hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
wyszukiwanie

Zaginione Miasta. Tom 4. Niewidziani

Wydawnictwo:
Seria wydawnicza:
Rok wydania:

DostępnyProdukt dostępny 1286 szt.

DostępnyWyślemy jeszcze dzisiaj

Darmowa dostawaDarmowa dostawa od 199,00 zł

39,90 zł
31,12
Rabat 22,0% – oszczędzasz 8,78 zł
AutorShannon Messenger
WydawnictwoIUVI
Seria wydawniczaZaginione Miasta
Rok wydania2021
Oprawamiękka
Liczba stron560
Format13.5x20.5 cm
Numer ISBN978-83-7966-073-5
Kod paskowy (EAN)9788379660735
Data premiery2021.10.14
Data pojawienia się2021.10.11

Harry Potter i Percy Jackson już znają Sophie Foster – ta trójka zmieniła świat. Czas na Ciebie!

Sophie musi uciekać, ale przynajmniej nie jest sama. Wraz z najbliższymi przyjaciółmi z Zaginionych Miast pragnie dołączyć do Czarnego Łabędzia. Nie opuszczają ich wątpliwości związane z tą tajemniczą organizacją, lecz współpraca wydaje się jedynym sposobem na poznanie odpowiedzi. I rzeczywiście – nie mija wiele czasu, a odkrywają sekrety przerastające ich najśmielsze przypuszczenia.

Problem w tym, że ich wrogowie nie składają broni i doprowadzają do wybuchu budzącej postrach zarazy zagrażającej bezpieczeństwu całego gatunku. Sophie i jej przyjaciele walczą przy użyciu wszystkich dostępnych środków – łącznie z pomocą nowych sojuszników – ale każdy wybór niesie ze sobą konsekwencje. A obdarzenie zaufaniem niewłaściwej osoby może się okazać śmiertelnie niebezpieczne.

Sophie zmuszona jest zakwestionować całą swoją dotychczasową wiedzę, aby dotrzeć do prawdy, która albo ocali jej świat… albo go zniszczy.

Zaginione Miasta to połączenie Alicji w Krainie Czarów, Władcy pierścieni i Harry’ego Pottera. Doskonała zabawa!

– Michael Buckley, autor bestsellerowych serii „Siostry Grimm” i „Nerds”

„Zachwycająca i niebezpieczna przygoda z perfekcyjnie napisanymi bohaterami, którzy nigdy ci się nie znudzą”

– Lisa McMann, autorka bestsellerowej serii „The Unwanteds”

Dostępna liczba sztuk
Dostępność całkowita1286 szt.
Dostępność w naszym magazynie42 szt. (realizacja jeszcze dzisiaj)
Dostępność w punktach Bonito

Darmowa dostawa już od 199,00 

  • Składasz zamówienie wybierając wcześniej miejsce, w którym chciałbyś je odebrać. Może to być placówka pocztowa, sklep Żabka, Freshmarket lub stacja Orlen.
  • Otrzymujesz od nas wiadomość o nadaniu przesyłki.
  • Otrzymujesz wiadomość e-mail oraz SMS od Poczty Polskiej z informacją o dotarciu przesyłki do wybranej placówki.
  • Pracownik w placówce wyda przesyłkę po podaniu danych odbiorcy zgodnych z danymi na przesyłce oraz po okazaniu dowodu osobistego.
  • Pamiętaj, że na odbiór przesyłki z placówki pocztowej masz 7 dni.

  • Składasz zamówienie podając swój adres doręczenia.
  • Otrzymujesz od nas wiadomość o nadaniu przesyłki
  • Listonosz doręcza przesyłkę.

  • Składasz zamówienie wybierając wcześniej kiosk, w którym chciałbyś je odebrać.
  • Otrzymujesz od nas wiadomość o nadaniu przesyłki.
  • Otrzymujesz SMS-a od firmy Orlen z informacją o dotarciu przesyłki do wybranego kiosku.
  • Pracownik kiosku wydaje przesyłkę po podaniu otrzymanego w SMS-ie specjalnego kodu.
  • Pamiętaj, że na odbiór przesyłki z kiosku masz 3 dni.

  • Składasz zamówienie wybierając wcześniej Paczkomat, w którym chciałbyś je odebrać.
  • Otrzymujesz od nas wiadomość o nadaniu przesyłki.
  • Otrzymujesz wiadomość e-mail oraz SMS od Paczkomatów InPost z informacją o dotarciu przesyłki do wybranego Paczkomatu.
  • Wydanie przesyłki następuje po wpisaniu numeru telefonu i podaniu kodu, który jest w wiadomości SMS.
  • Pamiętaj, że na odbiór przesyłki z Paczkomatu masz 48 godzin.

  • Składasz zamówienie podając swój adres doręczenia.
  • Otrzymujesz od nas wiadomość o nadaniu przesyłki.
  • Kurier doręcza przesyłkę.

  • Składasz zamówienie podając swój adres doręczenia.
  • Otrzymujesz od nas wiadomość o nadaniu przesyłki.
  • Kurier doręcza przesyłkę.

  • Składasz zamówienie podając swój adres doręczenia.
  • Otrzymujesz od nas wiadomość o nadaniu przesyłki.
  • Kurier doręcza przesyłkę.
  • Jeśli kurier nie zastanie adresata, zostawia awizo i przesyłkę będzie można odebrać o dowolnej porze w najbliższej placówce Poczty Polskiej.
* opcja płatności przy odbiorze kosztuje dodatkowo 2,00 zł
Średnia ocen:
5,0
Star2Star2Star2Star2Star2
Liczba opinii:
2
Dodaj opinięDodaj opinię
Opinie innych użytkowników:
Zdjęcie użytkownika
„On nie jest tak do końca zły. Nikt taki nie jest. I dlatego złoczyńcy bywają tak przerażający. Wiele się od nas nie różnią”, czyli czwarty tom przygód Sophie.
2021.11.27 14:53
Ocena:
5,0
Star2Star2Star2Star2Star2

Niewidziani to już czwarty tom przygód Sophie Foster. Ja jestem z tą serią a bieżąco i zawsze z wielką przyjemnością sięgam po kolejne jej części. Jest ona reklamowana jako książka idealna dla fanów Harry'ego Pottera i Percy'ego Jacksona. Ja jako fanką obu wcześniej wymienionych serii mogę to potwierdzić. Jeśli lubicie Harry'ego i Percy'ego to polubcie także Sophie.

Sophie Foster ucieka, ale przynajmniej nie została sama. Wraz z najbliższymi przyjaciółmi pragnie dołączyć do tajemniczej grupy Czarnego Łabędzia. Mimo że wciąż mają wątpliwości, podejmują decyzję o przystąpieniu do tej organizacji. Mają nadzieję, że dzięki tej współpracy dotrą do prawdy. Wkrótce odkrywają sekrety, które przerastają ich najśmielsze oczekiwania. Wrogowie Sophie nie odpuszczają i rozprzestrzeniają przerażającą plagę, która zagraża bezpieczeństwu całego gatunku. Sophie i jej przyjaciele walczą wszystkim sposobami — dołączają do nich nowi sojusznicy — ale każdy wybór niesie ze sobą konsekwencje. A obdarzenie zaufaniem niewłaściwej osoby może okazać się śmiertelnie niebezpieczne... W tym przełomowym IV tomie serii „Zaginione Miasta” Sophie musi poddać krytycznej weryfikacji swoje opinie o ludziach i wydarzeniach, aby dotrzeć do prawdy, która albo ocali jej świat, albo go zniszczy!

Myślę, że tę serię najlepiej czytać chronologicznie, czyli zacząć od Strażniczki, potem Wygnanie oraz Nadpłomień. Shannon Messenger ciągle rozbudowuje świat, który wykreowała, ale jednocześnie wiemy, że nie odsłania ona wszystkich kart, a Zaginione miasta jeszcze nie raz nas zaskoczą. Ta seria nie jest jeszcze zakończona, a liczy już dziewięć tomów. Szykuje się także jej ekranizacja, którą zajmie się Disney. Z każdym kolejnym tomem ta historia jest coraz lepsza. Poznajemy nowych bohaterów, ale powracają też te, które bardzo dobrze znamy. Można też zauważyć, jaki progres poczyniły postacie – są oni tutaj zdecydowanie dojrzalsi.

Niewidziani to podobnie jak poprzednie tomy ciekawa przygoda, która zapewnia dobrą rozrywkę. Oprócz tego autorka ukazuje takie wartości jak siłę przyjaźni i poświęcenie. Wykreowała także sympatycznych bohaterów, którzy z tomu na tom ewoluują. Akcja jest bardzo dynamiczna i gwarantuję, że nie będzie się nudzić. Nie tylko bohaterowie nam dorośli, ale także sama fabuła. Jest dużo bardziej mrocznie, ból jest wszechobecny, tak jak samotność, co jednocześnie sprawia, że historia staje się coraz bardziej atrakcyjna dla starszej młodzieży. Jednak nie brak także humoru i żartów, które sprawiają, że uśmiechniecie się nie raz.

Ta seria nadal nie jest za bardzo popularna w Polsce, a szkoda, ponieważ to ciekawa powieść fantasy. Niewidziani to książka skierowana głównie dla młodzieży, ale myślę, że i starsi czytelnicy znajdą tutaj coś dla siebie. Shannon Messenger pnie się ciągle w górę i nie mogę się doczekać kolejnego tomu.

Zdjęcie użytkownika
Hopksiążka
2021.11.21 21:01
Ocena:
5,0
Star2Star2Star2Star2Star2

Szczerze mówiąc, jest to jedna z niewielu serii, która nie ma tendencji spadkowej wraz z kolejnymi tomami. Przeciwnie, im dalej tym lepiej i to mnie zaskakuje.

Czytając 4 tom miałam na początku „Hm… to chyba nie będzie mój ulubiony, jednak poprzednie były lepsze”. A POTEM CO SIĘ ZADZIAŁO NA OSTATNICH 100 STRONACH TO JA NIE WIEM. No i cyk, teraz nie potrafię wybrać najlepszej części.

To, ile jest akcji w tych książkach, zwrotów akcji, cudownych postaci, to jest niesamowite. Każdy bohater ma swoją historie, swoje problemy i każdy jest inny. Zdecydowanie autorka ma talent do tworzenia postaci.

Niestety, w tym tomie moja ulubiona postać obrywa mocno, ale to wszystko ma sens i rozumiem dlaczego tak jest.

I muszę o tym wspomnieć! O wątku romantycznym. Aktualnie go nie ma, on się buduje powoli na przestrzeni kolejnych tomów i jestem tym zachwycona. Nie ma od razu *bum* i „ej, kocham cię”. Tylko jest budowana podstawa na której autorka może to świetnie rozwinąć.

Dodaj swoją ocenę i opinię
Twoja ocena
Star0Star0Star0Star0Star0
0,0
Star2Star0Star0Star0Star0
1,0
Star2Star2Star0Star0Star0
2,0
Star2Star2Star2Star0Star0
3,0
Star2Star2Star2Star2Star0
4,0
Star2Star2Star2Star2Star2
5,0

Klienci, którzy kupili „Zaginione Miasta. Tom 4. Niewidziani“ – wybrali również

Shannon Messenger – pozostałe pozycje

Wróć do góry