hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2022.10.29

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w sobotę 29 października 2022 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Zimowe przepisy naszej wspólnoty (GLÜCK LOUISE), na drugim Egzamin zawodowy. Opiekun medyczny kw. MED.14 (Tamara Dziermańska, Elżbieta Małek Iwona, Puciłow). Kolejny produkt to Efekt placebo. Naukowe dowody na uzdrawiającą moc Twojego umysłu (Joe Dispenza) oraz Ziemia (SKOWROŃSKA ANNA, IL. DUDEK AGATA, NOWAK MAŁGORZATA).
1
Zimowe przepisy naszej wspólnoty - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
38,00 zł
23,18 zł

Rabat 39,0%
oszczędzasz 14,82 zł

40 osób kupiło
2
Egzamin zawodowy. Opiekun medyczny kw. MED.14 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Egzamin zawodowy. Opiekun medyczny kw. MED.14
Dostępny98 szt.

Nowa podstawa programowa z 2021 Publikacja zawiera 124 stron, jest skierowana do osób zainteresowanych przystąpieniem do zewnętrznego egzaminu zawodowego, czyli do: uczniów i słuchaczy szkół policealnych kształcących w zawodzie opiekun medyczny - kwalifikacja MED.14, osób będących uczestnikami kwalifikacyjnych kursów zawodowych (KKZ) w zakresie kwalifikacji MED.14, absolwentów szkół i osób, które ukończyły KKZ, ale jeszcze nie zdały egzaminu, nauczycieli realizujących zajęcia edukacyjne z zakresu opieki medycznej. Publikacja stanowi materiał w zakresie przygotowania do egzaminu zawodowego. Zadania obejmują tematykę i zagadnienia odzwierciedlające umiejętności ujęte w podstawie programowej kształcenia w zawodzie opiekun medyczny, w wyodrębnionej kwalifikacji MED.14. Są to zestawy nowych testów i zadań praktycznych wraz z kluczem odpowiedzi, opracowane zgodnie z nową podstawą programową kształcenia, obowiązującą od roku szkolnego 2021/2022. Warto skorzystać z tej publikacji, gdyż: zawiera propozycje zadań, analogiczne do tych, jakie mogą pojawić się na egzaminie; zadania są ukierunkowane na sprawdzenie wymaganych na egzaminie umiejętności; obejmuje najważniejsze informacje o egzaminie zawodowym, przeprowadzanym w nowej formule, według nowej podstawy programowej kształcenia. Uczniu/Słuchaczu! Sprawdź swoje możliwości - Twój stres egzaminacyjny będzie mniejszy, a pewność co do oczekiwanych wyników - większa. Nauczycielu! Ta publikacja może wspomóc Państwa pracę w przygotowaniu uczniów/słuchaczy do egzaminu.

42,30 zł
20 osób kupiło
3
Efekt placebo. Naukowe dowody na uzdrawiającą moc Twojego umysłu - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Efekt placebo. Naukowe dowody na uzdrawiającą moc Twojego umysłu
Dostępny182 szt.

Czytając tę książkę, nie tylko poznasz tajemnicę fenomenu zwanego efektem placebo, ale również będziesz mógł swobodnie korzystać z kryjących się za nim możliwości odmieniania swojego zdrowia i życia. W swojej, ciekawej i napisanej przejrzystym językiem, publikacji dr Dispenza z powodzeniem łączy najnowsze odkrycia w dziedzinie neurobiologii, biologii, psychologii, hipnozy, warunkowania behawioralnego oraz fizyki kwantowej. Dzięki nim w sposób prosty wyjaśnia zawiłe mechanizmy efektu placebo i udowadnia, że to, co na pozór niemożliwe, może stać się w pełni realne.

79,70 zł
49,41 zł

Rabat 38,0%
oszczędzasz 30,29 zł

12 osób kupiło
4
Ziemia - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
59,00 zł
39,53 zł

Rabat 33,0%
oszczędzasz 19,47 zł

10 osób kupiło
5
Dywizjon 303 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dywizjon 303
Dostępny379 szt.

Bitwa o Anglię z 1940 roku to czas, w którym ważyły się losy Europy uginającej się pod jarzmem niemieckiej III Rzeszy. Ciężar obrony wyspy spoczął na barkach pilotów myśliwskich, którzy musieli odpierać potężne armady Luftwaffe. W tym niezwykłym boju wzięli udział także Polacy. Byli wśród nich piloci z legendarnego 303. Dywizjonu Myśliwskiego, którzy w godzinie ciężkiej próby spisali się znakomicie, osiągając imponującą skuteczność. Arkady Fiedler towarzyszył im w czasie bitwy o Anglię i barwnie opisał ich służbę. Powstała książka Dywizjon 303, w której po raz pierwszy przedstawiono dzieje tej słynnej jednostki. Miejmy nadzieję, że niniejsze wydanie trafi do szerokiego grona młodych czytelników, bowiem mimo upływającego czasu książka pozostaje pięknym świadectwem wysiłku ludzi, dzięki którym biało-czerwona szachownica stała się symbolem lotniczego kunsztu, poświęcenia i woli walki o wolność ojczyzny.

19,90 zł
12,99 zł

Rabat 34,7%
oszczędzasz 6,91 zł

7 osób kupiło
6
Wojny wikingów. Tom 13. Pan wojny - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wojny wikingów. Tom 13. Pan wojny
Dostępny188 szt.

Trzynasty tom bestsellerowej serii Bernarda Cornwella, na podstawie której BBC realizuje serial „Upadek królestwa”. Wspaniałe zakończenie opowieści o losach bohaterskiego Uhtreda z Bebbanburga. Uhtred dość się w życiu nawojował. Teraz pragnie cieszyć się czasem, który mu pozostał: słuchać szumu fal obmywających plażę w Bebbanburgu, westchnień wiatru i pokrzykiwań mew. Jednak nieubłagany los po raz kolejny z niego drwi. Król Aethelstan wkracza do Northumbrii – mimo że przysiągł Uhtredowi, że tego nie zrobi, póki ten żyje. Szkocki król Konstantyn także zrobi wszystko, by ją podbić. Uhtred znów musi gotować się do walki...

69,99 zł
48,99 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 21,00 zł

6 osób kupiło
7
Zestaw. Gesty artykulacyjne w.2022 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw. Gesty artykulacyjne w.2022
Dostępny4 szt.

Gesty artykulacyjne (GA) inaczej wizualizacje głosek w sylabach, to ruchy jednej dłoni (jedynym wyjątkiem jest samogłoska Y), towarzyszące wypowiadanym samogłoskom i spółgłoskom w sylabach. Wizualizacje uruchamiają nie tylko naśladownictwo, ale pozwalają także oswoić dźwięki przez ucieleśnienie ich w obrazie dłoni. Współczesne badania pokazały, że percepcja ruchu i jego imitowanie są uzależnione od powiązań neuronalnych ośrodków wzrokowych i ruchowych. Celem stosowania owych gestów jest pokazanie miejsca i/lub sposobu artykulacji głoski oraz wspomaganie procesów uwagi i pamięci poprzez odczucie ruchu własnej dłoni. Gest, towarzyszący spółgłosce dotyczy całego paradygmatu. Przedstawione rysunki służą dorosłemu, dzieci uczą się obserwując dorosłego.

20,00 zł
6 osób kupiło
8
Wojny wikingów. Tom 11. Wojna wilka - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wojny wikingów. Tom 11. Wojna wilka
Dostępny333 szt.

Jedenasty tom bestsellerowej serii Bernarda Cornwella o losach bohaterskiego Uhtreda z Bebbanburga. Na jej podstawie BBC realizuje serial „Upadek królestwa”. Uhtred odzyskał ziemie o granicach starannie oznaczonych kamieniami i groblami, dębami i jesionem, mokradłami i morskim brzegiem. Odzyskał Bebbanburg. Odzyskał dom. Starzy wrogowie nie dają jednak za wygarną. Zjawiają się też nowi – armia wojowników przekonanych, że są wilkami, i gotowych zabić każdego, kto stanie im na drodze. Dowodzi nimi brutalny Sköll, który zamierza zostać królem Northumbrii. Uhtred musi wykorzystać wszystkie swoje umiejętności, by przeżyć.

69,99 zł
53,89 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 16,10 zł

5 osób kupiło
9
Kalendarz 2023 13 Plansz Polskie Góry - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalendarz 2023 13 Plansz Polskie Góry
Dostępny31 szt.

Miks wzorów, towar wysyłany losowo. Cena za sztukę. Kalendarz 2023 13 Plansz Polskie Góry: kalendarz ścienny, 13-planszowy,format po rozłożeniu 30 cm x 60 cm,okładka wydrukowana na kredzie matowej o gramaturze 300g/m2 i uszlachetniona lakierem,środkowe plansze wydrukowane na kredzie matowej o gramaturze 250g/m2,numeracja tygodni,imieniny,święta państwowe, kościelne oraz zwyczajowe,nazwy miesięcy i dni tygodnia w języku polskim, angielskim i niemieckim,spirala srebrna,idealny do użytku firmowego i domowego.

22,30 zł
4 osoby kupiły
10
Chemia. Zbiór zadań LO Rozwiązania do zeszytów 8-9 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Chemia. Zbiór zadań LO Rozwiązania do zeszytów 8-9
Dostępny8 szt.

Opracowany Chemia zbiór zadań ma charakter uniwersalny, jest kompatybilny ze wszystkimi podręcznikami do chemii w zakresie podstawowym i rozszerzonym. Zadania w każdym rozdziale ułożone są tematycznie z zachowaniem rosnącego stopnia trudności. W związku z tym, że chemia jest przedmiotem eksperymentalnym, duży nacisk w prezentowanym zbiorze położony jest na umiejętności związane z projektowaniem i przeprowadzaniem doświadczeń chemicznych. Systematyczne korzystanie z prezentowanego zbioru stanowi istotną pomoc w utrwaleniu i uporządkowaniu wiadomości, umożliwia solidne przygotowanie do egzaminu maturalnego z chemii.

32,00 zł
25,60 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 6,40 zł

4 osoby kupiły
11
Szpatułki drewniane 11cm 24szt. FIORELLO - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szpatułki drewniane 11cm 24szt. FIORELLO
Fiorello
Dostępny52 szt.

Szpatułki drewniane GR-WD212. Szpatułki do wykonywania różnego rodzaju dekoracji i prac kreatywnych. Wykonane z naturalnego drewna. Wysokość: 11,1 cm. 24 sztuki w paczce.

5,99 zł
3 osoby kupiły
12
Wojny wikingów. Tom 7. Pogański pan - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wojny wikingów. Tom 7. Pogański pan
Dostępny322 szt.

Siódmy tom bestsellerowej serii Bernarda Cornwella o losach bohaterskiego Uhtreda z Bebbanburga. Na jej podstawie BBC realizuje serial „Upadek królestwa”. Najstarszy syn Uhtreda zostaje mnichem. Ojciec wyrzeka się go, odbiera mu imię Uhtred Uhtredson i nadaje nowe - Judasz. W gniewie Uhtred zabija niechcący szanowanego opata, za co zostaje wyklęty przez Kościół i wygnany. Klątwa spadnie także na tych, którzy pozostaną przy nim. Z garstką wiernych ludzi Uhtred wyrusza do Northumbrii, by odzyskać Bebbanburg... Jak „Gra o tron”, ale prawdziwa. The Observer Bernard Cornwell tworzy najlepsze sceny batalistyczne spośród wszystkich pisarzy, których czytałem. George R.R. Martin

64,99 zł
50,04 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 14,95 zł

3 osoby kupiły
13
Kalendarzyk dwuletni 2023/2024 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalendarzyk dwuletni 2023/2024
Dostępny13 szt.

Elegancki dwuletni Kalendarzyk na lata 2023-2024 zachęci Cię, by twórczo i z radością przeżyć każdy dzień. Inspirujący cennymi cytatami Idealny do mądrego planowania każdego dnia W małym formacie Inspirowanie niech będzie naszym stylem życia zrób prezent sobie i koleżance:)

19,00 zł
13,99 zł

Rabat 26,4%
oszczędzasz 5,01 zł

3 osoby kupiły
14
Color Zen. Mandala - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Color Zen. Mandala
Dostępny13 szt.

Escape from gray everyday life? Do you want to immerse yourself in a magical, charming, colorful world? Do you want to pause everything around you to renew your strength? Then grab markers, pencils, colored liners and immerse yourself in the universe of patterns, which gives peace, harmony and inspiration. In the series "Zen radiant colors" there are four fantastic books: "Japan", "Mandalas", "Dream Catcher", "Fairyland". Choose the story whose world you want to paint and do not hold back your imagination. With this notebook you will forget about stress and burnout Relax your body and mind with an interesting creative process and find your own Zen, painting the world with radiant colors.

11,40 zł
10,99 zł

Rabat 3,6%
oszczędzasz 0,41 zł

3 osoby kupiły
15
Wojny wikingów. Tom 8. Pusty tron - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wojny wikingów. Tom 8. Pusty tron
Dostępny442 szt.

Ósmy tom bestsellerowej serii Bernarda Cornwella o losach bohaterskiego Uhtreda z Bebbanburga. Na jej podstawie BBC realizuje serial „Upadek królestwa”. Rok 911. Władca Mercji Aethelred umiera, nie pozostawiwszy prawowitego następcy. O sukcesji zdecyduje witan. Uhtred bierze udział w obradach, popiera Aethelflaed – córkę Alfreda Wielkiego, siostrę króla Wessexu Edwarda i wdowę po Aethelredzie. Czy jednak sascy wojownicy zaakceptują kobietę jako przywódcę?

64,99 zł
50,04 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 14,95 zł

3 osoby kupiły
16
Kalendarz 2023 Ścienny Dziewczyny wakacyjne - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
28,50 zł
26,51 zł
Powiadomienie

Rabat 7,0%
oszczędzasz 1,99 zł

3 osoby kupiły
17
Druciki kreatywne brązowe 20szt. FIORELLO - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Druciki kreatywne brązowe 20szt. FIORELLO
Fiorello
Dostępny23 szt.

Druciki kreatywne GR-CH22. Puchate, kolorowe druciki, które można łatwo wyginać, tworząc dowolne kształty. Idealne do prac plastycznych i dekoracji. Zestaw w różnych odcieniach koloru wiodącego, z drucikami metalicznymi i o zmiennej średnicy. Długość: 30 cm. 20 sztuk w opakowaniu.

10,99 zł
3 osoby kupiły
18
The Climate Book - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Climate Book
Dostępny23 szt.

We still have time to change the world. From Greta Thunberg, one of the world's leading climate activist, comes the essential handbook for making it happen. You might think it's an impossible task: secure a safe future for life on Earth, at a scale and speed never seen, against all the odds. There is hope - but only if we listen to the science before it's too late. In The Climate Book, Greta Thunberg has gathered the wisdom of over one hundred experts - geophysicists, oceanographers and meteorologists; engineers, economists and mathematicians; historians, philosophers and indigenous leaders - to equip us all with the knowledge we need to combat climate disaster. Alongside them, she shares her own stories of demonstrating and uncovering greenwashing around the world, revealing how much we have been kept in the dark. This is one of our biggest challenges, she shows, but also our greatest source of hope. Once we are given the full picture, how can we not act? And if a schoolchild's strike could ignite a global protest, what could we do collectively if we tried? We are alive at the most decisive time in the history of humanity. Together, we can do the seemingly impossible. But it has to be us, and it has to be now.

147,00 zł
132,30 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 14,70 zł

3 osoby kupiły
19
The Star-Child - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Star-Child
Dostępny11 szt.

With warmth, tenderness and quiet wit, Oscar Wilde's fables and fairy tales have moved and delighted for generations. In far-off kingdoms and ocean realms, in the company of giants and nightingales, Wilde speaks of heartbreak and redemption, of cruelty and compassion, of love lost, of love gained, of love lasting. Included in this selection are stories from The Happy Prince and A House of Pomegranates.

59,00 zł
54,87 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 4,13 zł

2 osoby kupiły
20
Kalendarz 2023 13 Plansz Woda - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalendarz 2023 13 Plansz Woda
Dostępny33 szt.

Miks wzorów, towar wysyłany losowo. Cena za sztukę. Kalendarz 2023 13 Plansz Woda: kalendarz ścienny, 13-planszowy,format po rozłożeniu 30 cm x 60 cm,okładka wydrukowana na kredzie matowej o gramaturze 300g/m2 i uszlachetniona lakierem,środkowe plansze wydrukowane na kredzie matowej o gramaturze 250g/m2,numeracja tygodni,imieniny,święta państwowe, kościelne oraz zwyczajowe,nazwy miesięcy i dni tygodnia w języku polskim, angielskim i niemieckim,spirala srebrna,idealny do użytku firmowego i domowego.

22,30 zł
2 osoby kupiły
21
Edda Mussolini - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Edda Mussolini
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.24

Edda Mussolini was Benito's favourite daughter: spoilt, venal, uneducated but clever, faithless but flamboyant, a brilliant diplomat, wild but brave, and ultimately strong and loyal. She was her father's confidante during the 20 years of Fascist rule, acting as envoy to both Germany and Britain, and playing a part in steering Italy to join forces with Hitler. From her early twenties she was effectively first lady of Italy. She married Galeazzo Ciano, who would become the youngest Foreign Secretary in Italian history, and they were the most celebrated and glamorous couple in elegant, vulgar Roman fascist society. Their fortunes turned in 1943, when Ciano voted against Mussolini in a plot to bring him down, and his father-in-law did not forgive him. In a dramatic story that takes in hidden diaries, her father's fall and her husband's execution, an escape into Switzerland and a period in exile, we come to know a complicated, bold and determined woman who emerges not just as a witness but as a key player in some of the twentieth century's defining moments. And we see Fascist Italy with all its glamour, decadence and political intrigue, and the turbulence before its violent end.

88,00 zł
70,40 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 17,60 zł

2 osoby kupiły
22
SAS - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
SAS
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.19

In the summer of 1941, at the height of the war in the Western Desert, a bored and eccentric young officer, David Stirling, has a vision for a new kind of war: attacking the enemy where they least expect it - from behind their own lines. Despite the intense opposition of many in British High Command, Winston Churchill personally gives Stirling permission to recruit the toughest, brightest and most ruthless soldiers he can find. And so begins the most celebrated and mysterious military organisation in the world: the SAS. With unprecedented access to the SAS secret files, unseen footage and exclusive interviews with its founder members, SAS: Rogue Heroes tells the remarkable story behind an extraordinary fighting force, and the immense cost of making it a reality.

60,00 zł
55,80 zł
Powiadomienie

Rabat 7,0%
oszczędzasz 4,20 zł

2 osoby kupiły
23
Piórka ozdobne GR-FE012 10szt. FIORELLO - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piórka ozdobne GR-FE012 10szt. FIORELLO
Fiorello
Dostępny34 szt.

Piórka ozdobne GR-FE012. Kolorowe piórka idealne do prac plastycznych i dekoracji. 10 sztuk 10-15 cm w zestawie.

18,99 zł
2 osoby kupiły
24
Sygnatura - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sygnatura
Dostępny180 szt.

Kamieniec to spokojne miasto na południu kraju. Do czasu Para wracająca z suto zakrapianej imprezy znajduje okaleczone zwłoki. Rozpoczyna się żmudne policyjne śledztwo, które z każdym kolejnym dniem przynosi więcej znaków zapytania niż rozwiązań. Blogerka Rosie R. pasjonuje się niewyjaśnionymi zaginięciami i zbrodniami. Kiedy jej miasto zamienia się w arenę krwawych igrzysk, dziewczyna niespodziewanie znajduje się w centrum wydarzeń. Obecność seryjnego mordercy w Kamieńcu stanowi dla Rozalii szansę na rozwój kariery. Jak wysoka okaże się cena sławy? Korzenie kryminalnej zagadki sięgają głębiej, niż ktokolwiek ze śledczych mógłby przypuszczać. Zapomniana przeszłość miasta odbije się szerokim echem, wpływając na przyszłość jego mieszkańców. Skrywane sekrety ujrzą światło dzienne, odmieniając życie bohaterów na zawsze.

46,90 zł
33,77 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 13,13 zł

1 osoba kupiła
25
Visual Thinking - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Visual Thinking
Dostępny4 szt.

'Grandin has helped us understand autism not just as a phenomenon, but as a different and coherent mode of existence that otherwise confounds us' The New York Times 'A powerful and provocative testament to the diverse coalition of minds we'll need to face the mounting challenges of the twenty-first century' Steve Silberman, bestselling author of NeuroTribes Do you think in pictures, patterns or words? In a world engineered for the verbal thinker, those of us with a visual brain can often be overlooked and underestimated. In this landmark book, international bestselling author and activist Temple Grandin transforms our understanding of how our brains are wired differently. Bringing together cutting-edge research and her own experience as a visual thinker, Grandin reveals a ground-breaking new approach to revolutionizing modern structures such as education, health and media so that they equally serve people with all kinds of minds. Visual Thinking is a perspective shifting book that will open our eyes to the value of a life in picture.

88,00 zł
79,20 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 8,80 zł

1 osoba kupiła
26
The History of Graphic Design. Vol. 1, 1890-1959 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The History of Graphic Design. Vol. 1, 1890-1959
Dostępny4 szt.

History is a complex business. Fortunes boom and bust, empires wax and wane, and change?whether social, political, or technological?has its winners, its losers, its advocates, and its enemies. Through all the turbulent passage of time, graphic design?with its vivid, neat synthesis of image and idea?has distilled the spirit of each age. This book is an in-depth history of graphic design from the end of the 19th century to the ?50s. It traces the evolution of this creative field from its beginning as poster design to its further development into advertising, corporate identity, packaging, and editorial design. Organized chronologically, the volume features over 2,500 seminal designs from all over the world, 71 of which are profiled in detail besides 61 leaders in the field, including Alphonse Mucha (chocolate advertisements), Edward Johnston (London Underground logo and typeface), El Lissitzky (constructivist graphics), Herbert Matter (photomontage travel posters from Switzerland), Saul Bass (animated opening titles), and A. M. Cassandre (art deco posters). With his sweeping knowledge of the field, author Jens Müller curates the standout designs for each year alongside a running sequence of design milestones. Meanwhile, in his introductory essay, David Jury situates graphic design from its point of origin in early printing, engraving, and lithography to striking creative developments in the 19th century. Each consecutive decade is then prefaced by a succinct overview as well as a stunning visual timeline, offering a vivid display of the variety of graphic production in each decade as well as the global landscape which it at once described and defined. As we move on from and reflect upon the 20th century, this first volume examines the foundations of what would influence some of the fastest-changing creative fields. Combined with Volume Two?which spans from the 1960s until today?the tomes offer the most comprehensive exploration of graphic design to date and a long-overdue recognition of its enormous contribution to economics, politics, social causes, the arts, media, and the way we see the world.

290,00 zł
1 osoba kupiła
27
Skarbonka małpka - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Skarbonka małpka
Leantoys
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.24

Skarbonka Małpka Nauka Oszczędzania Banany Każde dziecko uwielbia zbierać swoje oszczędności. Skarbonka małpka jeszcze bardziej zachęci Twojego pupila do odkładania pieniążków. Naciśnij przycisk na budce a małpka dźwignie pokrywkę i łapką wciągnie pieniążka. Wymiary budki: - długość - 12 cm - wysokość - 9 cm - szerokość - 10 cm Zabawka zapakowana w pudełko idealnie nadaje się na prezent. Pieniądze ze skarbonki można łatwo od dołu wyjąć.

42,90 zł
Powiadomienie
1 osoba kupiła
28
Druciki kreatywne zielone 20szt. FIORELLO - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Druciki kreatywne zielone 20szt. FIORELLO
Fiorello
Dostępny9 szt.

Druciki kreatywne GR-CH18. Puchate, kolorowe druciki, które można łatwo wyginać, tworząc dowolne kształty. Idealne do prac plastycznych i dekoracji. Zestaw w różnych odcieniach koloru wiodącego, z drucikami metalicznymi i o zmiennej średnicy. Długość: 30 cm. 20 sztuk w opakowaniu.

10,99 zł
1 osoba kupiła
29
A silent patient - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
A silent patient
Dostępny19 szt.

Alicia Berenson's life is perfect. A successful artist and a happy wife, she lives in a big house in the best part of London. Until one night she puts five bullets in the face of her husband. No explanation, no excuse - for the next six years Alicia will not utter not a word. Psychotherapist Theo Faber is convinced that he will be able to uncover the mystery of the crime and cure Alicia. But the reasons for her silence are hidden much deeper than he thought. And if she does speak, will the doctor want to hear the truth?

29,60 zł
26,64 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,96 zł

1 osoba kupiła
30
Próba wiary. Wiersze szpitalne - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Próba wiary. Wiersze szpitalne
Dostępny11 szt.

Wiersze zawarte w tym tomiku są zapisem wewnętrznych i religijnych przeżyć, których doświadczam od ponad 25 lat, w codziennej kapłańskiej posłudze ciężko chorym dzieciom i ich rodzicom. Niewątpliwie stygmatem tej służby jest uczestniczenie w cierpieniu, które często napawa człowieka lękiem. [] Lęk przed cierpieniem przezwycięży tylko ten, kto odkryje siłę miłości Chrystusa, który oddał za nas swoje życie. Konieczne jest jednak odwzajemnienie tej miłości. Ona uczy nas na nowo dawać cierpiącym już nie samego siebie, ale nadzieję zbawienia. Fragment wstępu

20,00 zł
17,99 zł

Rabat 10,1%
oszczędzasz 2,01 zł

1 osoba kupiła
31
Araby rodowy klejnot Amramowiczów - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
59,90 zł
41,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 17,97 zł

1 osoba kupiła
32
Kalendarz 2023 13 Plansz Polskie Pejzaże - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalendarz 2023 13 Plansz Polskie Pejzaże
Dostępny30 szt.

Miks wzorów, towar wysyłany losowo. Cena za sztukę. Kalendarz 2023 13 Plansz Polskie Pejzaże: kalendarz ścienny, 13-planszowy,format po rozłożeniu 30 cm x 60 cm,okładka wydrukowana na kredzie matowej o gramaturze 300g/m2 i uszlachetniona lakierem,środkowe plansze wydrukowane na kredzie matowej o gramaturze 250g/m2,numeracja tygodni,imieniny,święta państwowe, kościelne oraz zwyczajowe,nazwy miesięcy i dni tygodnia w języku polskim, angielskim i niemieckim,spirala srebrna,idealny do użytku firmowego i domowego.

22,30 zł
1 osoba kupiła
33
The Social Instinct - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Social Instinct
Dostępny4 szt.

'A phenomenally important book' Lewis Dartnell, author of Origins Why do we live in families? Why do we help complete strangers? Why do we compare ourselves to others? Why do we cooperate? The science of cooperation tells us not only how we got here, but also where we might end up. In The Social Instinct Nichola Raihani introduces us to other species who, like us, live and work together. From the pied babblers of the Kalahari to the cleaner fish of the Great Barrier Reef, they happen to be some of the most fascinating and extraordinarily successful species on this planet. What do we have in common with these animals, and what can we learn from them? The Social Instinct is an exhilarating, far-reaching and thought-provoking journey through all life on Earth, with profound insights into what makes us human and how our societies work. 'A pleasing juxtaposition of insightful scientific theory with illuminating anecdotes' Richard Dawkins 'Surprising, thoughtful and, best of all, endlessly entertaining' Will Storr, author of The Science of Storytelling 'A superb book about how important cooperation is' Alice Roberts, author of Ancestors

59,00 zł
1 osoba kupiła
34
Druciki kreatywne różowe 20szt. FIORELLO - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Druciki kreatywne różowe 20szt. FIORELLO
Fiorello
Dostępny26 szt.

Druciki kreatywne GR-CH21. Puchate, kolorowe druciki, które można łatwo wyginać, tworząc dowolne kształty. Idealne do prac plastycznych i dekoracji. Zestaw w różnych odcieniach koloru wiodącego, z drucikami metalicznymi i o zmiennej średnicy. Długość: 30 cm. 20 sztuk w opakowaniu.

10,99 zł
1 osoba kupiła
35
Balony pastelowe czarne 13cm 100szt - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Balony pastelowe czarne 13cm 100szt
Godan
Dostępny10 szt.

Balony pastelowe Czarne, A50, 13 cm, 100 szt. Wymiar balonów w calach: 5 Wymiar balonów w centymetrach: ok. 13 cm Ilość sztuk w opakowaniu: 100 Kolor: pastel czarny Włoskiego producenta - firmy Gemar. Posiadają odpowiedniej długości końcówkę, więc nie ma problemów z ich wiązaniem.

18,70 zł
17,99 zł

Rabat 3,8%
oszczędzasz 0,71 zł

1 osoba kupiła
36
Milk and honey - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Milk and honey
Dostępny5 szt.

"Milk and Honey is a poetic collection about love, loss, trauma, violence, healing and femininity, it is divided into four chapters, each of which deals with a particular kind of pain, heals a particular kind of heartache. Milk and Honey invites the reader on a journey through the bitterest moments of life in order to find something sweet in them, because there is something sweet in everything, you just have to want to see it."

32,60 zł
29,34 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,26 zł

1 osoba kupiła
37
Adventures of Darusia the bat - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Adventures of Darusia the bat
Dostępny20 szt.

Bats sleep during the day and fly at night. However, Darusia is an unusual bat. She is a bit clumsy and won't sleep while the sun shines. It doesn't happen like that! However, Darusia is not concerned about this. She knows: the day is for adventures, and the night is for fantastic dreams. During the day, she likes to hang out with friends, look for a pet, and ride a bike. And celebrate a birthday with a real cake. And when it gets dark, she puts on warm pajamas and striped socks, which are very pleasant to sleep in. Because he who sleeps sweetly at night has amazing adventures.

31,10 zł
27,99 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,11 zł

1 osoba kupiła
38
Cienkopis GR-380 czarny (12szt) GRAND - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cienkopis GR-380 czarny (12szt) GRAND
Grand
Dostępny5 szt.

Opakowanie zbiorcze, blister 12 sztuk. Cienkopis GR-380. Czarny kolor tuszu. Końcówka fibrowa, tusz na bazie wody. Długość pisania: 500 m. Grubość linii 0,4 mm.

23,30 zł
1 osoba kupiła
39
Life Is Hard - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Life Is Hard
Dostępny5 szt.

Pain, Loneliness, Grief, Injustice ... Hope? Life is hard - as the past few years have made painfully clear. From personal trauma to the injustice and absurdity of the world, sometimes simply going on can feel too much. But could there be solace - and even hope - in acknowledging the hardships of the human condition? Might doing so free us from the tyranny of striving for our "best lives" and help us find warmth, humanity, and humour in the lives we actually have? Could it inspire in us the desire for a better world? In this profound and personal book, Kieran Setiya shows how philosophy can help us find our way. He shares his own experience with chronic pain and the consolation that comes from making sense of it. He asks what we can learn from loneliness and loss about the value of human life. And he explores how we can fail with grace, confront injustice, and search for meaning in the face of despair. Drawing on ancient and modern philosophy, as well as fiction, comedy, social science and personal essay, Life is Hard is a book for this moment - a work of solace and compassion. It draws us towards justice, for ourselves and others, by acknowledging what it means to be alive.

100,00 zł
95,00 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 5,00 zł

1 osoba kupiła
40
The Kingdom of Scammers - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Kingdom of Scammers
Dostępny35 szt.

The criminal genius Kaz and his gang pulled off a deadly kidnapping and should have already shared a lot of money, but they had to fight for their lives again, because now only the lazy do not seek to find out the secret of a dangerous drug by a bunch of people - in fact, this is precisely why powerful people from all over have gathered in Ketterdam strength So the six scum once again have to fight, which will decide their fate and the fate of magic in Grisha's world.

62,20 zł
55,98 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,22 zł

1 osoba kupiła
41
The Cossacks - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Cossacks
Dostępny7 szt.

Dmitry Andreich Olenin, in the hope of escaping the hollowness of his privilege, joins the army and heads to the Caucasus. There among the foothills, he will meet the Cossacks: a people he considers to be at one with the land. In their company he will hunt, he will drink, he will fall in love and, slowly, he will begin to understand that between people, between cultures, there is often a space that cannot be traversed...

59,00 zł
54,87 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 4,13 zł

1 osoba kupiła
42
Druciki kreatywne czerwone 20szt. FIORELLO - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Druciki kreatywne czerwone 20szt. FIORELLO
Fiorello
Dostępny28 szt.

Druciki kreatywne GR-CH17. Puchate, kolorowe druciki, które można łatwo wyginać, tworząc dowolne kształty. Idealne do prac plastycznych i dekoracji. Zestaw w różnych odcieniach koloru wiodącego, z drucikami metalicznymi i o zmiennej średnicy. Długość: 30 cm. 20 sztuk w opakowaniu.

10,99 zł
1 osoba kupiła
43
Japanese Woodblock Prints 40t - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Japanese Woodblock Prints 40t
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.24

The Japanese woodblock print showcased breathtaking landscapes, blush-inducing erotica, ghosts and demons that torment the living, and made sumo wrestlers and kabuki actors into rock stars. This condensed edition reveals the most exceptional prints from 1680-1938, drawing from the finest impressions of museums and private collections worldwide.

121,00 zł
Powiadomienie
1 osoba kupiła
44
Rutherford and Fry?s Complete Guide to Absolutely Everything (Abridged) - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rutherford and Fry?s Complete Guide to Absolutely Everything (Abridged...
Dostępny4 szt.

In Rutherford and Fry?s comprehensive guidebook, they tell the complete story of the universe and absolutely everything in it ? skipping over some of the boring parts. This is a celebration of the weirdness of the cosmos, the strangeness of humans and the fact that amid all the mess, we can somehow make sense of life. Our brains have evolved to tell us all sorts of things that feel intuitively right but just aren?t true: the world looks flat, the stars seem fixed in the heavenly firmament, a day is 24 hours? This book is crammed full of tales of how stuff really works. With the power of science, Rutherford and Fry show us how to bypass our monkey-brains, taking us on a journey from the origin of time and space, via planets, galaxies, evolution, the dinosaurs, all the way into our minds, and wrestling with some truly head-scratching questions that only science can answer: What is time, and where does it come from? Why are animals the size and shape they are? What is a thought? How horoscopes work (Spoiler: they don?t, but you think they do) Does my dog love me? Why nothing is truly round Do you need your eyes to see?

59,00 zł
54,87 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 4,13 zł

1 osoba kupiła
45
Motocykl Policyjny Napęd Pull-Back - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Motocykl Policyjny Napęd Pull-Back
Leantoys
Dostępny8 szt.

Motocykl Policyjny 1:14 Napęd Pull-Back Dźwięk Światła Szybkie motory, ścigacze, które pojawiają się na naszych drogach, wzbudzają zainteresowanie nie tylko najmłodszych, ale i dorosłych. To coś dla fanów motoryzacji i ekstremalnej jazdy. Model policyjny może stanowić uzupełnienie kolekcji lub po prostu stać się ulubioną zabawką. Niesamowity wygląd, policyjne naklejki pobudzą wyobraźnie i rozbudzą pasję, możliwe do zawodu policjanta. Wygląd motoru dopracowany jest w najmniejszym calu ze szczegółami. Posiada wszystkie elementy plastikowe z charakterystycznymi naklejkami oraz gumowe koła, które gwarantują przyczepność do podłoża. Napęd pull- back pozwala na niesamowitą zabawę. Wystarczy pociągnąć motor do tyłu i puścić, zobaczysz, jak mknie po przestrzeni Twojego pokoju. Zaletą tego modelu są efekty świetlne i dźwiękowe, dociskając pojazd do podłoża, uruchomisz przednie światła, które oświetlą drogę oraz dźwięki silnika w trakcie jazdy oraz syrenę policyjną. Wymiary motoru pozwolą na zabawę maluchom, ale także dorosłym. Motocykl został wykonany w skali 1:14. Czas na niesamowitą jazdę małym motocyklem! Wymiary motoru: 12 cm x 6 cm x 7 cm Wymiary pudełka: 15 cm x 11 cm x 8 cm Zabawka przeznaczona jest dla dzieci powyżej 3. roku życia. Zestaw posiada certyfikat CE i jest zgodny z normą EN 71. Zapakowany jest w kartonik z przezroczystą witrynką, dzięki czemu nadaje się idealnie na prezent. Zasilany trzema bateriami AG3, w zestawie.

25,90 zł
1 osoba kupiła
46
Halo, czy tu straszy? - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Halo, czy tu straszy?
Dostępny79 szt.

Lubicie się czasem trochę pobać, poczuć nieswojo, ale tak tylko trochę, bo właściwie nic strasznego wam nie grozi? To tak jak podczas oglądania horroru zawsze można użyć odpowiedniego przycisku na pilocie i przerażające obrazy znikają. Jeśli gustujecie historiach o duchach i zjawach, to ta książka jest właśnie dla was! Paweł Maj - specjalista od grozy dziecięcej zaprasza w niezwykłą wędrówkę po polskich zamkach, dworkach, pałacach i ruinach, w których straszy. Kto straszy i dlaczego, dowiecie się czytając te mrożące krew w żyłach historie oraz oglądając jedyne w swoim rodzaju ilustracje Jerzego Kozienia. Czy Czarne Damy lubią plotki? Co kryje studnia na dziedzińcu zamku Czocha? Dlaczego w okolicach Leśnicy nie wolno zamawiać pizzy? Czy duchy potrzebują parasoli? Który z żagańskich maszkaronów ma diabelska twarz? I tak dalej, i tak dalej Jeśli chcecie poznać odpowiedzi na te pytania, sięgnijcie po prawie prawdziwy przewodnik Pawła Maja. Świetna zabawa gwarantowana!

59,00 zł
41,30 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 17,70 zł

1 osoba kupiła
47
Use Your Illusion II (Deluxe Edition). CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
65,90 zł
64,58 zł

Rabat 2,0%
oszczędzasz 1,32 zł

48
Use Your Illusion II (Remastered). Winyl - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
191,90 zł
188,06 zł

Rabat 2,0%
oszczędzasz 3,84 zł

49
Use Your Illusion I (Remastered). Winyl - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
191,90 zł
188,06 zł

Rabat 2,0%
oszczędzasz 3,84 zł

50
Handel: Theodora. CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
95,90 zł
86,31 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 9,59 zł

Wróć do góry