hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj „Kosmiczne zachwyty”
Książki
Zabawki
Gry
Puzzle
Papiernicze i szkolne
Muzyka
Audiobooki

Kosmiczne zachwyty

Udostępnij
Wydawnictwo:
Rok wydania:
Oprawa:
Niedostępny
Produkt niedostępny
ostatnio dostępny: 2023.04.21
27,99
Cena sugerowana przez wydawcę: 34,99 zł

Opis od wydawcy

Czy można badać kosmos zwykłym kijem?

Jaki kolor ma wszechświat?

Czy stojąc na szczycie Mount Everestu, jesteśmy najdalej od środka Ziemi?

Dlaczego wydostanie się z wnętrza Słońca zajmuje światłu aż 5000 lat?

Czy w pasie asteroid faktycznie tak łatwo zaliczyć pozaziemską stłuczkę?

Na te i wiele innych rozpalających wyobraźnię kosmicznych pytań odpowiada w swojej książce słynny amerykański astrofizyk i znakomity popularyzator nauki Neil deGrasse Tyson.

Entuzjazm i pasja, z jaką Tyson opisuje wszechświat – ten bliski i ten odległy – udziela się milionom jego widzów i czytelników. Nawet najbardziej skomplikowane kosmiczne zjawiska stają się w jego ujęciu zrozumiałe i, co najważniejsze, fascynujące! Lektura Kosmicznych zachwytów – napisanej lekkim piórem książki pełnej zdumiewających faktów i wciągających opowieści – sprawi, że nocne wpatrywanie się w rozgwieżdżone niebo już nigdy nie będzie takie samo.

AutorNeil de Grasse Tyson
WydawnictwoInsignis
Rok wydania2018
Oprawatwarda
Liczba stron304
Format11.5 x 19.0 cm
Numer ISBN978-83-6607-143-8
Kod paskowy (EAN)9788366071438
Waga318 g
Wymiary125 x 190 x 28 mm
Data premiery2018.11.14
Data pojawienia się2018.10.25

Produkt niedostępny!

Ten produkt jest niedostępny. Sprawdź koszty dostawy innych produktów.

Średnia ocen:
4,6
Star2Star2Star2Star2Star2
Liczba opinii:
7
Dodaj opinięDodaj opinię
Opinie innych użytkowników:
Zdjęcie użytkownika
Wszechświat na wyciągnięcie ręki
2019.05.30 19:32
Ocena:
4,0
Star2Star2Star2Star2Star0

„Współcześni naukowcy w niczym nie ustępują Supermanowi – przynajmniej jeśli chodzi o rentgenowski wzrok. Może i Superman jest trochę silniejszy niż przeciętny astrofizyk, ale za to my jesteśmy w stanie »widzieć« w każdym zakresie widma elektromagnetycznego. Brak tej umiejętności czyniłby z nas nie tylko ślepców, ale i ignorantów – wiele zjawisk astrofizycznych można bowiem dostrzec tylko przez niektóre okna spektralne”.

Chyba każdy w dzieciństwie miał swój wymarzony zawód – nie będę się kryła i przyznam, że mnie ciągnęło do różnych dziwnych rzeczy i od zawsze lubiłam poszperać na temat nieba, gwiazd i tego wszystkiego, co dotyczy kosmosu. W pewnym okresie mojego życia chciałam być nawet astronautą, ale później, jak można się domyślić, dopadła mnie rzeczywistość. Zostały mi tylko filmy, książki i cała reszta kosmicznej zajawki, której ostatnio trochę jest w sieci i na półkach w księgarniach.

Jedną z takich właśnie pozycji jest książkaKosmiczne zachwyty” Neila deGrasse Tysona – amerykańskiego astrofizyka, który m.in. prowadził narrację w popularnonaukowym serialu pod tytułem „Cosmos: A Spacetime Odyssey”. Zawiera ona w sobie osiemnaście esejów (odpowiednio zaktualizowanych) autora, które wcześniej już publikowane były w magazynie „Natural History” w kolumnie „Universe”. Książka wydana jest w trochę mniejszym formacie niż regularnie, w dodatku w grubej, przyjemnej w dotyku okładce, ale dzięki temu jest bardzo poręczna i wygodnie się ją czyta. Tym, co najbardziej zachwyciło mnie w tym zbiorze, jest podejście Tysona do Czytelnika – odnosiłam wrażenie, że jestem gdzieś na pogawędce ze starym przyjacielem, który jest po prostu trochę mądrzejszy ode mnie i wie, jak przekazać mi swoją wiedzę. Autor cały ten naukowy, fizyczny bełkot przekłada na codzienne przykłady, lawiruje pomiędzy wzorami i pojęciami, ale w taki sposób, by nie przytłoczyć. Pojawiają się nawet nawiązania do współczesnej popkultury, m.in. do „Star Treka”.

„Nie twierdzę, że wiem, kiedy i gdzie nastąpi koniec nauki, ani czy kiedykolwiek do tego dojdzie. Wiem natomiast, że jesteśmy głupsi, niż potrafimy to przed sobą przyznać. To bardziej ograniczenia naszych zdolności umysłowych niż nauki jako takiej przekonują mnie, że dopiero zaczynamy odkrywanie wszechświata”.

Szczerze mówiąc, „Kosmiczne zachwyty” czytałam długo. Nie dlatego, że raziła mnie cała ta naukowa otoczka – wręcz przeciwnie! Wystarczał mi jeden rozdział – czyli esej – na dzień lub parę dni, bo inaczej o wszystkim zapomniałabym zaraz po odłożeniu książki. Nauką za pośrednictwem Neila deGrasse Tysona można się delektować i z tego korzystałam. Wam, spragnionym wiedzy, również polecam, bo warto!

Zdjęcie użytkownika
Popatrzmy w górę!
2019.02.14 19:33
Ocena:
5,0
Star2Star2Star2Star2Star2

Popatrzmy w górę!

Kolejna po "Astrofizyce dla zabieganych" książka Neila deGrasse Tysona to jeszcze jedno spotkanie z niebem, gwiazdami i kosmosem. I magia tego połączenia oraz tej tematyki wciąż działa! Przyznam, że strasznie się bałem, czy kolejna książka tego autora na ten sam w zasadzie temat nie będzie strzałem w stopę, powieleniem schematów i ofiarą samej siebie, a także ofiarą sukcesu "Astrofizyki..." i oczekiwań obciążających jej kontynuację... Na całe szczęście znów jest świetnie :)

Neil deGrasse Tyson ma niesamowity dar opowiadania o tym co trudne z naukowego punktu widzenia w sposób łatwy i prosty. I co najważniejsze, w sposób zrozumiały - zrozumiały także dla laika. Czytanie tej książki to czysta przyjemność :) Zupełnie jakby było się na wykładzie naukowym dotyczącym spraw skomplikowanych, a jednak prowadzonym przez wyjątkowego wykładowcę, który potrafi nie dość że coś w jasny sposób wytłumaczyć, to dodatkowo jest w stanie zainteresować, zaintrygować i pokazać... bezmiar w pigułce :) Ot i cały deGrasse Tyson ;)

"Kosmiczne zachwyty" to jeszcze jeden książkowy seans patrzenia w gwiazdy :) I nie tylko, w galaktyki - i to w inne niż nasza - też zajrzymy. Dowiemy się ponadto, dlaczego "ucieczka" światła z głębi Słońca zajmuje światłu aż milion lat, poczytamy trochę o materii i antymaterii, a także dowiemy się paru rzeczy o rzeczywistych kosmicznych odległościach. Tyle wymieniania tytułem zachęty ;) Książka oferuje dużo dużo więcej :)

Lubię tego rodzaju lektury z uwagi na fakt, że pozwalają (i ułatwiają) to, co zwykliśmy nazywać zwolnieniem. Zatrzymaniem się na chwilę w codziennym pędzie. Chwilą na odpoczynek, zastanowienie się, posłuchanie czegoś ciekawego... a w tym przypadku, dodatkowo - chwilą na popatrzenie w gwiazdy, w nocne niebo pełne czegoś, co fascynuje od wieków :) Warto się zatrzymać ;) Tak jak i popatrzeć w górę. Z takim narratorem i przewodnikiem jak deGrasse Tyson to czysta przyjemność.

https://cosnapolce.blogspot.com/2019/02/kosmiczne-zachwyty-neil-degrasse-tyson.html

Zdjęcie użytkownika
Jeśli interesujesz się kosmosem, ta książka jest dla ciebie!
2018.12.16 19:23
Ocena:
5,0
Star2Star2Star2Star2Star2

Jeśli kiedykolwiek chociaż przez chwilę zastanawiało cię, bo właściwie znajduje się tam daleko nad naszymi głowami, jakie tajemnice skrywa ta ogromna, ciemna przestrzeń – jesteś w dobrym miejscu. „Kosmiczne Zachwyty” to świetna książka, która w ciekawy i prosty sposób odpowiada na pytania, do których odpowiedzi szukane były przez lata.

Każdy z osiemnastu rozdziałów porusza inną tematykę. W jednym z rozdziałów autor zagłębia temat kolorów i zastanawia się, jaki kolor ma kosmos. W innym opisuje, jak za pomocą kija i kilku innych, równie pospolitych przedmiotów, można wykonać wiele ciekawych eksperymentów. Są też tematy poświęcone antymaterii, kometom czy prędkości w przestrzeni kosmicznej. Słowem – dla każdego coś dobrego!

Osobiście jestem tą książką zachwycona. Nie da się ukryć, że uwielbiam książki o kosmosie, bardzo lubię zgłębiać jego tajemnice i dowiadywać się nowych, ciekawych rzeczy na jego temat – dlatego w ogóle sięgnęłam po tę pozycję. Ale gdyby była nużąca czy źle napisana, na pewno nie czerpałabym takiej radości z jej czytania. Na szczęście autor ma lekkie pióro, nie stroni od żartów i wszystko opisuje tak, że naprawdę da się wciągnąć w tę książkę. Opisując różne zjawiska wspomaga się przykładami, przez co oddziałuje na wyobraźnię i nie pozwala się nudzić. Nawet jeśli na co dzień nie sięgacie po literaturę popularnonaukową, ta książka powinna wam się spodobać. Jest interesująca, wciągająca, ale mimo wszystko luźna – to nie kolejny podręcznik do fizyki, zapewniam!

Polecam ją przede wszystkim tym, którzy – tak jak ja – interesują się kosmosem. Może to być pierwsza tego typu książka, po którą sięgacie, może też być któraś z kolei – tak czy siak jestem pewna, że się nie zawiedziecie. Dawka ciekawych informacji i humoru gwarantowana. Ale ostrzegam – po tej książce wasze pragnienie wiedzy na temat kosmosu gwałtownie wzrośnie, będziecie na już chcieli odkrywać kolejne fascynujące tajemnice i badać niezbadane dotąd zjawiska!

Zdjęcie użytkownika
Bardzo dobra książka popularnonaukowa o kosmosie
2018.11.29 18:41
Ocena:
4,0
Star2Star2Star2Star2Star0

Poprzednia książka popularnonaukowa Neila deGrasse Tysona - Astrofizyka dla zabieganych, bardzo mnie zainteresowała, więc nie mogłem nie sięgnąć po kolejną jego książkę - Kosmiczne zachwyty. Składa się ona z 18 rozdziałów, z których każdy ukazał się na łamach magazynu Natural History w kolumnie Universe. Dotyczą one planet, układu słonecznego, komet, antymaterii, prędkości światła, gęstości wszechświata i wielu innych zagadnień.

Kosmiczne zachwyty są grubszą książką aniżeli Astrofizyka dla zabieganych, ale wydaną w takim samym formacie i stylu. Jest to zatem idealna książka, żeby zabrać ją ze sobą w podróż, do autobusu, czy do poczekali u lekarza i w wolnej chwili dowiedzieć się wie;u fascynujących i nieznanych rzeczy o otaczającym nas wszechświecie.

Tyson porusza w swojej książce tematy łatwe, niekiedy oczywiste, a innym razem zdecydowanie trudniejsze. Za każdym jednak razem przekazuje wiedzę w sposób bardzo przystępny i interesujący. Bardzo często autor posługuje się analogiami do naszego codziennego życia lub z wykorzystaniem przedmiotów, które znamy. Dzięki czemu bardzo łatwo jest sobie wyobrazić nawet skomplikowane teorie i zagadnienia. Co więcej, w jednym z rozdziałów, Tyson pokazuje jak wielu rzeczy możemy dowiedzieć się o wszechświecie wbijając po prostu kawałek drewnianego kija w ziemię. Ja byłem autentycznie zaskoczony! Niesamowita wyobraźnia i talent do autora do przekazywania i popularyzowania wiedzy o kosmosie.

W książce nie mamy tylko wyjaśnionego danego zagadnienia, ale także całe mnóstwo ciekawostek i niekoniecznie oczywistych informacji. Tyson pokazuje również jak zmieniała się nasza wiedza o kosmosie, jego badaniu i wyobrażeniu - od starożytności aż do współczesności. Wielokrotnie byłem zaskoczony, jak dawno ludzkość odkryła pewne rzeczy! Może się wydawać, że badania kosmosu, to głównie ostatnie kilkadziesiąt lat, kiedy na orbicie Ziemi pojawiły się teleskopy zdolne do robienia zdjęć i mierzenia promieniowania nawet odległych galaktyk. A jednak już w starożytności dokonano wielu znaczących odkryć i to często za pomocą prostej obserwacji nieba. Nie mamy zatem tylko wyjaśnienia danego zagadnienia związanego z kosmosem, ale przede wszystkim całą historię z nim związaną oraz ludzi, którzy za tym wszystkim stali. Niesamowicie uatrakcyjnia to lekturę książki i od razu nabiera się ochoty, żeby samemu sięgnąć po kolejne tytuły i pogłębić swoją wiedzę.

Kosmiczne zachwyty to krótka, ale bogata w fascynujące historie i opowieści, książka o otaczającym nas wszechświecie. Neil deGrasse Tyson opowiada o kosmosie w sposób bardzo przystępny i rozumiały nawet dla laika. Polecam!

hrosskar.blogspot.com

Zdjęcie użytkownika
KOSMICZNE ZACHWYTY POLECAJĄ SIĘ FANOM ASTROFIZYKI I WSZYSTKIEGO CO KOSMICZNE
2018.11.22 11:16
Ocena:
4,0
Star2Star2Star2Star2Star0

Kosmiczne zachwyty” to zbiór mniej lub bardziej naukowych tekstów Neila de Grasse Tysona, które były publikowane na łamach magazynu „Natural History” w latach 1995-2005. Kolumna „Universe” którą prowadził cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Jak sam autor twierdzi „Kosmiczne zachwyty” to zbiór najlepszych tekstów z tamtego okresu. Książkę po raz pierwszy wydano w Stanach Zjednoczonych w 2007 roku. Mimo upływu lat , w moim odczuciu, treści te nie straciły ani na wartości ani na aktualności. ZACHWYCAJĄCE TE „ZACHWYTY”? Jak już wcześniej wspomniałam nowa-stara książka Neila de Grasse Tysona to zbiór 18 esejów na temat wszechświata, kosmosu, ludzkich ograniczeń, teorii i wielu wielu innych. Kilka z nich jest na prawdę trudnych w odbiorze i bez odpowiedniego skupienia oraz wiedzy ta lektura może okazać się bez sensu. Kompletni laicy mogą być nieco skonsternowani. Zapaleńcy ze stażem powinni pojąć wszystko w lot! Mimo niektórych trudności teksty Tysona nadal są klarowne, błyskotliwe, napisane przystępnym językiem i oczywiście bardzo ciekawe. Tak by jak najwięcej czytelnikowi ułatwić, a nie utrudnić. Uwielbiam temat czasoprzestrzeni i prędkości w kosmosie. Ku mojej uciesze w książce znalazłam rozdział „Ograniczenie prędkości”, który moim zdaniem jest fantastyczny i zarazem jednym z lepszych w tej książce. Poza tym równie dobrym tekstem okazał się być esej o asteroidach – prawdziwych tułaczach Układu Słonecznego. Bardzo polecam również tekst o paradzie planet. Kilka rozdziałów to rozterki w czystej postaci i dywagacje na temat ułomności ludzkiego umysłu i ogromu wszechświata, którego człowiek swoim rozumem pewnie nigdy nie będzie w stanie pojąć. ( choć przekonany jest, ze pozjadał wszystkie rozumy). Te ciekawe rozważania mogą być niezłym pretekstem nie tyle do dyskusji co wprowadzenia naszych myśli na zupełnie inne tory. PODSUMOWANIE „Kosmiczne zachwyty” to niewątpliwie lektura obowiązkowa dla freaków astrofizyki, kosmosu, wszechświata, gwiazd czy planet. Przeplatające się historia i nauka oraz egzystencjalny wydźwięk to w wykonaniu Tysona to prawdziwa gratka dla czytelnika. Choć niestety nie tak dobra jak „Astrofizyka dla zabieganych”, która, miałam wrażenie, była bardziej dopracowana i przygotowana pod czytelnika, który z fizyką w życiu nie miał nic wspólnego (przynajmniej świadomie). „Kosmiczne zachwyty” to już pewien poziom wtajemniczenia! Bez dwóch zdań to publikacja warta zachodu, mądre teksty pełne dobrze podanej wiedzy okraszone błyskotliwym humorem i nutką filozoficznej myśli. Mieszanka niemalże idealna, jak najbardziej do schrupania, ale nie na raz. Polecam czytać na spokojnie i bez pośpiechu. Neil de Grasse Tyson uwielbia to co robi. Entuzjazm i pasja, która bije z każdej strony „Kosmicznych zachwytów” jest tego idealnym potwierdzeniem. Przeczytaj jeśli: uwielbiasz kosmiczne tematy i doskonałą literaturę popularnonaukową. „Kosmiczne zachwyty” w trzech słowach: arcyciekawe, intrygujące, do zrozumienia.

Zdjęcie użytkownika
Kosmiczne zachwyty!
2018.11.20 14:43
Ocena:
5,0
Star2Star2Star2Star2Star2

Uwielbiam takie perełki na rynku pop-naukowym! To już druga część popularno naukowego wydania autorstwa Neila deGrasse’a Tysona. Zarówno, jak i pierwsze wydanie - drugie "Kosmiczne Zachwyty" czyta się znakomicie. To wyjątkowo dobra książka popularnonaukowa dla laików, tym lepsza, że dotyczy trudnej dyscypliny nauki - astrofizyki. Pośpieszny wykład wyłożony przez profesora unika wodolejstwa i nawijania niepotrzebnej waty słów, niemniej jest podany bardzo estetycznie i klarownie. Te zabiegi spinają klamrą całą stylistykę „książki dla zabieganych”. Sprzyjająca temu jest również forma wydania - kieszonkowa, poręczna, idealna dla młodych, żyjących w nieustannym pędzie. Warto złapać kilka głębszych oddechów nad doprowadzeniem jej do ostatnich stron, na końcu których czeka nas chwila wytchnienia i autorska zaduma nad kosmiczną perspektywą.

Zdjęcie użytkownika
Godne polecenia
2018.11.15 09:49
Ocena:
5,0
Star2Star2Star2Star2Star2

Interesuje Was kosmos i szeroko pojęty Wszechświat? Lubicie sięgać po tego typu książki, aby odkrywać kolejne tajemnice, poznawać nowe zagadnienia i pozwalać swoim myślom odpłynąć hen daleko, nawet poza kulę ziemską? 🌍

Trudno jest się nie zachwycić galaktyką, jej ogromem i niesamowitą konstrukcją, w której wszystko chodzi jak w zegarku. Z jednej strony jest to trochę przerażające, ale z drugiej tak bardzo niezwykłe i fascynujące, że trudno to objąć rozumem.

Przyznaję, że odrobinę obawiałam się książek Neila Tysona i tego, że nie zrozumiem przekazu, oraz znaczenia niektórych kwestii, jednak moje obawy w żadnym stopniu się nie potwierdziły. Teraz już wiem, że Tyson potrafi przekazać swoją naprawdę rozległą wiedzę w prosty i logiczny sposób. Nawet taki laik jak ja, poradził sobie z przyswojeniem nowych informacji i w końcu Wszechświat stał się dla mnie odrobinę łatwiejszy do ogarnięcia 😁 "Astrofizyka dla zabieganych", oraz "Kosmiczne zachwyty" to prawdziwe kompendium wiedzy i spora dawka zagadnień, ale również autentyczna miłość i pasja Tysona, czyli astrofizyka z krwi i kości. Już od pierwszych stron czuć, że autor kocha, to czym się na co dzień zajmuje i jest w tym po prostu świetny. Zaraża swoją pasją, entuzjazmem i edukuje miliony ludzi na całym świecie. Potrafi być przy tym zabawny, czym już do reszty wkupił się w moje łaski 💙

Plusem książek jest również to, że właściwie każdy rozdział stanowi odrębny artykuł i nie ma potrzeby czytania ich chronologicznie. Możecie zrobić tak jak ja i dawkować sobie rozdziały przez kilka dni, lub nawet czytać je wyrywkowo.

Chyba zgodzicie się ze mną, że potrzebujemy takich książek, takich przy których nie tylko spędzimy przyjemnie czas, ale również wyniesiemy coś dla siebie. Przyznajcie sami, że fajnie jest się nauczyć czegoś nowego i poszerzyć swoją wiedzę w danej dziedzinie 😊

Podsumowując, w przypadku tych dwóch książeczek, zachwycić powinna Was nie tylko piękna szata graficzna, ale przede wszystkim bogate wnętrze. A może ucieszy Was fakt, że to jeszcze nie koniec, mianowicie w przygotowaniu jest już kolejna książka Tysona "Kosmiczne rozterki", w którą ja z całą pewnością się zaopatrzę! 💜

Dodaj swoją ocenę i opinię o „Kosmiczne zachwyty”

Twoja ocena
Star0Star0Star0Star0Star0
0,0
Star2Star0Star0Star0Star0
1,0
Star2Star2Star0Star0Star0
2,0
Star2Star2Star2Star0Star0
3,0
Star2Star2Star2Star2Star0
4,0
Star2Star2Star2Star2Star2
5,0

Klienci, którzy kupili „Kosmiczne zachwyty“ – wybrali również

Kosmiczne rozterki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kosmiczne rozterki
Dostępny
Produkt dostępny 16 szt.
Cena sugerowana
przez wydawcę: 34,99 zł
27,99 zł
Astrofizyka dla zabieganych - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Astrofizyka dla zabieganych
Niedostępny
Produkt niedostępny
ostatnio dostępny: 2024.02.23
Cena sugerowana
przez wydawcę: 29,99 zł
23,99 zł
2 osoby kupiły
Informacja
Listy od astrofizyka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Listy od astrofizyka
Niedostępny
Produkt niedostępny
ostatnio dostępny: 2023.09.29
Cena sugerowana
przez wydawcę: 39,99 zł
31,99 zł
Wszechświat w twojej dłoni. Niezwykła podróż przez czas i przestrzeń - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cena sugerowana
przez wydawcę: 39,90 zł
30,99 zł
Witamy we Wszechświecie. Podróż astrofizyczna - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cena sugerowana
przez wydawcę: 64,90 zł
50,62 zł
6 osób kupiło
Informacja
Pułapki myślenia. O myśleniu szybkim i wolnym - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pułapki myślenia. O myśleniu szybkim i wolnym
Niedostępny
Produkt niedostępny
ostatnio dostępny: 2024.02.05
Cena sugerowana
przez wydawcę: 49,00 zł
36,99 zł
Pytania z Kosmosu. Kim jesteśmy, skąd się wzięliśmy i dokąd zmierzamy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cena sugerowana
przez wydawcę: 59,90 zł
43,99 zł
7 osób kupiło
Informacja
Mecz to pretekst. Futbol, wojna, polityka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cena sugerowana
przez wydawcę: 39,99 zł
30,99 zł
2 osoby kupiły
Informacja
Handlowanie to gra - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Handlowanie to gra
Niedostępny
Produkt niedostępny
ostatnio dostępny: 2022.04.04
Cena sugerowana
przez wydawcę: 55,00 zł
41,99 zł
Igrzyska śmierci. Tom 2. W pierścieniu ognia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Igrzyska śmierci. Tom 2. W pierścieniu ognia
Niedostępny
Produkt niedostępny
ostatnio dostępny: 2023.05.03
Cena sugerowana
przez wydawcę: 34,90 zł
25,99 zł
W co grają ludzie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
W co grają ludzie
Dostępny
Produkt dostępny 174 szt.
Cena sugerowana
przez wydawcę: 59,00 zł
46,99 zł
141 osób kupiło
Informacja
Potęga teraźniejszości - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cena sugerowana
przez wydawcę: 39,90 zł
24,99 zł
52 osoby kupiły
Informacja
Wróć do góry