hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2015.11.14

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w sobotę 14 listopada 2015 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Moc uwielbienia (Merlin R. Carothers), na drugim Wolni od niemocy (Augustyn Pelanowski OSPPE). Kolejny produkt to Plastikowe kulki (20 sztuk) (Craft with Fun) oraz Zagrożeni alkoholem, chronieni miłością (ks. Marek Dziewiecki).
1
Moc uwielbienia - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Moc uwielbienia
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.28

Na rynku polskim pojawiło się wiele publikacji na temat wzrastania w Bogu, jednak niniejsza książka traktuje ten problem poważnie, a jednocześnie bardzo przystępnie. Pokazuje ona w sposób dla nas odkrywczy i bardzo istotny dla życia duchowego aspekt uwielbienia i dziękczynienia jako codzienną postawę w życiu. Treść tej książki zmienia życie, wyostrza spojrzenie na wszystko. Moc uwielbienia rodzi wiarę, odkrywając różnorodność dróg, po których Bóg prowadzi człowieka. Jest jak dynamit, który trzeba wykorzystać, jeśli chce się widzieć prawdziwe znaki Bożej obecności w zwykłej codzienności.

29,00 zł
22,62 zł

Rabat 22,0%
oszczędzasz 6,38 zł

25 osób kupiło
2
Wolni od niemocy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wolni od niemocy
Dostępny22 szt.

Nie widzisz sensu swojego życia? Czujesz się nikomu niepotrzebny, nieakceptowany, niekochany? Jesteś ciągle smutny i zniechęcony? Uważasz, że nic nigdy ci się nie udaje? Jeśli tak - ta książka jest dla Ciebie.

27,50 zł
24,75 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,75 zł

5 osób kupiło
3
Plastikowe kulki (20 sztuk) - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Plastikowe kulki (20 sztuk)
Craft with Fun
Dostępny160 szt.

Plastikowe kulki to ciekawy dodatek do różnego rodzaju dekoracji. Cena za 1 opakowanie zawierające 20 kulek.

3,20 zł
2,34 zł

Rabat 26,9%
oszczędzasz 0,86 zł

4 osoby kupiły
4
Zagrożeni alkoholem, chronieni miłością - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zagrożeni alkoholem, chronieni miłością
Dostępny15 szt.

Ta książka nie mówi o alkoholu, lecz o człowieku w obliczu alkoholu. Kto nadużywa alkoholu, ten zastawia na siebie kuszącą pułapkę, gdyż obiecuje sobie łatwe szczęście. Niniejsza publikacja, napisana językiem dostępnym dla każdego, jest owocem spotkań autora z ludźmi uzależnionymi oraz z ich współcierpiącymi rodzinami. Zawiera ona zestaw reguł postępowania wtedy, gdy przychodzi nam żyć w bliskim kontakcie z osobami uzależnionymi. Ta książka nie daje łatwych recept. Daje natomiast recepty prawdziwe, czyli te, które interesują ludzi mądrych i dojrzałych.

25,00 zł
22,50 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,50 zł

2 osoby kupiły
5
Kobieta z klasą - poradnik - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kobieta z klasą - poradnik
Dostępny16 szt.

Wygląd zewnętrzny kobiety zawsze wywołuje efekt, niezależnie od tego, czy ona tego chce czy nie. Jej prezencja dużo o niej mówi. Swoim sposobem ubierania się i zachowaniem kobieta pokazuje światu, co ma w swoim wnętrzu. Zawsze jest to dla niej pierwszą i najbardziej bezpośrednią formą wyrażenia siebie samej. Wygląd osobisty mówi o niej i definiuje ją. Właściwy cel ubierania się związany jest ze świadomością własnej godności. Idealną intencją jest: poprzez swój ubiór podkreślać własną godność jako niepowtarzalnej osoby stworzonej przez Boga oraz starać się ofiarować osobom z naszego otoczenia dar w postaci przyjemnego wyglądu. O tym, jak to zrobić, przeczytamy w tej książce.Lidia Tkaczyńska, autorka tego praktycznego poradnika dla kobiet, zajmuje się szkoleniami w dziedzinie osobistego wizerunku, savoir-vivre i antropologii mody. Współpracuje z firmami z wielu branż i międzynarodowymi korporacjami w zakresie profesjonalnego wizerunku pracownikówi biznesowej etykiety jako konsultant i trener. Jest organizatorką projektów szkoleniowych z udziałem doradców wizerunku, stylistów i wizażystów. Prowadzi też wykłady na wyższych uczelniach i w szkołach biznesu oraz zajęcia edukacyjne dla młodzieży. Od wielu lat angażuje się w inicjatywy społeczne promujące dobry wizerunek kobiet (www.modaija.org).

25,00 zł
22,50 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,50 zł

1 osoba kupiła
6
Uzdrowienie wewnętrzne - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Uzdrowienie wewnętrzne
Dostępny8 szt.

Wspomnienia traumatycznych wydarzeń czy cierpień, których doświadczyliśmy, ciągle tkwią w naszej podświadomości, nawet jeśli wyparliśmy je z pamięci. Niezaleczone rany jątrzą się w nas i są przyczyną wielu zaburzeń i chorób psychosomatycznych. Mogą też prowadzić do zachowań destrukcyjnych. Jezus może uleczyć rany, które mają tak niszczący wpływ na nasze życie. Modlitwa o uzdrowienie wewnętrzne zaprasza moc Jezusa Chrystusa w głębokie zakamarki umysłu, gdzie Pan przemienia bolesne wspomnienia z ciemności w światłość. Bestsellerowa książka Barbary Shlemon Ryan to nieoceniona pomoc w otwieraniu się na tę moc, która może stać się źródłem odnowy, uleczenia i witalności dla wszystkich chcących wieść pełne, zgodne z Bożym zamysłem wobec nas życie. To niezawodny przewodnik w procesie uzdrowienia wewnętrznego, który krok po kroku pokazuje, jak uwalniać się od tego, co nas przytłacza, paraliżuje i wyniszcza. Autorka w każdym rozdziale zajmuje się konkretnym etapem rozwoju człowieka, od poczęcia po dorosłość. Przedstawia typowe dla każdego etapu problemy psychologiczno-duchowe i drogę wyzwolenia się od nich. Każdemu etapowi przypisana jest też specjalna modlitwa, która ma pomóc czytelnikowi otworzyć swoje serce i umysł na uzdrawiającą Bożą miłość.

23,90 zł
17,21 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 6,69 zł

1 osoba kupiła
7
Zeszyty formacji duchowej nr 69 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
13,00 zł
9,75 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 3,25 zł

8
Umiłowana, czyli kobieta z klasą - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Umiłowana, czyli kobieta z klasą
Niedostępny
Brak

Ja mówiłam Bogu z wyrzutem: „Dlaczego Panie robisz odwrotnie niż ja chcę? Przecież moje rozwiązania są zarazem genialne i proste, a Ty wywracasz moje życie do góry nogami i na dodatek wydajesz się być z tego zadowolony”. Inspirujące, wzruszające i momentami niezwykłe zabawne spotkanie z Magdą. Kim jestem? Znałam odpowiedź: Jestem przegrana, słaba, samotna, niechciana, i najgorsze słowo, które stale grało w mojej głowie, że jestem przeklęta. Dlaczego? Ani Bóg mnie nie chce, ani człowiek. Taki wyjątkowo nieudany egzemplarz! Jeśli kiedykolwiek się tak czułaś to ta książka jest dla Ciebie. „Magda opowiada o tym, jak z pozoru niezrozumiałe i złe doświadczenia stają się szansą oraz w jaki sposób doświadczyć tego, że przede wszystkim i bez względu na wszystko każda z nas jest umiłowana”. – Małgorzata Kornacka

19,00 zł
17,10 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 1,90 zł

9
Spojrzenia miłości 9. Na wspólną drogę - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Spojrzenia miłości 9. Na wspólną drogę
Niedostępny
Brak

Kiedy chcemy mówić o rzeczach ważnych, zdarza się, że brakuje nam odpowiednich słów. Możemy wtedy sięgnąć po myśli pisarzy, świętych, filozofów, opatrzone pięknymi fotografiami. Książeczka zawiera miejsce na dedykację.

6,10 zł
4,39 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 1,71 zł

Wróć do góry