hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2022.11.14

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w poniedziałek 14 listopada 2022 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Empatia 48 ćwiczeń, które nauczą dziecko wyrażać swoje emocje, rozumieć innych i dbać o relacje (France Hiedi), na drugim Jak żyć długo. Dlaczego się starzejemy i czy naprawdę musimy wyd. kieszonkowe. Kolejny produkt to Jak czytać ludzi - radzi agent FBI (Robin Dreeke, Cameron Stauth) oraz Zofia Stryjeńska. Zeszyt do kolorowania (praca zbiorowa).
1
Empatia 48 ćwiczeń, które nauczą dziecko wyrażać swoje emocje, rozumieć innych i dbać o relacje - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
44,90 zł
39,96 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 4,94 zł

28 osób kupiło
2
Jak żyć długo. Dlaczego się starzejemy i czy naprawdę musimy wyd. kieszonkowe - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
14,90 zł
11,99 zł

Rabat 19,5%
oszczędzasz 2,91 zł

19 osób kupiło
3
Jak czytać ludzi - radzi agent FBI - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jak czytać ludzi - radzi agent FBI
Dostępny4293 szt.

Książka jest kluczem do odczytywania ludzi: ich intencji, motywacji, dążeń, a w efekcie przewidywania ich zachowań. Dzięki zawartej tu wiedzy pozyskasz umiejętności przydatne wszędzie tam, gdzie masz do czynienia z ludźmi: w domu, biznesie, wśród przyjaciół i znajomych. Autorem Jak czytać ludzi` jest Robin Dreeke, były szef Wydziału Analizy Behawioralnej FBI. Dzięki swemu doświadczeniu w jednej z najbardziej tajemniczych jednostek Federalnego Biura śledczego Dreeke wypracował system, który pozwala zdiagnozować i przewidzieć ludzkie zachowania. Teraz tą wiedzą dzieli się z Czytelnikiem. Nauczę cię myśleć jak agent: w sposób uporządkowany, obiektywnie, racjonalnie i chłodno. Z takim nastawieniem można precyzyjnie analizować czyny, słowa, mowę ciała, opinie, reputację, karierę zawodową i zdolności, czyli te elementy, które pozwolą ci przewidzieć dalsze kroki danej osoby." Przewidywanie czyjegoś zachowania to nie fizyka kwantowa, lecz nauka społeczna. Musisz tylko napisać właściwe równanie - stosując logikę, strategię, sceptycyzm, spostrzegawczość - i nie zapominać, że prawda czasami bywa nieprzyjemna, a mimo to nie można zamykać na nią oczu." Nowa seria wydawnicza Inwestuj w siebie" to propozycja dla wszystkich, którzy są ciekawi wiedzy i chcą inwestować w swoje samodoskonalenie. Seria obejmuje wybrane tytuły z dziedziny rozwoju osobistego, psychologii i finansów. Książki zostały wybrane spośród najnowszych i najciekawszych pozycji wydanych w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Australii i Europie Zachodniej. Intencją wydawcy jest aby jako seria tworzyły komplementarny program samodoskonalenia dla współczesnego człowieka.

44,90 zł
32,78 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 12,12 zł

15 osób kupiło
4
Zofia Stryjeńska. Zeszyt do kolorowania - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zofia Stryjeńska. Zeszyt do kolorowania
Dostępny141 szt.

Zeszyt do kolorowania z dziełami Zofii Stryjeńskiej. To propozycja skierowana do wszystkich miłośników kolorowanek oraz sztuki polskiej, którzy nie tylko podziwiają dzieła największych malarskich mistrzów, ale także sami chętnie sięgają po plastyczne przybory. Znajdziemy w niej ilustracje 14 reprodukcji Zofii Stryjeńskiej. Obok zdjęcia danego dzieła znajdziemy szablon do samodzielnego pokolorowania. Dzięki temu każdy kolorujący będzie mógł w swojej wersji zbliżyć się do oryginału lub przeciwnie - nadać obrazkowi własne barwy, zmieniając jego dotychczasowy charakter. Książka ta przeznaczona dla wszystkich, niezależnie od wieku, daje możliwość bliższego poznania sztuki artystki, odkrycia w sobie plastycznych talentów, ale przede wszystkim - pozwala przyjemnie i kreatywnie spędzać wolny czas.

29,90 zł
18,99 zł

Rabat 36,5%
oszczędzasz 10,91 zł

14 osób kupiło
5
Kaszmirowa chustka - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
34,99 zł
21,69 zł

Rabat 38,0%
oszczędzasz 13,30 zł

13 osób kupiło
6
Trylogia rzymska. Tom 1-3 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Trylogia rzymska. Tom 1-3
Dostępny2713 szt.

Wydanie zawiera trzytomowy cykl o starożytnym Rzymie. Jego bohaterem jest Marek Tulliusz Cycero, wybitny mówca, polityk i popularyzator filozofii greckiej, który żył w I wieku p.n.e. Cycero Młody adwokat Marek Cycero pragnie zostać konsulem Rzymu. Pierwszym krokiem do zrealizowania tej ambicji będzie proces Gajusza Werresa, namiestnika Sycylii, którego oskarża się o grabież, korupcję i bezprawne skazywanie na śmierć swoich przeciwników. To cios wymierzony w skorumpowaną arystokrację, której rządy osłabiają republikę. Ambitny adwokat udaje się na Sycylię, by zebrać potrzebne dowody winy. Później zaś, otoczony przez nieprzyjaciół, snuje skomplikowane intrygi, od których zależeć będą dalsze losy państwa... Spisek Rok 63 p.n.e. Pięciu mężczyzn rywalizuje o władzę w republice rzymskiej: prawnik i doskonały mówca Marek Tulliusz Cycero, który właśnie objął stanowisko konsula, jego niezrównoważony psychicznie zaciekły wróg, zadłużony po uszy arystokrata i populista, Katylina, młody i pozbawiony wszelkich skrupułów Gajusz Juliusz Cezar, przywódca legionistów Pompejusz oraz Krassus - najbogatszy człowiek w Rzymie. Cycero broni tradycji republikańskich, występuje przeciw stronnictwu popularów, zwolenników przejęcia władzy przez lud. Popularzy, wspierani przez Juliusza Cezara, planują zabójstwo świeżo mianowanego konsula. Tymczasem Katylina, chcąc dekretem unieważnić swoje długi, przygotowuje zamach stanu. Cycero jednak demaskuje spisek, domagając się dla konspiratorów kary śmierci. Gdy trzej najpotężniejsi ludzie republiki - Cezar, Pompejusz i Krassus - zawierają nieoficjalne przymierze, dni młodego prawnika wydają się policzone... Dyktator Był czas, kiedy Cycero trzymał życie Juliusza Cezara w garści. Teraz jednak role się odwróciły i karty rozdaje Cezar, który stał się dominującą postacią na arenie politycznej starożytnego Rzymu. Powrót Cycerona z wygnania będzie możliwy wyłącznie dzięki obietnicy wsparcia dawnego przeciwnika, a także dzięki przebiegłości, oratorskim zdolnościom i odwadze samego Cycerona. Czy lata świetności słynnego mówcy bezpowrotnie minęły, czy też zdoła ożywić republikę rzymską i stawić czoła dyktatowi Cezara? Kiedy w politycznej rozgrywce giną kolejni wielcy wodzowie, Cycero zaczyna pokładać swoje nadzieje w młodym Oktawianie. Jaka przyszłość czeka republikę rzymską?

89,90 zł
66,53 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 23,37 zł

11 osób kupiło
7
Długopis żelowy Energel, czerwony - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Długopis żelowy Energel, czerwony
Pentel
Dostępny18 szt.

Prosta klasyczna forma z magicznym i niezawodnym wkładem EnerGel dającym uczucie lekkości i gładkości pisania. Na wkład wymienny LRN5. Czy wiesz, że...X w nazwie produktu oznacza jego eXtra cechy gładkie i czyste pisanie, szybkie wysychanie, długa linia pisania, atrakcyjny design, produkt ekologiczny. BL107 w odróżnieniu od BLN105 posiada dodatkowe kolory tuszu - zielony i zdobywający coraz liczniejszą grupę fanów kolor fioletowy.

5,99 zł
9 osób kupiło
8
Spowiedź diabła wyd. 2 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
44,99 zł
27,44 zł

Rabat 39,0%
oszczędzasz 17,55 zł

7 osób kupiło
9
Żałować czy nie żałować? Jak spoglądanie wstecz pomaga nam ruszyć naprzód - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
49,00 zł
35,28 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 13,72 zł

5 osób kupiło
10
Modelki. Na wybiegu - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Modelki. Na wybiegu
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.24

Dziewczynki zapraszają do wspólnej zabawy w projektantki. Czeka na Ciebie aż 11 scenariuszy i mnóstwo kolorowych naklejek ze strojami, butami i dodatkami. Możesz też zaprosić do zabawy swoje przyjaciółki i wspólnie zdecydować, w co ubiorą się nasze bohaterki!

9,00 zł
6,99 zł
Powiadomienie

Rabat 22,3%
oszczędzasz 2,01 zł

5 osób kupiło
11
Diamentowa mozaika Zachód słońca w górach 30x40cm 1006720 - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
18,90 zł
17,99 zł

Rabat 4,8%
oszczędzasz 0,91 zł

3 osoby kupiły
12
Notes 568037 Adar - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Notes 568037 Adar
ADAR
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.16

17,90 zł
16,99 zł
Powiadomienie

Rabat 5,1%
oszczędzasz 0,91 zł

3 osoby kupiły
13
Mity mórz i oceanów - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mity mórz i oceanów
Dostępny330 szt.

„Żaglem przez mity” to oryginalne opracowanie podań i legend związanych stricte z tematyką morską i oceaniczną. Autor książki, znany polski żeglarz i dziennikarz Krzysztof Baranowski, opowiada czytelnikom starannie wyselekcjonowane starożytne i średniowieczne historie znane z mitologii i literatury. Dzięki lekturze spotykamy najsłynniejszych morskich bogów, królów i herosów, wyruszamy w rejsy z najdzielniejszymi żeglarzami na najodleglejsze wyspy, poznajemy również tajemnice morskich potworów, których najważniejszym zadaniem jest obrona przynależnych im terytoriów. Towarzyszące tekstowi reprodukcje sztuki światowej przedstawiają zarówno powszechnie znane, jak i mniej popularne wizerunki opisywanych postaci i bestii. To znakomita pozycja dla wszystkich miłośników tego typu literatury.

99,90 zł
72,93 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 26,97 zł

3 osoby kupiły
14
Diamentowa mozaika Pies z różami 30x40cm 1006959 - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
18,90 zł
17,99 zł

Rabat 4,8%
oszczędzasz 0,91 zł

2 osoby kupiły
15
Diamentowa mozaika Anioł z dzieckiem 30x40cm 1006966 - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
18,90 zł
17,99 zł

Rabat 4,8%
oszczędzasz 0,91 zł

2 osoby kupiły
16
Miś Wiktor na wycieczce - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Miś Wiktor na wycieczce
Olesiejuk Sp. z o.o.
Dostępny2 szt.

Miś Wiktor uwielbia podróże! Był na safari, leciał samolotem, spał w namiocie w górach Poznaj przygody tego sympatycznego misia i uzupełnij naklejkami strony książki. Dobra zabawa gwarantowana!

8,00 zł
6,99 zł

Rabat 12,6%
oszczędzasz 1,01 zł

2 osoby kupiły
17
Diamentowa mozaika Góry 30x40cm  1006967 - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
18,90 zł
17,99 zł

Rabat 4,8%
oszczędzasz 0,91 zł

2 osoby kupiły
18
Diamentowa mozaika Aniołek 30x40cm 1006997 - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
18,90 zł
17,99 zł

Rabat 4,8%
oszczędzasz 0,91 zł

2 osoby kupiły
19
Pojazd z figurką Psi Patrol Big Truck Pups Zuma - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
135,90 zł
122,31 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 13,59 zł

2 osoby kupiły
20
Diamentowa mozaika Mandala 7D Słonie 40x30cm 1006613 - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
21,90 zł
20,81 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,09 zł

1 osoba kupiła
21
Gra Mgła nad Carcassonne - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gra Mgła nad Carcassonne
Bard Centrum Gier
Dostępny54 szt.

139,70 zł
118,75 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 20,95 zł

1 osoba kupiła
22
Madame Piaf i pieśń o miłości wyd. kieszonkowe - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
14,90 zł
11,99 zł

Rabat 19,5%
oszczędzasz 2,91 zł

1 osoba kupiła
23
Mozaika Diamentowa Malowanie Diamond Painting 5D - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
18,90 zł
17,99 zł

Rabat 4,8%
oszczędzasz 0,91 zł

2 osoby kupiły
24
Samochodzik First Świnka Peppa - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Samochodzik First Świnka Peppa
Carrera
Dostępny16 szt.

Skala: 1:50

49,90 zł
44,91 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,99 zł

1 osoba kupiła
25
InsurTech. Nowe technologie w branży ubezpieczeń - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
InsurTech. Nowe technologie w branży ubezpieczeń
Dostępny1 szt.

InsurTech (Insurance Technology) to zaawansowane technologicznie instytucje ubezpieczeniowe lub firmy współpracujące z sektorem ubezpieczeniowym. Publikacja stanowi pierwsze w Polsce, prekursorskie opracowanie dotyczące prawnych aspektów problematyki InsurTech. Publikacja zawiera informacje przydatne z perspektywy towarzystw ubezpieczeniowych, wprowadzających kolejne rozwiązania oparte na nowych technologiach oraz działaniach zmierzających do digitalizacji działalności. W publikacji omówiono zagadnienia związane z: - e-płatnościami, - ochroną danych osobowych w Insurtech, - branżą Insurtech a cyberbezpieczeństwem, - sztuczną inteligencją i uczeniem maszynowym w branży ubezpieczeń, - ubezpieczeniami sztucznej inteligencji, - innowacyjnymi produktami ubezpieczeniowymi, - digitalizacją i automatyzacją procesu likwidacji szkód, - sądownictwem w sprawach z zakresu InsurTech, - branżą Insurtech w wybranych ustawodawstwach świata.

199,00 zł
165,17 zł

Rabat 17,0%
oszczędzasz 33,83 zł

1 osoba kupiła
26
Sylvanian Families. Rodzina krówek - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sylvanian Families. Rodzina krówek
Epoch
Dostępny5 szt.

Rodzina Krów Sylvanian Families to figurki małych, uroczych zwierzątek, pokryte delikatnym, aksamitnym futerkiem. Tata Hornbull uwielbia samotnie spacerować po polach i lasach krainy Sylvanian Famielies. Lubi ciszę i spokój. Nie lubi, kiedy ktoś mu przeszkadza. Mama Daisy jest bardzo ciekawska i lubi wiedzieć wszystko. Jeżeli spotka kogoś znajomego na zakupach lub na spacerze, od razu podchodzi, żeby zapytać, czy wydarzyło się coś nowego. Synek Paddock jest bardzo rozbrykany. Nieustannie biega i skacze, nie może długo ustać w jednym miejscu. Lubi bawić się na placu zabaw, ale nie wychodzi mu zabawa w chowanego. Córeczka Annabell, w przeciwieństwie do brata, nie lubi się spieszyć. Porusza się powoli i z gracją. Nikt nie widział, żeby kiedykolwiek biegała. Wstaje wcześnie rano, ponieważ przygotowanie do wyjścia do szkoły zajmuje jej kilka godzin. Figurki można połączyć z innymi zestawami, domkami i akcesoriami Sylvanian Families. Zabawki Sylvanian Families wyróżnia najwyższa jakość wykonania oraz miłość do szczegółów. Figurki mają ruchome główki, rączki i nóżki. Zestaw zawiera: • figurki: mama Daisy i tata Hornbull • figurki: siostrzyczka Annabell i braciszek Paddock. Wymiary zabawki: • figurka duża: około 8 cm • figurka mała: około 7 cm Wymiary i waga opakowania: 20.0 x 17.0 x 5.5 cm

117,90 zł
112,01 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 5,89 zł

1 osoba kupiła
27
Malowanie po numerach Kościół nad rzeką 40x50cm 1006815 - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
50,90 zł
48,36 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,54 zł

1 osoba kupiła
28
Zdzisław Beksiński. Opowiadania - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zdzisław Beksiński. Opowiadania
Dostępny146 szt.

Drugie wydanie książki Zdzisław Beksiński. Opowiadania. Zdzisław Beksiński był artystą wszechstronnym. Malarstwo, rzeźba, rysunek, grafika, fotografia - to jego najbardziej znane pasje twórcze. Ale mało kto wie, że w latach 60., nie zaprzestając działalności plastycznej, próbował swoich sił także w pisarstwie. Epizod literacki był krótki i intensywny: w niespełna dwa lata powstało 40 opowiadań lub fragmentów, po czym sanocki artysta spakował wszystkie maszynopisy oraz rękopisy, by już nigdy do nich nie wrócić. Oniryzm, pastisze literatury sensacyjnej i antyutopijnej, surrealizm, zabawy formą, nawiązanie do estetyki filmu, widowiska telewizyjnego i popkultury, literatura konfesyjna i dygresyjna, humor i makabra - lektura Beksińskiego to pisarska podróż przez liczne znane nurty i mody literackie XX wieku. Zapraszamy do niej nie tylko fanów Beksińskiego i jego sztuki, lecz także amatorów mocnej literatury.

69,90 zł
51,03 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 18,87 zł

1 osoba kupiła
29
Etyka adwokacka - na egzamin. Komentarz wraz z orzecznictwem do Kodeksu etyki adwokackiej. Teksty przepisów - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Etyka adwokacka - na egzamin. Komentarz wraz z orzecznictwem do Kodeks...
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.26

Wszystko czego potrzebujesz, aby zdać egzamin z etyki. Książka zawiera: - tekst ustawy – Prawo o Adwokaturze, - Regulamin wykonywania zawodu adwokata w kancelarii indywidualnej lub spółkach, - Kodeks etyki adwokackiej, - Komentarz do Kodeksu etyki adwokackiej, - Orzecznictwo do Kodeksu etyki adwokackiej. Opracowanie możesz zabrać ze sobą na egzamin!

149,00 zł
123,67 zł
Powiadomienie

Rabat 17,0%
oszczędzasz 25,33 zł

2 osoby kupiły
30
Woreczek foliowy na prezent, Święta - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Woreczek foliowy na prezent, Święta
Allbag
Dostępny1 szt.

Worek na prezent z grafiką świąteczną. Tył wykonany ze srebrnej folii. Przód przezroczysty. Wymiary: 24.5x39.0 cm. Uwaga! Różne wzory, towar wysyłany losowo.

2,99 zł
1 osoba kupiła
31
Zestaw torebka jednorożec do czesania akcesoria 563865 Adar - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
46,90 zł
44,09 zł

Rabat 6,0%
oszczędzasz 2,81 zł

1 osoba kupiła
32
Viajar por Portugal, wersja portugalska - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Viajar por Portugal, wersja portugalska
Clementoni, od 8 lat
Dostępny3 szt.

Todos prontos para começar a Viajar por Portugal? Traça a tua rota e faz-te à estrada! Um jogo de tabuleiro com 800 perguntas sobre o nosso país, com diferentes categorias: história, geografia, gastronomia, arte e cultura. Responde acertadamente para ires marcando as cidades por onde passas no mapa e seres o primeiro a completar o teu roteiro. Mas cuidado, em todas as viagens existem imprevistos e podes acabar por te desviar da tua rota.

90,99 zł
80,07 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 10,92 zł

1 osoba kupiła
33
Diamentowa mozaika Szczeniaczek z motylem 30x40cm 1006962 - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
18,90 zł
17,99 zł

Rabat 4,8%
oszczędzasz 0,91 zł

1 osoba kupiła
34
It Never Ends, CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
It Never Ends, CD
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.24

1 Lost in Depravity 2 Ephiphany of the Past 3 Arcane Secrets 4 It Never Ends 5 Engulfed in Agony 6 A Sacrifice of Pity 7 On The Edge of Nothing 8 The Tender Twigs of Innocence 9 Monolith of the Cursed

65,90 zł
Powiadomienie
1 osoba kupiła
35
Diamentowa mozaika Mandala 7D Paw 40x30cm 1006602 - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
25,90 zł
24,61 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,29 zł

2 osoby kupiły
36
A niebo błękitne nade mną - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
44,99 zł
32,84 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 12,15 zł

1 osoba kupiła
37
Diamentowa mozaika Święta Rodzina 30x40cm 1007003 - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
18,90 zł
17,99 zł

Rabat 4,8%
oszczędzasz 0,91 zł

1 osoba kupiła
38
Olbiński. Akty - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Olbiński. Akty
Dostępny153 szt.

Rafał Olbiński to jeden z najbardziej rozpoznawalnych współczesnych malarzy surrealistycznych, którego twórczość wyróżniają abstrakcyjne i sensualne metafory. Album Olbiński. Akty, który zawiera blisko sto portretów pędzla Olbińskiego, skoncentrowany jest w pełni na wyeksponowaniu piękna kobiecego ciała. Dzięki surrealnym skojarzeniom artysta wizualizuje typowe dla płci pięknej tajemniczość i eteryczność, niekiedy też przebiegłość i skłonność do amorów. Kobiety na jego obrazach przybierają niecodzienne kształty – kolumny, kontrabasu, drzewa lub matrioszki – śnią i kuszą, najczęściej jednak wypatrują czegoś, czego widz nie dostrzega. Ten piękny album przypadnie do gustu wszystkim entuzjastom malarstwa Rafała Olbińskiego.

99,90 zł
72,93 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 26,97 zł

1 osoba kupiła
39
Przechytrzyć śmierć. Agentki alianckie zapomniane przez wszystkich. Tom 1 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
59,99 zł
43,79 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 16,20 zł

1 osoba kupiła
40
Diamentowa mozaika Morze 30x40cm 1006969 - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
24,90 zł
23,66 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,24 zł

1 osoba kupiła
41
Diamentowa mozaika Wilk, łapacz snów 30x40cm 1006965 - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
23,90 zł
22,71 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,19 zł

1 osoba kupiła
42
Cigarettes After Sex Limited Edition LP WHITE, Winyl - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zapowiedź
Cigarettes After Sex Limited Edition LP WHITE, Winyl
ZapowiedźData premiery: 2023.04.21

1.K. 2.Each Time You Fall In Love 3.Sunsetz 4.Apocalypse 5.Flash 6.Sweet 7.Opera House 8.Truly 9.John Wayne 10.Young & Dumb [Explicit]

106,90 zł
Powiadomienie
43
Internal Working Model, CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowość
Internal Working Model, CD
Moss, Liela, Bella Union / Pias
Dostępny20 szt.

Lista utworów: 1. Empathy Files 2. Woo (No One's Awake) 3. Vanishing Shadows Featuring Gary Numan 4. The Wall from the Floor 5. Ache in the Middle Featuring Jenny Beth 6. New Day 7. Come and Find Me 8. Welcome to It 9. Love As Hard As You Can Featuring Dhani Harrison

58,90 zł
44
Say Something Nasty, LP - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Say Something Nasty, LP
Dostępny19 szt.

Lista utworów: 1. Words of Wisdom 2. Say Something Nasty 3. Gonna Hitchike Down to. 4. You Give Drugs a Bad Name 5. The Bitch Just Kicked Me Out 6. Keep On Fuckin' 7. Jack Shack 8. Keep Them Things Away From Me 9. Here's To Your Destruction 10. Let's Get The Hell Out Of Here 11. Slow Movin' Train 12. Beat Me Senseless 13. Can't Get Rid Of It 14. Rock N Roll Hoochie Coo 15. Outro

146,90 zł
45
Siberia, LP - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Siberia, LP
Lights, SPV
Dostępny9 szt.

Lista utworów: 1. Banner 2. Cactus In The Valley (feat. Owl City) 3. Where The Fence Is Low 4. Siberia (feat. Max Kerman) 5. Suspension 6. Toes 7. Peace Sign (feat. Coeur de Pirate) 8. Heavy Rope 9. Flux and Flow 10. .And Counting 11. Timing Is Everything

139,90 zł
46
Coolaid, LP - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Coolaid, LP
Dostępny19 szt.

Lista utworów: 1. Legend 2. Ten Toes Down 3. Don't Stop (feat. Too Short) 4. Super Crip 5. Coolaid Man 6. Let Me See Em Up (feat Swizz Beatz) 7. Point Seen Money Gone (feat. Jeremih) 8. Oh Na Na (feat. Wiz Khalifa) 9. My Carz 10. Two or More 11. Affiliated 12. Feel About Snoop 13. Light It Up 14. Side Piece 15. Kush Ups (feat. Wiz Khalifa) 16. Double Tap 17. Got Those 18. Let The Beat Drop 19. What If 20. Revolution (feat. October London)

139,90 zł
47
Dzień, chwila i emocje - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dzień, chwila i emocje
Dostępny149 szt.

Anna Filipczyk, urodzona w 1980 roku w Ostrowi Mazowieckiej. Ukończyła pedagogikę na Akademii Podlaskiej w Siedlcach oraz podyplomowo surdopedagogikę w Wyższej Szkole Pedagogicznej w Łodzi. Posiada także świadectwo ukończenia kursu kwalifikacyjnego z zakresu oligofrenopedagogiki, certyfikat tłumacza języka migowego oraz certyfikat z szkolenia dotyczącego arteterapii. Pracowała jako tłumacz języka migowego na Akademii Górniczo-Hutniczej i Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. W przedszkolu w Wierzbnie prowadziła zajęcia z dziewczynką mającą duży ubytek słuchu i niedowidzącą. Pracowała też w przedszkolu w Nowym Brzesku jako nauczyciel wspomagający do dziecka autystycznego. Obecnie jest zatrudniona w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym dla Niesłyszących im. Janusza Korczaka w Krakowie, a także współpracuje z Instytutem Pedagogiki Specjalnej Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie oraz z Małopolskim Ośrodkiem Ruchu Drogowego przy egzaminach na prawo jazdy osób niesłyszących. Jest wrażliwa na potrzeby ludzi nie tylko z niepełnosprawnością słuchową, ale też z innymi zaburzeniami zdrowotnymi. Bohaterką tej książki jest Ania. Na świat przyszła jako zdrowe, wesołe i spokojne dziecko. Wychowywała się w pełnej rodzinie. W jej życiu pojawia się wiele niespodziewanych przeżyć, aż w końcu okazuje się, że ma niedosłuch. Mimo trudności pokonuje przeszkody i potrafi się cieszyć każdym dniem. W książce przedstawia sytuacje, które bardzo ją poruszyły, a także opisuje emocje i spostrzeżenia z życia codziennego.

55,00 zł
40,15 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 14,85 zł

48
We Are The South, LP - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
We Are The South, LP
Dostępny15 szt.

Lista utworów: 1. Introduction N the Game 2. Pimp In My Own Rhyme 3. Don't Flex 4. Paid Dues 5. Friend of Foe 6. Space Age Pimpin' 7. Sho'nuff 8. Just Like Candy 9. In The Middle of the Night 10. What Can I Do 11. Throw Your Hands Up 12. Starships and Rockets 13. The Artist Pays The Price 14. Have You Been Ok 15. That Girl 16. Lay It Down

139,90 zł
49
We Are The Chosen, CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
We Are The Chosen, CD
Leather, SPV
Dostępny20 szt.

Lista utworów: 1. We Take Back Control 2. Always Been Evil 3. Shadows 4. Off with Your Head 5. We Are the Chosen 6. Tyrants 7. Hallowed Ground 8. Dark Days 9. Who Rules the World 10. The Glory in the End

65,90 zł
50
Origins Vol II, LP - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Origins Vol II, LP
Dostępny14 szt.

Lista utworów: 1. Good Times, Bad Times 2. Never in My Life 3. Space Truckin' 4. I'm Down 5. Jumpin' Jack Flash 6. Politician 7. Lola 8. 30 Days in the Hole 9. Manic Depression 1. Kicks 2. We Gotta Get Out of This Place 3. She (Bonus Track)

146,90 zł
Wróć do góry