hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2022.11.24

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w czwartek 24 listopada 2022 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Modlitewnik dla kobiet, na drugim Uczniowie Hippokratesa. Doktor Bogumił (Ałbena Grabowska). Kolejny produkt to Szpiedzy z papieru. Wszystkie grzechy polskich służb specjalnych (Piotr Niemczyk) oraz Akcja pod Arsenałem. 26 marca 1943 (praca zbiorowa).
1
Modlitewnik dla kobiet - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Modlitewnik dla kobiet
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.09

Modlisz się ale nie masz pewności, czy to już rozmowa? Czujesz, że przegadałaś swoją modlitwę? Słyszysz tylko siebie i ciągle nie wiesz, co Pan Bóg ma Tobie do powiedzenia? Spróbuj inaczej. Modlitewnik ten pomoże Ci usłyszeć Boga i poprowadzi przez codzienną modlitwę. Zacznij już dziś. Teraz! Każdy dzień zawiera: hasło, cytat, rozważanie, modlitwę i zadanie. Posiada Imprimatur. Modlitewnik dla kobiet pomoże Ci usłyszeć Boga. Poprowadzi przez codzienną modlitwę tak, że stanie się ona prawdziwą rozmową z uwielbianym Przyjacielem. Zacznij już dziś. Teraz! Każdy dzień zawiera: Hasło - drogowskaz dla ciebie, w poszukiwaniu siebie. Cytat - wiele osób szukało swojej drogi, od Matki Teresy z Kalkuty, poprzez Forresta Gumpa i Sofię Loren, aż do Piusa XII, wszyscy odkrywali swoje prawdziwe powołanie. Fragmenty ich wypowiedzi i myśli, pomogą zastanowić się: jak jest ze mną? Rozważanie - kilka zdań do przemyślenia, zaproponowanych przez aż 100 różnych kobiet. Modlitwę - gdy samej brak Ci słów, lub masz ich zbyt wiele. Zadanie - proste wyzwanie na każdy dzień, by stać się lepszą.

39,90 zł
24,74 zł

Rabat 38,0%
oszczędzasz 15,16 zł

114 osób kupiło
2
Uczniowie Hippokratesa. Doktor Bogumił - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Uczniowie Hippokratesa. Doktor Bogumił
Dostępny1018 szt.

Bogumił Korzyński rozpoczyna pracę w warszawskim Szpitalu Dzieciątka Jezus. Jest rok 1850. Siedem lat wcześniej świat odrzuca Horacego Wellsa i jego wynalazek – znieczulający eter – doprowadzając nieszczęsnego dentystę do szaleństwa i samobójczej śmierci. Dwa lata wcześniej pod kołami pociągu ginie Gustav Michaelis, bezskutecznie próbujący wprowadzić zasady aseptyki na sale porodowe. Szpital połowy XIX wieku wciąż spływa ropą, krwią i brudem, a najlepszym chirurgiem jest ten, który potrafi w jak najkrótszym czasie wykonać operację i nie zabić przy tym pacjenta. Bogumił pragnie zostać ginekologiem i tym samym pomóc kobietom takim jak jego żona, która kolejny poród niemalże przypłaca życiem. Jednocześnie doktor zmaga się z własnymi demonami i przeszłością, o której ani żona, ani jej powszechnie szanowana rodzina lekarska nie mają pojęcia. W codziennej praktyce i korespondencji ze światowymi autorytetami medycznymi towarzyszy mu zafascynowana medycyną i znająca języki szwagierka Augusta, która marzy, żeby zostać lekarką. Tymczasem zawód ten jest zarezerwowany wyłącznie dla mężczyzn. Kobiety nie mają wstępu na uniwersytety. Nobliwa kadra medyczna jest niechętna wszelkim reformom. Augusta znajduje jednak sposób, żeby wedrzeć się do zamkniętego dla kobiet grona uczniów Hippokratesa… W powieści prawdziwe odkrycia światowej medycyny przeplatają się z osobistą historią rodzinną bohaterów, co pokazuje trudności, przed jakimi stawali polscy lekarze w drugiej połowie XIX wieku. Z wielkim zainteresowaniem przeczytałam tę pozycję. Miałam wrażenie, że trzymam kolejną pozycję Jürgena Thorwalda. Czuje się wyraźnie, że autorka ma związki z medycyną. Swobodnie posługuje się terminologią, nieobca jest jej historia postępów w dziedzinie anestezjologii, położnictwa czy epidemiologii. Książkę czyta się jednym tchem. dr hab. Anna Marek, historyczka medycyny Doktor Bogumił Ałbeny Grabowskiej to mięsista i wciągająca historia miłosna, kryminalna i medyczna. Tytułowy bohater, Bogumił Korzyński, pragnie przede wszystkim przynosić ulgę kobietom, a także być szanowanym obywatelem i ojcem rodziny. Cel, do którego dąży, uświęca środki. W opowieści Grabowskiej pobrzmiewają echa moich ulubionych Ginekologów Jürgena Thorwalda, a opisy Warszawy połowy XIX wieku przypominały mi niekiedy zmysłową frazę Króla Szczepana Twardocha. Doktor Bogumił to ekscytująca narracja, w której spotykamy niejednoznacznych bohaterów targanych namiętnościami i pragnieniem zmiany świata. Warto. Joanna Bator, pisarka

54,90 zł
35,14 zł

Rabat 36,0%
oszczędzasz 19,76 zł

48 osób kupiło
3
Szpiedzy z papieru. Wszystkie grzechy polskich służb specjalnych - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
42,99 zł
25,79 zł

Rabat 40,0%
oszczędzasz 17,20 zł

47 osób kupiło
4
Akcja pod Arsenałem. 26 marca 1943 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Akcja pod Arsenałem. 26 marca 1943
Dostępny28 szt.

Bohaterami komiksu są autentyczne postacie: Jan Bytnar "Rudy", Aleksy Dawidowski "Alek" i Tadeusz Zawadzki "Zośka". Marzec 1943 r. Gestapo celnie uderza w warszawskie Szare Szeregi. W ręce Niemców wpada najpierw dowódca Hufca Praskiego phm. pchor. Henryk Ostrowski "Heniek", a po kilku dniach - dowódca Hufca "Południe" phm. pchor. Jan Bytnar "Rudy". Czy złapani i katowani w siedzibie Gestapo przy al. Szucha harcerscy konspiratorzy będą mieli szansę na przeżycie? Czy zostaną pozostawieni własnemu losowi? Na pomoc aresztowanym ruszają koledzy i przyjaciele z grup szturmowych Szarych Szeregów z Tadeuszem Zawadzkim "Zośką", Aleksym Dawidowskim "Alkiem" i Janem Rodowiczem "Anodą" na czele. Są gotowi poświęcić życie. Organizują akcję odbicia aresztowanych w biały dzień, w centrum miasta. To pierwsza tak poważna dywersja bojowa w stolicy, wymaga zgody dowództwa Kedywu Komendy Głównej AK. Czas ucieka - "Rudy" i "Heniek" mogą nie przeżyć następnego przesłuchania. W końcu 26 marca przychodzi rozkaz: "Trzaskać".

15,00 zł
10,80 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 4,20 zł

26 osób kupiło
5
Ja, Ozzy. Autobiografia - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ja, Ozzy. Autobiografia
Dostępny96 szt.

Ludzie bez przerwy mnie pytają, jak to się dzieje, że jeszcze żyję. Gdybym w dzieciństwie stanął pod ścianą obok innych dzieciaków z ulicy i gdybym miał wskazać tego, który dociągnie do 2009 roku, będzie miał piątkę dzieci, czwórkę wnuków, domy w Buckinghamshire i Kalifornii, na pewno nie wytypowałbym siebie, ni ch***a. A tu proszę: jestem gotów po raz pierwszy własnymi słowami opowiedzieć swoją historię. W moim życiu każdy dzień był odjechany. Przez trzydzieści lat wspomagałem się zabójczą mieszaniną wódy i narkotyków. Przeżyłem zderzenie z samolotem, mordercze dawki prochów, choroby weneryczne. Oskarżono mnie o próbę zabójstwa. I o mało się nie zabiłem, kiedy z prędkością dwóch mil na godzinę najechałem quadem na wertepy. Nie wszystko wyglądało różowo. Narobiło się w życiu kupę głupstw. Zawsze pociągała mnie ciemna strona, ale nie jestem diabłem, tylko zwyczajnym Ozzym Osbourne’em – chłopakiem z rodziny robotniczej w Aston, który rzucił robotę w fabryce i ruszył w świat, żeby się zabawić. Ojciec zawsze twierdził, że coś w życiu osiągnę. „Johnie Osbournie, mam przeczucie, że dojdziesz do czegoś wielkiego” – lubił mówić przy piwku. – Albo pójdziesz za kratki. I nie pomylił się, ten mój ojczulek. Nie miałem jeszcze osiemnastu lat, a już siedziałem w więzieniu. Ozzy Osbourne urodził się w 1948 roku w Aston, dzielnicy Birmingham. Jako wokalista zespołu Black Sabbath i wielokrotnie nagradzany artysta solowy sprzedał ponad sto milionów swoich płyt. Ma pięcioro dzieci, mieszka z żoną Sharon w Kalifornii i Buckinghamshire.

79,90 zł
50,34 zł

Rabat 37,0%
oszczędzasz 29,56 zł

21 osób kupiło
6
Sylvanian Families Baby Fun Zabawne fryzury saszetka 5657 - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
21,90 zł
20,81 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,09 zł

19 osób kupiło
7
Gra Łowienie rybek - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gra Łowienie rybek
M&Z, od 3 lat
Dostępny100 szt.

Zręcznościowa gra dla dzieci, która zajmie je na wiele godzin. Ćwiczy dokładność, koncentrację i koordynację. Uwaga! Różne kolory, towar wysyłany losowo.

18,90 zł
17,39 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 1,51 zł

18 osób kupiło
8
Otchłań rozgrzeszenia - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Otchłań rozgrzeszenia
Dostępny754 szt.

Jest XXVII wiek. Człowiek już dawno podzielił się na kilka podgatunków, a zmodyfikowane zwierzęta stanowią część ludzkiej społeczności. W Galaktyce znów grasują Inhibitorzy, wyrafinowane maszyny, które tępią wszystkie istoty inteligentne. Ocaleńcy z poprzedniej wojny wyruszają w kierunku dalekiego gazowego giganta. Tam na lodowym księżycu Hela żyje ktoś, kto umiałby pokonać odwiecznego wroga. Na Heli panuje dziwna teokracja. źródłem tamtejszej religii było nietypowe zjawisko astronomiczne, a ośrodkami kultu są wielkie wędrujące po globie katedry, które zmierzają ku otchłani. Do jednej z katedr trafia wrażliwa, lecz bezkompromisowa nastolatka Rashmika. Dziewczyna potrafi kontaktować się z istotami z sąsiedniej kosmicznej brany. Czy dzięki swym parapsychicznym zdolnościom ocali ludzkość?

65,00 zł
52,00 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 13,00 zł

12 osób kupiło
9
Pakiet: Wędrówka dusz/ Przeznaczenie dusz/ Życie.. - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pakiet: Wędrówka dusz/ Przeznaczenie dusz/ Życie..
Dostępny227 szt.

Bestsellerowy cykl duchowych książek doktora Michaela Newtona, które odkrywają tajemnicę nieśmiertelności ludzkiej duszy i pomagają zrozumieć cel naszego istnienia na Ziemi. W Wędrówce dusz doktor Michael Newton przedstawia niezwykłe historie swoich dwudziestu dziewięciu pacjentów. Osoby te pod wpływem głębokiej hipnozy sięgnęły pamięcią do wspomnień z poprzednich wcieleń. Przeznaczenie dusz zawiera siedemdziesiąt nowych relacji z wędrówek między wcieleniami, które pomagają dostrzec znaczenie tzw. flashbacków i znaków z drugiej strony. Tym razem doktor Newton ukazuje m.in. kanały, którymi dusze nawiązują kontakt, znaczenie kolorów aury dla odczytywania ich przesłań, a także terapeutyczną wartość tych wiadomości. W trzeciej książce - Życiu między wcieleniami - autor po raz pierwszy ujawnia metody, jakich używa w swojej pracy, oraz opisuje przebieg sesji regresji hipnotycznej LBL (Life Between Lives - Życie między wcieleniami), mamy więc wgląd w warsztat mistrza, który zainspirował tysiące ludzi do odkrywania przeszłości własnej duszy. Jego empiryczne podejście do badania obszarów duchowych doświadczeń rzuca nowe światło na odwieczne pytania dotyczące tego, kim jestem, skąd pochodzę i dlaczego się tutaj znalazłem.

119,00 zł
85,68 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 33,32 zł

12 osób kupiło
10
Godziny wychowawcze z nastolatkami. Scenariusze zajęć - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Godziny wychowawcze z nastolatkami. Scenariusze zajęć
Dostępny52 szt.

Książka została napisana z myślą o wychowawcach i pedagogach szkół ponadpodstawowych. Młodzież coraz częściej zmaga się z wieloma trudnościami, które powodują niepokój i stres. Sytuacje trudne zdarzają się w klasie, grupie społecznej, rówieśniczej bądź indywidualnie. Tematy godzin wychowawczych opracowane przez Autorki odnoszą się do sfer: zdrowia psychicznego, zdrowego odżywiania, konfliktów, komunikacji, motywacji, samoświadomości, samorealizacji, szacunku i godności. Każdy scenariusz został opracowany tak, aby angażował uczniów w pracę podczas lekcji. Młodzież zdobywać będzie wiedzę i umiejętności poprzez działanie. Książka zawiera 30 scenariuszy, a każdy z nich – ćwiczenia dla uczniów i krótką charakterystykę omawianego tematu.

55,00 zł
45,10 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 9,90 zł

11 osób kupiło
11
Nakręcana dziewczyna. Pompa numer Sześć - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nakręcana dziewczyna. Pompa numer Sześć
Dostępny1281 szt.

Nakręcana dziewczyna Zdobywczyni HUGO, NEBULA, LOCUS 2010. Anderson Lake jest przedstawicielem koncernu kalorycznego AgriGen na Tajlandię. Udając dyrektora fabryki sprężyn, przeczesuje uliczne targi Bangkoku w poszukiwaniu dawno uznanych za wymarłe gatunków owoców i warzyw. Poznaje tam nakręcaną dziewczynę - prześliczną i tajemniczą Emiko - pozostawioną na pastwę losu i slumsów. Emiko zalicza się do Nowych Ludzi, wyhodowanych dla zaspokajania kaprysów bogaczy. Produkuje się ich jako żołnierzy, niewolników i maskotki do towarzystwa, powstała w ten sposób cała nowa klasa ludzi, zepchnięta na margines tej złowrogiej przyszłości, w której ropa się skończyła, nad państwami dominują firmy kaloryczne, a po świecie szaleją wyprodukowane w laboratoriach choroby i szkodniki. W miarę nasilania się obsesji Andersona na punkcie Emiko, pośród upału zawiązują się intrygi, a polityczne napięcia grożą niekontrolowanym chaosem. Biznesmeni, urzędnicy ministerialni, bogaci cudzoziemcy i uchodźcy bez grosza - każdy z nich ma własny plan. Lecz nikt nie jest w stanie przewidzieć niszczycielskiego wpływu Nakręcanej Dziewczyny. Pompa numer sześć Debiut Paolo Bacigalupiego - ten zbiór opowiadań pokazuje siłę i zasięg opowiadania fantastycznego. Sednem twórczości Paolo jest krytyka społeczna, polityczna przypowieść i dyskurs ekologiczny. Każde z zawartych tu opowiadań ostrzega i jednocześnie zachwyca się tragikomedią ludzkich przeżyć. Utwory Paolo ukazywały się już w różnych dorocznych antologiach, były nominowane do Nebuli i Hugo oraz zdobywały nagrodę Theodore Sturgeona za najlepsze opowiadanie fantastyczne. "Nie cierpię go. Pojawia się znikąd, pisze jak szalony anioł, zgarnia nagrody i wytrąca nas, starych wyjadaczy, z równowagi opowieściami o czymś, co jeszcze nie przyszło nam do głowy. (Na przykład ten głupi biopies!). A do tego jest młody i przystojny. Dobrze, że chociaż nazwisko ma nie do wymówienia". - Terry Bisson, autor "Numbers Dont Lie" i "Greetings" "Paolo Bacigalupi to najlepszy autor opowiadań, jaki pojawił się w ciągu ostatniego dziesięciolecia. To Ted Chiang nowego milenium. W niezapomniany sposób potrafi połączyć piękny styl, wstrząsające obrazowanie i szokujące pomysły". - Robert J. Sawyer, laureat Hugo za powieść "Hominidzi" "Te opowiadania, drapieżne, inteligentne i precyzyjnie odmalowane, zaliczają się do moich ulubionych "okrutnych historii" i dydaktycznych przypowieści XXI wieku. Paolo Bacigalupi ewidentnie jest piątym jeźdźcem Apokalipsy, no wiecie, tym, co w wolnym czasie pisuje fantastykę". - Kelly Link, autorka "Magii dla początkujących"

79,00 zł
63,20 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 15,80 zł

11 osób kupiło
12
Possessed. Złota Elita. Tom 1 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
54,90 zł
41,18 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 13,72 zł

9 osób kupiło
13
Tabliczka mnożenia - klasy 1-3 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tabliczka mnożenia - klasy 1-3
Dostępny510 szt.

Tabliczka mnożenia to zmora wielu uczniów. Nie musi tak być! Przedstawiamy książeczkę Tabliczka mnożenia, która została przygotowana z myślą o tym, by maksymalnie ułatwić maluchom naukę mnożenia. Mnożenie przez każdą liczbę jest tutaj najpierw przedstawione osobno, dzięki czemu dziecko może poćwiczyć i zapamiętać dokładnie te działania, z którymi ma największy problem, lub uczyć się całej tabliczki mnożenia, ale po kolei i systematycznie. Wielkim atutem książeczki są liczne podpowiedzi, wyjaśnienia teoretyczne i wskazówki mnemotechniczne ułatwiające zapamiętanie działań. Dodatkowo publikacja jest bardzo przejrzysta, estetyczna i zachęcająca dla oka. Polecamy dla każdego dziecka, które chce zostać mistrzem mnożenia!

6,99 zł
4,89 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 2,10 zł

8 osób kupiło
14
Pamiętnik 8-bitowego wojownika: Tryb Misji - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pamiętnik 8-bitowego wojownika: Tryb Misji
Dostępny1033 szt.

Nie ma czasu, by się cieszyć z nowoouzyskanego statusu wioskowego wojowniczego gwiazdora! Runt musi natychmiast wyruszyć na samotną wyprawę, by odnaleźć artefakt o znaczeniu klasy mega: udoskonalony stół rzemieślniczy, legendarną Kuźnię Wieczności! Dzięki tej misji Runt zdobywa istotne dla młodego nooba wojownika umiejętności, zbroi się i zakłada na głowę spleśniały kapelusz, poznaje Świat oraz dokonuje (nie zawsze całkiem udanych) wyczynów w handlu. W szerokim Świecie czają się groźni wrogowie, lecz na szczęście nie brak też cennych sprzymierzeńców. Droga do ocalenia Wioskomiasta prowadzi przez mrożący krew w żyłach donżon, Grobowiec Zapomnianego Króla. Jak powszechnie wiadomo, w takich lochach można zdobyć nieprzebrane skarby, lecz wpierw trzeba ujść z życiem, a w tym celu należy rozkminić perfidne pułapki, pokonać złowrogie stwory i wreszcie stanąć do ekstremalnego, epickiego starcia z tym, co nieznane – choć jakby jednak znane, lecz przez to tym potworniejsze! Czy Runt zdoła zbić cenę za bezcenny przedmiot? Jak można wykorzystać mech do wytwarzania zbroi? Jak wygląda skrócona droga awansu czarowników? Kim tajemniczy S, który wie (prawie) wszystko o (prawie) wszystkim, ale nie pamięta własnego imienia...? A (najlepszy numer!) kim jest jego uczeń? Na te pytania (przynajmniej niektóre z nich) znajdziecie odpowiedź w piątej części przygód 8-bitowego wojownika!

34,90 zł
25,13 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,77 zł

7 osób kupiło
15
Łamigłówki z wesołą myszką. Myślę, rozwiązuję, rysuję - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Łamigłówki z wesołą myszką. Myślę, rozwiązuję, rysuję
Dostępny209 szt.

Łamigłówki z wesołą myszką Ten zbiór urozmaiconych łamigłówek zapewni przedszkolakowi wspaniałą zabawę i rozwój przydatnych umiejętności. Ciekawe zadania pomogą utrwalić zdobytą wiedzę, ćwiczyć logiczne myślenie, doskonalić spostrzegawczość i cierpliwość. Wesoła myszka zaprasza do zabawy!

10,50 zł
8,40 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 2,10 zł

7 osób kupiło
16
Nad rzekę, której nie ma. Podróż przez Amerykę Południową od Miraflores do Rio. Audiobook - Audiobooki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nad rzekę, której nie ma. Podróż przez Amerykę Południową od Miraflore...
Grzegorz Kapla, StoryBox
Dostępny41 szt.

OD PACYFIKU, PRZEZ ANDY, ŚWIĘT DOLINĘ INKÓW, MACHU PICCHU, CUZCO, JEZIORO TITICACA, AŻ DO ATLANTYCKICH PLAŻ RIO DE JANEIRO... Nad rzekę, której nie ma to relacja z wyprawy w poprzek Ameryki Południowej. To także błyskotliwy reportaż i powieść drogi, której bohater, w obliczu bezlitosnej skończoności ludzkiego życia, wyrusza w podróż. Mierzy się z lękiem przed nieznanym. Zmaga się z hipotermią na lodowcach Andów, klaustrofobią w zapomnianych przez Boga, gęstych od śmierci tunelach inkaskich kopalń. Aby przetrwać, musi doświadczyć bezradności człowieka okradzionego ze wszystkiego, co potrzebne do życia. Odkrywa, że lęk ma swoje dobre strony – jest przecież bratem przygody. Poznaj pasjonujący reportaż Grzegorza Kapli, który z mistrzowską zwięzłością i błyskotliwością zaraża czytelnika swoją pasją życia i podróżowania.

32,95 zł
26,36 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 6,59 zł

7 osób kupiło
17
Zatroszcz się o swoje wewnętrzne dziecko i odkryj swój potencjał - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zatroszcz się o swoje wewnętrzne dziecko i odkryj swój potencjał
Dostępny353 szt.

Obdarz siebie miłością Trudno w to uwierzyć, ale 85% naszego dorosłego życia tworzy się we wczesnym dzieciństwie. To tamten czas nas ukształtował, zapewnił nam zasoby psychiczne na drogę życiową lub deficyty, któ,re sprawiają, że czujemy się ze sobą źle, nie potrafimy zbudować satysfakcjonującego związku, odczuwamy wewnętrzną pustkę. Te deficyty zablokowały nam dostęp do własnego JA. To Twoje JA jest Tobą prawdziwym, formuje się dzięki odczuwanym uczuciom. Twó,j świat jednak kształtowali rodzice, któ,rzy nieśli wzorce blokujące uczucia ... to zaś efekt ich deficytó,w wyniesionych z dzieciństwa. Jako dorośli bowiem jesteśmy rezultatem pokoleniowej traumy i mimo postępu w świecie nauki wychowujemy swoje dzieci w taki sam sposó,b, w jaki wychowywano nas. Dziecko pragnie miłości, a bywa, że musi się borykać z brakiem czasu i uwagi rodzicó,w, być świadkiem awantur w domu, uciekać z przerażeniem przed pijanym ojcem albo kulić się ze strachu przed wrzeszczącą matką. Za wszelką cenę więc zabiega o miłość, stara się zasłużyć na ciepło, troskę, wspó,łczucie. A przecież jest małym człowiekiem, istotą wystarczającą, cudem narodzin. Możliwe, że w Tobie dorosłym nadal żyje to przerażone, samotne i opuszczone dziecko, któ,re czeka, aby je przytulić, ochronić, zapewnić mu bezpieczeństwo. Ty jako dorosły to potrafisz! Możesz to zrobić, Twoje wewnętrzne dziecko bowiem zasługuje na bezwarunkową miłość, całkowitą akceptację i opiekę. Jeśli je otrzyma, wreszcie poczuje się kochane, bezpieczne ... i sprawi, że odkryjesz Twoje prawdziwe JA.

59,00 zł
43,66 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 15,34 zł

6 osób kupiło
18
Chwyty klawiszowe - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Chwyty klawiszowe
Dostępny89 szt.

Książka zawiera ponad 200 chwytów klawiaturowych, dzięki którym z powodzeniem będzie można zagrać każdą piosenkę z popularnych śpiewników. Akordy zostały przedstawione w sposób przejrzysty, tak aby osoba zasiadająca za keyboardem po raz pierwszy potrafiła bez problemu odczytać diagramy. Autor krótko omawia budowę akordów oraz daje kilka porad, dzięki którym gra na instrumentach klawiszowych stanie się łatwiejsza i przyjemniejsza.

8,80 zł
6,34 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 2,46 zł

6 osób kupiło
19
Łamigłówki z wesołym borsukiem. Myślę, rozwiązuję, rysuję - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Łamigłówki z wesołym borsukiem. Myślę, rozwiązuję, rysuję
Dostępny235 szt.

Łamigłówki z wesołym borsukiem Ten zbiór urozmaiconych łamigłówek zapewni przedszkolakowi wspaniałą zabawę i rozwój przydatnych umiejętności. Ciekawe zadania pomogą utrwalić zdobytą wiedzę, ćwiczyć logiczne myślenie, doskonalić spostrzegawczość i cierpliwość. Wesoły borsuk zaprasza do zabawy!

10,50 zł
8,40 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 2,10 zł

6 osób kupiło
20
Informatyk samouk. Przewodnik po strukturach... - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Informatyk samouk. Przewodnik po strukturach...
Dostępny125 szt.

Niektórzy twierdzą, że kiedyś po ukończeniu dobrej szkoły nie było potrzeby, by się dalej uczyć. Dziś każdy informatyk albo programista, który chce sobie zagwarantować dobrą posadę, musi przyjąć postawę zawsze się uczę. Jeśli nie masz za sobą studiów informatycznych, ale bardzo chcesz pracować jako inżynier oprogramowania, musisz poznać podstawy informatyki, jakimi są struktury danych i algorytmika. Znajomość tych zagadnień jest potrzebna każdemu programiście!Ta książka jest kontynuacją bestsellera Programista samouk. Dzięki niej zrozumiesz najważniejsze koncepcje związane z różnymi algorytmami i strukturami danych, a to z kolei pozwoli Ci na profesjonalne podejście do tworzenia kodu. Przystępnie opisano tu różne algorytmy, w tym wyszukiwania liniowego i binarnego, a także służące do pracy na ciągach znaków i do wykonywania obliczeń. Zaprezentowano również najważniejsze struktury danych, w tym tablice, listy połączone, tablice mieszające, drzewa i wiele innych. Poszczególne zagadnienia zostały pokazane od strony praktycznej, co sprawi, że bez trudu zastosujesz zdobytą wiedzę w codziennej pracy. W efekcie lektury poszerzysz swoje umiejętności, a jeśli zechcesz, przygotujesz się do kariery skutecznego programisty - nawet jeśli nie masz dyplomu inżyniera!W książce między innymi: algorytm i związane z nim pojęcia rekurencja i jej zastosowanie działanie najważniejszych algorytmów listy, stosy i kolejki drzewa binarne, kopce binarne i grafyMożesz zostać profesjonalnym informatykiem! 

59,00 zł
41,30 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 17,70 zł

6 osób kupiło
21
Korpo - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
49,99 zł
44,99 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,00 zł

6 osób kupiło
22
Znajda. Audiobook - Audiobooki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Znajda. Audiobook
Katarzyna Kielecka, StoryBox
Dostępny26 szt.

Wieluń 1939 roku. Sześcioletni Lolek cieszy się z narodzin braciszka. Pierwszego września na miasto spadają bomby i zmieniają jego szczęśliwe dzieciństwo w pasmo dramatów. Rodzina Sitarzy opuszcza dom i wyrusza w nieznane. Znajduje azyl u ciotki na wsi, lecz także do jej drzwi wkrótce zapuka wojna… Łódź 2022 roku. Matylda mierzy się z małżeńskim kryzysem, despotyczną matką i niesfornym kotem Paszą. W noworoczny poranek poznaje staruszkę, która w przejściu podziemnym sprzedaje rękodzieło. Kobieta zachwyca Matyldę życiową mądrością i intryguje swoją historią. Jak zrozumieć wojnę, gdy ma się kilka lat? Gdzie przetną się losy Lolka i Matyldy? Jaką rolę odegra w ich życiu zwykłe metalowe szydełko? Katarzyna Kielecka snuje opowieść o współczesnych trzydziestolatkach. Równocześnie po mistrzowsku przedstawia oczami dzieci piekło wojny pełne rwanych obrazów, szeptów i krzyków.

32,95 zł
26,36 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 6,59 zł

5 osób kupiło
23
Piórka turkus 5-12cm 10g - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piórka turkus 5-12cm 10g
DP Craft
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.09

Turkusowe piórka dekoracyjne wysokiej jakości świetnie uzupełnią kreatywne dekoracje oraz  prace typu scrapbooking i  cardmaking. Kolorowe piórka fantastycznie sprawdzą się w projektach dziecięcych. Wzbogacą i  urozmaicą ręcznie robione dekoracje wnętrz, elementy garderoby, pudełka na  prezenty i  wiele innych prac kreatywnych. Ilość w opakowaniu: 10 g Długość: 5 - 12 cm

5,80 zł
4,93 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 0,87 zł

5 osób kupiło
24
Nieposkromione pożądanie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
45,00 zł
40,50 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,50 zł

5 osób kupiło
25
Dzwoneczki metalowe zlote i srebrne 6szt - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dzwoneczki metalowe zlote i srebrne 6szt
Dalprint
Dostępny1 szt.

Metalowe dzwoneczki to zawieszki doskonałe do tworzenia projektów scrapbookingowych, kartek okolicznościowych, opakowań prezentów, dekoracji do wystroju wnętrz, elementów garderoby, itp.

12,60 zł
10,71 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 1,89 zł

5 osób kupiło
26
Druciki kreatywne mix 300 szt - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Druciki kreatywne mix 300 szt
DP Craft
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.05

Druciki kreatywne są doskonałe do  wszelkiego rodzaju dziecięcej aktywności twórczej. Niezwykle elastyczne, świetnie sprawują się podczas tworzenia zabawnych kształtów i  postaci (np. zwierząt). Ilość w opakowaniu: 300 szt. (30 szt. z jednego koloru) Rozmiar: 0,4 cm x 30 cm Kolor: mix 10 kolorów

30,20 zł
25,67 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 4,53 zł

5 osób kupiło
27
Śmierć pięknych saren. Audiobook - Audiobooki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Śmierć pięknych saren. Audiobook
Ota Pavel, StoryBox
Dostępny32 szt.

W 2021 roku mija pół wieku od pierwszego wydania Śmierci pięknych saren, zbioru opowiadań, który podbił serca czytelników i na stałe wpisał się do kanonu literatury światowej. Za co tak bardzo kochamy Otę Pavla? Co sprawia, że kilka dekad po jego przedwczesnej śmierci wciąż sięgamy po jego książki? Z pewnością są to zawarte w tych tekstach ponadczasowe wartości: miłość, przyjaźń, rodzina i przyroda, a także podszyte delikatnym humorem nostalgia i bezradność wobec przemijającego świata i czasu. Lecz najważniejsza jest być może ta, tak charakterystyczna dla Pavla, magia życia, nieuchwytna, utkana ze słów i przypominająca, że każdy nasz dzień, nawet nie najpiękniejszy, ma olbrzymią wartość, którą jednak musimy odnaleźć przede wszystkim w naszych sercach. Opowiadania z niniejszego tomu napisał autor doświadczony ciężką, wieloletnią chorobą. Ota Pavel prawdopodobnie przeczuwał, iż tworzy najważniejsze dzieło swojego życia. Czy spodziewał się, że przetrwa ono wszystkie przemiany, do których doszło na świecie w ciągu ostatniego półwiecza? Po raz pierwszy Śmierć pięknych saren ukazuje się w Polsce w wersji autorskiej, bez cenzury.

32,95 zł
26,36 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 6,59 zł

5 osób kupiło
28
Na jego łasce - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Na jego łasce
Dostępny483 szt.

Kincaid nie wygląda na grzecznego chłopca; niedawno wyszedł z więzienia, jest wytatuowanym wielbicielem szybkiej jazdy, a jego dzika natura wciąż pakuje go w kłopoty. Savannah Malloy jest jego przeciwieństwem. Pochodzi z dobrej rodziny, wiedzie spokojne życie, ale wraz z pojawieniem się Bradleya wszystko się zmienia. Wydaje jej się dziwnie znajomy, choć jest przekonana, że nigdy wcześniej się nie spotkali. W dodatku Savannah zaczynają dręczyć senne koszmary. Wraz z rozwojem znajomości, koszmary stają się coraz bardziej makabryczne. Co może być tego przyczyną? Kim naprawdę jest mężczyzna, który budzi w niej mieszankę pożądania i lęku? Bohaterem czy może oprawcą?

42,90 zł
31,32 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 11,58 zł

5 osób kupiło
29
Nie zakocham się! - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nie zakocham się!
Dostępny403 szt.

Siedemnastoletnia Becca Hart głęboko wierzyła w prawdziwą miłość. Uwielbiała czytać romanse i naiwnie wyobrażała sobie, że i ona kiedyś zakocha się bez pamięci. Na razie jednak zamiast wielkiego uczucia przyszła wielka katastrofa: rodzice Bekki postanowili się rozwieść, przez co dziewczyna dochodzi do wniosku, że od prawdziwej miłości lepsza jest... ta fikcyjna. Kiedy wiec jedna z koleżanek zbyt namolnie wytykała jej brak chłopaka, Becca postanowiła udawać, że jest w szczęśliwym związku, i uwolnić się w ten sposób od niechcianych komentarzy. Brett Wells bardzo dobrze nadawał się do odgrywania roli `tego jedynego`. Wyjątkowo przystojny, utalentowany piłkarz nie miałby najmneijszego problemu ze znalezieniem sobie dziewczyny na radkę. Mimo to myślał przede wszystkim o przyszłości. Jego decyzja, aby udawać chłopaka Bekki, musiała więc wydawać się co najmniej dziwna. Brett jednak miał swoje powody... Przezabawna historia z motywem fake dating - opowieść o pierwszej miłości, o marzeniach i często bolesnych zderzeniach z rzeczywistością. Czy warto zamienić swoje życie w opowieść o prawdziwej miłości?

39,90 zł
35,91 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,99 zł

5 osób kupiło
30
Świąteczna gwiazdka LED 60cm - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Świąteczna gwiazdka LED 60cm
Dostępny12 szt.

Biała świąteczna gwiazdka LED. 60 cm.

27,10 zł
25,75 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,35 zł

6 osób kupiło
31
Samoprzylepne ruchome oczka niebieskie 8 mm 36 szt. - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Samoprzylepne ruchome oczka niebieskie 8 mm 36 szt.
DP Craft
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.07

Samoprzylepne ruchome oczka znakomicie nadają się do wszelkiego rodzaju dziecięcej aktywności twórczej. Można nimi ozdobić własnoręcznie wykonaną lalkę, zwierzątko lub inną postać. Doskonale sprawdzają się w cardmakingu, scrapbookingu oraz wielu innych technikach kreatywnych.

1,70 zł
1,45 zł

Rabat 14,7%
oszczędzasz 0,25 zł

4 osoby kupiły
32
Dziurkacz ozdobny Śnieżynka 2,5cm mix - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dziurkacz ozdobny Śnieżynka 2,5cm mix
DP Craft
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.05

Dziurkacz ozdobny to doskonałe, wysokiej jakości narzędzie, pozwalające wycinać fantazyjne wzory w papierze. Idealny do dekorowania kartek okolicznościowych, albumów, opakowań prezentów, projektów plastycznych i wielu innych. - Szeroki wybór wzorów. - Łatwy i wygodny w użyciu. - Wbudowany pojemnik na wycięte elementy dla utrzymania porządku. Wielkość motywu: 2,5CM Zalecana grubość papieru: 80-220g/m Uwaga: mix. kolorów, wysyłka losowa.

23,40 zł
19,89 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 3,51 zł

4 osoby kupiły
33
Masnawi - Audiobooki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Masnawi
Dżalaloddin Rumi, Imprint Media
Dostępny8 szt.

Masnawi zostało uznane za jedno z największych arcydzieł literatury światowej. Poemat składa się z bajek, legend, opowieści i anegdot, którym Rumi nadał symboliczne znaczenie. Bohaterami są ludzie, zwierzęta i istoty nadprzyrodzone. Powadze i refleksji towarzyszy humor. Nawet najbardziej przyziemna rzecz odnosi się do wyższej rzeczywistości; najbardziej nieprzyzwoity czyn zyskuje mistyczne znaczenie. Masnawi zachwyca czytelników na całym świecie swą mądrością, głębią, humorem oraz niezwykłym wglądem w kondycję człowieka i jego relację z Bogiem i bliźnimi. Stanowi bezcenny, praktyczny przewodnik w drodze do bliskości z Bogiem lub używając słów Rumiego oczyszczenia lustra ludzkiego serca z pokrywającej go rdzy. Płyta CD prezentuje 9 fragmentów z pierwszej księgi Masnawi, w tym "Pieśń fletu", "Opowieść o Kazwińczyku", "O greckich i chińskich malarzach", czy "O Azrailu i mężczyźnie, który uciekł do Indii". Opowieści przeplatane są muzyką zaaranżowaną przez Tomasza Podgórskiego i Dariusha Rasouli. Muzykom towarzyszy kilku innych artystów z Iranu. O autorze: Dżalaloddin Rumi Perski mędrzec, poeta i mistyk (12071273). Jego myśli podbijają serca ludzi na Wschodzie i Zachodzie, prześcigając popularnością twórczość najważniejszych zachodnich poetów, w tym Shakespeara i Homera. Rumi mówi o spajającej cały świat miłości i zachwyca niezwykłą zdolnością wyrażania najgłębszych prawd w prostych słowach i przykładach. Jego twórczość stanowiła inspirację dla niezliczonych myślicieli, poetów, filozofów, mistyków i poszukiwaczy prawdy. Do niedawna dla polskiego czytelnika dostępne były jedynie przekłady pojedynczych wierszy, streszczenia i teksty pochodne. Masnawi największe i najbardziej znane dzieło Rumiego w poetyckim przekładzie Alberta Kwiatkowskiego wprost z perskiego oryginału to długo oczekiwane uzupełnienie dostępnego dla nas kanonu literatury światowej. Wydanie płyty oraz książki Masnawi dofinansowano dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

20,00 zł
14,40 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 5,60 zł

4 osoby kupiły
34
Kajdanki - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kajdanki
Swede
Dostępny23 szt.

Kajdanki plastikowe wraz z kluczykami do pojmania niejednego przestępcy. Urozmaicą zabawę w policjanta bądż będą akcesorium do stroju na balik karnawałowy. Zabawka dla dzieci od 3 lat. Podane wymiary są wymiarami opakowania. Zabawka zapakowana w kartonowa podstawkę z przezroczystym kloszem.

6,50 zł
5,85 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 0,65 zł

4 osoby kupiły
35
Piórka brights 5-12cm 10g - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piórka brights 5-12cm 10g
DP Craft
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.02

Specjalnie wyselekcjonowane piórka wysokiej jakości, są doskonałym dodatkiem do wszelkiego rodzaju prac kreatywnych, scrapbokingu i cardmakingu. Idealne do własnoręcznie tworzonych dekoracji, elementów garderoby i wystroju wnętrz, a także do dekorowania pudełek, prezentów i wielu innych. Występują w kilku eleganckich kolorach. Ilość w opakowaniu: 10 g Długość: 5 - 12 cm

5,80 zł
4,93 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 0,87 zł

4 osoby kupiły
36
Wirująca Piłka - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wirująca Piłka
Dumel Discovery
Dostępny2 szt.

Rozkręć się razem z wirującą piłeczką, która uczy, bawi i zachęca do raczkowania! Zabawka mówi po polsku, ucząc nazw cyferek oraz kształtów, a także odtwarza wesołe melodie i błyska światełkami. Dodatkowo, zabawnie wiruje, „uciekając” przed maluchem i grzechocząc przy tym koralikami, ukrytymi w jednej ze ścianek. Przełącznik trybu umożliwi szybkie przejście z nauki w opcję zabawy oraz całkowite wyłączenie dźwięków po zakończonej zabawie. Zabawka przeznaczona jest dla dzieci od 6 miesiąca życia. Cechy produktu: • zabawka mówi po polsku • światełka • melodie • odgłosy zwierząt • przełącznik OFF/ABC/Melodie • nazwy cyferek i kształtów • grzechotanie • ruch wirujący • terkoczący element • średnica: 16.0 cm

99,99 zł
87,99 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 12,00 zł

4 osoby kupiły
37
Przeznaczenie natury BR - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przeznaczenie natury BR
Dostępny110 szt.

Przeznaczenie natury to fascynująca, oryginalna w treści oraz imponująca rzetelnością i zakresem wiedzy Autora książka z zakresu biologii i filozofii przyrody. Biochemik Michael J. Denton, po skrupulatnej analizie osiągnięć ostatnich lat w naukach przyrodniczych, przedstawia dowody na rzecz twierdzenia, że kosmos jest w szczególny sposób dostosowany do istnienia życia na Ziemi oraz do istnienia organizmów, których biologia jest bardzo podobnie zaprojektowana do naszego gatunku homo sapiens. Autor odwołuje się przy tym do dawnej, teleologicznej wizji pochodzenia rodzaju ludzkiego, według której człowiek jest szczytowym osiągnięciem natury. Każdy rozdział książki prezentuje czytelnikowi kolejne zadziwiające i szczegółowe dane naukowe na poparcie tej tezy. Przeznaczenie natury to próba odpowiedzi na niezwykle aktualne i kontrowersyjne wśród naukowców pytanie: czy gatunek typu homo sapiens jest jedynym możliwym przejawem inteligentnego życia we Wszechświecie?

44,90 zł
4 osoby kupiły
38
Trzy gołębice. Audiobook - Audiobooki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Trzy gołębice. Audiobook
Marlena Semczyszyn, StoryBox
Dostępny46 szt.

Trzy dziewczynki, które nie mają ze sobą nic wspólnego. Panna z dworu, Żydówka i dziewczyna ze wsi. Zaprzyjaźniają się, razem dorastają, pomagają sobie. Wydaje się, że nic nie może ich rozdzielić, jednak przepowiednia Cyganki mówi inaczej... Joanna, Zula i Jagoda zostają wystawione na próbę, gdy na drodze ich przyjaźni staje mężczyzna i jedna z największych tragedii ludzkości – druga wojna światowa. Trzy gołębice przeżywają czystą miłość i wielką nienawiść. Są różne, ale pełne wiary w to, co dla nich ważne. Ich losy splatają się i rozplatają. Kiedy się wydaje, że każda z nich odleci w swoim kierunku, wtedy pokazują prawdziwą siłę.

32,95 zł
26,36 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 6,59 zł

4 osoby kupiły
39
Piórka ciemno zielone 5-12cm 10g - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piórka ciemno zielone 5-12cm 10g
DP Craft
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.09

Specjalnie wyselekcjonowane piórka w odcieniu ciemnej zieleni. Doskonałe uzupełnienie różnego rodzaju prac kreatywnych. Wspaniale do  własnoręcznie tworzonych projektów typu home decor, elementów garderoby, a  także do  dekorowania pudełek, prezentów, kartek i  rozmaitych prac scrapbookingowych. Zielone piórka świetnie sprawdzą się w projektach o  tematyce wiosennej i  letniej oraz  w twórczości dzieci. Ilość w opakowaniu: 10 g Długość: 5 - 12 cm

5,80 zł
4,93 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 0,87 zł

4 osoby kupiły
40
Naturalnie zdrowe dziecko w.2 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Naturalnie zdrowe dziecko w.2
Dostępny653 szt.

Każdy rodzic chce, by jego dziecko było zdrowe i szczęśliwe. Ta książka pokazuje sprawdzone i niezwykle skuteczne metody, które pomogą walczyć z różnymi dolegliwościami naszych pociech, także tymi najprostszymi jak: katar, kaszel, kolki, niestrawność, zaparcia, biegunki, alergie, infekcje pasożytnicze, czy problemy z pamięcią i koncentracją. Joanna Brejecka-Pamugkas, pokazuje jak łączyć zasady naturoterapii, medycyny chińskiej i dietetyki holistycznej, by w prosty sposób przygotować się na powitanie nowego członka rodziny, a potem pomóc mu prawidłowo się rozwijać. Wyjaśnia jak budować mocne podstawy zdrowia dziecka wykorzystując tajniki prawidłowego odżywiania, zioła, masaż i wiele innych naturalnych metod terapeutycznych. To nie jest trudne, żeby zdrowie było stabilne wystarczy tzw. mindfullnes, czyli uważność. Inaczej mówiąc uważna obserwacja i świadomość tego co się dzieje z nami i wokół nas.

59,90 zł
43,13 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 16,77 zł

4 osoby kupiły
41
Piórka ciemno różowe 5-12cm 10g - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piórka ciemno różowe 5-12cm 10g
DP Craft
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.07

Ozdobne piórka w intensywnym odcieniu różu to idealny dodatek do  prac typu scrapbooking, cardmaking i  home decor. Idealne do  własnoręcznie tworzonych kartek, dekoracji, pudełek i  opakowań na  prezenty. Piórka w intensywnym kolorze ciemnoróżowym sprawdzą się świetnie w projektach na  walentynki. Ilość w opakowaniu: 10 g Długość: 5 - 12 cm Kolor: ciemno różowy

5,80 zł
4,93 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 0,87 zł

4 osoby kupiły
42
Przygody Kapitana Majtasa - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przygody Kapitana Majtasa
Dostępny1170 szt.

George i Harold to dwaj zwyczajni przyjaciele! Chodzą do czwartej klasy szkoły podstawowej im. Jerome’a Horwitza. Są to bardzo dobrzy i mili chłopcy. Są też bardzo odpowiedzialni. Kiedy w szkole dzieje się coś złego, zazwyczaj to oni ponoszą za to odpowiedzialność. To przecież nie ich wina, że w szkole zawsze panuje nuda i w związku z tym ogarnia ich mega głupawka. Chłopcy są też bardzo kreatywni i przedsiębiorczy. Ich komiksy o niepokonanym, wielkim, przewspaniałym Kapitanie Majtasie cieszą się wśród kolegów dużym powodzeniem. (Cena komiksu: 0,50 $). Dyrektor Krupp nie darzy ich szacunkiem…

24,90 zł
17,93 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 6,97 zł

4 osoby kupiły
43
Guziki drewniane pastelowe mix 30 szt. - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Guziki drewniane pastelowe mix 30 szt.
DP Craft
Dostępny5 szt.

Zestaw drewnianych guzików kilku rozmiarach. Guziczki  w radosnych, pastelowych kolorach to cieszący oko dodatek, który sprawdzi się w kreatywnych pracach typu scrapbooking, cardmaking i  projektach dziecięcych. Pastelowe guziki z drewna to wszechstronny dodatek pasmanteryjny, polecany dla osób tworzących ręcznie szyte przytulanki dla dzieci. Sprawdzą się również w roli dekoracji garderoby (kolorowa broszka, ozdoba kapelusza, czapki, torby materiałowej, element opaski do  włosów i  wiele innych). Wymiary: - 10 szt. - ok. 2 cm - 10 szt. - ok. 1,5 cm - 10 szt. - ok. 1 cm Kolor: żółty, zielony, niebieski, różowy, fioletowy

7,80 zł
6,63 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 1,17 zł

4 osoby kupiły
44
A potem już tylko nic - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
A potem już tylko nic
Dostępny208 szt.

Rok 2031. Polska jest jednym z największych przegranych światowej wojny o wodę wywołanej przez gwałtowne zmiany klimatyczne będące efektem problemów gospodarczych, jakie wstrząsnęły planetą za sprawą pandemii koronawirusa i wojny na Ukrainie. Od zakończenia konfliktu większością ziemskich zasobów zarządza kilka międzynarodowych korporacji. Cały kraj podzielony jest na zamknięte strefy, jedną z nich jest Enklawa Zielona Góra. Lokalne samorządy to fikcja, regionami rządzą przedstawiciele koncernów dystrybuujących wodę i ustalający jej cenę. W Polsce trwa permanentny stan wyjątkowy, działanie konstytucji i praw obywatelskich jest zawieszone. Kradzież wody jest surowo karana, włącznie z karą śmierci. Internet jest cenzurowany, a rozmowy telefoniczne podsłuchiwane. Działa tylko jedna rządowa stacja telewizyjna. Obowiązuje godzina policyjna, a przemieszczanie się ludzi jest ściśle kontrolowane. Obywatelom trzeciej i czwartej kategorii wypłacane pensje z trudem wystarczają na pokrycie kosztów jedzenia i wody.Niespodziewanie dzienne limity wody dla najuboższych grup społecznych zostają jeszcze bardziej obniżone, a jej cena wywindowana do niebotycznego poziomu. W odpowiedzi na te wydarzenia kilku mieszkańców Enklawy Zielona Góra pod wodzą Jana Krzyka postanawia wziąć sprawy w swoje ręce. W tajemnicy rozpoczynają drążenie tunelu do nieczynnej kopalni węgla brunatnego od wielu lat zalanej wodą.

45,00 zł
31,50 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 13,50 zł

4 osoby kupiły
45
Dziurkacz ozdobny Choinka 2,5cm mix - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dziurkacz ozdobny Choinka 2,5cm mix
DP Craft
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.05

Dziurkacz ozdobny to doskonałe, wysokiej jakości narzędzie, pozwalające wycinać fantazyjne wzory w papierze. Idealny do dekorowania kartek okolicznościowych, albumów, opakowań prezentów, projektów plastycznych i wielu innych. - Szeroki wybór wzorów. - Łatwy i wygodny w użyciu. - Wbudowany pojemnik na wycięte elementy dla utrzymania porządku. Wielkość motywu: 2,5CM Zalecana grubość papieru: 80-220g/m Uwaga: mix. kolorów, wysyłka losowa.

23,40 zł
19,89 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 3,51 zł

3 osoby kupiły
46
Dziurkacz ozdobny Jeż do papieru i pianki 2,5cm - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dziurkacz ozdobny Jeż do papieru i pianki 2,5cm
DP Craft
Dostępny8 szt.

Dziurkacz ozdobny z motywem NOWOŚĆ TYLKO W DPCRAFT \"JEŻ\" to doskonałe, wysokiej jakości narzędzie, pozwalające wycinać wzory w papierze i w piance: zwykłej, samoprzylepnej i brokatowej! Idealny do tworzenia projektów typu cardmaking, scrapbooking, home decor, jak i do wszelkiego rodzaju aktywności twórczej. Dziurkacze ozdobne dpCraft to: - szeroki wybór wzorów, - wygoda i łatwość w użyciu, - łatwość utrzymania porządku dzięki wbudowanemu pojemnikowi na wycięte elementy. Wielkość motywu: 2,5 cm Zalecana grubość papieru: 120 - 220 g/m2 Zalecana grubość pianki: 1,8 - 2 mm

23,40 zł
19,89 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 3,51 zł

3 osoby kupiły
47
Rytuał łowcy. Audiobook - Audiobooki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rytuał łowcy. Audiobook
Przemysław Borkowski, StoryBox
Dostępny43 szt.

Młoda prokurator Gabriela Seredyńska po przeprowadzce do Warszawy dostaje swoją pierwszą poważną sprawę – morderstwo. Zwłoki znaleziono w pobliżu muru cmentarza, a twarz ofiary została mocno okaleczona. Komisarz Aleksanderski, który pierwszy przybył na miejsce zbrodni, odnajduje pod murem cmentarza kartkę z wierszem, który zdaje się jedynym tropem policji. Wkrótce pojawia się kolejna ofiara, a po niej następne. Wszystkie łączy to samo: niecodzienne obrażenia zadawane po śmierci, które mogą wskazywać na jakiegoś typu praktyki magiczne. Z czasem Seredyńskiej udaje się wpaść na trop zbrodniarza. Niestety również on zwraca na nią uwagę. Jest młoda, piękna, inteligentna i idealnie nadaje się na jego kolejną ofiarę...

36,90 zł
29,52 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,38 zł

3 osoby kupiły
48
O wróbelku Elemelku - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
O wróbelku Elemelku
Dostępny90 szt.

Zbiór krótkich, pisanych rymowaną prozą opowiadań, których bohaterem jest sympatyczny, życzliwy wszelkim stworzeniom wróbelek. Chcąc poznać świat, popada często w śmieszne tarapaty.

29,99 zł
22,49 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 7,50 zł

3 osoby kupiły
49
Piórka nude 5-12cm 10g - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piórka nude 5-12cm 10g
DP Craft
Dostępny5 szt.

Specjalnie wyselekcjonowane piórka w odcieniu nude dodadzą delikatności i  lekkości projektom kreatywnym, pracom w technice scrapbokingu i  cardmakingu oraz  dekoracjom wnętrz. Piórka w kolorze nude szczególnie wspaniale sprawdzą się w pracach o  tematyce ślubnej. Są świetnym elementem do  własnoręcznie tworzonych dekoracji, elementów garderoby i  wystroju wnętrz, a  także do  dekorowania pudełek, prezentów i  wielu innych. Ilość w opakowaniu: 10 g Długość: 5 - 12 cm Kolor: naturalny  

5,80 zł
4,93 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 0,87 zł

3 osoby kupiły
50
Kuchnia francuska - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kuchnia francuska
Dostępny6 szt.

Ponad 100 wspaniałych przepisów. Krótkie wstępy z przydatnymi wskazówkami. Proste opisy gwarantujące doskonały rezultat. Inspirujące zdjęcia pobudzające apetyt. W serii: Kuchnia francuska, Kuchnia chińska, Kuchnia włoska, Kuchnia grecka, Kuchnia hiszpańska, Kuchnia indyjska, Kuchnia meksykańska, Kuchnia tajska.

7,00 zł
5,53 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 1,47 zł

3 osoby kupiły
Wróć do góry