hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2015.07.05

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w niedzielę 5 lipca 2015 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Puzzle 53 elementy. Crystal. Automobil (Bard Centrum Gier), na drugim Zb. zadań przyg. do egz. potw. kwalif. T.9 (Wioletta Rutkowska). Kolejny produkt to Blok rysunkowyA4, 20 kolorowych kartek, mix wzorów (Lucrum) oraz Słowa na start. Podręcznik do języka polskiego dla czwartej klasy szkoły podstawowej cz. 1 (Marlena Derlukiewicz).
1
Puzzle 53 elementy. Crystal. Automobil - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 53 elementy. Crystal. Automobil
Bard Centrum Gier, 53
Dostępny2 szt.

Trójwymiarowe puzzle przedstawiają klasyczny samochód w kolorze czerwonym. Te piękne puzzle dla prawdziwych fanów klasycznych samochodów stanowią nowe wyzwanie. Z różnie ukształtowanych kawałków układanki piękne zabytkowe produkowany w kolorze czerwonym Wysokość samochodu po montażu: ok. 10.0 cm

46,00 zł
39,10 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 6,90 zł

2
Zb. zadań przyg. do egz. potw. kwalif. T.9 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zb. zadań przyg. do egz. potw. kwalif. T.9
NiedostępnyBrak

Zbiór autorstwa Wioletty Rutkowskiej przeznaczony dla zawodu kelner. Zawiera 5 zestawów pytań (część pisemna) oraz 5 zadań (część praktyczna), które mają pomóc uczniom przygotować się do egzaminu zawodowego. Każdy zestaw to przykładowy egzamin zawodowy (część pisemna i część praktyczna). W książce zamieszczone są odpowiedzi do zadań.

26,00 zł
23,40 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,60 zł

3
Blok rysunkowyA4, 20 kolorowych kartek, mix wzorów - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Blok rysunkowyA4, 20 kolorowych kartek, mix wzorów
Lucrum
NiedostępnyBrak

Blok rysunkowy kolorowy, papier 80 g/m barwiony w masie. 20 arkuszy (10 kolorów) Uwaga! Mix wzorów. Wzór wysyłany losowo.

3,59 zł
3,34 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 0,25 zł

4
Słowa na start. Podręcznik do języka polskiego dla czwartej klasy szkoły podstawowej cz. 1 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Słowa na start. Podręcznik do języka polskiego dla czwartej klasy szko...
NiedostępnyBrak

– Układ treści skorelowany z kalendarzem – każdemu rozdziałowi odpowiadają dwa kolejne miesiące roku szkolnego. – Różnorodne teksty kultury rozwijają wrażliwość ucznia i pobudzają jego ciekawość. – „Ćwiczenia na start” i polecenia „Mam pomysł...” pobudzają do twórczego myślenia. – Polecenia „Myślę, że...” i „W grupie...” zachęcają do wyrażania własnych opinii oraz uczą pracy zespołowej. – „Rady dla...” kształcą umiejętności właściwego porozumiewania się w mowie i piśmie. – Kolorowe rozkładówki „Na tropie ortografii” prezentują zasady poprawnej pisowni w atrakcyjny, niekonwencjonalny sposób. – Moduły „Czy już wiesz?”, „Czy już potrafisz?” ułatwiają sprawdzanie wiedzy i umiejętności po każdym rozdziale.

20,00 zł
17,80 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 2,20 zł

5
Sami kolorujemy pocztówki z pozdrowieniami - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sami kolorujemy pocztówki z pozdrowieniami
Dostępny35 szt.

Otrzymanie niepowtarzalnej, własnoręcznie pokolorowanej pocztówki to wielka przyjemność! W tej książce znajdziesz 32 kartki z pozdrowieniami z pobytu w górach, nad morzem, z kolonii czy dalekiej podróży. Po prostu pomaluj pocztówkę na kolorowo, napisz imię, nazwisko i adres osoby, dla której jest ona przeznaczona, naklej znaczek i już możesz ją wysłać. Jeśli chcesz, dodaj odrobinę brokatu lub kolorową naklejkę. To będzie wspaniała pamiątka dla bliskiej osoby.

10,60 zł
7,84 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 2,76 zł

6
Blok rysunkowy biały A4 20 kartek, mix wzorów - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Blok rysunkowy biały A4 20 kartek, mix wzorów
Lucrum, 1
NiedostępnyBrak

Podstawowy element wyposażenia każdego ucznia! Blok rysunkowy w formacie A4 na papierze 80 g/m ma aż 20 arkuszy. Uwaga! Mix wzorów. Towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 sztuki.

1,70 zł
1,58 zł

Rabat 7,1%
oszczędzasz 0,12 zł

7
Obsługa turystyczna cz. IV podstawy turystyki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Obsługa turystyczna cz. IV podstawy turystyki
Dostępny23 szt.

Podręcznik do nowej podstawy programowej przeznaczony do nauki zawodu technik obsługi turystycznej w zakresie kwalifikacji T.13. Planowanie i realizacja imprez i usług turystycznych.

37,00 zł
33,30 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,70 zł

8
Autoportret reportera - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Autoportret reportera
Dostępny9 szt.

Książka składa się z wypowiedzi mistrza reportażu poświęconego m.in. samej podróży, metodzie tworzenia, a także funkcji mediów publicznych. Sam pisarz zaakceptował portret, który się z jego opowieści wyłonił: człowieka, podróżnika, artysty, przenikliwego komentatora otaczającego nas świata. Przy pisaniu Imperium – mówi Kapuściński – wykorzystałem jakieś dziesięć procent materiału. I pozostaję taki pełen niewypisanych historii...

25,00 zł
18,75 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 6,25 zł

9
Znak 722-723 7 i 8/2015 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
19,90 zł
15,32 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 4,58 zł

Wróć do góry