hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
wyszukiwanie

Flash Crash

DostępnyProdukt dostępny 8 szt.

DostępnyWyślemy już jutro

Darmowa dostawaDarmowa dostawa od 199,00 zł

99,00 zł
89,10
Rabat 10,0% – oszczędzasz 9,90 zł
AutorVaughan Liam
WydawnictwoWilliam Collins Books
Rok wydania2021
Oprawatwarda z obwolutą
Liczba stron256
Format16.0x24.0cm
Numer ISBN9780008270391
Kod paskowy (EAN)9780008270391
Waga465 g
Data premiery2021.10.21
Data pojawienia się2021.10.21

Not just a readable, pacey account of an extraordinary individual and his quixotic quest ... but also a troubling expose of the fragility of our entire financial system ... I loved it' Oliver Bullough, author of Moneyland For fans of Bad Blood and The Big Short, the story of how one reclusive trading prodigy manipulated Wall Street and amassed millions from his childhood bedroom - then short-circuited the global market.

A real-life financial thriller, Flash Crash gives panoramic insight into our economic landscape - its weaknesses, its crooks and its exploitable loopholes - and uncovers the remarkable, behind-the-scenes narrative of a mystifying market crash, a globe-spanning investigation into international fraud, and the man - Navinder Singh Sarao - at the centre of it all. Depending on whom you ask, Sarao was a scourge, a symbol of a financial system run horribly amok, or a folk hero: an outsider who took on the tyranny of Wall Street and the high-frequency traders.

Dostępna liczba sztuk
Dostępność całkowita8 szt. (realizacja już jutro)
Dostępność w naszym magazynie0 szt.
Dostępność w punktach Bonito

Darmowa dostawa już od 199,00 

  • Składasz zamówienie wybierając wcześniej miejsce, w którym chciałbyś je odebrać. Może to być placówka pocztowa, sklep Żabka, Freshmarket lub stacja Orlen.
  • Otrzymujesz od nas wiadomość o nadaniu przesyłki.
  • Otrzymujesz wiadomość e-mail oraz SMS od Poczty Polskiej z informacją o dotarciu przesyłki do wybranej placówki.
  • Pracownik w placówce wyda przesyłkę po podaniu danych odbiorcy zgodnych z danymi na przesyłce oraz po okazaniu dowodu osobistego.
  • Pamiętaj, że na odbiór przesyłki z placówki pocztowej masz 7 dni.

  • Składasz zamówienie podając swój adres doręczenia.
  • Otrzymujesz od nas wiadomość o nadaniu przesyłki
  • Listonosz doręcza przesyłkę.

  • Składasz zamówienie wybierając wcześniej kiosk, w którym chciałbyś je odebrać.
  • Otrzymujesz od nas wiadomość o nadaniu przesyłki.
  • Otrzymujesz SMS-a od firmy Orlen z informacją o dotarciu przesyłki do wybranego kiosku.
  • Pracownik kiosku wydaje przesyłkę po podaniu otrzymanego w SMS-ie specjalnego kodu.
  • Pamiętaj, że na odbiór przesyłki z kiosku masz 3 dni.

  • Składasz zamówienie wybierając wcześniej Paczkomat, w którym chciałbyś je odebrać.
  • Otrzymujesz od nas wiadomość o nadaniu przesyłki.
  • Otrzymujesz wiadomość e-mail oraz SMS od Paczkomatów InPost z informacją o dotarciu przesyłki do wybranego Paczkomatu.
  • Wydanie przesyłki następuje po wpisaniu numeru telefonu i podaniu kodu, który jest w wiadomości SMS.
  • Pamiętaj, że na odbiór przesyłki z Paczkomatu masz 48 godzin.

  • Składasz zamówienie podając swój adres doręczenia.
  • Otrzymujesz od nas wiadomość o nadaniu przesyłki.
  • Kurier doręcza przesyłkę.

  • Składasz zamówienie podając swój adres doręczenia.
  • Otrzymujesz od nas wiadomość o nadaniu przesyłki.
  • Kurier doręcza przesyłkę.

  • Składasz zamówienie podając swój adres doręczenia.
  • Otrzymujesz od nas wiadomość o nadaniu przesyłki.
  • Kurier doręcza przesyłkę.
  • Jeśli kurier nie zastanie adresata, zostawia awizo i przesyłkę będzie można odebrać o dowolnej porze w najbliższej placówce Poczty Polskiej.
* opcja płatności przy odbiorze kosztuje dodatkowo 2,00 zł
Dodaj swoją ocenę i opinię
Twoja ocena
Star0Star0Star0Star0Star0
0,0
Star2Star0Star0Star0Star0
1,0
Star2Star2Star0Star0Star0
2,0
Star2Star2Star2Star0Star0
3,0
Star2Star2Star2Star2Star0
4,0
Star2Star2Star2Star2Star2
5,0
Wróć do góry