LG
PG
Książki - Wyszukiwarka
Tytuł, autor lub wydawnictwo
Ostatnio oglądane:
LD
PD
LG
PG
Promocje
LD
PD
LG
PG
Albumy
1638
Czasopisma
500
Dla dzieci i młodzieży
22033
Encyklopedie i słowniki
1299
Historia
3806
Języki obce
2955
Kalendarze
496
Komiksy
3008
Kulinaria
1045
Literatura faktu i publicys...
3671
Literatura naukowa
15252
Literatura obcojęzyczna
1401
Literatura piękna
20912
Podręczniki
7341
Podróże
3484
Poradniki
6027
Pozostałe
31051
Religie i religioznawstwo
5477
Rozrywka, hobby
2816
Z autografem
13
Biografie
121
Dla dzieci i młodzieży
717
Fantastyka
367
Historia
140
Horror
33
Kryminał
334
Literatura faktu
64
Literatura i lektury
218
Obyczajowe
360
Opowiadania
32
Podróże
39
Popularnonaukowe
27
Poradniki, zdrowie i rozwój...
184
Pozostałe
19
Przygodowe
40
Psychologiczne
15
Religijne
175
Romans
103
Sensacja
73
Słuchowiska
17
Thriller
150
Alternatywna
4674
Awangarda
422
Blues
388
Country
145
Dance & Disco
468
Disco Polo
41
Dla dzieci
233
Dubstep
235
Elektroniczna
1521
Etniczna
193
Filmowa
758
Folklorystyczna, biesiadna
332
Hardcore
128
Hip-hop
1045
Jazz
2529
Kabaret
26
Klasyczna
3924
Metal
7512
Pakiety
101
Patriotyczna
20
Poezja śpiewana
334
Pop
9310
Pozostałe
277
Punk
304
Reggae & Dub
830
Relaksacyjna
40
Religijna
211
Retro
23
Rock
5836
Składanki
355
Soul
82
Swing
9
Akcja
268
Animowane
745
Biograficzne
86
Dokument
124
Dramat
230
Edukacyjne
15
Familijne
123
Fantastyka
306
Historyczne i wojenne
43
Horror
129
Humor, komedia, kabarety
222
Musicale i muzyczne
46
Obyczajowe
62
Pakiety
79
Pozostałe
13
Przygodowe
72
Religijne
49
Romantyczne
65
Sensacja i groza
146
Seriale
277
Teatr
44
Westerny
10
Akcesoria dla dziewczynek
454
Akcesoria domowe
503
Artykuły dla dzieci i niemo...
1843
Bańki mydlane
155
Breloki
117
Edukacyjne
315
Figurki
1639
Gadżety licencjonowane
33
Instrumenty muzyczne
213
Kąpielowe
48
Klocki
1369
Klocki LEGO
550
Klocki Playmobil
397
Lalki
1685
Maskotki
1385
Masy plastyczne
483
Militarne
346
Modele do sklejania
429
Ogrodowe
315
Pojazdy
4131
Pozostałe
2826
Roboty
136
Sport
645
Torebki
94
Transformersy
55
Zabawki kreatywne
3281
2000 elementów lub więcej
186
Do 50 elementów
779
Od 1001 do 1999 elementów
131
Od 201 do 1000 elementów
1077
Od 51 do 200 elementów
699
Pozostałe
407
Puzzle 3D
119
Edukacyjne
660
Familijne i dla dzieci
851
Karty i karcianki
780
Pamięciowe, logiczne, quizy
328
Pozostałe
206
Strategiczne, ekonomiczne i...
462
Towarzyskie, imprezowe
370
Zręcznościowe
226
Artykuły biurowe
2253
Artykuły dekoracyjne i okol...
3095
Artykuły piśmiennicze
1946
Artykuły plastyczne
1491
Artykuły szkolne
3551
Pozostałe
145
Gry
87
Programy
84
LD
PD
LG
PG
LD
PD
LG
PG

KROCZĄC W STRACHU HEREZJA HORUSA

James Swallow

G0G1G2G3G4G5
Liczba ocen: 0Średnia: brak
KROCZĄC W STRACHU HEREZJA HORUSA
Autor:James Swallow
Wydawnictwo:Copernicus Corporation
Rok wydania:2019
Oprawa:miękka
Liczba stron:448
Format:13.0 x 19.8 cm
Numer ISBN:978-83-61656-82-1
Kod paskowy (EAN):9788361656821
Data premiery:wrzesień 2019
Dostępna ilość:80 egz.
Czas realizacji:
2 dni robocze Czas
Darmowy odbiór osobisty w Bielsku-Białej, Chorzowie, Gdańsku, Gdyni, Katowicach, Krakowie, Lublinie, Łodzi, Poznaniu, Rzeszowie, Warszawie
i we Wrocławiu! Sprawdź szczegóły
Obniżka
-30%
33,
60
Skreśl48,00
NISKA CENA!
Koszty dostawy:
Odbiór osobistyGRATIS!
Poczta Polskaod 7,99 zł
Paczka w RUCHu7,99 zł
Kurier11,99 zł
Paczkomaty10,99 zł
* Płatne tylko raz bez względu na liczbę zamawianych produktów!

Data ukazania się w księgarni: 2019.09.17

Klienci, którzy kupili KROCZĄC W STRACHU HEREZJA HORUSA, wybrali również

Prymarchowie

Prymarchowie

Prymarchowie zawsze uważali się za prawowitych dziedziców Imperium. Zostali wszak stworzeni na ob...

Cena: 33,60
Dodaj do koszyka
Herezja Horusa. Tom 18. Wybawienie utracone

Herezja Horusa. Tom 18. Wybawienie utracone

Autor: Gav Thorpe, Wydawnictwo: Copernicus Corporation

Kiedy Horus dzieli Imperium na dwoje, Corax wraz z resztkami Kruczej Gwardii uchodzi cało z masak...

Cena: 33,60
Dodaj do koszyka
The Expanse. Tom 6. Prochy Babilonu

The Expanse. Tom 6. Prochy Babilonu

Autor: James S.A. Corey, Wydawnictwo: MAG

Szósty tom bestsellerowej serii „The Expanse”. Rewolucja dojrzewająca od pokoleń zacz...

Cena: 30,03
Dodaj do koszyka
Czerwone Żniwa. Tom 1. Uderzenie wyprzedzające

Czerwone Żniwa. Tom 1. Uderzenie wyprzedzające

Autor: Paweł Majka, Radosław Rusak, Wydawnictwo: Znak

Co by było, gdyby w 1964 roku wybuchła trzecia wojna światowa? Trwa zimna wojna. Zachód i Wschód ...

Cena: 27,93
Dodaj do koszyka
Wasz cyrk, moje małpy. Chronologiczny alfabet moich autorów. Tom 2

Wasz cyrk, moje małpy. Chronologiczny alfabet moich autorów. Tom 2

Autor: Maciej Parowski, Wydawnictwo: Sine Qua Non

Wizjoner, redaktor, bojownik o kulturę. Maciej Parowski był wPolsce jednym z pierwszych znawców k...

Cena: 38,99
Dodaj do koszyka
Instytut

Instytut

Autor: Stephen King, Wydawnictwo: Albatros

Mocny jak To, przerażający jak Podpalaczka! Stephen King powraca do motywów znanych z jego najlep...

Cena: 35,93
Dodaj do koszyka
Herezja Horusa. "I... nie poznają co to strach". Bitwa o Calth

Herezja Horusa. "I... nie poznają co to strach". Bitwa o Calth

Autor: Dan Abnett, Wydawnictwo: Copernicus Corporation

Nieświadom wybuchu rebelii Horusa Roboute Guilliman wraca do Ultramaru, żeby zgodnie z coraz bard...

Cena: 33,60
Dodaj do koszyka
Herezja Horusa. Potępieńcy. Prawda jest skryta wewnątrz

Herezja Horusa. Potępieńcy. Prawda jest skryta wewnątrz

Galaktykę ogarnęła pożoga. Lojalni względem Imperatora Prymarchowie szykują się do bitwy z Mistrz...

Cena: 33,60
Dodaj do koszyka
Wyjście z cienia

Wyjście z cienia

Autor: Janusz A. Zajdel, Wydawnictwo: Supernowa

W osiemdziesiąt lat po pierwszym kontakcie z Obcymi życie na Ziemi toczy się normalnie. Panuje po...

Cena: 18,83
Dodaj do koszyka
Obywatel, który się zawiesił

Obywatel, który się zawiesił

Autor: Rafał Kosik, Wydawnictwo: Powergraph

Science fiction, horror, sensacja. Niezwykłe wizje przyszłości, pełne grozy opowieści, w których ...

Cena: 29,25
Dodaj do koszyka
Kiedy Twoja złość krzywdzi dziecko. Poradnik dla rodziców

Kiedy Twoja złość krzywdzi dziecko. Poradnik dla rodziców

Autor: praca zbiorowa, Wydawnictwo: MiND

Dlaczego złościmy się na dzieci? Kiedy złość staje się poważnym problemem w rodzinie? Jakie mogą ...

Cena: 22,43
Dodaj do koszyka
Akta Dresdena. Tom 7. Martwy rewir

Akta Dresdena. Tom 7. Martwy rewir

Autor: Jim Butcher, Wydawnictwo: MAG

Poznajcie Harry'ego Dresdena, pierwszego (i jedynego) chicagowskiego maga-detektywa. Okazuje się,...

Cena: 30,03
Dodaj do koszyka
Akta Dresdena. Tom 8. Dowody winy

Akta Dresdena. Tom 8. Dowody winy

Autor: Jim Butcher, Wydawnictwo: MAG

Poznajcie Harry’ego Dresdena, pierwszego (i jedynego) chicagowskiego maga-detektywa. Okazuj...

Cena: 30,03
Dodaj do koszyka
Duchy Gaunta. Tom 6. Czyste srebro

Duchy Gaunta. Tom 6. Czyste srebro

Autor: Dan Abnett, Wydawnictwo: Copernicus Corporation

Na bitewnych polach Głównej Aexe oddziały Gwardii Imperialnej zwarły się w śmiertelnym klinczu z ...

Cena: 27,30
Dodaj do koszyka
Akta Dresdena. Zdrajca

Akta Dresdena. Zdrajca

Autor: Jim Butcher, Wydawnictwo: MAG

Poznajcie Harry'ego Dresdena, pierwszego (i jedynego) maga-prywatnego detektywa. Okazuje się, że ...

Cena: 30,03
Dodaj do koszyka
Bitwy Kosmicznych Marines. Tom 3. Polowanie na Voldoriusa

Bitwy Kosmicznych Marines. Tom 3. Polowanie na Voldoriusa

Autor: Andy Hoare, Wydawnictwo: Copernicus Corporation

Rozpoczyna się Wielkie Polowanie! Korsarro Khan z Białych Szram poprzysięga wytropić i usiec demo...

Cena: 30,80
Dodaj do koszyka

James Swallow – pozostałe pozycje

Shadow

Shadow

Autor: Swallow James, Wydawnictwo: Zaffre Publishing

A ruthless far-right terrorist is broken out of captivity A mysterious bio-scientist with a terri...

Cena: 50,15
Dodaj do koszyka
Exile

Exile

Autor: Swallow James, Wydawnictwo: Zaffre Publishing

A vicious Serbian gang whose profits come from fake nuclear weapons. A disgraced Russian general,...

Cena: 29,67
Dodaj do koszyka
Ghost

Ghost

Autor: Swallow James, Wydawnictwo: Zaffre Publishing

From the Sunday Times bestselling author of NOMAD and EXILE comes Marc Dane's most terrifying cas...

Cena: 29,67
Dodaj do koszyka
Nomad

Nomad

Autor: James Swallow, Wydawnictwo: Zaffre Publishing

A pulse-racing terrorist thriller – perfect for fans of "I Am Pilgrim", "Bourne", "24" and ...

Cena: 29,67
Dodaj do koszyka
Herezja Horusa. Nemezis. Wojna pośród cieni

Herezja Horusa. Nemezis. Wojna pośród cieni

Zbrodnie, których Horus dopuścił się na Isstvanie V, były deklaracją wojny przeciw Imperium. W ci...

Cena: 32,20
Dodaj do koszyka
LD
PD
LG
PG

Nowości w kategorii Dla młodzieży

1.
12 testów, aby lepiej poznać siebie. Dziewczyna na 100%

12 testów, aby lepiej poznać siebie. Dziewczyna...

2.
Pat ze Srebrnego Gaju. Kolekcja z Zielonego Wzgórza. Tom 15

Pat ze Srebrnego Gaju. Kolekcja z Zielonego Wzg...

3.
Ludzie, których powinieneś znać, bo zmienili świat. Dwadzieścia wybitnych postaci z historii Polski

Ludzie, których powinieneś znać, bo zmienili św...

4.
W cudzych ogrodach

W cudzych ogrodach

5.
Pragnienie

Pragnienie

6.
Maximum Ride 3. Ratowanie świata i inne sporty ekstremalne

Maximum Ride 3. Ratowanie świata i inne sporty ...

7.
Tunele. Spirala

Tunele. Spirala

8.
Witchborn. Córka czarownicy

Witchborn. Córka czarownicy

9.
Noah jest bardziej

Noah jest bardziej

10.
Orangeboy. Masz u nas dług

Orangeboy. Masz u nas dług

11.
Opowieści dla chłopców, którzy chcą być wyjątkowi. Część 2

Opowieści dla chłopców, którzy chcą być wyjątko...

Autor: Ben Brooks
12.
Dziedzictwo Kopernika. Tom 3. Złota zemsta

Dziedzictwo Kopernika. Tom 3. Złota zemsta

13.
Pan Samochodzik i wyspa złoczyńców

Pan Samochodzik i wyspa złoczyńców

14.
Strzeż się starych książek

Strzeż się starych książek

15.
Złowieszczy baron

Złowieszczy baron

16.
Paradise Project. Pozory mylą

Paradise Project. Pozory mylą

17.
Małe kobietki. Wersja ilustrowana

Małe kobietki. Wersja ilustrowana

18.
Woodwalkers. W obcej dziczy

Woodwalkers. W obcej dziczy

19.
Alea aquarius. Barwy morza

Alea aquarius. Barwy morza

20.
Alea aquarius. Zew wody

Alea aquarius. Zew wody

LD
PD
LG
PG

Bestsellery w kategorii Dla młodzieży

1.
Dziewczynka z parku

Dziewczynka z parku

2.
Chłopcy z Placu Broni

Chłopcy z Placu Broni

3.
Kamienie na szaniec

Kamienie na szaniec

4.
Pozłacana rybka

Pozłacana rybka

5.
Dzieci z Bullerbyn

Dzieci z Bullerbyn

6.
Klątwa dziewiątych urodzin

Klątwa dziewiątych urodzin

7.
Szatan z siódmej klasy

Szatan z siódmej klasy

8.
Lukrecja

Lukrecja

9.
Gorzka czekolada i inne opowiadania o ważnych sprawach

Gorzka czekolada i inne opowiadania o ważnych s...

10.
Gorzka czekolada. Tom 2. Nowe opowiadania o ważnych sprawach

Gorzka czekolada. Tom 2. Nowe opowiadania o waż...

11.
Opowieść wigilijna (wydanie z opracowaniem i streszczeniem)

Opowieść wigilijna (wydanie z opracowaniem i st...

12.
Skrzynia Władcy Piorunów

Skrzynia Władcy Piorunów

13.
Rok, w którym nauczyłam się kłamać

Rok, w którym nauczyłam się kłamać

14.
Kapelusz za sto tysięcy

Kapelusz za sto tysięcy

15.
Śnieżna siostra

Śnieżna siostra

16.
Dziewczynka, która wypiła księżyc

Dziewczynka, która wypiła księżyc

17.
Za niebieskimi drzwiami (edycja filmowa)

Za niebieskimi drzwiami (edycja filmowa)

18.
Pajączek na rowerze (wydanie z opracowaniem i streszczeniem)

Pajączek na rowerze (wydanie z opracowaniem i s...

Autor: Ewa Nowak
19.
Trzy kroki od siebie

Trzy kroki od siebie

20.
Ten obcy

Ten obcy

LD
PD
© 2011 – 2019 Dyskont książkowy ArosPolityka prywatności i plików cookiesObowiązek informacyjny o przetwarzaniu danych osobowych

Jesteśmy tanią księgarnią internetową oferującą książki dla dzieci, młodzieży i dorosłych! Filmy DVD i Blu-Ray, muzykę na płytach CD, gry planszowe. Zabawki i Puzzle. Wydawnictwa Autorzy