więcej tego nie powtórzę! Te słowa Briana Johnsona, legendarnego wokalisty AC/DC, to tylko przedsmak autobiografii jednej z najbardziej uwielbianych gwiazd rock’n’rolla na świecie. Syn brytyjskiego żołnierza i pochodzącej z Włoch matki dorastał w cieniu II wojny światowej. Od kiedy postanowił, że będzie śpiewał, przez dekadę próbował swoich sił w licznych zespołach, jednak sukces zdawał się poza zasięgiem. Aż do momentu, w którym został zaproszony na przesłuchanie do jednego z największych przedsięwzięć muzycznych w historii. Zespół AC/DC przechodził kryzys spowodowany tragiczną śmiercią swojego frontmana, Bona Scotta, ale to właśnie z Brianem Johnsonem na pokładzie nagrał swoje arcydzieło: Back in Black. Płytę, która stała się najlepiej sprzedającym się rockowym albumem w historii. Trasy koncertowe AC/DC były legendarne i wypełniały stadiony, a fani szybko pokochali Johnsona i docenili jego wkład w zespół. Niestety, w 2016 roku Brian musiał opuścić grupę po tym, jak zdiagnozowano u niego postępującą utratę słuchu. I kiedy już się wydawało, że przyszłość zespołu jest przesądzona, ten powrócił w pełnym składzie, wypuszczając w 2020 roku hitowy album Power Up! Jego życie to rollercoaster, ale Brian Johnson nigdy nie stracił kontaktu z rzeczywistością, zawsze mocno stąpał po ziemi i pamiętał o swoich korzeniach. Ciepły, żywy, sugestywny, afirmujący życie, często zabawny i dający do myślenia! Taki jest Brian Johnson! Żywot Briana opowiada historię jednego z najbardziej wielbionych i podziwianych wokalistów na świecie.

49,99 zł
38,49 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 11,50 zł

6 osób kupiło
38
Grzegorz Lato. Król mundiali - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Grzegorz Lato. Król mundiali
Dostępny1040 szt.

Grzegorza Latę zna każdy polski kibic. Napisano już o nim wiele, ale tym razem on sam zabiera głos, by opowiedzieć najbarwniejsze historie ze swojego życia. Król strzelców mundialu w 1974 roku zdradza kulisy piłkarskiej kariery i reprezentacyjnej szatni. Wspomina selekcjonerów, rywali i kolegów z boiska, ale też wyjaśnia głośne kwestie z czasów, gdy stał na czele polskiej piłki: aferę biletową czy wojnę o Orzełka. Dlaczego Lato mógł wylecieć z kadry Jacka Gmocha? Po co piłkarze Stali Mielec wzięli ze sobą do Szwecji 200 butelek wódki? Jak bardzo w wybory w PZPN w 2008 roku chciał się wmieszać Hryhorij Surkis? I co tak naprawdę było przyczyną wyrzucenia Roberta Gadochy z drużyny Orłów Górskiego? To nie jest klasyczna biografia. To zbiór barwnych historii o ludziach i zdarzeniach, przyjaźniach i kłótniach, triumfach i towarzyszących im skandalach. Lato opowiada o znikającym sprzęcie, kłótniach o pieniądze, pazernych działaczach i nie zawsze lojalnych kolegach. A wszystko to podlewa gęstym sosem absurdów „amatorskiej” piłki nożnej w PRL. I robi to w charakterystycznym dla siebie stylu: prosto z mostu i dosadnie. Poznaj opowieść pełną barwnych anegdot i nieopowiedzianych wcześniej historii. Przekonaj się jak wyglądały największe sukcesy polskiego futbolu od wewnątrz. Bez upiększeń i uników. Bez owijania w bawełnę.

44,99 zł
34,64 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 10,35 zł

5 osób kupiło
39
Kalendarz 2023 biurkowy stojący Nasze góry - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalendarz 2023 biurkowy stojący Nasze góry
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.05

Kalendarz biurkowy, stojący, w układzie miesięcznym. Informacje dodatkowe zamieszczone w kalendarzu: imieniny święta Wymiar całkowity 240 x 140 mm Możliwość wykonania nadruku reklamowego na stopce kalendarza.

11,40 zł
9,99 zł
Powiadomienie

Rabat 12,4%
oszczędzasz 1,41 zł

5 osób kupiło
40
Kalendarz 2023 A5 dzienny Kongoo brązowy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalendarz 2023 A5 dzienny Kongoo brązowy
Dostępny7 szt.

Terminarz książkowy formatu A5 (144 x 203 mm), objętość 360 stron + 8 kolorowych map. Terminarz w układzie dziennym, drukowany na kremowym papierze. Kolor druku szary . Blok terminarza szyty nićmi, z kapitałką i tasiemką w kolorze kremowym oraz perforowanymi narożnikami. Narożniki terminarza zaokrąglone. Oprawa z obszyciem i zamknięciem Wytłoczony rok Okleina skóropodobna umożliwiająca tłoczenie, grawerowanie laserowe, nadruk UV. Terminarz książkowy zawiera: barwne mapy przedstawiające Polskę, kraje europejskie, świat, strefy czasowe oraz kalendarz pyleń wschody i zachody Słońca, fazy Księżyca plan urlopowy 2023 daty imienin kalendarz wieczny dzni wolne od pracy w Unii Europejskiej zasady ekonomicznej jazdy samochodem przybliżone odległości pomiędzy miastami w Polsce przybliżone odległości pomiędzy stolicami w Europie informacje dla kierowców wspólne oświadczenie o zdarzeniu drogowym zasady pierwszej pomocy przedmedycznej adresy ambasad Rzeczpospolitej Polskiej zasady selektywnej zbiórki odpadów układ SI połączenia telefoniczne w Polsce międzynarodowe połączenia telefoniczne kalendarium 2022 2023 i 2024 plan roku 2023

38,00 zł
32,30 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 5,70 zł

6 osób kupiło
41
Radość odpoczywania - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Radość odpoczywania
Dostępny377 szt.

Odnajdźmy radość, którą niesie odpoczynek. Jeśli odpoczywanie stało się nam obce i musimy głęboko wsłuchać się w siebie, żeby na nowo poznać własne potrzeby, to książka dla nas. Niech uważność, cierpliwość i wyrozumiałość będą naszymi przewodnikami! Ciało jest cudownym urządzeniem, które nie obraża się i potrafi wybaczać większość błędów. Jeśli damy mu – to jest sobie! – szansę na odzyskanie utraconej równowagi, będzie nam służyć oparciem w każdej sytuacji i na długie lata. Nauczmy się sprawiać ulgę zmęczonym organom – nie forsować się, dbać o nawodnienie, jeść lżej i lepiej kontrolować bodźce, które odbierają nasze zmysły.

49,90 zł
36,43 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 13,47 zł

5 osób kupiło
42
Kalendarz 2023 A5 dzienny Pico grafitowy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalendarz 2023 A5 dzienny Pico grafitowy
Dostępny4 szt.

Terminarz książkowy formatu A5 (144 x 203 mm), objętość 360 stron + 8 kolorowych map. Terminarz w układzie dziennym, drukowany na kremowym papierze. Kolor druku szary i bordowy Blok terminarza szyty nićmi, z kapitałką i tasiemką w kolorze kremowym oraz perforowanymi narożnikami. Narożniki terminarza zaokrąglone. Oprawa z przeszyciem. Wytłoczony rok Okleina skóropodobna umożliwiająca tłoczenie, grawerowanie laserowe, nadruk UV. Terminarz książkowy zawiera: barwne mapy przedstawiające Polskę, kraje europejskie, świat, strefy czasowe oraz kalendarz pyleń wschody i zachody Słońca, fazy Księżyca plan urlopowy 2023 daty imienin kalendarz wieczny dni wolne od pracy w Unii Europejskiej zasady ekonomicznej jazdy samochodem przybliżone odległości pomiędzy miastami w Polsce przybliżone odległości pomiędzy stolicami w Europie informacje dla kierowców wspólne oświadczenie o zdarzeniu drogowym zasady pierwszej pomocy przedmedycznej adresy ambasad Rzeczpospolitej Polskiej zasady selektywnej zbiórki odpadów układ SI połączenia telefoniczne w Polsce międzynarodowe połączenia telefoniczne kalendarium 2022 2023 i 2024 plan roku 2023

34,40 zł
29,24 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 5,16 zł

5 osób kupiło
43
Odblaskowe naklejki z linii The Nature - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Odblaskowe naklejki z linii The Nature
M&G
Dostępny4 szt.

Zestaw odblaskowych naklejek z linii The NATURE Collection. Używaj na płaszcz, kurtkę,czapkę, torbę lub plecak. Uroczo wyglądają na guzikach i dają widoczność do 100 metrów.Produkt posiada certyfikat EN13356. Jego wzór jest zastrzeżony prawnie.

26,20 zł
18,99 zł

Rabat 27,5%
oszczędzasz 7,21 zł

4 osoby kupiły
44
Cywilizacja bizantyńska Tom 2 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cywilizacja bizantyńska Tom 2
Dostępny47 szt.

Jedno z najważniejszych dzieł Konecznego omawia genezę, rozwój i wpływ kultury bizantyjskiej, także w Europie. Podkreśla, że rysem znamiennym jest jej rozbrat w dziedzinie moralności między życiem prywatnym a publicznym, co wywiera szkodliwy i destrukcyjny wpływ na życie Europy i świata zachodniego. Na uwagę zasługują szczególnie końcowe rozdziały omawiające trwały wpływ cywilizacji bizantyjskiej na ruchy religijne Europy zachodniej, powstanie systemu rządów absolutyzmu oświeconego, aż po politykę rządów państw niemieckich przed zjednoczeniem Niemiec w 1870 roku.

54,90 zł
39,53 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 15,37 zł

4 osoby kupiły
45
Księga Całości. Tom 10. Najstarsza z Potęg - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Księga Całości. Tom 10. Najstarsza z Potęg
Dostępny611 szt.

Szerń ma moc obdarzania rozumem, ale nie może stworzyć życia. Życie tworzą tylko Bezmiary - najstarsza z Potęg. Od śmierci Riolaty Ridarety minęło 5 lat. Długich lat. Mapa Szereru zmieniła się - krainy straciły władców, rozpadły się sojusze, odeszli ci, którzy, wydawali się niezastąpieni, a na ich miejsce przyszli nowi, bez których świat istniałby tak samo. Tylko cicha walka o władzę trwa niezmiennie i nieustępliwie. Nadchodzi czas przesilenia i tym razem nowy porządek wykuje się nie w szczęku mieczy i rżeniu koni, ale w huku dział okrętowych i ostatnich krzykach tonących rannych. Karty rozdadzą zdrajcy, a konsekwencje poniosą legendarni kapitanowie i ich marynarze. Żaden z nich nie wybiera się na spotkanie ze śmiercią, a jednak wielu ją spotka.

64,90 zł
51,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 12,98 zł

4 osoby kupiły
46
Minionki. Wejście Gru. Kolorowe zabawy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Minionki. Wejście Gru. Kolorowe zabawy
Dostępny6 szt.

Czas na kolorowanie! Gru, jego ulubieni superzłoczyńcy ze Straszliwej Szóstki oraz gromada psotnych minionków na kartach jednej książki. Co z tego wyniknie? Z pewnością mnóstwo zabawy. Poznaj bliżej bohaterów hitu kinowego "Minionki. Wejscie Gru", kolorując scenki i postacie.

10,70 zł
8,99 zł

Rabat 16,0%
oszczędzasz 1,71 zł

4 osoby kupiły
47
Marta Meszaros. Kobiety jej życia - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
59,00 zł
42,48 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 16,52 zł

4 osoby kupiły
48
Gra Catan Miasta i Rycerze - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
163,90 zł
152,43 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 11,47 zł

4 osoby kupiły
49
Stranger Things. Grobowiec Ybwena (komiks) - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Stranger Things. Grobowiec Ybwena (komiks)
Dostępny396 szt.

Jest styczeń 1985 roku. Nasi znajomi z Hawkins mają za sobą bitwę stoczoną z Łupieżcą Umysłów. Will Byers i jego mama Joyce wciąż przeżywają żałobę po tragicznie zmarłym Bobie Newbym. Pewnego dnia Will i jego nauczyciel pan Clarke znajdują tajemniczą mapę, którą Bob zostawił w pudełku z pamiątkami. Chłopak postanawia sprawdzić, dokąd ona prowadzi. Gdy Mike, Dustin i Lucas orientują się, że Will wyruszył samotnie nocą mimo śnieżycy, podążają jego śladem. W końcu doganiają kolegę i czwórka przyjaciół, postępując według wskazówek Boba, wchodzi coraz głębiej do lochów pełnych tajemnic i pułapek. Dołączcie do bohaterów legendarnego serialu Netflixa, by wziąć udział w nowej przygodzie i dowiedzieć się, co kryje grobowiec Ybwena. Autorem komiksu jest Greg Pak (m.in. Stranger Things: Zombie Boys, Planeta Hulk), a realistyczne ilustracje wyszły spod ołówka Diego Galindy (Stranger Things and Dungeons and Dragons). „Greg Pak doskonale wie, jak z kilku prostych pomysłów zbudować epicką przygodę!”. COMIC BOOK RESOURCES

59,90 zł
43,73 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 16,17 zł

3 osoby kupiły
50
Breloczek The Nature Collection - Piłka nożna - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Breloczek The Nature Collection - Piłka nożna
M&G
Dostępny2 szt.

Breloczek odblaskowy z linii The NATURE Collection. Przymocuj do plecaka, toryby czy kluczy i bądź widoczny w ciemności nawet z odległości 100 metrów. Produkt oryginalny: stworzony i chroniony prawem autorskim przez Softreflector. Posiada certyfikat EN13356.

17,00 zł
12,99 zł

Rabat 23,6%
oszczędzasz 4,01 zł

4 osoby kupiły
Wróć do góry