hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2022.11.10

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w czwartek 10 listopada 2022 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Anyway (Paulina Świst), na drugim Matura z matematyki 2023-2024. Poziom podstawowy i rozszerzony. Cz.2 Kiełbasa (A. Kiełbasa, P. Łukasiewicz). Kolejny produkt to Leandro (Agnieszka Siepielska) oraz Listy do Filipian, Kolosan, Filemona (Dennis Hamm SJ).
1
Anyway - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Nowość
Anyway
Dostępny3421 szt.

Wydaje się, że Ksenia „Werner” Wernerowska i Patryk Cebulski żyją w szczęśliwej bańce i nic nie zwiastuje, by coś miało się zmienić... Ale jak to w życiu: nic nie idzie tak, jak powinno. Polę Werner zalewa fala hejtu, a Patryk zostaje zamieszany w zabójstwo. Na pomoc przyjaciołom wyrusza zespół adwokatów NRJ z szefem i założycielem Krystianem Ragowskim na czele i nowym nabytkiem kancelarii Igą Mianowską. Historia Krisa i Igi zaczęła się gorąco, ale pożądanie nie zawsze zgadza się z sercem, za to serce zawsze kłóci się z rozumem. Najważniejsze, żeby jak najszybciej wydostać Patryka na wolność; wszystkie ręce na pokład, i tak dalej, ale co zrobić, kiedy obecność Igi i Krisa w tym samym pokoju grozi eksplozją, która może unicestwić planetę… Może na przykład zapomnieć o urazach i dać drugą szansę? Czasem warto, zwłaszcza kiedy gra toczy się o najwyższą stawkę.

42,90 zł
28,74 zł

Rabat 33,0%
oszczędzasz 14,16 zł

245 osób kupiło
2
Matura z matematyki 2023-2024. Poziom podstawowy i rozszerzony. Cz.2 Kiełbasa - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Matura z matematyki 2023-2024. Poziom podstawowy i rozszerzony. Cz.2 K...
Dostępny813 szt.

Treść książki jest zgodna z wymaganiami egzaminacyjnymi z 25 lutego 2022 roku.Książka zawiera 195 zadań wprowadzających(145 z rozwiązaniami) oraz 725 zadań maturalnych(95 zadań na dowodzenie).

34,50 zł
27,95 zł

Rabat 19,0%
oszczędzasz 6,55 zł

43 osoby kupiły
3
Leandro - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Leandro
Dostępny961 szt.

Czwarta część serii Synów Zemsty to historia Leandro Mancuso (przyrodniego brata Viviany) oraz Hayley, odnalezionej córki Antonio Valenti. Już w poprzedniej części dowiedzieliśmy się, że między bohaterami zaiskrzyło. Pomimo iż niemal cała rodzina Valentich dowiedziała się o małym romansie pary, sam ojciec dziewczyny nie jest tego świadom, a wszyscy wokół zdają sobie sprawę z tego, że kiedy Antonio pozna prawdę, Leandro Mancuso zginie. Pochłonięty przez kolejne problemy rodziny Leandro sam dochodzi do wniosku, że dla dobra wszystkich lepiej będzie, jeśli odsunie się od dziewczyny. Hayley Valenti odziedziczyła charakter po ojcu. Rozczarowana zachowaniem Leandro, będąc pod wpływem alkoholu, emocji w akcie desperacji robi coś, co sprawi, że czyhający w ukryciu wróg, o którym rodzina Valenti nie miała pojęcia wyjdzie im naprzeciw, a Hayley i Alyssa znajdą się w niebezpieczeństwie. Wtedy zarówno Antonio jak i Leandro przyjdzie walczyć o najwyższą stawkę. Życie swoich ukochanych.

42,90 zł
27,89 zł

Rabat 35,0%
oszczędzasz 15,01 zł

25 osób kupiło
4
Listy do Filipian, Kolosan, Filemona - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Listy do Filipian, Kolosan, Filemona
Dostępny21 szt.

Analizowane listy (...) są listami do nas, gdyż nasza wspólnota wiary, licząca sobie już dwa tysiące lat, bardzo wcześnie dostrzegła, że są one natchnionym słowem Boga. Również my, tak jak członkowie domowych Kościołów w Filippi i Kolosach, żyjemy w obecności Jezusa, uznawanego przez nas za Mesjasza i zmartwychwstałego Pana. Nawet jeśli czasy i kultura uległy zmianie, właściwe nam życie i misja Kościoła mają wiele wspólnego z życiem i misją Kościołów pierwotnych. (Fragment książki) Z tekstów tych wiele dowiadujemy się na temat pierwotnych Kościołów w Filippi i Kolosach; wiedza ta może dostarczyć wskazówek i inspiracji naszemu własnemu uczestnictwu w życiu kościelnym dzisiaj. Wszystkie trzy listy w dobitny sposób mówią o tym, jak chrześcijanie doświadczają zbawienia w codzienności.

59,90 zł
46,12 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 13,78 zł

22 osoby kupiły
5
Dobra rodzina - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dobra rodzina
Dostępny480 szt.

Opowieść inspirowana prawdziwą historią. W 2006 roku w niedużej miejscowości ginie dziewczyna. Trzy dni później, w lesie, zostają odnalezione jej nagie zwłoki. Przyjaciele, lokalna społeczność, a przede wszystkim rodzina są wstrząśnięci. Tym bardziej że podejrzenie szybko pada na młodszą siostrę zamordowanej, Berenikę, i jej chłopaka. Rodzice nie wierzą w winę swojego dziecka, zrobią wszystko, żeby córka nie trafiła do więzienia. Czy Berenika jest niewinną ofiarą, bezwzględną morderczynią, a może działała pod wpływem silnych emocji? Kto inny może być winny śmierci jej siostry? Katarzyna Troszczyńska sięgnęła do akt sądowych, aby odtworzyć historię rodzinnego dramatu. Szczęścia, które skończyło się niespodziewanie. Walki o uniewinnienie i nadziei, że nawet po tak strasznych wydarzeniach rodzina wciąż może być całością

46,99 zł
28,66 zł

Rabat 39,0%
oszczędzasz 18,33 zł

19 osób kupiło
6
Ciotka - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ciotka
Dostępny464 szt.

Kiedy Emma dostaje pierwszą miesiączkę, do Alicji i jej przyjaciółek dociera, że niebawem każda z nich będzie musiała zmierzyć się z podobnym problemem. Nadchodzi czas wielu zmian zachodzących w ich ciele, samopoczuciu i wyglądzie. Pojawia się mnóstwo pytań o dotąd nieznane pojęcia jak: dojrzewanie, cykl, hormony czy wybór artykułów higienicznych. Mimo emocji i wielu obaw dziewczynki podchodzą do tematu z lekkością, samoakceptacją i humorem. To ciepła i wyjątkowa w swym przesłaniu opowieść, która w przystępny sposób przygotowuje czytelniczki do pierwszej miesiączki.

49,90 zł
36,93 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 12,97 zł

19 osób kupiło
7
Wojna i dziedzictwo. Historia najnowsza - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Wojna i dziedzictwo. Historia najnowsza
Dostępny2544 szt.

Ostatnie lata naszej historii najnowszej toczyły się w cieniu wojny – najpierw tej być może najbardziej bolesnej, choć nie dosłownej, czyli wewnętrznej, w naszym własnym domu. Jej pierwszą ofiarą stała się prawda, ale przecież w jej wyniku doszło także do ofiar śmiertelnych. Potem zaczęła się wojna kulturowa, której front coraz brutalniej naciera na Polskę. W jej wyniku umierają przede wszystkim ludzkie sumienia. Wreszcie do polskich granic wojna przybyła bardzo konkretnie. Toczy się tuż obok – w starym, można powiedzieć, stylu: z nalotami, czołgami, tysiącami zabitych, spaloną ziemią, strachem i cierpieniem milionów. Imperium rosyjskie najechało sąsiedni kraj i niszczy, grabi, morduje. Ta wojna także nas dotyczy. Jaka może być nasza reakcja? Odpowiedź daje prof. Andrzej Nowak w tej książce poprzez drugi człon jej tytułu: dziedzictwo. Należy wrócić do korzeni tego, co stanowi polskość, nie tyle w sensie fizycznym, co niematerialnym. To na przykład język, całe bogactwo jego wyrazu i literatury, która powiększała to bogactwo przez wieki. To również dziedzictwo cywilizacyjne. Można się o jego granice spierać, ale trudno powiedzieć, że go nie ma: że nie ma znaczenia to, co pokolenia dostały w spadku po tradycji grecko-rzymskiej i po tradycji Biblii, a zwłaszcza chrześcijaństwa. Każda wspólnota historyczna dokłada coś od siebie i tworzy wielkie dziedzictwo duchowe Rzeczypospolitej, złączone z cywilizacyjnym i ogólnoludzkim. Wielkim błędem, wprost rozbrajaniem się, jest odrzucanie tego dziedzictwa. Prof. Andrzej Nowak w ponad stu esejach zamieszczonych w tej książce w mistrzowski sposób łączy historię z teraźniejszością, kulturę dawną ze współczesną, a wyzwania geopolityczne z losem jednostki. Z tego dzieła wybija się nie tylko bogactwo polskiego dziedzictwa, ale także niezwykła erudycja autora, który zauważa podobieństwo Trenów Jana Kochanowskiego i ballad rockowych Sufjana Stevensa, zaś przekaz uniwersalnych wartości potrafi dostrzec zarówno u Chopina i Lutosławskiego, jak i w serialach jak „Fargo” czy „The Crown”. Andrzej Nowak doskonale rozumie, że kultura poprzedza politykę – ale i tej drugiej, rzecz jasna, w książce nie brakuje. Autor błyskotliwie analizuje polską i światową historię ostatnich 25 lat, stawia diagnozy i szuka rozwiązań. Warto się w nie wgłębić, albowiem wiele z tego, przed czym prof. Nowak przestrzegał w przeszłości, dziś stało się już rzeczywistością. Książkę uzupełniają liczne ilustracje, które razem z tekstem tworzą całość przekazu. To wyjątkowa pozycja dla tych wszystkich, którzy starają się zrozumieć otaczający nas świat. I jak zwykle u tego autora, świetnie się czyta!

99,00 zł
72,27 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 26,73 zł

16 osób kupiło
8
Jesienny las - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jesienny las
Dostępny336 szt.

Ostatnia część przepięknie zilustrowanych leśnych opowiadań. Tym razem jest to historia uroczej gromadki niedźwiedzi, która uczy się życia w lesie. Małe misie spędzają swój czas na zabawie, poszukiwaniu pożywienia, pomaganiu przyjaciołom w potrzebie, a także przygotowują się do zimy. Pięknie zilustrowane ciepłe opowiadania o dorastaniu w świecie zwierząt. W każdej książce głównym bohaterem jest inny gatunek. Wszystkie zwierzęta się przyjaźnią i sobie pomagają, bo dobre relacje z innymi, rodzina i miłość są najważniejsze.

39,99 zł
29,99 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 10,00 zł

14 osób kupiło
9
Pięć dowodów na istnienie Boga - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pięć dowodów na istnienie Boga
Dostępny28 szt.

Książka Edwarda Fesera Pięć dowodów na istnienie Boga stanowi wprowadzenie do najważniejszych argumentów za istnieniem Boga, a jednocześnie ich obronę. Autor przedstawia i analizuje pięć z nich, nawiązując jednocześnie do proponujących je filozofów: Arystotelesa, Plotyna, św. Augustyna, św. Tomasza z Akwinu i G.W. Leibniza. Odpiera przy tym kierowane przeciw nim zarzuty. Wyprowadzając istnienie Boga kolejno z istnienia zmian, złożoności rzeczy, natury uniwersaliów, rozróżnienia na istotę i istnienie oraz zasady racji dostatecznej, Feser pokazuje wzajemne powiązania, a jednocześnie odrębność różnych linii argumentacji w obronie teizmu. Naturze Boga i Jego relacji do świata poświęcony jest oddzielny rozdział, w którym autor zarysowuje wiele zagadnień kluczowych dla filozofii religii od średniowiecza po współczesność – takich jak natura przymiotów boskich, relacja cudów do praw natury czy teoria analogii. Publikacja ukazała się w ramach serii Apologetyka, opracowywanej przez Wydawnictwo W drodze oraz Fundację Prodoteo.

59,90 zł
53,91 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,99 zł

14 osób kupiło
10
Kołyszemy do snu. Opowieść muzyczna - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kołyszemy do snu. Opowieść muzyczna
Niedostępny
Brak

Książka Kołyszemy do snu to wyjątkowe zaproszenie w muzyczną podróż do krainy snu, w której dzieciom towarzyszą urocze zwierzątka. Poznamy wyjątkowe zwyczaje zwierząt, które tak jak my, mają swoje wieczorne rytuały, ulubione pozycje i miejsca do spania. Na przykład szympansy co wieczór moszczą sobie nowe łóżeczko z liści i gałązek, żyrafy śpią na stojąco w grupach zwanych wieżami, a wydry podczas snu dryfują na pleckach i trzymają się za łapki, by się nie pogubić, kładąc sobie dzieci na brzuszkach. W książce Kołyszemy do snu znajdziecie wiele takich ciekawych opowieści. Dowiedzcie się, jak śpią żyrafy, owieczki, koty, fregaty, surykatki, i śpiochy nad śpiochami – leniwce. Kołyszemy do snu to wyśmienita książka na dobranoc. W senny nastrój małych czytelników wprowadzą urocze, nastrojowe ilustracje, a towarzyszące im dźwięki spokojnej muzyki dodatkowo pomogą się odprężyć, by sen był głębszy i spokojniejszy. Na końcu książki znajduje się pomocny dodatek - wieczorny rytuał w 10 krokach. Regularne powtarzanie tych czynności przygotowuje ciało i umysł do nocnego wypoczynku i pomaga dziecku w spokojnym zasypianiu. A sen jest bezcenny dla naszego zdrowia i samopoczucia. Seria „Opowieści muzyczne” od HarperKids to pierwsze na rynku polskim książki muzyczne w dużym formacie z miękkimi kartkami i ozdobną okładką, która wzbogaci każdą dziecięcą biblioteczkę. Na każdej rozkładówce znajdują się ikony nutek, ich naciśnięcie wyzwala muzykę – fragment utworu klasycznego. W książce można usłyszeć fragmenty z utworów: • Adagio – Jana Sebastiana Bacha • Koncert na flet i harmonię – Wolfganga Amadeusza Mozarta • Sonata fortepianowa (księżycowa) – Ludwiga van Beethovena • Kołysanka – Johannesa Brahmsa • Światło księżyca – Claude’a Debussy’ego • Gymnopedie – Erika Satiego • Preludium i fuga – Jana Sebastiana Bacha • Śpiąca królewna – Piotra Czajkowskiego • Wenus niosąca pokój – Gustava Holsta Książki są bardzo proste w obsłudze, wystarczy przesunąć włącznik znajdujący się na tyle książki do pozycji ON, by słuchać muzyki. Przesunięcie włącznika do pozycji OFF sprawi, że książka przestanie reagować na przyciskanie ikon. Do książki są już dołączone baterie, więc można od razu podarować ją na prezent… Poznaj też opowieść muzyczną Poznajemy balet, a także bajki muzyczne HarperKids uwielbiane przez dzieci: Czerwony Kapturek, Kot w butach, Trzy małe świnki, Aladyn, Księga dżungli.

64,99 zł
49,39 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 15,60 zł

14 osób kupiło
11
Wiosenny las - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wiosenny las
Dostępny192 szt.

Nastrojowe, urocze opowiadania do wspaniałego rodzinnego wspólnego czytania! Wiosenny las to kolejny cykl leśnych historyjek dla najmłodszych. Tym razem głównym bohaterem opowiadań jest mały warchlaczek.

39,99 zł
29,99 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 10,00 zł

10 osób kupiło
12
Piłki sensoryczne, 5 sztuk - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piłki sensoryczne, 5 sztuk
Tullo
Dostępny12 szt.

Zestaw 5 kolorowych piłeczek sensorycznych – idealnych do ćwiczeń i zabawy. Piłki sensoryczne nie mają dziurek, dzięki czemu nie zbierają wody. Średnica piłki: ok. 6.0 cm Wymiary opakowania: 25.5 x 19.5 cm

34,60 zł
29,41 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 5,19 zł

10 osób kupiło
13
Dzienniki raka - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dzienniki raka
Dostępny97 szt.

Intymny, przejmujący zapis doświadczenia Audre Lorde z rakiem piersi i mastektomią. Intelektualna, a zarazem poetycka perspektywa queerowej, czarnej, amerykańskiej aktywistki i autorki. Literacki dziennik rzeczywistości zagrożonej chorobą, który demaskuje inne zagrożenia patriarchalnego świata. Socjologiczno-kulturowy obraz krytykujący tradycyjne role płciowe, społeczne, a także kwestie rasowe i antropocentryczne realia kapitalizmu.

59,90 zł
43,13 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 16,77 zł

10 osób kupiło
14
Piłki sensoryczne, 8 sztuk - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piłki sensoryczne, 8 sztuk
Tullo
Dostępny6 szt.

Zestaw 8 kolorowych piłeczek sensorycznych – idealnych do ćwiczeń i zabawy. Piłki sensoryczne nie mają dziurek, dzięki czemu nie zbierają wody. Średnica piłki: ok. 6.0 cm Wymiary opakowania: 25.5 x 31.5 cm

49,50 zł
42,08 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 7,42 zł

9 osób kupiło
15
Puzzle 3x48el. - Bluey - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 3x48el. - Bluey
Clementoni
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.17

26,90 zł
23,67 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 3,23 zł

8 osób kupiło
16
Letni las - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Letni las
Dostępny200 szt.

W lesie nareszcie króluje lato. To szczególny czas dla rodziny gila i innych ptaków. Nadeszła pora wychowywania piskląt. Ucząc się latać i zwiedzając las, ptaszki przeżywają wiele przygód, poznają zająca, warchlaczka i niedźwiedzia i stają się częścią niezwykłej paczki przyjaciół. Biorą udział w akcji schwytania złodziei ptasich jaj, pomagają prowadzić leśne przedszkole dla wiewiórek, a kiedy w lesie wybucha pożar, dzielnie walczą o to, by uratować swój dom. Zwierzęta uczą się, że razem można stawić czoło największym trudnościom.

39,99 zł
29,99 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 10,00 zł

8 osób kupiło
17
Dividing Lines, CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Dividing Lines, CD
Threshold, Mystic Production
Dostępny22 szt.

Lista utworów: 1 Haunted 2 Hall of Echoes 3 Let It Burn 4 Silenced 5 The Domino Effect 6 Complex 7 King of Nothing 8 Lost Along the Way 9 Run 10 Defence Condition

65,90 zł
60,63 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,27 zł

7 osób kupiło
18
Kocham kodowanie i inne zabawy bez komputera 7-13 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kocham kodowanie i inne zabawy bez komputera 7-13
Dostępny78 szt.

Kocham kodowanie i inne zabawy bez komputera Doskonała pozycja wpierającą rozwój dziecka, rozwijająca logiczne myślenie i wspomagająca naukę przez zabawę. Wiele ciekawych ćwiczeń pozwalających na tworzenie rozwiązań, doświadczanie własnej sprawczości w rozwiązywaniu problemów. Ta książka jest wspierającym doświadczeniem przekładającym się na wszystkie aspekty życia. Dziecko obserwuje, analizuje, wnioskuje, uczy się spostrzegawczości, cierpliwości, myślenia przyczynowo-skutkowego. Zawarte ćwiczenia pobudzają do myślenia zarówno kreatywnego jak i krytycznego. W książce łamigłówki logiczne, zadania matematyczne, szyfry i obrazki do rozkodowywania oraz wiele innych rozwijających zabaw. Format 21x29,7 cm, oprawa miękka, stron 14

9,70 zł
6,98 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 2,72 zł

7 osób kupiło
19
Katolicki dżentelmen - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Katolicki dżentelmen
Dostępny54 szt.

Sam Guzman pokazuje, że katolicki dżentelmen nie może być bożonarodzeniowym i wielkanocnym „katolikiem od święta”, traktującym wiarę jak bufet, przy którym zamawia się przekonania pasujące do określonego stylu życia. Powinien postępować w zgodzie z prawdą objawioną przez Chrystusa Pana. Dzisiaj, kiedy – jak nigdy dotąd – kwestionuje się nawet samo znaczenie bycia mężczyzną, warto na nowo postawić pytanie o to, kim jest mężczyzna i jak ma nim być. Autor w zwięzłych rozważaniach zajmuje się różnymi aspektami męskości, w tym m.in.: wychowaniem, życiem duchowym, tradycją.

39,90 zł
35,91 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,99 zł

7 osób kupiło
20
Baby Nurse Nosidełko dla lalki SMOBY - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Baby Nurse Nosidełko dla lalki SMOBY
Smoby
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.23

44,90 zł
41,31 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 3,59 zł

6 osób kupiło
21
Pakiet Wendyjska winnica 1-3 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pakiet Wendyjska winnica 1-3
Dostępny11 szt.

O silnych kobietach w trudnych czasach. "Cierpkie grona" Rok 1938. W Chwalimiu, wsi położonej na niemiecko-polskim pograniczu, żyją ostatni potomkowie Wendów ? Słowian, którzy osiedli tu przed dwoma wiekami. W tym urokliwym i spokojnym miejscu mieszkają Marta Neumann, gorliwa luteranka, która desperacko próbuje utrzymać gospodarstwo odziedziczone po przodkach, jej córka Matylda i kuzynka Janka Kaczmarek. Życie na prowincji wydaje się toczyć niezmiennym rytmem wyznaczanym przez pory roku, jednak wielka polityka wkracza w dylematy dnia powszedniego. Ideologia faszystowska i zbliżająca się wojna nie pozostają bez wpływu na relacje międzyludzkie i budzą poczucie zagrożenia. Mieszkająca w Berlinie szwagierka Marty usiłuje przeżyć i uchronić swoje dzieci przed prześladowaniami nazistów, a Janka Kaczmarek zostaje aresztowana i oskarżona o szpiegostwo. Wreszcie pewnego dnia wojna puka do drzwi samych Neumannów i nie oszczędza im niczego. Autorka plastycznie i wiarygodnie odtwarza rzeczywistość prowincji i stolicy III Rzeszy w przededniu i w trakcie drugiej wojny światowej, ukazując przy tym ludzki los w uniwersalnym ujęciu. "Winne miasto" Szczera i odważna epicka powieść o straconych złudzeniach na Ziemiach Odzyskanych. Matylda, córka Marty Neumann ? głównej bohaterki ?Cierpkich gron? ? cudem przeżywa ucieczkę z Chwalimia. Los prowadzi ją do Sulechowa i Zielonej Góry, która jeszcze niedawno była niemieckim Grünbergiem. Miasto zmienia swoją tożsamość ? przewijają się przez nie Niemcy, Rosjanie i Polacy. Dziewczyna próbuje odnaleźć się w nowej, powojennej rzeczywistości? "Dolina nadziei" Jest rok 1948. Matylda Neumann rezygnuje z walki o ukochanego, opuszcza Zieloną Górę i wyjeżdża do Brandenburgii. Tam, w Neuruppin, czeka na nią ciotka Hedwiga i miejsce na sienniku obok kuzynki, Anny. W przeludnionej radzieckiej strefie okupowanych Niemiec brakuje żywności, mieszkań i pracy, ludzie czują niechęć do uchodźców oraz strach przed wszechobecną służbą bezpieczeństwa. Wciąż trwają poszukiwania bliskich zaginionych w czasie wojny. W tych trudnych warunkach ostoją normalności jest rodzina. U boku ciotki Tila próbuje na nowo ułożyć sobie życie. Są jednak ludzie i sprawy, o których nie uda się jej zapomnieć?

119,90 zł
88,73 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 31,17 zł

6 osób kupiło
22
Potop. Czas hańby i sławy 1655-1660 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Potop. Czas hańby i sławy 1655-1660
Dostępny261 szt.

Tęsknisz za zamachami stanu, krwawymi weselami i knowaniami rodem z Westeros? Brakuje ci Lannisterów, Starków i Targaryen’ów? Poznaj prawdziwą GRĘ O TRON, która rozegrała się na polskich ziemiach niemal cztery wieki temu i zaangażowała pół Europy! Kiedy Władysław IV Waza wydawał ostatnie tchnienie, nikt nie przypuszczał, że w ciągu kilku lat Polsce przyjdzie mierzyć się z powstaniem Chmielnickiego i kozacko-tatarską nawałnicą, wielkim najazdem cara Aleksego, inwazją Szwedów, buntem Radziwiłłów, napadem okrutnych wojsk siedmiogrodzkich, Brandenburgią… Potop szwedzki i okalające go wydarzenia to jeden z najbardziej krwawych i barwnych okresów w historii Rzeczpospolitej. Znamy go z klasycznej sienkiewiczowskiej trylogii i filmów stworzonych na jej podstawie przez Jerzego Hoffmana. Wciąż nie znamy jednak dość dobrze. Specjalizujący się w publikacjach popularno-naukowych Sławomir Leśniewski opisał ten pasjonujący okres historii Polski od nowa, ze swadą i rozmachem, bazując na faktach i kreśląc wyraziste sylwetki uczestników dramatu – poczynając od młodszego brata zmarłego Władysława, króla Jana Kazimierza Wazy, zwanego Initium Calamitatis Regni (Początek Klęski Królestwa), którego wybujałe ambicje i konflikty z rodzimymi magnatami ściągnęły na Rzeczpospolitą szwedzką inwazję, przez Heronima Radziejowskiego, który wygnany przez króla, wrócił ze Szwedami, aż po nieskalanych bohaterów tego okresu: Stefana Czarnieckiego czy Gabriela Wojniłłowicza, powieściowego Kmicica. Potop. Czas hańby i sławy 1655–1660 to świadectwo historyczne i pasjonująca powieść w jednym, która w niczym nie ustępuje wielotomowej, fantastycznej Pieśni Lodu i Ognia George'a R.R. Martina. Zatrać się w historii!

54,90 zł
41,18 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 13,72 zł

6 osób kupiło
23
Portfel Pop It Antystresowy Saszetka Różne Kolory - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Portfel Pop It Antystresowy Saszetka Różne Kolory
Midex, Midex
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.25

13,90 zł
12,51 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 1,39 zł

6 osób kupiło
24
Wojowniczka z Dzikiego Lasu - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
44,90 zł
40,41 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,49 zł

6 osób kupiło
25
Puzzle Maxi 24el. - Bluey - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle Maxi 24el. - Bluey
Clementoni
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.25

20,90 zł
18,39 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 2,51 zł

6 osób kupiło
26
Tajemnice przyjaźni - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
45,00 zł
5 osób kupiło
27
W cieniu kłamstw Tom 2. Brudna obsesja - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
49,90 zł
37,43 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 12,47 zł

5 osób kupiło
28
Książę - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Książę
Dostępny267 szt.

Nicollo Machiavelli (1469-1527) - włoski pisarz, filozof, humanista i polityk, którego nazwisko stało sięsymbolem pewnegobezwzględnego, cynicznego sposobu uprawiania polityki, dyplomacji, a zwlaszcza sprawowania władzy. Był on niewątpliwie wybitnym doradcą politycznym i rzeczywistym Florenckim patriotą, dyplomatą służącym radom zarówno florenckiej republice jak i Medyceuszom. W czasie jednej z dyplomatycznych misji poznał ówczesnego księcia Walencji Cesarego Borgię (syna papieża Aleksandra VI). Według znawców twórczości Machiavellego to właśnie on, ten bezwzględny, perfidny, skryty, amoralny władca stał się pierwowzorem Księcia najsłynniejszego dzieła genialnego Florentczyka. Jednak nie tylko rady Machiavellego były cyniczne, w gruncie rzeczy bardzo pesymistycznie zapatrywał się na naturę czlowieka w ogóle pisząc, iż ludzi są chciwi, zawistni, mściwi, małostkowi i skrajnie egoistyczni i prędzej puszczają w niepamięć śmierć ojca niż stratę ojcowizny.

12,00 zł
8,64 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 3,36 zł

4 osoby kupiły
29
Żona na chwilę. Część I: Nieoczekiwane wydarzenia - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Żona na chwilę. Część I: Nieoczekiwane wydarzenia
Dostępny203 szt.

Akcja książki dzieje się w Hiszpanii. Bohaterką jest Bella, młoda i pewna siebie kobieta. Pochodzi ona z kochającej, skromnej rodziny, w której podkreślano takie cechy, jak dobroć i szacunek dla innych. Bella marzy o wspaniałym mężu i idealnym życiu. Po ukończeniu studiów podejmuje pracę w renomowanej firmie. Jak większość młodych dziewcząt zwraca uwagę na swój wygląd i uwielbia sport. Chodzi do parku, aby biegać lub jeździć na rolkach. Tam często spotyka przystojnego mężczyznę, który nie zwraca na nią uwagi. Bella jednak nie spodziewa się, że ten tajemniczy dżentelmen wywróci jej życie do góry nogami. Autorka przedstawia fakty ze swojego życia, wplatając w nie elementy fikcji. Opisuje współczesny styl życia, gdy w pogoni za rzeczami nieistotnymi ludzie często zapominają o tym, co ważne i wartościowe. Czasami nie akceptują tego, że są u kogoś w sercu tylko na chwilę. Elżbieta Skrzyńska-Casson. Urodziła się 9 listopada 1970 r. w Dębnie. W wieku 20 lat wyjechała do Hiszpanii, w 2013 r. wraz z synem i córką udała się do Anglii, gdzie ponownie wyszła za mąż. Od najmłodszych lat pisała pamiętniki i opowiadania. W Anglii wróciła do pisarskiej pasji. W swojej pierwszej książce przeplata fakty z jej życia z fikcją literacką.

38,50 zł
28,11 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,39 zł

4 osoby kupiły
30
Biblia olejków eterycznych - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Biblia olejków eterycznych
Dostępny528 szt.

Dzięki temu poradnikowi odkryjesz wspaniałe możliwości olejków eterycznych dla zdrowia, urody, dobrego samopoczucia, zdrowszego i przyjemniejszego domu oraz lekkostrawnej i pachnącej kuchni!

119,90 zł
86,33 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 33,57 zł

4 osoby kupiły
31
Zabawy z krzyżówkami dla dzieci 7-12 lat - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zabawy z krzyżówkami dla dzieci 7-12 lat
Dostępny68 szt.

Zabawy z krzyżówkami dla dzieci 7-12 lat. W książeczce krzyżówki, diagramy do wypełniania, łamigłówki, zabawy matematyczne, odkodowywanie ukrytych haseł, wykreślanki, zagadki logiczne.

10,60 zł
7,63 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 2,97 zł

4 osoby kupiły
32
Modelki. Zimowa zabawa - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Modelki. Zimowa zabawa
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.15

Dziewczynki zapraszają do wspólnej zabawy w projektantki. Czeka na Ciebie aż 11 scenariuszy i mnóstwo kolorowych naklejek ze strojami, butami i dodatkami. Możesz też zaprosić do zabawy swoje przyjaciółki i wspólnie zdecydować, w co ubiorą się nasze bohaterki!

9,00 zł
6,48 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 2,52 zł

4 osoby kupiły
33
Wywieziona - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wywieziona
Dostępny19 szt.

Książka powstała na podstawie relacji Pani Leokadii Zwolińskiej, wywiezionej na Syberię w 1941 roku. Bohaterka wraz z rodziną spędziła pięć lat w tajdze syberyjskiej, w okolicy miejscowości Barnauł. Doskonała pamięć pozwoliła odtworzyć po niemal 80 latach niektóre zdarzenia z tamtego okresu. Jej wspomnienia zostały spisane w listopadzie i grudniu 2021 roku, by nie uległy zapomnieniu. Leokadia Zwolińska jest członkiem Związku Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych oraz Związku Sybiraków. Żywa lekcja historii, obecna w tej książce, zainteresuje z pewnością tych, którzy poszukują prawdy.

50,00 zł
36,00 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 14,00 zł

3 osoby kupiły
34
Sanktuarium. Krocząc po ścieżce życia - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sanktuarium. Krocząc po ścieżce życia
Dostępny2 szt.

Wiersze są wynikiem kompilacji emocji, jakich autorka doświadczyła na swojej drodze. Pojawiają się w nich watki egzystencjalne związane z trudną przeszłością, pierwszym doświadczeniem miłosnym, a także cierpieniem po stracie bliskiej osoby. Poezja jest bardzo osobista, ukazuje głębokie doświadczenia młodego człowieka.

23,85 zł
16,70 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 7,15 zł

3 osoby kupiły
35
What's A Woman, CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
What's A Woman, CD
Dostępny19 szt.

Lista utworów: 1.Just a friend of mine (Version piano - voix) 2.Forever Blue (Version piano - voix) 3.Comme on est venu (Version piano - voix) 4.Don’t break my heart (Version piano - voix) 5.Puerto Rico (Version piano - voix) 6.At The Parallel (Version piano - voix) 7.Philadelphia (Version piano - voix) 8.Time Flies (Version piano - voix) 9.Nah Neh Nah (Version piano - voix) 10.La pirogue de l'Exode (Version piano - voix) 11.What’s a Woman (Version piano - voix) 12.For you (Version piano - voix)

58,90 zł
3 osoby kupiły
36
Puzzle 1000 elementów Batman Edycja kolekcjonerska - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
58,90 zł
53,01 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,89 zł

3 osoby kupiły
37
Dodatkowe opodatkowanie sektora bankowego w krajach Unii Europejskiej - przerzucalność na klientów banków - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dodatkowe opodatkowanie sektora bankowego w krajach Unii Europejskiej ...
Dostępny8 szt.

Opracowanie charakteryzuje wysoki poziom merytoryczny. Praca jest oparta na trafnie dobranych, zróżnicowanych źródłach, w tym licznych zwartych i artykułowych pozycjach literatury przedmiotu oraz aktach prawa krajowego i unijnego. Autorka zgromadziła obszerny materiał empiryczny, który poddała wieloaspektowym analizom. Podjęte zagadnienie konsekwencji ekonomiczno-finansowych stosowania dodatkowego opodatkowania sektora bankowego opracowano i przedstawiono w sposób oryginalny oraz twórczy. Bez wątpienia będzie to pozycja cenna, która nie tylko wnosi nowe treści do istniejącego stanu wiedzy w rozważanej problematyce, ale również inspiruje do refleksji i dalszej dyskusji naukowej. Publikacja powinna zainteresować środowisko akademickie, zarówno pracowników naukowych zajmujących się tematyką podatkową, jak i studentów różnych kierunków, głównie ekonomicznych. Adresatami książki mogą być również praktycy, w szczególności określeni pracownicy Ministerstwa Finansów oraz członkowie innych władz stanowiących regulacje podatkowe. Z recenzji prof. dr hab. Teresy Famulskiej

31,50 zł
24,89 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 6,61 zł

3 osoby kupiły
38
Biznes po chińsku. Szanse, zagrożenia, ryzyka - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Biznes po chińsku. Szanse, zagrożenia, ryzyka
Dostępny139 szt.

Polacy nie są zaznajomieni z chińską kulturą, stylem życia czy sposobem bycia Chińczyków. Chiny kojarzą się nam głównie z fabrykami zachodnich marek oraz firmami typu Huaweii Xiaomi czy sklepami internetowymi Alibaba lub Aliexpress. Wiedza Chińczyków o Polakach jest równie uboga i stereotypowa. Biznesmenów obu państw cechuje wyidealizowane myślenie o tym, jak powinno wyglądać prowadzenie interesów w każdym z krajów. Jak mawiał Sun Tzu: „Kto zna wroga i zna siebie, nie będzie zagrożony choćby i w stu starciach. Kto nie zna wroga, ale zna siebie, czasem odniesie zwycięstwo, a innym razem zostanie pokonany. Kto nie zna ani wroga, ani siebie, nieuchronnie ponosi klęskę w każdej walce”. W tej samej kolejności należy poznać swoich partnerów, siebie, rynek, cele i środowisko biznesowe. Chiny stanowią dla nas ogromną szansę gospodarczą, a kto zrozumie chiński umysł i możliwości płynące ze współpracy z Chińczykami uzyska szanse stworzenia czegoś o czym konkurencja może tylko marzyć. W Polsce są już firmy, które to dostrzegły i urosły z małych spółek do liderów w swojej branży właśnie dzięki ścisłej współpracy z podmiotami chińskimi. Dobrą lekcją dla polskich przedsiębiorców może być podejście firm niemieckich i południowokoreańskich, którym udało się osiągnąć świetne wyniki w Chinach dzięki temu, że po prostu nauczyły się one robić interesy z Chińczykami i dostosowały się do chińskiej kultury biznesowej. Książka składa się z kilkunastu rozdziałów, z których każdy odwołuje się do praktycznej wiedzy i doświadczenia w biznesie z Chińczykami. Duży nacisk jej autorzy kładą na odczarowanie kultury biznesowej Chin i sposobu działania chińskich firm. Książka jest przeznaczona dla przedsiębiorców już działających na rynku chińskim lub rozważających wejście na ten rynek. Publikacja ma wymiar praktyczny i w prosty sposób opisuje zarówno mechanizmy prawne, jak i te pozaprawne.

64,90 zł
55,17 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 9,73 zł

3 osoby kupiły
39
Dziennik cwaniaczka. Przykra prawda - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dziennik cwaniaczka. Przykra prawda
Dostępny139 szt.

Kolejny tom bestsellerowej serii! Gregowi Heffleyowi zawsze okropnie się spieszyło do tego całego dojrzewania. Dobra, ale czy dojrzałość naprawdę ma jakiś sens? Raz że dziewczyny robią się nie do zniesienia, a dwa że Rowley, najlepszy kumpel Grega, jak zwykle kompletnie nie jest w temacie. Co gorsza, on chyba nigdy nie zrozumie, o co chodzi w byciu nastolatkiem. No i taka jest właśnie przykra prawda. To „książka dla twoich dzieci, jeżeli lubią czytać... a zwłaszcza jeżeli nie lubią” – Whoopi Goldberg. Jeff Kinney jest twórcą internetowych gier komputerowych oraz serii książek „Dziennik cwaniaczka”, numeru jeden na liście bestsellerów „New York Timesa”. W 2009 roku czasopismo „Time” umieściło go wśród Stu Najbardziej Wpływowych Ludzi Świata. Jeff stworzył też www .poptropica.com, jeden z Pięćdziesięciu Najlepszych Portali Internetowych według „Time”. Dzieciństwo spędził w Waszyngtonie, a w 1995 roku przeniósł się do Nowej Anglii. Obecnie mieszka na południu Massachusetts z żoną i dwoma synami.

34,99 zł
26,24 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 8,75 zł

3 osoby kupiły
40
Przeklęte dzieci Inayari - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przeklęte dzieci Inayari
Dostępny22 szt.

Przeklęte dzieci Inayari to powieść, na którą czekała polska fantastyka! Dwójka bohaterów spętanych nićmi przeznaczenia, nad którymi wisi widmo śmierci... Tajemniczy zakon znajdujący się w miejscu niedostępnym dla zwykłego śmiertelnika. W miejscu, gdzie panuje wieczna zima i mróz, a wewnątrz Zakazane Komnaty i kapłanki posiadające niezwykłe moce. Jedna z nich odkrywa dziwną więź z nieznanym przybyszem. Dlaczego tak się dzieje? Co się wydarzy, że kapłanka zmuszona zostanie przewartościować wszystko, w co do tej pory wierzyła? Polecam. Felicja Jarnicka (Felicjada)

49,90 zł
36,93 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 12,97 zł

3 osoby kupiły
41
Słowa światłości. Seria Archiwum Burzowego światła. Tom 2 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Słowa światłości. Seria Archiwum Burzowego światła. Tom 2
Dostępny3615 szt.

świetliści Rycerze muszą znów powstać. W końcu wypowiedziano starożytne przysięgi, spreny powracają. Ludzie szukają tego, co zostało utracone. Być może ta misja ich zniszczy. Wiatrowy zagubił się w strzaskanej krainie i balansuje na granicy między zemstą a honorem. Tkaczka światła, którą powoli pochłania przeszłość, poszukuje kłamstwa, którym musi się stać. Kowal Więzi, zrodzony z krwi i śmierci, teraz próbuje odbudować to, co zostało zniszczone. Badaczka, od której zależą losy dwóch ludów, zostaje zmuszona do dokonania wyboru między powolną śmiercią a straszliwą zdradą wszystkiego, w co wierzy. Najwyższy czas, by się przebudzili, nadchodzi bowiem Wieczna Burza. I przybył Skrytobójca. Doskonała kontynuacja `Drogi królów`.

89,00 zł
71,20 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 17,80 zł

3 osoby kupiły
42
Ja i inni - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Ja i inni
Dostępny409 szt.

„Mam na imię Oliwia. Myślę o kimś, kto nie jest mną. W każdym samochodzie i w każdym domu ktoś jest, a ja zastanawiam się, jak to jest być tym kimś i co ten ktoś myśli”. Dziesięcioro dzieci – dziesięć historii, dziesięć miejsc, dziesięć perspektyw. Każde dziecko opowiada o sobie – o tej krótkiej chwili, w której je poznajemy: na spacerze w lesie, w szoferce ciężarówki obok taty, z mamą na motorze, w pociągu z babcią… I każde z nich zastanawia się, jak by to było być tym innym dzieckiem, które jest w pobliżu. Czytelnik strona po stronie zmienia punkt widzenia, patrzy oczami kolejnych dzieci, myśli ich myśli. Ten zabieg niezwykle działa na wyobraźnię i skłania do zastanowienia nad tym, kim jestem, co nas łączy, a co różni, czego nie widać na zewnątrz. Prosta, a jednocześnie głęboko filozoficzna książka opatrzona wspaniałymi malarskimi ilustracjami.

39,90 zł
29,13 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,77 zł

2 osoby kupiły
43
Czym jest... niestosowanie przemocy. Seria Na katechezie i w domu - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czym jest... niestosowanie przemocy. Seria Na katechezie i w domu
Dostępny151 szt.

Czym jest niestosowanie przemocy Ta wyjątkowa książka stara się zachęcić małych chrześcijan do refleksji nad tak ważną kwestią, jaką jest niestosowanie przemocy. Pragniemy wspólnie zadać sobie to pytanie i wytrwale szukać na nie odpowiedzi. Na 32 kolorowych stronach tej publikacji dzieci, rodzice i katecheci znajdą rozważania, tematy do dyskusji i przemyśleń oraz mnóstwo inspirujących zdań, które sprawią, że umiejętność niestosowania przemocy stanie się dla wszystkich czymś zupełnie naturalnym. Publikacja jest świetną pomocą duszpasterską i katechetyczną oraz fantastycznym punktem wyjścia do wielu ciekawych rozmów w gronie rodziny. A czy ty już wiesz, na czym polega niestosowanie przemocy?

12,00 zł
8,88 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 3,12 zł

2 osoby kupiły
44
Północ - Południe. Opowieści z meekhańskiego pogranicza. Tom 1 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Północ - Południe. Opowieści z meekhańskiego pogranicza. Tom 1
Dostępny1406 szt.

Topór i skała - oto skarby Północy. Wiedzą o tym nieustraszeni żołnierze Szóstej Kompanii, górskiego oddziału strzegącego północnych granic Imperium Meekhańskiego. A jeśli istnieją starcia nie do wygrania? Jedyne, na co może wtedy liczyć Górska Straż to honor górali. Miecz i żar - tylko tyle pozostało zamaskowanemu wojownikowi z pustynnego Południa. Kiedyś, zgodnie ze zwyczajem, zasłaniał twarz, by nikt nie wykradł mu duszy. Dziś nie ma już duszy, którą mógłby chronić. Czy z bogami można walczyć za pomocą mieczy? Tak, jeśli jesteś Issarem i nie masz nic do stracenia. `Opowieści z meekhańskiego pogranicza` to książka o Wojnach Bogów i wojnach ludzi. Poznaj plemiona, które trwają na pustyni od 3500 lat, Aspektowaną Moc, którą można okiełznać żywioły i ludzi, którym, gdy wszystko zawodzi, zostaje jeszcze miecz i topór w dłoni, a w sercu duma, honor i wytrwałość. `Opowieści z meekhańskiego pogranicza. Północ-Południe` zajęły pierwsze miejsce w kategorii `Najlepsza książka polska` w plebiscycie `Fantastyka 2009` ogłoszonym na portalu Katedra. Opowiadanie pochodzące z tego zbioru `Wszyscy jesteśmy Meekhańczykami` otrzymało nagrodę im. Janusza A. Zajdla za rok 2009.

59,00 zł
46,61 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 12,39 zł

2 osoby kupiły
45
Zestaw z naklejkami Miss Melody 12130A - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw z naklejkami Miss Melody 12130A
DEPESCHE
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.29

Zestaw kreatywny z naklejkami Miss Melody, zestaw zawiera 24 strony ze scenami z życia koni (stajnia, padok, przejażdżki, skoki przez przeszkody)  i 3 podwójne kartki z naklejkami. Wymiary: 25x29 cm. Dla wielbicieli koni i i nie tylko!

40,60 zł
30,45 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 10,15 zł

2 osoby kupiły
46
Zmuszona Tom 2. Zawsze moja - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
41,90 zł
31,43 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 10,47 zł

2 osoby kupiły
47
Szczypta magii - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szczypta magii
Dostępny233 szt.

Trzy siostry, rodzinna klątwa i… szczypta magii Wronoskał, gdzie mieszkają od dzieciństwa Cherlie, Betty i Fliss, jest dla nich niczym wznoszące się na pobliskiej wyspie więzienie. Zajmujący niemal całą Skruchę gmach z posępną wieżą kryje nie jedną tajemnicę. Otaczające go mokradła oraz dwie inne wyspy – Udręka i Lament – też nie napełniają dziewcząt optymizmem. A one marzą o przygodzie, podróżach, piaszczystych plażach! Cóż, kiedy na Wronoskale trzyma je potężne przekleństwo, rzucone wieki temu na ich rodzinę. Nadciągająca wraz z krakaniem wron kara za opuszczenie jego granic będzie okrutna. Czy Charlie, Betty i Fliss zdołają przełamać klątwę? Czy pomoże im w tym uwięziona w lusterku, matrioszkach i starym sakwojażu Buni magia? Czy siostrom Wspacznym uda się umknąć przed prześladującym ich rodzinę pechem? I kim była Sorsha Ciernioczar, której imienia na mokradłach nie odważy się wymówić największy nawet śmiałek? „Odważna i niegrzeczna, pełna rodzinnych niesnasek i siostrzanej miłości książka Michelle Harrison ma w sobie cierpki urok klasycznych powieści Edith Nesbit”. „The Guardian”

44,90 zł
33,68 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 11,22 zł

2 osoby kupiły
48
Mr Badger's Christmas Wish - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mr Badger's Christmas Wish
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.29

A first fun and festive lift-the-flap tale, from Lily Murray and Julia Woolf, Mr Badger's Christmas Wish is the perfect gift for little ones to enjoy this Christmas.With Christmas Day approaching, the woodland animals are merry with festive cheer. There's singing and sledging and everyone's excited. All except for Mr Badger. He has just one wish . . . for Christmas to be banned!Can the animals help Mr Badger find his Christmas spirit before Santa Bear arrives?An ideal Christmas present for toddlers, this big-hearted rhyming story tells how one little fox cub helps a rather grumpy badger to fall in love with Christmas. Packed full of non-stop fun, with flaps to lift and presents to spot, it's sure to delight and keep little ones busy.

39,00 zł
33,15 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 5,85 zł

2 osoby kupiły
49
Podstawy rysunku - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Podstawy rysunku
Dostępny2 szt.

Podstawy rysunku to kurs zarówno dla tych którzy stawiają pierwsze kroki w rysunku, jak i dla tych którzy chcą odświeżyć lub pogłębić swoje umiejętności. Teoria oraz ćwiczenia w stopniowy sposób wprowadzają w świat rysunku, zaczynając od najbardziej podstawowych tematów, takich jak rysunek kresek lub cieni, do bardziej skomplikowanych, takich jak martwa natura.

39,86 zł
27,90 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 11,96 zł

2 osoby kupiły
50
Pakiet Wojownicy Manga Ścieżka Kruczej Łapy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
89,00 zł
65,86 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 23,14 zł

4 osoby kupiły
Wróć do góry