hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2022.10.31

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w poniedziałek 31 października 2022 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Słońce i stal (Mishima Yukio), na drugim O kurza twarz! (Justyna Bednarek). Kolejny produkt to Co zrobi Frania? Oczekiwanie na święta (Barbara Supeł) oraz Poker z diabłem (Artur Kawka, Monika Wysocka).
1
Słońce i stal - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Słońce i stal
Dostępny420 szt.

Słońce i stal - pierwszy polski przekład klasycznego, autobiograficznego i kontrowersyjnego eseju Yukio Mishimy, w którym koncentruje się na upodobaniu do sztuk walki i odkrywaniu fizycznych możliwości ciała. Książka ta (pisana w latach 1965-1968) uchodzi za punkt zwrotny w karierze wybitnego japońskiego pisarza oraz przez niektórych również uważana jest za zapowiedź jego samobójczej śmierci. Wybitny znawca twórczości Mishimy i jego przyjaciel John Nathan (Mishima. Życie PIW, 2022) tak przedstawia znaczenie tego eseju: W Słońcu i stali Mishima wyjaśniał swoje przeszłe i przyszłe działania bardziej przekonująco niż gdziekolwiek indziej i w kontekście, który nie miał nic wspólnego z konstytucją, cesarzem czy jakąkolwiek kwestią społeczną. Kontekst tworzyła jego wiedza, iż otrzyma niepodważalny „dowód istnienia”, którego potrzebował, by czuć, że naprawdę żyje jedynie w chwili śmierci.

35,00 zł
21,70 zł

Rabat 38,0%
oszczędzasz 13,30 zł

146 osób kupiło
2
O kurza twarz! - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
O kurza twarz!
Dostępny566 szt.

Drugi tom ciepłej, mądrej i arcyzabawnej nowej serii Justyny Bednarek, uwielbianej i wielokrotnie nagradzanej autorki książek dla dzieci. O czterech temperamentnych kurach, które wprowadzają sporo pozytywnego zamieszania w pięcioosobowej i tylko z pozoru zwyczajnej rodzinie Ogórków. Gdzie kury mogą jechać na wakacje? Oczywiście – do kurortu! I to nie jakiegoś tam dużego, znanego, gdzie jeżdżą wszyscy, tylko zupełnie wyjątkowego Kurortu Kameralnego w Ulęgałce Górnej, gdzie zwierzęta? - a już zwłaszcza kury! – mają szczególne prawa. Rodzina Ogórków (mama, tata i trójka dzieci) pakuje się więc wraz z Augustą, Hildegardą, Belką i Żanetą do ogórkobusa i rusza na zasłużony urlop! Oj, będzie się działo! Brawurowe akcje ratunkowe w wodzie, koncert zawodowej śpiewaczki połączony z niesieniem jaj przez rasowe nioski, walka na śmierć i życie przebiegłej kocicy ze szczekającym kogutem. A z nieba posypią się gwiazdy…! Seria Kury to napisana z dużą wrażliwością na dziecięcy świat opowieść o tym, że różnorodność jest bogactwem. O wzajemnym szacunku, dystansie do siebie i otwarciu na zaskakującą codzienność. Bez zadęcia, niby na wesoło, ale przecież o ważnych sprawach. Błyskotliwy i zabawny tekst niepowtarzalnej Justyny Bednarek doskonale uzupełniają brawurowe ilustracje Niki Jaworowskiej-Duchlińskiej.

45,99 zł
28,51 zł

Rabat 38,0%
oszczędzasz 17,48 zł

129 osób kupiło
3
Co zrobi Frania? Oczekiwanie na święta - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Co zrobi Frania? Oczekiwanie na święta
Dostępny130 szt.

Cześć, mam na imię Frania. Mam tyle samo lat, co palców u ręki, czyli pięć. Mam też piętrowe łóżko i starszego brata Ryśka. I jeszcze siostrę Anielkę, ale ona jest dzidzią, więc śpi w pokoju z mamą i tatą. Chodzę do przedszkola (pod warunkiem że nie mam zielonego kataru). Tym razem Frania i jej rodzeństwo czekają na zbliżające się Boże Narodzenie. A czekanie może się okazać wielkim wyzwaniem! Czy Frani uda się samodzielnie napisać list do Świętego Mikołaja? Czy Frani wystarczy cierpliwości, by powstrzymać się przed otworzeniem WSZYSTKICH okienek kalendarza adwentowego? Czy znajdzie sposób, by umilić sobie oczekiwanie na otworzenie bożonarodzeniowych prezentów?

29,99 zł
18,59 zł

Rabat 38,0%
oszczędzasz 11,40 zł

86 osób kupiło
4
Poker z diabłem - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Poker z diabłem
Dostępny38 szt.

Kolejna powieść Artura Kawki. Oparta na prawdziwych wydarzeniach, które miały miejsce w czasie II wojny światowej na terenie Częstochowy. Opowieść o piekle niemieckiej okupacji i odwadze ludzi, którzy ryzykując życiem swoim i bliskich, nie zaprzestali walki o Polskę. Czy błyskotliwy plan napadu na niemiecki bank w Częstochowie się powiedzie? Czy uda się im wygrać nierówny pojedynek z szefem częstochowskiego gestapo, SS-Hauptsturmfuhrerem, Wilhelemem Libnerem zwanym powszechnie przez polską ludność Diabłem?

49,00 zł
40,18 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 8,82 zł

86 osób kupiło
5
Boże Narodzenie. Historyjki z nalepkami - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Boże Narodzenie. Historyjki z nalepkami
Dostępny154 szt.

Dzięki zabawie nalepkami dziecko chętniej podejmie naukę czytania! Zdania z tej książeczki należy uzupełnić nalepkami, tak by stworzyć teksty historyjek. Zbuduj zdania tekstowo-obrazkowe i przeczytaj o Mikołaju i przygotowaniach do Bożego Narodzenia.Do książeczki dołączono 82 kolorowe naklejki. Tytuły w serii: Ulubione baśnie, Na wiejskim podwórku, Leśne plotki, Pojazdy specjalne, Zabawy przedszkolaków, Boże Narodzenie, Dzień przedszkolaka, Piękne księżniczki, Wycieczki przedszkolaków, Nowi koledzy, Wędrówki misia Okruszka.

10,00 zł
8,60 zł

Rabat 14,0%
oszczędzasz 1,40 zł

52 osoby kupiły
6
Gabinet anatomii - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gabinet anatomii
Dostępny1103 szt.

Efektowny album o ludzkim ciele zilustrowany za pomocą wyjątkowej techniki graficznej. Prześwietl ludzkie ciało od stóp do głów. Dowiedz się, jak serce pompuje krew, sprawdź, co się dzieje, kiedy oddychasz, policz kości w szkielecie i zajrzyj w głąb mózgu. Poznaj budowę i działanie najważniejszych części ciała w najbardziej zadziwiającym gabinecie anatomii pod słońcem! Dzięki pomysłowej technice graficznej wykorzystanej przez duet Carnovsky każda z kolorowych ilustracji skrywa w sobie trzy „warstwy”. Obejrzysz je przez kolorowe filtry dołączone do książki. Przez czerwony zobaczysz szkielet, przez zielony – mięśnie, a przez niebieski – narządy wewnętrzne. Książka składa się z 10 rozdziałów prezentujących poszczególne części ciała, narządy i układy. W każdym rozdziale znajduje się zwięzły opis danej części ciała i jej działania, wielkoformatowe barwne ilustracje do oglądania przez barwne filtry oraz szczegółowe informacje o wybranych narządach zaprezentowane na czarno-białych ilustracjach stylizowanych na dawne ryciny anatomiczne. Barwne ilustracje można oglądać także za pomocą telefonu komórkowego, korzystając ze strony rgb-lens.carnovsky.com/

74,90 zł
48,69 zł

Rabat 35,0%
oszczędzasz 26,21 zł

56 osób kupiło
7
Miłość i gwałtownicy. Jakub i Jan - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Miłość i gwałtownicy. Jakub i Jan
Dostępny15 szt.

Mamy w sobie coś z Jakuba i Jana, „synów gromu”. Pozwólmy Jezusowi wyciszyć nasze serca i kształtować je ewangeliczną miłością. Potrzebujemy razem z Jakubem i Janem przeżyć nawrócenie, aby intronizować we własnym sercu Jezusa Króla, który na przemoc odpowiada miłością. Potrzebujemy spokojnego rozeznawania w świetle słowa Bożego, by nie dać się zwieść pozorom i nie budować królestwa Bożego na ziemi według kryteriów, które podpowiada świat. Jezus także dzisiaj, podobnie jak kiedyś w pretorium, zwraca się do Piłatów tego świata i do „synów gromu”: „Moje królestwo nie jest stąd”.

34,90 zł
23,38 zł

Rabat 33,0%
oszczędzasz 11,52 zł

48 osób kupiło
8
Gabinet dinozaurów - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
74,90 zł
48,69 zł

Rabat 35,0%
oszczędzasz 26,21 zł

43 osoby kupiły
9
No i znowu mamy święta - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
No i znowu mamy święta
Dostępny506 szt.

Witajcie w Christmas! Miasteczku, gdzie każde święta są… cóż, niezupełnie idealne. Zbliżają się święta. Finley Brown wraca z elitarnej szkoły z internatem do swego rodzinnego miasteczka w Oklahomie, które nazywa się… Christmas. Miasteczko jak dotąd niewiele się zmieniło przez szesnaście lat życia Finley, dziewczyna spodziewa się więc, że wszystko będzie tak samo, jak wtedy, gdy wyjeżdżała. Jednak po przyjeździe odkrywa, że jej rodzice się rozeszli, najlepsza przyjaciółka spotyka się z jej byłym chłopakiem, a jej zaciekła rywalka dostała pracę w pensjonacie jej babci. Ku zaskoczeniu Finley okazuje się też, że do miasteczka przybywa jej szkolny kolega Arthur, któremu – nieco koloryzując rzeczywistość – wmówiła, że Christmas to idylliczne miejsce, w którym święta są bardziej magiczne niż gdziekolwiek indziej. Teraz od niej zależy, czy tegoroczne Boże Narodzenie w Christmas będzie naprawdę idealne. Czy Finley odnajdzie swoje miejsce, wspólny język z rodziną i przyjaciółmi? A może pod choinką znajdzie także najlepszy prezent świąteczny ze wszystkich: miłość? Poznajcie najbardziej uroczy świąteczny romans tej zimy!

46,99 zł
30,54 zł

Rabat 35,0%
oszczędzasz 16,45 zł

31 osób kupiło
10
Reinkarnacja - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Reinkarnacja
Dostępny1551 szt.

Nowy thriller mistrza europejskiego kryminału. Pełen napięcia, realistyczny, choć pokazujący doświadczanie głębokiej wiary. Matka zaginionego dziecka funkcjonuje na granicy obłędu.... Czerwiec 2010 roku: dziesięcioletni Esteban znika z plaży w Saint -Jean-de-Luz. Nikt nie zauważył momentu zaginięcia dziecka. Czerwiec 2020 roku: jego matka, Maddi, ułożyła sobie życie, ale ból po utracie dziecka, w którego śmierć nie chce uwierzyć, wciąż jest żywy. Powraca do Kraju Basków i na tej samej plaży spotyka Estebana. Albo raczej jego sobowtóra, Toma, również dziesięcioletniego chłopca. Madui robi wszystko, by ustalić, kim jest to dziecko I zmienia swoje życie, aby zamieszkać blisko niego, w Murol w Owernii Czy kobieta tak racjonalna jak ona naprawdę wierzy w coś, co jest niemożliwe? Czy Esteban mógł stać się Tomem? Czy historia się powtórzy, a Tomowi grozi niebezpieczeństwo? Czy tylko Madci jest w stanie go uchronić? Ekspert od intryg i nieprzewidywalnych zakończeń, Michel Busei, od lat zajmuje czołowe miejsca w rankingu najlepiej sprzedających się pisarzy francuskich dziennika „Le Figaro". Jego powieści przetłumaczono na 35 języków. Michel Bussi po mistrzowsku łączy manipulację, emocje i napięcie. Thriller Czarne nenufary to wielokrotnie nagradzana francuska powieść, która doczekała się także wersji komiksowej, Powieść Samolot bez niej została sprzedana w samej tylko Francji w ponad milionie egzemplarzy.

44,90 zł
34,12 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 10,78 zł

28 osób kupiło
11
Ojciec Chrzestny. Trylogia (wydanie specjalne) - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ojciec Chrzestny. Trylogia (wydanie specjalne)
Dostępny6 szt.

Wyjątkowe wydanie ze wstępem Francisa Forda Coppoli Przygotowanym z okazji pięćdziesięciolecia wydania Ojca Chrzestnego. W skład trylogii wchodzą powieści Mario Puzo: Ojciec Chrzestny, Sycylijczyk oraz Omerta. Trzy porywające opowieści o honorze i nienawiści, szacunku i pogardzie, miłości i śmierci… Puzo wciąga czytelnika w mroczny świat przemocy, w którym każda zniewaga musi zostać zmyta krwią. Ojciec chrzestny Jedna z najwybitniejszych powieści XX wieku, zekranizowana przez Francisa Forda Coppolę z genialnymi rolami Marlona Brando i Ala Pacino. Vito Corleone jest Ojcem Chrzestnym jednej z sześciu nowojorskich rodzin mafijnych. Sprawuje rządy żelazną ręką, a ci, którzy nie podporządkowują się jego decyzjom, nie mogą liczyć na łaskę. To człowiek honoru, ale zarazem tyran i szantażysta, który wśród wrogów wzbudza strach, a wśród przyjaciół – zasłużony, choć nie całkiem bezinteresowny, szacunek. Kiedy wchodzi w ostry konflikt z cosa nostrą, przyszłość rodziny może uratować tylko najmłodszy syn Vita, Michael, bohater wojenny, który z brudnymi interesami nie chciał mieć nic wspólnego. Czy okaże się godnym następcą Ojca Chrzestnego? Sycylijczyk Puzo przenosi czytelnika do mrocznego świata sycylijskiej prowincji, pełnego przemocy, w którym każda zniewaga musi zostać zmyta krwią. Po dwuletnim pobycie na Sycylii syn Vita Corleone, Michael, ma wrócić do domu. Ojciec Chrzestny zleca mu ważną misję: ma zabrać do Ameryki Salvatore Giuliana, uwielbianego przez wszystkich legendarnego sycylijskiego banitę, który od kilku lat na czele swojej bandy broni uciskanych mieszkańców przed wszechwładzą bogaczy i przywódców mafijnych. Omerta Zmierzch mafii czy tylko zmiana metod? Omertà – zmowa milczenia – pozwoliła włoskiej mafii przetrwać przez lata. Jej złamanie oznacza śmierć i utratę honoru. U schyłku XX wieku honor ma jednak poważnego konkurenta – pieniądze. Czy to właśnie one są motywem zabójstwa popełnionego w biały dzień w samym środku Manhattanu na Raymonde Aprilem, czołowym amerykańskim mafiosie, który przed trzema laty zerwał z działalnością przestępczą? Czy może chodziło o złamanie mowy milczenia?

99,90 zł
82,92 zł

Rabat 17,0%
oszczędzasz 16,98 zł

29 osób kupiło
12
Anna Karenina - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Anna Karenina
Dostępny48 szt.

Wspaniała opowieść o miłości i wierności, zdradzie, prawie jednostki do szczęścia i cenie, jaką trzeba i wolno za nie zapłacić. Dramat osobisty Anny, która dla namiętnej miłości porzuciła rodzinę, rozwija się równolegle z wątkiem społecznym. Klasyczna konstrukcja, głębia analizy psychologicznej, bogactwo treści ukazują mistrzostwo Lwa Tołstoja - pisarza i myśliciela najwybitniejszych przedstawicieli literatury europejskiej XIX wieku.

120,00 zł
96,00 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 24,00 zł

23 osoby kupiły
13
W przyszłym roku o tej porze - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
W przyszłym roku o tej porze
Dostępny1153 szt.

Szukasz miłości? Marzysz o miłości? Miłość jest sensem Twojego życia? Powieść, która przebojem zdobyła szczyt listy bestsellerów „Naw York Timesa”. Uwielbiana przez kobiety na całym świecie. Otul się kocem i przeczytaj tę odświeżającą, pełną zwrotów akcji komedię romantyczną. Komedię, dla której rzesze czytelniczek straciły głowę. Quinn i Minnie urodzili się w sylwestra, w tym samym szpitalu, jedno po drugim. Lecz choć przyszli na świat niemal razem, ich życie nie mogłoby się różnić bardziej. Trzydzieści lat później przeznaczenie krzyżuje ich drogi.

44,90 zł
35,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 8,98 zł

19 osób kupiło
14
Niszczyciele Japońskiej Marynarki Wojennej 7 XII 1941-2 IX 1945. Organizacja i potencjał bojowy. Tom 4. Okręgi morskie, floty, grupy flot - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Niszczyciele Japońskiej Marynarki Wojennej 7 XII 1941-2 IX 1945. Organ...
Dostępny408 szt.

Celem niniejszej monografii jest całościowe przedstawienie organizacji floty niszczycieli Japońskiej Marynarki Wojennej (jap. Dai Nippon Teikoku Kaigun) oraz jej możliwości bojowych. W opracowaniu dane zostały ukazane w różnych przekrojach, z szerokim wykorzystaniem tabel, które jak sądzę pozwalają niejednokrotnie przystępniej zobrazować fakty, ułatwiając też ich porównywanie i przede wszystkim odnajdywanie potrzebnych danych. O ile zatem opierałem się na materiale źródłowym względnie łatwo dostępnym wnikliwym poszukiwaczom wiedzy historycznej, o tyle sposób jego przedstawienia jest moim pomysłem autorskim i mam ogromną nadzieję, że przypadnie do gustu jak największej grupie zainteresowanych dziejami tego jak dotychczas największego konfliktu pacyficznego i zarazem istotnej części II wojny światowej. Znajduje się w niej opis wszystkich niszczycieli cesarskiej floty oraz struktur organizacyjnych, w ramach których funkcjonowały w latach 1941-1945, jak też wiele kluczowych i interesujących faktów z ich dziejów. Praca została podzielona na 4 tomy. Jarosław Jastrzębski, doktor nauk humanistycznych w zakresie historii. Specjalizuje się w historii administracji, prawa i wojskowości, ze szczególnym uwzględnieniem szkolnictwa wyższego II Rzeczypospolitej oraz Japońskiej Marynarki Wojennej. Jest autorem ponad 110 publikacji naukowo-badawczych i popularnonaukowych, w tym kilkunastu opracowań monograficznych. Do jego ważniejszych prac należą: Lotniskowce Japońskiej Marynarki Wojennej 7 XII 1941 – 2 IX 1945. Organizacja i potencjał bojowy, Zabrze 2020; Instytucja profesury zwyczajnej w polskim państwowym szkolnictwie akademickim w latach 1920-1939, Kraków 2018; Midway, Warszawa 2014; Organizacja Japońskiej Marynarki Wojennej na poziomie strategicznym 7 XII 1941 – 2 IX 1945, Oświęcim 2014; Kuantan 10 XII 1941. Anatomia brytyjskiej klęski, Zabrze 2014; Rajd Doolittle’a na Tokio 18 IV 1942. Uwarunkowania polityczne i strategiczne operacji, Zabrze 2013; Państwowe szkolnictwo akademickie w II Rzeczypospolitej. Zagadnienia systemowe, Kraków 2013; Bitwa na Morzu Koralowym 2-8 V 1942 r., Zabrze 2012. Aktywnie działa społecznie, m.in. pełniąc rozmaite funkcje w organach lub komisjach kilku stowarzyszeń naukowych i sportowych. Jest stałym współpracownikiem czasopisma popularnonaukowego „Okręty Wojenne”.

62,00 zł
46,50 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 15,50 zł

14 osób kupiło
15
Wojownicy. Potęga Trójki. Tom 6. Wschód Słońca - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wojownicy. Potęga Trójki. Tom 6. Wschód Słońca
Dostępny584 szt.

Długo skrywany sekret wywrócił życie rodzeństwa do góry łapami. Sójcze Pióro, Lwi Płomień i Ostrokrzewiasty Liść muszą się zmierzyć z druzgocącą prawdą na temat swojego prawdziwego pochodzenia i przedrzeć się przez sieć kłamstw swoich najbliższych. Tymczasem Klanu Pioruna próbuje odkryć, kto stoi za brutalnym morderstwem dokonanym na granicy z Klanem Wiatru.

44,90 zł
33,23 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 11,67 zł

15 osób kupiło
16
Stalking Jack the Ripper. Tom 2. Jak upolować Drakulę - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Stalking Jack the Ripper. Tom 2. Jak upolować Drakulę
Dostępny503 szt.

Jak upolować Drakulę to drugi tom bestsellerowej serii Stalking Jack the Ripper autorstwa Kerri Maniscalco. Wszyscy, którzy uwielbiają Thomasa i Audrey Rose, a zwłaszcza ich zaczepne dialogi, w tej książce pokochają ich na nowo! W starym zamku księcia Włada Palownika, znanego jako Drakula, dochodzi do nietypowych zbrodni. Czyżby pojawił się naśladowca krwiożerczego władcy? A może zwyrodniały arystokrata powrócił między żywych? Po odkryciu tożsamości Kuby Rozpruwacza ogarnięta rozpaczą i zgrozą Audrey Rose Wadsworth ucieka z Londynu, jak najdalej od koszmarnych wspomnień. Wraz z aroganckim, ale niezaprzeczalnie uroczym Thomasem Cresswellem jedzie do Rumunii, gdzie znajduje się jedna z najlepszych w Europie akademia medycyny sądowej. To tam mieszkał niegdyś upiorny morderca, legendarny Drakula – ten, którego rozsławiła niepohamowana żądza krwi. Aby spełnić marzenie swojego życia, Audrey Rose mierzy się z nowym wyzwaniem. Musi poprowadzić śledztwo w sprawie dziwnie znajomych zagadkowych zabójstw, do których dochodzi na zamkowych korytarzach. To, co odkryje, obudzi do życia jej wszystkie najgorsze lęki.

46,90 zł
35,18 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 11,72 zł

15 osób kupiło
17
Chłopiec - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Chłopiec
Dostępny213 szt.

W serii Poeci do kwadratu współcześni poeci i poetki prezentują swoje wybory wierszy klasyków, wielkich poetek i poetów czasów minionych. Tom Chłopiec to osobista podróż Adama Wiedemanna po twórczości Stanisława Grochowiaka. Stanisław Grochowiak był wybitnym poetą z kręgu Współczesności, zapisał się w polskiej powojennej poezji jako twórca poszukujący nowych form ekspresji poetyckiej, przeciwstawiał się tradycyjnej interpretacji „piękna”. To też autor jednych z najpiękniejszych i najniezwyklejszych erotyków w polskiej poezji. Adam Wiedemann z kolei tworzy wiersze liryczne, kpiarskie, wzruszające, złowrogie, zabawne i wzniosłe. Wszystkie dotykają ran świata, a jednocześnie odżywiają nadzieją, czułością, chwilami zachwytem. Co wyniknie ze spotkania tych dwóch poetów?

44,90 zł
33,23 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 11,67 zł

13 osób kupiło
18
Inaczej nie będzie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Inaczej nie będzie
Dostępny128 szt.

Zbiór sześćdziesięciu wierszy Eugeniusza Tkaczyszyna-Dyckiego na sześćdziesiąte urodziny poety. Autor wyboru Jakub Skurtys wyszedł od pytania: „Jaki jest mój Dycki?”, a w odpowiedzi ułożył tom ukazujący poetę jako darczyńcę wiedzionego zasadą do ut des, ale też jako drapichrusta i szmuglera, który niekiedy przychodzi do nas bez niczego, niczym „gołodupiec na wesele”, z dziurą w sercu zamiast podarunku. W tomie – ułożonym przez krytyka nie w kontrze do poprzednich wyborów, lecz w przyjacielskiej relacji z nimi – znalazły się wiersze o różnych formach fraternizowania się, o uwodzeniu i wywodzeniu w pole, o wodzeniu na pokuszenie i pokucie, o dawcach i biorcach, a przede wszystkim o utracie i umiejętności godzenia się na brak. „Dobre słowo” urasta więc w poezji Dyckiego do miana etycznego zobowiązania – staje się ekwiwalentem symbolicznej wymiany, domaga się od czytelników zaufania i wrażliwości.

42,00 zł
30,24 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,76 zł

13 osób kupiło
19
Wielcy królowie. O władzy absolutnej w starożytnym Egipcie i świecie współczesnym - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wielcy królowie. O władzy absolutnej w starożytnym Egipcie i świecie w...
Dostępny568 szt.

Dlaczego tak wielu oddaje władzę tak nielicznym i jaką to wróży nam przyszłość. W dobie, gdy demokracje na całym świecie są w niebezpieczeństwie bądź się rozpadają, Kara Cooney szuka w starożytnym Egipcie - pierwszym w historii scentralizowanym mocarstwie - wytłumaczenia, dlaczego społeczeństwa tak ochoczo wspierały reżimy autorytarne. Prowokacyjnie odwołuje się do pięciu władców symboli, którzy rządzili Egiptem w sposób absolutny, poszukując w starożytności lekcji, którą odrabia współczesność. Narzędzia legitymizujące system, w którym jednostka rządzi ogółem, są dobrze znane: od monumentalnej architektury i religijnego zapału z jednej strony po nacjonalizm i kolonizację z drugiej. Autorka z przekonaniem, klarownie i zgrabnie zgłębia przeszłość, stawiając w nowym świetle naszą niespokojną teraźniejszość.

89,99 zł
65,69 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 24,30 zł

13 osób kupiło
20
Średniowieczna Europa (wyd. 2022) - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
69,99 zł
50,39 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 19,60 zł

12 osób kupiło
21
Audrey. Życie, pasja, styl - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Audrey. Życie, pasja, styl
Dostępny774 szt.

Elegancja to jedyne piękno, które nigdy nie przemija. Moim największym zwycięstwem było to, że nauczyłam się przebywać sama z sobą i zaakceptowałam swoje wady. – Audrey Hepburn Audrey Hepburn to niezrównana ikona wdzięku i elegancji. W historii kina zapisała się jako jedna z najbardziej uwielbianych gwiazd. Łagodnym uśmiechem i niepowtarzalnym stylem potrafiła uwieść tłumy. Karierę rozpoczęła w szkole baletowej i stała się jedną z największych gwiazd Hollywood, uhonorowaną najbardziej prestiżowymi nagrodami. Poznaj jej fascynujące życie i styl, który w wyjątkowy sposób wpłynął na popkulturę oraz szczegóły jej udziału w akcjach humanitarnych, dzięki którym pod koniec życia niosła pomoc dzieciom na całym świecie. Zobacz piękne fotografie ukazujące ponadczasowy styl legendarnej gwiazdy Rzymskich wakacji, Sabriny, Śniadania u Tiffany'ego i My Fair Lady.

89,99 zł
65,69 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 24,30 zł

11 osób kupiło
22
Use Your Illusion I (Deluxe Edition). CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
65,90 zł
64,58 zł

Rabat 2,0%
oszczędzasz 1,32 zł

10 osób kupiło
23
Transdiagnostyczna terapia poznawczo-behawioralna zaburzeń emocjonalnych. Poradnik wyd. 2022 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
59,90 zł
53,31 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 6,59 zł

9 osób kupiło
24
Niejedno - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
44,90 zł
33,68 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 11,22 zł

8 osób kupiło
25
Potęga podświadomości. 2.0. Metody aktywujące twój potencjał - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Potęga podświadomości. 2.0. Metody aktywujące twój potencjał
Dostępny9411 szt.

Od publikacji pierwszego wydania w świecie sprzedano miliony egzemplarzy Potęgi podświadomości autorstwa doktora Josepha Murphy'ego. Książka nieustannie zdobywa rzesze zwolenników w kolejnych pokoleniach. Coach i doradca C. James Jensen uzupełnił ceniony poradnik doktora Murphy'ego o nowe lekcje i narzędzia do ćwiczeń afirmacji, wizualizacji, medytacji oraz umiejętności przywódczych aby wyzwolić moce twojej podświadomości i zagwarantować ci pełnię życia. Uwolnij moc swojej podświadomości już dziś dzięki tej odkrywczej interpretacji ponadczasowych nauk doktora Josepha Murphy'ego. Odkryj, jak łatwo usunąć bariery dzielące cię od realizacji marzeń. Wykorzystaj proponowane metody, uruchamiając procesy osobistego rozwoju i całkowicie odrnień swoje życie.

34,90 zł
27,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 6,98 zł

8 osób kupiło
26
Polska. Opowieść o dziejach niezwykłego narodu 966-2008 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
69,90 zł
52,43 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 17,47 zł

8 osób kupiło
27
Wish (Deluxe Edition), 3 CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Wish (Deluxe Edition), 3 CD
The Cure, Universal Music Polska
Dostępny202 szt.

Lista utworów: CD1 Original Album Remastered by Robert Smith and Miles Showell at Abbey Road Studios 1 01: Open (6:51) 2 02: High (3:37) 3 03: Apart (6:38) 4 04: From The Edge of The Green Sea (7:44) 5 05: Wendy Time (5:13) 6 06: Doing The Unstuck (4:24) 7 07: Friday I’m In Love (3:38) 8 08: Trust (5:32) 9 09: A Letter To Elise (5:14) 10 10: Cut (5:55) 11 11: To Wish Impossible Things (4:43) 12 12: End (6:45) CD2 Demos – All previously unreleased versions. *Unreleased track. 1 01: The Big Hand [1990 Demo] (4:38) [final version on B-side to A Letter To Elise 7”] 2 02: Cut [1990 Demo] aka “Away" (3:31) [final version appears on WISH] 3 03: A Letter To Elise [1990 Demo] aka “Cut” (5:01) [final version appears on WISH] 4 04: Wendy Time [1990 Demo] (5:13) [final version appears on WISH] 5 05: This Twilight Garden [Instrumental Demo] (3:25) [final version on B-side to High 7"] 6 06: Scared As You [Instrumental Demo] (2:33) [final version on B-side to Friday I’m In Love 12"] 7 07: To Wish Impossible Things [Instrumental Demo] (3:33) [final version appears on WISH] 8 08: Apart [Instrumental Demo] (3:38) [final version appears on WISH] 9 09: T7 [Instrumental Demo] (2:40) * 10 10: Now Is The Time [Instrumental demo] (2:20) * 11 11: Miss Van Gogh [Instrumental demo] (2:48) * 12 12: T6 [Instrumental Demo] (3:14) * 13 13: Play [Instrumental Demo] (2:28) [final version on B-side to High 12"] 14 14: A Foolish Arrangement [Instrumental Demo] (2:28) [final version on B-side to A Letter To Elise 12"] 15 15: Halo [Instrumental Demo] (3:06) [final version on B-side to Friday I’m In Love 7"] 16 16: Trust [Instrumental Demo] (4:02) [final version appears on WISH] 17 17: Abetabw [Instrumental Demo] (2:26) * 18 18: T8 [Instrumental Demo] (2:17) * 19 19: Heart Attack [Instrumental Demo] (2:41) * 20 20: Swing Change [Instrumental Demo] (2:10) * 21 21: Frogfish [Instrumental Demo] (2:35) * CD3: ’Lost Wishes’ / Studio Out-Takes / 12” Remixes / Live / Rare / Previously Unreleased. 1 01: Uyea Sound [Dim-D Mix] (5:28 [from Lost Wishes MC 1993] 2 02: Cloudberry [Dim-D Mix] (5:22) [from Lost Wishes MC 1993] 3 03: Off To Sleep… [Dim-D Mix] (3:47) [from Lost Wishes MC 1993] 4 04: The Three Sisters [Dim-D Mix] (4:12) [from Lost Wishes MC 1993] 5 05: A Wendy Band [Instrumental] (3:47) * 6 06: From The Edge Of The Deep Green Sea [Partscheckruf Mix] (7:36) ** 7 07: Open [Fix Mix] (6:51) [B-side to High 12"] 8 08: High [Higher Mix] (7:15) [High 12"] 9 09: Doing The Unstuck [Extended 12” Mix] (5:54) 10 10: Friday I’m In Love [Strangelove Mix] (5:29 [Friday I’m In Love 12"] 11 11: A Letter To Elise [Blue Mix] (6:36) [A Letter To Elise 12"] 12 12: End [Paris Live 92] (8:38) **

102,90 zł
100,84 zł

Rabat 2,0%
oszczędzasz 2,06 zł

7 osób kupiło
28
Psychologia miłości wyd.5/2022 poszerzone - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
64,90 zł
57,76 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 7,14 zł

7 osób kupiło
29
Bajki rozśmieszajki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bajki rozśmieszajki
Dostępny67 szt.

Jak zachęcić dziecko do czytania? To proste! Pokazując mu, że czytanie jest pasjonujące, radosne, mądre, kolorowe, rozśmieszające. Czyli wręczając dziecku tę oto cudowną książkę. Bajki rozśmieszajki nadają się doskonale na pierwszą lekturę dla dzieci zaczynających czytać. Z powodzeniem mogą być także czytane najmłodszym wielbicielom książek. Opowiadają one o niezwykłych przygodach pięciorga bohaterów: zapomnianej lokomotywy, latającej krowy, słonia Pyrrusa, odkrywcy skarbu Andrzeja i podróżnika Jana. Napisane są pięknym, a zarazem pełnym życia językiem. Jest w nich dużo akcji i humoru, a równocześnie niosą w sobie wiele mądrości. Książka została bogato zilustrowana przez uwielbianego w Polsce i za granicą artystę Artura Piątka. Jego praca wyróżnia się świetnym warsztatem, a zarazem tryska radością i dobrymi emocjami.

29,99 zł
21,59 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,40 zł

7 osób kupiło
30
Супердетектив Тім і команда. Таємниця зниклого діаманта - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Promocja
Супердетектив Тім і команда. Таємниця зниклого діаманта
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.01

Десятирічна Єнні впевнена, що її молодший брат Тім — такий самий геніальний детектив, як відомий Шерлок Голмс. Для нього немає таємниць і нерозгаданих загадок. Цієї зими Єнні та Тім уперше їдуть відпочивати на лижний курорт, де їхні батьки придбали невеличкий будиночок. Хоча довкола — лижні траси й прекрасні краєвиди норвезьких гір, Сультоппен — не звичайне курортне містечко. Під час карнавалу в місцевому готелі викрадають дорогий перстень з діамантом. Хто ж у Сультоппені — злодій?

24,99 zł
19,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,00 zł

6 osób kupiło
31
Старого Лева Емі і таємний клуб супердівчат. Сніговий патруль - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Promocja
Старого Лева Емі і таємний клуб супердівчат. Сніговий патруль
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.24

Шоста книга серії. Вже незабаром різдвяні канікули. Емі та її друзі візьмуть участь у святковому ярмарку домашнього печива та ялинкових прикрас. Ще вони готуються до важливої урочистої події, тож невдовзі всі разом знову зустрінуться у Жаб’ячому Розі. Там кобила Брава, улюблениця Таємного Клубу, нарешті знайде новий дім. Проте її перевезення до сільської стайні стане неабияким викликом. Чи буде успішним нове завдання Таємного Клубу? І яка несподіванка чекає на сніговий патруль у лісі?

24,99 zł
19,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,00 zł

6 osób kupiło
32
Zeszyty Formacji Duchowej, nr 97. Naprawić sieć relacji - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zeszyty Formacji Duchowej, nr 97. Naprawić sieć relacji
Dostępny22 szt.

Pandemia koronawirusa wywołała pandemię izolacji - pandemię najbardziej niebezpieczną dla ludzkiego życia. Zagrożone zostały same relacje, bez których trudno wyobrazić sobie jakąkolwiek ludzką egzystencję. Życie bez relacji staje się bezpłodne, nierzeczywiste, staje się wirtualne. Niniejszy Zeszyt jest po to, aby zachęcić wielu do uważnej i pogłębionej refleksji nad kondycją osobistych relacji. Jest także po to, aby wskazać drogi i kierunki do budowania dojrzałych, bliskich relacji. Wspólnie z Autorem ufamy, że publikacja stanie się cenną cegiełką w wychowaniu do budowania więzi i wsparciem w procesie ich uzdrawiania.

20,00 zł
15,00 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 5,00 zł

6 osób kupiło
33
Лісова пiсня - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Promocja
Лісова пiсня
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.30

Неперевершена Леся Українка (1871—1913) писала свій шедевр — драму-феєрію «Лісова пісня» у далеких краях, коли дуже сумувала за батьківщиною. А надто рідним Колодяжним, де «в місячну ніч бігала самотою в ліс і там ждала, щоб мені привиділась Мавка. Зачарував мене сей образ на весь вік». Ота туга, видно, й надихнула поетесу так щемливо оповісти про те, якою трагедією обертається життя для тих, хто порожніє душею, зрікається своїх найчистіших почуттів, гасить у собі порив до творчості. Власне, зрадивши свою лісову наречену головний герой зраджує самого себе. Бо Мавка — це душа, без якої людина перетворюється на вовкулаку.

33,99 zł
27,19 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 6,80 zł

5 osób kupiło
34
Minecraft. Довідник виживання - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Promocja
Minecraft. Довідник виживання
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.25

Оновлене видання про пригоди у Верхньому світі Minecraft! В довіднику ви знайдете чимало порад і лайфхаків, накопичених протягом багатьох років існування цієї гри. Дізнаєтеся про різноманітні біоми, що чекають свого дослідника, про те, що можна знайти в кожному з них, про мобів, які трапляться на вашому шляху, і про життєво важливі предмети, необхідні для виживання і прогресу.

62,99 zł
50,39 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 12,60 zł

5 osób kupiło
35
Тигролови - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Promocja
Тигролови
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.28

У романі відомого українського письменника Івана Багряного «Тигролови» розповідається про жахливі сторінки історії українського народу — сталінські репресії 30-х років ХХ ст. Рекомендовано програмою загальноосвітньої школи з української літератури.

48,99 zł
39,19 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 9,80 zł

5 osób kupiło
36
Potęga podświadomości. 2.0. Metody aktywujące twój potencjał - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Potęga podświadomości. 2.0. Metody aktywujące twój potencjał
Dostępny4047 szt.

Od publikacji pierwszego wydania w świecie sprzedano miliony egzemplarzy Potęgi podświadomości autorstwa doktora Josepha Murphy'ego. Książka nieustannie zdobywa rzesze zwolenników w kolejnych pokoleniach. Coach i doradca C. James Jensen uzupełnił ceniony poradnik doktora Murphy'ego o nowe lekcje i narzędzia do ćwiczeń afirmacji, wizualizacji, medytacji oraz umiejętności przywódczych aby wyzwolić moce twojej podświadomości i zagwarantować ci pełnię życia. Uwolnij moc swojej podświadomości już dziś dzięki tej odkrywczej interpretacji ponadczasowych nauk doktora Josepha Murphy'ego. Odkryj, jak łatwo usunąć bariery dzielące cię od realizacji marzeń. Wykorzystaj proponowane metody, uruchamiając procesy osobistego rozwoju i całkowicie odrnień swoje życie.

39,90 zł
31,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,98 zł

4 osoby kupiły
37
Państwo - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
59,90 zł
44,93 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 14,97 zł

4 osoby kupiły
38
Opowieści o zwierzętach - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Opowieści o zwierzętach
Dostępny81 szt.

Dzieci kochają zwierzęta. Uwielbiają też, kiedy im się opowiada o zwierzętach lub czyta o nich bajki. W tej pięknie wydanej i zilustrowanej książce zebrano aż pięćdziesiąt pasjonujących bajek o zwierzętach! Co za rozkosz zagłębić się w tych opowieściach. Na przykład dowiedzieć się o słoniu, który pragnął przemienić się w syrenkę! Albo o żółwiu Turlututu, co to zgubił swoją ochronną skorupę. I co teraz? Albo poczytać o małej pajęczycy Niteczce, która pewnego pięknego dnia wyruszyła w świat w poszukiwaniu przygód. Czy nie pragnęlibyście się dowiedzieć, co ją spotkało? A jeszcze ta bajka o uroczej małej krówce Felicji, która nudziła się jak mops! Tylko co tu zrobić, żeby ją rozbawić? Tyle pięknych historii do przeczytania! Dzięki nim i ich zwierzęcych bohaterach spędzisz przy tej książce wiele miłych wieczorów.

34,50 zł
24,84 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,66 zł

4 osoby kupiły
39
Superfacet. Jak znaleźć właściwego mężczyznę - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Superfacet. Jak znaleźć właściwego mężczyznę
Dostępny750 szt.

Nowy poradnik autorek bestsellerowego Superzwiązku! Jak znaleźć właściwego mężczyznę? Alina Adamowicz i Justyna Moraczewska stworzyły poradnik dla każdego, kto szuka dobrej miłości. Dla singielek, które nie chcą być same, ale nie godzą się na to, by być z kimkolwiek. Dla kobiet po rozstaniach, które czują się sfrustrowane i marzą o bezpiecznej przystani. Dla tych, które chcą się wyrwać z toksycznej relacji. I dla mężczyzn, którzy będą mogli przejrzeć się w opisanych tu historiach jak w lustrze. Aby lepiej zrozumieć męski punkt widzenia autorki rozmawiają ze znanymi mężczyznami, którzy odsłaniają przed nimi tajemnice swojego świata. Dlaczego jesteśmy same? Czy są jeszcze wokół nas dojrzali, odpowiedzialni, fajni mężczyźni? Czy naprawdę tak trudno ich spotkać? Czy rzeczywiście mamy do czynienia z kryzysem męskości? Jakimi prawami rządzi się świat wirtualnych randek? Dlaczego kobiety nie potrzebują rycerza na białym koniu, tylko faceta z krwi i kości? Jeśli chcesz poznać odpowiedzi na te i wiele innych pytań, sięgnij po tę książkę. Powstała po to, żeby pomóc ci spojrzeć z szerszej perspektywy na relacje z mężczyznami.

44,99 zł
32,84 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 12,15 zł

4 osoby kupiły
40
Sto bajek - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sto bajek
Dostępny223 szt.

W tej pięknej skarbnicy najpopularniejszych wierszy Jana Brzechwy dzieci odkryją chrząszcza, który brzmi w trzcinie, kaczkę-dziwaczkę, żurawia i czaplę, srokę, co siedzi na żerdzi, ślimaka, sójkę, która wybierała się za morze, wyspy Bergamuty, gdzie widziano kota w butach, stonogę, suma matematyka, Prota i Filipa, jajko mądrzejsze od kury, kłamczuchę, stryjka, co zamienił siekierkę na kijek, samochwałę, kokoszkę smakoszkę i wiele, wiele innych cudownych utworów, które stanowią bezcenny kanon polskiej poezji dziecięcej. Wiersze Jana Brzechwy żyją od pokoleń w pamięci małych i dużych Polaków, a ich popularność jest tak wielka, że liczne cytaty utrwaliły się w postaci powiedzonek czy aforyzmów i przeszły do języka potocznego, stając się nierozerwalną częścią naszego dziedzictwa narodowego. Ta piękna książka prezentowa - opatrzona pełnymi ciepła i radości ilustracjami, a wydana z edytorską starannością w postaci albumowej - stanie się ulubioną pozycją w biblioteczce każdego dziecka!

54,50 zł
39,24 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 15,26 zł

4 osoby kupiły
41
Dzieci z Kuriańskiej Łączki wyd. 2022 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
39,99 zł
28,79 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,20 zł

3 osoby kupiły
42
Книга для дітей Хвостаті вірші - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Promocja
Книга для дітей Хвостаті вірші
Dostępny3 szt.

Ця книжка містить сучасні, дотепні, чудові вірші, які зацікавлять кожну дитину. Ще б пак, адже в них розповідається про тьотю Бегемотю, їжачків-бурундучків, слоника-школярика, про тигрові шкарпетки, замріяних котів та ще багато про кого. У такій кумедній компанії точно буде весело!

45,99 zł
36,79 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 9,20 zł

3 osoby kupiły
43
Щоденник слабака. Гаряча зима. Книга 13 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Promocja
Щоденник слабака. Гаряча зима. Книга 13
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.18

Коли школа Ґреґа Гефлі зачиняється через снігопад, цілий район перетворюється на зимове поле бою. Ворожі групи змагаються за територію, будують міцні снігові фортеці й розігрують епічні битви сніжками. А під перехресним вогнем опиняються Ґреґ і його надійний найкращий друг Роулі Джеферсон. Ґреґ і Роулі маневрують між союзниками, зрадниками й войовничими бандами у битві за виживання, яка охопила весь район. Коли сніг розчистять, чи виповзуть вони з-під нього героями? Чи виживуть узагалі й побачать новий день?

54,99 zł
43,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 11,00 zł

3 osoby kupiły
44
To The Dead, CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
To The Dead, CD
Exhumed, Relapse Records
Dostępny22 szt.

Putrescine & Cadaverine Drained Of Color Carbonized Rank & Defiled Lurid, Shocking, & Vile Undertaking The Overkilled Necrotica No Headstone Unturned Defecated Disgusted

68,90 zł
65,46 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,44 zł

3 osoby kupiły
45
Pokemon. Lugia - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pokemon. Lugia
Jazwares
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.14

Lugia to legendarny pokemon typu latającego i psychicznego. Jest uważana za strażnika mórz i niebios Figurka ma ok. 30,5 cm wysokość i 7 punktów artykulacji, dzięki którym można ustawić go w różnych pozycjach, w zależności od rodzaju walki czy odgrywanej scenki. Do zabawki dołączono przeźroczystą podstawkę, dzięki czemu figurka może majestatycznie prezentować się na półce w pokoju fana serii Pokemon.

125,00 zł
118,75 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 6,25 zł

2 osoby kupiły
46
20 bajek do czytania dzieciom przed snem wyd. 2022 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
20 bajek do czytania dzieciom przed snem wyd. 2022
Dostępny119 szt.

Ta niezwykła książka ma w sobie coś więcej niż tylko to, co dzieci lubią najbardziej. Ma w sobie także to, co rodzice lubią najbardziej. Rodzice na równi z dziećmi wzruszą się, czytając historię trutnia Tymka i jego kochanej mamusi, wspólnie przeżyją perypetie miłosne misia Pluszaka i pięknej lalki Klary, docenią mądrość gospodarza Pimpusia, potępią nadgorliwość Papy Koguta. Z uwagą prześledzą także emocjonującą przygodę Janka w krainie króla jagodowego rodu, historię ambitnej żółwicy Klementyny, która nie została celebrytką, przemianę stracha na wróble w dobrego stróża myszek i ptaków czy opowieść o szlachetnej dziewczynie o przydomku Zielony Kapelusz, która odważyła się sprzeciwić czarownicom. Utwory są krótkie, opowiedziane nowoczesnym i przyjaznym dziecku językiem. Zawierają naprawdę ciekawe i bardzo aktualne historie o zaskakujących zakończeniach. Jasne przesłanie moralne każdej bajki skłoni zarówno małych, jak i dużych czytelników do wielu przemyśleń.

49,99 zł
35,99 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 14,00 zł

2 osoby kupiły
47
Ilustrowany słownik angielsko-polski + CD wyd. 2022 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ilustrowany słownik angielsko-polski + CD wyd. 2022
Dostępny29 szt.

Słownictwo opracowane zgodnie z podstawą programową MEN przez międzynarodowy zespół specjalistów doświadczonych w nauczaniu języka angielskiego. Widoczne pod ilustracją zdania zachęcające do inter­aktywnej zabawy. Przy każdym słówku i zdaniu realistyczna ilustracja i uproszczony zapis wymowy. Przyjemna nauka połączona z zabawą dzięki wierszykom, komiksom i wyszukiwaniu słówek na barwnej planszy. Słownik zawiera PŁYTĘ CD z nagraniem wszystkich rozdziałów książki.

29,99 zł
21,59 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,40 zł

3 osoby kupiły
48
Painta Cleen - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Painta Cleen
Revell
Dostępny16 szt.

"Revell Painta Cleen" jest zmywaczem przeznaczonym do mycia pędzli po malowaniu. Opakowanie zawiera 100 ml zmywacza do mycia pędzli.Skala: brak

28,90 zł
26,30 zł

Rabat 9,0%
oszczędzasz 2,60 zł

2 osoby kupiły
49
Karolcia. Witaj, Karolciu! - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karolcia. Witaj, Karolciu!
Dostępny169 szt.

50 lat temu ukazała się druga część Karolci pod tytułem Witaj, Karolciu! Z okazji tej rocznicy, wydawnictwo Siedmioróg oddaje w ręce najmłodszych czytelników ten elegancki tomik jubileuszowy, w którym Karolcia i Witaj, Karolciu! ukazują się wspólnie. Publikacja w serii limitowanej oznacza, że nakład książki jest ograniczony, a każdy egzemplarz wyróżnia się swoim unikalnym numerem i posiada kolekcjonerską wartość! Karolcia i Witaj, Karolciu! są lekturami w II klasie szkoły podstawowej

59,99 zł
43,19 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 16,80 zł

2 osoby kupiły
50
Зараз щось як розкажу! Весела книжка чудес та історій - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Promocja
Зараз щось як розкажу! Весела книжка чудес та історій
Dostępny2 szt.

Зараз щось як розкажу! Весела книжка чудес та історій «Зараз щось як розкажу! Весела книжка чудес та історій» — збірка зворушливих і смішних казок на сучасний лад від Слави Світової з яскравими ілюстраціями Олександра Шатохіна. Тут дівчатка хочуть бути пожежницями, а не принцесами, справжні лицарі не бояться бути вразливими й проявляти емоції, привиди не завжди страшні та лихі, а й самі можуть усього боятися, як і феєчки не всі милі й тендітні, а часом дуже навіть грізні й геть не в гуморі. На сторінках цієї книжки казкові герої шукають себе та свою половинку, знаходять друзів і кохання, вчаться дослухатися до власних бажань та мріяти (навіть якщо з їхніх мрій сміється увесь хлів!), сміливо ламаючи всі казкові стереотипи про себе.

86,99 zł
69,59 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 17,40 zł

1 osoba kupiła
Wróć do góry