hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2018.04.20

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w piątek 20 kwietnia 2018 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Dwie talie kart do gry, na drugim Travelbook. Monachium i Bawaria, wydanie 2 (Andrzej Kłopotowski). Kolejny produkt to Barbie. Książka kucharska (Judy Katschke, Unnur Gudrun Palsdottir, Margaret Bjarnadottir) oraz Michelin MapBook. Neapol (praca zbiorowa).
1
Dwie talie kart do gry - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dwie talie kart do gry
Dostępny36 szt.

Gry karciane doskonalą umiejętność logicznego myślenia. Zestaw zawiera dwie talie po 54 karty do gry.

25,99 zł
19,49 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 6,50 zł

2
Travelbook. Monachium i Bawaria, wydanie 2 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Travelbook. Monachium i Bawaria, wydanie 2
Dostępny6 szt.

Monachium to miasto wspaniałych zabytków, znakomitych kolekcji muzealnych, słynnego klubu piłkarskiego, koncernu samochodowego BMW i doskonałego piwa, obficie lejącego się w czasie trwania Oktoberfestu. To wielka europejska metropolia – dumna ze swej przeszłości, z pomysłami na przyszłość. Bawaria zaskakuje różnorodnością. Tu znajdują się piękne średniowieczne miasta i miasteczka, a tradycje ludowe są wciąż żywe. Tu rozbrzmiewa muzyka Ryszarda Wagnera, którą – w kamieniu – próbował uwiecznić szalony Ludwik II Bawarski. Tu wreszcie na Turniej Czterech Skoczni przyjeżdżają fani skoków narciarskich. Perły architektury gotyku i baroku Monachijskie Pinakoteki Romantyczne miasteczka Alpejskie krajobrazy Rezydencje Ludwika II Bawarskiego

26,90 zł
17,49 zł

Rabat 35,0%
oszczędzasz 9,41 zł

3
Barbie. Książka kucharska - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Barbie. Książka kucharska
Dostępny32 szt.

Podwiń rękawy i przygotuj ucztę dla bliskich i przyjaciół! W tej książce Barbie podzieli się z Tobą ponad czterdziestoma pomysłami na przeróżne smakołyki. Każde danie jest łatwe w przygotowaniu, a przepisy wzbogacono pięknymi kolorowymi zdjęciami gotowych potraw. W środku znajdziesz pomysły na doskonałe przekąski, przepyszne obiady i wyśmienite desery!

24,99 zł
19,74 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 5,25 zł

4
Michelin MapBook. Neapol - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Michelin MapBook. Neapol
Dostępny5 szt.

Ruszaj w drogę na odkrywanie Neapolu! MapBook podpowie Ci, jakich atrakcji nie możesz pominąć! Najciekawsze restauracje, klimatyczne kawiarnie, sklepy godne polecenia i najlepsze kluby w mieście! Zakochaj się w Neapolu! Szczegółowy atlas miasta w praktycznym formacie. Niezastąpiony przewodnik, by niczego nie przegapić: – poręczny rozmiar, – podział miasta na dzielnice, – wszystkie opisane obiekty umieszczone na planach.

19,90 zł
14,33 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 5,57 zł

5
Amunicja i jej elaboracja. Praktyczny poradnik - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Amunicja i jej elaboracja. Praktyczny poradnik
Dostępny151 szt.

Publikacja ta jest nowym, aktualnym wydaniem bardzo popularnej książki prof. Jerzego A. Ejsmonta dotyczącej zagadnień związanych z elaboracją amunicji. Od I wydania minęło prawie 10 lat, w związku z czym zaistniała konieczność rozszerzenia i uaktualnienia poradnika. Elaboracja amunicji to zespół czynności, których celem jest wytworzenie w warunkach domowych pełnosprawnej amunicji, wykorzystując zakupiony proch, spłonki i pociski oraz odzyskane łuski. Poradnik zawiera praktyczny opis takich zagadnień: – elementy nabojów i ich wpływ na właściwości amunicji, – samodzielne sposoby elaboracji amunicji w warunkach domowych, – zasady bezpieczeństwa, – tabele elaboracyjne i dane pocisków najpopularniejszych kalibrów. W stosunku do poprzedniego wydania autor poszerzył go o tematykę m.in. elaboracji amunicji dużego kalibru czy wpływu temperatury na parametry amunicji. Publikację kierujemy do strzelców sportowych, myśliwych, pasjonatów strzelectwa i wszystkich zainteresowanych bronią palną i poruszaną w książce tematyką.

64,00 zł
56,32 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 7,68 zł

6
Smart Games. IQ Stars - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Smart Games. IQ Stars
Smart Games, od 6 lat
NiedostępnyBrak

Rewelacyjna gra podróżna, ucząca logicznego myślenia. Czy złapiesz wszystkie gwiazdki ? Czy uda ci się umieścić 7 gwiezdnych puzzli na planszy do gry? Sięgaj do gwiazd i rozwiązuj zadania – od najłatwiejszych po te bardzo trudne. 1. Wybierz zadanie. Umieść puzzle na planszy tak, jak pokazano to w książeczce z zadaniami. W większości zadań znajdują się podpowiedzi dotyczące pozycji i koloru jednego lub więcej gwiazdkowych puzzli. Dzięki tym wskazówkom łatwiej ci będzie rozpocząć grę. 2. Umieść pozostałe gwiezdne puzzle na planszy. 3. Istnieje tylko jedno prawidłowe rozwiązanie każdego zadania znajdujące się na końcu książeczki z zadaniami. Ilość wyzwań: 120

43,36 zł
7
My Little Pony. Przyjaźń to magia. Część 15, DVD - Filmy
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
My Little Pony. Przyjaźń to magia. Część 15, DVD
praca zbiorowa , 2017
Dostępny42 szt.

Nowe odcinki bestsellerowej serii z ukochanymi bohaterami dziewczynek. Witaj w miasteczku Ponyville, gdzie poznasz magię przyjaźni! Spotkasz tu niezwykłe kucyki, z którymi przeżyjesz wspaniałe przygody! W części 15 Ponyville odwiedzi księżniczka Cadance, Rarity się zakocha, a Rainbow Dash i jej drużyna z Ponyville wystartują w Equestriańskich Igrzyskach!

8,90 zł
8,19 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 0,71 zł

8
Niemiecki w samochodzie. Słówka i zwroty dla początkujących + CD - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Niemiecki w samochodzie. Słówka i zwroty dla początkujących + CD
Dostępny18 szt.

Niemiecki w samochodzie. Słówka i zwroty dla początkujących zawiera: – 65 minut nagrań profesjonalnych lektorów, – 300 najważniejszych słów i zwrotów, – formy czasowników nieregularnych i liczbę mnogą rzeczowników, – każde słówko zilustrowane zdaniem przykładowym, – książeczkę z listą słówek i tłumaczeniami, – przydatne na co dzień zagadnienia w 15 kategoriach tematycznych m.in.: pytanie o drogę, robienie zakupów, zamawianie dania w restauracji, kupowanie biletu w podróży. Z kursem Niemiecki w samochodzie nauczysz się nowych słówek i zwrotów metodą powtarzania, porozumiesz się z obcokrajowcami, poznasz gotowe zdania i wzorce komunikacyjne, poprawisz wymowę i akcent oraz udoskonalisz rozumienie ze słuchu.

26,90 zł
18,83 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 8,07 zł

9
Dzień po dniu. Medytacje - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dzień po dniu. Medytacje
Dostępny25 szt.

Poradnik duchowy, oparty na edycji Fundacji Hazelden. Adresowany jest przede wszystkim do ludzi młodych, wyzwalających się z uzależnień wywołanych środkami zmieniającymi świadomość. Proponuje im swoistą filozofię życia dzień po dniu, ujętą w formę jednodniowych lekcji obejmujących okres całego roku.

25,00 zł
18,75 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 6,25 zł

10
Gra w kości - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gra w kości
Adamigo, od 8 lat
Dostępny45 szt.

Nowa odsłona popularnej i lubianej przez wszystkich gry w wersji dla dorosłych Kubełek, w którym znajduje się pięć niestandardowej wielkości kości, zawiera także instrukcję kilku ciekawych gier. Łut szczęścia, ale i umiejętności kalkulacji i podejmowania odpowiednich decyzji dają gwarancję świetnej zabawy. Wymiary opakowania: 7.5 x 11.5 cm

16,90 zł
13,86 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 3,04 zł

11
Potęga irracjonalności. Ukryte siły, które wpływają na nasze decyzje - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Potęga irracjonalności. Ukryte siły, które wpływają na nasze decyzje
Dostępny350 szt.

Dlaczego ból głowy nie ustępuje po zażyciu aspiryny o wartości jednego centa, ale znika bez śladu, kiedy weźmiemy aspirynę, która kosztuje pięćdziesiąt centów? Dlaczego przepuszczamy pieniądze na wystawny posiłek, ale wycinamy kupony, aby zaoszczędzić dwadzieścia pięć centów na puszce zupy? Jeśli chodzi o podejmowanie decyzji życiowych, wydaje nam się, że dokonujemy mądrych, racjonalnych wyborów. Czy naprawdę tak jest? W nowym, poprawionym i rozszerzonym wydaniu przełomowego bestsellera Dan Ariely obala popularne przekonanie, że my, ludzie, zachowujemy się racjonalnie. Od picia kawy po odchudzanie się, od zakupu samochodu po wybór partnera życiowego – nieustannie przepłacamy, nie doceniamy i odwlekamy decyzję. Takie zachowania nie są jednak przypadkowe ani pozbawione sensu. Przeciwnie, są systematyczne i przewidywalne, a co za tym idzie – czynią nas przewidywalnie irracjonalnymi. Wspaniała, pouczająca książka. Wnikliwa, przystępna, pełna dowodów empirycznych na to, że w pewnych dziedzinach i sytuacjach zachęty materialne działają w nieoczekiwany sposób. My, ludzie, jesteśmy obdarzeni zaletami, które można zniszczyć poprzez wprowadzenie zysków ekonomicznych. Lektura obowiązkowa! – Nassim Nicholas Taleb, autor bestsellera Czarny łabędź. O skutkach nieprzewidywalnych zdarzeń

59,90 zł
43,13 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 16,77 zł

12
Karty do gry - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karty do gry
Kukuryku, od 6 lat
Dostępny81 szt.

Gry karciane doskonalą umiejętność logicznego myślenia. Karty do gry „Junior” to zestaw 54 estetycznie wykonanych kart z kolorowymi grafikami, które na pewno przypadną do gustu każdemu dziecku.

21,60 zł
16,20 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 5,40 zł

13
Travelbook. Kos i Kalymnos, wydanie 3 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Travelbook. Kos i Kalymnos, wydanie 3
Dostępny47 szt.

Kos i Kalymnos coraz bardziej zyskują w oczach turystów. Ojczyzna ojca medycyny oszałamia imponującymi ruinami starożytnego Asklepiejonu. Jedna z największych agor antycznego świata to miejsce nieśpiesznych spacerów. Wybrzeża kuszą plażami i turkusową wodą, zaś wnętrze wyspy zachęca do zanurzenia się w atmosferze górskich wiosek. To raj dla wielbicieli starożytności, spokojnego wypoczynku i prawdziwej greckiej kuchni. Kalymnos ze wspaniałymi klifami stał się mekką dla miłośników wspinaczki skałkowej. Kos i Kalymnos potrafią uwieść każdego! • świat mitów i greckich podań, • starożytne i bizantyjskie ruiny, • wyspa Hipokratesa, • wspaniałe klify wybrzeża, • słońce, góry i plaże

26,90 zł
19,37 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 7,53 zł

14
Manewry portowe. Podręcznik RYA - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Manewry portowe. Podręcznik RYA
Dostępny1316 szt.

Większość skiperów zgodnie twierdzi, że manewry podejścia i odejścia od nabrzeża są najbardziej stresującym elementem żeglowania. Wystarczy jednak gdy pozna się podstawowe zasady manewrowania, aby z łatwością sobie z nimi poradzić, a także z innymi standardowymi sytuacjami. Celem niniejszej książki jest pomoc w lepszym zrozumieniu zasad manewrowania jachtem pod żaglami i na silniku, dzięki analizie uporządkowanych w przemyślany sposób możliwych sytuacji. Zestawienie uwag eksperta z dokładnie opracowanymi kolorowymi ilustracjami sprawia, że książka Manewry portowe. podręcznik RYA jest niezbędną lekturą każdego, kto decyduje się na pływanie jachtem. RYA (Royal Yachting Association), czyli Królewski Związek Żeglarski to instytucja rządowa zajmująca się żeglarstwem, windsurfingiem i sportami motorowodnymi na morzu i na wodach wewnętrznych. Została powołana dla dobra wszystkich ludzi, uprawiających sporty wodne, działając w ich interesie na poziomie lokalnym, regionalnym, narodowym i globalnym. Uprawnienia wydane przez RYA są uznawane na całym świecie. Co roku w kursach i szkoleniach organizowanych przez RYA bierze udział 140 000 żeglarzy zarówno profesjonalnych, jak i rekreacyjnych.

40,00 zł
32,40 zł

Rabat 19,0%
oszczędzasz 7,60 zł

15
Unikat. Biologia wyjątkowości - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Unikat. Biologia wyjątkowości
Dostępny18 szt.

Jeśli chcemy zrozumieć siebie, musimy zrozumieć także naszą wyjątkowość. Biologia uczy, że każdy z nas jest wyjątkowy już na samym początku naszego istnienia. Nasz rozwój jest realizacją potencjału, którego główną cechą jest właśnie niepowtarzalność. Perspektywa przyjęta w tej książce pozwala zrozumieć, jak bardzo ważne jest to, że każdy człowiek to unikat, i jak cenna jest różnorodność z tego wynikająca. Kiedy widzimy grupę rówieśników bawiących się na szkolnym boisku, zakładamy, że są oni do siebie podobni, więc można stworzyć dla nich jeden wspólny zestaw propozycji dydaktycznych. Taki uniwersalny system szkolny powinien pozwolić im budować i doskonalić zbiór kompetencji niezbędnych w przyszłości. W naszej grupie znajdziemy jednak dzieci o różnych potrzebach, zainteresowaniach i pragnieniach, z niepowtarzalnymi sposobami radzenia sobie ze światem. Mechanizmy, które sprzyjają różnorodności, są wpisane w rozwój człowieka. Mierząc wszystkich jedną miarą, narażamy się na straty, których nie można będzie odrobić. Dla dzieci oznacza to nieodkryte talenty, brak motywacji i przekonanie, że inny sposób myślenia to ich problem. Dla nas wszystkich może stać się przyczyną porażki w przyszłości, kiedy zabraknie ludzi myślących w nietypowy sposób, zdolnych rozwiązać problemy, których dzisiaj nie jesteśmy sobie w stanie wyobrazić. Polecamy również Szkołę neuronów. O nastolatkach, kompromisach i wychowaniu. Dr Marek Kaczmarzyk – nauczyciel i wykładowca, biolog, neurodydaktyk i memetyk, popularyzator nauki, twórca podręczników i programów szkolnych. Autor artykułów i książek z zakresu biologicznych i memetycznych kontekstów kształcenia. Proponuje spojrzenie na proces edukacji przez pryzmat podłoża biologicznego, szczególnie najnowszych osiągnięć neuronauk. Od roku 2000 prowadzi Pracownię Dydaktyki Biologii (Wydział Biologii i Ochrony Środowiska, Uniwersytet Śląski).

36,90 zł
26,57 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 10,33 zł

16
Angielski w samochodzie. Słówka i zwroty dla początkujących + CD - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Angielski w samochodzie. Słówka i zwroty dla początkujących + CD
Dostępny30 szt.

Angielski w samochodzie. Słówka i zwroty dla początkujących to: – blisko 70 minut nagrań native speakerów, – 300 najważniejszych słów i zwrotów, – formy czasowników nieregularnych, – każde słówko zilustrowane zdaniem przykładowym, – książeczka z listą słówek i tłumaczeniami, – wyrażenia przydatne na co dzień, – 12 kategorii tematycznych, m.in. dom, rodzina, wygląd zewnętrzny, czas wolny, jedzenie i gotowanie, finanse i biznes. Z kursem Angielski w samochodzie zaczniesz swobodnie rozmawiać, nauczysz się nowych słówek i zwrotów metodą powtarzania, bez problemu porozumiesz się z obcokrajowcami, poznasz gotowe zdania i wzorce komunikacyjne, poprawisz wymowę i akcent, udoskonalisz rozumienie ze słuchu.

26,90 zł
18,83 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 8,07 zł

17
Travelbook. Gran Canaria, wydanie 3 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Travelbook. Gran Canaria, wydanie 3
Dostępny37 szt.

Gran Canaria – nietrudno ulec urokowi wyspy, od której pochodzi nazwa całego archipelagu. Jest na niej tak wiele atrakcji, że każdego uwiedzie czymś innym. Jednych oczaruje niezwykłymi krajobrazami, innych pięknymi plażami, jeszcze innych ekscytującymi wycieczkami po wulkanicznym masywie górskim. W ciągu jednego dnia można spacerować ponad chmurami i zachwycać się podwodnym życiem, obserwować delfiny i wziąć udział w ulicznej fieście. Trudno wyobrazić sobie lepsze miejsce na wakacyjny odpoczynek! – Barokowa architektura – Słoneczne plaże – Kąpiele w oceanie – Lasy laurowe, palmy i kaktusy – Wycieczki w góry – Parki rozrywki

26,90 zł
19,37 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 7,53 zł

18
Nikt nie rodzi się uczniem Chrystusa - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nikt nie rodzi się uczniem Chrystusa
Dostępny9 szt.

„Idźcie na cały świat, aby moimi uczniami czynić ludzi ze wszystkich narodów”, brzmi nakaz Pana (Mt 28,19 NPD). Można go zlekceważyć, ale nie sposób go nie usłyszeć. Takie dziedzictwo pozostawił nam Zmartwychwstały Chrystus, czyniąc je priorytetem działalności Kościoła. Ukazał nam cel i metodę działania. Jego życie i śmierć zmieniły koleje życia ludzi. Stąd wiemy, że nie osiągniemy niczego, dopóki i my nie odmienimy życia innych. Książka Nikt nie rodzi się uczniem Chrystusa nie jest zbiorem pozbawionych życia, doktrynalnych dywagacji, lecz stanowi materiał do przemyśleń, niezmiernie konkretny i zmuszający do zastanowienia. Autor nieustannie przygważdża czytelnika pytaniami. Trzymają więc Państwo w rękach elementarz wychowywania i wzrastania w wierze, czyli w zaufaniu do Słowa Chrystusa. Jest on przeznaczony dla tych, którzy pragną iść Jego śladami i osobistym posłuszeństwem oraz wytrwałą służbą przysparzać Mu nowych uczniów. Książka ta wychodzi naprzeciw palącej potrzebie naszych czasów, w których toczy się walka o umysły i serca ludzi. „Tak samo ma się sprawa z uczniami. Żaden z nich, w chwili gdy kończy terminowanie, nie jest ponad poziomem swego mistrza. Co najwyżej osiąga poziom swego nauczyciela” – nauczał nasz Pan (Łk 6,40 NPD). Książka ta zachęca nas, byśmy wzięli na siebie Jego jarzmo i uczyli się o Nim.

30,00 zł
22,20 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 7,80 zł

19
Travelbook. Rzym, wydanie 2 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Travelbook. Rzym, wydanie 2
Dostępny26 szt.

Rzym – Wieczne Miasto, do którego „prowadzą wszystkie drogi” Starożytne ruiny i nowoczesna metropolia. Zakurzone zaułki i najwspanialsze dzieła sztuki. Miasto jednoczące skrajności, stojące niegdyś na czele świata pogańskiego, a dziś będące centrum chrześcijaństwa. Turystów i pielgrzymów przyciągają tu niezliczone dostojne zabytki, skarby Watykanu, a także nieokreślona magia, która fascynuje, onieśmiela i uzależnia, każąc wracać do Miasta Siedmiu Wzgórz, by za każdym razem odkrywać tu coś nowego, zaskakującego i pięknego. • Zabytki wszystkich epok • Olśniewające parki i ogrody • Znakomite muzea i galerie • Pamiątki potęgi Imperium Romanum • Pchle targi i kluby nocne • Kuchnia i wina dla koneserów

26,90 zł
19,37 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 7,53 zł

20
Gwiazdy futbolu. Neymar - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gwiazdy futbolu. Neymar
Dostępny177 szt.

Książka dla dzieci w wieku 6-9 lat, przedstawiająca sylwetkę sławnego piłkarza FC Barcelony. Neymar to obok Pelégo, Ronaldo i Ronaldinho kolejny sławny Brazylijczyk, będący gwiazdą światowego futbolu. Dowiemy się, gdzie się urodził i jak się dokładnie nazywa ten znany sportowiec. Kto w dzieciństwie miał na niego największy wpływ i wpajał miłość do piłki. Poznamy największe sukcesy Neymara na boisku i dowiedziemy się, co robi poza nim. Zostań futbolowym ekspertem!

8,00 zł
6,32 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 1,68 zł

21
Pisaki Color Up (12 kolorów) - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pisaki Color Up (12 kolorów)
BIC, 12 sztuk
Dostępny24 szt.

Eleganckie flamastry w czarnej obudowie, z tuszem na bazie wody. Dostępne w 12 żywych kolorach. Brak możliwości wciśnięcia końcówki do środka. Łatwość spierania z większości tkanin. Nie wysycha, nawet jeśli został pozostawiony bez skuwki przez 3 miesiące (z wyjątkiem czarnego tuszu – 1 miesiąc). Skuwka z zabezpieczeniem w kolorze tuszu. Idealny do szkoły i kreatywnych zastosowań. Końcówka 0.2 cm zapewnia linię pisania o szerokości 0.8 cm.

20,70 zł
19,67 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,03 zł

22
Dracula - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dracula
Dostępny25 szt.

Biografia siedmiogrodzkiego księcia z XV wieku Włada III zwanego Dracul (Diabeł, Czart) lub Tepes (Palownik) znanego z okrucieństwa. Bohater książki od razu kojarzy się, i słusznie, każdemu czytelnikowi z mitycznymi wampirami z tajemniczych zamków Karpat. Tak opisał ongi księcia Włada B. Stoker i tak zostało. Tymczasem był człowiekiem z krwi i kości, władcą w trudnych czasach zmagań z Austrią i Turcją. Niewątpliwie człowiekiem złym, pewnie w swym okrucieństwie szalonym, ale prawdziwym i osadzonym w obyczajach swojej epoki. Świetnie napisana opowieść o czasach późnego średniowiecza, o dziejach krwawego księcia i historii jego legendy.

59,90 zł
44,33 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 15,57 zł

23
Schritte International neu. Część 2. Podręcznik z ćwiczeniami + CD - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Schritte International neu. Część 2. Podręcznik z ćwiczeniami + CD
Dostępny221 szt.

Schritte international neu jest nową edycją znanego wszystkim kursu Schritte international. Czym różni się nowa edycja od wcześniejszej? Schritte international neu zawiera kompletnie nowy layout i „Fotohörgeschichten”, nowością jest także sekcja „Zwischendurch mal” zawierająca szeroką gamę zadań dodatkowych, indywidualizujących pracę na lekcji w postaci małych zadań nawiązujących do projektów, filmów czy piosenek. Całkowicie nowe są również filmy i aplikacja na smartfony i tablety. Schritte international neu daje kursantom nie tylko możliwość opanowania języka codziennego, przygotowuje do funkcjonowania językowego również w środowisku zawodowym.

76,00 zł
72,20 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,80 zł

24
Piłka nożna do kolorowania. Z kredkami gramy na mistrzostwach świata - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piłka nożna do kolorowania. Z kredkami gramy na mistrzostwach świata
NiedostępnyBrak

Wszystkich miłośników piłki nożnej oraz zapalonych kibiców mistrzostw świata książka zaprasza do rozegrania meczu. Poznaj zasady gry, czytaj ciekawostki, koloruj, projektuj i baw się!

13,00 zł
10,27 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 2,73 zł

25
Zachowania prospołeczne i antyspołeczne. Ćwiczenia rozwijające i kształtujące procesy poznawcze - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zachowania prospołeczne i antyspołeczne. Ćwiczenia rozwijające i kszta...
Dostępny17 szt.

Tematem niniejszej książki są zachowania prospołeczne i antyspołeczne. Omówione w niej zostały zagadnienia dotyczące ekologii, pomocy chorym i potrzebującym, tolerancji, zdrowego trybu życia, a także problemów typu terroryzm i wojna. Pokazano wpływ, pozytywny lub negatywny, przedstawionych działań na środowisko oraz życie ludzi i zwierząt. W książce zamieszczono 56 zdjęć. Na stronach parzystych umieszczono fotografie dla dziecka. Na stronach nieparzystych znajdują się pytania i polecenia, które czyta dorosły (nauczyciel, terapeuta, rodzic) pracujący z uczniem.

31,50 zł
24,89 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 6,61 zł

26
Puzzle 3w1. Wissper. Wspólne podróże - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 3w1. Wissper. Wspólne podróże
Trefl, 20, 36, 50
Dostępny1 szt.

Nie jedna, nie dwie, ale aż trzy układanki zamknięte w jednym pudełku to prawdziwa gratka dla miłośników puzzli! Po ułożeniu otrzymamy trzy obrazki różnej wielkości. Zestaw doskonale spełnia oczekiwania rodzeństwa – każdy ułoży swój ulubiony obrazek nawet w tym samym czasie. Zróżnicowana liczba elementów pozwala na zabawę zarówno młodszym, jak i nieco starszym dzieciom. Dodatkowym urozmaiceniem zabawy może być układanie na czas, porównywanie obrazków, szukanie różnic i podobieństw. Puzzle są przyjazne dziecku! Do produkcji puzzli użyliśmy materiałów ekologicznych, co gwarantuje bezpieczeństwo i radość zabawy.

18,41 zł
15,65 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 2,76 zł

27
Kapitan Żbik. Tom 31. Na zakręcie. Część 1 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kapitan Żbik. Tom 31. Na zakręcie. Część 1
NiedostępnyBrak

Reedycja kultowej kryminalnej serii komiksowej wydawanej w latach 1968-1982. Jej bohaterem jest oficer Milicji Obywatelskiej, kapitan Jan Żbik. Wraz z zespołem, w skład którego wchodzą najczęściej porucznik Michał i porucznik Ola, rozwiązują przeróżne sprawy kryminalne, morderstwa, kradzieże, włamania czy porwania, ale także zwalczają zagranicznych szpiegów. Często osoby pokrzywdzone lub świadkowie listownie proszą o interwencję we własnych sprawach właśnie kapitana Żbika, aby złapał kłusownika w mazurskich lasach, pomógł odszukać porwaną dziewczynkę lub też pomógł młodzieży bronić się przed chuliganami. Zwierzchnikiem zespołu jest pułkownik Czeladka.

12,50 zł
9,00 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 3,50 zł

28
Schubert: Impromptus, Winyl - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Schubert: Impromptus, Winyl
Elizabeth Leonskaja, Warner Music Polska
NiedostępnyBrak

Winyl 1: 1. 4 Impromptus D899 : No.1 in C minor 2. Schubert : 4 Impromptus D899 : No.2 in E flat major 3. 4 Impromptus D899 : No.3 in G flat major 4. Schubert : 4 Impromptus D899 : No.4 in A flat major Winyl 2: 1. Schubert : 4 Impromptus D935 : No.1 in F minor 2. 4 Impromptus D935 : No.2 in A flat major 3. Impromptu No. 3 in B-Flat Major, D. 935 4. Schubert : 4 Impromptus D935 : No.4 in F minor

116,90 zł
107,55 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 9,35 zł

29
Kto zabrał okulary? - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kto zabrał okulary?
Dostępny56 szt.

Zwykły dzień w przedszkolu Wronie Gniazdo zmienia się zupełnie, gdy Elin gubi okulary. Gdzie mogły się podziać? Czy w przedszkolu jest jakiś złodziej? To sprawa dla Leona i Livii, przedszkolnych superdetektywów!

29,00 zł
20,30 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 8,70 zł

30
Michelin. Biała seria. Wyspy Kanaryjskie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Michelin. Biała seria. Wyspy Kanaryjskie
Dostępny11 szt.

Wyspy Kanaryjskie to dla poszukujących wypoczynku od codziennej krzątaniny prawdziwa „ziemia obiecana”. Nawet najbardziej wybredny podróżnik powinien znaleźć coś dla siebie: egzotyczną faunę i florę odizolowanych wysp, łagodny klimat, który sprawia, że na wyspach panuje wieczna wiosna, czarne plaże wulkaniczne, smocze drzewa, które mają dla tubylców magiczne znaczenie, zielone doliny z malowniczymi wioskami, architekturę pamiętającą czasy kolonialne, a wszystko doprawione delikatnym szumem atlantyckich fal. Wyspy Kanaryjskie to także miejsce, gdzie odbywa się mnóstwo przeróżnych festiwali, fiest i jarmarków, które wyrażają mistyczny związek mieszkańców z rodzimą ziemią. Wizyta w tym miejscu pozwoli na własnej skórze przekonać się, dlaczego starożytni Grecy i Rzymianie nazwali archipelag „wyspami szczęśliwymi”. Ruszaj w świat z przewodnikiem Michelin! Zalety publikacji: • poręczny format, • precyzyjne mapy i plany, • dokładne opisy atrakcji turystycznych, • propozycje tras zwiedzania, • liczne ciekawostki. Michelin zaprasza Cię do wspólnego odkrywania najpiękniejszych zakątków Wysp Kanaryjskich. Z tym przewodnikiem zwiedzanie będzie prawdziwą przyjemnością! Dokładne plany ułatwią swobodne poruszanie się po mieście. Szukasz ciekawych miejsc, zabytków i tras zwiedzania? Nic prostszego! Dzięki gwiazdkom przy nazwach dzielnic i obiektów nie pominiesz żadnej turystycznej atrakcji. Starannie dobrane informacje praktyczne pomogą Ci znaleźć nocleg, restaurację czy kawiarnię, w których spędzisz wyjątkowe chwile. Gwiazdki – tradycyjny system oceny atrakcji turystycznych: *** zobacz koniecznie ** warto odwiedzić * godne uwagi

20,90 zł
15,05 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 5,85 zł

31
Puzzle 104 elementy. Supercolor. Roszpunka - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 104 elementy. Supercolor. Roszpunka
Clementoni, 104
NiedostępnyBrak

Puzzle „Supercolor” Clementoni towarzyszą dziecku w każdej fazie jego wzrostu, pomagając mu rozwijać zręczność manualną i zmysł obserwacji. Jakość materiałów i wyjątkowa technika druku gwarantują, że ilustracje będą zawsze piękne, żywe i błyszczące, a zabawa nigdy się nie znudzi. Wymiar układanki: 48.5 x 33.5 cm Wymiary opakowania: 34.3 x 24.3 x 3.5 cm

17,70 zł
15,58 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 2,12 zł

32
Prawo i dama - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Prawo i dama
Dostępny33 szt.

Powieść otwiera scena cichego ślubu w jednym z londyńskich kościołów. Bohaterami są młoda i piękna Valeria Brinton oraz szaleńczo w niej zakochany Eustace Woodville Przez kilka pierwszych dni nic nie mąci szczęścia nowożeńców. Jednak wkrótce Valeria uświadamia sobie, że Eustace coś przed nią ukrywa. Dzięki przypadkowemu, jak się wydaje, spotkaniu z teściową, która od początku sprzeciwiała się ich małżeństwu, Valeria odkrywa, że jej mąż poślubił ją pod fałszywym nazwiskiem. Eustace ze wszystkich sił usiłują ją odwieść od poznania prawdy, ale Valeria nie ustępuje...

44,90 zł
33,23 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 11,67 zł

33
Panel Accent Black - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Panel Accent Black
Tamiya
NiedostępnyBrak

Preparat do podkreślania linii podziału - czarny.

25,90 zł
23,83 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 2,07 zł

34
Twój Vincent, Blu-ray - Filmy
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Twój Vincent, Blu-ray
Łukasz Palkowski, 2018
Dostępny23 szt.

„Twój Vincent” to pierwsza pełnometrażowa animacja malarska wyreżyserowana przez Dorotę Kobielę i Hugh Welchmana. Film, który jest biografią Vincenta van Gogha, przywołuje na ekran jego malarstwo, a jednocześnie opowiada o życiu artysty, pełnym pasji, ale też dramatów, oraz o jego tajemniczej śmierci. „Twój Vincent” został nakręcony najpierw jako typowy film aktorski, a następnie każda klatka została ręcznie przemalowana. Efekt końcowy to połączenie gry aktorskiej i kunsztu malarskiego animatorów, którzy wszystkie postacie odtworzyli za pomocą farby olejnej.

59,99 zł
44,99 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 15,00 zł

35
Dbaj o siebie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dbaj o siebie
Dostępny282 szt.

„Podaruję tę książkę wszystkim swoim znajomym!” – Kate Moss Dbaj o siebie przebojem wdarła się na listy bestsellerów – pierwszy nakład wyprzedany zaledwie w tydzień – i zyskała rzeszę miłośników m.in.: Kate Moss, Jamiego i Jools Oliver, Reese Witherspoon. „Sunday Times” i „Huffington Post” ogłosiły bieżący rok „rokiem dbania o siebie”. To książka, która udowadnia, że jeżeli jesteś najlepszą wersją siebie, możesz dać więcej ludziom i światu. Nauczyć się dbać o siebie to jak klepka po klepce, cierpliwie zbudować łódź ratunkową. Gdy już ją masz, choć wokół nadal szaleją fale, czujesz się bezpiecznie i pewnie. Gdy czujesz się źle, stajesz się bardziej samolubna i skupiona na sobie. Nie masz siły, by poświęcić uwagę ważnym dla ciebie ludziom lub sprawom. Dbaj o siebie pokazuje, że słowa takie jak: pokarm, odnowa, odbudowa, rozwój, energia, siła, ocalenie, miłość i dobroć to istota dbania o siebie. Znajdziesz w niej zarówno zbilansowane przepisy kulinarne, jak i zestaw narzędzi, w tym ćwiczenia medytacyjne i jogę, dzięki którym nauczysz się dbać o siebie, a sięgając po coś, czego chcesz, będziesz znała odpowiedź na pytanie: „Czy to mnie nakarmi? Doda mi sił i energii? Odbuduje?”. W różnych momentach życia dbanie o siebie może oznaczać coś innego. Książka podpowiada, jakich narzędzi użyć, jeśli przeżywasz poważne problemy – rozstanie, żałobę, przeprowadzkę. Motywuje także do stawiania przed sobą wyzwań, jeśli wszystko układa się dobrze i masz zapas czasu i sił. Ta książka ma ci pomóc w znalezieniu własnej drogi!

39,99 zł
30,39 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 9,60 zł

36
Wesołe cyferki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wesołe cyferki
Dostępny43 szt.

Aby umożliwić dzieciom osiąganie szkolnych sukcesów, przygotowaliśmy zeszyt Wesołe cyferki, który zawiera ćwiczenia w kształtnym pisaniu poznawanych cyfr oraz zbiór ciekawych zadań rachunkowych, logicznych, tekstowych. Proponowane w książce zadania rozwijają spostrzegawczość, zdolność logicznego myślenia, koncentracji i stanowią podstawę kształtowania wielu pojęć matematycznych. Ponadto niniejsza publikacja łączy naukę pisania cyferek i wykonywania prostych działań na liczbach z ćwiczeniami rysunkowymi i łamigłówkami, z kolorowaniem obrazków oraz z ćwiczeniami utrwalającymi umiejętności praktyczne, takie jak: mierzenie, ważenie, obliczenia pieniężne czy zegarowe. Zakres zadań i ćwiczeń zamieszczonych w Wesołych cyferkach jest zgodny z „Podstawą programową kształcenia ogólnego dla szkół podstawowych” oraz przeznaczony do wykorzystania zarówno na lekcjach, jak i do pracy samodzielnej w domu.

18,99 zł
13,67 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 5,32 zł

37
Bajki dla pokoleń - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bajki dla pokoleń
Dostępny72 szt.

Istnieją utwory, które, choć liczą już setki lat, wciąż wybrzmiewają uniwersalnymi treściami. Takie są właśnie bajki. To one umilały dzieciństwo naszym dziadkom, rozweselały wieczory wielu rodzicom, również dla nas były ulubioną dobranocką. Dziś to my czytamy bajki pociechom, by zagwarantować im pełne magii dziecięce lata oraz odbyć z nimi lekcję wrażliwości, uczuciowości i odwagi. Spraw najmłodszym radość, jaką sam miałeś przed laty i przekaż im tradycyjne wartości. Pamiętaj, dobre rzeczy nie zmieniają się od pokoleń.

49,99 zł
37,99 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 12,00 zł

38
Puzzle 1000 elementów. High Quality. Zamek Neuschwanstein - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 elementów. High Quality. Zamek Neuschwanstein
Clementoni, 1000 elementów
Dostępny488 szt.

Sugestywne obrazki, doskonała jakość wydruku, precyzyjne wycięcia, trwałe i cenne materiały. Wszystko to charakteryzuje kolekcję „High Quality” - elegancką linię puzzli zrealizowaną z wielką dbałością o szczegóły. Wymiary układanki: 98.0 x 33.0 cm Wymiary opakowania: 37.0 x 28.1 x 5.5 cm

20,90 zł
18,39 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 2,51 zł

39
Puzzle 104 elementy. Supercolor. Księżniczki Disneya - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 104 elementy. Supercolor. Księżniczki Disneya
Clementoni, 104
Dostępny49 szt.

Puzzle Supercolor Clementoni towarzyszą dziecku w każdej fazie jego wzrostu, pomagając mu rozwijać zręczność manualną i zmysł obserwacji. Jakość materiałów i wyjątkowa technika druku gwarantują, że ilustracje będą zawsze piękne, żywe i błyszczące, a zabawa nigdy się nie znudzi. Wymiary obrazka po ułożeniu: 48.5 x 33.5 cm

13,90 zł
12,23 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 1,67 zł

40
Prawo rzymskie. U podstaw prawa prywatnego - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Prawo rzymskie. U podstaw prawa prywatnego
Dostępny155 szt.

Znany i ceniony, a także nowoczesny i przystępny podręcznik akademicki do prawa rzymskiego, podstawowa lektura dla studentów prawa, europeistyki, historii, kulturoznawstwa, administracji i dla aplikantów prawniczych oraz wszystkich osób interesujących się dziejami starożytnego Rzymu. Prawo rzymskie jest fundamentem naszej kultury prawnej, bez jego zrozumienia nie jest możliwe funkcjonowanie w dzisiejszym systemie prawnym, a więc i w naszej rzeczywistości. Autorzy ukazują je w kontekście rozwoju europejskiego prawa prywatnego. Omawiają m.in. wartości i zasady prawa prywatnego na przykładzie unormowań rzymskich oraz tradycji romanistycznej od średniowiecza po współczesność, metodę jurystów rzymskich jako podstawę zrozumienia nowoczesnego dyskursu prawniczego, instytucje i modele dogmatyczne czerpiące inspiracje z prawa rzymskiego. Najważniejszym wyróżnikiem tego podręcznika jest przesunięcie punktu ciężkości z uczenia prawa rzymskiego jako elementu historii antycznej ku spojrzeniu na nie jako na doświadczenie dyskusji o problemach prawa prywatnego – dyskusji toczonej w czasach antycznych, a następnie, w oparciu o rzymskie teksty prawne, od późnego średniowiecza po kodyfikacje cywilne. W edukacji prawniczej nie chodzi bowiem tylko o przekazanie pewnej wiedzy, ale przede wszystkim o rozwijanie kompetencji niezbędnych do udziału w dyskusji o ważnych problemach prawa. To jeden z najistotniejszych czynników pozwalających na wykształcenie dobrego prawnika. Nowa wersja zawiera aktualizacje odniesień do czasów współczesnych, np. zmienionego w ostatnich latach prawa francuskiego, jest też uzupełniona o zagadnienia, które autorzy – po latach pracy ze studentami – postanowili opisać w bardziej przystępny sposób. Dodatkowo podręcznik wzbogacony został o materiały dydaktyczne dla studentów, m.in. pytania kontrolne pomocne w nauce przed egzaminem, a także polski indeks rzeczowy.

99,00 zł
87,12 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 11,88 zł

41
Trędowata - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Trędowata
Dostępny8 szt.

Historia miłości trudnej, a jednocześnie doskonałej, zmysłowej i duchowo idealnej, a zakończonej tak, jak kończyły się największe romanse wszech czasów: Romeo i Julia czy Tristan i Izolda. W chwili, gdy już wydaje się, że kochankowie zwalczyli wszelkie przeciwności i szczęście jest na wyciągnięcie ręki, dopada ich ta, przed którą nie ma ucieczki. Śmierć. I jest to zakończenie idealne. Los Stefci Rudeckiej i ordynata Michorowskiego to los tragicznych kochanków, którzy jednak mówią do nas z odległej epoki: nie bójcie się i idźcie zawsze za odgłosem serca. Zasługą Heleny Mniszkówny było to, że klasyczną formułę romansu ubrała w kostium narodowy i przeniosła w realia ostrych na przełomie XIX i XX wieku sporów o podziały i nierówności społeczne. Mezalians był jednym z najważniejszych tematów literatury polskiej dziewiętnastego wieku, wątek ten znajdziemy również w Lalce czy Nad Niemnem. Natomiast fakt, że fabułę książki umieszczono w świecie polskich dworów szlacheckich i pałaców magnackich spowodował, że po II wojnie światowej powieść stała się wręcz legendarna i zakazana, przez wiele lat krążyła tylko w odpisach.

49,90 zł
36,93 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 12,97 zł

42
Dzieci wszechświata. Biblioteka Montessori - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dzieci wszechświata. Biblioteka Montessori
Dostępny19 szt.

Wychowanie kosmiczne stanowi rdzeń programu nauczania dla szkół podstawowych Montessori. Ta obszerna koncepcja podkreśla jedność wszystkiego we wszechświecie i ma na celu nie tylko zapewnienie dobrego wykształcenia uczniów, lecz także wychowanie osób pojmujących siebie i otaczający je świat w wyjątkowy sposób. Dzięki doświadczeniu idei Montessori dzieci mają możliwość docenienia swoich korzeni we wszechświecie, rozpoznania własnego miejsca w tym kontekście i zaakceptowania znaczenia, które tego typu myślenie nadaje ich życiu. Największą wartość takiego wychowania stanowi sposób, w jaki zaspokaja ono potrzeby rozwojowe dzieci w wieku od sześciu do dwunastu lat – stymuluje wyobraźnię, wzbudza ciekawość, wykorzystuje pragnienie wyjścia z dotychczasowego środowiska czy wreszcie stara się sprostać ciągłym pytaniom „jak”? i „dlaczego”?.

44,00 zł
34,76 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 9,24 zł

43
Alergie a ciąża - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Alergie a ciąża
Dostępny37 szt.

Innowacyjna publikacja porusza problem występowania alergii u kobiet w ciąży. W wyczerpujący sposób opisana została charakterystyka alergii (wraz z wpływem ciąży na jej obecność), występowanie astmy (w tym postępowanie terapeutyczne w stanach zaostrzenia choroby) i sposoby leczenia w czasie porodu. Autorzy w publikacji uwzględnili również zasady immunoterapii alergenowej, sposoby jej wykorzystania (wraz ze wskazaniami, przeciwwskazaniami, ryzykiem i bezpieczeństwem) – oraz problem alergicznego nieżytu nosa, pokrzywek i obrzęków naczynioruchowych. Na szczególną uwagę zasługuje rozdział poświęcony stosowaniu leków u kobiet w ciąży, gdzie poruszono kwestię diagnostyki nadwrażliwości i wskazania do desensytyzacji. Publikacja została stworzona z myślą o alergologach i ginekologach. Treści zainteresują również lekarzy POZ.

79,00 zł
73,47 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 5,53 zł

44
Pistolet Petron Sureshot - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pistolet Petron Sureshot
Petron
NiedostępnyBrak

Pistolet na strzałki Sureshot . Zasięg do 10 m. W zestawie 3 bezpieczne strzałki. Dla dzieci w wieku od 8 lat.

89,33 zł
75,93 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 13,40 zł

45
Torebka na ramię, Minnie - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Torebka na ramię, Minnie
Starpak
NiedostępnyBrak

Torebka na ramię pokryta kolorowymi cekinami, które mienią się w blasku słońca. Torebka w formie saszetki jest zamykana na zamek i świetnie chroni wszystkie skarby właścicielki. Całość została pokryta podobiznami ulubionych bohaterów.

34,90 zł
31,41 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,49 zł

46
Zapomniane życie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zapomniane życie
Dostępny14 szt.

Gdy ją zobaczy, postanowi zwrócić jej wolność bez względu na cenę, a jego decyzja przyniesie ze sobą potworne konsekwencje dla całej ludzkości. Alex będzie musiał zaufać obcej dziewczynie, która wyda mu się dziwnie znajoma. Zrozumie, że idealne życie, jakie wiódł do tej pory, było kłamstwem. Dzięki niemu Miley odnajduje drogę do utraconych wspomnień, lecz w końcu będzie musiała odpowiedzieć sobie na pytanie, czy to Alex ocalił ją, czy ona jego... Opowiadanie pokazuje, jak silne więzy mogą łączyć ludzi i jak bardzo potrafimy poświęcić się dla tych, których kochamy. Anna Ostrowska – urodzona w 1997 roku w Oświęcimiu. Największe szczęście daje jej podróżowanie po świecie i poznawanie nowych miejsc, czasem jednak woli wyciszyć się w domu z dobrą książką. W wolnym czasie pisze opowiadanie na Wattpadzie.

28,00 zł
24,92 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 3,08 zł

47
Obojętnie szary - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Obojętnie szary
NiedostępnyBrak

Prawie nagi martwy chłopak, starannie ułożone ubrania i skrawki szarego papieru zatopione w ranie po odciętej dłoni. Taki widok zastaje komisarz Rättvis, gdy zjawia się na placu zabaw przy Södra Vägen w Uddevalli. Policja rozpoczyna poszukiwania sprawcy. Szybko okazuje się, że okaleczone ciało to dopiero początek problemów, na jaw wychodzą nowe fakty, a mimo to śledztwo stoi w miejscu. Ponadto wokół sprawy wciąż węszy młody mężczyzna, który zna szczegóły popełnionej zbrodni. Kim jest człowiek, który śledzi działania komisarza? Jakie skutki przyniesie zbytnie zbliżenie się do sprawcy? Kto pierwszy dotrze do prawdy i czy wyjdzie z tego cało? Dagmara Szmyt – z wykształcenia nauczycielka, na co dzień pracuje w centrum rozliczeniowym. Odkąd pamięta, w wolnym czasie zawsze czytała powieści kryminalne. W dzieciństwie spędziła trzy lata w Szwecji, w mieście Uddevalla, gdzie rozgrywa się akcja powieści. Obojętnie szary to debiut, osadzony w przestrzeni zapamiętanej przez autorkę z dziecięcych lat.

28,00 zł
24,92 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 3,08 zł

48
Sales Inner Inspiration. Trening mentalny w procesie sprzedaży - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sales Inner Inspiration. Trening mentalny w procesie sprzedaży
NiedostępnyBrak

Sprzedaż nigdy nie będzie już taka sama? Będzie prostsza, efektywniejsza i o wiele ciekawsza. Nie wierz na słowo – przekonaj się sam! Czy sama myśl o sprzedaży powoduje, że zalewa Cię zimny pot? Chciałbyś być świetnym handlowcem, ale wstyd, strach, stres oraz wysokie plany sprzedażowe powodują, że wolałbyś zmienić pracę niż znów narzucać się klientom? Spokojnie, nie jesteś sam! Trzymasz w rękach potężną porcję inspiracji oraz praktycznych wskazówek. Dowiesz się, jak pokonać własne słabości, ograniczenia oraz blokady, które przesuwają w czasie moment udanej sprzedaży, nie pozwalają Ci kroczyć szczęśliwie przez życie ani realizować się jako handlowiec. Kilkadziesiąt stron tej książki zupełnie wystarczy, abyś zaczął zmieniać swoje życie. Wszystko jest w Twojej głowie! Cezary Fior - menedżer. Trener sprzedaży i rozwoju osobistego. Psycholog biznesu. Dyplomowany coach. Mówca. Motywator. Przedsiębiorca. Handlowiec.

39,90 zł
35,51 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 4,39 zł

49
To nie jest opowieść o miłości - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
To nie jest opowieść o miłości
Dostępny8 szt.

Czy po latach można kochać wciąż tak samo? Czy nieobecność może wypełnić tęsknotę? Czy wspomnienia pozostają rzeczywistością? Jej nie ma, ale jest pamięć o bliskości i dotyku jej kruchego ciała. Czy pamięć jest mniej czy bardziej realnym doświadczaniem istnienia? Oto opowieść drogi zrodzona z podróży do miejsc, które były tłem młodzieńczych emocji zamienionych w nieczułe litery. To także podróż w głąb siebie i próba zrozumienia, kim się tak naprawdę jest.

35,00 zł
31,15 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 3,85 zł

50
Wzory i wzorce osobowe w biografistyce pedagogicznej - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wzory i wzorce osobowe w biografistyce pedagogicznej
Dostępny3 szt.

Trzec tom serii: Biblioteka Katedry Biografistyki Pedagogicznej Czy obecnie pedagog może podołać zadaniu skutecznego wspierania wychowania i edukacji współczesnego człowieka bez szukania wzorców osobowych? Autorzy opracowań zebranych w tym tomie przekonują, że nie jest to możliwe.

31,50 zł
22,68 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,82 zł

Wróć do góry